Фильтр
 • Увага! Тимчасове призупинення газопостачання

   Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 02 та 03 серпня 2021 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт ШРП № 33 (заміни ШРП), яке розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Харківська, тимчасово буде відключено 110 абонентів, які мешкають за адресами: м. Лисичанськ, вул. Харківська, Бахмутська, Кримська та П’ятигорська.

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

   

 • У Лисичанську проведено просвітницький захід для співробітників міської військово-цивільної адміністрації

   Сьогодні, 30 липня, начальник Управління регіонального представництва у Донецькій та Луганській областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександр Дворнік та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Луганській області Ольга Бакуліна провели правоосвітній захід «Актуальні питання реалізації законодавства у сфері доступу до публічної інформації» для співробітників Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

  Метою заходу було роз’яснення законодавчих аспектів щодо недопущення порушень конституційних прав громадян на звернення та інформацію.

 • 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми 30 липня

   30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, започаткований та затверджений резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 18 грудня 2013 року № A / RES / 68/192 з метою підвищення обізнаності суспільства про торгівлю людьми та об’єднання зусиль країн всього світу щодо виявлення і боротьби зі злочинною діяльністю в цьому напрямку.

  Торгівля людьми - це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у XXI ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.

 • Про намір зміни тарифів на комунальну послугу з централізованого водопостачання

  КП «Комунальник» повідомляє про намір змінити тарифи на комунальну послугу з централізованого водопостачання, на виконання п.3 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності».

  Загальний розмір планового тарифу на комунальну послугу з централізованого водопостачання для всіх споживачів — 29,89 грн. з ПДВ за 1 м3.

 • Відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати

   Сьогодні, 29 липня, відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати під головуванням в.о. заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Максима Черевка.

  На засіданні керівники та представники комунальних підприємств-боржників міста: КП «Електроавтотранс», КП «Лисичанський Шляхрембуд», КП «Кінотеатр Дружба», КП «Комунальник», КП ЖЕК № 1, КП ЖЕК № 8, КП «Лисичанськсвітло», ЛКСП «Лисичанськводоканал», звітували щодо погашення заборгованості із заробітної плати та заходів, спрямованих на зменшення цієї заборгованості. Графіки погашення заборгованості раніше були оприлюднені на сайті Лисичанської міської ВЦА.

 • У Лисичанську продовжується впровадження проєкту «Добрі сусіди – одна країна»

   Сьогодні, 29 липня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулось засідання круглого столу «Проблемні питання взаємодії ОСББ з ОМС (ВЦА) та виконавцями комунальних послуг у рамках реформ ЖКГ України за грантом «Добрі сусіди - одна країна» у рамках проєкту USAID «Демократичного врядування в Східній Україні».

  У заході взяли участь заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Олег Калінін, регіональний координатор у м. Лисичанську з питань локальної комунікації Юлія Самойлова, начальник житлового фонду управління житлово-комунального господарства Марина Євдошенко, представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), ініціативних груп співвласників багатоквартирних будинків, управителі багатоквартирного житлового фонду та керівники комунальних підприємств міста.

 • Олександр Заїка про ЛКСП «Лисичанськводоканал»

   Одним з найбільш актуальних та найболючіших питань для нашої громади залишається водопостачання. Адже досі над водоканалом тяжіють загрози знеструмлення за борги. Про заходи для виходу з кризи та плани щодо покращення ситуації стосовно ЛКСП «Лисичанськводоканал» обговорювалось на пресконференції із керівником Лисичанської міської ВЦА Олександром Заїкою.

  Олександр Сергійович підтвердив, що ЛКСП «Лисичанськводоканал» знаходиться у вкрай важкому фінансовому стані. Борги минулих років за енергопостачання та не оплата населенням послуг водопостачання та водовідведення призвели до того, що електроенергія оплачується з місцевого бюджету.

 • Рік на посаді керівника: Олександр Заїка відповідав на питання журналістів

   Сьогодні, 29 липня, відбулась пресконференція керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра Заїки. Зустріч із журналістами за підсумками року каденції на посаді керівника стала своєрідним підсумком виконаної роботи та окресленням планів на майбутнє та перспектив розвитку громади.

  Під час пресконференції Олександр Сергійович відповідав на питання журналістів відносно найбільш актуальних та турбуючих сфер життя громади.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання

  Шановні мешканці Лисичанська!

  У зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Д250мм ВНС 2 підйому «Лісова Дача» сьогодні, 29 липня, з 9.30 обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар» та район Гори Попової).

  Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • Щодо старту ринку землі

   З 1 липня 2021 року набирав чинності Закон України № 552-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», яким передбачено, що набувати право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення зможуть:

  • - громадяни України;
  • - юридичні особи України, учасниками (акціонерами, членами) яких є лише громадяни України та/або держава, та/або територіальні громади;
 • Онлайн-нарада з Наталією Хоцянівською

   Сьогодні, 28 липня, керівництво, співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ВЦА та КП «Лисичанськтепломережа» взяли участь в онлайн-нараді під головуванням Міністра розвитку громад на території України Наталії Хоцянівської.

  Під час наради обговорювалось врегулювання питання зняття арештів з рахунків підприємств теплопостачання за позовами НАК «Нафтогаз України».

 • У Лисичанську ухвалено створення ще одного дитячого будинку сімейного типу

   Сьогодні, 28 липня, відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області. Комісія пройшла під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна.

  Під час засідання членами Комісії були розглянуті питання щодо соціального захисту та реалізації прав дітей, які потребували колегіального вирішення.

 • Увага! Тимчасове призупинення газопостачання!

   Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 28 липня призупинено постачання газу за адресами: м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 94, та вул. Європейська, 54, у зв’язку з проведенням аварійно-відновлюваних робіт через виток газу на запірній арматурі засувок Ду 100 та Ду 80.

  Пуск газу споживачам буде відновлено сьогодні, 28 липня, з 14.00 при наявності мешканців.

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

 • 28 липня - День Хрещення Київської Русі-України

   28 липня — День Хрещення Київської Русі-України. Це державне свято було засноване у 2008 році та дата для цього дня була вибрана невипадково, бо 28 липня християнський світ вшановує пам’ять святого рівноапостольного великого князя Володимира.

