Фильтр
 • Про роботу комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  Сьогодні, 30 листопада, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка відбулося засідання комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі — Комісія).

  Під час засідання члени Комісії розглянули документи 4-х внутрішньо переміщених осіб, які визнані учасниками бойових дій з числа учасників АТО/ООС та звернулись за призначенням грошової компенсації.

 • Навчальна поїздка представників галузі культури Лисичанська розпочалася у м. Дніпро

   Вчора, 29 листопада, в рамках навчальної поїздки по обміну досвідом, відбулася перша зустріч представників галузі культури Лисичанська з Євгеном Хорошиловим — начальником управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, спеціалістами управління культури та директорами закладів культури міста Дніпро.

 • Підопічні терцентру долучилися до акції «16 днів проти насильства»

   

  В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» для підопічних Лисичанського територіального центру було організовано майстер-клас із виготовлення витинанки серця, яке символ життя.

  Під час заходу фахівці установи провели інформаційно-роз`яснювальну бесіду щодо видів насильства, які завдають непоправної шкоди фізичному та психологічному стану людини.

 • До уваги підприємців!

   Шановні підприємці Лисичанської міської територіальної громади!

  З метою забезпечення суб’єктам малого та середнього бізнесу доступу до безкоштовної інформації про можливості започаткування та розвитку бізнесу на період карантинних обмежень, спричинених коронавірусом, у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації утворено інформаційний пункт підприємців за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М.Грушевського, буд. 10, відділ економіки, каб. 22.

 • Разом ми можемо зробити світ милішим, а кожен день року - щедрим на добро!

  Сьогодні, 30 листопада, у Всеукраїнський день добрих справ — «Щедрий вівторок» волонтери, волонтерські загони закладів освіти Лисичанської міської територіальної громади, представники Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю, долучилися до акції та провели низку благодійних заходів.

  Варто сказати, що вибір добрих справ для юних доброчинників був необмежений, наповнений креативом та творчістю. Тож, «розфарбована добром» скретч-мапа волонтерської допомоги цього дня мала такий вигляд:

  — збір коштів для Мишка Малікова, який важко хворіє та потребує тривалого лікування та дорогих ліків https://www.facebook.com/groups/MalikovMisha;

 • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату міста Лисичанськ з Айкідо

  Минулої неділі, 28 листопада, 42 вихованці міської ДЮСШ та 20 спортсменів клубу «Марубасі» взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Лисичанськ з Айкідо.

  Змагання проводилися за номінаціями Опен ката, Ніні дорі, Тосю рандорі — вільні поєдинки ; Танто Тайсабакі, Танто Рандорі та Кокарі гейку — робота проти озброєної танто (ножем) людини, загалом було проведено понад 90 поєдинків.

 • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат

  Минулої суботи, 27 листопада, відбувся чемпіонат міста Лисичанськ з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2005-2007, 2008-2010, 2011-2013 р.н., в якому взяли участь вихованці міської ДЮСШ.

  За результатами змагань призові місця розподілились наступним чином:

  І місце — Микита Уровець (38 кг), Устин Харченко (42 кг), Назар Ігнатович (46 кг), Едем Мельасанов (50 кг), Сергій Стиранець (55 кг), Ганна Зубкова (22 кг), Євгенія Гармаш (28 кг), Катерина Труш (40 кг), Дмитро Алєксєєв (32 кг), Кирило Догінов (35 кг);

 • До уваги керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності!

   Відповідно до статті 32 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», юридичні особи зобов’язані забезпечити збереженість документів, що нагромадилися під час їх діяльності, до проведення експертизи їх цінності в порядку, встановленому цим законом, та протягом року з дня реєстрації цих юридичних осіб в установленому законодавством порядку погодити свою номенклатуру справ з однією з державних архівних установ або архівним відділом Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.

 • Вітаємо Артура Отченащенко – призера Міжнародного конкурсу з музично-теоретичних дисциплін у Білорусі

   Минулого тижня учень фортепіанного відділу Лисичанської ДШМ № 1 Артур Отченащенко дистанційно взяв участь у ІІ Міжнародному конкурсі з музично-теоретичних дисциплін «Еврика», який проходив у місті Кричев (Білорусь).

  За результатами конкурсу у номінації «Знавець національної музики» Артур посів І місце та отримав Диплом лауреата І ступеня. Підготувала переможця викладач Валентина Мірошнікова.

 • Хореографічний гурток «Starway» виборов 22 призових місця у змаганнях зі спортивних танців

   27 листопада хореографічний гурток «Starway» Лисичанського міського Палацу культури, під керівництвом Олександра Посошко, взяв участь у Чемпіонаті Донецької області зі спортивних танців «East Region Open Cup» у місті Краматорськ. До участі у змаганнях долучилися 22 клуби з різних міст України.

  Юні танцівники гідно представили наше місто. За результатами конкурсу учасники хореографічного гуртка «Starway» посіли 22 призових місця у різних номінаціях та категоріях, а саме: І місць – чотири; ІІ-х та ІІІ-х місць – по дев’ять.

 • Виховники куреня імені Олени Степанів взяли участь у Всеукраїнському форумі «Досвід мужніх України»

   Вчителі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 — виховники роїв куреня імені Олени Степанів, взяли участь у Всеукраїнському форумі «Досвід мужніх України» у місті Київ.

  За два дні форуму учасники провели безліч дискусій щодо законопроєкту про патріотичне виховання; стан та перспективи військово-патріотичного виховання в Україні. Окрім того розглядали питання взаємодії громадськості з сектором безпеки та оборони, та з державними органами влади.

 • Щодо порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

   

  З 21 серпня 2019 року на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 768 змінено Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

  Повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін і доповнень.

  Сторони колективних договорів тепер подають на повідомну реєстрацію один примірник документа з додатками, супровідним листом та протоколом або витягом з протоколу зборів трудового колективу:

 • У закладах культури Лисичанської міської територіальної громади вшанували пам’ять жертв голодоморів

   У закладах культури Лисичанської міської територіальної громади з метою вшанування пам’яті жертв голодоморів, поглиблення знань про ці трагічні події та причини і наслідки трагедії, проведено низку заходів.

  Так, у Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбувся вечір історичної правди «Запали свічку пам’яті». Під час заходу присутні переглянули відеопрезентації та ознайомилися з тематичною виставкою плакатного матеріалу «Голодомор. Хроніка комуністичної інквізиції».

 • «Щедрий вівторок»

   30 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день добрих справ. Наша держава у 2018 році вперше долучилася до міжнародної благодійної спільноти #GivingTuesday, яка існує в понад 150 країнах світу.

  Мета «Щедрого вівторка» — об’єднати всю країну навколо добрих справ.

 • Відбулася онлайн-презентація результатів впровадження Стратегії розвитку системи соціального захисту населення

   Впродовж двох днів, 24 та 25 листопада, члени Робочої групи з розробки Стратегії розвитку системи соціального захисту населення Лисичанської міської територіальної громади на 2021-2026 роки (далі — Стратегія), навчалися онлайн на тренінгу «Моніторинг виконання стратегій у громадах та інформування про поточні результати виконання стратегій розвитку». Зазначена стратегія реалізується місцевою Асоціацією органів місцевого самоврядування — «Асоціація учасницького розвитку громад».

  До складу Робочої групи, яка проходила навчання, увійшли представники управління соціального захисту населення (далі — УСЗН) та служби у справах дітей Лисичанської міської ВЦА, Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Лисичанського міського центру соціальних служб. 

 • 27 листопада запали свічку пам`яті

 • Підведено підсумки онлайн-конкурсу на краще привітання з Міжнародним днем студента

  Сьогодні, 26 листопада, відділ молоді та спорту Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації нагородив переможців міського онлайн-конкурсу на краще привітання з Міжнародним днем студента.

  За кількістю набраних лайків переможцями конкурсу стали:

  — номінація «Краща привітальна листівка»:

  І місце — Львова Кіра, учениця КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа № 29» (48 лайків);

 • Хореографічні колективи Привільської ДШМ серед переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Сім нот»

  За результатами Міжнародного фестивалю-конкурсу «Сім нот» у номінації «Хореографія» хореографічний колектив «Імпульс» під керівництвом Ірини Мостицької з композицією «Мрія моя» посів І місце, а хореографічний колектив «Зоряночка» під керівництвом Ганни Зилікової з композицією «Древо — моя сила!» — «Гран-прі».

 • Вітаємо переможців Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Острів Злагоди»

  На початку листопада хореографічні колективи Новодружеської дитячої школи мистецтв «Восторг» і «Талісман» та дует викладачів «Мюзет» у складі Сергія Мєніна та Марини Милокост взяли участь Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Острів Злагоди», який відбувся дистанційно у місті Запоріжжя.

  За результатами конкурсу хореографічні колективи у номінації «Хореографія» у різних вікових категоріях та дует «Мюзет» у номінації «Інструментальна музика» у VIII віковій категорії посіли І місце.

 • Анонс культурних заходів з 29 листопада по 5 грудня

   30 листопада о 13.00 палац культури ім. В.М. Сосюри запрошує на

  дитячу розважальну програму «Космічні пригоди».

  1 відбудуться наступні заходи:

  — о 14.00 перегляд відеофільму «Не зламай свою долю» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — в бібліотеці-філії сімейного читання № 11 (смт. Вовчоярівка);

  — о 13.00 відкриття фотодокументальної виставки «Зимова війна — історичні паралелі радянської агресії в Фінляндії та російської агресії в Україні» — в Лисичанському міському краєзнавчому музеї.

 • Анонс заходів до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

   30 листопада о 13.00 в бібліотеці для дітей № 1 розпочнеться тренінг «Якого кольору толерантність».

  1 грудня відбудуться наступні заходи:

  о 14.00 перегляд відеофільму «Не зламай свою долю» — в бібліотеці-філії сімейного читання № 11 (смт. Вовчоярівка);

  — о 14.00 відеопоказ «16 днів проти насильства» — в бібліотеці-філії сімейного читання № 5.

  5 грудня о 13.00 бібліотека-філія для дітей № 10 запрошує на перегляд мультфільму «Дві маленькі дівчинки».

 • В закладах освіти відбулися заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів

  З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів та поглиблення знань учнівської молоді про роки голодомору та його наслідки для українського народу в закладах загальної середньої освіти Лисичанської міської територіальної громади проведено низку заходів.

  Під час уроків історії, класних годин, інформаційних хвилин, хвилин пам’яті «Голодомор 1932-1933 років – геноцид української нації», «Трагічні дати минулого: Голодомор 1932-1933 років», «Трагічні уроки історії», «Голодомор – гірка плата за прагнення до свободи», педагоги та учні говорили про страшні масштаби злочину, цілеспрямовану політику приховування правди про Голодомор 1932-1933 років та недопущення повторення цієї страшної сторінки історії нашої держави.

 • У Лисичанській міській ВЦА відбулася робоча нарада

   Сьогодні, 26 листопада, відбулася робоча нарада за участю спеціалістів відділу споживчого ринку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації та представника відділу поліції № 3 Сєвєродонецького РУП ГУНП.

  Під час робочої зустрічі розглядалися проблемні питання щодо припинення торгівлі без відповідних документів у невстановлених місцях в рамках роботи мобільної групи. За результатами наради були напрацьовані заходи, спрямовані на підвищення ефективності боротьби з нелегальним ринком підакцизної продукції.

 • Наш спільний обов’язок – пам’ятати про мільйони жертв страшної трагедії, - Олександр Заїка

  «Наш спільний обов’язок — пам’ятати про мільйони жертв страшної трагедії та робити висновки з уроків, яких нас вчить історія», з такими слова керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка звернувся до присутніх під час покладання квітів до пам’ятного знаку жертв голодомору.

  Захід відбувся напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів за участю керівництва Лисичанської міської ВЦА та представників правоохоронних органів.

 • 27 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

  Протягом ХХ сторіччя українці пережили голодомори 1921-1923, 1932-1933 та голод 1946-1947 років. Голодомор 1932-1933 років назавжди залишиться однією з найстрашніших сторінок минулого, яка не має терміну давності та забуття.

  В цьому році, національний день пам’яті про мільйони загиблих українців припадає на 27 листопада. День пам’яті був запроваджений Указом Президента України у 1998 році.

  У 2006 році Законом України Голодомор 1932-1933 років був визнаний геноцидом українського народу. За ці роки Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок — хліборобів, учених, творчу інтелігенцію... Трагедія зачепила майже кожну українську родину.

  Через страшні масштаби злочину та цілеспрямовану політику приховування правди про Голодомор 1932-1933 років, вчені досі продовжують обговорювати точну кількість жертв. За різними оцінками в страшних муках, від голоду, тоді загинуло від 4 до 10 млн українців.

 • Увага! Змінено номер телефону для запису на прийом до УСЗН

   Шановні мешканці Лисичанської міської територіальної громади! У зв’язку з пошкодженням телефонної лінії, змінено номер телефону координатора-інформатора Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (каб. 1А) з (06451) 7 35 97 на (06451) 7 35 51.

 • Увага! Призупинено водопостачання смт Вовчоярівка

  Сьогодні, 26 листопада, з 08.00 припинено водопостачання смт Вовчоярівка у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на магістральному водоводі № 2 ЗФС2-3.

  Після завершення ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.

  КП «Попаснянський районний водоканал»

 • Світовий тренд — відповідальне татівство

  Сьогодні, 25 листопада, у BIBLIO HUB Лисичанської центральної бібліотеці розпочалася трендова унікальна фотовиставка «Оперативна обстановка — сімейна», яка триватиме до 6 грудня включно.

  На виставку завітали заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін та заступник начальника відділу поліції № 3 Сєвєродонецького РУП ГУНП в Луганській області Олексій Алексєєв.

  «Я впевнений, що в Україні відповідальних татусів має ставати більше! І тати-поліцейські можуть показати нам приклад. Коли тати залучаються до процесу виховання дітей активно, на рівні з мамами, це дуже позитивно впливає на дітей», — зазначив Олег Вікторович.

 • Відбулося нагородження переможців Міського онлайн-фотоконкурсу «Я студент і цим пишаюсь»

  Сьогодні, 25 листопада, відбулося нагородження переможців Міського онлайн-фотоконкурсу до Міжнародного дня студента «Я студент і цим пишаюсь».

  Протягом листопада студентська молодь Лисичанської міської територіальної громади надіслала 45 фоторобіт до відділу молоді та спорту Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації. Своїми світлинами студенти продемонструвати творчі здібності та ініціативу, емоційний настрій студентського життя та креатив. Тому членам конкурсного журі не просто було виявити кращі роботи.

  Загалом призові місця розподілилися наступним чином:

 • Про тимчасове обмеження водопостачання мікрорайонів шахти «Матроська» та Склозаводу

  Шановні мешканці територіальної громади!

  Сьогодні, 25 листопада, у зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Ду500мм, з 15.30 тимчасово обмежено водопостачання мікрорайонів шахти «Матроська» та Склозаводу за адресами: вул. Одеська, буд. 22; вул. Севастопольська, буд. 13; вул. Коцюбинського; вул. Крилова; вул. Зарічна.

  Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • Відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській ВЦА

   Сьогодні, 25 листопада, відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – Лисичанська міська ВЦА) під головуванням заступника голови комісії Світлани Шенькарук.

  Під час засідання розглянуто 7 протоколів та притягнуто до адміністративної відповідальності 6 осіб з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу на суму 9860 грн.

 • Фестиваль-конкурс української музики «MuzArt – країна»

  Підведені підсумки обласного фестиваль-конкурсу української музики «MuzArt країна», в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської ДШМ №1, Лисичанської ДМШ №2 та Новодружеської ДШМ.

  Учасники змагалися у п’яти номінаціях: «Фортепіано», «Оркестрові струнні інструменти», «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Оркестрові народні інструменти» та «Академічний спів».

  За результатами конкурсу юні талановиті музиканти в різних номінаціях та вікових категоріях посіли дев’ять призових місць. Серед переможців Ксенія Козлова, Іван Лисенко, Леонід Матушкін, Злата Бабакіна, Катерина Олійник, Артур Отченашенко, Ксенія Міненко, Єлизавета Рябова та Денис Паршиков.

 • Проведено вуличну акцію «Разом проти насильства!»

   Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції — привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

  Сьогодні, 25 листопада, фахівцями Лисичанського міського центру соціальних служб разом із членами мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, проведено вуличну акцію «Разом проти насильства!».

