Фильтр
 • У Лисичанському територіальному центрі відбулась робоча нарада з фахівцями відділення соціальної допомоги вдома

  В умовах карантинних обмежень Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжує надавати послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю, які за станом здоров’я потребують догляду вдома.

  А керівництво територіального центру систематично проводить робочі наради з фахівцями відділення соціальної допомоги вдома. Так, сьогодні, 30 вересня, було проведено чергову нараду, на якій розглядалися питання про якість соціальних послуг, про організацію роботи щодо підготовки документів для призначення допомоги на догляд одиноким особам у віці понад 80 років, які потребують постійного стороннього догляду, рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19, інші питання, які стосуються діяльності відділення.

 • Олександр Заїка відвідав прийомну сім’ю та дитячі будинки сімейного типу з нагоди Дня усиновлення

  Найбільшою цінністю кожної країни, кожної нації є діти — її майбутнє. А одним із найблагородніших вчинків людей є захист і виховання дітей, які з будь-яких причин залишилися без батьківського піклування.

  Сьогодні, 30 вересня, з нагоди Дня усиновлення керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка відвідав прийомну сім’ю та дитячі будинки сімейного типу, що функціонують на території міста.

 • У Лисичанську урочисто провели призовників до лав Збройних Сил України

  Сьогодні, 30 вересня, у Лисичанському міському військовому комісаріаті відбулись урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України. Черговий осінній призов 2020 року для проходження строкової військової служби прикликав по 10 юнаків з нашого міста та Попаснянського району.

  Цього осіннього дня військовий комісар Лисичанського міського військового комісаріату Андрій Віннік, керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка, заступник голови Попаснянської райдержадміністрації Микола Ханатов привітали тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

 • 30 вересня - День усиновлення

  Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо День усиновлення. Усиновлення — це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

  Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Низький вам уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.

  Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

  Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння.

  Зазначимо, що на території нашого міста мешкає 79 усиновлених дітей, функціонує 5 дитячих будинків сімейного типу та 7 прийомних сімей в яких виховується 52 дитини.

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка та фахівці служби у справах дітей

 • Вітаю із Всеукраїнським днем бібліотек

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята — Всеукраїнського дня бібліотек.

  Книга завжди була в особливій пошані на українській землі. Наші мудрі предки заснували велику культурну традицію створення бібліотек — храмів духовності, знань та розради, бо знали, що книга невичерпне джерело натхнення, розвитку та вдосконалення кожної людини.

  Сучасні бібліотеки потужне багатство нації, а збережене та примножене воно завдяки благородній та клопіткій праці наших бібліотекарів.

  Шановні бібліотекарі! Саме ви відкриваєте найдивовижніший, цікавий та багатогранний світ, прищеплюєте юним відвідувачам любов до читання, даруєте їм відчуття прекрасного.

  У день вашого професійного свята висловлюю вам слова подяки за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність у нелегкій просвітницькій справі.

  Бажаю вам, шановні бібліотекарі, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, міцного здоров’я, радості, творчої наснаги, нових звершень заради рідного краю та незалежної України.

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка

 • У Лисичанську відбувся Чемпіонат Луганської області з різних танцювальних напрямів

  Минулої суботи, 26 вересня, у місті Лисичанськ відбувся Чемпіонат Луганської області зі східних, циганських індійських танців, сучасної хореографії, естрадних танців, народних танців та хіп-хопу та відбірковий тур на Чемпіонат України.

  У чемпіонаті взяли участь колективи з різних міст Луганської та Донецької областей, серед яких колектив зразкової студії східного танцю «Атлантіс» ПК ім. В.М. Сосюри (керівник Ірина Гончарова) та хореографічні колективи міського ПК «Задоринки» (керівник Лідія Науменко), «Арт-Денс» (керівник Дар’я Коваленко).

 • Вихованці лисичанської ДЮСШ - призери відкритого чемпіонату Харківської області з веслування на байдарках та каное

  З 24 по 27 вересня в місті Харків проходили змагання відкритого чемпіонату Харківської області з веслування на байдарках та каное, в яких взяли участь понад 150 спортсменів з Харківської, Полтавської, Луганської та Запорізької областей.

  Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати у своїх категоріях:

  І місце — Матвій Медик (500 м, 150 м та за сумою двох дистанцій);

 • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста «Лисичанськ - 2020» з гімнастики спортивної

  25 та 26 вересня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста «Лисичанськ-2020» з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь 68 спортсменів з міст Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  За програмою «КМС»:

  • І місце — Христина Сик;
  • ІІ місце — Поліна Пікуль;
  • ІІІ місце — Марія Перепелиця;
  • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з боксу

    

   Минулої суботи, 26 вересня, в спортивній залі «Скляр» пройшов чемпіонат міста Лисичанська з боксу. В змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

   Чемпіонами у своїх вагових категоріях серед лисичанських спортсменів стали наступні юні боксери: Кирило Декін (25 кг), Давид Григорьян (30 кг), Артем Хлиманков (37 кг), Вадим Буравльов (40 кг), Сергій Сюмбелі (40 кг), Іван Петренко (40 кг), Ярослав Мельников (40 кг), Кирило Колесник (45 кг), Олег Степанов (45 кг), Арсеній Загурський (45 кг), Арсен Моргун (45 кг), Юрій Маргієв (47,5 кг), Борис Плигач (47,5 кг), Герман Чепеленко (52 кг), Данііл Стрельніков (52 кг), Віталій Єгоров (54 кг), Максим Веретенніков (55 кг), Вадим Журба (60 кг), Данііл Фатьянов (60 кг), Владислав Гранковський (60 кг), Ігор Заболотній (63 кг), Владислав Авілов (63 кг), Олександр Коротенко (70 кг), Лев Лорер (70 кг), Олександр Нескреба (70 кг), Михайло Простяков (75 кг), Єгор Момот (64 кг).

