Фильтр
 • Щодо підвищення розмірів надбавок на догляд особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

  Законом України від 2 вересня 2020 року № 851-IX внесено зміни до статті 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» щодо підвищення надбавки на догляд.

  З 1 січня 2021 року особам з інвалідністю з дитинства I групи надбавка на догляд встановлюється в розмірі:

  — особам з інвалідністю з дитинства, віднесеним до підгрупи А I групи — 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

  — особам з інвалідністю з дитинства, віднесеним до підгрупи Б I групи — 100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

  — одиноким особам з інвалідністю з дитинства II та III груп, які за висновком лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу потребують постійного стороннього догляду, встановлюється надбавка на догляд за ними в розмірі 75% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

 • Вітаємо переможців шкільної олімпіади з сольфеджіо «Музичні всезнайки»

  Вчора, 28 січня, у Лисичанській дитячій школі мистецтв № 1 відбулась шкільна олімпіада з сольфеджіо «Музичні всезнайки», в якій взяли участь 11 учнів фортепіанного, оркестрового та вокально-теоретичного відділів.

  Під час олімпіади діти виконували цікаві та незвичні для шкільних уроків завдання. Різні види тестових і творчих завдань були спрямовані на активізацію та розвиток в учнях розумових процесів, перевірку якості знань, виховання почуття колективізму.

  За результатами олімпіади місця розподілились наступним чином:

  І місце — Марія Сотнікова, Дмитро Шовкопляс та Олеся Позднякова;

 • У Лисичанську відбувся ІІ міський фестиваль-конкурс учнів та викладачів мистецьких шкіл «Граємо разом. Я та викладач»

  27 січня в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 дистанційно відбувся ІІ міський фестиваль-конкурс учнів та викладачів мистецьких шкіл «Граємо разом. Я та викладач».

  Цього року у конкурсі взяли участь учні та викладачі Лисичанських дитячої школи мистецтв № 1 та дитячої музичної школи № 2. Конкурсанти змагались за краще виконання твору у номінаціях: фортепіано, скрипка, баян, акордеон, гітара, духові та ударні інструменти.

 • 29 січня – День пам’яті Героїв Крут

  29 січня в Україні відзначають День пам’яті Героїв Крут.

  Саме під Крутами у 1918 році відбувся бій, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

  Вчора, 26 січня, під головування заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Євгена Наюка службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  Під час засідання розглянуто 5 питань щодо соціального захисту та реалізації прав дітей, які потребували колегіального вирішення.

  За результатами ухвалених рішень підготовлено наступні проєкти розпоряджень:

  — про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (10 дітей);

 • У Лисичанську вшанували пам'ять жертв Голокосту

  Сьогодні, 27 січня, з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у Лисичанську відбувся обласний меморіальний захід.

  Біля пам’ятного знаку жертвам єврейського населення, які загинули у місті під час Другої світової війни зібралися представники Луганської ОДА, військово-цивільних адміністрацій міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк, правоохоронних органів та представники єврейської громади області.

 • Щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації

  Механізм забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації визначений Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321.

  До технічних та інших засобів реабілітації, якими забезпечуються вище зазначені категорії громадян належать: протезно-ортопедичні вироби, в тому числі ортопедичне взуття,  спеціальні засоби для самообслуговування та догляду,  засоби для пересування, допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому, меблі та оснащення, спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією.

  У 2020 році до управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська з заявами про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації звернулося 380 осіб, яким відповідно до медичних показань були видані 1322 направлення для виготовлення протезно-ортопедичних виробів, ортопедичного взуття, технічних засобів реабілітації.

 • Вітаємо переможців Всеукраїнського багатожанрового фестивалю мистецтв «VIVAT LVIV»

  19 січня учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 дистанційно взяли участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі мистецтв «VIVAT LVIV».

  За результатами конкурсу у номінації «Інструментальний жанр» у різних вікових категоріях учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 посіли наступні місця:

  Гран-прі — Поліна Пікуль, Софія Ажипа, Злата Бабакіна та Ксенія Міненко;

 • 27 січня – День пам’яті жертв Голокосту

 • Увага! 28 січня тимчасове припинення водопостачання

  Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

  28 січня 2021 року з 08.00 до 16.00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на ПЛ-110 кВ та ПЛ-35 кВ ТОВ «ЛЕО» буде знеструмлена насосна станція другого підйому «Білогорівська».