 • Лисичанські школярі — переможці Всеукраїнського конкурсу творчих есе «Один день»

  За результатами Всеукраїнського конкурсу творчих есе «Один день» із 1842 робіт лисичанські школярі посіли призові місця:

  І місце — Ілля Горемикін, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Лисичанського, вчитель-наставник Олена Александрова;

  ІІ місцеАнастасія Кононенко, Лисичанська загальноосвітня школа № 13, вчитель-наставник Ліна Огороднічук та Аліна Кравченко, Золотарівська філія ОНЗ «Білогорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», вчитель-наставник Ірина Комарницька.

 • Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

   Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальної політики України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах.

  Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції — привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

 • Працівники культури Лисичанська обміняються досвідом з колегами з м. Дніпро

  З метою передачі досвіду створення сучасних культурних просторів, фахівці відділу та закладів культури Лисичанської міської територіальної громади 29 та 30 листопада відвідають місто Дніпро. Про це повідомила начальник відділу культури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Людмила Ткаченко.

  Під час поїздки представники галузі культури нашої громади розкажуть колегам чи потрібні бібліотекам додаткові простори та послуги і як залучити та зацікавити мешканців міста до бібліотек. Також покажуть перетворення клубних закладів (на прикладі ПК ім. В. Сосюри) на сучасні артпростори без залучення значних коштів на ремонт. Окрім того, поділяться досвідом зі створення власної команди однодумців, залучення позабюджетних коштів та запровадження сучасних форм роботи закладів культури.

 • Увага! Тимчасово призупинено рух тролейбусів

  Шановні мешканці міста Лисичанськ! Сьогодні, 24 листопада, з 14.00 призупинено рух тролейбусів у зв’язку з поривом контактної мережі в районі перетину вулиць ім. В. Сосюри та Першотравневої.

  Після усунення аварійної ситуації рух тролейбусів буде поновлено.

  Адміністрація КП ЛМР «Електроавтотранс»

 • Івана Семенова нагороджено медаллю «За заслуги перед містом»

  Сьогодні, 24 листопада, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка вручив директору ТДВ «Лисичанський желатиновий завод» Івану Семенову медаль «За заслуги перед містом».

  Іван Григорович Семенов понад 20 років очолює Лисичанський желатиновий завод — підприємство, яке, одне з небагатьох, стабільно та успішно працює на території громади. Під його керівництвом було проведено чимало робіт щодо модернізації та застосування новітніх технологій у виробництві. Продукція підприємства, яка має високі споживчі властивості, є затребуваною та пізнаваною як на внутрішньому ринку України, так і на ринках ближнього та дального зарубіжжя.

 • Лисичанськ вдячний Євгену Шавлинському за половецьку статую

   Сьогодні, 24 листопада, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка вручив Подяку Лисичанської міської ВЦА Євгену Шавлинському.

  Євген Шавлинський — мешканець м. Золоте, який подарував Лисичанській територіальні громаді пам’ятку сакрального мистецтва ХІ-ХІІІ ст. — половецьку кам’яну статую.

  Пан Євген знайшов половецьку кам’яну статую при купівлі садиби простонеба, напівзакопаною в ґрунт та вирішив передати реліквію до Лисичанського міського краєзнавчого музею. Самостійно привіз і встановив археологічну знахідку поруч з іншими половецькими статуями біля колишньої будівлі штейгерської школи (першим місцем розташування краєзнавчого музею). Знахідка добре збережена, заввишки 2,3 метри.

 • На комісії розглянули питання розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд

   Сьогодні, 23 листопада, відбулося засідання комісії з розгляду питань розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Лисичанської міської територіальної громади під головуванням начальника управління будівництва та архітектури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, заступника голови комісії Світлани Земляної.

  Під час засідання розглянуто заяви двох фізичних осіб-підприємців та прийнято рішення щодо надання дозволу на розміщення пересувної тимчасової споруди та надання попереднього погодження по розміщенню стаціонарної тимчасової споруди на території міста Лисичанськ.

 • Виховання дітей, які залишилися без батьківського піклування

   Суспільством та державою визнано, що сім’я є найкращим природним середовищем для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дитини, її матеріального забезпечення. Тому саме сімейним формам виховання дітей належить важлива роль у створенні сприятливих умов, необхідних для правового та соціального захисту дітей, що залишились сиротами та без піклування батьків.

  Цього року зменшилась кількість дітей, влаштованих до інтернатних закладів. Нині в Лисичанську 84,9% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштовані до сімейних форм виховання.

 • Лисичанська міська ВЦА дала згоду на прийняття до комунальної власності будівлі колишнього Центру зайнятості

   Сьогодні, 23 листопада, у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – ВЦА) відбулася робоча нарада щодо реалізації проєкту будівництва міського плавального басейну. Нарада пройшла під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Олега Калініна та за участю керівників структурних підрозділів.

  За підсумками виконання доручень, наданих на попередній нараді, Лисичанська міська ВЦА надала згоду на передачу до комунальної власності Лисичанської міської територіальної громади з державної власності будівлі колишнього Центру зайнятості. Також погоджено техніко-економічне обґрунтування доцільності передачі нерухомого майна, земельної ділянки, розташованої за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, місто Лисичанськ, проспект Перемоги, будинок 177, що знаходиться на балансі Лисичанського міського центру зайнятості.

 • Про намір здійснити встановлення тарифів на теплову енергію/послугу з постачання теплової енергії

   ПП «ЛІМЕРО» інформує про те, що у зв’язку з орендою котельні та встановленням обладнання для опалення Мирнодолинської загальноосвітньої школи, підприємство має намір надавати послугу з постачання теплової енергії Мирнодолинській загальноосвітній школі, розташованій за адресою: смт. Мирна Долина, вул. Совхозна, буд. 50, та встановити тариф на теплову енергію/послугу з постачання теплової енергії, згідно вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. № 130.

  Одноставковий тариф на теплову енергію, що дорівнює тарифу на послугу з постачання теплової енергії, розрахований згідно з вимогам Закону України «Про житлово-комунальні послуги», структура витрат відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (із змінами).

 • Пройшов відкритий чемпіонат міста з футзалу серед хлопців та дівчат

   Минулої суботи, 20 листопада, в спортивній залі «Скляр» пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з футзалу серед хлопців та дівчат. У змаганнях взяли участь команди міської ДЮСШ та закладів загальної середньої освіти міста.

  Серед дівчат переможцем стала команда ЗОШ № 4 (1). На другому місці – команда багатопрофільної гімназії, а третє місце посіла команда ЗОШ № 4 (2).

 • Вітаємо Марфу Михайлівну Денісову зі 100-річним ювілеєм

   Сьогодні, 22 листопада, свій 100-річний ювілей святкує ветеран праці Марфа Михайлівна Денісова.

  Пані Марфа сильна духом людина, сповнена оптимізму та щирості. Вона вміє радіти життю, а невдачі сприймає лише як випробування долі, які потрібно пройти з гідністю.

  Від імені Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації та її керівника Олександра Заїки привітати Марфу Михайлівну з поважним ювілеєм завітав начальник відділу споживчого ринку Ігор Корякін.

  Звертаючись до ювілярки, Ігор Валерійович подякував їй за багаторічну працю, виховання дітей, а також вручив пам’ятний подарунок і квіти.

 • Молодіжна команда «BIBLIOHUB» стала переможцем програми «Банк Молодіжних Інновацій – Youth Innovations Bank»

   Молодіжна команда «BIBLIOHUB» з Лисичанська стала одним із переможців конкурсного відбору проєктів від програми «Банк Молодіжних Інновацій Youth Innovations Bank».

  Нагадаємо, що на розгляд конкурсної комісії було представлено проєкт «Лисичанськ на еко-хвилі», який передбачає оформлення в центрі міста еко-локації для відпочинку, а  також  створення в центральній бібліотеці полички з літературою про принципи ZeroWaste життя і екологічними настільними іграми та  організацію збору використаних батарейок і пластикових кришечок для їх безпечної утилізації та повторної переробки.

 • Збереження сім’ї для дитини – першочергове завдання діяльності Лисичанського міського центру соціальних служб

  Фахівці із соціальної роботи — це помічники для родини, яка потребує допомоги. Насамперед це стосується сімей, які ризикують потрапити у складні життєві обставини внаслідок втрати роботи старшими членами сім’ї, інвалідності, тяжкого захворювання, повернення одного з батьків після відбування покарання в місцях позбавлення волі, неналежного виконання батьківських обов’язків.

  На обліку у Лисичанській міській територіальній громаді знаходяться 644 сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 1217 дітей. Протягом 2021 року соціальними послугами було охоплено 433 сім’ї. Із них 61 сім’я знаходиться під соціальним супроводом. Тобто отримують комплекс послуг, спрямованих на подолання життєвих труднощів, збереження та підвищення соціального статусу. За підсумками проведеної роботи у 2021 році завершено 49 соціальних супроводів із досягненням позитивного результату.

 • Про прийом заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2021»

  Асоціація благодійників України оголошує прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна - 2021». Цьогоріч стартує 15-й за рахунком, ювілейний, конкурс, який має на меті відзначити найкращі благодійні та волонтерські ініціативи, реалізовані протягом 2021 року.

  У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа та інші — всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2021 року. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, отримувачі благодійної допомоги (за згодою благодійника) та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства.

 • Про впровадження НАССР в закладах дошкільної освіти

   Минулої п’ятниці, 19 листопада, керівники закладів дошкільної освіти мали можливість ознайомитись з методами впровадження системи аналізу небезпечних чинників і контролю в критичних точках, заснованих на методі виявлення й управління ризиками, пов’язаними із безпечністю харчових продуктів (НАССР), практично відпрацювати навички роботи із організації безпечного харчування та навчитися керувати процесами безпеки на харчоблоці закладу під час тренінгу «Впровадження системи НАССР в закладах освіти».

 • Дякуємо за Україну - територію гідності та свободи!

  Сьогодні, 21 листопада, у Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбувся загальноміський захід, присвячений Дню Гідності та Свободи.

  Цього дня ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, воїнів, учасників двох революцій — Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави та себе.

 • Учні Лисичанської ДМШ №2 – призери Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановита планета 2021»

  8 та 9 листопада учні Лисичанської дитячої музичної школи №2 дистанційно взяли учать в І турі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановита планета 2021» Словаччина – Україна.

  Юні лисичани змагалися у номінації «Інструментальний жанр» з виконавцями різних країн Європи: Молдови, Польщі, Угорщини, Румунії.

 • У Лисичанську відбулося засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 19 листопада, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  Під час засідання експертною комісією розглянуто зведені номенклатури справ на 2022 рік фінансового управління та управління освіти Лисичанської міської ВЦА, Приватного акціонерного товариства «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія» та Лисичанського промислово-технологічного фахового коледжу.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 22 по 28 листопада

  24 листопада на базі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 проходитиме дистанційно міська конференція юних дослідників «Українське мистецтво».

  25 листопада в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбудуться наступні заходи:

  о 10.00 тренінг «Адвокація для жіночого руху в Україні» в міському краєзнавчому музеї;

  — о 12.00 перегляд відеофільму «Насильство в сім’ї. Що роботи?» на сторінці у соц.мережі Facebook клубу смт. Білогорівка https://www.facebook.com/groups/165338834604732$;

 • Анонс заходів до Дня пам'яті жертв голодоморів

  23 листопада о 16.00 в клубі смт. Вовчоярівка розпочнеться вечір пам’яті «Скорботної свічі, вогонь не погасне».

  24 та 25 листопада о 18.00 в центральній бібліотеці проходитиме показ документально-хронікальних фільмів «Голод — 33», «Жорна».

  25 листопада відбудуться наступні заходи:

  — о 12.00 перегляд документальної стрічки «Пам’ять — голоду, пам’ять серця» — на сторінці у соцмережі Facebook ПК ім. В.М. Сосюри https://www.facebook.com/sbkmaloryasantsevo;

 • Сергій Гайдай привітав лисичанських аграріїв з професійним святом

  Вчора, 18 листопада, під час урочистого заходу з нагоди Дня працівника сільського господарства голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай відзначив аграріїв області.

  Серед нагороджених були й представники Лисичанської територіальної громади. Сергій Володимирович передав вітальний лист Міністерства аграрної політики та продовольства України директору приватної агрофірми «Верхньокам’янська» Івану Булці та вручив Почесну грамоту Луганської облдержадміністрації голові фермерського господарства «Бутир» Микиті Бутенку.

 • В Лисичанському терцентрі проводяться заняття з комп'ютерної грамоти

  В Університеті третього віку, що створений на базі Лисичанського територіального центру, для людей похилого віку та осіб з інвалідністю працює факультет «Індивідуальне навчання комп’ютерній грамоті».

  В програмі факультету є як теоретичні, так і практичні заняття, під час яких слухачі знайомляться з сучасними технологіями. Під час карантинних обмежень заняття проводяться індивідуально з кожним слухачем. Навчитися сплачувати комунальні платежі не виходячи з дому, записатися до сімейного лікаря — ці та інші навички дуже актуальні в період пандемії для людей похилого віку.

 • Освітній серіал «Як громаді стати цифровою»

  Для чого здійснювати цифрову трансформацію громади? Як і навіщо впроваджувати основні інструменти участі в громаді? Навіщо громаді соцмережі та як керувати комунікаціями через них? Які виклики несе цифровізація, як із ними боротись та отримати покрові інструкції з впровадження якісних змін? На ці та інші питання відповідає освітній серіал на національній платформі Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua «Як громаді стати цифровою» https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities.

 • У Лисичанську розглянуто 11 питань щодо соціального захисту та реалізації прав дітей

  Сьогодні, 18 листопада, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини (далі – Комісія) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна.

  Під час засідання члени Комісії розглянули питання щодо соціального захисту та реалізації прав дітей, які потребували колегіального вирішення.

 • Сім’ї і громадяни, які опинились в складних життєвих обставинах можуть звернутись до міського центру соціальних служб

  У нашому місті працює Лисичанський міський центр соціальних служб (далі — Центр). До Центру може звернутися кожен, хто перебуває в складних життєвих обставинах та не може самостійно подолати певні негативні ситуації, зокрема зафіксовані факти неналежного утримання дитини та догляду за нею, ухиляння батьків від виконання обов’язків з виховання дитини, домашнє насильство, дискримінацію осіб або груп.

  Також Центр проводить роботу із запобігання дитячої безпритульності, соціального сирітства (у тому числі відмови від новонародженої дитини), насильства в сім’ї та торгівлі людьми.

 • Директорів приватної агрофірми «Верхньокам’янська», ТОВ «Стан» та ПП «Агрофірма «Колос 2016» нагороджено Подяками

  Сьогодні, 18 листопада, напередодні Дня працівників сільського господарства, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка вручив Подяки директорам приватної агрофірми «Верхньокам’янська» Івану Булці, ТОВ «Стан» Сергію Гончаренку та ПП «Агрофірма «Колос 2016» Сергію Садовському.

  День працівників сільського господарства України — це свято дбайливих господарів, гідних та сильних людей, для яких важка, часом невдячна, але вкрай важлива селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу, — зазначив Олександр Сергійович, вітаючи представників сільськогосподарської галузі.

 • Вихованці спортивного клубу «Лідер» – призери першого чемпіонату Європи з бойового хортингу

  З 12 по 14 листопада вихованці спортивного клубу «Лідер» представляли наше місто на першому чемпіонаті Європи з бойового хортингу, який проходив у місті Трускавець Львівської області. В змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з Білорусі, Молдови, Узбекистану, Великобританії та України.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання кварталів південної частини м. Лисичанськ

  Шановні мешканці територіальної громади!

  Сьогодні, 18 листопада, з 08.00 у зв’язку з заміною гідранта, розташованого на кв. Центральній, буд. 19, буде обмежено водопостачання кварталів Центральній, Східний та Молодіжний південної частини м.Лисичанськ.

  Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • З турботою про людей

  Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснив черговий виїзд мультидисциплінарної команди. Фахівці команди докладають максимальних зусиль, аби наблизити комплекс соціальних послуг до їх отримувачів, бо така форма роботи покращує надання соціальних послуг підопічним.

  Чергова зустріч мультидисциплінарної команди з мешканцями мікрорайону заводу «Пролетарій» відбулася вчора, 16 листопада, у приміщенні ПК «Діамант». 10 мешканців громади з числа осіб похилого віку та осіб з інвалідністю отримали інформаційно-консультаційні, соціально-медичні послуги та послуги перукаря.

 • 86-и внутрішньо переміщеним особам призначено (відновлено) соціальні виплати

  Сьогодні, 17 листопада, в приміщенні управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

  Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління соціального захисту населення Олени Бєлан.

  На засіданні комісії було розглянуто 86 заяв внутрішньо переміщених осіб щодо призначення (відновлення) різних видів державної соціальної допомоги, житлової субсидії тощо. За результатами розгляду заяв та наданих документів комісією прийняті позитивні рішення.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання

  Шановні мешканці територіальної громади!

  Сьогодні, 17 листопада, у зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Д100мм по вул. Штейгерська з 9.00 обмежено водопостачання наступних вулиць: Шкільна, ім. О. Довженко (б. 1-12), ім. М.Грушевського (б.1-22), Штейгерська, Сєверодонецька, ім. Д.І. Мендєлєєва (б.1-37), пров. Червоний, пров. Маяковського, Липецька, Юнацька, (б.1-72), Чумацька (б.1-32), Соборна (б.1-60), пров. Горлових, ім. Г.Сковороди (б.1-93).

  Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • Безпека дітей в інтернеті

  Інтернет надає багато можливостей як для дорослих, так і для дітей. Але поряд із тим є запитання, які можуть хвилювати батьків, коли їхні діти користуються ґаджетами. Ким є «друзі» у соціальних мережах? Як захистити дітей від шкідливого контенту в інтернеті? Чи існує небезпека від кібербулінгу?

  Шановні батьки! Міністерство цифрової трансформації пропонує вам переглянути освітній серіал на національній платформі Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua «Безпека дітей в інтернеті», який навчить вас допомагати дітям використовувати інтернет та цифрові пристрої безпечно і з користю https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey.

  Дізнайтесь більше, як уберегти дітей від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства.

 • Лисичанська міська ВЦА придбає однокімнатну квартиру

  Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація повідомляє про намір придбати на вторинному ринку житло, а саме — однокімнатну квартиру, оснащену меблями та побутовою технікою, в межах Лисичанської міської територіальної громади в місці з розвиненою зовнішньою інфраструктурою.

 • Як отримати грошову компенсацію за зруйноване житло?

  Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація нагадує, що Кабінетом Міністрів України затверджено Порядок надання та визначення розміру грошової допомоги або компенсації постраждалим від надзвичайних ситуацій, які залишилися на попередньому місці проживання.

  Цей Порядок встановлює механізм надання та визначення розміру грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

 • Розпочала роботу комісія з придбання у комунальну власність громади житла для надання в тимчасове користування ВПО

  Сьогодні, 16 листопада, відбулось перше засідання комісії з придбання у комунальну власність Лисичанської міської територіальної громади житла для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам (далі — Комісія), яка створена відповідно до розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації від 15.11.2021 № 1294.

  Засідання пройшло під головуванням заступника голови Комісії — начальника управління житлово-комунального господарства Віталія Саханя.

 • Молодіжні хаби: змістовне дозвілля для молоді Лисичанська

  Для ініціативної молоді Лисичанська на початку 2021 року були створені нові молодіжні платформи – хаби. Молодіжний хаб функціонує як вільний просвітницький простір, на базі якого відвідувачі з користю та задоволенням проводять час, займаються розробкою проєктів, приймають участь в майстер-класах, тренінгах тощо.

  На базі комунальних закладів культури Лисичанська відкрито три сучасні креативні простори: BIBLIOHUB у центральній бібліотеці Лисичанської централізованої бібліотечної системи, FREEDOMHUB в Палаці культури ім. В.М. Сосюри, та GENERATION CENTRHUB у міському Палаці культури.

 • Онлайн-опитування щодо пріоритетів експортної діяльності та послуг

  З метою планування роботи на 2022 рік державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»  розпочала масштабне опитування українських підприємців, експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо пріоритетів експортної діяльності та послуг, які вона надає.

  Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація звертається до суб’єктів господарювання Лисичанської міської територіальної громади з проханням також долучитися до опитування за посиланням: https://cutt.ly/hTi07tJ.

 • Як перевірити себе у списках виборців?

  Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

  На основі поданих в установленому порядку документів, працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи.

 • Вітаємо переможців в обласному огляді-конкурсі ансамблів серед викладачів мистецьких шкіл (оновлено)

  13 листопада викладачі мистецьких шкіл дистанційно взяли участь в обласному огляді-конкурсі ансамблів серед викладачів мистецьких шкіл.

  За результатами конкурсу інструментальний ансамбль «Сувенір» під керівництвом Олександра Могильнікова (Лисичанська дитяча музична школа №2) став переможцем у номінації «Інструментальний ансамбль великого складу» – І  місце.

  Фортепіанний дует  «Грація» у складі Людмили Василенко та Ольги Шаповалової (Лисичанська дитяча школа мистецтв №1) та дует викладачів «Мюзет» у складі Сергія Мєніна та Марини Милокост (Новодружеська дитяча школа мистецтв) посіли  І та ІІ місце в номінації «Інструментальний ансамбль малого складу».

 • Використання приватного майна військовими під час збройного конфлікту: як захистити свої права?

 • Вітаємо призерів відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики

  Минулої суботи, 13 листопада, лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-2009, 2010-2011, 2012р.н. та молодше.

  За результати змагань наші спортсмени стали переможцями та призерами в своїх вікових категоріях:

  — вікова категорія 2012р.н. і молодше:

  І місце — Софія Холод (біг 30м, стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (стрибки у висоту), Гліб Корж (стрибки у довжину), Микола Ляшенко (біг 30 м);

 • Вітаємо Вячеслава Карпенка та Валерію Міхєєву з перемогою

  Вчора, 14 листопада, учасники хореографічного гуртка «Starway» Вячеслав Карпенко та Валерія Міхєєва під керівництвом Олександра Посошка (Лисичанський міський ПК) взяли участь у Всеукраїнському турнірі з бальних танців «КУКАРАЧА-ЧА», який проходив у м. Миколаївка.

 • Про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами

  Лисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806 (далі — ЛКАТП 032806) повідомляє про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

  Керуючись пунктом 4 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджено наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, комунальне підприємство доводить до відома споживачів наступну інформацію.

 • Команда «BIBLIOHUB» презентувала власний проєкт «Лисичанськ на еко-хвилі»

  Молодіжна команда «BIBLIOHUB» Лисичанської централізованої бібліотечної системи пройшла конкурсний відбір та стала учасником програми «Банк Молодіжних Інновацій — Youth Innovations Bank» за Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

  Так, 13 та 14 листопада представники команди «BIBLIOHUB» Марина Радюшина та Олександр Токарєв взяли участь у другому етапі навчання «Idea.Action.Innovation — Ідея.Дія.Інновація» у місті Святогірськ, під час якого презентували власний проєкт «Лисичанськ на еко-хвилі».

 • Високий рівень комп’ютеризації вимагає дотримання певних правил поведінки в інформаційній сфері

  Світ навколо нас невпинно діджиталізується. Все більш часу ми проводимо у цифровому середовищі — сервіси для бізнесу та розваг, онлайн-кінотеатри та соцмережі, телемедицина та ігри, та ще багато іншого доступне у наших персональних комп’ютерах та смартфонах. Своїм помічникам-гаджетам та інтернет-сервісам ми доручаємо знати все більше чутливої інформації про нас, але не завжди розуміємо з якими загрозами можемо зустрітися, бо злочинці та шахраї є не тільки у реальному світі.

  Високий рівень комп’ютеризації вимагає дотримання певних правил поведінки для убезпечення себе та оточення від загроз в інформаційній сфері. Міністерство цифрової трансформації пропонує переглянути освітні серіали на національній платформі Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/, які допоможуть на реальних прикладах не стати жертвами зловмисників.

 • У Лисичанську молодь навчали основам кібербезпеки

   Сьогодні, 12 листопада, в Лисичанській централізованій бібліотечній системі відбувся семінар на тему «Вирішення проблем, які розгортаються в кіберпросторі мирним шляхом. Захист персональних даних в Інтернеті».

