Фильтр
 • Вітаємо лисичан, які блискуче склали ЗНО-2020!

  В Україні завершилася основна сесія ЗНО-2020. Учні, які подолали встановлений експертами бар’єр, отримали рейтинговий результат за шкалою від 100 до 200 балів, який будуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти, що розпочнеться з 1 серпня.

  Цього року, порівнюючи з минулим роком, суттєво зросла кількість учасників зовнішнього оцінювання, які отримали максимальний результат — 200 балів! Про це під час брифінгу щодо попередніх результатів ЗНО повідомив в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет. За його словами, кількість осіб, які набрали максимальний тестовий бал і отримали 200 балів цього року — 447, це більше на 63%, ніж минулого.

 • Вихованці «Атлантіс» вибороли 28 призових місць

  Протягом тижня, з 20 по 27 липня, у м. Полтава було проведено онлайн Чемпіонат Полтавської області та відбірковий тур на Чемпіонат України в якому взяли участь 10 солісток зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Палацу культури ім. В.М.Сосюри, а саме: Аліна Паладі, Дарина Лугова, Поліна Холод, Софія Сергєєва, Олександра Соколова, Уляна Федоренко, Олександра Ісаєва, Марія Чужикова, Ольга Осадча, Карина Лазуренко та танцювальний дует у складі Софії Сергєєвої та Уляни Федоренко.

  На онлайн Чемпіонаті були представлені танцювальні клуби та колективи із різних міст України: Полтави, Львова, Дніпра, Ізмаїла, Запоріжжя та інших.

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань надання безоплатних соціальних послуг та соціальних послуг з установленням диференційованої плати

  28 липня відбулося засідання міської комісії з питань надання безоплатних соціальних послуг та соціальних послуг з установленням диференційованої плати під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

  Під час засідання членами комісії було розглянуто 9 заяв від осіб похилого віку та осіб з інвалідністю про надання їм соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 • У міській раді відбувся тренінг щодо процесів розвитку громад в умовах децентралізації

  27 та 28 липня у Лисичанській міській раді відбувся ще один дводенний тренінг за ініціативи Луганського регіонального відділення Асоціації міст України у рамках Проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE) USAID.

  У тренінгу взяли участь спеціалісти структурних підрозділів міської ради, представники Новодружеська, Білогорівської, Вовчоярівської та Малорязанцівської селищних (сільських) рад, громадськість.

 • 28 липня - День хрещення Київської Русі - України

 • У міській раді відбулось позачергове засідання виконкому

  Сьогодні, 27 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому затвердили протокол міської комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 • Між міською радою та Представництвом NRC підписано Меморандум про взаєморозуміння

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін та представниця Норвезької Ради у справах біженців (NRC) Аліса Артюх підписали Меморандум про взаєморозуміння, згідно з яким між міською радою та Представництвом NRC будуть скоординовані зусилля щодо облаштування на території міста станцій санітарної обробки рук з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

 • 26 липня - День працівників торгівлі

 • У Лисичанську вшанували пам'ять загиблих патріотів України

  Сьогодні, 24 липня, у шосту річницю звільнення Лисичанська від незаконних збройних формувань керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники військового комісаріату, прикордонники та поліцейські вшанували героїзм відданих патріотів України.

 • 24 липня - шоста річниця звільнення Лисичанська від незаконних збройних формувань

  24 липня 2014 року над Лисичанською міською радою знову замайорів український прапор. Національна гвардія і Збройні сили України в рамках антитерористичної операції звільнили наше місто від незаконних збройних формувань.

  Того дня, шість років тому, радість мирного неба в серці кожного мимоволі поєдналася із скорботою за загиблими.

  Посмертна шана військовим, які поклали свої життя в боротьбі за мир.

  Вічна пам’ять мирним жителям, чиї життя обірвалися від уривків снарядів.

  Щиро дякуємо усім, хто своєю мужністю та героїзмом повернув спокій до нашого міста і подарував надію на мир в Україні.

  Шановні лисичани! Здоров’я і благополуччя, злагоди і мирного неба. І нехай добрі думки і справи, взаємоповага та єдність йдуть на благо рідного міста та України!

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі

  Під такою назвою, 21 та 22 липня, у Лисичанській міській раді пройшов тренінг за ініціативи Луганського регіонального відділення Асоціації міст України у рамках Проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE) USAID.

  У тренінгових заняттях взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, депутати та керівники структурних підрозділів міської ради, голови Новодружеської та Привільської міських рад Андрій Гайдуков та Максим Гура, представники Білогорівської, Вовчоярівської та Малорязанцівської селищних (сільських) рад, громадськість.

 • Дружба та братство - найбільше багатство

  У 2011 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування нової пам’ятної дати — Міжнародного дня дружби. 30 липня цього року свято відзначить свій десятирічний ювілей.

  Великі мислителі минулого стверджували, що життя без дружби — ніщо, а виключити її з життя — все одно, що позбавити світ сонячного світла. Кожен із нас шанує та цінує дружні стосунки, бо відшукати людину, з якою можна розділити всі печалі і радості — справжня удача.

 • У міській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 23 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому погодили проєкт міської Програми фінансової підтримки Кінотеатру Дружба на 2020 рік, ухвалили рішення про перерозподіл видатків міського бюджету міста Лисичанськ, передбачених відділу культури та Лисичанській міській раді на 2020 рік та виділили кошти на вшанування військовослужбовців, які звільняли Лисичанськ.

 • НВК «Гарант» у суперфіналі проєкту «Освітній марафон»!

  18 липня завершився третій інтенсив для освітян Донеччини та Луганщини в рамках проєкту «Освітній марафон», під час якого оголосили 10 суперфіналістів.

  Понад сім місяців команди працювали над стратегіями своїх закладів освіти, які допоможуть впровадити якісні зміни у школі. За цей час учасники навчились будувати стратегії, формувати ефективні комунікації з громадою, дізнались про дієві методи в інклюзивному навчанні, захистили свої проєкти та переконались, що зміни у школах — не міф, а реальність вже багатьох закладів завдяки завзяттю вчителів та керівників, партнерству з батьками та школярами.

 • Мультидисциплінарна команда терцентру продовжує надавати соціальні послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю

  Незважаючи на карантинні обмеження, мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру продовжує надавати соціальні послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю, які мешкають у віддалених районах міста.

  В червні-липні місяці поточного року командою здійснено виїзди до мешканців мікрорайонів шахти «Матроська», заводу ГТВ та мікрорайону склозаводу «Пролетарій». Ветеранам, пенсіонерам та особам з інвалідністю, відповідно до їх потреби, було надано інформаційно-консультаційні послуги та послуги перукаря. Всього перукарем терцентру під час виїздів обслуговано понад 80 осіб.

 • Щодо надання медичної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим

  Про надання медичної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим доповів начальник відділу охорони здоров’я міської ради Ігор Бондаренко вчора, 21 липня, під час чергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради.

  Окреслюючи ситуацію Ігор Валерійович повідомив, що акушерсько-гінекологічна допомога у місті надається у жіночій консультації, пологовому відділенні, гінекологічному відділенні та патології вагітності при Лисичанській багатопрофільній лікарні, яка на цей час працює як опорна лікарня в Луганські області.

 • У Лисичанську відбувся Регіональний турнір зі швидких шахів

  19 липня, до Міжнародного дня шахів, у центральній бібліотеці відбувся Регіональний турнір зі швидких шахів.

  Турнір зібрав за шаховими дошками 12 гравців. Серед них лисичани, учасники шахового клубу «Шах і Мат», що діє при центральній бібліотеці, та гості з м. Сєвєродонецька.

  Турнір проходив за коловою системою з контролем часу — п’ять хвилин кожному гравцю на партію.

 • Відбулось чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

  Сьогодні, 21 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування, про облік та розподіл житлової площі та про забезпечення дотримання житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 21 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  Під час засідання експертною комісією були розглянуті наступні питання:

  - номенклатури справ на 2020 рік Комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа I-II ступенів № 29 Лисичанської міської ради Луганської області»;

  - описи справ постійного зберігання та справ з кадрових питань наступних установ та організацій: Комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ», ТОВ «Строй-Ленд»;

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

   Сьогодні, 20 липня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, на якій були розглянуті наступні питання:

  - про формування потреби щодо направлення субвенції з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;

 • Щодо послуг догляду вдома та паліативного догляду за місцем проживання підопічних терцентру

   Керівництвом та фахівцями відділення соціальної допомоги вдома постійно (планово та позапланово) здійснюються перевірки роботи соціальних робітників на закріплених дільницях за місцем проживання клієнтів відділення.

  Метою перевірок є оцінка якості надання соціально-побутових послуг, дотримання графіку відвідувань клієнтів відділення, виконання посадових обов’язків соціальними робітниками. Одночасно проводиться анкетування отримувачів соціальних послуг з метою визначення об’єктивної оцінки та поліпшення якості надання послуг, вивчення реального стану соціального обслуговування відділенням соціальної допомоги вдома.

 • У міській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 17 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Рішенням виконкому була створена міська комісія з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та внесено зміни до рішення виконавчого комітету від 03.09.2019 № 420.

 • 16 липня - День бухгалтера

 • У міській раді відбулась нарада з питань поширення карантинного бур'яну амброзії полинолистої

  Сьогодні, 15 липня, у міській раді відбулась нарада з питань поширення карантинного бур’яну амброзії полинолистої.

  У заході взяли участь заступник міського голови Андрій Якимчук, начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталій Сахань та спеціалісти управління, начальник управління фітосанітарної безпеки та головний спеціаліст — державний фітосанітарний інспектор відділу карантину рослин Головного управління Дерпродспоживслужби Ігор Ляскевич та Ірина Баштова, очільники комунальних підприємств міста, які відповідають за благоустрій.

 • 15 липня - День українських миротворців!

 • Лисичанськ приєднався до ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання»

   За повідомленням Секретаріату Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» наше місто стало чинним членом європейської мережі «Мери за економічне зростання». Це ініціатива ЄС, суть якої полягає в наданні підтримки органам місцевого самоврядування і громадам у місцевому економічному зростанні та створенні нових робочих місць.

  Ініціатива ЄС «Мери за економічне зростання» – велика програма, яка охоплює шість країн, Україна є одним з активних учасників програми. Один із компонентів програми – грантовий, який, напевно, найцікавіший для громад. Ключовими аспектами перемоги є якість написання програм для фінансування та їх інноваційність.

 • Лисичанськ отримав три апарати ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова

  Сьогодні, 13 липня, біля Лисичанської багатопрофільної лікарні відбулася урочиста передача трьох апаратів штучної вентиляції легенів від Фонду Ріната Ахметова спільно з SCM в рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні».

  У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Максим Головньов, голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай та його заступник Катерина Безгинська, головний лікар Лисичанської багатопрофільної лікарні Григорій Старченко та медичні працівники закладу, представники Фонду Ріната Ахметова.

 • У міській раді відбулась зустріч ветеранів і учасників АТО/ООС з представниками влади та органів місцевого самоврядування

  Сьогодні, 10 липня, у міській раді відбулася зустріч ветеранів і учасників АТО/ООС з представниками влади та органів місцевого самоврядування.

  У заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, депутати міської ради, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради, начальник відділу Міністерства у справах ветеранів України у Луганській області Сергій Копилов, заступник директора Департаменту масових комунікацій Луганської обласної адміністрації Андрій Зайцев, представники Луганської обласної адміністрації, обласного військового комісаріату та громадських організацій.

 • Вітаємо вокальні ансамблі Лисичанської ДМШ № 2 з перемогою у Міжнародному конкурсі!

  У червні вокальні ансамблі Лисичанської ДМШ № 2 «Краплинки» і «Акварель» дистанційно взяли участь у XII Міжнародному конкурсі «DIGI-TALENTY. Lato 2020» (Польща).

  За результатами конкурсу ансамблі посіли І місця та нагороджені дипломами лауреата І ступеня і сертифікатами на участь у Міжнародному Фестивальному проекті «Калейдоскоп талантів».

 • 8 липня - День родини!

  Щорічно 8 липня в Україні відзначається День родини, святкування якого встановлено Указом Президента України від 30 грудня 2011 року №1209 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят».

  Це свято сім’ї, любові та вірності. Також воно пов’язане з Днем пам’яті святих Петра і Февронії, які вважаються покровителями сім’ї і любові в православ’ї. Хочемо звернути вашу увагу на важливість виховання та піклування про дітей, а також рівномірного розподілу домашніх обов’язків.

  Разом з тим, дозвольте особливо привітати 386 багатодітних родин міста Лисичанська, в яких виховується 1263 дитини.

 • У міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 7 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

  Окрім того, на черговому засіданні були затверджені рішення по перерозподілу видатків міського бюджету Лисичанська на 2020 рік, передбачених Управлінню з виконання політики міської ради в галузі ЖКХ, відділу охорони здоров’я та відділу освіти міської ради.

 • 4 липня - День Національної поліції України

 • У Лисичанську відбулась комісія з питань присвоєння назв об'єктам топоніміки міста Лисичанська

  Сьогодні, 3 липня, у міській раді відбулась комісія з питань присвоєння назв об’єктам топоніміки міста Лисичанська.

  Зі вступною промовою виступив міський голова — голова комісії Сергій Шилін, який зазначив основні напрямки роботи комісії та оголосив порядок денний.

  Під час засідання було розглянуто листи Українського інституту національної пам’яті за зверненням громадян щодо перейменування вулиць Стаханова, Маршала Жукова, Карла Маркса, Карла Лібкнехта, Клари Цеткін, Рози Люксембург, Жовтневої, Героїв Сталінграду, Леваневського відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

  Сьогодні, 2 липня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, про встановлення опіки над дитиною, про надання неповнолітній дитині повної цивільної дієздатності, про влаштування дитини в школу-інтернат, про необхідність державної реєстрації народження дитини, про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та про відчуження житла, вирішили винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

 • Шановні працівники державної податкової служби!

  Щиро вітаємо з професійним святом!

  Прозорість вашої роботи та чітке дотримання законодавства є запорукою наповнення державного бюджету, вирішення важливих соціально-економічних завдань, що стоять перед державою. Тому кожен з вас має виконувати свою роботу із знанням справи та залишатися вірним громадському обов’язку працівника податкової служби. Адже від сумлінності виконання вашої роботи певною мірою залежить благополуччя працівників бюджетної сфери, пенсіонерів, малозабезпечених сімей.

  В цей святковий день бажаємо вам здоров’я, миру, натхнення та сімейного благополуччя, а вашими незмінними супутниками на професійній ниві нехай завжди будуть удача та професіоналізм.

  Міський голова Сергій Шилін

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Про проведення комплексної перевірки в Лисичанському міському краєзнавчому музеї

  Без названияВідповідно до графіка проведення перевірок діяльності служб діловодства, експертних комісій та архівних підрозділів юридичних осіб-джерел формування НАФ, вчора, 30 червня, архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності експертної комісії, служби діловодства та архівного підрозділу комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей».

 • 1 липня - День архитектора України

 • Вітаємо Вероніку Молчанову з нагородою!

  З 24 по 28 липня у місті Дніпро вихованка міської ДЮСШ Вероніка Молчанова здобула срібну медаль в командному чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н. з веслування на байдарках і каное. Спортсменка була нагороджена грамотою та медаллю.

  Підготував спортсменку Дмитро Федорчук.

  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

 • В Лисичанську пройшла акція «Я - не товар. Стоп торгівлі людьми!»

   

  Сьогодні, 30 липня, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

  Так, з метою підвищення інформованості громадськості про проблему торгівлі людьми, привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину, відділом сім’ї, молоді та спорту спільно зі службою у справах дітей, КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» у місті Лисичанську проведена акція «Я – не товар. Стоп торгівлі людьми!».

 • Про повідомну реєстрацію колективних договорів у березні-червні 2019 року

  Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом березня-червня 2019 року здійснена повідомна реєстрація 15 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій та професійними спілками (трудовими колективами) та 18 змін та доповнень до колективних договорів.

 • 14 серпня – конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту комунальної власності

  Відділ освіти Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту комунальної власності.

  Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення площею 65,1 кв.м., розташованої за адресою м. Лисичанськ кв-л. Центральний, 26.

  Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: відділ освіти Лисичанської міської ради.

  Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати.

  Подібні до об’єкта оцінки об’єкти — приміщення, частини будівель.

  Замовник послуг з оцінки: відділ освіти Лисичанської міської ради, телефон: (806451) 7-32-28, 7-32-54 електронна адреса: [email protected]

 • Про онлайнкурс із протидії домашньому насильству

  Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та студією онлайносвіти EdEra створено новий онлайнкурс із протидії домашньому насильству, який є доступним для користувачів із 18 липня. Цей курс розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності як фахівців, так і пересічних громадян, що таке домашнє насильство і як його подолати.

 • Шановні працівники торгівлі!

  Від щирого серця вітаємо Вас з вашим професійним святом!

  Сьогодні важко уявити собі наше життя без сфери торгівлі та послуг, яка формує середовище комфорту і добробуту, розвиває партнерство виробників і торгових мереж, задовольняє нагальні потреби населення.

  Головний капітал будь-якої галузі — це її працівники: професійні, небайдужі, творчі люди, віддані свій справі. Серед вас, шановні друзі, такі люди становлять більшість. Увага і доброзичливість до людей, компетентність і професіоналізм працівників торгівлі та громадського харчування — завжди буде візитівкою Лисичанська.

  Також хочеться подякувати ветеранам галузі, які віддали десятки років своїй роботі, а зараз є досвідченими наставниками. Прийміть найщиріші слова подяки за сумлінну працю та відданість своїй справі.

  Від вашої злагодженої діяльності залежить високий рівень культури обслуговування і гарний настрій жителів міста. У святковий день бажаємо вам добробуту та успіхів! Нехай нагородою за вашу нелегку працю завжди буде визнання покупців та їх добрі слова і вдячні посмішки на вашу адресу!

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • 28 липня - День Хрещення Київської Русі - України

  28 липня — День Хрещення Київської Русі - України. Це державне свято було засноване у 2008 році та дата для цього дня була вибрана невипадково, бо 28 липня християнський світ вшановує пам’ять святого рівноапостольного великого князя Володимира.

  Завдяки князю Володимиру Київська Русь у 988 році отримала хрещення, а язичництво підлягало викоріненню. Так, повернувшись з Візантії, Володимир хрестив своїх синів, двір і бояр. Язичницькі ідоли більше не служили культом в Київській Русі і вважалися святотатством. На площах і в будинках киян проводилися бесіди, що зводили Євангеліє в ранг богослужбової книги. Священнослужителі, а також раніше хрещені княжичі і бояри стали першими наставниками, які допомагали киянам розібратися в новій для них християнській релігії.

 • Відбулось засідання чергової 68-ї сесії Лисичанської міської ради

  Вчора, 27 червня, відбулось засідання чергової 68-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

  На початку сесії Едуард Щеглаков повідомив присутніх про вихід депутата Геннадія Бадаєва з фракції «Новий курс». Також зачитав особисту заяву про дострокове припинення повноважень секретаря Лисичанської міської ради та запропонував внести розгляд даного питання до порядку денного.

 • В міській раді привітали працівників торгівлі з професійним святом

  Сьогодні, 26 липня, перед початком апаратної наради секретар міської ради Едуард Щеглаков привітав працівників торгівлі з професійним святом та вручив Грамоти виконавчого комітету Лисичанської міської ради за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток сфери торгівлі, високий рівень торговельного обслуговування населення міста наступним особам:

 • Запрошуємо до участі у молодіжному військово-патріотичному наметовому таборі «Холодноярщина»

  Увага! Розпочалася реєстрація на молодіжний військово-патріотичний наметовий табір «Холодноярщина»! Табір відбудеться з 16 по 20 серпня в урочищі Холодний Яр.

  «Холодноярщина» — це 5-денний наметовий табір з насиченою програмою для активної молоді. Організатори підготували лекції та заняття на всі випадки життя.

  У програмі:

 • Вечірня програма до п'ятої річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань (фоторепортаж)

  Вчора, 24 липня, заходи до 5-ї річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань закінчилися на площі Перемоги патріотичною ходою, інсталяцією військової техніки та вечірньої святковою програмою.

 • Лисичанськ вшановує пам'ять визволителів (фото)

  Загальноміські заходи продовжились траурно-урочистим мітингом біля пам’ятного знаку загиблим, що розташований на перетині вул. Першотравнева і проспекту Перемоги.

  Сьогодні, 24 липня, в день п’ятої річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань, керівництво міста, представники органів місцевого самоврядування та державної влади, військовослужбовці, мешканці і гості міста, громадськість та ЗМІ зібралися, щоб вшанувати пам’ять загиблих військовослужбовців 24-ї механізованої бригади — майора медичної служби Сергія Рокицького і солдата Павла Лейби та підполковника військової частини А1008, начальника протиповітряної оборони тоді 51-ї, а тепер 14-ї окремої механізованої бригади Василя Спасьонова.

 • Лисичанськ відзначає п'яту річницю звільнення міста від незаконних збройних формувань (фото)

  Сьогодні, 24 липня, в Лисичанську відбулася низка траурно-урочистих заходів, присвячених 5-й річниці звільнення Лисичанська від незаконних збройних формувань (НЗФ).

  Зранку, біля меморіальної дошки, що встановлена на будівлі міської ради по вул. ім. М. Грушевського, 10, зібралися керівництво міста, представники органів місцевого самоврядування та державної влади, військовослужбовці, мешканці і гості міста, громадськість та ЗМІ щоб вшанувати героїзм відданих патріотів України.

 • 5-та річниця визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань

  Сьогодні, 24 липня, Лисичанськ відзначає 5-ту річницю визволення від незаконних збройних формувань.

  19 липня 2014 року Національна гвардія і Збройні сили України (ЗСУ) розпочали спільну операцію зі звільнення стратегічно важливого транспортного вузла — Лисичансько-Сєвєродонецької агломерації. Військові розташувалися в передмістях Попасної, Рубіжного та Сєвєродонецька. Тоді українські війська з боями звільнили Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Попасну і Рубіжне від окупації.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 23 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  В ході засідання були розглянуті наступні питання:

  — акти про перевіряння наявності та стану справ (документів) КЗ «Лисичанський медичний коледж» та Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу;

 • Створення екосистеми політики у молодіжній сфері

  В Україні реалізується багато чудових та ефективних інструментів для роботи з молоддю. З метою забезпечення ефективної політики у молодіжній сфері, зокрема на обласному та місцевому рівні, Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з ЮНІСЕФ та Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні створює перелік ефективних інструментів для роботи з молоддю. Проект реалізується у рамках ініціативи «Створення екосистеми політики у молодіжній сфері», яка складається з трьох основних елементів: політика, аналітика, практика, та відповідає на такі основні питання:

 • Відбувся черговий виїзд до Лисичанська спеціалістів з протезування нижніх кінцівок

  16 липня відбувся черговий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів з протезування нижніх кінцівок ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд». Підприємство здійснює обслуговування осіб з інвалідністю за місцем проживання вдома (за бажанням особи) та надає послуги:

  — консультація щодо підготовки кукси до протезування;

 • Обережно сарана!

  12 липня 2019 року було отримано повідомлення про заліт зграї сарани на територію Валуйської сільської ради Станично-Луганського району. Згідно проведених ентомологічних досліджень, висновку фітосанітарної експертизи № ФЛ12/000735-В від 15.07.2019 Державної установи «Луганська обласна фіто санітарна лабораторія» Держпродспоживслужби, комах ідентифіковано як вид — сарана перелітна.

 • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  Вчора, 17 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1098.

 • До уваги споживачів природного газу!

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що відповідно до постанови КМУ України від 05.06.2019р. № 485 «Зміни, що вносяться до постанови КМУ України від 03.04.2019 р. № 293» та у зв’язку з встановленням з 01.07.2019 року ціни продажу/постачання природного газу на кожний газовий місяць, з 01 липня 2019 року діють наступні тарифи на оплату природного газу.

 • У Лисичанську пройшов черговий тренінг для осіб, які засуджені до покарань без позбавлення волі

  15 липня в приміщенні Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» фахівцями із соціальної роботи КЗ «Лисичанський міський ЦСССДМ» було проведено черговий тренінг з особами, які перебувають на обліку в Лисичанському МВ філії ДУ «Центр пробації». Головну увагу на цей раз було зосереджено на інформуванні учасників заходу про дотримання людиною здорового способу життя. Під час заняття чоловіки отримали необхідні знання про ВІЛ/СНІД. По завершенні тренінгу учасники заходу отримали засоби контрацепції безкоштовно.

 • Чергове засідання виконкому відбулось у Лисичанську

  Сьогодні, 16 липня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

  Під час засідання було розглянуто питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

 • В Лисичанську відбулась звітно-виборча конференція міської організації ветеранів

  Минулої п’ятниці в міському палаці культури відбулась 11-та звітно-виборча конференція Лисичанської міської організації ветеранів України.

  У роботі конференції взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступники, секретар міської ради Едуард Щеглаков, депутати міської ради, голова Луганської обласної ради ветеранів України Микола Талдонов, голова міської організації ветеранів України Юрій Положенцев, голови первинних ветеранських організацій, представники ЗМІ.

 • Про якість води водойм в місцях купання

  Ні спекотна погода, ні бажання освіжитися, ні удавана такою чистою і прозорою вода в найближчому ставку, річці або озері не привід для того, щоб нехтувати елементарними правилами безпеки і не думати про наслідки такого купання.

  За результатами повторних лабораторних досліджень води поверхневих водойм м. Лисичанська вміст у воді лактопозітівніх кишкових паличок перевищує нормативні значення.

 • Вода - джерело життя

  За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), щорічно у світі внаслідок вживання питної води низької якості вмирає майже 5 млн. чоловік. Інфекційна захворюваність населення, що пов’язана з водопостачанням, становить 500 млн. випадків на рік. ВООЗ визнає проблему забезпечення населення якісною питною водою головним розділом програм охорони здоров’я людини. Це дає підставу вважати проблему гігієни водопостачання, тобто забезпечення населення доброякісною питною водою, самою актуальною проблемою сучасності, яка вимагає комплексного розв’язання.

 • Шановні жителі міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!!!

  Міська рада нагадує, що у зв’язку з визнанням Лисичанською міськрайонною філією ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» води в ставку по вул. Клубна, район 2-го виробництва ПАТ Лисичанський склозавод «Пролетарій» небезпечною за мікробіологічними показниками, тому купатись у ставку ризиковано.

 • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  10 липня у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги №1, які входять до складу комісії.

 • Чарівний світ поезії

  Поезія надихає, звеличує, штовхає на подвиги. Через поезію людина має можливість спілкуватися на мові, яку розуміють усі — і дорослі і діти. Через римовані рядки можна передати любов, сум та радість, бо поети відчувають світ набагато тонше, ніж будь-хто інший

  10 липня у стінах Лисичанського територіального центру зібрались шанувальники поетичного слова Валентини Коміної, людини, яку природа і батьки обдарували неоціненним багатством — багатогранним талантом.

 • Закликаємо дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах

  Шановні громадяни! Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх.

  Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється чинним законодавством.

  Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

 • Співробітники ДСНС та відділу поліції проводять навчання громадян з правил безпечного відпочинку на водоймах

  З метою навчання громадян правильної поведінки під час відпочинку біля водойм співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області разом зі співробітниками Лисичанського відділу поліції ГУ Національної поліції 4 липня провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з відпочивальниками на водоймах міста Лисичанська.

 • Попередження виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру у Лисичанську

  Сьогодні, 9 липня, відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Володимира Агафонова.

  Під час засідання члени комісії розглянули питання про недопущення виникнення надзвичайної ситуації внаслідок руйнування будівлі житлової призначеності.

  Зазначимо, що сьогодні, 9 липня о 04.05 до чергового диспетчера ДПРЧ — 9 (м. Лисичанськ) ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення про тріск та руйнування за адресою: Луганська область, місто Лисичанськ, вул. Гора Попова, буд. 15. За вказаною адресою було встановлено, що обрушення відбувається у 3-х поверховому однопід’їзному будинку 1944 року будівництва загальним розміром 15×30×12. Покриття та перекриття у будинку дерев’яні, стіни цегляні, покриття шиферне.

 • У Лисичанську відбулась робоча нарада з питань відкритих даних

  Вчора, 8 липня, у Лисичанській міській раді відбулась робоча нарада з питань відкритих даних.

  У заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко та начальники та відповідальні за оприлюднення та оновлення наборів даних у формі відкритих даних виконавчих органів міської ради.

 • Вероніка та Ангеліна Молчанови призери Всеукраїнських змагань східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни»

  З 5 по 7 липня в місті Полтава проходили Всеукраїнські змагання східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту Юрія Бурмаки. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів представники 23 команд з 7 областей східної України.

