Фильтр
 • Що треба робити, щоб запобігти розповсюдження коронавірусу?

  Станом на 28 лютого 2020 року у світі зареєстровано 83389 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2858 — летальні. Одужало вже 36569 осіб (43,8 %). За межами Китаю зафіксовано 4430 випадків у 45 країнах світу. На території Європейського регіону ВООЗ у 20 країнах зареєстровано 774 випадки захворювання, у т.ч. в Італії — 650 (17 — летальних).

   

 • Щодо коригування тарифу на послугу з постачання теплової енергії, яка надається ФОП Муляр О.О.

  ФОП Муляр О.О. надає послугу з постачання теплової енергії Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцею, розташованому за адресою м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, буд. 47 та у зв’язку зі зміною ціни на розподіл природного газу інформує про намір здійснити коригування тарифу на послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ.

 • Масляна у Лисичанському терцентрі

   Сьогодні, 28 лютого, в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відзначили «Широку Масляну» - свято проводів зими та зустріч весни. Підопічні установи ознайомилися з традиціями святкування, згадали народні пісні та улюблені вірші.

  Побажанням здоров’я, радості та гарного настрою привітав святкувальників ансамбль «Водограй» та подарував святкову музичну програму. Веселі тематичні й обрядові пісні, танці та гумор забезпечили успіх свята.

  Гуляння продовжилось за святково накритим столом. Наші господині приготували традиційні страви та пригощали одне одного. У гарному настрої під час дружніх посиденьок запрошені смакували млинцями, варениками і пирогами та ділились власними секретами приготування масляних страв.

 • У міській раді відбулось засідання чергової 84-ї сесії

  Сьогодні, 27 лютого, відбулось засідання чергової 84-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. У засіданні взяли участь депутати та їх помічники, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

  На початку засідання до присутніх звернулася голова громадської організації «Лапи в долонях» Юлія Виноградова щодо перегляду Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території м. Лисичанськ. Депутати вирішили розглянути проєкт рішення стосовно безпритульних тварин на наступній сесії.

 • «Pearls of Talent»

   19 – 21 лютого учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 взяли участь у дистанційному Всеукраїнському фестиваль-конкурсі мистецтв «Pearls of Talent» у м. Одеса.

  Захід організований Всеукраїнською громадською організацією «Спілка музикантів України» та Громадською організацією «Українська хорова асоціація».

  За результатами конкурсу учні посіли наступні місця:

  - номінація «Інструментальний жанр» (скрипка):

  І місце - дует скрипалів у складі: Назара Колесникова та Кири Афоніної;

 • У Лисичанську спеціалісти УПСЗН здійснили перший виїзний прийом із застосуванням мобільного кейсу

   Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради впроваджується в дію мобільний кейс, отриманий в рамках проєкту з технічної допомоги від управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

  В компактному металевому кейсі вміщується увесь мобільний офіс, який складається з ноутбука, портативних сканера та принтера, модему для мобільного інтернету, портативний зчитувач ID-карток.

  Сьогодні здійснений перший прийом за місцем проживання Момота Дмитра Івановича, особи з інвалідністю І групи, з питання забезпечення технічними засобами реабілітації.

 • У Лисичанську відбулося засідання міської опікунської ради

   26 лютого у Лисичанську відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду, під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участі членів опікунської ради — представників виконавчих органів міської ради, закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення.

  За результатами розгляду наданих заяв та документів, опікунською радою з урахуванням норм діючого законодавства прийнято рішення щодо підготовки та винесення на розгляд виконавчого комітету проектів рішень про надання дозволу на зняття з реєстрації місця проживання 3-х осіб у зв’язку з влаштуванням їх до психоневрологічного інтернату, а також про реєстрацію помічника дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров'я потребує постійної сторонньої допомоги та не здатна до самообслуговування, внаслідок чого не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки.

 • До уваги споживачів природного газу!

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що у зв’язку з встановленням НАК «Нафтогаз України» з 01.02.2020 ціни продажу/постачання природного газу для побутових споживачів, з 1 лютого 2020 року діють наступні тарифи на оплату природного газу.

  Ціна на природний газ для потреб побутових споживачів (населення) складає 5,00503 грн за 1 куб.м.

 • Лисичанська бібліотека отримала книжковий подарунок зі Львова

   Цього тижня бібліотека для дітей № 1 Лисичанської централізованої бібліотечної системи отримала чудовий книжковий подарунок від львівських дітлахів.

  У рамках акції «Книжки українською для бібліотек на Сході», яка проходить у Львові за підтримки інформаційно-освітнього проекту «Сонцелеви», заклади дошкільної освіти м. Львів № 180 та № 25 зібрали та надіслали близько 70 книжок для дітей Лисичанська. Це українські народні казки, книжки сучасних українських письменників, пізнавальна література видавництв «Пегас», «Белкар-книга», «Рідна школа», видавництво «Старого Лева» та інші.

 • У Лисичанську відбулись дебати «Пішохід та водій - рівноправні учасники дорожньо-транспортного руху»

   Щороку лисичанські ЮІРівці загальноосвітніх шкіл міста змагаються у своїй обізнаності з правил дорожнього руху. Цього року, зустріч 25 лютого в ЦПРШМ мала дещо інший – сучасний формат. Команди дебатували. Обговорювали одну з найчутливіших та актуальних в світі останніх подій тему: «Пішохід та водій – рівноправні учасники дорожньо-транспортного руху».

  Ініціаторами проведення дебатного турніру стали: відділ освіти Лисичанської міської ради та ЦПРШМ.

  Мистецтвом дебатування хизувалися аж 16 шкільних команд ЮІР (8 пар опонентів).

 • Конкурс юних техніків у Лисичанську

   Наприкінці лютого у Лисичанську проходить конкурс науково-технічної творчості раціоналізаторства та винахідництва серед школярів "Світ моделей". Ось і цього року у заході взяли участь близько 30 учасників.

  Конкурс проводиться щорічно відділом освіти Лисичанської міської ради при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради та Лисичанським центром науково-технічної творчості учнівської молоді з метою розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді, пропаганди та популяризації досягнень дитячих колективів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва.

 • У Лисичанську обговорили створення єдиного міського веб-порталу "Лисичанськ - Smart City"

  Вчора, 25 лютого, у Лисичанську обговорили створення єдиного міського веб-порталу «Лисичанськ — Smart City».

  В обговоренні взяли участь міський голова Сергій Шилін та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ Олена Романюк і начальник та головний спеціаліст відділу комп’ютерного забезпечення Олена Ракова і Дмитро Негодов та представники постійного надійного партнеру міста — Проекту «Демократичне врядування в Східній Україні» (DG-East), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) менеджер з виконання проектів Олександр Войтович і фахівець з інформаційно-комунікаційних технологій Віктор Курдюков.

 • Команда міста Лисичанська посіла ІІІ місце на відкритій першості Луганської області з настільного тенісу

   23 лютого у місті Сєвєродонецьк пройшла відкрита першість Луганської області з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 12 команд із міст Лисичанськ, Краматорськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

  Команда міста Лисичанська у складі Василя Пудова (ПрАТ «ЛІНИК»), Сергія Макляка (ДП «Регіональні електричні мережі»), Дмитро Юрков (ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ ім.Т. Шевченка») виборола ІІІ місце.

  Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

 • Лисичанські спортсмени - серед призерів відкритого Всеукраїнського турніру «ІІІ Дитячий Фестиваль самбо»

   23 лютого у місті Київ відбувся відкритий Всеукраїнський турнір «ІІІ Дитячий Фестиваль самбо» серед юнаків та дівчат 2006-2007, 2008, 2009, 2010,2011- 2012 р.н. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з усіх областей країни.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  ІІІ місце – Альона Базік (44 кг), Едем Мельасанов (38 кг).

  Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменів тренер Геннадій Тростянський.

 • Лисичани - переможці чемпіонату Луганської області з пауерліфтингу

   22-23 лютого 2020 року в місті Попасна проходив чемпіонат Луганської області з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, присвячений воїнам АТО. У змаганнях взяли участь спортсмени з міст та районів Луганської області.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце – Дар’я Тарарака, Данило Синиця;

  ІІІ місце – Ярослав Стефанов.

 • Лисичани на «Байбак-fest»

   22 лютого майстрині клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Райдуга талантів», що діє на базі центральної бібліотеки Лисичанської ЦБС Тетяна Немченко, Олена Ярошенко, Марія Казміна та Юлія Тітова взяли участь у першому – зимовому етапі відкритого фестивалю – конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest».

  Захід відбувся у смт. Новоайдар з метою збереження самобутності українського народу, відродження його історичної свідомості та традицій.

  На розгляд журі учасники фестивалю представили свої роботи за напрямами народного та сучасного декоративно-ужиткового мистецтва.

 • У міській ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з греко-римської боротьби

  22 лютого у спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з греко-римської боротьби. В змаганнях взяли участь 137 спортсменів з міст та районів Луганської області.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

 • Вітаємо лисичан з відзнаками відкритого чемпіонату Донецької області з легкої атлетики!

  21 та 22 лютого лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого Майстра спорту України В. Подлужного серед юнаків та дівчат 2001-2202, 2003-2004, 2005рр.н. та молодше, що проходив в місті Бахмут.

  Загалом до змагань долучились 150 спортсменів з 12 міст та районів Донецької та Луганської областей.

 • «Срібний олівець»

   Під такою назвою 22 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся обласний конкурс художньої творчості з академічного рисунку серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв, в якому взяли участь учні мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Привілля та Новодружеськ.

  Цього року в конкурсі взяли участь 42 учня з 14 мистецьких шкіл області.

  За результатами конкурсу ІІІ місце посіла Анастасія Баєва (Лисичанська ДШМ № 1, викладач Вікторія Козій).

  Вітаємо Анастасію та її викладача і бажаємо нових перемог!

  Відділ культури Лисичанської міської ради

 • У міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  Сьогодні, 24 лютого, в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Найголовніше питання порядку денного засідання комісії стосувалося відключення всіх об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал» від електричної енергії з 9.00 26 лютого 2020 року.

 • «Натюрморт»

   На таку тему 22 лютого у м. Сєвєродонецьк відбулась виставка-конкурс художньої творчості викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв, в якій взяли участь викладачі Лисичанської ДШМ № 1 та Привільської ДШМ.

  Роботи розглядалися у трьох номінаціях: живопис, графіка та декоративно-прикладе мистецтво. Цьогоріч на конкурс було представлено 49 робіт викладачів із 14 мистецьких шкіл області.

  За результатами конкурсу у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» творча робота викладача Привільської ДШМ Людмили Чуйко посіла ІІІ місце, а викладача Лисичанської ДШМ № 1 Євгенію Золенко було відзначено Дипломом.

 • Обдаровані лисичанки - переможниці Міжнародного фестиваль-конкурсу «Талановиті діти України»

   22 лютого учениці Лисичанської ДМШ № 2 Злата Бабакіна і Юлія Герасимюк та учениця Привільської ДШМ Сніжана Колісніченко взяли участь у Міжнародному фестиваль-конкурсі класичної музики, пісні та декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України». Захід відбувся у м. Київ в Арт-центрі імені Івана Козловського, куди з’їхалися учасники зі всієї України.

  За результатами фестивалю дівчата посіли наступні місця:

  Злата Бабакіна – молодша вікова категорія:

  номінація «Естрадний вокал» - І місце;

  номінація «Академічний вокал» - І місце;

 • Про роботу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

  Минулої п’ятниці, 21 лютого, відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді (далі — Рада) під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  У засіданні Ради взяли участь голови громадських організацій «Лисичанська спілка ветеранів АТО «Тризуб» та «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини» Володимир Іваницький та Артем Коваленко.

  Під час засідання члени Ради затвердили План роботи Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді на 2020 рік та розглянули проєкт Угоди про співпрацю між Лисичанською міською радою та громадською організацією «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини».

 • У Лисичанську відбувся конкурс малюнків «Державний Герб України»

   З 6 по 19 лютого в Лисичанському міському Палаці культури відбувся конкурс малюнків «Державний Герб України», присвячений Дню Державного Герба, що відзначається в Україні 19 лютого.

  У конкурсі взяли участь діти віком від 6 до 15 років із різних шкіл нашого міста. Всього на розгляд журі було подано 106 творчих робіт, які оцінювались у 3-х номінаціях.

  За результатами конкурсу переможцями стали: Дар’я Масленікова, Віолета Костякіна, Георгій Сагадієв, Ерік Барсамян, Ілля Пєтухов, Тетяна Попова, Катерина Дарміна, Аліна Замай, Євгенія Шевченко, Кирило Касабуцький та Ксенія Солодка.

  Окрім того, поза конкурсом були відзначені роботи Івана Карауланова, Андрія Шуліки, Альони Борсук, Максима Савицького, Олександра Андрєєва, Микити Браброва, Софії Сагадієвої, Анастасії Мостицької, Поліни Огуй, Евгенії Коростильової, Назара Ал-Зухайрі, Ніка Літвіченко, Михайло Мартовицький.

 • Презентація книги «Школа успіху «Світлани Бєлухи»

   20 лютого в Лисичанській багатопрофільній гімназії відбувся семінар для директорів закладів загальної середньої освіти міста, методистів Лисичанського методичного центру, спеціалістів міського відділу освіти та громадськості «Презентація авторської педагогічної моделі «Школа успіху» Світлани Бєлухи».

  Лисичанська багатопрофільна гімназія – єдиний заклад освіти Луганської області, який взяв участь у всеукраїнському експерименті «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл», що триватиме до 2021 року.

  На семінарі була представлена модель освітнього простору гімназії, продемонстрована інноваційна діяльність закладу освіти.

 • Про розміри компенсаційних виплат особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у 2020 році

  Управління праці та соціального захисту населення інформує, що наказом Міністерства соціальної політики України від 22.01.2020 № 42 затверджено розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування для громадян, віднесених до категорій 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2020 рік.

  Так, для Луганської області розміри вищезазначеної компенсаційної виплати на 2020 рік становлять громадянам, віднесеним до:

  • 1 категорії — 422,40 грн.
  • 2 категорії — 211,20 грн.
  • Проект MESTNYE.com запрошує до участі у семінарі «Старт передвиборчої кампаніі-2020. Нові правила та виклики»

   29 лютого проект MESTNYE.com проведе у Києві семінар «Старт передвиборчої кампаніі-2020. Нові правила та виклики», де фахівці презентують рішення для проведення виборчої кампанії на місцевих виборах — 2020 за новими правилами.

   В рамках заходу будуть надані практичні рекомендації та виборчі стратегії для перемоги на місцевих виборах-2020 від політичних консультантів та політтехнологів.

  • У Лисичанську відкрилась лікувальна соляна кімната

    Відвідати соляну печеру, не виїжджаючи за межі міста, - тепер така можливість є у кожного лисичанина. Минулого тижня Лисичанська міська організація Товариства Червоного Хреста України впровадила у життя проєкт «Соляна кімната».

   Соляна кімната — це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії, фізіотерапевтичного методу лікування та реабілітації штучно створеним соляним мікрокліматом.

   Дихання випарами солі визнано ефективним засобом у лікуванні хвороб та профілактики захворювань. Перебування у такому приміщенні позитивно впливає на нервову систему людини та діє як заспокійливе.

  • «Книгоманія 2020»

   Під такою назвою протягом тижня в бібліотеках для дітей Лисичанської ЦБС проходив І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання.

   Чотири тижні тому активні читачі бібліотек виявили бажання долучитись до участі в цьому конкурсі. За умовами змагання треба було прочитати по чотири книги, оформити читацькі щоденники, викласти про це пости у соцмережах, і врешті решт розповісти про прочитані та описані в читацькому щоденнику книги вже перед аудиторією та журі.

  • У Лисичанську відбулись громадські слухання з приводу спорудження паркової скульптури «Світове дерево»

    Сьогодні, 20 лютого у ЛКП ЖЕК №5 за адресою: м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, 39 відбулись громадські слухання для врахування громадських інтересів при розміщенні паркової скульптури «Світове дерево», у південній частині міста Лисичанськ між лікарняним містечком та кварталом 40 років Перемоги.

   Паркову скульптуру презентував ініціатор її встановлення голова РО РВ РПВ «Ранок Сварожий» Мирослав Гармаш-Бутенко. Метою спорудження паркової скульптури «Світове дерево» в місті Лисичанськ – є бажання привернути увагу спільноти, особливо молоді, до одвічних цінностей нашого народу. Мирослав Миколайович зазначив, що паркова скульптура не є культовою спорудою, це - пам'ятний знак культурної спадщини. Спорудження паркової скульптури планується за волонтерські кошти.

   Жителі міста висловили свої думки і побажання та підтримали ідею встановлення скульптури в зазначеному на обговоренні районі міста.

  • Хто вмирає в боротьбі, у серцях навіки живе

   Під таким гаслом сьогодні, 20 лютого, у Лисичанському краєзнавчому музеї відбувся загальноміський урочисто-траурний захід, в якому взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, співробітники Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС у Луганській області, студенти Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, Привільського професійного ліцею та Лисичанського промислово-технологічного коледжу, громадськість.

  • «Книгоманія 2020»

    Під такою назвою 16 лютого відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу в бібліотеці для дітей №1 Лисичанської ЦБС.

   Чотири тижні тому активні читачі бібліотеки Софія Родкіна, Анастасія Тхоренко, Єлизавета Лактіонова та Поліна Пікуль виявили бажання долучитись до участі в цьому конкурсі.

   За умовами конкурсу треба було прочитати по чотири книги, оформити читацькі щоденники, викласти про це пости у соцмережах, і врешті-решт розповісти про прочитані та описані в читацькому щоденнику книги вже перед аудиторією та журі.

   Своїми виступами дівчатка вражали присутніх! Та за оцінками журі переможницею першого етапу конкурсу «Книгоманія-2020» стала Софія Родкіна, учениця 6 класу ЗОШ № 8, яка до того ж отримала й титул «Суперчитач бібліотеки» та право брати участь у другому етапі конкурсу. Інші учасниці отримали сертифікати та заохочувальні призи.

  • Учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 лауреати VІ Міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв «Зимове сяйво»

   14 та 15 лютого учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 брали участь у VІ Міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв «Зимове сяйво», який проходив у м. Харків.

   За результатами творчих змагань вихованці школи мистецтв стали лауреатами фестивалю-конкурсу, здобувши наступні місця:

   Номінація «Академічний вокал»

   Гран-прі - Мілана Рябушенко;

  • Про реалізацію освітньої програми «IT nation»

   За інформацією Глобального Договору ООН в Україні планується реалізація Освітньої Програми «IT nation» для мешканців Луганської та Донецької областей.

   Мета Програми — надання якісної ІТ-освіти для всіх бажаючих у регіоні віком від 15 років та створення для них умов отримання додаткової освіти, кращих можливостей для працевлаштування, створення чи продовження підприємницької діяльності. Серед ключових категорій учасників розглядаються вразливі та соціально незахищені категорії населення регіону.

   Під час навчання кожен учасник матиме можливість:

  • Інвестиційна програма КП «Лисичанськтепломережа» на 2020 рік

   До уваги мешканців міста! Комунальне підприємство «Лисичанськтепломережа» презентує свою інвестиційну програму на 2020 рік.

   Проєкт програми розміщено на офіційному сайті КП «Лисичанськтепломережа» http://www.lts.lg.ua у розділі «Документи» 14 лютого 2020 року.

  • 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

   Сьогодні, 20 лютого, ми відзначаємо шосту річницю з дня трагічних, сповнених драматизму подій Революції Гідності. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму — День Героїв Небесної Сотні.

   З 18 по 20 лютого 2014 року відбулися найдраматичніші події Революції Гідності, що призвели до масової загибелі людей. Під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинуло багато людей, сотні були поранені, а найбільше — саме 20 лютого.

   Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Сьогодні, 19 лютого, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги №1, які входять до складу комісії.

  • Громадські обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

    Запрошуємо представників громадськості, фахівців та експертів долучитися до обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», розробленого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з метою реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування.

   Детальніше за наступним посиланням: https://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67644

    

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Сьогодні, 19 лютого 2020 року в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   Під час засідання члени експертної комісії розглянули наступні питання:

   - номенклатура справ Лисичанської міської ради Луганської області,

   - описи справ постійного та тривалого зберігання, з кадрових питань ПП «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь», управління будівництва та архітектури Лисичанської міської ради та ВАТ «Лисичанський склозавод»;

  • У міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

   Сьогодні, 18 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Члени виконкому погодили та винесли на розгляд чергової сесії міської ради звіт щодо виконання міського бюджету за 2019 рік, Програму природоохоронних заходів місцевого значення на 2020 рік, зміни до міської Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки в м. Лисичанську.

  • Вітаємо переможців Всеукраїнських змаганнях зі спортивних бальних танців «Фіксиваль»

   87072602_2428862714090643_5566595722368778240_o

   16 лютого учасники студії бального танцю «Ever dance» (керівник Владислав Лисків. Лисичанський ПК «Діамант») взяли участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних бальних танців «Фіксиваль», який проходив у м. Харків.

   За результатами конкурсу, серед 300 учасників, маленькі зірочки вибороли призові місця у різних номінаціях:

   І місце — Каміла Спиця (діти дебют соло);

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з Айкідо

   15 та 16 лютого в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з Айкідо. В змаганнях взяли участь 6 команд, 123 спортсмени: Лисичанської міської ДЮСШ (20 спортсменів), СК «Зеніт» (Рубіжне, 10 спортсменів), айкідоки клубів «Марубасі» (м. Лисичанськ, 53 спортсмена) та «Енсо» ( м. Сєвєродонецьк, 24 спортсмена), Клуб «Мутокукай» (Слов’янськ, 12 спортсменів) та Клуб «Мутокукай» (м. Харків, 8 спортсменів).

   Айкідоки змагалися за номінаціями: «Сінай» — меч, «Сінай нітто рю» — 2 меча, «Ярі» — палка, «Танто Тай сабакі», «Кокарі гейку» та «Танто рандорі» — робота проти озброєної танто-ножем людини, «Хайшитцу» і «Понітеру2» — змагання в спритності та робота вільної техніки в номінаціях «Тосю рандорі», «Опен ката».

  • Підсумки участі учнів м. Лисичанська в ХХVI обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН

    15-16 лютого в м. Рубіжне відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді. На конкурс було заявлено 81 наукову роботу учнів міст Сєвєродонецька, Лисичанська і Рубіжного, Старобільського, Попаснянського, Кремінського, Сватівського і Біловодського районів. Серед них – 41 робота учнів закладів освіти нашого міста.

   Вже традиційно учасниками конкурсу були Лисичанський багатопрофільний ліцей (15 робіт), Лисичанська багатопрофільна гімназія (16 робіт) і НВК "Гарант" (5 робіт). Але дебютували на конкурсі й новачки із числа загальноосвітніх середніх шкіл: № 18 - заявили для участі 2 роботи, №5, №14 та №25 - по 1 роботі.

  • Вітаємо лисичан із зайнятими призовими місцями на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO!

   З 13 по 16 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів, що проходив в місті Бровари.

   Загалом до змагань долучилися понад 1500 спортсменів з усіх областей України.

   Лисичани показали наступні результати:

  • Лисичанські спортсмени отримали відзнаки на чемпіонаті з легкоатлетичного двоборства

   15 та 16 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті Донецької області з легкоатлетичного двоборства, що проходив в місті Бахмут.

   Загалом до змагань долучилися 90 спортсменів з десяти міст та районів Луганської та Донецької областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • Алгоритм дій при наявності симптомів гострого вірусного захворювання

   Лисичанська міськрайонна філія ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України», враховуючи складну ситуацію в світі з захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 та сезонний підйом захворюваності на грип та ГРВІ, надає інформацію та Алгоритм дій для населення при наявності симптомів гострого вірусного захворювання.

   Майже в усіх областях України зареєстровано епідемічну активність різної інтенсивності. З початку епідемічного сезону 26 людей померло від ускладнень грипу. Жоден померлий не був щеплений проти грипу.

  • «Коханню всі віки підвладні»

    Під такою назвою 14 лютого в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся розважальний захід до Дня закоханих.

   Під час святкування, яке видалось напрочуд романтичним та цікавим, присутні мали змогу дізнатися про історію виникнення Дня Святого Валентина, взяти участь у вікторинах та конкурсах.

   Чудовим доповненням до свята стали вірші про кохання, романтичні пісні, частушки, танцювальні композиції та постанови у виконанні підопічних терцентру, які вирішили віддати частку любові і тепла своїм друзям. Розважальна програма всім прийшлася до вподоби. Щиро, яскраво, з гарним настроєм учасники заходу відзначили День закоханих.

  • У Лисичанську вшанували учасників бойових дій на території інших держав

   Сьогодні, 15 лютого, у сквері ім. Ю.О. Гагаріна, біля пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам» відбувся траурно-урочистий мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

   У мітингу взяли участь міський голова Сергій Шилін, заступники міського голови Андрій Шальнев та Ігор Ганьшин, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Олександр Савченко, ветерани Афганістану, працівники органів місцевого самоврядування та державної влади, представники правоохоронних органів, міського військового комісаріату, учнівська молодь та мешканці міста.

  • Сергій Шилін висловив подяку поліцейським-героям

    Сьогодні, 14 лютого, міський голова Сергій Шилін висловив Подяку Лисичанської міської ради за високий професіоналізм, бездоганне служіння громаді міста, мужність, рішучість та відвагу, проявлені під час порятунку життя мешканки м. Лисичанська рядовим патрульної поліції Михайлу Єремєєву та Дмитру Козюберді.

   Також Сергій Іванович подарував Михайлу Єремєєву новий мобільний телефон, замість втраченого під час порятунку дівчини, та передав патрульним поліцейським кошик з фруктами і побажаннями швидкого одужання.

   Нагадаємо, що зараз хлопці знаходяться на лікуванні у медичному закладі Територіального медичного об’єднання міністерства внутрішніх справ України по Луганській області.

   Дякуємо патрульним поліцейським за служіння інтересам і народу України!

  • Відділення АБ «УКРГАЗБАНК» у м. Лисичанськ не планується до закриття

    Інформація про ймовірне закриття відділення АБ «УКРГАЗБАНКУ» є неправдивою та не відповідає дійсності. Жодних планів щодо закриття відділення АБ «УКРГАЗБАНКУ в м. Лисичанськ не існує.

   Разом з тим, слід зазначити, що протягом останнього часу відділення АБ «УКРГАЗБАНК» в місті Лисичанськ стало ще активніше працювати з клієнтами та наразі пропонує їм одні з найкращих на ринку фінансові рішення, що відповідають їх актуальним потребам.

   На сьогодні клієнтами відділення є більше 25 тисяч українців, з яких більше 40 клієнтів корпоративного бізнесу та близько 700 клієнтів сегменту малого та середнього бізнесу. При цьому, кількість клієнтів, які довіряють одній з провідних банківських установ країни – державному УКРГАЗБАНКУ збільшується щодня.

