Менеджмент ґрунтів та земельних ресурсів в умовах глобальних кліматичних змін

chornozem_021 лютого у місті Київ за адресою: Броварський проспект, 15, павільйон № 2, конференц-зала № 11 відбудеться міжнародна конференція «Менеджмент ґрунтів та земельних ресурсів в умовах глобальних кліматичних змін».

Вперше в конференції візьмуть участь фахівці світового рівня, такі як Артур Рідакер — лауреат Нобелівської премії миру, дослідник Французького національного інституту сільськогосподарських досліджень. член Міжурядової групи експертів у питаннях змін клімату, Михайло Мальков — координатор програми ФАО ООН, Роберт Левеск — фахівець з питання регулювання обміну сільськогосподарськими землями між власниками землі та орендарями.

В рамках конференції будуть обговорені питання кліматичних змін, висновки та пропозиції Міжурядової групи експертів з питань змін клімату, їх прогнозований вплив па сільське господарство у світі, Європі та Україні. Також буде обговорено ряд питань продовольчого та непродовольчого попиту, проблеми ґрунтів та технік управління в умовах обмеженості водного постачання та виробничих ресурсів, практична діяльність сільськогосподарських підприємств, великих агрохолдінгів, малих та середніх підприємств.

Одночасно учасники матимуть змогу відвідати виставки, які відбудуться в ці дні у Міжнародному виставковому центрі, а саме: міжнародну виставку інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2018», міжнародну виставку ефективного тваринництва та птахівництва «AgroAnimalShow 2018» та міжнародну виставку промислового садівництва, виноградарства та ефективного овочівництва «Фрукти. Овочі. Логістика 2018».

Організаторами конференції виступили ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Торгова палата Франції та Офіс представництва Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в Україні.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням. З питань подачі заявки та отримання додаткової інформації звертатися за тел./факс: +38 (044) 490 6469, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .