Фильтр
 • У Лисичанську відбувся тренінг «Стежиною батьківської мудрості» для батьків із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

  Фахівцями Лисичанського міського центру соціальних служб на базі мультимедійної кімнати управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації організовано та проведено тренінг для батьків із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, на тему «Стежиною батьківської мудрості». Метою заходу було сприяння у підвищенні психологічної компетентності батьків шляхом усвідомлення та осмислення механізмів діалогічного спілкування, ознайомлення зі стилями батьківського спілкування з дітьми.

  Під час зустрічі було опрацьовано вправи, які дали можливість батькам усвідомити важливість розвитку партнерських відносин із дітьми, сфокусувати їх увагу на корисності взаємодії без примусу та насилля, «прожити» емоційний стан дитини від неприйняття її батьками та нетолерантного спілкування з нею. Батькам було надано інформацію щодо стилів батьківської поведінки та можливих наслідків у житті дитини.

 • Учні Лисичанської дитячої музичної школи №2 серед переможців «Торонто – 2021»

  Підведено результати канадсько-українського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Торонто — 2021», в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

  За результатами конкурсу юних скрипалів Ксенію Козлову, Злату Бабакіну та ансамбль скрипалів «Перлинки» нагороджено Диплом Лауреата І ступеню, а Анну Бейбу та Софію Ажипу — Диплом лауреата ІІ ступеню.

 • У Лисичанську провели призовників до лав Збройних Сил України

   Сьогодні, 31 березня, у Лисичанському міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулись проводи призовників до лав Збройних Сил України. Черговий весняний призов 2021 року для проходження строкової військової служби прикликав по 10 юнаків з нашого міста та Попаснянського району.

  Привітати хлопців із початком нового етапу життя прийшли заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Євген Наюк, військовий комісар – підполковник Андрій Віннік разом із представниками Лисичанського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

 • Дарина Масалітіна – переможець обласної музично-теоретичній олімпіади у номінації «Сольфеджіо»

  У березні учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Новодружеськ дистанційно взяли участь в Обласній музично-теоретичній олімпіаді у номінаціях «Сольфеджіо» та «Музична література».

  За результатами олімпіади у номінації «Сольфеджіо» І місце посіла учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Дарина Масалітіна (середня група, викладач Вікторія Буданцева).

 • В територіальному центрі навчають підопічних цивільному захисту

  Відповідно до Положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводиться просвітницько-інформаційна робота, пропаганда знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності непрацюючого населення.

  Головним завданням консультаційного пункту є сприяння розвитку громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки. З цією метою для підопічних проводяться лекції, консультації, перегляд спеціальних відеоматеріалів та інші заходи.

 • У Лисичанську буде надано допомогу особам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС

  Здание исполкома осень 2017

  29 березня відбулося засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка, під час якого прийнято рішення про надання допомоги 30 особам на загальну суму 30,0 тис. грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

  Рішення прийняте за результатами розгляду клопотання громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» та заяв осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС з метою виконання протокольних доручень за підсумками засідання робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи від 25 лютого 2021 року та з урахуванням Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, затвердженого розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 26.08.2020 № 128.

 • У Лисичанську відбулось засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги

  29 березня під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка відбулося засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги на виконання протокольних доручень за підсумками засідання робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи від 25 лютого 2021 року.

  За результатами розгляду клопотання громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» та заяв осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС, з урахуванням Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, затвердженого розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 26.08.2020 № 128, комісією прийнято рішення про надання допомоги 30 особам на загальну суму 30,0 тис. грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

 • Хореографічний колектив «Імпульс» - Лауреат ІІ премії І-го Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Soul of Music»

   Підведені підсумки І Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Soul of Music» (м. Одеса), в якому дистанційно взяв участь хореографічний колектив «Імпульс» (Привільська ДШМ, викладач Ірина Мостицька).

  Конкурс проводився з метою виявлення і розвитку молодих талантів, обміну творчими досягненнями та популяризації творчості талановитих виконавців. До складу журі увійшли провідні викладачі музичних навчальних закладів, композитори, відомі виконавці, представники державних органів управління художньою освітою в Україні. Фестиваль мистецтв проводився у 4 -х номінаціях: «Вокальне мистецтво», «Інструментальне мистецтво», «Авторське виконавство», «Хореографічне мистецтво».

 • Лисичанські спортсмени стали переможцями та призерами відкритих Всеукраїнських змагань зі стрибків на акробатичній доріжці

   22-26 березня в місті Київ відбулись відкриті Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці «Меморіал Костянтина Венгеля». У змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів із Харківської, Київської, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце за програмою 1 дорослого розряду вибороли Савкова Вікторія та Савков Андрій, ІІІ місце за програмою Майстрів спорту посів Маслов Владислав.

 • Вітаємо переможців та призерів І етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

   26 – 29 березня у місті Харків відбувався І етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів із Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської областей та міста Київ. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  Категорія Формейшн М Юнаки

 • Учнів 4-х та 9-х класів звільнено від проходження ДПА у 2020/2021 навчальному році

  Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за №338/35960.

  Відповідне рішення ухвалили через переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації. А саме через ситуацію з коронавірусом.

 • «Талановиті діти України»

   Під такою назвою минулого тижня у м. Київ відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв, у якому дистанційно взяв участь молодший хор учнів Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

  Журі конкурсу високо оцінило виступ колективу. Хор отримав диплом Гран-прі, кубок та сертифікат на участь у конкурсах за кордоном. Кожен учасник хору нагороджений особистим дипломом та медаллю.

  Керівник Олена Пєхота та концертмейстер Ольга Демченко мають дипломи від організаторів конкурсу за розвиток талановитих дітей та молоді, надання їм можливість проявити свою індивідуальність, за високий професіоналізм у роботі та вагомий внесок у розвиток та збереження національного мистецтва.

 • «ТриДеДенс»

   Під такою назвою 27 березня у м. Сєвєродонецьк відбувся Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва, в якому взяли участь хореографічні колективи комунальних закладів культури міста

  Фестиваль вдруге зібрав танцювальні колективи з різних міст України й об'єднав у собі всі форми танцю різних хореографічних напрямків: естрадні, сучасні, бальні, народну хореографію, вуличні танці, стилізовану народну хореографію, вільні танцювальні композиції.

 • «ALPIN TRIGLAV – 2021»

  Під такою назвою 28-29 березня у Словенії відбувся V Міжнародний мистецький фестиваль, у якому дистанційно взяли участь викладачі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

  Фестиваль проводиться з метою популяризації талантів, зміцнення дружніх, творчих зв'язків та бажання більш різноманітно представити надбання культури та мистецтва різних країн на світовій арені. До складу журі увійшли представники культури зі Словенії, Хорватії, Ірландії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Сполучених Штатів Америки та України.

  За результатами конкурсу у номінації «Інструментальне виконавське мистецтво» в змішаній віковій категорії лисичани посіли наступні місця:

 • Весняний пейзаж

   Фахівці відділення денного перебування Лисичанського терцентру допомагають літнім людям урізноманітнити їх дозвілля завдяки проведенню цікавих занять та майстер-класів.

  На черговому занятті підопічним установи було запропоновано майстер-клас з паперової пластики «Весняний пейзаж».

  Паперова пластика є одним з видів декоративно-оформлювального мистецтва. Використовуючи цю техніку, можна створювати і оригінальні листівки, і фігурки, і цілі картини.

 • У Лисичанську відбулись заходи до Дня Національної гвардії України

   День Національної гвардії - це ще одна можливість привітати тих, хто завжди стоїть на захисті суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, навіть у найважчі часи.

  Минулого тижня до Дня Національної гвардії України в закладах культури міста відбулися тематичні заходи.

  В молодіжному хабі «BIBLIO HUB» центральної бібліотеки проведено годину слави «Вірні сини України», куди завітали представники Нацгвардії м.Рубіжного лейтенант Ярослав Качурін та молодший сержант Вадим Богатирьов.

 • Весняні канікули у школах міста розпочнуться з 29 березня

   Канікули у закладах загальної середньої освіти, які підпорядковані управлінню освіти Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Луганської області, розпочнуться 29 березня. Триватиме відпочинок для учнів до 4 квітня.

  Заклади дошкільної та позашкільної освіти працюють у звичному режимі з дотриманням карантинних вимог.

  Управління освіти Лисичанської міської ВЦА

 • Учні міста взяли участь у чемпіонаті Луганської області з баскетболу

   Юні спортсмени Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 під керівництвом вчителя фізичного виховання Антона Ажипи взяли участь у чемпіонаті Луганської області з баскетболу серед юнаків та дівчат 2003-2004 року народження та молодше. Чемпіонат проводився Луганським обласним відділенням (філія) КФВС МОН України, ГО «Луганська обласна федерація баскетболу» за підтримки Луганського обласного відділення НОК України.

  За підсумками змагань команда юнаків посіла 4 місце у змаганнях. Команда дівчат стала срібним переможцем змагань та посіла 2 місце.

 • Правління АМУ закликало керівників держави забезпечити підтримку підприємців під час пандемії COVID-19 з державного бюджету

   Звернення Правління Асоціації міст України до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України

  Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та в спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Відповідно до статті 140 Конституції України місцеве самоврядування – це право територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення.

 • Відбулось засідання громадської комісії з житлових питань

     Вчора, 25 березня, відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава МОСЕЙКА.

  Під час засідання комісії були розглянуті питання щодо взяття громадян на квартирний облік, зняття з квартирного обліку та надання жилих приміщень громадянам, які потребують поліпшенням житлових умов. Також розглянуті клопотання організацій та підприємств міста щодо виключення жилих приміщень з числа службових.

 • 26 березня - День Національної гвардії України

  День Нацгвардії

 • Заспіваймо, друзі!

   Для підопічних відділення денного перебування Лисичанського територіального центру життя на пенсії не припиняється, а навпаки – оживає у нових тонах. Завдяки роботі фахівців відділення літні люди та особи з інвалідністю засвоюють нові знання, відкривають для себе нові види організації дозвілля, розширюють свій світогляд та мають можливість продовжити активне і щасливе життя.

  В установі працюють різноманітні клуби за інтересами і кожен відвідувач має змогу обрати собі корисні заняття, які б забезпечили йому самореалізацію та допомогли знайти потрібне коло спілкування.

  Наразі розповідь піде про клуб з хорового співу «Заспіваймо, друзі!».

  Спів – це найдавніше мистецтво, яке покращує самопочуття, знімає біль і навіть продовжує життя.

 • Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2»

   

   Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (зі змінами) далі - Порядок, розпоряджень керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 22.03.2021 № 74 «Про введення посади генерального директора у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» та від 23.03.2021 № 93 «Про внесення змін до розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 22.03.2021 № 74», керуючись Положенням про відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 15.03.2021 №37, відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - відділ охорони здоров’я) оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсу на заняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» (далі - КНП «ЦПМСД № 2»).

 • У Лисичанському територіальному центрі відбулась зустріч з поетесою Валентиною Голубицькою

   Зробити життя насиченим і цікавим можна у будь-якому віці. Робота відділення денного перебування Лисичанського терцентру спрямована на згуртованість літніх людей та осіб з інвалідністю для задоволення їх пізнавальних і культурних інтересів, створення умов для спілкування і активного життя та збереження і підвищення інтелектуального рівня. Для підопічних відділення проводяться різноманітні святкові та урочисті заходи, літературні зустрічі, екскурсії, вечора романсів, конкурсно-розважальні програми, зустрічі з поетами та видатними людьми міста та ін.

  Вчора, 24 березня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася зустріч із членом міжнародного співтовариства письменницьких спілок Валентиною Голубицькою.

 • 25 березня - День Служби безпеки України

 • Аукціон в електронній торговій системі «ProZorro.Продажі»

  1 квітня о 13.42 в електронній торговій системі «ProZorro.Продажі» розпочнеться аукціон з умовами з продажу об’єкта малої приватизації: будівля загальною площею 104.2 кв.м. в м. Лисичанськ Луганської області.

  Інформація про об’єкт приватизації: об’єкт приватизації у складі будівлі та убиральні, загальною площею 104,2 кв.м, розміщується на околиці міста Лисичанськ. Будівлі потребують капітального ремонту. Об’єкт приватизації не використовується. Мережі водопостачання, водовідведення, централізованого газопостачання та опалення відсутні. Тверде покриття на земельній ділянці об’єкта приватизації відсутнє. Загальний відсоток зносу будівлі — 60%; убиральні — 85%.

  Стартова ціна: 56 600,00 грн.

 • У Лисичанську відбувся фестиваль-конкурс «Музичне натхнення», присвячений пам'яті Григорія Арцева

   Наприкінці минулого тижня в Лисичанській дитячій школі мистецтв №1 відбувся відкритий фестиваль-конкурс «Музичне натхнення», присвячений пам'яті Григорія Арцева.

  Конкурс проводився з метою творчого розвитку та духовного збагачення підростаючого покоління, підвищення виконавської майстерності юних виконавців, виявлення та підтримки обдарованих дітей, популяризації української музики.

  У конкурсі взяли участь 37 учнів оркестрового відділу у 3-х номінаціях: «Струнно-смичкові інструменти», «Ансамблі», «Народні інструменти». За підсумками розгляду журі місця розподілились наступним чином: І місць – 22; ІІ місць – 12; ІІІ місць – 3.

 • Вітаємо переможців та призерів чемпіонату Луганської області з боротьби вільної!

   20 березня у спортивній залі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби вільної серед молодших юнаків та дівчат до 15 років, юніорів та юніорок. У змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів із Біловодська, Старобільська, Кремінної, Лисичанська, Попасної, Новопскову. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце – Сажина Христина (36кг), Акберова Єлизавета (46кг), Пісмарьова Анастасія (62кг), Ніколаєв Олександр (75кг), Пащенко Микита (74кг), Домарьов Ілля (79кг), Одноволов Данило (92кг), Власенко Данііл (48кг), Дутчак Жасміна (70кг);

 • У Лисичанську відбулись змагання з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю

   19 березня у спортивному приміщенні за адресою: вул. Європейська, 87 за підтримки Луганського регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «ІНВАСПОРТ» відбулись змагання до участі у I турі Обласної спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю (всі нозології).

  У змаганнях взяли участь 10 спортсменів, які змагалися за номінаціями біг 60м, біг 100м та стрибки в довжину. Поза конкурсом спортсмени взяли участь у поєдинках на сінях (м’яких мечах) та хайшитцу (виштовхування) за правилами змагань з Айкідо.

 • «Весняні барви»

   Під такою назвою 14 березня у м. Чернігів відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв, в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи №2.

  Конкурс відбувся з метою підтримки і розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.

  За результатами конкурсу у номінації «Інструментальне мистецтво» учні показали високі результати, посівши наступні місця:

  Гран-прі - Євангеліна Голтишова, Алєся Панаїт, Єлізавета Ігнатьєва (фортепіано);

 • «Spring Star»

   Під такою назвою 13 березня у м. Харків відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс, в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

  Юні музиканти змагались у номінації «Інструментальне мистецтво». Компетентне журі відзначило високу виконавську майстерність учнів.

  За результатами конкурсу місця розподілились наступним чином:

  Гран-прі - Олександр Зарайський (гітара); Марія Лукіна і Сніжана Колісніченко (фортепіано);

 • Вітаємо призерів відкритого кубку зі спортивних бальних танців «Empire Style Cup»

  20 березня учасники хореографічного гуртка «Starway» під керівництвом Олександра Посошка (Лисичанський міський Палац культури) взяли участь у відкритому кубку зі спортивних бальних танців «Empire Style Cup», який проходив у м. Краматорськ.