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 29 вересня в архівному відділі військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська відбулося засідання експертної комісії архівного відділу.

   Під час засідання експертна комісія розглянула списки формування та комплектування архівного відділу: список юридичних осіб — джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи до архіву; список юридичних осіб — джерел формування Національного архівного фонду, які не передають документи до архіву та список юридичних осіб, у діяльності яких не утворюються документи Національного архівного фонду.

  • Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю – конкурсу «Victori Star»

   Минулими вихідними, 26 та 27 вересня, учні Новодружеської дитячої школи мистецтв взяли участь у Міжнародному фестивалі — конкурсі «Victori Star», який проходив у м. Харків.

   За результатами конкурсу у номінації «Естрадний вокал» у різних вікових категоріях дівчата посіли наступні місця:

   Лауреат І ступеня — Дар`я Федотова з піснею «Буду я» (викладач Наталія Костікова);

  • Шановні вихователі, працівники та ветерани дошкілля!

   Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня дошкілля!

   Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

   Впевнений, що кожен з вас щодня віддає тепло своїх сердець вихованцям, а доброта й педагогічна майстерність допомагає дітям із захопленням пізнавати навколишній світ, вчитись любити і цінувати свою Батьківщину.

   У цей святковий день бажаю вам здоров’я і невичерпних сил, ентузіазму у втіленні планів і творчих задумів, підтримки й розуміння з боку колег та друзів. Нехай у ваших родинах панує злагода й достаток, а в серцях - спокій і затишок! Нехай небо буде мирним, а всі діти - щасливими!

   Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка

  • 27 вересня - Всеукраїнський День дошкілля

   27 вересня працівники дошкільної освіти відзначають своє професійне свято — Всеукраїнський День дошкілля.

   Цього дня вітаємо усіх лисичан, які щоденно забезпечують функціонування закладів дошкільної освіти міста.

   Бути вихователем це справжнє мистецтво. Тільки чуйні, добрі й уважні люди могли обрати цю незвичайну, і таку відповідальну професію.

   Від мудрості керівника дошкільного закладу, педагогічної майстерності, турботливості, уваги та розуміння вихователів і їх помічників, а також допомоги батьків залежать щасливе дитинство і подальша доля кожного вихованця.

   Висловлюємо щиру подяку всім працівникам дошкільної освіти міста за наполегливу, натхненну, чесну працю, що наповнює світ мудрістю та милосердям.

   Бажаємо міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховання і розвитку дітей дошкільного віку.

   Бажаємо вам, шановні працівники дошкільної освіти, ніколи не втомлюватися від дитячого галасу та радіти кожному новому дню.

   Хай у Ваших родинах панує злагода і достаток, а в серцях — спокій і затишок. Зі святом!

   Відділ освіти військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ та КУ «Лисичанський методичний центр освіти»

  • 26 вересня - День жалоби за загиблими у катастрофі літака Ан-26 Повітряних Сил ЗСУ, який розбився під Чугуєвом

   Шановні співвітчизники!

   Висловлюю щирі співчуття всім рідним і друзям, які вчора втратили своїх близьких в авіакатастрофі літака Ан-26 Повітряних Сил ЗСУ. Нехай вам вистачить мужності пережити ці тяжкі хвилини болю та відчаю.

   Лисичанськ в жалобі разом з вами.

   Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка.

   Зазначимо, що з метою вшанування пам’яті загиблих у зв’язку з трагедією, що сталася внаслідок катастрофи військового літака Ан-26 під час планових навчальних польотів 25 вересня 2020 року поблизу м. Чугуєва Харківської області та призвела до загибелі військовослужбовців Повітряних сил Збройних сил України, Президент Володимир Зеленський підписав указ № 410/2020 про оголошення в Україні дня жалоби 26 вересня.  

  • У Лисичанську проходить день благоустрою

   Сьогодні, 25 вересня, у Лисичанську проходить загальноміський День благоустрою.

   Зранку співробітники структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації міста на чолі з керівником Олександром Заїкою та працівниками комунальних підприємств прибрали ділянку в районі пам’ятного знаку, встановленого на місці заснування першої шахти Донбасу.

  • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

   Сьогодні, 24 вересня, службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

   Під час засідання розглянуто 13 питань щодо реалізації прав дітей, з яких три — щодо реалізації майнових прав при вчиненні правочинів за участю малолітніх та неповнолітніх дітей та 10 питань, які потребували колегіального вирішення.

   За результатами розгляду вищезазначених питань погоджено проєкти розпоряджень про влаштування 15 дітей до інтернатних закладів, визначено місце проживання однієї малолітньої дитини, схвалено проєкти розпоряджень на двох дітей для державної реєстрації по народженню покинутої дитини.

  • 25 вересня - загальноміський День благоустрою

   Шановні мешканці міста, керівники підприємств, організацій, установ, трудових колективів, приватні підприємці та громадськість!

   Управління житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ нагадує, що 25 вересня відбудеться загальноміський День благоустрою.

   Закликаємо вас взяти активну участь та привести до належного санітарного стану території підприємств, закладів, установ та організацій, а також прилеглі території, закріплені автодороги та зупинки громадського транспорту.

   Шановні мешканці міста! Не будемо байдужі, налаштуймося на плідну працю, вийдемо всі разом зі своїми сім’ями на вулицю і, подаючи приклад своїм дітям, спільними зусиллями наведемо такий порядок, в якому усім нам хотілося б жити!

   Управління житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ

  • У Лисичанську відбувся тренінг для батьків-вихователів прийомних сімей «Особливості психологічних кордонів особистості»

   изображение_viber_2020-09-23_15-24-05Сьогодні, 23 вересня, фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із координатором психологічної служби благодійної недержавної організації «СОС Дитячі Містечка Україна» Олексієм Гелюхом було організовано та проведено тренінг для батьків-вихователів прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу на тему «Особливості психологічних кордонів особистості».

   Під час зустрічі було розглянуто питання особистих кордонів, а саме як допомогти дитині сформувати їх та навчити захищати. Актуальність питання особистих кордонів для батьків-вихователів та прийомних батьків, полягає в тому, що виховуючи дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вони повинні навчити дитину усвідомлювати свою цілісність, а саме власні переконання, потреби, інтереси, бажання, цінності, але для цього, безумовно, вони повинні мати навики відстоювання власних інтересів та прав.

  • Освітянам міста представлено нову форму профорієнтаційної роботи

   Сьогодні, 22 вересня, за ініціативи керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександра Заїки у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю освітяни міста зустрілись з керівником проектів благодійного фонду (далі — Фонд) «Громадяни» Наталією Ящук.

   Під час заходу пані Наталія представила нову форму профорієнтаційної роботи з молоддю та презентувала благодійний проєкт Фонду — «Мрійники», який вже діє у 7 регіонах України. До проекту долучились близько 80 підлітків з міст Харків, Одеса, Запоріжжя, Красногорівка, Дніпро, Новомихайлівка, Житомир та Київ. І ось сьогодні Наталія Ящук запросила приєднатись і молодь нашого міста.

  • Колектив «Рапсодія» переможець Міжнародного дистанційного онлайн фестивалю «GOLDEN TIME»

   У вересні педагогічний колектив Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 «Рапсодія» взяв участь у Міжнародному дистанційному онлайн фестивалі «GOLDEN TIME» (Великобританія).

   За результатами конкурсу колектив під керівництвом Валерія Сидоренка, у складі Олени Духновської, Маргарити Погрібної та Володимира Бахтіна, посів почесне І місце!

  • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з футболу серед хлопців та дівчат

   15 та 16 вересня на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшов відкритий чемпіонат міста з футболу серед хлопців та дівчат. В змаганнях взяли участь лисичанські спортсмени 2010-2014 р.н.

   Чемпіонат проводився у два етапи.

   В першому етапі змагань місця розподілилися наступним чином:

   І місце — команда міської ДЮСШ (тренер Денис Боговий);

  • У Лисичанську розпочато реалізацію проєкту «Водна станція»

   Сьогодні, 21 вересня, у Лисичанську команда громадської організації «Місто-сад» презентувала другий етап реалізації проєкту «Водна станція».

   До обговорення реалізації проєкту долучились представники Луганської обласної державної адміністрації, військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ, Лисичанської міської ДЮСШ, Лисичанського педагогічного коледжу, громадськості та ЗМІ.

   Відкрила захід начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт. Ніна Петрівна нагадала присутнім, що у 2019 році команда «Місто-сад» розробила та презентувала дизайн, бренд та архітектурний план «Водної станції» (детальніше за посиланням У Лисичанську представили дизайн, бренд та архітектурний план «Водної станції»), а також зазначила, що цей проєкт має регіональну значимість та потребує фінансової підтримки облдержадміністрації.

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області та чемпіонат міста Лисичанськ з акробатичного рок-н-ролу

   Минулої суботи, 19 вересня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов чемпіонат Луганської області та чемпіонат міста Лисичанськ з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   Категорія «Діти»

   • І місце - Матвій Медик та Єлизавета Курбатова;
   • ІІ місце - Єгор Калашніков та Вероніка Торопенко;
  • Питання погашення заборгованості із заробітної плати та сплати страхових внесків на контролі військово-цивільної адміністрації

   Минулої п’ятниці, 18 вересня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ відбулося засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання голова комісії, заступник керівника ВЦА міста Лисичанськ Максим Головньов.

   Під час засідання члени комісії заслухали інформацію щодо погашення заборгованості із заробітної плати надану комунальним підприємством «Електроавтотранс».

  • Олександр Заїка провів особистий прийом громадян

   Сьогодні, 21 вересня, керівник військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Олександр Заїка провів особистий прийом громадян, під час якого до нього звернулося 12 мешканців міста. На прийомі громадян також були присутні керівники структурних підрозділів ВЦА та комунальних підприємств міста.

   Під час прийому у своїх зверненнях лисичани порушували питання комунального господарства, земельних відносин, охорони здоров’я, працевлаштування, інвестування в економіку міста, розвитку зеленої енергетики тощо.

  • Підопічні Лисичанського територіального центру відвідали міський краєзнавчий музей

   Живопис займає величезне місце в житті людини, він — найяскравіший портрет душі автора. Справжні шедеври створюються лише тоді, коли людина відкриває своє серце і дозволяє фарбам передати усі свої емоції та почуття.

   Підопічні Лисичанського територіального центру, 18 вересня, відвідали виставку робіт Наталії Мельникової та Ганни Комарової «Колір натхнення», яка експонувалась в міському краєзнавчому музеї. Кожна робота заворожує переплетенням неймовірних ліній.

  • 19 вересня - День фармацевтичного працівника

   З Днем фармацевта

  • Асоціація міст України вітає прийняття Парламентом законопроєкту №3614

   17 вересня Верховна Рада України ухвалила проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» №3614 від 09.06.2020 у другому читанні та в цілому як закон.

   Законопроєкт №3614, розроблений Асоціацією міст України спільно з групою народних депутатів (Зіновієм Андрійовичем, Віталієм Безгіним та ін.), передбачає завершення бюджетної децентралізації, закріплення за бюджетами громад 60% ПДФО та переведення на прямі міжбюджетні відносини новостворених громад вже з 1 січня 2021 року.

   Законопроєкт №3614 передбачає внесення змін до Бюджетного кодексу України, якими закладається основа бюджетної системи України відповідно до дворівневої концепції місцевого самоврядування «громада-область», а саме: розмежування доходів і видатків між бюджетами районів та територіальних громад; встановлення доходів і видатків для новоутворених сільських, селищних, міських територіальних громад (бюджетів місцевого самоврядування) в обсягах, які були у міст обласного значення та ОТГ;  формування бюджетів районів за рахунок доходів від районної комунальної власності.

  • Про намір ФОП Оганесян С.С. здійсніти встановлення тарифів на теплову енергію /послуги з постачання теплової енергії

    ФОП Оганесян С.С. інформує про те, що у зв'язку з будівництвом котельні для опалення Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області, ФОП Оганесян С.С. має намір надавати послугу з постачання теплової енергії Лисичанському відділу поліції, розташованому за адресою м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, буд. 17, у зв’язку з чим виникла потреба встановлення тарифу на послугу з постачання теплової енергії, а також інформує про намір здійснити встановлення тарифів на теплову енергію/ послугу з постачання теплової енергії, згідно вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018р. № 130).

  • Вони живуть за правилом трьох «Н»: Немає Нічого Неможливого!

   Новий формат зустрічі, 21 переможець шкільних президентських перегонів, 60 хвилин плідної роботи, маса «наполеонівських» планів та незабутніх вражень від спілкування – саме так 17 вересня пройшла онлайн-конференція міської ради лідерів Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ).

   Ділова зустріч розпочалася із взаємних привітань та теплого прийому «новачків» до команди проактивних. Невеличкий екскурс голови Ради, Петренко Вікторії, у «екс-рік» збентежив пам’ять зворушливими спогадами про найяскравіші моменти спільного життя: конкурси, свята, фестивалі, акції, довгоочікувані перемоги. Не оминули і розробку стратегії спільних дій у 2020-2021 навчальному році: «До «нового» - приготуватися!», яка не дає жодного шансу зволікати.

  • Тетяну Бабич вчетверте обрано головою міської організації Червоного Хреста України

    Минулого вівторка, 15 вересня, у Лисичанському міському краєзнавчому музею пройшла чергова звітно-виборна конференція міської організації Червоного Хреста України, в якій взяли участь делегати від первинних організацій міста.

   Звітуючи про діяльність міської організації за останні п’ять років її голова Тетяна Бабич зазначила, що Лисичанська організація, як і всі організації Червоного Хреста, покликана захищати і покращувати життя та здоров'я вразливих верств населення, мобілізуючи гуманітарний потенціал суспільства. А також зробити все можливе, щоб не залишити жодну людину наодинці зі своєю бідою.

   Також Тетяна Станіславівна висловила подяку за допомогу і підтримку, за добре і толерантне ставлення до тих, хто цього потребує, за бажання співпрацювати і допомагати у вирішенні соціальних проблем усім залученим до справи Червоного Хреста.

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   1528968637_soczahist

   Вчора, 16 вересня, в управлінні праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання пройшло під головуванням голови комісії, заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області Максима Головньова.

   Під час засідання були розглянуті питання призначення соціальної допомоги та житлової субсидії в окремих випадках, визначених Порядом призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (постанова КМУ від 24.02.2003 № 250), Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848), та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

  • Проведено чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

    Вчора, 16 вересня, в управлінні праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулося засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Максима Головньова.

   До складу комісії, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 №365, входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

   Під час засідання комісією розглянуто 132 звернення внутрішньо переміщених осіб щодо призначення їм різних видів соціальних виплат, в тому числі:

   104 звернення щодо призначення адресної грошової допомоги на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

  • Лисичанський краєзнавчий музей відвідали представники проєкту «Музей відкрито на ремонт»

    16 вересня Лисичанський міський краєзнавчий музей відвідали представники ініціативної групи культурно-мистецького проєкту «Музей відкрито на ремонт» на чолі з куратором Леонідом Марущаком.

   Подорож здійснена в ході музейної експедиції за напрямком #схід, коли команда проєкту протягом 7 вересневих днів відвідує 11 музеїв з числа сталої категорії проєкту.

   У ході дружньої зустрічі гості ознайомили працівників музею з результатами попередньої роботи, розповіли про кожний відвідуваний музей, спільно означили плани на майбутнє в рамках 2020 та наступного року.

   Лисичанський міський краєзнавчий музей був сьомим, до якого завітали поважні гості.

   Відділ культури

  • У Лисичанську відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника

   Керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Олександр Заїка взяв участь в урочистому заході з нагоди Дня рятівника, який відбувся сьогодні, 17 вересня, біля Лисичанського міського управління ГУ ДСНС.

   Олександр Сергійович привітав з професійним святом працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій міста та подякував за мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля порятунку життя та здоров’я громадян.

   «Стикаючись з дня на день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі людяність та гуманізм. Впевнений, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано служитимете обраній справі», - підсумував очільник міста.

  • Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!

   Вітаю вас із професійним святом!

   Висловлюю подяку за мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля порятунку життя та здоров’я громадян. Стикаючись з дня на день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі людяність та гуманізм.

   Впевнений, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано служитимете обраній справі.

   У цей святковий день бажаю вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній і відповідальній праці. Бережіть себе та рідних!

   Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА

  • АМУ: Створення парламентської слідчої комісії напередодні виборів є політичним тиском на місцеве самоврядування

    На розгляді у Верховній Раді України перебуває проєкт Постанови №3693 від 18.06.2020 «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування по рішенням органів та посадових осіб місцевого самоврядування, що мають ознаки порушень чинного законодавства України, конфлікту інтересів та корупційних діянь».

   Асоціація міст України розглядає таку ініціативу як черговий крок в напрямку посилення тиску на органи місцевого самоврядування напередодні місцевих виборів, запланованих на 25 жовтня 2020 року. Адже прийняття Верховною Радою України такого рішення на початку виборчої кампанії створить додатковий інструмент політичного впливу на діючих міських голів та посадових осіб місцевого самоврядування.

  • Олімпійський онлайн-челендж

    Із 7 по 13 вересня заклади загальної середньої освіти м. Лисичанська взяли участь у загальноміському Олімпійському онлайн-челенджі, який проводився з метою залучення учнів до активних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя та Олімпійського руху в Луганській області та Україні.

   Учасниками челенджу стали 20 команд, до складу яких увійшли по два учні 6-х класів та вчителі фізичної культури.

   Відповідно до положення команди-учасниці передавали своїм суперникам відеозавдання: відповісти на питання з історії олімпійського руху Луганщини та України і продемонструвати виконання фізичної вправи «Зроби як я!». Кожна команда виголошувала свій олімпійський слоган.

  • Щодо долучення регіональних закладів торгівлі та інтернет-магазинів до реалізації пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

   14411444285

   Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ повідомляє наступне.

   З 1 вересня 2020 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» запроваджено надання замість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» цільової грошової компенсаційної виплати в розмірі 5 тис. грн. шляхом її перерахування батькам, у яких народилась дитина, на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві «Комерційний банк «ПриватБанк».

  • Роботи лисичанки Наталії Мельникової беруть участь у V Міжнародній виставці MUNECART

    Протягом вересня роботи викладача образотворчого мистецтва Лисичанської дитячої школа мистецтв №1 Наталії Мельникової беруть участь у V Міжнародній виставці MUNECART (Іспанія-Аліканте).

   У 2020 році виставка проводиться у п’ятий раз, цього року у форматі онлайн. На виставці представлені тільки нові роботи, які ви не знайдете більше ніде. Організатори створили цей проект, щоб об'єднати і підтримати творчих майстрів в усьому світі.

   Наталія Мельникова представила на виставці авторська ляльку «Дама з собачкою» (змішана техніка, 45 см) та Тедді Долл «Сумний кипарис» (мохер, тирса, п'ять шплінтів, 25 см).

  • Лисичанські спортсмени отримали відзнаки чемпіонату Донецької області з легкої атлетики

   11 та 12 вересня лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті Донецької області з легкої атлетики серед дівчат і юнаків 2003-04, 2005-06р.н. та молодше на призи ЗМС Ірини Ліщинської в місті Бахмут.

   Загалом до змагань долучились понад 200 спортсменів.

   Лисичани показали наступні результати:

  • Птушка Маргарита - чемпіонка України з боротьби самбо

   З 6 по 8 вересня вихованці міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонату України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок у с. Караліно-Бугаз. Загалом до змагань долучились понад 200 спортсменів з усіх регіонів країни.

   Чемпіонкою змагань у ваговій категорії 68 кг стала вихованка міської ДЮСШ Птушка Маргарита, яка була нагороджена грамотою та медаллю.

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з веслування на байдарках та каное

   12 вересня на базі СКОБ «Лисичанець» пройшов чемпіонат міста Лисичанськ з веслування на байдарках та каное. В змаганнях взяли участь 30 вихованців міської ДЮСШ, кращі з яких показали наступні результати:

   2004-2005р.н. та доросліше

   І місце — Єгор Даниленко, Ангеліна Молчанова;

  • Взаємодія медичних закладів та територіального центру

   Сьогодні, 14 вересня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська відбулася зустріч начальника відділу охорони здоров’я Ігоря Бондаренко з керівництвом медичних закладів та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

   Предметом обговорення стала співпраця щодо надання медичних та соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю в умовах чинного законодавства.

  • Олександр Заїка провів перший особистий прийом громадян

   Сьогодні, 14 вересня, керівник військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Олександр Заїка провів перший особистий прийом громадян, під час якого до нього звернулося 15 мешканців міста. На прийомі громадян також були присутні керівники структурних підрозділів ВЦА та комунальних підприємств міста.

   Звернення громадян, переважно, стосувалися безперебійного та якісного забезпечення населення послугами з водопостачання та водовідведення, роботи міського та міжміського транспорту, ремонту дорожнього покриття та благоустрою на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, а також відновлення освітлення вулиць, питань субсидії тощо.

  • 13 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

  • Шановні спортсмени, тренери, працівники та ветерани організацій та установ фізичної культури і спорту!

   Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту — святом усіх, хто захоплює своєю майстерністю, силою волі, ентузіазмом, наполегливістю, прагненням до поставленої мети та перемогами.

   Пишаюсь вами, шановні спортсмени! Ціную вашу завзяту щоденну працю та невпинне бажання прославляти своїми здобутками рідне місто.

   Слова глибокої вдячності висловлюю ветеранам спорту, тренерам, викладачам, які присвятили себе вихованню молоді та проводять значну роботу із залучення до занять спортом юних лисичан.

   З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я та миру, благополуччя та успіхів у всіх починаннях. Вдалих стартів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!

   Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка

  • З Днем фізкультури і спорту!

  • У Лисичанську відбувся урочистий захід до Дня фізкультури і спорту в Україні

    Сьогодні, 11 вересня, у міській ДЮСШ відбувся традиційний урочистий захід до Дня фізичної культури та спорту в Україні. У заході взяли участь керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт та тренери спортивних секцій міста.

   Відкрив захід Олександр Сергійович словами привітань та вдячності за збереження та примноження спортивних традицій, що значно зміцнюють авторитет нашого міста. «Мені, як людині, яка значну частину свого життя присвятила спорту, дуже приємно усвідомлювати, що Лисичанськ – спортивне місто. Ми і надалі будемо підтримувати та сприяти у зміцненні та розвитку спортивного руху міста», - наголосив керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанська.

  • Керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанськ Олександр Заїка провів першу прес-конференцію

   Сьогодні, 11 вересня, керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Олександр Заїка провів першу прес-конференцію. Не випадково місцем проведення заходу було обрано ЛКСП «Лисичанськводоканал» - найпроблемніше комунальне підприємство міста.

   Разом з новим директором водоканалу Юрієм Явтушенко керівник ВЦА окреслив сучасний стан та перспективи розвитку підприємства та міста в цілому.

   Основним завданням з модернізації водоканалу Олександр Сергійович назвав забезпечення безперебійного водопостачання населення і промислових підприємств Лисичанська, Новодружеська та Привілля.

   «Для цього виконується реконструкція двох Білогорівських магістральних водоводів Ду 600 мм та Ду 500 мм протяжністю 10,8 км кожної ділянки. Згідно з проектом здійснюється заміна 4600 м водоводу Д 500 мм. Проект буде реалізовано за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

  • Делегація міста взяла участь у обласних заходах до Дня фізичної культури і спорту

   Сьогодні, 11 вересня, делегація нашого міста на чолі з керівником ВЦА м. Лисичанська Олександром Заїкою взяли участь в обласному заході з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

   Відкрив захід голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай. Очільник області зазначив, що пишається видатними спортсменами та тренерами Луганщини. Обласна влада робить все можливе, щоб умови для занять спортом в регіоні стали ще комфортнішими. Країна повинна бути здоровою. Залучення юнацтва до занять спортом є надважливим завданням. Чим більше ми розвиватимемо спортивну галузь, тим менше буде спокуса молоді порушити закон.

  • У Лисичанську відбувся круглий стіл з обговорення реалізації проєкту «Підвищення рівня громадської безпеки для Лисичанської громади»

    Вчора, 10 вересня, у військово-цивільній адміністрації (далі ВЦА) м. Лисичанська відбувся круглий стіл з обговорення реалізації проєкту «Підвищення рівня громадської безпеки для Лисичанської громади через впровадження (оновлення) міської програми профілактики злочинності, шляхом проведення публічного обговорення програми у форматі «Форуму взаємодії заради безпечного майбутнього» із використанням підходів партисипативного менеджменту», що реалізується в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.

   У заході взяли участь керівник ВЦА м. Лисичанська Олександр Заїка та співробітники ВЦА, міський голова Новодружеська Андрій Гайдуков, представники закладів культури та освіти, громадських організацій, правоохоронних органів, підприємці.

  • У Лисичанську у вересні-жовтні проходитиме щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

   Всі ми хочемо бачити своє рідне місто чистим, охайним, затишним та благоустроєним, бажаємо ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям і бути здоровими. А це багато в чому залежить від кожного з нас. Своєчасно виконана робота — запорука того, що наше місто буде чистим та красивим.

   Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, організацій, установ, трудових колективів, приватних підприємців та громадських організацій з проханням взяти участь у щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля», яку у зв’язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 перенесено на вересень-жовтень 2020 року.

   В рамках акції у Лисичанську заплановано проведення 25 вересня Дня благоустрою та щотижневих «санітарних п’ятниць», відповідно до розпорядження керівника військо-цивільної адміністрації міста Лисичанськ від 09.09.2020 № 309.

   Тож давайте забезпечимо постійне утримання в належному санітарному стані територій підприємств, закладів, установ та організацій, а також прилеглих територій, закріплених автодоріг та зупинок громадського транспорту.

   Шановні мешканці міста! Не будемо байдужі, налаштуймося на плідну працю, вийдемо всі разом зі своїми сім’ями на вулицю і, подаючи приклад своїм дітям, спільними зусиллями наведемо такий порядок, в якому усім нам хотілося б жити!

  • Вітаємо Дар'ю Щеглакову - стипендіата Кабінету Міністрів України!

   Учениці 9 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії Дар’ї Щеглаковій призначено стипендію Кабінету Міністрів України за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури.

   Ця талановита дівчинка у минулому навчальному році не тільки посіла II місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, а й стала переможцем Всеукраїнського етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, переможцем ІІІ (обласного) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ місце) та ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймось, брати мої» у номінації «Історія України та державотворення» (ІІ місце).

  • У Лисичанську відкрилася збірна фотовиставка молоді Луганщини та Донеччини

   Шановні мешканці та гості міста! Запрошуємо вас до Лисичанського міського краєзнавчого музею на перегляд збірної фотовиставки молоді Донбасу «Вулиця, на якій я живу».

   На виставці представлені роботи випускників Фотомайстерень німецько-українського проєкту МедіаЛаб Донбас, у яковому взяли участь 32 учасники, з яких — 10 лисичан. Кожен учасник протягом п’яти днів вчився працювати з дзеркальною фотокамерою та створив особисті, глибинні фотоісторії на тему «Вулиця, на якій я живу».

  • У Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

   Сьогодні, 9 вересня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанськ відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Максима Головньова.

   Під час засідання було розглянуто низку планових питань.

  • 22 вересня - відкрите обговорення проєкту Інвестиційної програми ЛКСП «Лисичанськводоканал» на 2021 рік

    ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє про проведення 22 вересня 2020 року о 10:00 за адресою: вул. Жовтнева, 16, м. Лисичанськ відкритого обговорення проєкту Інвестиційної програми на 2021 рік, на виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого  постановою НКРЕКП №866 від 30.06.2017.

   Заявки для участі у відкритому обговоренні, зауваження і пропозиції до проєкту Інвестиційної програми на 2021 рік подавати за адресою: вул. ім. В. Сосюри, 168, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93106 або на електрону адресу (e-mail): [email protected].

   Директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Юрій Явтушенко

  • 15 вересня - відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ЛКСП «Лисичанськводоканал» на 2020 рік

   ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє про проведення 15 вересня об 11.30 за адресою вул. Жовтнева, 16, відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ЛКСП «Лисичанськводоканал» на 2020 рік» на виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866.

  • До уваги мешканців міста!

   ЛКСП «Лисичанськводоканал» терміново запрошує на роботу:

   • · водіїв автотранспортних засобів, в тому числі машиніст екскаватора одноковшового, тракторист у кількості 14 вакансій;
   • · електромонтерів, з ремонту та обслуговування електроустаткування у кількості 3 вакансії;
   • · слюсарів аварійно-відновлювальних робіт у кількості 13 вакансій;
   • · слюсарів-ремонтників у кількості 8 вакансій;
   • · електрогазозварників, зайнятий різанням та ручним зварюванням у кількості 4 вакансії;
   • · контролерів водопровідного господарства у кількості 5 вакансій;
   • · юрисконсультів у кількості 2 вакансії;
   • · слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів у кількості 2 вакансії.

   За довідками звертатися до відділу кадрів ЛКСП «Лисичанськводоканал» за адресою: м. Лисичанськ, вул. Жовтнева, 16, 1 поверх, або за телефоном 050-476-73-87.

   Директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Юрій ЯВТУШЕНКО

  • «Інформаційна кампанія з впровадження пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту населення на території Лисичанська»

   Таку назву має проект-переможець конкурсу грантів «Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Житомирської областей», оголошеного в рамках програми ООН «Із відновлення та розбудови миру». Розробники проекту — фахівці Лисичанського міського Палацу культури у співпраці з Лисичанським міським управління ГУ ДСНС України у Луганській області та ГО «Світло культури».

  • Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру «Кубок «Юна Україна» з боротьби самбо

   З 3 по 6 вересня в с. Кароліно-Бугаз Одеської області проходили змагання Всеукраїнського турніру «Кубок «Юна Україна» з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку (IV ранг), в яких взяли участь 374 спортсмени з 19 регіонів країни.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Мирослава Савченко (44 кг);

  • Шановні підприємці!

   Щиро вітаю вас з професійним святом!

   Висловлюю велику подяку кожному, хто у непростих умовах сьогодення своєю наполегливою працею та активною громадською позицією забезпечує нові робочі місця, поповнення місцевого бюджету і, відповідно, соціальну стабільність у суспільстві.

   Бажаю вам та вашим родинам миру та міцного здоров’я, добробуту та щедрої долі, витримки та оптимізму, невичерпної наснаги в роботі.

   Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, постійно зростають обсяги вашого виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки!

   Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка

  • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату області з легкої атлетики

   2 та 3 вересня 2020 року вихованці Лисичанської міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2006р.н. та молодше.

   Загалом до змагань долучилися 110 спортсменів з 6 команд міст та районів області.

  • В Лисичанському терцентрі відбувся тренінг щодо запобігання поширенню COVID 19

   Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування плідно співпрацює з Представництвом Норвезької ради у справах біженців в України (NRC). Завдяки цьому установа була оснащена дезінфікуючими засобами для відвідувачів та працівників.

   Вчора, 3 вересня, працівники терцентру взяли участь у тренінгу «Стримаємо поширення коронавірусу разом», який проводили представники NRC. Увазі слухачів був представлений тематичний відеоролик та відбулась жвава дискусія.

  • Лисичани святкували день міста (фоторепортаж)

   Вчора, 2 вересня, з нагоди Дня міста у Лисичанську пройшли вечірні святково-розважальні заходи.

   Колективи художньої самодіяльності палаців культури біля меморіального комплексу «Танк» вітали лисичан вокальними композиціями.

   Для шанувальників мистецтва працювала виставка робіт вихованців художньої школи, фотовиставка міського краєзнавчого музею та майстерні міського ПК «MediaLab», майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Для охочих розважитися працювали активні локації: шахи, святкова фотозона, скринька бажань, жартівливе ворожіння.

  • Підвищення мінімальної заробітної плати до 5 000 гривень

   Законом України від 25.08.2020 № 822-ІХ внесені зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

   Законом, зокрема, збільшено мінімальну заробітну плату з 1 вересня 2020 року:

   • — із 4723 гривень до 5000 гривень у місячному розмірі;
   • — із 28,31 гривні до 29,2 гривні у погодинному розмірі.
   • З нагоди Дня міста у Лисичанську пройшла низка урочистих заходів

     Святкові заходи, присвячені 310-й річниці з дня заснування міста Лисичанська, 77-й річниці визволення міста від фашистських загарбників та 75-річчю перемоги в Другій світовій війні, продовжилися урочистим мітингом біля меморіального комплексу «Пам’ять».

    Відкрив захід керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка зі словами привітань та вдячності старшому поколінню, яке заклало міцний фундамент розвитку міста на десятиліття.

    «Працюючи та спілкуючись із мешканцями поважного віку та молоддю міста розумієш, що Лисичанськ – особливий. Як для людей, які тут народилися і виросли, так і для тих, хто одного разу приїхав сюди і вирішив залишитися на все життя.

   • Лисичанськ святкує 310-у річницю з дня заснування

     Сьогодні, 2 вересня, низка урочистих та святкових заходів, присвячених 310-й річниці з дня заснування міста Лисичанська, 77-й річниці визволення міста від фашистських загарбників та 75-річчю перемоги в Другій світовій війні, розпочалася святковим автопробігом.

    Перша зупинка - меморіальний комплекс «Привільнянський плацдарм». Це історичне місце є символом пам'яті і даниною поваги подвигу мужніх солдатів, які захищали нашу рідну землю та повернули мир і свободу нашій Батьківщини.

    Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка, співробітники ВЦА, правоохоронних органів, ветерани війни і праці, громадськість вшанували пам'ять тих, хто загинув в бою, в тилу або безвісти зник під час війни.

   • З ювілеєм Лисичанськ!

    Шановні мешканці та гості міста!

    Вітаю вас із 310-ю річницею з дня заснування міста Лисичанська, 77-ю річницею визволення міста від фашистських загарбників та 75-річчям перемоги в Другій світовій війні!

    Літопис Лисичанська вагомий у контексті історії України. Індустріальне місто з видатним трудовим минулим, яскравими працелюбними колективами та династіями, що прагнуть до добробуту та розвитку, з перспективним майбутнім.

    Історія Лисичанська — це змістовні сторінки минулого, які потрібно знати й пишатися ними. Тому особливі слова вдячності в цей святковий день — старшому поколінню, що заклало міцний фундамент розвитку міста на десятиліття.

    Лисичанськ — особливе місто як для людей, що тут народилися і виросли, так і для тих, хто одного разу приїхав сюди та вирішив залишитися тут на все життя. Місто талановитих, освічених, працьовитих та сильних духом людей, що здатні долати перешкоди, ставити цілі та здобувати перемоги. Саме завдяки щирій любові та наполегливості мешканців, незважаючи на складнощі, Лисичанськ рухається вперед.

    У цей святковий день щиро бажаю, щоб ми, мешканці міста, були дружні та єдині, щоб наші старання, прагнення, сили та надії допомагали розвиватися і процвітати нашому місту. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання.

    Спільної злагоди, взаємоповаги та щирої довіри між нами.

    З ювілеєм, Лисичанськ!

    Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА

   • Лисичанський територіальний центр вітає з річницею визволення міста від фашистських загарбників

     Цього року, 2 вересня, ми будемо святкувати 310-ту річницю з дня заснування міста Лисичанська та 77-му річницю визволення міста від фашистських загарбників. Ця дата – добра нагода вшанувати тих, хто проявив небувалий героїзм у роки Другої світової війни, а потім відбудовував зруйновані міста та села.

    Згадуючи події воєнних років, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю про загиблих воїнів. Щира подяка та низький уклін героям від усіх мешканців міста Лисичанськ.

    Дорогі ветерани, саме Вам ми зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням!

   • У Лисичанську пролунали перші дзвоники

    Сьогодні, 1 вересня, школи Лисичанська відкрили свої двері для 8925 школярів. Святкові лінійки пройшли в умовах, адаптованих до карантину. У День знань вперше переступили шкільний поріг та сіли за парти 913 першокласників. Традиційно для «першачків» пролунали слова підтримки, побажання успіхів та наснаги, вірних друзів та чуйних вчителів.

    Цього дня керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка та голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай із своїми заступниками та начальником Лисичанського відділу освіти завітали на свято Дня знань до Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14.

   • У Лисичанську відкрили меморіальну дошку Іллі Михайловичу Бутяєву

    Сьогодні, 1 вересня, напередодні святкування 77-ої річниці визволення Лисичанська від фашистських загарбників було відкрито меморіальну дошку учаснику бойових дій у роки Другої світової війни, шахтарю, видатній людині — Іллі Михайловичу Бутяєву. Дошку було встановлено на домі № 442 по вул. ім. В. Сосюри, де жив Ілля Михайлович.

    У заході взяли участь керівник ВЦА м. Лисичанськ Олександр Заїка, заступник міського голови Ігор Ганьшин, представники ветеранської організації Лисичанська, близькі та рідні Іллі Михайловича Бутяєва.

   • У Лисичанську вшанували пам'ять загиблих у роки Другої Світової війни

    Сьогодні, 1 вересня, напередодні святкування Дня міста та 77-ї річниці визволення міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля від фашистських загарбників відбулася урочиста хода та покладання квітів до братської могили «Вічний вогонь».

    У заході взяли участь керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка, співробітники ВЦА, правоохоронних органів, Лисичанського військового комісаріату, ветерани війни і праці, громадськість.

    Захід супроводжував народний духовий оркестр ім. Ф.І. Титаренка.

   • У Лисичанську відбувся бліц-турнір з шахів, присвячений Дню міста

    30 серпня у центральній бібліотеці Лисичанської централізованої бібліотечної системи відбувся бліц-турнір з шахів серед учасників шахового клубу «Шах і Мат», присвячений Дню міста.

    Цього дня за шаховими дошками зібралися, як шахісти-любителі, так і шахісти-розрядники. Турнір проходив за коловою системою з контролем часу — 5 хвилин кожному гравцю на партію.

    За результатами турніру Олександр Бондаренко посів І місце, Артем Супрунов —  ІІ місце та Олександр Коночкін — ІІІ місце.

   • Грошова компенсація вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

    29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», яка передбачає виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» в 2020-2021 роках.

    З 1 вересня 2020 року кожна сім’я, яка має новонароджену дитину та не отримала натуральної допомоги «пакунок малюка», зможе скористатись своїм правом на грошову компенсацію від держави у розмірі 5000 гривень. Ці кошти надійдуть на спецрахунки, що будуть відкриті у вигляді окремої картки у найближчих для заявників відділеннях АТ КБ «ПриватБанк».

   • Шановні школярі та студенти, батьки та педагоги!

    Вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року — святом, з якого починається дорога в незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання та нових звершень.

    Бажаю усім, для кого сьогодні вперше пролунав дзвоник, цікавих та насичених шкільних років, вірних друзів, наполегливості та натхнення у навчанні.

    Висловлюю найщиріші вітання педагогам і батькам, знання, досвід та підтримка яких завжди вселяють впевненість та допомагають правильно визначити життєві пріоритети.

    Щиро зичу школярам та студентам сміливо і впевнено крокувати стежками знань, сповнюючи світ щасливими усмішками та новими перемогами, бути стійкими та завзятими у навчанні, набутті професії, реалізації своїх мрій і прагнень!

    З Днем знань!

    Керівник військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка