Фильтр
 • Елеонора Денищенко – срібний призер Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Зоряні мости до Дня Святого Валентина»

  Учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв №2 Елеонора Денищенко - учасниця дистанційного Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Зоряні мости до Дня Святого Валентина» посіла ІІ місце у молодшій віковій категорії.

  Елеонора нагороджена кубком, медаллю та сертифікатом для безкоштовної участі у конкурсі в Болгарії.

  Підготували учасницю викладач Олена Сергєєва та концертмейстер Ольга Семидоцька, які мають подяки від журі конкурсу за підготовку конкурсанта та за професійне акомпанування.

 • У Лисичанську відбулось засідання опікунської ради

   Вчора, 25 лютого, під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Євгена Наюка відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі – опікунська рада).

  Опікунська рада – консультативно-дорадчий орган, одним з основних завдань якого є захист особистих і майнових прав та інтересів осіб, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов'язки.

 • У Лисичанську підсумували роботу системи цивільного захисту за минулий рік

   Сьогодні, 26 лютого, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська пройшли збори керівників підприємств, установ, організацій та відповідальних осіб з питань цивільного захисту для підведення підсумків роботи місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту у 2020 році і визначення основних завдань на 2021 рік.

  Очолила засідання перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Ольга Венгер.

  У заході взяли участь керівники підприємств, установ, організацій та відповідальні особи з питань цивільного захисту.

  Відкриваючи захід, Ольга Венгер наголосила, що під час зборів керівного складу територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту, які відбулись 11 лютого в Луганській обладміністрації, було проаналізовано роботу місцевих органів влади у 2020 році в забезпеченні цивільного захисту населення і територій. Суттєвих зауважень до міста Лисичанськ не було.

 • Скажемо сирітству –ні! У Лисичанську створено ще одну прийомну сім’ю

  Розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ створена прийомна сім’я, до якої влаштовано на виховання та спільне проживання 2 дитини-сироти та дитину, позбавлену батьківського піклування. Попередньо проєкт розпорядження було розглянуто на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини.

  Відтак, прийомна сім’я Алєшко взяла на виховання двох хлопчиків та дівчинку, які залишились без піклування батьків.

  Начальник служби у справах дітей ВЦА міста Лисичанськ Світлана Логвіненко зазначила, що прийомну сім’ю вважають однією з пріоритетних (після усиновлення) сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 • У Лисичанську відбулась комісія з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  Вчора, 25 лютого, у військово-цивільної адміністрації під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка відбулося засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі-Комісія).

  Під час засідання члени комісії розглянули документи щодо призначення грошової компенсації внутрішньо переміщеній особі, яка визнана учасником бойових дій з числа учасників АТО/ООС. У зв’язку з нововиявленими обставинами, які потребують документального підтвердження, відповідно до умов п. 5 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280, членами комісії прийнято рішення про перенесення розгляду подання управління праці та соціального захисту населення про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення на одне із наступних засідань.

 • 26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

  26 лютого в Україні відзначається День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

  Цю дату встановлено з метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території — в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України та з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.

 • В України з’явився офіційний веб-сайт Ukraine.ua

  Тепер Україна має свій офіційний вебсайт Ukraine.ua. Це онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає. Тут кожен, перебуваючи на будь-якому континенті, може познайомитися з Україною і прийняти рішення приїхати сюди вчитися, інвестувати чи подорожувати.

  Вебсайт створений, щоб світ дізнався про справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття та чарівної природи. Країну свободи та гідності. Країну, у якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього.

 • «Гід з державних послуг»: портал з інформацією про державні послуги

  Міністерство цифрової трансформації України запустило інформаційний онлайн-портал «Гід з державних послуг» https://guide.diia.gov.ua/ про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

  Сьогодні на згаданому онлайн-порталі доступна інформація про 1 170 послуг — місце та строки їх надання, вартість, необхідні для отримання документи та спосіб оскарження результатів.

  Послуги розподілено за 17 категоріями (залежно від сфери діяльності) та 36 життєвими подіям. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти.

 • «Родина, родина – від батька до сина»

  За такою темою, сьогодні, 25 лютого фахівцями Лисичанського міського центру соціальних служб організовано та проведено тренінг для батьків із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

  Тренінг проходив на базі мультимедійної кімнати управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська з метою сприяння формуванню батьківської компетентності шляхом усвідомлення та осмислення батьками механізмів спілкування, формування у них вміння та навичок конструктивної взаємодії зі своїми дітьми.

 • Про роботу Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації

  Сьогодні, 25 лютого відбулось засідання Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області під головуванням голови комісії Максима Головньова.

  На засіданні комісії було розглянуто 4 протоколи про адміністративні правопорушення, складені Попаснянським ВП ГУНП в Луганській області, відділом споживчого ринку ВЦА міста Лисичанськ за скоєння правопорушення, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення статті 152 — порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів; статті 159 — порушення правил торгівлі на ринках.

 • 25 лютого - 150-річчя від дня народження Лесі Українки

  25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) — видатної української письменниці, перекладача, фольклориста та культурного діяча.

  Творчість Лесі Українки — нове геніальне слово не тільки в українській, але й у світовій літературі. Життя поетеси — це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця.

  Постать Лесі Українки відома у всьому світові, вона входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України.

  3_1200x1800mm4_1200x1800mm1_1200x1800mm2_1200x1800mm

 • Заняття з підопічними територіального центру в мультимедійній кімнаті

   У рамках реалізації проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей» в управлінні праці та соціального захисту населення створено мультимедійну кімнату, на базі якої вчора, 24 лютого для підопічних відділення денного перебування Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у форматі офлайн відбулася зустріч з командиром загону швидкого реагування Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Петром Костирєю.

  Під час зустрічі на проекційному екрані було продемонстровано історію створення Товариства Червоного Хреста України, структуру та основну мету діяльності цієї громадської гуманітарної організації, а також висвітлено її роботу в рамках міжнародного співробітництва.

 • «Золота туфелька»

   Під такою назвою 21 лютого у місті Миколаївка відбувся Всеукраїнський турнір з бальних танців, в якому взяли участь учасники хореографічного гуртка «Starway» (Лисичанський міський ПК, керівник Олександр Посошко).

  Конкурс проводився з метою обміну досвідом, підтримки талановитих дітей та молоді для реалізації творчого потенціалу, підвищення професійної майстерності учасників. Оцінювали учасників судді вищої та міжнародної категорії всеукраїнських танцювальних організацій.

  Під час заходу учасники продемонстрували професійну підготовку, яскраві костюми та високі результати:

  І місце - Артем Говдуненко та Софія Фатьянова;

  ІІ місце - Богдан Косянчук та Єва Веселова; Ярослав Рясний та Аліса Діденко; Михайло Орехов та Міла Запорожець; Матвій Воробйов та Марія Романенко; Олександр Борщ та Поліна Данько; Михайло Федак та Аріна Сюрчик; Олександра Шабрацька, Мирослава Кириченко, Іван Кур'янов;

 • «Пісенна наша Україна»

   Під такою назвою 23 лютого з метою популяризації української пісні відбувся вокальний конкурс серед учнів Новодружеської дитячої школи мистецтв. Учасники конкурсу продемонстрували свою майстерність, виконуючи мелодійні українські пісні.

  За результатами конкурсу учні посіли наступні місця:

  І місце - Вікторія Шкабура;

  ІІ місце - Єлизавета Рідна; Олександра Зубкова;

  ІІІ місце - Катерина Малетич.

 • Вітаємо переможців чемпіонату міста з боротьби греко-римської!