  Цього року до змагань долучились 438 учасників, 266 пар та 371 соло танцівників з різних міст Донецької та Луганської областей.

  В різних категоріях та програмах учасники гуртка показали високий результат та вибороли 6 призових місць (1 — І місце, 2 — ІІ місця та 3 — ІІІ місця). Серед переможців Матвій Воробйов, Марія Романенко, Софія Грібанова, Валерія Міхєєва та В’ячеслав Карпенко.

 • Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка»

   

   Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (зі змінами) далі - Порядок, розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 22.03.2021 № 75 «Про введення посади генерального директора у КНП «Міська стоматологічна поліклініка», керуючись Положенням про відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 15.03.2021 №37, відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - відділ охорони здоров’я) оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсу на заняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка» (далі - КНП «МСП»).

 • Європейський тиждень цифрової грамотності

  З 22 по 26 березня в Україні проводиться Європейський тиждень цифрової грамотності.

  Цей щорічний захід покликаний надихнути та навчити людей цифрових навичок, а також зробити користування електронними інструментами буденною, усвідомленою та зручною справою для українців.

  Асоціація відкритих міст долучається до ініціативи Міністерства цифрової трансформації України щодо впровадження комунікаційної та освітньої кампанії з цифрової грамотності.

  Запрошуємо вас взяти участь у спільному з ГО «Електронна республіка» онлайн-семінарі «Кібербезпека для кожного: основні принципи цифрової гігієни».

 • У Лисичанську може з’явитись новий мурал. Для цього лисичанам необхідно проголосувати

  Outlook-g0kvs33oДо 6 квітня триває голосування за місто, у якому з’явиться мурал на тему медіаграмотності та боротьби з фейками в межах міжнародного проєкту ARTIFAKE. Серед п’яти претендентів — Лисичанськ.

  Голосування, участь у якому може взяти кожен, проходить на сторінках ГО «Інтерньюз-Україна» на Facebook (bit.ly/artifake_fb) та Instagram (bit.ly/artifake_insta). Мурал буде створено у тому місті, яке набере найбільшу кількість коментарів на свою підтримку. Щоб віддати свій голос за Лисичанськ, залиште під постом коментар із цифрою 3. Мурал для міста-переможця створить команда міжнародного проєкту ARTIFAKE, який креативно популяризує медіаграмотність і розвиток критичного мислення за допомогою вуличного мистецтва.

 • У Лисичанську відбулася місцева комісія з питань ТЕБ та НС

   Вчора, 22 березня, відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку – першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

  Позачергове засідання комісії було скликане у зв’язку з загрозою виникнення надзвичайної ситуації з обмеженням постачання електричної енергії на об’єкти КП «Лисичанськтепломережа» та відключення від електропостачання насосних станцій смт. Мирна Долина – КТП-0702 та с. Біла Гора – КТП-0807, які знаходяться у процесі передачі на баланс Лисичанської територіальної громади.

 • Про роботу опікунської ради

     Сьогодні, 22 березня, під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка, відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі – опікунська рада).

  Опікунська рада – це консультативно-дорадчий орган, одним з основних завдань якого є захист особистих і майнових прав та інтересів осіб, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов'язки.

 • Вітаємо солістів зразкової студії східного танцю «Атлантіс» з черговою перемогою!

   20 березня солісти зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанськ, керівник Ірина Гончарова) взяли участь у Чемпіонаті Полтавської області по Bellydance (м. Полтава). Цього року конкурс проводився у змішаному форматі - онлайн та офлайн. На конкурс з’їхалися 28 танцювальних колективів з різних областей України.

  За результатами конкурсу колектив виборов 11 призових місць в офлайн виступах, з них: І місць – 7, ІІ місць –3, ІІІ місць – 1 та 29 призових місць в онлайн виступах, а саме: І місць – 25, ІІ місць –3, ІІІ місць – 1.

  Всі переможниці були нагороджені дипломами та медалями.

 • Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати - передчасної смерті нашої колеги ОЛЕЙНІЧЕНКО Олени Анатоліївни

  Колектив Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області на чолі з керівником Олександром Заїкою глибоко сумують з приводу непоправної втрати — передчасної смерті ОЛЕЙНІЧЕНКО Олени Анатоліївни, заступника начальника управління будівництва та архітектури, начальника відділу архітектури та містобудування, головного архітектора міста.

  У нашій пам’яті Олена ОЛЕЙНІЧЕНКО назавжди залишиться доброю, порядною, доброзичливою людиною, професіоналом своєї справи. Чуйна, уважна і позитивна, принципова — вона виявляла життєдайну енергію та світло.

  Передчасна смерть Олени Анатоліївни — це справжнє горе для її рідних, близьких, друзів і колег.

  Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої.

  Вічна пам’ять!

 • Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Лисичанська багатопрофільна лікарня»

  Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (зі змінами) далі - Порядок, керуючись Положенням про відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 15.03.2021 №37, відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - відділ охорони здоров’я) оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсу на заняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Лисичанська багатопрофільна лікарня» (далі - КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня»).

 • Шановні працівники та ветерани житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

  Вітаю вас із професійним святом!

  Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства: тепло та затишок в оселях, чистота на вулицях, робота транспорту.

  Сучасне суспільство та швидкість змін в усіх галузях нашого життя диктує нові стандарти якості. Наша спільна мета — підняти житлово-комунальні та побутові послуги на якісно новий рівень.

  Вірю, що ми разом зможемо це зробити, а ваша наполеглива щоденна праця стане запорукою успішного розвитку життєзабезпечення міста.

  Бажаю вам та вашим родинам злагоди та добробуту, панування атмосфери партнерства та взаєморозуміння зі споживачами послуг, поваги та вдячності мешканців громади!

  Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр ЗАЇКА

 • У Лисичанську привітали працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

  DSC02637Сьогодні, 19 березня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка привітав працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення з професійним святом.

  Олександр Сергійович вітаючи присутніх із прийдешнім святом, подякував за сумлінну працю та відданість своїй справі.

  «Ваша робота дуже важлива і необхідна для кожного з нас. Незважаючи на велику кількість проблемних питань, завдяки згуртованій роботі та сумісним зусиллям наше місто відновиться та розквітне», — підсумував очільник міста і побажав всім міцного здоров’я, миру та добра, добробуту та благополуччя.

 • Підведено підсумки ІІІ Регіональної інтернет-олімпіади з фізики ім.М.І.Германчука

   Закінчив роботу другий етап ІІІ Регіональної інтернет-олімпіади з фізики ім.М.І.Германчука, ініціатором якого є Лисичанський багатопрофільний ліцей. У зв’язку з карантинними обмеженнями олімпіада проходила в режимі онлайн.

  Дев’ять закладів загальної середньої освіти міста і Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей стали учасниками цікавого пізнавального заходу, мета якого – старт для активного пізнання й можливість зацікавити учнів предметом та цілою наукою! Мозаїка питань, що не мають миттєвих відповідей, викликали азарт і пізнавальний інтерес, а командна відповідальність за результат виступу спонукала до творчої співпраці всіх учасників заходу.

  Педагогічна спільнота міста отримала вагомий досвід проведення інтелектуальних онлайн-змагань і впевненість у тому, що в умовах карантинних обмежень можна знайти застосування креативному мисленню учителів і вихід за кордони уроку й звичайної навчальної програми.

 • У Лисичанську обговорили питання підтримки ветеранської спільноти

   Вчора, 18 березня, відбулась зустріч керівництва Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) із представниками Відділу у Луганській області Мінветеранів в рамках заходів щодо питань комунікацій керівництва новостворених територіальних громад та ветеранської спільноти. У зустрічі взяли участь заступник керівника з питань безпеки та громадського порядку ВЦА м. Лисичанська Станіслав Мосейко, заступник керівника ВЦА м. Лисичанськ Євген Наюк, керівники структурних підрозділів Лисичанської міської ВЦА та представники ветеранської спільноти.