  Завдяки князю Володимиру Київська Русь у 988 році отримала хрещення, а язичництво підлягало викоріненню. Так, повернувшись з Візантії, Володимир хрестив своїх синів, двір і бояр. Язичницькі ідоли більше не служили культом в Київській Русі і вважалися святотатством. На площах і в будинках киян проводилися бесіди, що зводили Євангеліє в ранг богослужбової книги. Священнослужителі, а також раніше хрещені княжичі і бояри стали першими наставниками, які допомагали киянам розібратися в новій для них християнській релігії.

 • У Лисичанську відбулося засідання комісії з розгляду питань розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд

  DSC09446Сьогодні, 27 липня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання комісії з розгляду питань розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Лисичанської міської територіальної громади під головуванням в.о.заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Максима Черевка.

  Під час засідання членами комісії були розглянуті звернення від чотирьох фізичних осіб-підприємців щодо погодження розміщення пересувних (на базі спеціалізованих автопричепів) та стаціонарних тимчасових споруд на території міста Лисичанськ.

 • Забіг пам’яті «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

   28 серпня, напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, в Києві відбудеться щорічний Всеукраїнський патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

  На спортивному заході кожен учасник має пробігти обрану ним дистанцію: 2, 5 або 10 км, із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України. Можна повідомити ім’я родича чи друга, або ж номер з іменем і прізвищем воїна буде присвоєно бігунові при реєстрації.

  Реєстрація для участі триватиме до 15 серпня.

 • Святковий вечірній Лисичанськ

   Низка урочистостей з нагоди 7-ї річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань продовжилася на площі Перемоги.

  Тут на огляд для мешканців міста була виставлена військова техніка, яку надали різні військові частини та підрозділи Збройних Сил України.

  Коли вже післяобідня спека трохи спала, розпочалася святкова хода мешканців міста від автовокзалу до площі Перемоги, де її учасників зустрічав концертною програмою військовий оркестр 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

 • Урочисті заходи з нагоди 7-ї річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань тривають

  Наступною зупинкою учасників автопробігу став пам’ятний знак загиблим військовослужбовцям 24-ї механізованої бригади — майору медичної служби Сергію Рокицькому, солдату Павлу Лейбі та підполковнику військової частини А1008, начальнику протиповітряної оборони тоді 51-ї, а тепер 14-ї окремої механізованої бригади Василю Спасьонову.

  В урочистому заході біля пам’ятного знаку взяли керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка, керівництво та військовослужбовці Збройних Сил України, представники громадських організацій, засобів масової інформації, мешканці та гості міста.

 • Урочисті заходи біля пам'ятного знаку загиблим військовослужбовцям Національної Гвардії України

  Урочисті заходи з нагоди 7-ї річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань продовжились біля пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям Національної Гвардії України генерал-майору Олександру Радієвському, полковнику Павлу Сницару і солдату Ігорю Коцяру.

  Тут, на місці загибелі славних синів України, зібрались керівництво області та міста, керівництво та військовослужбовці Збройних Сил України, представники громадських організацій, засобів масової інформації, мешканці та гості міста.

 • Лисичанськ святкує 7-у річницю визволення від незаконних збройних формувань

  Сьогодні, 24 липня, Лисичанськ святкує 7-у річницю визволення від незаконних збройних формувань. Низка урочистих заходів розпочалася зранку автопробігом. Колона автопробігу на чолі з керівником Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександром Заїкою вирушила від кінотеатру «Дружба».

  Першим місцем зупинки став пам’ятник добровольцям антитерористичної операції «Слава Героям Добровольцям».

  Тут біля пам’ятника відважним солдатам-добровольцям, що були вірними військовому обов’язку і присязі та прагнули повернути наше місто до спокійного життя, розпочався мітинг-реквієм.

 • Анонс культурних заходів з 26 липня по 1 вересня

   26 липня

  - о 13.00 у клубі с. Біла Гора пройде спортивно-розважальна програма для дітей «Великі перегони»;

  - о 14.00 у клубі с. Вовчоярівка розпочнеться майстер-клас «Моя улюблена іграшка з пластиліну».

 • Привітання керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра ЗАЇКИ з 7-ю річницею звільнення міста від незаконних збройних формувань

  Привітання керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра ЗАЇКИ з 7-ю річницю звільнення міста від незаконних збройних формуваньШановні мешканці громади!

  24 липня ми відзначаємо 7-у річницю звільнення Лисичанська від незаконних збройних формувань. Дата пам’ятна, світла і водночас скорботна. У цей день ми віддаємо данину пам’яті та поваги тим українцям, які національну самовідданість поставили вище за власне життя.

  Ще довго ми пам’ятатимемо ті події, значні жертви і страждання, смерть та руйнування. Горем і болем вони увірвалася в кожну домівку, чорною лінією пройшли через кожне серце.

  Тож сьогодні, вітаю усіх вас, дорогі земляки, з річницею звільнення Лисичанська і сподіваюся, що найближчим часом мир запанує на всій території нашої рідної України.

  Ціною власного життя, герої цієї підступної та жорстокої війни в черговий раз довели усьому світу — Україна єдина і неподільна. І в єдності — наша сила!

  Вічна слава героям, які загинули за свободу рідного краю! 

 • На териконі шахти ім. Д.Ф. Мельникова замайорів прапор України

  Сьогодні, 23 липня, на найвищому териконі шахти ім. Д.Ф. Мельникова було знову встановлено прапор України. Символічно, що блакитно-жовтий стяг замайорів над містом саме напередодні 7-ї річниці визволення міста Лисичанськ від незаконних збройних формувань.

  У церемонії встановлення прапору взяли участь керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка, його заступник Олег Калінін, військовослужбовці ЗСУ та волонтер, директор Лисичанського пивоварного заводу Олег Кострюков.

 • Заходи до Дня визволення міста Лисичанськ від незаконних збройних формувань

  23 липня відбудуться наступні заходи:

  - о 16.00 на центральній площі м. Привілля – святкова урочиста концертна програма військового оркестру 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс»;

  - о 18.30 на центральній площі м. Новодружеськ – святкова урочиста концертна програма військового оркестру 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

  24 липня запрошуємо відвідати наступні заходи:

  - о 09.00 – розпочнеться автопробіг від кінотеатру «Дружба»;

 • Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

   У зв’язку з проведенням в м. Лисичанську загальноміських урочисто-святкових заходів, присвячених 7-й річниці звільнення міста від незаконних збройних формувань 23 та 24 липня будуть діяти тимчасові обмеження руху транспортних засобів на окремих ділянках доріг:

  23 липня з 18.00 до 20.00 – центральна площа м. Новодружеська під час проведення святкової концертної програми військового оркестру 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс»;

  24 липня м. Лисичанськ

 • Вітання керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра ЗАЇКИ з днем торгівлі

  Вітання керівника Лисичанської міської ВУА Олександра ЗАЇКИ з днем торгівліШановні працівники торгівлі!

  Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

  Сфера торгівлі є однією з найважливіших складових економіки нашого регіону. Рівень розвитку споживчого ринку, забезпечення жителів територіальної громади товарами і послугами є значущим показником інвестиційної привабливості, якості життя та добробуту наших земляків.

  Серйозним випробуванням для працівників торгівлі стали епідеміологічні обмеження. Це спричинило за собою зниження товарообігу і необхідність переглядати підходи до роботи, розвивати нові формати. Щиро вдячний вам за те, що, працюючи в екстремальних умовах, ви сумлінно трудилися, забезпечуючи громадян товарами першої необхідності. Переконаний, галузь зуміє подолати всі труднощі та в повній мірі відновить споживчий попит.

  Хочу висловити вам щиру подяку за вашу стійкість і самовідданість, відповідальність та професіоналізм. Упевнений, що і надалі, працюючи на благо територіальної громади, ви будете проявляти свої найкращі професійні та людські якості!

  Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам здоров'я, щастя, благополуччя і удачі у всіх починаннях! 

 • Про продовження строку виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг в період карантину

   Відповідно до п. 5 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 (далі — Порядок), у разі коли закінчення поточного шестимісячного строку виплати грошової допомоги відбулося в період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня відміни карантину, строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжується на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення особи до управління.

 • В Лисичанській міській ВЦА привітали працівників торгівлі з професійним святом

   Сьогодні, 23 липня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка привітав працівників торгівлі з професійним святом та висловив Подяку Лисичанської міської ВЦА за сумлінну плідну працю, значний особистий внесок в розвиток сфери торгівлі, високий рівень торговельного обслуговування населення:

  - продавцю супермаркету «Магазин «Сім'я» (ТОВ «ГВЕДЕОН») Надії Волос;

  - фізичній особі-підприємцю (магазин «Еклер») Наталії Вірьовці;

 • «Правозахисна спілка інвалідів» запрошує на онлайн конференцію

   Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» проводить дослідження щодо інтеграції та включення людей з інвалідністю до процесів прийняття рішень.

  З цією метою в межах дослідження 23 липня 2021 року о 10.00 відбудеться онлайн конференція.

  Посилання конференції ZOOM: https://undp.zoom.us/j/89658298616?pwd=S2dpeHYrcHVxc1BaOXkza3hZSkN1Zz09

 • Відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 22 липня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  Під час засідання експертною комісією розглянуті зведені номенклатури справ на 2021 рік управління житлово-комунального господарства та відділу молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА.

 • Щодо можливого погіршення погодних умов

   За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології, 22 липня 2021 року по Луганській області хмарно, дощ, місцями значний. Гроза, в окремих районах град. Видимість 10-20 км, у дощі 1-2 км. Вітер північний, 7-12 м/с, місцями посилення вітру та шквали 15-20 м/с. Температура вночі +17.+22, вдень +23.+28.

 • Бережіть ліс – своє майбутнє!

   Ліси Луганщини – це «легені» нашої області, що наповнюють атмосферу киснем. Також ліс сприяє підтриманню нормального водного режиму річок, регулює клімат на величезних територіях, захищає ґрунти від ерозії, сприяє підвищенню врожайності полів та слугує середовищем існування безлічі рослин і тварин.

  Особливо великої шкоди завдають лісам пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого. Гинуть не лише дерева, а й птахи, звірі, вигоряє лісова підстилка і верхній родючий шар ґрунту. Враховуючи значні лісові пожежі, які трапилися у 2020 році, забезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах є не лише найважливішою частиною діяльності державних лісогосподарських підприємств, а й свідомим обов’язком кожного мешканця Луганщини.

 • Засідання громадської комісії з житлових питань пройшло у Лисичанську

   Сьогодні, 21 липня, відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - ВЦА). Засідання пройшло під головуванням в.о. заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Максима Черевка.

  Під час засідання члени комісії розглянули питання щодо включення до списку позачергового одержання жилих приміщень та зняття громадян міста з квартирного обліку.

 • КП «Лисичанськміськсвітло» інформує

   Шановні мешканці міста Лисичанськ!

  У зв’язку з поширенням розкрадання обладнання ліфтів багатоповерхових будинків у місті Лисичанськ комунальне підприємство «Лисичанськміськсвітло» просить вас бути пильними, не допускати до житлових будівель сторонніх осіб та повідомляти диспетчеру підприємства про непрацюючі ліфти за номером телефону: 050 177 97 45.

  У разі виявлення підозрілих осіб – викликайте патруль Національної поліції Україні за номером: 102. Тільки разом ми зможемо дати відсіч шахраям!

  Адміністрація КП «Лисичанськміськсвітло»

 • 19 липня - День тренера

   Цьогоріч Указом Президента України Володимира Зеленського започатковане професійне свято – День тренера.

  Сьогодні ми відзначаємо це свято вперше і відтепер кожного року матимемо можливість привітати та висловити слова подяки наставникам, які готують наших спортсменів до найважливіших змагань у їхньому житті.

  Шановні тренери, я глибоко ціную ваш внесок у розвиток як місцевого, так і державного спорту.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання

   Шановні мешканці Лисичанська!

  Просимо зробити необхідний запас води!

  У зв’язку з заміною ділянки магістрального водоводу Ду-300мм по вул. Гарібальді з 00.00 21 липня 2021 року до 24.00 22 липня 2021 року буде обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ за наступними адресами: вул. Гетьманська буд. № 24, буд. № 35; вул. Гарібальді буд. № 36, буд. № 46; вул. Кузнечний клин буд. № 17, буд. № 19; пр. Перемоги буд. № 109, № 111, № 113, № 115, № 119; вул. Генерала Потапенка буд. № 49, Військова частина 9938, ЗОШ № 14.

  Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал» 

 • Чергова діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК відбулася у Лисичанську

  DSC0618615 липня відбулася діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК у Лисичанську, яка стосувалася питань створення безбар’єрного середовища та дитячих садків.

  Перша частина зустрічі була присвячена обговоренню з керівництвом та профільними управліннями Лисичанської міської ВЦА підсумків попередньої діалогової зустрічі, яка була присвячена обговоренню питань щодо ситуації з громадським транспортом та перспективи створення безбар’єрного середовища в транспортній ґалузі міста Лисичанськ. Обговорили та підготували текст листа-звернення на міжнародні установи щодо допомоги у вирішенні цього питання. В першу чергу вирішили звернутися до керівництва Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

 • У Лисичанську призначено нового начальника поліції

   Тимчасово виконуючим обов’язки начальника поліції Лисичанська призначений полковник поліції Володимир Золотарьов, який до цього очолював поліцію міста Попасна.

  Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка взяв участь у заході, привітав Володимира Федоровича та завірив у подальшій підтримці з боку міської влади.

 • Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля запрошує на навчання

 • Старт ринку землі: можливості

   Міністерством культури та інформаційної політики підготовлено інформаційні аудіоролики щодо здійснення земельної реформи.

  Аудіофайли спрямовані на роз’яснення населенню можливостей, які відкриває старт ринку землі та спростовують широко розповсюджені міфи, пов’язані з цією подією.

  Аудіоролик додається.

 • В терцентрі відбулася літературна зустріч з поетами-аматорами

   В Лисичанському територіальному центрі відбулася літературна зустріч з поетами аматорами відділення денного перебування. В актовій залі установи зібрались шанувальники поетичного слова, щоб поринути у світ прекрасної і чарівної поезії. Ветерани залюбки слухали розповіді поетес про їх життєвий шлях, про те, що надихає їх на творчість та їхні вірші.

 • Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

   З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» (https://www.facebook.com/uwcfoundation), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення (https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter), Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

  До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

 • Підопічні терцентру дізналися про Бельгійську спадщину

   У мультимедійній кімнаті управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА відбулася зустріч наукового співробітника міського краєзнавчого музею Миколи Ломако з підопічними територіального центру соціального обслуговування, на якій присутні слухали про унікальну історичну «Бельгійську спадщину».

  Завдяки заходу ветерани ознайомилися з історією виникнення «Бельгійської спадщини», неповторним архітектурним стилем будівель та унікальними фото і відео роботами.

 • У Лисичанську відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

   Сьогодні, 16 липня, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням начальника управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олени Бєлан.

  Під час засідання розглянуто 21 заяву щодо надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Лисичанської міської територіальної громади та прийнято рішення про надання допомоги всім заявникам на загальну суму 17,5 тис. грн. (відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги мешканцям Лисичанської територіальної громади, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської ВЦА від 20.04.2021 № 239 (далі — Порядок).

 • Анонс культурних заходів з 19 по 25 липня

   19 липня

  - о 16.00 у клубі селища Вовчоярівка пройде історично-патріотична година «Дорогами козацької слави»;

  - о 18.00 біля ПК ім. В.М. Сосюри розпочнеться ігрова програма «ІГРОLAND».

  20 липня відбудуться наступні заходи:

 • 16 липня - День бухгалтера

 • Відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Лисичанській міській ВЦА

   Сьогодні, 15 липня, відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Олега Калініна.

  Під час засідання розглянуті питання щодо соціального захисту та реалізації прав дітей, які потребували колегіального вирішення.

 • Відбулося засідання Ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб

   Сьогодні, 15 липня, відбулося засідання Ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі — Опікунська рада) під головуванням начальника управління юридичної та кадрової роботи Лисичанської міської ВЦА Світлани Шенькарук.

  До порядку денного засідання були включені питання щодо визнання двох осіб недієздатними та встановлення над ними опіки та щодо продовження дії рішення суду про визнання особи недієздатною, за результатами розгляду яких прийнято рішення про звернення до Лисичанського міського суду з відповідними клопотаннями.

 • На меморіальному комплексі «Привільнянський плацдарм» скоєно акт вандалізму

   Сьогодні, 15 липня, зранку було зафіксовано акт вандалізму на меморіальному комплексі «Привільнянський плацдарм».

  Щоранку силами співробітників ЛКП «ЖЕК №6» здійснюється прибирання території меморіального комплексу та винос сміття.

  Сьогодні ж, ранок для співробітниці комунального підприємства Юлії Шніпко розпочався з кричущої події. Коли співробітниця потрапила на територію меморіального комплексу, то побачила, що тротуарна плитка була зірвана, розкидана по території меморіального комплексу. Клумби розкопані, а пісок з них розтрушений по всьому комплексу.

 • Щодо дотримання правил безпеки на воді

   Шановні жителі Лисичанської територіальної громади!

  Нагадуємо, що купатися на водоймах можна тільки в обладнаних для цього місцях з дотриманням заходів безпеки та правил поведінки на воді. Від зневажливого ставлення до правил безпеки на воді може статися непоправне лихо. Саме такий випадок стався 14.07.2021 з 9-річною дівчинкою, яка загинула на річці Сіверський Донець поблизу залізничного вокзалу м. Лисичанська.

  Ігнорування населенням правил безпеки на воді призводить до нещасних випадків. Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей!

 • Цьогоріч відремонтуємо об’єкти освіти, в наступному будівельних робіт буде ще більше, – Сергій Гайдай щодо проєктів «Великого будівництва»

  Про це голова обласної державної адміністрації повідомив сьогодні, спілкуючись із журналістами в Лисичанську.

  «У цьому році ми відремонтуємо декілька об’єктів освіти. А в наступному відповідних робіт буде ще більше. Крім об’єктів, які ми можемо фінансувати за рахунок ДФРР, додадуться нові Президентські проєкти — це реконструкція ДЮСШ, басейнів, встановлення спортивних майданчиків, облаштування парків. Упевнений, що все буде виконано якісно. Бо за ці два роки ми реалізували багато проєктів, в які мало хто вірив», — наголосив Сергій Гайдай.

 • Що турбує лисичан: Сергій Гайдай провів особистий прийом у Лисичанську

  Перебуваючи у Лисичанську, очільник Луганщини Сергій Гайдай провів особистий прийом громадян.