   20 лютого у спортивній залі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанськ з боротьби греко-римської серед юнаків 2008-2006рр.н., 2005р.н. та доросліше. У змаганнях взяли участь 70 спортсменів.

  Переможцями змагань, виборовши І місце, стали наступні спортсмени:

  Проскурін Ілля (38кг), Скрипниченко Андрій (41кг), Харченко Павло (44 кг), Вдовіченко Влад(48кг), Гаврилов Данііл (52кг), Баранов Іван (57кг), Ніколаєв Олександр (75кг), Тарадайко Влад (48кг), Івченко Іван (65кг), Дорогавцев Руслан (71кг), Носуль Володимир (75кг).

  Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами. Підготували спортсменів Шкодюк Віктор, Логачов Ігор, Корнєв Василь, Карапуз Сергій.

  Відділ молоді та спорту ВЦА м. Лисичанська

 • Лисичанські спортсмени взяли участь у турнірі з міні-футболу у м. Сіверськ

   19-21 лютого на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Доломітчик» міста Сіверськ пройшов турнір з міні-футболу серед юнаків 2012-2013 р.н. на Кубок СОК «Доломітчик» та на приз ДЮФК «Авангард». У турнірі взяли участь 16 команд із міст Соледар, Харків, Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Попасна, Сіверськ та Селидове Донецької області. У турнірі також взяли участь молодші вихованці ДЮСШ Лисичанськ 2012-2013 року народження. Були розіграні групові та стикувальні матчі.

  Результати напруженої боротьби:

  КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Лисичанськ 2:1

  ДЮСШ Лисичанськ – «Метал» Харків 0:5

  ДЮСШ Лисичанськ – ФК Локомотив Попасна 0:5

 • 12 березня - публічне представлення звіту щодо використання бюджетних коштів у 2020 році

  12 березня о 14.00 у військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення звіту головного розпорядника бюджетних коштів служби у справах дітей ВЦА м. Лисичанська щодо використання бюджетних коштів у 2020 році.

  Служба у справах дітей ВЦА м. Лисичанська

   

 • Учасники «Ever dance» - призери чемпіонату зі спортивних бальних танців «Рremiere winter cup»

  IMG-23c59c8513272cb172b740867177949d-VУ неділю, 21 лютого учасники студії бального танцю «Ever dance» під керівництвом Владислава Лисків (ПК «Діамант») взяли участь у чемпіонаті зі спортивних бальних танців «Рremiere winter cup», який відбувся у місті Харків.

  Серед великої кількості конкурентів з різних міст України вихованці «Ever dance» вибороли призові місця у різних вікових категоріях та номінаціях:

  І місце - Вероніка Роскошна, Вероніка Роскошна, Каміла та Вадим Спиця;

 • 12 березня – публічне представлення звіту про виконання бюджетних програм

  12 березня о 14.00  у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відділом освіти ВЦА м. Лисичанська відбудеться публічне представлення інформації по галузі «Освіта» про виконання бюджетних програм за 2020 рік.

  Відділ освіти ВЦА м. Лисичанська

 • Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Art Zirka Fest»

  У лютому учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 дистанційно взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Art Zirka Fest».

  За результатами конкурсу у номінації «Інструментальний жанр» лисичани посіли наступні місця:

  Гран Прі — Злата Ткач, Володимир Михайлюк, Алєся Панаїт;

  І місце — Єва Веселова, Євгенія Сіроштан, Маргарита Селезньова, Анастасія Ільїнська та Софія Карук.

 • Міжнародний день рідної мови

   21 лютого світова спільнота відзначала Міжнародний день рідної мови. Це свято було встановлене у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

  У закладах загальної середньої освіти нашого міста 19-22 лютого відбулись різноманітні інформаційно-просвітницькі масові заходи до Міжнародного дня рідної мови.

  У багатопрофільній гімназії до Дня рідної мови було проведено квест, де гімназисти мали змогу продемонструвати свої знання рідної мови.

  Для учнів 1-11 класів загальноосвітньої школи №4 були проведені тематичні інформування до Дня рідної мови, виховні години «Шануймо рідне слово». Бібліотекар школи Надія Гольдіна підготувала книжкову виставку «Доля мови - доля народу» та залучила дітей до виготовлення лепбука «Диво калинове – чари барвінкові».

 • Лисичанські футболісти взяли участь у матчевих зустрічах чемпіонату Луганської області з футзалу

  Вчора, 21 лютого, в місті Попасна пройшли матчеві зустрічі чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року серед команд юнаків.

  Лисичанські футболісти показали наступні результати:

  — команда юнаків 2004-2005 р.н. з командою ДЮСШ (Старобільськ) з рахунком 0:2;

  — команда юнаків 2006-2007 р.н. з командою ДЮСШ-2 (Сєвєродонецьк) з рахунком 8:0.

 • Лисичанські боксери - призери відкритого турніру з боксу серед юнаків

  20 лютого в смт Шевченкове Харківської області пройшов відкритий турнір з боксу серед юнаків, присвячений 78-річчю визволення Шевченківщини від німецько-фашистських загарбників.

  Лисичанські боксери показали наступні результати:

  І місце — Давид Григорьян (26кг), Данііл Гаврилов (32кг), Сергій Сюмбелі (44кг), Євген Жалдаков (46кг), Єгор Момот (64кг);

 • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з боксу

  З 18 по 20 лютого в місті Сєвєродонецьк проходив чемпіонат Луганської області з боксу. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів Луганської області.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Данііл Лисенк (40 кг), Ярослав Мельников (43кг), Герман Чепеленко (54кг), Микита Слитинський (56 кг), Максим Веретенников (59кг), Владислав Гранковський (60 кг), Олександр Коротенко (70 кг), Назар Трокай (72 кг), Іван Богданов (80 кг);

 • Вихованці міської ДЮСШ - переможці чемпіонату з легкої атлетики

  20 лютого в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат КДЮСШ-2 з легкої атлетики серед юнаків 2010 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 50 спортсменів з міст та районів Луганської та Донецької областей.

  Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце — Ігор Корінний (біг 30 м, стрибки у довжину), Лілія Богова (стрибки у висоту), Марія Носаль (стрибки у висоту, стрибки у довжину);

 • У Лисичанську пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

  Минулої суботи, 20 лютого, в Центрі по роботі зі школярами та молоддю пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

  Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ посіли наступні призові місця:

  Юніори Дует

  • І місце -  Еда Калінікова та  Анастасія Шевцова
  • ІІ місце -  Єлизавета Литвинова та  Анастасія Бешенко
  • ІІІ місце -  Аліна Губарева та  Анастасія Барсукова 
 • 12 березня - публічне представлення звіту щодо використання бюджетних коштів у 2020 році

  12 березня о 14.00 у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, буд. 7, відбудеться публічне представлення звіту головного розпорядника бюджетних коштів відділу охорони здоров’я військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області щодо використання бюджетних коштів у 2020 році.

  Відділ охорони здоров’я ВЦА м. Лисичанська

 • 12 березня - публічне представлення звіту щодо використання бюджетних коштів

  12 березня о 14.00 в військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм, у тому числі про досягнення цілей державної політики у сфері соціального захисту, реалізацію якої забезпечує головний розпорядник бюджетних коштів місцевого бюджету управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська у межах бюджетних програм за 2020 рік.

  Управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська

 • Застерігаємо від купівлі товарів в місцях стихійної торгівлі

  Законодавством України продаж харчових продуктів дозволяється здійснювати тільки через стаціонарні підприємства торгівлі та через дрібнороздрібну торговельну мережу.