  Під час зустрічі обговорювались питання підтримки ветеранської спільноти з боку місцевої влади, зокрема питання надання медичних послуг, підтримка сімей загиблих, вшанування пам’яті та інші. Також підіймалося питання врегулювання процесу фінансування діяльності громадських об’єднань, а саме проведення відповідного конкурсу проєктів.

 • Уряд схвалив Порядок зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів та затвердив частки акцизу на І півріччя 2021 року

  clip_image00117 березня на засіданні Уряду прийнято постанову «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування» (проєкт), якою затверджено:

  ► Порядок (завантажити проект) зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування. Розподіл частини акцизного податку (13,44 %) між бюджетами місцевого самоврядування  відбуватиметься щодня у день надходження акцизного податку. Розподіл акцизного податку, що надійшов з початку кожного півріччя буде здійснений у двотижневий строк з дня набрання чинності постанови, якою будуть визначені частки для зарахування на відповідне півріччя.

 • У «Bibliohub» відбувся культурний хакатон «Банк креативних ідей»

  17 березня в молодіжному хабі «Bibliohub» центральної бібліотеки відбувся культурний хакатон «Банк креативних ідей» в якому взяли участь здобувачі освіти, освітяни, громадські активісти та представники культури.

  На захід завітала начальник управління культури, національностей, релігій та туризму Аліна Адамчук, яка виступила з привітальним словом та протягом заходу брала активну участь у обговоренні запропонованих ідей.

  Під час хакатону учасники презентували безліч креативних, фантастичних, яскравих, соціально значущих ідей та подій, які легко втілити в життя, додавши трохи ресурсів. Яскраві емоції, щире спілкування, круті ідеї та кава зі смаколиками підтримували учасників та спонукали до подальшого розвитку та втілення найкреативніших ідей.

 • Підопічні терцентру виготовляли весняні квіти

   Лисичанський територіальний центр продовжує розповідати про роботу клубу з технічної творчості та рукоділля – «Дивосвіт».

  Цей клуб – справжній осередок натхнення та доброти. Гурток збирає небайдужих літніх людей та осіб з інвалідністю, котрі цінують кожну мить свого життя, відкривають у собі нові грані, а ще своєю позитивною енергією створюють гарний настрій не лише собі, але й оточуючим.

  На черговому занятті підопічні терцентру виготовляли красиві та ніжні весняні квіти. Адже всім так не вистачає яскравого сонячного світла та різнобарв’я кольорів. Трохи терпіння, часу, фантазії та необхідних матеріалів - і чудові гіацинти готові.

 • «Українські візерунки»

  Стали відомі результати Всеукраїнського багатожанрового фестиваль-конкурсу мистецтв «Українські візерунки» (м. Київ), в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи №2.

  За результатами конкурсу юні музиканти у номінації «Інструментальний жанр» у різних вікових категоріях посіли наступні місця:

  І місце - Ксенія Козлова; Софія Ажипа; Дмитро Байбаков; ансамбль скрипалів «Мажорики»;

  ІІ місце - Олександра Щабрацька;

  ІІІ місце - дует скрипалів у складі Елеонори Денищенко і Софії Тимофіївої.

 • Вітаємо лауреатів Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зимове сяйво»

  Підведено підсумки VІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зимове сяйво», в якому дистанційно взяли участь учні та колективи Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

  За результатами конкурсу Дипломами лауреатів І ступеню нагороджено Аріна Яковлева та Анастасія Головня, вокальні ансамблі «Краплинки», «Натхнення», «Акварель»; Дипломом лауреата ІІ ступеню нагороджений Олександр Зарайський.

  Підготували учасників Олена Пєхота, Ольга Демченко, Ольга Семидоцька та Ігор Дерев’янко.

 • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 17 березня, в управлінні соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Засідання пройшло під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка.

  Під час засідання комісії було розглянуто 103 заяви, в тому числі щодо:

 • У Лисичанську відбулось засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги

   Сьогодні, 17 березня, відбулося засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка.

  Під час засідання членами комісії були розглянуті 97 заяв щодо надання матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету відповідно до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м.м. Лисичанська, Новодружеська, Привілля, затвердженого розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 26.08.2020 № 128 (далі – Порядок).

  Одноразова грошова допомога є одним із видів адресної соціальної допомоги для підтримки осіб, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують додаткового соціального захисту. Складними життєвими обставинами в діючому Порядку є: непередбачені та незалежні від особи обставини (пожежа, повінь, стихійне лихо, бойові дії, терористичний акт, збройний конфлікт, смерть близьких родичів, довготривала хвороба, необхідність проведення лікування). Допомога не надається: на санаторно-курортне лікування, на ремонт побутової техніки, на ремонт житла, на придбання товарів, робіт та послуг.

 • «Тарас Шевченко – провідник долі України»

  Сьогодні, 17 березня, учні молодших класів завітали до Лисичанського міського краєзнавчого музею на історичний калейдоскоп «Тарас Шевченко – провідник долі України». У березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка. 207 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово.

  Під час заходу учні ознайомились з життям та творчістю поета, а також переглянули слайд-презентацію про долю відомого поета.

 • Про надання у 2021 році пільг та субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу

  Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі — Управління) повідомляє, що у 2021 році виплата населенню пільг та житлових субсидій для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу здійснюється виходячи із розрахунку вартості:

  • — 1 тонни твердого палива2947,26 грн;
  • — 1 балону скрапленого газу294,73 грн.

  Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 № 356 встановлені мінімальні норми забезпечення населення твердим побутовим паливом та скрапленим балонним газом відповідно до яких населенню надаються пільги та житлові субсидії, а саме:

  • — для надання пільг: на тверде паливо — 1 тонна, на скраплений газ — 1 балон;
  • — для надання субсидій: на тверде паливо — 2 тонни, на скраплений газ — 1 балони.
  • Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

   ТОВ «Інтеройл Сервіс» за ініціативою Департаменту житлово-комунального господарства Луганської ОДА та за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні, проводить оцінку впливу на довкілля планової діяльності, яка передбачає будівництво Центрального об’єкта поводження з відходами в Луганській області.

  • «Тепло рідного дому»

   Під такою назвою, наприкінці минулого тижня, в молодіжному хабі «Bibliohub» центральної бібліотеки відбулася творча зустріч лисичан з поетом, членом Національної спілки письменників України Сергієм Кривоносом.

   Народився поет на Луганщині, у м. Сватове. Сергій Іванович є автором 13 поетичних збірок, серед яких «Живые голоса», «Пусть любовь оживет», «Цветенье вишен», «У чувств моих нежности есть два крыла», «Родниковая сила любви», «Не добавляйте боли матерям» та 2 поетичних збірок для дітей. Його вірші також друкувалися у колективних збірках, альманахах та журналах.

  • Вітаємо призерів Всеукраїнських відкритих змагань «Sport and Dance Cup»

    14 березня учасники студії бального танцю «Ever dance» (ПК «Діамант», керівник Владислав Лисків) взяли участь у Всеукраїнських відкритих змаганнях зі спортивних бальних танців «Sport and Dance Cup» (м. Харків).

   За результатами змагань лисичани вибороли 5 призових місць. Серед переможців Вероніка Роскошна, Спиця Вадим, Каміла Спиця, Анастасія Рябченко.

  • Підопічні терцентру виготовляли кульбабку

    У Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування організована робота клубів за інтересами, діяльність яких спрямована на розвиток творчих здібностей у літніх людей. Завдяки роботі в гуртках, їх учасники в котрий раз переконалися в тому, що життя після виходу на пенсію може бути цікавим, яскравим та насиченим.

   На черговому занятті клубу з технічної творчості та рукоділля «Дивосвіт» підопічні терцентру виготовляли кульбабку з коктейльних трубочок. Творчій процес був веселим та захоплюючим, а вироби вийшли оригінальними та красивими.

  • У Лисичанську відбулось засідання Адміністративної комісії

    Сьогодні, 16 березня, відбулось засідання Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області під головуванням заступника голови комісії Світлани Шенькарук.