  Тематика звернень громадян до голови ОДА є певним індикатором проблем громади. Підтверджуючи це твердження, лисичани найбільше скаржилися на якість автодоріг міста та прилеглих територій, відновлення мостів після активних бойових дій 2014 року.

  Жителька міста Привілля звернулася до голови облдержадміністрації з проханням посприяти відновленню автодороги, що сполучає її місто з центром Лисичанська. Сергій Гайдай наголосив на необхідності найшвидшого ремонту дорожнього покриття, проте зазначив, що цей шлях має статус місцевого значення, а тому має бути відновлений за рахунок міського бюджету. Проте він запевнив жінку, що докладе зусиль для віднайдення коштів для реалізації цього проєкту.

 • Сергій Гайдай перевірив якість виконаного ремонту хірургічного корпусу КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня»

  Сьогодні, 14 липня, в рамках робочої поїздки до Лисичанської територіальної громади голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) Сергій Гайдай перевірив якість виконаного ремонту хірургічного корпусу КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня».

  У заході також взяли участь керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка, керівництво багатопрофільної лікарні, ЗМІ.

 • Відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

   Сьогодні, 14 липня, відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на якому розглянуто 69 заяв внутрішньо переміщених осіб щодо призначення (відновлення) всіх видів державної соціальної допомоги.

  За результатами розгляду заяв та наданих документів комісією прийняті рішення щодо призначення соціальних виплат 62 заявникам, відмовлено — 7 заявникам.

 • У Лисичанську відкрито інклюзивне відділення «Ощадбанку»

  Сьогодні, 14 липня, у Лисичанську відкрито інклюзивне відділення «Ощадбанку», адаптоване для комфортного обслуговування всіх клієнтів, у тому числі з порушеннями зору, слуху та опорно-рухового апарату.

  Відкрив відділення голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) Сергій Гайдай в рамках робочої поїздки до Лисичанської територіальної громади. У заході також взяли участь керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка, співробітники та клієнти банку, громадськість та ЗМІ.

 • Робітнича нарада в територіальному центрі

   Сьогодні, 14 липня 2021 року у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася робітнича нарада із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома, на якій розглянуті підсумки роботи за І півріччя 2021 року, якість соціальних послуг, виконання посадових обов’язків соціальними робітниками та інші питання, які стосуються діяльності відділення.

  За І півріччя відділенням соціальної допомоги вдома надано послуги 573 особам, в тому числі 12 паліативно хворим під наглядом сестри медичної та проведено 339 перевірок роботи соціальних робітників.

 • Щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

  Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям — щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім’ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

  Малозабезпечена сім’я — сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний дохід нижчий, ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

  Державна соціальна допомога призначається на шість місяців.

  Розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між рівнем забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом.

 • Запрошуються бажаючі до участі у Всеукраїнському національно-патріотичному форумі «Сіверська брама»

   З 04 по 06 серпня 2021 року в смт Седнів Чернігівської області відбудеться Всеукраїнський національно-патріотичний форум «Сіверська брама» (далі - Форум).

  Метою заходу є організація інформаційно-просвітницької роботи у сфері національно-патріотичного виховання. У рамках Форуму передбачені панельні дискусії, історичні лекції, обговорення на різні теми в сфері реалізації національно-патріотичного виховання, практичні навчання з основ військової справи та першої медичної допомоги тощо.

 • Проведено автоматичне призначення житлових субсидій з травня 2021 року без звернення громадян

   Наприкінці червня проведено перепризначення житлових субсидій в автоматичному режимі (без звернення громадян) для домогосподарств, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 р. № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій».

  До автоматичного розрахунку потрапило понад 9 тисяч справ одержувачів житлової субсидії, з яких призначено субсидію на неопалювальний сезон:

  • — з результативною сумою (більше 0,00 грн.) — 4331 домогосподарству;
  • — з сумою, яка дорівнює 0,00 грн. — 3281 домогосподарству.

   

 • Щодо посібника з питань державно-приватного партнерства

  В рамках проєкту Світового банку «Посилення використання державно-приватного партнерства шляхом кращого управління державними капітальними інвестиціями в Україні», що фінансується з Цільового фонду Світового банку «Добре врядування та реформування інвестиційного клімату» (GGICR) за підтримки Уряду Великобританії, підготовлено посібник з питань державно-приватного партнерства (далі — Посібник).

  Посібник є доповненням до законодавства про державно-приватне партнерство (далі — ДПП) та має на меті надати практичні вказівки щодо вибору, підготовки, закупівлі та реалізації стратегічно важливих, доступних та фінансово обґрунтованих проєктів ДПП відповідно до законодавства про ДПП та належної міжнародної практики.

 • З 16 липня української стане більше!

   16 липня 2021 року виповнюється рівно 2 роки набрання чинності Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який також відіграє надзвичайно важливу роль у зміцненні української незалежної держави. Перші два роки дії Закону підтвердили його ефективність, консолідуючу роль та підтримку з боку суспільства .

  16 липня 2021 року розпочинається новий етап втілення норм цього закону, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнення її статусу як державної. Цього дня набувають чинності норми, які є важливими для переважної більшості людей, оскільки вони стосуються сфери культури і розваг, туристичної сфери, книговидаництва та роботи книгарень, кіновиробництва, демонстрування фільмів в кінотеатрах і на телебаченні тощо (частини 2-6, 8 статті 23, стаття 26 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

 • Як громаді стати цифровою?

  Міністерство цифрової трансформації запустило новий освітній онлайн серіал «Як громаді стати цифровою?» https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities.

  Серіал призначений для публічних службовців, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді. Слухачі отримають покрокові інструкції та рекомендації як побудувати присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн. Курс складається з 8 відео з вичерпною інформацією про аспекти цифровізації на рівні територіальної громади. Серіал допоможе систематизувати знання з цифрової трансформації та сформувати фундамент для подальших дій. У результаті проходження навчання учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання

  Шановні мешканці територіальної громади!

  Просимо зробити необхідний запас води!

  У зв’язку з пошкодженням Білогорівського магістрального водоводу Ду-600мм з 07.00 12 липня 2021 року буде обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля.

  Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал» 

 • До уваги підприємств агропромислового комплексу

   12 липня 2021 року відбудеться Литовсько-українська конференція: «Впровадження технологій Індустрії 4.0 в агросекторі: система Agrosolar виробництва литовської BOD Group».