  Стихійна торгівля — це торгівля фізичними особами без відповідних дозвільних документів про якість та безпеку товарів, що реалізуються ними у невстановлених місцях (на вулицях, у дворах, на тротуарах, у скверах, парках, під’їздах) з рук, із землі, без відповідного узгодження на розміщення об’єкта торгівлі.

  Харчові продукти, які реалізуються на стихійних ринках, законодавчо визначені, як завідомо небезпечні та непридатні до споживання людиною. Неможливо перевірити чи проконтролювати їх безпечність, визначити терміни реалізації. Особи, які здійснюють продаж, не мають документів, що підтверджують безпечність та якість продукції.

 • 12 березня - публічне представлення звіту щодо використання бюджетних коштів у 2020 році

  12 березня о 14.00 у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення звіту головного розпоряднику бюджетних коштів відділу культури військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області щодо використання бюджетних коштів у 2020 році.

  Відділ культури ВЦА м. Лисичанська

   

 • 21 лютого – Міжнародний день рідної мови

 • 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

  Щорічно, 20 лютого, в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

  Події Революції Гідності (листопад 2013 — лютий 2014 року) змінили перебіг історії нашої держави. 579650897_w640_h640_stend-nebesna-sotnya20 лютого 2014 року відбувся пік протистояння, що призвів до масової загибелі українців, які захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи людини, європейське майбутнє України. А вже наступного дня на Майдані Незалежності відбулося прощання із загиблими активістами, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею».

  Герої Небесної Сотні стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують справу Героїв Небесної Сотні, захищаючи наше з вами право на вільне життя.

 • В області обговорили стан сплати ЄСВ та скорочення існуючої заборгованості підприємств-боржників міста Лисичанськ

   Сьогодні, 19 лютого, у режимі відеоконференц-зв’язку відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – комісія) під головуванням в.о. голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Олексія Смирнова.

  На порядку денному – питання погашення заборгованості з єдиного соціального внеску та страхових внесків до Пенсійного фонду України підприємствами – боржниками відповідних територій.

  У роботі комісії взяли участь перший заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Ольга Венгер, керівники та представники підприємств-боржників: КП «Електроавтотранс», ЛКСП «Лисичанськводоканал», КП «ЛЖЕК №1», КП «ЛЖЕК №3», КП «ЛЖЕК №5», КП «ЛЖЕК №6», КП «ЛЖЕК №8», КП «Лисичанський шляхрембуд», КП «Лисичанська ритуальна служба» та інші.

 • Лисичанськ долучився до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті» (фото)

  18 та 19 лютого у закладах освіти та культури міста пройшла Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті» до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

  Власноруч виготовлених паперових янголів діти та молодь міста розвісили на деревах, як згадку про тих, хто віддав життя за мир в Україні.

 • У Лисичанську відбувся ХІV міський стрілецький турнір «Кубок Сокола»

  Сьогодні, 19 лютого, відбулось нагородження переможців ХІV міського стрілецького турніру «Кубок Сокола» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який проходив дистанційно.

  Переможцем турніру та володарем перехідного кубка визнано команду Лисичанської загальноосвітньої школи № 5.

  ІІ місце посіла команда Лисичанської спеціалізованої школи № 27, а ІІІ місце у команди Лисичанської загальноосвітньої школи № 6.

 • Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини пройшло у Лисичанську

  Сьогодні, 19 лютого, під головування заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Євгена Наюка службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  Під час засідання члени комісії розглянули питання щодо визначення порядку участі батька у вихованні дитини, про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, про надання малолітнім дітям статусу дитини-сироти, про влаштування дітей до дитячих будинків сімейного типу.

 • У Лисичанську відбулось засідання експертної комісії архівного відділу

  ukraina_news_1602245708Сьогодні, 19 лютого, у військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  Під час засідання експертною комісією були розглянуті номенклатури справ на 2021 рік Лисичанської централізованої бібліотечної системи, загальноосвітньої школи №26, Лисичанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №5 «Усмішка».

  Також членами комісії були розглянуті описи справ тривалого зберігання, описи справ з кадрових питань (особового складу) Управління Пенсійного фонду України в місті Лисичанську Луганської області, міської державної лікарні ветеринарної медицини в. м. Лисичанську, продовольчих магазинів м. Лисичанська.

 • Вітаємо з професійною перемогою лисичанських педагогів!

  Завершився ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021» в номінаціях «Керівник закладу освіти», «Українська мова і література», «Математика», «Трудове навчання», у якому взяли участь п’ять педагогів закладів загальної середньої освіти нашого міста.

  Посіли І місце та стали переможцями обласного конкурсу професійної майстерності учитель української мови та літератури НВК «Гарант» Наталія Ляховець (номінація «Українська мова і література») та учитель математики багатопрофільного ліцею Андрій Михайловський (номінація «Математика»). Вони будуть представляти Луганщину в ІІІ Всеукраїнському турі конкурсу.

 • З 17 лютого центральна бібліотека працює за новим графіком

  Шановні мешканці та гості нашого міста!

   З 17 лютого центральна бібліотека КЗ «Лисичанська ЦБС» обслуговує читачів за наступним графіком роботи: вівторок, п’ятниця – з 09.00 до 20.00, субота, неділя – з 10.00 до 20.00.

  Вихідний день – понеділок.

  Санітарний день: остання п’ятниця місяця.

  Відділ культури ВЦА м. Лисичанська

 • Вітаємо переможців обласного конкурсу художньої творчості «Співочий всесвіт»

  Середня вікова категорія, ПШЕНІЦИНА Вероніка, КЗ Привільська ДШМПідведені підсумки обласного конкурсу художньої творчості серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл на тему «Співочий всесвіт» за музичними творами для дітей і юнацтва викладача-методиста Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва Наталії Пасічник, який відбувся дистанційно 13 лютого.

  Цього року у конкурсі взяли участь 92 учні з 11 мистецьких шкіл області, серед яких й учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

  За результатами конкурсу наші учні посіли наступні місця:

  ІІ місце — Вероніка Пшеніцина з роботою «Барвиста мить» (Привільська ДШМ)  та  Арсеній Сєлєзньов з роботою «Jazz my life» (Лисичанська ДШМ № 1);

 • «Юний музикант»

  Під такою назвою, 17 лютого в Новодружеській дитячій школі мистецтв відбувся конкурс серед учнів музичного відділення.

  Під час конкурсу 24-и талановиті музиканти школи показали високу виконавську майстерність гри на різних інструментах — фортепіано, синтезатор, гітара, скрипка, акордеон, баян, блок флейта, тромбон, кларнет.

  Найкращими визнано виступи Дар`ї Посохової (викладач Поліна Омелаєва), Єгора Фатєєва (викладач Людмила Вороніна-Дерев’янко), Іллі Ремньова (керівник Володимир Лебедь), дуету Мілани Щербак та Валерії Сімакової (викладач Оксана Гришина) та ансамблю «Бі-Боп» (керівник Володимир Лебедь).

 • «Юний віртуоз»

  Під такою назвою, 17 лютого, в Лисичанській дитячій школі мистецтв № 1 відбувся конкурс серед учнів фортепіанного відділу на краще виконання етюдів Карла Черні, приурочений до дня народження композитора.

  Цього року в конкурсі взяли участь 28 учнів. За результатами конкурсу 1 учасник отримав Гран-прі, 9 учасників посіли І місце, 7 учасників — ІІ місце та 4 учасники — ІІІ місце.

 • У Лисичанську пройшла низка заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

   З метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав та з нагоди 32-ї річниці виведення військ з Афганістану протягом тижня в закладах культури міста були проведені наступні тематичні заходи.