 • «На Івана, на Купала»

  В середині літа українці відзначають загадкове і містичне — Івана Купала. В цей день рослини отримують від сонця і землі велику силу, чистіше сльози стає вода та дарує здоров’я. День Івана Купала дуже гарне та романтичне свято, його святкують весело і завзято.

 • Консультує Міністр юстиції України

  Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу? - Катерина Прибережна

  Право на безоплатну правову допомогу – гарантована Конституцією України можливість отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість для певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу, у випадках передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу»

  Що таке безоплатна правова допомога?

  Це правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел, які не заборонені законом. Безоплатна правова допомога може бути первинною або вторинною.

 • Якість води водоймища, розташованого по вул. Клубна, не відповідає вимогам санітарних норм

  Лисичанська міськрайонна філія ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» на виконання Протоколу засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.06.2019 № 15 повідомляє, що фахівцями філії, після виявлення відхилень, були повторно відібрані проби води водоймища, розташованого по вул. Клубна район 2-го виробництва ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій».

 • Про перерахунок державної соціальної допомоги з 1 липня 2019 року

  Відповідно до ст.7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року збільшується розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць — 1936 грн., а для основних соціальних груп населення прожитковий мінімум встановлено у розмірі:

  • — для дітей віком до 6 років — 1699 грн.;
  • — для дітей віком від 6 до 18 років — 2118 грн.;
  • — для працездатних осіб — 2007 грн.;
  • — для осіб, які втратили працездатність — 1564 грн.
  • Оригамі: світ, створений з паперу

   3 липня у Лисичанському територіальному центрі для підопічних пройшов майстер-клас з виготовлення оригамі.

   Оригамі – паперові фігурки, отримані з допомогою техніки складання. Історія виникнення цього мистецтва сягає своїм корінням у часи винаходу паперу в Стародавньому Китаї. Багато століть китайці зберігали секрет його виготовлення і тільки в VII столітті один монах, потрапивши до Японії, розкрив заповітну таємницю. Саме в японських монастирях техніка складання паперу отримала назву оригамі (офіційний термін з’явився в 1880 році).

  • Засідання чергової 67-ї сесії Лисичанської міської ради пройшло сьогодні у Лисичанську

   Сьогодні, 4 липня, відбулось засідання чергової 67-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням депутата міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

   Перед початком пленарного засідання було надане слово мешканцю міста Віктору Нєнашеву, який закликав депутатів та присутніх допомогти своїй онуці Меланії Камленок, котра потребує термінової операції по трансплантації кісткового мозку.

  • У Лисичанську привітали співробітників Національної поліції з професійним святом

   Сьогодні, 4 липня, у Лисичанському відділі поліції відбувся урочистий захід з нагоди Дня Національної поліції України.

   Привітати правоохоронців з професійним святом від імені Лисичанської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто завітали міський голова Сергій Шилін та керуючий справами Олександр Савченко.

  • Шановні працівники поліції!

   Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем Національної поліції України!

   Ваша надзвичайно відповідальна, ризикована та важлива робота спрямована на служіння суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

   В цей святковий день висловлюємо вам подяку за вашу щоденну самовіддану кропітку працю, яку ви виконуєте з сумлінністю, високою фаховою підготовкою та зразковою дисципліною. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина.

   Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, родинного тепла та затишку, успіхів у роботі задля забезпечення стабільності та дотримання правопорядку в ім’я миру і процвітання нашої рідної України.

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • Залучення громади до прийняття рішень на місцевому рівні з використанням інформаційно-комунікаційних технологій

   За такою темою, 1 та 2 липня, делегація з Лисичанська взяла участь у воркшопі, що відбувся у рамках компоненту Програми ООН з відновлення та розбудови миру «Громадська безпека та соціальна згуртованість». До складу делегації увійшли співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради та представники громадськості міста.

   Також у заході взяли участь партнери Програми ООН — працівники Луганської обласної державної адміністрації, спеціалісти з міст Сєвєродонецьк, Кремінна, Щастя, Золоте, Біловодської ОТГ, Станично-Луганського та Новоайдарського районів.

  • У міській раді пройшло чергове засідання виконкому

   Сьогодні, 2 липня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

   Під час засідання було розглянуто питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

  • Щодо підвищення тарифу на проїзд в міському тролейбусі

   На виконання п. 4 Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус) затвердженого наказом Міністерства Інфраструктури України від 25.11.2013 р. № 940, з метою публічного обговорення, міська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення тарифу на проїзд в міському електричному транспорті (тролейбусі)», розрахований КП ЛМР «Електроавтотранс» в розмірі 4,00 грн.

  • В міській раді пройшло засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

   Вчора, 1 липня, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Володимира Агафонова.

   Під час засідання члени комісії розглянули питання про недопущення виникнення надзвичайної ситуації на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля» через припинення електропостачання.

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з пауерліфтингу

   З 22 по 26 червня в місті Коломия пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

   В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з усієї країни.

  • Лисичанськ - учасник проекту Безпечний перехід

   В рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру з метою зміцнення особистої та громадської безпеки, ГО «Фонд правової ініціативи» та громада міста Лисичанськ бере участь у проекті «Безпечний перехід».

   В рамках цього проекту у м. Лисичанську необхідно встановити 8 опор освітлення з установкою знаків пішохідний перехід 5.35.1 та 5.35.2, з автономними світильниками для додаткового освітлення самого знаку та пішохідного переходу, стробоскопом (унікальна розробка, яка дозволяє привернути увагу учасників дорожнього руху до пішохідного переходу), кнопкою активації стробоскопа, світловим і звуковим оповісником (для мешканців з обмеженими можливостями слуху та зору та інших категорій громадян).

  • Вітаємо Сніжану Колісніченко з нагородами Міжнародного фестиваль-конкурсу культури та мистецтв!

   З 28 по 30 червня учениця Привільської дитячої школи мистецтв Сніжана Колісніченко (викладач Марина Шинкаренко) взяла участь в Міжнародному фестиваль-конкурсі культури та мистецтв «ЗІРКОВІ ХВИЛІ ТАЛАНТІВ 2019», що проходив в одному з найпрекрасніших міст Україні — місті Львів на базі Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді.

  • Ганна Рясна - випускниця Академії культурного лідера

   Наприкінці червня заступник Лисичанського міського голови Ігор Ганьшин та директорка Лисичанського міського Палацу культури" Ганна Рясна взяли участь в підсумковій конференції та урочистій сертифікації учасників Академії культурного лідера в м. Києві.

   Протягом двох років Ганна Рясна вивчала наступні напрямки: «Соціальні зміни та роль культурної роботи», «Культурне управління: розробка стратегії», «Культурне управління: оперативне впровадження», «Поточні теми розвитку культури», підсумком чого стала розробка програми розвитку культурної політики та галузі культури в місті.

  • Робота міської комісії з питань призначення соціальних виплат ВПО

   В червні 2019 року в Лисичанській міській раді відбулося 3 засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісію очолює заступник міського голови Ігор Ганьшин. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

   Під час засідання комісії розглянуто 282 звернення внутрішньо переміщених осіб щодо призначення їм різних видів соціальних виплат. Зокрема, 207 звернень про призначення адресної грошової допомоги на покриття витрат на проживання, 34 звернення про призначення пенсійних виплат, 5 — страхових виплат, 13 — про надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, 9 — про надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 5 — про допомогу на дітей одиноким матерям, 9 — інших видів соціальної допомоги.

  • На площі Перемоги відбувся молодіжний святковий захід з нагоди Дня молоді

   Вчора, 30 червня, на площі Перемоги відбувся молодіжний святковий захід з нагоди Дня молоді. Для мешканців та гостей міста дарували свою творчість колективи Палаців культури міста.

   Міський голова Сергій Шилін привітав молодь зі святом та побажав завжди залишатися активними і цілеспрямованими, насолоджуватись життям, емоціями і спілкуванням, розвиватись і прагнути до здійснення своїх заповітних мрій.

  • З Днем архітектора України!

   Шановні архітектори! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

   Переконані, що ваш високий професіоналізм, самовідданість і творча праця сприятиме створенню комфорту та благоустрою городян. Нехай усі ваші творчі доробки будуть радувати не одне покоління наших з вами нащадків.

   В цей святковий день бажаємо вам здоров'я вам, наснаги, добробуту, упевненості у майбутньому, активної та плідної творчості роботи.

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • У міській раді пройшло черове засідання комісії з питань захисту прав дитини

   Сьогодні, 31 липня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті наступні питання:

   — про вирішення способу участі батьків у вихованні дітей;

   — про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;

  • У Лисичанську пройшов звітний концерт Валерія Сидоренко та інструментального дуету «Русь»

   29 липня на площі біля Палацу культури ім. В.М.Сосюри м. Лисичанська відбувся звітний концерт Валерія Сидоренко та інструментального дуету «Русь» у складі Валерія Сидоренко та Максима Апухтіна.

   Яскраві, цікаві виступи дуету не залишили байдужим жодного глядача. Виконавці із задоволенням демонстрували віртуозне володіння акордеонами, виконували найулюбленіші твори інструментальної музики в обробці Валерія Сидоренко.

  • Гепатит А

   Основные факты:

   - Гепатит А – это болезнь печени вирусного происхождения, которая может протекать как в легкой, так и тяжелой форме.

   - Вирус гепатита А (HAV) передается при потреблении загрязненных продуктов питания и воды или при прямом контакте с инфицированным человеком.

   - Почти все люди полностью выздоравливают от гепатита А с пожизненным иммунитетом. Однако очень незначительная доля людей, инфицированных гепатитом А, может умереть от молниеносного гепатита.

   - Риск инфицирования гепатитом А связан с отсутствием безопасной воды и плохой санитарией и гигиеной (например, грязные руки).

   - Для профилактики гепатита А имеется безопасная и эффективная вакцина.

  • У Лисичанську провели акцію «Я - не товар. Стоп торгівлі людьми!»

   Сьогодні, 30 липня, до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у місті Лисичанську працівники відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели акцію «Я — не товар. Стоп торгівлі людьми!». Метою заходу є підвищення інформованості громадськості про проблему торгівлі людьми, привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

  • Уважаемые работники торговли от всей души поздравляем Вас с вашим профессиональным праздником!

   Сегодня трудно представить себе нашу жизнь без сферы торговли и услуг, которая формирует среду комфорта и благополучия, развивает партнерство производителей и торговых сетей, удовлетворяет насущные потребности населения.

   Главный капитал любой отросли — это ее работники: знающие, неравнодушные, творческие люди, по-настоящему любящие свое дело. Среди вас, дорогие друзья, такие люди составляют большинство. Внимание и доброжелательность к людям, компетентность и профессионализм работников торговли и общественного питания — всегда будет визитной карточкой Лисичанска.

   Также хочется поблагодарить ветеранов отрасли, которые отдали десятки лет своей работе, а сейчас являются опытными наставниками. Примите самые искренние слова благодарности за добросовестный труд, преданность своему делу.

   От вашей слаженной деятельности зависит высокий уровень культуры обслуживания и хорошее настроение жителей города. Крепкого всем здоровья, благополучия, успехов, добра и удачи! Пусть наградой за ваш нелёгкий труд станет признание покупателей — добрые слова и благодарные улыбки в ваш адрес!

   Городской голова Сергей Шилин,

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • 28 июля - 1030-летие крещения Киевской Руси - Украины

   1030 лет назад произошло великое событие — Крещение Руси. Князь Киевский Владимир Великий в 988 году ввел христианство как государственную религию на Руси.

   Принимая христианство за основную религию, Владимир Великий определил будущую судьбу современной Украины и всей Восточной Европы. Христианство способствовало подъему образования, искусства, литературы, науки, архитектуры. Новая религия дала толчок развитию кириллической письменности, были созданы первые школы, в частности при Десятинной церкви, где учились 300 детей. Церкви и монастыри стали центрами культуры, где велось летописание, создавались библиотеки, закладывались иконописные школы.

   К 1030-летию крещения Киевской Руси — Украины Лисичанский городской краеведческий музей подготовил историческую справку о старейших храмах Лисичанска.

  • 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

   Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

   Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. За рівнем доходів вона поступається лише продажам наркотиків та зброї.

   Жертвами цього злочину стають і жінки, і чоловіки, і діти, які потерпають від його різноманітних форм, серед яких примусова праця, сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво, вилучення органів тощо.

  • Хронічна втома: простий відпочинок не допоможе

   Хронічна втома відрізняється від простої як небо від землі. За нею стоїть не тільки фізичне, а й емоційне, нервове, інтелектуальне виснаження резервів організму. Відпочинок і позитивні емоції, звичайно, поліпшать самопочуття, але ненадовго. А потім знову кожне зусилля дається важко. Приблизно визначити синдром можна так: якщо ви протягом півроку відчуваєте часте або постійне нездужання і при цьому практично нічим не хворі, значить, пора лікуватися.

   Як лікувати це захворювання?

  • У міській раді пройшло засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

   Сьогодні, 27 липня, у Лисичанській міській раді пройшло засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

   В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, директори центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Лисичанського міського центру зайнятості, представники Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області.

  • Про проведення контрдиверсійної операції «Арбалет-Лисичанськ»

   У зв’язку із проведенням превентивних заходів з протидії терористичній та диверсійній загрозам в районі м. Лисичанська, Служба безпеки України закликає мешканців міста, які безпосередньо проживають у вказаному районі, не покидати без нагальної потреби своїх домівок, дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами і т.і. У разі необхідності пересування в інші райони міста, з метою уникнення непорозумінь, просимо обов’язково мати при собі документи що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідка про навчання та інш.).

   Усі дії відбуваються у рамках чинного законодавства.

  • УПСЗН Лисичанської міської ради має 100% показник проведення перерахунку субсидії в автоматичному режимі без звернення громадян

   Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проведено аналіз моніторингу з надання населенню житлових субсидій, передбачених Положенням «Про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, пічного та рідкого побутового палива», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України в редакції від 27.04.2018 №329.

   Станом на 20 липня 2018 року середній показник проведення перерахунку субсидії в автоматичному режимі без звернення громадян з травня 2018 року по області складає 66,76%.

  • Представителей торговли Лисичанска поздравили с праздником

   Сегодня, 27 июля, в преддверии Дня работников торговли, городской голова Сергей Шилин поздравил представителей торговли нашего города с профессиональным праздником и пожелал крепкого здоровья, добра, любви, удачи и мира.

   «Примите самые искренние слова благодарности за добросовестный труд, преданность своему делу. От вашей слаженной деятельности зависит высокий уровень культуры обслуживания и хорошее настроение жителей города. Пусть наградой за ваш нелёгкий труд станет признание покупателей, добрые слова и благодарные улыбки», — подчеркнул Сергей Иванович.

  • До уваги платників податків!

   ДПІ у м. Лисичанську нагадує, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.

   За довідками звертатися за телефонами (06451) 7-12-88 та 7-11-81.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • До уваги платників єдиного внеску!

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську, у зв’язку із публікацією в Офіційному віснику України від 06.07.2018 № 51 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 (далі — Наказ № 435) у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.06.2018 № 692/32144, який набуває чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, повідомляє, що звітність за новими формами подаватиметься платниками єдиного внеску, починаючи з 01.09.2018 року. Звітність за липень 2018 року у серпні п.р. подається за старими формами звітності, затвердженими Наказом № 435.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • Понад 434 тисячі гривень податку на нерухомість сплачено до місцевого бюджету платниками Лисичанського регіону за 6 місяців 2018 року

   «За перше півріччя 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м. Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 434,5 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 257,4 тис. грн. або на 145,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

  • Платники міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля спрямували до державного бюджету понад 12 мільйонів гривень військового збору

   За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за перше півріччя поточного року платники податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до Державного бюджету України 12 млн 304,7 тис. грн. військового збору, що на 4 млн 248,2 тис. грн. або 52,7% відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року.

   «Стабільні надходження збору на підтримку армії, це прояв справжнього патріотизму бізнес — спільноти регіону» — переконана Ніна Кравченко.

  • У міській раді пройшло засідання чергової 48-ї сесії

   Сьогодні, 26 червня, пройшло засідання чергової 48-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Новодружеська, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

   Депутатським корпусом були внесені зміни до міського бюджету на 2018 рік та ухвалена низка питань щодо регулювання земельних відносин.

  • Щодо конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків

   Відповідно до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150, управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства — організатор конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків — повідомляє, що конкурсною комісією прийнято рішення про визнання конкурсу таким, що не відбувся в частині об’єкту конкурсу (групі будинків) № 3 та об’єкту конкурсу (групі будинків) № 5 згідно з протоколом № 5 засідання конкурсної комісії від 25.07.2018 року.

   Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

  • Запам'ятайте як діяти при виникненні пожежі

   Пожежі — це стихійне лихо, вогонь, який вийшов з під контролю людини. При пожежі потрібно остерігатися: високої температури, задимленості і загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалля.

   При рятуванні із палаючих будинків і при гасінні пожежі, дотримуйтесь наступних правил:

   — якщо у разі евакуації необхідно пройти через палаюче приміщення, накрийтесь мокрим покривалом, пальтом, плащем, щільною тканиною;

   — двері в задимлене приміщення відкривайте обережно, щоб уникнути займання вогню від великого притоку свіжого повітря;

  • ДСНС попереджає

   Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок малечі, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуації за участю дітей.

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області вкотре звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду! Особливо у літній період, пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів. Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на серйозну розмову з дітьми. А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

   Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих! Біда може статися саме тоді, коли діти залишаються самі, адже небезпека чатує на кожному кроці. Тому дуже важливим є постійно навчати підростаюче покоління правилам безпеки.

   Лисичанське міське управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області

  • Профілактика пожеж в екосистемах триває

   Щонеділі співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС проводять рейди з метою профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах.

   Під час рейдів співробітники проводять профілактичні бесіди з мешканцями міста про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, про правила безпечного відпочинку в лісах, про небезпеку необережного поводження з відкритим вогнем на відкритих територіях, про заборону спалювання сухої рослинності, а також нагадують громадянам, що в лісі і біля нього не можна кидати недопалки, склотару підпалювати траву або сміття.

   Окрім того, співробітники ДСНС в черговий раз нагадують людям дії у разі виявлення вибухонебезпечного предмету.

   Лисичанське міське управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 25 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

  • В Лисичанске прошел парад военной техники, шествие военных колон и концертная праздничная программа (фоторепортаж)

   Вчера, 24 июля, к 4-й годовщине освобождения Лисичанска от незаконных вооруженных формирований, прошел парад военной техники, шествие военных колон и концертная праздничная программа.

   В ходе мероприятия городской голова Сергей Шилин поздравил присутствующих с праздником и пожелал крепкого здоровья, мирного неба над головой, добра, взаимопонимания, а также за личное мужество и отвагу при выполнении боевых задач в зоне АТО по защите территориальной целостности и неприкосновенности Украины, добросовестное выполнение служебных обязанностей вручил медали «За заслуги перед городом Лисичанск» военнослужащим и Листы благодарности исполнительного комитета Лисичанского городского совета работникам полиции.

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Вчора, 24 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   В ході засідання були розглянуті наступні питання:

   — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, Лисичанського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області;

  • В Лисичанске к 4-й годовщине освобождения города от незаконных вооруженных формирований прошли траурно-торжественные митинги

   Сегодня, 24 июля, в Лисичанске состоялся ряд траурно-торжественных митингов, посвященных 4-й годовщине освобождения Лисичанска от незаконных вооруженных формирований.

   Руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, начальники и сотрудники отделов и служб городского совета, руководство органов государственной власти, военнослужащие, жители города, общественность и СМИ собрались у мемориальной доски на здании городского совета по ул. им. М. Грушевского, 10. Отметим, что знак установлен в 2015 году в память о воинах Вооруженных Сил Украины, Национальной Гвардии Украины и добровольческих батальонов, погибших при освобождении Лисичанска в июле 2014 года.

  • 4-я годовщина освобождения Лисичанска от незаконных вооруженных формирований

   Сегодня, 24 июля, Лисичанск отмечает 4-ю годовщину освобождения от незаконных вооруженных формирований.

   19 июля 2014 года Национальная гвардия и Вооруженные силы Украины (ВСУ) начали совместную операцию по освобождению стратегически важного транспортного узла — Лисичанско-Северодонецкой агломерации. Военные расположились в пригородах Попасной, Рубежного и Северодонецка. Тогда украинские войска с боями освободили Северодонецк, Лисичанск, Попасную и Рубежное от оккупации.

   Убитые и раненные люди, разрушенные дома и здания, подбитая техника, оборванные линии электропередач — эти горькие строки истории Луганщина не забудет никогда.

   Отметим, что в освобождении Лисичанска отличился командир отдельной бригады охраны общественного порядка, воинской части 3011 Центрального оперативно-территориального объединения Национальной гвардии Украины, полковник Александр Радиевский, погибший 23 июля во время боя. Прикрывая своего командира, также отдали свои жизни за Украину командир батальона, подполковник Павел Сницар и стрелок-солдат Игорь Коцяр.

   Поэтому радость мира в наших сердцах неизбежно соединяется со скорбью по погибшим. Искренняя благодарность всем, кто своим мужеством и героизмом вернул мирную жизнь в наш город и подарил нам надежду на спокойствие в Украине.

   Уважаемые лисичане!

   В этот день желаем вам мира и добра, оптимизма и бодрости духа, уверенности в завтрашнем дне и светлом будущем. Пусть в ваших семьях всегда царят любовь, благополучие и взаимопонимание. Пусть все конфликтующие, в одно мгновенье, позабудут о ненависти и агрессии, и на всей Земле воцарится мир и согласие!

  • Городской голова Сергей Шилин принял участие в траурном митинге по погибшим в годы Второй мировой войны

   В минувшую субботу, 21 июля, городской голова Сергей Шилин принял участие в траурном митинге по погибшим в годы Второй мировой войны, который состоялся у памятного знака «Поклонный крест» в районе поселка Белая гора.

  • У Лисичанську пройшло чергове тренінгове заняття для дітей та молоді, засуджених до покарань без позбавлення волі

   Сьогодні, 23 липня, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Лисичанським міським відділом філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області було проведено дев’яте за рік тренінгове заняття за програмою «Сходинка до здоров’я» для дітей та молоді, засуджених до покарань без позбавлення волі.

   Під час заняття учасники отримали інформацію щодо сутності ВІЛ-інфекції та шляхів інфікування, розглянули види ризикованої поведінки щодо інфікування ВІЛ та були простимульовані до оцінки власного ризику щодо інфікування.

  • До уваги мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, юридичних та фізичних осіб!

   З метою збереження пам’яті про живих і полеглих воїнів — учасників АТО, вшанування їх подвигу, поповнення джерельної бази історії України періоду незалежності, архівний відділ Лисичанської міської ради повідомляє про початок збирання документів для формування відповідних фондів і колекцій.

  • Понад 257 тисяч гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону

   «За січень-червень поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 257,3 тис. грн екологічного податку», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко.

  • Майже 7 мільйонів гривень плати за землю сплатили з початку року платники Лисичанського регіону

   «За шість місяців поточного року до місцевого бюджету надійшло 6 млн 825,8 тис. грн плати за землю, що на 439,5 тис.грн, або на 6,9 % більше, ніж за аналогічний період минулого року, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко, — із загальної суми 5 млн 399,9 тис. грн надійшло від платників податків — юридичних осіб та 1 млн 425,9 тис. грн — від фізичних».

  • До уваги громадян!

   8 серпня 2018 року з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. у ДПІ м.Лисичанська буде здійснювати виїзний особистий прийом громадян заступник начальника ГУ ДФС у Луганській області Ткачов І.В. Попередній запис громадян на особистий прийом здійснюється за телефоном: (06451) 7-11-81.

   Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

  • В Лисичанській міській раді розглянуто питання дуальної форми навчання

   Вчора, 19 липня, в Лисичанській міській раді пройшла спільна нарада щодо впровадження елементів дуальної форми навчання у закладах професійно-технічної освіти під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина. В нараді взяли участь заступник директора Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею Алла Терновська та керівники закладів ресторанного господарства міста.

  • Сергей Шилин принял участие в открытии первого на востоке Украины «Центра защиты прав человека»

   Вчера, 19 июля, городской голова Сергей Шилин принял участие в открытии первого в Лисичанске и на востоке Украины «Центра защиты прав человека», а также в заседании круглого стола на тему: «Права человека на востоке Украины: взаимодействие власти, правоохранительных органов и правозащитников».

   В мероприятии приняли участие Генеральный Консул Федеративной Республики Германия в г. Донецке (временный офис в Днепре) Вольфганг Мессингер, председатель Лисичанского городского суда Луганской области Андрей Березин, управляющий делами Лисичанского городского совета Александр Савченко, глава общественной организации «Женская правозащитная группа» Ирина Никульникова, полицейские, адвокаты, представители общественности и СМИ.

  • В Лисичанській міській раді відбулась зустріч з представниками Українського фонду соціальних інвестицій

   Сьогодні, 19 липня, у Лисичанській міській раді відбулась зустріч заступника міського голови Андрія Якимчука з представниками Українського фонду соціальних інвестицій щодо початку реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який фінансується Урядом Німеччини через Німецький державний Банк Розвитку KfW. У заході також взяли участь начальники структурних підрозділів Лисичанської міської ради.

  • У Лисичанську відбулось засідання міської опікунської ради

   16 липня у Лисичанській міській раді відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі — опікунська рада), створеної на підставі Цивільного Кодексу України та Закону України «Про психіатричну допомогу». Засідання відбулося під головуванням заступника голови ради Світлани Шенькарук за участі членів опікунської ради — представників виконавчих органів міської ради, закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення, Новодружеської та Привільської міських рад.

  • Мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля можуть залишитись без питної води

   17 липня в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолив міський голова Сергій Шилін.

   На порядку денному важливе питання — загроза зупинки ЛКСП «Лисичанськводоканал» через припинення постачання рідкого хлору, внаслідок того, що припиняється діяльність єдиного в Україні виробника рідкого хлору АТ «Дніпроазот», ТОВ «Агрогазсервіс», а альтернативного виробника в України наразі немає. Таким чином, мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля можуть залишилися без питної води.

  • Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

   ЛКСП «Лисичанськводоканал» інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

  • Робота міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 18 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

  • Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

   В городе возникла сложная ситуация с обеззараживанием питьевой воды и стоков, поскольку единственный в Украине производитель жидкого хлора АО «ДНЕПРАЗОТ» с 15.06.2018 года полностью остановил производство и отгрузку жидкого хлора в связи со значительным ростом цен на природный газ. Запасы хлора, имевшиеся на ЛКСП «Лисичанскводоканал» исчерпаны. Однако руководителю предприятия и поставщику хлора удалось достичь договоренности о частичной (от плановой заявки) поставке импортируемого хлора, что позволит проводить полное обеззараживание воды и стоков до 23.07.2018 включительно с последующим подвозом хлора.

  • Як стати патронатним вихователем над дитиною?

   Мета патронату над дитиною — забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення дитини у сім’ю.

   Патронат над дитиною — тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на термін до 3-х місяців (максимум до 6 місяців).

   Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

  • Про заборгованість із заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.06.2018р.

   За інформацією розробленою Держстатом України, загальна сума невиплаченої заробітної плати по підприємствах міста Лисичанська (без урахування статистично малих підприємств і фізичних осіб-підприємців) на 01.06.2018 року становила 43941,2 тис. грн.

   Порівняно з початком року заборгованість із заробітної плати зменшилась на 23262,0 тис. грн. або 34,6%.

  • В міській раді пройшло чергове засідання виконкому

   Сьогодні, 17 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

   Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

   Члени виконавчого комітету заслухали, взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії Лисичанської міської ради інформацію про хід виконання міської програми «Мистецька освіта Луганщини» на 2017-2019 роки.

  • Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

   Вчора, 16 липня, у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Засідання відбулось під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина за участю членів комісії — представників органів, що здійснюють соціальні виплати, внутрішньо переміщеним особам.

  • Веб-портал «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ»

   До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ!

   В 2016 році Кабінет Міністрів України запустив сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» на якому Мінприроди збирає реальну інформацію з усієї країни. Метою створення електронного сервісу є проведення оперативного реагування на всі наявні несанкціоновані сміттєзвалища та стихійні засмічення та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу з геолокаційною прив’язкою.

  • Соціально-економічне становище Луганської області у січні-травні 2018 року

   Головне управління статистики у Луганській області повідомляє про соціально-економічне становище Луганської області у січні—травні 2018 року (дані наведені без урахування частини тимчасово окупованої території у Луганській області).

   Населення

  • Правила поведения на воде

   В разгаре жаркое лето! Вы собираете чемоданы и ждете с нетерпением летнего отдыха. Где бы вы ни были: на море, речке и т.д., но собираясь на пляж, вы должны помнить правила безопасного поведения на воде. А умение хорошо плавать, знание и соблюдение этих правил — гарантия вашей безопасности и хорошего отдыха!

   Запомните правила поведения на воде:

  • Купание на воде с летальным исходом!

   С наступлением жаркой погоды возникла тревожная ситуация с гибелью людей на водных объектах. С мая 2018 года и сегодняшний день только в городе Лисичанск зарегистрировано трое погибших на воде. Так, 3 июля, с разницей в 30 минут в Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС поступило 2 тревожных сообщения о погибших на водных объектах. На место происшествия прибыли сотрудники ГСЧС, полиции и скорой помощи. В обоих случаях тела погибших доставались силами спасателей. Летальный исход наступил мгновенно и, к сожалению, помощь медработников скорой помощи мужчинам 1981 г.р. и 1986 г.р. уже не понадобилась.

  • Звернення ДСНС до населення

   Увага! В черговий раз у м. Лисичанськ, 4 липня, були знайдені вибухонебезпечні предмети, а саме: постріли осколкові гранатометні ВОГ-17 калібром 30 мм у кількості 37 одиниць та детонатори миттєвої дії до них. На протязі доби були проведені відповідні заходи по їх знешкодженню.

   У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте його. Відійдіть назад своїми ж слідами на безпечну відстань! Негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України в Луганській області

  • Во избежание пожаров в экосистемах

   Каждый, кто в эти теплые летние дни собирается на природу, непременно хочет, чтобы отдых оставил только приятные впечатления. Но, к сожалению, не все во время отдыха соблюдают элементарные правила пожарной безопасности.

   С начала 2018 года в г. Лисичанск возникло больше 110 пожаров. В эти жаркие летние дни сотрудники ГСЧС практически ежедневно выезжают на тушение пожаров лесопосадок, полей, свалок и т.п.

  • "Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій"

   Впровадження інноваційної електронної системи е-Receipt (електронний чек) дозволить:

   — створити умови для застосування платниками податків для реєстрації розрахункових операцій (РРО) пристроїв широкого вжитку (персональних комп’ютерів, планшетів, смартфонів);

   — спростити процедуру реєстрації;

  • Платникам податків, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, необхідно подати декларацію

   ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: відповідно до п. 179.3 ст.179 Податкового кодексу України (ПКУ) платники податку-резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи (Декларація) не пізніше 60 днів до виїзду за кордон.

  • ДФС інформує про можливість подання звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації в електронному вигляді

   ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: у Державній фіскальній службі України (ДФС) на виконання вимог законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» функціонують електронні адреси для подання звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації.

   Електронні звернення громадяни можуть надсилати на електронну адресу [email protected] у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника.

  • Електронний кабінет пропонує сервіси платникам як допомогу при реєстрації податкових накладних

   ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: Державна фіскальна служба України (ДФС) розширює можливості Електронного кабінету (Е-кабінет) платника. Платники податку на додану вартість мають змогу скористатися новими сервісами в Е-кабінеті під час реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування.

   Так, в Електронному кабінеті є можливість подати письмові пояснення та копії документів до декількох податкових накладних/розрахунків коригування, якщо вони складені на одного отримувача за одним і тим самим договором або якщо в таких податкових накладних відображені однотипні операції.

  • Запит на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів ДФС - по-новому

   ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: 26 червня 2018 набрав чинності Порядок організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної фіскальної служби при складанні, поданні та опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 04.05.2018 № 468 (далі — Наказ).

   Наказом удосконалено Форму для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби, в якій передбачено можливість обрання запитувачем способу отримання інформації (документів) на запит на отримання публічної інформації шляхом проставлення у такому запиті відмітки «ознайомлення з документами в спеціальному місці розпорядника інформації».

  • Майже 8 мільйонів гривень отримали місцеві бюджети Луганщини від ліцензування алкоголю та тютюну

   За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області — за січень-червень 2018 року казна Луганської області поповнилася на 7 млн 712 тис. гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 199 тис. грн більше надходжень за січень-червень 2017 року.

  • Увага! З 1 липня 2018 року підвищено прожитковий мінімум

   З 1 липня 2018 року встановлено нові розміри прожиткового мінімуму на одну особу у розрахунку на місяць: з 1 липня − 1777 грн, з 1 грудня − 1853 гривні.

   Для основних соціальних і демографічних груп населення встановлюються такі показники:

  • Право платника ПДВ на бюджетне відшкодування

   ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: пунктом 200.1 ст.200 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) встановлено, що сума податку, яка підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов’язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду. При цьому, нормою п.200.4 ст.200 ПКУ зазначено, що при від’ємному значенні суми, розрахованої згідно з п. 200.1 цієї статті, така сума:

   а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу) в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до п. 200 1.3 ст. 200 1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, а в разі відсутності податкового боргу;

  • Майже 1 млн 800 тисяч гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

   «За шість місяців поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 830,0 тис.грн за спеціальне використання водних ресурсів та 945,4 тис.грн — за користування надрами» — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

  • Майже на 24 мільйона гривень ПДВ поповнили державний бюджет Лисичанські платники

   За словами в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніни Кравченко: «За січень — червень поточного року до державного бюджету було спрямовано 23 млн 274,0 тис. грн податку на додану вартість, з яких 387,1 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

  • До уваги платників податків!

   ДПІ у м.Лисичанську нагадує, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів. За довідками звертатися за тел.: 7-12-88, 7-11-81.

   Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

    

  • Комиссию не допускают к проверке финансово-хозяйственной деятельности ЛКСП «Лисичанскводоканал»

   В связи с частыми перебоями водоснабжения в городе, большой задолженностью ЛКСП «Лисичанскводоканал» перед ООО «Луганское энергетическое объединение» по оплате за электроэнергию и по требованию депутатов Лисичанского городского совета, городским головой Сергеем Шилиным издано распоряжение от 12.06.2018 г. № 210 «О проведении проверки финансово-хозяйственной деятельности ЛКСП «Лисичанскводоканал» и КП «Лисичансктеплосеть». Согласно распоряжению была создана комиссия по проверке финансово-хозяйственной деятельности ЛКСП «Лисичанскводоканал» за период с 01.01.2016 г. по 31.05.2018 г. Комиссия должна обеспечить проведение проверки на срок до 31.07.2018 г. и результаты проверки предоставить на рассмотрение городскому голове. Членам комиссии директор ЛКСП «Лисичанскводоканал» Евгений Лысенко, согласно распоряжению, должен предоставить информацию и материалы о финансово-хозяйственной деятельности предприятия, а именно: о движении денежных средств, расчетов с дебиторами и кредиторами, претензионно-исковой работе предприятия.

  • Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

   9 липня в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. До складу комісії увійшли представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам. Очолив комісію заступник міського голови Ігор Ганьшин.

  • В Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 11 липня, в Управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   На Комісії було розглянуто 178 заяв, з яких:

  • Пам'ятка з електробезпеки для населення

   ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» нагадує всім мешканцям Луганської області правила поведінки в електроустановках. Дотримання цих правил допоможе Вам уберегти себе і близьких від ураження електрострумом.

   Забороняється перебувати стороннім особам на території і в приміщеннях трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв, відчиняти двері і люки цих споруд, здійснювати самовільне переключення електричних апаратів та підключення до електричних мереж.

  • Вітаємо Ангеліну Молчанову з призовими місцями на Всеукраїнських змагання з веслування на байдарках та каное!

   З 6 по 8 липня в місті Полтава пройшли Всеукраїнські змагання східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту Юрія Бурмаки. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з 7 областей східної України.

   Лисичанська спортсменка Ангеліна Молчанова виборола ІІ місце на дистанції 200 м та ІІІ місце на дистанції 5000 м.

  • Щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю

   07.04.2018 набрала чинності нова редакція Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 05.04.2012 № 321 (далі - Порядок), яка передбачає низку кардинальних змін, зокрема реалізацію принципу «гроші ходять за людиною» та запровадження адресного підходу у забезпеченні осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації.

  • Майстри клубу "Райдуга талантів" взяли участь у фестивалі Української гри та іграшки

   6 липня майстри клубу «Райдуга талантів», що діє при центральній бібліотеці КЗ «Лисичанська ЦБС», взяли участь в обласному фестивалі Української гри та іграшки, який відбувся у м. Кремінна на березі річки Красна.

   Фестиваль української народної іграшки та гри направлений на відродження стародавніх українських традицій і ще глибше занурення в українську культуру та народну творчість, та це не лише підтримка та розвиток народних традицій, а й своєрідна мистецька терапія за допомогою поринення в ігри та фольклор.

  • "Адвокація у стилі ЕТНО"

   З 25 по 29 червня завідувач Інтернет-центром центральної бібліотеки КЗ «Лисичанська ЦБС» Марина Бутенко взяла участь у VI Всеукраїнській літній школі адвокації для бібліотекарів «Адвокація у стилі ЕТНО», яка проходила у м. Полтава та інших містах області – Гадячі, Диканьці, Опішні, Решетилівці. Організатором школи виступила Секція Української бібліотечної асоціації з адвокації.

  • «Ой на Ивана, ой да на Купала!»

   6 июля подопечные отделения дневного пребывания Лисичанского территориального центра отметили один из самых удивительно красивых и мистических праздников — Ивана Купала. Он сохранился с языческих времен и до наших дней дошел со всеми своими традициями и обрядами. В этот волшебный, летний день растения получают от солнца и земли большую силу, чище слезы становится вода, которая дарит здоровье.

   Во время празднования ветераны с удовольствием собирали травы, плели венки из различных трав и цветов, пели песни, читали стихи. Счастливые улыбки и искрящиеся радостью глаза подопечных вместо слов говорили о том, что праздник удался.

  • "Open fest вихідного дня"

   7 липня на території ВПУ № 94 відбувся святковий захід «Open fest вихідного дня». Це вже п’яте свято вихідного дня, організоване в рамках співпраці КЗ «Лисичанський міський Палац культури», ВПУ № 94, ВПУ № 92 м. Сєвєродонецька, та ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей».

   Захід відбувся за підтримки міжнародної організації з міграції, міжнародного фонду Terredeshommes, кондитерського цеху «Кураж» та міської організації Червоного хреста.

  • Городской голова Сергей Шилин посетил областной Фестиваль украинской народной игрушки и игры

   В минувшую пятницу, в преддверии одного из самых древних славянских праздников Ивана Купала, городской голова Сергей Шилин посетил областной Фестиваль украинской народной игрушки и игры, который проходил на берегу реки Красная Кременского района.

   Отметим, что с целью возрождения, сохранения и развития украинских традиций изготовления игрушек, популяризации народных игр, а также привлечения детей и молодежи к изучению фольклора, уже третий год подряд организаторам данного фестиваля выступает Луганский областной центр народного творчества.

  • Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій

   ДПІ у м. Лисичанську інформує: новітня модель програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначена для реєстрації розрахункових операцій — технологічне рішення для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі торгівлі з використанням Інтернету), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу (надання) товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, перевезення пасажирів та інших послуг, що не впроваджене в області застосування реєстраторів розрахункових операцій.

  • За перше півріччя 2018 року 74 лисичанських «єдинника» скористалися правом на відпочинок

   «За 6 місяців 2018 року 74 фізичні особи — підприємця, які обрали спрощену систему оподаткування міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля скористалися своїм правом на відпустку», — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

  • З початку року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували майже 230 мільйонів гривень

   «За січень-червень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів усіх рівнів спрямовано 229 млн 994,6 тис. грн, — повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 86 млн 548,3 тис. грн, що на 20 млн 350,6 тис. грн або на 30,7 відсотків більше, ніж у відповідному періоді минулого року. До місцевого бюджету надійшло 143 млн 446,3 тис. грн, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 21 відсоток».

  • ДПІ відповідає на запитання

   Особливості обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Порядок обчислення та сплати податку на нерухомість у разі продажу об’єкта нерухомості.

   Запитання: Які особливості обчислення та сплати податку на нерухомість у разі продажу нерухомого майна?

  • В Україні буде створено Єдину Помісну Православну Церкву

   Вселенський православний патріарх Варфоломій зробив історичну заяву. Об’єднання українських православних в єдину церкву практично вирішене!

  • У міській раді обговорили питання легалізації найманої працї

   Вчора, 4 липня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці, яке очолив Максим Головньов.

  • Насильству немає виправдання

   В рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблем ґендерно зумовленого насильства та насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в східних регіонах України», який фінансується UNICEF, вчора, 3 липня, спеціалістами мобільної бригади соціально-психологічної підтримки МБФ «Української фундації громадського здоров’я» спільно із фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, сектору превенції Лисичанського відділу поліції було проведено відвідування сімей, в яких нещодавно мали місце факти скоєння насильства.

  • Городской голова Сергей Шилин поздравил сотрудников полиции с третьей годовщиной создания Национальной полиции Украины

   Сегодня, 4 июля, в День национальной полиции Украины, городской голова Сергей Шилин с управляющим делами Лисичанского городского совета Александром Савченко посетили праздничное собрание в Лисичанском городском отделе полиции.

   В торжественной обстановке Сергей Иванович поздравил с профессиональным праздником всех присутствующих и пожелал здоровья, мира, уверенности в своих действиях, честности, мудрости, высокого профессионализма и успехов в нелегком труде. Сергей Шилин отметил: «Как мэр, я, конечно же, хочу, чтобы Лисичанск был комфортным и безопасным городом для проживания. Поэтому взаимодействие городского совета и правоохранительных органов должно продолжаться и далее с акцентом на защиту конституционных прав и свобод граждан, создание условий для проведения эффективной правовой и воспитательной работы среди населения, усиление профилактической работы по предупреждению преступлений и правонарушений».

  • Процес надання адміністративних послуг у м.Лисичанську продовжує вдосконалюватися

   В Центрі надання  адміністративних послуг у м. Лисичанську з’явилося нове обладнання у вигляді  карт-ридерів, яке дозволяє зчитувати дані з електронних паспортів громадян України і за допомогою спеціальної  програми  перевіряти правильність  біометричних даних власника  ID-карти, коригувати їх у електронному реєстрі територіальної громади, доповнювати тощо.

  • Питання забезпечення дотримання житлових прав дітей на контролі у міській раді

   Вчора, 3 липня, під час чергового засідання виконкому начальник відділу з обліку, розподілу, обміну та приватизації житла Тетяна Перепелиця доповіла про хід виконання рішення виконкому «Про забезпечення дотримання житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування».

  • Уважаемые сотрудники полиции!

   Поздравляем вас с профессиональным праздником -  Днем Национальной полиции Украины!

   В этот праздничный день выражаем вам огромную благодарность за ежедневную кропотливую работу по охране прав и свобод лисичан, противодействие преступности, поддержку публичной безопасности и порядка в городе. Каждый из вас служит во благо Родины. И мужчины и женщины вкладывают свой огромный труд в спокойствие и мирную жизнь граждан.

   Мы ценим истинную значимость ваших усилий, которые вы прилагаете в повседневной деятельности, ваш профессионализм, честь и мужество в работе по обеспечению общественного порядка.

   Всем сотрудникам национальной полиции в этот праздничный день желаем здоровья, мира, уверенности в своих действиях, честности, мудрости, высокого профессионализма и успехов в нелегком труде. Пусть впереди у вас складывается самое желанное будущее, в котором есть место и доблестной службе, и гордости за свой труд, и тихому мирному счастью в кругу родных и близких.

   С праздником!

   Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет 

  • Лисичани взяли участь у III літній Міжнародній театральній школі

   З 24 по 30 червня керівник народної театр-студії «Лімпопо» Надія Бражнікова та керівник зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» Ірина Кабанова (Лисичанський міський ПК) взяли участь у III літній Міжнародній театральній школі «ТЕАТРОН», яка проходила у м. Миколаїв.

  • У Лисичанську затвердили Бюджетний регламент

   Сьогодні, 3 липня, під час чергового засідання виконкому Лисичанської міської ради члени виконавчого комітету затвердили Бюджетний регламент. Даний документ визначає організаційно-процедурні питання щодо складання, розгляду, затвердження, виконання, внесення змін, контролю та звітності міського бюджету міста Лисичанська, — про це доповіла начальник фінансового управління Ольга Сапегіна.

   Зі статтями Бюджетного регламенту можна ознайомитись нижче.

    

  • Що робити при тепловому та сонячному ударі

   Літо в розпалі, і спекотні дні стають справжнім випробуванням для тих, хто не має змоги заховатися від «пекельного асфальту і бетону». Висока температура повітря — неабияке навантаження на людський організм. У спеку зростає небезпека теплового та сонячного ударів, які стаються внаслідок перегріву. Часто лікарі прирівнюють сонячний удар до теплового, тому що у них схожі симптоми і прояви, тільки при сонячному ударі наслідки значно гірші і необхідно більше часу для відновлення організму.

  • Відбулось чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

   Сьогодні, 3 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

   Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

   Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію про хід виконання рішення про забезпечення дотримання житлових прав дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, а також заслухали та затвердили Бюджетний регламент, який визначає організаційно-процедурні питання щодо складання, розгляду, затвердження, виконання, внесення змін, контролю та звітності міського бюджету міста Лисичанська.

  • Подяка депутату Лисичанської міської ради Дмитру Карауланову

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради продовжує направляти дітей пільгових категорій на оздоровлення до Українських дитячих центрів відпочинку та оздоровлення.

   На шосту зміну з 21 червня по 11 липня 2018 року до УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) направлено 2 дітей пільгових категорій, поміж яких 1 дитина з категорії діти-сироти, мала змогу поїхати завдяки матеріальній допомозі депутата Лисичанської міської ради Дмитра Карауланова.

  • У Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії щодо виплати грошової компенсації для отримання житла

   Минулого тижня у Лисичанській міській раді відбулося перше засідання комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, яку очолив заступник міського голови Максим Головньов.

  • До уваги платників податків!

   ДПІ у м. Лисичанську повідомляє, що з 2 липня 2018 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів. За довідками звертатися за тел. (06451) 7-12-88, 7-11-81.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    

  • Подолання корупції - спільна мета

   Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можна по телефону (044) 284-00-07 («Пульс»).

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    

  • «Пульс» - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

   «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

   За консультаціями з питань надання податкової звітності в електронному вигляді, укладання договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатися до Державної податкової інспекції у м. Лисичанську за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347; каб. 2, 40 або за телефоном: (06451) 4-27-47.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • Особливості надання в оренду майна фізичною особою-підприємцем-платником єдиного податку

   ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: фізична особа, якій належить нерухоме майно (житлового або нежитлового призначення), загальна площа якого не перевищує норми, встановлені підпунктом 291.5.3 Податкового кодексу України (ПКУ), не має права надавати одну частину нерухомого майна в оренду як фізична особа — не суб’єкт господарювання, а іншу частину як фізична особа-підприємець (ФОП) на спрощеній системі оподаткування. Така фізична особа може надавати нерухоме майно (житлового або нежитлового призначення) в оренду як ФОП на спрощеній системі оподаткування або як фізична особа — не суб’єкт господарювання.

  • Фізична особа, яка зареєстрована у Державному реєстрі, має право отримати наявні у Державному реєстрі відомості про себе

   ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: відповідно до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, затвердженого наказом МФУ від 29.09.2017 № 822, відомості з Державного реєстру є документом, який безоплатно надається контролюючим органом за зверненням фізичної особи (представника) щодо отримання відомостей про себе.

  • Заповнюємо платіжку: поповнення рахунку в СЕА ПДВ

   ДПІ у м. Лисичанську інформує: при заповненні реквізитів отримувача у платіжних дорученнях у разі перерахування коштів з власного поточного рахунка на електронний рахунок у Системі електронного адміністрування (СЕА) ПДВ:

   — у полі «Отримувач» зазначається найменування платника ПДВ;

  • Подайте уточнюючу декларацію для реалізації свого права на податкову знижку, якщо виявили невраховані суми

   ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: якщо були виявлені документально підтверджені суми, що не були враховані при поданні річної податкової декларації, для реалізації свого права на податкову знижку платник податку може подати уточнюючу декларацію до 31 грудня включно наступного за звітним податкового року, оскільки право на податкову знижку надається лише за наслідками звітного податкового року.

  • До штрафних санкцій можуть призвести помилки у звітності

   ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: приватні підприємці при заповненні декларацій платників єдиного податку третьої групи допускають помилки, які можуть привести до донарахування податкового зобов’язання та застосування штрафних санкцій під час проведення камеральних перевірок контролюючими органами. Так, поширеною помилкою є подання декларацій, в яких невірно зазначається звітний податковий період, за який подається податкова декларація. Наприклад: якщо фізична особа-підприємець-платник єдиного податку 3 групи (ставка 5 відсотків) подає декларацію за місяць, а не за квартал, як це визначено п. 294.1 ст. 294 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), то така декларація не вважається поданою, оскільки не відповідає звітному періоду.

  • Органи для обліку платників податків-юридичних осіб, місце розташування офісу та виробничих приміщень яких знаходяться у різних районах

   ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: згідно з п.63.3 ст.63 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік в контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

  • Фізичні особи мають право звернутись до контролюючого органу для проведення звірки даних щодо обчислення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

   ДПІ у м. Лисичанську нагадує: фізичні особи — власники об’єктів житлової та нежитлової нерухомості у 2018 році сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2017 рік.

   До 1 липня контролюючий орган надсилає платнику податку за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити.

  • У ДПІ м. Лисичанська створено всі умови для того, щоб кожен громадянин отримав швидке та зручне обслуговування

   «У Центрі обслуговування платників (ЦОП) фахівцями Лисичанської ДПІ, з початку поточного року, надано 5533 різноманітні послуги» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан. За її словами: «До найбільш затребуваних послуг входять: видача довідок про доходи громадян — 2232; видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційних номерів) — 2071; реєстрація платника єдиного податку — 224; надання витягу з реєстру платників єдиного податку — 224.

  • С Днем архитектуры Украины!

   Дорогие архитекторы! Поздравляем вас с профессиональным праздником!

   Архитектура – это настоящее искусство, где постоянно необходимо вдохновение, творчество и профессионализм. Архитекторам присуще умение соединять художество и полезные проектные решения с техническими конструкторскими возможностями. Ведь такие качества будущего сооружения, как прочность, польза и красота всегда имеют рациональное применение.

   Ваша работа заключается в разработке документации, определении территории для размещения объектов и строительства сооружений. Благодаря этому город становится красивее и комфортнее для жизни. В вашем деле важно помнить, что результат кропотливого труда должен служить не одному поколению потомков.

   Желаем вам здоровья, мира, долголетия, уверенности в будущем, благополучия, активной плодотворной деятельности, творческой реализации. Пусть все ваши планы всегда воплощаются в жизнь!

   C праздником!

   Лисичанский городской голова Сергей Шилин

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • Шановні працівники торгівлі!

   Вітаємо вас з професійним святом!

   Торгівля — це одна з найпоширеніших сфер підприємницької діяльності. Працівники торгової сфери щодня задовольняють потреби споживачів. Їм притаманна доброзичливість, розуміння та ввічливість у спілкуванні. Їх завдання — нарощувати обсяги товарообігу та покращувати якість торгівельного обслуговування, адже від цього залежить розвиток ринку та економіки в цілому.

   Завдяки вашій самовідданій праці, шановні працівники торгової сфери, постійно розширюється споживчий ринок та підвищується якість товарів. Спрямовуйте й надалі свій потенціал та майстерність на забезпечення високих темпів розвитку та покращення якості вашої торгівельної справи та робіть свій внесок в економіку нашого міста та країни.

   В цей святковий для вас день бажаємо вам миру, міцного здоров’я, натхнення, радості та сімейного добробуту.

   Лисичанський міський голова Сергій Шилін

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • Пам'ятка «Що робити під час евакуації»

  • Першолипневі зміни для платників ПДВ

   ДПІ у м.Лисичанську інформує: Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за № 753/30621 (далі — Критерії).

   Платник податку при отриманні квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, а в перехідний період (з 01.04.2017 до 01.07.2017) при отриманні квитанції про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J(F)1312301 (далі — Таблиця).

  • С 14 по 19 августа будет прекращена подача газа в центральную часть города

   Лисичанское УЭГХ ПАО «Луганскгаз» доводит до сведения жителей центральной части города, что 14 августа 2017 года будут проводиться ремонтно-восстановительные работы по замене отключающего устройства в газовом колодце № 18 по адресу: г. Лисичанск, на пересечении улицы Соборная и проспекта Победы.

   В связи с проведением работ будет прекращена подача газа в центральную часть города Лисичанска с 00:00 часов 14 августа по 19 августа 2017 года.

  • Срочно нужна помощь Елене Пастуховой (обновлено)

   Пастухова Елена Алексеевна с 24 июля 2017 года по настоящее время находится на лечении в отделении анестезиологии и интенсивной терапии ЦГБ г. Лисичанска и нуждается в срочной операции.

   Диагноз: ОНМК по типу субарахноидального ренхиматозного кровоизлияния в бассейне левой СМА при ГБ ІІІ. Мозговая кома І. Правосторонний гемипарез.

  • Срочно нужна помощь Елене Пастуховой (обновлено)

   Пастухова Елена Алексеевна с 24 июля 2017 года по настоящее время находится на лечении в отделении анестезиологии и интенсивной терапии ЦГБ г. Лисичанска и нуждается в срочной операции.

   Диагноз: ОНМК по типу субарахноидального ренхиматозного кровоизлияния в бассейне левой СМА при ГБ ІІІ. Мозговая кома І. Правосторонний гемипарез.

  • Пам'ятка «Вміст тривожної валізи»

  • Пам'ятка «Якщо вас взяли у заручники»

  • В Лисичанске реализован проект БФ "Инициатива "Папа для Украины" "Вода детям Лисичанска"

   На этой неделе завершился проект «Вода детям Лисичанска Луганской области», реализация которого стала возможна благодаря помощи технического комитета Акции «Папа для Украины», финансирования благотворительных фондов «Каритас» и «Уэльса», по инициативе руководства города и при непосредственном участии сотрудников здравоохранения, а также при поддержке профильного заместителя Луганской областной государственной администрации.

  • В Лисичанске поздравили представителей торговли (фото)

   Сегодня, 28 июля, накануне Дня работников торговли городской голова Сергей Шилин поздравил представителей торговли нашего города с профессиональным праздником и пожелал крепкого здоровья, терпения, добра, удачи и мирного неба.

  • Щодо ліквідації техногенної та епізоотичної небезпеки у м. Лисичанську

   За інформацією Лисичанського МРУЕГГ філії ПАТ по газопостачанню та газифікації «Луганськгаз» дуже проблематичним залишається питання забезпечення нормальної експлуатації газопроводів високого та низького тиску, які проходять в південній частині міста, в кв. Центральний в районі будинків 4, 5 та 5а. Небезпеку створює існування споруд торговельного призначення, незаконно розташованих з порушенням охоронних зон міських комунікацій в цьому районі. Крім того, подальша незаконна експлуатація споруд торговельного призначення призводить до того, що відповідні служби не мають доступу до магістральної теплотраси та інших міських комунікацій для проведення ремонтних робіт. Слід зазначити, що порив зазначеної магістралі призведе до відключення від теплопостачання 30 багатоквартирних будинків, а витік газу створює небезпеку його вибуху.

  • У Лисичанську відбулось засідання чергової 35-ї сесії міської ради

   Вчора, 27 липня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 35-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники державних органів влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

  • 28 липня - День Хрещення Київської Русі-України

   28 липня — День Хрещення Київської Русі-України. Це державне свято було засноване у 2008 році та дата для цього дня була вибрана невипадково, бо 28 липня християнський світ вшановує пам’ять святого рівноапостольного великого князя Володимира.

  • Профілактика гострих кишкових інфекцій

   З настанням літа змінюється наш спосіб життя. Ми намагаємося більше часу проводити на природі, їдемо за місто, на дачі. Істотно змінюється і харчування. Велику частину складають овочі, зелень, фрукти, причому зазвичай термічно не оброблені. З огляду на теплу погоду, терміни зберігання продуктів скорочуються, особливо це стосується м’ясних і молочних продуктів. Все це створює сприятливі умови для збереження і розмноження збудників кишкових інфекцій у воді, харчових продуктах і в інших об’єктах зовнішнього середовища. При вживанні інфікованих продуктів може розвинутися гостра кишкова інфекція.

  • У Лисичанську відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

   Без названия

   Вчора, 27 липня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

   Під час засідання комісією були розглянуті питання про визначення порядку участі батька у вихованні дітей; про встановлення дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; про втрату дитиною статусу; про призначення опікунів над дитиною; про припинення опіки над малолітніми дітьми; про зміну прізвища малолітній дитині; про позбавлення батьківських прав; про дозвіл на придбання житла.

    

  • 31 липня закінчується строк сплати

   — податку на доходи та військового збору за податковою декларацією про майновий стан і доходи за 2016 рік фізособами та особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

   Державна податкова інспекція в м. Лисичанську

  • ДПІ у м. Лисичанську гарантує громадянам конституційне право на звернення

   «З початку поточного року до ДПІ у м. Лисичанську ГУ ДФС у Луганській області від громадян Лисичанського регіону надійшло 1 письмове звернення. Запитуваною була інформація щодо перевірки діяльності громадянина» - про це повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

   На відповідне звернення громадянину було надано письмову відповідь у встановлений діючим законодавством термін та в повному обсязі.

  • Лисичанські платники поповнили бюджет рентною платою майже на 2 мільйона гривень

   «За перше півріччя поточного року, від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 1 млн 100,8 тис. грн. за спеціальне використання водних ресурсів та 700,5 тис. грн. - за користування надрами» - повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

   Вона нагадала, що у разі несплати рентної плати або сплати її не в повному обсязі на протязі 6 місяців, контролюючі органи подають інформацію про платників рентної плати до органів, які видають дозволи на спеціальне водокористування з метою вжиття до них відповідних заходів згідно із законом.

   Державна податкова інспекція в м. Лисичанську

  • ДПІ відповідає на запитання

   ЗАПИТАННЯ: Фізична особа-підприємець платник єдиного податку реалізує через мережу Інтернет будівельні матеріали, одяг, взуття, меблі. Чи потрібно встановлювати реєстратор розрахункових операцій (РРО)

   ВІДПОВІДЬ: До досягнення межі доходів в 1 млн. грн. в календарному році фізична особа-приватний підприємець на єдиному податку, котрий займається інтернет-торгівлею будівельними матеріалами, одягом, взуттям, меблями, може працювати без використання РРО (п.296.10 ст. 296 Податкового кодексу України (ПКУ) та п.6 ст.9 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995р. № 265/95-ВР (закон про РРО).

  • Пам"ятка «Як поводити себе у натовпі»

  • Пам"ятка «Ваша поведінка при виявленні підозрілого предмету»

  • Запрошуємо приєднатися до патріотичної акції «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну»

   За підтримки ГО «Ти не один» відбудеться Всеукраїнська культурно-мистецька, патріотична акція під назвою «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну». Її ініціатором є 15-річна художниця з прифронтового міста Покровськ Донецької області Лілія Дорошенко.

   Зазначена акція має на меті розширити коло людей в усіх регіонах України, охочих приєднатися та своїми діями підтримати гасло акції «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну».

  • Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року»

   Відповідно до Указу Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058 премія присуджується щороку з метою відзначення авторів, видавництв та видавничих організацій, які зробили значний внесок у популяризацію української книги та розвиток вітчизняної видавничої справи.

   Організаційне забезпечення роботи Комітету зі щорічної премії Президента України «Українська книжка року» здійснює Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

  • В Лисичанске обсудили внедрение системы контроля за качеством пищевой продукции

   Вчера, 26 июля, в Лисичанском городском совете обсудили внедрение и применение постоянно действующих процедур, основанных на принципах анализа опасных факторов и контроля в критических точках (НАССР — Hazard Analysis and Critical Control Points).

  • «Складання описів з кадрових питань та актів про вилучення для знищення документів»

   За такою темою, вчора, 26 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулось засідання у форматі «круглого столу» під головуванням начальників архівного відділу Олени Гайдук та трудового архіву Інни Соловей. У засіданні взяли участь відповідальні за архіви комунальних підприємств ЛЖЕК №№ 1, 3, 5, 6, 8.

  • Пам'ятка «Ваші дії при захопленні автобуса (тролейбуса, трамвая)»

  • Пам'ятка «Дії під час артилерійського обстрілу»

  • У Лисичанську відбулось засідання позачергової сесії міськради

   24 липня відбулось засідання позачергової 34-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   У засіданні сесії також взяли участь заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко, директор департаменту житлово-комунального господарства Луганської облдержадміністрації Віталій Сурай, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та ЗМІ.

  • Пам’ятка «Як діяти, якщо ви потрапили в перестрілку?»

  • 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

   30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини.

   Останнім часом у нашій країні багато робиться для запобігання торгівлею людьми. Слід визначити, що Україна (як на міжнародному, так і на національному рівні) застосовує багатовекторний підхід до проблем боротьби з торгівлею людьми. Як правило, це проявляється у поєднанні стратегій боротьби з торгівлею людьми як такою, боротьби з нелегальною міграцією та боротьби із міжнародною організованою злочинністю.

  • В Лисичанске отметили третью годовщину освобождения от незаконных вооруженных формирований (фоторепортаж)

   Сегодня, 24 июля, в Лисичанске состоялся ряд торжественных мероприятий, посвященных третьей годовщине освобождения Лисичанска от незаконных вооруженных формирований.

   Мероприятия начались с возложения цветов к мемориальной доске, открытой в 2015 году на здании городского совета по ул. им. М. Грушевского, 10 в память о воинах Вооруженных Сил Украины, Национальной Гвардии Украины и добровольческих батальонов, погибших при освобождении Лисичанска в июле 2014 года.

  • С 3-й годовщиной освобождения г. Лисичанска от незаконных вооруженных формирований

  • Проблеми та перспективи соціальної адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у місцеві громади

   21 липня у Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулось засідання «круглого столу» за темою «Проблеми та перспективи соціальної адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у місцеві громади», організаторами якого стали засновники громадського об’єднання «Фонд громад «Знання і справедливість» Павло Федик, Євген Черненко та Юрій Бондаренко за підтримки радника міністерства соціальної політики України з питань ВПО Юліани Гасанбекової та за сприяння Лисичанської міської ради.

   У засіданні взяли участь заступник міського голови Максим Головньов, представники управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради, пенсійного фонду, Ощадбанку, поліції, міського суду, сфери охорони здоров’я, громадських об’єднань та інших організацій міста.

  • Пам'ятка «Дії населення за попереджувальним сигналом «Увага всім!»

  • Пам'ятка «Виживання в зоні воєнного конфлікту»

  • «Пульс» - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

   «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), який працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    

  • Пам'ятка «Поки бойові дії далеко від вашого міста»

  • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

   За консультаціями по питанню надання податкової звітності в електронному вигляді, укладення договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатись до податкової інспекції м. Лисичанська, за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347; каб.2, 40 або за телефоном: 4-27-47.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    

  • До уваги СГД, що реалізують технічно складні побутові товари

   Постановою КМУ від 16.03.2017р. № 231 визначено Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюється із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

  • У Лисичанську з початку 2017 року 68 «єдинників» використали своє право на відпустку

   «За 6 місяців поточного року 68 фізичних осіб — підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля скористалися своїм правом на відпустку» — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

  • Анонс культурно-просвітницьких заходів з 24 по 30 липня

   24 липня о 10.00 бібліотека-філія № 7 запрошує на пригодницький круїз «Час відважних лицарів».

   25 липня о 15.00 в бібліотеці-філії № 6 розпочнеться година дозвілля «Літо — відпочивай з книгою».

   26 липня о 10.00 бібліотека-філія № 7 пропонує відвідати пульс історичний «Хрещення Русі-України: легенди та факти».

  • Анонс заходів до Дня визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань

   Нагадуємо, що по 15 серпня в міському краєзнавчому музеї працює виставка з фондів музею «Сила нескорених».

   24 липня відбудуться наступні заходи:

   — о 8.30 та 15.00 випуск радіогазети на майданчику біля будівлі Палацу культури «Діамант»;

   — о 10.00 у всіх храмах міста розпочнеться заупокійне богослужіння за загиблими під час визволення міста від незаконних збройних формувань у 2014 році;

   о 10.00 урочисте покладання квітів до меморіальної дошки воїнам Збройних Сил України, Національної Гвардії України та добровольчих батальйонів (вулиця ім. М. Грушевського,10);

  • 24 липня о 16.00 - позачергова сесія міської ради

   До уваги депутатів!

   Позачергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 24 липня 2017 року о 16.00 годині у залі засідань міської ради.

   На розгляд міської ради виноситься питання:

   1. Про заходи щодо забезпечення сталого водопостачання міста.

   Розпорядження міського голови від 21.07.2017р. № 243

  • Подолання корупції - спільна мета

   Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можно по телефону (044) 284-00-07 («Пульс»).

    

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • Увага: затверджено Перелік кодів товарів для здійснення моніторингу відповідності ПН критеріям оцінки ступеня ризиків

   Наказом Державної фіскальної служби України від 30.06.2017р. № 461 «Про затвердження Переліку товарів згідно з УКТ ЗЕД» затверджено Перелік кодів товарів, які застосовуються для здійснення автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування Критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).

  • До уваги платників ПДВ!

   З 1 липня запрацювала електронна система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеням ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (п.74.2 ст.74 та п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України).

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    

  • 28 июля 2017року закінчується строк сплати:

   — єдиного внеску за червень 2017р. гірничими підприємствами;

   — юрособами авансового внеску з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за II кв-л 2017р.;

  • Лисичанські бізнесмени активно застосовують касові апарати для продажу складної побутової техніки

   «Станом на 1 липня поточного року реєстратори розрахункових операцій (РРО) застосовуються на 20 об’єктах Лисичанського регіону, в яких реалізується складна побутова техніка» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

  • «ДПІ відповідає на запитання»

   Підприємець реалізує складну побутову техніку: РРО не уникнути

   Запитання: чи застосовують реєстратори розрахункових операцій (РРО) фізичні особи-приватні підприємці-платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту?

  • УВАГА! 5 клас пожежної небезпеки!

   За даними Луганського обласного центру з гідрометеорології починаючи з 20 липня 2017 року очікується надзвичайно висока (5 клас) пожежна небезпека. Це означає, що через спеку та засуху збільшується ймовірність виникнення пожежі.

  • Вітаємо лисичан - переможців телевізійного освітнього проекту «Уроки української»!

   Весною цього року телеканал ЛОТ ініціював освітній проект «Уроки української», в якому взяли участь вчителі та учні нашого міста.

   Переможцями в цьому конкурсі (І місце) та кращими знавцями рідної мови стали учні 5 класу ЗОШ № 7 м. Лисичанська. Разом зі своєю вчителькою Мариною Мовчан вони підготували урок української мови у формі віршованої казки. Переможці нагороджені путівкою до Кіровоградського оздоровчого табору «Дружба», де будуть відпочивати з 29 липня по 18 серпня.

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 20 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   В ході засідання були розглянуті описи справ постійного зберігання, з кадрових питань, акт про вилучення для знищення документів, строки зберігання яких закінчилися, Комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей», а також акт перевіряння наявності та стану документів ДВАТ шахта «Чорноморка» ДП ЛХК «Лисичанськвугілля».

  • Навчальний захід в Управлінні патрульної поліції

   Робочий день співробітників Управління патрульної поліції в місті Лисичанську перервав сигнал пожежної тривоги. Особовий склад покинув приміщення Управління без паніки, згідно плану евакуації та відійшов на безпечну відстань. При цьому правоохоронці встигли взяти з собою особисті речі, та документи.

  • Рятувальники провели рейд з профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах

   Минулого тижня працівники 9-ої пожежно—рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області міста Лисичанська провели рейд з профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах.

   Співробітники проводили профілактичні бесіди з мешканцями міста про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, про правила безпечного відпочинку в лісах, про небезпеку необережного поводження з відкритим вогнем на природі та про заборону спалювання сухої рослинності.

  • Катерина Волошина переможець І етапу конкурсу "Бібліотекар NEXT: нульовий відлік"

   15 липня були підведені підсумки І етапу обласного конкурсу проектів на кращу бібліотечну молодіжну ініціативу: «Бібліотекар NEXT: нульовий відлік» оголошений Українською бібліотечною асоціацією. Метою даного конкурсу є сприяння позитивному іміджу бібліотеки та професії бібліотекар серед мешканців місцевих громад, підтримка молодіжних ініціатив, просування в суспільстві цілей сталого розвитку.

  • До уваги молоді та молодіжних організацій міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

   З 3 по 8 вересня 2017 року у місті Запоріжжя (о. Хортиця) громадською організацією «Добросвіт» за участю представників українських та польських молодіжних та державних організацій буде реалізовано проект «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща».

  • Запрошуємо взяти участь у заходах Проекту "Холодноярська Проща"

   З 24 по 27 серпня 2017 р. у с. Стецівка Чигиринського р-ну Черкаської області на території заповідника «Козацький хутір» НІКЗ «Чигирин» відбудуться головні заходи Проекту «Холодноярська Проща».

   До участі у заходах Синодальне управління військового духовенства Української православної церкви Київського патріархату запрошує різні верстви населення усіх вікових категорій.

  • В Лисичанском терцентре проходят занятия по арт-терапии

   В отделении дневного пребывания Лисичанского территориального центра социального обслуживания постоянно проводится работа, направленная на формирование и развитие социальных навыков и умений, психоэмоционального комфорта и активной жизненной позиции у людей преклонного возраста и инвалидов.

  • Уроки правовой грамотности для подопечных терцентра

   Одна из главных задач, поставленных государством перед отделением дневного пребывания Лисичанского территориального центра социального обслуживания — адаптация людей преклонного возраста и инвалидов старше 18 лет к социальной независимости, сохранению и продолжению их социальной активности, восстановлению знаний, умений и навычек, развитию разносторонних интересов.

  • Лисичанські спортсмени - призери Всеукраїнських змагань східної зони з веслування на байдарках та каное

   З 14 по 16 липня в місті Полтава проходили Всеукраїнські змагання східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту Юрія Бурмака. В змаганнях взяли участь 214 спортсменів з 7 областей східної України.

  • В Лисичанську відбулося чергове засідання виконкому

   Вчора, 17 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання секретар міської ради Едуард Щеглаков.

   Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про опіку та піклування, про будівництво та архітектуру та про облік та розподіл житлової площі.

  • 27 липня засідання чергової сесії Лисичанської міської ради (оновлено)

    Чергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 27 липня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

   На розгляд міської ради виносяться наступні питання.
   1.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
   2.Про регулювання земельних відносин.

  • В Лисичанську біля ставка в районі Склозаводу пройшла розважальна програма

   15 липня біля ставка в районі Скляного заводу працівники міського Палацу культури влаштували розважальну програму «Огонь друг, огонь враг!» для мешканців мікрорайону. Захід проведений за підтримки народного депутата України Сергія Дунаєва.

  • ДружбаФест - в Лисичанську відкрили перший на сході критий центр вуличної культури

   15 липня у приміщенні міського кінотеатру відкрили перший на сході критий центр вуличної культури, а саме скейт-парк «Дружба». Це безкоштовний критий урбан-простір для спортивної та творчої молоді, яка займається вуличною культурою.

  • "Молодіжний DRIVE"

   Під такою назвою, 14 липня, на площі біля будівлі Палацу культури ім. В.М.Сосюри для мешканців мікрорайону відбувся концерт молодіжного рок-гурту «Верхня Межа».

   Талановиті музиканти зіграли глядачам 14 своїх кращих каверів на відомі пісні. Бажаючих послухати живу музику виявилося чимало. Публіка одразу підхопила драйвову енергетику гурту. Запальна атмосфера, що панувала на площі змушувала всіх присутніх танцювати під відомі кавер-хіти.

  • До уваги суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів

   ДПІ у м.Лисичанську повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017р № 231 Уряд визначив Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Положеннями п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України та ст.9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено обов’язковість застосування РРО суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

  • 27-а річниця прийняття Декларації про державний суверенітет України

   index16 липня 1990 року  Верховною Радою була ухвалена Декларація про державний суверенітет України. Вона надала поштовх і визначила напрям процесу утворення незалежної держави.  Держава повинна була захищати й охороняти національну державність українців. Цей документ відкрив новий етап в історії нашого народу, проголосивши основні політичні, економічні, соціальні цілі та довгострокові перспективи розвитку Української держави.

   Документ про державний суверенітет фактично став програмою побудови країни та основою «Акту проголошення незалежності України». 

  • 20 липня 2017 року закінчується строк подання:

   — декларації з ПДВ за червень 2017р. платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю;

   — Звіту про суми нарахованої зарплати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за червень 2017р.;

   — декларації з плати за землю (земподаток та/або орендна плата за земділянки державної або комунальної власності) за червень 2017р. платниками, які обрали місячний період звітування;

  • 20 липня 2017 року закінчується строк сплати:

   — авансових платежів з єдиного податку платниками єдиного податку I і II груп за липень 2017р.;

   — доплати (при необхідності) податкового зобов’язання з акцизного податку на тютюнові вироби, розрахованої з урахуванням авансових платежів, здійснених під час придбання марок акцизного податку;

   — єдиного внеску (крім гірничих підприємств) за червень 2017р.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • До уваги платників ПДВ: для розблокування ПН виробники можуть подати Таблицю даних

   ДПІ у м. Лисичанську інформує: механізм зупинення реєстрації податкових накладних, передбачений п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, з 01.07.2017р. почав діяти у звичайному робочому режимі. Причиною може стати відповідність податкової накладної/розрахунку коригування (ПН/РК) сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення її реєстрації в ЄРПН. Такі критерії затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017р. № 567.

   Якщо платник отримає квитанцію про зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, то він управі подати Комісії Державної фіскальної служби (ДФС) інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J (F) 1312301 (Таблиця). Її подають в електронному форматі, зокрема, через особистий електронний кабінет з електронними цифровими підписами відповідальних осіб.

  • Анонс загальноміських заходів з 17 по 23 липня (оновлено)

   З 18 липня запрошуємо завітати на виставку «Сила нескорених» в Лисичанському міському краєзнавчому музеї. Виставка працюватиме до 15 серпня.

   19 липня відбудуться наступні заходи:

  • Про необхідність знищення карантинного бур'яну - амброзії полинолистої

   Шкідливість даного бур’яну виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує грунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин. Шкідливість амброзії полинолистої цим не вичерпується. У період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання — поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головних болях.

  • В Лисичанську відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

   Сьогодні, 14 липня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

  • До уваги виїжджаючих за кордон на постійне місце проживання

   ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: відповідно до вимог пункту 179.3 статті 179 Податкового кодексу України платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до органу державної податкової служби податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду. Орган державної податкової служби протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур. Форма такої довідки затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 року № 795.

  • Неподання або невчасне подання Звіту про пільги тягне за собою накладання штрафних санкцій

   ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: з 1 січня 2017 року перелік податкової звітності доповнено звітами, у т.ч. тими, що подають платники податків до контролюючих органів із відображенням обсягів операції (-й), щодо якої (-их) податковим і митним законодавством передбачено звільнення платника податку від обов’язку нарахування та сплати податків і зборів (у т.ч. акцизного податку).

   Таким чином, неподання або невчасне подання Звіту про пільги тягне за собою накладання штрафних санкцій у розмірі 170 грн, а повторне таке порушення протягом звітного року — 1020 грн (п.120.1 ст.120 Податкового кодексу України).

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • Правила поведінки при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів

   Нажаль, у населених пунктах на території проведення антитерористичної операції небезпечні знахідки можливі скрізь: в лісі, в полі, на власному городі, біля річки і навіть на вулицях міст і селищ. Тому необхідно суворо дотримуватися правил поведінки при виявленні таких предметів.

   У разі виявлення підозрілого (пакунок, сумка, чемодан, портфель тощо) або вибухонебезпечного предмета необхідно:

  • Графік підвозу води для населення

   Вчора, 11 липня, відбулося відключення від електропостачання низки об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», що забезпечують питною водою близько 30 тисяч мешканців південної части міста Лисичанськ та міста Привілля.

   Ситуація, що склалася з наданням населенню послуг з водопостачання та водовідведення, була розглянута на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 11 липня 2017 року.

  • До уваги платників земельного податку

   ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: фізичні особи (громадяни) несуть відповідальність за не своєчасне та не повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання з плати за землю.

   У разі не сплати протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення відповідної (узгодженої) суми грошового зобов’язання, такі платники податків притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у наступних розмірах:

  • Підприємець реалізує б/в техніку без гарантії: чи потрібен РРО?

   ДПІ у м. Лисичанську інформує: при роздрібній торгівлі технікою, яка була раніше у використанні (зокрема, мобільними телефонами) використання реєстратора розрахункових операцій (РРО) фізичною особою-підприємцем на єдиному податку є обов’язковим.

  • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 17 мільйонів гривень ПДВ

   Як повідомила в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко: «За січень — червень поточного року до державного бюджету було спрямовано 16 млн 744,8 тис. грн податку на додану вартість, з яких 242,8 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

  • #ДРУЖБАФЕСТ: завітайте на відкриття скейт-парку у кінотеатрі "Дружба"


   1 thumb15 липня з 12.00 до 21.00
   запрошуємо на відкриття та тест-драйв Першого безкоштовного критого скейт-парку на сході.

   Активності:

   12.00 — 14.00 — презентація фільму та зустріч з командою Street Culture;

  • Тим, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання

   Як повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко: «З початку поточного року фахівцями ДПІ у м. Лисичанську було видано 9 довідок про сплату податку резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання (про відсутність податкових зобов’язань з цього податку) після проведення відповідних перевірок податкових декларацій запитувачів».

  • ДПІ відповідає на запитання

   ЗАПИТАННЯ: Що слід зазначити у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, якщо фізична особа-підприємець – платник єдиного податку здійснює діяльність із надання послуг у заздалегідь не визначених місцях?

  • Палац культури ім. В.М. Сосюри влаштував для дітей ігрову програму "Літо зі Свинкою Пеппою"

   OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗараз на дворі довгоочікувані для всіх дітей канікули. У цей час особливо важливо правильно організувати змістовне дозвілля дітей, навчити їх проводити вільний час цікаво, безпечно та з користю. 12 липня на площі палацу культури ім. В.М. Сосюри для дітей мікрорайону пройшла ігрова програма «Літо зі Свинкою Пеппою».

  • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів у червні 2017 року

   Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом червня 2017 року проведена повідомна реєстрація 6 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій усіх форм власності та професійними спілками (трудовими колективами) і 4 змін та доповнень до них.

  • Бібліотека для дітей №1 отримала подарунок - фліпчарт

   Протягом року Лисичанська бібліотека для дітей № 1, одна із багатьох закладів нашого міста, приймала активну участь у проекті чеської гуманітарної організації «Людина в біді». На локації бібліотеки проводила психологічну роботу мобільний психолог організації — Валентина Барановська.

  • Необережне поводження з вогнем - основна причина виникнення пожеж!

   Надзвичайні ситуації завдають чимало лиха людям та навколишньому середовищу, несучи з собою значні матеріальні, екологічні збитки, а часто й людські жертви. Найбільш поширеними надзвичайними ситуаціями з усіх існуючих категорій є пожежі.

   Більшість наших громадян, коли чують інформацію про пожежі, думають, що пожежі відбуваються десь, у когось, а зі мною, мовляв, цього ніколи не станеться. Але, як свідчить статистика, пожежа — це реальна небезпека.

  • День фотографа в Лисичанском терцентре

   Сегодня, 12 июля, в день фотографа в Лисичанском территориальном центре состоялась встреча с фотохудожником Олегом Олексеюком.

   Фотоснимки – это уникальное явление, ведь на них можно запечатлеть интересные моменты, красивые места, важные события, которые никогда, возможно, больше не повторятся. Благодаря фотографиям мы можем вернуться в прошлое, увидеть любимые лица родных и близких людей.

  • Щодо припинення електропостачання на об'єкти ЛКСП "Лисичанськводоканал" (оновлено)

   Вчора, 11 липня, відбулося відключення від електропостачання низки об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», що забезпечують питною водою близько 30 тисяч мешканців південної части міста Лисичанськ та міста Привілля.

   Ситуація, що склалася з наданням населенню послуг з водопостачання та водовідведення, була розглянута на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 11 липня 2017 року.

  • Щодо працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи

   До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями!

   Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» має наявні вакантні робочі місця контролерів енергонагляду в м. Лисичанськ, для працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи, які не мають протипоказань пов’язаних з тривалою ходьбою і перебуванням на відкритих майданчиках при підвищених і знижених температурах.

  • В Лисичанську пройшло позачергове засідання сесії міської ради

   Вчора, 10 липня, відбулось засідання позачергової 33-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь 26 депутатів.

   Рішенням сесії були внесені зміни до міського бюджету на 2017 рік та затверджені розміри орендної плати за земельні ділянки комунальної власності міста Лисичанська.

  • Норвежский Совет по делам беженцев (NRC) проводит тренинги для лиц, которые находятся в сложном социальном и материальном положении

   Норвежский Совет по делам беженцев (NRC) в рамках программы «Продовольственная безопасность и жизнеобеспечение» проводит тренинги для лиц, которые находятся в сложном социальном и материальном положении. Мы даем знания и навыки, которые помогут в дальнейшем трудоустройстве и развитии собственного дела. Участники проекта пройдут бесплатное обучение, а также будут ежемесячно получать денежную помощь на продовольствие.

  • Відкриття Центру неформальної атлетичної культури, паблік-арт та міський фестиваль ДружбаФест

   Команда проекту «Метамісто: Схід» з 7 по 16 липня приїздить у Лисичанськ для реалізації основних завдань — створення публічного простору та його активізації через міський фестиваль ДружбаФест, а також роботи з художником та куратором задля розкриття «Міфологеми» міста.

  • Кукла-мотанка - оберег своими руками

   В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания психолог отделения дневного пребывания проводит занятия по арт-терапии для подопечных. Это течение психологии, которое подразумевает под собой поддержание оптимального психоэмоционального уровня творческим путем. Данный метод нашел широкое применение среди людей преклонного возраста. Арт-терапия для пожилых людей помогает сохранить хорошее настроение, продолжать радоваться жизни, получать новые положительные эмоции и не попасть в состояние «жизнь без цели».

  • 19 липня 2017 року закінчується строк сплати:

   — єдиного внеску фізособами-підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, за II квартал 2017р.;

   — авансових платежів з податку на доходи фізособами-підприємцями, які працюють на загальній системі оподаткування, за II квартал 2017р.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • 19 липня 2017року закінчується строк подання:

   — декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать спільному підприємству з іноземними інвестиціями-резиденту України і знаходяться за її межами, за II квартал 2017р.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • Анонс загальноміських заходів з 10 по 16 липня

   10 липня о 12.00 ПК ім. В.М. Сосюри запрошує на показ мультиплікаційних фільмів «Мультляндія».

   12 липня запрошуємо відвідати наступні заходи:

   - об 11.00 бібліо-шоу «Книжкове літо – будь зі мною» у бібліотеці-філії сімейного читання № 8;

  • В терцентре отметили праздник Ивана Купала

   Сегодня, 7 июля подопечные Лисичанского территориального центра отметили один из самых любимых праздников Ивана Купала.

   Мероприятие началось с рассказа об истории возникновения праздника и традиций, связанных с этим днем. В ходе мероприятия присутствующие с огромным удовольствием участвовали в розыгрышах и конкурсах, читали стихи, пели песни, фотографировались.

  • Міський голова Сергій Шилін відвідав обласний фестиваль української народної іграшки та гри

   Вчора, 6 липня, напередодні стародавнього свята Івана Купала, міський голова Сергій Шилін завітав на обласний фестиваль української народної іграшки та гри. Свято проходило на березі річки Красна Кремінського району.

  • 17 липня 2017 року закінчується строк подання:

   - звіту про використання КОРО (РК) за червень 2017р.;

   - фінансової звітності розпорядниками коштів державного і місцевих бюджетів за II квартал 2017р.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • Увага всім!!!

   Шановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Лисичанська міська рада повідомляє, що 12 липня з 13-45 до 14-00 у місті буде проводитись перевірка працездатності електросирен.

   Зберігайте спокій!

  • Увага! Кібератаки!

   До уваги підприємств, організацій та установ усіх форм власності міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

   Управління Служби Безпеки України в Луганській області інформує про можливе проведення в період 9-10 липня 2017 року масштабної кібератаки на інформаційно-телекомунікаційні системи підприємств, організацій та установ Луганської області з метою порушення їх штатного функціонування.

  • До уваги платників ПДВ

   З 20.06.2017 набрали чинності накази Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 566 «Про затвердження Порядку роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації» (далі — Наказ № 566) та № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі — Наказ № 567). Зазначені накази прийнято відповідно до вимог п.74.2 ст.74, п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України (далі — ПКУ).

  • Право на доступ до публічної інформації гарантовано законом

   «З початку року, до ДПІ у м. Лисичанську, від платників податків надійшло 4 запити на отримання публічної інформації. Запити надійшли від юридичних осіб та від представника ЗМІ. Відповіді запитувачам було надано своєчасно» — про це повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

  • З початку року від платників Лисичанського регіону в бюджет надійшло майже 185 млн грн.

   «За перше півріччя поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 184 млн 744,7 тис. грн, — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 66 млн 197,7 тис грн, що на 9 млн 566,4 тис грн або на 16,9 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 118 млн 547 тис грн — до місцевого бюджету».

  • ДПІ відповідає на запитання

   ЗАПИТАННЯ: Чи застосовуються пільги у вигляді зменшення бази оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в т.ч. їх часток, при сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за садовий та дачний будинки?

   ВІДПОВІДЬ: Пільги у вигляді зменшення бази оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, при сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, застосовуються до садового та дачного будинків з урахуванням норм, визначених п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України.

  • До уваги платників ПДВ

   З 1 липня 2017 року запрацювала електронна система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеням ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (п.74.2 ст.74 та п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України).

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • 10 липня - позачергова сесія міської ради

   Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 10 липня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

   На розгляд сесії виносяться питання:

  • Афіша кінотеатру "Дружба" з 6 по 12 липня

   - 10.00 – епічний екшин "Трансформери:останній лицар" 3D;

   - 12.30; 17.40 – мультфільм "Нікчемний Я 3" 3D;

  • Щоб сонце не стало ворогом

   Літо у розпалі — і особливо щедре воно на ультрафіолетові промені. Але його «ласки та дотиків» треба уникати, аби не отримати опіків шкіри та сонячного удару. Слід подбати про своє здоров’я, щоб час, проведений на сонці був не лише приємним, але й безпечним і корисним для організму.
   Усі мають знати, що тепловий, сонячний удар виникає під час тривалого перебування на сонці, коли наш організм перегрівається. Це може статися у походах, на городі чи на дачній ділянці, на пляжі біля річки чи на морі.

  • З 4 липня дозволено купання на ставку у районі Склозаводу

   Шановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Запрошуємо на відпочинок!

   Вчора, 04 липня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання члени комісії розглянули питання про відкриття купального сезону 2017 року на місці масового відпочинку людей - водному об’єкті по вул. Клубна, район 2-го виробництва ПАТ Лисичанський склозавод «Пролетарій».

  • До уваги отримувачів житлової субсідії міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

   948595Шановні громадяни, управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради продовжується прийом заяв для отримання монетизованої суми субсидії.

   Оскільки строк подачі заяв здійснюється тільки до 1 вересня поточного року, з метою запобігання великих черг, пропонуємо заздалегідь звернутись з відповідною заявою до нашого управління.

   Начальник управління праці та соціального захисту населення Олена Єздакова

  • ТОВ "Новомосковський посуд" запрошує працівників

   3 липня в Лисичанському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за допомогою скайп-зв’язку на замовлення ТОВ «Новомосковський посуд» (місто Новомосковськ Дніпропетровської області). Всього в заході взяли участь 22 шукача роботи.

   Підприємство звернулось до центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні кадрів — 39 вакансій, серед яких — емалювальник, завальцовщик, випалювач емалі, налагоджувальник холодно-штампувального обладнання, слюсар механосбірних робіт, слюсар-ремонтник, пресувальник виробів із пластмасу, вантажник та інші.

  • В Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

   Сьогодні, 4 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

   Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру та про опіку та піклування.

  • Всем желающим оздоровиться!

   Администрация базы отдыха «Море» предлагает сотрудничество по отдыху и оздоровлению в летний период на побережье Азовского моря. Гостевые коттеджи «Море» находятся между Бердянском и Мариуполем в п. п. Белосарайская Коса (Донецкая обл.). Инфраструктура включает свою столовую для 2-3 разового питания организованных групп, 2 гостевые кухни, 2 блока удобств на территории, турники, брусья, пинг-понг, волейбольную площадку, три мангала, детскую площадку. Территория — 40 соток, от моря — 100 м. Бесплатное пользование интернетом и автопарковкой. Принимаются группы школьников и студентов.

  • Вероніка Молчанова-учасниця чемпіонату України з веслування на байдарках та каное

   З 21 по 25 червня в місті Ковель пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках та каное. В змаганнях взяли участь 630 спортсменів з усієї країни.

   Лисичанська спортсменка Вероніка Молчанова показала наступні результати:

  • Кирило Поджарий-призер Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті

   З 20 по 23 червня в місті Генічеськ (Херсонська обл.) пройшли Всеукраїнські змагання зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці) серед ДЮСШ. В змаганнях взяли участь 145 спортсменів з усіх областей України. Вихованець Лисичанської ДЮСШ Кирило Поджарий виборов ІІ місце серед спортсменів 2009-2010 рр.н.

  • Вітаємо Валерію Ратушну з перемогою в Міжнародному фестивалі східного танцю "Восточная нимфа - 2017"

   З 1 по 2 липня у м. Кирилівка Запорожської області відбувся Міжнародний фестиваль східного танцю «Восточная нимфа-2017». У фестивалі взяли участь колективи і сольні виконавці з різних міст: Каховки, Дніпра, Мілітополя, Лисичанська, Краматорська, Вінниці, Запоріжжя, Мирноградська, Покровська та інших. Наше місто представляла солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Валерія Ратушна.

  • У Лисичанську була виявлена мінометна міна часів Другої Світової війни

   Сьогодні, 3 липня о 10.50 ранку, громадянин міста Лисичанська під час риболовлі виявив невідомий предмет схожий на міну, що лежав на березі річки Сіверський Донець.

  • "Open fest вихідного дня"

   19598906_1985613668334254_5765075688696421363_nПід такою назвою, 1 липня, на території Вищого професійного училища № 94 пройшов святковий захід для мешканців мікрорайону ГТВ в рамках спільної діяльності міського Палацу культури та ВПУ № 94.

   На заході були присутні почесні гості — представники міжнародної організації з міграції, міжнародного фонду Terre des hommes, міжнародної благодійної організації HelpAge International та міської організації Червоного хреста.

  • Сергій Шилін взяв участь у святкуванні 25-річчя Асоціації міст України

   30 червня Лисичанський міський голова Сергій Шилін взяв участь в Урочистому заході на честь 25-річчя Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» (АМУ), який відбувся в приміщенні НСК «Олімпійський» у м. Київ.

   У заході взяли участь понад 800 осіб, серед яких керівники держави та почесні гості, представники громад-членів АМУ, колишні президенти АМУ та міські голови, які брали активну участь у діяльності АМУ, представники іноземних партнерів Асоціації.

  • Щодо запровадження системи автоматизованого моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких ПН/РК в ЄРПН (СМ КОР)

   ДПІ у м. Лисичанську інформує: пунктом 74.2 статті 74 Кодексу з квітня 2017 року запроваджено систему автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН (далі — СМ КОР).

   СМ КОР побудовано з використанням критеріїв, визначених наказом МФУ від 13.06.2017 № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 16.06.217 за № 753/30621 (далі — наказ).

  • Порядок зняття з обліку в органах Державної фіскальної служби

   ДПІ у м. Лисичанську інформує: для зняття з обліку в органах Державної фіскальної служби (ДФС) підприємцю на загальній системі оподаткування необхідно:

   — подати декларацію про майновий стан і доходи до органу ДФС за місцем обліку за останній базовий звітний період (у якій мають відображення вийнятково доходи від проведення підприємницької діяльності) протягом 30 календарних днів із дня проведення державної реєстрації припинення (п. 177.11 ст.177 Податкового кодексу України (ПКУ));

  • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 13 млн. грн. ПДВ

   image
   «Завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків, за перше півріччя поточного року до державного бюджету було спрямовано 12,8 млн. грн. податку на додану вартість, з яких 0,3 млн. грн. перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами – підприємцями» - про це повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова.

  • Более 1 млрд. 250 млн. грн. ЕСВ перечислили в бюджет плательщики Луганщины

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в январе-июне текущего года, по оперативным данным, предприятия и предприниматели Луганской области уплатили в бюджет 1 млрд. 250 млн.грн. единого социального взноса на общеобязательное государственное социальное страхование.

  • Свыше 835 млн. грн. перечислила в госбюджет Луганская таможня ГФС

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: с начала текущего года Луганская таможня ГФС пополнила государственную казну Украины на 835,4 млн. грн.  Только в первой половине         июля от Луганской таможни в государственный бюджет поступило 30,9 млн. грн. 

  • Почти 79 млн. грн. единого налога получили от предпринимателей – упрощенцев местные громады Луганщины

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: основная часть поступлений единого налога, а это больше 46,5 млн. грн., уплачена физическими лицами - предпринимателями, которые работают в условиях упрощенной системы налогообложения, и сельскохозяйственными товаропроизводителями - свыше 23 млн. грн. В сравнении с І полугодием 2015 года поступления увеличились почти на 13,5 млн. грн. и 11 млн. грн. соответственно.

  • Новий порядок оскарження рішень, дій та бездіяльності державних реєстрів нерухомості та бізнесу

  • На сессии городского совета бушевали страсти по мемориалу "Танк" (фото)

   Вчера, 28 июля, состоялось заседание очередной 12-ой сессии Лисичанского городского совета под руководством городского головы Сергея Шилина.

   В начале работы сессии присутствующим были продемонстрированы видеоролики и фотографии по фактам нарушения прав человека и пренебрежения к государственным символам, которые происходили 24 июля в Лисичанске у мемориала «Танк».

   Просмотр данных материалов вызвал бурное часовое обсуждение. Депутаты, их помощники, присутствующие эмоционально выражали свое мнение, часть из них периодически покидала зал заседаний, не стеснялась в выражениях. Временами доходило до оскорблений и провокаций. Даже звучали призывы о демонтаже и переплавке мемориала «Танк».

  • Щодо здійснення сезонної виїзної торгівлі

   До уваги суб’єктів господарювання та мешканців міста!

   Виїзна (виносна) торгівля може здійснюватися на ринках, ярмарках, або в інших дозволених для цього місцях.

  • В Лисичанске состоялась 12-я сессия городского совета

   Вчера, 28 июля, в Лисичанске состоялось заседание очередной двенадцатой сессии Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина. В работе сессии приняли участие депутаты и их помощники, городские головы городов Новодружеск и Приволье, руководители структурных подразделений Лисичанского городского совета, коммунальных предприятий, заместитель начальника полиции Юрий Сидорук, начальник управления патрульной полиции Андрей Богуш, представители общественности, СМИ.

  • Анонс культурних заходів з 01 по 07 серпня

   anons 13 серпня о 19.00 на площі біля Палацу культури ім. В.М. Сосюри відбудеться ігрова програма «Літні дивацтва».

   5 серпня о 12.00 бібліотека-філія № 9 запрошує на енциклопедичний час «Володимир Леонтович: письменник, громадський діяч, член Центральної Ради».

   6 серпня

   — о 10.00 бібліотека-філія № 8 запрошує на казковий вернісаж «У барвах літнього читання»;

   — о 10.00 у сквері біля заводу ГТВ пройдуть літні читання «Літо в сквері».

  • Депутати підтримали звернення народного депутата України Сергія Дунаєва

   Вчора, 28 липня, під час засідання чергової 12-ої сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення народного депутата України Сергія Дунаєва до Голови Верховної ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Гарбуза Ю.Г. щодо сприяння в розгляді питання виділення грошових коштів за рахунок державного бюджету для виплати грошової компенсації громадянам м. Лисичанська, які втратили власне житло та розробити порядок надання такої компенсації.

   Текст звернення додається

  • В Лисичанске чествовали работников торговли

   Сегодня, 29 июля, накануне профессионального праздника Дня работников торговли, который отмечается в этом году 31 июля, городской голова Сергей Шилин поздравил представителей торговли нашего города и пожелал крепкого здоровья, благополучия, успехов, добра и удачи.

  • Аудиторы фискальной службы Луганщины доначислили нарушителям законодательства более 6,6 млн. грн.

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: за январь-июнь 2016 года аудиторы фискальной службы Луганской области доначислили к уплате в бюджет 6 млн. 657 тыс. грн. предпринимателям, которые нарушили действующее налоговое законодательство.

  • Уважаемые работники торговли и общественного питания от всей души поздравляем Вас с вашим профессиональным праздником

   Сегодня трудно представить себе нашу жизнь без сферы торговли и услуг, которая формирует среду комфорта и благополучия, развивает партнерство производителей и торговых сетей, удовлетворяет насущные потребности населения.

   Главный капитал любой отросли — это ее работники: знающие и неравнодушные люди, по-настоящему любящие свое дело. Внимание и доброжелательность к людям, компетентность и профессионализм работников торговли и общественного питания — всегда будет визитной карточкой Лисичанска.

   Также хочется поблагодарить ветеранов отрасли, которые отдали десятки лет своей работе, а сейчас являются опытными наставниками. Примите самые искренние слова благодарности за добросовестный труд, преданность своему делу.

   От вашей слаженной деятельности зависит высокий уровень культуры обслуживания и хорошее настроение жителей города. Крепкого всем здоровья, благополучия, успехов, добра и удачи! Пусть наградой за ваш нелёгкий труд станет признание покупателей — добрые слова и благодарные улыбки в ваш адрес!

   Городской голова Сергей Шилин,

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • Депутати Лисичанської міської ради підтримали звернення про необхідность введення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги

   Вчора, 28 липня, під час засідання чергової 12-ї сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення щодо необхідності введення мораторію підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

   Текст звернення додається:

  • Сегодня - День Крещения Киевской Руси-Украины

   День крещения Киевской Руси — Украины — государственный праздник, который отмечается в нашей стране с 2008 года. Он приходится на 28 июля — день, когда православная церковь чтит память святого равноапостольного князя Владимира — крестителя Киевской Руси.

   Впервые новый праздник в Украине отметили в 2007 году — неофициально. Но уже в июле 2008-го вышел Указ Президента об учреждении государственного праздника «День крещения Киевской Руси — Украины». В этот год празднования оказались особенно масштабными в связи с юбилейной датой — 1020-летием крещения Киевской Руси.

   Этот праздник отмечаем в день Святого Владимира — одного из основателей и покровителей нашей государственности. Для украинцев этот день означает несколько принципиальных понятий. Это — преемственность тысячелетней истории Украины, нашей нации и государства. Это — неделимость Украинского народа и его единство вокруг идеи сильного государства и веры. Это — соборность всех украинцев и всех украинских земель вокруг родной государственной и духовной столицы — Киева. Это — единство нашего государственного и духовного начала.

  • До відома інвалідів та інших осіб, що потребують забезпечення протезами нижніх кінцівок

   27.07.2016 в управління праці та соціального захисту населення відбувся плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд».

  • Соціальне підприємництво (програма wnisef)

   WNISEF та АТ «Ощадбанк» оголошують про початок взаємодії за програмою доступного кредитування соціальних підприємств від 5% річних!

   Мета програми

   • · підтримка соціальних підприємств малого бізнесу шляхом надання кредитів на економічно привабливих умовах;
   • · cприяння підвищенню зайнятості населення та створенню нових робочих місць;
   • · підвищення якості та ефективності надання соціальних послуг соціально незахищеним верствам населення.

   Суть продукту

  • Сергей Шилин поздравил семью переселенцев с бриллиантовой свадьбой

   Сегодня, 27 июля, 60 лет совместной жизни празднует семья переселенцев Сильвиструк из Горловки.

   С бриллиантовой свадьбой Дмитрия Ивановича и Лидию Михайловну поздравили городской голова Сергей Шилин и его заместитель Максим Головнев. Также к поздравлениям присоединились председатель уличного комитета поселка ш-ты Матросская Надежда Холодова и предприниматель Юрий Персий.

   Сергей Иванович пожелал семейной паре долгих лет жизни, здоровья, оптимизма и мирного неба над головой, а также вручил цветы и памятные сувениры.

  • В Лисичанском территориальном центре прошло мероприятие к 1028-летию Крещения Киевской Руси

   Провозглашение христианства в качестве государственной религии (по византийскому образцу) является одной из важнейших вех в истории Украины. Ежегодно с 2008 года в честь этого события 28 июля отмечается праздник День крещения Киевской Руси.

  • 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

   30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини. Незважаючи на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми — криміналізацією злочину в національному законодавстві — прийняття та виконання соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, проблема торгівлі людьми залишається актуальною і це негативне явище має стійкі тенденції до поширення, особливо зараз, коли Україна опинилася у військовому конфлікті.

   З огляду на вищевикладене відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради в котре нагадує, що при відділі діє «гаряча лінія» з попередження торгівлі людьми, а також для звернень громадян, які постраждали внаслідок трудового або сексуального насильства (тел.: 73543, 72939).

  • Пам'ятка учасникам АТО

   Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО

  • Податківці нагадують про електронні сервіси для платників податків

      ДПІ у м. Лисичанську нагадує: для якісного обслуговування платників податків на головній сторінці офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби України (електронна адреса: sfs.gov.ua) функціонують електронні сервіси:    «Електронний кабінет платника податків» – це персональне автоматизоване робоче місце платника, за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді та переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків) у режимі реального часу;

  • Платники єдиного податку поповнили місцевий бюджет Лисичанського регіону більше ніж на 5 млн.грн.

    «За перше півріччя 2016 року, юридичні та фізичні особи – підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 5234,8 тис грн. єдиного податку. Це на 1625,2 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року» - про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Управління податків і зборів з фізичних осіб  ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник.

  • Если ошибочно выписали и зарегистрировали две налоговые накладные

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: плательщикам НДС что делать, если составлены две налоговые накладные на одну операцию по поставке товаров или услуг и зарегистрированы в ЕРНН.  С целью исправления допущенной ошибки, плательщик имеет право составить расчет корректировки к ошибочной (второй) налоговой накладной. При этом в поле "Дата составления" указывается дата, на которую была обнаружена ошибка по лишней налоговой накладной, а в графе 2 следующего расчета указывается: "Исправление ошибки". Налоговики обращают внимание на то, что в соответствии с п. 22 Порядка заполнения налоговой накладной, утвержденного приказом Министерства финансов Украины от 31.12.2015р. №1307, такой расчет корректировки подлежит регистрации в ЕРНН получателем товаров / услуг, если предусматривается уменьшение суммы компенсации стоимости товаров / услуг их поставщику.

  • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад 4 млн. грн. плати за землю

   «За перше півріччя 2016 року до місцевого бюджету надійшло 4,6 млн. грн. плати за землю. Із загальної суми  3,4 млн. грн. надійшло від платників податків - юридичних осіб та 1,2 млн.грн. -  від фізичних.    

   На сьогодняшній день, надходження плати за землю  перевищили минулорічні на 0,7 млн.грн.» - про це повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

  • С 1 июля 2016 на таможнях проводится фото и видеофиксация

      ГНИ в г. Лисичанске напоминает: с 1 июля 2016 года вступило в силу Постановление Кабинета Министров Украины от 8 июня 2016 г. № 370, которым утвержден Порядок, определяющий процедуру осуществления фото -  видеофиксации таможенных и других формальностей, проводимых контролирующими органами в отношении товаров и транспортных средств, перемещаемых через таможенную границу Украины.

  • Детский дорожно-транспортный травматизм и его профилактика

   Детский дорожно-транспортный травматизм (ДТТ) является проблемой всего нашего общества. Он в десятки раз превышает травматизм в других странах. В связи с этим возникает срочная необходимость в обучении детей правилам безопасного поведения на дорогах и транспорте, что может уменьшить тяжелые последствия от попадания их в дорожно-транспортные происшествия (ДТП).

  • Міський голова Сергій Шилін звернувся до керівників правоохоронних органів України з приводу порушення прав людини

   Останнім часом почастішали випадки вандалізму щодо пам’ятників історії у нашому місті. Так, черговий випадок стався в ніч з 23 на 24 липня 2016 року, вкотре був розмальований меморіал «Танк» — пам’ятник захисникам та визволителям міста Лисичанська від нацистських загарбників у Другій світовій війні, який є об’єктом культурної спадщини. Таке ж протиправне діяння щодо цього меморіалу було скоєно у листопаді 2015 року, однак жодних наслідків щодо притягнення до відповідальності винних осіб не відбулося, незважаючи на звернення до правоохоронних органів з боку ветеранських організацій міста та відділу культури міської ради.

  • Перекраска мемориала "Танк" в Лисичанске (видео)

   ТРК “Акцент”

  • Оголошується конкурс для груп активних громадян на участь у візитах по обміну досвідом

    

   Проект ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» оголошує конкурс для груп активних громадян на участь у візитах по обміну досвідом на тему: «Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом знизу догори»

   Мета конкурсу: відібрати групи активних осіб (не менш ніж по 15 осіб в одній групі) з громад Луганської та Донецької областей для участі у візитах по обміну досвідом на «Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом знизу догори» в межах двох областей.

  • В Лисичанске отметили вторую годовщину освобождения от незаконных вооруженных формирований (фоторепортаж)

   Дата 24 июля останется не только в летописи города, но и в сердцах его жителей. Уже два года над Лисичанском мирное небо. За это время город вернулся к привычной жизни, было многое сделано по восстановлению разрушенной инфраструктуры, и главным условием возрождения Лисичанска стал мир. К сожалению, за возвращение нашего города к мирной жизни заплачена очень высокая цена — человеческие жизни. И радость мира соединилась в наших сердцах со скорбью по погибшим — и воинам, и мирным жителям. Горожане с болью вспоминают события 2014 года и, отдавая дань памяти погибших, мечтают об одном — чтобы эти трагические события никогда не повторились, чтобы были мир и согласие на нашей земле и в наших душах.

  • Про затвердження переліку історичних державних найменувань

   Розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2016 року № 479-р «Про затвердження переліку історичних державних найменувань»

   Відповідно до частини п’ятої статті 16 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» затвердити перелік повних та скорочених історичних державних найменувань, які забороняється використовувати у найменуваннях юридичних осіб приватного права, згідно з додатком.

  • Годовщина со дня рождения генерала В.Потапенко (видео)

   Сюжет ТРК Акцент. Возложение приурочено к 120-й годовщине со дня рождения Владимира Потапенко — командира 279-й Гвардейской Лисичанской стрелковой дивизии, первого Почетного гражданина Лисичанска.

  • Новое оборудование для медицины Лисичанска (видео)

   ТРК “Акцент”

  • Задекларировали 380 млн. грн. доходов граждане Луганской области

       ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в текущем году во время кампании декларирования жители Луганщины подали в органы фискальной службы около 16 тыс. деклараций об имущественном состоянии и доходах. Общая сумма задекларированного дохода составила почти 380 млн. грн., что на 20 млн. грн. или 5% больше, чем в прошлом году. Активно декларировали свои доходы жители Северодонецка, Сватово и Лисичанска. Сумма налога на доходы физических лиц, самостоятельно определенных гражданами к уплате в бюджет, составила 16,2 млн. грн., что на 4,2 млн. грн. или 35% превысило аналогичный показатель 2015 года. Что касается структуры доходов, то большая часть из них - доходы, полученные от продажи сельхозпродукции,: 11515 деклараций, предоставления недвижимого имущества в аренду - 159 деклараций, наследства или подарков - 148 деклараций, продажи движимого или недвижимого имущества - 111 деклараций, иностранных доходов - 24 декларации. Кроме этого, по итогам кампании декларирования-2016 более 800 граждан воспользовались правом на получение налоговой.

  • С начала года установлены 74 нарушения законодательства, регулирующего оборот подакцизных товаров, органами ГФС Луганщины

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в течение января - июня 2016 года сотрудниками ГУ ГФС в Луганской области проведены 74 проверки субъектов хозяйствования по соблюдения действующего законодательства по регулированию производства и обращения спирта этилового, коньячного и плодового, алкогольных напитков и табачных изделий. В ходе проведенных проверок установлены 74 нарушения законодательства, регулирующего оборот подакцизных товаров, из которых 21 - за безлицензионную торговлю подакцизными товарами. В целом, по результатам проведенных проверок доначислено 821 тыс. грн. Кроме того, с начала года изъято из незаконного оборота товаров подакцизной группы на сумму 2 млн. 234 тыс. гривен.

  • Для получения услуг электронной цифровой подписи изменены формы регистрационных документов

   ГНИ в г. Лисичанске сообщает: с 1 июля 2016 вступили в силу новые формы регистрационных документов для получения услуг электронной цифровой подписи, утвержденные приказом Информационно-справочного департамента ГФС Украины от 16.06.2016 №94 «О внесении изменений в приказ ИСД ГФС от 17.02.2015 №15».

  • Среди оформленных таможенных деклараций в Луганской области - 100 процентов электронных

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: за 6 месяцев 2016 года Луганской таможней ГФС оформлено 4 тыс. 763 таможенные декларации в электронном виде, что составляет 100% от всего объема. В общем количестве деклараций экспортные составляют 2 тыс. 447 экземпляров, импортные - 2 тыс. 310, транзитные - 6 деклараций.

  • Память героев-освободителей не меркнет с годами

   Сегодня, 25 июля, народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин, заместитель городского головы Андрей Якимчук, руководители Лисичанской городской организации ветеранов Юрий Положенцев и Союза ветеранов Афганистана Вадим Черемин возложили цветы к могиле генерал-майора Владимира Степановича Потапенко.

  • Меморіалу "Танк" повернуто колір, притаманний бойовій техніці років Другої світової війни

   Рисунок1Вчора, 24 липня, невідомими особами був перефарбований пам’ятник захисникам і визволителям м. Лисичанська «Танк». Тим самим об’єкт культурної спадщини зазнав осквернення, про що були повідомлені правоохоронні органи.

   25 липня міською владою були вжиті заходи з приведення пам’ятника до первинного вигляду.

   Вважаємо такого роду факти неприпустимими у цивілізованому громадянському суспільстві і закликаємо всіх до дотримання законності, правопорядку та бережливого ставлення до історичної пам’яті народу.

   Відзначимо, що за кошти, виділені на перефарбування танку, можна було пофарбувати 1 під’їзд житлового будинку.

  • У терцентрі відбувся святковий захід

   «Нам пісня життя звеселяє» під такою назвою, 22 липня в Лисичанському територіальному центрі, відбувся захід за участю ансамблю підопічних «Непоседы».

  • Солнечный загар - польза или вред

   Солнце — гарант здоровья, одно из важнейших лекарств, издавна известных человеку. Благодаря его лучам на Земле существует жизнь. Солнечный свет необходим человеку, его влияние на наш организм огромно.

   Каждый человек нуждается в ежедневном 15-минутном воздействии ультрафиолетовых лучей, чтобы в коже образовалось столько витамина Д, сколько его необходимо для поддержания здоровья. Солнечный загар способствуют укреплению иммунной системы, повышает умственную и физическую работоспособность и помогает бороться с депрессией. Солнечный загар активизирует многие процессы, происходящие в организме: дыхание, обмен веществ, кровообращение и деятельность эндокринной системы.

   Однако избыток ультрафиолета вреден и может спровоцировать ряд заболеваний кожи и внутренних органов. Сам по себе солнечный загар не вреден, однако он часто проходит через стадию солнечного ожога, а он очень вреден. Злокачественные образования на коже — самое опасное последствие неумеренного пребывания на солнце.

  • Оголошується конкурс на надання послуг радника з кадрових питань у проект ПРООН

   Радник з кадрових питань у проект ПРООН

   В рамках проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах» з підтримки 15 великим і малим містам Донецької та Луганської областей у вигляді малих грантів програми обміну для зміцнення організаційних структур місцевих рад таких міст (Програма обміну), що реалізується за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, Лисичанська міська рада та Українська асоціація районних та обласних рад (далі — УАРОР) оголошують конкурс на надання послуг радника з кадрових питань.

   Технічне завдання для радника з кадрових питань, а також умови оплати послуг радника визначені в додатку до цього оголошення.

  • Оголошується конкурс на надання послуг експерта з питань управління багатоквартирним будинком у проект ПРООН

   Експерт з питань управління багатоквартирним будинком у проект ПРООН

   В рамках проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах» з підтримки 15 великим і малим містам Донецької та Луганської областей у вигляді малих грантів програми обміну для зміцнення організаційних структур місцевих рад таких міст (Програма обміну), що реалізується за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, Лисичанська міська рада та Українська асоціація районних та обласних рад (далі - УАРОР) оголошують конкурс на надання послуг експерта з питань управління багатоквартирним будинком.

   Технічне завдання для експерта з питань управління багатоквартирним будинком, а також умови оплати праці такого експерта визначені у додатку до цього оголошення.

  • Состояние борьбы с контрабандой и нарушениями таможенных правил

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: Луганской таможней ГФС в I полугодии 2016 года возбуждено 39 дел о нарушении таможенных правил на сумму почти 400 тыс. грн., из которых по 25 делам реально изъяты предметы правонарушения на сумму более 327 тыс. грн.

  • Когда плательщики единого налога должны применять РРО

       ГНИ в г. Лисичанске напоминает: в соответствии с пунктом 296.10 статьи 296 Налогового кодекса Украины регистраторы расчетных операций не применяются плательщиками единого налога второй и третьей групп (физические лица - предприниматели) независимо от выбранного вида деятельности, объем дохода, которых в течение календарного года не превышает 1 млн. гривен. В случае превышения в календарном году объема дохода свыше 1 млн. гривен применение регистратора расчетных операций для такого плательщика единого налога является обязательным. Применение РРО начинается с первого числа первого месяца квартала, следующего за возникновением такого превышения, и продолжается в последующих налоговых периодах в течение действия свидетельства плательщика единого налога.

  • Плательщики Луганщины направили более 192 млн. грн. военного сбора на поддержку украинской армии

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в январе-июне текущего года в государственный бюджет плательщики Луганской области перечислили почти 57 млн. грн. военного сбора. Всего же с момента введения этого налога от Луганщины в госказну поступило 192 млн.грн. Напомним, военный сбор введен с августа 2014 года. Его ставка составляет 1,5% от объекта налогообложения. Плательщиками сбора являются физические лица-резиденты, которые получают доходы, как в Украине, так и за ее пределами, физические лица-нерезиденты с доходами в Украине, а также налоговые агенты.

  • Подолання корупції – спільна мета

   Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можно по телефону (044) 284-00-07 (“Пульс”).                  

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • “ПУЛЬС» - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

   «Пульс» - це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), який працює за принципом call-back – фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07. 

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • Про факти виплати зарплати «в конвертах» - по телефону довіри

   Про відомі Вам факти роботи неоформлених працівників на підприємствах та у приватних підприємців, а також про факти виплати заробітної плати «в конвертах» можна повідомити по телефону довіри ДПІ у м. Лисичанську: 7-02-66 або 7-10-36.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

  • Економте свій час – обирайте електронну звітність!

    За консультаціями по питанню надання податкової звітності в електронному вигляді, заключення договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатись до податкової інспекції м. Лисичанська, за адресою: вул. Свердлова,347; каб.2,40 або за телефоном: 4-27-47.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    

  • Анонс культурних заходів з 25 по 31 липня

   25 липня о 12.00 в бібліотеці-філії для № 10 відбудеться поетичний реквієм «В ім’я пам’яті солдата — переможця», присвячений Дню визволення м. Лисичанська від незаконних озброєних формувань.

   26 липня об 11.00 ПК «Діамант» запрошує на перегляд фільму та інформаційну годину «Сказание о крещении Киевской Руси», присвячені Дню Хрещення Київської Русі — України.

   27 липня

   — об 11.00 центральна бібліотека запрошує на перегляд та обговорення українського кіно у відео залі патріотичного фільму «Хрещення Київської Русі — України», присвячений Дню Хрещення Київської Русі — України;

   — о 14.00 у бібліотека-філія № 2 запрошує на тематичний вечір «Пам’ять заради майбутнього»

  • За счет местного бюджета в учреждения здравоохранения Лисичанска закуплено современное оборудование

   Сегодня, 22 июля, городской голова Сергей Шилин, заместитель городского головы Максим Головнев, начальник территориального медицинского объединения Григорий Старченко с рабочим визитом посетили учреждения здравоохранения Лисичанска.

   В городе за счет бюджетных средств реализованы следующие проекты здравоохранения. 

   В Лисичанское родильное отделение приобретены аппараты искусственной вентиляции легких у новорожденных, которые позволят получить более полную картину состояния механики дыхания, эффективности газообмена и деятельности сердечнососудистой системы. Также приобретен аппарат искусственной вентиляции легких взрослых, что обеспечивает нормальные условия при длительной искусственной вентиляции легких.

  • Утвержден двенадцатый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

   clip_image001Сегодня, 22 июля, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина был утвержден двенадцатый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

  • Увага! Розпочато конкурс ПРООН на здобуття грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності.

   Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській, Луганській, Донецькій областях, місті Києві та місцеве населення Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Уряду України територій) взяти участь у конкурсі на здобуття грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності.

   Мета конкурсу — поліпшити життя внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей шляхом підтримки підприємницької діяльності та малого бізнесу.

   Конкурс грантів для підприємницької діяльності адмініструє благодійний фонд «Творчий центр ТЦК»

   Грантова підтримка надається на започаткування та/чи відновлення, розширення підприємницької діяльності та малого бізнесу.

  • Алгоритм дій для абітурієнтів

   Які мають атестат про повну загальну середню освіту державного зразка, але не проходили зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році

   Подати документи до приймальної комісії ВНЗ з 11.07.2016 до 26.07.2016 р. (для вступу на денну форму навчання за кошти держбюджету), до 18.09.2016 р. (для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб).

  • 29 июля заканчивается срок уплаты

   •  юридическими лицами авансового взноса по налогу на недвижимое имущество, отличное от земельного участка, за II квартал 2016 г.;
   • — юридическими лицами взноса по транспортному налогу за II квартал 2016 г.;
   • — НДС за июль 2016 г. плательщиками, которые уплачивают его ежемесячно;
   • — платы за землю за июль 2016 г.;
   • — единого налога плательщиками единого налога IV группы за II квартал 2016 г.;
   • — акцизного налога за июль 2016 г.;
   • — рентной платы за июль 2016 г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному месяцу.

   Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

  • 28 июля заканчивается срок уплаты

   единого взноса за июль 2016 г. горными предприятиями.

   Государственная налоговая инспекция

  • 25 июля заканчивается срок

   финансовой отчетности за полугодие 2016 г. в органы статистики:

   • — баланса (отчета о финансовом состоянии);
   • — отчета о финансовых результатах (отчета о совокупном доходе);
   • — финансового отчета субъектов малого предпринимательства;
   • — упрощенного финансового отчета субъектами малого предпринимательства.

   Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

  • Інформація щодо діяльності Лисичанської місцевої прокуратури за 1 півріччя 2016 року.

   Керівництвом місцевої прокуратури вжито низку організаційно-практичних заходів, спрямованих на забезпечення ефективного виконання визначених законом функцій і завдань з урахуванням законодавчих змін.

   Всього протягом 2016 року проведено 3 спільні оперативні наради керівників правоохоронних органів з питань стану запобігання та протидії корупції, створено 3 міжвідомчі робочі групи з метою покращення організації роботи правоохоронних органів з вказаних питань, проведено 1 спільне семінарське заняття з питань розкриття та розслідування корупційних злочинів.

   Вжиті заходи певною мірою сприяли забезпеченню законності та боротьбі зі злочинністю на піднаглядній території.

  • Особливості подання документів до освітнього центру "Донбас - Україна"

   Документи треба подавати особисто.

   Факт проживання на території, де здійснюється АТО, підтверджується штампом в паспорті про місце реєстрації в населеному пункті відповідно до затвердженого переліку.

  • Інформація про роботу освітніх центрів "Донбас - Україна" в Луганській області

   Роботу освітніх центрів «Донбас — Україна» в Луганській області організовано у наступних вищих навчальних закладах:

   1. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля — приймальна комісія та освітній центр «Донбас — Україна» працюють у м. Сєвєродонецьку на базі університету та середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11.

   2. Луганський національний університет імені Тараса Шевченко — приймальна комісія та освітній центр «Донбас — Україна» працюють у м. Старобільську на базі університету та Старобільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

  • До уваги випускників із зони АТО, які не мають атестата про середню освіту державного зразка та не складали ЗНО - 2016

   Випускники 2016 року та минулих років, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції та населені пункти, які розташовані на лінії зіткнення, згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місце проживання яких є територія проведення антитерористичної операції» мають можливість отримати документ про повну загальну середню освіту за спрощеною процедурою на базі освітнього центру «Донбас — Україна» при обраному вищому навчальному закладі та вступити на обрану спеціальність до вищого навчального закладу без сертифікатів ЗНО за результатами вступних іспитів.

  • На Луганщині триває вступна кампанія - 2016

   11 липня 2016 року на Луганщині стартувала вступна кампанія. На території області, підконтрольній українській владі, здійснюють освітню діяльність 17 вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та 7 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

  • Затверджено показник середньої зарплати за травень 2016 року

   Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 4370 гривень 92 копійки, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнта заробітної плати за травень 2016 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

   Посилання на офіційний сайт Урядового порталу http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249188728&cat_id=244277212

  • Інформація щодо державної допомоги інвалідам за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів

   Назва державної допомоги Призначення Отримувач Розмір допомоги
   Фізкультурно-спортивна реабілітація

   Створення умов для занять фізичною
   культурою і спортом

   Луганський регіональний центр з фізичної культури та спорту «Інваспорт» для проведення заходів фізично-спортивної реабілітації Фактична вартість курсу фізкультурно-спортивної реабілітації
  • Інформація від Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів щодо механізмів заохочення роботодавців до створення робочих місць для людей з інвалідністю

   Назва державної допомоги Призначення Отримувач Розмір допомоги
   Безвідсоткова цільова позика (строк повернення до 3-х років) Постанова КМУ № 70 від 31.01.2007р. Створення робочих місць для працевлаштування інвалідів. Робоче місце не може бути скорочено протягом 3-х років з дати завершення виконання умов договору про надання позики Роботодавці (підприємства, організації, фізичні особи), які виконали норматив працевлаштування інвалідів (сплатили адміністративно-господарську санкцію) Визначає відділення Фонду на підставі наданих роботодавцем техніко-економічних обґрунтувань. Обов’язкова наявність ліквідної застави. Строк повернення до 3-х років
  • До уваги власників земельних ділянок сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв)

   На сьогодні в Україні заборонено купівлю-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв), визначених підпунктами «а» та «б» пункту 15 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України.

  • Засідання виконкому відбулося в Лисичанську

   Вчора, 19 липня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради.

   Члени виконкому розглянули матеріали про будівництво і архітектуру, про опіку і піклування, про облік і розподіл житла.

   Більш детально було розглянуто питання про хід виконання рішення виконавчого комітету від 06.08.2011р. № 347 «Про забезпечення дотримання житлових прав дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа».

  • Дети и алкоголь

   В наше время никого не удивишь словами «пьющий подросток», «детский алкоголизм». Каждый из нас видел сидящую во дворе компанию молодых ребят с бутылками пива и сигаретами в руках, эта картина стала привычной.

   Что является причинами возникновения детского алкоголизма? В первую очередь большое влияние на подростка оказывает семья и общество, в котором он находится. Дети берут пример со своих родителей. Во время праздников и простых застолий, видя родителей с рюмкой в руках, дети стараются подражать им. В детском сознании алкоголь начинает ассоциироваться с весельем. Еще одной причиной является желание ребенка выглядеть взрослым. Этим по мнению подростка, является курение и распитие спиртных напитков. Влияние друзей, непосредственно играет большую роль, по мнению подростка нельзя отказать другу, в такой казалось бы безобидной просьбе «выпить пару рюмок», которая ни к чему хорошему не может привести.

  • Зниження податкового тиску в частині внесення змін в порядок нарахування пені та штрафних (фінансових) санкцій

   ДПІ у м. Лисичанську нагадує: Законом України від 17 липня 2015 року № 655-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків» (далі — Закон № 655), який набрав чинності з 01.09.2015, були внесені зміни до Податкового кодексу України (далі — Кодекс), зокрема, стосовно порядку нарахування пені при самостійному виявлені платником податку помилок та щодо штрафних (фінансових) санкцій.

  • Розрахунки через платіжний термінал в об'єктах торгівлі обов'язково проводити через касовий апарат

   ДПІ у м. Лисичанську нагадує: розрахунки через платіжний термінал встановлений на господарських об’єктах торгівлі, громадського харчування та послуг обов’язково потрібно проводити через касовий апарат. Це регламентовано п.1 ст.3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (далі — Закон про РРО).

   Отже, суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток), при продажу товарів (наданні послуг) зобов’язані проводити розрахункові операції через РРО. При чому цей же касовий апарат слід зареєструвати в податковій інспекції і перевести у фіскальний режим роботи. Реєстрацію РРО регламентовано Порядком реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що використовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженим наказом Міндоходів України від 28.08.13 р. № 417.

   За не проведення розрахункових операцій через РРО (розрахунку через платіжний термінал), застосовуються штрафні санкції згідно п.1 ст.17 Закону про РРО. Якщо порушення сталося вперше, штрафна санкція дорівнює 1 гривні, за друге і кожне наступне порушення доведеться заплатити 100% від суми.

   Згідно п.28 підрозділу 10 р. ХХ Податкового кодексу України (далі — ПКУ) для платників єдиного податку другої та третьої груп (фізичних осіб — підприємців), які в період з 01.01.2015р. по 30.06.2015р. вже встановили і почали використовувати РРО, передбачено мораторій на перевірки .

   Платників єдиного податку (фізичних осіб — підприємців) другої та третьої груп звільнено від податкових перевірок в частині РРО від дати початку застосування касового апарату і до 01.01.2017р. У період до 1 січня 2017 року не підлягають перевірці РРО і санкції за недотримання Закону про РРО застосовуються виключно за ті події, які відбулися вже після 01.01.2017р.

   Нагадуємо: п.9 Прикінцевих положень Закону про РРО містить іншу норму. Закон звільняє від РРО — санкцій тих суб’єктів господарювання, які до 01.08.2015р. підписали договори на поставку РРО та ввели їх в експлуатацію до 01.01.2016р. А сам мораторій діє з 01.07.2015р. до 01.01.2016р.

   Державна податкова інспекція м. Лисичанська

  • Местные бюджеты Луганщины за счет лицензирования пополнились на 6,7 млн. грн.

   ГНИ в г. Лисичанске сообщает: за шесть месяцев текущего года казна Луганской области пополнилась на 6 млн. 730 тыс. грн. от платы за лицензии на право торговли алкогольными напитками и табачными изделиями, что на 1 млн. 610 тыс. грн. превышает фактические поступления января — июня 2015 года.

   По состоянию на 1 июля 2016 года на территории региона действует 3067 лицензий на право розничной торговли алкогольными напитками и табачными изделиями, из них: 1760 лицензий — на алкоголь и 1307 — на табак. В то же время, с начала года Главным управлением ГФС в Луганской области приостановлено действие 44 лицензий за несвоевременную уплату очередного платежа, аннулировано 125 лицензий, из которых 19 — за нарушение законодательства в части продажи несовершеннолетним лицам алкогольных напитков (10 лицензий) и табачных изделий (9 лицензий).

   Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

  • Анонс загальноміських заходів з нагоди 2-ої річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань

   24 липня

   з 9.00 по 10.00 у культових спорудах міста відбудуться заупокійні богослужіння за загиблими під час проведення бойових бій на території м. Лисичанська;

   з 9.30 по 9.40 по вул. ім. М. Грушевського, 10 — урочисте покладення корзини квітів до меморіальної дошки воїнам, загиблим при звільненні м. Лисичанська;

   о 10.00 по вул. Першотравневій (р-он Пролетарського мосту) — урочистий мітинг та покладення квітів до пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям — командиру військової частини 3011 Нацгвардії України генерал-майору Олександру Радієвському, полковнику Павлу Сницару, солдату Ігорю Коцяру;

   з 11.00 по 12.00 біля меморіального комплексу «Пам’ять» — урочистий мітинг та концертна програма.

   Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля запрошуємо Вас прийняти участь в загальноміських заходах.

  • 28 липня - засідання чергової 12-ї сесії Лисичанської міської ради

   28 липня 2016 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради відбудеться засідання чергової дванадцятої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання.

   На розгляд міської ради виносяться наступні питання:

   • 1. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 р.
   • 2. Про регулювання земельних відносин.
   • Местные бюджеты Луганщины получили более 1,1 млрд. грн. налогов и сборов

    ГНИ в г. Лисичанске сообщает: с начала года в местные бюджеты городов и районов Луганской области плательщики перечислили 1 млрд. 118 млн. грн. налогов и сборов. Это на 262,4 млн. грн. больше, чем в соответствующем периоде прошлого года.

   • Время платить транспортный налог

    ГНИ в г. Лисичанске напоминает: физические лица уплачивают транспортный налог в течение 60 дней со дня вручения налогового уведомления-решения. Налоговое уведомление-решение об уплате суммы налога и соответствующие платежные реквизиты гражданам присылают органы фискальной службы по месту регистрации физического лица — плательщика транспортного налога до 1 июля отчетного года.

   • Сергей Шилин принял участие в траурной панихиде по погибшим у памятного знака "Поклонный крест"

    Вчера, 17 июля, городской голова Сергей Шилин принял участие в траурной панихиде по погибшим в годы Второй мировой войны, которая состоялась у памятного знака «Поклонный крест» в районе поселка Белая гора.

    Началось мероприятие с заупокойной литии по погибшим в годы войны, которую отслужил пресс-секретарь Северодонецкой епархии иеромонах Мелетий (Шаповалов).

   • В сводный бюджет государства плательщики Луганщины перечислили более 3 млрд. грн. налогов и сборов

    ГНИ в г. Лисичанске сообщает: по итогам I полугодия 2016 плательщики Луганской области перечислили в бюджеты всех уровней 3 млрд. 15 млн. грн. налогов и единого социального взноса. По сравнению с предыдущим годом это на 11,5 проц. больше. Так, в государственную казну поступило 975 млн. грн.

    Индикативные показатели Министерства финансов Украины выполнены на 119,6 проц, дополнительно перечислено 160 млн. грн. По сравнению с прошлогодними показателями поступления с начала года выросли на 228,4 млн. грн. В разрезе основных платежей плательщиками области обеспечено поступление в государственный бюджет за январь-июнь: налога на доходы физических лиц — 255 млн. грн.; налога на добавленную стоимость — более 248 млн. грн.; налога на прибыль предприятий — 59,2 млн. грн.; почти 5,8 млн. грн. акцизного налога.

    Кроме того, с начала года от плательщиков единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование региона поступило 923 млн. грн. Это на 39,5 млн. грн. больше доведенного индикативного показателя.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • Луганская таможня обеспечила свыше 804 млн. гривен таможенных платежей

    ГНИ в г. Лисичанске сообщает: за шесть месяцев 2016 года Луганской таможней перечислено в государственный бюджет почти 804,4 млн. грн. По сравнению с аналогичным периодом прошлого года поступления налогов и сборов увеличились почти на 420,5 млн. грн.

   • НДФЛ удерживается с заработной платы студентов во время практики

    ГНИ в г. Лисичанске обращает внимание: в соответствии с частью четвертой ст. 53 Закона Украины от 23 мая 1991 № 1060 «Об образовании» на время производственного обучения, практики учащимся и студентам обеспечиваются рабочие места, безопасные и безвредные условия труда.

   • Изменения в налогообложении пенсий

    ГНИ в г. Лисичанске обращает внимание: 1 июля 2016 вступил в силу Закон Украины от 02.06.2016 № 1411 «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины об освобождения от налогообложения пенсий».

   • Анонс культурних заходів з 18 по 24 липня (оновлено)

    18 липня о 10.00 в бібліотеці-філії для дітей № 7 працюватиме літературне кафе «Життя мов спалах сонячного серця» до 105-річчя з Дня народження Олени Теліги.

    19 липня краєзнавчий музей запрошує на виставку із фондів музею «Сила нескорених».

    З 19 по 24 липня на майданчику біля ПК ім. В.М. Сосюри працюватиме Літературна алея «Письменники — ювіляри», «Я — Українка» до 105 — річчя з Дня народження Олени Теліги.

    З 20 по 25 липня в бібліотеці-філії для дітей № 10 працюватиме виставка-реквієм «Вони загинули, але перемогли, бо віддали життя за Батьківщину».

   • На території Луганської області очікується надзвичайна пожежна небезпека 5 класу

    Шановні мешканці м. Лисичанська, м. Привілля та м. Новодружеська

    Згідно листа Українського гідрометеорологічного центру у період з 14.07.2016 по 17.07.2016 на території Луганської області очікується надзвичайна пожежна небезпека (5 класу).
    З метою попередження виникнення пожеж на території міст Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ, просимо Вас не порушувати правила поведінки під час відпочинку на природі і недопущення випалювання сухої трави, залишків рослинності, побутових відходів та дотримуватись вимог пожежної безпеки при проведені робіт із застосуванням відкритого вогню.

    Лисичанське МУ ГУ ДСНС України у Луганській області

   • За 6 місяців поточного року платники Лисичанського регіону перерахували до бюджету понад 212 тисяч екоподатку

    «За січень — червень 2016 року платники Лисичанського регіону перерахували до бюджету 212,4 тисячі гривень екоподатку» — про це повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

    Вона зауважила: «Державні програми по захисту навколишнього середовища фінансуються саме від отримання коштів від сплати екологічного податку» та зазначила, що частина коштів з бюджету спрямовується на мінімізацію нанесення шкоди довкіллю промисловістю та на раціональне використання природних ресурсів.

    Державна податкова інспекція м. Лисичанська

   • ДНІ в м. Лисичанську інформує

    Про новації законодавства щодо податку на нерухомість у 2016 році — в ефірі телеканалу «Акцент»

    Днями до ДПІ у м. Лисичанську завітала знімальна група телерадіокомпанії «Акцент» з метою дізнатися про новації законодавства щодо податку на нерухоме майно, яке відрізняється від земельної ділянки, відмінностей в адмініструванні та сплаті у поточному році від попередніх років і актуальних питань сьогодення.

    На питання журналістів щодо переліку житлової та відповідно, нежитлової власності, встановлених міськими радами ставок та пільг, порядку та строку сплати податку і штрафних санкцій за несвоєчасну сплату, необхідності та порядку проведення звірки даних та інших актуальних питань відповідав начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник.

   • Податкова служба відповідає на запитання

    Скільки Книг обліку доходів має вести єдинник, у якого декілька торгових точок

    ЗАПИТАННЯ: Я фізична особа — підприємець на другій групі спрощеної системи оподаткування. Маю три торгові точки з продажу бакалійної продукції, на яких працюють наймані працівники. Скільки Книг обліку доходів я повинен вести в такому випадку?

    ВІДПОВІДЬ: Вам потрібно вести одну Книгу обліку доходів незалежно від кількості торгових точок, місць їх розташування та наявності найманих працівників.

   • 20 июля заканчивается срок подачи

    • — декларации по НДС за июнь 2016 г. плательщиками, у которых налоговый период равен календарному месяцу;
    • — отчета о суммах начисленной зарплаты (дохода, денежного обеспечения, помощи, компенсации) застрахованных лиц и суммах начисленного единого взноса на общеобязательное государственное соцстрахование в органах доходов и сборов за июнь 2016г.;
    • — декларации по плате за землю (земного и/или арендной платы за земельные участки государственной или коммунальной собственности) за июнь 2016 г. плательщиками, избравшими месячный период отчетности;
    • — декларации по рентной плате за июнь 2016 г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному месяцу.
    • — декларации акцизного налога за июнь 2016 г.;
    • — отчета по денежным средствам общеобязательного государственного соцстрахования в связи с временной потерей трудоспособности и расходами, обусловленными погребением, за полугодие 2016 г. (ф.№Ф4-ФСС з ТВП);
    • — отчета о путевках на санаторно-курортное лечение и путевках в детские заведения оздоровления за II квартал 2016 г. (ф. №Ф14-ФСС з ТВП). Г

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • 20 июля заканчивается срок уплаты

    Заканчивается срок уплаты авансовых взносов по единому налогу плательщиками единого налога I и II групп за июль 2016г. и единого взноса (кроме горных предприятий) за июнь 2016 г.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • Головне територіальне управління юстиції у Луганській області повідомляє

    На даний час згідно із законодавством зареєструвати громадські формування можливо лише в Головних територіальних управліннях юстиції, що ускладнює процес реєстрації громадських формувань.

    Для створення доступних умов для реєстрації громадських формувань Міністерством юстиції України прийнято рішення збільшити точки доступу для реєстрації громадських формувань та наділити місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги повноваження з прийняття та видачі документів для державної реєстрації громадських формувань, про що зазначено в наказі Міністерства юстиції України від 17.06.2016 № 1717/5 «Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 червня 2016 р. за № 876/29006.

   • Психологическая поддержка подопечных терцентра

    Люди зрелого, золотого возраста составляют значительную часть населения нашей страны. Психологические и эмоциональные проблемы, конфликты с окружающими, чувство тревоги, заниженная самооценка — вот далеко не полный перечень проблем людей, ушедших на пенсию.

    В Лисичанском территориальном центре проходят встречи ветеранов и людей с ограниченными физическими возможностями с психологами — волонтерами.

   • Какие дороги отремонтируют в Лисичанске (видео)

    ТРК “Акцент”

   • Тематичні перевірки пройшли у Новодружеській та Привільській міських радах

    13 липня поточного року архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено тематичні перевірки «Складання описів справ постійного зберігання та з особового складу» у Привільській та Новодружеській міських радах. Тематичні перевірки пройшли згідно плану перевірок роботи архівних підрозділів та ведення поточного діловодства на підприємствах, в установах, організаціях в 2016 році.

   • Роз'яснення законодавства щодо взяття на облік внутрішньо переміщених осіб малолітніх, неповнолітніх дітей, які переміщуються без супроводу батьків

    Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб».

    Зміни, які 08.06.2016 внесено до зазначеного Порядку постановою КМУ № 352, дозволяють повноцінно реалізувати права та свободи неповнолітніх та малолітніх дітей, які переміщуються без супроводження законних представників.

   • 0 800 505 107 - безкоштовна телефонна "гаряча лінія" голови Луганської обласної держадміністрації

    Державна установа «Луганський обласний контактний центр», яка забезпечує роботу «гарячої лінії», відкрила номер 0 800 505 107. Відтепер всі дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів в межах України — безкоштовні.

    Мешканцям м. Сєвєродонецька обласний контактний центр надає можливість звертатись на «гарячу лінію» за міським номером 700-007.

   • До уваги пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб

    Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» (зі змінами) призначення та продовження виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам здійснюється за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб», виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».

   • Новшества в оплате налога на недвижимость

    ТРК “Акцент”

   • Щодо проведення засідання експертної комісії

    12 липня 2016 року в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    На порядок денний були винесені наступні питання:

   • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу на право оренди нерухомого комунального майна

    Найменування об’єкта: нежитлове вбудоване приміщення основною площею 16,0 кв. м, розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, 53.

    Основні умови проведення конкурсу:

    • цільове призначення — для здійснення діяльності у сфері права;
    • найбільший запропонований розмір місячної орендної плати відносно до стартової.
    • Управління власності Лисичанської міської ради інформує

     Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки:

     Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості земельної ділянки за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сосюри, 65, площею 0,0755 га.

     Запланована дата оцінки — 30.06.2016 р.

    • Актуально! Налог на недвижимость в 2016 году

     ТРК “Акцент”

    • Фестиваль "З країни в Україну" в Лисичанске (видео)

     ТРК “Акцент”

    • Обновление магистрального Белогоровского водовода(видео)

     ТРК “Акцент”

    • Работы по укладке магистрального Белогоровского водовода (600мм) начались на этой неделе

     Как сообщает интернет газета «Первая полоса», ссылаясь на страницу ЛКСП «Лисичанскводоканал» в Facebook, работы по укладке магистрального Белогоровского водовода (600мм) начались на этой неделе.

     Стабилизация погодных условий позволила начать запланированные ранее работы по укладке Белогоровского магистрального водовода. 8 июля место проведения работ посетили директор Департамента ЖКХ ЛОГА В. Сурай, городской голова Лисичанска С. Шилин, заместитель городского головы А. Якимчук, директор ЛКСП «Лисичанскводоканал» Е. Лысенко, а также представители общества Красного Креста.

    • З 1 липня пенсії у розмірі до 10 740 грн. не оподатковуються

          ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: з 1 липня поточного року не оподатковуються суми пенсій, що не перевищують десять розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на 1 січня звітного податкового року, для осіб, які втратили працездатність (у 2016 році – це 10740 гривень). Такі зміни запроваджено у зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій».

    • Особливості оподаткування об’єктів нерухомості, які перебувають у спільній власності

          ДПІ у м. Лисичанську нагадує: цього року громадяни сплачуватимуть податок за нерухоме майно, яким вони володіли у 2015 році. Сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізичні та юридичні особи, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості (відповідно до статті 266 Податкового кодексу України).

    • Остерегайтесь сальмонеллеза!

     Летом мы часто позволяем себе купить что-то вкусненькое прямо на улице и скушать его, прогуливаясь, или там же, на месте. Поэтому стоит помнить о том, что подпорченные продукты — а это летом на улице не редкость — могут привести к таким серьезным заболеваниям, как сальмонеллез.

     Сальмонеллез распространен по всей планете и поражает людей разного возраста. Особенно опасна болезнь для маленьких деток, поскольку протекает чаще всего в тяжелых формах и влечет за собой серьезные осложнения.

     Сальмонеллез — острая кишечная инфекция, характеризующаяся поражением органов пищеварения.

    • Берегите зеленые зоны города от пожара!

     Сейчас установилась очень жаркая погода. Жители городов на выходные, да и в будние дни отправляются в зеленые зоны на отдых.

     Одно из ценнейших богатств нашей планеты — это зеленые насаждения. Деревья, образно говоря, являются этой зеленой фабрикой, которая восстанавливает живительную силу воздуха. Мы должны быть благодарны удивительной способности зеленых насаждений поглощать отработанные газы и выделять при этом кислород.

    • Про соціально-економічне становище Лисичанська за 2015 рік

     За 2015 рік обсяг реалізованої промислової продукції становив 727,8 млн. грн. Питома вага Лисичанська в обсягах Луганщини — 2,9%.

     За минулий рік будівельними суб‘єктами було виконано будівельних робіт на суму 33.5 млн. грн.., що становить 6.3% обласного показника.

     За 2015 рік перевезено вантажів 24.9 тис. тонн, що становить лише 17.6 % показника 2014 року та 3,2 млн. пас., що на 36,9 менше ніж у 2014 році.

    • Уважаемые родители!

     Не оставляйте детей без присмотра! Заботьтесь о безопасности своих детей, придерживаясь правил безопасного поведения в быту. Воспитывайте у детей навыки культуры безопасного поведения, демонстрируя на собственном примере осторожность в обращении с огнем, газом, водой, бытовой химией, лекарствами.

     Выделите несколько минут на откровенный разговор с детьми. Помните, эти минуты будут измеряться ценой жизни. А чтобы нежданное мгновение не стало началом большой беды — нужно давать детям четкие знания и умения, как действовать в той или иной ситуации.

     Помните, что жизнь ваших детей зависит только от вас самих!

     Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украини в Луганской области

    • Стане радісним тобі відпочинок на воді!

     Шановні мешканці м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Державна служба надзвичайних ситуацій звертає вашу увагу на необхідність дотримання правил поведінки біля води та на воді. Той хто не вміє плавати, завжди наражається на певну небезпеку, тому у житті діє сувора закономірність: найчастіше потерпають ті, хто нехтує правилами безпеки на воді, особливо в незнайомій водоймі.

    • Литературная встреча с Аллой Проневич состоялась в терцентре

     DSCN42468 июля, в Лисичанском территориальном центре состоялась литературная встреча подопечных с членом Международного сообщества писателей, членом литературного общества «Исток» Аллой Александровной Проневич.

     Алла Проневич — известная и всеми любимая поэтесса, пленившая сердца многих слушателей и читателей своими проникновенными стихами и песнями. Гостья рассказала присутствующим о своем творческом пути и планах на будущее. В исполнении автора звучали произведения о родном городе, шахтерском крае, природе и любви.

    • На Луганщине начато 11 уголовных производств в отношении сотрудников фискальной службы и таможни

        ГНИ в г. Лисичанске сообщает: с начала года в отношении сотрудников фискальной службы и Луганской таможни ГФС начато 11 уголовных производств за нарушение действующего законодательства. В текущем году проведено 93 служебных расследований и проверок, по результатам которых в 68 случаях выявлены нарушения.

    • «Единщики» не имеют права осуществлять добычу полезных ископаемых

        ГНИ в г. Лисичанске сообщает: плательщики, осуществляющие добычу полезных ископаемых, не могут выбирать упрощенную систему налогообложения.

    • Восстановлена возможность перерегистрации руководителей предприятий в населенных пунктах, расположенных на линии соприкосновения

        ГНИ в г. Лисичанске сообщает: 8 июня 2016 вступил в силу Закон Украины от 17.05.2016 N 1365 "О внесении изменений в Закон Украины «О временных мерах на период проведения антитеррористической операции» по беспрепятственной деятельности органов местного самоуправления.

    • Предприниматели Луганщины уплатили почти 39 млн. акцизного налога

        ГНИ в г. Лисичанске сообщает: за январь-май 2016 года субъекты хозяйствования, которые продают подакцизные товары в розницу, перечислили в местные бюджеты Луганской области 34 млн. 600 тис. грн. акцизного налога.

    • Аудиторы фискальной службы Луганщины доначислили нарушителям законодательства более 5,6 млн. грн.

        ГНИ в г. Лисичанске сообщает: за январь-май 2016 года аудиторы фискальной службы Луганской области доначислили к уплате в бюджет 5 млн. 609 тыс. грн. предпринимателям, которые нарушили действующее налоговое законодательство.

    • Більше 2 тис. громадян Лисичанського регіону отримали реєстраційні номери

        «З початку поточного року ДПІ у м.Лисичанську в державному реєстрі зареєстровано 2311 облікових карток. Крім того, 12 громадян скористалися своїм правом і внесли відмітки до паспортів фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це орган ДФС» - про це повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

    • Пограничники вручили грамоты (фото)

     Сегодня, 8 июля, во время аппаратного совещания в Лисичанском городском совете комендант оперативной боевой пограничной комендатуры «Лисичанск», полковник Юрий Давидюк вручил грамоты Восточного регионального управления Государственной пограничной службы Украины городскому голове Сергею Шилину, управляющему делами Александру Савченко, начальнику отдела культуры Людмиле Ткаченко и директору ДК «Диамант» Юлии Пшебицыной.

     Как отметил полковник Юрий Давидюк, грамоты вручены за помощь в праздновании Дня пограничника Украины и содействие в деле обеспечения национальной безопасности Украины в пределах Луганской области.

    • Віталіна Пєтухова отримала іменну стипендію

     07 липня в Управлінні молоді та спорту Луганської облдержадміністрації пройшло засідання щодо виділення іменної стипендії обласної ради для перспективних, провідних спортсменів на друге півріччя 2016 року

     Лисичанська спортсменка Віталіна Пєтухова, КМС з боротьби самбо, у складі 5-ти кращих спортсменів Луганської області, отримала іменну стипендію у розмірі 1729 грн. (яка сплачується щомісяця) за зайняте 3-е місце у чемпіонаті Європи з боротьби самбо.

     Нагадаємо, що підготували спортсменку тренери з боротьби самбо міської ДЮСШ Геннадій та Вікторія Тростянські.

     Відділ у справах місії, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • Утвержден одиннадцатый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

     Сегодня, 8 июля, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина был утвержден одиннадцатый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

     С принятым решением можно ознакомится, переходя по следующей ссылке Решение исполкома городского совета от 08.07.2016г.

    • ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу!

     Декларацію для отримання податкової знижки можна подати до 31 грудня 2016 року

     Податок на доходи фізичних осіб, при передачі нерухомого майна в оренду, сплачує орендодавець

     Прибуток від продажу вантажного автомобіля обкладається військовим збором та податком на доходи фізичних осіб

    • 19.07.2016 заканчивается срок уплаты

     единого взноса физическими лицами- предпринимателями, избравшими упрощенную систему налогообложения III группы за II квартал 2016г.

     Государственная налоговая инспекция г.Лисичанска

    • "На Ивана, на Купала"

     Сегодня, 7 июля, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания ветераны и люди с ограниченными физическими возможностями отмечали всеми любимый летний праздник Иван Купала.

    • Лисичанск: капремонт школы № 2 и погоня за "сенсациями"

     ТРК “Акцент”

    • Відновлення особово-пенсійних справ пенсіонерів МОУ

     Громадянам даної категорії, які проживають у м.м. Лисичанську, Новодружеську та Привіллі, обов’язково необхідно звернутися до військового комісаріату кабінет 14 у вівторок та четвер з 8.00 до 16.00 з документами. Телефон чергового МВК: 050-978-87-41

     Лисичанський міський військовий комісаріат

    • Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту доводить до вашого відома

     Конституцією та законами України заборонено дискримінацію й гарантовано рівні права та можливості жінкам і чоловікам у всіх сферах суспільного життя.

     Дискримінація за ознакою статі — дії чи бездіяльність, що виражають будь-яке розрізнення, виняток або привілеї за ознакою статі, якщо вони спрямовані на обмеження або унеможливлюють визнання, користування чи здійснення на рівних підставах прав і свобод людини для жінок і чоловіків (Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», стаття 1).

    • Відтепер з залізничним вокзалом Лисичанська можна зв'язатись за телефоном

     Усна інформація про розклад руху пасажирських поїздів, вартість проїзду та перевезення багажу, наявність місць, запізнення поїздів, колію відправлення, час прибуття поїзда, правила перевезення пасажирів, багажу надається безкоштовно за номером 050-42-08-876 (згідно з тарифами мобільного зв’язку).

     Письмові довідки, крім довідок про запізнення поїздів, видаються фізичним та юридичним особам за 5 грн. 81 коп. на вокзалі Лисичанськ у касі № 1 та № 2 згідно з правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

     Адміністрація залізничного вокзалу Лисичанськ

    • Відділ культури Лисичанської міської ради оголошує конкурсний добір на посади

     • директора комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система»
     • директора комунального закладу «Лисичанський міський Палац культури»
     • директора комунального закладу «Палац культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська»
     • директора комунального закладу «Лисичанський Палац культури «Діамант»
     • директора комунального підприємства «Кінотеатр «Дружба»
     • Вопросы социальной защиты "чернобыльцев" обсудили в Лисичанске

      Вчера, 5 июля, во время очередного заседания исполнительного комитета был рассмотрен вопрос социальной защиты «чернобыльцев».

      Отметим, что 29 июня в адрес городского головы Сергея Шилина поступило обращение от общественной организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска», о котором было уведомлено руководство Облгосадминистрации (обращение прилагается). В своем обращении «чернобыльцы» жалуются на неудовлетворительное состояние социальной защиты и медицинского обеспечения ликвидаторов чернобыльской катастрофы, и лиц, которые пострадали в результате аварии на Чернобыльской АЭС.

     • Заседание исполкома состоялось в Лисичанске

      Сегодня, 5 июля, в Лисичанском городском совете состоялось очередное заседание исполкома городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина.

      Члены исполкома рассмотрели материалы о строительстве и архитектуре, об опеке и попечительстве, утвердили решения об учете и распределении жилья.

     • Почти 94,6 млн. грн. уплатили собственники земли и землепользователи Луганщины

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в течение января-мая текущего года в местные бюджеты Луганской области поступило 94 млн. 598 тыс. грн. платы за землю. Это на 24 млн. 476 тыс. грн. больше, чем в прошлом году. В частности, юридические лица уплатили почти 84,2 млн. грн., а физические — 10,4 млн. грн.

     • Первая помощь при солнечном или тепловом ударе

      Пребывание человека на солнце, в душном непроветриваемом помещении в течение длительного времени способствует перегреванию и обезвоживанию организма человека, вследствие чего может развиться тепловой или солнечный удар.

      Тепловой удар — это болезненное состояние, вызванное перегревом тела.

      Солнечный удар — это состояние, возникающее из-за сильного перегрева головы прямыми солнечными лучами.

      Признаки теплового и солнечного ударов очень похожи. При легкой форме перегревания человек чувствует общую слабость, сонливость, заторможенность, головокружение, головную боль, тошноту. Если первая помощь оказана сразу, то все эти проявления исчезают сразу.

     • Жительнице Лисичанска исполнилось 100 лет (видео)

      Сюжет ТРК Акцент. 100-летний юбилей со дня рождения отметила жительница Лисичанска Сима Минайленко.

     • 8 липня - площа Перемоги - Фестиваль "З країни в Україну"

     • Бизнесу Луганщины в 2016 году рассрочено почти 200 млн. грн. налоговых обязательств (налогового долга)

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: плательщики региона, у которых возникли трудности с погашением налоговых обязательств, воспользовались своим правом на рассрочку платежей в бюджет, в том числе и по уплате налогового долга. Для рассрочки налогового долга необходимо подать в фискальный орган заявление по месту регистрации.

     • Планируете отпуск - подайте заявление в налоговую

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: согласно п. 295.5 ст. 295 Налогового кодекса Украины плательщики единого налога первой и второй групп, которые не используют труд наемных лиц, освобождаются от уплаты единого налога в течение одного календарного месяца в год на время отпуска. Для этого они должны подать в ГНИ по месту регистрации заявление в произвольной форме.

     • Если Вы не можете обойтись без посторонней помощи

      Забота о ветеранах города — одно из приоритетных направлений в работе Лисичанского городского совета. Не оставить без внимания и поддержки ветеранов войны и труда, инвалидов, помочь им справиться с повседневными бытовыми нуждами — вот основная задача, возложенная на территориальный центр социального обслуживания.

      Лисичанский территориальный центр — бюджетное учреждение, которое предоставляет более 50 видов услуг людям, которые оказались в сложной жизненной ситуации, на платной и бесплатной основе.

     • Стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста

      1 липня 2016 року відбулось чергове засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати та іншим соціальним виплатам, а також з питань реалізації заходів, направлених на легалізацію найманої праці під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

      Відповідно до порядку денного на засіданні було розглянуто питання стану погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста.

      Так, за інформацією розробленою Держстатом України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.06.2016 року становила 41847,0 тис. грн., в тому числі по економічно активним підприємствам 38599,9 тис. грн.

     • Плательщики на Луганщине обжаловали 189 налоговых уведомлений-решений

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в январе-мае 2016 года предприниматели области направили в Главное управление ГФС в Луганской области 149 жалоб на 189 уведомлений-решений, подавляющее большинство которых касается ЕСВ. С начала года рассмотрена 151 жалоба на 187 решений на общую сумму около 1 млрд. 58,3 млн. грн.

     • Внешнеэкономическую деятельность может осуществлять предприниматель – плательщик единого налога

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: физические лица с постоянным местом жительства на территории Украины, имеют право осуществлять внешнеэкономическую деятельность, если они зарегистрированы как предприниматели.

     • 33 ВПО возобновлены социальные выплаты

      Сегодня, 2 июля, в Лисичанском городском совете состоялось первое заседание городской комиссии по рассмотрению вопросов о назначении (возобновлении) социальных выплат внутренне перемещенным лицам (ВПО). Заседание прошло под председательством заместителя городского головы Максима Головнева.

      В работе комиссии приняли участие руководители служб города, которые осуществляют социальные выплаты. В ходе работы было рассмотрено 38 личных дел о назначении (возобновлении) социальных выплат ВПО, согласно Постановлению Кабинета Министров Украины № 365 от 08.06.2016 года.

     • Анонс культурних заходів з 4 по 10 липня

      6 липня об 11.00 на площі біля міського ПК пройде ігрова програма для дітей «День ігор з Фіксиками»; а о 16.00 на площі біля ПК ім. В.М. Сосюри — розважально-ігрова програма «Барви сонячного літа».

      З 6 по 9 липня о 12.00 бібліотека-філія № 9 запрошує усіх бажаючих на бібліотечні казкові аудіо години «З казкою відкриваю світ».

      7 липня о 10.00 бібліотека-філія № 7 запрошує на народознавче свято «Купальні дива» до Свята Івана Купала.

     • Из-за вмешательства жителей в работу водовода Лисичанск мог остаться без воды

      ТРК “Акцент”

     • Еще один канал контрабандного поступления подакцизных товаров ликвидировали оперативники фискальной службы Луганщины

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: сотрудники фискальной службы Луганской области в рамках операции «Акциз — 2016» и уголовного производства провели обыски торговых объектов и частных домовладений Беловодского района, владельцы которых занимались хранением, изготовлением и распространением алкогольного фальсификата из спирта.

     • Про новації звітності щодо реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів та плати за ліцензії на сеансі "гарячої лінії"

      Новаціям законодавства та актуальним питанням щодо реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів та плати за ліцензії було присвячено «гарячу лінію» яку провів начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПІ у м. Лисичанську Роман Жадан.

      Відповідаючи на запитання Роман Михайлович акцентував увагу на тому, що суб’єктам господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю пивом необхідно отримати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

     • Платники Лисичанського регіону спрямували на зміцнення обороноздатності України майже 8 млн. грн. військового збору

      «З початку 2016 року мешканці міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, зі своїх доходів, спрямували до державного бюджету 7831,8 тис. грн. військового збору.» — про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

      «Сьогодні важлива кожна гривня, яка надходить у вигляді 1,5 — відсоткового військового збору від доходів громадян, з огляду підтримки миру та стабільності в нашій державі. Ми вдячні платникам Лисичанського регіону за сумлінну сплату податків до бюджетів усіх рівнів», — зазначив Сергій Олександрович.

     • ГСЧС предупреждает

      Взрывоопасные предметы представляют смертельную угрозу для жизни человека. С целью своевременного выявления взрывоопасных предметов необходимо усердно осматривать местность вокруг детских площадок, туристических баз, садов, домов отдыха. Во избежание несчастных случаев нужно помнить, что внешний вид боеприпасов от продолжительного пребывания в грунте или в воде изменяется. Они под влиянием влаги деформируются, ржавеют и от самого прикосновения могут взорваться.

      ДЕЙСТВИЯ В СЛУЧАЕ ВЫЯВЛЕНИЯ ПОДОЗРИТЕЛЬНЫХ ПРЕДМЕТОВ:

      • Ни в коем случае не прикасаться к ним!
      • Организовать ограждение или охрану места находки!
      • Срочно сообщить в службу спасения — 101, милицию или в военкомат!
      • Удалить всех посторонних от места нахождения боеприпасов!

      РОДИТЕЛИ, УЧИТЕЛЯ, ВЗРОСЛЫЕ!

      БЕРЕГИТЕ ЖИЗНИ ДЕТЕЙ,

      УЧИТЕ ИХ НИКОГДА НЕ ПРИБЛИЖАТЬСЯ

      К НЕИЗВЕСТНЫМ ПРЕДМЕТАМ.

      Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украини в Луганской области

     • Лисичанське місіке управління ДСНС України інформує!

      25.06.2016 року у місті Привілля, по вулулиці Ломоносова у квартирі 4-х поверхового житлового будинку виникла пожежа. Причина пожежі короткого замикання в результаті пожежі загинув чолові 1966 р.н.

     • Чернобыльцы провели акцию протеста у Луганской ОГА

      Сюжет ТРК “Акцент”

     • Сергей Шилин поздравил жительницу Лисичанска Симу Ивановну Минайленко со 100-летним юбилеем

      Сегодня, 1 июля, городской голова Сергей Шилин поздравил со 100-летним юбилеем Симу Ивановну Минайленко.

      Сергей Иванович поздравил Симу Ивановну с юбилеем и поблагодарил ее за добросовестный, неутомимый труд, воспитание детей и внуков и за яркий пример человечности, мужества, силы воли. Также городской голова пожелал имениннице крепкого здоровья, семейного уюта, уважения, радости, заботы от родных и близких и вручили памятный подарок и цветы.

     • В Лисичанске принято решение о создании городской комиссии по рассмотрению вопросов о назначении (возобновления) социальных выплат ВПО

      Сегодня, 1 июля, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина было принято решение о создании городской комиссии по рассмотрению вопросов о назначении (возобновления) социальных выплат внутренне перемещенным лицам.

     • Профилактика острых кишечных инфекций

      Острые кишечные инфекции встречаются в любое время года, но чаще летом, потому что именно летом имеются наиболее благоприятные условия для размножения и распространения различных микробов. К острым кишечным инфекциям относятся: дизентерия, сальмонеллез, гастроэнтерит, вирусный гепатит А, брюшной тиф и другие. Основными распространителями кишечных инфекций является больной человек.

     • Вітаємо Олену Карпову та її керівника Ірину Гончарову з черговою перемогою

      Олена Карпова, солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс»  (керівник Ірина Гончарова) взяла участь у  Міжнародному фестивалі східного танцю «Enigma of Arabia» Кубок Арабата,  який відбувся  25 червня у м. Києві .

      У фестивалі змагались танцювальні клуби з різних міст України і ближнього зарубіжжя.

     • Анонс! 07.07.2016р. буде проведено сеанс телефонної "Гарячої лінії"

      07.07.2016р. з 14 до 15 години буде проведено сеанс телефонної «Гарячої лінії» за участю начальника управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергія Олександровича Макаренко на тему: «Актуальні питання адміністрування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки». Телефон прямого зв’язку: 7-10-36.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • 8 июля заканчивается срок подачи

      08.07.2016 заканчивается срок подачи:

      • отчета об объемах производства и реализации спирта (форма № 1-РС) за июнь 2016 года;
      • отчета об объемах производства и реализации алкогольных напитков (форма № 2-РС) за июнь 2016 года;
      • отчета об объемах производства и реализации табачных изделий (форма № 3-РС) за июнь 2016 года;
      • отчета об объемах приобретения и реализации алкогольных напитков в оптовой сети (форма № 1-ОА) за июнь 2016 года;
      • отчета об объемах приобретения и реализации табачных изделий в оптовой сети (форма № 1-ОТ) за июнь 2016 года;
      • отчета об объемах приобретения и реализации алкогольных напитков в розничной сети (форма № 1-РА) за июнь 2016 года;
      • отчета об объемах приобретения и реализации табачных изделий в розничной сети (форма № 1-РТ) за июнь 2016 года.

      Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

     • 1 июля заканчивается срок уплаты

      01.07.2016 заканчивается срок  рентной платы за май 2016 года плательщикам, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному месяцу.

      Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

     • Новый конкурс ПРООН для общественных организаций "Внедрение подхода "кейс-менеджмент" в работе с внутренне перемещенными лицами в общественных и государственных организациях"

      Грантовый конкурс объявлен проектом «Быстрое реагирование на социальные и экономические проблемы внутренне перемещенных лиц в Украине».

      Цель конкурса: содействие процессам оперативного и комплексного реагирования на потребности ВПЛ путем обеспечение предоставления услуги по ведению случая и создания рабочих мест кейс-менеджеров на местном уровне.

      К участию в конкурсе приглашаются неприбыльные организации (включая благотворительные фонды).

      Максимальный размер гранта (на одну область) — 800 000 грн.

      Общий бюджет конкурса — 340 000 долларов США.

     • Запрошуємо прийняти участь у щорічному VII Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів "Врятувати від забуття"

      Запрошуємо прийняти участь у щорічному VII Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

      Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

     • Київська Книжкова виставка до Дня Знань 27-30 серпня 2015 року

      Шановні Пані та Панове!

      Протягом багатьох років, в кінці літа, вже доброю традицією стало проведення в Українському домі на Європейській площі (вул. Хрещатик, 2) щорічної книжкової виставки-ярмарку до Дня Знань. Цей рік не став винятком.

      З 27 по 30 серпня запрошуємо всіх бажаючих відвідати чергову виставку-ярмарок, організатором якої є Державне підприємство «Український Дім» за підтримки та під патронатом Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

     • Як не стати жертвою шахраїв

      Рівень злочинності завжди прямопропорційно залежить від соціально-економічної ситуації у країні та окремому регіоні.

      Останнім часом, на території м. Лисичанська спостерігається тенденція до зростання кількості шахрайських дій відносно населення міста.

      Найпопулярнішими видами шахрайства, нині, є такі.

     • В Лисичанске демонтируют контактную сеть троллейбусного маршрута № 3

      С прошлой недели работниками КП «Электроавтотранс» проводятся работы по демонтажу контактной сети троллейбусного маршрута № 3, протяженность которого более 5 км.

      Демонтаж сети приходится проводить в связи с частыми случаями хищения кабеля и отсутствием возможности его регулярной охраны.

      Как сообщил директор предприятия Виталий Кучеренко, на сегодняшний день восстановление данного маршрута нецелесообразно. Для того чтобы наладить полноценную работу маршрута № 3 не достаточно просто заменить кабель, его еще необходимо обеспечить напряжением, а подстанция уже в течение нескольких лет не работает.

     • Хрещення Київської Русі

      28 липня Україна відзначила День Хрещення Київської Русі. Хрестити Київську Русь і проголосить християнство державною релігією припало князю Володимиру Великому.

      Протягом тижня в закладах культури нашого міста відбулись заходи, присвячені цій події. Зокрема, в Палацах культури ім. Н.К. Крупської та ім. В.І. Леніна відбулись розповіді-презентації, метою яких було донести до слухачів історію виникнення свята. Глядачам за допомогою презентацій розповіли про започаткування Київської Русі, її розвиток, про те, як саме відбулось хрещення. У виконанні вокально-естрадного гурту «Містерія» для учасників заходу лунала пісня «Благослови».

     • Платники Лисичанського регіону до зведеного бюджету перерахували майже 8 млн. грн. військового збору

      «З початку 2015 року платники податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля сплатили до бюджету 7,83 млн. грн. військового збору. Зокрема, у червні поточного року для потреб армії до зведеного бюджету надійшло 1,4 млн. грн. збору» — про це повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

     • Державна податкова інспекція у м. Лисичанську нагадує

      Закінчується строк подання: 07.08.2015г.

      • — звіту про суми податкових пільг за 2 квартал 2015р.

      Закінчується строк подання: 10.08.2015г.

     • На КП "Электроавтотранс" продолжаются работы по восстановлению автопарка

      На лисичанском предприятии «Электроавтотранс», как и обещал его руководитель Виталий Кучеренко, продолжаются работы по восстановлению автопарка.

      В марте этого года на линию был выпущен шестой троллейбус, а в этом месяце закончился ремонт седьмого, который является подменным.

      Теперь в составе автопарка предприятия семь троллейбусов, шесть из которых постоянно находятся на линии.

     • Збірка пам'яток з питань цивільного захисту населення

      Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації розроблено збірку пам'яток з питань цивільного захисту населення. Збірка розроблена з ціллю надання допомоги місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування у проведенні інформаційної роботи серед населення стосовно дій у найбільш вірогідних надзвичайних ситуаціях в умовах проведення в регіоні антитерористичної операції.

      Ознайомитись із збіркою можна за наступним посиланням: ЗБІРКА ПАМ'ЯТОК З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ.

      Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

     • До уваги осіб з особливими потребами

      Кафедра менеджменту соціального забезпечення Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля інформує щодо співпраці у питаннях освітньо-професійної підготовки осіб з особливими потребами.

      Кафедра університету має акредитацію з підготовки фахівців навчально-освітнього рівня бакалавр за спеціальністю «Соціальна допомога» й «Соціальна робота» та освітньої кваліфікації магістр за фахом «Управління соціальним закладом» та «Соціальна робота».

      Освітня діяльність для людей, які в силу обставин не можуть відвідувати заняття, проводиться у дистанційному режимі за допомогою системи МООDLE.

     • Щодо зміни тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних організацій, що обслуговуються ТОВ "ДЕМ І К"

      Відповідно до постанови Національної комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 30.06.2015 р. № 1886, враховуючи положення Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 №390 ТОВ «ДЕМ І К» доводить до відома споживачів (бюджетних організацій) інформацію про зміну розміру тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в наступних розмірах:

     • ЗСУ поважають права військовополонених!

     • Довіряй ЗСУ!

     • В Лисичанске правоохранители изобличили грабителя

      Сотрудники милиции изобличили ранее судимого местного жителя, который совершил кражу имущества из квартиры по ул. Г. Потапенко г. Лисичанска.

      21 июля в горотдел милиции обратился 51-летний местный житель с заявлением о том, что из его квартиры похищены телевизор и DVD-плеер.

      В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий сотрудники милиции изобличили 22-летнего ранее судимого местного жителя.

      Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 2 ст. 186 УК Украины «Грабеж». Изъяты вещественные доказательства. Продолжается досудебное расследование.

      Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

     • У Новотошківському з'явиться логістичний центр

      Днями заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко відвідав населенні пункти на лінії розмежування з метою визначення місця для розміщення логістичних центрів.

      Під час поїздки було попередньо обрано смт Новотошківське неподалік від Бахмутської траси.

      «У зазначеному логістичному центрі працюватимуть магазин, ринок, аптека та відділення „Ощадбанку“. В разі погодження даного питання з Радою національної безпеки і оборони України відкриття може відбутися до вересня поточного року, — відзначив Юрій Клименко. Цей центр наддасть змогу громадянам, які проживають на окупованій території, у пішому порядку відвідувати територію України та здійснювати закупівлю товарів по цінам українських виробників».

     • 29 липня виконується 150 років від дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького

      Митрополит Андрей Шептицький народився 29 липня 1865 року в мальовничому селі Прилбичі, що на Яворівщині біля Львова, в сім’ї графів Івана Шептицького та Софії з Фредрів. При хрещенні його назвали Романом Марією Александром. Батько його, Іван Шептицький, походив із древнього лицарського роду Сасів, що отримав своє шляхетство від самого Данила Галицького за особливі заслуги перед князівством.

     • 4 августа 2015 года - выездной прием заместителя начальника ГУМВД Украины в Луганской области - начальника криминальной милиции Шовикова И.И

      4 августа 2015 года на базе Лисичанского ГО ГУМВДУ в Луганской области (г. Лисичанск, ул. Ленина, 71), в период с 11.00 до 13.00будет проводить выездной прием граждан заместитель начальника ГУМВД Украины в Луганской области — начальник криминальной милиции Шовиков И.И.

      Предварительная запись на прием осуществляется по телефону в Лисичанском ГО ГУМВДУ 7-05-11.

      Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

     • У Луганській обласній ВЦА пройшло засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

      У Луганській обласній військово-цивільній адміністрації за участю заступника голови Луганської облдержадміністрації Ольги Лішик відбулося засідання комісії з надання одноразової допомоги з обласного бюджету постраждалим від проведення бойових дій.

      Комісією розглянуто 90 справ про надання одноразової грошової допомоги пораненим військовим і мирним мешканцям, сім’ям загиблих.

      «Комісія веде свою роботу ще з початку року. Усього на ці потреби з обласного бюджету виділено 380 000 грн. Максимальний розмір допомоги — 5 000 грн», — відзначила заступник голови Луганської облдержадміністрації.

      Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

     • Тренинг для волонтеров Красного Креста в Лисичанске

      ТРК «Акцент»

     • В Лисичанском терцентре состоялась литературная встреча

      27 июля городские литераторы Валентина Комина и Валентина Голубицкая встретились с подопечными Лисичанского терцентра. К встрече со слушателями литераторы подготовили свои самые искренние и душевные произведения. Аудитория собралась многочисленная очень внимательная, уважительная и отзывчивая. Во время встречи не покидало ощущение родства душ, находящихся в зале людей. После прослушивания стихотворений и рассказов, слушателями было сказано много тёплых слов. А потом все, как одна семья, продолжили беседу за чаем.

      Как тут не вспомнить: «Человеческое общение — самая большая роскошь!» (Антуан де Сент Экзюпери).

      Такие встречи запоминаются надолго.

      Лисичанский территориальный центр

     • Стане радісним тобі відпочинок на воді!

      Шановні мешканці м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Державна служба надзвичайних ситуацій звертає вашу увагу на необхідність дотримання правил поведінки біля води та на воді. Той хто не вміє плавати, завжди наражається на певну небезпеку, тому у житті діє сувора закономірність: найчастіше потерпають ті, хто нехтує правилами безпеки на воді, особливо в незнайомій водоймі. Часто трапляються трагічні випадки, які виникають через невміння людини повестися у доволі нескладних ситуаціях.

     • Приглашаем на презентацию фильма "Той, хто пройшов крізь вогонь"

      Сегодня, 27 июля , в 18.00 в Кинотеатре «Дружба» города Лисичанска состоится демонстрация одного из фильмов фестиваля «Відкрита Ніч» — «Той, хто пройшов крізь вогонь».

      В рамках мероприятия запланирована встреча зрителей с режиссером фильма Михаилом Ильенко.

      «Відкрита Ніч» — фестиваль современного украинского короткометражного кино.

      Приглашаем всех желающих. Вход свободный.

     • ГСЧС информирует

      В связи со сложившейся пожароопасной обстановкой в природних экосистемах Луганской области, Лисичанское городское управление ГСЧС обращается к Вам с просьбой воздержаться от посещения лесных массивов и лесопосадок. Не потушенный костер, как следствие, значительно повышает вероятность возникновения пожаров, может привести к возникновению масштабного пожара, для ликвидации которого потребуется много сил и средств ГСЧС.

      Также, особое внимание обратите на своих детей — как и где они проводят свое свободное время. Запомните, в случае возникновения пожара, дети прячутся от огня, но не убегают от него. А это прямая угроза их жизни. И еще раз напоминаем, в случае пожара звоните по телефону «101».

      Ведущий инспектор ВДНК ПТБ и ЦЗ ЛМУ ГУ ГСЧС Украины в Луганской области М.И. Грибков

     • Благодаря фискальной службе на Луганщине 620 граждан получили легальную работу

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает, что в январе-июне текущего года сотрудники фискальной службы Луганской области помогли официально трудоустроиться 620 гражданам.

      Благодаря легализации труда бюджет дополнительно получил 57 тыс. грн. налога на доходы физических лиц и 121 тыс. грн. единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование. Нарушителям законодательства доначислено свыше 731 тыс. грн. налогов и сборов.

     • Из незаконного оборота подакцизных товаров оперативники ГФС Луганщины изъяли более чем на 9 млн. грн.

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: с начала года из незаконного оборота подакцизных товаров, оперативниками изъято товарно-материальных ценностей подакцизной группы на 9,2 млн. грн.

      В Единый реестр досудебных расследований внесено информацию и открыто 12 уголовных производств, связанных с незаконным изготовлением, хранением, сбытом подакцизных товаров.

     • Предметов правонарушения на 1 млн. грн. изъяла в июне Луганская таможня

      В течение июня 2015 года сотрудники Луганской таможни ГФС, сообщает ГНИ в г. Лисичанске, возбудили 5 дел о нарушении таможенных правил. Стоимость изъятых по протоколам предметов правонарушения составила 1 млн. 6 тыс. грн.

      Наиболее резонансный случай произошел в зоне таможенного контроля «Просяное». Гражданка Украины следовала в Россию пешком по «зеленому коридору». Она скрыла от таможенного контроля 2,5 млн. российских рублей.

     • Более 3 млн. грн. будет возвращено государству благодаря оперативникам ГФС Луганщины

      В январе-июне текущего года сообщает ГНИ в г. Лисичанске по материалам сотрудников оперативных подразделений в Единый реестр досудебных расследований внесено информацию по 18 уголовным правонарушениям.

      Все они связаны с умышленным уклонением от уплаты налогов, в том числе по 4 — в особо крупных размерах.

      В суд направлено 2 уголовных производства.

     • В Лисичанске состоялись торжественно-траурные мероприятия, посвященные освобождению города от незаконных вооруженных формирований

      Сегодня в Лисичанске прошли торжественно-траурные мероприятия, посвященные годовщине освобождения Лисичанска от незаконных вооруженных формирований. Комплекс мероприятий начался с возложения цветов к мемориалу военнослужащим отдельной Криворожской бригады Центрального оперативно-территориального объединения Национальной гвардии Украины генерал-майору Александру Радиевскому, полковнику Павлу Сницару, солдату Игорю Коцяру, которые погибли 23 июля прошлого года в боях за освобождение Лисичанска.

     • Оборудование, от которого зависит жизнь

      21 июля в Центральную городскую больницу им. Титова поступила очередная помощь от волонтеров. Представители Всеукраинского благотворительного фонда «Єдина родина» привезли в хирургическое отделение новое сертифицированное медицинское оборудование для экстренной помощи и мединвентарь.

      Среди привезенного — операционный стол, светильники для операционных, оборудование для хирургии, анестезии и реанимации, а также необходимый больнице инвентарь — кровати и матрацы. По словам директора фонда Натальи Сергиенко, желание помочь больницам прифронтовых городов возникло тогда, когда впервые привезли раненых с передовой в Артемовскую больницу: «Мы столкнулись с ситуацией, когда в лечебном учреждении нет возможности оказать даже первую экстренную медицинскую помощь.

     • Актуальная тема. Интервью с первым заместителем городского головы Андреем Шальневым

      ТРК «Акцент»

     • Внимание! Телефон доверия!

      Уважаемые граждане, с целью обеспечения защиты прав и свобод граждан, общества и государства от противоправных посягательств, Главным управлением Министерства внутренних дел Украины в Луганской области открыто прямую «горячую телефонную линию» для сообщений о коррупционных проявлениях и других правонарушениях со стороны сотрудников милиции, которые несут службу на блокпостах, других служебных злоупотреблениях со стороны должностных лиц, о нарушении прав и законных интересов граждан и для сообщения представителям правоохранительных органов о любых подозрительных действиях лиц, обострение ситуации совершения правонарушения. Телефон «горячей линии», которая работает круглосуточно: (06472) 4-02-03, 095-520-22-54, 098-519-72-42.

      Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

     • Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу

      Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу в органы внутренних дел Украины в подразделение патрульной службы милиции особого назначения «Луганск-1» мужчин с полным средним или высшим образованием, в наличии имеют военный билет, не привлекались к административной, криминальной ответственности, годны по состоянию здоровья к работе в системе МВД, а также имеют хорошую физическую подготовку. За справками обращаться по телефонам 095-421-53-73, 099-464-53-28.

      Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

     • Внимание! Дети выпадают из окон!

      Сейчас лето, и многие родители забывают о том, что открытое окно может быть смертельно опасно для ребенка. В рамках проведения оперативно-профилактических мероприятий «Лето-2015» сотрудники сектора криминальной милиции по делам детей Лисичанского городского отдела милиции предупреждают родителей, что в последнее время в государстве стали частыми случаи травматизма или гибели малолетних детей в результате падения с высоты собственных жилых помещений, а именно при опоре на москитную сетку открытого окна.

      По результатам анализа обстоятельств указанного факта установлено, что в органах внутренних дел зарегистрировано 22 случая падения малолетних детей с балкона или окна квартиры по месту жительства, 6 из которых со смертельным исходом.

     • Свыше 2 млн. грн. налогов выявили факт уклонения от уплаты оперативники ГФС Луганщины

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: Оперативники ГУ ГФС в Луганской области в отношении должностных лиц одного из крупных перерабатывающих предприятий региона расследуют уголовное производство по факту уклонения от уплаты налогов в крупных размерах — на сумму более 2 млн. грн.

      В рамках этого уголовного производства они провели санкционированные судом следственные действия в связи с тем, что должностные лица предприятия отказались добровольно предоставить документы, а также потому, что существовала угроза уничтожения доказательств их противоправной деятельности.

     • Следователи ГФС Луганщины изъяли у правонарушителей товаров почти на 7 млн. грн.

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает, что за 6 месяцев текущего года по материалам следственного управления финансовых расследований ГУ ГФС в Луганской области в Единый реестр досудебных расследований были внесены 29 уголовных производств.

      Следователями фискальной службы региона проведено 19 обысков и осмотров, в ходе которых изъято товарно-материальных ценностей на общую сумму 6,7 млн. грн. По результатам предварительного расследования уголовных производств наложен арест на имущество подозреваемых и субъектов хозяйствования на общую сумму 3,2 млн. грн.

     • Закінчується строк сплати та подання

      Закінчується строк подання: 20.07.2015р.

      — декларації з ПДВ за червень 2015р. платниками, які сплачують цей податок щомісяця;

      — звіту за єдиним внеском за червень 2015р.;

      — звіту по коштах загальнообов’язкового соцстрахування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (форма № Ф4-ФСС з ТВП), за I півріччя 2015р.;

     • День крещения Киевской Руси

      В библиотеке г. Новодружеск сотрудники Лисичанского территориального центра рассказали об истории крещения Киевской Руси князем Владимиром, о его походах и завоеваниях, о междоусобной войне с братьями, о большой любви к царевне Анне, о том, как он потерял зрение и только после принятия крещения полностью исцелился и уверовал.

      Подопечные с большим вниманием и интересом слушали былины, смотрели «Сказание о Крещении Киевской Руси», словно окунались в древние воды давно прошедших веков, переносясь в то время и принимая участие в этих событиях.

     • 25 липня в Лисичанську відбудеться урочистий молебен та Хресна хода

      25 липня відбудеться урочистий молебен та Хресна хода, присвячена вшануванню пам’яті князя Київського Володимира Великого.

      Початок літургії о 7.30 у Свято-Варваринському храмі (вул. Свердлова, 261), Хресна хода о 10.00 від Свято-Варваринського храму до храму-часовні на честь св. Іоанна воїна (меморіальний комплекс «Пам’ять»).

     • Представництво Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) в Украйні запрошує організації та компанії до участі у тендері у центральній частині Луганської області

      В рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні» за підтримки Європейського союзу та проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі» за підтримки Уряду Японії, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у центральній частині Луганської області.

     • До уваги громадян!

      23 липня 2015 року з 10 години у прокуратурі міста за адресою: вул. Леніна, 65 у м. Лисичанськ, буде здійснюватися особистий прийом громадян заступником прокурора Луганської області Поповим Сергієм Васильовичем.

      Прокуратура м. Лисичанська

     • Відкритий конкурс на посади керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників!

      Вперше участь можуть взяти всі юристи з 5-річним досвідом роботи!

      Період прийому документів: 20 липня — 2 серпня 2015 року!

      Вимоги до кандидата на посаду керівника місцевої прокуратури, першого заступника керівника та заступника керівника:

      * громадянство України;

     • Конкурс идей

      HelpAge International объявляет конкурс идей и проектов среди партнеров на Востоке.

      HelpAge International (HAI) - это всемирная сеть неправительственных организаций. Миссия организации – это работа, направленная на достижение стабильного улучшения качества жизни обездоленных людей по всему миру.

      HAI реализует гуманитарный проект, цель которого - защита населения, пострадавшего от военного конфликта на Востоке, в особенности, пожилых людей, детей, внутренне перемещенных женщин и мужчин.

     • Нетрадиційне малювання

      21 липня у Лисичанському центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей відбувся майстер-клас з нетрадиційного малювання «Світ очами дитини».

      Всі ми звикли до звичного малювання олівцями, фарбами та фломастерами, тому дітям запропонували змінити звичну форму малювання на нетрадиційну, а саме: малювання долонями, пальчиками, ватою, вушними паличками, зубною щіткою, трубочками та листям.

     • На очередном заседания исполкома

      Сегодня, 21 июля, в Лисичанском городском совете состоялось очередное заседание исполкома под председательством секретаря городского совета Михаила Власова.

      В ходе заседания члены исполкома рассмотрели проекты и утвердили решения по вопросам об учете и распределении жилой площади и рассмотрели материалы органа опеки и попечительства.

      Также соответствующими решениями были внесены изменения в состав ряда городских комиссий: по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций, наблюдательной комиссии, по вопросам эвакуации, а также в должностной состав специализированных служб гражданской защиты г. Лисичанска. Кроме того был утвержден план мероприятий, посвященных чествованию памяти князя Киевского Владимира Великого.

     • Чергову сесію Лисичанської міської ради перенесено на 30 липня

      30 липня 2015 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради відбудеться чергова вісімдесят четверта сесія Лисичанської міської ради.

      На розгляд міської ради винесено наступні питання:

      1. Про уточнення показників міського бюджету на 2015 рік.

      2. Про відміну рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради № 397 від 19.05.2009 р. «Про затвердження тарифів платних медичних послуг, які надаються населенню лікувально-профілактичними закладами м. Лисичанська».

     • Вниманию жителей центральной части города Лисичанска!

      В связи с перенесением сроков проведения ремонтных работ со стороны ООО «ЛЭО» в районе насосной станции «Белогоровская», будет прекращена подача воды с 08.00 до 16.00 22 июля 2015 г. в центральной части города, в г. Новодружеск, г. Приволье.
      Просьба произвести необходимый запас питьевой воды.
      ЛКСП «Лисичанскводоканал»

     • До уваги призовників з повною загальною середньою освітою віком від 17 до 21 років

      Лисичанським міським військовим комісаріатом проводиться відбір кандидатів для навчання у військових коледжах з підготовки сержантського складу у вищих військових навчальних закладах за державним замовленням із здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

      Військові коледжі здійснюють підготовку громадян України для подальшого проходження військової служби за контрактом на посадах осіб сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України.

     • Шановні громадяни!

      Лисичанський міський військовий комісаріат здійснює набір громадян України на військову служу за контрактом до військових частин, які формуються у:

      м. Сєвєродонецьк;

      м. Артемівськ; м.Сіверськ Донецької області.

     • Объявлен грантовый конкурс для общественных организаций, направленный на обеспечение социальной сплоченности громад

      В рамках Проекта ПРООН «Быстрое реагирование на социальные и экономические проблемы внутренне перемещенных лиц в Украине» объявлен грантовый конкурс для общественных организаций, направленный на обеспечение социальной сплоченности громад.

      Гранты будут предоставляться организациям, которые осуществляют такие виды деятельности:

      · Мероприятия по продвижению разнообразия и привлечению уязвимых групп населения;

     • Анонс заходів, присвячених річниці визволення міста Лисичанська від незаконних військових формувань

      13:00 — 15:00 — автопробіг центральними вулицями міста;

      13:15 — 14:00 — заїзд ветеранів греблі із покладанням вінка в води ріки Сіверський Донець (район Пролетарського мосту);

      14:00 — покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям — командиру військової частини 3011 Нацгвардії України генерал-майору Олександру Радієвському, полковнику Павлу Сницару, солдату Ігорю Коцарю (район Пролетарського мосту);

     • Благодаря налоговому аудиту, на Луганщине почти 800 тыс. грн., получил бюджет дополнительно

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает, что эта сумма поступлений обеспечена по актам проверок специалистов в январе-июне 2015 года.

      За это время инспекторы фискальной службы провели 54 внеплановые документальные проверки.

     • На антикоррупционный сервис "Пульс" 65 раз обращались плательщики и жители Луганщины

      В течение первого полугодия на рассмотрение в Главное управление ГФС в Луганской области и его территориальных органов, сообщает ГНИ в г. Лисичанске , поступило 65 запросов от плательщиков и жителей Луганщины.

      Актуальные вопросы, которые поднимались в обращениях, касались отчетности и регистрации налоговых накладных — 40, работы органов государственной фискальной службы — 21 проверки субъектов хозяйствования — 1.

     • Контрафактный алкоголь изъят в Меловом

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в рамках операции «Акциз-2015» в одном из магазинов с. Меловое оперативники ГУ ГФС в Луганской области изъяли алкогольные напитки сомнительного происхождения.

      Экспертиза показала, что марки акцизного налога, которыми оклеены бутылки, были поддельными. Кроме того, установлено, что документы на приобретение алкогольной продукции также сфальсифицированы.

     • Через "Электронный кабинет" более 3,5 тыс. отчетов подали плательщики Луганщины

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает, что в течение 6 месяцев 2015 этим налоговым сервисом воспользовались 1905 налогоплательщиков. Среди них — 1199 юридических лиц и 706 — физических лиц-предпринимателей.

      Также в течение полугода Аккредитованные центры сертификации выдали почти 2 тыс. электронных ключей. Больше всего их оформили плательщики гг. Северодонецка и Лисичанска. Только в течение июня на Луганщине цифровые ключи получили 224 плательщика.

     • Я - Робінзон

      16 липня на площі біля ПК ім. В.М.Сосюри відбулась конкурсно-ігрова програма «Пригоди Робінзона» для дітей мікрорайону Скляного заводу.

      В ході заходу діти приймали участь у конкурсах: «Схопи П’ятницю», «Змайструй лук і стріли», «Попади в ціль», «Спритний та кмітливий»; а також грали в театралізовану гру «Я — Робінзон». Діти отримали багато вражень та задоволення від проведеного часу.

      Відділ культури Лисичанської міської ради

     • Вниманию жителей центральной части города Лисичанска!

      В связи с проведением ремонтных работ со стороны ООО «ЛЭО» в районе насосной станции «Белогоровская», будет прекращена подача воды с 08.00 до 16.00 20 июля 2015г. в центральной части города, в г. Новодружеск, г. Приволье.
      Просьба произвести необходимый запас питьевой воды.
      ЛКСП «Лисичанскводоканал»

     • Закінчується строк сплати та подання

      Закінчується строк подання: 17.07.2015р.

      — Звіту сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соцстрахування від нещасних випадків

      на виробництві та професійних захворювань України за II квартал 2015 р.

      Закінчується строк сплати: 20.07.2015р.

      — Єдиного внеску фізособами-підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, за II квартал 2015 р.;

     • Компенсація підприємствам і організаціям в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом у період мобілізації, на особливий період

      Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України щодо гарантій для працівників на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством України ці обов’язки можуть здійснюватись у робочий час, працівникам гарантується збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку.

     • Щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська

      За статистичними даними станом на 01.06.2015р. загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська становила 45802,8 тис. грн., що на 3275,8 тис. грн. більше, ніж на 01.05.2015р.

      В обсязі загальної заборгованості 88,1 % (або 40354,3 тис. грн.) боргу сформували економічно активні підприємства, з нього більше ніж половину (56,0 % або 22584,7 тис. грн.) — підприємства, які перемістилися в м. Лисичанськ з території Луганської області, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження; на підприємства-банкрути припадає 10,8 % (або 4960,1 тис. грн.) заборгованої зарплати та 1,1 % (або 488,4 тис. грн.) — борг економічно неактивних підприємств.

     • Наши спортсмены приняли участие в Восточной зоне Всеукраинских соревнований по гребле на байдарках и каноэ

      10 и 12 июля  в г. Полтава проходила Восточная зона Всеукраинских соревнований по гребле на байдарках и каноэ «Стримкі човни» памяти заслуженного работника физической культуры С.Ю. Бурмака, в котором приняли участие 18 команд из Луганской, Донецкой, Харьковской, Днепропетровской, Сумской, Полтавской и Запорожской областей.

      Воспитанники Лисичанской городской ДЮСШ заняли 13-е общекомандное место.

      Подготовил спортсменов тренер Дмитрий Федорчук.

      Отдел по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета

     • Вниманию строительных бригад и организаций, которые специализируются на ремонтно-строительных работах

      Норвежский Совет по делам беженцев оказал помощь жителям Лисичанска, предоставив строительные материалы для восстановления жилого фонда, пострадавшего во время боевых действий летом минувшего года. Однако, для полного восстановления разрушений необходима помощь строительных бригад и организаций, которые специализируются на ремонтно-строительных работах.

      Лисичанский городской совет обращается ко всем, кому небезразлична судьба г. Лисичанска и его жителей с просьбой оказать благотворительную и волонтерскую помощь в восстановлении пострадавшего жилья во время трагических для всех нас событий.

     • В Лисичанске состоялось заседание городской наблюдательной комиссии

      Вчера, 15 июля, состоялось заседание городской наблюдательной комиссии при исполнительном комитете Лисичанского городского совета, под председательством заместителя председателя комиссии, председателя общественной организации «Альтернатива» Ирины Лорер.

      Отметим, что в состав городской наблюдательной комиссии входит 9 человек из числа представителей общественных организаций, органов исполнительной власти и органов местного самоуправления. Заседания комиссии проводятся один раз в месяц, в ходе которых рассматривается вопрос о выполнении Закона Украины «О социальной адаптации лиц, отбывающих или отбывших наказание в виде ограничения свободы или лишения свободы на определенный срок» субъектами социального патронажа.

     • Щодо пільг із земельного податку

      Відповідно до ст. 284 Податкового кодексу України органи місцевого самоврядування встановлюють ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території.

      Рішенням Лисичанської міської ради № 83/1344 від 03.07.2015 року «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю» на виконання вимог податкового законодавства встановлені ставки земельного податку в розрізі різних видів земель та порядок справляння плати за землю з 01.01.2016 року.

     • Державна служба України з надзвичайних ситуацій надає роз'яснення

      Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 травня 2015 р. № 476-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2015 рік», затверджений план основних заходів цивільного захисту на 2015 рік, яким, зокрема, передбачено заходи щодо державного нагляду та контролю у сфері техногенної і пожежної безпеки (далі — розпорядження). Підставою для проведення перевірок додержання (виконання) вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців, враховуючи вимоги пункту 3 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 28 грудня 2014 р. № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі − Закон).

     • У Лисичанському центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей відбувся майстер-клас з тісто-пластики

      14 липня у Лисичанському центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей працівниками ПК ім В.І. Леніна було проведено майстер-клас з тісто-пластики «Очумелые ручки».

      Діти були сповнені ентузіазмом та натхненням під час виготовлення виробів з «солоного тіста». Вихованці зробили по декілька амулетів у формі серця, які прикрасили квітами та намистинками, ліпили звіряток та навчалися виготовляти троянди. 

     • Лисичанский Пролетарий - открытие уникального цеха промпереработки стекла

      ТРК «Акцент»

     • Конференция Лисичанской городской организации ветеранов Украины

      ТРК «Акцент»

     • ПРООН запрошує до участі у тендері на відбір кампанії для надання консультативних послуг ВПО з питань підприємницької діяльності

      ПРООН в Україні запрошує Вас взяти участь в конкурсі «Надання консалтингових послуг для внутрішньо поміщених осіб (ВПО) та місцевого населення Донецької і Луганської областей, які отримали фінансування на відновлення або розвиток підприємницької діяльності в рамках Програми ПРООН малих грантів для підприємців».

     • Відтепер продуктові ярмарки-продажі у Сєвєродонецьку будуть проходити двічі на тиждень

      Відтепер ярмарки-продажі сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки будуть проводитися у Сєвєродонецьку не тільки по суботах, а й кожної середи, починаючи з 18 липня. Жителям області буде представлено широкий асортимент виробів підприємств харчової та переробної промисловості з усіх територій області. Місце проведення залишається незмінним: вул. Маяковського, 28, поблизу Льодового палацу. Початок о 6:00.

      Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

     • Створена конкурсна комісія з визначення суб'єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів у 2015 році

      Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє, що згідно з розпорядженням керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 07.07.2015 № 285 «Про створення конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів у 2015 році» (далі — Комісія) створено відповідну Комісію.

      Порядок роботи Комісії здійснюється згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 300.

     • Новый порядок предоставления населению льгот на оплату жилищно-коммунальных услуг

      С 01 июля 2015 года вступил в силу Порядок предоставления льгот отдельным категориям граждан с учетом среднемесячного совокупного дохода семьи, утверждённый Постановлением КМУ от 04.06.2015 № 389 (далее Порядок). Печатался в газете «Новый Путь» от 24.06.2015 № 25.

     • Андрей Шальнев: Надеемся, что открытие нового цеха станет первым шагом для восстановления промышленности не только Донбасса, но и всей Украины

      10 июля в Лисичанске состоялось открытие нового цеха № 2-5 ПАО «Лисичанский стеклозавод «Пролетарий». В мероприятии приняли участие народные депутаты Украины Юрий Бойко и Сергей Дунаев, секретарь Лисичанского городского совета Михаил Власов, первый заместитель городского головы Андрей Шальнев, заместители городского головы Максим Головнев и Олег Голуб, генеральный директор Федерации работодателей Украины Руслан Ильичев, вице-президент Ассоциации предприятий стекольной промышленности «Стекло Украины» Владимир Цветов, работники завода, гости.

     • Луганський обласний ліцей-інтернат "Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії" тепер знаходиться у м. Кремінна

      У мальовничому куточку санаторно-курортної зони Кремінної активно готується до прийому перших абітурієнтів «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії». Відомий далеко за межами Луганщини навчальний заклад, який переміщений з тимчасово окупованої території, відкриває нову сторінку своєї біографії.

     • На алкоголь минимальные цены - вырастут

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: Постановлением Кабинета Министров Украины от 17.06.2015г. № 426 «О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 30.10.2008г. № 957 «увеличены размеры минимальных оптово-отпускных и розничных цен на отдельные виды алкогольных напитков». Документ опубликован в газете «Урядовый курьер» от 01.07.2015г. № 116. Он вступает в силу с 11 июля 2015 года. Цены будут расти в два этапа: до 31 августа 2015 года и с 1 сентября 2015 года.

     • Более 5 млн.грн. на Луганщине составили поступления от платы за лицензии на розничную и оптовую торговлю

      По информации Главного управления Государственной фискальной службы в Луганской области, ГНИ в г. Лисичанске сообщает, что в январе-июне этого года выдано 1261 лицензий, из которых 660 — на право розничной торговли алкогольными напитками и 601 — табачными изделиями. Всего же на территории области действуют 1912 лицензий на право розничной торговли алкогольными напитками и табачными изделиями. Поступления от платы за лицензии на право розничной и оптовой торговли составили 5,1 млн. грн.

     • Открыто уголовное производство в отношении должностных лиц предприятия на Луганщине

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: оперативники и следователи Главного управления ГФС в Луганской области установили, что должностные лица одного из крупных перерабатывающих предприятий Луганщины в период 2012-2013гг. завысили сумму налогового кредита при составлении деклараций по НДС. Они включили в состав налогового кредита сумму НДС по операциям по приобретению имущественного комплекса по заведомо завышенной цене.

     • Плательщики Луганщины перечислили в бюджеты более 1,6 млрд.грн. всех уровней

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает, что плательщиками Луганщины, в государственный бюджет в первом полугодии перечислено 746 млн. грн., в местные — 855 млн. грн., а также — 1 млрд. 103 млн. грн. единого взноса. Налога на добавленную стоимость с произведенных в Украине товаров в общий фонд государственного бюджета поступило 79 млн. грн.

     • В терцентре состоялась встреча ветеранов с фотохудожником нашего города Олегом Олексеюком

      Сегодня, 10 июля, в преддверии Дня фотографа, в Лисичанском терцентре состоялась встреча ветеранов с фотохудожником нашего города Олегом Олексеюком.

      Всемирный день фотографа празднуется в нашей стране не так давно, но с каждым годом становится все популярнее.

      «Фотография — это не только способ остановить время, — говорит Олег Васильевич,- это завораживающее, чудесное, магическое действо!

     • 15 липня відбудуться виїзні прийоми керівництва Лисичанської міської ради