   Під час засідання було розглянуто 9 протоколів про адміністративні правопорушення, складені відділом поліції №3 Сєвєродонецького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області за скоєння правопорушень, передбачених статтями 152,183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів та завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

  • Юні лисичани–серед лауреатів VI Міжнародного фестивалю образотворчого мистецтва «SOLOVIOV ART»

    Стали відомі результати VI Міжнародного фестивалю образотворчого мистецтва «SOLOVIOV ART» (Краків-Київ), учасниками якого стали 9 учнів художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1.

   За результатами конкурсу у номінації «Живопис» у різних вікових категоріях лисичани посіли наступні місця:

   Лауреат І премії - Валерія Міхєєва;

   Лауреат ІІ премії - Олександра Дубина, Анастасія Сухорська, Софія Камишникова, Мірослава Камінська;

   Лауреат ІІІ премії - Анастасія Моісеєва, Дар'я Невінчана, Владислава Бутенко, Марія Баєва, Владислава Бутенко.

  • Вікторія Круміна – лауреат І ступеня VII Міжнародного фестиваль-конкурсу мистецтв «Зимове свято»

    Підведені підсумки VII Міжнародного дистанційного фестиваль-конкурсу мистецтв «Зимове свято» (м. Харків), в якому дистанційно взяла участь учениця театрального класу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 Вікторія Круміна.

   У номінації «Театральне мистецтво: художнє слово» у середній віковій категорії Вікторія представила патріотичний вірш Катерини Деєвої «Моє місто».

   За результатами конкурсу Катерина отримала Диплом I ступеня та кубок. Підготувала учасницю викладач Ірина Кабанова, яка нагороджена Подякою за вагомий внесок у справу розкриття творчого потенціалу дітей та молоді та розвиток культурної спадщини країни.

  • Вітаємо Гордія Мінського з перемогою у Всеукраїнському багатожанровому фестиваль-конкурсі мистецтв «Українські візерунки»

    У березні підведені підсумки Всеукраїнського багатожанрового фестиваль-конкурсу мистецтв «Українські візерунки», який розпочався наприкінці лютого (м. Київ). Столиця України зібрала талановитих учасників, серед яких вперше спробував свої сили Гордій Мінський – учень театрального класу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

   Зворушлива казка Надії Кир’ян «Котики» у виконанні Гордія не залишила байдужими членів журі. За результатами конкурсу у номінації «Театральний жанр» у І віковій категорії Гордій Мінський посів І місце. Підготувала учня викладач Ірина Кабанова.

   Вітаємо з перемогою та бажаємо подальшої творчої наснаги!

   Відділ культури Лисичанської міської ВЦА

  • Підопічні терцентру побували на презентації виставки «Невідомі сторінки жіночої історії»

   Підопічні Лисичанського територіального центру соціального обслуговування побували на урочистій презентації виставки «Невідомі сторінки жіночої історії».

   Увазі присутніх була продемонстрована колекція експонатів першого та єдиного в України на пострадянському просторі та у Східній Європі гендерного музею. Музей збирає і зберігає роботи, які демонструють процес гендерного конструювання та маніпуляцій, що відбуваються у суспільстві. За словами керівника музею Тетяни Ісаєвої: «Гендерний підхід – це підхід, що враховує різність між чоловіком та жінкою і дає можливість реалізувати кожній людині, незалежно від статі, свій власний потенціал на користь собі та суспільству».

  • Вітаємо переможців чемпіонатів Луганської області з дзюдо

    В суботу, 13 березня, в місті Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року (2001-2005р.н.), серед юнаків та дівчат до 16 років (2006-2008 р.н.) та відкрита першість «Луганської обласної федерації дзюдо» до 13 років (2009-2011р.н.). В змаганнях взяли участь понад 130 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце – Альона Базік (48кг), Заріна Гусакова (63кг), Сергій Стиранець (66кг), Едем Мельасанов (50кг);

  • У Лисичанську відбувся щорічний міський благодійний ярмарок

    Вчора, 14 березня, в рамках 16 Всеукраїнської акції «Серце до серця», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для дитячих лікарень області, фахові передвищі заклади освіти та професійні ліцеї міста Лисичанськ долучились до щорічного міського благодійного ярмарку, який відбувся на міській площі Перемоги під час проведення загальноміського культурно-масового заходу «Широка Масляна».

   На ярмарку були представлені поробки, виготовлені студентами, які символізували свято «Масляної» та зміст Всеукраїнської акції «Серце до серця».

  • Вітаємо Поліну Пікуль та Мілану Коробку - призерів чемпіонату Луганської області з гімнастики спортивної

   11 та 12 березня в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної, присвячений пам'яті А.С.Сурової. В змаганнях взяли участь 22 спортсменки з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної.

   Вихованка міської ДЮСШ Поліна Пікуль виборола І місце (програма КМС), а Мілана Коробка – ІІ місце (програма другого дорослого розряду).

  • «Невідомі сторінки жіночої історії»

   Під такою назвою 12 березня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки від Музею жіночої та гендерної історії (м. Харків). Подія відбулася за сприянням Хабу жіночого лідерства ГО «Жіноча правозахисна група».

   Під час презентації директорка Музею жіночої та гендерної історії м. Харків Тетяна Ісаєва розповіла, що цей музей є першим, і на сьогодні єдиним в Україні, на пострадянському просторі та в Східній Європі гендерним музеєм.

  • «Широка Масляна»

   Вчора, 14 березня, лисичани відзначали на площі Перемоги довгоочікуване та усіма улюблене свято Масляної. Символічні проводи зими супроводжувалися гарним настроєм, якому сприяли запальна концертна програма за участі творчих колективів палаців культури міста та безліч розваг для усіх вікових категорій.

   Традиційною кульмінацією свята стало спалювання масляничного опудала. Символ зими згорів, забираючи з собою холоди і негаразди, уступаючи дорогу довгоочікуваній весні разом із відродженням всього живого й надією на позитивні зміни у житті кожного з нас та процвітання рідної землі.

   Фото у фотогалереї ( 54 шт.)

  • 14 березня - День українського добровольця

   День добровольця

  • 13 березня - День землевпорядника

  • У Лисичанську відбулось публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік

    Відповідно до вимог бюджетного законодавства та з метою забезпечення відкритості і прозорості бюджетного процесу, сьогодні, 12 березня, у приміщенні Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік та інформації про виконання бюджетних програм й досягнення цілей державної політики, реалізацію якої забезпечують головні розпорядники бюджетних коштів.

   У заході взяли участь працівники фінансового управління та інших структурних підрозділів військово цивільної адміністрації, які виконують функції головних розпорядників, а також представники громадськості.

  • Щодо виплати державних допомог, компенсацій, субсидій та пільг за рахунок коштів з державного бюджету

    Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – Управління) у березні 2021 року перераховані в повному обсязі кошти у загальній сумі 26 570,4 тис. грн, які надійшли з державного бюджету на виплату одержувачам:

   • - державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення за березень 2021 року – 10 735,1 тис. грн;
   • - пільг і житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій готівковій формі за лютий 2021 року – 15 713,1 тис. грн;
   • - компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування та допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за березень 2021 року – 122,2 тис. грн.
  • Про роботу громадської комісії з житлових питань

   12 березня відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська під головуванням заступника голови комісії Костянтина Остахова.

   Під час засідання комісії були розглянуті питання щодо взяття громадян на квартирний облік, внесення змін до облікових справ, зняття з квартирного обліку громадян у зв’язку з поліпшенням житлових умов, надання жилих приміщень громадянам, потребуючим поліпшенням житлових умов.

  • Вітаємо фіналістів Міжнародного дитячого конкурсу «Малюємо літо»

   20210310_111340

   На початку березня у м. Вінниця відбулося урочисте відкриття виставки та нагородження фіналістів Міжнародного дитячого конкурсу «Малюємо літо».