  Просимо мешканців центральної частини міста, району заводу «Пролетарій», міст Новодружеськ та Привілля зробити дводенний запас води.

  За матеріалами офіційного сайту ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • У Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  Сьогодні, 25 січня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС). Засідання пройшло під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

  Під час засідання начальник Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Олег Гречихін доповів про пожежу у приватній будівлі, переобладнаній під будинок для людей похилого віку, яка трапилась 21 січня 2021 року у місті Харкові, акцентувавши увагу членів комісії на те, що приватний будинок не був облікований у Реєстрі надавачів соціальних послуг, відомості про його функціонування у Департаменті соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації відсутні.

 • Шукаємо професійних батьків!

  Комунальний заклад «Лисичанський міський центр соціальних служб» звертається до громадян міст Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ та прилеглих населених пунктів з пропозицією виконувати роботу патронатних вихователів.

  Патронат над дитиною — це професійна комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію в сім’ї патронатного вихователя/виховательки дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, та одночасне надання спеціалістами інтенсивних підтримуючих послуг її батькам для вирішення проблем, що призвели до розлучення з дитиною.

 • Розпочато прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2020»

  fbАсоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна — 2020» (проходить щорічно). Проведення конкурсу — це можливість усім дотичним до волонтерства та благодійності фахівцям/чиням і волонтерам/кам знайти для себе приклади, методи і технології, які надихнуть їх на нові проєкти та програми, допоможуть вибрати найбільш прийнятні концепції і підходи. Організаторам важливе публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості благодійної роботи в Україні.

  Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. Всебічна підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

   

 • Софія Тимофіїва - лауреат ІІ премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Мистецька коляда»

  17 січня учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Софія Тимофіїва дистанційно взяла участь у І Всеукраїнському фестиваль-конкурсі «Мистецька коляда».

  За результатами конкурсу у номінації «Скрипка-solo» (ІІ вікова категорія) Софія стала лауреатом ІІ премії.

  Підготували конкурсантку викладач Олена Сергєєва та концертмейстер Ольга Семидоцька.

 • 23 січня–День жалоби

     23 січня в Україні оголошено днем жалоби у зв'язку із трагедією, що сталася 21 січня 2021 року внаслідок пожежі у будинку для літніх людей у місті Харкові та призвела до людських жертв. Відповідний Указ підписав Президент України Володимир Зеленський вчора, 22 січня. 
   
     Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ Луганської області висловлюю свої співчуття усім рідним та близьким загиблих, усім харків’янам.
 • Щодо тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

  Шановні мешканці міста Лисичанськ! Звертаємо Вашу увагу, що станом на 22.01.2021 проєкт розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів» знаходиться в стадії обговорення.

  На теперішній час послуги на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування здійснюються по діючим тарифам:

 • У закладах загальної середньої освіти міста Лисичанськ з понеділка, 25 січня, відновляться звичайні заняття із відвідуванням шкіл

  Додаткові обмеження для закладів освіти, що були встановлені на період з 8 по 24 січня, втратять силу 25 січня. Замість них повертається адаптивний карантин і школярі, нарешті, зможуть повернутися за шкільні парти.

  На період продовження карантину буде заборонено відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

  Окрім того, буде збережено обмеження щодо проведення в закладах освіти масових заходів за участю дітей з більш ніж однієї групи або класу та за присутності відвідувачів.

  Відділ освіти ВЦА м. Лисичанська

 • До уваги отримувачів пільг та житлових субсидій

  16 грудня 2020 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1282, якою внесено зміни до деяких постанов, зокрема до:

  — постанови КМУ від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»;

  — постанови КМУ від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі»;

  — постанови КМУ від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

 • 22 січня - День Соборності України

  22 січня в Україні відзначається День Соборності, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі — це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

  Саме цього дня, у 1919 році на Софійському майдані в Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу. У зачитаному на зборах «Універсалі соборності», зокрема, відзначалося: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України — Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

  Проголошення Соборності стало підґрунтям для новітнього українського державотворення та втілило в собі давню українську мрію про єдність, свободу і незалежність.

