Лисичанські оперативники викрили тріо зловмисників, які підозрюються у скоєні крадіжки кабелів телефонного зв'язку

Співробітники Лисичанського відділу поліції затримали трьох раніше судимих місцевих мешканців, які підозрюються у скоєнні крадіжок кабельної провідникової продукції, яка належить ПАТ «Укртелеком».

Ще з початку весни 2017 року до Лисичанського відділу поліції почали надходити повідомлення від працівників ПАТ «Укртелекому» про те, що по вул. Жовтневій, кв. 40 років Перемоги, Східний та по кварталу Центральний, невідомі скоюють крадіжки телефонних кабелів.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів у скоєнні низки злочинів оперативники викрили 46-ти, 43-х та 42-х річних місцевих мешканців.

Під час спілкування з працівниками поліції підозрювані розповіли, що через відсутність роботи вони вирішили таким чином заробляти собі на життя, а вкрадений кабель здавали знайомому, який займається скупкою чорних та кольорових металів.

Тож, під час проведення санкціонованого обшуку домоволодіння по вул. Південній м. Лисичанськ, де мешкає 46-річний підозрюваний, поліцейські виявили та вилучили 176 кг кабельно-провідникової продукції.

Сума матеріального збитку встановлюється. Дані факти внесені до ЄРДР та кваліфіковані за ст. 185 КК України «Крадіжка». Наразі підозрювані перевіряються на причетність до скоєння аналогічних злочинів.

Лисичанський відділ поліції