   За результатами конкурсу до фіналу увійшло 100 кращих робіт з різних країн світу, серед яких і 7 робіт талановитих учнів Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Стефанії Логвінової, Анастасії Зейналової, Діани Пільщикової, Валерії Гришко, Валерії Рогожкіної, Вероніки Степанової та Ганни Терехової.

   Підготували учасників викладачі: Євгенія Золенко, Вікторія Козій, Анжеліка Горбачик, Ольга Агафонова та Анна Петухова.

  • Олександр Заїка вручив відзнаки з нагоди Дня українського добровольця

    Сьогодні, 11 березня, напередодні Дня українського добровольця керівник Лисичанської міської військово-цивільній адміністрації (далі - ВЦА) Олександр Заїка привітав присутніх з прийдешнім святом та вручив медаль «За заслуги перед містом Лисичанськ» Костянтину Олейникову – учаснику бойових дій на Сході України, Грамоти Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації: молодшому сержанту, санітарному інструктору Яні Гатіловій, солдату резерву, стрільцю 110 батальйону територіальної оборони Артему Коваленку та старшому солдату резерву, старшому стрільцю 110 батальйону територіальної оборони Євгенію Косецькому.

   До привітань долучився начальник відділу у Луганській області Міністерства у справах ветеранів Сергій Копилов, який вручив Подяки Міністерства у справах ветеранів Марії Якимчук та Валерії Сидоряк за сумлінне виконання службових обов’язків та оперативність дій при виявленні правопорушників, які скоїли акт вандалізму над пам’ятником Добровольцям, які загинули в зоні проведення АТО/ООС в Луганській та Донецькій областях.

   Розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації від 10.03.2021 №17.

  • У Лисичанську притягнуто до адміністративної відповідальності чотирьох громадян

   Сьогодні, 11 березня, відбулось засідання Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області під головуванням заступника голови комісії Світлани ШЕНЬКАРУК.

   Під час засідання було розглянуто 4 протоколи про адміністративні правопорушення, складені відділом споживчого ринку ВЦА м. Лисичанська за скоєння правопорушень, передбачених статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів.

  • У Лисичанську відбулася місцева комісія з питань ТЕБ та НС

    Сьогодні, 11 березня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку – першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

   Розглядалося питання про загрозу виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку з обмеженням постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал». Обговорювалися шляхи недопущення знеструмлення об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал».

  • Про екологічний стан міста Лисичанськ у 2020 році

   За інформацією Лисичанської міськрайонної філії державної установи «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» стан атмосферного повітря у м. Лисичанську у 2020 році в порівнянні з 2019 роком погіршився у зв’язку з пожежами у лісосмугах Луганської області. Протягом 2020 року в м. Лисичанську було досліджено 2252 проби атмосферного повітря по 7 інгредієнтам: азоту діоксиду, ангідриду сірчистому, вуглецю оксиду, пилу, формальдегіду, фенолу, аміаку. У 84 пробах було встановлено перевищення гранично допустимих концентрацій (ГДК) шкідливих речовин, що склало 3,7% проти 0,6% у 2019.

   Протягом 2020 року перевищення були, як на стаціонарному посту у середньодобових та максимально разових концентраціях, так і маршрутних постах по максимально разовим концентраціям. На стаціонарному посту усього з перевищенням ГДК було 26 проб, з них: 2 проби по пилу, 5 по ангідриду сірчистому, 16 проб по вуглецю оксиду, 3 проби по аміаку. Максимальне перевищення ГДК склали: по пилу — 1,02 рази, по ангідриду сірчистому — 3,3 разів, по вуглецю оксиду — 1,56 разів, по аміаку — 2,75 разів.

  • Представники ВЦА взяли участь в онлайн-семінарі «Особливості діяльності військово-цивільних адміністрацій»

    Вчора, 10 березня, в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за підтримки Європейського Союзу відбувся онлайн-семінар «Особливості діяльності військово-цивільних адміністрацій: новели законодавства щодо їх повноважень і відповідальності та шляхи їх ефективної реалізації в умовах реформи децентралізації» для Лисичанської та Сєвєродонецької територіальних громад.

   У заході взяли участь керівники та працівники структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська.

   Під час проведення семінару експерт-консультант Олена Чечуліна висвітлила новації законодавства щодо утворення військово-цивільних адміністрації населених пунктів, їх повноважень, а також припинення діяльності відповідних органів місцевого самоврядування та державних органів, вплив цих заходів на бюджетний процес і управління майном, механізми та правові підстави правонаступництва ВЦА в частині управління майном.

  • «Підводні фантазії»

    З 1 по 7 березня відбувалась підсумкова виставка 32 Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Підводні фантазії», в якій взяли участь учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Привілля.

   Фестиваль проводиться з метою розвитку та популяризації дитячої творчості у всьому світі. Щорічно у конкурсі беруть участь близько 5-8 тисяч учасників із різник країн світу.

   За результатами конкурсу у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» учениця Привільської ДШМ Ксенія Мініна посіла почесне ІІІ місце з роботою «Нерозлучні подружки».

  • «Поезія міського або сільського пейзажу»

    У березні відбулось підбиття підсумків виставки-конкурсу художньої творчості серед викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв на тему: «Поезія міського або сільського пейзажу».

   Цьогоріч на конкурсі було представлено 59 робіт викладачів із 18 мистецьких шкіл області серед яких і викладачі мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля. Учасники змагались у трьох номінаціях: живопис, графіка та декоративно-прикладе мистецтво.

   За результатами конкурсу у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» III місце посіла викладач Лисичанської ДШМ № 1 Вікторія Козій з роботою «Зимова казка» (шовк, акрил).

  • Команда Лисичанської міської ДЮСШ - переможець чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року

   Минулої суботи, 6 березня, вихованці Лисичанської міської ДЮСШ взяли участь у фінальних зустрічах чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року серед юнаків 2008-2009 року народження.

   У півфіналі команда Лисичанської міської ДЮСШ зіграла з командою ДЮСШ (Новопсков) з рахунком 5:2, а у фінальній грі перемогла команду ДЮСШ (Рубіжне) з рахунком 5:2.

   Данііла Молчанова визнано «Кращим гравцем змагань», а тренера Дениса Богового – «Кращим тренером».

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області серед кадетів та дорослих з боротьби греко-римської

   6 березня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області серед кадетів та дорослих з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст та районів області.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

   І місце — Микола Кувалда (45кг), Олексій Вісягін та Євген Грицутенко (55кг), Максим Андрєєв (60кг), Богдан Швець (63кг), Володимир Носуль (72кг), Дмитро Калганов (80кг), Владислав Кучерявий (82кг), Павло Колядін (87кг), Артур Шкодюк (97кг), Олександр Зябля (110кг) та Микита Колчанов (130кг);

  • Вітаємо Едема Мєльасанова - переможця відкритого чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юніорів та юніорок

   7 березня у місті Миколаївка пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року (2001-2005 р.н.), юнаків та дівчат до 16 років (2006-2007 р.н.), серед юнаків та дівчат до 13 років (2009-2010 р.н.).

   У змаганнях взяли участь 365 спортсменів з 28 команд (Донецької, Луганської та Харківської областей).

   Чемпіоном змагань в ваговій категорії 50 кг став вихованець Лисичанської міської ДЮСШ Едем Мєльасанов (U13).

  • «Академія громадського активізму»

   Фонд Східна Європа та Інтерньюз-Україна за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» розпочинають набір на річну комплексну програму «Академія громадського активізму».

   Програма має на меті посилити навички лідерів громадського сектору та активістів через навчання, професійний обмін та менторський супровід.

   Програма розрахована на мешканців підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей та міста Херсон, які займаються громадською чи соціальною діяльністю, а саме:

  • У Лисичанську відбулися святкові концерти, присвячені Міжнародному жіночому дню

    8 березня – це свято весни і краси, яскравих квітів і щирих привітань. У дні весняного пробудження й оновлення вшановують жінку, берегиню родинного вогнища, мудру наставницю.