  22 січня 1990 року в Україні відбулася одна з найбільших у Центральній і Східній Європі масових акцій — «живий ланцюг» як символ єдності східних і західних земель та знак ушанування подій Української революції. Більше мільйона людей, узявшись за руки, створили безперервний ланцюг від Києва до Львова.

  Цього року наша держава святкуватиме 30-ту річницю незалежності. Тож, сьогодні, в День Соборності, ми всі маємо пам’ятати шлях, який пройшов український народ від тих далеких часів — проголошення єдиної незалежної Української Народної Республіки до нової точки відліку історії сучасної Української державності — проголошення незалежності України, як суверенної, демократичної, соціальної, правової держави.

  Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків і всі ми маємо з трепетом зберігати цей неоціненний скарб.

 • У Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

  Сьогодні, 21 січня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС). Засідання пройшло під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

  Під час засідання члени комісії розглянули питання щодо взяття на баланс Лисичанської житлово-експлуатаційної контори № 1 будівлі гуртожитку за адресою: вул. Паркова, 1д, с. Лисичанський, де знаходиться фізкультурно-спортивний клуб, що буде структурним підрозділом Лисичанської міської ДЮСШ, після створення Лисичанської територіальної громади. Вирішено: ЛЖЕК № 1 взяти на баланс вищезазначену будівлю та Лисичанській міській ДЮСШ включити до штатного розкладу вищезазначений фізкультурно-спортивний клуб, як структурний підрозділ.

 • У Лисичанську відбулось засідання міської ради опіки та піклування

  Сьогодні, 21 січня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду. Засідання пройшло під головуванням заступника голови опікунської ради — начальника відділу юридичної та кадрової роботи ВЦА м. Лисичанська Світлани Шенькарук.

  Під час засідання опікунською радою було розглянуто 5 звернень. З метою захисту особистих і майнових прав та інтересів осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки, з урахуванням норм діючого законодавства члени ради прийняли рішення про підготовку та подання до суду клопотань щодо визнання осіб недієздатними, встановлення та припинення опіки.

 • Щодо роботи Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ

  Сьогодні, 21 січня, відбулось засідання Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області під головуванням заступника голови комісії Світлани Шенькарук.

  На засіданні комісії було розглянуто 11 протоколів про адміністративні правопорушення, складених Лисичанським ВП ГУНП в Луганській області. Зокрема, за скоєння правопорушення, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення ст.152 — порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів; ч.1 ст.182 — порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях; ст.183 — завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

 • До уваги громадськості!

  Військово-цивільна адміністрація м. Лисичанська публікує документи на вимогу мешканців міста!

   

   

   

 • Щодо надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

   Відповідно до вимог Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та на виконання постанови КМУ від 01.10.2014 № 509, Управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (далі — Управління) здійснюється взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

  За даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб станом на 01.01.2021 на обліку в управлінні перебуває 16 232 внутрішньо переміщені особи, у тому числі дітей — 1 548, осіб з інвалідністю — 317, працездатних осіб — 3 731, пенсіонерів — 10 636.

  Також Управління забезпечує призначення та виплату щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до Порядку та в розмірах, затверджених постановою КМУ від 01.10.2014 № 505. Фінансування допомоги здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

 • Щодо служби у військовому резерві в Збройних Силах України

  Окремий батальйон територіальної оборони Лисичанського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (МТЦК та СП) проводить відбір кандидатів на службу у військовому резерві в Збройних Силах України, яку впроваджено у 2006 році.

  В мирний час громадяни України у добровільному порядку укладали контракт з командирами військових частин на проходження служби в резерві, проходили підготовку на зборах у складі штатних підрозділів під час активних практичних навчань, тренувань.

  Одним із пріоритетних напрямів розвитку служби в резерві стало комплектування резервістами військових частин територіальної оборони, які формуються територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки з метою створення нової системи територіальної оборони держави, переважно за рахунок добровольців. Крім участі у навчальних зборах, резервісти територіальної оборони здійснюють підготовку у добровільному безоплатному порядку, в тому числі у вихідні дні, вечірні часи.