  Під час конференції будуть розглянуті перспективи впровадження і застосування в Україні сонячних електростанцій, придатних для сільського господарства. Впродовж останнього десятиріччя вони набирають популярність в світі і вже проєктуються і в Литві.

  Інноваційна система об'єднує землеробство і виробництво сонячної енергії на одній території, що дозволяє економічно вигідно використовувати обидва напрямки.

 • Увага! Тимчасове відключення газопостачання

   Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 12 та 13 липня 2021 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт ШРП № 41 (заміни ШРП), яке розташоване за адресою: м. Новодружеськ, вул. Томашовська, 121, тимчасово буде відключено 60 абонентів, які мешкають за адресою: м. Новодружеськ, вул. Томашовська, 121а.

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

   

 • Анонс культурних заходів з 12 по 18 липня

   12 липня о 12.00 у с. Золотарівка відбудеться Свято апостолів Петра і Павла (зустріч з настоятелем храма Св.Олени та Костянтина ієромонахом отцем Олексієм).

  З 12 по 16 липня о 13.00 у клубі с.Підлісне проходитимуть спортивні розважальні змагання «Старти надії» для дітей.

 • Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути

  Шановні громадяни! Міністерство цифрової трансформації України запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

  Також, 3 березня 2021 року була прийнята Національна концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року, яка окреслює виклики стосовно розвитку цифрових компетентностей в українському суспільстві, визначає шляхи їх подолання та очікувані результати від її впровадження, закладає підґрунтя для створення національної стратегії та стратегічного плану дій щодо розвитку цифрових компетентностей у суспільстві. Мінцифра оприлюднила й Рамку цифрової компетентності для громадян України.

 • У Лисичанську відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

   Сьогодні, 08 липня, відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі — Координаційна рада) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка.

  Координаційною радою розглянуті документи кандидата на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» та прийнято рішення порушити клопотання перед Луганською обласною державною адміністрацією на присвоєння такого почесного звання жінці, яка народила і виховала 5 дітей.

 • Відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській ВЦА

   Сьогодні, 8 липня, відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації під головуванням в.о. заступника керівника Максима Черевка.

  Під час засідання ухвалено внести зміни до 2 облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов; зняти з квартирного обліку 1 особу; надати квартири:

  • — сім’ї, яка користується правом позачергового одержання жилого приміщення, як відселення з аварійного будинку за адресою: м. Лисичанськ, вул. Ген. Потапенка, 285,
  • — сім’ї, яка користується правом першочергового одержання жилого приміщення,
  • — сім’ї, яка перебуває у загальній черзі.
 • Ой на Івана, ой на Купала!

   Підопічні відділення денного перебування Лисичанського територіального центру долучилися до святкування одного з найдивовижніших та наймістичних свят українського народу — Івана Купала. Обряди купальського свята сповнені таємничою силою та глибоким змістом.

  Підопічні відділення денного перебування весело та завзято святкували Іванів день: збирали польові квіти, плели з них вінки, співали купальські пісні та танцювали.

 • До Лисичанська завітала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна

   Вчора, 7 липня, в рамках робочої поїздки по Луганщині до Лисичанська завітала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна. Юлія Анатоліївна завітала до навчально-виховного комплексу школи І-ІІ ступенів – ліцею «Гарант».

  У зустрічі також взяли участь начальник відділу у Луганській області Міністерства у справах ветеранів Сергій Копилов, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка та його заступник Євген Наюк, начальник управління освіти Лисичанської міської ВЦА Тетяна Худоба, директорка НВК школи-ліцею «Гарант» Світлана Боровкова та педагоги освітнього закладу.

 • У Лисичанську придбано ще дві дорожніх комбінованих машини

   Вчора, 7 липня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка передав комунальному підприємству «Лисичанський Шляхрембуд» дві дорожніх комбінованих машини  МДКЗ на базі самоскидів МАЗ зі змінним устаткуванням (з піскорозкидальним обладнанням та поворотним відвалом).

  Устаткування машин призначено для очищення проїзної частини автомобільних доріг від снігового покриття і подальшої обробки очищеного покриття протиожеледним матеріалом у зимовий період року.

  Зазначимо, що спецавтомобілі було придбано за кошти місцевого бюджету.

 • У Лисичанську визначено переможців конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів середньої освіти

   6 липня 2021 року, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка, відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів середньої освіти.

  Одинадцять кандидатів на посаду керівників 9 закладів освіти пройшли три етапи конкурсного відбору:

  • перевірка знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти шляхом письмового тестування;
  • перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
  • публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.
 • Лисичанські спортсменки — призери Всеукраїнських зональних змагань «Стрімкі човни»

  02-04.07.2021 в місті Запоріжжя пройшли Всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» з веслування на байдарках і каное (східна зона), в яких взяли участь 255 спортсменів.

  Лисичанські спортсменки Анастасія Пастухова та Марія Костіна вибороли ІІІ місце в категорії К2 на дистанціях 200м та 500м.

  Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменок Дмитро Федорчук.

 • Щодо виплати державних допомог, компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування та допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за рахунок коштів державного бюджету

   Станом на 08.07.2021 року управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації перераховані в повному обсязі кошти у загальній сумі 11 489,5 тис. грн., які надійшли з державного бюджету на виплату одержувачам за липень 2021 року:

  державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення — 11 368,0 тис. грн.;

  компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи — 121,4 тис. грн.;

  допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи — 0,1 тис. грн.

 • Родина 3-річного Єгора Тамашевського потребує допомоги!

   

   Два роки тому, коли синочку Олександри та Володимира Тамашевських Єгору був 1 рік, малечі діагностували страшну хворобу – Гострий лімфобластний лейкоз.

  Родина весь час впевнено йшла до перемоги! Два роки активної поліхіміотерапії, ускладнень, тривог, поганого самопочуття та хвилювань. Та, коли до закінчення лікування залишився місяць, хвороба повернулася з новою силою.

 • У Лисичанську проведено профілактичний захід «Шкідливі звички»

   

   Для отримувачів послуг Лисичанського міського центру соціальних служб співробітниками центру, на базі мультимедійної кімнати УСЗН та за підтримки МВ філії «Центр пробації», проведено профілактичний захід на тему «Шкідливі звички».