  Так, 12 лютого в міському краєзнавчому музеї у співпраці зі спортивним клубом «Сокіл» відбулася зустріч учнівської молоді з учасниками бойових дій на території інших держав «Афганістан – наша пам’ять та біль». На заході були присутні воїни-інтернаціоналісти Валерій Скрипченко, Ігор Кошкарьов та керівник спортивного клубу «Сокіл» Петро Костиря. Запрошені воїни-інтернаціоналісти ділилися спогадами про ті жахливі часи, свідками яких вони стали. Петро Костиря надав розширену інформацію про загиблих в Афганістані воїнів-лисичан, яких вшанували хвилиною мовчання. По закінченню заходу присутні ознайомились з тематичною виставкою «Афганістан – наша пам’ять та біль».

 • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  Сьогодні, 17 лютого, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії — начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Бєлан.

  Під час засідання членами комісії було розглянуто 71 заяву, в тому числі: 36 заяв — про призначення житлової субсидії, 4 заяви — про внесення адреси фактичного проживання пільговика до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги та 31 заяву — про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста та відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо

   13 лютого у міській ДЮСШ проведено відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат та відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь спортсмени з міст та районів Луганської та Донецької областей.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  Відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо

  І місце – Гармаш Євгенія (28 кг), Базік Альона (50 кг), Худолій Олександр (71 кг), Гусакова Заріна (59 кг);

  ІІ місце – Білоіваненко Софія (50 кг), Ігнтович Назар (+46 кг), Путінцев Єгор (38 кг), Орищук Ангеліна (28 кг), Гугля Єлизавета (59 кг), Стиранець Сергій (65 кг), Солодчук Владислав (71 кг);

 • Лисичанські легкоатлети - серед переможців відкритого чемпіонату Донецької області

   13 лютого у місті Бахмут відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків 2006-07, 2008 р.н. та молодше. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце – Носаль Марія (потрійний стрибок), Соснін Демид (потрійний стрибок), Дарина Степаненко (біг 60м, 200м), Ляшенко Микола (біг 1500м);

  ІІ місце – Божко Аліна (біг 400м), Носаль Марія (стрибки у довжину);

  ІІІ місце – Степаненко Дарина (біг 800м), Полякова Марія (біг 400м), Соснін Демид (біг 60м з бар’єрами, потрійний стрибок), Мударченко Євангеліна (потрійний стрибок).

 • Про засідання робочої групи Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності

   Вчора, 16 лютого, відбулось засідання робочої групи Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності під головуванням першого заступника керівника військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ Ольги Венгер.

  У засіданні взяли участь начальник відділу охорони здоров’я Ігор Бондаренко та заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» Коверга Наталія, з якими було обговорене питання необхідності введення до штату ще однієї ставки лікаря-фахівця зі спортивної медицини та створення єдиної бази даних вихованців ДЮСШ, учнів та студентів навчальних закладів міста для зручності допуску до спортивних змагань та заходів.

 • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області «ENERGY DANCE – 2021»

  Минулої неділі, 14 лютого, хореографічні колективи Палацу культури «Діамант» та Привільської дитячої школи мистецтв взяли участь у чемпіонаті Луганської області «ENERGY DANCE — 2021», який відбувся у м. Сєвєродонецьк.

  Цього року у конкурсі змагались понад 700 учасників з 9 міст Луганської та Донецької областей.

  За результатами конкурсу:

  — зразковий хореографічний колектив «Street dance» (керівник Вікторія Магомаєва) виборов 120 призових місць;

 • 12 березня - публічне представлення звіту щодо використання бюджетних коштів у 2020 році

  12 березня о 14.00 у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення звіту головного розпоряднику бюджетних коштів управління власності військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області щодо використання бюджетних коштів у 2020 році.

  Управління власності ВЦА м. Лисичанська

 • Серед переможців обласної олімпіади з математики є й учні нашого міста

  Під егідою Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, 31 січня та 7 лютого, відбулись два тури обласної олімпіади з математики серед школярів 7-11 класів.

  Місто Лисичанськ представили шість учнів з багатопрофільної гімназії, спеціалізованої школи № 8 та навчально-виховного комплексу «Гарант».

  За результатами І та ІІ турів обласної олімпіади з математики переможцями стали й учні закладів загальної середньої освіти нашого міста:

  ІІ місцеТимченко Данило, учень 9 класу ЛСШ№ 8 (вчитель Миргородська О.В.);

 • Первоцвіт

  Первоцвіти — дивовижні рослини, які пристосувались цвісти тоді, коли в лісі на деревах ще немає листя, і кожен теплий сонячний промінчик доходить до самої землі. Підсніжник складчастий, підсніжник звичайний (білосніжний), сон-трава, проліски дволистий та сибірський, конвалія — це не повний перелік первоцвітів.

  Всі ці рослини знаходяться на межі зникнення. Збирання первоцвітів дуже шкідливе для природи тим, що не дає можливості рослинам утворити насіння. До того ж пошкоджуються сусідні квітки, ламаються стебла та бруньки. Ми знищуємо ці квіти, якщо збираємо і продаємо, та допомагаємо знищувати, якщо купуємо. Кожен покупець букетику стимулює браконьєрів знищувати квіти та в наступному році.

 • Про надання у 2021 році пільг з урахуванням рівня доходів

   Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі-управління) повідомляє.

  Механізм реалізації права на отримання пільг з оплати житлово-комунальних послуг залежно від середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги згідно із законодавчими актами, а також підтвердження права на інші види пільг, які надаються з урахуванням доходу, встановлено Порядком, затвердженим Постановою КМУ від 04.06.2015 №389 (далі Порядок).

 • У Лисичанському територіальному центрі відбулась зустріч із ветераном-афганцем Володимиром Василащуком

  Щорічно, 15 лютого, в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Афганська війна — одна із трагічних сторінок історії нашого народу. Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя солдат і залишила по собі невиліковну рану в українських родинах.

  У цей день у Лисичанському територіальному центрі відбулась зустріч підопічних з ветераном-афганцем Володимиром Василащуком. Під час зустрічі Володимир Петрович розповів присутнім про свою службу на території Афганістану, про бойові завдання та про полеглих на війні побратимів.

 • Лисичанські футболісти взяли участь у матчевих зустрічах чемпіонату Луганської області з футзалу

  13 та 14 лютого в місті Попасна пройшли матчеві зустрічі чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року серед команд юнаків.

  Лисичанські футболісти показали наступні результати:

  — команда юнаків 2008-2009р.н. зіграла з командою ДЮСШ (Попасна) з рахунком 4-1;

  — команда юнаків 2010-2011р.н. зіграла з командою Шахтар-1 (Щастя) з рахунком 8-3.

 • Вітаємо переможниць турніру з гімнастики спортивної

  13 лютого в місті Сєвєродонецьк пройшов турнір КДЮСШ 2 з гімнастики спортивної (дівчата). В змаганнях взяли участь 55 спортсменок з Сєвєродонецька, Рубіжного та Лисичанська. Лисичанські спортсменки показали наступні результати:

  1 дорослий розряд:

  • ІІІ місце — Христина Сик;

  3 дорослий розряд:

  • І місце — Анастасія Кокарєва;
  • ІІ місце — Ганна Данько, Мілана Коробка, Марія Чернявська;
  • ІІІ місце — Мирослава Матліна;
  • Лисичанські футболісти взяли участь у матчевих зустрічах чемпіонату Луганської області з футзалу

   Минулої неділі, 14 лютого, в місті Попасна пройшли матчеві зустрічі чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року серед команд юнаків.

   Лисичанські футболісти показали наступні результати:

   — команда юнаків 2004-2005р.н. зіграла з командою ДЮСШ-2 (м.Сєвєродонецьк) з рахунком 3-2;

   — команда юнаків 2006-2007р.н. зіграла з командою ДЮСШ (м.Старобільськ) з рахунком 6-2.

  • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики

   Минулої суботи, 13 лютого, в спортивній залі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 46 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

   Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце – Валерія Горохова (біг 30м, стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (біг 300м), Микола Ляшенко (біг 30м, 300м), Лілія Богова (біг 30м), Мирослава Тертична (біг 300м), Ігор Корінний (біг 30м, 300м, стрибки у довжину), Віктор Ченцов (стрибки у довжину);

  • До уваги одержувачів грошових допомог

    Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі – Управління) інформує.

   Виплата грошових (соціальних) допомог, компенсацій їх одержувачам здійснюється Управлінням відповідно до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою КМУ від 30.08 1999 № 1596 (далі – Порядок).

   Згідно з пунктом 16 Порядку, якщо суми пенсії та грошової допомоги одержуються за довіреністю більш як один рік або не одержуються з поточного рахунка більш як один рік, уповноважені банки повідомляють про це органу соціального захисту населення не пізніше 28 числа місяця, у якому виникли такі обставини.

  • 12 березня - публічне представлення звіту щодо використання бюджетних коштів у 2020 році

   12 березня о 14.00 у військово-цивільної адміністрації (ВЦА) м. Лисичанська за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення звіту головного розпорядника бюджетних коштів управління адміністративних послуг ВЦА м. Лисичанська щодо використання бюджетних коштів у 2020 році.

   Управління адміністративних послуг ВЦА м. Лисичанська

  • У Лисичанську поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам»

    Сьогодні, 15 лютого, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) м. Лисичанська Ольга Венгер та заступник керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку Станіслав Мосейко поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам».

   Також, цього дня біля пам’ятного знаку відбулась традиційна зустріч представників міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану на чолі з головою організації Вадимом Череміним. Присутні поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

  • До уваги отримувачів пільг та житлових субсидій, які проживають у будинках не обладнаних засобами обліку теплової енергії

   У зв’язку з чисельними зверненнями громадян з питання розміру пільг та житлових субсидій за січень 2021 року управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (далі — Управління) повідомляє наступне.

   Урядовим рішенням від 16.12.2020 № 1282 (далі — Постанова № 1282) внесено зміни до Постанови КМУ від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

   Постанова № 1282 набрала чинності 24.12.2020 та застосовується з 01.11.2020.

   Відповідно до змін з 1 листопада 2020 року соціальний норматив для населення, в межах якого держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату послуги з постачання теплової енергії для потреб централізованого або автономного опалення становить 0,0383 Гкал на 1м² опалюваної площі на місяць в опалювальний період, в незалежності обладнані чи ні житлові будинки засобами обліку теплової енергії.

  • 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

   Щорічно, 15 лютого, українці відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Традиційно цього дня ми віддаємо данину шани та поваги співвітчизникам, які виконували інтернаціональний обов’язок у багатьох країнах світу: Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба. Але особливе місце у цьому списку займає Республіка Афганістан — де масштабна і трагічна війна тривала понад дев’ять років.

   15 лютого цього року виповнюється 32 роки з моменту виведення військ з Афганістану, з того самого моменту, коли останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Це особливий день для всіх афганців. Вони пройшли пекло війни і не поповнили списки загиблих. Вони і є тією пам’яттю, що пише історію.

   За кожним воїном-афганцем — своя доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя. У страхітливому полум’ї війни народжувались молоді солдати та командири, які з перших днів служби в Афганістані пізнали ціну життя, ціну справжньої чоловічої дружби, підтримки та взаємовиручки.

   Є серед тих, хто не повернувся до рідних домівок і наші земляки — лисичани. Пам’ятаємо про загиблих земляків і знаємо їх поіменно — Олександр Куриленко, Олег Денищенко, Ігор Маркін, Юрій Дудник, Олександр Миронов та Віктор Чечель.

   У глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. Дякуємо тим, хто живе поруч з нами. Низький уклін вам, миротворці! Хай затишок, добро й пошана оточують та супроводжують вас!

  • В Лисичанську відкрито мережу молодіжних платформ «МІЙ FOX HUB»

   Сьогодні, 13 лютого, у місті Лисичанськ відкрили три молодіжних платформи «МІЙ FOX HUB». Це мережа з трьох просторiв: BIBLIOHUB у центральній бібліотеці Лисичанської централізованої бібліотечної системи, FREEDOMHUB в ПК ім. В. Сосюри, та GENERATION CENTRHUB у міському палаці культури.

   У заході взяли участь перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Ольга Венгер, начальник управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської обласної державної адміністрації Аліна Адамчук, начальник відділу культури ВЦА м. Лисичанська Людмила Ткаченко, поважні гості, завдяки яким цей проєкт став реальністю — регіональний директор проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» в Сєвєродонецьку Нурул Рахимбеков та менеджерка по грантам та субконтрактам проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» в Сєвєродонецьку Наталія Губенко, а також громадськість та творча молодь.

  • У Лисичанську розглянули питання щодо недопущення виникнення надзвичайної ситуації державного рівня

    Сьогодні, 12 лютого, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС). Засідання пройшло під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

   Позачергове засідання комісії було скликане у зв’язку з загрозою виникнення надзвичайної ситуації з обмеженням постачання електричної енергії та газу на об’єкти КП «Лисичанськтепломережа».

  • Відбулося засідання міської комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м.м. Лисичанська, Новодружеська, Привілля

    Вчора, 11 лютого, відбулося засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка.

   Під час засідання комісією розглянуті заяви щодо надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету та прийняті рішення про надання допомоги 73 заявникам на загальну суму 70,5 тис. грн., відповідно до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м.м. Лисичанська, Новодружеська, Привілля, затвердженого розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 26.08.2020 № 128.

   Одноразова грошова допомога є одним із видів адресної соціальної допомоги для підтримки осіб, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують додаткового соціального захисту.

  • Підопічні терцентру відвідали виставку фотокартин

   Підопічні відділення денного перебування Лисичанського територіального центру побували на відкритті виставки фотокартин у Лисичанському міському краєзнавчому музеї.

   Увазі глядачів були представлені найбільш яскраві, вражаючі та емоційні фотороботи, які молоді аматори-земляки зробили під час численних подорожей по нашій країни.

  • Ще одна особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, матиме власне житло

   Сьогодні, 11 лютого, у військово-цивільній адміністрації (далі - ВЦА) м. Лисичанська відбулось засідання міської комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Засідання проведено службою у справах дітей під головуванням першого заступника керівника ВЦА м. Лисичанськ Ольги Венгер.

   Під час засідання розглянуто питання про надання дозволу особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка перебуває на квартирному обліку ВЦА м. Лисичанська на перерахування коштів із спеціального рахунку, як оплати за відповідним договором купівлі-продажу квартири.

  • У Лисичанському міському краєзнавчому музею відбулося відкриття виставки юних фотоаматорів

    11 лютого у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки юних фотоаматорів, яка є втіленням авторського проекту Олени Нехаєвої «Фотопрактика по всій Україні та за її межами» спільно з ГО «Жіноча правозахисна група» в рамках міні-ініціативи «Хаб жіночого лідерства».

   Олена Нехаєва започаткувала роботу дитячої студії «Фотомагія» в місті Сєвєродонецьку і створила проєкт, який вперше в Україні передбачає практику юних фотографів в різних куточках країни. Учні студії подорожують з фотоапаратом в руках, відтворюючи красу природи, людську працю, історичні місця.

  • Афганістан - незагоєна рана

   До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав архівний відділ військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ підготував онлайн-виставку, у якій використані матеріали газетного фонду.

   Газетний фонд:

   Фото 1, 2: стаття «Чествуем подвиг солдат». Газета «Наша газета». 16.02.2013, № 24. Газетний фонд, спр. 5;

  • У Лисичанську відбулося засідання міської комісії з питань надання соціальних послуг

    Сьогодні, 11 лютого, у військово-цивільній адміністрації (далі – ВЦА) міста Лисичанськ відбулося чергове засідання міської комісії з питань надання соціальних послуг під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка.

   Членами комісії було розглянуто 10 первинних заяв від осіб похилого віку та осіб з інвалідністю про надання їм соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома та 1 заяву про надання соціальних послуг у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

  • Щодо підвищення тарифів на послуги з перевезення пасажирів громадським транспортом

   У зв’язку зі зверненням КП ЛМР «Електроавтотранс», АТП ПП «Автоал’янс», ФОП Черникова Віктора Федоровича, ФОП Катуніної Людмили Вікторовни до ВЦА міста Лисичанськ Луганської області щодо підвищення тарифів управлінням житлово-комунального господарства розроблено проект розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів».

   У зазначеному проєкті планується підвищення тарифів перевезення пасажирів по маршрутам:

  • У Лисичанську відбулось засідання Адміністративної комісії

    Сьогодні, 11 лютого, відбулось засідання Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі - ВЦА) міста Лисичанськ під головуванням голови комісії Максима Головньова.

   На засіданні комісії було розглянуто 8 протоколів про адміністративне правопорушення, складених Лисичанським ВП ГУНП в Луганській області, Сєверодонецьким УБЗПТЛ ГУНП в Луганській області, відділом споживчого ринку ВЦА м. Лисичанська за скоєння правопорушення, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення ст.152 – порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів; ч.2 ст.156 - порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння; ч.1 ст.181¹ - заняття проституцією; ст.183 - завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

  • Щодо захисту дітей від шантажу в цифровому просторі

  • У Лисичанському територіальному центрі відбулось чергове заняття з психологом

   В період карантину літні люди та особи з інвалідністю особливо потребують психологічної підтримки. Психолог Лисичанського територіального центру залюбки допомагає вирішити це питання. У своїй роботі фахівець використовує різні форми — лекції, бесіди, логічні завдання. Турбота про людей поважного віку вимагає не тільки щирого бажання, але й спеціальних знань та навичок. При проведенні зустрічей з клієнтами понад усе увага приділяється створенню комфортної атмосфери, яка також сприяє поліпшенню емоційного стану підопічних установи. Підопічні із задоволенням відвідують заняття психолога, де за допомогою тематичних бесід, навчальних семінарів та тренінгів вони вчаться вирішувати власні проблеми.

  • Активне життя на пенсії – запорука здоров’я та щасливого довголіття

    Одним із завдань Лисичанського територіального центру є допомога людям поважного віку, які перебувають на пенсії, відчути себе потрібними суспільству, знайти їм корисні заняття та коло спілкування, які б дали можливість продовжити активне і щасливе життя.

   У терцентрі декілька років працює клуб з технічної творчості та рукоділля «Дивосвіт», де підопічні установи опановують різні техніки і напрямки з рукоділля.

   Заняття творчістю відмінно впливають на самопочуття і самооцінку літніх людей, дозволяють наповнити життя фарбами. Крім того, рукоділля стимулює дрібну моторику, активує роботу мозку, примушуючи концентруватися і напружувати пам'ять та увагу.

  • ЦНАП у м. Лисичанську впровадив нові послуги - послуги сервісного центру МВС

    Друзі, у нас надзвичайна новина!!!

   ЦНАП у м.Лисичанську першим в області започаткував надання послуг сервісного центру МВС.

   Сьогодні відбувся урочистий захід, присвячений початку надання нових адміністративних послуг у ЦНАП — послуг сервісного центру МВС.

   Така подія є результатом тривалої та плідної співпраці міжнародних партнерів Проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) за підтримки обласної державної адміністрації, регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Луганській області під керівництвом Михайла Волченка та ЦНАП у м.Лисичанську в особі керівниці Олени Литвинюк.

  • «Фортепіанна мозаїка»

   Під такою назвою, 5 лютого, в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 відбувся конкурс популярної музики серед учнів фортепіанного відділу. Захід проводився з метою вдосконалення виконавської майстерності учнів, розширення їх репертуару творами популярної класичної, джазової, естрадної та народної музики.

   Журі конкурсу на чолі з директором закладу Наталією Ігнатьєвою прослухали 36 учасників. За результатами конкурсу 20 учасників посіли І місце, 12 учасників — ІІ місце та 3 учасники — ІІІ місце.

  • У Лисичанську відкрито соціально-орієнтовану партисипативну платформу на базі мультимедійної кімнати

    Вчора, 9 лютого, заступник керівника військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) м. Лисичанська Євген Наюк та начальник управління праці та соціального захисту населення (далі – УПСЗН) Олена Бєлан взяли участь в офіційному відкритті соціально-орієнтованих партисипативних платформ на базі мультимедійних кімнат у громадах-партнерах.

   Захід відбувся в форматі оnline зустрічі на базі мультимедійної кімнати, яка створена в УПСЗН ВЦА м. Лисичанська в рамках реалізації проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей».

  • Про роботу Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності

    Сьогодні, 9 лютого, відбулось засідання Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності (далі — Рада) під головуванням першого заступника керівника військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ Ольги Венгер.

   Розпочалось засідання Ради з урочистого вручення сертифікатів на отримання іменних стипендій військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ 6 провідним та 6 перспективним спортсменам міста відповідно до розпорядження керівника ВЦА м. Лисичанськ Олександра Заїки від 27.01.2021 №82 «Про призначення іменних стипендій провідним та перспективним спортсменам у першому півріччі 2021 року».

  • У Лисичанську відбулася робоча зустріч з представниками Програми ООН із відновлення та розбудови миру

    Одним із пріоритетних завдань військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) міста Лисичанськ в сфері надання соціальних послуг населенню є наближення їх до людей на рівні громади.

   Так сьогодні, 9 лютого, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася робоча зустріч представників Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації влади» (далі – Компонент) Програми ООН із відновлення та розбудови миру із заступником керівника ВЦА м. Лисичанська Євгеном Наюком, начальником управління праці та соціального захисту населення Оленою Бєлан, з керівництвом та фахівцями територіального центру.

  • У Лисичанську відбулось засідання Робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності

    Сьогодні, 9 лютого, перший заступник керівника військово-цивільній адміністрації (далі – ВЦА) м. Лисичанська Ольга Венгер взяла участь у черговому засіданні Робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності м. Лисичанська Луганської області (далі – засідання РГ ГБСЗ).

   У заході також взяли участь представники структурних підрозділів ВЦА, відділу поліції ГУ Національної поліції в Луганській області, комунальних закладів освіти, культури, медицини та представники громади.

  • Лисичанські футболісти взяли участь у матчевих зустрічах чемпіонату Луганської області з футзалу

   Минулої суботи, 6 лютого, в місті Сєвєродонецьк пройшли матчеві зустрічі чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року серед команд юнаків.

