Шановні ветерани війни!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги здійснюється у таких розмірах:

1) особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи — 3685 гривень;

II групи — 3265 гривень;

III групи — 2845 гривень;

2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 1265 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною — 3685 гривень;

4) членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 630 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 525 гривень.

Виплата грошової допомоги проводиться до 5 травня 2018 року управлінням праці та соціального захисту населення через поштові відділення зв’язку або установи банків (шляхом перерахування на особовий рахунок отримувача) пенсіонерам — за місцем отримання пенсії, а особам, які не є пенсіонерами, — за місцем їх проживання чи одержання грошового утримання.

Особи, які своєчасно не отримали разової грошової допомоги, мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня 2018 року.

Разова грошова допомога не виплачується в разі смерті отримувача до 5 травня 2018 року або набуття громадянином статусу після 5 травня 2018 року.

За додатковою інформацією щодо отримання грошової допомоги звертатися до управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради за адресою: вул. Малиновського, 22а кім. № 27, 29, телефон 7-30-83.

Начальник УПСЗН Олена Єздакова