«Віконні шахраї», або безкоштовний сир буває тільки в мишоловці

 Останнім часом до Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації надходить багато звернень від мешканців м.м. Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Привілля щодо невиконання підприємцями договорів про надання послуг з встановлення металопластикових конструкцій, утеплення приміщень тощо. Підприємці-шахраї пропонують спокусливі знижки та пільги для пенсіонерів та малозабезпечених верств населення.

Для того, щоб не стати жертвами «віконних злодіїв», вберегти себе та своє майно, будьте уважні та обережні, а також звертайте увагу на такі моменти:

  • 1. Якщо ви вирішили встановити металопластикові вікна або двері, звертайтеся лише до перевірених компаній, які працюють на ринку як мінімум 3-5 років.
  • 2. Замовляйте вікна або двері в офісі. Працівники, які ходять по квартирах та пропонують нижчу ціну, ніж на ринку, шахраї! Якщо вам не встановлять конструкції та горе-компанія зникне, ви навіть не будете знати куди й до кого вам звертатися.
  • 3. Уважно перевіряйте документи та в жодному разі не сплачуйте кошти без підписання документів, які гарантують виконання роботи.

Пам’ятайте, компанії з багаторічним досвідом працюють виключно за договором, який підписується клієнтом в офісі, гарантує клієнтам виготовлення та післягарантійне обслуговування металопластикових конструкцій.

Шановні громадяни! Будьте пильні та ніколи не потрапляйте на гачок шахраїв. Замовляйте вікна та двері тільки у перевірених компаній!

Відділ споживчого ринку Лисичанської міської ВЦА