  Учасники обговорили небезпечні наслідки вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління, які є основною причиною порушення фізичного та психологічного стану людського організму та про дбайливе ставлення до свого здоров’я. Також присутні переглянули фільм про згубний вплив на організм людини шкідливих речовин.

 • До відома абонентів ЛКАПТ 032806

  Шановні абоненти Лисичанського комунального автотранспортного підприємства 032806.

  Адміністрація підприємства повідомляє, що з 1 липня 2021 року діють нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами:

  - для населення - 203,28 грн./l м3 з ПДВ:

 • Шановні мешканці громади!

   В рамках Проєкту GIZ Україна «Спеціальна програма підтримки Східної України» пропонуємо ознайомитися з платформою Асоціації органів місцевого самоврядування (далі — АОМС) «Асоціація учасницького розвитку громад» за посиланням: https://acpd.com.ua/social-platform

  Нагадаємо, АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад» — це об’єднання територіальних громад, що є новою та інноваційною платформою міжнародної та всеукраїнської співпраці у питаннях поширення практик учасницького розвитку.

  Відділ економіки Лисичанської міської ВЦА

   

   

 • У Лисичанську відбувся перегляд футбольного матчу під відкритим небом

   За ініціативи громадської організації «Луганщина» та за сприяння Лисичанської міської військово-цивільної організації 3 липня був організований перегляд футбольного матчу Чемпіонату Європи з футболу Євро-2020 між збірною України та збірною Англії на великому екрані на території Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14.

  Так, Лисичанська міська ВЦА організувала все необхідне для трансляції матчу під відкритим небом: місце проведення, технічне обладнання - проектор та екран. А ініціатори – запросили лисичанських футбольних вболівальників.

 • Софія Ажипа — переможниця міжнародного конкурсу «Соняшник»

   Учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Софія Ажипа взяла участь у міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої, учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник», який відбувся 3 липня у м. Київ.

  За результатами конкурсу у другий віковій категорії у номінації «Академічний вокал» Софія отримала Гран-прі та у номінації «Інструментальний жанр» (фортепіано) посіла І місце.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання

   Шановні мешканці територіальної громади!

  Внаслідок погодних умов сьогодні, 5 липня, о 16.30 було знеструмлено ПЛ-35 кВ Білогорівська, у зв’язку з чим тимчасово обмежено водопостачання центральної та північної частини м. Лисичанськ та міст Новодружеськ, Привілля.

  Після ліквідації аварійної ситуації на ПЛ-35кВ Білогорівська водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • Вітаємо легкоатлетку Дарину Степаненко з перемогою!

   У Львові з 03 по 05 липня пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з усіх регіонів країни. Вихованка міської ДЮСШ Дарина Степаненко виборола І місце (біг 100м) та нагороджена медаллю, грамотою та пам’ятним сувеніром.

 • У Лисичанську пройшов особистий прийом громадян

   Сьогодні, 5 липня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка провів особистий прийом громадян, під час якого до нього звернулося 9 мешканців міста. На прийомі громадян також були присутні керівники структурних підрозділів ВЦА та комунальних підприємств міста.

  Звернення громадян, переважно, стосувалися питань комунального господарства: ремонт покрівлі будинку №4 по вул. Вугільній, освітлення вул. Вугільної, облаштування дитячого майданчика по вул. Московській, відключення квартир від централізованого опалення, тощо.

 • Про обмеження водопостачання

   Шановні мешканці територіальної громади!

  Просимо зробити необхідний запас води!

  У звязку з пошкодженням дюкеру на Білогорівському магістральному водоводі Ду – 600мм 07.07.2021 р. з 7.00 буде обмежено водопостачання центральної та північної частини м. Лисичанськ та міст Новодружеськ, Привілля.

 • Ансамбль «Вишиванка» — призер фестивалю-конкурсу «Козацькі Барви»

   За підсумками міжнародного дистанційного відбіркового фестивалю-конкурсу козацької культури «Козацькі Барви», який проводився у м. Харків з травня по червень, народний вокальний ансамбль народної пісні «Вишиванка» (КЗ «Лисичанський міський Палац культури», керівник Олена Фелік) в номінації «Сольний та гуртовий спів в автентичній манері» посів ІІ місце і нагороджений Дипломом.

 • Послуги підуть за дитиною

  Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти які перебувають в складних життєвих обставинах, діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю зможуть отримувати якісні соціальні послуги та інклюзивну освіту за місцем їх проживання — у територіальній громаді. Таке завдання визначають зміни до Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки (далі — Стратегія), ухвалених Урядом за ініціативи Міністерства соціальної політики України. Ці зміни були підготовлені в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення», який реалізується Мінсоцполітики за підтримки Світового банку.

 • Шановні працівники та ветерани Національної поліції України!

  Щиро вітаю вас із професійним святом!

  Щоденно ви стоїте на захисті життя, здоров’я, права і свободи наших громадян. Демонструєте високий патріотизм і професіоналізм, честь і мужність у боротьбі зі злочинністю, забезпечуючи громадську безпеку і порядок. І найвищою оцінкою вашої діяльності є зростаюча довіра громадян.

  Я, як керівник, безумовно, хочу, щоб Лисичанська територіальна громада була комфортна і безпечна для проживання, щоб життя, права і свободи мешканців були надійно захищені. І, очевидно, що питання безпеки та правопорядку — наші спільні завдання — як міської влади, так правоохоронців. Тому військово-цивільна адміністрація завжди сприятиме діяльності правоохоронних органів, буде допомагати і підтримувати у виконанні нашої спільної місії.

  Шановні вартові правопорядку, нехай ваші професійні зусилля будуть нагороджені повагою і довірою кожного громадянина! Бажаю вам здоров’я, міцності тіла й духу, впевненості і рішучості у відповідальній та небезпечній службі, родинного затишку і добробуту.

  Зі святом!

  Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

 • Побачити дотиком пальців: філіал Лисичанської централізованої бібліотечної системи отримав 75 книжок шрифтом Брайля

  Сьогодні, 2 липня, у молодіжному хабі GC-HUB Лисичанського міського ПК відбулась церемонія передачі 75 книжок шрифтом Брайля до філіалу Лисичанської централізованої бібліотечної системи. На заході були присутні заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін та представники Лисичанської організації товариства сліпих.

