В Лисичанську відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

13 березня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради та Лисичанського міського центру зайнятості, які входять до складу комісії.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 57 заяв, з них:

— 1 заява щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

— 44 заяви щодо призначення житлової субсидії;

— 3 заяви з питання внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

Окрім того, комісією було розглянуто подання з питання припинення надання житлової субсидії 9 особам, у зв’язку з невиконанням ними зобов’язання за договором про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг та з неповідомленням ними про обставини для перерахунку призначеної житлової субсидії, зокрема, зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства.

За підсумками розгляду заяв комісією прийнято відповідні рішення, з них щодо призначення житлової субсидії:

— на фактично проживаючих осіб — 13 заявникам;

— на понаднормову площу житла — 22 заявникам.

Також, 4 заявникам житлова субсидія буде призначена у відповідності до вимог діючого законодавства, у зв’язку з отриманням доходів у розмірі меншому ніж мінімальна заробітна плата і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування сплачено у розмірі не меншому, ніж мінімальний.

По заявам, з питань внесення пільговика до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за місцем його фактичного проживання, щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї комісією прийняті позитивні рішення.

З початку року відбулося 10 засідань комісії, всього розглянуто 988 заяв.

Управління праці та соціального захисту населення