   Лисичанські футболісти показали наступні результати:

   — команда юнаків 2008-2009р.н. зіграла з командою «Прорив» (Сєвєродонецьк) з рахунком 14-0;

  • Вітаємо переможців відкритого турніру з повно-контактного карате за версією «Karate-Pro» - «Кубок Лева»

   7 лютого в місті Львів пройшов відкритий турнір з повно-контактного карате за версією «Karate-Pro» — «Кубок Лева» серед хлопців та дівчат 6-9 років у розділі «Показовий виступ», серед юнаків, юніорів та юніорів, юніорок 10-17 років, дорослих чоловіків та жінок 18 років + та ветеранів 35 років + у розділі «Куміте».

   В змаганнях взяли участь спортсмени з Києва, Запоріжжя, Ужгорода, Лисичанська, Вишгорода.

   Лисичанські спортсмени спортивного клубу «Лідер» показали наступні результати:

   І місце — Денис Ейсмонт (24 кг), Тімур Бурлуцький (34 кг), Марія Щиголева (24 кг), Софія Вишняк (53 кг), Поліна Коряк (63 кг);

  • Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті Луганської області з футзалу

   7 лютого в місті Попасна пройшли матчеві зустрічі чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року серед команд юнаків.

   Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

   - команда юнаків 2004-2005р.н. зіграла з командою ДЮСШ (Попасна) з рахунком 1-4;

   - команда юнаків 2006-2007р.н. зіграла з командою ДЮСШ (Попасна) з рахунком 1-4.

   Підготував спортсменів тренер Каменецький Михайло.

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту ВЦА м. Лисичанська

  • Дарина Степаненко - бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики

   З 5 по 8 лютого в місті Суми проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодше.

   Вихованка міської ДЮСШ Дарина Степаненко виборола ІІІ місце (біг 60м) та стала бронзовим призером чемпіонату.

   Підготував Дарину тренер Ляшенко Віталій.

  • Вітаємо призерів чемпіонату України з боротьби самбо

   З 4 по 7 лютого у місті Харків пройшов чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат старшого віку, юніорів та юніорок, який проходив. В змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів з усіх регіонів країни.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце — Савченко Мирослава (50 кг);

   ІІ місце — Парамонов Ілля (64 кг);

   ІІІ місце — Птушка Маргарита (65 кг).

  • У Лисичанську відбувся черговий тренінг для осіб, які засуджені до покарань без позбавлення волі

    Сьогодні, 8 лютого, у Лисичанському міському відділі філії ДУ «Центр пробації» фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського центру соціальних служб було проведено черговий тренінг з особами, які перебувають на обліку.

   Під час тренінгу увагу було зосереджено на мотивуванні учасників заходу до працевлаштування та попередженні молодіжного безробіття, визначенні напрямків професійної діяльності, які цікавлять умовно засуджених громадян.

  • «Східний Експрес – 2021»

    Під такою назвою 6 лютого у м. Київ відбувся Всеукраїнський рейтинговий фестиваль Bellydance, у якому взяли участь учасниці зразкової студії східного танцю «Атлантис» (ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанськ, керівник Ірина Гончарова).

   На фестивалі зібралися учасники з різних куточків України.

   Для участі у конкурсі солістки підготували по 2 танцювальні програми. Журі високо оцінили виступи дівчат та за результатами конкурсу учасниці посіли 3 перших та 3 других місця.

   Крім того, під час фестивалю відбулася церемонія нагородження переможців акції «Людина року УАВСТ-2020», в якій взяли участь солістки зразкової студії східного танцю «Атлантис» Олександра Ісаєва, Дарина Соколова, Карина Лазуренко, Поліна Холод. За результатами дівчата стали переможницями в наступних номінаціях:

  • У Лисичанську перевірено стан будівництва приймального відділення опорної лікарні

    Сьогодні, 5 лютого, заступник керівника військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) м. Лисичанська Євген Наюк разом із заступником голови Луганської обласної державної адміністрації Катериною Безгинською відвідали КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня». Під час робочого візиту посадовці перевірили стан виконання робіт із будівництва приймального відділення опорної лікарні в рамках реалізації національного проєкту «Велике будівництво», яке перебуває на контролі Офісу Президента України та Уряду.

   Нагадаємо, що КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» увійшла до проєкту «Велике будівництво», завдяки чому стало можливим збільшення площі приймального відділення, де буде встановлено надсучасне діагностичне обладнання, яке вкрай важливе при наданні екстреної невідкладної медичної допомоги мешканцям Лисичанської територіальної громади.

  • Щодо запобігання виникнення надзвичайної ситуації, пов'язаної з аварією на газопроводі у Лисичанську

    Сьогодні, 5 лютого, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС). Засідання пройшло під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

   На порядку денному питання – запобігання виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з аварією на газопроводі низького тиску за адресою: м. Лисичанськ кв. Центральний 5а.

  • Щодо газопостачання південної частини міста

    Станом на 05.02.2021 року, через аварійну ситуацію на підземному газопроводі низького тиску в районі «Стихійного ринку ГТВ» м. Лисичанськ, кв. Центральний, 5а, без газопостачання залишається 8,2 тис.абонентів.

   Лисичанське МРУЕГГ проводить аварійно-відновлювальні роботи на аварійній ділянці газопроводу.

   За отриманою інформацією, подачу газу планують розпочати 05.02.2021 року, окрім будинків № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 32 кв. Центральний. Прохання до мешканців мікрорайону – бути пильними під час подачи природного газу.

   Управління житлово-комунального господарства ВЦА м. Лисичанська

  • Ожеледиця: несприятливі погодні умови

    У зв’язку з можливим погіршенням погодних умов та з метою попередження травматизму під час ожеледиці рекомендовано дотримуватись наступних порад.

   Ходіть не поспішаючи, ноги злегка розслабте в колінах, а ступайте на всю підошву. Руки повинні бути не зайняті торбами. Пам'ятайте, що поспіх збільшує небезпеку слизоти, тому виходьте із будинку не поспішаючи.

   При порушенні рівноваги - швидко присядьте, це найбільш реальний шанс утриматися на ногах.

  • Валерія Наседкіна - призерка обласного конкурсу художньої творчості «Чарівна акварель»

    4 лютого підведено підсумки обласного конкурсу художньої творчості серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв з академічного живопису «Чарівна акварель», який дистанційно відбувся 30 січня у м. Сєвєродонецьк.

   У конкурсі взяли участь учні 11 мистецьких шкіл області, серед яких і учні мм. Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

   Захід відбувся з метою розвитку, популяризації та активізації дитячої художньої творчості, виявлення та розкриття творчих здібностей учнів.

   За результатами конкурсу учениця Привільської дитячої школи мистецтв Валерія Наседкіна посіла ІІ місце у середній віковій категорії. Підготувала переможницю викладач Людмила Чуйко.

  • Про роботу міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

   Вчора, 4 лютого, у Лисичанську відбулося засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі — Комісія) під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка.

   Під час засідання членів комісії було ознайомлено з наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 16.12.2020 № 311 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України» та проінформовано, що відповідно до п.17 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою КМУ від 18.04.2018 № 280, у разі зміни опосередкованої вартості спорудження 1 кв. метра загальної площі житла, розмір розрахованої грошової компенсації підлягає перерахунку, за умови, що на день такої зміни грошову компенсацію не виплачено чи виплачено не в повному обсязі.

  • У Лисичанську відбулось нагородження переможців онлайн-вікторини «Українські землі єдині»

   Сьогодні, 4 лютого, відбулось нагородження переможців онлайн-вікторини до Дня Соборності України «Українські землі єдині».