  Захід відбувся за ініціативи громадської організації (ГО) «Східна варта», голова якої – Валентина Ходус передала книжки та зазначила наступне: «Ми із радістю передаємо 75 книжок шрифтом Брайля. Книжки надійшли до нас з усіх куточків України. І ми вдячні небайдужим людям, які відгукнулися на наше прохання про допомогу у зборі такої унікальної літератури. Адже така література коштує дуже дорого. Тут є книжки для усіх вікових категорій, починаючи від «Абетки» шрифтом Брайля до класичної та релігійної літератури».

 • Увага! Тимчасове відключення газопостачання

  Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 5 та 6 липня 2021 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт ШРП №73 (заміни ШРП), яке розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Тираспільська, тимчасово буде відключено 41 абонент по вул. Тираспільській.

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

 • До уваги внутрішньо переміщених осіб!

  З метою здійснення обліку осіб, які потребують отримання у тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) №623 створено житлову комісію з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам.

  Ведення обліку внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання та облік житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання покладено на відділ з обліку, розподілу та обміну житла Лисичанської міської ВЦА (далі — відділ).

 • У Лисичанську відбулось засідання Комісії з питань забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримку малих групових будинків

  Сьогодні, 2 липня, у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання Комісії з питань забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримку малих групових будинків. Комісія пройшла під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Олега Калініна.

  Під час засідання розглянуті питання про визначення потреби в субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 • Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Лисичанська — учасник проєкту розвитку соціальної інфраструктури

   Амбулаторія № 3 загальної практики сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» м. Лисичанська стала учасницею проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури — поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)» у Луганській області.

  Вже у червні у закладі розпочалися демонтажні роботи. Крім того проведений енергоаудит, розроблена проектно-кошторисна документація та отримані засоби індивідуального захисту.

 • Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

   Сьогодні, 2 липня, відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — комісія) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку – першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

  Під час засідання було розглянуто питання про неможливість ведення господарської діяльності ЛКСП «Лисичанськводоканал» через арешт поточного рахунку та обговорені шляхи подолання ситуації що склалася.

 • Анонс культурних заходів з 5 по 11 липня

   6 липня о 15.00 запрошуємо до молодіжного хабу GC-HUB Лисичанського міського ПК на перегляд кінофільму «Вечір напередодні Івана Купала».

  7 липня о 15.00 в молодіжному хабі GC-HUB Лисичанського міського ПК відбудуться дружні посиденьки «Chocolate Day» до Всесвітнього дня шоколаду.

 • Оздоровлення та відпочинок дітей у 2021 році

   Направлення на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія» здійснюється відповідно до Положень, затверджених Наказами Мінсоцполітики від 02.06.2020 №№ 358, 359.

  Дитина забезпечується путівкою за рахунок державних коштів до зазначених дитячих центрів оздоровлення та відпочинку один раз на рік за умови, що путівка за рахунок коштів місцевого бюджету не надавалась їй у поточному році.

  Путівки до дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія» надаються безоплатно або з частковою оплатою у розмірі 20%, 30% та 50% вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють), за попередньо визначеним Мінсоцполітики розподілом.

 • 2 липня - День податківця України

 • У Лисичанську відбулося засідання Адміністративної комісії

   Вчора, 01 липня, відбулось засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – Лисичанська міська ВЦА) Сєвєродонецького району Луганської області під головуванням голови комісії Станіслава Мосейко.

  Під час засідання було розглянуто 18 протоколів про адміністративні правопорушення, складені відділом поліції №3 Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП в Луганській області, КП «Київблагоустрій» та відділом споживчого ринку Лисичанської міської ВЦА за скоєння правопорушень, передбачених ст.152, ч.1 ст.154, ст.180 та ст.183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів; порушення правил тримання собак і котів; доведення неповнолітнього до стану сп'яніння; завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

 • Про зупинення рішення Лисичанської міської ради щодо заборони продажу алкогольних напоїв у нічний час

   З метою підтримки малого бізнесу Лисичанської міської територіальної громади в період запровадження карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території України, та беручи до уваги звернення суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями, керуючись пунктом 8 частини третьої статті 6, пунктом 14 частини другої статті 7 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», керівником Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області прийнято рішення зупинити дію рішення Лисичанської міської ради від 31.05.2018 № 46/698 «Про заборону продажу алкогольних напоїв в нічний час на території міста Лисичанська» до закінчення карантину.

  Відділ споживчого ринку Лисичанської міської ВЦА

 • 30 липня міський ПК запрошує на виставу «Женихи»

 • Водопостачання у місті відновлюється

   Після напруженого графіку та великого обсягу виконаних ремонтних робіт водопостачання у місті відновлюється. Слід зазначити, що ремонті бригади працювали у посиленому режимі цілодобово, не покладаючи рук.

  Так, сьогодні о 05.00 ранку було замінено 103 метри нової пластикової труби та магістральний водовод було відновлено. Після чого ЛКСП «Лисичанськводоканал» почав відновлювати водопостачання у місті. Наразі вже заповнилися резервуари ВНС «Білогорівська» та ВНС «Лисичанська». Для того щоб уникнути поривів, система водопостачання міста поступово заповнюється водою.

 • Переможцями футбольного турніру стала команда з Новодружеська

   27 червня у селищі Шипилівка пройшов футбольний турнір присвячений 25-й річниці Конституції України та Дню молоді.

  У змаганнях взяли участь команди: ЗСУ «Гвоздика», м.м. Привілля, Новодружеська та селищна команда.

  Переможцем турніру стала футболісти м. Новодружеська, ІІ місце у команди міста Привілля, на ІІІ місці — ЗСУ «Гвоздика», у господарів змагань, команди селища Шипилівка — ІV місце.

 • Шановні мешканці територіальної громади!

   З 01 липня по 26 серпня запрошуємо взяти участь у онлайн тренінгу: «Сучасна українська та світова екологія: тенденції, наслідки, нові загрози. Основи комунікації, еко-активізм та безпечне споживання».

  Мета тренінгу: Підвищення рівня обізнаності у галузі охорони навколишнього середовища, інформування щодо потенційних наслідків пандемії COVID-19 у сфері екології.

  Тренінг проходитиме з 18.00 до 20.00.

 • 1 липня - День архітектури України