  У заході взяла участь група учнів Лисичанського багатопрофільного ліцею. До проведення семінару відділом молоді та спорту було залучено інспектора відділу протидії кіберзлочинності в Луганській області Богдана Демченка.

  На семінарі були розглянуті проблемні питання, що виникають сьогодні у користувачів Всесвітньої мережі Інтернет: можливі ризики щодо використання персональних даних та шляхів їх захисту, шахрайські дії зловмисників, наслідки використання публічного WiFi, користування соціальними мережами тощо.

 • Заходи до Дня Гідності і Свободи (оновлено)

   15, 17, 19 та 21 листопада о 19.00 запрошуємо на сумісний онлайн перегляд документальних фільмів «Україна – територія Гідності і Свободи!» на сторінці у соціальній мережі Facebook ПК ім. В.М. Сосюри (https://www.facebook.com/pksosyury).

  19 листопада о 15.00 розпочнеться онлайн-година слави «Революція гідності» на сторінці у соціальній мережі Facebook ПК «Діамант» (https://www.facebook.com/pk.diamant).

  20 листопада відбудуться наступні заходи:

  - об 11.00 – інформаційна година «Україна – гідна свободи» в бібліотеці-філії сімейного читання № 13;

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 15 по 21 листопада

   16 листопада о 14.30 розпочнеться перегляд молодіжного фільму «Простачка» до Міжнародного дня студента для молоді міста на сторінці міського ПК у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/palaceofculture).

  18 листопада

  - об 11.00 запрошуємо на лялькову виставу «Лисиччина наука» до бібліотеки для дітей №1;

  - о 14.00 відбудеться відео-лекторій «Азбука прав дитини» до Міжнародного дня прав дитини на сторінці міського ПК у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/palaceofculture).

 • В Лисичанську презентували проєкт «Покращення доступності до правосуддя шляхом створення безпечного та комфортного середовища»

  Вчора, 11 листопада, в Лисичанському міському суді відбулась презентація проєкту «Покращення доступності до правосуддя шляхом створення безпечного та комфортного середовища».

  В заході взяв участь заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін, представники Лисичанського міського суду, Судової охорони та громадськості.

  Основні завдання проєкту це підвищення рівня громадської безпеки, створення зручних та комфортних умов перебування в приміщенні суду різних соціальних груп населення, в тому числі людей з особливими потребами.

 • Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

   На офіційному сайті Державного архіву Луганської області зберігаються унікальні фонди, що являють собою особливу цінність не тільки як історичні документи. Це глибинні криниці знань та відомостей стосовно життя предків на території нашої громади.

  Дані фонди мають цифрові копії та представлені метричними книгами та сповідними відомостями.

  Пропонуємо ознайомитися з цими особливими історичними фондами:

 • Енергоефективні школи: нова генерація

 • До уваги споживачів природного газу!

  Лисичанське МРУЕГГ філія AT «Луганськгаз» повідомляє, що побутові споживачі мають можливість передавати показники лічильників газу через мобільні додатки Viber та WhatsApp.

  Номер телефону для передачі показників через мобільні додатки Viber та WhatsApp:

  • Лисичанської дільниці — 050-422-64-09 
  • Попаснянської дільниці — 050-422-64-16
 • Відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській ВЦА

   Сьогодні, 11 листопада, відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі — Лисичанська міська ВЦА) під головуванням першого заступника керівника Станіслава Мосейка.

  Під час засідання розглянуто 26 протоколів та притягнуто до адміністративної відповідальності 15 осіб з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу на суму 8088 грн.

 • Щодо реформування системи оплати праці державних службовців

  Питання оплати праці — актуальне. Заробітна плата — є не тільки важливим мотивуючим чинником, а й джерелом існування. І не лише для державних службовців. Втім, існуюча система оплати праці працівників державних органів є несправедливою та неефективною. Про це говорять як вітчизняні, так і міжнародні експерти. Про це знають з власного досвіду працівники державних органів різних рівнів. Тож реформування системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад покликане усунути несправедливість в оплаті праці, адже за сучасними світовими стандартами вона має ґрунтуватися на фаховості, результативності, мірі покладеної відповідальності та особистому внеску кожного працівника.

  Детальна інформація щодо реформування системи оплати праці державних службовців на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби https://nads.gov.ua/ у розділі «Діяльність» — «Оплата праці державних службовців».

  Національне агентство України з питань державної служби

 • Моніторингові обстеження щодо дотримання протиепідемічних заходів продовжуються

   Сьогодні, 10 листопада, проведено чергове моніторингове обстеження з метою контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі в населених пунктах Золотарівка, Шипилівка, Білогорівка. Захід провели спеціалісти відділу споживчого ринку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.

  Під час чергового моніторингового обстеження було перевірено 9 об’єктів торгівлі та побутового обслуговування населення щодо дотримання суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 • Щеплення це суперсила від хвороб

 • Запущено чат-бот DrugHunters в Telegram

  telegram-appTelegam-канал Міністерства внутрішніх справ України інформує про запуск чат-бота в Telegram, куди можна повідомити про збут наркотиків, а також про так званих «закладників».

  Назва чат-боту – DrugHunters (Мисливці за наркотиками), ім’я користувача @drughunters_ukraine_bot.

  З його допомогою можна анонімно та у декілька кликів повідомити патрульним про виявлення як наркотичних засобів, так і самих «закладників».

  Щоб залишити заявку про можливе місце «закладки» або «закладника», достатньо відкрити в Telegram чат-бот та розпочати діалог.

 • Про роботу комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  Вчора, 9 листопада, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка відбулося засідання комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

  Під час засідання члени комісії розглянули документи внутрішньо переміщеної особи, яка визнана учасником бойових дій з-поміж учасників АТО/ООС, та ухвалили рішення щодо перерахунку раніше призначеної грошової компенсації у зв’язку з новими виявленими обставинами, відповідно до умов пунктів 5 та 17 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280.

 • У Лисичанську відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

  Вчора, 9 листопада, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка.

  Під час засідання було розглянуто 32 заяви щодо надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Лисичанської міської територіальної громади відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги мешканцям Лисичанської територіальної громади, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської ВЦА від 21.10.2021 № 1179 (далі – Порядок).

 • День української писемності та мови у закладах освіти Лисичанської міської територіальної громади

  Сьогодні, 9 листопада, відзначають День української писемності та мови.

  Цього дня в усіх закладах загальної середньої освіти Лисичанської міської територіальної громади проводилися різноманітні просвітницькі та літературно-мистецькі заходи, присвячені рідній мові.

  Школярі взяли участь у мовних квестах, мовознавчих та літературних вікторинах, розвивальних іграх, мовних челеджах «Мовне асорті», флешмобах, створювали хмари слів про рідну мову та відеочати «Модно говорити українською», співали в «караоке» українських пісень тощо.

 • Шановна Лисичанська міська територіальна громадо!

  Указами Президента України Володимира Зеленського від 20 вересня 2019 року №713/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції» та від 08 листопада 2019 року №837/2019 «Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави» Кабінету Міністрів України поставлено завдання щодо проведення дерегуляції господарської діяльності.

  Враховуючи вищенаведене, просимо до 14.11.2021 надати пропозиції щодо необхідності скасування чи перегляду нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України або центральних органів виконавчої влади за формою:

 • Ви формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує людей: у Лисичанську привітали працівників культури та майстрів народної творчості

   Сьогодні, 9 листопада, в Лисичанському міському краєзнавчому музею заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін привітав працівників культури та майстрів народної творчості з професійним святом.

  Від імені керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра Заїки та від себе особисто Олег Вікторович подякував всім працівникам закладів культури нашої громади за сумлінну працю та безперервний творчий пошук і побажав теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

  «Ви формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує людей. А головне — робите все для того, аби культура розвивалася, була живою та сучасною. Ви – найкращі! Ви саме ті люди, які за невеликий ресурс дарують всім нам радість і щастя та віддають всю душу своїй справі життя», - підсумував заступник керівника.

 • Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

  6 листопада в місті Сєвєродонецьк пройшли Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з Харківської, Дніпропетровської, Запоріжської та Луганської областей.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце

  Олександр Красніков та Ірина Ткаченко (категорія «Юніори Акробатика»);

 • Сумуємо, пам'ятаємо, співчуваємо...

  Колектив Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації глибоко сумує з приводу передчасної смерті Толмачова Володимира Івановича та висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

  14 років Володимир Іванович пропрацював в Лисичанській міській раді на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів. Останні роки – на посаді заступника директора Лисичанського желатинового заводу.

 • 9 листопада - День української мови та письменності

  1541749228_1

 • Як отримати послугу єМалятко

  На Національній вебплатформі центрів надання адміністративних послуг (далі - Платформа Центрів Дія) можна зареєструвати народження дитини та отримати свідоцтво про народження дитини, а також замовити до 9 інших державних послуг, потрібних для новонародженої дитини.


 • Щеплення це суперсила від хвороб: дорослі вакцинуються від дифтерії та правця кожні 10 років

 • Анонс культурних та спортивних з 8 по 14 листопада

  З 8 по 26 листопада відділ молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА запрошує долучитись до міських онлайн-конкурсів з нагоди Міжнародного дня студентів «На краще привітання студентів Лисичанської міської територіальної громади з Днем студента» та фотоконкурсу «Я — студент і цим пишаюсь!» на сторінці у соцмережі Facebook https://www.facebook.com/smslisichansk.

  11 листопада на сторінці у соцмережі Facebook міського ПК https://www.facebook.com/palaceofculture транслюватиметься майстер-клас з оригамі.

  12 листопада о 12.00 на сторінці у соцмережі Facebook клубу смт. Білогорівка розпочнеться перегляд фільму «Два кольори долі Олександра Білаша», а о 13.00 на базі молодіжного хабу центральної бібліотеки — семінар «Вирішення проблем, які розгортаються в кіберпросторі мирним шляхом. Захист персональних даних в Інтернеті» для студентів фахових передвищих закладів освіти та професійних ліцеїв.

 • Анонс заходів до Дня української писемності та мови

  Нагадуємо, що до 9 листопада триває флешмоб віршів «Моя співуча мова» на сторінці у соціальній мережі Facebook клубу смт Вовчоярівка https://www.facebook.com/profile.php?id=100069387289571.

  З 8 по 12 листопада міський ПК запрошує долучитись до онлайн-конкурсу з читання віршів українських письменників «Мова — душа народу» на сторінці у соцмережі Facebook https://www.facebook.com/palaceofculture.

  8 листопада об 11.00 в бібліотеці для дітей № 1 розпочнеться мовознавчий квест «Рідна мова — цвіт душі».

 • У Лисичанську привітали працівників соціальної сфери

  Сьогодні, 5 листопада, напередодні Дня працівників соціальної сфери, заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Євген Наюк привітав з професійним святом представників трудових колективів соціальних служб міста.

  Від імені керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра Заїки та від себе особисто Євген Олександрович подякував усім соціальним працівникам за віддану працю, за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, за душевну щедрість, сердечність, небайдужість до чужого горя і болю.

 • В Лисичанську відбулась зустріч за участю представників малого та середнього бізнесу щодо обговорення Стратегії розвитку Лисичанської міської територіальної громади

  В Лисичанській міській територіальній громаді триває робота щодо розробки Стратегії розвитку Лисичанської міської територіальної громади на період 2022-2027 років.

  Сьогодні, 5 листопада, до обговорення долучились представники малого та середнього бізнесу Лисичанської міської територіальної громади. У заході взяли участь експерт Проєкту USAID «Демократичне врядування у східній Україні» (DG East) доктор наук Ігор Дунаєв, заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін.

 • Визначено переможців творчо-мистецького конкурсу «Ватра»

  З початком нового навчального року в закладах освіти Лисичанської міської територіальної громади розпочалися конкурси міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

  Так, 3 листопада, визначено переможців творчо-мистецького конкурсу «Ватра», який проходив онлайн серед 26 шкільних козацьких роїв старшої та середньої вікових категорій:

  І місце – рій «Сокіл» Лисичанської спеціалізованої школи №27 та рій «Залізні вовки» Лисичанської загальноосвітньої школи №2;

 • Відомі терміни проведення ЗНО - 2022

  Наказом Міністерства освіти і науки України від 02.11.2021 № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

  Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

  До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде вказано час і місце проведення тестувань.

 • Розвиток електронної системи охорони здоров’я. Брифінг НСЗУ 18.08.

  118159623_922908158187602_794263857107910254_nЕлектронна система охорони здоров’я допомагає пацієнтам отримувати якісні медичні послуги. Як це працює?

  З березня 2018 року пацієнти подають декларації обраним лікарям, і лікарі реєструють їх у системі. Відтак НСЗУ оплачує лікарю ведення кожного пацієнта. А пацієнт отримує гарантовані державою безоплатні медичні послуги. Так електронні інструменти допомогли реалізувати принцип «гроші ходять за пацієнтом».

  Понад 30 млн українців обрали свого лікаря у 1617 закладах первинки, з яких 32% - це приватні заклади та лікарі-ФОП.

 • Лікарська таємниця завдяки розвитку ЕСОЗ. Роз’яснення НСЗУ 29.08.20

  Дотримуватися правил конфіденційності має кожен працівник медзакладу, якому стає відома інформація про стан здоров'я людини. Право пацієнта на медичну таємницю закріплене в Основах законодавства України про охорону здоров’я, Цивільному кодексі України, Кримінальному кодексі України.

  До медичної таємниці відноситься:

  • - факт звернення людини до лікувального закладу за медичною допомогою;
  • - стан здоров'я людини;
  • - діагноз;
 • Що таке Платформа Дія Центрів?

  Платформа Дія Центрів — онлайн-майданчик https://center.diia.gov.ua/, що спростить взаємодію громадян та працівників Центрів надання адміністративних послуг. Запуск Платформи Дія Центрів — наступний крок до сучасного державного сервісу в кожному куточку України.

  Кожен українець, який планує візит за адміністративною послугою, вже зараз зможе на платформі сформувати маршрут до найближчого Центру, перевірити актуальний графік його роботи, а також оцінити якість обслуговування.

 • У Лисичанську нагороджено переможців міського етапу навчально-практичного конкурсу «Школа безпеки»

   Вчора, 3 листопада, нагороджено переможців міського етапу навчально-практичного конкурсу «Школа безпеки», який відбувся 29 жовтня 2021 року. Вже вдруге захід проведено дистанційно. Організаторами заходу виступили відділ молоді та спорту Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації та Луганське обласне відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

  За програмою міського етапу 10 команд міста проходили онлайн конкурси «Перша допомога», «Пожежна безпека», «Безпека у навколишньому середовищі», «Захворювання – будьте обережні», під час яких учасники заповнювали форми з тестовими питаннями за обмежений проміжок часу.

 • У Лисичанську триває робота щодо розробки Стратегії розвитку Лисичанської міської територіальної громади

   В Лисичанській міський територіальній громаді продовжується робота щодо розробки Стратегії розвитку Лисичанської міської територіальної громади на період 2022-2027 років (далі Стратегія).

  Так, сьогодні, 3 листопада, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання фокус-групи з обговорення основних цілей та напрямків Стратегії.

  У заході взяли участь експерт Проєкту USAID «Демократичне врядування у східній Україні» (DG East) доктор наук Ігор Дунаєв, заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Олег Калінін, представники населених пунктів, які увійшли до територіальної громади.

 • У Лисичанську відбулась робоча зустріч з експертами проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення, відродження»

  Вчора, 2 листопада, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулась робоча зустріч з обговорення шляхів залучення сільгоспвиробників Лисичанської територіальної громади до участі в реалізації проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення, відродження (далі - Проєкт 3В)».

  Ціль Проєкту 3В полягає в підтримці відновлення сільськогосподарської галузі на територіях, які постраждали від збройної агресії РФ із активним залученням громад.

  У заході взяли участь експерти Проєкту ЗВ, спеціаліст з питань залучення громад та проведення роз’яснювальної роботи на місцях в Луганській області Мінреінтеграції Владлен Книш, заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Олег Калінін та начальник відділу агропромислового розвитку Лисичанської міської ВЦА Олександр Некрасов.

 • Шановні мешканці м. Привілля!

   У зв’язку з проведенням планових робіт Лисичанським енергоуправлінням Луганської філії ДП «Регіональні електричні мережі» на КПЛ-6кВ ПС-6кВ «Капустина-1» - ПС-6кВ «Капустина-2» з 15 листопада по 17 листопада 2021 року з 08.00 до 16.00 буде знеструмлено населення вул. Каштанова, м. Привілля.

  Лисичанське енергоуправління Луганської філії ДП «Регіональні електричні мережі»

 • У Лисичанську відбулось засідання громадської комісії з житлових питань

   Вчора, 2 листопада, відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Олега Калініна.

  Під час засідання членами комісії були розглянуті питання щодо взяття громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирний облік у загальну чергу та чергу першочерговиків, зняття громадян міста з квартирного обліку та внесення змін до облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку.

 • Лисичанська міська територіальна громада посіла почесне ІІ місце

  Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва підведено підсумки обласного огляду-конкурсу майстрів мистецтв та аматорів народної творчості «Луганщина – світанок України».

  Серед 7 міських територіальних громад – Лисичанська міська територіальна громада посіла почесне ІІ місце.

 • В Лисичанській міській ВЦА відбулась нарада щодо обговорення підготовки проєкту будівництва міського басейну

  Сьогодні, 2 листопада, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна та за участю керівників структурних підрозділів відбулась робоча нарада щодо підготовки проєкту будівництва міського плавального басейну.

 • Вітаємо Марію Махову зі здобутою перемогою у VII Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Золотава осінь»

   Наприкінці жовтня учениця Новодружеської дитячої школи мистецтв з класу образотворчого мистецтва Марія Махова дистанційно взяла участь у VII Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Золотава осінь» у м.Тернопіль.

  За результатами конкурсу Марія посіла І місце у номінації «Живопис», у II віковій категорії з роботою «Осіннє містечко». Підготувала переможницю викладач Олена Сельчонок.

 • Налагодження взаємовідносин ОСББ з управителями та ВЦА: в Лисичанську відбулося засідання круглого столу

   Сьогодні, 2 листопада, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання круглого столу «Налагодження взаємовідносин ОСББ з управителями та ВЦА».

  У заході взяли участь регіональний координатор з питань локальної комунікації Юлія Самойлова, спеціалісти управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА, управителі багатоквартирних будинків, керівники ОСББ та ініціативних груп мешканців м. Лисичанська.

 • Переваги та розвиток електронної системи охорони здоров'я. Результати пресбрифінгу НСЗУ 29.10.20

   Розвиток інформаційно-комунікаційних технологій в охороні здоров’я сприяє докорінним змінам. Все більше медичних закладів надають пацієнтам можливість онлайн-запису на прийом. З'явились корисні сервіси для пацієнта - електронний рецепт, електронне направлення, електронні медичні записи, електронна картка. Стартувала комплексна послуга єМалятко. Переваги електронних сервісів над паперовими - в зрозумілих алгоритмах, в однакових для всіх правилах.

  Наприклад, сьогодні електронний рецепт на «Доступні ліки» економить час і лікаря, і пацієнта. Пацієнтам набагато легше отримувати потрібні препарати в будь-якій зручній аптеці, яка бере участь у програмі. «Доступні ліки» отримують понад 2 млн 430 тисяч пацієнтів.

 • Електронні сервіси для пацієнтів. Роз’яснення НСЗУ 12.06.21

   Цифрова трансформація процесів охорони здоров’я насамперед поліпшує доступ до медичної допомоги для пацієнтів. Вона допомагає пацієнтам отримувати якісні медичні послуги. Але не перетворює медичного працівника на сервіс із надання послуг. І не виключає лікаря із процесу надання медичної допомоги.

  Наприклад, якщо пацієнт записався на прийом з метою оформити довідку для майбутнього першокласника, це не означає, що педіатр має автоматично видати такий документ, без огляду дитини та заключень необхідних вузьких спеціалістів.

  Або щодо електронного рецепта на “Доступні ліки”. Пацієнт може отримати такий рецепт по телефону, без особистого відвідування лікаря, але лише в тому разі, коли відповідний діагноз вже встановлено, схему лікування призначено. Так само буде і з електронними листками непрацездатності. Лікар засвідчує непрацездатність пацієнта через створення електронного медичного висновку після прийому, огляду та встановлення діагнозу.

 • Хореографічному колективу «Арт-Денс» – 10 років

   29 жовтня в залі для глядачів Лисичанського міського Палацу культури відбувся ювілейний концерт хореографічного колективу «Арт-Денс», присвячений 10-річчю створення.

  Завдяки таланту та креативності керівника Дар’ї Коваленко, її небайдужості до творчого розвитку дітей, здатності зацікавити та навчити дітлахів слухати та виконувати завдання, колектив став одним із провідних у місті.

  Сьогодні він охоплює 36 учасників віком від 3 до 17 років. У доробку колективу більше 20 хореографічних постановок різноманітного напрямку: від народного до сучасного, серед яких групові, дуетні, сольні композиції. Вихованці хореографічного колективу «Арт-Денс» успішно демонструють свою майстерність на різноманітних міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних фестивалях та конкурсах.

 • Вітаємо переможців чемпіонату України з кікбоксингу WAKO

  З 28 по 31 жовтня в місті Одеса проходив чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів. В змаганнях взяли участь 1300 спортсменів з усіх регіонів країни.

  Вихованці Лисичанського спортивного клубу «Вітязь», у складі збірної команди Луганської області, показали наступні результати:

  І місце — Іван Калашников (до 45 кг);

 • Ковідний сертифікат та інші електронні сервіси для пацієнта. Пресбрифінг НСЗУ 22.07.21

   Вперше в Україні з’явилися реальні дані щодо стану медичної сфери після створення електронної системи охорони здоров'я (ЕСОЗ). Вона відіграє ключову роль у процесах трансформації. Завдяки електронним даним процеси у медицині стали відкритішими та прозорішими.

  Разом з тим електронна система охорони здоров’я - це не лише про збір даних і аналітику. Насамперед цифрова трансформація поліпшує доступ до медичної допомоги для пацієнтів.

  В першу чергу вона спрямована на зручність для пацієнта як користувача медичної системи. Електронні сервіси, які зараз впроваджуються, роблять життя пацієнтів простішим. Їх переваги над паперовими довідками в зрозумілих алгоритмах, однакових правилах, а також в посиленні рівня приватності пацієнта.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання

  2018-03-28-05_52Шановні мешканці територіальної громади!

  У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на ПС-35кВ «Чорноморка» ДП «Регіональні електричні мережі» Лисичанського енергоуправління 04 листопада 2021 року з 8.00 до 16.00 буде знеструмлена насосна станція ВНС-1 підйому «Лісова Дача», буде припинено водопостачання південної частини міста Лисичанськ (район заводу ГТВ, заводу «Скляний» 2 виробництво) та центральної частини міста Лисичанськ (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар» та район Гори Попова).

  Після закінчення ремонтних робіт на ПС-35кВ водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • Що таке електронна медична картка?

   Електронна медична картка - це історія звернень та захворювань пацієнта, яка зберігається не на папері, а в електронній системі охорони здоров’я. Доступ до електронної медичної картки пацієнта має його сімейний або лікуючий лікар. При цьому, всю інформацію про пацієнта бачить лише його сімейний лікар, а необхідну для призначення лікування - лікуючий лікар.

  Це означає, що коли пацієнт приходить на консультацію, наприклад, до невролога за е-направленням, то цей лікар бачить тільки загальну електронну анкету пацієнта. А також електронний запис сімейного лікаря, з яким він скерував пацієнта до вузького фахівця.

  У разі повторного звернення саме до цього невролога, лікар побачить свої попередні записи.

 • Як знайти лікаря, з яким укласти декларацію?

   Чи існує електронна база лікарів первинної ланки, з якими можна укласти декларацію? Всі дані про заклади ПМД, які мають договір з НСЗУ, про кожного лікаря, який працює в цих центрах, поліклініках та амбулаторіях, містяться в електронній системі охорони здоров'я. Це - відкрита інформація. Знайти її можна на нашому дашборді «Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги» https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/pmd-map.

  1. Щоб скористатися аналітичною панеллю, перейдіть до першого розділу, власне карти.

  2. У фільтрах ліворуч оберіть область, зазначте тип населеного пункту або введіть в полі пошуку назву населеного пункту, який вас цікавить.