У Лисичанську відбувся прийом медико-технічної бригади

В управлінні праці та соціального захисту населення регулярно відбуваються прийоми осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю спеціалістами-ортопедами медико-технічних бригад протезно-ортопедичних підприємств міста Харкова.

Так, 27 лютого відбувся позачерговий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — Харківське КЕПОП). Метою позачергового виїзного прийому стала видача особам з захворюваннями опорно-рухового апарату протезів, ортопедичного взуття та інших протезно-ортопедичних виробів.

Також 28 лютого за графіком роботи медико-технічних бригад ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» відбувся виїзд до міста Лисичанська спеціалістів з протезування нижніх кінцівок. Характерною особливістю підприємства є обслуговування осіб з інвалідністю за місцем проживання на дому (за бажанням особи).

Чергові виїзди бригад протезно-ортопедичних підприємств відбудуться згідно з графіками.

30 березняТОВ «Центр протезування «Інвалтруд»:

  • — з 8.00 до 9.00 — в управлінні праці та соціального захисту населення;
  • — з 9.00 до 12.00 — згідно з заявками громадян на дому.

6 квітня Харківське КЕПОП:

  • — з 9.00 до 12.00 — в управлінні праці та соціального захисту населення.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22а, каб. 4, пн.-чт 8.00-17.00; пт-8.00-16.00, перерва 12.00-12.48.

Телефон для довідок: 7-30-27.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради