Фильтр
 • Про роботу комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  Сьогодні, 30 листопада, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка відбулося засідання комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі — Комісія).

  Під час засідання члени Комісії розглянули документи 4-х внутрішньо переміщених осіб, які визнані учасниками бойових дій з числа учасників АТО/ООС та звернулись за призначенням грошової компенсації.

 • Навчальна поїздка представників галузі культури Лисичанська розпочалася у м. Дніпро

   Вчора, 29 листопада, в рамках навчальної поїздки по обміну досвідом, відбулася перша зустріч представників галузі культури Лисичанська з Євгеном Хорошиловим — начальником управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, спеціалістами управління культури та директорами закладів культури міста Дніпро.

 • Підопічні терцентру долучилися до акції «16 днів проти насильства»

   

  В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» для підопічних Лисичанського територіального центру було організовано майстер-клас із виготовлення витинанки серця, яке символ життя.

  Під час заходу фахівці установи провели інформаційно-роз`яснювальну бесіду щодо видів насильства, які завдають непоправної шкоди фізичному та психологічному стану людини.

 • До уваги підприємців!

   Шановні підприємці Лисичанської міської територіальної громади!

  З метою забезпечення суб’єктам малого та середнього бізнесу доступу до безкоштовної інформації про можливості започаткування та розвитку бізнесу на період карантинних обмежень, спричинених коронавірусом, у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації утворено інформаційний пункт підприємців за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М.Грушевського, буд. 10, відділ економіки, каб. 22.

 • Разом ми можемо зробити світ милішим, а кожен день року - щедрим на добро!

  Сьогодні, 30 листопада, у Всеукраїнський день добрих справ — «Щедрий вівторок» волонтери, волонтерські загони закладів освіти Лисичанської міської територіальної громади, представники Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю, долучилися до акції та провели низку благодійних заходів.

  Варто сказати, що вибір добрих справ для юних доброчинників був необмежений, наповнений креативом та творчістю. Тож, «розфарбована добром» скретч-мапа волонтерської допомоги цього дня мала такий вигляд:

  — збір коштів для Мишка Малікова, який важко хворіє та потребує тривалого лікування та дорогих ліків https://www.facebook.com/groups/MalikovMisha;

 • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату міста Лисичанськ з Айкідо

  Минулої неділі, 28 листопада, 42 вихованці міської ДЮСШ та 20 спортсменів клубу «Марубасі» взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Лисичанськ з Айкідо.

  Змагання проводилися за номінаціями Опен ката, Ніні дорі, Тосю рандорі — вільні поєдинки ; Танто Тайсабакі, Танто Рандорі та Кокарі гейку — робота проти озброєної танто (ножем) людини, загалом було проведено понад 90 поєдинків.

 • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат

  Минулої суботи, 27 листопада, відбувся чемпіонат міста Лисичанськ з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2005-2007, 2008-2010, 2011-2013 р.н., в якому взяли участь вихованці міської ДЮСШ.

  За результатами змагань призові місця розподілились наступним чином:

  І місце — Микита Уровець (38 кг), Устин Харченко (42 кг), Назар Ігнатович (46 кг), Едем Мельасанов (50 кг), Сергій Стиранець (55 кг), Ганна Зубкова (22 кг), Євгенія Гармаш (28 кг), Катерина Труш (40 кг), Дмитро Алєксєєв (32 кг), Кирило Догінов (35 кг);

 • До уваги керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності!

   Відповідно до статті 32 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», юридичні особи зобов’язані забезпечити збереженість документів, що нагромадилися під час їх діяльності, до проведення експертизи їх цінності в порядку, встановленому цим законом, та протягом року з дня реєстрації цих юридичних осіб в установленому законодавством порядку погодити свою номенклатуру справ з однією з державних архівних установ або архівним відділом Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.

 • Вітаємо Артура Отченащенко – призера Міжнародного конкурсу з музично-теоретичних дисциплін у Білорусі

   Минулого тижня учень фортепіанного відділу Лисичанської ДШМ № 1 Артур Отченащенко дистанційно взяв участь у ІІ Міжнародному конкурсі з музично-теоретичних дисциплін «Еврика», який проходив у місті Кричев (Білорусь).

  За результатами конкурсу у номінації «Знавець національної музики» Артур посів І місце та отримав Диплом лауреата І ступеня. Підготувала переможця викладач Валентина Мірошнікова.

 • Хореографічний гурток «Starway» виборов 22 призових місця у змаганнях зі спортивних танців

   27 листопада хореографічний гурток «Starway» Лисичанського міського Палацу культури, під керівництвом Олександра Посошко, взяв участь у Чемпіонаті Донецької області зі спортивних танців «East Region Open Cup» у місті Краматорськ. До участі у змаганнях долучилися 22 клуби з різних міст України.

  Юні танцівники гідно представили наше місто. За результатами конкурсу учасники хореографічного гуртка «Starway» посіли 22 призових місця у різних номінаціях та категоріях, а саме: І місць – чотири; ІІ-х та ІІІ-х місць – по дев’ять.

 • Виховники куреня імені Олени Степанів взяли участь у Всеукраїнському форумі «Досвід мужніх України»

   Вчителі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 — виховники роїв куреня імені Олени Степанів, взяли участь у Всеукраїнському форумі «Досвід мужніх України» у місті Київ.

  За два дні форуму учасники провели безліч дискусій щодо законопроєкту про патріотичне виховання; стан та перспективи військово-патріотичного виховання в Україні. Окрім того розглядали питання взаємодії громадськості з сектором безпеки та оборони, та з державними органами влади.

 • Щодо порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

   

  З 21 серпня 2019 року на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 768 змінено Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

  Повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін і доповнень.

  Сторони колективних договорів тепер подають на повідомну реєстрацію один примірник документа з додатками, супровідним листом та протоколом або витягом з протоколу зборів трудового колективу:

 • У закладах культури Лисичанської міської територіальної громади вшанували пам’ять жертв голодоморів

   У закладах культури Лисичанської міської територіальної громади з метою вшанування пам’яті жертв голодоморів, поглиблення знань про ці трагічні події та причини і наслідки трагедії, проведено низку заходів.

  Так, у Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбувся вечір історичної правди «Запали свічку пам’яті». Під час заходу присутні переглянули відеопрезентації та ознайомилися з тематичною виставкою плакатного матеріалу «Голодомор. Хроніка комуністичної інквізиції».

 • «Щедрий вівторок»

   30 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день добрих справ. Наша держава у 2018 році вперше долучилася до міжнародної благодійної спільноти #GivingTuesday, яка існує в понад 150 країнах світу.

  Мета «Щедрого вівторка» — об’єднати всю країну навколо добрих справ.

 • Відбулася онлайн-презентація результатів впровадження Стратегії розвитку системи соціального захисту населення

   Впродовж двох днів, 24 та 25 листопада, члени Робочої групи з розробки Стратегії розвитку системи соціального захисту населення Лисичанської міської територіальної громади на 2021-2026 роки (далі — Стратегія), навчалися онлайн на тренінгу «Моніторинг виконання стратегій у громадах та інформування про поточні результати виконання стратегій розвитку». Зазначена стратегія реалізується місцевою Асоціацією органів місцевого самоврядування — «Асоціація учасницького розвитку громад».

  До складу Робочої групи, яка проходила навчання, увійшли представники управління соціального захисту населення (далі — УСЗН) та служби у справах дітей Лисичанської міської ВЦА, Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Лисичанського міського центру соціальних служб. 

 • 27 листопада запали свічку пам`яті

 • Підведено підсумки онлайн-конкурсу на краще привітання з Міжнародним днем студента

  Сьогодні, 26 листопада, відділ молоді та спорту Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації нагородив переможців міського онлайн-конкурсу на краще привітання з Міжнародним днем студента.

  За кількістю набраних лайків переможцями конкурсу стали:

  — номінація «Краща привітальна листівка»:

  І місце — Львова Кіра, учениця КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа № 29» (48 лайків);

 • Хореографічні колективи Привільської ДШМ серед переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Сім нот»

  За результатами Міжнародного фестивалю-конкурсу «Сім нот» у номінації «Хореографія» хореографічний колектив «Імпульс» під керівництвом Ірини Мостицької з композицією «Мрія моя» посів І місце, а хореографічний колектив «Зоряночка» під керівництвом Ганни Зилікової з композицією «Древо — моя сила!» — «Гран-прі».

 • Вітаємо переможців Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Острів Злагоди»

  На початку листопада хореографічні колективи Новодружеської дитячої школи мистецтв «Восторг» і «Талісман» та дует викладачів «Мюзет» у складі Сергія Мєніна та Марини Милокост взяли участь Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Острів Злагоди», який відбувся дистанційно у місті Запоріжжя.

  За результатами конкурсу хореографічні колективи у номінації «Хореографія» у різних вікових категоріях та дует «Мюзет» у номінації «Інструментальна музика» у VIII віковій категорії посіли І місце.

 • Анонс культурних заходів з 29 листопада по 5 грудня

   30 листопада о 13.00 палац культури ім. В.М. Сосюри запрошує на

  дитячу розважальну програму «Космічні пригоди».

  1 відбудуться наступні заходи:

  — о 14.00 перегляд відеофільму «Не зламай свою долю» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — в бібліотеці-філії сімейного читання № 11 (смт. Вовчоярівка);

  — о 13.00 відкриття фотодокументальної виставки «Зимова війна — історичні паралелі радянської агресії в Фінляндії та російської агресії в Україні» — в Лисичанському міському краєзнавчому музеї.

 • Анонс заходів до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

   30 листопада о 13.00 в бібліотеці для дітей № 1 розпочнеться тренінг «Якого кольору толерантність».

  1 грудня відбудуться наступні заходи:

  о 14.00 перегляд відеофільму «Не зламай свою долю» — в бібліотеці-філії сімейного читання № 11 (смт. Вовчоярівка);

  — о 14.00 відеопоказ «16 днів проти насильства» — в бібліотеці-філії сімейного читання № 5.

  5 грудня о 13.00 бібліотека-філія для дітей № 10 запрошує на перегляд мультфільму «Дві маленькі дівчинки».

 • В закладах освіти відбулися заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів

  З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів та поглиблення знань учнівської молоді про роки голодомору та його наслідки для українського народу в закладах загальної середньої освіти Лисичанської міської територіальної громади проведено низку заходів.

  Під час уроків історії, класних годин, інформаційних хвилин, хвилин пам’яті «Голодомор 1932-1933 років – геноцид української нації», «Трагічні дати минулого: Голодомор 1932-1933 років», «Трагічні уроки історії», «Голодомор – гірка плата за прагнення до свободи», педагоги та учні говорили про страшні масштаби злочину, цілеспрямовану політику приховування правди про Голодомор 1932-1933 років та недопущення повторення цієї страшної сторінки історії нашої держави.

 • У Лисичанській міській ВЦА відбулася робоча нарада

   Сьогодні, 26 листопада, відбулася робоча нарада за участю спеціалістів відділу споживчого ринку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації та представника відділу поліції № 3 Сєвєродонецького РУП ГУНП.

  Під час робочої зустрічі розглядалися проблемні питання щодо припинення торгівлі без відповідних документів у невстановлених місцях в рамках роботи мобільної групи. За результатами наради були напрацьовані заходи, спрямовані на підвищення ефективності боротьби з нелегальним ринком підакцизної продукції.

 • Наш спільний обов’язок – пам’ятати про мільйони жертв страшної трагедії, - Олександр Заїка

  «Наш спільний обов’язок — пам’ятати про мільйони жертв страшної трагедії та робити висновки з уроків, яких нас вчить історія», з такими слова керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка звернувся до присутніх під час покладання квітів до пам’ятного знаку жертв голодомору.

  Захід відбувся напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів за участю керівництва Лисичанської міської ВЦА та представників правоохоронних органів.

 • 27 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

  Протягом ХХ сторіччя українці пережили голодомори 1921-1923, 1932-1933 та голод 1946-1947 років. Голодомор 1932-1933 років назавжди залишиться однією з найстрашніших сторінок минулого, яка не має терміну давності та забуття.

  В цьому році, національний день пам’яті про мільйони загиблих українців припадає на 27 листопада. День пам’яті був запроваджений Указом Президента України у 1998 році.

  У 2006 році Законом України Голодомор 1932-1933 років був визнаний геноцидом українського народу. За ці роки Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок — хліборобів, учених, творчу інтелігенцію... Трагедія зачепила майже кожну українську родину.

  Через страшні масштаби злочину та цілеспрямовану політику приховування правди про Голодомор 1932-1933 років, вчені досі продовжують обговорювати точну кількість жертв. За різними оцінками в страшних муках, від голоду, тоді загинуло від 4 до 10 млн українців.

 • Увага! Змінено номер телефону для запису на прийом до УСЗН

   Шановні мешканці Лисичанської міської територіальної громади! У зв’язку з пошкодженням телефонної лінії, змінено номер телефону координатора-інформатора Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (каб. 1А) з (06451) 7 35 97 на (06451) 7 35 51.

 • Увага! Призупинено водопостачання смт Вовчоярівка

  Сьогодні, 26 листопада, з 08.00 припинено водопостачання смт Вовчоярівка у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на магістральному водоводі № 2 ЗФС2-3.

  Після завершення ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.

  КП «Попаснянський районний водоканал»

 • Світовий тренд — відповідальне татівство

  Сьогодні, 25 листопада, у BIBLIO HUB Лисичанської центральної бібліотеці розпочалася трендова унікальна фотовиставка «Оперативна обстановка — сімейна», яка триватиме до 6 грудня включно.

  На виставку завітали заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін та заступник начальника відділу поліції № 3 Сєвєродонецького РУП ГУНП в Луганській області Олексій Алексєєв.

  «Я впевнений, що в Україні відповідальних татусів має ставати більше! І тати-поліцейські можуть показати нам приклад. Коли тати залучаються до процесу виховання дітей активно, на рівні з мамами, це дуже позитивно впливає на дітей», — зазначив Олег Вікторович.

 • Відбулося нагородження переможців Міського онлайн-фотоконкурсу «Я студент і цим пишаюсь»

  Сьогодні, 25 листопада, відбулося нагородження переможців Міського онлайн-фотоконкурсу до Міжнародного дня студента «Я студент і цим пишаюсь».

  Протягом листопада студентська молодь Лисичанської міської територіальної громади надіслала 45 фоторобіт до відділу молоді та спорту Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації. Своїми світлинами студенти продемонструвати творчі здібності та ініціативу, емоційний настрій студентського життя та креатив. Тому членам конкурсного журі не просто було виявити кращі роботи.

  Загалом призові місця розподілилися наступним чином:

 • Про тимчасове обмеження водопостачання мікрорайонів шахти «Матроська» та Склозаводу

  Шановні мешканці територіальної громади!

  Сьогодні, 25 листопада, у зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Ду500мм, з 15.30 тимчасово обмежено водопостачання мікрорайонів шахти «Матроська» та Склозаводу за адресами: вул. Одеська, буд. 22; вул. Севастопольська, буд. 13; вул. Коцюбинського; вул. Крилова; вул. Зарічна.

  Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • Відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській ВЦА

   Сьогодні, 25 листопада, відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – Лисичанська міська ВЦА) під головуванням заступника голови комісії Світлани Шенькарук.

  Під час засідання розглянуто 7 протоколів та притягнуто до адміністративної відповідальності 6 осіб з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу на суму 9860 грн.

 • Фестиваль-конкурс української музики «MuzArt – країна»

  Підведені підсумки обласного фестиваль-конкурсу української музики «MuzArt країна», в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської ДШМ №1, Лисичанської ДМШ №2 та Новодружеської ДШМ.

  Учасники змагалися у п’яти номінаціях: «Фортепіано», «Оркестрові струнні інструменти», «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Оркестрові народні інструменти» та «Академічний спів».

  За результатами конкурсу юні талановиті музиканти в різних номінаціях та вікових категоріях посіли дев’ять призових місць. Серед переможців Ксенія Козлова, Іван Лисенко, Леонід Матушкін, Злата Бабакіна, Катерина Олійник, Артур Отченашенко, Ксенія Міненко, Єлизавета Рябова та Денис Паршиков.

 • Проведено вуличну акцію «Разом проти насильства!»

   Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції — привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

  Сьогодні, 25 листопада, фахівцями Лисичанського міського центру соціальних служб разом із членами мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, проведено вуличну акцію «Разом проти насильства!».

 • Лисичанські школярі — переможці Всеукраїнського конкурсу творчих есе «Один день»

  За результатами Всеукраїнського конкурсу творчих есе «Один день» із 1842 робіт лисичанські школярі посіли призові місця:

  І місце — Ілля Горемикін, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Лисичанського, вчитель-наставник Олена Александрова;

  ІІ місцеАнастасія Кононенко, Лисичанська загальноосвітня школа № 13, вчитель-наставник Ліна Огороднічук та Аліна Кравченко, Золотарівська філія ОНЗ «Білогорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», вчитель-наставник Ірина Комарницька.

 • Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

   Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальної політики України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах.

  Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції — привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

 • Працівники культури Лисичанська обміняються досвідом з колегами з м. Дніпро

  З метою передачі досвіду створення сучасних культурних просторів, фахівці відділу та закладів культури Лисичанської міської територіальної громади 29 та 30 листопада відвідають місто Дніпро. Про це повідомила начальник відділу культури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Людмила Ткаченко.

  Під час поїздки представники галузі культури нашої громади розкажуть колегам чи потрібні бібліотекам додаткові простори та послуги і як залучити та зацікавити мешканців міста до бібліотек. Також покажуть перетворення клубних закладів (на прикладі ПК ім. В. Сосюри) на сучасні артпростори без залучення значних коштів на ремонт. Окрім того, поділяться досвідом зі створення власної команди однодумців, залучення позабюджетних коштів та запровадження сучасних форм роботи закладів культури.

 • Увага! Тимчасово призупинено рух тролейбусів

  Шановні мешканці міста Лисичанськ! Сьогодні, 24 листопада, з 14.00 призупинено рух тролейбусів у зв’язку з поривом контактної мережі в районі перетину вулиць ім. В. Сосюри та Першотравневої.

  Після усунення аварійної ситуації рух тролейбусів буде поновлено.

  Адміністрація КП ЛМР «Електроавтотранс»

 • Івана Семенова нагороджено медаллю «За заслуги перед містом»

  Сьогодні, 24 листопада, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка вручив директору ТДВ «Лисичанський желатиновий завод» Івану Семенову медаль «За заслуги перед містом».

  Іван Григорович Семенов понад 20 років очолює Лисичанський желатиновий завод — підприємство, яке, одне з небагатьох, стабільно та успішно працює на території громади. Під його керівництвом було проведено чимало робіт щодо модернізації та застосування новітніх технологій у виробництві. Продукція підприємства, яка має високі споживчі властивості, є затребуваною та пізнаваною як на внутрішньому ринку України, так і на ринках ближнього та дального зарубіжжя.

 • Лисичанськ вдячний Євгену Шавлинському за половецьку статую

   Сьогодні, 24 листопада, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка вручив Подяку Лисичанської міської ВЦА Євгену Шавлинському.

  Євген Шавлинський — мешканець м. Золоте, який подарував Лисичанській територіальні громаді пам’ятку сакрального мистецтва ХІ-ХІІІ ст. — половецьку кам’яну статую.

  Пан Євген знайшов половецьку кам’яну статую при купівлі садиби простонеба, напівзакопаною в ґрунт та вирішив передати реліквію до Лисичанського міського краєзнавчого музею. Самостійно привіз і встановив археологічну знахідку поруч з іншими половецькими статуями біля колишньої будівлі штейгерської школи (першим місцем розташування краєзнавчого музею). Знахідка добре збережена, заввишки 2,3 метри.

 • На комісії розглянули питання розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд

   Сьогодні, 23 листопада, відбулося засідання комісії з розгляду питань розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Лисичанської міської територіальної громади під головуванням начальника управління будівництва та архітектури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, заступника голови комісії Світлани Земляної.

  Під час засідання розглянуто заяви двох фізичних осіб-підприємців та прийнято рішення щодо надання дозволу на розміщення пересувної тимчасової споруди та надання попереднього погодження по розміщенню стаціонарної тимчасової споруди на території міста Лисичанськ.

 • Виховання дітей, які залишилися без батьківського піклування

   Суспільством та державою визнано, що сім’я є найкращим природним середовищем для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дитини, її матеріального забезпечення. Тому саме сімейним формам виховання дітей належить важлива роль у створенні сприятливих умов, необхідних для правового та соціального захисту дітей, що залишились сиротами та без піклування батьків.

  Цього року зменшилась кількість дітей, влаштованих до інтернатних закладів. Нині в Лисичанську 84,9% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштовані до сімейних форм виховання.

 • Лисичанська міська ВЦА дала згоду на прийняття до комунальної власності будівлі колишнього Центру зайнятості

   Сьогодні, 23 листопада, у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – ВЦА) відбулася робоча нарада щодо реалізації проєкту будівництва міського плавального басейну. Нарада пройшла під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Олега Калініна та за участю керівників структурних підрозділів.

  За підсумками виконання доручень, наданих на попередній нараді, Лисичанська міська ВЦА надала згоду на передачу до комунальної власності Лисичанської міської територіальної громади з державної власності будівлі колишнього Центру зайнятості. Також погоджено техніко-економічне обґрунтування доцільності передачі нерухомого майна, земельної ділянки, розташованої за адресою: Луганська область, Сєвєродонецький район, місто Лисичанськ, проспект Перемоги, будинок 177, що знаходиться на балансі Лисичанського міського центру зайнятості.

 • Про намір здійснити встановлення тарифів на теплову енергію/послугу з постачання теплової енергії

   ПП «ЛІМЕРО» інформує про те, що у зв’язку з орендою котельні та встановленням обладнання для опалення Мирнодолинської загальноосвітньої школи, підприємство має намір надавати послугу з постачання теплової енергії Мирнодолинській загальноосвітній школі, розташованій за адресою: смт. Мирна Долина, вул. Совхозна, буд. 50, та встановити тариф на теплову енергію/послугу з постачання теплової енергії, згідно вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. № 130.

  Одноставковий тариф на теплову енергію, що дорівнює тарифу на послугу з постачання теплової енергії, розрахований згідно з вимогам Закону України «Про житлово-комунальні послуги», структура витрат відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (із змінами).

 • Пройшов відкритий чемпіонат міста з футзалу серед хлопців та дівчат

   Минулої суботи, 20 листопада, в спортивній залі «Скляр» пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з футзалу серед хлопців та дівчат. У змаганнях взяли участь команди міської ДЮСШ та закладів загальної середньої освіти міста.

  Серед дівчат переможцем стала команда ЗОШ № 4 (1). На другому місці – команда багатопрофільної гімназії, а третє місце посіла команда ЗОШ № 4 (2).

 • Вітаємо Марфу Михайлівну Денісову зі 100-річним ювілеєм

   Сьогодні, 22 листопада, свій 100-річний ювілей святкує ветеран праці Марфа Михайлівна Денісова.

  Пані Марфа сильна духом людина, сповнена оптимізму та щирості. Вона вміє радіти життю, а невдачі сприймає лише як випробування долі, які потрібно пройти з гідністю.

  Від імені Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації та її керівника Олександра Заїки привітати Марфу Михайлівну з поважним ювілеєм завітав начальник відділу споживчого ринку Ігор Корякін.

  Звертаючись до ювілярки, Ігор Валерійович подякував їй за багаторічну працю, виховання дітей, а також вручив пам’ятний подарунок і квіти.

 • Молодіжна команда «BIBLIOHUB» стала переможцем програми «Банк Молодіжних Інновацій – Youth Innovations Bank»

   Молодіжна команда «BIBLIOHUB» з Лисичанська стала одним із переможців конкурсного відбору проєктів від програми «Банк Молодіжних Інновацій Youth Innovations Bank».

  Нагадаємо, що на розгляд конкурсної комісії було представлено проєкт «Лисичанськ на еко-хвилі», який передбачає оформлення в центрі міста еко-локації для відпочинку, а  також  створення в центральній бібліотеці полички з літературою про принципи ZeroWaste життя і екологічними настільними іграми та  організацію збору використаних батарейок і пластикових кришечок для їх безпечної утилізації та повторної переробки.

 • Збереження сім’ї для дитини – першочергове завдання діяльності Лисичанського міського центру соціальних служб

  Фахівці із соціальної роботи — це помічники для родини, яка потребує допомоги. Насамперед це стосується сімей, які ризикують потрапити у складні життєві обставини внаслідок втрати роботи старшими членами сім’ї, інвалідності, тяжкого захворювання, повернення одного з батьків після відбування покарання в місцях позбавлення волі, неналежного виконання батьківських обов’язків.

  На обліку у Лисичанській міській територіальній громаді знаходяться 644 сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 1217 дітей. Протягом 2021 року соціальними послугами було охоплено 433 сім’ї. Із них 61 сім’я знаходиться під соціальним супроводом. Тобто отримують комплекс послуг, спрямованих на подолання життєвих труднощів, збереження та підвищення соціального статусу. За підсумками проведеної роботи у 2021 році завершено 49 соціальних супроводів із досягненням позитивного результату.

 • Про прийом заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2021»

  Асоціація благодійників України оголошує прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна - 2021». Цьогоріч стартує 15-й за рахунком, ювілейний, конкурс, який має на меті відзначити найкращі благодійні та волонтерські ініціативи, реалізовані протягом 2021 року.

  У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа та інші — всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2021 року. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, отримувачі благодійної допомоги (за згодою благодійника) та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства.

 • Про впровадження НАССР в закладах дошкільної освіти

   Минулої п’ятниці, 19 листопада, керівники закладів дошкільної освіти мали можливість ознайомитись з методами впровадження системи аналізу небезпечних чинників і контролю в критичних точках, заснованих на методі виявлення й управління ризиками, пов’язаними із безпечністю харчових продуктів (НАССР), практично відпрацювати навички роботи із організації безпечного харчування та навчитися керувати процесами безпеки на харчоблоці закладу під час тренінгу «Впровадження системи НАССР в закладах освіти».

 • Дякуємо за Україну - територію гідності та свободи!

  Сьогодні, 21 листопада, у Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбувся загальноміський захід, присвячений Дню Гідності та Свободи.

  Цього дня ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, воїнів, учасників двох революцій — Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави та себе.

 • Учні Лисичанської ДМШ №2 – призери Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановита планета 2021»

  8 та 9 листопада учні Лисичанської дитячої музичної школи №2 дистанційно взяли учать в І турі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановита планета 2021» Словаччина – Україна.

  Юні лисичани змагалися у номінації «Інструментальний жанр» з виконавцями різних країн Європи: Молдови, Польщі, Угорщини, Румунії.

 • У Лисичанську відбулося засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 19 листопада, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  Під час засідання експертною комісією розглянуто зведені номенклатури справ на 2022 рік фінансового управління та управління освіти Лисичанської міської ВЦА, Приватного акціонерного товариства «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія» та Лисичанського промислово-технологічного фахового коледжу.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 22 по 28 листопада

  24 листопада на базі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 проходитиме дистанційно міська конференція юних дослідників «Українське мистецтво».

  25 листопада в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбудуться наступні заходи:

  о 10.00 тренінг «Адвокація для жіночого руху в Україні» в міському краєзнавчому музеї;

  — о 12.00 перегляд відеофільму «Насильство в сім’ї. Що роботи?» на сторінці у соц.мережі Facebook клубу смт. Білогорівка https://www.facebook.com/groups/165338834604732$;

 • Анонс заходів до Дня пам'яті жертв голодоморів

  23 листопада о 16.00 в клубі смт. Вовчоярівка розпочнеться вечір пам’яті «Скорботної свічі, вогонь не погасне».

  24 та 25 листопада о 18.00 в центральній бібліотеці проходитиме показ документально-хронікальних фільмів «Голод — 33», «Жорна».

  25 листопада відбудуться наступні заходи:

  — о 12.00 перегляд документальної стрічки «Пам’ять — голоду, пам’ять серця» — на сторінці у соцмережі Facebook ПК ім. В.М. Сосюри https://www.facebook.com/sbkmaloryasantsevo;

 • Сергій Гайдай привітав лисичанських аграріїв з професійним святом

  Вчора, 18 листопада, під час урочистого заходу з нагоди Дня працівника сільського господарства голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай відзначив аграріїв області.

  Серед нагороджених були й представники Лисичанської територіальної громади. Сергій Володимирович передав вітальний лист Міністерства аграрної політики та продовольства України директору приватної агрофірми «Верхньокам’янська» Івану Булці та вручив Почесну грамоту Луганської облдержадміністрації голові фермерського господарства «Бутир» Микиті Бутенку.

 • В Лисичанському терцентрі проводяться заняття з комп'ютерної грамоти

  В Університеті третього віку, що створений на базі Лисичанського територіального центру, для людей похилого віку та осіб з інвалідністю працює факультет «Індивідуальне навчання комп’ютерній грамоті».

  В програмі факультету є як теоретичні, так і практичні заняття, під час яких слухачі знайомляться з сучасними технологіями. Під час карантинних обмежень заняття проводяться індивідуально з кожним слухачем. Навчитися сплачувати комунальні платежі не виходячи з дому, записатися до сімейного лікаря — ці та інші навички дуже актуальні в період пандемії для людей похилого віку.

 • Освітній серіал «Як громаді стати цифровою»

  Для чого здійснювати цифрову трансформацію громади? Як і навіщо впроваджувати основні інструменти участі в громаді? Навіщо громаді соцмережі та як керувати комунікаціями через них? Які виклики несе цифровізація, як із ними боротись та отримати покрові інструкції з впровадження якісних змін? На ці та інші питання відповідає освітній серіал на національній платформі Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua «Як громаді стати цифровою» https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities.

 • У Лисичанську розглянуто 11 питань щодо соціального захисту та реалізації прав дітей

  Сьогодні, 18 листопада, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини (далі – Комісія) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна.

  Під час засідання члени Комісії розглянули питання щодо соціального захисту та реалізації прав дітей, які потребували колегіального вирішення.

 • Сім’ї і громадяни, які опинились в складних життєвих обставинах можуть звернутись до міського центру соціальних служб

  У нашому місті працює Лисичанський міський центр соціальних служб (далі — Центр). До Центру може звернутися кожен, хто перебуває в складних життєвих обставинах та не може самостійно подолати певні негативні ситуації, зокрема зафіксовані факти неналежного утримання дитини та догляду за нею, ухиляння батьків від виконання обов’язків з виховання дитини, домашнє насильство, дискримінацію осіб або груп.

  Також Центр проводить роботу із запобігання дитячої безпритульності, соціального сирітства (у тому числі відмови від новонародженої дитини), насильства в сім’ї та торгівлі людьми.

 • Директорів приватної агрофірми «Верхньокам’янська», ТОВ «Стан» та ПП «Агрофірма «Колос 2016» нагороджено Подяками

  Сьогодні, 18 листопада, напередодні Дня працівників сільського господарства, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка вручив Подяки директорам приватної агрофірми «Верхньокам’янська» Івану Булці, ТОВ «Стан» Сергію Гончаренку та ПП «Агрофірма «Колос 2016» Сергію Садовському.

  День працівників сільського господарства України — це свято дбайливих господарів, гідних та сильних людей, для яких важка, часом невдячна, але вкрай важлива селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу, — зазначив Олександр Сергійович, вітаючи представників сільськогосподарської галузі.

 • Вихованці спортивного клубу «Лідер» – призери першого чемпіонату Європи з бойового хортингу

  З 12 по 14 листопада вихованці спортивного клубу «Лідер» представляли наше місто на першому чемпіонаті Європи з бойового хортингу, який проходив у місті Трускавець Львівської області. В змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з Білорусі, Молдови, Узбекистану, Великобританії та України.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання кварталів південної частини м. Лисичанськ

  Шановні мешканці територіальної громади!

  Сьогодні, 18 листопада, з 08.00 у зв’язку з заміною гідранта, розташованого на кв. Центральній, буд. 19, буде обмежено водопостачання кварталів Центральній, Східний та Молодіжний південної частини м.Лисичанськ.

  Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • З турботою про людей

  Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснив черговий виїзд мультидисциплінарної команди. Фахівці команди докладають максимальних зусиль, аби наблизити комплекс соціальних послуг до їх отримувачів, бо така форма роботи покращує надання соціальних послуг підопічним.

  Чергова зустріч мультидисциплінарної команди з мешканцями мікрорайону заводу «Пролетарій» відбулася вчора, 16 листопада, у приміщенні ПК «Діамант». 10 мешканців громади з числа осіб похилого віку та осіб з інвалідністю отримали інформаційно-консультаційні, соціально-медичні послуги та послуги перукаря.

 • 86-и внутрішньо переміщеним особам призначено (відновлено) соціальні виплати

  Сьогодні, 17 листопада, в приміщенні управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

  Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління соціального захисту населення Олени Бєлан.

  На засіданні комісії було розглянуто 86 заяв внутрішньо переміщених осіб щодо призначення (відновлення) різних видів державної соціальної допомоги, житлової субсидії тощо. За результатами розгляду заяв та наданих документів комісією прийняті позитивні рішення.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання

  Шановні мешканці територіальної громади!

  Сьогодні, 17 листопада, у зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Д100мм по вул. Штейгерська з 9.00 обмежено водопостачання наступних вулиць: Шкільна, ім. О. Довженко (б. 1-12), ім. М.Грушевського (б.1-22), Штейгерська, Сєверодонецька, ім. Д.І. Мендєлєєва (б.1-37), пров. Червоний, пров. Маяковського, Липецька, Юнацька, (б.1-72), Чумацька (б.1-32), Соборна (б.1-60), пров. Горлових, ім. Г.Сковороди (б.1-93).

  Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • Безпека дітей в інтернеті

  Інтернет надає багато можливостей як для дорослих, так і для дітей. Але поряд із тим є запитання, які можуть хвилювати батьків, коли їхні діти користуються ґаджетами. Ким є «друзі» у соціальних мережах? Як захистити дітей від шкідливого контенту в інтернеті? Чи існує небезпека від кібербулінгу?

  Шановні батьки! Міністерство цифрової трансформації пропонує вам переглянути освітній серіал на національній платформі Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua «Безпека дітей в інтернеті», який навчить вас допомагати дітям використовувати інтернет та цифрові пристрої безпечно і з користю https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey.

  Дізнайтесь більше, як уберегти дітей від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства.

 • Лисичанська міська ВЦА придбає однокімнатну квартиру

  Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація повідомляє про намір придбати на вторинному ринку житло, а саме — однокімнатну квартиру, оснащену меблями та побутовою технікою, в межах Лисичанської міської територіальної громади в місці з розвиненою зовнішньою інфраструктурою.

 • Як отримати грошову компенсацію за зруйноване житло?

  Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація нагадує, що Кабінетом Міністрів України затверджено Порядок надання та визначення розміру грошової допомоги або компенсації постраждалим від надзвичайних ситуацій, які залишилися на попередньому місці проживання.

  Цей Порядок встановлює механізм надання та визначення розміру грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

 • Розпочала роботу комісія з придбання у комунальну власність громади житла для надання в тимчасове користування ВПО

  Сьогодні, 16 листопада, відбулось перше засідання комісії з придбання у комунальну власність Лисичанської міської територіальної громади житла для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам (далі — Комісія), яка створена відповідно до розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації від 15.11.2021 № 1294.

  Засідання пройшло під головуванням заступника голови Комісії — начальника управління житлово-комунального господарства Віталія Саханя.

 • Молодіжні хаби: змістовне дозвілля для молоді Лисичанська

  Для ініціативної молоді Лисичанська на початку 2021 року були створені нові молодіжні платформи – хаби. Молодіжний хаб функціонує як вільний просвітницький простір, на базі якого відвідувачі з користю та задоволенням проводять час, займаються розробкою проєктів, приймають участь в майстер-класах, тренінгах тощо.

  На базі комунальних закладів культури Лисичанська відкрито три сучасні креативні простори: BIBLIOHUB у центральній бібліотеці Лисичанської централізованої бібліотечної системи, FREEDOMHUB в Палаці культури ім. В.М. Сосюри, та GENERATION CENTRHUB у міському Палаці культури.

 • Онлайн-опитування щодо пріоритетів експортної діяльності та послуг

  З метою планування роботи на 2022 рік державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»  розпочала масштабне опитування українських підприємців, експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо пріоритетів експортної діяльності та послуг, які вона надає.

  Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація звертається до суб’єктів господарювання Лисичанської міської територіальної громади з проханням також долучитися до опитування за посиланням: https://cutt.ly/hTi07tJ.

 • Як перевірити себе у списках виборців?

  Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

  На основі поданих в установленому порядку документів, працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи.

 • Вітаємо переможців в обласному огляді-конкурсі ансамблів серед викладачів мистецьких шкіл (оновлено)

  13 листопада викладачі мистецьких шкіл дистанційно взяли участь в обласному огляді-конкурсі ансамблів серед викладачів мистецьких шкіл.

  За результатами конкурсу інструментальний ансамбль «Сувенір» під керівництвом Олександра Могильнікова (Лисичанська дитяча музична школа №2) став переможцем у номінації «Інструментальний ансамбль великого складу» – І  місце.

  Фортепіанний дует  «Грація» у складі Людмили Василенко та Ольги Шаповалової (Лисичанська дитяча школа мистецтв №1) та дует викладачів «Мюзет» у складі Сергія Мєніна та Марини Милокост (Новодружеська дитяча школа мистецтв) посіли  І та ІІ місце в номінації «Інструментальний ансамбль малого складу».

 • Використання приватного майна військовими під час збройного конфлікту: як захистити свої права?

 • Вітаємо призерів відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики

  Минулої суботи, 13 листопада, лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-2009, 2010-2011, 2012р.н. та молодше.

  За результати змагань наші спортсмени стали переможцями та призерами в своїх вікових категоріях:

  — вікова категорія 2012р.н. і молодше:

  І місце — Софія Холод (біг 30м, стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (стрибки у висоту), Гліб Корж (стрибки у довжину), Микола Ляшенко (біг 30 м);

 • Вітаємо Вячеслава Карпенка та Валерію Міхєєву з перемогою

  Вчора, 14 листопада, учасники хореографічного гуртка «Starway» Вячеслав Карпенко та Валерія Міхєєва під керівництвом Олександра Посошка (Лисичанський міський ПК) взяли участь у Всеукраїнському турнірі з бальних танців «КУКАРАЧА-ЧА», який проходив у м. Миколаївка.

 • Про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами

  Лисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806 (далі — ЛКАТП 032806) повідомляє про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

  Керуючись пунктом 4 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджено наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, комунальне підприємство доводить до відома споживачів наступну інформацію.

 • Команда «BIBLIOHUB» презентувала власний проєкт «Лисичанськ на еко-хвилі»

  Молодіжна команда «BIBLIOHUB» Лисичанської централізованої бібліотечної системи пройшла конкурсний відбір та стала учасником програми «Банк Молодіжних Інновацій — Youth Innovations Bank» за Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

  Так, 13 та 14 листопада представники команди «BIBLIOHUB» Марина Радюшина та Олександр Токарєв взяли участь у другому етапі навчання «Idea.Action.Innovation — Ідея.Дія.Інновація» у місті Святогірськ, під час якого презентували власний проєкт «Лисичанськ на еко-хвилі».

 • Високий рівень комп’ютеризації вимагає дотримання певних правил поведінки в інформаційній сфері

  Світ навколо нас невпинно діджиталізується. Все більш часу ми проводимо у цифровому середовищі — сервіси для бізнесу та розваг, онлайн-кінотеатри та соцмережі, телемедицина та ігри, та ще багато іншого доступне у наших персональних комп’ютерах та смартфонах. Своїм помічникам-гаджетам та інтернет-сервісам ми доручаємо знати все більше чутливої інформації про нас, але не завжди розуміємо з якими загрозами можемо зустрітися, бо злочинці та шахраї є не тільки у реальному світі.

  Високий рівень комп’ютеризації вимагає дотримання певних правил поведінки для убезпечення себе та оточення від загроз в інформаційній сфері. Міністерство цифрової трансформації пропонує переглянути освітні серіали на національній платформі Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/, які допоможуть на реальних прикладах не стати жертвами зловмисників.

 • У Лисичанську молодь навчали основам кібербезпеки

   Сьогодні, 12 листопада, в Лисичанській централізованій бібліотечній системі відбувся семінар на тему «Вирішення проблем, які розгортаються в кіберпросторі мирним шляхом. Захист персональних даних в Інтернеті».

  У заході взяла участь група учнів Лисичанського багатопрофільного ліцею. До проведення семінару відділом молоді та спорту було залучено інспектора відділу протидії кіберзлочинності в Луганській області Богдана Демченка.

  На семінарі були розглянуті проблемні питання, що виникають сьогодні у користувачів Всесвітньої мережі Інтернет: можливі ризики щодо використання персональних даних та шляхів їх захисту, шахрайські дії зловмисників, наслідки використання публічного WiFi, користування соціальними мережами тощо.

 • Заходи до Дня Гідності і Свободи (оновлено)

   15, 17, 19 та 21 листопада о 19.00 запрошуємо на сумісний онлайн перегляд документальних фільмів «Україна – територія Гідності і Свободи!» на сторінці у соціальній мережі Facebook ПК ім. В.М. Сосюри (https://www.facebook.com/pksosyury).

  19 листопада о 15.00 розпочнеться онлайн-година слави «Революція гідності» на сторінці у соціальній мережі Facebook ПК «Діамант» (https://www.facebook.com/pk.diamant).

  20 листопада відбудуться наступні заходи:

  - об 11.00 – інформаційна година «Україна – гідна свободи» в бібліотеці-філії сімейного читання № 13;

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 15 по 21 листопада

   16 листопада о 14.30 розпочнеться перегляд молодіжного фільму «Простачка» до Міжнародного дня студента для молоді міста на сторінці міського ПК у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/palaceofculture).

  18 листопада

  - об 11.00 запрошуємо на лялькову виставу «Лисиччина наука» до бібліотеки для дітей №1;

  - о 14.00 відбудеться відео-лекторій «Азбука прав дитини» до Міжнародного дня прав дитини на сторінці міського ПК у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/palaceofculture).

 • В Лисичанську презентували проєкт «Покращення доступності до правосуддя шляхом створення безпечного та комфортного середовища»

  Вчора, 11 листопада, в Лисичанському міському суді відбулась презентація проєкту «Покращення доступності до правосуддя шляхом створення безпечного та комфортного середовища».

  В заході взяв участь заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін, представники Лисичанського міського суду, Судової охорони та громадськості.

  Основні завдання проєкту це підвищення рівня громадської безпеки, створення зручних та комфортних умов перебування в приміщенні суду різних соціальних груп населення, в тому числі людей з особливими потребами.

 • Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

   На офіційному сайті Державного архіву Луганської області зберігаються унікальні фонди, що являють собою особливу цінність не тільки як історичні документи. Це глибинні криниці знань та відомостей стосовно життя предків на території нашої громади.

  Дані фонди мають цифрові копії та представлені метричними книгами та сповідними відомостями.

  Пропонуємо ознайомитися з цими особливими історичними фондами:

 • Енергоефективні школи: нова генерація

 • До уваги споживачів природного газу!

  Лисичанське МРУЕГГ філія AT «Луганськгаз» повідомляє, що побутові споживачі мають можливість передавати показники лічильників газу через мобільні додатки Viber та WhatsApp.

  Номер телефону для передачі показників через мобільні додатки Viber та WhatsApp:

  • Лисичанської дільниці — 050-422-64-09 
  • Попаснянської дільниці — 050-422-64-16
 • Відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській ВЦА

   Сьогодні, 11 листопада, відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі — Лисичанська міська ВЦА) під головуванням першого заступника керівника Станіслава Мосейка.

  Під час засідання розглянуто 26 протоколів та притягнуто до адміністративної відповідальності 15 осіб з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу на суму 8088 грн.

 • Щодо реформування системи оплати праці державних службовців

  Питання оплати праці — актуальне. Заробітна плата — є не тільки важливим мотивуючим чинником, а й джерелом існування. І не лише для державних службовців. Втім, існуюча система оплати праці працівників державних органів є несправедливою та неефективною. Про це говорять як вітчизняні, так і міжнародні експерти. Про це знають з власного досвіду працівники державних органів різних рівнів. Тож реформування системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад покликане усунути несправедливість в оплаті праці, адже за сучасними світовими стандартами вона має ґрунтуватися на фаховості, результативності, мірі покладеної відповідальності та особистому внеску кожного працівника.

  Детальна інформація щодо реформування системи оплати праці державних службовців на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби https://nads.gov.ua/ у розділі «Діяльність» — «Оплата праці державних службовців».

  Національне агентство України з питань державної служби

 • Моніторингові обстеження щодо дотримання протиепідемічних заходів продовжуються

   Сьогодні, 10 листопада, проведено чергове моніторингове обстеження з метою контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі в населених пунктах Золотарівка, Шипилівка, Білогорівка. Захід провели спеціалісти відділу споживчого ринку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.

  Під час чергового моніторингового обстеження було перевірено 9 об’єктів торгівлі та побутового обслуговування населення щодо дотримання суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 • Щеплення це суперсила від хвороб

 • Запущено чат-бот DrugHunters в Telegram

  telegram-appTelegam-канал Міністерства внутрішніх справ України інформує про запуск чат-бота в Telegram, куди можна повідомити про збут наркотиків, а також про так званих «закладників».

  Назва чат-боту – DrugHunters (Мисливці за наркотиками), ім’я користувача @drughunters_ukraine_bot.

  З його допомогою можна анонімно та у декілька кликів повідомити патрульним про виявлення як наркотичних засобів, так і самих «закладників».

  Щоб залишити заявку про можливе місце «закладки» або «закладника», достатньо відкрити в Telegram чат-бот та розпочати діалог.

 • Про роботу комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  Вчора, 9 листопада, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка відбулося засідання комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

  Під час засідання члени комісії розглянули документи внутрішньо переміщеної особи, яка визнана учасником бойових дій з-поміж учасників АТО/ООС, та ухвалили рішення щодо перерахунку раніше призначеної грошової компенсації у зв’язку з новими виявленими обставинами, відповідно до умов пунктів 5 та 17 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280.

 • У Лисичанську відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

  Вчора, 9 листопада, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка.

  Під час засідання було розглянуто 32 заяви щодо надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Лисичанської міської територіальної громади відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги мешканцям Лисичанської територіальної громади, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської ВЦА від 21.10.2021 № 1179 (далі – Порядок).

 • День української писемності та мови у закладах освіти Лисичанської міської територіальної громади

  Сьогодні, 9 листопада, відзначають День української писемності та мови.

  Цього дня в усіх закладах загальної середньої освіти Лисичанської міської територіальної громади проводилися різноманітні просвітницькі та літературно-мистецькі заходи, присвячені рідній мові.

  Школярі взяли участь у мовних квестах, мовознавчих та літературних вікторинах, розвивальних іграх, мовних челеджах «Мовне асорті», флешмобах, створювали хмари слів про рідну мову та відеочати «Модно говорити українською», співали в «караоке» українських пісень тощо.

 • Шановна Лисичанська міська територіальна громадо!

  Указами Президента України Володимира Зеленського від 20 вересня 2019 року №713/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції» та від 08 листопада 2019 року №837/2019 «Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави» Кабінету Міністрів України поставлено завдання щодо проведення дерегуляції господарської діяльності.

  Враховуючи вищенаведене, просимо до 14.11.2021 надати пропозиції щодо необхідності скасування чи перегляду нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України або центральних органів виконавчої влади за формою:

 • Ви формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує людей: у Лисичанську привітали працівників культури та майстрів народної творчості

   Сьогодні, 9 листопада, в Лисичанському міському краєзнавчому музею заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін привітав працівників культури та майстрів народної творчості з професійним святом.

  Від імені керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра Заїки та від себе особисто Олег Вікторович подякував всім працівникам закладів культури нашої громади за сумлінну працю та безперервний творчий пошук і побажав теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

  «Ви формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує людей. А головне — робите все для того, аби культура розвивалася, була живою та сучасною. Ви – найкращі! Ви саме ті люди, які за невеликий ресурс дарують всім нам радість і щастя та віддають всю душу своїй справі життя», - підсумував заступник керівника.

 • Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

  6 листопада в місті Сєвєродонецьк пройшли Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з Харківської, Дніпропетровської, Запоріжської та Луганської областей.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце

  Олександр Красніков та Ірина Ткаченко (категорія «Юніори Акробатика»);

 • Сумуємо, пам'ятаємо, співчуваємо...

  Колектив Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації глибоко сумує з приводу передчасної смерті Толмачова Володимира Івановича та висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

  14 років Володимир Іванович пропрацював в Лисичанській міській раді на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів. Останні роки – на посаді заступника директора Лисичанського желатинового заводу.

 • 9 листопада - День української мови та письменності

  1541749228_1

 • Як отримати послугу єМалятко

  На Національній вебплатформі центрів надання адміністративних послуг (далі - Платформа Центрів Дія) можна зареєструвати народження дитини та отримати свідоцтво про народження дитини, а також замовити до 9 інших державних послуг, потрібних для новонародженої дитини.


 • Щеплення це суперсила від хвороб: дорослі вакцинуються від дифтерії та правця кожні 10 років

 • Анонс культурних та спортивних з 8 по 14 листопада

  З 8 по 26 листопада відділ молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА запрошує долучитись до міських онлайн-конкурсів з нагоди Міжнародного дня студентів «На краще привітання студентів Лисичанської міської територіальної громади з Днем студента» та фотоконкурсу «Я — студент і цим пишаюсь!» на сторінці у соцмережі Facebook https://www.facebook.com/smslisichansk.

  11 листопада на сторінці у соцмережі Facebook міського ПК https://www.facebook.com/palaceofculture транслюватиметься майстер-клас з оригамі.

  12 листопада о 12.00 на сторінці у соцмережі Facebook клубу смт. Білогорівка розпочнеться перегляд фільму «Два кольори долі Олександра Білаша», а о 13.00 на базі молодіжного хабу центральної бібліотеки — семінар «Вирішення проблем, які розгортаються в кіберпросторі мирним шляхом. Захист персональних даних в Інтернеті» для студентів фахових передвищих закладів освіти та професійних ліцеїв.

 • Анонс заходів до Дня української писемності та мови

  Нагадуємо, що до 9 листопада триває флешмоб віршів «Моя співуча мова» на сторінці у соціальній мережі Facebook клубу смт Вовчоярівка https://www.facebook.com/profile.php?id=100069387289571.

  З 8 по 12 листопада міський ПК запрошує долучитись до онлайн-конкурсу з читання віршів українських письменників «Мова — душа народу» на сторінці у соцмережі Facebook https://www.facebook.com/palaceofculture.

  8 листопада об 11.00 в бібліотеці для дітей № 1 розпочнеться мовознавчий квест «Рідна мова — цвіт душі».

 • У Лисичанську привітали працівників соціальної сфери

  Сьогодні, 5 листопада, напередодні Дня працівників соціальної сфери, заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Євген Наюк привітав з професійним святом представників трудових колективів соціальних служб міста.

  Від імені керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра Заїки та від себе особисто Євген Олександрович подякував усім соціальним працівникам за віддану працю, за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, за душевну щедрість, сердечність, небайдужість до чужого горя і болю.

 • В Лисичанську відбулась зустріч за участю представників малого та середнього бізнесу щодо обговорення Стратегії розвитку Лисичанської міської територіальної громади

  В Лисичанській міській територіальній громаді триває робота щодо розробки Стратегії розвитку Лисичанської міської територіальної громади на період 2022-2027 років.

  Сьогодні, 5 листопада, до обговорення долучились представники малого та середнього бізнесу Лисичанської міської територіальної громади. У заході взяли участь експерт Проєкту USAID «Демократичне врядування у східній Україні» (DG East) доктор наук Ігор Дунаєв, заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін.

 • Визначено переможців творчо-мистецького конкурсу «Ватра»

  З початком нового навчального року в закладах освіти Лисичанської міської територіальної громади розпочалися конкурси міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

  Так, 3 листопада, визначено переможців творчо-мистецького конкурсу «Ватра», який проходив онлайн серед 26 шкільних козацьких роїв старшої та середньої вікових категорій:

  І місце – рій «Сокіл» Лисичанської спеціалізованої школи №27 та рій «Залізні вовки» Лисичанської загальноосвітньої школи №2;

 • Відомі терміни проведення ЗНО - 2022

  Наказом Міністерства освіти і науки України від 02.11.2021 № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

  Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

  До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде вказано час і місце проведення тестувань.

 • Розвиток електронної системи охорони здоров’я. Брифінг НСЗУ 18.08.

  118159623_922908158187602_794263857107910254_nЕлектронна система охорони здоров’я допомагає пацієнтам отримувати якісні медичні послуги. Як це працює?

  З березня 2018 року пацієнти подають декларації обраним лікарям, і лікарі реєструють їх у системі. Відтак НСЗУ оплачує лікарю ведення кожного пацієнта. А пацієнт отримує гарантовані державою безоплатні медичні послуги. Так електронні інструменти допомогли реалізувати принцип «гроші ходять за пацієнтом».

  Понад 30 млн українців обрали свого лікаря у 1617 закладах первинки, з яких 32% - це приватні заклади та лікарі-ФОП.

 • Лікарська таємниця завдяки розвитку ЕСОЗ. Роз’яснення НСЗУ 29.08.20

  Дотримуватися правил конфіденційності має кожен працівник медзакладу, якому стає відома інформація про стан здоров'я людини. Право пацієнта на медичну таємницю закріплене в Основах законодавства України про охорону здоров’я, Цивільному кодексі України, Кримінальному кодексі України.

  До медичної таємниці відноситься:

  • - факт звернення людини до лікувального закладу за медичною допомогою;
  • - стан здоров'я людини;
  • - діагноз;
 • Що таке Платформа Дія Центрів?

  Платформа Дія Центрів — онлайн-майданчик https://center.diia.gov.ua/, що спростить взаємодію громадян та працівників Центрів надання адміністративних послуг. Запуск Платформи Дія Центрів — наступний крок до сучасного державного сервісу в кожному куточку України.

  Кожен українець, який планує візит за адміністративною послугою, вже зараз зможе на платформі сформувати маршрут до найближчого Центру, перевірити актуальний графік його роботи, а також оцінити якість обслуговування.

 • У Лисичанську нагороджено переможців міського етапу навчально-практичного конкурсу «Школа безпеки»

   Вчора, 3 листопада, нагороджено переможців міського етапу навчально-практичного конкурсу «Школа безпеки», який відбувся 29 жовтня 2021 року. Вже вдруге захід проведено дистанційно. Організаторами заходу виступили відділ молоді та спорту Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації та Луганське обласне відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

  За програмою міського етапу 10 команд міста проходили онлайн конкурси «Перша допомога», «Пожежна безпека», «Безпека у навколишньому середовищі», «Захворювання – будьте обережні», під час яких учасники заповнювали форми з тестовими питаннями за обмежений проміжок часу.

 • У Лисичанську триває робота щодо розробки Стратегії розвитку Лисичанської міської територіальної громади

   В Лисичанській міський територіальній громаді продовжується робота щодо розробки Стратегії розвитку Лисичанської міської територіальної громади на період 2022-2027 років (далі Стратегія).

  Так, сьогодні, 3 листопада, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання фокус-групи з обговорення основних цілей та напрямків Стратегії.

  У заході взяли участь експерт Проєкту USAID «Демократичне врядування у східній Україні» (DG East) доктор наук Ігор Дунаєв, заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Олег Калінін, представники населених пунктів, які увійшли до територіальної громади.

 • У Лисичанську відбулась робоча зустріч з експертами проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення, відродження»

  Вчора, 2 листопада, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулась робоча зустріч з обговорення шляхів залучення сільгоспвиробників Лисичанської територіальної громади до участі в реалізації проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення, відродження (далі - Проєкт 3В)».

  Ціль Проєкту 3В полягає в підтримці відновлення сільськогосподарської галузі на територіях, які постраждали від збройної агресії РФ із активним залученням громад.

  У заході взяли участь експерти Проєкту ЗВ, спеціаліст з питань залучення громад та проведення роз’яснювальної роботи на місцях в Луганській області Мінреінтеграції Владлен Книш, заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Олег Калінін та начальник відділу агропромислового розвитку Лисичанської міської ВЦА Олександр Некрасов.

 • Шановні мешканці м. Привілля!

   У зв’язку з проведенням планових робіт Лисичанським енергоуправлінням Луганської філії ДП «Регіональні електричні мережі» на КПЛ-6кВ ПС-6кВ «Капустина-1» - ПС-6кВ «Капустина-2» з 15 листопада по 17 листопада 2021 року з 08.00 до 16.00 буде знеструмлено населення вул. Каштанова, м. Привілля.

  Лисичанське енергоуправління Луганської філії ДП «Регіональні електричні мережі»

 • У Лисичанську відбулось засідання громадської комісії з житлових питань

   Вчора, 2 листопада, відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Олега Калініна.

  Під час засідання членами комісії були розглянуті питання щодо взяття громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на квартирний облік у загальну чергу та чергу першочерговиків, зняття громадян міста з квартирного обліку та внесення змін до облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку.

 • Лисичанська міська територіальна громада посіла почесне ІІ місце

  Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва підведено підсумки обласного огляду-конкурсу майстрів мистецтв та аматорів народної творчості «Луганщина – світанок України».

  Серед 7 міських територіальних громад – Лисичанська міська територіальна громада посіла почесне ІІ місце.

 • В Лисичанській міській ВЦА відбулась нарада щодо обговорення підготовки проєкту будівництва міського басейну

  Сьогодні, 2 листопада, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна та за участю керівників структурних підрозділів відбулась робоча нарада щодо підготовки проєкту будівництва міського плавального басейну.

 • Вітаємо Марію Махову зі здобутою перемогою у VII Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Золотава осінь»

   Наприкінці жовтня учениця Новодружеської дитячої школи мистецтв з класу образотворчого мистецтва Марія Махова дистанційно взяла участь у VII Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Золотава осінь» у м.Тернопіль.

  За результатами конкурсу Марія посіла І місце у номінації «Живопис», у II віковій категорії з роботою «Осіннє містечко». Підготувала переможницю викладач Олена Сельчонок.

 • Налагодження взаємовідносин ОСББ з управителями та ВЦА: в Лисичанську відбулося засідання круглого столу

   Сьогодні, 2 листопада, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання круглого столу «Налагодження взаємовідносин ОСББ з управителями та ВЦА».

  У заході взяли участь регіональний координатор з питань локальної комунікації Юлія Самойлова, спеціалісти управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА, управителі багатоквартирних будинків, керівники ОСББ та ініціативних груп мешканців м. Лисичанська.

 • Переваги та розвиток електронної системи охорони здоров'я. Результати пресбрифінгу НСЗУ 29.10.20

   Розвиток інформаційно-комунікаційних технологій в охороні здоров’я сприяє докорінним змінам. Все більше медичних закладів надають пацієнтам можливість онлайн-запису на прийом. З'явились корисні сервіси для пацієнта - електронний рецепт, електронне направлення, електронні медичні записи, електронна картка. Стартувала комплексна послуга єМалятко. Переваги електронних сервісів над паперовими - в зрозумілих алгоритмах, в однакових для всіх правилах.

  Наприклад, сьогодні електронний рецепт на «Доступні ліки» економить час і лікаря, і пацієнта. Пацієнтам набагато легше отримувати потрібні препарати в будь-якій зручній аптеці, яка бере участь у програмі. «Доступні ліки» отримують понад 2 млн 430 тисяч пацієнтів.

 • Електронні сервіси для пацієнтів. Роз’яснення НСЗУ 12.06.21

   Цифрова трансформація процесів охорони здоров’я насамперед поліпшує доступ до медичної допомоги для пацієнтів. Вона допомагає пацієнтам отримувати якісні медичні послуги. Але не перетворює медичного працівника на сервіс із надання послуг. І не виключає лікаря із процесу надання медичної допомоги.

  Наприклад, якщо пацієнт записався на прийом з метою оформити довідку для майбутнього першокласника, це не означає, що педіатр має автоматично видати такий документ, без огляду дитини та заключень необхідних вузьких спеціалістів.

  Або щодо електронного рецепта на “Доступні ліки”. Пацієнт може отримати такий рецепт по телефону, без особистого відвідування лікаря, але лише в тому разі, коли відповідний діагноз вже встановлено, схему лікування призначено. Так само буде і з електронними листками непрацездатності. Лікар засвідчує непрацездатність пацієнта через створення електронного медичного висновку після прийому, огляду та встановлення діагнозу.

 • Хореографічному колективу «Арт-Денс» – 10 років

   29 жовтня в залі для глядачів Лисичанського міського Палацу культури відбувся ювілейний концерт хореографічного колективу «Арт-Денс», присвячений 10-річчю створення.

  Завдяки таланту та креативності керівника Дар’ї Коваленко, її небайдужості до творчого розвитку дітей, здатності зацікавити та навчити дітлахів слухати та виконувати завдання, колектив став одним із провідних у місті.

  Сьогодні він охоплює 36 учасників віком від 3 до 17 років. У доробку колективу більше 20 хореографічних постановок різноманітного напрямку: від народного до сучасного, серед яких групові, дуетні, сольні композиції. Вихованці хореографічного колективу «Арт-Денс» успішно демонструють свою майстерність на різноманітних міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних фестивалях та конкурсах.

 • Вітаємо переможців чемпіонату України з кікбоксингу WAKO

  З 28 по 31 жовтня в місті Одеса проходив чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів. В змаганнях взяли участь 1300 спортсменів з усіх регіонів країни.

  Вихованці Лисичанського спортивного клубу «Вітязь», у складі збірної команди Луганської області, показали наступні результати:

  І місце — Іван Калашников (до 45 кг);

 • Ковідний сертифікат та інші електронні сервіси для пацієнта. Пресбрифінг НСЗУ 22.07.21

   Вперше в Україні з’явилися реальні дані щодо стану медичної сфери після створення електронної системи охорони здоров'я (ЕСОЗ). Вона відіграє ключову роль у процесах трансформації. Завдяки електронним даним процеси у медицині стали відкритішими та прозорішими.

  Разом з тим електронна система охорони здоров’я - це не лише про збір даних і аналітику. Насамперед цифрова трансформація поліпшує доступ до медичної допомоги для пацієнтів.

  В першу чергу вона спрямована на зручність для пацієнта як користувача медичної системи. Електронні сервіси, які зараз впроваджуються, роблять життя пацієнтів простішим. Їх переваги над паперовими довідками в зрозумілих алгоритмах, однакових правилах, а також в посиленні рівня приватності пацієнта.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання

  2018-03-28-05_52Шановні мешканці територіальної громади!

  У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на ПС-35кВ «Чорноморка» ДП «Регіональні електричні мережі» Лисичанського енергоуправління 04 листопада 2021 року з 8.00 до 16.00 буде знеструмлена насосна станція ВНС-1 підйому «Лісова Дача», буде припинено водопостачання південної частини міста Лисичанськ (район заводу ГТВ, заводу «Скляний» 2 виробництво) та центральної частини міста Лисичанськ (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар» та район Гори Попова).

  Після закінчення ремонтних робіт на ПС-35кВ водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • Що таке електронна медична картка?

   Електронна медична картка - це історія звернень та захворювань пацієнта, яка зберігається не на папері, а в електронній системі охорони здоров’я. Доступ до електронної медичної картки пацієнта має його сімейний або лікуючий лікар. При цьому, всю інформацію про пацієнта бачить лише його сімейний лікар, а необхідну для призначення лікування - лікуючий лікар.

  Це означає, що коли пацієнт приходить на консультацію, наприклад, до невролога за е-направленням, то цей лікар бачить тільки загальну електронну анкету пацієнта. А також електронний запис сімейного лікаря, з яким він скерував пацієнта до вузького фахівця.

  У разі повторного звернення саме до цього невролога, лікар побачить свої попередні записи.

 • Як знайти лікаря, з яким укласти декларацію?

   Чи існує електронна база лікарів первинної ланки, з якими можна укласти декларацію? Всі дані про заклади ПМД, які мають договір з НСЗУ, про кожного лікаря, який працює в цих центрах, поліклініках та амбулаторіях, містяться в електронній системі охорони здоров'я. Це - відкрита інформація. Знайти її можна на нашому дашборді «Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги» https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/pmd-map.

  1. Щоб скористатися аналітичною панеллю, перейдіть до першого розділу, власне карти.

  2. У фільтрах ліворуч оберіть область, зазначте тип населеного пункту або введіть в полі пошуку назву населеного пункту, який вас цікавить.

 • У Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

  Сьогодні, 30 листопада, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м.Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням заступника голови комісії, начальника Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області, полковника служби цивільного захисту Олега Гречихіна.

  Єдине питання порядку денного — виділення коштів з резервного фонду місцевого бюджету ВЦА міста Лисичанська на забезпечення заходів з обмеження поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності

  Сьогодні, 30 листопада, у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ відбулось засідання комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава Мосейка.

  Під час засідання члени комісії підсумували виконання Міської програми профілактики злочинності за 2018-2020 роки, обговорили та затвердили проєкт аналогічної програми на наступні три роки.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 30 листопада по 6 грудня

  Нагадуємо. До 10 грудня у місті проходить щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

  З 1 по 6 грудня в бібліотеці-філії № 6 працюватиме виставка-заклик «Військова служба — поклик душі».

  2 грудня об 11.00 в міському Палаці культури розпочнеться тренінг для ветеранів війни АТО/ООС, їх дружин та дітей «Як повернути дітям любов до читання».

 • 28 листопада - День пам'яті жертв голодоморів

  День пам’яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі Указів Президента від 26 листопада 1998 року та 21 травня 2007 року.

  Протягом ХХ сторіччя українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Наймасштабнішим з них став голодомор 1932-1933 років. Трагедія зачепила майже кожну українську родину. На жаль, навіть неможливо підрахувати кількість жертв геноциду українського народу. За різними оцінками в страшних муках, від голоду, тоді загинуло від 4 до 10 млн українців.

 • У Лисичанську вшанували пам'ять жертв Голодоморів

  DSC01074Сьогодні, 27 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв Голодоморів, керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Олександр Заїка та начальник Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області Андрій Корольов поклали квіти до меморіального знаку Пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років.

  У заході також взяли участь заступники керівника ВЦА м. Лисичанська Ольга Венгер та Максим Головньов, представники ВЦА м. Лисичанська та правоохоронних органів.

  Нагадаємо, що у ХХ сторіччі українці пережили три голодомори, та наймасштабнішим став Голодомор 1932-1933 років, коли трагедія зачепила майже кожну українську родину.

 • Сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах забезпечені дровами на опалювальний період

  Під патронатом керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександра Заїки та за сприяння директора КП «ЛЖЕК № 6» Дмитра Працюка у рамках благодійної допомоги три сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку у Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечені дровами.

  За рішенням очільника міста, дрова, що виникли внаслідок омолодження дерев та санітарної очистки території, вирішено пустити на «добру справу» — віддати тим, хто найбільш потребує допомоги — сім’ям з дітьми.

 • У м. Лисичанську проведено акцію "Почни діяти - зупини насильство!"

  Домашнє насильство — ц не внутрішньо сімейна справа чи особливості родинного спілкування, а протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати! В Україні існують закони, які захищають нас від насильства. Одним із основних таких законів є Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Відповідно до цього Закону люди мають право на захист від домашнього насильства та отримання інформації про права, заходи і соціальні послуги, якими можуть скористатися постраждалі особи.

 • Мультидисциплінарна команда в дії

  Мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відповідно до затвердженого графіку продовжує здійснювати виїзди до мешканців віддалених районів міста.

  Так, 25 листопада, у приміщенні ПК «Діамант» відбулась чергова зустріч команди з підопічними терцентру.

  Команда у складі завідувача відділення, юрисконсульта, сестри медичної та перукаря надала комплекс інформаційно-консультаційних, юридичних, соціально-медичних послуг та послуг перукаря. Під час роботи мультикоманди ретельно дотримувались вимоги карантинних заходів.

 • 28 листопада - День пам'яті жертв голодоморів

  День пам’яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі Указів Президента від 26 листопада 1998 року та 21 травня 2007 року.

  Протягом ХХ сторіччя українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Наймасштабнішим з них став голодомор 1932-1933 років. Трагедія зачепила майже кожну українську родину. На жаль, навіть неможливо підрахувати кількість жертв геноциду українського народу. За різними оцінками в страшних муках, від голоду, тоді загинуло від 4 до 10 млн українців.

  Точної цифри загиблих немає, оскільки в архівних матеріалах досі не знайдено повного підтвердження подій. Тож у сучасному світі головне — пам’ятати і не допустити поверненню гірких і драматичних сторінок історії, з якими стикалися українці.

 • Визначено переможців конкурсу "Учитель року-2021" у номінаціях

  Учасники І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінація «Математика» та «Трудове навчання» завершили конкурсні випробування.

  Під час конкурсу «Педагогічна ідея», який відбувся в онлайн-форматі 18 листопада, вчителі презентували свій педагогічний досвід, власні інновації та здобутки. А 24 листопада кожен із шести учасників, виявляючи власну майстерність організації освітнього процесу в дистанційному режимі, провів дистанційний урок з теми, визначеної членами журі.

  Відповідно до умов конкурсу та набраної кількості балів журі визначили переможців у номінаціях.

 • Вітаємо переможців конкурсів з української мови та літератури

  Оголошено підсумки ІІ (міського) етапу міжнародних конкурсів з української мови, які відбулися 21-22 листопада в Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 8.

  У ІІ (міському) етапі ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяли участь 145 дітей 3-11 класів, які стали кращими у своїх закладах загальної середньої освіти. Переможцями міського конкурсу визнано 9 учнів. Це Артем Альохін; учень 3 класу ЗЗСО № 14; Маргарита Корьогіна, учениця 4 класу ЗЗСО № 9; Світлана Зайцева, 5 клас, ЗЗСО № 6; Софія Клишнева, учениця 6 класу КЗЛСШ № 8; Арсеній Баглей, учень 7 класу ЗЗСО № 6; Катерина Осіташвілі, 8 клас, ЗЗСО № 30; Поліна Меренік, 9 клас, ЗЗСО № 6; Поліна Полтавська, 10 клас, КЗЛСШ№ 27 та Олександра Кожухова, учениця 11 класу ЗЗСО № 4.

 • Тетяна Кузь - переможниця конкурсу "Вихователь року - 2020" (фото)

  У Лисичанську проведено конкурс професійної майстерності вихователів закладів дошкільної освіти «Вихователь року — 2020», який відбувся з метою сприяння підвищення престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їхньої ролі у розвитку і вихованні дітей дошкільного віку, самореалізації і розкриттю творчого потенціалу педагогів.

  Кожен конкурс — це випробування. Хоча й складне, але цікаве. За право називатися кращими змагалися 15 вихователів — представників всіх закладів дошкільної освіти міста, які продемонстрували високий професіоналізм, творчість, оригінальність та артистизм.

 • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

  Вчора, 24 листопада, у військово-цивільній адміністрації міста (далі — ВЦА) міста Лисичанськ відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді під головуванням заступника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка.

  В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти структурних підрозділів ВЦА м. Лисичанська, представники загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Управління патрульної поліції, Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області, Лисичанського міського краєзнавчого музею та громадських організацій.

 • Біль голодних років... (онлайн-виставка)

  День пам’яті жертв Голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні. Жалобна дата традиційно припадає на кінець листопада. Таким чином, цього року пам’ять загиблих від штучного голоду Україна вшановуватиме 28 листопада.

  Національний день пам’яті про мільйони загиблих від Голодомору 1932-1933 та голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років відзначають на підставі Указів Президента від 26 листопада 1998 року та 21 травня 2007 року.

 • Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

  Починаючи з 2001 року в період з 25 листопада по 10 грудня в усіх регіонах України проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Основними завданнями акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї; активізації партнерського руху громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні.

  Отже, жертвою домашнього насильства може стати будь-хто: жінка, яку постійно лає і б’є її чоловік; хлопчик чи дівчинка, яку лупцює мати чи батько; старенька бабуся, яку зневажають власні діти.

 • Про засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  19 листопада у будівлі військово-цивільної адміністрації під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Максима Головньова відбулося засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі-комісія).

 • Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулось у Лисичанську

  Сьогодні, 24 листопада, службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  Під час засідання було розглянуто вісім питань щодо реалізації прав дітей, з яких одне питання щодо реалізації майнових прав при вчиненні правочинів за участю малолітніх та неповнолітніх дітей та сім питань, які потребували колегіального вирішення.

 • Асоціація міст України представляє електронне видання Практичний посібник АМУ для громад

  Щоб допомогти громадам організувати ефективну діяльність органів місцевого самоврядування Асоціація міст України розробила Практичний посібник. Видання складається з п’яти модулів, які пропонують типові документи, алгоритми дій, а також зразки рішень місцевих рад та їх виконавчих органів.

  Посилання на посібник: https://www.auc.org.ua/novyna/predstavlyayemo-praktychnyy-posibnyk-amu-dlya-gromad-pyat-moduliv

  Асоціація міст України

 • Вітаємо Олександру Ісаєву з перемогою на Чемпіонаті України

  20 листопада солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Олександра Ісаєва (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова) взяла участь у Чемпіонаті України, який відбувся у м. Київ.

  Перше і друге відділення конкурсу були наповнені яскравими, барвистими номерами танцювальних колективів та солістів, під час яких Олександра Ісаєва представила 7 танцювальних програм, які не залишили байдужим жодного члена журі.

  За результатами конкурсу Олександра посіла:

 • Конкурс виконавської майстерності "Музична палітра" відбувся у Лисичанську

  З 12 по 14 листопада в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 відбувся V міський конкурс виконавської майстерності «Музична палітра» (дистанційно) серед учнів мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Новодружеськ.

  У конкурсі взяли участь 60 учнів та 6 дитячих художніх колективів, які змагалися у номінаціях «Фортепіано», «Народні інструменти», «Духові інструменти», «Скрипка» «Вокал» та «Інструментальний ансамбль».

  За результатами конкурсу місця розподілились наступним чином:

 • Навчання комп'ютерній грамоті в територіальному центрі

  В останні роки літні люди все частіше прагнуть опанувати навички роботи на комп’ютері. Це бажання викликає величезну повагу, адже для них воно складніше, ніж для молодих людей, які виросли в оточенні різних гаджетів. Пенсіонерам доводиться долати безліч перешкод — сумніви у своїх здібностях, складнощі із сприйняттям нової інформації, консервативність власного оточення. Однак практика показує, що стати досвідченим користувачем комп’ютера в «елегантному» віці цілком можливо, важливо лише врахувати деякі особливості і відмінності навчального процесу.

 • Живописне життя

  Під такою назвою, 20 листопада, в міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття персональної виставки живопису архітектора, художника Олександра Арцева.

  Олександр Робертович Арцев народився в місті Лисичанськ, малював з дитинства. Його вчителем в світі живопису став знаменитий Іларіон Горох. Після закінчення школи Олександр працював художником-оформлювачем і розпочав навчання в Харківському інженерно-будівельному інституті, де здобув кваліфікацію архітектора. Сорок років віддав праці в Лисичанському філіалі регіонального проектного інституту «Луганськгромадпроект», за часи якої став головним архітектором проектів сотень житлових та громадських будівель в різних районах Луганської області.

 • 21 листопада - День Гідності та Свободи

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 23 по 29 листопада

  24 листопада о 09.00 ПК «Діамант» запрошує приєднатись до перегляду цікавих фактів «Джинси — це модно, стильно, вільно» на офіційному сайті https://pkdiamant.live та на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/pk.diamant

  24 листопада о 14.00 в ПК «Діамант» розпочнеться джинсовий фест «Джинси — це стильно».

  25 листопада міський ПК пропонує долучитись до відео-флешмобу «Жінки проти насильства» та до фото-челенджу «Мій домашній улюбленець» на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/palaceofculture

 • 30 серпня - Міжнародний день жертв насильницьких зникнень

  З метою забезпечення гарантій захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей, підвищення ефективності заходів зі встановлення, розшуку та забезпечення державної підтримки таких осіб та членів їх сімей, керуючись Резолюцією 65/209, прийнятою Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 21 грудня 2010 року, 30 серпня в Україні відзначатиметься Міжнародний день жертв насильницьких зникнень.

  Відповідний Указ підписав Президент України 11.11.2020 № 495/2020 «Про заходи щодо захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей».

   

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 20 листопада, в архівному відділі військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулося чергове засідання експертної комісії.

  Під час засідання експертна комісія розглянула номенклатури справ на 2021 рік військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області та її структурних підрозділів: служби у справах дітей, відділу охорони здоров’я, управління адміністративних послуг, а також КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1».

 • Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу-фестивалю

  8 листопада учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 взяли участь у Міжнародному дистанційному конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості «JISKRA 2020 — PRAHA, CZECH REPUBLIC», який проводився за підтримки міністерства культури Чеської Республіки.

  За результатами конкурсу у номінації «Інструментальний жанр» переможцями стали:

  Лауреат ІІ ступеня — ансамбль скрипалів «Тутті»;

 • Колектив «Арлекін» срібний призер обласного конкурсу аматорів театрального мистецтва «Гримаски»

  У жовтні зразкова театральна студія «Арлекін» під керівництвом Ірини Кабанової та народна театральна студія «Лімпопо» під керівництвом Надії Бражнікової Лисичанського міського Палацу культури взяли участь в обласному конкурсі аматорів театрального мистецтва «Гримаски».

  Колектив «Арлекін» представив інсценівку за мотивами казки Наталі Забіли «Вередливі жабки», а колектив «Лімпопо» — п’єсу Поліни Менделєєвої «Про Волка, который хотел порядка».

 • Спільна робоча нарада з питань роботи інформаційно-консультаційної служби «гаряча лінія»

  18 листопада у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно зі спеціалістами відділу споживчого ринку було проведено робочу нараду з питань роботи консультативно-інформаційної служби «гаряча лінія». Цей захід є частиною виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

  Під час наради були обговорені найгостріші проблеми, які виникають при розгляді звернень, що стосуються захисту прав споживачів, наведені приклади розв’язання типових ситуацій, наданні відповідні роз’яснення по суті порушених у зверненнях питань.

 • Декада Юннатівського вогника

  З нагоди святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні з 16 по 27 листопада Національний еколого-натуралістичний центр проводить декаду Юннатівського вогника, учасниками якої є всі області України.

  Еколого-натуралістична діяльність Луганської області була представлена 19 листопада під час онлайн-заходу.

  Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю проінформував учасників заходу про історію юннатівського руху Лисичанська, про складнощі, перспективи та напрями розвитку еколого-натуралістичної роботи.

 • До уваги ветеранів АТО/ООС, щодо пільг на оплату житлово-комунальних послуг

  Управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанськ (далі — Управління) повідомляє, що Законом України «Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту» передбачено надання ветеранам війни та прирівняним до них особам пільг на оплату житлово-комунальних послуг в межах соціальних норм їх споживання, встановлених законодавством.

  Учасники АТО/ООС та члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни на підставі відповідних посвідчень мають право отримувати пільги на оплату житлово-комунальних послуг у таких розмірах:

  • — особи з інвалідністю внаслідок війни — 100%;
  • — учасники бойових дій — 75%;
  • — учасники війни та члени сім’ї загиблого ветерана війни — 50%.

  На сьогодні на території громади міста Лисичанськ пільги на оплату житлово-комунальних послуг отримують 2 627 ветеранів війни, з яких 975 ветеранів АТО/ООС.

 • До уваги споживачів природного газу!

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що по всім запитанням щодо діючих тарифів та норм споживання природного газу ви можете звернутись в абонвідділ Лисичанського МРУЕГГ за адресами:

  • — м. Лисичанськ, вул. Газовиків, 22;
  • — м. Лисичанськ, кв. Центральний, 8.

  Графік прийому населення в абонвідділі Лисичанського МРУЕГГ:

 • Триває проведення роз'яснювальної роботи з питань захисту прав споживачів

  Вчора, 18 листопада, спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області разом з фахівцями відділу споживчого ринку військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено спільний захід.

  Захід відбувся з метою проведення роз’яснювальної роботи та надання консультацій споживачам і суб’єктам господарювання ТК «Донбас» у межах виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р.

 • У Лисичанську пройшов традиційний міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні «Озброєні піснею»

  Сьогодні, 19 листопада, у відділі у справах, сім’ї, молоді та спорту ВЦА м. Лисичанська відбулось нагородження переможців щорічного традиційного міського фестивалю-конкурсу української патріотичної пісні «Озброєні піснею» (далі — Фестиваль-конкурс).

  Цього року Фестиваль-конкурс, присвячений 75-річчю Перемоги у Другій світовій війні проводився дистанційно. Свої знання патріотичних пісень, а також високий рівень вокальної підготовки, акторську майстерність, креативність та різноманітність жанрів представили у 17-ти відеокліпах учнівські та студентські колективи віщих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, професійних ліцеїв та закладів загальної середньої освіти міста.

  За підсумками журі переможцями визнано:

  І місце — Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж та Лисичанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 13;

 • Про виплату компенсації за зруйноване житло

  Вчора, 18 листопада, представники ВЦА м. Лисичанська взяли участь у засіданні комісії по виплаті грошової компенсації за зруйноване житло внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації, яка відбулась в Луганській обласній державній адміністрації у межах реалізації постанови КМУ від 02 вересня 2020 року № 767.

  Серед іншого, під час комісії були розглянуті списки постраждалих, надані військово-цивільною адміністрацією міста Лисичанська. За результатами обговорення було прийняте рішення виділити компенсацію першим п’яти заявникам за зруйноване під час збройного конфлікту житло. Загальна сума компенсації по ухваленим заявам складає 1 431 200 грн.

  За інформацією управління будівництва та архітектури ВЦА м. Лисичанська

 • 20 листопада - перевірка працездатності системи оповіщення

  Шановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля! Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанська повідомляє, що 20 листопада 2020 року з 13.45 до 14.00 у містах буде проводитись перевірка працездатності системи оповіщення із запуском електросирен. Зберігайте спокій!

  Відділ мобілізаційної роботи та цивільного захисту ВЦА м. Лисичанськ

 • Щодо отримання зекономлених коштів житлової субсидії та пільг за опалювальний сезон 2019/2020 років

  Управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська повідомляє, згідно з чинним законодавством, громадяни, які протягом опалювального періоду 2019/2020 років отримували житлову субсидію або пільги на оплату житлово-комунальних послуг в безготівковій формі за підсумками опалювального сезону мають право одержати суми невикористаних коштів на свій поточний рахунок в АТ «Ощадбанк».

  Якщо у пільговика/отримувача субсидії є рахунок в Ощадбанку, то ці кошти автоматично зараховуються на нього, у разі відсутності рахунку — необхідно терміново звернутися до найближчого відділення АТ «Ощадбанк» та відкрити його. Після цього на цей рахунок будуть зараховані зекономлені гроші житлової субсидії/пільг.

 • 19 листопада - День скловиробника

 • Увага! Учасники дорожнього руху

  Шановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

  В ніч с 15 на 16 листопада на Луганщині випав перший сніг, наслідки якого розпочали ліквідовувати співробітники комунального підприємства «Лисичанський Шляхрембуд».

  Дорожники працюють у цілодобовому черговому режимі, особовий склад та техніка напоготові, і за необхідності, оперативно реагуватимуть для забезпечення проїзду автодорогами міста Лисичанськ.

  За прогнозами синоптиків, днями на Луганщині очікується погіршення погодних умов: сніг, зниження температури, сильний вітер. Вночі від -5 до −7 градусів морозу, опади із сильним вітром.

 • Успішний старт II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

  Кожна держава прагне до зміцнення свого наукового потенціалу. Це запорука її розвитку, добробуту громадян, необхідна умова всесвітнього визнання. Виростити своїх науковців — нелегка праця, і починати її потрібно зі шкільної парти, шляхом пошуку талановитих, обдарованих дітей під час проведення олімпіад та творчих конкурсів.

  2020-2021 навчальний рік для закладів загальної середньої освіти видався особливим і досить непростим, приготувавши учасникам освітнього процесу чимало випробувань. Але попри складну карантинну ситуацію, спричиненою короновірусною хворобою COVID — 19, педагоги та учні вже мають чимало досягнень, перемог та цінних надбань.

 • У Лисичанську виявлено та ліквідовано несанкціоновані звалища

  За кожної зручної нагоди більшість з нас радо скаржиться на поганий благоустрій району, міста, країни. Обговорює те, що у нас брудно і негарно, не помічаючи, що смітники створюємо ми самі.

  Кожного року, у зв’язку з неналежним поводженням з побутовими відходами, зростають їхні обсяги, а отже з’являються несанкціоновані звалища сміття, особливо на території приватного сектору.

  Працівники Лисичанського комунального автотранспортного підприємства 032806 на чолі з директоркою Тетяною Корженко, кілька днів поспіль, за допомогою спецтехніки боролися зі стихійними сміттєзвалищами по вулицях В. Івасюка (колишня Котовського), Докучаєва та П. Осипенко.

 • Лисичанській громадській Чорнобильській організації - 30 років

  27 жовтня 1990 року Лисичанські чорнобильці провели установчі збори по створенню міської громадської організації «Союз Чорнобиль». Саме ця дата стала днем заснування Лисичанської міської громадської організації «Союз Чорнобиль», яка об’єднала в своїх лавах всіх, хто постраждав від аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

  Тисячу сто вісімдесят сім лисичан взяли участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Вони їхали на ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС не зображати страждання, а виконувати завдання держави.

  З того далекого 90-го року минулого століття минуло тридцять років.

  З дня утворення і по сьогоднішній день громадська організація «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанськ», що стала правонаступницею Лисичанської міської громадської організації «Союз Чорнобиль», займає активну позицію у громадському житті міста.

 • Анонс заходів до Дня Гідності та Свободи

  З 17 по 20 листопада міський ПК запрошує приєднатись до відео-акції «Україна — територія Гідності та Свободи» на сторінці соцмережі Facebook https://www.facebook.com/palaceofculture.

  З 17 по 21 листопада в центральній бібліотеці працюватиме виставка-реквієм «Українці — нація героїв».

  З 19 по 26 листопада бібліотека-філія для дітей № 10 пропонує вашій увазі фотодокументальну виставку «Палаюча зима: боротьба України за свободу».

 • «Барви шахтарського краю»

  Під такою назвою, 14 листопада, на базі Новодружеської дитячої школи мистецтв (ДШМ) дистанційно відбувся ІІ вокальний конкурс серед учнів мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

  За результатами конкурсу переможцями у своїх вікових стали :

  І вікова категорія

  • І місце — Ольга-Рєгіна Сафронова (Лисичанська ДШМ № 1);
  • ІІ місце — Марія Ярошева (Новодружеська ДШМ), Дар’я Зилікова (Лисичанська ДШМ № 1);
  • ІІІ місце — Євгенія Суббота(Лисичанська ДШМ № 1);
  • Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ розшукує Юрія Степанова

   Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ Луганської області розшукує СТЕПАНОВА Юрія Миколайовича, який мешкає по вулиці Комарова міста Лисичанськ.

   Шановні мешканці міста!

   Якщо вам відоме місцезнаходження вищевказаного громадянина просимо повідомити відділ мобілізаційної роботи та цивільного захисту ВЦА м.Лисичанська за телефонами (06451) 7-32-36, 066-603-92-69, 099-383-33-38.

   СТЕПАНОВ Юрій Миколайович визнаний одним з потерпілих від надзвичайної ситуації природного характеру, що мала місце 30 вересня 2020 року та була пов’язана з пожежами.

  • Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2021»

   Стартував І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021». Цього року конкурс проходить дистанційно у наступних номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання».

   Учасниками конкурсу фахової майстерності стали й педагоги нашого міста:

   — директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 13 Марина Мілішкевич;

   — вчителі української мови та літератури: Лисичанської багатопрофільної гімназії Поліна Василега та НВК «Гарант» Наталія Ляховець;

   — вчителі математики: Лисичанського багатопрофільного ліцею Андрій Михайловський, Лисичанської спеціалізованої школи № 8 Наталія Федорус та НВК «Гарант» Дмитро Рибовалов;

   — вчителі трудового навчання: Лисичанської спеціалізованої школи № 8 Сергій Ігнатов, загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 12 Сергій Хмелик та загальноосвітньої школи І-ІІ ст. № 29 Наталія Базоока.

  • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного кросу

   Минулої п’ятниці, 13 листопада, в місті Старобільськ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів представників 7 команд міст та районів області.

   Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Микола Ляшенко (500 м), Михайло Касьянов (3000 м), Олеся Сидоренко (2000 м), Демид Соснін, Дарина Степаненко, Михайло Касьянов та Олеся Сидоренко (естафета 4×500 м);

  • Онлайн опитування «Майбутнє Бельгійської спадщини»

   Шановні мешканці міста!

   Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА запрошує взяти участь в онлайн опитуванні для визначення пріоритетних концепцій та ідей, подальшого використання будівлі Бельгійської спадщини за адресою: вул. Машинобудівельників, 18.

   Ви можете проголосувати протягом наступних 5 днів за посиланням https://bit.ly/votinglis.

  • Вітаємо лисичан – переможців обласного турніру з греко-римської боротьби пам’яті Сергія Карасьова

   Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ стали переможцями та призерами у свої вагових категоріях за підсумками обласного турніру з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР, воїна-афганця, Героя пожежної служби Сергія Карасьова, який проходив у Лисичанській міський ДЮСШ, 13 листопада.

   Вітаємо переможців:

   І місце — Іван Дудар (32 кг), Павло Харченко (42 кг), Артем Декін (55 кг), Олександр Зябля (70 кг) та Дмитро Калганов (100 кг);

  • Про роботу факультету «Індивідуальне навчання комп’ютерній грамоті»

   В наш час неможливо уявити собі повсякдення без комп’ютера. Адже комп’ютерні технології проникли у всі сфери життя. Аби допомогти літнім людям та особам з інвалідністю в Лисичанському терцентрі було започатковано факультет «Індивідуальне навчання комп’ютерній грамоті». Навчання в комп’ютерному класі дозволяло з користю проводити вільний час, набувати впевненості у своїх силах і реалізувати свої можливості. Ветерани та особи з інвалідністю вчилися набирати та редагувати тексти, користуватись терміналами, мережею Інтернет, спілкуватись в програмі Skype. Однак в умовах карантину робота факультету «Індивідуальне навчання комп’ютерній грамоті» стала обмеженою.

  • Терцентр вітає студентів Університету третього віку

   В Лисичанському територіальному центрі для пенсіонерів та осіб з інвалідністю з 2012 року працює Університет третього віку. Це незвичайний «виш», тут викладачі молодші за студентів, а навчальна програма підібрана відповідно до віку та інтересів слухачів. Навчання у поважному віці носить не стільки освітній, скільки соціальний характер. Університет третього віку — це профілактика самотності людей, встановлення діалогу між поколіннями, сприяння умов для підвищення якості життя людей похилого віку, можливостей організації їх дозвілля.

  • Про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ на опалювальний період 2020-2021 року

   Керуючись Законом України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово—комунальні послуги», статтею 20 Закону України «Про теплопостачання» від 02.06.2005 № 2633-VI, Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженим постановою КМУ від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» зі змінами внесеними до постанови КМУ від 03.04.2019 № 291 та від 10.06.2020 № 467, ФОП Муляр О.О., що надає послугу з постачання теплової енергії Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцею, розташованому за адресою: м. Лисичанськ, вул. Д.І. Менделєєв, 47, повідомляє, що про перегляд тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії на опалювальний період 2020-2021 року.

  • 16 листопада - День телебачення, радіо та зв'язку

  • У міській ДЮСШ відбулося відкриття обласного турніру з греко-римської боротьби пам'яті Сергія Карасьова

   Сьогодні, 13 листопада, у Лисичанській міській ДЮСШ проходить обласний турнір з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР, воїна-афганця, Героя пожежної служби Сергія Карасьова.

   У змаганнях беруть участь спортсмени з Лисичанська, Біловодська, Старобільська, Попасної, Кремінної, Новопскова та Білолуцька. Судейську бригаду очолює директор міської ДЮСШ, майстер спорту СРСР з греко-римскої боротьби Дмитро Ладік.

  • Анонс культурних та спортивних заходів з 16 по 22 листопада

   19 листопада о 13.00 у Лисичанській дитячій музичній школі № 2 розпочнеться конкурс серед учнів відділу народних інструментів «Моя родина — Україна».

   Окрім того, вихованці міської ДЮСШ та закладів культури візьмуть участь у наступних заходах за межами міста:

   — 18 листопада вихованці міської ДЮСШ — у чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу серед юнаків та юніорів (м. Львів);

   — 20 листопада вихованці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» — у Чемпіонаті України по Bellidance (м. Київ);

  • У Лисичанську обговорили питання співпраці між ВЦА та ГО «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська»

   Сьогодні, 13 листопада, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська, під головуванням заступника керівника ВЦА Максима Головньова, відбулась робоча нарада з питань співпраці ВЦА та громадської організації (ділі — ГО) «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська».

   У заході взяли участь представник ВЦА Андрій Якимчук, начальник УПСЗН Олена Єздакова і начальник відділу обслуговування пільгової категорії громадян УПСЗН Оксана Мірошникова, начальники відділу охорони здоров’я та з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ Ігор Бондаренко і Олена Романюк відповідно, а також голова і член ради ГО «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» Ігор Хричов та Віктор Денисенко.

  • Вітаємо переможців міського мистецького онлайн-конкурсу козацьких роїв!

   Знову сцена кипить козацьким життям. Йдуть шкільні зйомки до чергового міського мистецького онлайн-конкурсу козацьких роїв — «Ватра». «Молоді козаки» і «Джури» вправно та завзято звітують про свою роботу, інсценують оригінальні міні-вистави та літературно-музичні композиції патріотичного спрямування, яскраво демонструють українські традиції, обряди, забави. Не обходиться і без влучного гумору та елементів козацького бойового мистецтва.

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 11 листопада, у приміщенні управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання пройшло під головуванням голови комісії, заступника керівника ВЦА міста Лисичанськ Максима Головньова.

  • Стартував міський конкурс професійної майстерності «Вихователь року-2020»

   У листопаді в Лисичанську стартував міський конкурс професійної майстерності вихователів закладів дошкільної освіти «Вихователь року-2020». Щорічне змагання проходить з метою узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду педагогів закладів дошкільної освіти міста, створення можливостей для самореалізації і розкриття творчого потенціалу вихователів закладів дошкільної освіти та підвищення їх статусу.

   За почесне звання «Вихователь року» змагалися 15 найкращих вихователів — представників всіх закладів дошкільної освіти міста.

  • 17 та 18 листопада - тимчасове відключення газопостачання у будинках № 1, 2, 3 та 51 по кв. 50 років Перемоги

   До уваги абонентів Лисичанського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства (МУЕГГ), які мешкають у будинках № 1, 2, 3 та 51 по кв. 50 років Перемоги!

   17 та 18 листопада 2020 року відбудеться тимчасове відключення газопостачання у зв’язку з проведенням робіт з капітального ремонту (заміни обладнання) ГРП №41 Лисичанського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства (МУЕГГ).

   Адміністрація Лисичанського МУЕГГ

    

    

  • Вітаємо учнів Лисичанської ДМШ № 2 з відзнаками Міжнародного фестивалю-конкурсу!

   Наприкінці жовтня учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 дистанційно взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Таланти України» (м. Харків). Організатором мистецького заходу виступає творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України».

   За результатами конкурсу у різних вікових категоріях у номінації «Інструментальний жанр. Скрипка» та «Інструментальний жанр. Фортепіано» переможцями стали:

  • У Лисичанську школярі змагалися в інтелектуальній онлайн-грі «Відун»

   Сьогодні, 11 листопада, у Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю, незважаючи на велику віддаленість одне від одного, серед шкільних козацьких роїв вирували дебати та жваве обговорення. В рамках загальновідомої Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл («Джура») традиційно змагалися «молоді козаки» та «джури» за право носити почесне звання «Відун».

   Близько трьох годин 21 команда вправно демонструвала знання з історичного буття українського козацтва та хизувалися неабиякою обізнаністю щодо сучасних Збройних сил України.

  • Запрошуємо взяти участь у мотиваційному форумі «Вектор змін+»

   Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» запрошує молодь 14 листопада 2020 року взяти участь у мотиваційному форумі «Вектор змін+», який відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom.

   Посилання на реєстраційну Google-форму http://bit.ly/vektor-zmin-plus

  • Відділ освіти інформує про результати конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

   Відділ освіти військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області інформує про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної експертної грошової оцінки ринкової вартості права постійного користування земельними ділянками, який відбувся 9 листопада 2020 року. Конкурсна комісія прийняла рішення визначити переможцем ТОВ «БІНОМ-ГРУП» на проведення незалежної оцінки земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності:

   — земельна ділянка площею 1.3100 га згідно з Витягом з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-4404624542020 від 22.07.2020 кадастровий номер 4411870400:07:003:0072, за адресою 93193, Луганська обл., Новодружеськ, вул. Миру, 45, комунальний заклад «Лисичанська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6 Лисичанської міської ради Луганської області»;

  • Солістка Лоліта Глотова отримала Диплом ІІІ ступеню на фестивалі «Нова українська пісня -2020»

   7 листопада солістка Лоліта Глотова та молодіжний рок-гурт «Верхня межа» (Палац культури ім. В.М. Сосюри) дистанційно взяли участь у V обласному відкритому фестивалі «Нова українська пісня −2020» (м. Сєвєродонецьк).

   Загалом до конкурсу долучилися професіональні солісти, вокальні гурти, рок-гурти з різних міст України.

   Для участі у фестивалі солістка Лоліта Глотова подала два відеокліпа на пісні «Голубка» та «Хочу жити без війни».

  • 12 листопада о 16.30 - онлайн-інформаційний захід «Молодь - серце активностей»

   До уваги громадян, зацікавлених у розвитку молодіжного центра!

   12 листопада 2020 року о 16:30 запрошуємо взяти участь в онлайн-інформаційному заході «Молодь — серце активностей», який має на меті залучення молоді та зацікавлених громадян для розвитку молодіжного центра.

  • Вітаємо учнів та викладачів Новодружеської ДШМ з відзнаками Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв!

   7 листопада учні та викладачі Новодружеської дитячої школи мистецтв дистанційно взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Палаюча зірка» (м. Львів).

   За результатами конкурсу учасники отримали нагороди у номінації «Інструментальне мистецтво»:

   Гран-Прі — тріо викладачів «Елегія» (керівник Сергій Мєнін);

   Гран-Прі — Милана Щербак (викладач Оксана Гришина);

  • У День української писемності та мови лисичани писали Всеукраїнський радіодиктант

   23 роки поспіль 9 листопада тисячі дітей та освітян нашого міста долучаються до святкування Дня української писемності та мови. В закладах освіти проходять мистецькі заходи, що присвячені нашій солов’їній мові, стартує Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика та Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка.

  • Щодо перерахунку житлових субсидій на опалювальний сезон 2020/2021рр.

   Управлінням праці та соціального захисту населення в автоматичному режимі (без звернення громадян) здійснено розрахунок житлової субсидії на опалювальний сезон 2020-2021 рр. (з 1 жовтня по 30 квітня).

   Масовий перерахунок проведений 10078 домогосподарствам, з них на опалювальний період субсидію готівкою призначено 9884 домогосподарствам, в безготівковій формі — 194.

   Субсидію розраховано усім одержувачам, які її отримували протягом неопалювального сезону (травень — вересень 2020 року), в тому числі і особам, у яких на літній період сума субсидії становила 0,00 гривень.

  • Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

   Щиро вітаю вас з професійним святом — Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

   Культура робить людину особистістю та незримою силою формує національну єдність. Завдяки щоденній праці співробітників палаців культури, викладачів мистецьких шкіл, фахівців музейної справи, невтомно збагачуються джерела духовності та краси. Творчий неспокій майстрів народного мистецтва розвиває безцінні скарби національної культурної свідомості.

   Дякую вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість справі створює людям свято, допомагає молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української та світової культури.

   Бажаю вам вдячних шанувальників, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати у життя свої дивовижні ідеї, перетворювати задумане у шедеври. Нехай кожен день вашого життя буде світлим, дарує радість і життєві перемоги.

   Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА

  • Анонс спортивних заходів з 9 по 15 листопада

   13 листопада об 11.00 на базі міської ДЮСШ відбудеться Обласний турнір з греко-римської боротьби пам'яті Сергія Карасьова.

   14 листопада о 10.00 у міській ДЮСШ розпочнеться відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з косіки карате (версія WKKF), а о 12.00 у спортивній залі за адресою: кв. Дружби народів, 34 – чемпіонат міста Лисичанськ з дзюдо серед юнаків та дівчат.

   Заходи відбудуться з дотриманням карантинних правил безпеки, без участі глядачів та вболівальників.

   Окрім того, 14 листопада вихованці міської ДЮСШ візьмуть участь у матчевій зустрічі команд ДЮСШ з легкої атлетики, яка проходитиме у місті Бахмут.

  • Вітаємо лисичанських спортсменів з відзнаками на змаганнях з самбо!

   5 листопада вихованці Лисичанської міської ДЮСШ взяли участь у змаганнях серед юніорів в сербському місті Новий Сад, з яких стартував чемпіонат світу з боротьби самбо.

   Загалом до змагань долучилися представники 35 країн світу.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • Міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні «Озброєні піснею»

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ нагадує, що з 3 по 16 листопада серед закладів освіти міста проходить дистанційний міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні «Озброєні піснею», присвячений 75-річчю перемоги у Другій світовій війні.

  • Оголошення про скасування конкурсу

   Оголошення про скасування конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка».

   Відповідно до наказу відділу охорони здоров’я військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області від 05.11.2020 № 99 «Про припинення проведення конкурсу на посаду керівника КНП «Міська стоматологічна поліклініка» скасовано процедуру проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка».

   Відділ охорони здоров’я військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області

  • З 15 листопада вздовж лінії розмежування працюватиме служба Міжнародної медичної допомоги

   З 15 листопада 2020 року на території Луганської області почне діяти служба швидкої допомоги Міжнародної благодійної організації (МБО) «Міжнародна медична допомога». Оперативна зона мобільних бригад невідкладної медичної допомоги — 30 км в обидві стороні від KПBB «Станиця Луганська», KПBB «Щастя» та KПBB «Золоте», та 5 км в глибину від лінії розмежування — «cipа зона».

   Мобільні бригади невідкладної медичної допомоги можна викликати для транспортування хворих, екстреного виклику, виклику в «сірі» зони та інших випадках за єдиним номером 0-800-330-319.

  • Учасники театр-студії «Лімпопо» отримали відзнаки Всеукраїнського конкурсу

   У жовтні учасники народної театр-студії «Лімпопо» (Лисичанський міський Палац культури, керівник Надія Бражнікова) дистанційно взяли участь у Всеукраїнському театральному конкурсі імені Марка Ентіна «Лимонад» (м. Харків).

   Конкурс відбувся з метою розвитку аматорського театрального мистецтва, підвищення освітнього рівня режисерів, юних артистів і педагогів, виявлення та заохочення яскравих і талановитих учасників.

  • Вітаємо Валерію Соловйову із здобуттям диплому Лауреата І ступеню на Міжнародному конкурсі!

   18 жовтня учениця Новодружеської дитячої школи мистецтв Валерія Соловйова дистанційно взяла участь у Міжнародному конкурсі «SOZVEZDIYE PODZIMU/GOLD EUROPE 2020».

   Лисичанка змагалася у номінації «Інструментальний жанр, фортепіано» у ІІ віковій категорії.

   За результатами конкурсу Валерія Соловйова нагороджена дипломом Лауреата І ступеню.

  • Олександр Заїка привітав військовослужбовців з Днем ракетних військ і артилерії

    Сьогодні, 3 листопада, керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка взяв участь в урочистому заході з нагоди Дня ракетних військ і артилерії, що відбувся на базі військової частини.

   Олександр Сергійович привітав особовий склад військової частини з професійним святом та подякував за героїзм, відданість військовому обов’язку та бойову майстерність.

   «Сьогодні ракетні війська і артилерія – основна вогнева міць Збройних Сил, без якої неможливе ефективне протистояння ворогові. Шановні воїни, без ваших професіоналізму та мужності жодна зброя і військова техніка не здатні виконати бойові завдання. Переконаний, ви і надалі виконуватимете конституційний обов'язок із захисту України», - підсумував очільник міста.

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у жовтні 2020 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області у жовтні 2020 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

  • У Лисичанську школи відновлюють очне навчання

   З 3 листопада школи міста Лисичанська відновлюють свою роботу. Отже учні 1-11 класів навчатимуться у звичайному режимі.

   Зазначимо, що Луганська регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій своїм рішенням дозволила відновити освітній процес у закладах загальної середньої освіти за очною формою навчання враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.10.2020 № 40, яким з 00:00 02.11.2020 на території міста Лисичанська встановлено «помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки пониження COVID-19.

   Відділ освіти військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська

  • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ з відзнаками другого етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу!

   31 жовтня вихованці міської ДЮСШ взяли участь у другому етапі чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу, який пройшов у місті Запоріжжя.

   Загалом до змагань долучилися спортсмени з Харківської, Луганської, Січеславської, Запорізької, Київської областей.

  • Шановні працівники соціальної сфери!

   Щиро вітаю з професійним святом!

   Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла. Щоденно ви піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід зі скрутної ситуації.

   Низький вам уклін, шановні працівники соціальні сфери, за самовіддану працю, доброту та терпіння, щирість і дбайливе ставлення до людей.

   У цей святковий день бажаю вам невичерпної життєвої енергії та оптимізму, здоров'я і душевного спокою, миру та злагоди, добробуту і сімейного щастя!

   Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу!

   Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА

  • Як подолати депресію

   Восени температура повітря помітно знижується, а разом із нею - настрій, самооцінка та мотивація. Нерідко такий стан може перерости в осінню депресію.

   Пропонуємо Вам поради, які допоможуть у боротьбі з сезонною меланхолією.

   Поїхати у відпустку. Якщо у Вас є можливість взяти невелику відпустку і вирушити у подорож, вона буде дуже корисна. Або ходіть в кіно, у театри, відвідуйте виставки. Загалом, завантажуйте організм враженнями.

  • Щодо тарифів на теплову енергію

   КП «Лисичанськтепломережа» нагадує, що на сьогодні діють такі тарифи на теплову енергію (з урахуванням ПДВ):

   — для населення 1698,38 грн/Гкал;

   — для бюджетних установ 1697,40 грн/Гкал;

  • ЛКСП «Лисичанськводоканал» терміново запрошує на роботу

   ЛКСП «Лисичанськводоканал» пропонує роботу за наступними вакансіями:

   Слюсар аварійно-відновлювальних робіт — 22 од.;

   Слюсар-ремонтник — 7 од.;

  • Щодо роз'яснення стосовно приведення газу до стандартних умов для побутових споживачів

    

   Температура зовнішнього середовища впливає на об’єм газу, який надходить до споживача по газопроводах в різні пори року. Він стискається взимку і розширюється влітку. Тому, щоб правильно порахувати обсяг спожитого газу, його потрібно приводити до єдиних для всіх стандартних умов згідно з розділом XV Кодексу ГРС.

  • Про роботу комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки

   Сьогодні, 29 листопада, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання комісії з контролю за реалізацією виконання «Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки» під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Олександра Савченка.

   Першим питанням порядку денного став наданий головою комісії звіт про виконання в 2019 році заходів «Міської програми профілактики злочинності на 2018-2019 роки», який був затверджений та винесений на розгляд виконкому та сесії міської ради.

  • Юні лисичанські художники - переможці Міжнародного конкурсу "Сузір'я - Gold Europe"

   У листопаді поточного року 10 учнів художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1 взяли участь у Міжнародному конкурсі «Сузір’я - Gold Europe», який відбувся у м. Харків.

   В своїх малюнках діти виконали пейзажі рідного краю, натюрморти з чудовими квітами, сюжетні композиції на побутові та святкові теми та ілюстрації до літературних творів.

  • У Лисичанську вибрали "Маленьку панночку"

   27 листопада у ПК ім. В.М. Сосюри відбувся міський конкурс краси і таланту «Маленька панночка-2019». Дванадцять найвродливіших красунь, віком від 6 до 9 років, змагалися між собою за почесний титул «Маленька панночка – 2019». На заході були присутні заступник міського голови Ігор Ганьшин та начальник відділу культури Людмила Ткаченко.

  • У м. Лисичанськ тижні БЖД проходять за участю рятувальників

   Проблеми цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в сучасному світі набирають особливого значення. На сьогоднішній день рівень особистої та колективної безпеки – один з найважливіших показників благополуччя суспільства. Зміни в навколишньому світі приносять нові загрози для життя та здоров’я людини. Тому однією з головних умов розвитку і навіть виживання людства стає якісна освіта у сфері безпеки.

   По всій території України восени в навчальних та дошкільних закладах проходять Тижні безпеки життєдіяльності. Основною метою проведення Тижнів є формування у дітей навичок свідомого та обов’язкового виконання правил безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій або пожеж та як саме діяти в таких випадках. Лисичанські школи та дитячі садочки не стали виключенням і такі Тижні проводяться і у місті.

  • Рятувальники нагадали лисичанам основні правила пожежної безпеки в опалювальний період

   26 листопада співробітниками Лисичанського міського управління та ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області проведено профілактичний рейд у житловому секторі міста Лисичанськ.

   Лисичанам нагадали про необхідність регулярно стежити за станом електричної мережі та електричними побутовими приладами. У ході рейду співробітники ДСНС пояснювали мешканцям міста про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки при експлуатації печі на твердому палеві і розповіли про найпоширеніші порушення, від яких виникають пожежі.

  • Щодо опитування експортерів

   У контексті виконання Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1017-р Мінекономіки здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства (до 31 січня 2020 року).

   Метою опитування є з’ясування думки експортерів щодо наступних кроків з валютної лібералізації для підготовки відповідних рекомендацій.

  • Ліцеїсти взяли участь у IIІ науково-практичній конференції "Модель ООН" в Луганській області

   22 - 24 листопада у Сєвєродонецьку відбулась ІІІ науково-практична конференція «Модель ООН» в Луганській області. Захід проводив БФ «Восток-SOS» в партнерстві з естонською організацією MTÜ Mondo та Скандинавською гімназією міста Києва. У роботі конференції взяли участь 8 команд закладів освіти області. Лисичанський багатопрофільний ліцей представляв наше місто.

   Протягом трьох днів делегати країн світу членів ООН виступали в ролі дипломатів, відтворюючи діяльність двох справжніх комітетів ООН: Ради Безпеки та Дитячого Фонду (UNICEF).

  • Лисичанські учні відвідали Посольство Республіки Польща у Харкові

   5 листопада учням Лисичанської ЗОШ №7 випала нагода відвідати польське посольство у м. Харків. Це сталося можливим завдяки багаторічній співпраці директора учбового закладу Миколи Зизи та гімназії м. Бичина Опольського воєводства Республіки Польща.

   Зустріч юних лисичан з консулом Янушем Яблонським пройшла в теплій та дружній атмосфері. Консул розповів своїм гостям про Посольство у Харкові, його історію та повноваження. Після виступу Януша Яблонського увазі учнів був представлений відеофільм про видатних поляків Харківщини. А саме - про польського лікаря Владислава Франковського, який заснував першу дитячу лікарню для малозабезпечених.

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    

   27 листопада в управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове (тридцять перше) засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, яке очолив заступник міського голови Максим Головньов.

   Порядком денним засідання були питання призначення житлової субсидії в окремих випадках, визначених Положенням про порядок призначення житлових субсидій та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

  • Засідання чергової 79-ї сесії відбулося у міській раді

   Сьогодні, 28 листопада, відбулось засідання чергової 79-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. У засіданні взяли участь депутати та їх помічники, Новодружеський міський голова, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

   На засіданні сесії депутатською більшістю був затверджений звіт щодо виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року, внесені зміни до міського бюджету на 2019 рік та ухвалена низка питань щодо регулювання земельних відносин.

  • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

   Сьогодні, 28 листопада, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

   Під час засідання члени комісії розглянули питання про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про звільнення опікуна від виконання покладених на неї обов’язків, про дозвіл на укладання договору купівлі-продажу житла та договору дарування житла на ім’я малолітніх дітей та вирішили винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

  • Об'єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів підвищеної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, що на підставі ст.53 Кодексу цивільного захисту України, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації протоколом № 38 від 19.12.2018 року затверджено перелік об’єктів підвищеної небезпеки Луганської області, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

  • У Лисичанську відбулась Діалогова зустріч з обговорення проекту Комплексної міської програми соціальної підтримки учасників АТО, ООС та членів їх сімей на 2020-2022 роки


   Вчора, 27 листопада, у Лисичанському краєзнавчому музеї за експертної підтримки Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні відбулась Діалогова зустріч з обговорення напрямів діяльності і заходів проекту Комплексної міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та членів їх сімей на 2020-2022 роки.
  • Щодо дотримання правил пожежної безпеки в природних екосистемах

   Шановні громадяни! Зважаючи на різке збільшення кількості загорянь сухостою та у лісових масивах, а також з метою попередження виникнення трагічних наслідків Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає кожного громадянина суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах!

   В першу чергу, не випалюйте стерню на полях, суху траву та сміття на відкритих ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку, поля, узбіччя доріг. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

  • «Українське мистецтво»

   З метою залучення учнів до національних традицій мистецтва України через пізнання сучасного культурного простору, формування національної, громадської свідомості, популяризації українського мистецтва, виховання любові до рідного краю вчора, 27 листопада, на базі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 (ЛДШМ) відбувся міський конкурс юних дослідників серед учнів мистецьких шкіл.

   Під час конкурсу журі оцінювали виступи учнів за наступними критеріями: розкриття теми, креативний підхід і актуальність роботи. Доповіді всіх учасників супроводжувались тематичними мультимедійними презентаціями та музикальними номерами у самостійному виконанні.

  • Вітаємо переможців "The battle of the stars"!

   23 листопада учасники хореографічного колективу «Престиж» Лисичанського ПК «Діамант» (керівник Інна Узлякова) взяли участь у Чемпіонаті з сучасної хореографії «The battle of the stars», який відбувся у м. Київ.

   Колектив змагався з 17 командами у категорії формейшн і понад 40 учасників у категоріях «соло» та «дуети».

  • Терцентр долучився до акції проти насильства

   Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради створення в конкретному регіоні або окремій державі соціального простору, вільного від насильства.

   Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

  • У Лисичанській міській раді відбулась Презентація "ГІС МАтаОВК"

   Сьогодні, 26 листопада, у Лисичанській міській раді відбулась Презентація Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки конфліктів в Луганській та Донецькій областях» («ГІС МАтаОВК») за напрямком роботи Програми розвитку ООН на Сході України «Громадська безпека та соціальна згуртованість» та Діалогова зустріч на тему «Сприяння спільному обговоренню представниками громади з різними поглядами проблем у громаді, які виявлені «ГІС МАтаОВК».

  • Вітаємо вихованців Лисичанської ДМШ № 2 з відзнаками XІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв!

   22 та 23 листопада учні фортепіанного відділу та відділу оркестрових інструментів Лисичанської ДМШ № 2 взяли участь у XІ Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Осінні мелодії». Захід відбувся у м. Харків за підтримки Міністерства культури України, Національної Всеукраїнської Музичної Спілки.

   Загалом до фестивалю долучилися учасники з багатьох міст України. Зокрема, від Лисичанської музичної школи № 2 взяли участь 25 солістів та 5 ансамблів у номінаціях «Інструментальне мистецтво» та «Вокал».

  • Лисичанські спортсмени отримали відзнаки відкритих змагань Донецької області з легкоатлетичного двоборства

   23 листопада лисичанські спортсмени взяли участь у відкритих змаганнях Донецької області по програмі легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2005-2006,2007р.н. та молодше, що проходив в місті Бахмут.

   Загалом до змагань долучилися 120 спортсменів з міст та районів Луганської та Донецької областей.

   Спортсмени нашого міста показали наступні результати:

  • На базі Лисичанської міської ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат області з косіки карате

   У суботу, 23 листопада, на базі Лисичанської міської ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з косіки карате. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Лисичанська та Попасної.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • Вітаємо лисичанських спортсменів із зайнятим ІІ-м місцем на Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо!

   23 та 24 листопада вихованці Лисичанської міської ДЮСШ взяли участь у І-му Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо серед юнаків 2005-2006, 2007-2008, 2009-2011 р.н. та дівчат 2008-2010 р.н. на призи президента ХАСБЄ Юрія Даниляка, що проходив в місті Харків.

   Загалом до змагань долучилися близько 400 спортсменів з усієї країни.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • Триває конкурс "Учитель року - 2020"

   22 листопада в Лисичанському НВК «Гарант» відбувся другий етап І (зонального) туру всеукраїнського  конкурсу «Вчитель року – 2020».

   Учасники в номінації «Початкова освіта» під час конкурсного випробування «Методичний експромт» проводили для членів журі майстер-класи, демонструючи власні педагогічні ідеї, методи і прийоми роботи, а також презентували розроблені проєкти за загальною темою «Формування соціальної та громадянської компетентності молодших школярів».

  • У терцентрі відбувся творчий вечір Анатолія Алєксєєнка

   22 листопада в Лисичанському територіальному центрі для підопічних відділення денного перебування відбувся творчий вечір поета і співака, заслуженого працівника культури України, лауреата Міжнародної премії Спілки письменників України Анатолія Алєксєєнка.

  • "Цей підступний сірник"

   Під такою назвою 22 листопада в ПК «Діамант» відбулася феєрична вистава за однойменною п`єсою Льва Новогрудського від театральної студії «BRAVO» (керівник Рита Коровкіна).

   Глядачами театрального дійства була учнівська молодь мікрорайону.

  • 23 листопада - День пам'яті жертв голодоморів

   Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів.

   Національний день пам’яті про мільйони загиблих від Голодомору 1932-1933 та голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років відзначають на підставі Указів Президента від 26 листопада 1998 року та 21 травня 2007 року.

   У цьому році День пам’яті жертв голодоморів припадає на 23 листопада. Цього дня о 16:00 оголошена загальноукраїнська хвилина мовчання та старт акції «Запали свічку» — традиційний спосіб вираження поваги і вшанування.

  • У Лисичанську вшанували пам'ять жертв голодоморів

   Сьогодні, 24 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів, біля меморіального знаку Пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років зібралися керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, керівники і співробітники органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та мешканці міста.

   Сергій Іванович нагадав, що у ХХ сторіччі українці пережили три голодомори, та наймасштабнішим став Голодомор 1932-1933 років, коли трагедія зачепила майже кожну українську родину.

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   20 листопада в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Під час засідання комісією розглянуто питання надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (3 звернення) та житлової субсидії (48 звернень) сім’ям, які на загальних підставах не мають права на її призначення.

  • Міський голова Сергій Шилін привітав працівників гідрометеорологічної служби з професійним святом

   Сьогодні, 22 листопада, до Дня працівників гідрометеорологічної служби, міський голова Сергій Шилін привітав з професійним святом метеорологів.

   Від імені міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто Сергій Іванович висловив слова вдячності за відданість справі та побажав міцного здоров’я, щастя та миру. «Нехай поруч буде затишок та комфорт, а в родинах панує достаток і благополуччя», — підсумував міський голова.

  • «Україна - гідна Свободи»

   Під такою назвою, сьогодні, 21 листопада, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід до Дня Гідності та Свободи, в якому взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Лисичанської міської ради Олександр Савченко, начальники відділів культури та у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Людмила Ткаченко та Ніна Нецвєт, студенти Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу та Привільського професійного ліцею, громадськість.

  • "Барви шахтарського краю": відбувся І міський вокальний конкурс

   Вчора, 20 листопада, у Новодружеській дитячій школі мистецтв відбувся I міський вокальний конкурс «Барви шахтарського краю». У конкурсі взяли участь 23 учня шкіл естетичного виховання міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля. Прослуховування учнів відбулося у номінаціях: «Академічний вокал» та «Естрадний вокал».

   За результатами конкурсу учні посіли наступні місця:

   - номінація «Естрадний вокал»

   І місце – Вікторія Шкабура (викладач Альона Зінченко), Ксенія Дубовик, Ярослава Дайнеко, Ольга Сергєєнкова (викладач Любов Штро);

  • В Україні знов стартує конкурс для обдарованих студентів


   Останнім часом в Україні все більше популярності набирають програми націлені на матеріальну підтримку розумних студентів. EducationUA 2019-2020 – одна з низ. Це соціальна програма, яка пропонує українським студентам за допомогою конкурсної основи отримати матеріальну винагороду показавши свої академічні успіхи.

   Організатори конкурсу вирішили провести конкурс повторно, так як минулого разу (конкурс тривав з 22 квітня по 31 липня 2019 року) було виконано усі умови і досягнуто позитивних результатів. Двоє переможців проекту отримали призові сертифікати по 10 000 гривень. Ці гроші були використані для оплати за навчання в українських вищих учбових закладах.

  • Вітаємо призерів обласного фестиваль-конкурсу "MusArt-країна"

   16 листопада учні мистецьких шкіл мм. Лисичанськ та Новодружеськ взяли участь в обласному відкритому фестиваль-конкурсі української музики «MusArt-країна».

   Захід відбувся в Сєвєродонецькому обласному музичному училищі ім. С.С. Прокоф’єва. Компетентне журі оцінювало виконавську майстерність учасників за наступними номінаціями: «Фортепіано», «Струнно-смичкові інструменти», «Духові та ударні інструменти», «Народні інструменти» та «Академічний спів».

  • 21 листопада - День Гідності та Свободи

   Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи. Ця дата започаткована та встановлена Указом Президента 13 листопада 2014 року на честь знаменних та доленосних подій у новітній історії нашої держави: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Цей день став початком переродження української нації, моментом, коли ми стали на шлях захисту демократичних цінностей, національних інтересів та європейського вибору.

   Свобода та гідність — ці слова викарбувані самою долею на всьому історичному шляху українців, вони — наш особистий національний код. За права та свободу боролися наші пращури, за них же покладають свої життя в наш час славні сини і доньки України.

  • У міській раді відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 20 листопада, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії.

   В ході засідання були розглянуті наступні питання:

  • ВІА "Другий фронт" відзначив свій 50-ти річний ювілей на сцені

   16 листопада у ПК ім. В.М. Сосюри відбувся святковий концерт до 50-ти річчя вокально-інструментального ансамблю «Другий фронт» (керівник Олексій Куделя).

   Зі сцени лунали всім відомі, улюблені пісні у виконанні ювілярів.

  • Учениця ЗОШ № 4 Світлана Таранська - переможниця конкурсу «Чарівна україночка»!

   Вчора, 19 листопада, у Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) було по-особливому яскраво та емоційно. Відділ освіти Лисичанської міської ради спільно з ЦПРШМ проводив музично-поетичний конкурс дитячої творчості «Чарівна Україночка».

  • Мільйон гривень виділили депутати з міського бюджету на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал»

   Вчора, 19 листопада, відбулось засідання 78-ї позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, комерційний директор ТОВ «ЛЕО» Андрій Колосов, керівники комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

   Депутатський корпус виділив 1 000 000 грн. на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал», вніс зміни до міського бюджету на 2019 рік та до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2019 рік.

  • У міській раді обговорили питання збереження історичної спадщини Бельгії

   Вчора, 19 листопада, міський голова Сергій Шилін провів зустріч з питання збереження історичної спадщини Бельгії на території Лисичанська, а саме будівель, які були зведені бельгійцями наприкінці ХІХ — на початку ХХ століття.

   У заході взяли участь народний депутат України Олександр Сухов та його помічники Дмитро Конов та Сергій Кутовий, науковий співробітник Лисичанського краєзнавчого музею Микола Ломака, член громадської організації (ГО) «Інформаційно-інноваційний бізнес-центр «Практика» Олексій Богатирьов, голова українсько-бельгійської міжнародної громадської організації (МГО) «Ukrainian People», виконавчий директор Агрохолдинга «Система» Аліна Левченко та громадський діяч, депутат Ужгородської міської ради Михайло Чурило.

  • Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

   DSC09457_thumbСьогодні, 19 листопада, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Інформацію про надання адміністративних послуг з призначення всіх видів соціальної допомоги, про хід виконання міської Програми розвитку молодіжного центру «Дружба» на 2019 рік та про стан справ на споживчому ринку міста члени виконкому взяли до відома.

  • Освітяни Лисичанська серед переможців XV Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм "Світ спорту"

   Напередодні Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку Національний олімпійський комітет України провів XV Всеукраїнський конкурс телевізійних програм «Світ спорту». Тим самим продовживши добру традицію, започатковану 15 років тому.

   Учасників конкурсу гостинно приймав Університет державної фіскальної служби в Ірпені, що на Київщині.

   На розгляд журі, до складу якого увійшли відомі телевізійники, уславлені олімпійці та спортивні фахівці, надійшло 52 сюжети та програми від 25 творчих колективів та окремих авторів з 15 регіонів країни.

  • Про намір здійснити встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії в 2020 році

   КП «Лисичанськтепломережа» інформує про намір здійснити встановлення тарифів на комунальну послугу з постачання теплової енергії (для потреб централізованого опалення) в 2020 році, згідно з вимогами Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018 №130).

   З інформаційними матеріалами про плановані тарифи можна ознайомитись на інформаційному стенді в абонентському відділі комунального підприємства «Лисичанськтепломережа» та за наступним посиланням http://www.lts.lg.ua/doc/Inf_tar.pdf.

  • Щорічна акція «16 днів проти насилля»

   Найвищою цінністю для будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. Щорічна акція «16 днів проти насильства» (25 листопада — 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати:

   25 листопада — Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

   1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

   2 грудня — Міжнародний день боротьби з рабством;

  • Шановні працівники та ветерани скляної промисловості!

  • 14 призових нагород здобули солістки "Атлантісу" на Чемпіонаті України та Міжнародному фестивалі виконавців Bellydance

   16 та 17 листопада солістки зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (керівник Ірина Гончарова) Дарина Лугова, Дарина Соколова, Олександра Ісаєва, Дар’я Паталаха та Софія Токарева взяли участь у Чемпіонаті України та Міжнародному фестивалі виконавців Bellydance.

   Всього у фестивалі взяли участь 2350 конкурсантів з різних міст України та країн ближнього зарубіжжя.

  • У Лисичанську відбувся ІІ (міський) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка


   16 листопада в Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 відбувся ІІ (міський) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 135 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти нашого міста, переможців І (шкільного) етапу конкурсу.

   Завідувач методичного центру Євгенія Карпова привітала учасників та побажала творчих перемог, наголосивши на важливості для кожного українця знання рідної мови, культури та традицій.

  • Лисичани Матвій Медик та Карина Куманкіна вибороли 10 місце на чемпіонаті світу з акробатичного рок-н-ролу

   16 листопада в місті Сен-Морис-л’Эгзиль (Франція), у складі збірної України, лисичанські спортсмени Матвій Медик та Карина Куманкіна взяли участь та вибороли 10 місце на чемпіонаті світу з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн.

   Вітаємо спортсменів та їх тренера Яну Зозулю.

  • У Лисичанську відбувся Кубок України з Айкідо

   16 та 17 листопада в Лисичанській міській ДЮСШ проходив Кубок України з Айкідо та одночасно Всеукраїнські змагання з Айкідо серед дітей, юнаків, кадетів, юніорів та молоді (ІІІ-ІV ранг), чемпіонат України з Айкідо серед ветеранів. У змаганнях взяли участь 262 спортсмени з Донецької, Харківської, Рівненської, Київської, Житомирської та Луганської областей.

   Привітати спортсменів завітали міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт, начальник управління молоді та спорту Луганської ОДА Антон Волохов та головний спеціаліст управління Наталія Воюшина.

  • У Лисичанську відбувся ІІ (міський) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

   17 листопада відбувся ІІ (міський) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У творчому змаганні взяли участь 185 учнів 3-11 класів з усіх шкіл нашого міста.

   Міський конкурс з української мови урочисто відкривали учні Лисичанського багатопрофільного ліцею. Юні знавці української мови побажали учасникам творчої наснаги та закликали усіх присутніх любити рідну мову, вивчати її, спілкуватися нею.

  • Лисичанські спортсмени отримали відзнаки на змаганнях з легкої атлетики

   10 листопада лисичанські спортсмени взяли участь у відкритій матчевій зустрічі команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002-2003р.н, що пройшла у в місті Бахмут. В змаганнях взяли участь 80 спортсменів з 7 міст Луганської та Донецької областей.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • У терцентрі святкували Міжнародний день студента

   У Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для слухачів «Університету третього віку» відбувся святковий захід, присвячений Міжнародному дню студента.

   Програма зустрічі була цікавою та різноманітною. Підопічні відділення денного перебування із задоволенням брали участь у конкурсах і вікторинах, грали, танцювали та разом виконували улюблені пісні, ділилися смішними та курйозними історіями студентського життя.

  • У Лисичанську відбувся конкурсу "Вихователь року - 2019"

   Протягом всієї осені у м. Лисичанськ відбувався конкурс професійної майстерності вихователів закладів дошкільної освіти «Вихователь року – 2019».

   За почесне звання змагалися 15 вихователів - представників всіх закладів дошкільної освіти міста, переможців першого відбіркового туру, який проводився на базі кожного садочка у вересні поточного року в рамках проведення «Тижня дошкілля».

   22 жовтня стартував перший етап ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності вихователів закладів дошкільної освіти «Вихователь року - 2019».

  • У Лисичанській міській раді відбулась робоча нарада з питань відкритих даних

   14 листопада у Лисичанській міській раді відбулась чергова робоча нарада з питань відкритих даних. У заході взяли участь секретар міської ради Едуард Щеглаков, заступник міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Олександр Савченко, начальники виконавчих органів Лисичанської міської ради, які є юридичними особами та відповідальні особи за оприлюднення, оновлення наборів даних у формі відкритих даних.

   Під час наради начальник відділу комп’ютерного забезпечення Олена Ракова нагадала присутнім про порядок оприлюднення наборів відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

  • У Лисичанську відбулася літературна вечірка "Родом із листопаду"

   9 листопада в центральній бібліотеці Лисичанської ЦБС відбулася літературна вечірка «Родом із листопаду», на яку зібралися поціновувачі поетичного слова. Під час заходу лисичанські поетеси Валентина Коміна та Любов Шипілова презентували свої нові збірки «Спинити на мить» та «Зустрічай кохання своє».

   У поетичних творах переплелись радість і смуток, спогади про дитинство і юність, мрії і надії, поезії про історію рідного краю та його сьогодення, кохання, радість та журбу, усе розмаїття людських почуттів. З виходом збірок авторів привітали гості заходу: почесний громадянин Лисичанська - Михайло Царинник, колеги по творчості та учнівська молодь.

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   13 листопада в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Під час засідання комісією розглянуті питання призначення житлової субсидії в окремих випадках, визначених Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848), та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

  • Бібліотеки Лисичанська поповняться новими книгами

   Величезний бонус - 1000 нових книг від провідних видавництв України, які поповнять фонди бібліотек, отримав у подарунок комунальний заклад «Лисичанська централізована бібліотечна система» від Федерації кікбоксингу WAKO в Луганській області.

   Відділ культури Лисичанської міської ради

  • У Лисичанську відбувся ІV міський конкурс "Музична палітра"

   12 листопада Лисичанська дитяча музична школа №2 гостинно приймала учасників ІV міського конкурсу індивідуальної виконавської майстерності учнів мистецьких шкіл «Музична палітра».

   Кожного року нові учасники приєднуються до участі в конкурсі, який дає можливість повірити в свої сили та крокувати до нових перемог у конкурсах та фестивалях вищих рівнів.

  • Увага! Будьте обережні: новий вид шахрайства!

   67541706_849796602071511_9222200043358912512_nНещодавно поліцією м. Сєвєродонецька задокументовано нову схему шахраїв: зловмисник на місцевих сайтах шукає оголошення про продаж коштовних товарів, зв’язується з продавцем та домовляється про придбання. При цьому особисто вони зустрітися не можуть, бо покупець на роботі та не може приїхати й забрати покупку.

  • Проблеми ЛКСП «Лисичанськводоканал» обговорили з представниками Дитячого фонду ООН (UNICEF) у міській раді

   Вчора, 13 листопада, міський голова Сергій Шилін та директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Сергій Лозиченко провели зустріч з представниками Дитячого фонду ООН (UNICEF): координатором та менеджером з управління інформацією Кластеру з питань води, санітарії та гігієни Марком Баттлом та Володимиром Калініним, керівниками проектів з питань води, санітарії та гігієни Андрієм Солоненком та Стасом Димковським.

   В рамках заходу були обговорені нагальні проблеми ЛКСП «Лисичанськводоканал» та проєкти, в яких наразі зацікавлена міська рада, щоб вивести підприємство з кризи.

  • Щодо нових умов призначення житлових субсидій окремим категоріям громадян

   subsidii-1024x683Урядовим рішенням від 20 жовтня 2019 року №878 внесено зміни до порядку призначення житлових субсидій, які стосуються:

   · дитячих будинків сімейного типу;

   · військовослужбовців;

   · громадян старших 60 років, що перебувають у шлюбі та мешкають у сільській місцевості.

  • Вітаємо переможців Всеукраїнського відкритого фестиваль-конкурсу "Барви Полтави"

   IMG_20191110_1136059 та 10 листопада інструментальний ансамбль «Рапсодія» та учень 4 класу оркестрового відділу Лисичанської ДШМ №1 Назар Баканов взяли участь у Всеукраїнському відкритому фестиваль-конкурсі виконавської майстерності гри на народних інструментах «Барви Полтави». Захід відбувся у м. Полтава. Цього року загальна кількість конкурсантів склала 337 учасників із 16 областей України, а це - 76 ансамблів та 261 соліст.

   Переможців конкурсу визначало професійне журі: народні артисти України, заслужені працівники культури, професори музичних академій, університетів, кандидати музикознавства, директори та викладачі музичних навчальних закладів тощо.

  • Делегація Лисичанська взяла участь у тренінгу з основ конфліктної чутливості

   З 6 по 8 листопада у м. Харків відбувався тренінг з основ конфліктної чутливості для членів територіальної громади м. Лисичанська і Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

   У склад делегації від Лисичанської міської ради ввійшли: начальник відділу економіки Олександр Мордасов, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ Олена Романюк, начальник відділу культури Людмила Ткаченко, начальник відділу юридичної та кадрової роботи Світлана Шенькарук, головний спеціаліст відділу освіти Наталія Лагдан, фахівець із соціальної роботи І категорії Лисичанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга П’яткова. Також територіальну громаду нашого міста представляли депутат Лисичанської міської ради Віталій Куліковський, заступник головного редактора ПП «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь» Тетяна Марчук та заступник голови Лисичанської міської організації ветеранів України Любов Утенкова, головний спеціаліст сектору у Луганській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Анастасія Овсяннікова.

  • У міській раді відбулась чергова робоча нарада з питань відкритих даних

   11 листопада у Лисичанській міській раді відбулась чергова робоча нарада з питань відкритих даних. У заході взяли участь заступники міського голови Ігор Ганьшин та Максим Головньов, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Олександр Савченко, начальники відділів та відповідальні особи за оприлюднення та оновлення наборів даних у формі відкритих даних структурних підрозділів Лисичанської міської ради.

  • Лисичанські школярі змагалися в інтелектуальній грі «Відун»

   Те, що шаблею юні козаки вправно володіють, — сумніву немає. А от чи блещуть розумом — питання! Тож і взялися молоді козаки та джури вчора, 12 листопада, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) завзято доводити свою інтелектуальну спроможність на грі «Відун» (черговому етапі міської патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

   Інтелектуальні баталії точилися серед 21 команди шкільних козацьких куренів. Традиційно на учасників чекали 36 цікавих завдань, боротьба між гідними суперниками та шквал позитивних емоцій.

  • Про зміни у механізмі надання деяким категоріям населення пільг на оплату житлово-комунальних послуг

   Сьогодні, 12 листопада, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулася робоча нарада з питання змін у механізмі надання деяким категоріям населення передбачених законодавством пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

   У нараді взяли участь представники громадських організацій: «Ветерани Чорнобиля міста Лисичанська», «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини», «Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)», «Лисичанська міська організація ветеранів України», представники всіх комунальних підприємств міста, організацій, які надають комунальні послуги, управління праці та соціального захисту населення міської ради, управління з виконання політики міської ради в галузі житлово-комунального господарства.

  • «DANCE TOGETHER - 2019»

   10 листопада учасники зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» (Лисичанський міський ПК, керівник Олександр Посошко) взяли участь у чемпіонаті Донецької області зі спортивного бального танцю «DANCE TOGETHER — 2019».

   Захід відбувся у місті Краматорськ, куди з’їхалися вихованці з різних областей України, загалом близько 1100 учасників з більш ніж 70 клубів спортивних танців.

  • Вихованці міської ДЮСШ вибороли призові місця на Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо

   10 листопада лисичанські спортсмени взяли участь у Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо серед юнаків 2007-2008, 2009-2010 р.н. та дівчат 2007-2008 р. н. на призи Комсомольского селищного голови Дмитра Діхтяря, що пройшов в смт Слобожанське Харківської області.

   До змагань долучилися понад 200 спортсменів з Луганської, Донецької, Сумської та Харківської областей.

  • В Україні введено в обіг нову банкноту номіналом 1000 гривень

   З 25 жовтня 2019 року Національний банк України ввів в обіг нову банкноту номіналом 1000 (одна тисяча) гривень. Це перша банкнота нового номіналу, введена в обіг за останні 13 років (востаннє в обіг вводився новий номінал у2006 році — 500 гривень). Банкнота 1000 гривень продовжує дизайн нового банкнотного ряду та має потужну систему захисту від підробок.

   Національний банк України для більш детального інформування громадськості розробив тематичний сайт https://1000uah.bank.gov.ua/#new, на якому можна дізнатися про нову банкноту, її елементи захисту та дизайн (із можливістю завантажити набір інфографік та відео щодо дизайну та елементів захисту, з мобільним додатком щодо захисних елементів банкнотного ряду гривні) та відеороликами про історичний аспект зображення на банкноті.

   За матеріалами Національного банку України

  • Вітаємо лисичанських спортсменів з відзнаками V етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу!

   9 листопада лисичанські спортсмени взяли участь у V етапі чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн, що пройшов в місті Сєвєродонецьк.

   До змагань долучилися понад 250 спортсменів з міст Харків, Київ, Запоріжжя, Павлоград, Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

   Лисичани показали наступні результати:

  • В Лисичанську пройшли тренінгові заняття Школи творчої молоді «Твій голос проти торгівлі людьми»

   На базі Навчально-виховного комплексу — школи І-ІІ ступенів — ліцею «Гарант» відбулися тренінгові заняття Школи творчої молоді «Твій голос проти торгівлі людьми». Учасниками стали учні старших класів, учителі й психологи, педагоги-організатори та громадські активісти м. Лисичанська, Новопскова, Сєвєродонецька, Кремінної.

   Все більше українців шукають заробітку за кордоном, легко погоджуються на заманливі пропозиції злочинців. Як не стати «живим» товаром та що потрібно знати перед тим, як все-таки вирішити працювати чи навчатися за кордоном, — про це учасники тренінгу говорили разом з тренером громадської організації (ГО) «Март» та Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» Андрієм Кінашем.

  • У міській раді пройшла позачергова сесія

   Вчора, 11 листопада, відбулось засідання 77-ї позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, представники громадськості та засобів масової інформації.

   На засіданні депутати підтримали звернення до Прем’єр-міністра України та голови Верховної Ради України стосовно зареєстрованого у Верховній Раді України проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громад.

  • Лисичанські вокалісти взяли участь у ІV обласному фестивалі нової української пісні

   9 листопада викладачі Новодружеської дитячої школи мистецтв та солісти Лисичанського міського Палацу культури (ПК) і ПК ім. В.М. Сосюри взяли участь у ІV обласному фестивалі нової української пісні, який відбувся у м. Сєвєродонецьк.

   До заходу долучилися понад 35 професійних виконавців та студентів мистецьких вищих навчальних закладів з Луганської та Донецької областей.

  • Фахівці Лисичанського терцентру здійснили виїзний захід в УТОС

   Мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відповідно до затвердженого графіку здійснила черговий виїзд  до осіб з інвалідністю УТОС.

   Командою у складі завідувача відділення, соціального працівника, юрисконсульта, сестри медичної та перукаря було надано комплекс послуг, а саме: інформаційно-консультаційні, юридичні, соціально-медичні послуги та послуги перукаря.

  • Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

   Прийміть найщиріші вітання й побажання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

   Вам випала почесна місія — формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

   Щиро вдячні працівникам будинків культури, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів та майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки та щедрий внесок у розвиток національної культурної скарбниці.

   В цей святковий день бажаємо вам мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів, миру та злагоди, благополуччя у взаєминах з рідними. Нехай кожен день вашого життя буде сонячним, дарує радість натхнення і промені життєвої енергії.

   Міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет 

  • Освітяни Лисичанська взяли участь у написанні ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

   9 листопада 2019 року українці відзначають День української писемності та мови. Долучилися до святкування дня рідної мови й освітяни м. Лисичанська разом зі своїми учнями. У всіх школах проходять різноманітні просвітницькі та літературно-мистецькі заходи, присвячені нашій мові.

  • До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

   Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

   Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 пільги надаються у грошовій формі.

   Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами житлово-комунальних послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

  • Ілона Сердюк та Іван Тронов здобули почесні І місця на Міжнародному конкурсі мистецтв у Празі!

   З 3 по 6 листопада учні Лисичанської ДШМ № 1 (викладач Любов Штро) Ілона Сердюк та Іван Тронов взяли участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «Gold Europe», який відбувся у м. Прага. Конкурс проводився у великому залі старовинної бібліотеки XVII століття.

   Своїми яскравими виступами наші зірочки у прямому сенсі зачаровували поважне журі. За результатами конкурсу Ілона Сердюк та Іван Тронов отримали почесні І місця у ІІ та ІІІ вікових категоріях.

  • У Лисичанську вітали працівників культури та майстрів народної творчості

   Сьогодні, 7 листопада, в міському Палаці культури відбувся святковий захід, присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народної творчості.

   У фоє гостів свята зустрічали акордами класичної музики, пропонували переглянути виставку картин вихованців школи мистецтв, зробити фото на згадку в тематичній фото-зоні та ознайомитись з Інтеркультурним путівником Лисичанська.

  • Щодо проведеного розрахунку житлових субсидій на опалювальний сезон

   З 1 жовтня 2019 року запроваджено новий механізм фінансування житлових субсидій.

   Відтепер виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюватиметься управлінням праці та соціального захисту населення шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено субсидію, відкритий в уповноваженому банку або через відділення Укрпошти.

  • ЛКСП «Лисичанськводоканал» звертається до споживачів

   Шановні споживачі, з метою недопущення припинення водопостачання та водовідведення з боку енергопостачальної організації Лисичанське комунальне спеціалізоване підприємство (ЛКСП) «Лисичанськводоканал» звертається до вас з проханням терміново розрахуватися за спожиті послуги.

   Оплату можна здійснити через банківські установи, відділення Укрпошти, платіжні он-лайн системи, а також у касі абонентського відділу.

   ЛКСП «Лисичанськводоканал»

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 6 листопада, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (постанова КМУ від 24.02.2003 № 250), Положення про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ України від 21.10.1995 № 848), Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату (постанова КМУ від 27.12.2017 № 1098) та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

  • Вітаємо вихованців лисичанських ДШМ з відзнаками Міжнародного фестиваль-конкурсу мистецтв!

   3 листопада учні Лисичанської ДМШ № 2 Юлія Герасимюк та Софія Клешнева та учениця Привільської ДШМ Сніжана Колісніченко  взяли участь у Міжнародному фестиваль-конкурсі мистецтв «Grand Music Fest», який відбувся у м. Харків.

   Дівчата виступали у ІІ віковій категорії, Юлія у номінації «Вокальне мистецтва» у жанрі «Естрадний вокал», Софія у номінації «Оригінальне мистецтво» у жанрі «Інструментальна музика» (фортепіано) та Сніжана у номінації «Вокальне мистецтво» у жанрі «Естрадний вокал».

  • Пройшло чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

   Сьогодні, 5 листопада, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Інформацію начальника персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) Валерія Юркова про стан роботи з надання пільговій категорії населення передбачених законодавством пільг та компенсацій члени виконкому взяли до відома, а також погодили та винесли на розгляд міської ради проєкт Комплексної міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та членів їх сімей на 2020-2022 роки, проєкт Комплексної міської програми соціального захисту населення міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля на 2020-2022 роки та проєкт Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2020 рік.

  • У Лисичанську визначили переможців чемпіонату міста з класичних шахів

   2 листопада в центральній бібліотеці Лисичанської ЦБС були зіграні останні тури чемпіонату міста Лисичанська з класичних шахів, які і визначили переможців турніру.

   Нагадаємо, чемпіонат стартував 26 жовтня: 16 шахістів розпочали боротьбу за звання чемпіона Лисичанська з класичних шахів. Красиві комбінації та підступні пастки, потужні атаки та найміцніші оборонні споруди, завдяки майстерним маневруванням фігурами на 64 чорно-білих клітинах наші шахісти створювали справжні шедеври.

  • Аналітичний інструмент BOOST: нові можливості роботи з бюджетними даними

   Міністерство фінансів України наприкінці вересня цього року відкрив базу даних у сфері публічних фінансів та надав електронний інструмент для зручної роботи з численними бюджетними показниками. Інструмент аналізу бюджетних показників BOOST був розроблений на основі методології Світового банку з метою сприяння ефективному використанню бюджетних коштів, поліпшенню процесів прийняття рішень, прозорості та підзвітності. BOOST — аналіз містить інформацію про показники бюджету України (як державного так місцевого рівня) у розрізі: доходи, видатки, кредитування, фінансування. Тут містяться помісячні дані, починаючи з січня 2018 року. Регулярно здійснюється оновлення даних 25-го числа місяця наступного за звітним.

   Ознайомитися з міським бюджетом м. Лисичанська за допомогою аналітичного інструменту BOOST можливо на порталі за посиланням: https://openbudget.gov.ua/local-budget/12208100000/info/indicators

   Фінансове управління Лисичанської міської ради

  • На фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал» виділили з місцевого бюджету мільйон гривень

   Сьогодні, 5 листопада, відбулось засідання 76-ї позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

   Депутатський корпус виділив 1 000 000 грн. на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал», вніс зміни до міського бюджету на 2019 рік та до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2019 рік.

  • У Лисичанську відбувся Відкритий чемпіонат Луганської області з танців

   72741197_419333719015611_7304072751386460160_nМинулої неділі, 3 листопада, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся Відкритий чемпіонат Луганської області зі східних, циганських індійських танців, сучасної хореографії, естрадних танців, народних танців та хіп-хопу.

   У конкурсі взяли участь 20 танцювальних клубів з різних міст України. Наше місто представили зразкова студія східного танцю «Атлантіс» (керівник Ірина Гончарова, ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська), хореографічний колектив «Задоринки» (керівник Лідія Науменко, Лисичанський міський ПК), а також хореографічні колективи Новодружеської дитячої школи мистецтв «Ювента», «Талисман», «Сюрприз» (викладач Ангеліна Карауланова), «Конфеті», «Веселка», «Карамболь» (викладач Світлана Іванова — Зубрицька).

  • Щодо попередження про обмеження постачання електричної енергії на об'єкти Лисичанськводоканалу

   Сьогодні, 5 листопада, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови — голови місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергія Шиліна.

   Також у заході взяли участь керівники комунальних підприємств та виконавчих органів міської ради, депутати міської ради.

  • Вітаємо лисичанських боксерів - переможців та призерів ІІ відкритого турніру пам'яті тренера Валерія Плотнікова!

   2 листопада в місті Сєвєродонецьк пройшов ІІ відкритий турнір з боксу пам’яті тренера Валерія Плотнікова. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсмені з міст та районів Луганської області.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце — Данііл Мустафінов (50 кг);

  • Лисичанські спортсмени отримали відзнаки відкритого турніру з дзюдо

   2 листопада лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому турнірі з дзюдо, що присвячений 65-річчю тренера Олександра Короткого. Захід пройшов в місті Рубіжне.

   До змагань долучились 250 спортсменів з Донеччини, Луганщини та Харківщини. Учасники змагалися у двох вікових категоріях: до 14 років; та до 11 років.

  • У Лисичанську пройшов обласний чемпіонат з акробатичного рок-н-ролу

   2 листопада у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • Вітаємо лисичан з відзнаками IX Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів!

   1 та 2 листопада зразкова дитяча театральна студія «Арлекін», народна театр — студія «Лімпопо» (Лисичанський міський ПК), літературний театр «Натхнення» та учні театрального класу Лисичанської ДШМ № 1 взяли участь у IX Всеукраїнському фестиваль-конкурсі дитячих театральних колективів ім. Марка Ентіна «Лимонад».

   Захід відбувся у м. Харків, куди з’їхались 40 колективів із різних міст України та Білорусі. Учасники фестивалю представили на суд журі театральні та естрадні мініатюри: пантоміму та клоунаду, моновистави та літературно-музичні композиції, конферанс та буфонада, міні-спектаклі та уривки з великих вистав.

  • Шановні працівники соціальної сфери!

   Щиро вітаємо вас з професійним святом!

   Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя та тепла. Ви небайдужі до людських проблем, відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги — ветеранами, інвалідами, людьми похилого віку, багатодітними сім’ями та всіма, хто опиняється у важкій життєвій ситуації. Ваша робота вимагає виняткових особистісних і професійних якостей, сердечності, працьовитості, готовності завжди надати підтримку.

   В цей святковий день висловлюємо величезну подяку всім вам, працівникам соціальної сфери, за самовіддану працю, за доброту, чуйність і терпіння, за любов до своєї роботи.

   Бажаємо вам натхнення, безмежної життєвої енергії, здійснення всіх ваших бажань, невичерпної віри у щедрість людської душі, здоров’я і душевного спокою, злагоди і сімейного щастя!

   Міський голова Сергій Шилін

   Лисичанська міська рада, її виконавчий комітет

  • До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

   imagesМіністерство розвитку громад та територій України звертає увагу споживачів на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

   Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017 № 2189-УІІІ «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

   Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

  • У міській раді вітали соціальних працівників

   Сьогодні, 1 листопада, напередодні Дня працівників соціальної сфери, міський голова Сергій Шилін привітав з професійним святом представників трудових колективів соціальних служб міста.

   Від імені Лисичанської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто Сергій Іванович висловив слова глибокої вдячності за нелегку, але таку необхідну для людей працю, відданість своїй справі, безмежне терпіння та добре серце, а також побажав всім соцпрацівникам міцного здоров’я, успіхів, натхнення та сімейного добробуту.

  • Вітаємо лисичан - переможців та призерів творчого XIІ конкурсу «Сіверський Донець - очима молоді»!

   28 листопада у м. Сєвєродонецьк в Луганській обласній державній адміністрації відбулось нагородження переможців та призерів XIІ-го творчого конкурсу «Сіверський Донець — очима молоді». Серед них учні Лисичанської ДШМ № 1 та Привільської ДШМ.

   І місце — Світлана Романова (Привільська ДШМ) та Евеліна Талат (Лисичанська ДШМ № 1);

  • Соціалізація дітей та молоді засобами позашкілля

   29 листопада в Лисичанському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (ЛЦНТТУМ) пройшов теоретичний семінар-практикум з елементами тренінгу для педагогів позашкільних закладів освіти м. Лисичанська за темою «Теоретичні та практичні аспекти виховання та соціалізації дітей і молоді у позашкільному освітньому середовищі».

  • Правила поведінки на льоду

   image

   Зима тільки починається. Стовпчик термометра впевнено тримається на мінусових позначках. Наші водойми поступово вкриваються першою ще тонкою та ненадійною кригою. Вона завжди небезпечна, а до того ж ще й зрадлива: без шуму та тріску крига раптово провалюється під ногами. Особливо слабкою вона буває в заростях прибережного очерету, адже тут вона вся пронизана стеблами рослин. Небезпечний для пересування матовий білий лід з жовтуватим відтінком.

  • Пройшло чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   28 листопада в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

  • У міський раді пройшло засідання чергової 54-ї сесії

   Сьогодні, 29 листопада, відбулось засідання чергової 54-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання. Засідання очолив секретар Лисичанської міської ради Едуард Щеглаков. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

  • Вітаємо зразковий хореографічний колектив «Street Dance» зі здобутими перемогами

   25 листопада зразковий хореографічний колектив «Street Dance» Лисичанського Палацу культури «Діамант» під керівництвом Вікторії Магомаєвої взяв участь у Чемпіонаті України за версією World UCA «TRIUMPH», який відбувся у місті Київ.

  • У місті Лисичанську пройшла акція «Не дай СНІДу шанс!»

   Напередодні Міжнародного дня боротьби зі СНІДом фахівці із соціальної роботи КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» спільно із медичними працівниками кабінету «Довіри» організували та провели акцію «Не дай СНІДу шанс!», у ході якої інформували жителів міста Лисичанська про захворювання на ВІЛ/СНІД.

  • «Барви Полтави»

   Під такою назвою 24 та 25 листопада учні Лисичанської ДМШ №2 з класу гітари взяли участь у Всеукраїнському відкритому фестиваль-конкурсі виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Захід відбувся у Полтаві, куди з’їхалися представники з 17 областей України. Від Лисичанської дитячої музичної школи №2 участь у змаганнях взяли Володимир Михайлюк (9 років), Анастасія Ступка (13 років), Владислав Бобровський (14 років).

  • Учні лисичанської дитячої музичної школи №2 - переможці та призери Всеукраїнського конкурс-фестивалю мистецтв «Осінні мелодії»

   23 та 24 листопада учні фортепіанного відділу та відділу оркестрових інструментів Лисичанської ДМШ № 2 взяли участь у X Всеукраїнському конкурс-фестивалі мистецтв «Осінні мелодії». Захід відбувся у м. Харків в рамках проекту «Творчий шанс» за підтримки Міністерства культури України та Національної Всеукраїнської Музичної Спілки, куди з’їхалися учасники з різних міст України.

   Лисичанські музики взяли участь у двох номінаціях: «Інструментальне мистецтво: скрипка» та «Інструментальне мистецтво: фортепіано» в різних вікових категоріях. Поважне журі, до складу якого увійшли заслужені діячі мистецтв України, високо оцінили виступ дівчат:

  • У міській раді пройшла нарада з питань дотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів

   Вчора, 28 листопада, у Лисичанський міській раді пройшла спільна робоча нарада з питання дотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту. Захід відбувся у межах виконання Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р, в рамках взаємодії з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області.

  • До уваги отримувачів державної соціальної допомоги!

   Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради інформує. Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» передбачено підвищення з 1 грудня 2018 року прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць до 1853 грн, а для основних соціальних і демографічних груп населення прожитковий мінімум встановлено з 1 грудня 2018 року у розмірах:

   — для дітей віком до 6 років — 1626 грн;

  • У Лисичанському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відбувся флешмоб «16 днів проти насильства»

   28 листопада відвідувачі комунального закладу «Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді» взяли участь у флешмобі «16 днів проти насильства». Його учасники в такий спосіб висловили свою нетерпимість до розповсюдженого негативного явища як насильство, в тому числі у сім’ї.

  • Вітаємо колективи «Юнліс» та «Ever dance» з перемогами

   25 листопада зразковий ансамбль бального танцю «Юнліс» (КЗ «Лисичанський міський ПК», керівник Олександр Посошко) та студія бального танцю «Ever dance» (КЗ «Лисичанський ПК «Діамант», керівник Владислав Лисків) взяли участь у Всеукраїнських відбіркових змаганнях зі спортивних бальних танців «PRESTIGE CUP 2018», який відбувся у м. Сєвєродонецьк. Свої таланти продемонстрували понад 600 учасників із різних міст Луганської і Донецької областей.

  • Як перестати говорити дітям слова, які ранять

   Навіть люблячі і дбайливі батьки нерідко вимовляють не зі зла, а на «автоматі» або навіть «з кращих спонукань» слова, які глибоко травмують їх дітей. Як перестати завдавати дитині душевні рани, від яких залишається слід на все життя?
   У кожного з нас є уявлення про себе. У психології вони називаються «Я-концепцією» і складаються з образу себе, ставлення до цього образу (тобто нашої самооцінки) і проявляється в поведінці.

  • Що необхідно знати про безсоння

   Перше, що необхідно знати про порушення сну, це те, що сон є «дзеркалом» психічного здоров’я. Безсонням і нічними жахіттями наш мозок подає сигнал про допомогу: «Допоможи! Мені погано! Зверни на мене увагу!». Ми звикли ставитися до безсоння безтурботно, сприймати його як щось неприємне, але не особливо серйозне.

  • Рятувальники провели навчання робітників редакції регіональної газети "Ділова неділя"

   20 листопада співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели навчання робітників редакції регіональної газети «Ділова неділя».

   Метою заходу було підвищення рівня знань робітників при діях в умовах пожежі та при виникненні надзвичайної ситуації. Спочатку співробітники ДСНС розповіли про небезпеку пов’язану з вогнем та про те як саме необхідно діяти у тій чи іншій небезпечній ситуації.

  • Відбулись командно-штабні навчання органів управління сил місцевих ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Луганської області

   21 листопада у м. Лисичанськ відбулись командно-штабні навчання, мета яких — вдосконалення навичок керівників територіальних (регіональних, місцевих) спеціалізованих служб цивільного захисту в приведення підпорядкованих органів управління в готовність до дій за призначенням, розв’язанні оперативних задач, оформленні рішень на виконання аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт у текстовому вигляді та на мапі; залагодження органів управління та сил цивільного захисту, підвищення підготовки їх працівників, організація взаємодії та всебічного забезпечення у ході реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у складних умовах осінньо-зимового періоду.

  • Памятка при эксплуатации печного отопления

   · Чистка дымоходов проводится перед началом отопительного сезона. При постоянной эксплуатации печного отопления чистка проводится каждые два месяца, а при периодическом использовании — каждые три месяца.

   · Пол из горючих материалов рядом с печью накрывается предтопочным листом (металлическим листом размером 50×70 см).

  • Об'єкти, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів підвищеної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, що на підставі ст.53 Кодексу цивільного захисту України, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації протоколом № 30 від 12.12.2017 року затверджено перелік об’єктів підвищеної небезпеки Луганської області на 2018 рік, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення та графік впровадження автоматизованих систем на об’єктах підвищеної небезпеки.

  • Президент України виступить на загальнонаціональних телеканалах щодо затвердження Указу про введення в Україні воєнного стану

   Сьогодні, 27 листопада, о 19:40 на телеканалі «Україна» Президент України Петро Порошенко дасть роз’яснення щодо затвердження Указу про введення в Україні воєнного стану.

   Також Президент України виступить на телеканалах «Інтер» о 20:40 та «ІСТV» о 22:45.

  • Лисичанські театрали - переможці та призери Міжнародного фестиваль-конкурсу «Україна єднає світ!»

   24 та 25 листопада зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (КЗ «Лисичанський міський ПК») та учні театрального класу КЗ «Лисичанська ДШМ №1» (керівник та викладач Ірина Кабанова) і молода акторка Юлія Войнова учасниця Народної театр-студії «Лімпопо» (КЗ «Лисичанський міський ПК», керівник Надія Бражникова) взяли участь у Міжнародному фестиваль-конкурсі «Україна єднає світ!». Захід відбувся у місті Київ, куди з’їхалися понад 600 учасників.

  • «Українське мистецтво»

   Під такою назвою, 23 листопада, на базі Лисичанської Дитячої школи мистецтв № 1 відбулася ІІ міська дослідницька конференція. Захід відбувся з метою формування національної, громадської свідомості у підростаючого покоління, популяризації українського мистецтва, виховання любові до рідного краю.

   В конференції взяли участь учні мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

  • До уваги абонентів КАТП 032806

   Шановні абоненти! Лисичанським КАТП 032806 зафіксовані відомості щодо боржників, які невчасно оплачують надані послуги по вивезенню твердих побутових відходів, чим порушують чинне законодавство. Згідно зі ст. 68, 162 ЖК України наймач зобов’язаний своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги.

   Шановні мешканці міста, які мають заборгованість більше місяця! Керівництво підприємства звертається з проханням погасити її негайно. Відповідно до п.17 "Правил користування приміщеннями житлових будинків прибудинкових територій, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.1992 № 572, наймачами квартири вносяться плата за найм житла щомісяця не пізніше 10 числа наступного місяця. Тож, сплата заборгованості повинна бути сплачена в строк.

  • Лисичанські спортсмени гідно представили наше місто на змаганнях з легкої атлетики у м. Бахмут

   24 листопада у м. Бахмут відбулись відкриті обласні змагання з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь 160 спортсменів з 12 міст та районів Донецької та Луганської областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • Вихованці міської ДЮСШ отримали нагороди Кубку Української Федерації з косіки карате

   З 23 по 26 листопада у м. Добропілля на базі Палацу спорту пройшов Кубок Української Федерації з косіки карате. У змаганнях взяли участь близько 180 спортсменів з міст  та селищ Луганської та Донецької областей: Лисичанськ, Павлоград, Покровськ, Попасна, Білицьке, Добропілля, Гірник, Мирноград, Селідове, Новогродівка.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • Вітаємо Ніку Дутову - призерку кубку України з карате

   25 листопада у м. Харкові відбувся кубок України з карате по JKS. У змаганнях взяли участь близько 370 спортсменів з різних областей України.

   Лисичанська спортсменка Ніка Дутова виборола ІІ місце у розділі Куміте (особистий виступ).

  • Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

   Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 3 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі — конкурс).

   Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

  • В Лисичанском терцентре прошла лекция об "неотложных состояниях"

   Командир отряда быстрого реагирования Луганской областной организации Общества Красного Креста Украины Петр Костиря систематически проводит интерактивные лекции для подопечных Лисичанского терцентра. Встречи направлены на привлечение внимания населения к вопросам профилактики и симптоматики различных заболеваний.

   23 ноября состоялось очередное занятие, на котором Петр Александрович просто и доступно рассказал об «неотложных состояниях»: оказание первой помощи и обучение подопечных отделения дневного пребывания распознанию симптомов инфаркта, инсульта, первой помощи при эпилепсии и кровотечениях.

  • «Волною музыка нахлынет»

   Під такою назвою минулого тижня на базі КЗ «Лисичанська ДШМ № 1» відбувся святковий концерт за участю викладача Валерія Сидоренко та інструментального педагогічного ансамблю «Рапсодія» - лауреатів конкурсів Всеукраїнського та Міжнародного рівнів - у складі Олени Духновської, Маргарити Погрібної та Володимира Бахтіна під керівництвом Валерія Сидоренко. 

  • Перлини українського мистецтва

   Минулої п'ятниці Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді вітав у себе в гостях учасників обласних майстер-класів з декоративно-прикладного мистецтва.

   До нашого міста з’їхалися бажаючі з Сєвєродонецька та Кремінної, Рубіжного та Сватова, Станиці Луганської та Чмерівської ОТГ, Новопсковського району та, звісно, Лисичанська.

  • Увага! Погіршення погодних умов!

   Внаслідок впливу південного циклону на території Луганської області очікується ускладнення погодних умов: вдень 26 листопада та протягом доби 27 листопада опади у вигляді снігу та мокрого снігу, місцями сильний сніг, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, вдень 27 листопада місцями хуртовини, посилення північного вітру 15-20 м/с.

  • У Лисичанську вшанували пам'ять загиблих від голодоморів

   Сьогодні, 23 листопада, напередодні 85-х роковини Голодомору 1932-1933 років в Лисичанську відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам голодомору. У заході взяли участь керівництво міста, представники органів місцевого самоврядування та державної влади, правоохоронних органів та прикордонники.

   Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку та вшанували хвилиною мовчання пам’ять мільйонів невинно загиблих людей.

  • Запрошуємо долучитись до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

   З 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Зазначимо, що Міжнародна акція «16 днів проти насильства» ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

   Кампанія 16 Днів Активізму проти ґендерно зумовленого насильства починається 25 листопада — у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок і триває до Міжнародного дня прав людини, 10 грудня, для привернення уваги до проблеми насильства щодо жінок щороку у світі. Такі часові рамки були обрані, щоб символічно поєднати насильство над жінками та права людини, і наголосити, що насильство є кричущим порушенням прав людини. Темою глобальної кампанії 2018 року для України є: «Orange the World:#HearMeToo».

  • Софія Ажипа – призер Міжнародного дитячо-юнацького фестиваль-конкурсу мистецтв «SKY STARS FEST autumn Krakow»

   Наше місто на Міжнародному дитячо-юнацькому фестиваль-конкурсі мистецтв «SKY STARS FEST autumn Krakow» представила учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Софія Ажипа, який проходив у м. Кракові (Польща).

   «SKY STARS FEST autumn Krakow» — це спільний проект України та Польщі, організований за підтримки Міжнародної організації «Талановиті діти України». Цього року Україну на конкурсі представили 170 учасників.

  • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 21 листопада, у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

   До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

  • Вітаємо переможців обласного конкурсу естрадної та джазової музики «РИТМ-FEST»

   Минулої суботи, 17 листопада, відбувся обласний конкурс естрадної та джазової музики «РИТМ-FEST», який проходив на базі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва.

   Цього року у конкурсі взяли участь учні мистецьких шкіл Луганської області та талановита молодь, які показали себе у двох номінаціях: «Солісти» та «Ансамблі».

   Наше місто гідно представили ансамбль гітаристів під керівництвом Ігоря Дерев’янко, ансамбль скрипалів «Тутті» під керівництвом Олени Сергєєвої, інструментальний ансамбль «Веселка» під керівництвом Олена Фелік та учні класу скрипки Тетяна Урядкіна, Марія Міненко, Поліна Костюченко Лисичанської дитячої музичної школи № 2. А також дует піаністів «Водограй» під керівництвом Тетяни Павлухіної та учні Іван Тронов — викладач Любов Штро, Дмитро Бородавкін — викладач Алла Бандур Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1; учениця Сімакова Валерія — викладач Оксана Гришина Новодружеської дитячої школи мистецтв.

  • У Лисичанську відбулась презентація книги «Прагнення волі. Спогади військового капелана 2014-2015»

   18 листопада в центральній бібліотеці відбулась презентація книги військового капелана отця Ореста-Романа Сала «Прагнення волі. Спогади військового капелана 2014-2015», яка здобула перемогу в конкурсі «Краща книга Книгофесту» у м. Жовква та дипломована спеціальною відзнакою президента ГО «Форум видавців» у м. Львова.

  • "Вшануймо подвиг учасників Революції Гідності"

   Під такою назвою сьогодні, 21 листопада, у міському краєзнавчому музеї відбувся урочистий захід з нагоди Дня Гідності та Свободи.

   У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, Лисичанського прикордонного загону, працівники музею, викладачі, студенти та мешканці міста.

  • Сувениры к новогодним праздникам создавали в Лисичанском терцентре

   В предновогодний период каждый из нас погружается в непередаваемую атмосферу ожидания праздников. В домах наряжают елки, в окнах сияют гирлянды, блестит разноцветная мишура и красуются наклеенные снежинки... К вопросу создания новогодних украшений можно подойти и творчески, изготовив красивые картинки-вытынанки.

   Вытынанка — это искусство ажурного вырезания из бумаги, бересты, ткани или кожи. Такой вид декоративно-прикладного творчества можно считать одним из наиболее популярных, который идет почти вровень с соломоплетением.

  • 21 листопада - День Гідності та Свободи

   Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи.

   Ця дата започаткована Указом Президента України від 13 листопада 2014 року № 872/2014 з метою утвердження в країні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

   В цей день усі українці ще раз мають згадати, що лише в єдності дій можна досягти величної мети — побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою буде пишатися майбутнє покоління. Згадати, що в скрутну хвилину всі мають згуртуватися, підтримати та допомогти один одному.

   Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. Тож ми всі, українці, маємо зберігати і захищати цей безцінний скарб.

   З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби та всіх тих, хто відстояв перемогу та мужньо боронить рідну землю, хто демонструє щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, хай ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

   Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет 

  • Працівники міського краєзнавчого музею взяли участь у воркшопі "Сучасні методи роботи музею"

   З 12 листопада протягом тижня директор КЗ «Лисичанський міський краєзнавчий музей» Альона Задорожна та головний зберігач фондів Ольга Бушина прийняли участь у четвертому воркшопі «Сучасні методи роботи музею», який відбувся у м. Вінниця. Разом з ними у воркшопі навчалися 41 працівник з 28 музеїв Донецької та Луганської областей.

  • Про чергове засідання виконавчого комітету

   СнимокСьогодні, 20 листопада, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив переший заступник міського голови Андрій Шальнєв.

   Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Також члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію про створення умов для забезпечення якості освіти у навчально-виховних комплексах м. Лисичанська з якою виступила начальник відділу освіти Тетяна Худоба (детальніше у додатку 1). У зв’язку з тим, що заклади освіти спрямували свою роботу на виконання основної мети, яка лежить в основі діяльності установ, рішення виконавчого комітету було знято з контролю.

  • Вітаємо учасників зразкової студії східного танцю "Атлантіс" з перемогами

   17 листопада учасники зразкової студії східного танцю «Атлантіс» під керівництвом Ірини Гончарової взяли участь у Чемпіонаті України-2018 по Bellydance. Захід відбувся у м. Київ, куди з’їхалися 33 танцювальні клуби і колективи з 23-х міст України: Полтава, Київ, Краматорськ, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Бердянськ, Запоріжжя, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Луцьк, Чернігів, Кропивницький, Бровари,Дніпро, Слов’янськ та інших.

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери 5 етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

   17 листопада у м. Новомосковськ відбувся 5 етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар и команд формейшн. У змаганнях взяли участь більше 250 спортсменів з Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Київської областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • Вихованці міської ДЮСШ - призери матчевої зустрічі з легкої атлетики

   17 листопада у м. Бахмуті відбулась матчева зустріч з легкої атлетики (юніори та юнаки 2001 р.н і молодше) серед команд ДЮСШ Донецької та Луганської областей.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   біг 60 м – ІІ місце – Наталя Постолатьєва, Дарина Степаненко;

  • В Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо

   17 листопада у м. Лисичанську на базі КЗ «ЛМДЮСШ» відбувся відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2005-07 р.н., 2008-10 р.н.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   1 місце – Заріна Гусакова (48 кг), Альона Базік (44 кг), Микита Уровець (25 кг), Єгор Нікітенко (38 кг), Віктор Мішанков (65 кг), Сергій Стиранець (50 кг);

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери змагань зі спортивної гімнастики

   17 листопада у м. Бахмут відбулася першість зі спортивної гімнастики серед дівчат, присвячена 35-річчю СК «Юпітер». У змаганнях взяли участь 20 спортсменів з міст Бахмут та Лисичанськ.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце – Поліна Пікуль, Христина Сик;

  • Вітаємо футбольну команду НВК "Гарант" з перемогою

   15 листопада у м. Лисичанськ на базі спортивної зали «Скляр» відбулись обласні зональні змагання з футболу «Шкільна ліга». У змаганнях взяли участь команди з Попаснянського району, міст Сєвєродонецька, Рубіжного і Лисичанська.

   Наше місто представляла команда КЗ «НВК «Гарант». Лисичанська команда футболістів виграла усі 3 гри і зайняла 1 місце.

  • "Музична палітра"

   Під такою назвою 14 листопада на базі Лисичанської ДМШ № 2 відбувся ІІІ міський конкурс виконавської майстерності учнів мистецьких шкіл. Цього року у заході взяли участь 146 учнів, серед яких 73 соліста та 11 творчих колективів. До складу журі увійшли провідні викладачі та керівники мистецьких закладів міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Новодружеськ, Привілля.

  • Учні та вчителі школи №27 взяли участь у тренінгу "Активізм та адвокації у сфері профілактики та охорони здоров'я"

   17 листопада на базі комунального закладу «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 Лисичанської міської ради Луганської області» відбувся виховний семінар-тренінг «Активізм та адвокації у сфері профілактики та охорони здоров’я», проведений Київською благодійною організацією «Об’єднання підлітків та молоді «TEENERGIZER», створеної за сприяння Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, за участю національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит, ГО «Дитинство без СНІДу».

  • Фільм про спортивне життя Лисичанської школи став лауреатом ХІV Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм "Світ спорту"

   До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Національний олімпійський комітет провів Всеукраїнський фінал і нагородив лауреатів і номінантів ХІV Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту», що проводиться з 2003 року і був заснований за ініціативи Луганського обласного відділення НОК та його колишнього голови Миколи Кравченка.

  • У Лисичанську обирали «Міс Осінь 2018»

   15 листопада у залі для глядачів Лисичанського міського Палацу культури відбувся щорічний конкурс краси і таланту «Міс Осінь 2018». Цього року за титул «найкрасивішої та найталановитішої» учасниці змагались у 2-х вікових категоріях: 9 — 11 років та 15 −18 років.

   Учасницям потрібно було продемонструвати свої таланти в різних конкурсах: розповісти про себе, проявити винахідливість і чарівність, продемонструвати образ сучасної дівчини та образ «Леді Осінь 2018». Виступи оцінювалися за наступними критеріями: артистичність, оригінальність, творчий підхід, вміння триматися на публіці.

  • З Днем скловиробника!

  • З Днем працівників гідрометеорологічної служби!

  • Семинары с председателями уличных комитетов прошли в Лисичанске

   Семинары с председателями уличных комитетов Лисичанска прошли с 13 по 15 ноября в разных микрорайонах города: Городском ДК, ДК «Диамант» и Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью.

   В семинарах приняли участие секретарь Лисичанского городского совета Эдуард Щеглаков, заместитель городского головы Андрей Якимчук, депутаты городского совета, руководители структурных подразделений городского совета, коммунальных предприятий, представители правоохранительных органов, государственной службы по чрезвычайным ситуациям, городского управления Госпродпотребслужбы.

  • 53-я сесія міської ради пройшла у Лисичанську

   Вчора, 15 листопада, відбулось засідання позачергової 53-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання, яке очолив секретар Лисичанської міської ради Едуард Щеглаков.

   В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, представники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, громадськість та засоби масової інформації.

  • Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

   Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

   Ми живемо у період прогресивного розвитку інформаційних технологій — і саме ви безпосередні учасники і творці інформаційного процесу. Важко переоцінити роль радіо, телебачення та зв’язку у формуванні громадської думки та забезпеченні одного з основних прав громадян — права свободи слова.

   Ви — люди, які наділені талантом і щирим умінням приносити в кожен дім світло обізнаності і радість спілкування, ділитися з глядачами духовними скарбами, бути правдивими та об’єктивними. У всі часи головними показниками вашої роботи є відповідальне, творче ставлення до справи, компетентність, почуття обов’язку, що завжди супроводжує вас у повсякденному житті.

   В цей святковий для вас день бажаємо міцного здоров’я, добра й злагоди у ваших сім’ях, здійснення задумів та мрій, успіхів та благополуччя.

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • «Музичний світ»

   Щороку педагогічний колектив та учні Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 запрошують маленьких мешканців міста до Філармонії школяра на зустріч із необмеженим, яскравим, неповторним світом класичної музики. Так, 13 листопада у концертній залі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 відбулися концерти «Музичний світ», в якому взяли участь учні молодших та старших класів та викладачі мистецької школи.

  • TIME TO INVEST

  • Діяльність центрів надання адміністративних послуг Луганської області за 9 місяців 2018 року

   Діяльність центрів надання адміністративних послуг Луганської області за 9 місяців 2018 року.

  • У закладах культури міста відбулись заходи, присвячені Дню української писемності та мови

   Мелодійна й співуча українська мова — найбільше багатство нашого народу, в якій відображається його минуле та зріє майбутнє. З метою виховання почуття національної гідності, поваги до народу, його історії, любові до рідної української мови; поглиблення знання про виникнення писемності, історію та розвиток української мови; розвитку умінь та навичок виразного виконання творів різних жанрів протягом тижня в закладах культури відбулися заходи, присвячені Дню української писемності та мови.

  • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 14 листопада, у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

  • У Лисичанську відбулось засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

   Сьогодні, 15 листопада, у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

  • У міській раді обговорили питання запобігання та протидії домашньому насильству

   Особливості та проблематика міжвідомчої взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, - за такою темою вчора, 14 листопада, в Лисичанській міській раді пройшло засідання круглого столу.

   У заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, голова Лисичанського міського суду Андрій Березін, начальник відділу регіонального представництва в Донецькій та Луганській областях Департаменту регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Максим Якимець, представники органів місцевого самоврядування та державної влади, територіального медичного об’єднання м. Лисичанська, правоохоронці, адвокати та члени громадських організацій міста.

  • До відома керівників підприємств, установ, організацій незалежно від відомчої належності та форм власності, приватних підприємців!

   З метою забезпечення безперебійної роботи автотранспорту та боротьби зі сніговими заметами та ожеледицею протягом осінньо-зимового періоду 2018-2019 років Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет нагадує про необхідність забезпечувати належне утримання територій, визначених Типовими правилами благоустрою території населеного пункту, затвердженими наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 р. № 310.

   Власники, балансоутримувачі або особи, які утримують території населених пунктів, зобов’язані мати власний необхідний для прибирання снігу і льоду ручний інвентар (лопати металеві або дерев’яні, мітли, кригоруби), достатній запас матеріалу для посипання з метою своєчасного проведення протиожеледних заходів.

  • Вітаємо директора ТОВ «Лайон» Галину Кузьмівну Костенко з ювілеєм!

   Вчора, 12 листопада, перший заступник міського голови Андрій Шальнєв та начальник управління економіки міської ради Олександр Некрасов від іменні Лисичанської міської ради та її виконавчого комітету привітали директора ТОВ «Лайон» Галину Кузьмівну Костенко з ювілеєм.

   Андрій Шальнєв побажав Галині Кузьмівні міцного здоров’я, щастя, довголіття, невичерпної наснаги та нових професійних досягнень і вручив медаль «За заслуги перед містом Лисичанськ».

  • З 1 грудня 2018 року діятимуть нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення побутових відходів)

   Лисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806 повідомляє, що з 01 грудня 2018 року діятимуть нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення побутових відходів) відповідно до рішення виконавчого комітету  Лисичанської комітету міського ради від 09.11.2018р. № 687.

  • Наталія Корольова та Лілія Жиділова – призери фестивалю «Нова українська пісня»

   10 листопада викладачі Новодружеської дитячої школи мистецтв — Вікторія Лаптєва і Наталія Костікова та солісти ПК ім. В.М. Сосюри — Лоліта Глотова, Лілія Жиділова та Наталія Корольова взяли участь у фестивалі «Нова українська пісня», який відбувся у концертній залі Сєвєродонецького обласного коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва.
  • «Смерекова хата - батьківський поріг»

   Під такою назвою, 9 листопада, в Лисичанському міському краєзнавчому музею відбувся пізнавальний урок з народознавства, присвячений Дню української писемності та мови.

   Учасниками заходу стали першокласники НВК «Гарант». Все в житті починається з найсвятішого — рідної хати, материнської пісні, родовідної пам’яті. Тому цей урок був про рід і людей, дорогих кожному хлопчику і дівчинці — матір, батька, бабусю і дідуся. Від поняття роду, рідного краю, діти пізнають суть рідного народу, його святині — мову, казки, пісні, матеріальну культуру.

  • Лисичанські спортсмени серед переможців Чемпіонату Донецької області з легкої атлетики

   9 листопада у м. Костянтинівка відбувся Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи газети «Провінція» серед юнаків та дівчат 2006-2008 р.н. «Шоколадна казка».

   У змаганнях взяли участь 180 спортсменів з Донецької та Луганської областей.

  • Стартував щорічний національний конкурс «Благодійна Україна»

   Мета цього заходу — визначення кращих українських благодійників, волонтерів і меценатів країни. Найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою — «Ангелом добра». У благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром».

   Засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» є Асоціація благодійників України.

  • #DRUZI_hub

   Під такою назвою, в Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 12, відкрито перший в місті дитячий креативний простір.

   Проект простору був розроблений учнями школи та представлений на першому дитячому Хакатоні Луганської області у квітні 2018 року, де він знайшов підтримку від підприємця з Харкова О. Сінчалова, і вже в травні була отримана перша допомога для розвитку проекту: сучасну машинку для шиття. Ідея створення проекту полягає в тому, що облаштування кімнати учні виконують власноруч, за підтримки вчителів школи та партнерів проекту МБФ «Жовто-блакитні крила» та «Генерація UA» (м. Сєвєродонецьк).

  • Свято рідної мови

   9 листопада в закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО) міста Лисичанська були проведені різноманітні просвітницькі та літературно-мистецькі заходи, присвячені святу рідної мові.

   Учні та їх батьки, вчителі взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Крила України». До цієї загальнонаціональної акції долучилося майже півтори тисячі учнів різних вікових категорій, 60 батьків та 180 освітян.

  • В Лисичанске поздравили работников учреждений культуры города

   Сегодня, 9 ноября, в Городском дворце культуры состоялось праздничное мероприятие, посвященное Всеукраинскому дню работников культуры и мастеров народного творчества.

   В мероприятии приняли участие секретарь Лисичанского городской совета Эдуард Щеглаков, заместители городского головы Игорь Ганьшин и Андрей Якимчук, депутаты городского совета, главный специалист отдела культуры Лисичанского городского совета Мария Остахова, работники учреждений культуры города.

  • В Лисичанске поздравили работников учреждений культуры города

   Сегодня, 9 ноября, в Городском дворце культуры состоялось праздничное мероприятие, посвященное Всеукраинскому дню работников культуры и мастеров народного творчества.

   В мероприятии приняли участие секретарь Лисичанского городской совета Эдуард Щеглаков, заместители городского головы Игорь Ганьшин и Андрей Якимчук, депутаты городского совета, главный специалист отдела культуры Лисичанского городского совета Мария Остахова, работники учреждений культуры города.

  • Про намір здійснити зміну тарифу шляхом коригування на поcлуги з централізованого опалення для населення в IV кварталі 2018 року

   КП «Лисичанськтепломережа» інформує про намір здійснити зміну тарифу шляхом коригування на поcлугу з централізованого опалення в IV кварталі 2018 року відповідно до вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 30.07.2012р. № 390).

  • У Лисичанську встановили нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами

   Сьогодні, 9 листопада, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив перший заступник міського голови Андрій Шальнєв.

   Під час засідання члени виконкому встановили тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами, які надаються Лисичанським комунальним автотранспортним підприємством 032806.

   Тарифи вводяться в дію з 01 грудня 2018 року та складатимуть вартість, наведену у таблиці:

  • Представників галузі культури Лисичанська відзначено обласними Подяками

   Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у Сєвєродонецькому коледжі культури та мистецтв імені Сергія Прокоф’єва пройшов обласний святковий захід.

   Під час заходу відбулось нагородження кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва області, серед яких Подякою Луганської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури, відродження національної свідомості відзначено начальника відділу культури Лисичанської міської ради Людмилу Ткаченко, а також Подяками управління культури, національностей та релігії було відзначено викладача Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Марину Шинкаренко та майстра декоративно-ужиткового мистецтва Маісу Гнєушеву.

  • У Лисичанську сьогодні проходить загальноміський день благоустрою території

   Сьогодні, 10 листопада, співробітники органів місцевого самоврядування вийшли на черговий день благоустрою території. Завдяки їх роботі спільно з працівниками комунальних підприємств територія скверу ім. Ю.А. Гагаріна була підготована до зимового періоду: земля позбавилася осінньої жовтої листви та сміття.

  • Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

   Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

   Це свято — винагорода за вашу повсякденну працю, віддане служіння мистецтву. Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури неоціненний, адже ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне, несете мистецтво до кожного серця, кожної душі.

   Щиро вдячні вам за постійний творчий пошук та яскраві самобутні таланти! В цей святковий день бажаємо миру, здоров’я, добра та благополуччя вам та вашим сім’ям. Нехай здійсняться всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим та сонячним, дарує радість натхнення і нові здобутки.

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • В ПК «Діамант» відкрили новий концертний сезон

   7 листопада в Палаці культури «Діамант» відбувся святковий концерт «Сяйво Діаманта», присвячений відкриттю концертного сезону 2018 — 2019.

   У заході взяли участь зразковий хореографічний колектив «Street dance» (кер. Вікторія Магомаєва), студія бального танцю «Ever dance» (кер. Владислав Лисків), студія естрадного вокалу «Voice up» (кер. Ірина Браташ) та гості — клуб акробатичного рок-н-ролу «Престиж» (кер. Інна Узлякова).

  • У Лисичанську урочисто стартувала програма малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні

   Сьогодні, 8 листопада, у Лисичанську на базі НВК «Гарант» відбулося урочисте відкриття програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні English Access Microscholarship Program (Access Program).

   Цей проект став можливим завдяки Уряду Сполучених Штатів Америки, тісної співпраці НВК «Гарант» із громадськими організаціями «Молодіжний центр Атлантичної ради України» (м. Київ), Project Harmony, Inc. Ukraine, за сприяння підрозділу цивільно-військового співробітництва Командування Сухопутних військ Збройний Сил України і докладених зусиль адміністрації та вчителів освітнього закладу. Місце в проекті отримали діти 13-15 років НВК «Гарант» та шкіл № 14 та № 24, які відібралися за результатами конкурсу власних портфоліо, мотиваційних листів, резюме та за результатами особистої співбесіди й тестування, перевага віддавалася дітям з незахищених категорій.

  • У краєзнавчому музеї пройшов творчий вечір Заслуженого працівника культури України Анатолія Алєксєєнко

   Вчора, 7 листопада, до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва та Дня української писемності та мови в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбувся творчий вечір Заслуженого працівника культури України Анатолія Алєксєєнко.

   На зустріч з відомим лисичанським поетом та виконавцем прийшли прихильники його творчості, працівники культури, друзі та знайомі.

  • Вітаємо лисичан з нагородами, отриманими на ХV Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни»!

   З 1 по 8 листопада учні Лисичанської дитячої музичної школи (ДШМ) № 2 взяли участь у ХV Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни». Захід відбувся у м. Київ під патронатом Героя України, народного артиста, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Євгена Станковича. До складу журі увійшли народні та заслужені артисти мистецтв України.

   Дівчата взяли участь у 3-х номінаціях: «Фортепіано, класична програма», «Сольний спів (академічний вокал)», Номінація «Сольний спів (естрадний вокал)». Виступи наших маленьких музикантів та співаків були яскравими, професійними та щирими.

  • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   7 листопада в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

  • У Лисичанську пройшов Чемпіонат Луганської області зі східних, циганських, індійських танців, сучасної хореографії, народних танців та хіп-хопу

   3 листопада у м. Лисичанськ відбувся Чемпіонат Луганської області, відбір на Чемпіонат України зі східних, циганських, індійських танців, сучасної хореографії, народних танців та хіп-хопу, одним із організаторів якого була керівник зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Ірина Гончарова.

  • «Молодь говорить»

   Під такою назвою, сьогодні, 7 листопада, в Лисичанській міській раді пройшло засідання круглого столу, ініційоване студентами та педколективом Вищого професійного училища (ВПУ) № 94, під егідою Дитячого фонду ООН UNICEF та громадської організації (ГО) «Ла Страда — Україна». Метою заходу було обговорення явищ булінгу та насильства в дитячих, учнівських та молодіжних колективах.

  • Вітаємо учнів та викладачів Лисичанської ДМШ № 2 з нагородами конкурсу-фестивалю «Сузір'я Святогір'я»!

   4 листопада учні та викладачі Лисичанської ДМШ № 2 взяли участь у XVІ Міжнародному дитячому конкурсі-фестивалі «Сузір’я Святогір’я», який відбувся у м. Слов’янськ.

   Наші учасники змагалися у 2-х номінаціях: «Інструментальний жанр» та «Вокал». За результатами змагань місця розподілились наступним чином. В номінації «Інструментальний жанр» 9 перших місць, 9 других та 5 третіх місць. В номінації «Вокал» — 3 перших місця та 1 третє.

  • Вітаємо лисичан - переможців та призерів Кубку України з Айкідо!

   3 листопада у м. Харків відбувся Кубок України з Айкідо. У змаганнях взяли участь 70 спортсменів з Харківської, Донецької, Луганської, Київської та Житомирської областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   Номінація «Сінай»:

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери відкритого чемпіонату Донецької області з легкої атлетики

   3 та 4 листопада у м. Бахмут відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н., 2003-2004 р.н.,2005 р.н. та молодше.

   У змаганнях взяли участь 200 спортсменів з Донецької та Луганської областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з баскетболу

   З 2 по 4 листопада у Лисичанському державному гірничо-індустріальному коледжі відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанська з баскетболу серед аматорських команд, присвячений 145-річчю Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу.

   У змаганнях взяли участь 18 команд з Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного.

  • Вітаємо лисичанських спортсменів з нагородами на чемпіонаті Луганської області з кікбоксингу WAKO!

   2 та 3 листопада у м. Сєвєродонецьк відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з кікбоксингу WAKO у розділі ЛОУ-КІК. У змаганнях взяли участь 70 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Сватового, Рубіжного, Костянтинівки (Донецька обл.).

   Лисичанські спортсмени у змаганнях показали наступні результати:

   І місце — Анатолій Абдулаєв (до 85 кг), Олександр Овчинніков (до 80 кг), Євген Малюк (до 65 кг), Андрій Кузьмин (до 65 кг), Володимир Хурт (до 70 кг), Юпатов Руслан (до 32 кг), Герман Полянський (до 30 кг);

  • Чергове засідання виконкому пройшло у міській раді

   Сьогодні, 6 листопада, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив переший заступник міського голови Андрій Шальнєв.

   Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію начальника відділу юридичної та кадрової роботи Світлани Шенькарук про роботу адміністративної комісії при виконкомі міської ради за 9 місяців 2018 року.

  • В житловому будинку сталася пожежа

   30 жовтня о 23:12 до Служби порятунку Луганщини надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: м. Лисичанськ, вул. Кронштадська. До місця виклику одразу було направлено черговий караул 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Луганській області. По прибуттю до місця виклику, під час проведення розвідки рятувальниками було встановлено, що вогнем охоплений житловий будинок та літня кухня з гаражем. У зв’язку з можливістю поширення вогню на сусідні будинки прийняте рішення про залучення додаткових сил, також було викликано карету швидкої медичної допомоги.

  • Про зміни до порядку надання житлових субсидій

   Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 № 841 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесені зміни до Порядку призначення житлових субсидій, що застосовуються з 1 жовтня 2018 року.

   Так, субсидія на оплату житлово-комунальних послуг тепер призначатиметься з місяця звернення до кінця опалювального сезону (30 квітня) і розраховуватиметься окремо на неопалювальний та опалювальний сезони.

   Всім домогосподарствам, яким субсидія була призначена на неопалювальний сезон 2018 року, продовжується термін дії субсидії до кінця опалювального сезону, і проводиться розрахунок розміру субсидії на опалювальний сезон без повторного звернення.

  • «Ангел счастья»

   В последние годы лепка из соленого теста вызывает все больший интерес, с каждым годом расширяя круг своих поклонников. Вот и подопечные отделения дневного пребывания Лисичанского терцентра под руководством преподавателей Центра научно-технического творчества решили изготовить подарки и сувениры для своих родных.

  • Вітаємо лисичан з відзнаками Всеукраїнського театрального фестивалю «Лимонад»!

   3 листопада колективи зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» Лисичанського міського ПК та літературного театру «Натхнення» Лисичанської ДШМ № 1 під керівництвом Ірини Кабанової взяли участь у Всеукраїнському театральному фестивалі «Лимонад» імені Марка Ентіна. У місті Харкові у акторській майстерності змагалися 40 творчих колективів із різних міст України.

  • У міській ДЮСШ пройшов ХVІІ відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби пам'яті Сергія Карасьова

   3 листопада у Лисичанській міській ДЮСШ (ЛМ ДЮСШ) відбувся ХVІІ відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР, воїна-афганця, Героя пожежної служби Сергія Карасьова.

   У змаганнях взяли участь 120 спортсменів з Лисичанська, Дніпра, Харкова, Костянтинівки, Біловодська, Старобільська, Попасної, Кремінної, Марківки, Новопскова, Білолуцька. Судейську бригаду очолив директор ЛМ ДЮСШ, майстер спорту СРСР з греко-римскої боротьби Дмитро Ладік.

  • Уважаемые работники социальной сферы!

   Поздравляем вас с профессиональным праздником!

   Бескорыстие, человеколюбие, гуманизм — вот те высокие жизненные ценности, которые утверждают в обществе работники социальной защиты. Эта работа требует особых личностных и профессиональных качеств, сердечности, трудолюбия, готовности всегда оказать поддержку.

   Вы окружаете вниманием самые незащищенные категории граждан. Среди них одинокие старики, инвалиды, малообеспеченные семьи, дети-сироты, все те, кто особенно нуждается в социальной защите и поддержке государства, в человеческой помощи и общении. Подобная работа под силу только тем, кто обладает настоящими душевными качествами, бесконечным терпением и добрым сердцем.

   В этот праздничный день, дорогие работники социальной сферы, примите слова глубокой благодарности за нелегкий, но такой необходимый людям труд, понимание важности задач, стоящих перед вами, преданность своему делу. Крепкого здоровья и мира, счастья и благополучия, успехов и вдохновения вам и вашим семьям!

   Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • Графік звітування депутатів перед виборцями

   Графік звітування депутатів Лисичанської міської ради сьомого скликання перед виборцями

  • На стадіоні «Шахтар» триває оновлення трав'яного покриття

   Культурно-оздоровчий комплекс «Стадіон «Шахтар», що розташований за адресою: вул. ім. В. Сосюри, 199, має найбільше футбольне поле (60×90) у Лисичанську. Робота щодо оновлення трав’яного покриття на футбольному полі була ініційована міським головою Сергієм Шиліним, за підтримки КАТП 032806, керівництва шахти ім. Д. Ф. Мельникова, голови міської Федерації футболу Олега Шкірі. Навесні депутати Лисичанської міської ради рішенням сесії виділили кошти із загального фонду міського бюджету на благоустрій та утримання в належному стані футбольного поля, з яких частково був придбаний посівний матеріал.

  • У Лисичанську пройшов обласний круглий стіл вчителів-методистів

   1 листопада в Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 8 відбувся обласний круглий стіл «Розвиток творчих здібностей, формування предметних компетентностей учнів на уроках соціально-гуманітарного циклу». В роботі круглого столу взяли участь Ірина Хайло — методист кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ЛОІППО, Євгенія Карпова — завідувач Лисичанським методичним центром, вчителі-методисти української мови та літератури, російської мови, історії, правознавства закладів освіти м. Лисичанська, долучилися до роботи й педагоги-філологи м. Сєвєродонецьк.

  • Ельміра Расулова - переможниця конкурсу краси і таланту «Україночка-2018»!

   Сьогодні, 2 листопада, у Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся музично-поетичний конкурс «Україночка — 2018».

   Конкурс таланту і краси проводився за номінаціями: «Чарівні мелодії пісень» (пісенний), «Гумористичні мотиви» (читання гуморесок чи жартівливої прози); «Лісова Мавка» (демонстрація одягу, вихід учасниць в образі Лісової Мавки — символу духовності і краси), «Танець — мова душі» (народна та сучасна хореографія).

  • Правила безпеки в осінній період

   З настанням осіннього похолодання, як це не прикро, різко зростає кількість надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж, з причин необережного поводження громадян з вогнем, порушення правил користування обігрівальними приладами, електрообладнанням та пічним опаленням.

   Звертаємо увагу громадян на виконання наступних основних вимог пожежної безпеки:

   — не допускайте використання для обігріву приміщень, несертифікованих та саморобних нагрівальних приладів та газових кухонних плит;

  • В міській раді привітали працівників соціальної сфери

   Сьогодні, 2 листопада, напередодні Дня працівників соціальної сфери, в Лисичанській міській раді привітали з професійним святом представників трудових колективів соціальних служб міста.

   Від імені Лисичанської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто секретар міської ради Едуард Щеглаков висловив подяку співробітникам Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради, Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Лисичанського міського центру зайнятості, Управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську та Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області за працю та відданість справі, за чуйність і турботу, яку відчувають найменш захищені верстви населення, за надання допомоги тим, хто її потребує, а також побажав здоров’я, добробуту, злагоди та домашнього затишку, успіхів та натхнення у роботі.

  • День благоустройства города

   Сегодня, 2 ноября, в Лисичанске согласно распоряжению городского головы от 31.10.2018 года № 404 проходит общегородской день благоустройства территории.

   Сотрудники органов местного самоуправления вышли в сквер им. Ю.А. Гагарина и совместно с работниками коммунальных предприятий  очистили его территорию от мусора и опавшей листвы. Благодаря сплоченной работе сквер приобрел аккуратный и ухоженный вид.

  • Про набір групи до Студії жіночого лідерства

   Студії жіночого лідерства запрошує (м. Харків) до тренінгової програми представниць органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад.

   Студія жіночого лідерства працює у рамках проекту «Центр тендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді» за підтримки ЄС. Координація роботи Студії здійснюється громадськими організаціями «Агенція змін «Перспектива» та «Харківський обласний ґендерний ресурсний центр». Студія жіночого лідерства пропонує:

  • Є таке покликання соціальний працівник

   Основним виконавцем надання соціальних послуг мешканцям міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля є Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування. Діяльність територіального центру спрямована на те, щоб не залишити без уваги і підтримки ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю, які перебувають у складній життєвій ситуації, допомогти їм, вселити віру в життя.

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради у серпні-жовтні 2018 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій:

  • Вихованці ДЮСШ представили наше місто на Чемпіонаті України з боротьби греко-римської

   З 28 по 31 жовтня у м. Харкові проходили змагання Чемпіонату України з боротьби греко-римської серед юнаків 2002-2003р.н. В змаганнях взяли участь понад 260 спортсменів з різних областей України та міста Києва.

   Лисичанські спортсмени гідно представили наше місто та показали наступні результати:

   ІІ місце — Данило Кореєв (51 кг).

  • Робота міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 31 жовтня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

  • У Лисичанську виділили з матеріального резерву пальне для підвозу води

   Сьогодні, 1 листопада, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив перший заступник міського голови Андрій Шальнєв.

   Під час засідання члени виконкому, з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації, через відключення від електропостачання об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», виділили з місцевого матеріального резерву аварійно-рятувальному загону спеціального призначення та Державній пожежно-рятувальній частині № 9 Головного управління ДСНС України в Луганській області дизельне пальне та бензин для підвозу питної та технічної води населенню мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

  • В міському краєзнавчому музеї відбувся «Осінній ярмарок»

   Вчора, 31 жовтня, в приміщенні Лисичанського міського краєзнавчого музею відбувся «Осінній ярмарок», організований батьками вихованців та вихователями дитячого садочку № 2 «Бірюза».

   Цього дня виставкову залу краєзнавчого музею було не впізнати! Одягнені в традиційний українській одяг «продавці», прикрашені вишитими рушниками столи, наповнені запашними овочами й фруктами кошики, аромат домашньої випічки, весела музика — усе це створювало святкову атмосферу.

  • Працівників терцентру привітали з професійним святом

   Вчора, 31 жовтня, учасники художньої самодіяльності Палацу культури «Діамант» привітали працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з їх професійним святом — Днем працівників соціальної сфери в Україні!

  • Вітаємо Карину Виблову - переможницю конкурсу "Місс осінь-2017"

   29 листопада у міському ПК відбувся щорічний конкурс краси та таланту «Міс осінь-2017». Цього року за титул «найкрасивішої та найталановитішої» змагались п’ять учасниць: елегантна Софія Коваленко, непередбачувана Карина Виблова, чарівна Анастасія Живогляд, запальна Марія Сорокіна та яскрава Валерія Волошина.

   Спонсорами конкурсу виступили: заступник Лисичанського міського голови Андрій Якимчук, мережа кондитерських магазинів «Кураж», салон краси «Афіна» та Лисичанський пивоварний завод.

  • Відповідальність починається із нас...

   Упродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить Всеукраїнська Акція «16 днів проти насильства».

   Метою проведення Акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.

  • Сергей Шилин поддержал требования работников угольной промышленности

   Вчера, 29 ноября, в Лисичанске состоялась акция протеста работников угольной промышленности, целью которой являлось привлечение внимания органов местного самоуправления, государственной власти, Кабинета Министров Украины к проблемам выплаты заработной платы шахтерам.

   Отметим, что акция протеста была организована теркомом профсоюзов работников угольной промышленности, в которой приняли участие председатель теркома Владимир Иванишин, руководство ПАО «Лисичанскуголь» и представители трудовых коллективов обособленных предприятий ПАО, областные и региональные СМИ и др. Также требования работников угольной промышленности города поддержал городской голова Сергей Шилин.

  • Городской голова отчитался перед громадой

   Вчера, 29 ноября, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялся отчет городского головы Сергея Шилина перед громадой города о работе за период с ноября 2016 года по ноябрь 2017 года.

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з косіки карате

   26 листопада в спортивній залі міської ДЮСШ відбулись змагання відкритого чемпіонату Луганської області з косіки карате, яких взяли участь близько 80 спортсменів з міст Лисичанськ, Попасна та селища Врубівка.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   розділ Куміте:

   І місце — Микита Шинкаренко, Вадим Буравльов, Данило Борисенко, Максим Совенко, Іван Мірошниченко, Богдан Боженко, Матвій Ткаченко, Денис Шинкаренко, Богдан Голубєв, Богдан Басай, Дмитро Трифонов, Микита Плахотніченко, Андрій Кузьмін, Євген Селіванов (в двох категоріях), Юлія Удоденко, Марія Путря, Володимир Кранін, Олександр Дегтяренко;

  • Вітаємо переможців відкритих обласних змагань з легкої атлетики за програмою двоборства

   25 листопада в місті Бахмут пройшли відкриті обласні змагання з легкої атлетики за програмою двоборства серед юнаків та дівчат 2003, 2004, 2005 років народження та молодше. В змаганнях взяли участь 180 спортсменів з 9 міст Донецької та Луганської областей.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Олексій Алексєєв (біг 60 м, потрійний стрибок з розбігом), Дарина Степаненко (біг 60 м, біг 200 м), Анастасія Паніна (біг 60 м, стрибок у довжину з розбігом), Микита Литвинов (біг 200 м, біг 400 м), Кирило Зайцев (біг 200 м, біг 400 м), Михайло Касьянов ((біг 60 м, біг 1500 м), Вікторія Лавренко (біг 60 м, біг 800 м);

  • Вітаємо Анастасію Клапіну та Валентину Макогон з перемогою у конкурсі робіт зі скульптури «Безмежний світ цирку»

   25 листопада у місті Сєвєродонецьку відбувся обласний конкурс творчих робіт зі скульптури «Безмежний світ цирку», в якому взяли участь учні художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв. Наше місто на конкурсі гідно представили учні Лисичанської, Новодружеської та Привільської дитячих шкіл мистецтв.

   Вимоги до конкурсантів були дуже високими, але попри на всі труднощі наші учасники виконали завдання в повному обсязі на достатньому рівні.

  • Вітаємо колективи зразкової студії бального танцю «Юнліс» та студії бального танцю «Ever dance»

   24133594_1476330752488689_79953435_n26 листопада в місті Сєвєродонецьку пройшли Всеукраїнські відбіркові змагання зі спортивних бальних танців «Prestige Cup 2017». Наше місто гідно представили вихованці зразкової студії бального танцю «Юнліс» (керівник Олександр Посошко, міський ПК) та студії бального танцю «Ever dance» керівник (Владислав Лисків, ПК «Діамант»).

   Грація, витончені рухи, красива хода і вміння ритмічно рухатися під звуки музики — все це не залишило байдужими глядачів та членів журі.

  • Опасные ледяные сосульки

   Вследствие температурных перепадов, на крышах домов образуются ледяные сосульки, которые иногда несут смертельную опасность для пешеходов, особенно в старых кварталах города, где тротуары непосредственно прилегают к домам.

   Образование сосулек на козырьках, карнизах зданий, деревьях и проводах представляет собой серьёзную проблему. Падающие с крыш зданий сосульки нередко причиняют травмы прохожим, а иногда приводят и к летальным исходам. Под тяжестью сосулек могут обрываться электропровода, ломаться конструкции зданий и сооружений.

  • В Лисичанске прошли семинары с председателями уличных комитетов

   На прошлой неделе состоялись семинары с председателями уличных комитетов Лисичанска. Мероприятия проходили в течение трех дней в микрорайонах города: Городском ДК, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью и ДК «Диамант».

  • Афіша кінотеатру «Дружба» з 30 листопада по 6 грудня

   — об 11.00 та о 21.00 — фантастика, фентезі, бойовик, пригоди «Ліга Справедливості» 3D;

   — о13.05 та о17.00 — мультфільм «Коко» 3D;

   — о 15.15 та 19.10 — містичний хоррор «Щасливий день смерті».

    

    

  • Мультикоманда терцентру відвідала Лисичанське міське товариство інвалідів «Джерело»

   Діяльність Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) направлена на допомогу ветеранам, пенсіонерам та людям з обмеженими фізичними можливостями. Одним із напрямків роботи установи є виїзд мультидисциплінарної команди у віддалені райони нашого міста, а також до громадських організацій інвалідів. Так, 28 листопада, було організовано виїзд мультидисциплінарної команди до громадської організації «Лисичанське міське товариство інвалідів «Джерело».

  • Лисичанин Даніїл Молотов отримав диплом ІІ ступеню Всеукраїнського конкурсу «Майбутнє України»

   Дивлячись як стрімко розвивається людство, важко передбачити, яким буде світ через якихось десять років. Та саме в цьому світі наші діти житимуть та будуватимуть кар’єру. Тому дедалі частіше постає питання про STEM освіту.

   Абревіатура STEM розшифровується як Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика). Саме ці напрями лежать в основі даної методики освіти.

  • Он-лайн чат для громадських формувань - сучасний засіб консультування

   Якщо у Вас є запитання по громадській організації, спілці, структурному утворенню політичної партії, професійній спілці — запитайте он-лайн.

   Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області запроваджено роботу он-лайн чата для громадських формувань.

  • У Лисичанську пройшли змагання з волейболу серед школярів

   З 23 по 27 листопада пройшли змагання з волейболу за календарем спартакіади школярів міста Лисичанська. В іграх взяли участь 15 команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів.

   Кожен ігровий день був насичений цікавими, динамічними матчами. Особливо напружено проходили фінальні ігри, де зустрілись претенденти на перемогу.

  • Городской голова Сергей Шилин посетил Лисичанский роддом после ремонта

   Сегодня, 27 ноября, городской голова Сергей Шилин, его заместитель Максим Головнев, начальник ТМО г. Лисичанска Григорий Старченко и заместитель главного врача центральной городской больницы им. Титова Светлана Голубцова с рабочим визитом посетили Лисичанский родильный дом.

  • «Пан і панночка-2017»

   24 листопада у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся музично-поетичний конкурс сучасних українців та україночок «Пан і Панночка — 2017».

   Конкурс проводився за номінаціями: «Коли співає душа» (пісенний), «З усмішкою по життю» (театральна міні-мініатюра або читання гуморесок чи жартівливої прози), «Наш стиль» (оригінальна демонстрація національного одягу), «Танцювальні викрутаси» (народна та сучасна хореографія).

  • В Лисичанске состоялся юбилейный концерт в честь 85-летия городского ДК

   Лисичанскому городскому Дворцу культуры (ГДК) в этом году исполняется 85 лет. Грандиозный юбилейный концерт под названием «Нам — 85 лет» состоялся 24 ноября, в котором приняли участие гости, сотрудники и воспитанники ГДК. Танцевальные коллективы, вокальные ансамбли, солисты и участники народного театра-студии «Лимпопо» и образцовой детской театральной студии «Арлекин» — все дарили зрителям творчество и мастерство в стенах родного дворца культуры.

  • В Лисичанске почтили память жертв голодоморов

   Сегодня, 24 ноября, накануне Дня памяти жертв голодоморов, у мемориального знака Памяти жертв голодомора в Украине 1932-1933 годов собрались руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, руководители и сотрудники органов государственной власти, местного самоуправления, правоохранительных органов, пограничники и жители города.

  • 25 листопада - День пам'яті жертв голодоморів

   В цьому році, національний день пам’яті про мільйони загиблих від Голодомору 1932-1933 років, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років припадає на 25 листопада.

   Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію, яка забрала мільйони людських життів. Минуло 85 років з цієї трагедії і кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця.

  • Анонс заходів до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

   27 листопада о 12.00 пройде інтерактивна флеш-гра «Щастя моєї сім’ї» у бібліотеці-філії для дітей №10.

   28 листопада відбудуться наступні заходи:

   — конкурс малюнків «Насильству — ні!» у бібліотеці-філії для дітей №10;

  • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

   За консультаціями з питань надання податкової звітності в електронному вигляді, укладання договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатися до Державної податкової інспекції у м. Лисичанську за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347; каб.2, 40 або за телефоном: 4-27-47.

   Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

  • У Лисичанську з початку 2017 року 109 "єдинників" використали своє право на відпустку

   «За 10 місяців поточного року 109 фізичних осіб — підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля скористалися своїм правом на відпустку» — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

  • Податкова служба Лисичанська орієнтується на платника

   «Неупередженість, ввічливість, надання якісних послуг у максимально стислі строки — такими принципами керується Центр обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську, — сказала в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Ми прагнемо, аби професійність спеціалістів, їх доброзичливе ставлення до платників були найголовнішими пріоритетами у роботі, що сприяє іміджу податкової служби, як сервісної служби високого рівня».

  • Вітаємо переможців та призерів фестиваль-конкурсу "MusArt-країна"

   18 листопада на базі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокоф’єва в рамках реалізації Регіональної програми розвитку української мови, культури та національної свідомості громадян України на території Луганської області на 2016-2018 роки відбувся обласний відкритий фестиваль-конкурс української музики «MusArt-країна». Організаторами цього заходу виступили: управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації та Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С.С.Прокоф’єва.

  • Лисичанськ - лідер у сфері реєстрації місця проживання громадян

   21 листопада відбулася презентація щодо оцінки рівня задоволеності мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля в отриманні адміністративних послуг у сфері реєстрації місця проживання.

   Заходу передувала кропітка робота експертів Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID, яка проводилась з 28 жовтня по 03 листопада 2017 року в приміщенні Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську, шляхом опитування відвідувачів ЦНАП та проведенням фокус-груп.

  • Щодо забезпечення прав людей з інвалідністю

   20 листопада під час чергового засідання виконкому начальник управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради (УПСЗН) Олена Єздакова доповіла про стан роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю.

   «На сьогоднішній день в нашому місті мешкає близько 5 тисяч людей з інвалідністю, з них більше 200 рухаються тільки за допомогою крісел колісних та 312 дітей з інвалідністю віком до 18 років.

  • Всеукраїнська акція розвитку молодіжного підприємництва

   З 30 листопада по 1 грудня 2017 року в м. Запоріжжі відбудеться Всеукраїнська акція, спрямована на розвиток молодіжного підприємництва. Організаторами акції є Міністерство молоді та спорту України, спільно з управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізьким обласним центром молоді, Центром «Розвиток КСВ».

  • Олена Карпова та Олександра Куріленко повернулися з перемогою із Чемпіонату України з Bellydance

   З 17 по 19 листопада у м. Київ відбувся Чемпіонат України з Bellydance. У Чемпіонаті взяли участь танцювальні колективи з різних областей України. Наше місто на чемпіонаті представляли солістки зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Олена Карпова та Олександра Куріленко, керівник Ірина Гончарова.

   Виступ учасників оцінювало професійне журі на чолі з президентом Української Асоціації Виконавців Східного Танцю Ольгою Рудаковою.

  • В Лисичанському терцентрі пройшов захід до Дня Гідності та Свободи

   21 листопада в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування для підопічних був проведений захід, присвячений Дню Гідності та Свободи.

   В цей день вшановуються здобутки всіх синів і доньок України, які боролись за незалежність та свободу народу, справедливість та додержання прав людини.

  • 29 ноября - отчет городского головы

   В соответствии с ч. 7 ст. 42 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине» 29 ноября 2017 года в 15.00 в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ул. Юношеская, 78) состоится отчет городского головы о работе за период с ноября 2016 года по октябрь 2017 года.

  • Відпочинок для дітей з числа пільгових категорій

   Здійснюється підбір дітей з числа дітей пільгових категорій віком від 8-16 років для їх відпочинку та оздоровлення за рахунок бюджетних коштів в «Міжнародному дитячому центрі «Артек», Київська обл. (батьки оплачують проїзд 453 гр. 00 коп.) на святкову тематичну зміну «Квест-коляда» (з 05.12.2017р. по 25.12.2017р.) та «Українському дитячому центрі «Молода гвардія», м. Одеса (батьки оплачують проїзд — 806 грн.00 коп.) на тематичну зміну «Різдвяний калейдоскоп» (з 06.12.2017р. по 26.12.2017р.).

   Для надання безоплатних путівок дітям пільгових категорій подаються такі документи:

  • Увага! Якщо поруч із Вами опинилася людина без певного місця проживання

   Увага! Громадяни! Якщо поруч із Вами опинилася людина без певного місця проживання, повідомте їй де можна отримати необхідну правову та соціальну допомогу:

  • Увага! Якщо поруч із Вами опинилася людина без певного місця проживання

   Увага! Громадяни! Якщо поруч із Вами опинилася людина без певного місця проживання, повідомте їй де можна отримати необхідну правову та соціальну допомогу:

  • Афіша кінотеатру "Дружба" з 23 по 29 листопада

   о 10:00, о 13:35 та о 17:50 — мультфільм «Коко» 3D;

   о 12:10 — мультфільм «Маленький вампір» 3D;

   о 15:45 та о 20:00 — фантастика, фентезі, бойовик, пригоди «Ліга Справедливості» 3D;

   о 22:00 — драма, детектив «Вбивство у «Східному Експресі».

  • Сергей Шилин встретился с директором шведского предприятия «Aqoila Executive» Орьяном Фриднером

   Вчера, 21 ноября, в Лисичанском городском совете прошла встреча Лисичанского городского головы Сергея Шилина с директором шведского предприятия «Aqoila Executive» Орьяном Фриднером.

   На встрече присутствовали директор Агентства Регионального развития в Луганской области Рафаил Гареев, заместитель директора Департамента экономического развития, торговли и туризма Луганской облгосадминистрации Людмила Ахтырская, начальник управления экономики Лисичанского горсовета Александр Некрасов, директор Лисичанского КАТП Юрий Басюк.

  • «Революція Гідності, охрещена кров'ю»

   Під такою назвою, вчора, 21 листопада, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї пройшов тематичний захід до Дня Гідності та Свободи.

   До музею завітали міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, керуючий справами Олександр Савченко, начальник Лисичанського відділу ГУ Національної поліції в Луганській області Микола Черніков, прикордонники оперативно-бойової прикордонної комендатури «Лисичанськ», що базуються в нашому місті, студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, учні професійних ліцеїв, школярі міста.

  • В Лисичанській міській раді пройшло чергове засідання виконкому

   Сьогодні, 21 листопада, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

   Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування та про облік та розподіл житлової площі.

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери змагань з боротьби самбо

   18 листопада в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2004-06, 2007 р.н. та молодше, присвячений Дню Гідності та Свободи.

   В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст та районів Луганської області та представники Харківської області.

  • Вітаємо з нагородами!

   З 15 по 19 листопада у м. Києві відбулась ХІІ Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни» під патронатом Героя України , народного артиста, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Євгена Станковича.

   Усього у цьому змаганні взяли участь 685 учнів з 195 навчальних закладів — представники 106 населених пунктів з 24 областей України. У командному заліку змагалися 335 педагогів.

  • Правила безпеки при поводженні з газом

   Переважна кількість нашого населення користується побутовим газом, який використовується у газових плитах, опалювальних котлах та печах, а також у колонках для нагрівання води.

   Щоб газ приносив людям лише радість і тепло, кожний член сім’ї, починаючи зі шкільного віку, мусить знати і суворо дотримуватись правил безпечного користування газом, знати, до яких на­слідків призводить порушення цих правил.

  • 21 листопада - День Гідності та Свободи

   Згідно Указу Президента № 872/2014 від 13.11.2015 року, з метою утвердження в країні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, затверджено щорічно відзначати 21 листопада День Гідності та Свободи.

  • Сказ - прогноз несприятливий

   Ця стаття має на меті попередити людину про небезпеку контакту з тваринами, які нерідко є носіями страшної інфекції.

   На території м. Лисичанська залишається напруженою ситуація по сказу.

   За 9 місяців поточного року за медичною допомогою з приводу покусів тваринами звернулось 152 особи. У випадках, коли фахівці підозрювали ймовірність захворювання тварин на сказ, постраждалим призначалися антирабічні щеплення.

  • 30 листопада чергове засідання сесії Лисичанської міської ради (оновлено)

   Засідання чергової 39-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 30 листопада о 14.00 у залі засідань міської ради.

   На розгляд міської ради виносяться наступні питання:

   1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

   2. Про регулювання земельних відносин.

   3. Про хід виконання Програми сприяння розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в м. Лисичанську.

   4. Про затвердження Плану діяльності міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

   5. Про внесення змін до Комплексної міської програми соціального захисту населення міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля на 2017-2019 роки.

   6. Про внесення змін до Міської цільової програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2018 роки.

   7. Про хід виконання міської програми реалізації державної молодіжної та сімейної політики на території міста Лисичанськ на 2016-2020 роки.

   8. Про стан надання медичної допомоги хворим на ВІЛ — інфекцію та СНІД.

   9. Про затвердження міської Програми з підготовки та проведення загальноміських культурно-мистецьких заходів на 2018 рік.

   10. Про звільнення від оплати за комунальні послуги первинної ветеранської організації.

   11. Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Лисичанська дитяча школа мистецтв № 1».

   12. Про затвердження комплексної програми підготовки і проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2018 році.

   13. Про організацію ведення обліку дітей шкільного віку.

   14. Про встановлення батьківської плати в закладах дошкільної освіти.

   15. Про організацію харчування дітей в закладах освіти.

   16. Про внесення змін до Програми благоустрою та економічного розвитку житлово-комунального господарства м. Лисичанська на 2017 рік.

   17. Про внесення змін до Регламенту міської ради.

   18. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування.

   19. Про внесення змін до штатного розпису управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства.

   20. Про виділення коштів на фінансову підтримку КП ЛМР «Електроавтотранс».

   21. Про звільнення від сплати державного мита.

   Для попереднього розгляду питань порядку денного чергової 39-ї сесії міської ради 28 листопада відбудуться засідання депутатських комісій Лисичанської міської ради.

   Розпорядження міського голови від 20.11.2017р. № 401

  • У Палаці культури ім. В.М. Сосюри пройшов День відкритих дверей

   17 листопада у Палаці культури (ПК) ім. В.М. Сосюри відбувся День відкритих дверей «I like that» (у перекладі «Мені це подобається»), на який було запрошено учнівську та студентську молодь, а також мешканців міста.

   Розпочалося свято у фойє першого поверху, де всі бажаючі мали змогу завітати до фотозони та зробити селфі на згадку. На другому поверсі гості мали змогу переглянути виставку нових книжок бібліотеки-філії № 9 Лисичанської ЦБС та виставку робіт вихованців клубу за інтересами «ART світ» (керівник Єлізавета Кравцова), стенди якої були оформлені у вигляді двох iPad-планшетів, а на третьому iPad-планшеті були представлені фото всіх керівників творчих колективів Палацу культури.

  • Лисичанські бібліотекарі долучилися до фотоконкурсу «Родзинки бібліотечної професії»

   Влітку бібліотекарі Лисичанської централізованої бібліотечної системи (ЦБС) долучились до традиційного фотоконкурсу «Родзинки бібліотечної професії», організатором якого є Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.

   Молодим бібліотекарям України запропонували показати себе, безпосередньо за роботою, за допомогою фотографії, розкрити особливості та різноманітність бібліотечної роботи, поділитися «цікавинками» свого професійного життя.

  • Вітаємо лисичан - переможців та призерів Кубку Донбасу з косіки карате!

   18 листопада в місті Білецьке (Добропільський р-н, Донецької області), пройшов Кубок Донбасу з косіки карате. В змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів з міст Дмитров, Покровськ, Білецьке, Українськ, Селідово, Лисичанськ та Попасна.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати (розділ кумі те):

  • Вітаємо лисичанських спортменів - переможців та призерів матчевої зустрічі з легкої атлетики!

   17 листопада в м. Бахмут пройшла матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької та Луганської областей з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат старшого віку. В змаганнях взяли участь 120 спортсменів з 7 команд Луганської та Донецької областей.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • С Днем стеклопроизводителя!

   Уважаемые стеклоделы и ветераны стекольной промышленности!

   Искренне поздравляем с профессиональным праздником!

   Ваша работа очень важна для современного мира, ведь представить нашу повседневную жизнь без стеклянных изделий просто невозможно. Вы создаете чудеса каждый день: прозрачное крепкое стекло, яркие витрины, необычайные детали декора и высокотехнологичные изделия из стекла.

   На лисичанской земле возникли целые династии стеклоделов, сформировалась уникальная техника стекольного производства. Мы искренне благодарны вам за высокий профессионализм и преданность выбранному делу, за вклад в становление и развитие промышленного потенциала нашей страны и родного края.

   Желаем вам богатырского здоровья, мирного неба над головой, семейного тепла и благополучия, стабильности и процветания. Пусть ваша жизнь всегда будет светлой и прочной, как стекло, а ваша деятельность будет успешной и полной новых ярких идей! С праздником!

   Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • Анонс заходів до Дня пам'яті жертв голодоморів

   З 20 листопада по 1 грудня у міському краєзнавчому музеї працюватиме виставка плакатного матеріалу із фондів музею «Голодомор — геноцид українського народу».

   20 листопада о 14.00 запрошуємо взяти участь в актуальній годині «Той чорний рік» у міському ПК.

   З 21 по 28 листопада у бібліотеці-філії для дітей № 10 працюватиме книжкова експозиція «Рік 33-й горем ліг...», а з 22 по 29 листопада у бібліотеці-філії № 5 — виставка-спогад «Пам’ять про голодні роки».

   23 листопада відбудуться наступні заходи:

   — об 11.00 година пам’яті «1933 рік в одній годині» у бібліотеці для дітей № 1;

   — о 13.00 захід-реквієм «Пам’яті жертв голодомору присвячується» у міському краєзнавчому музеї.

   24 листопада запрошуємо відвідати:

   — о 13.00 тематичний вечір «Невиплакані сльози України» у ПК ім. В.М. Сосюри;

   — о 13.00 годину національної історії «Трагедії голодомору в Україні» у міському краєзнавчому музеї;

   — о 15.00 вечір пам’яті «Голодомор — наша печаль і скорбота» у бібліотеці-філії № 6;

   — о 15.40 тематичний захід «Свіча людської пам’яті» у Новодружеській ДШМ.

   26 листопада о 14.00 у бібліотеці-філії для дітей № 10 відбудеться літературна свічка пам’яті «Трагедія незнищенної волі».

  • Навчання у вищіх навчальних закладах МВС України

   Лисичанський відділ поліції Головного управління національної поліції в Луганській області оголошує набір кандидатів для навчання у вищі навчальні заклади МВС України за державним замовленням.

   Відповідно до освітньо-кваліфікаційного й освітнього рівнів фахової спрямованості та специфіки підготовки фахівців для органів внутрішніх справ, на денну форму навчання приймаються:

  • Анонс загальноміських заходів, присвячених Дню Гідності та Свободи (оновлено)

   День гідності та свободиЗ 17 по 23 листопада у бібліотеці-філії № 5 працюватиме виставка-роздум «Майдан. Україна. Шлях до свободи».

   З 18 по 25 листопада у бібліотеці-філії № 2 проходитиме виставка-пам’ять «Події, що змінили долю України».

   З 20 по 26 листопада пройде тематична виставка робіт учнів образотворчого мистецтва до Дня Гідності та Свободи.

  • У Лисичанську, Новодружеську, Привіллі тривають перевірки стану техногенної та пожежної безпеки на об`єктах

   Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки», наказу ДСНС України від 22.09.2017 № 509 «Про проведення позапланових перевірок стану техногенної і пожежної безпеки» співробітниками відділу ЗНС Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області проводяться позапланові перевірки стану техногенної і пожежної безпеки у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів, закладах відпочинку та оздоровлення державної і комунальної форми власності, а також приватної форми власності — у разі письмового звернення суб’єктів господарювання у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

  • Увага! Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс "ЗІР" - zir.sfs.gov.ua

   ЗІР — інформаційний сервіс ДФС України, який допомагає платнику податків самостійно знайти відповіді на запитання щодо податкового, митного та іншого законодавства. Скористуватися ЗІР можна через офіційний веб-портал ДФС або безпосередньо в Інтернет мережі за адресою zir.sfs.gov.ua Доступ до інформації не обмежений.

   Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

    

  • "ПУЛЬС" - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

   «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

   Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

  • У ДПІ м. Лисичанська створено всі умови для того, щоб кожен громадянин отримав швидке та зручне обслуговування

   «У Центрі обслуговування платників фахівцями Лисичанської ДПІ, з початку поточного року, надано 9547 різноманітних послуг» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан.

   За її словами, до найбільш затребуваних послуг входять:

  • З початку року лисичани сплатили до місцевого бюджету майже 600 тис. грн. податку на нерухомість

   «З початку року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Лисичанську, сплатили до місцевого бюджету 583,2 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 221,5 тис.грн або на 61,2 %, більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

  • В Лисичанську пройшов фестиваль «Козацький Гарт»

   15 та 16 листопада на базі ЗОШ № 14 м. Лисичанська відбувся ІІ міський тур Всеукраїнського фестивалю «Козацький гарт». В заході взяли участь 230 учасників з 21 загальноосвітнього навчального закладу міста.

   Фестиваль вдало поєднує фізичне виховання та формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій і культурної спадщини українського народу, але найголовніше, — є незабутнім святом палких сердець, які обирають здоровий спосіб життя, — переконані організатори змагань.

  • Сергей Шилин встретился с делегацией Представительства ЕС в Украине

   Сегодня, 16 ноября, город Лисичанск посетила делегация Представительства ЕС в Украине. В рамках информационной кампании «Будуймо Європу в Україні» представители организации провели ряд мероприятий, старт которым положила личная встреча городского головы Сергея Шилина с делегацией Представительства ЕС в Украине.

  • Лисичанські школярі та студенти взяли участь у вікторині

   Сьогодні, 16 листопада, делегація Представництва Європейського Союзу (ЄС) в Україні провела для школярів та студентів нашого міста вікторину на теми, пов’язані з відносинами між ЄС та Україною. Захід пройшов у Лисичанському міському краєзнавчому музеї в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».

   У грі взяли участь старшокласники Лисичанського багатопрофільного ліцею та студенти Лисичанського гірничо-індустріального коледжу.

  • Учнівська молодь Лисичанська взяла участь у грі «Засідання Ради ЄС «Як Україна отримала безвіз?»

   Сьогодні, 16 листопада, делегація Представництва Європейського Союзу (ЄС) в Україні провела для учнівської молоді міста гру «Засідання Ради ЄС «Як Україна отримала безвіз?».

   Захід у форматі круглого столу відбувся у Лисичанському міському краєзнавчому музеї в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». У грі взяли участь старшокласники Лисичанського багатопрофільного ліцею та студенти Лисичанського гірничо-індустріального коледжу.

  • В Лисичанську члени Представництва Європейського Союзу в Україні провели публічну дискусію

   Сьогодні, 16 листопада, в Лисичанській міській раді пройшла публічна дискусія. Захід був проведений співробітниками Представництва Європейського Союзу (ЄС) в Україні для активістів, представників громадськості та молоді Лисичанська.

   У заході взяли участь учні школи № 8 та Лисичанського торгово-кулінарного ліцею, співробітники органів місцевого самоврядування, громадськість та ЗМІ.

  • Бібліотека для дітей №1 долучилась до акції "100.000 нових книжок - дітям"

   На початку листопада бібліотека для дітей №1 долучилась до акції «100.000 нових книжок – дітям», організатором якої є благодійний фонд «Фундація Дарини Жолдак», спільно з «Нова пошта» та видавництвом «Книголав».

  • В Лисичанську відбувся бенчмаркінг для керівників освітніх закладів Луганської області

   14 листопада в Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 відбувся бенчмаркінг (семінар) для керівників освітніх закладів Луганської області «Створення механізму реалізації ідей особистісно-орієнтованої освіти через педагогічний моніторинг та перехід до прогностичного керування». Гаслом семінару стали слова — «Керівник — це менеджер освіти, фасилітатор та іміджмейкер».

  • В Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

   Сьогодні, 16 листопада, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті питання про цільове використання аліментів на дитину; про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування; про влаштування малолітніх дітей в дитячий будинок; про доцільність влаштування дитини до школи-інтернату за заявою батьків; про призначення опікуна над малолітньою дитиною.

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 16 листопада, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   В ході засідання були розглянуті положення про експертну комісію та архів КП «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора № 1», номенклатури справ на 2018 рік приватного акціонерного товариства «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія», Новодружеської міської ради, Лисичанського міського комітету профспілки працівників освіти і науки.

  • Пожежа в житловій квартирі

   14 листопада о 00:09 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що на другому поверсі 3-х поверхового житлового будинку за адресою: м. Лисичанськ, вул. Жовтнева — горить квартира.

   При наближенні до квартири за вказаною адресою, рятувальники 64-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області виявили сильне задимлення. В ході розвідки було виявлено, що у одній з кімнат горить диван.

  • Афіша кінотеатру «Дружба» з 16 по 22 листопада

   — о 10:00 — фантастичний екшн «Тор: Рагнарок», 3D;

   — о 12:15 — мультфільм «Маленькій вампір», 3D;

   — о 13:45 — мультфільм «Фіксики: великий секрет»;

   — о 15:10 та о 19:15 — фантастика, фентезі, бойовик, пригоди «Ліга Справедливості», 3D;

   — о 17:15 та о 21:20 — драма, детектив «Вбивство у «Східному Експресі». 

  • Уважаемые работники радио, телевидения и связи!

   Примите искренние поздравления с профессиональным праздником!

   Сегодняшнюю жизнь невозможно представить без средств массовых коммуникаций — связи, радио, телевидения. Все это давно стало неотъемлемой частью нашего повседневного быта, обеспечивающего комфортную жизнь и высокую информационную насыщенность как непременное условие развития цивилизованного общества.

   Благодаря высококвалифицированной и слаженной работе технических и творческих работников коммуникаций в любое время года и при любой погоде все мы можем пользоваться услугами качественной мобильной связи, хорошего теле- и радиовещания, высокоскоростного интернета.

   Мы выражаем сегодня огромную признательность вам за ваш труд! Продолжайте и в дальнейшем также настойчиво работать над наращиванием информационных ресурсов, улучшением качества услуг связи и расширением информационного пространства. Залогом этого является ваш профессионализм, преданность избранному делу, осознание своей высокой общественной миссии.

   Желаем всем вам профессионального роста, неисчерпаемой энергии, творческих идей и воплощения в жизнь смелых планов, хорошего настроения, мира и благополучия вам и вашим семьям.

   Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • «От сессии до сессии»

   Под таким девизом, вчера, 15 ноября, во дворце культуры «Диамант» прошел первый городской фестиваль-конкурс КВН среди студенческих команд высших учебных заведений и профессиональных лицеев города. Озорные и веселые, находчивые и артистичные участники в течение двух часов дарили залу улыбки и задорный смех.

   Отметим, что мероприятие прошло при поддержке отдела по вопросам семьи, молодежи и спорта и отдела культуры Лисичанского городского совета по инициативе Молодежного совета.

  • В Лисичанську шанували переможців та призерів ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець - очима молоді»

   Сьогодні, 14 листопада, у Центрі позашкільної робити зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) відбулася церемонія урочистого нагородження переможців та призерів ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець — очима молоді».

   Почесними гостями свята стали міський голова Сергій Шилін, начальник управління Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергій Трофанчук, голова громадської організації «Сіверський Донець — відродження», Почесний громадянин м. Слов’янськ Віктор Антоненко, головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Людмила Бондаренко.

  • «Музична палітра»

   Під такою назвою, 10 листопада, на базі Лисичанської дитячої музичної школи (ДМШ) № 2 відбувся ІІ міський конкурс виконавської майстерності учнів шкіл естетичного виховання міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля.

   У конкурсі прийняли участь 122 учня. Конкурс проводився за наступними номінаціями: «Інструментальний ансамбль», «Фортепіано», «Оркестрові інструменти», «Народні інструменти», «Академічний вокал», «Естрадний вокал».

  • Лисичанські рятувальники завітали до ЛСШ №8