  Як стати резервістом?

 • У Лисичанську відбулося засідання комісії з призначення іменних стипендій провідним та перспективним спортсменам міста

  Сьогодні, 20 січня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м.Лисичанська відбулося засідання комісії з призначення іменних стипендій ВЦА м. Лисичанська провідним та перспективним спортсменам міста на перше півріччя 2021 року. Засідання пройшло під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка.

  Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт ознайомила членів комісії з відомостями про показники результатів спортсменів, які є претендентами на отримання стипендій.

 • Щодо тарифів на платні соціальні послуги, що надаються Лисичанським територіальним центром у 2021 році

  Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає особам похилого віку та особам з інвалідністю віком понад 18 років, особам у зв’язку з безробіттям (які мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей або осіб з інвалідністю), іншим категоріям осіб у зв’язку зі складними життєвими обставинами, соціально-побутові послуги на платній та безоплатній основі.

  Відповідно до чинного законодавства на надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів у територіальному центрі мають право:

  — особи похилого віку, середньомісячний сукупний дохід яких становить менше двох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб;

 • Щодо недопущення кризи у системі теплозабезпечення населення та соціальних об'єктів

  1. Голова АМУ Віталій Кличко звернувся до Президента України Володимира Зеленського щодо недопущення кризи у системі теплозабезпечення населення та соціальних об’єктів. У зверненні, зокрема, зазначено, що вартість природного газу для виробників тепла у грудні 2020 року склала 6103,1 грн/тис м3 (без ПДВ та інших надбавок), але у тарифі на тепло для населення враховується вартість природного газу 4048,5 грн/тис м3 (без ПДВ та інших надбавок). Також постійно зростає вартість послуги з розподілу природного газу.

  Таке зростання вартості природного газу та послуги з розподілу природного газу, ціни електричної енергії, збільшення розміру мінімальної заробітної плати (згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік») вимагає перегляду тарифів на теплову енергію та комунальні послуги в бік їх суттєвого збільшення. Оскільки за таких умов підприємства теплопостачання не зможуть існувати з діючими на сьогодні тарифами. А перегляд тарифів на теплопостачання для населення призведе до їх зростання майже у півтора рази.

 • 21 січня водопостачання буде здійснюватися цілодобово

  21 січня знеструмлення насосної станції другого підйому «Білогорівська» не відбудеться.

  Водопостачання центральної частини міста, району заводу «Пролетарій», міст Новодружеськ та Привілля буде здійснюватися цілодобово.

  За матеріалами сайту ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • У Лисичанську відбулось засідання експертної комісії архівного відділу

  IMG_7748Сьогодні, 18 січня, в архівному відділі військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ відбулося перше в цьому році засідання експертної комісії архівного відділу.

  В ході засідання експертною комісією були розглянуті номенклатури справ на 2021 рік наступних установ та організацій: відділу освіти, управління будівництва та архітектури, фінансового управління, відділу культури, управління власності ВЦА м. Лисичанська, Лисичанського медичного фахового коледжу, Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Лисичанського міського центру соціальних служб.

 • У Лисичанську відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН

  15 та 16 січня у місті Лисичанськ відбувся І етап ХХVII Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Зауважимо, що конкурс пройшов в онлайн-режимі (у відповідності до вимог нового Положення про конкурси та турніри) у 19 секціях одинадцяти наукових відділень.

  Учасниками конкурсу стали 24 особи з числа слухачів та членів філій Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді. Зокрема, 9 учнів з Лисичанського багатопрофільного ліцею, 13 з Лисичанської багатопрофільної гімназії та 2 учні — представники НВК «Гарант», які у своїх науково-дослідницьких роботах досліджували актуальні питання сьогодення.

 • Рейди з метою контролю за дотриманням протиепідемічних вимог та обмежувальних заходів на період дії карантину

  14 січня 2021 року проведено моніторингове обстеження об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та об’єктів з надання побутових послуг з метою контролю за дотриманням протиепідемічних вимог та обмежувальних заходів на період карантину відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 (зі змінами).

  В рейді взяли участь спеціалісти відділу споживчого ринку військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ, Лисичанського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області та співробітники Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області.

 • Щодо аварійного будинку по вул. Генерала Потапенка №285

  У вересні 2019 року у двоповерховому будинку за адресою: м. Лисичанськ, вул. Генерала Потапенка, 285, стався обвал даху.

  Станом на 17.09.2020 в двадцятиквартирному будинку за адресою: м. Лисичанськ, вул. Генерала Потапенка, 285, фактично проживали сім’ї у п’яти квартирах. Інші квартири покинуті.

  Фактично проживаючим мешканцям будинку одразу після обвалу було запропоновано тимчасове відселення у гуртожиток з подальшим переселенням у квартири для постійного мешкання. Від переселення у гуртожиток мешканці відмовились, про що написали заяви.

 • В Луганській області створена єдина оперативно-диспетчерська служба

  Ця служба буде працювати таким чином, аби кожен мешканець області, який зателефонував за номером «103» був впевнений, що за необхідністю до нього буде направлено найближча бригада екстреної медичної допомоги.

  Створення сучасної диспетчерської служби дозволить зменшити час обробки виклику від 3-5 хвилин до 1 хвилини у 90% випадків, а також зменшити на 20% пробіг автомобілів екстреної медичної допомоги. Крім того, це зменшить час прибуття «швидкої» до 10 хвилин у містах і до 20 хвилин у сільській місцевості.

 • Обговорення встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів

  У зв’язку зі зверненням ПП «Люксавто-СДК» до військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі — ВЦА м. Лисичанська) щодо підвищення тарифів управлінням житлово-комунального господарства розроблено проєкт розпорядження керівника ВЦА м. Лисичанська «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів».

  В зазначеному проєкті планується підвищення тарифів перевезення пасажирів по наступним маршрутам:

 • Про роботу громадської комісії з житлових питань

  Сьогодні, 15 січня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська відбулось засідання громадської комісії з житлових питань під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава Мосейка.

  Під час засідання члени комісії розглянули 2 заяви — щодо взяття на квартирний облік та 1 — щодо включення до списку позачергового отримання житла, а також питання зняття з квартирного обліку громадян у зв’язку з поліпшенням житлових умов.

 • Онлайн-курс «3D MAX»: 3D-моделювання на прикладі дизайну інтер'єру

  Команда громадської організації «Сєвєродонецька молодіжна рада» пропонує взяти участь в онлайн-курсі «3D MAX», який допоможе вам опанувати базові навички 3D-моделювання на прикладі дизайну інтер'єру. Курс орієнтований на впевнених користувачів комп'ютера, віком від 18 років

  Програма курсу:

  • Тема 1 «Знайомство з інтерфейсом програми. Створення примітивних об'єктів»
  • Тема 2 «Модифікатори і основи тривимірного моделювання»
 • Увага! 21 січня - тимчасове припинення водопостачання

  Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

  21 січня 2021 року з 08.00 до 16.00  у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на ПЛ-110 кВ та ПЛ-35 кВ буде знеструмлена насосна станція другого підйому «Білогорівська».

  Просимо мешканців центральної частини міста, району заводу «Пролетарій», міст Новодружеськ та Привілля зробити дводенний запас води.

  За матеріалами офіційного сайту ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • Щодо фінансування допомог, компенсацій, житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг

  Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (далі – Управління) повідомляє, що станом на 14 січня 2021 року профінансовано в повному обсязі всі види державних соціальних допомог, компенсацій, житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг (далі – Допомоги), відповідно до поданих заявок щодо потреби в коштах на їх виплату у січні 2021 року на загальну суму 27 млн 870 тис. 668 грн.

  Надійшло фінансування з державного бюджету (другої частини) у сумі 18 млн 796 тис. 945 грн на виплату:

  • - державних соціальних допомог та компенсацій - 9 млн 729 тис. 534 грн;
  • - житлових субсидій та пільг - 9 млн 67 тис. 411 грн.
 • У Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  Сьогодні, 14 січня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) під головуванням керівника ВЦА Олександра Заїки.

  Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про запобігання виникнення на території ВЦА міста Лисичанськ надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов, мінімізації їх негативних наслідків та оперативного реагування на них вирішили зобов’язати керівників підприємств, установ, організацій забезпечити виконання розпорядження керівника ВЦА м. Лисичанська від 09.09.2020 № 300 «Щодо утримання вулично-дорожньої мережі м. Лисичанськ в осінньо-зимовий період 2020-2021 років» та Плану заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, затвердженого рішенням місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 30.10.2020 протокол № 5.