   Вікторина проводилась серед молоді Луганщини за ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ. В онлайн-вікторині взяли участь 90 учасників, які перевірили свої знання з історії, географії, культури, літератури та науки України.

  • Щодо стану фінансування державних допомог, компенсацій, субсидій та пільг за рахунок коштів з державного бюджету

   Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ повідомляє, що станом на 04.02.2021 в повному обсязі надійшло фінансування державних допомог, компенсацій, субсидій та пільг, відповідно до поданих заявок щодо потреби в коштах на їх виплату у лютому 2021 року на загальну суму 31 178 236,09 грн:

   — державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення за лютий 2021 року — 11 586 439,00 грн;

  • Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням

    Підведені підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне і майбутнє», який відбувся 30 січня у м. Сєвєродонецьк.

   Цього року до конкурсу долучилися талановиті учні з 15 мистецьких шкіл області, серед яких і учні мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

   За результатами конкурсу у номінації «Декоративно - прикладне мистецтво» з роботою «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття» переможницею стала учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Нікалєта Панченко (викладач Вікторія Козій).

  • Оголошено переможців конкурсу «Тварини – символ Луганщини»

    3 лютого підведені підсумки обласного конкурсу художньої творчості з живописної композиції «Тварини – символ Луганщини», до якого долучились більш ніж 1200 осіб з різник куточків Луганщини. Серед учасників і керівник гуртка образотворчого мистецтва «АРТ-Світ» Анастасія Зінченко та учасниця гуртка Тетяна Машина (ПК ім. В.М. Сосюри).

   Членам журі було нелегко обрати найкращі малюнки серед надзвичайно творчих та цікавих робіт, але все ж таки це зробити вдалося і за результатами конкурсу Анастасія Зінченко посіла І місце з роботою «Сила у єдинстві», а Тетяна Машина – ІІ місце з роботою «Щаслива дитина, щаслива родина, щасливе суспільство, щаслива країна».

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Сьогодні, 3 лютого, в управлінні праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі - управління) відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання пройшло під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка.

   Під час засідання комісії було розглянуто 90 заяв, з яких 42 – щодо призначення житлової субсидії, 3 – щодо внесення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, адреси фактичного проживання пільговика та 45 – щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у січні 2021 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області у січні 2021 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

    

  • Ще одна особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, матиме власне житло

    Сьогодні, 3 лютого, у військово-цивільній адміністрації (далі - ВЦА) м. Лисичанська відбулось засідання міської комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Засідання проведено службою у справах дітей під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанськ Євгена Наюка.

   Під час засідання розглянуто питання про надання дозволу особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка перебуває на квартирному обліку ВЦА м. Лисичанська на перерахування коштів із спеціального рахунку, як оплати за відповідним договором купівлі-продажу квартири.

  • Мультидисциплінарна команда територіального центру знову в дії

    Мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відновила свою роботу. Така форма роботи покращує надання соціальних послуг підопічним, які за станом здоров’я або через похилий вік не в змозі самостійно відвідувати необхідних їм спеціалістів.

   Фахівці мультикоманди докладають максимальних зусиль, аби наблизити комплекс соціальних послуг за місцем проживання їх отримувачів. Для успішної роботи мультикоманди важливі такі особисті та професійні якості фахівців: відкритість, щирість, відвертість, а головне – повага до людини, якій надаються послуги.

  • Розпочато другий етап реалізації Проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей»

   Сьогодні, 2 лютого, в управлінні праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська відбувся другий тренінг з підготовки Стратегії та плану дій із розвитку соціального захисту населення Проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей» (далі — Проєкт).

   У тренінгу взяли участь заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Євген Наюк, представники структурних підрозділів ВЦА, установ соціального захисту населення та громадських організацій міста. Модераторами тренінгу виступили експерти Асоціації учасницького розвитку громад Костянтин Плоский та Дар’я Боровик.

  • «ART-FEST «Ера водолія»

    Під такою назвою 24 січня у м. Київ відбувся І-ий Всеукраїнський конкурс-фестиваль, у якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи №2 Олександра Шабрацька, Васіліса Піщейко та ансамбль скрипалів «Мажорики».

   Учасники виступали у номінації «Інструментальний жанр» у молодшій віковій категорії. За результатами конкурсу юні музиканти нагороджені дипломами ІІ премії, кубками та медалями.

   Підготувала переможців викладач по класу скрипки Олена Сергєєва та концертмейстер Олена Семидоцька, які нагороджені подякою за підготовку конкурсантів та за професійне акомпанування конкурсантам.

  • Гусакова Заріна - призерка відкритого турніру із дзюдо «Оnly girls»

    29-30 січня в місті Миколаївка Донецької області пройшов відкритий турнір із дзюдо «Оnly girls» серед дівчат 2005-12 р.р.н. В змаганнях взяли участь понад 150 спортсменок з Київської, Січеславської, Донецької, Луганської, Полтавської, Харківської областей. Вихованка міської ДЮСШ Гусакова Заріна виборола ІІІ місце у ваговій категорії 63 кг.

   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготували спортсменку тренери Геннадій та Вікторія Тростянські.

   За інформацією відділу у справах, сім’ї, молоді та спорту ВЦА м. Лисичанськ

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з Айкідо

    30 січня в спортивній будівлі за адресою: вул Європейська, 87 відбувся чемпіонат міста Лисичанськ з Айкідо. У змаганнях взяли участь 77 спортсменів: вихованці  міської ДЮСШ  та айкідоки клубу«Марубасі». Загалом було проведено понад 156 поєдинків.

   Найрезультативнішими стали наступні спортсмени:

   - по два перших місця вибороли - Шеховцов Кирило, Нечволод Захар, Ніколенко Анжеліка, Крамарєва Аліна, Суворов Артем, Косянчук Богдан, Бородавка Христина, Решетняк Дмитро, Баранов Кирило, Мартинов Андрій, Молчанов Матвій, Ільїнська Анастасія;

   - а найкращими стали - Мєсьянінов Михайло - 3 перших місця та Бордачова Анастасія - 4 перших місця.

  • У Лисичанську відбулося засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

    Сьогодні, 1 лютого, у військово-цивільній адміністрації (далі – ВЦА) м. Лисичанська відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі – Координаційна рада) під головуванням першого заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Ольги Венгер.

   Під час засідання Координаційної ради начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт винесла на розгляд засідання Координаційної ради проєкт нагородного листа для представлення кандидатури Сваволі Ірини Олександрівни до відзначення державною нагородою України «Мати-героїня».

  • «Зимовий рок - 2021»

   Під такою назвою, 31 січня, на базі Лисичанського міського Палацу культури відбувся фестиваль рок-музики.

   Цього року до фестивалю долучилися гурти зі всієї Луганської області, а саме — «Последняя миля», «Ізобара Тор», сover-band «Ромашка», «Радіокрест», «PastPresent», «Burning man», «TWO BUS», «Отражение», «The Reform», «Jam», «Reply», «Верхня Межа», «Оксамит» та солісти Наталія Орзул і Володимир Філенко.

  • Стартує реєстрація на ЗНО 2021

    Реєстрація осіб, які виявили бажання пройти в 2021 році зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 01 лютого по 05 березня 2021 року.

   Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися», який почне працювати 01 лютого 2021 року.

   Одним із перших кроків є обрання категорії особи. Будьте уважні:

   - якщо ви у 2021 році завершуєте навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо), а отже складаєте ДПА – ваша категорія «Випускник закладу загальної середньої освіти 2021 року»;

   - якщо ви є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, а отже складаєте ДПА – ваша категорія «Учень (слухач) закладу професійної (професійно-технічної) освіти;