   Саме тому, протягом тижня в закладах культури міста відбулися святкові концерти, присвячені Міжнародному жіночому дню.

   Весняний настрій та свою творчість глядачам дарували учасники художньої самодіяльності та учні мистецьких шкіл міста.

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у лютому 2021 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області у лютому 2021 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

  • 12 березня - публічне представлення звіту про виконання бюджету міста Лисичанськ за 2020 рік

   12 березня о 14-00 у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації за адресою: вул. ім. М.Грушевського, 7 відбудеться публічне представлення звіту про виконання бюджету міста Лисичанськ за 2020 рік та інформації про виконання бюджетних програм.

   Публічне представлення буде проводитися з дотриманням протиепідемічних заходів.

   Фінансове управління

  • У Лисичанському терцентрі відбувся захід до Дня народження Тараса Шевченка

    Сьогодні, 9 березня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся захід, присвячений Дню народження видатного генія України, майстра поетичного слова, художника і мислителя – Тараса Григоровича Шевченка.

   Великий Кобзар зробив неоціненний вклад у світову духовну й літературну скарбницю людства. Його довершена творчість й досі сіє зерна добра і світла, палахкотить незгасним полум’ям проникливої мудрості та справедливості. Шевченкове слово веде нас крізь століття, осяявши шлях потужним світлом надії, промовляє мудрістю, надає сил, наснаги й мужності, наставляє і звеличує.

  • Вітаємо Сергія Мєніна із перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірковий драйв»!

    У лютому викладач музичного мистецтва Новодружеської ДШМ Сергій Мєнін взяв участь у дистанційному Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Зірковий драйв», який відбувся у м. Запоріжжя в рамках творчого проєкту «Зі злагодою у серці, з Україною у душі!».

   За результатами конкурсу у номінації «Інструментальна музика» у VІ віковій категорії Сергій Мєнін посів І місце. Переможця нагороджено дипломом Лауреата I ступеня та пам`ятною статуеткою.

  • Щодо питання протидії торгівлі людьми

  • Привітання керівника військо-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександра Заїки з 8 Березня

    Любі жінки!

   У Міжнародний жіночий день найсвітліші побажання, найщиріші слова вдячності та захоплення лунають тільки для вас – берегинь всього найдорожчого та найціннішого, що є в людини.

   Жінка поєднує в собі ніжність і твердість, мудрість і вічну молодість, у неї досить сил, щоб брати активну участь у всіх сферах нашого життя, наповнювати затишком будинок та оточувати турботою близьких.

   Завдяки їй вирішуються найскладніші конфлікти, здійснюються подвиги і триває життя на землі.

    Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. У будні сьогодення ми часто не помічаємо, скільки прекрасних, розумних та самовідданих жінок працює на добробут та розвиток нашого рідного міста.

   Шановні жінки! Дякую вам, що йдете по життю поруч з нами, підтримуєте добрим словом, допомагаєте мудрою порадою та надихаєте на нові звершення і перемоги.

   Нехай любов та щастя ніколи не покидають вас, рідні та близькі завжди оточують турботою та увагою, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів та життєвих перемог!

  • У Лисичанську обговорили знеструмлення ясел-садка «Калинка»

   Вчора, 4 березня, під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) було розглянуто питання відключення від постачання електроенергії КЗ «Лисичанський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 15 «Калинка», про що ТОВ «ЛЕО» попередило відділ освіти військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області.

   Нагадаємо, що ясла-садок № 15 «Калинка», утворений відповідно до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області від 01.03.2021 № 220 «Про утворення закладу дошкільної освіти».

  • Нові підходи до профорієнтаційної роботи у школах Лисичанська

   За підтримки військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ та відділу освіти в Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Благодійним Фондом «Громадяни» проведено дводенний тренінг «Профорієнтація в стилі коучинг».

   У тренінгу взяли участь 10 старшокласників та 4 вчителі загальноосвітніх шкіл № 5 та № 26. Під час навчання тренер Наталія Ящук провела 2 модулі та познайомила учасників з новим підходом до профорієнтації в школах. Діти та вчителі стали учасниками інтерактивних занять та ігор, виконували практичні завдання, проходили тематичні тести.

  • У Лисичанську відбулася місцева комісія з питань ТЕБ та НС

   Сьогодні, 4 березня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

  • Свято квітів та гарного настрою

   З першими лагідними променями сонця, подихом талої води, дзвінким пташиним різноголоссям у наших серцях яскраво розквітають найкращі почуття та наближається ніжне свято 8 Березня.

   Напередодні свята, 3 березня, давній друг та соціальний партнер територіального центру — колектив Лисичанської дитячої музичної школи № 2 подарував для підопічних насичену святкову програму.

  • Знайомство з птахами нашого краю

   IMG_8924Вчора, 3 березня, відбулась зустріч співробітника міського краєзнавчого музею Марини Вопілової з підопічними Лисичанського територіального центру.

   Захід відбувся у форматі офлайн зустрічі на базі мультимедійної кімнати, яка створена в УПСЗН у рамках реалізації проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей».

   Увазі присутніх була запропонована пізнавальна лекція з відеообзором про птахів нашого краю. Під час зустрічі підопічні дізнались багато цікавих фактів про життя і звички пернатих та їх роль у навколишньому середовищі.

   Мешкаючи у містах і перебуваючи в постійних клопотах, ми майже не звертаємо уваги на те, що поряд з нами співає, гомонить, вирує багатий пташиний світ.

  • Вітаємо Марію Носаль - бронзову призерку чемпіонату України із легкоатлетичного двоборства у приміщенні!

    01-03 березня в Києві відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР із легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше.

   Вихованка міської ДЮСШ Марія Носаль виборола бронзову нагороду у двоборстві 60м + потрійний стрибок.

   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

  • Щодо проєкту інвестиційної програми КП «Лисичанськтепломережа» на 2021 рік

   Комунальним підприємством «Лисичанськтепломережа» розроблено проєкт інвестиційної програми на 2021 рік, відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачаня (наказ Мінрегіонрозвитку від 19.08.2020 № 191).

   Інформаційні матеріали проєкту інвестиційної програми розміщено на офіційному сайті підприємства https://www.lts.lg.ua/ в розділі «Новини».

   Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб щодо проєкту інвестиційної програми КП «Лисичанськтепломережа» приймаються підприємством по 16 березня 2021 року (включно) за адресою: 93113, м. Лисичанськ, Луганської обл., вул. Тепла, 17, приймальня КП «Лисичанськтепломережа».

   Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа»

  • У Лисичанську обговорили напрямки розвитку системи соціального захисту населення в громаді

    В Лисичанській територіальній громаді триває третій етап реалізації Проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей» (далі – Проєкт), що виконується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація учасницького розвитку громад»в рамках проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

   Вчора, 2 березня, у форматі офлайн зустрічі відбулося обговорення напрямків розвитку системи соціального захисту населення в громаді, які були розроблені робочою групою, створеною розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська, та експертами Асоціації протягом попередніх заходів Проєкту.

  • До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ!

   Всі ми хочемо бачити своє рідне місто чистим, охайним, затишним та благоустроєним, бажаємо ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям і бути здоровими. А це багато в чому залежить від кожного із нас. Своєчасно виконана робота навесні — запорука того, що наше місто буде чистим та красивим протягом всього року.

   Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, організацій, установ, трудових колективів, приватних підприємців та громадських організацій з проханням взяти участь в роботах з весняного благоустрою, забезпечити постійне утримання в належному санітарному стані територій підприємств, прилеглих і закріплених територій, а також зупинок громадського транспорту з проведенням щотижневих «санітарних п’ятниць».

   Тож не будемо байдужі, налаштуймося на плідну працю, вийдемо всі разом зі своїми сім’ями на вулицю і, подаючи приклад своїм дітям, спільними зусиллями наведемо такий порядок, в якому усім нам хотілося б жити!

  • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з боротьби греко-римської

    26 лютого у Старобільській дитячо-юнацької спортивної школи відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської серед молодших юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь спортсмени з Білолуцької, Біловодської, Марківської, Новопсковської та Старобільської об’єднаних територіальних громад, міста Лисичанськ та Кремінського району. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце – Харченко Павло (41кг), Ніколаєв Олександр (75кг), Пащенко Микита (77кг);

   ІІ місце – Самарський Володимир (60кг), Макаров Микола (72кг);

   ІІІ місце – Скрипниченко Андрій (44кг), Вдовиченко Владислав (48кг), Харченко Ілля (60кг).

  • Лисичанські спртсмени взяли участь у Чемпіонаті Луганської області з класичного жиму лежачі та з класичного пауерліфтингу

    28 лютого у місті Попасна пройшов Чемпіонат Луганської області з класичного жиму лежачі та з класичного пауерліфтингу (жим лежачи). Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх категоріях:

   І місце – Данько Костянтин, Стефанов Ярослав, Подстригаєв Олександр, Колмиков Дмитро;

   ІІ місце - Величко Игор, Тарасов Андрій, Роденков Микита, Перепелиця Юлія, Мариніна Марина, Стефанов Ярослав, Подстригаєв Олександр;

   ІІІ місце – Засядько Олексій, Дудніченко Віталій, Щербаков Олександр.

  • Лисичанські спортсмени - серед переможців чемпіонату Київської області з Бойового хортингу

    27 лютого в смт Баришівка пройшов чемпіонат Київської області з Бойового хортингу серед юнаків, кадетів, юніорів та дорослих у розділі «рукопашна сутичка». В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів Києва, Київської області та міста Лисичанськ.

   Спортсмени СК «Лідер» вибороли 19 медалей, посівши ІІ загальнокомандне місце. Призові місця розподілилися наступним чином:

   І місце – Сєвєрін Матвій, Ейсмонт Денис, Щиголева Марія, Лапчевський Кирило, Ісаєв Владислав, Серпокрил Іван, Шереметьєв Іван, Коряк Поліна;

   ІІ місце – Гончаров Данііл, Цимбалістов Ілля, Вишняк Софія, Панченко Данило, Бейлов Максим, Центарадзе Володимир, Безсмертний Олександр, Гуртовий Сергій, Харитонов Ярослав;

   ІІІ місце – Бугайов Єгор, Бурлуцький Тімур.

  • 12 березня - публічне представлення звіту про виконання бюджетних програм за 2020 рік

   12 березня о 14.00 у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації Управління житлово-комунального господарства ВЦА м. Лисичанська про виконання бюджетних програм за 2020 рік.

   Управління житлово-комунального господарства ВЦА м. Лисичанська

  • Відбувся міський конкурс на протипожежну тематику «Пожежі краще запобігти!»

    Сьогодні, 2 березня, в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (далі – ЦПРШМ) підбито підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».

   Організаторами конкурсу на міському рівні стали відділ освіти ВЦА м. Лисичанська та Лисичанське міське управління ГУ ДСНС.

   Конкурс проводився серед дітей різного віку закладів загальної середньої освіти та ЦПРШМ за двома номінаціями: «Художня творчість» та «Декоративно-прикладна творчість».

  • «GRAND PRIX-2021»

    Під такою назвою 28 лютого у м. Харків відбулись Всеукраїнські змагання, в яких взяли участь хореографічні колективи міста Лисичанськ.

   Змагання проводились з метою виявлення нових талановитих виконавців, підвищення художньої майстерності учасників, збереження і розвитку хореографічної культури, встановлення творчих контактів між учасниками та обміну досвідом роботи.

   Серед шаленої конкуренції лисичани гідно представили наше місто виборовши 69 призових місць, а саме:

   ІІ місце - хореографічний колектив «Задоринки» (Лисичанський міський ПК, керівник Лідія Науменко);

   2 перших та 1 друге місце - хореографічний колектив «Веселка» (Лисичанська ДШМ № 1, керівник Юлія Небрачна);

  • Вітаємо юних гімнасток з черговою перемогою!

    26-28 лютого в місті Бахмут Донецької області відбувався відкритий обласний турнір з гімнастики спортивної серед юнаків та дівчат, присвячений пам'яті засновника гімнастики спортивної у м. Бахмут Карягіна Леоніда. У змаганнях взяли участь понад 50 гімнасток з міст Бахмут, Краматорськ, Слов'янськ,Сєвєродонецьк, Лисичанськ. Вихованки міської ДЮСШ показали наступні результати:

   МС

   • І місце - Пікуль Поліна

   КМС

   • І місце - Сик Христина

   3 дорослий розряд

   • І місце - Коробка Мілана
   • ІІ місце - Кокарєва Анастасія
  • Лисичанські спортсменки - серед переможців та призерів відкритого Кубку з боротьби дзюдо

    26 та 27 лютого у місті Лиман Донецької області проходив відкритий Кубок з боротьби дзюдо - «Liman Cup Miss Judo-2021» серед дівчат 2006-2008, 2009-2010, 2011-2012 р.н. У змаганнях взяли участь 127 дівчат з 12 команд (Донецької, Луганської та Харківської областей).

   Лисичанські спортсменки показали наступні результати:

   • І місце - Базік Альона U16, 48кг
   • ІІ місце - Гусакова Заріна U16, 63кг
   • ІІІ місце - Орищук Ангеліна U11, 28кг, Гармаш Євгенія U11, 28кг.

   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготувала спортсменів Вікторія Тростянська.

   Відділ молоді і спорту ВЦА м. Лисичанська

  • Вітаємо переможців та призерів чемпіонату України-2020 з акробатичного рок-н-ролу!

    27 лютого у місті Харків пройшов чемпіонат України-2020 з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів із Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Полтавської, Київської та Луганської областей. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   Категорія Юнаки DD

   І місце - Уразовська Марта - Артюшенко Вероніка;

   Категорія Формейшн М юнаки

   І місце - Литвинова Єлизавета, Коваленко Тетяна, Буйновська Альбіна, Рудова Олександра, Бешенко Анастасія, Литвинова Валерія;

   ІІІ місце - Бондаренко Софія, Ткаченко Ірина, Серебрянська Карина, Шульжинська Дар'я, Блага Яна, Красильникова Мирослава;

  • Вітаємо лисичанських легкоатлеток із перемогою на чемпіонаті України!

    26-28 лютого в Києві пройшов чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н.

   Вихованка міської ДЮСШ Степаненко Дарина виборола золоту нагороду на дистанції 60 м, також Шеховцова Олександра та Степаненко Дарина завоювали бронзові нагороди в естафетному бігу.

   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

  • Лисичанські спортсмени взяли участь у чеміонаті Донецької області з Косікі карате

    27-28 лютого у місті Селідове проходив чеміонат Донецької області з Косікі карате. У змаганнях взяли участь понад 110 спортсменів із Донецької, Луганської, Київської, Дніпропетровської та Луганської областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   • - 5 років

   ІІІ місце – Якимчук Кирило

   • - 8-9 років
  • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо

    27-28 лютого у міській ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо. У змаганнях взяли участь 5 команд, 102 спортсмени: спортсмени міської ДЮСШ (Лисичанськ) та СК «Зеніт» (Рубіжне), айкідоки клубів «Марубасі» (м. Лисичанськ) та «Енсо» (м. Сєвєродонецьк) та команда Донецької області.

   Айкідоки змагалися за номінаціями: «Сінай» -меч, «Сінай нітто рю» - 2 меча, «Ярі»- палка, «Танто Тай сабакі», «Кокарі гейку» та «Танто рандорі» - робота проти озброєної танто- ножем людини, «Хайшитцу» і «Понітеру» - змагання у спритності та робота вільної техніки в номінаціях «Тосю рандорі», «Опен ката», «Ніні дорі».