 • Перелік пунктів обігріву у містах міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

  unnamedШановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! У випадку значного зниження температури повітря (від −100С та нижче) розпочнуть роботу стаціонарні пункти обігріву, які розташовані за наступними адресами:

  • КП «ЛЖЕК № 1» (м. Лисичанськ, вул. Сосюри, 328);
  • КП «ЛЖЕК № 5» (м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, 34);
  • КП «ЛЖЕК № 6» (м. Новодружеськ, вул. М. Грушевського, 16);
  • КП «ЛЖЕК № 6» (м. Привілля, вул. Дружби, 6);
  • КЗ «Палац культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанськ» (м. Лисичанськ, вул. Героїв Сталінграда, 1);
  • ДПРЧ-9 (м. Лисичанськ, вул. Сосюри, 324).

  Зазначені пункти працюватимуть з 08.00 до 17.00 без перерви та вихідних, а стаціонарний пункт обігріву ДПРЧ-9 працюватиме цілодобово з додержанням протиепідеміологічних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

  Також при Лисичанському міському управлінні ГУ ДСНС України в Луганській області працюватиме мобільний пункт обігріву з цілодобовим чергуванням рятувальників.

   

   

 • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  Вчора, 13 січня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (далі — Управління) відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  У зв’язку зі змінами внесеними до норм чинного законодавства розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 12.01.2021 № 27 внесено зміни та затверджено в новій редакції Положення про міську комісію з призначення всіх видів державної соціальної допомоги та її склад. До повноважень комісії включено розгляд питань щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Раніше ці функції виконувала міська комісія з питань призначення (відновлення)соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, яка ліквідована вищезазначеним розпорядженням.

 • Щодо оформлення житлових субсидій

  Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій.

  Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

 • Проведено перерахунок розміру державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з 1 січня 2021 року

  Статтею 9 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» встановлено, що у 2021 році рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить:

  — для працездатних осіб — 35%;

  — для дітей — 130%;

  — для осіб, які втратили працездатність, та осіб з інвалідністю — 100% відповідного прожиткового мінімуму.

 • Про стан фінансування всіх видів державних допомог, компенсацій, житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг

  Управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі – Управління) здійснено нарахування усіх видів державних соціальних допомог, компенсацій, житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, які підлягають виплаті у січні 2021 року на загальну суму 27 млн. 870 тис. 668 грн., а саме:

  • — державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами;
  • — допомоги при народженні дитини;
  • — допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
  • Щодо надання послуг із психологічної реабілітації учасникам АТО/ООС, постраждалим учасникам Революції Гідності

   Постановою КМУ від 27.12.2017 № 1057 затверджений Порядок проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (далі — Порядок).

   Згідно із Порядком управління праці та соціального захисту населення міста Лисичанськ Луганської області (далі — Управління) організовує заходи із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції (далі — АТО/ООС) та постраждалих учасників Революції Гідності шляхом укладання тристоронніх договорів про надання послуг із психологічної реабілітації між управлінням — замовником послуг, особою з-поміж учасників АТО/ООС або постраждалих учасників Революції Гідності — отримувачем послуг, та установою, організацією, закладом незалежно від форми власності, фізичною особою — підприємцем, які відповідають Вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 № 597 (далі — Вимоги) — суб’єктом надання послуг.

  • Безоплатна правова допомога, не виходячи з дому: новий сервіс від Норвезької ради у справах біженців (NRC)

   Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 у країні ускладнила доступ до правосуддя та безоплатної правової допомоги. Звернутися до юристів особисто стало досить складно, а для декого — зовсім неможливо.

   Проте, ми не бажаємо миритися з таким станом речей та хочемо й надалі підтримувати належний рівень доступу до безоплатної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

   NRC пропонує новий спосіб отримання безоплатних правових послуг! Відтепер для отримання вичерпної правової консультації та навіть послуг зі складання судових позовів та інших правових документів, вам не потрібно витрачати час на подорож до юридичної приймальні. Ви можете отримати ці послуги, не виходячи зі свого будинку!

   Ми запускаємо новий сервіс надання правових послуг за допомогою Zoom, Skype, Viber, де ви зможете особисто спілкуватися з нашими фахівцями, які нададуть консультацію з відповідного питання або складуть позов до суду для захисту ваших прав.

  • Школи Лисичанська перейшли на дистанційне навчання

   Відповідно до постанови КМУ про посилення протиепідемічних заходів на період з 8 по 24 січня 2021 року у закладах загальної середньої освіти Лисичанська з 11 по 23 січня 2021 року організовано дистанційне навчання.

   Заклади дошкільної освіти продовжуватимуть працювати у звичайному режимі з дотриманням протиепідемічних правил.

   Відділ освіти ВЦА м. Лисичанська

  • Про роботу Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ

   Сьогодні, 12 січня, відбулось засідання Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі - ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області під головуванням Максима Головньова.

   Під час засідання було розглянуто 1 протокол про адміністративне правопорушення, складений відділом споживчого ринку ВЦА м.Лисичанська, за скоєння правопорушення, передбаченого ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів.

  • До відома осіб з інвалідністю, законних представників дітей з інвалідністю ти інших осіб, що потребують забезпечення протезно-ортопедичними виробами

   Планові виїзди представників Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП) відбудуться за графіком:

   — 3 березня 2021 року з 08.00 до 11.00;

   — 2 червня 2021 року з 08.00 до 11.00;

  • Щодо організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних

   До уваги керівників підприємств, установ, закладів, організацій усіх форм власності, територіальних підрозділів державних органів та установ, що розташовані на території міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

   Керівником військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області 05.01.2021 на виконання вимог «Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 за № 921 винесено розпорядження за № 07 «Про забезпечення функціонування системи військового обліку на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля у 2021 році».

  • Про намір здійснити встановлення двоставкового тарифу на комунальну послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ в 2020-2021рр. (оновлено 11.01.2021)

   ТОВ «Лисичанська енергосервісна компанія» інформує про намір здійснити встановлення двоставкового тарифу на комунальну послугу з постачання теплової енергії в 2020-2021році, згідно вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018р. № 130).

  • «Щаслива дитина - квітуча Україна»

   Під такою назвою вже другий рік поспіль роботи учнів художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 беруть участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку, який проходить на базі галереї «Єлисаветград» у м. Кропивницький.

   Загалом цього року на конкурс подано 33 учнівські роботи. Юним художникам було запропоновано в будь-якій техніці намалювати те, що робить їх щасливими: події, свята, людей, улюблену справу та інше. У підготовці до конкурсу учням художнього відділу допомагали їх викладачі: Ольга Агафонова, Анжеліка Горбачик, Євгенія Золенко, Вікторія Козій та Анна Петухова.

  • Директорка Лисичанської багатопрофільної гімназії Світлана Бєлуха увійшла до Національного рейтингу «Еліта України»

   Рейтинг «Еліта України» є масштабним некомерційним експертним дослідженням, яке відбувається у всіх областях України та складається з двох етапів. У рейтинг включені впливові люди з різних сфер життя: бізнесу, політики, влади, громадської діяльності, релігії, культури, спорту, науки та освіти, охорони здоров’я та медіа.

   До проєкту долучені 200 міжнародних, національних і регіональних експертів, фахівців у галузі політології, соціології, економіки, юриспруденції та медіа, які на І етапі збирали інформацію та формували в кожному регіоні попередні списки впливових людей, чия діяльність максимально ефективна і корисна для суспільства.

  • Вітаємо лисичан з відзнаками Міжнародного багатожанрового конкурсу-фестивалю мистецтв!

   Наприкінці грудня учні Лисичанської дитячої музичної школи №2 дистанційно взяли участь у Міжнародному багатожанровому конкурсі-фестивалі мистецтв «HAPPY NEW YEAR» (м. Хмельницький).

   За результатами конкурсу у номінації «Інструментальне мистецтво» (фортепіано) учні викладачки Марини Шинкаренко посіли наступні місця:

   Гран-прі — Артем Міщенко, Софія Ажипа (середня вікова категорія);