  • Афганістан - наш біль

   15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31–а річниця виведення військ із Республіки Афганістан. У цей день ми вшановуємо не тільки загиблих, а і висловлюємо глибоку вдячність усім синам і донькам України, які чесно і мужньо виконували військову присягу в «гарячих точках» планети.

   Напередодні підопічні Лисичанського територіального центру соціального обслуговування відвідали краєзнавчій музей, де відбулась зустріч із земляками - афганцями Вадимом Черьоміним та Іваном Кошкарьовим.

   У ході тематичного заходу присутні мали змогу ознайомитись із фотографіями та архівними документами, подивитись відеоролик про події того часу та почути розповіді ветеранів Афганістану.

  • Зустріч поколінь «Захисникам України присвячується»

    Під такою назвою вчора, 13 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулась зустріч молоді з учасниками бойових дій ХХ-ХХІ століття:

   - учасником Другої Світової війни Миколою Степановичем Прошукало;

   - учасником бойових дій в Афганістані, членом спілки ветеранів Афганістану Сергієм Горбенком;

  • Інвестиційний атлас надрокористувача

   В Україні створили Інвестиційний атлас надрокористувача, який розроблено з метою запровадження чітких та зрозумілих процедур у надрокористуванні та залучення інвестицій у галузь.

   Це відкритий перелік об’єктів, котрий системно оновлюється та розподілений за шістьма кошиками згідно виду корисної копалини. Типовий профайл кожного об’єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку.

  • До відома осіб з інвалідністю та інших осіб, що потребують протезування нижніх кінцівок

   Плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» відбудеться за графіком 30 – 31 березня 2020 року. Місце обслуговування:

   - м. Лисичанськ, УПСЗН , вул. Малиновського, 22-а;

   - м. Лисичанськ (згідно заявок осіб з інвалідністю - на дому).

   За додатковою інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22-а, каб. 8, з понеділка по четвер 8.00-17.00; п’ятниця 8.00-16.00, перерва 12.00-12.48.

   Телефон для довідок: 7-30-27.

   Управління праці та соціального захисту населення

  • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

   Сьогодні, 13 лютого , у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

   Під час засідання члени комісії розглянули наступні питання:

   — про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;

   — про призначення опікуна над малолітньою дитиною;

  • «Ти можеш усе» Можливості безмежні!»

   Соціальний проект — навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю реалізується в Україні.

   В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

   Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

   5 лютого 2020 року проект стартував. У проекті можуть взяти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:

  • Про участь у туристичній виставці "ZТ-ЕХРО 2020"

    Житомирська обласна державна адміністрація спільно з Житомирським обласним туристичним інформаційним центром ЖОР вдруге проводять щорічну Всеукраїнську туристичну виставку «ZТ-ЕХРО 2020», що проходитиме 14-15 травня 2020 року у місті Житомирі.

   Виставка проводиться з метою презентації туристичного потенціалу регіонів та міст України, налагодження співпраці між обласними, районними державними адміністраціями, ОТГ та міськими радами, обміну досвідом в активізації розвитку внутрішнього туризму.

  • Обережно - крижані бурульки!

   clip_image001Після негоди, яка тривала деякий час у нас в місті, внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих.

   Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті. Вгадати той самий момент, коли бурулька вирішить, що висіти їй набридло, абсолютно неможливо.

   Отож, щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода, із настанням потепління необхідно:

  • Як відключитись від мереж централізованого теплопостачання?

   17 вересня 2019 року набув чинності наказ Мінрегіону від 26.07.2019 № 169, яким затверджено Порядок відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води.

   Можливість відмовитися від централізованого опалення і гарячого водопостачання передбачена Законом України «Про житлово-комунальні послуги», який введено в дію з 1 травня 2019 року. Правилами надання послуг з постачання теплової енергії (постанова Кабміну від 21 серпня 2019 № 830) встановлено, що відключення споживачів від систем централізованого опалення (теплопостачання) здійснюється за рішенням співвласників багатоквартирного будинку. Рішенням зборів співвласників багатоквартирного будинку визначається система подальшого забезпечення такого будинку теплопостачанням з дотриманням вимог законодавства про охорону природного середовища.

  • Дії при сильному снігопаді

    Випадання снігу з дощем при зниженій температурі повітря й ураганному вітрі створює умови для зледеніння ліній електропередач, покрівель будівель, різного роду опор і конструкцій, що нерідко викликає їх руйнування.

   У разі оголошення штормового попередження необхідно:

   - Не виходити на вулицю без особливої потреби.

   - Обмежити своє пересування на власному транспорті (особливо у сільській місцевості).

   - Тримати постійно увімкненим радіо або телебачення місцевого мовлення.

  • До уваги батьків дітей з інвалідністю

   В Україні запроваджено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за людиною», що сприяє підвищенню якості в отриманні «особливими дітьми» реабілітаційних послуг.

   Починаючи з 2020 року реабілітаційними заходами будуть забезпечуватися не тільки діти з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями. Це дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю які потребують допомоги, забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання послуг.

   Механізм забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами визначений порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженим постановою КМУ від 27 березня 2019 року № 309 (далі — Порядок).

  • «Срібні струни душі»

    Під такою назвою 7 лютого в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 відбувся вже традиційний концерт, який зібрав шанувальників гітарного мистецтва.

   У концерті взяли участь зовсім юні музиканти, які роблять лише перші кроки у музичному виконавстві, та досить досвідчені музиканти – це колеги та колишні учні старшого викладача Ігоря Дерев’янка. Дуже цікаво лунали музичні твори у виконанні учнів в дуеті з викладачем: українські народні мелодії «Ой за гаєм, гаєм» та «Козачок», старовинний французькій танець, аргентинська «Мілонга». У сольних виступах були представлені різноманітні п’єси для гітари, які учні виконали з великим задоволенням.

  • Стань супергероєм - зміни своє місто!

   «Відкривай Україну» - освітній проєкт для учнів 7-11 класів з усієї України.

   Мета проєкту - створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом - у місті.
   Навчальний процес буде проходити на геймифікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, надихаючі історії успіху та багато іншого!

   Для ознайомлення з більш детальною інформацією про проєкт та для  реєстрації перейдіть за наступним посиланням https://www.vidkruvai.com.ua/ 

   Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Фундація Соціальних Інновацій «З країни в Україну»

  • До уваги учасників антитерористичної операції, операції об'єднаних сил

   З метою повернення до мирного життя, постраждалі учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях мають право за рахунок бюджетних коштів отримати психологічну реабілітацію - комплекс заходів, що здійснюються з метою збереження, відновлення або компенсації порушених психічних функцій, якостей, соціального та особистого статусу особи, сприяння психосоціальній адаптації до зміненої життєвої ситуації, осмислення досвіду, отриманого в екстремальній ситуації, та застосування його в житті.

  • «Energi Dance - 2020»

   Під такою назвою 9 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат Луганської області з сучасної хореографії, у якому взяли участь хореографічні колективи закладів культури нашого міста.

   Вже третій рік поспіль фестиваль збирає любителів сучасного хореографічного мистецтва з усіх куточків нашого регіону. Цьогоріч у конкурсі взяли участь 29 колективів, а це - близько тисячі учасників.

   За результатами змагань місця розподілились наступним чином:

   - зразковий хореографічний колектив «Барвінок» (Лисичанська ДШМ № 1, керівник Валентина Самбурова) - 3 перших місця та 1 друге місце;

  • Про роботу міської комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля

    З метою підтримки осіб, які опинилися у складних життєвих умовах та потребують додаткового соціального захисту рішенням Лисичанської міської ради від 21.11.2013 № 55/969 затверджений Порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м.м. Лисичанська, Новодружеська, Привілля.

   Відповідно до зазначеного Порядку складними життєвими умовами є: непередбачені та незалежні від особи обставини (пожежа, повінь, стихійне лихо, смерть близьких родичів, довготривала хвороба, необхідність проведення лікування з хірургічним втручанням тощо).

   Питання щодо надання допомоги та її розмір розглядаються спеціально створеною виконкомом міської ради комісією з надання одноразової допомоги.

  • Лисичанські спортсмени - серед призерів ХХХVІІ Всеукраїнського турніру зі спортивної акробатики та стрибків на батуті

    З 5 по 8 лютого в місті Миколаїв відбувався ХХХVІІ Всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті фронтового фотокореспондента М. Ксенафонтова зі спортивної акробатики та стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці).

   У змаганнях взяли участь 297 спортсменів з України та Молдови. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   ІІ місце – Сергій Кошарний;

   ІІІ місце – Кирило Поджарий.

  • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста з косіки карате

    8 лютого в міській ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанська з косіки карате. У змаганнях взяли участь спортсмени з міст Лисичанськ та Попасна. Загалом було заявлено близько 70 спортсменів в категорії Куміте та близько 40 в категорії Ката. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   Куміте

   І місце – Євген Атаєв, Дмитро Морозов, Володимир Чурюмов, Денис Пунтус, Ярослав Верьовка, Віктор Губанов, Данило Стоволос, Ярослав Павлов, Богдан Голубєв, Денис Стоволос, Єлизавета Зайцева, Уляна Штиль, Катерина Дубініна, Юлія Удоденко;

  • Лисичанські спортсмени - серед переможців відкритого чемпіонату з легкої атлетики

    8 лютого в місті Сєвєродонецьк відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ-2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-08, 2009-10, 2011 рр.н. та молодше.

   У змаганнях взяли участь 30 спортсменів із Лисичанська та Сєвєродонецька. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце – Марі Носаль (біг 30 м, стрибки у висоту, стрибки у довжину), Данііл Федорченко (біг 30 м, стрибки у висоту), Демид Соснін (стрибки у довжину), Ігор Корінний (біг 30 м, стрибки у висоту, стрибки у довжину), Софія Поваляєва (біг 30 м, стрибки у довжину, стрибки у висоту);

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   5 лютого в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

  • Про екологічний стан м. Лисичанськ у 2019 році

   За інформацією Лисичанської міськрайонної філії державної установи «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» стан атмосферного повітря у м. Лисичанську у 2019 році у порівнянні з 2018 роком поліпшився. Протягом 2019 року у м. Лисичанську було досліджено1788 проб атмосферного повітря по 8 інгредієнтам: азоту діоксину, ангідриду сірчистому, вуглецю оксиду, пилу, формальдегіду, фенолу, нітрохлорбензолу, аміаку. У 10 пробах було встановлено перевищення ГДК шкідливих речовин, що склало 0,55% проти 1,72% у 2018.

   Протягом 2019 року перевищення було на стаціонарному посту у середньодобових та максимально разових концентраціях. Усього з перевищенням ГДК було 10 проб, з них 9 по ангідриду сірчистому за максимально-разовими концентраціями та 1 проба по аміаку за середньо добовою концентрацією. По ангідриду сірчистому максимальне перевищення ГДК склали 2,12 разів, по аміаку 2,5 разів.

  • У школах Лисичанська з 8 по 16 лютого оголошено додаткові канікули

   Сьогодні, 7 лютого, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   На підставі оперативної інформації про епідеміологічну ситуацію Луганського обласного лабораторного центру МОЗ України та з метою збереження здоров`я школярів, профілактики та ефективної протидії поширенню захворювання на грип та ГРВІ члени виконавчого комітету міської ради рекомендували закладам загальної середньої освіти та школам початкового естетичного виховання встановити додаткові канікули для учнів з 8 по 16 лютого 2020 року включно.

  • До відома споживачів послуг із поводження з побутовими відходами міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля

   77260556_2634008970012698_2953645285722554368_nЛисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806 інформує мешканців міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля про те, що починаючи з 01.05.2019 в повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 №2189 «Про житлово-комунальні послуги» (далі – Закон).

   Відповідно до пункту 4 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що не пізніш як протягом одного року з дня введення в дію Закону (тобто, не пізніше 01.05.2020) співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електричної енергії та природного газу) щодо кожного виду комунальної послуги згідно з частиною першою статті 14 цього Закону, а виконавці комунальних послуг — укласти із такими співвласниками договори про надання відповідних комунальних послуг відповідно до обраної співвласниками моделі організації договірних відносин:

  • Про проведення анкетування в рамках підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020-2021 роки

   Наказом Державної казначейської служби України (далі — Казначейство) від 28.01.2020 № 24 «Про організацію підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020-2021 роки» затверджено План заходів комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України щодо підготовки проєкту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020-2021 роки (далі — План), персональний склад якої затверджено наказом Казначейства від 16.03.2017 № 86 (в редакції наказу від 29.01.2020 № 27).

  • Вітаємо вихованців Лисичанської ДШМ № 1 з відзнаками Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості!

   Наприкінці січня відбулося підбиття підсумків одного із наймасштабніших конкурсів серед учнів мистецьких шкіл − Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» за темою «Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина; минуле, сучасне, майбутнє», в якому взяли участь учні мистецьких шкіл Лисичанська, Привілля та Новодружеська.

  • У територіальному центрі відбулось спеціальне об'єктове тренування

    На виконання Плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на ПОУ у 2020 році м. Лисичанськ, затвердженого міським головою, колектив Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вкотре пройшов спеціальне об’єктове тренування (СОТ) на території установи.

   Метою тренування було відпрацювання умінь та навичок особового складу в діях у надзвичайних ситуаціях, досягнення злагодженості в роботі колективу.

   Проведенню тренування передувала ретельна підготовча робота: складено план, призначено штаб тренування, командирів формувань, створено імітаційну групу, проведено теоретичні навчання, відпрацьовано дії кожного учасника заходів - від керівника штабу до надання допомоги «постраждалому» у «пожежі».

  • У Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

   Сьогодні, 5 лютого, у міській раді під головуванням начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніни Нецвєт відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі — Координаційної ради).

    Під час засідання члени Координаційної ради розглянули та затвердили план роботи Координаційної ради на 2020 рік, обговорили основні завдання і напрямки реалізації заходів щодо ґендерної і сімейної політики у місті Лисичанську; заслухали та прийняли до відома звіти про роботу щодо реалізації сімейної та ґендерної політики за 2019 рік та початок поточного року представників-членів Координаційної ради:

  • Прикраси своїми руками

   В усьому світі зростає інтерес до творчості. Рукоділля знаходить нове життя і стає престижним. В наш час велику цінність мають речі, створені і прикрашені своїми руками.

   З метою розвитку творчих здібностей та міжособистісного спілкування в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування створені та працюють різноманітні клуби за інтересами.

   І сьогодні, розповідь про один з таких клубів — клуб з технічної творчості та рукоділля «Дивосвіт» — затишне місце для зустрічей, де можна навчитися чомусь новому та поділитися своєю майстерністю з іншими.

  • Учасники «Юнліс» та «Star way» призери Всеукраїнського турніру з бальних танців «Золота туфелька»

   2 лютого учасники зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» та хореографічного колективу «Star way» (керівник Олександр Посошко, Лисичанський міський ПК) взяли участь у Всеукраїнському турнірі з бальних танців «Золота туфелька», який проходив у місті Миколаївка.

   За результатами змагань, серед представників 13 клубів з різних областей України, учасники колективів нашого міста вибороли такі призові місця.

  • Роз’яснення Кабінету Міністрів України щодо програми «Доступні кредити 5-7-9%»

   3 лютого 2020 року Уряд дав старт Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Її передбачено для створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток — 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн гривень строком до п’яти років.

   Роз’яснення Кабінету Міністрів України щодо програми «Доступні кредити 5-7-9%».

  • Оголошення про створення комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області "Міська стоматологічна поліклініка"

    Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094, на виконання рішення вісімдесят третьої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання № 83/1190 від 23.01.2020 «Про організаційні заходи з питань діяльності КНП «Міська стоматологічна поліклініка» та відповідно до наказу відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради від 05.02.2020 № 6 «Про проведення конкурсу на посаду керівника КНП «Міська стоматологічна поліклініка» відділ охорони здоров’я Лисичанської міської ради оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсу на заняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я.

  • Про надання пропозицій щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

    Громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, а також місцеві або регіональні засоби масової інформації мають можливість подати в термін до 1 березня 2020 року пропозиції щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

   Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку відповідно до п. 7 постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» та надіслані на поштову адресу: вул. Еспланадна 42, каб. 313-а, м. Київ, 01601.

  • У міській раді пройшло чергове засідання виконавчого комітету

   Сьогодні, 4 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Інформацію про виконання Комплексної міської Програми соціального захисту населення міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля на 2017-2019 роки члени виконкому взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії міської ради.

  • До уваги мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

    Оголошено громадські обговорення проєкту Плану заходів на 2021 – 2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Луганської області на період 2021 – 2027 років

   Департамент економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської обласної державної адміністрації просить взяти участь у громадських обговореннях з реалізації Стратегії розвитку Луганської області на період 2021 – 2027 років.

   Проєкт розміщено на офіційному сайті Луганської облдержадміністрації http://loga.gov.ua/ (розділ «Соціально-економічний стан», підрозділ «Стратегія розвитку Луганської області», меню «Робоча група з розроблення стратегії», пункт 21 або за наступним посиланням

  • Вихованці міської ДЮСШ отримали відзнаки чемпіонату Луганської області з боротьби греко-римської

   1 лютого лисичанські спортсмени взяли участь у чемпіонаті Луганської області з боротьби греко-римської, який проходив в місті Старобільськ. Загалом до змагань долучилися 112 спортсменів з міст та районів Луганської області.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби

   1 лютого в Лисичанській міській ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби. В змаганнях взяли участь 40 спортсменів з Попасної, Лисичанська та смт Краснорічинське.

   Чемпіонами, виборовши І місце, стали наступні вихованці міської ДЮСШ: Антон Павлов (32 кг), Микита Пащенко (80 кг), Кіра Гура (27 кг), Єлизавета Акберова (42 кг), Жасмін Дудчак (56 кг), Анастасія Письмарьова.

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери турніру з боксу

   31 січня та 1 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у відкритому міському турнірі Рубіжного з боксу серед школярів, присвяченому 77-й річниці визволення міста від фашистських загарбників та ветеранам боксу.

   До змагань долучилися понад 100 спортсменів з міст та районів Луганської області.

  • «Соціальний супровід як інноваційна технологія соціальної роботи з прийомною сім'єю»

   За такою темою, з 5 по 10 квітня 2020 року відбудеться українсько-угорський семінар й ознайомлення з культурною спадщиною Угорщини, Австрії, Словаччини. До участі у заході громадська організація «Відкритий світ молоді» запрошує керівників, спеціалістів департаментів (управлінь) соціальної політики, служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департаментів (управлінь) освіти і науки, сім’ї та молоді та інших зацікавлених спеціалістів.

  • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

   Сьогодні, 28 лютого, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

   Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про призначення опіки над дитиною, про припинення опіки над малолітньою дитиною, про влаштування дітей до школи-інтернату, вирішили підготувати відповідні проекти та винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

  • Вітаємо Олександру Дубину з перемогою в обласному конкурсі художньої творчості

   23 лютого учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля взяли участь в обласному конкурсі художньої творчості серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв «Я малюю музику» за музичними творами нотної збірки Наталії Пасічник для дітей і юнацтва «Музичне мереживо», який проходив у м. Сєвєродонецьк.

   На суд журі було представлено понад 160 творчих робіт у різних вікових категоріях. За результатами конкурсу переможцем серед учасників І молодшої вікової категорії визнано роботу «Сонечко співає вранці!» Олександри Дубини (Лисичанська ДШМ № 1, викладач Анна Петухова). Свою нагороду, Дипломом за зайняте I місце, Олександра отримає на обласному Гала-концерті.

  • Щодо змін до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках

   Наприкінці січня Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках», якою заборонив до кінця 2019 року розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду місцевих бюджетів на депозитних рахунках. Проект був підготовлений Міністерством фінансів України.

   Але це нововведення не тільки суперечить Бюджетному кодексу України, але й негативним чином впливає на функціонування бюджетної та фінансово-кредитної систем країни у коротко- та середньостроковій перспективі.

  • Щодо наявного розподілу Урядом додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я

   Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» місцевим бюджетам з державного бюджету передбачена додаткова дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я (далі — додаткова дотація). Відповідно до бюджетного законодавства, вона спрямовується на фінансування навчальних закладів (крім зарплат педпрацівників) та на оплату комунальних послуг і енергоносіїв медичних закладів. Для Луганської області сума цієї дотації визначена у розмірі 468,3 млн. грн.

  • На Луганщині за матеріалами СБУ засуджено проросійського терориста

   За матеріалами СБ України до 7 років та 8 місяців позбавлення волі засуджено мешканця Луганщини за вчинення низки терактів та незаконне зберігання військових засобів ураження.

   Оперативники спецслужби встановили, що навесні 2015 року житель прикордонного населеного пункту здійснив підрив радіолокаційної станції однієї із військових частин та транспортних засобів, що належали співробітникам Держприкордонслужби та СБУ.

  • У Лисичанську відбулось позачергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Вчора, 26 лютого, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося позачергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   В ході засідання були розглянуті наступні питання:

   — номенклатура справ на 2019 рік Окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 107;

  • «Правила дорожні знай - в ДТП не потрапляй!»

   Сьогодні, 26 лютого, Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю традиційно вітав учасників КВК ЮІР. Цього разу свої знання з правил дорожнього руху демонстрували 5 команд загальноосвітніх шкіл міста №№ 4, 7, 12, 13, 14.

   Учасники КВК змагалися в одному конкурсі – музичне домашнє завдання «Рух дозволено!». Юні інспектори вдало відтворювали ситуації, які трапляються на дорогах. Оскільки форма змагання – КВК, не обійшлося і без гумору. Сатиричні епізоди про культуру руху, переробки популярних пісень, запальні танці, яскраві костюми нікого не залишили байдужими.

  • Позачергова 60-а сесія міської ради пройшла у Лисичанську

   Сьогодні, 26 лютого, відбулось засідання позачергової 60-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів міської ради, ЗМІ.

  • До уваги абонентів Лисичанського комунального автотранспортного підприємства 032806!

   Лисичанське КАТП 032806 висловлює вдячність споживачам, які сумлінно щомісяця розраховуються за та не накопичують борги.

  • До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1, 2, 3 категорій

   Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадяни, віднесені до 1 і 2 категорій мають право на медичне обслуговування, а саме:

   1) безплатне придбання ліків за рецептами лікарів;

   2) безплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них, що визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я).

  • Військово-морський ліцей запрошує до навчання

   Військово-морський ліцей, який передислокувався з Бойовим прапором із міста Севастополь до міста Одеса і продовжив працювати над вихованням майбутніх захисників Вітчизни, запрошує на навчання учнів загальноосвітніх шкіл.

   Право для вступу до ліцею мають юнаки та дівчата — громадяни України, які у поточному році закінчили 9 класів середньої загальноосвітньої школи та у рік зарахування до ліцею їм виповнюється 15-16 років, придатні за станом здоров’я навчатися у ліцеї та по його закінченню бажають продовжити навчання у навчальних закладах Збройних Сил України.

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери обласного турніру з боротьби греко-римської

   22 лютого у смт. Марківка пройшов відкритий обласний турнір з боротьби греко-римської пам’яті маршала А.І.Єременка. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська, Старобільська, смт. Марківка, Новопськов, Біловодськ, селища Білолуцьк та Шульгінка.

   Призерами в своїх вагових категоріях стали:

   І місце — Ілля Проскурін, Іван Івченко;

  • Вихованці міської ДЮСШ - призери чемпіонату Донецької області з легкої атлетики

   23 та 24 лютого у місті Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002-03, 2004 р.н. та молодші на честь ЗМС В.Подлужного. В змаганнях взяли участь 120 спортсменів з міст та районів Луганської та Донецької областей.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   ІІ місце — Ангеліна Мальцева (біг 600 м);

  • До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

   З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

   Інформуємо, що розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

  • «Світ моделей»

   Стрімкі зміни — одна з основних характеристик сучасного суспільства. Інтенсивне впровадження прогресивних технологій в усі сфери життя зумовило безупинне вдосконалювання людської діяльності. Різко зменшується час на втілення нових ідей, знань, технологій у життя. Зростає потреба в нових формах освіти, навчання, набутті навичок.

   Головна мета STEM-освіти — це реалізація державної політики з урахуванням нових вимог Закону України «Про освіту» задля посилення розвитку науково-технічного напряму в навчально-методичній діяльності на всіх освітніх рівнях створення науково-методичної бази для підвищення творчого потенціалу молоді й професійної компетентності науково-педагогічних працівників.

  • До відома керівників підприємств, установ, організацій незалежно від відомчої належності та форм власності, приватних підприємців та мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

   У зв’язку з критичною ситуацією, що складалась у зв’язку з припиненням постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал», звертаємось з проханням своєчасно сплачувати рахунки за спожите водопостачання та водовідведення.

   Лисичанська міська рада

  • Навчання непрацюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях через консультаційні пункти при органах місцевого самоврядування

   За такою темою сьогодні, 22 лютого, на курсах 3-ї категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Лисичанська (далі — Центру) пройшло відкрите заняття в категорії «Відповідальні за роботу консультаційних пунктів». Заняття провела майстер виробничого навчання Ірина Гордієнко. Також у заході взяли участь керівництво Центру, представники обласного методичного кабінету та майстри виробничого навчання курсів міст Рубіжне та Сєвєродонецьк.

  • Про роботу спостережної комісії при Лисичанській міській раді

   Сьогодні, 22 лютого, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання спостережної комісії при Лисичанській міській раді. Захід відбувся під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Лисичанської міської ради Олександра Савченка.

   Під час засідання члени комісії розглянули питання збереження житла засуджених, надання їм житла, поліпшення їх житлових умов, влаштування осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, до спеціальних закладів.

  • У міській раді пройшло позачергове засідання виконавчого комітету

   Сьогодні, 22 лютого, пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Члени виконкому внесли зміни до рішення про встановлення тарифів на теплову енергію та послугу з централізованого опалення для населення від 14.12.2018 № 762, змінили адресу приміщення для голосування та адресу приміщення дільничної виборчої комісії № 440932 з кв. Дружби народів, 33Б на кв. Центральний, 26, повернули та виділили з місцевого матеріально резерву талони на дизельне паливо та бензин.

  • Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

   У зв’язку зі скрутним фінансовим станом на ЛКСП «Лисичанськводоканал», звертаємось з проханням своєчасно оплачувати рахунки за спожиті водопостачання та водовідведення.

   Лисичанська міська рада

    

  • Щодо легалізації зайнятості населення

   Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення.

   Ухиляючись від оформлення трудових відносин з найманими працівниками, роботодавець позбавляє їх права на основну та додаткову відпустки, на оплату допомоги по тимчасовій непрацездатності, на дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, на допомогу по безробіттю, на гарантії за колективним договором, на соціальне страхування та пенсійне забезпечення. Погоджуючись на «тіньову» зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики пов’язані з захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин.

  • Про стан заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську

   За інформацією розробленою Держстатом України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.01.2019 становила 39695,4 тис. грн., у порівнянні з початком минулого року зменшення становить 27507,8 тис. грн. або 40,9%.

  • До уваги споживачів природного газу!

   Лисичанське МРУЕГГ філія ПАТ «Луганськгаз» повідомляє, що набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року № 63, якою встановлено норми споживання природного газу у разі відсутності лічильників газу.

   В разі відсутності газових лічильників діють наступні норми споживання природного газу:

  • Питання про припинення постачання електричної енергії на об'єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал» розглянули на місцевій комісії з питань ТЕБ та НС

   Вчора, 20 лютого, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке очолив міський голова Сергій Шилін.

   Головне питання порядку денного — припинення постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал».

  • День пам'яті Героїв Небесної Сотні

   Вчора, 20 лютого, в День пам’яті Героїв Небесної Сотні, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулася зустріч лідерів шкільних дитячих організацій з учасниками АТО.

   Серед запрошених своїми спогадами ділилися учасники бойових дій, активісти Майдану, волонтери: голова обласної спілки «Ветерани АТО Луганщини» Артем Коваленко, представник громадської організації «Ветерани АТО Луганщини» Мирослав Бутенко, учасники АТО, активіст Майдану Ігор Барабаш та Іван Єременко (батальйон «Донбас»).

  • Соціальна програма Scholarship

   Запрошуємо абітурієнтів та студентів м. Лисичанська взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

   Головний приз — грант (стипендія) у розмірі 15.000 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

   Участь повністю безкоштовна.

  • «А Сотню вже зустріли небеса...»

   Під такою назвою сьогодні, 20 лютого, в Лисичанському краєзнавчому музеї пройшов загальноміський урочисто-траурний захід.

   До музею завітали міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, прикордонники оперативно-бойової прикордонної комендатури «Лисичанськ», що базуються в нашому місті; студенти Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, Привільського професійного та Лисичанського торгово-кулінарного ліцеїв.

   До урочисто-траурного заходу залу прикрасили дитячими тематичними малюнками, а на столі, поруч з лампадкою на традиційному українському рушнику, поставили книгу про події Революції гідності.

  • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери обласного чемпіонату з бадмінтону

   16 та 17 лютого на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 13 пройшов чемпіонат Луганської області з бадмінтону серед молоді 2001 р.н. та молодше.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Ростислав Кузнецов, Дмитро Пудов;

  • В міській ДЮСШ пройшов чемпіонат Лисичанська з косіки карате

   17 лютого в міській ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанськ з косіки карате. В змаганнях взяли участь 40 спортсменів.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

   Розділ «Куміте»:

  • 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

   З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України" 20 лютого в Україні оголошено Днем Героїв Небесної Сотні.

   З 18 по 20 лютого 2014 року відбулися найдраматичніші події Революції гідності, що призвели до масової загибелі людей. Під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинуло понад сто осіб, сотні були поранені, найбільше саме 20 лютого. Померлих назвали «Героями Небесної Сотні».

  • Про роботу міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

   18 лютого у Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280 (далі — Постанова).

  • У міській раді пройшла позачергова сесія

   Сьогодні, 19 лютого, відбулось засідання позачергової 59-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради, ЗМІ.

   На початку сесії Сергій Іванович запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, що загинули на майдані взимку 2014 року.

  • СБУ закликає мешканців та гостей Луганщини бути пильними

   Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Луганщини бути уважними та обережними. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках:

  • Пройшло чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

   Сьогодні, 19 лютого, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради Олени Єздакової про виконання Міської цільової програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016-2018 роки та розглянувши проект аналогічної програми на 2019-2021 роки, інформацію заступника начальника фінансового управління міської ради Світлани Малик про звіт щодо виконання міського бюджету за 2018рік та заступника начальника управління економіки міської ради Василя Литвинюка про Програму природоохоронних заходів місцевого значення на 2019 рік, члени виконавчого комітету погодили та винесли на розгляд чергового засідання сесії міської ради ці проекти.

  • Лисичанське КАТП 032806 продовжує заходи в школах міста Лисичанська щодо сортування сміття

   Директор підприємства Олександр Квітка, який організував ці заходи в місті Лисичанську, вважає: «Сортування сміття найближчим часом стане звичним явищем у житті всіх людей. Цей абсолютно нескладний, але надзвичайно важливий процес не займає багато часу. Для його виконання потрібне, перш за все, бажання, елементарні знання і мінімум прикладених зусиль. Проведення таких природоохоронних заходів та пропаганда щодо зменшення кількості сміття шляхом сортування з подальшою здачею його в пункти вторинної переробки, підготує учнів до свідомого ставлення до екології, благоустрою міста Лисичанська».

  • Лисичанське КАТП 032806 закликає городян виконувати норми законодавства щодо сортування відходів

   Заступник директора з юридичних питань та правового забезпечення Лисичанського КАТП 032806 Вікторія Гусакова в стінах Управління патрульної поліції в містах Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному провела лекційне заняття щодо окремого сортування відходів.

  • Увага! Безкоштовний сервіс для електронного звітування – «Кабінет респондента»

   З 01 лютого 2019 року Державною службою статистики України запроваджено роботу безкоштовного сервісу для електронного звітування — «Кабінет респондента», зареєструватись можна за наступним посиланням https://statzvit.ukrstat.gov.ua.

   Консультації можна отримати за телефонами: (06452) 2-10-21, (099)-425-16-00 або надіславши лист на електронну адресу: [email protected].

   Управління статистики у місті Лисичанську

  • Лисичанські школярі - учасники обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН

   16 та 17 лютого у м. Рубіжне пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких та науково-технічних робіт Малої академії наук України учнів-членів Луганської обласної МАН. На цьогорічний обласний конкурс-захист до 12 наукових відділень було надано 75 науково-дослідницьких робіт з 3 міст та 5 районів нашої області. Серед них — 22 роботи учнів закладів освіти нашого міста.

   Конкурс проходив у три етапи: рецензування, іспит із базової дисципліни та захист наукових робіт.

  • Вихованці міської ДЮСШ гідно представили наше місто на змаганнях відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк з боротьби самбо

   16 лютого вихованці міської ДЮСШ гідно представили наше місто на змаганнях відкритого чемпіонату міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2005-2007 р.н., 2008-2010 р.н., присвячених пам’яті майстра спорту СРСР В.П. Потапова, які проходили у місті  Сєвєродонецьк. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Сватове, Лиман, Добропілля, смт. Троїцьке та Красноречинське.

   Вихованці нашої школи показали наступні результати:

   І місце – Микита Уровець (вагова категорія - 26 кг), Єгор Нікітенко (вагова категорія - 42 кг), Віктор Мішанков (вагова категорія - 71 кг);

  • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків спортивне та бойове, серед жінок спортивне

   16 лютого у місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків спортивне та бойове, серед жінок спортивне. В змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Сватове, Лиман, Добропілля, смт. Троїцьке та Красноречинське.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • Богдан Швець та Данило Корєєв призери відкритого всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби серед кадетів

   З 15 по 17 лютого вихованці міської ДЮСШ гідно представили наше місто на відкритому всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед кадетів на призи Федерації греко-римської боротьби Харківської області, який проходив у м. Харкові.

   Cеред 250 спортсменів майже з усіх областей України, за підсумками змагань  Богдан Швець виборов срібло - II місце. А Данило Корєєв став бронзовим призером, посівши ІІІ місце.

  • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо

   16 та 17 лютого у Лисичанську відбулись змагання відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо, у яких взяли участь 126 спортсменів з 5 команд Луганської області та команд Донецької та Харківської областей.

   Змагання проходили у 2 етапи:

   • І етап: змагання діти 4-6 років і молодші юнаки 7-9 років;
   • ІІ етап: старші юнаки, кадети, юніори, молодь та дорослі (10-30 років).

   За підсумками змагань найрезультативнішою командою стала команда Лисичанської міської ДЮСШ.

  • Учні міста взяли участь в обласних змаганнях з техніки велосипедного туризму у закритих приміщеннях

   16 лютого збірна команда клубу «Сокіл» представляла місто Лисичанськ на Обласних змаганнях з техніки велосипедного туризму у закритих приміщеннях серед учнівської молоді в с. Золоте Попаснянського району Луганської області.

   Золотовська школа № 5 гостинно зустріла велотурістів зі всієї Луганщини — міст Северодонєцьк, Кремінна, Лисичанськ, селищ Комишуваха та Золоте. Змагання проходили серед трьох вікових груп з виду змагань — фігурне володіння велосипедом.

  • В Палацах культури міста відзначили День закоханих!

   День Святого Валентина — це свято закоханих, яке щорічно відзначають 14 лютого. Увійшовши до української культури відносно нещодавно, День закоханих вже набув досить великої популярності. До цієї святкової дати в Палацах культури міста відбулась низка розважальних заходів.

   Так, у міському ПК відбувся інтелектуально-розважальний квест «Важкий шлях до серця» за мотивами гри «Форт Боярд».

  • В Лисичанську відбувся щорічний стрілецький турнір «Кубок Сокола»

   17 лютого на базі Лисичанської спеціалізованої школи №27 під патронатом військово-спортивного клубу «Сокіл» та Української спілки ветеранів Афганістану відбувся щорічний міський відкритий стрілецький турнір «Кубок Сокола», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

   У змаганнях взяли участь юні спортсмени загальноосвітніх навчальних закладів міста.

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 18 лютого, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   В ході засідання були розглянуті наступні питання:

   — номенклатури справ на 2019 рік: Лисичанської міської ради Луганської області, Привільської міської ради Луганської області, Лисичанської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості, Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради;

  • Акція «Ангели пам'яті» у місті Лисичанську

   18 лютого заклади освіти міста Лисичанська приєднались до Всеукраїнської акції «Ангели пам’яті», присвяченої вшануванню пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні.

   Об 11 годині ранку діти розвісили власноруч виготовлених паперових янголів на деревах закладів освіти, як згадку про тих, хто віддав життя за мир в Україні.

  • Пам'ятка про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на виборчих дільницях

   I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

   Визначено вимоги пожежної безпеки до виборчих дільниць у період проведення виборчої кампанії.

   Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць та агітпунктів покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму — на голів комісій, завідуючих агітпунктами та чергових.

   Із приміщень виборчої дільниці та агітпункту має бути не менше двох евакуаційних виходів з дверима, що відчиняються у напрямку виходу з приміщення.

  • У Лисичанську проведено профілактичний рейд у житловому секторі міста

   14 лютого співробітники Лисичанського міського управління та ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд в житловому секторі міста Лисичанська.

   Громадянам нагадали про необхідність регулярно стежити за станом електричної мережі та електричними побутовими приладами. В ході рейду співробітники ДСНС пояснювали мешканцям міста про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки при експлуатації печі на твердому палеві, і розповіли про найпоширеніші порушення, від яких виникають пожежі. Також, звернули увагу мешканців на те що в ніякому разі не можна залишати вдома маленьких дітей без нагляду, навіть на хвилину.

  • Співробітники ДСНС перевірили протипожежний стан виборчих дільниць

   З метою запобігання можливих пожеж та надзвичайних ситуацій на виборчих дільницях співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області було проведено огляд приміщень, які будуть задіяні під час проведення виборів Президента України.

   Всього на території міста буде відкрито 47 виборчих дільниць, які розташовані на 39 об’єктах.

  • Песни любви

   В феврале, когда мы уже устали от зимних холодов, празднуется День влюбленных или День святого Валентина. Этот праздник ассоциируется у всех не только с любовью, но и с долгожданным приближением весны.

   Вчера, 14 февраля, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялась концертная программа с участием члена литературного объединения «Исток» Михаила Лисицкого.

  • Комісія з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки відбулась у Лисичанську

   Сьогодні, 15 лютого, в Лисичанській міській раді відбулось чергове засідання комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки. Захід відбувся під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Лисичанської міської ради Олександра Савченка.

   Під час засідання члени комісії розглянули питання боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, в тому числі з розповсюдженням через так звані «закладки» з використанням електронних месенджерів, а також проведення відповідних профілактичних заходів з даного приводу серед молоді, зокрема у загальноосвітніх навчальних закладах міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля. З вищезазначених питань доповіли представники Лисичанського ВП ГУНП, Управління патрульної поліції в Луганській області та відділу освіти Лисичанської міської ради.

  • У Лисичанську шанували воїнів-інтернаціоналістів

   Сьогодні, 15 лютого, у сквері ім. Ю.О. Гагаріна, біля пам’ятного знака «Воїнам-інтернаціоналістам» відбувся траурно-урочистий мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-й річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

   У мітингу взяли участь міський голова Сергій Шилін, секретар міської ради Едуард Щеглаков, заступники міського голови, ветерани Афганістану, представники органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, міського військового комісаріату, учнівська молодь, мешканці міста.

  • В УТСЗН пройшло чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   13 лютого в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, які входять до складу комісії.

   Під час засідання членами комісії було розглянуто 47 справ, з них:

  • Графік роботи у вихідні дні

   Графік роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Лисичанської міської ради у вихідні дні відповідно до листа ЦВК № 21-28-229 від 18.01.2019 року.

   Місце розташування: м. Лисичанськ, вул. ім. М.Грушевського, 10, другий поверх, каб.25, тел. 7-32-70, 7-35-00.

   Відповідальна особа — начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Горшкова О.В., тел.7-32-70, 7-35-00.

  • 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

   Щорічно, 15 лютого, наша країна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. За традицією, вшановують всіх тих, хто брав участь у війнах на території Чилі, Іспанії, Єгипту, В’єтнаму, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших «гарячих точках» світу, та, найбільш масштабною і трагічною з них, все ж, залишається війна в Республіці Афганістан, яка тривала з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року.

   Десять років родини, чиї сини, брати і батьки брали участь у військових діях, з нетерпінням чекали на цей день. Однак не для всіх він прийшов радісним і щасливим. Тисячі наших співвітчизників, серед яких і лисичани, не повернулися до рідних домівок, деякі вважаються зниклими безвісти або такими, що потрапили в полон, частина — отримали поранення і повернулися додому інвалідами.

  • Лисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806 доводить до відома мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля (оновлено)

   Особистий прийом громадян директором Лисичанського КАТП Квіткою Олександром Єгоровичем проводиться за адресою: м.Лисичанськ, Iсаева балка, в установлені графіком дні та години — щосереди з 8.00 до 10.00. Виїзні прийоми — у додатково визначених місцях за попереднім записом за телефонами абонстолу. У разі перенесення особистого прийому директора, записаним громадянам повідомляється про дату проведення наступного особистого прийому громадян згідно з графіком.

  • В терцентре состоялась встреча с воином-интернационалистом Сергеем Ковалем

   30 лет назад, 15 февраля 1989 года, советские войска покинули Афганистан. В войне, которая длилась 10 лет, приняли участие немало наших земляков, шесть лисичан так и не вернулись домой.

   Немало воды утекло с того времени. Потихоньку зажили раны, стали мудрее и старше солдаты и офицеры. Но память о далеком Афганистане жива. Стереть события той войны не смогут ни годы, ни расстояния.

   В Лисичанском территориальном центре вчера, 13 февраля, состоялась встреча с воином-интернационалистом Сергеем Ковалем.

  • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Луганської області з боротьби вільної

   9 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби вільної серед молодших юнаків і дівчат 2004-05 р.н. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Лисичанська, Попасної, смт Марківка.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • «Пам'ять без кордонів»

   Під такою назвою сьогодні, 13 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшла зустріч поколінь.

   Гості заходу — учасник бойових дій в Афганістані, член спілки ветеранів Афганістану Сергій Володимирович Горбенко, ветеран Другої Світової війни Віталій Федорович Філонович, учасник бойових дій на Сході України Антон Андрійович Водченко, зустрілися зі школярами та студентами міста.

  • В Лисичанську пройшло засідання ДНПК

   У Лисичанській міській раді пройшло засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) з питань проведення профілактичних заходів по недопущенню виникнення африканської чуми свиней в м. Лисичанськ. Захід відбувся з метою виконання Протоколу засідання ДНПК при Луганській облдержадміністрації від 30.01.2019 № 1.

   Визначення дієвих заходів з ліквідації несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами за адресою м. Лисичанськ, кв. Центральний — основне питання обговорення під час засіданні комісії.

  • «Молодь обирає здоров'я»

   Саме таку назву мав щорічний конкурс агітбригад «За здоровий спосіб життя», який пройшов вчора, 12 лютого, у ЦПРШМ.

   Конкурс складався з літературно-музично-спортивної міні-композиції. Свої творчі, співочі, танцювальні та спортивні здібності демонстрували 11 команд учбових закладів міста: багатопрофільної гімназії, загальноосвітніх шкіл (ЗОШ) №№ 2, 3, 4, 5, 8, 9, 18, 24, 27, 29.

  • У міській раді пройшло засідання позачергової 58-ї сесії

   Сьогодні, 12 лютого, відбулось засідання позачергової 58-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради, ЗМІ.

   На розгляд депутатів міським головою було повторно винесене прийняте 31.01.2019 року міською радою рішення «Про скорочення чисельності працівників Лисичанської міської ради та її виконавчих органів та внесення змін до структури виконавчих органів».

  • Вітаємо учасників чемпіонату «ENERGY DANCE 2019» з перемогами

   10 лютого колективи Палаців культури міста та Привільської дитячої школи мистецтв взяли участь у чемпіонаті Луганської області «ENERGY DANCE 2019» організаторами, якого є WORLD UNION of CULTURE and ARTS (світова унія культури і мистецтв). Захід відбувся у м. Сєвєродонецьк, куди з’їхалися колективи з різних міст Луганської області. Серед колективів було багато гідних суперників, це майже 500 учасників — як сольні виконавці, так і групові, які отримали можливість розкрити свій танцювальний потенціал і реалізувати найсміливіші проекти.

  • Онлайн-виставка присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

   До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку архівних документів з фонду № 1 Лисичанської міської ради та її виконавчого комітету.

   Матеріали виставки можна знайти за наступним посиланням Онлайн-виставка, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

   Архівний відділ Лисичанської міської ради

    

    

  • Про екологічний стан м. Лисичанськ у 2018 році

   За інформацією Лисичанської міськрайонної філії державної установи «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» основними забруднювачами атмосферного повітря у місті залишаються підприємства міста, у т.ч. шахти ПАТ «Лисичанськвугілля» та працюючі підприємства міст Сєверодонецьк, Рубіжне, а також викиди від автотранспорту.

  • Лисичанські спортсмени взяли участь у ХХХVІІ всеукраїнському турнірі зі спортивної акробатики та стрибків на батуті

   З 6 по 9 лютого у місті Миколаїв відбувся ХХХVІІ всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики та стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів практично з усіх регіонів країни.

   Вихованці міської ДЮСШ стали призерами змагань, Сергій Кошарний виборов І місце, а Андрій Савков —ІІІ.

  • У Лисичанську завершились баскетбольні змагання ІІ відкритого Кубку Луганської області

   8 та 9 лютого у Лисичанську завершились баскетбольні змагання ІІ відкритого Кубку Луганської області, пам’яті «Заслуженого машинобудівника України» Івана Михайловича Митько.

   На урочистому відкритті змагань були присутні почесні гості: Євген Леонідович Кабаков — представник профспілки ветеранів ПАТ «Лисичанськвугілля», повний кавалер знаків «Шахтарська Слава» та Віктор Ніконорович Воробйов — голова Лисичанської профспілки ветеранів «ЛДГІК».

  • Вихованці міської ДЮСШ - володарі призових місць на відкритому чемпіонаті Сєвєродонецька з легкої атлетики

   9 лютого у Сєвєродонецьку пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь 45 спортсменів Лисичанська та Сєвєродонецька.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Дарина Степаненко (біг 30м, стрибок у висоту), Демид Соснін (стрибок у висоту), Марія Носаль (біг 30м), Ігор Корінний (стрибок у довжину);

  • Боксери Лисичанська взяли участь у обласному чемпіонаті

   8 та 9 лютого в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з боксу серед дорослих (2000 р. н. та старше), молоді (2001-2002 р. н.), юніорів (2003-2004 р. н.) та юнаків (2005-2006 р. н.). В змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів з міст та районів Луганської області.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

   І місце — Андрій Нечитайло (34 кг), Владислав Карпенко (46 кг), Данило Мустафінов (50 кг), Данило .Фатьянов (50 кг), Данііл Тішкін (54 кг), Олександр Суходулов (56 кг), Єгор Момот (57 кг), Данііл Анісімов (65 кг), Михайло Простяков (75 кг), Ілля Нечволод (80 кг);

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери відкритого чемпіонату міста Києва з айкідо

   Вчора, 10 лютого, у Києві пройшов відкритий чемпіонат міста з айкідо.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце:

   — номінація «Сінай»: Олександр Вершинін, Данило Лебедь, Кирило Шеховцов, Тетяна Лопата, Дмитро Решетняк, Софія Онопка;

   — номінація «Хайшитцу»: Данило Лебедь, Поліна Гєрасєва, Кирило Шеховцов, Марія Носаль;

  • Команди Лисичанської ДЮСШ взяли участь у 4 турі чемпіонату Луганської області з футзалу

   8 лютого у місті Сєвєродонецьк відбувся 4 тур чемпіонату Луганської області з футзалу серед команд-юнаків 2004-2005 р. н., 2006-07 р. н., 2008-2009 р. н.

   Команди Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

   — команда юнаків 2004-2005 р. н. матч Прорив (Сєвєродонецьк) — ДЮСШ (Лисичанськ) зіграла з рахунком 0:7;

  • Щодо проведеного перерахунку житлових субсидій

   Відповідно до п.17 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови КМУ від 27.04.2018 № 329), управлінням праці та соціального захисту населення, у зв’язку зі зміною з 01.01.2019 розміру тарифів на послугу з централізованого опалення, здійснено перерахунок житлової субсидії 5111 громадянам.

   Перерахунок житлової субсидії проведено без звернення громадян.

  • У міській раді пройшло засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

   Вчора, 7 лютого, в Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

   В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти структурних підрозділів Лисичанської міської ради, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, представники Лисичанського міського комісаріату, Управління патрульної поліції, Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області, Лисичанського міського краєзнавчого музею та громадських організацій.

  • Вітаємо учнів та викладачів мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ з нагородами

   2 лютого учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймось ж, брати мої!» на тему «Ідея Соборності України: творчість Шевченка: народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне, майбутнє», який відбувся на базі Сєвєродонецької дитячої художньої школи.

   Конкурс оцінювали компетентне журі:

   - Віктор Скубак – голова журі, викладач коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв, доцент, заслужений художник України, член Національної спілки художників України;

  • Друге засідання чергової 57-ї сесії пройшло у міській раді

   Сьогодні, 7 лютого, відбулось друге засідання чергової 57-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

   Під час засідання депутати заслухали звіти директорів комунальних підприємств ЛКСП «Лисичанськводоканал» — Максима Фатьянова, КП «ЛЖЕК № 5» — Дмитра Полюшка, КП «ЛЖЕК № 6» — Дмитра Працюка, КП «ЛЖЕК № 8» — Володимира Сиротіна, КП «Лисичанський Шляхрембуд» — Олександра Сенкевича про роботу підприємств за січень місяць, подальших планах та перспективах розвитку.

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 6 лютого, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, які входять до складу комісії.

   Під час засідання членами комісії було розглянуто 103 заяви, з них:

  • У міському музеї відбулася зустріч з ветеранами війни та праці

   Вчора, 6 лютого, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулася зустріч з ветеранами війни та праці, присвячена Дню першого визволення Лисичанська від фашистських загарбників. Захід проходив за ініціативи військово-історичного клубу ім. 279-ї Лисичанської стрілецької дивізії.

   В рамках заходу демонструвалися авторські фільми Дмитра Думчого «Битва за Лисичанськ. Перше визволення» та «Кривава висота 127», а також була представлена виставка військової форми клубу ім. 279-ї Лисичанської стрілецької дивізії, яка буде діяти до кінця лютого.

  • Комісія з експертно-правового аналізу оголошує конкурс з відбору адвокатів

   Комісія з експертно-правового аналізу оголошує конкурс з відбору адвокатів-експертів, які будуть залучені до експертно-правового аналізу кримінальних проваджень, в яких адвокатами надавалась безоплатна вторинна правова допомога.

   Конкурс здійснюється у два етапи:

   — розгляд Комісією анкет, отриманих від кандидатів;

   — індивідуальна співбесіда з кандидатами (у виключних випадках, за згодою Комісії — засобами електронного зв’язку).

  • Кір - контрольована інфекція

   Кір є одним з найбільш заразних захворювань, відомих у світі, однією з головних причин дитячої смертності. Кір — небезпечне вірусне захворювання, що швидко поширюється. 9 із 10 людей, з якими контактувала інфікована особа, теж захворіють, якщо вони не були щеплені. Інкубаційний період кору (тобто період, коли симптоми ще не проявляються) становить 6—21 днів. Згодом з’являються такі симптоми як висока температура, головний біль, нежить, сухий кашель, збільшення лімфовузлів, запалення слизової оболонки очей (сльозотеча, світлобоязнь, гнійні виділення), пронос та блювота. На 4—5 день хвороби з’являється червоний висип, який починається зі шкіри голови й обличчя, а згодом розповсюджується на все тіло. Хвороба із симптомами триває до 4 тижнів і більше.

  • Лисичанське КАТП 032806 висловлює вдячність споживачам, які не накопичують борги

   Лисичанське КАТП 032806 висловлює вдячність споживачам, які сумлінно щомісяця розраховуються за та не накопичують борги.

   Ми щиро вдячні мешканцям міста, які щомісячно вчасно розраховуються за комунальні послуги і сподіваємося, що боржники все ж вирішуватимуть питання погашення боргів у добровільному порядку.

   Заздалегідь вдячні абонентам за порозуміння та вчасний розрахунок за спожиті послуги.

  • У міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

   Сьогодні, 6 січня, у міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

   Членами Координаційної ради був заслуханий та затверджений план роботи Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2019 рік.

  • Розпочалася реєстрація на ЗНО

   5 лютого розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

   Цього року державну підсумкову атестацію у форматі ЗНО складатимуть учні 11-х класів закладів загальної середньої освіти, а також студенти закладів вищої та професійної освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

  • Правила поведінки під час ожеледиці

   Через ожеледицю в Україні різко зросла кількість травм серед населення: переломи, забої та надриви зв'язок. Уникнути травм при падінні можливо, головне - правильно впасти, крім того, важливо знати, як правильно ходити, щоб не посковзнутися.

   Прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей у період ожеледиці:

  • Как преодолеть зимнюю депрессию

   Зимняя пора с ее короткими и серыми днями, а также длинными и холодными ночами, может у кого угодно вызвать уныние, потерю мотивации и жизненных сил. К счастью, вам под силу поднять себе настроение и избавится от свойственной зиме хандры. Предлагаем вам 10 наилучших способов преодолеть зимнюю депрессию:

   — Физическая активность. Физические нагрузки — это прекрасный способ снять стресс. На протяжении дня физические упражнения придадут вам дополнительную энергию и заряд, а это обязательно скажется на вашем настроении!

  • Вітаємо Данила Удоденко з нагородами

   2 лютого у місті Таллінні (Естонія) відбувся міжнародний турнір з косікі карате, в змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з багатьох країн Європи.

   Вихованець Лисичанської ДЮСШ Данило Удоденко виборов ІІ місце в особистому заліку в розділі «Куміте», ІІ місце у командному заліку та був нагороджений грамотами і медаллю. Підготувала спортсмена Тетяна Політанська.

  • У міській раді пройшло чергове засідання виконкому

   Вчора, 5 лютого, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

   Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Про хід виконання у 2018 році міської програми розвитку системи освіти м. Лисичанська на 2016-2020 роки доповіла начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Тетяна Худоба (додається). Члени виконавчого комітету заслухали, погодили та винесли на розгляд чергового засідання міської ради цей проект.

  • Вітаємо юних лисичан з нагородами, отриманими на конкурсі-заліку зі спортивно-бальних танців!

   Вчора, 3 лютого, юні зірочки зразкового ансамблю бальних танців «Юнліс» (Лисичанський міський ПК, керівник Олександр Посошко) взяли участь у конкурсі-заліку зі спортивно-бальних танців «Золота туфелька 2019».

   Захід відбувся у місті Слов`янськ, куди з’їхалися більш ніж три сотні танцівників із Луганської, Донецької та Харківської областей. Це діти віком від 4 до 16 років та дорослі танцюристи. Більшість учасників конкурсу мають не одну почесну грамоту чи нагороду, здобуту на різноманітних танцювальних турнірах.

  • Лисичанські кікбоксери - переможці та призери змагань міста Сватове

   2 лютого у місті Сватове пройшли змагання на Кубок голови міста Сватове з кікбоксингу. В змаганнях взяли участь 75 спортсменів з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне та Сватове.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце – Володмир Хурт (67 кг), Руслан Юпатов (33 кг), Оскар Медведєв (35 кг), Данило Тютюнник (40 кг), Захар Козинський (40 кг), Євген Шевчук (75 кг);

  • Команди Лисичанської ДЮСШ зіграли у чемпіонаті Луганської області з футзалу

   2 лютого у м. Попасна відбувся 3 тур чемпіонату Луганської області з футзалу серед команд-юнаків 2004-2005 р.н., 2006-2007 р.н., 2008-2009 р.н.

   Команди Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з боротьби самбо

   2 та 3 лютого у м. Херсон відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з усієї країни.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце — Володимир Сєчкарьов (розділі «бойове самбо», вагова категорія — 56 кг);

  • Про Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями та Міжнародний день дітей хворих на рак

   Починаючи з 2005 року, щорічно 4 лютого світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби проти раку, а з 2018 року ще й Міжнародний день дітей хворих на рак. Організатором проведення заходу став Міжнародний протираковий союз (International Union Against Cancer, UICC). Всесвітня організація охорони здоров’я і Міжнародне агентство з вивчення раку надають підтримку в поширенні інформації про це захворювання. Мета проведення дня — привернути увагу громадськості до цієї глобальної проблеми, нагадати про те, наскільки небезпечні зараз онкологічні захворювання особливо серед дітей, яким так необхідна медична допомога.

   Основні факти:

  • 3 вида стресса и как с ними бороться

   Когда мы сталкиваемся с проблемой, вызывающей стресс, в первую очередь надо разложить ее на составные части. Так с ней будет проще совладать и найти разумный подход. Это поможет понять, насколько решение проблемы зависит от вас (полностью, частично или не зависит вовсе).

   1. Проблемная ситуация, в которой вы можете что-то изменить.

  • «Фортепіанна мозаїка»

   Під такою назвою, 31 січня, в концертній залі Лисичанської дитячої музичної школи № 2 відбувся конкурс популярної музики серед учнів фортепіанного відділу. В конкурсі взяли участь 27 солістів та 2 фортепіанних ансамблі.

   Юні конкурсанти порадували своїми різноманітними виступами батьків, викладачів та гостей музичного свята. За рішенням журі конкурсу переможцями стали:

  • Кір - одне з найбшльш заразних захворювань

   Що варто знати про кір

   Кір передається повітряно-крапельним шляхом. Джерело інфекції — хвора на кір людина. Вона розповсюджує вірус з моменту появи перших ознак хворби і аж до п’ятого дня з початку висипу при диханні, кашлі, чханні та розмові.

   Сприятливість до кору дуже висока. Це одне з найбільш заразних захворювань. Контагіозність вірусу складає майже 100%. У робочому чи навчальному колективі від одного хворого протягом дня кором інфікуються усі, хто не має штучного або набутого імунітету.

   Високий рівень контагіозності зумовлений летючістю збудника кору. Вірус легко проникає навіть крізь замкові щилини та інші щилини у дверях, вікнах; вентиляційну систему тощо. Тож для зараження кором не потрібно контактувати із хворим. Достатньо перебувати з ним в одному будинку. Водночас вірус нестійкий до зовнішнього середовища. Особливо до сонячного проміння.

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   30 січня 2019 року в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

  • Міська комісія ТЕБ і НС запропонувала вжити заходи, які дозволять локалізувати спалах кору у Лисичанську, призупиняти навчання у школах та садочках не будуть

   Сьогодні, 1 лютого, в міській раді Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови — начальника відділу мобілізаційної та режимно-секретної роботи та цивільного захисту населення Володимира Агафонова.

   Під час засідання члени комісії обговорили складну епідемічну ситуацію із захворюваності на кір у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

   Комісія констатувала, що станом на 1 лютого у місті Лисичанську зареєстровано спалах кору та класифікувала випадки захворювання на кір, як надзвичайну ситуацію природного характеру об’єктового рівня.

  • У Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

   Вчора, 31 січня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головування заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

   Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти; дитини, позбавленої батьківського піклування; про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про призначення опікунів та піклувальників над дітьми та про відчуження житла, вирішили підготувати відповідні проекти та винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

  • Роз'яснення щодо правил захисту від переохолодження й обмороження

   Причинами обморожень та переохолоджень організму можуть бути: низька температура повітря (нижче 10-15 градусів), сильний вітер, тісне сире взуття, вимушене тривале нерухоме положення, тіла тривале перебування на морозі в стані алкогольного сп’яніння.

   Щоб уникнути переохолодження та обмороження тіла, варто дотримуватися простих правил:

   1. Носіть просторий одяг. Це сприяє циркуляції крові. Краще одягнути три тонких светри, ніж один грубий. Між шарами одягу залишається повітря, яке утримує тепло.

  • В Лисичанске прошло ежегодное собрание общественной организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска»

   Сегодня, 28 февраля, в Лисичанском городском совете члены общественной организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска» провели ежегодную встречу с руководством города, представителями структурных подразделений городского совета и местных органов государственной власти.

   В мероприятии приняли участие первый заместитель городского головы Андрей Шальнев и управляющий делами Лисичанского городского совета Александр Савченко.

  • «О.Ч.А.Г. Історії про дім в період турбулентності»

   Під такою назвою, вчора, 27 лютого, у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки, що проходить в рамках проекту «Схід Дім — усні історії в художній практиці» та реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

   Матеріали для виставки зібрані в прифронтовій смузі Луганської області в період з грудня 2016 по грудень 2017 років.

  • Вітаємо лисичан - переможців та призерів Всеукраїнських змагань з сучасної хореографії «Grand Prix - 2018»!

   25 лютого у м. Харків відбулися Всеукраїнські змагання з сучасної хореографії «Grand Prix — 2018». Цього року у змаганнях взяли участь зразковий хореографічний колектив «Street dance» (Лисичанський ПК «Діамант», керівник Вікторія Магомаєва), хореографічний колектив «Зоряночка» (Привільська ДШМ, викладач Ганна Зилікова) та хореографічний колектив «Родзинка» (Привільська ДШМ, викладач Вікторія Сподіна).

  • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату з легкої атлетики

   23 та 24 лютого в місті Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2001-2002, 2003 р. н. В змаганнях взяли участь 110 спортсменів з 10 міст Донецької та Луганської областей.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Дарина Степаненко (біг 60 м), Наталія Постолатьєва (біг 600 м);

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату з дзюдо

   З 23 по 25 лютого у місті Слов’янськ пройшов відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків 2005-2010 р. н. В змаганнях взяли участь понад 270 спортсменів з Харківської, Донецької та Луганської областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • Вихованці міської ДЮСШ зайняли І та ІІ місця на чемпіонаті з боксу

   23 та 24 лютого в місті Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат міста з боксу, присвячений 75-річниці звільнення міста Рубіжне від німецько-фашистських загарбників. В змагання взяли участь 70 спортсменів з Лисичанська, Рубіжного, Старобільська, Кремінної, Щастя, Сватове.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з жиму лежачи

   З 18 по 23 лютого в місті Коломия пройшов чемпіонат України з жиму лежачи. В змаганнях взяли участь 250 спортсменів з усіх областей України. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце — Поліна Кочерова (категорія до 84 кг) з результатом 55 кг;

   ІІ місце — Дмитро Бондаренко (категорія «Ветерани 74 кг») з результатом 85 кг;

  • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів відкритого чемпіонату з косіки карате!

   23 та 24 лютого в міст Селідово (Донецька область) пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з косіки карате. В змаганнях взяли участь 200 спортсменів з Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   Розділ Ката:

   І місце — Денис Дегтяренко;

  • Весной газ требует особого внимания!

   Лисичанское управление по эксплуатации газового хозяйства (далее ЛУЭГХ) обращается к абонентам, собственникам домов, работникам ЖЭКов, ОСМД, ведомств, с просьбой проверить состояние, находящихся в собственности, исправность дымовых и вентиляционных каналов.

   С наступлением весны повышается опасность при пользовании природным газом. Причины этого частые перепады температуры воздуха и атмосферного давления, неустойчивые заморозки, кратковременные прерывистые ветры. Это отрицательно влияет на работу приборов с отводом продуктов сгорания в дымоход.

  • Літній відпочинок для дітей

   Адміністрація Дитячої оздоровчої установи (ДОУ) «Весна» пропонує літній відпочинок в дитячому таборі «Весна», який розташований на самому березі Азовського моря (1-а лінія), в курортному селищі Новопетрівка Бердянського району Запорізької області, в 15-ти км від центру м Бердянська.

  • Дитяче оздоровлення влітку 2018 року

   ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина» пропонує провести дитяче оздоровлення в літній період 2018 року.

   За додатковою інформацією та направленням попередньої заявки для формування заїздів звертатися до адміністрації ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина» за адресою: 92300, смт Новопсков, вул. Українська, 218.

  • Лисичанські вчителі опановували Концепцію Нової української школи

   16-17 та 23-24 лютого на базі Лисичанського методичного центру відбулась перша очна установча сесія для вчителів початкових класів та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста, які з 1 вересня 2018 року будуть працювати в умовах Нової української школи.

  • Сергій Шилін зустрівся з представниками NRC (оновлено)

   Сьогодні, 26 лютого, міський голова Сергій Шилін зустрівся з представниками Норвезької Ради у справах біженців в Україні (NRC): провідним спеціалістом департаменту «Укриття» представництва NRC в Україні Антуаном Барб'є та координатором департаменту «Укриття» відділу непродовольчої допомоги представництва NRC в Україні Віталієм Єфименко. Також у заході взяли участь завідувач Сектору у Луганській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Сергій Копилов, начальники управління капітального будівництва та відділу з обліку, розподілу та приватизації житла Лисичанської міської ради Світлана Земляна та Тетяна Перепелиця.

  • Лисичанські музиканти - лауреати Міжнародного фестиваль-конкурсу «Золотий Орфей»

   Минулого тижня у м. Дніпро відбувся Х Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей», який зібрав учасників з України, Грузії та Польщі. Виступ інструментального дуету Валерія Сидоренко та Олександра Могильникова (керівник Валерій Сидоренко, ПК ім. В.М. Сосюри) вразив журі та глядачів своєю майстерністю та професіоналізмом. Дует було нагороджено дипломом лауреата І ступеню та кубком в номінації «Інструментальні дуети».

   Вітаємо Валерія Сидоренко та Олександра Могильникова з перемогою та бажаємо творчих успіхів!

   Відділ культури Лисичанської міської ради

  • Лисичанські школярі взяли участь у Чемпіонаті Луганської області з техніки пішохідного туризму

   24 лютого в місті Рубіжне відбувся Чемпіонат Луганської області з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритих приміщеннях.

   Чемпіонат проводиться щорічно Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства з метою пропаганди спортивного туризму та виховання у молоді патріотизму, любові до України. У змаганнях взяли участь понад 130 учасників з 11 міст та районів Луганської області.

  • В міській раді пройшло засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення

   Сьогодні, 26 лютого, відбулось засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника міського голови Андрія Якимчука. В заході взяли участь члени комісії та запрошені керівники підприємств.

  • Щодо державної фінансової допомоги роботодавцям на створення нових робочих місць для осіб з інвалідністю

   До уваги роботодавців!

   Фондом соціального захисту інвалідів здійснюється фінансове заохочення роботодавців області для створення нових робочих місць для осіб з інвалідністю, а саме:

   — надання підприємствам, установам та організаціям, фізичним особам, які використовують найману працю (роботодавцям), безвідсоткової цільової позики (на поворотній основі із строком повернення до трьох років);

  • В Лисичанском терцентре состоялся вечер романса

   23 февраля в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялся вечер романса. Эти прекрасные и удивительные, пленительные и вдохновляющие, волнующие и страстные мелодии с первых минут заворожили всех подопечных терцентра.

   В исполнении Михаила Лисицкого в этот вечер прозвучали не только известные, но и редко исполняемые романсы. В качестве аккомпаниатора выступили преподаватели музыкальной школы № 2 Ольга Стопа и Ольга Демченко. Их виртуозная игра на фортепиано вызвала у присутствующих восторг и массу положительных эмоций.

  • Лисичанин Сергей Иосифович Варвянский отпраздновал 95-летие

   23 февраля свой 95-й день рождения отметил участник боевых действий, ветеран — Сергей Иосифович Варвянский.

   Сергей Иосифович Варвянский родился на хуторе Варвянском, что в Полтавской области. 20 мая 1942 года был направлен на фронт в качестве командира отделения связи 955 стрелкового полка. Прошел всю войну. В 1945 году демобилизован по 3-м ранениям. Сергей Иосифович является кавалером Орденов Второй мировой войны І, ІІ степени, награжден медалями «За боевые заслуги», «За мужество», а также имеет множество юбилейных наград.

  • У Лисичанську відбулась прес-конференція «Місто у безпеці: співпраця для виявлення та вирішення питань безпеки Лисичанська»

   Сьогодні, 23 лютого, керуючий справами Лисичанської міської ради Олександр Савченко взяв участь у прес-конференції на тему «Місто у безпеці: співпраця для виявлення та вирішення питань безпеки Лисичанська» в рамках ініціативи «Права людини та правосуддя», що проходила в приміщенні в приміщенні Лисичанської центральної бібліотеки. Організатором заходу виступила громадська організація «Фонд громад «Знання і справедливість».

  • Співробітники ДСНС та Національної поліції провели рейд у м. Лисичанськ

   Порушення правил пожежної безпеки в опалювальний період — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті. З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях безпеки, 20 лютого особовим складом Лисичанського міського управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій(ДСНС) спільно зі співробітниками Національної поліції був проведений профілактичний рейд у приватному житловому секторі м. Лисичанськ.

  • Оздоровча кампанія - 2018

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради доводить до відома батьків та осіб, що їх заміняють, плани-графіки направлення груп дітей пільгових категорій до закладів відпочинку та оздоровлення, а також порядок отримання путівок для оздоровлення і відпочинку дітей пільгових категорій за рахунок бюджетних коштів до Міжнародного дитячого центру «Артек» (Київська обл.) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса).

   За детальною інформацією звертайтеся за адресою: вул. Сєвєродонецька, 62, каб. 37, тел. (06451) 7-29-39, 7-33-22.

  • Запрошуємо на службу в Державну службу України з надзвичайних ситуацій

   Повідомляємо: проводиться набір на вакантні посади в Частину піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області в м. Лисичанськ:

   • - начальник групи піротехнічних робіт;
   • - начальник відділення групи піротехнічних робіт;
   • - старший сапер;
   • - сапер;
   • - водій-сапер;
   • - старший водолаз-сапер;
   • - водолаз-сапер;
   • - фельдшер;
   • - механік-водій-сапер;
   • - екскаваторник-сапер;
   • - кранівник-сапер.

   Пропонуємо: офіційне працевлаштування, пільговий стаж, соціальні гарантії, висока заробітна плата, отримання пільг, як у учасників бойових дій.

  • Про заборгованість із заробітної плати по м. Лисичанськy

   За інформацією Державної служби статистики України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.01.2018р. становила 67203,2 тис. грн.

   Структура боргу із заробітної плати наступна:

   • — економічно активні підприємства — 64345,4 тис. грн. або 95,75%;
   • «Світ моделей - 2018»

    Вчора, 22 лютого, відбувся міський конкурс науково-технічної творчості «Світ моделей».

    Метою конкурсу є розвиток науково-технічної творчості учнівської молоді, пропаганда та популяризація досягнень дитячих колективів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва.

    До участі у конкурсі були запрошені учні загальноосвітніх навчальних закладів віком від 11 до 17 років, переможці шкільних конкурсів.

   • Це необхідно знати про комерційні прилади обліку!

    22 червня 2017 року набув чинності Закон України від № 2119-VIII «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

    Законом встановлено, що у будівлях, які на день набрання чинності цим Законом були приєднані до зовнішніх інженерних мереж і не були оснащені лічильниками тепла, мають бути встановлені лічильники обліку теплової енергії до 2 серпня 2018 року.

   • Сергій Шилін зустрівся із надзвичайним і повноважним послом Посольства Королівства Бельгія в Україні паном Люком Якобсом

    Сьогодні, 22 лютого, міський голова Сергій Шилін зустрівся із надзвичайним і повноважним послом Посольства Королівства Бельгія в Україні паном Люком Якобсом. Також у заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами міської ради Олександр Савченко, другий секретар Посольства Королівства Бельгія в Україні пан Дірк Декостер і представник UNDP Юлія Самус.

   • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

    Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

    До 1 травня задекларуйте свої доходи!

    Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347, I поверх,

    Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

    ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • ДПІ відповідає на запитання

    ЗАПИТАННЯ: Чи включають поворотну фінансову допомогу в доходи підприємця?

    ВІДПОВІДЬ: Ні, сумі поворотної фінансової допомоги не місце серед оподатковуваних доходів. І все тому, що фінансова допомога (займ) відповідно до умов договору підлягає обов’язковому поверненню у встановлений термін. У доходи фізичної особи вона може потрапити при списанні такого боргу кредитором.

   • За січень поточного року платниками Лисичанського регіону забезпечено позитивну динаміку податкових надходжень

    «За січень 2018 року до зведеного бюджету від платників міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля надійшло 27,8 млн грн. Динаміка приросту надходжень становить 4,9 млн грн., або 21,4 відсотка, — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Надходження єдиного соціального внеску склали 18,7 млн грн, що більше минулорічних показників на 5,7 млн грн., або на 43,9 відсотка».

    До місцевого бюджету лисичанськими платниками спрямовано 16,6 млн грн., що перевищує минулі показники на 3,7 млн грн., або на 28,3 відсотка.

    Найбільш питома вага в структурі надходжень до місцевого бюджету належить податку з доходів фізичних осіб — майже 80 відсотків (12,7 млн грн.), далі: єдиний податок — 17,0 млн грн., плата за землю — 1,1 млн грн., акцизний податок — 0,7 млн гривень.

   • Для отримання податкової знижки за навчання необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи

    Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у ст.166 Податкового кодексу України (ПКУ). До даного переліку включається сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року. Тобто для отримання податкової знижки за результатами 2017 року податкова декларація про майновий стан і доходи подається до кінця 2018 року.

   • Увага! Внесено зміни до постанови КМУ № 1336 "Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"

    ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: Урядом прийнято постанову КМУ № 984 від 18.12.2017р. «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000р. № 1336». Дані зміни набули чинності 20 грудня 2017 року. За новими правилами суб’єкти господарювання, які перебувають на загальній системі оподаткування, мають право проводити розрахункові операції без використання РРО на загальну суму:

    — до 500 тис. грн. (було 200 тис. грн.) при здійсненні наступних видів діяльності: роздрібна торгівля через засоби пересувної торговельної мережі; роздрібна торгівля на ринках — продаж страв та безалкогольних напоїв у буфетах вищих навчальних закладів; роздрібна торгівля, громадське харчування і побутове обслуговування на території закритих військових гарнізонів; надання послуг бібліотеками;

   • До уваги іноземців та осіб без громадянства

    У зв’язку із набранням чинності Наказу Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків» змінено порядок проведення реєстрації, отримання картки платника податків для іноземців та осіб без громадянства.

    Для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей з Державного реєстру для іноземців та осіб без громадянства використовуються дані документа, що посвідчує особу, а саме:

    — паспортний документ іноземця — документ, виданий уповноваженим органом іноземної держави або статутною організацією ООН, що підтверджує громадянство іноземця, посвідчує особу іноземця або особу без громадянства; надає право на в’їзд або виїзд з держави і визнається Україною;

   • Увага! З 01.01.2018р. набули чинності зміни до ЗУ від 08.07.2010р. №2464-VІ "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"

    ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: у зв’язку з прийняттям Закону України від 03 жовтня 2017 року № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», яким внесено зміни, зокрема, до частини четвертої статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон № 2464) та які набули чинності з 01 січня 2018 року повідомляє наступне.

    Згідно із внесеними змінами з 01.01.2018 особи, зазначені, у пунктах 4 та 5 ′ частини першої статті 4 Закону № 2464, звільнятимуться від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — єдиний внесок), якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України від 09 липня 2003 року № 1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі-Закон № 1058), та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

   • До відома осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

    ДПІ у м.Лисичанську інформує: в рамках проведення кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в «Електронному кабінеті» реалізовано можливість сформувати фізичними особами запити для отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків та отримати відповіді на такі запити, а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Лисичанські рятувальники зустрілись з ветераном Афганістану

    15 лютого 2018 року минуло 29 років з дня виводу військ з Афганістану. Багато бійців, які не побоялися у разі потреби віддати власне життя в тій війні, сьогодні проживають у м. Лисичанськ. 16 лютого керівництво Лисичанського міського управління ГУ ДСНС запросили ветерана-афганця Сергія Олександровича Павлова на зустріч у форматі «круглого столу» з лисичанськими вогнеборцями. На сьогодні Сергій Олександрович є членом правління Лисичанського Союзу Ветеранів Афганістану. Зі слів Сергія Олександровича у 1988 році у Лисичанську нараховувалось більш ніж 400 учасників бойових дій в Афганістані.

    Під час зустрічі ветеран-афганістану розповів про часи своєї строкової служби у період з 1986 по 1988 рік. У всіх присутніх його розповідь викликала неймовірну повагу. Лисичанські ДСНСники вважають, що молодому поколінню необхідно пам’ятати та шанувати історію.

   • Лисичанський ансамбль «Рапсодія» здобув І місце на фестивалі-конкурсі «Золотий Орфей»

    17 та 18 лютого ансамбль викладачів «Рапсодія» (Лисичанська ДШМ № 1) у складі: Валерія Сидоренко, Маргарити Погрібної, Олени Духновської та Володимира Бахтіна взяли участь у X Відкритому Міжнародному фестивалі-конкурсі пісні та музики «Золотий Орфей», який відбувся у м. Дніпро.

    Інструментальний ансамбль «Рапсодія» був створений в 2015 році. Спочатку це було інструментальне тріо викладачів у складі Олени Духновської (скрипка), Маргарити Погрібної (фортепіано) та Валерія Сидоренко (акордеон).

   • Спільна профілактична робота співробітників ДСНС та медичних працівників м. Лисичанськ

    Згідно з планом невідкладних заходів щодо попередження пожеж, загибелі та травмування на них людей на 2018 рік у Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 1 міста Лисичанська та Луганському обласному наркологічному диспансері у лютому робітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичну бесіду з медичними працівника лікарні на теми: «Дотримання ППБ», «Дії при виявленні ВНП» та «Правила безпеки життєдіяльності у зимовий період». Рятувальники нагадали правила користування вогнегасником та дії у разі пожежі. Працівники лікарні уважно слухали доведену до них інформацію, задавали багато питань, на які отримували відповіді.

   • Дотримуйтесь правил безпеки при перебуванні на льоду

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до мешканців та гостей міста утримуватися від виходу на тонкий лід і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам, також слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при перебуванні на льоду.

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

   • В Лисичанську пройшов Чемпіонат міста з греко-римської боротьби

    17 лютого у спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов Чемпіонат міста Лисичанська з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь 76 спортсменів.

    Переможцями, виборовши золоті нагороди, стали наступні вихованці міської ДЮСШ: Тимур Гробарський, Олександр Вісягін, Владислав Вдовиченко, Андрій Савенко, Артур Лигін, Степан Тадика, Єгор Бабіч, Ігнат Мирошниченко, Іван Івченко, Артем Зябля, Михайло Шацьков, Костянтин Даніловський, Нурлам Байрамов, Віталій Мухутдінов, Леонід Шестопалов, Владислав Бушля, Михайло Корженко.

   • Лисичанські футболісти взяли участь у турнірі з футзалу

    17 лютого в Льодовому палаці міста Сєвєродонецьк пройшов турнір з футзалу серед ветеранів 50 років та старше. Лисичанські футболісти прийняли участь в турнірі та показали наступні результати, а саме:

    Лисичанськ — Сєвєродонецька міськрада 2:2;

    Лисичанськ — Кремінна 1:3;

   • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів Чемпіонату Луганської області з боротьби самбо!

    18 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов Чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2004-06, 07 р. н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з Лисичанська, Рубіжного Сєвєродонецька, Сватове, смт Троїцьке, Краснореченське.

    Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце — Микита Кликов (57 кг), Микита Зубков (62 кг), Катерина Тростянська (70 кг), Ілля Парамонов (68 кг);

   • В міській ДЮСШ пройшов Відкритий чемпіонат Лисичанська з боротьби самбо

    18 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов Відкритий чемпіонат міста Лисичанська з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2004-06, 07 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів з Лисичанська Харкова, Рубіжного Сєвєродонецька, Сватове, смт Троїцьке, Краснореченське.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце — Альона Базік (37 кг), Мирослава Савченко (52 кг), Матвій Савченко (34 кг), Єгор Никитенко (38 кг), Олександр Худолей (+50 кг), Всеволод Сивоконь (38 кг), Віктор Мішанков (50 кг), Едуард Алексєєв (54 кг);

   • Вітаємо лисичан - переможців та призерів Відкритого чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного двоборства!

    16 та 17 лютого в місті Бахмут пройшов Відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат. В змагання взяли участь 120 спортсменів з 10 міст Донецької та Луганської областей.

    Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце — Михайло Касьянов ( біг 1500м, 800 м);

   • Пам'яті Небесної Сотні присвячується...

    Під такою назвою сьогодні, 20 лютого, в Лисичанському краєзнавчому музеї пройшов урочисто-траурний захід.

    До музею завітали заступник Лисичанського міського голови Ігор Ганьшин та керуючий справами міської ради Олександр Савченко; рятувальники на чолі з начальником Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, полковником служби цивільного захисту Сергієм Мазаловим; прикордонники оперативно-бойової прикордонної комендатури «Лисичанськ», що базуються в нашому місті; студенти Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, ДВНЗ «Лисичанський нафтохімічний технікум» та Донбаського державного технічного університету.

   • «Open-fest вихідного дня»

    Під такою назвою, 7 лютого, в приміщенні Вищого професійного училища (ВПУ) № 92 м. Сєверодонецька відбулося свято вихідного дня. Це вже третій подібний захід, організований в рамках співпраці Лисичанського міського Палацу культури і ВПУ № 94 м. Лисичанська разом з Міжнародною організацією з міграції (МОМ). Цього року Open-fest вийшов за межі міста Лисичанська, до свята приєдналися студенти ВПУ № 92.

    Впродовж заходу учасники мали змогу взяти участь у розважально-ігровій програмі для дітей з аніматорами та у кулінарному майстер-класі, зробити селфі з ляльками велетнями, побачити презентацію професій ВПУ № 94 та переглянути виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва м. Лисичанська.

   • Учні Лисичанської ДШМ №1 здійснили подорож до Західної України

     З 7 по 17 лютого учні шкіл естетичного виховання - переможці конкурсу «Україна очима дітей АТО» здійснили чергову захоплюючу подорож до Західної України у складі «Арт-каравану дружби». Подорож ініційована Всеукраїнською громадською молодіжною організацією «Молодіжний Рух «Здорова Україна» спільно з Закарпатською ОДА.

    До складу делегації увійшли учні Лисичанської ДШМ №1: Софія Панічевська (викладач Ольга Тєлушкіна), Поліна Руда (викладач Анжеліка Горбачик), Юлія Попович (викладач Ольга Агафонова).

   • Провідний методист Лисичанської ЦБС Марія Пікуль пройшла навчання у V Зимовій школі молодих бібліотекарів

    З 12 по 15 лютого провідний методист Лисичанської ЦБС Марія Пікуль взяла участь у V Зимовій школі молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації, що проходила в Закарпатській області, с. Ізкі (Еко-курорт «Ізкі»). Організатором школи виступила Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.

    Програма школи складалася з корисних та цікавих тренінгів з найактуальніших тем, а саме: «Трансформація сучасних бібліотек», «Пошук та критичний аналіз інформації», «Бібліотека як бренд міста», «Бібліотека в соціальних мережах: комунікація та створення контенту», «Мобільні технології в обслуговуванні читачів», «Використання плейкастів та QR кодів в бібліотечній роботі» та ін.

   • У Лисичанській міській раді пройшло засідання виконкому

    Сьогодні, 20 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання були розглянуті питання про опіку та піклування, про облік та розподіл житлової площі.

    Члени виконавчого комітету взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії міської ради звіт щодо виконання міського бюджету за 2017 рік, інформацію про виконання у 2017 році міської Програми розвитку системи освіти на 2016 — 2020 роки та проект Програми природоохоронних заходів місцевого значення на 2018 рік; заслухали та взяли до відома інформацію про стан моніторингу погашення підприємствами, установами та організаціями заборгованості із заробітної плати.

   • Про епідемічну ситуацію з кору в місті

    Лисичанська міськрайонна філія ДУ «Луганський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що станом на 14.02.2018 р. в м. Лисичанську зареєстровано 1 випадок ймовірного захворювання на кір.

    На даний час захворівший знаходиться на обстеженні та лікуванні в центральній міській лікарні ім. Титова.

    Проведено епідеміологічне обстеження вогнища, встановлено коло осіб, які спілкувалися з хворим. Встановлюються шляхи та фактори передачі інфекції.

   • 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

   • Як у мікрорайонах міста зиму проводжали та весну зустрічали...

    DSCN4971Минулої п’ятниці біля Палаців культури міста відбулись святкові масляні гуляння. Неповторні, веселі, колоритні свята, сповнені народних ритуалів та обрядів, супроводжувалися рядженими, яскравими вокальними та хореографічними номерами.

    Упродовж свят присутніх частували млинцями, варениками, домашньою ковбасою і запашним чаєм. Учасники гулянь в яскравих українських костюмах під фольклорну музику та з веселим настроєм запрошували до столу усіх бажаючих.

   • Лисичанські школярі грали у КВК ЮІР

    Сьогодні, 19 лютого, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов міський етап клубу веселих та кмітливих юних інспекторів руху (КВК ЮІР). Команди з восьми шкіл міста показували свої знання з безпеки дорожнього руху в цікавій та дотепній формі.

    Знання та артистизм учасників оцінювало журі: головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Юлія Курпас, заступник директора з виховної роботи ЛСШ І — ІІ ст. № 8 Вікторія Науменко, заступник директора з виховної роботи ЗОШ І — ІІ ст. № 14 Оксана Лапенкова, педагог-організатор ЛСШ І — ІІ ст. № 27 Ірина Белоус та представники патрульної поліції Оксана Оспицева та Сергій Іванов.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Сьогодні, 19 лютого, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    Під час засідання були розглянуті питання про номенклатури справ на 2018 рік Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та ПП «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь».

   • Педагогічний колектив ясла-садка «Шпачок» став Лауреатом конкурсу «Освітній Оскар-2017»

    З червня 2017 року по січень 2018 року педагогічний колектив Лисичанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 «Шпачок» приймав участь у Всеукраїнському конкурсі «Освітній Оскар-2017», організатором якого була видавнича група «Шкільний світ» під патронатом Міністерства освіти і науки України.

    Мета конкурсу — знайти і поширити кращий інноваційний досвід останніх років у системі освіти України, що відповідає сучасним реаліям, зокрема Концепції Нової української школи.

   • У Лисичанську пройшов фінал шкільної баскетбольної ліги

    Протягом січня-лютого 2018 року команди закладів загальної середньої освіти міста Лисичанська взяли участь у міських змаганнях з баскетболу. Змагання проводились відділом освіти Лисичанської міської ради в рамках Календарного плану комплексних спортивно-масових фізкультурно-оздоровчих заходів обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

   • Вітаємо ясла-садок «Усмішка» з IV місцем у рейтингу 100 кращих ДНЗ України!

    В дошкільному навчальному закладі (ДНЗ) № 5 «Усмішка» працюють творчі, талановиті педагоги, які постійно удосконалюють навколишній простір з метою створення розвивального середовища та всебічного гармонійного розвитку дошкільнят.

    Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу бере активну участь у різноманітних конкурсах та постійно ділиться з колегами досвідом своєї роботи.

   • Лисичани святкували Масляну

    Вчора, 18 лютого, на площі Перемоги пройшли народні святкові гуляння на честь завершення Масляного тижня.

    Гучна концертна програма з чудовими українськими піснями, хореографічними номерами та жартівливими гуморесками дарувала всім присутнім гарний настрій та немов запрошувала долучитися до веселого свята. Розваги на площі чекали на кожного: за віком та покликом.

   • Как на Масляной неделе в потолок блины летели!

    Масленица — самый веселый и сытный народный праздник, пришедший к нам из языческой культуры и сохранившийся после принятия христианства. Основным угощением Масленицы служат блины. Круглые, румяные, горячие — они являют собой символ солнца и весны.

    Ежегодно в Лисичанском территориальном центре проходят мероприятия, посвященные Масленице. Не стал исключением и год нынешний, 16 февраля в учреждении прошел праздник, посвященный проводам зимушки-зимы. Подопечные терцентра с удовольствием слушали рассказ о традициях Масленицы и вместе с преподавателями Лисичанской детской музыкальной школы № 2 исполняли обрядовые колядки, шуточные песни и частушки.

   • Профілактика гострих кишкових інфекцій для населення

    86aa16e8b07ae255a1755122077cf246_xlЗа 12 місяців 2017 року в м. Лисичанську захворюваність гострими кишковими інфекціями у порівнянні з 2016 роком знизилась на 0,03% та склала 198,36 на 100 тисяч населення.

    Епідемічних ускладнень щодо кишкових інфекцій не зареєстровано, проте ситуація у м. Лисичанську щодо кишкових інфекцій характеризується нестабільністю. Періодично реєструється перевищення тижневих рівнів захворюваності. Найбільші рівні захворюваності реєструються серед неорганізованих дітей до 4 років.

   • Любов усюди: День Святого Валентина відсвяткували у Лисичанську

    День Святого Валентина — дуже незвичайне і романтичне свято, коли закохані отримують ще одну можливість сказати один одному про свою любов і подарувати приємні подарунки.

    Увійшовши до української культури відносно нещодавно, День Св. Валентина вже набув досить великої популярності, особливо серед молоді, і святкується більшістю населення України.

    14 лютого в Палацах культури міста відбулись розважальні заходи для молоді міста: шоу-програма «Любов — це найцінніше!» (КЗ «Лисичанський міський ПК»); розважальна програма «Диско-паті» (КЗ «Лисичанський ПК «Діамант») та тематична вечірка «Стріла кохання» (КЗ «ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська»).

   • ДПІ відповідає на запитання

    ЗАПИТАННЯ: Чи може підприємець — загальносистемник сплачений податок на землю включати до витрат?

    ВІДПОВІДЬ: Ні, сплачений податок на землю не може потрапити у витрати навіть за умови, що умові, що це ділянки, експлуатація яких протягом звітного періоду принесла дохід фізичній особі-підприємцю на загальній системі оподаткування. Земельній податок не входить в перелік витрат, суми яких підприємцям дозволено включати до складу витрат, пов’язаних з господарською діяльністю.

   • Протягом минулого року за послугами до Лисичанської ДПІ звернулося майже 41 тисяча платників податків

    «Протягом січня — грудня 2017 року до Лисичанської ДПІ звернулося 40605 платників податків. Протягом минулого року фахівцями центру було надано 11220 адміністративних послуг представникам бізнесу та громадськості», — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан.

    Найбільш затребувана послуга — видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Таку послугу за минулий рік отримали 5187 громадян Лисичанського регіону.

   • Продовжується кампанія декларування - 2018

    Державна пожаткова інспекція у м. Лисичанську нагадує: продовжується кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році. По вибору платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку. У разі потреби можна отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи в Центрах обслуговування платників. Бланки декларацій надаються безкоштовно.

   • В Лисичанську відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

    protection1Вчора, 15 лютого, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування; влаштування дітей в будинок дитини; призначення опікунів та піклувальників над дітьми; державну реєстрацію дитини у відділі ДРАЦС.

   • Городской голова Сергей Шилин принял участие в церемонии принятия присяги патрульными полицейскими

    Сегодня, 15 февраля, у здания Управления патрульной полиции в Луганской области 23 новобранца приняли присягу на преданную службу народу Украины.

    Текст присяги торжественно зачитал заместитель начальника управления патрульной полиции в Луганской области Юрий Орловский. Полицейские произнесли клятву, присягнув верно служить украинскому народу, придерживаться законов и охранять мир и спокойствие граждан.

   • В Лисичанске чествовали участников боевых действий на территории других государств

    Сегодня, 15 февраля, в сквере им. Ю. А. Гагарина у памятного знака «Воинам-интернационалистам» состоялся траурно-торжественный митинг, посвященный Дню чествования участников боевых действий на территории других государств и 29-й годовщине вывода войск из Республики Афганистан.

    В митинге приняли участие городской голова Сергей Шилин, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, заместители городского головы, ветераны Афганистана, представители органов местного самоуправления, общественности, учащаяся молодежь и жители города.

   • Вітаємо учасників хореографічних колективів - переможців чемпіонату ENERGY DANCE - 2018

    11 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат Луганської області з сучасної хореографії ENERGY DANCE — 2018.

    Цього року у змаганнях взяли участь понад триста солістів та колективів. Наше місто гідно представили хореографічні колективи Привільської дитячої школи мистецтв «Зоряночка» під керівництвом Ганни Зилікової та «Родзинка» під керівництвом Вікторії Сподіної, а також хореографічний колектив «АРТ ДЕНС» під керівництвом Дар’ї Коваленко (міський ПК) та зразковий хореографічний колектив «Street Dance» під керівництвом Вікторії Магомаєвої (ПК «Діамант»).

   • Афганистан - болит в моей душе

    15 февраля 2018 года исполняется 29 лет со дня вывода войск из Республики Афганистан. Все дальше и дальше уходит от нас это событие, но эта страница истории не может быть забыта. Боль Афганистана вряд ли утихнет, сколько семей коснулась она своим черным крылом. Более 400 лисичан приняли участие в этой войне, шестеро из них так и не вернулись домой.

    В Лисичанском территориальном центре состоялось мероприятие, посвященное этой дате. Гостем встречи с ветеранами стал Владимир Золочевский, участник боевых действий в Афганистане. Владимир Алексеевич поделился своими воспоминаниями о войне, о мужестве и самоотверженности наших ребят, выполняющих интернациональный долг, а так же ответил на все интересующие вопросы. По словам участника боевых действий, именно в Афганистане многие по-настоящему научились ценить жизнь и дружбу людей, которым выпала судьба вдали от дома с оружием в руках бороться за идеалы добра и справедливости.

   • Любви все возрасты покорны!

    Вот и наступил самый позитивный и романтический праздник зимы – День Святого Валентина. Обычай поздравлять любимых 14 февраля пришел к нам из-за рубежа. Молодежь с удовольствием его отмечает. Но кто сказал, что этот трогательный праздник актуален только для юных? Ведь он посвящен любви, а настоящая любовь – та, что проверена временем.

    Вчера, 14 февраля, подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания приняли участие в конкурсной программе «Любви все возрасты покорны!».

   • Поезія міського, або сільського пейзажу

    Такій темі була присвячена виставка-конкурс художньої творчості викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв, яка відбулась 10 лютого на базі Сєвєродонецької дитячої художньої школи .

    Конкурс проходив у номінаціях: живопис, графіка та декоративно-прикладе мистецтво. Викладачі з 14 мистецьких шкіл представили 49 робіт. Наше місто на конкурсі представляли 6 викладачів образотворчого мистецтва шкіл мистецтв міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

   • 15 февраля - День чествования участников боевых действий на территории других государств

    Ежегодно, 15 февраля, в нашей стране отмечается День чествования участников боевых действий на территории других государств, который также приурочен к годовщине вывода войск из Республики Афганистан. В этот день, по традиции, чествуют всех тех, кто принимал участие в войнах на территории Чили, Испании, Египта, Вьетнама, Эфиопии, на острове Куба и во многих других «горячих точках» мира.

    Но наиболее масштабной и трагической все же остается война в Республике Афганистан, которая продолжалась 10 лет — с 25 декабря 1979 года по 15 февраля 1989-го. Тысячи украинских солдат прошли через эту войну, многие из них не вернулись, некоторые считаются пропавшими без вести или попавшими в плен, часть — получили ранения и вернулись домой инвалидами. Война сломала жизнь многим юношам, но они все равно честно исполняли свой гражданский долг, оставаясь верными присяге до конца.

   • 2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь

    Природа — це спадок від наших батьків, який ми маємо передати своїм дітям. І тільки ціннісне ставлення до природи і сформована на його основі екологічна культура є обов’язковою умовою сталого розвитку суспільства, узгодження економічних, екологічних і соціальних чинників розвитку.

    Щорічно у лютому відзначається Всесвітній день охорони водно-болотних угідь країнами світу — учасниками Рамсарської конвенції. В Україні до переліку територій, що їх охороняють згідно з Рамсарською конвенцією, входять 33 водно-болотних угідь загальною площею 744 тис. га.

   • Людмила Василенко: викладач це не професія, це покликання

    10 лютого в концертній залі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 відбувся творчий вечір викладача фортепіанного відділу, концертмейстера вищої категорії Людмили Василенко. Захід був присвячений 40-річчю професійної діяльності та з нагоди захисту ступеню «Магістр» музичного мистецтва.

    Клас викладача Людмили Василенко показує стабільну високу підготовку на технічних заліках, академічних концертах. Учні постійно беруть участь та займають призові місця у Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних, обласних та міських конкурсах. Людмила Петрівна виховала не одне покоління учнів, які вибрали професійний шлях.

   • Їх долі опалені війною...

    Під такою назвою, вчора, 13 лютого, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулась зустріч поколінь, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

    На зустріч були запрошені учасник бойових дій в Афганістані, член спілки ветеранів Афганістану Сергій Горбенко, ветеран Другої Світової війни Віталій Федорович Філонович та учасник бойових дій в зоні АТО Сергій Репка.

   • Стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

    Реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) — 2018  триватиме до 19 березня. Вносити зміни в реєстраційні дані можна буде до 2 квітня.

    Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру. Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

   • Щодо змісту колективних договорів і територіальних угод

    Відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди» (далі-Закон) колективний договір, угода укладаються на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов’язань з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників та роботодавців.

    Чинним законодавством України передбачені певні трудові та соціально-економічні переваги (гарантії), що забезпечують рівні права та можливості жінок і чоловіків.

   • Роботу сфери культури Лисичанська відзначено під час обласної колегії

    9 лютого в Луганській обласній державній адміністрації відбулось засідання колегії управління культури, національностей та релігій на якому були підведені підсумки роботи сфери культури області за 2017 рік та обговорені перспективи розвитку на поточний рік.

    На початку засідання кращих працівників сфери культури Луганщини було відзначено обласними нагородами за досягнення здобуті у 2017 році. Серед кращих Подякою управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури та відродження національної свідомості на Луганщини було нагороджено викладача, керівника зразкового хореографічного колективу «Барвінок» комунального закладу «Лисичанська дитяча школа мистецтв № 1» Валентину Самбурову.

   • Вітаємо переможців та призерів чемпіонату Київської області з хортингу

    Horting_logo_ufh_main-110 лютого в місті Ірпінь пройшов чемпіонат Київської області з хортингу серед юнаків і дівчат, кадетів, юніорів та дорослих. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з усіх областей України.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях в розділі «Двобій»:

   • Про повідомну реєстрацію колективних договорів у січні 2018 року

    Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради у січні 2018 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів (змін та доповнень) наступних підприємств:

   • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів чемпіонату з Косіки карате

    10 лютого в спортивній залі лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат м. Лисичанська серед молодших юнаків та юнаків з Косікі карате. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів з Лисичанська та Попасної. Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

    Розділ Ката:

    І місце – Данііл Удоденко, Ксенія Загідуліна, Богдан Голубєв, Микита Плахотніченко, Євген Селіванов, Володимир Кранін, Анастасія Набойченко;

   • В Лисичанську відбувся ХІ стрілецький турнір "Кубок Сокола"

    11 лютого в рамках Всеукраїнської гри «Джура» в Лисичанську відбувся міський стрілецький турнір «Кубок Сокола», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Кращі стрільці міста зустрілись на базі КЗ «Лисичанська спеціалізована школа № 27».

    Організатором змагань виступив військово-спортивний клуб (ВСК) «Сокіл» за підтримки відділу освіти Лисичанської міської ради і загону першої допомоги Червоного Хреста. У змаганнях взяли участь 15 команд закладів загальної середньої освіти міста. Спортсмени показали свої стрілецькі навички. Також в програму турніру були включені конкурс знавців стрілецької зброї та конкурс розбирання-збирання автомата ММТ АК-74.

   • Щодо подання звітності засобами Електронного кабінету!

    Для подання звітності засобами Електронного кабінету користувачу необхідно в приватній частині (особистому кабінеті) вибрати режим «Введення звітності», який надає користувачу можливість створити, редагувати, підписати та надіслати звітність до контролюючих органів.

    У режимі «Введення звітності» в панелі навігації необхідно обрати відповідний фільтр, а саме: Рік, Період та Тип форми.

    За замовчуванням користувач отримує перелік всіх звітів за відповідний звітний період. Звітний період (місяць, квартал чи рік) визначається двома параметрами — роком та місяцем.

   • Доопрацювання ІТС "Електронний кабінет"

    Електронний кабінет доопрацьовано в частині проходження електронної ідентифікації уповноваженими особами платника, яким делеговано право підпису податкових накладних та розрахунків коригування (далі — уповноважена особа).

    Уповноважена особа при вході до приватної частини (особистого кабінету) з використанням ЕЦП отримує доступ до таких сервісів Електронного кабiнету: —  реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування до них у Єдиному реєстрі податкових накладних; — інформація з Єдиного реєстру податкових накладних; — інформація з реєстрів операцій та транзакцій в системі Електронного адміністрування ПДВ.

   • Інформаційно-телекомунікаційна система "Електронний кабінет"

    photoВідповідно до наказу Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 637 «Про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 01 серпня 2017 року за № 942/30810, запроваджено інформаційно-телекомунікаційну систему (ІТС) «Електронний кабінет».

    Створення ІТС «Електронний кабінет» забезпечено на базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника».

   • Звіт по пільгі не надано. Чи будуть наслідки?

    ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: підпунктом 16.1.6 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами і доповненнями (далі-НКУ), передбачено, що платник податків зобов’язаний подавати контролюючим органам інформацію, відомості про не сплачені до бюджету кошти, у зв’язку з отриманням податкових пільг (сумах отриманих пільг), і напрямах їх використання (про умовні податкові пільги-пільги, що надаються за умови використання грошових коштів, вивільнених у суб’єкта господарювання в результаті надання пільги, у визначеному державою порядку). Оскільки ПКУ передбачено надання відомостей про суми грошових коштів, не сплачених до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг (сумах отриманих пільг), у вигляді звіту про суми податкових пільг, то за ненадання або несвоєчасне надання звіту про суми податкових пільг застосовуються штрафні санкції, передбачені пунктом 120.1 ПКУ, у розмірі 170 гривень за кожне таке ненадання або несвоєчасне надання. Ті ж дії, здійснені платником податків, до якого протягом року вже було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладання штрафу у розмірі 1020 гривень за кожне таке ненадання або несвоєчасне надання.

    Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

   • Увага! У 2018 році збільшено розмір плати за спеціальне використання води

    ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: пунктом 46 розділу I Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України і деякі законодавчі акти України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році» (далі-ЗУ № 2245) внесено зміни в статтю 255 Податкового кодексу України (далі-НКУ) і збільшено на 16,8 відсотків (в порівнянні з діючими у 2017 році) ставки рентної плати за спеціальне використання води (далі-Рентна плата), які застосовуються при обчисленні податкових зобов’язань по Рентній платі за наслідками господарської діяльності у 2018 році. Нагадаємо, що платники Рентної плати розраховують суму Рентної плати наростаючим підсумком з початку року і складають податкові декларації за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 17. 08.2015г. № 719.

   • Платникам плати за землю! У 2018 році звітуємо по земельному податку по новій формі

    ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу на зміни у формі Податкової декларації по платі за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), обумовлені наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2017р. № 9. Так, відповідно, платники земельного податку повинні звітувати по оновленій формі, починаючи з 2018 року.

    У новій формі декларації, зокрема:

   • Для отримання податкової знижки за навчання необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи

    ДПІ у м.Лисичанську нагадує: перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у ст.166 Податкового кодексу України (ПКУ). До даного переліку включається сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року. Тобто для отримання податкової знижки за результатами 2017 року податкова декларація про майновий стан і доходи подається до кінця 2018 року.

   • За минулий рік платниками Лисичанського регіону забезпечено позитивну динаміку податкових надходжень

    бюджет-10«За 2017 рік до зведеного бюджету від платників міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля надійшло 388,0 млн грн. Динаміка приросту надходжень становить 54,4 млн грн, або 16,3 відсотка — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко. — Надходження єдиного соціального внеску склали 263,6 млн грн, що більше попередніх показників на 34,6 млн грн, або на 15,1 відсоток».

   • Від платників Лисичанського регіону до зведеного бюджету надійшло майже 28 мільйонів гривень

    кравченко-1«За січень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 27 млн 833,7 тис. грн, — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 11 млн 188,3 тис. грн, що на 1 млн 239,9 тис. грн або на 12,5 відс. більше, ніж у відповідному періоді минулого року та 16 млн 645,4 тис. грн — до місцевого бюджету, що перевищує показник минулого року на 28,3 відсотка».

   • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

    dogody0312Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

    Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул.ім.В.Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45.

   • Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує

    bc2eabbe1521a5d9a140821bc16dd79a21 лютого 2018 року з 10 до 13 години у приймальні громадян Державної податкової інспекції м. Лисичанська (1 поверх) за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347 буде здійснювати виїзний особистий прийом громадян в.о. заступника начальника ГУ ДФС у Луганській області Ірина Володимирівна Відоменко.

   • "Бюджетний регламент міста Лисичанська: на шляху підвищення прозорості публічних фінансів"

    Наприкінці січня в Лисичанській міській раді відбулось засідання «круглого столу» на тему «Бюджетний регламент міста Лисичанська: на шляху підвищення прозорості публічних фінансів», метою якого було презентування та обговорення проекту Бюджетного регламенту міста Лисичанська, погодження позицій зацікавлених сторін перед поданням проекту Бюджетного регламенту до міської ради.

   • Про виконання Програми зайнятості населення міста Лисичанська за 2017 рік

    7uhbnbgy6Вчора, 6 лютого, під час чергового засідання виконкому Лисичанської міської ради заступник начальника управління праці та соціального захисту населення - начальник відділу праці Вікторія Яковлєва доповіла про виконання Програми зайнятості населення міста Лисичанська за 2017 рік.

   • Вітаємо лисичанських спортсменів - призерів обласного чемпіонату з дзюдо

    df6e9e29ac1b3d11583f070106445f0a3 лютого в місті Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.н. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

    Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

   • Віталіна Пєтухова - призер чемпіонату України з боротьби самбо

    sambo140511З 1 по 4 лютого в місті Харків пройшов чемпіонат України з боротьби самбо. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з усіх областей України. Лисичанська самбістка Віталіна Пєтухова виборола ІІІ місце в ваговій категорії 65 кг.

    Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготували спортсменку Геннадій та Вікторія Тростянські.

    Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

   • Лисичанск отмечает 75-ю годовщину первого освобождения города от немецко-фашистских захватчиков

    Сегодня, 6 февраля, в день 75-й годовщины первого освобождения города Лисичанска от немецко-фашистских захватчиков, возле ДК «Диамант» у братской могилы воинов, погибших в феврале 1943 года в боях за Лисичанск, по инициативе общественной организации «Военно-исторический клуб им. 279-й Лисичанской стрелковой дивизии» собрались представители органов местного самоуправления, депутатского корпуса, общественных и ветеранских организаций, жители микрорайона, чтобы почтить память тех, кто в 1943 году отдал свои жизни за освобождение города Лисичанска.

   • Лисичанск отмечает 75-ю годовщину первого освобождения города от немецко-фашистских захватчиков

    Сегодня, 6 февраля, в день 75-й годовщины первого освобождения города Лисичанска от немецко-фашистских захватчиков, у памятника полковнику Ивану Васильевичу Гущенко собрались представители органов местного самоуправления, депутатского корпуса, общественных и ветеранских организаций, жители микрорайона, чтобы почтить память тех, кто в 1943 году отдал свои жизни за освобождение города Лисичанска.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому міської ради

    Сьогодні, 6 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру та про опіку та піклування.

    Члени виконавчого комітету прийняли до відома інформацію про виконання Програми занятості населення м. Лисичанська на період до 2017 року, погодили та рекомендували для розгляду міської ради Програму занятості населення м. Лисичанська на 2018 — 2020 роки та проект Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ та громадянами на впровадження заходів енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків у м. Лисичанськ на 2018 — 2019 роки та Порядку використання коштів, передбачених в міському бюджеті на відшкодування частини суми кредиту за Програмою відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ та громадянами на впровадження заходів енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків у м. Лисичанськ на 2018 — 2019 роки.

   • Вітаємо вихованців зразкової студії бального танцю «Юнліс»

    3 лютого у м. Слов’янськ відбувся відкритий обласний турнір зі спортивно-бальних танців «Золота туфелька». Наше місто на турнірі гідно представили вихованці зразкової студії бального танцю «Юнліс» під керівництвом Олександра Посошко (міський ПК).

    Найчарівніші пари і солісти колективу, котрі вже не раз підкорювали танцювальну вершину, знову довели свою неперевершеність та отримали головні нагороди: золотими призерами в номінації «Ювенали» стали  Говдуненко Артем та Фат’янова Софія, в номінації «Ювенали Соло» — Нижник Софія.

   • Картины из лент в стиле канзаши

    Одним из видов рукоделий считается украшение картины из лент, в стиле канзаши. Такой способ украшения интерьера пришел из страны восходящего солнца - Японии. Он представляет собой создание своими руками красивых цветов из атласных лент.

    Подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания с удовольствием постигают азы рукоделия в стиле канзаши.

   • У Лисичанську відбувся черговий плановий прийом медико-технічної бригади

    2 лютого відбувся черговий плановий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів медико-технічної бригади Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

    Згідно з графіком на 2018 рік в будівлі управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради здійснюється прийом осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій громадян спеціалістами ХКЕПОП. Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з захворюваннями опорно-рухового апарату протезами нижніх і верхніх кінцівок, засобами для особистого догляду і захисту, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення. Крім того підприємство здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

   • Про умови роботи енергообладнання електричних мереж електропередавальних організацій в умовах низьких температур

    Електрична енергія стала невід’ємною частиною нашого життя, і складовою не лише повсякденного комфорту, а й запорукою стабільної та ефективної роботи промисловості. Зараз не всі уявляють, що для того щоб у оселі світилося світло і щоб працював станок на підприємстві щохвилини наполегливо працюють тисячі працівників електроенергетичної галузі України.

    Взимку попит на електричну енергію традиційно вищій, що призводить до зростання навантаження на електричні мережі, у сукупності зі складними погодними умовами (вітром, ожеледдю та опадами) підсилюється негативний вплив на сталу роботу енергетичних мереж та зростає аварійність.

   • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста з Айкідо

    IMG_94084 лютого на базі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Соборності України.

    В змагання взяли участь 69 спортсменів та показали наступні результати:

     

   • Вітаємо Дар'ю Персій та Людмилу Василенко з перемогою!

    Багато років поспіль проходить Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Талановиті діти України». Цього року конкурс проходив з 3 по 4 лютого на території національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника міста Київ. Фестиваль розкриває творчий потенціал дітей та молоді багатьох міст України і світу, відкриває яскраві особистості.

    Наше місто гідно представила учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Дар’я Персій, викладач Людмила Василенко.

   • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців обласного чемпіонату з вільної боротьби

    3 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби вільної серед юніорів та юніорок (1998-2000р.н.), юнаків та дівчат (2001-2002 р.н.). В змаганнях взяли участь 72 спортсмени з Лисичанська, Попасної, Старобільська, смт Новопськов, с. Золотарьовка. Найкращі результати в своїх вагових категоріях показали наступні лисичанські спортсмени:

   • Городской голова Сергей Шилин встретился с представителями ОБСЕ

    Сегодня, 2 февраля, городской голова Сергей Шилин встретился с представителями организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (ОБСЕ).

    Во время встречи мэр ответил на все вопросы, интересующие гостей об экономических проблемах города, о выдающихся исторических памятниках и зданиях, политической и социальной ситуации в регионе. Обсудили темы медицины, образования и трудности, с которыми сталкиваются городские власти для поддержания и развития этих отраслей деятельности. Сергей Иванович отметил, что город нуждается в новых томографах и флюорографах, но приобретение их за средства городского бюджета становится невозможным из-за очень высокой стоимости.

   • Про американську програму бізнес стажування "Охорона здоров'я: Управління клініками"

    Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SАВІТ, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Охорона здоров’я: Управління клініками».

    Термін стажування у США: з 31 березня до 21 квітня 2018 року.

    Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 15 лютого 2018 року.

   • Графік особистого прийому громадян посадовими особами Державної податкової інспекції у м. Лисичанську

    • П.І.Б.

     Посада

     Дні прийому

     • ВАКАНСІЯ
     • Начальник ДПІ у м. Лисичанську
     • ГУ ДФС у Луганській області
     • П'ятниця
     • 10.00 – 12.00
     • Кравченко
     • Ніна Миколаївна
     • Перший заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську
     • ГУ ДФС у Луганській області
     • Понеділок
     • 14.00 – 16.00
     • Філімонова
     • Ірина Анатоліївна
     • Заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську
     • ГУ ДФС у Луганській області
     • Вівторок
     • 10.00 – 12.00
     • Начальник відділу обслуговування платників
     • Середа
     • 10.00 – 12.00
     • Начальник відділу моніторингу доходів та обліково-звітних систем
     • Понеділок
     • 10.00 – 12.00
     • Завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб
     • Четвер
     • 14.00 – 16.00

     

   • Продовжується кампанія декларування - 2018

    ДПІ у м.Лисичанську нагадує: продовжується кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році. По вибору платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку. У разі потреби можна отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи в Центрах обслуговування платників. Бланки декларацій надаються безкоштовно.

    Нагадуємо, що обов’язок по наданню декларації до податкового органу виникає при отриманні доходів не від податкових агентів або при отриманні від податкових агентів доходів, що не підлягають оподаткуванню при виплаті, але не звільнених від оподаткування або при отриманні іноземних доходів, а також в інших випадках, передбачених законодавством.

   • Кампанія декларування за 2017 рік триває

    увага!З 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року, згідно якої:

    1) окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи і визначити податкові зобов’язання по податку на доходи фізичних осіб і військового збору;

   • Майже 18 мільйонів гривень спрямовано до місцевого бюджету платниками єдиного податку Лисичанського регіону

    фото бюджет-7

    «За 12 місяців минулого року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 17 млн 709,2 тис грн єдиного податку, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Це на 6 млн 836,0 тис. грн більше, ніж за відповідний період 2016 року».

   • Шановні громадяни! Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

    P03000083477454Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

    До 1 травня задекларуйте свої доходи!

    Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул.ім.В.Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45.

   • Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує

    bc2eabbe1521a5d9a140821bc16dd79a21 лютого 2018 року з 10 до 13 години у приймальні громадян Державної податкової інспекції м. Лисичанська (1 поверх) за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347 буде здійснювати виїзний особистий прийом громадян в.о. заступника начальника ГУ ДФС у Луганській області Ірина Володимирівна Відоменко.

   • В Лисичанську урочисто відкрилася виставка «Будівельний бельгійський спадок Лисичанська кінця ХІХ - початку ХХ століття»

    Сьогодні, 1 лютого, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї урочисто відкрилася краєзнавча виставка «Будівельний бельгійський спадок Лисичанська кінця ХІХ — початку ХХ століття» за участю міністра-радника Посольства Королівства Бельгія в Україні пана Мішеля Версаля. Виставка проходить в нашому місті в рамках проекту «Жовта Лінія» за ініціативи Українського кризового медіа центру. Метою виставки є привернення уваги до історичних споруд які є монументальною спадщиною нашого міста.

   • Сергій Шилін зустрівся з міністром-радником Посольства Королівства Бельгія в Україні паном Мішелем Версалем

    Сьогодні, 1 лютого, міський голова Сергій Шилін зустрівся з міністром-радником Посольства Королівства Бельгія в Україні паном Мішелем Версалем. Також у заході взяли участь керуючий справами міської ради Олександр Савченко, начальник відділу культури міської ради Людмила Ткаченко, представники USAID та Українського кризового медіа центру.

    Під час зустрічі міський голова розповів гостям про економіку Лисичанська та підприємства, якими славиться наше місто, про ситуацію, що склалася з об’єктами промисловості внаслідок військових подій 2014 року.

   • У Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

    Вчора, 31 січня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Очолив засідання заступник міського голови Ігор Ганьшин.

    В роботі Координаційної ради взяли участь члени ради: начальники та спеціалісти структурних підрозділів Лисичанської міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області.

    Членами Координаційної ради був заслуханий та затверджений план роботи Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2018 рік.

   • О тарифах на тепловую энергию с 24.02.2017г.

    Согласно Постановлению Национальной комиссии, которая осуществляет государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг от 01.02.2017г. № 151 тариф на тепловую энергию для прочих организаций (кроме населения) составляет 1571,71 грн/Гкал без НДС (1886,05_грн/Гкал с НДС).

    Официально тарифы на тепловую энергию опубликованы в «Урядовом курьере» № 35 от 23.02.2017г. Тариф на тепловую энергию для прочих организаций (кроме населения) вступает в действие с 24.02.2017г., на следующий день после публикации в «Урядовом курьере».

    Директор КП «Лисичансктеплосеть» А.В. Панаит

   • Поздравляем лисичан - победителей областных соревнований по технике пешеходного туризма (фото)

    25 февраля состоялись областные соревнования по технике пешеходного туризма в закрытых помещениях. В соревнованиях приняли участие 15 команд из 5 городов и районов Луганской области.

    Команда военно-спортивного клуба «Сокол» из г. Лисичанска соревновалась в трех возрастных группах.

   • Засідання чергової 23-ї сесії міської ради відбулось у Лисичанську

    Вчора, 27 лютого, в Лисичанську відбулося засідання чергової 23-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міській голова Новодружеська, представники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості, засоби масової інформації.

   • Зареєструвати громадську організацію дуже просто

    Для реєстрації громадської організації із статусом юридичної особи необхідно здійснити певні дії.

    1. Провести установчі збори засновників:

    — засновників повинно бути не менше 2 осіб, якими можуть бути громадяни України, іноземці, особи без громадянства;

   • "Масленицу гуляем, зиму провожаем!" (фоторепортаж)

    Под таким названием, вчера, 26 февраля, на площади Победы прошло ежегодное праздничное мероприятие, посвященное окончанию масленичной недели и проводам зимы.

    Общегородской праздник собрал жителей и гостей города, которые пришли весело провести время, пообщаться и поучаствовать в разнообразных конкурсах.

    Сопровождала мероприятие концертная программа. Вокальные и хореографические номера представили на сцене коллективы дворцов культуры города.

   • До уваги громадських об'єднань

    До 1 липня 2017 року громадські об’єднання повинні переглянути свої установчі документи.

    Відповідно до вимог Податкового кодексу України, всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на відповідність їх Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.

   • Лисичанською місцевою прокуратурою вжито заходів щодо захисту інтересів держави з питань відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах

    Ненадходження коштів до Пенсійного фонду України спричиняє значну шкоду державним інтересам, оскільки, внаслідок цього, несвоєчасно виплачуються пенсії найменш забезпеченим верствам населення: людям похилого віку, інвалідам та неповнолітнім, позбавленим батьківського піклування. Вказані громадяни не можуть на рівних умовах конкурувати на ринку праці і, як наслідок, державне пенсійне забезпечення є єдиним засобом їх існування.

   • Лисичанською місцевою прокуратурою продовжується боротьба із злочинами у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів

    У 2017 році Лисичанською місцевою прокуратурою продовжується боротьба із злочинами у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

    За поточний рік прокурорами місцевої прокуратури до Лисичанського міського суду спрямовано 15 обвинувальних актів відносно мешканців міста які вчинили злочин передбачений ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та 1 обвинувальний акт за злочин вчинений за ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

    Робота по даному напрямку триває.

   • Вітаємо лисичан - переможців Чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

    24 лютого в м. Бахмут пройшов відкритий Чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2000 року народження та молодше. В змаганнях прийняли участь понад 130 спортсменів з Донецької та Луганської областей.

    Вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

    ІІ місце — Олександр Руденко (біг 600 м);

   • Актриса театру і кіно Римма Зюбіна відвідала Лисичанськ

    Для знайомства з містом у Римми Зюбіної було всього 30-40 хвилин, тому, щоб зрозуміти внутрішній світ його мешканців і дізнатися чим славиться Лисичанськ, Римма вирушила в міський краєзнавчий музей.

    Римма Зюбіна з задоволенням ознайомилася із експозиціями музею в семи його залах. Необхідно відзначити, що, окрім іншого, історія міфічного міста Світлоград, яка представлена в рамках проекту «Музей відкрито на ремонт», заінтригувала актрису своїм сучасним підходом до експозиціонування.

   • Местные громады Луганщины в январе 2017 года получили от упрощенцев 27,5 млн грн единого налога

    Основная часть поступлений единого налога, а это 13 млн грн., уплачена физическими лицами — предпринимателями, которые работают на упрощенной системе налогообложения, и сельскохозяйственными товаропроизводителями — 12,3 млн грн.

    По сравнению с показателями за 2016 год поступления единого налога увеличились почти на 14,5 млн грн или более, чем в 2 раза. Юридические лица — плательщики единого налога III группы уплатили в местную казну 2,1 млн грн, что на 0,6 млн грн или на 37,3 % больше, чем в январе 2016-го года.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • Партию электронных сигарет задержали "Фантомовцы" Луганщины

    Спецподразделения «Фантом» совместно с пограничниками на незаконной переправе через реку Северский Донец возле с. Трехизбенка при проведении проверки задержали двух нарушителей.

   • Получали доходы не от налогового агента? Посетите налоговую.

    Налоговым кодексом Украины определено, что налогоплательщик, получающий доходы не от налогового агента и иностранные доходы, обязан включить сумму таких доходов в общий годовой налогооблагаемый доход и подать налоговую декларацию по результатам отчетного налогового года, а также оплатить налог с таких доходов (пп.168.2.1 п.168.2 НКУ). Не является налоговым агентом нерезидент или физическое лицо, которое не имеет статуса субъекта предпринимательской деятельности или не состоит на учете в органах государственной налоговой службы как лицо, осуществляющее независимую профессиональную деятельность.

   • З початку 2017 року на підтримку армії Лисичанський регіон спрямував 875 тисячь гривень військового збору

    Як повідомив начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник: «За січень 2017 року мешканці міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, зі своїх доходів, спрямували до державного бюджету 875 тис. грн військового збору».

   • Помощь работодателя на лечение не облагается

    В общий месячный (годовой) налогооблагаемый доход плательщика налога не включаются и не облагаются налогом средства или стоимость имущества (услуг), предоставляемых как помощь на лечение и медицинское обслуживание налогоплательщика, в том числе, но не исключительно, для приобретения лекарств, донорских компонентов, протезно-ортопедических изделий, изделий медицинского назначения для индивидуального пользования инвалидов, за счет средств благотворительной организации или его работодателя (пп.165.1.19 НКУ).

   • Лисичанські платники за січень 2017 року поповнили державний бюджет майже на 5 мільйонів гривень ПДВ

    За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків, за січень поточного року до державного бюджету було спрямовано 4 млн 993,7 тис. грн податку на додану вартість, з яких 31,1 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Реквізити для перерахування грошових коштів для жителів м. Авдіївка

    Донецька облдержадміністрація, Донецька обласна військово-цивільна адміністрація повідомляє реквізити цільового фонду військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, на які можуть бути зараховані кошти для забезпечення заходів, пов’язаних з ліквідацією надзвичайної ситуації, що сталася у м. Авдіївка, та надання необхідної матеріальної допомоги постраждалим мешканцям міста:

    одержувач — Авдіївське УК /м. Авдіївка/ 50110000;

    код за ЄДРПОУ — 37990735;

    рахунок — № 31513931700014;

    банк — ГУДКСУ у Донецькій області;

    код банку — 834016.

    Сподіваємося на вашу допомогу.

    Голова Донецької облдержадміністрації, керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації П.І. Жебрівський

   • Бережи свої гроші

   • В Лисичанську пройшло засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

    Сьогодні, 24 лютого, в Лисичанській міській раді пройшло засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, які сприяють легалізації найманої праці. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

   • В Лисичанске состоялось заседание совета безопасной жизнедеятельности населения

    Сегодня, 24 февраля, в Лисичанском городском совете состоялось заседание совета безопасной жизнедеятельности населения под председательством заместителя городского головы Андрея Якимчука.

    В ходе заседания членами комиссии был утвержден план работы городского совета по вопросам безопасной жизнедеятельности населения на 2017 год. Также рассмотрены вопросы о состоянии производственного травматизма и профессиональной заболеваемости на предприятиях города за 2016 год, о проведенной работе по развертыванию пунктов обогрева, организации горячего питания и создания запаса теплой одежды зимой 2016 года. Кроме того был проведен анализ состояния несчастных случаев непроизводственного характера и оказания медицинской помощи пострадавшим, работы по содержанию в надлежащем состоянии тротуаров, придомовой территории, дорог при неблагоприятных погодных условиях в осенне-зимний период.

   • "Эх, Масленица, Масленица..."

    Масленица, Масленица,

    Дай блинком полакомиться.

    Прогони от нас метели,

    Прокати на карусели.

    Растопи холодный лед,

                                                               Пусть весна скорей придет!

    24 февраля в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось мероприятие, посвященное проводам зимы. «Масленица» — это веселый народный праздник, который символизирует приход весны и пробуждение природы.

   • Досуг для здоровья

    В феврале состоялись игры ІІІ областного турнира по футзалу среди ветеранов в категории «50 лет и старше», посвященные памяти арбитра Владимира Еремкина. Отметим, что соревновались футболисты на базе Северодонецкого ледового дворца спорта.

    Согласно регламенту пять команд из городов Луганской области: «Северодонецк», «Физкультурник» (г. Северодонецк), «Старобельск», «Кременная» и «Лисичанск» разыграли комплект наград по круговой системе (в один круг).

   • Епідемічна ситуація в місті стабілізована

    Лисичанська міськрайонна філія Державної установи «Луганський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує, що завдяки проведеним заходам щодо профілактики захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), епідемічна ситуація у місті стабілізована. На 6, 7, 8 тижнях 2017 року захворюваність ГРВІ та грипом не перевищувала епідемічні рівні. Показник захворюваності станом на 23.02.2017 року нижче епідемічного порогу на 42,1 %.

    Лисичанська міськрайонна філія Державної установи «Луганський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

   • Бережи енергорегурси країни!

   • У Лисичанську відбулось засідання експертної комісії архівного відділу

    Вчора, 23 лютого в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    В ході засідання були розглянуті наступні питання:

    - про розгляд номенклатури справ на 2017 рік Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

   • Налоговики обнаружили подпольную АЗС в Кременной

    Сотрудники спецподразделения Главного управления ГФС в Луганской области «Фантом» выявили и пресекли деятельность очередной подпольной автозаправочной станции.

   • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року

    Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

    До 1 травня задекларуйте свої доходи!

    Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ ятницю з 09.00 до 18.00.

    ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • 2 марта заканчивается срок уплаты

    • — платы за землю за январь 2017г.;
    • — акцизного налога за январь 2017г.;
    • — рентной платы за январь 2017г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период рамен календарному месяцу.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • 2 марта заканчивается срок предоставления

    — декларации плательщика единого налога — физического лица — предпринимателя за 2016 г. единщиками, отнесенными к I и II группам.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • Про хід виконання міської Програми розвитку фізичної культури та спорту за 2012-2016 роки

    21 лютого під час чергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт доповіла про хід виконання міської Програми розвитку фізичної культури та спорту за 2012-2016 роки.

    «У місті до занять фізичною культурою і спортом залучено понад 16750 чол. На базі спортивних споруд міста діють 98 спортивних секцій, в яких займається понад 4,5 тис. осіб. Пріоритетними для міста є 24 види спорту», — зазначила Ніна Петрівна.

   • До уваги громадських організацій!

    Департаментом економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації створюється реєстр громадських організацій (об’єднань), які зацікавлені у співпраці з органами влади в сфері розвитку туризму на території міста Лисичанськ.

    У разі виявлення зацікавленості звертаємось з проханням повідомити про це в управління економіки Лисичанської міської ради до 14.00 27 лютого 2017 року за тел. (06451) 72600, e-mail: [email protected].

    Управління економіки Лисичанської міської ради

   • Учні та викладачі шкіл естетичного виховання - призери XІ Міжнародного конкурсу "Сузір'я Святогір'я"

    18 та 19 лютого у м. Миколаївка Донецької області відбувся XІ Міжнародний дитячий конкурс — фестиваль «Сузір’я Святогір’я», в якому взяли участь учні та викладачі шкіл естетичного виховання міст Лисичанськ та Привілля.

    Основною метою фестивалю є виявлення та підтримка молодих талантів, показ досягнень та сценічної майстерності дітей та молоді, естетичний розвиток підростаючого покоління.

   • У Лисичанську пройшов традиційний фестиваль ДЮПР (фото)

    Вчора, 21 лютого, в центрі позашкільної роботи зі школярами (ЦПРШМ) та молоддю пройшов щорічний традиційний фестиваль дружин юних пожежних-рятувальників (ДЮПР).

    Зазначимо, що фестиваль проводиться щорічно за сприяння Лисичанського міського управління ДСНС України в Луганській області, відділу освіти Лисичанської міської ради, дитячої організації «ДОЛЯ» ЦПРШМ.

   • У Лисичанську кількість дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих в сім'ї складає 80% від загальної кількості дітей зазначених категорій

    Вчора, 21 лютого, під час чергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради начальник служби у справах дітей Світлана Логвіненко доповіла про виконання міської Програми соціального захисту дітей на 2012 — 2016 роки.

    Як зазначила Світлана Василівна за звітній період службою у справах дітей були проведені заходи, націлені на запобігання соціальному сирітству, подоланню бездоглядності та безпритульності серед дітей, проводилася профілактична робота з батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

   • У Лисичанську відкрито виставку "Живопис. Графіка. Декоративне мистецтво"

    16831167_845114125628472_8259945524096957620_n21 лютого у виставковій залі міського краєзнавчого музею відбулося урочисте відкриття персональних виставок творчих робіт Бориса Романова, Анатолія Біленецького та Валентина Галімова «Живопис. Графіка. Декоративне мистецтво». У заході взяли участь творча інтелігенція, учнівська та студентська молодь, мешканці міста, а також гості з міст Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна.

    Присутнім представлені різні види художнього мистецтва: графіка, живопис, декоративно-ужиткове мистецтво, всього понад 90 робіт.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

    Вчора, 21 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання члени виконкому розглянули питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   • Военно-спортивный клуб "Сокол" победитель областного этапа соревнований юных спасателей

    nsOUytUqgoI19 февраля в г. Рубежное состоялся областной этап соревнований юных спасателей по программе "Школа безопасности". В соревнованиях приняли участие 6 команд из городов Лисичанск, Северодонецк, Рубежное, Кременная и Старобельск.

    Команды показали свои теоретические знания в медицинской подготовке, навыки ведения спасательных работ в природной среде и в зараженной зоне техногенной аварии.

   • Вітаємо переможців відкритого Чемпіонату Луганської області з боксу

    17 та 18 лютого в місті Кремінна відбувся відкритий Чемпіонат Луганської області комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України з боксу серед учнів 1999 — 2000 р. н., 2001 — 2002 р. н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з Донецької, Харківської, Луганської областей.

    За підсумками змагань вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце — Давид Пацай (36 кг), Олександр Корнєв (46 кг), Микита Кравченко (56 кг), Андрій Холоденко (60 кг), Ярослав Дерев’янко (63 кг), Микита Якимчук (81 кг);

   • Богдан Белянський та Анна Фіщук призери першого етапу Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

    18 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь в І етапі Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн, який відбувався м. Павлоград. Свої програми представили понад 150 спортсменів з Луганської, Харківської, Запорізької, Київської, Дніпропетровської областей.

    Наші спортсмени Богдан Белянський та Анна Фіщук вибороли І місце в категорії «Б-клас».

   • Маргарита Птушка - бронзовий призер Чемпіонату України з дзюдо серед кадетів

    З 18 по 20 лютого в м. Київ відбулись змагання Чемпіонату України з дзюдо серед кадетів. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з всієї України.

    Лисичанська спортсменка Маргарита Птушка посіла ІІІ місце, виборовши бронзову нагороду.

   • У Лисичанську відбувся відкритий Чемпіонат міста з греко-римської боротьби

    18 лютого на базі міської ДЮСШ відбулись змагання відкритого Чемпіонату міста Лисичанськ з греко-римської боротьби. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів з Лисичанська та Попасної.

    За підсумками змагань вихованці міської ДЮСШ вибороли І місце в своїх вагових категоріях:

   • Щодо навчання у вищіх військових навчальних закладах

    Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує на навчання у вищі військові навчальні заклади осіб з повною загальною середньою освітою

    Віком від 17 до 21 років.

    Військовозобов’язаних — віком до 23 років.

    Перелік вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:

    — Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів);

    — Військова академія (м. Одеса);

   • Збройні сили України розшукують!

    За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

    • Андросов С.С.,
    • Запорожченко С.В,
    • Недосеков Д.А.,
    • Пономаренко В.М.,
    • Чернявский О.О.,
    • Федулов М.О.,
    • Хотенчан Б.В.,
    • Костін В.О.,
    • Ситенко О.М.
    • Лисий Д.В.

    Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

   • Збережемо Україну!

   • Увага! Набір на військову службу за контрактом

    clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

    — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

    — жінок — віком від 18 до 50 років.

    Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

   • 28 февраля - 30 лет Лисичанской городской организации ветеранов Украины

    28 февраля в 12.00 в Лисичанском городском Дворце Культуры состоится праздничное мероприятие, посвященное 30-летию Лисичанской городской организации ветеранов Украины.

   • 22 февраля будет отключено водоснабжение

    В связи с необходимостью проведения аварийно-ремонтных работ на Белогоровском водозаборе, в среду, 22 февраля в 02.00 будет произведена остановка насосного оборудования, подающего воду на центральную часть Лисичанска, район завода «Пролетарий», городов Новодружеск и Приволье.

   • "Скарбниця слова українського"

    Під такою назвою 17 лютого в центральній бібліотеці відбувся мовний квест до Міжнародного дня рідної мови. Продемонструвати свої знання з української мови запросили студентів Лисичанського гірничопромислового ліцею № 2.

    Протягом мовного квесту присутні подорожували станціями: «Розминка», «Народна мудрість», «Здійсни пошук», «Наша мова солов’їна», «Справжні імена» та «Сміхослов».

   • У Лисичанську вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

    20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

    Пам’ятний день встановлено Указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року «на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України».

   • Співробітники Лисичанського відділу поліції виявили схованку з боєприпасами

    Лисичанські оперативники виявили схованку зі зброєю та боєприпасами, яка була замаскована в теплиці на подвір’ї приватного будинку, та вилучили зі схованки автомат Калашникова, магазини до нього та набої різного калібру.

    Оперативники отримали інформацію про те, що в одному з будинків по вулиці Соняшникова міста Лисичанська може бути захована зброя та боєприпаси.

   • На Луганщині знайшли хлопчика, який утік з дому

    Співробітники ювенальної превенції поліції Луганщини в ході проведення оперативно-розшукових заходів встановили місце знаходження та повернули додому хлопця, який був оголошений у розшук як безвісти зниклий.

    14 лютого до Лисичанського відділу поліції звернулась 50-річна занепокоєна жінка та повідомила, що її 15-річний син, пішов з дому та вже минуло дві доби, а він досі не повернувся і де він може знаходитись вона не уявляє.

   • У Лисичанську відкрилась виставка сучасного мистецтва "Музей міста Світлоград"

    17 лютого в Лисичанському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки сучасного мистецтва «Музей міста Світлоград». Самоогранізована мистецька ініціатива ДЕ НЕ ДЕ починаючи з листопада 2016 року по лютий 2017 року зробила творче дослідження міфа про Світлоград і результат своєї роботи представила до уваги громадськості. Учасниками ініціативи ДЕ НЕ ДЕ є велика група молодих творців, які досліджують способи репрезентації історії в публічному просторі.

   • У Лисичанську відбувся Х міський відкритий стрілецький турнір "Кубок Сокола"

    18 лютого на базі Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 27 відбувся Х міський відкритий стрілецький турнір «Кубок Сокола», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

    Цього року, під час урочистої частини змагань, учасники вшанували пам’ять нашого земляка Ігоря Маркіна, а вихованці військово-спортивного клубу «Сокіл» ЛСШ № 27 познайомили всіх з матеріалами своєї пошукової роботи та розповіли про трагічну судьбу Ігоря Володимировича, героїчно загиблого, виконуючи військовий обов’язок в Афганістані.

   • В сводный бюджет государства плательщики Луганщины перечислили почти 392 млн грн. налогов и сборов

    В январе 2017 года плательщики Луганской области уплатили в сводный бюджет страны 391,9 млн грн. Это на 184,9 млн грн. больше, чем за аналогичный период 2016 года. В государственную казну поступило 195,9 млн грн.

    Индикативные показатели Министерства финансов Украины выполнены на 127,6%, дополнительно перечислено 42,4 млн грн. По сравнению с показателями за 2016 год поступления в январе 2017 года выросли на 116,4 млн грн.

   • Налогообложение наследуемого имущества

    Согласно Налоговому кодексу Украины доход, полученный наследником — нерезидентом в Украине от наследодателя — резидента, облагается налогом на доходы физических лиц и военным сбором независимо от их степени родства.

    К стоимости любого объекта наследства, полученного наследником — нерезидентом в Украине от наследодателя — резидента, применяется ставка налога на доходы физических лиц — 18% и военного сбора — 1,5% (пп .174.2.3 ст.174 НКУ). При этом наследник — нерезидент обязан уплатить налог и сбор до нотариального оформления объекта наследия (пп.174.3 ст.174 НКУ).

   • За січень 2017 року від платників Лисичанського регіону надійшло в бюджет майже 23 млн грн.

    «З початку року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 22 млн 921,5 тис. грн., — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 9 млн 948,4 тис грн., що на 3 млн 949,5 тис грн. або на 65,8 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 12 млн 973,1 тис грн. — до місцевого бюджету».

   • В электронном кабинете плательщика узнайте о суммах полученных доходов и уплаченных налогов

    В рамках проведения кампании декларирования доходов граждан и электронного декларирования доходов государственных служащих для физических лиц в Электронном кабинете плательщика функционируют несколько специальных сервисов.

    В частности, речь идет о сервисе «Получение сведений из Государственного реестра физических лиц — плательщиков налогов о суммах выплаченных доходов и удержанных налогов в электронном виде». Он создан с целью обеспечения удобства плательщиков, желающих получить сведения о доходах в электронном виде. Для этого физическому лицу в разделе «Подача заявлений, запросов для получения информации» «Личного кабинета» необходимо создать с использованием электронной цифровой подписи (ЭЦП) соответствующий запрос. Этот запрос формируется исключительно физическими лицами — плательщиками налогов для получения информации о себе. Обращаем внимание, что сведения о суммах полученных доходов и суммах уплаченных налогов в электронном виде предоставляются за последние три года (поквартально), сведения за последний отчетный период (квартал) предоставляются через 60 дней после его окончания.

   • Свыше 123 млн гривен составили январские поступления от Луганской таможни

    За январь текущего года в Государственный бюджет Украины перечислено 123,4 млн грн. Наибольшие суммы таможенных платежей получены за счет таможенного оформления:

    — угля коксующегося — 89,8 млн грн. (удельный вес начисленных платежей 74,4%);

    — аммиака безводного — 10,2 млн грн. (8,4%);

    — угля антрацита — 8,2 млн грн. (6,8%);

    — железорудного концентрата — 1,8 грн (1,5%).

   • У ДПІ м. Лисичанська створено всі умови швидкого та зручного обслуговування

    Як повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан: «У Центрі обслуговування платників податків фахівцями Лисичанської ДПІ за 2016 рік надано 7305 різноманітних послуг. До найбільш затребуваних послуг входять: видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (4700), довідок про доходи громадян (2411) та про доходи фізичних осіб-підприємців (201), надання витягу з реєстру платників єдиного податку — 465».

   • Волейболісти Лисичанська завоювали бронзу у зональних змагання відкритого обласного Чемпіонату

    17 лютого збірна команда юнаків загальноосвітніх навчальних закладів № 14 та № 30 взяла участь в зональному етапі відкритого Чемпіонату Луганського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України з волейболу серед юнаків 2000-2001 р.н., який відбувся у м. Кремінна. В змаганнях взяли участь команди Кремінського, Троїцького, Попаснянського, Сватівського районів та міст Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк.

   • Анонс культурних та спортивних заходів з 20 по 26 лютого

    Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

    З 20 по 23 лютого в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу працюватиме фотовиставка портретів «Герої Небесної Сотні».

   • Отримав субсидію! Бережи енергоресурси України!

   • Рятувальники відвідали дитячий садочок у м. Лисичанськ

    Тема безпеки життя та здоров’я дітей є найбільш актуальною проблемою сучасності. Саме тому співробітники Лисичанського МУ ГУ ДСНС у Луганській області відвідали місцевий дитячий садочок «Шпачок».

   • Местные бюджеты Луганщины получили 196 млн грн. налогов и сборов

    В январе 2017 года в местные бюджеты городов и районов Луганской области плательщики перечислили 196 млн грн. налогов и сборов. Это на 68,5 млн грн. больше, чем в январе 2016-го года. Самым весомым является налог на доходы физических лиц, которого на протяжении января поступило 138,3 млн грн.

   • Более 830 тисяч гривен получили местные бюджеты Луганщины от лицензирования алкоголя и табака

    За январь текущего года казна Луганской области пополнилась на 830,2 тыс. грн. от платы за лицензии на право торговли алкогольными напитками и табачными изделиями. Это на 223,3 тыс. грн. больше фактических поступлений за январь 2016 года.

   • До 1 травня задекларуйте свої доходи!

    Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

    Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року!.

   • 20 февраля заканчивается срок предоставления

    • — деклараций по НДС за январь 2017 г. плательщиками, у которых налоговый период равен календарному месяцу;
    • — декларации по плате за землю (земельного налога и/или арендной платы за земельные участки государственной или коммунальной собственности) на 2017 г. плательщиками, избравшими годовой срок отчетности;
    • — декларации по плате за землю (земельного налога и/или арендной платы за земельные участки государственной или коммунальной собственности) за январь 2017 г. плательщиками, избравшими месячный срок отчетности;
    • — декларации акцизного налога за январь 2017г.;
    • — декларации по рентной плате за январь 2017г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному месяцу.

    Государственная налоговая инспекция г.Лисичанска

   • 20 февраля заканчивается срок уплаты

    - авансовых взносов по единому налогу плательщиками единого налога I и II групп за февраль 2017г.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

    Сьогодні, 16 лютого, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головування заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    В ході засідання комісії були розглянуті наступні питання:

    — про виконання міської Програми соціального захисту дітей на 2012-2016 роки та затвердження проекту Програми соціального захисту дітей на 2017-2021 роки;

   • Зустріч поколінь "Захисникам України присвячується"

    З такою назвою сьогодні, 16 лютого, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-й річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

    Захід проводився за підтримки відділів сім’ї, молоді та спорту та освіти Лисичанської міської ради. Студенти вищих навчальних закладів І - ІІ рівня акредитації, професійних ліцеїв та школярі міста прийшли, щоб наживо поспілкуватися з очевидцями військових подій.

   • В Лисичанском городском совете прошла встреча общественной организации "Ветераны Чернобыля г. Лисичанска" с руководством города

    Вчера, 15 февраля, члены общественной организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска» встретились с городским головой, его заместителями, начальниками управлений и отделов Лисичанского городского совета, где подвели итоги работы 2016 года и запланировали свою деятельность на 2017 год.

    Основными вопросами повестки дня были: отчет о проделанной работе за минувший год, жилищные вопросы, санитарно-курортное оздоровление и предоставление медицинских услуг участникам ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС.

   • Співробітники поліції встановили місцезнаходження та повернули до притулку двох хлопців, які після сварки з однокласниками пішли зі школи

    Сьогодні, до Лисичанського відділу поліції звернулась занепокоєна вихователька Лисичанського дитячого притулку та повідомила, що двоє учнів 5-го класу 10-ти та 11-років вранці пішли зі школи в невідомому напрямку та до теперішнього часу не повернулись.

    На розшук зниклих дітей було орієнтовано особовий склад лисичанської поліції всі патрульні наряди та придані сили. Завдяки скоординованій роботі усіх підрозділів та отриманій оперативній інформації, співробітники поліції знайшли дітей на проспекті Перемоги, де хлопці в той час гуляли.

   • Поліцейські Лисичанського відділу поліції затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві свого батька

    Оперативники Лисичанського відділу поліції затримали 36-річного чоловіка, який під час сварки зі своїм батьком, ударом ножем в область серця, лишив його життя.

    10 лютого до чергової частини Лисичанського відділу поліції надійшло анонімне повідомлення про те, що за адресою м. Лисичанськ, вул. Шевченко виявлено труп чоловіка.

   • Лисичанські оперативники затримали грабіжника

    Співробітники карного розшуку Лисичанського відділу поліції під час комплексного оперативно-профілактичного відпрацювання викрили та затримали підозрюваного у скоєнні грабежу.

    Декілька днів тому до чергової частини Лисичанського відділу поліції надійшло повідомлення від 30-річної місцевої жительки про те, що у її дитини по дорозі додому зі школи, невідомий чоловік вирвав з рук мобільний телефон і втік.

   • Афіша кінотеатру "Дружба" з 16 по 22 лютого (оновлено)

    — о 12.00 та 16.15 — Мелодрама «50 відтінків темряви»;

    — о 14.15 — Бойовик, фентезі «Велика стіна» 3D;

    — о 18.30 — Премьера фільму «Оселя зла: фінальна битва» 3D;

    — о 20:45 — Мелодрама «50 відтінків темряви».

   • У Лисичанську пройшли заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

    Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це дата шани всіх, хто, пройшов дорогами війни та у кривавих війнах проявив самовідданість, мужність і героїзм. З метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав та з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану в закладах культури були проведені наступні заходи:

   • Запрошуємо на Свято Масляної

    Запрошуємо лисичан та гостей міста на святкування Масляної, яке відбудеться 26 лютого об 11.30 на площі Перемоги.

   • Палац культури ім. В. М. Сосюри запрошує на Масляну

    Запрошуємо лисичан та гостей міста на святкування Масляної, яке відбудеться 25 лютого о 12.00 на площі біля ПК ім. В.М. Сосюри.

   • Увага! Будьте пильні та обережні! Не дайте себе обдурити шахраям!

     

    При купівлі товару через Інтерен-мережі, здійснюйте оплату за товар тільки при його отриманні.

    Ніколи не повідомляйте по телефону ваші паспортні дані, пін-код, іншу інформацію.

    Не довіряйте інформації про те, що ваш родич попав у халепу і потрібні негайно гроші щоб визволити його.

   • В Лисичанске чествовали участников боевых действий на территории других государств

    Сегодня, 15 февраля, в сквере им. Ю. А. Гагарина у памятного знака «Воинам-интернационалистам» состоялся траурно-торжественный митинг, посвященный Дню чествования участников боевых действий на территории других государств и 28-й годовщине вывода войск из Республики Афганистан.

    В митинге приняли участие городской голова Сергей Шилин, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, заместители городского головы, ветераны Афганистана, представители органов местного самоуправления, общественности, учащаяся молодежь и жители города.

   • Меры пожарной безопасности в быту

    Как предупредить пожар в быту? Для этого следует всегда помнить простые правила пожарной безопасности:

    — при пользовании электроэнергией включать в электросеть утюг, плитку, чайник и другие электроприборы, только исправные и при наличии несгораемой подставки. Не размещайте включенные электроприборы близко к сгораемым предметам и деревянным конструкциям;

   • Графік прийому Лисичанської прокуратури

    Графік прийому Лисичанської прокуратури
   • Донецька обласна державна адміністрація - обласна військово-цивільна адміністрація звертається!

    Будь ласка! Не направляйте гуманітарну допомогу для мешканців м. Авдіївка у вигляді продуктів із м’яса свинини (м’ясо повинно бути тільки термічно оброблене).

    Донецька обласна державна адміністрація — обласна військово-цивільна адміністрація

     

     

   • "Прекрасное чувство - любовь!"

    День Святого Валентина — это прекрасный католический праздник, который неожиданно быстро прижился и пользуется огромной популярностью не только у молодежи, но и у людей элегантного возраста.

    14 февраля, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания, состоялась литературная встреча c поэтессами нашего города, Валентиной Коминой и Инной Тумановой творчество которых посвящено любви.

   • Результати роботи Лисичанської місцевої прокуратури щодо протидії злочинності та корупції, забезпечення законності під час досудового розслідування у 2016 році

    Лисичанською місцевою прокуратурою, в межах повноважень, вжито заходів на забезпечення законності на території м. Лисичанська та Попаснянського району.

    Так, упродовж 2016 року проведено 1 координаційну та 4 спільні оперативні наради керівників правоохоронних органів з питань стану запобігання злочинності та протидії корупції, створено 4 міжвідомчі робочі групи, проведено 3 спільних семінарських заняття.

   • 21 лютого - ярмарок вакансій у Лисичанському міському центрі зайнятості

    21.02.2017 року об 11.00 у приміщенні Лисичанського міського центру зайнятості (ЦЗ), IV поверх, актовий зал відбудеться ярмарок вакансій.

    З метою надання допомоги ТОВ «УКРГЕОСЕРВІС» (м. Торецьк, Донецька обл.) в укомплектуванні вакансій Лисичанський міський ЦЗ проводить захід для шукачів роботи, які мають досвід роботи на вугільних підприємствах за професіями: гірник очисного забою (ГРОЗ), прохідник, електрослюсар підземний, забійник на відбійних молотках.

    Лисичанський міський центр зайнятості

   • Про екологічний стан м. Лисичанськ у 2016 році

    За інформацією Державної санітарно-епідеміологічної служби України основними забруднювачами атмосферного повітря у місті залишаються промислові підприємства міста, у т.ч. шахти ПАТ «Лисичанськвугілля», та працюючі підприємства міст Сєвєродонецьк, Рубіжне, а також викиди від автотранспорту.

    Рівень забруднення атмосферного повітря у 2016 р. залишається ще значним. Індекс забруднення повітря за 2016 р. у м. Лисичанськ складає 9,2. Випадків ВЗ і ЕВЗ не зафіксовано. Максимальні концентрації за рік по забруднюючим домішкам у 2016 році не перевищували меж ГДК.

   • Пройшов відкритий Чемпіонат міста з Айкідо

    12 лютого в спортивному приміщенні, розташованому за адресою: вул. Європейська, 87 пройшов відкритий Чемпіонат міста Лисичанськ з Айкідо, присвячений Року Японії в Україні. В змаганнях прийняли участь 95 спортсменів та показали наступні результати в своїх номінаціях:

    Номінація «Танто тайсабакі»

    І місце — Ганна Федорова, Олександр Панін, Софія Онопка, Ілля Сухов, Захар Нечволод, Анжеліка Ніколенко, Микита Рижков, Кирило Шеховцов, Поліна Герасьова, Данило Лебедь, Єгор Дмитренко.

   • "День бігуна"

    Під такою назвою 11 лютого в спортивній залі ЗОШ № 14 пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з бігового триборства 30 м + 300 м + 600 м. В змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

    За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

    2006 р. н. та молодше

    Дівчата

    І місце — Дарина Степаненко;

   • Щодо надання копії митної декларації при ввезенні товарів на територію Туркменістану

    За повідомленням Міністерства закордонних справ Туркменістану (лист від 24.01.2017 № 05/721) відповідно до Митного кодексу Туркменістану з 15 лютого 2017 року при ввезенні на територію Туркменістану товарів, що розміщені у митному режимі вільного обігу або тимчасового зберігання, разом з документами, які надаються для підтвердження даних, зазначених у вантажній митній декларації, вводиться вимога щодо надання копії митної декларації, оформленої в країні відправника.

   • Внедрение института управления многоэтажными домами и создание ОСМД в Лисичанске

    По такой теме 8 февраля в Лисичанском городском совете состоялся очередной семинар в рамках программы обмена для укрепления организационных структур в городах Донецкой и Луганской областей, которая реализуется Всеукраинской ассоциацией органов местного самоуправления «Украинская ассоциация районных и областных советов» и является составляющей проекта ПРООН «Восстановление управления и примирение в охваченных конфликтом громадах Украины».

   • В міському краєзнавчому музеї відбувся показ фільму "Легенди Лисичанська"

    11 лютого в рамках проекту «Музей відкрито на ремонт» в міському краєзнавчому музею відбувся показ фільму «Легенди Лисичанська» за мотивами книги Валерія Кіхтенка. На заході були присутні куратори та координатори проекту, мешканці та гості міста.

   • Щодо навчання у вищіх військових навчальних закладах

    Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує на навчання у вищі військові навчальні заклади осіб з повною загальною середньою освітою

    Віком від 17 до 21 років.

    Військовозобов’язаних — віком до 23 років.

    Перелік вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:

    — Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів);

    — Військова академія (м. Одеса);

   • Збройні сили України розшукують!

    За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

    • Андросов С.С.,
    • Запорожченко С.В,
    • Недосеков Д.А.,
    • Пономаренко В.М.,
    • Чернявский О.О.,
    • Федулов М.О.,
    • Хотенчан Б.В.,
    • Костін В.О.,
    • Ситенко О.М.

    Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

   • Увага! Набір на військову службу за контрактом

    clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

    — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

    — жінок — віком від 18 до 50 років.

    Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

   • Увага! Набір на військову службу за контрактом

    clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

    — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

    — жінок — віком від 18 до 50 років.

    Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

   • На Луганщине легализован труд более 2 тысяч наемных работников

    В 2016 году сотрудники фискальной службы Луганской области по результатам проведенных мероприятий обнаружили 2008 наемных работников, получавших заработную плату в «конвертах». Они не платили налог на доходы физических лиц. Благодаря легализации труда граждан в бюджет дополнительно поступило 236 тыс. грн налога на доходы физических лиц.

   • За 2016 рік платники Лисичанська сплатили до місцевого бюджету 416,6 тис. грн. податку на нерухомість

    «За 2016 рік платники податків, які перебувають на обліку ДПІ у м. Лисичанську, сплатили до місцевого бюджету 416,6 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких 187,1 тис. грн. сплачено фізичними особами», — повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

   • Аудиторы фискальной службы Луганщины доначислили более 8 млн грн. нарушителям законодательства

    За 2016 год аудиторы фискальной службы Луганской области доначислили к уплате в бюджет 8 млн 142 тыс. грн. предпринимателям, которые нарушили действующее налоговое законодательство. Всего же специалисты подразделений аудита провели 138 внеплановых и 8 плановых проверок, а также 172 встречные сверки субъектов хозяйствования.

   • Легалізація заробітної плати - один з найпріоритетніших напрямків роботи державних службовців

    «За 12 місяців 2016 року фахівцями Лисичанської ДПІ у ході проведення роз’яснювальної роботи із 395 суб’єктами господарювання легалізовано працю 626 найманих осіб, з наступною добровільною сплатою податків до бюджету», — повідомив заступник начальника управління — начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Андрій Кудренко. — За результатами проведення перевірок донараховано 309,8 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб та 211,7 тис. грн. єдиного соціального внеску».

   • Запрошуємо взяти участь у Національному конкурсі "Благодійна Україна - 2016"

    У жовтні минулого року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна — 2016». Переможців визначатимуть в п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде навесні в Києві.

   • В Лисичанске создадут Молодежный совет

    Вчера, 9 февраля, в Лисичанском городском совете прошла встреча отдела семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета с учащейся молодежью города.

    Во встрече приняли участие начальник отдела семьи, молодежи и спорта Нина Нецвет и специалисты отдела, член областного Молодежного совета, депутат Лисичанского городского совета Юлия Пшебицина, студенты Донбасского государственного технического университета, средне-специальных и профессионально-технических учреждений города.

   • В многопрофильном лицее торжественно открыли спортивный зал

    Вчера, 2 февраля, в торжественной обстановке был открыт после капитального ремонта спортивный зал Лисичанского многопрофильного лицея. В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместитель Игорь Ганьшин, начальник отдела образования Татьяна Худоба, директор школы Наталья Бутенко, педагогический коллектив и учащиеся.

    Городской голова Сергей Шилин поздравил всех присутствующих с этим событием, пожелав учащимся больше внимания уделять спортивному досугу и здоровому образу жизни.

   • Вітаємо переможців обласного конкурсу "Учитель року -2017"

    Завершився фінальний етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Учитель року — 2017», учасниками якого стали Тетяна Карачун, учитель музичного мистецтва КЗ ЛСШ № 8 та Світлана Коломоєць, учитель інформатики Лисичанського багатопрофільного ліцею.

    За результатами участі в обласному конкурсі «Учитель року — 2017» Т. Карачун посіла І місце у номінації «Музичне мистецтво» і буде представляти власний досвід роботи у ІІІ (всеукраїнському) турі конкурсу.

   • Розпочалась реєстрація для участі у ЗНО - 2017

    Цього понеділка, 6 лютого о 10.00 розпочалась Реєстрація для участі у ЗНО — 2017 .

    З 6 лютого на сайті Українського центру оцінювання якості освіти відкрита опція, за допомогою якої, бажаючі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні можуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

    Реєстрація триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року.

   • Обігрівайтесь безпечно!

    З метою запобігти виникненню пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях безпеки, 10 лютого особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС був проведений профілактичний рейд у житловому секторі м. Лисичанськ.

    Порушення правил пожежної безпеки в опалювальний період — одна з найпоширеніших причин виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Мешканці міста намагаються зігрітися усіма можливими способами, навіть якщо спосіб обігріву дуже небезпечний. Рятівники, спілкуючись з громадянами щодо дотримання правил безпеки у опалювальний період, основну увагу приділили питанню використання засобів способів обігріву, які використовують лисичани. Також, мешканців міста ознайомили з основними причинами виникнення загорянь у житловому секторі взимку та нагадали правила поведінки при виникненні пожежі.

   • Верить в любовь...

    Под таким девизом в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялась одна из традиционных встреч с писателями города. Ветеран педагогического труда, слушатель Университета третьего возраста, автор двух книг Зинаида Тарасовна Гонцул поделилась с подопечными историей о любви.

   • "Души серебряные струны"

    Під такою назвою 7 лютого у концертній залі Лисичанської дитячої музичної школи № 2 відбувся концерт учнів класу гітари і балалайки, старшого викладача Ігоря Дерев’янко.

    На заході були присутні учні музичної школи, батьки, колеги по творчому цеху та любителі народного мистецтва.

    Під час заходу учні показали свої улюблені інструменти у різних якостях. Гітара та балалайка лунали на естраді як сольні інструменти та в ансамблях різного складу.

   • Щодо зміни тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних організацій, що обслуговуються ТОВ "ДЕМ І К"

    В зв’язку зі зміною складової тарифу, а саме вартості природного газу в бік збільшення, відповідно до п. 8. Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання затвердженого Постановою КМУ № 869 від 01.06.2011 р., враховуючи положення Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 № 390 ТОВ «ДЕМ І К» доводить до відома споживачів (бюджетних організацій) інформацію про зміну розміру тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в наступних розмірах:

   • Учні Лисичанської ДШМ №1 - переможці обласного конкурсу художньої творчості

    4 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся обласний конкурс художньої творчості Живописна композиція «Любіть Україну, як сонце любіть...» (за творчістю В. Сосюри). У конкурсі взяли участь учні шкіл естетичного виховання м. Лисичанська, Привілля та Новодружеська.

    Діти в своїх роботах ілюстрували твори видатного поета — лірика.

   • Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье, проживающие в частном секторе с печным отоплением

    Положением о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения затрат на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива, утвержденным постановлением Кабинета Министров Украины № 848 от 21.10.1995 года (с изменениями), предусмотрено, что субсидия на приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива назначается один раз в календарном году только по личному обращению заявителя и предоставляется на календарный год, при этом субсидия на оплату жилищно-коммунальных услуг рассчитывается с месяца обращения за ее назначением до окончания календарного года.

    Размер обязательного платежа семьи определяется исходя из размера годового дохода семьи за предыдущий календарный год.

   • Відновлення родинних зв'язків

   • Афіша кінотеатру "Дружба" з 10 по 16 лютого (2)

    — о 10.45 — Бойовик , фентезі «Велика стіна» 3D

    — о 12.45 та 15.00  — премьера фільму «50 Відтінків темряви» 2D

    — о 17.15 — Мультфільм «Співай» 3D

    — о 19.15 —Мелодрама «50 Відтінків темряви» 2D

    — о 21.25 —  Бойовик , фентезі «Велика стіна» 3D

   • Бережи енергоресурси України

   • 15 лютого - виїзні прийоми громадян

    15 лютого з 15.00 особисті прийоми громадян за місцем проживання проведуть:

    Едуард Щеглаков — секретар Лисичанської міської ради — у міській раді м. Новодружеська;

    Андрій Шальнєв — перший заступник міського голови — у міській раді м. Привілля;

    Андрій Якимчук — заступник міського голови — у КП «ЛЖЕК № 5»;

    Максим Головньов — заступник міського голови — у ЦМЛ ім. Титова;

    Ігор Ганьшин — заступник міського голови — у КЗ «ЛЗОШ № 13».

   • Ущерб государству возместил - освобождение от уголовной ответственности получил

    Следователи финансовых расследований Главного управления ГФС в Луганской области закончили досудебное расследование в уголовном производстве в отношении должностного лица одной из шахт Луганской области.

   • Сколько веревочке не виться...

    Сотрудники спецподразделения Главного управления ГФС в Луганской области «Фантом» в рамках расследования уголовного производства по ч. 1 ст. 204 Уголовного кодекса Украины (незаконное изготовление, хранение, сбыт подакцизных товаров) вместе со следователями следственного управления финансовых расследований ГУ ГФС в Луганской области выявили в г. Старобельске группу лиц, которые осуществляли незаконную закупку, хранение и реализацию бензина.

    В ходе расследования выяснилось, что граждане, в течение 2 лет, с собственного двора торговали бензином производства РФ, имеющим контрабандное происхождение. Его, по предвар

   • Более 160 млн грн. ЕСВ плательщики Луганщины перечислили в бюджет в январе 2017 года

    В январе 2017 года предприятия и предприниматели Луганской области уплатили в бюджет 160,5 млн грн. единого социального взноса на общеобязательное государственное социальное страхование.

    Напомним, единый взнос автоматически распределяется Государственной казначейской службой Украины по видам общеобязательного государственного социального страхования в соответствии с определенными пропорциями и перечисляется по назначению — на счета, открытые в Госказначействе на имя фондов общеобязательного государственного социального страхования и пенсионного страхования.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян

    Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

    До 1 травня задекларуйте свої доходи!

    Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ ятницю з 9:00 до 18:00.

    ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • 17 февраля заканчивается срок уплаты

    • — единого налога плательщиками единого налога III группы за IV квартал 2016г.;
    • — единого налога, начисленного за превышение единщиками I и II групп в IV квартал 2016г. объема дохода;
    • — налога на доходы по результатам предоставления физическими лицами — предпринимателями налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах;
    • — экологического налога за IV квартал 2016г.;
    • — рентной платы за IV квартал 2016г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному кварталу.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • Про проведення Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями

    Починаючи з 2005 року, щорічно 4 лютого світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби проти раку. Організатором проведення заходу став Міжнародний протираковий союз (International Union Against Cancer, UICC). Всесвітня організація охорони здоров’я і Міжнародне агентство з вивчення раку надають підтримку в поширенні інформації про це захворювання. Мета проведення Дня — привернути увагу громадськості до цієї глобальної проблеми, нагадати про те, наскільки небезпечні і поширені зараз онкологічні захворювання.

    Основні факти:

   • Дванадцята Благодійна акція "Серце до серця" націлена на вирішення проблем забезпечення обладнанням офтальмологічних дитячих відділень

    Кожного року близько одного мільйона дітей реєструється з проблемами зору. Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить втретє акцію по боротьбі зі сліпотою у дітей.

    Особливо вразлива група дітей є немовлята, несвоєчасна діагностика та лікування вродженої, і рано набутої патології призводить до слабкозорості або сліпоти вже у ранньому віці.

    Завдяки сучасним технологіям діагностики та ефективного лікування патології органа зору у дітей, зменшилася кількість інвалідів дитинства по зору за останнє десятиріччя майже в два з половиною рази (з 4320 до 1500 дітей-інвалідів), тому зусилля по боротьбі зі сліпотою та слабкозорістю у дітей не є марними.

   • С премьерой!

    Второго февраля обновленный кинотеатр «Дружба» распахнул свои двери для первых зрителей. Их вниманию были представлены сразу две премьеры — кинофильма «Велика стіна» и мультфильма в 3D-формате под названием «Співай». Оценить новое цифровое качество изображения и звука уже в первый день премьерного показа смогли 259 лисичан.

   • Щодо виплати грошової компенсації колишнім радянським військовополоненим

    Посольство Федеративної Республіки Німеччина повідомляє що, Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди. Військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої світової війни з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року перебували у німецькій неволі як військовополонені, можуть отримати одноразову виплату у розмірі 2 500 євро.

   • Танцювали колективи Лисичанська здобули 15 призових місць у чемпіонаті Луганської області "Energydance"

    5 лютого у м. Сєвєродонецьк пройшли змагання чемпіонату Луганської області із сучасної, естрадної, народної, бальної хореографії «Energydance».

    Наше місто у змаганнях гідно представили дитячий танцювальний колектив «Арт Денс» (керівник Дар’я Коваленко) та танцювальний колектив «Step-forvard» (керівник Лідія Науменко) — міського ПК, зразковий хореографічний колектив «Street Dance» ПК «Діамант» (керівник Вікторія Магомаєва) та хореографічний колектив «Зоряночка» Привільської ДШМ (викладач Ганна Зилікова).

     

   • Жертвами пожежі стали дві людини

    IMG_20170208_09361508.02.2017 р. о 08 год. 10 хв. виникла пожежа в житловому будинку барачного типу за адресою: м. Лисичанськ, вул. Спортивна буд.127. кв. 2. В результаті пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку, сума збитку склала близько 150000 грн..

   • Шановні абоненти КП «Лисичанськтепломережа»

    КП «Лисичанськтепломережа» повідомляє: у разі, якщо громадянин, якому призначено субсидію не сплачує обов’язковий платіж, припиняється раніше призначена субсидія.

    За винятком випадків, пов’язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії, тощо, яка підтверджується відповідними документами, — з місяця, в якому надійде таке подання до КП «Лисичанськтепломережа» (згідно п. 20 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. № 848). Громадянину необхідно звернутися до КП «Лисичанськтепломережа» з вищезазначеними документами (довідкою).

    Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа»

   • Щодо навчання у вищих навчальних закладах МВС України

    Лисичанським відділом поліції ГУНП України в Луганській області у 2017 році планується набір на навчання до вищих навчальних закладів МВС України на денну бюджетну форму навчання.

    Вимоги до кандидатів на вступ:

    • — повна загальна середня освіта;
    • — вік від 17 до 25.

    З питань оформлення на навчання до вищих навчальних закладів МВС України звертатися до Лисичанського відділу поліції або за телефоном 095-421-53-73.

    Т.В.О. начальника Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області полковник поліції М.В. Черніков

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

    Сьогодні, 7 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання члени виконкому розглянули понад 40 питань, зокрема питання про опіку та піклування, про будівництво та архітектуру.

   • До уваги усіх зацікавлених осіб

    У рамках програми обміну для зміцнення організаційних структур у містах Донецької та Луганської областей, що реалізується Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» і є складовою проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охопленим конфліктом громадах України», 8 лютого о 14.00 у Лисичанській міській раді відбудеться зустріч з експертом програми Юлією Самойловою з питань впровадження інституту управління багатоповерховими будинками та створення ОСББ у м. Лисичанську.

    На зустріч запрошуються зацікавлені особи.

     

   • Вітаємо ансамбль бального танцю "Юнліс" із зайнятими призовими місцями у змаганнях з бальних танців

    5 лютого у м. Слов’янськ Донецької області відбулись командні змагання з бальних танців «Золота туфелька 2017». У змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з 12 міст, 19 клубів Донецької, Харківської та Луганської областей.

   • Ольга Шатова - бронзовий призер обласного конкурсу художньої творчості з академічного живопису "Чарівна акварель"

    Учні художніх відділів Лисичанської ДШМ № 1 та Новодружеської ДШМ взяли участь в обласному конкурсі художньої творчості з академічного живопису «Чарівна акварель», який відбувся 4 лютого у м. Сєвєродонецьк.

    Конкурс проводився з метою розвитку, популяризації та активізації дитячої художньої творчості, виявлення та розкриття творчих здібностей учнів класів образотворчого мистецтва. Вимоги до конкурсантів були дуже високі — всього за чотири академічні години потрібно було виконати наступну роботу: грамотно вирішити композицію,

   • Обережно! В найближчі дні можливе різке зниження температури повітря

    За прогнозом Луганського обласного центру з гідрометеорології з 7 по 15 лютого очікується різке зниження температури повітря: вночі до 17— 27°С морозу, вдень до 13 — 20°С морозу. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням людей.

    Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради нагадує мешканцям та гостям мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля правила поведінки під час сильного морозу:

    • — не вживайте алкогольних напоїв — алкогольне сп’яніння сприяє високій утраті тепла, в той же час викликає ілюзію тепла;
    • — не паліть на морозі — паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;
   • Вниманию всех заинтересованных лиц!

    8 февраля в 14.00 в городском совете (ул. им. М. Грушевского, 7) состоится встреча с экспертом ПРООН Юлией Самойловой по вопросам внедрения института управления многоквартирными домами и создания ОСМД в г. Лисичанске.

   • Вітаємо переможців обласного турніру з греко-римської боротьби серед юнаків (оновлено)

    3 лютого в смт Марківка відбувся обласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків. В змаганнях взяли участь 84 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Старобільськ, Сватове та смт Марківка та Новопськов.

    За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце — Євген Хомєча (46 кг), Ілля Лифар (63 кг), Денис Дорошенко (66 кг) та Андрій Земляний (86 кг);

   • Не паліть гроші дарма!

   • Про виставкову діяльність

    Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації інформує про проведення виставок, а саме:

    1. У період з 7 по 8 лютого 2017 року заплановано проведення найбільшої щорічної міжнародної туристичної виставки «IMTM 2017» в Ізраїлі (м. Тель-Авів). Організатором виставки є компанія «Orta Ltd». Контактна особа — Орлі Спагнул, менеджер з розвитку бізнесу IMTM (тел. +972-3-7584696, моб. +972-54-6701008, факс +972-3-6384455, e-mail: [email protected]);

   • До уваги юнаків та дівчат!

    Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує на навчання у вищі військові навчальні заклади осіб з повною загальною середньою освітою

    Віком від 17 до 21 років.

    Військовозобов’язаних — віком до 23 років.

    Перелік вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:

    — Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів);

    — Військова академія (м. Одеса);

   • Збройні сили України розшукують!

    За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

    • Андросов С.С.,
    • Запорожченко С.В,
    • Недосеков Д.А.,
    • Пономаренко В.М.,
    • Чернявский О.О.,
    • Федулов М.О.,
    • Хотенчан Б.В.,
    • Костін В.О.,
    • Ситенко О.М.

    Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

   • Шановні громадяни!

    clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

    — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

    — жінок — віком від 18 до 50 років.

    Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

   • Графік роботи міського краєзнавчого музею

    Відділ культури Лисичанської міської ради повідомляє: з 6 лютого Лисичанський міський краєзнавчий музей працюватиме за наступним графіком:

    вівторок-четвер: з 08.00 до 17.00;

    п’ятниця: з 08.00 до 16.00;

    субота-неділя: з 10.00 до 16.00;

    вихідний: понеділок.

   • До уваги педагогічних працівників та осіб, які мають педагогічну освіту

    Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради повідомляє, що серед дитячих закладів оздоровлення і відпочинку розпочалась підготовка до оздоровчої кампанії 2017 року.

    Міжнародний дитячий центр «Артек» (Київська обл.) здійснює підбір педагогів-вихователів для роботи з дітьми, які будуть оздоровлюватися в дитячому центрі в поточному році.

   • За минулий рік Лисичанські платники перерахували до бюджету понад 346 тис. грн. екоподатку

    «За 2016 рік платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 346,1 тис. грн.. екоподатку», — повідомила Олена Листопад, начальник управління податків і зборів з юридичних осіб ДПІ у м. Лисичанську.

   • 10 лютого закінчується строк подачі Звітності по ЕСВ за 2016 рік

    ДПІ у м. Лисичанську нагадує: фізичні особи—підприємці надають у фіскальні органи Звіт по єдиному внеску самі за себе за звітний 2016 рік до 10 лютого 2017 року (останній день подачі — 09.02.17 р.).

    Звіт надається за формою, наведеною у додатку 5 до Порядку формування і надання страхувальниками звіту після сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 14.04.15 р. № 435.

   • За реєстрацією РРО - до Лисичанської ДПІ

    Як повідомила начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан: «Протягом січня-грудня 2016 року фахівцями відділу реєстрації платників та електронних сервісів Лисичанської ДПІ зареєстровано 187 реєстраторів розрахункових операцій (РРО), 624 книги обліку розрахункових операцій (КОРО) та 119 розрахункових книжок».

   • Бережи енергоресурси!

   • У Лисичанську відкрито виставку "Мономіста на Донеччині. Праця, виснаження та успіх. Корпоративні міста Донбасу"

    1 лютого в рамках мистецького проекту «Музей відкрито на ремонт» в міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Мономіста на Донеччині. Праця, виснаження та успіх. Корпоративні міста Донбасу». У заході взяли участь студенти Лисичанського професійного гірничопромислового ліцею, куратори проекту «Музей відкрито на ремонт», мешканці та гості міста.

   • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року

    Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

    До 1 травня задекларуйте свої доходи!

    Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00.

    ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • 15 февраля заканчивается срок предоставления

    — отчета об использовании КУРО (РК) за январь 2017г.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • 9 февраля заканчивается срок предоставления

    — отчета о суммах налоговых льгот за IV квартал 2016г.;

    — декларации по НДС за IV квартал 2016г. плательщиками, у которых налоговый период равен календарному кварталу;

    — отчета о ЕСВ по ф. № Д5 а 2016 г.;

    — декларации плательщиками единого налога за 2016 г. единщиками III группы;

   • Оперативники Лисичанського відділу поліції вилучили у місцевого мешканця 1 кг марихуани

    В ході проведення обшуку домоволодіння на (вул. Коцюбинського м. Лисичанська) за місцем мешкання 28-річного раніше засудженого чоловіка, співробітники Лисичанського відділу поліції виявили та вилучили висушені рослини коноплі. Загальна вага вилученого становить 1 кг.

    Вилучене направлено на експертизу до НДЕКЦ.

    Слідчими Лисичанського відділу поліції розпочато кримінальне провадження, передбачене ст. 309 КК України "Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту

   • Увага! Будьте пильні та обережні! Не дайте себе обдурити шахраям!

    Працівники поліції закликають громадян бути обачними. Не довіряйте особам, які намагаються під будь-яким приводом заволодіти вашими коштами.

    Ніколи не повідомляйте по телефону відомості особистого характеру, ким би не представився той, хто телефонує. Навіть якщо вам телефонують нібито співробітники банку, в якому зберігаються ваші заощадження.

   • Старт проекту "Садочок - простір дружній до дитини" у Лисичанську

    У січні 2017 року в Луганській області для педагогів дошкільних навчальних закладів (ДНЗ) стартував проект «Садочок — простір дружній до дитини», який є складовою проекту «Створення безпечного та інклюзивного середовища в дошкільних навчальних закладах у східних областях України».

   • Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье, проживающие в домах с печным отоплением

    Положением о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения затрат на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива, утвержденным постановлением Кабинета Министров Украины № 848 от 21.10.1995 года (с изменениями), предусмотрено, что субсидия на приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива назначается один раз в календарном году, только по личному обращению заявителя и предоставляется на календарный год, при этом субсидия на оплату жилищно-коммунальных услуг рассчитывается с месяца обращения за ее назначением до окончания календарного года.

    Размер обязательного платежа семьи определяется исходя из размера годового дохода семьи за предыдущий календарный год.

   • Лисичанський міський військовий комісаріат оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

    головного спеціаліста відділення комплектування (спеціалізація психолог).

   • До уваги офіцерів запасу

    Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує офіцерів запасу віком до 58 років включно, які мешкають на території м. Лисичанська та Попаснянського району, для визначення ступеню придатності до військової служби за адресою: м. Лисичанськ, вул. Мічуріна, 22, кабінет № 15.

    Лисичанський міський військовий комісаріат

     

   • До уваги отримувачів щомісячної грошової допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу

    У грудні 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким вносяться зміни до низки законів, зокрема до статті 5 Закону України «Про психіатричну допомогу» в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу,

   • Державна агенція промоції культури Міністерства культури України оголосила Подяки Сергію Дунаєву та Людмилі Ткаченко

    Державна агенція промоції культури Міністерства культури України висловила Подяку народному депутату України Сергію Дунаєву за надання допомоги у підготовці та проведенні культурно-мистецької акції для дітей східних регіонів України «Святий Миколай — дітям сходу» у місті Лисичанську.

   • Інформація щодо заборгованості по заробітній платі у м. Лисичанську

    За даними органів Держстату України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах м. Лисичанська станом на 01.01.2017р. становила 34594,8 тис. грн., що на 44138,2 тис. грн. або на 56,1% менше, ніж на 01.12.2016р. Кількість підприємств-боржників порівняно з даними на 01.12.2016р. зменшилась на дві одиниці.

   • В Лисичанську відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

    Сьогодні, 1 лютого, в Лисичанську відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    Під час засідання члени комісії розглянули та прийняли відповідні рішення стосовно наступних питань:

    — про встановлення 4 дітям статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;

    — про встановлення опіки над 2 дітьми;

   • Увага! Потрібна допомога!

    У зв’язку з надзвичайною ситуацією, яка склалася в м. Авдіївка Донецької області місцеві мешканці залишилися без гарячої їжі, опалення, електро- та водопостачання. Така ситуація може призвести до гуманітарної катастрофи в місті зважаючи також на посилення морозів у східній частині України.

   • Workshop - "Сучасне медіа-мистецтво та особливості його експонування у музейному просторі"

    4 лютого о 13:00 в рамках мистецького проекту «Музей міста Світлоград», за підтримки ініціативи «ДЕ НЕ ДЕ», в Лисичанському міському краєзнавчому музею відбудеться музейний Workshop щодо особливостей створення експозицій медіа-мистецтва.

   • "Вечір джазу" у Новодружеській дитячій школі мистецтв

    26 лютого Новодружеська дитяча школа мистецтв гостинно відчинила свої двері для мешканців міста, де відбувся тематичний концерт учнів та викладачів школи «Вечір джазу».

    В концертній програмі прозвучали композиції світових джазових композиторів в стилях регтайм, джаз та блюз. Звуки скрипки, гітари, роялю та запальні ритми створили справжній святковий настрій кожному із слухачів.

   • Наші футболісти взяли участь у зональному чемпіонаті Луганської області з міні-футболу

    27 лютого у м. Рубіжне відбувся зональний чемпіонат Луганської області з міні-футболу серед юнаків 1999-2000 та 2001-2002р.р..н., в якому взяли участь команди з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне та Попасне.

    Учасники змагань показали наступні результати:

    - серед юнаків 1999-2000 р.н.:

    • І місце - команда м. Сєвєродонецьк;
    • Наші спортсмени взяли участь у відкритому Кубку м. Сєвєродонецька з міні-футболу

     футболист27 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся відкритий Кубок міста з міні-футболу серед дівчат, в якому взяли участь команди з Лисичанська, Привілля, Сєвєродонецької ДЮСШ № 2 та Красного Лиману. За результатами змагань:

     І місце — команда м. Красний Лиман;

     ІІ місце — команда Сєвєродонецької ДЮСШ № 2;

     ІІІ місце — команда м. Лисичанськ;

    • У Лисичанську відбувся концерт народного інструментального ансамблю "Сувенір"

     26 лютого у центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся концерт народного інструментального ансамблю «Сувенір» (кер. Олександр Могильников) викладачів Лисичанської дитячої школи мистецтв № 2, на який були запрошені учнівська молодь та мешканці міста. Під час концерту лунали найкращі популярні класичні твори, естрадні п’єси, обробки народних танцювальних мелодій і пісень України та країн світу.

     Слухачі бурхливими оплесками дякували виконавцям за різножанрову концертну програму, яскраве виконання та гарний настрій.

     Відділ культури Лисичанської міської ради

    • Світ моделей - 2016

     З метою розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді, пропаганди та популяризації досягнень дитячих колективів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва 25 лютого в ЛЦНТТУМ був проведений міський конкурс науково-технічної творчості «Світ моделей».

     У конкурсі прийняли участь загальноосвітні школи міста та багатопрофільний ліцей. Загалом на конкурс були представленні 22 моделі.

     Цього року до основного етапу додався етап «LEGO-конструювання», результати якого додали командам бали до загального заліку.

    • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо

     27 та 28 лютого у спортивному приміщенні за адресою: м. Лисичанськ, вул. Ленінградська, 87 відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо, в якому взяли участь 90 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

     Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ стали переможцями в наступних номінаціях:

     Номінація «Сінай»:

     • - Ганна Федорова;
     • - Катерина Алейнікова;
     • - Станіслав Сазоненко;
     • Лисичанські самбісти - переможці відкритого чемпіонату Харківської області

      27 та 28 лютого у м. Харків відбувся відкритий чемпіонат Харківської області з боротьби самбо серед кадетів, в якому взяли участь 150 спортсменів з Луганської, Харківської, Сумської областей.

      Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

      І місце — Вікторія Бондаренко (44кг), Маргарита Птушка (65кг), Микита Зубков (50кг), Ілля Парамонов (60кг).

     • Солістки "Атлантісу" - переможниці Міжнароднго фестивалю з Bellydance. Кубок Європи. "Bellydance - 2016"

      27 лютого в Польщі у м. Люблін відбувся Міжнародний фестиваль з Bellydance. Кубок Європи. «Bellydance — 2016», в якому взяли участь солістки зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (керівник Ірина Гончарова) Олена Карпова, Софія Черкашина та Радислава Можнякова. Кожна з солісток представили на суд журі Міжнародного фестивалю по 4-5 танцювальних програм та вибороли 12 призових місць і Кубок Європи:

     • Щодо Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам

      З метою надання фінансової підтримки постраждалим особам і внутрішньо переміщеним особам, які опинились у складних життєвих обставинах, Мінсоцполітики відповідно до Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535, відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних і юридичних осіб для надання одноразової допомоги громадянам зазначених категорій.

     • Міністерство соціальної політики України інформує

      Міністерством соціальної політики України розроблено інфографіку щодо стану реалізації Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535.

     • 13 марта - "Масленица-шутница"

      Приглашаем жителей и гостей города посетить массовое гулянье «Масленица-шутница», которое состоится 13 марта с 11.00 до 15.00 на площади Победы.

     • До уваги багатодітних сімей!

      Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради розпочав видачу посвідчень батьків та дитини багатодітної сім’ї за період 2014 — 2016рр. відповідно до наданих заяв.

      Для отримання посвідчень просимо звертатися до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62, каб. 35, 37, 38.

     • У школі № 8 розпочалися ремонтні роботи

      25 лютого 2016 року в Лисичанській спеціалізованій школі № 8 почалися роботи з капітального ремонту спортивної зали. Ремонт здійснюється завдяки міжнародній організації ЮНІСЕФ, яка багато років сприяє вирішенню проблем загальноосвітніх навчальних закладів України. У спортзалі планується заміна підлоги, фарбування стін, заміна спортивного обладнання.

      У липні 2015 року відділ освіти Лисичанської міської ради запропонував адміністрації Лисичанської спеціалізованої школи № 8 взяти участь у конкурсі проектів ЮНІСЕФу в Донецькій та Луганській областях. Метою проекту є покращення доступу дітей, уражених конфліктом на Сході України, до якісної освіти.

     • В Лисичанском территориальном центре состоялась очередная встреча слушателей факультета "Духовное обогащение"

      26 февраля, в Лисичанском территориальном центре состоялась очередная встреча слушателей факультета «Духовное обогащение» с преподавателем отцом Алексием. В ходе лекции была раскрыта тема «Молитва — мать всех добродетелей». Подопечные терцентра с интересом слушали священнослужителя, задавали вопросы, советовались, делились своими переживаниями.

     • Увага! З 1 січня розпочалася кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2015р.

      Деклараційна кампанія триватиме з 1 січня до 1 травня 2016 року.

      Державна податкова інспекція запрошує громадян міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • Предпринимателям, которые реализуют топливо, необходимо обязательно зарегистрироваться плательщиками акцизного налога

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: с первого марта 2016 вводится система электронного администрирования реализации горючего и акцизная накладная как обязательный электронный документ, который будет составляться при осуществлении всех операций по реализации топлива на внутреннем рынке. Это предусмотрено Законом Украины от 24 декабря 2015 № 909-VIII «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые законодательные акты Украины об обеспечении сбалансированности бюджетных поступлений в 2016 году» (далее — Закон № 909). В соответствии с п.п. 212.3.4 п. 212.3 ст. 212 Кодекса лицам, которые будут осуществлять реализацию топлива, необходимо до начала осуществления реализации топлива обязательно зарегистрироваться в фискальных органах плательщиками акцизного налога. Юридические лица должны зарегистрироваться по месту своего нахождения, а физлица-предприниматели — по месту жительства. Регистрация плательщиком налога осуществляется на основании подачи заявления не позднее, чем за три рабочих дня до начала осуществления реализации топлива.

     • Подакцизных товаров на 261 тыс. грн. изъяли оперативники фискальной службы на Луганщине

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в январе 2016 года сотрудники фискальной службы Луганской области изъяли из незаконного оборота подакцизных товаров на 261 тыс. грн. В частности, изъято горюче-смазочных материалов на 84 тыс. грн., ликероводочных изделий — на 22 тыс. грн., транспортных средств — на 150 тыс. грн., сигарет — на 5,5 тыс. грн. В отношении правонарушителей составлены 2 админпротоколы за нарушение порядка осуществления хозяйственной деятельности.

     • Нарушителям законодательства аудиторы фискальной службы Луганщины доначислили почти 9,5 млн. грн.

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в января 2016 года аудиторы фискальной службы Луганской области доначислили к уплате в бюджет 9 млн. 430 тыс. грн. предпринимателям, которые нарушили действующее налоговое законодательство. Всего же специалисты подразделений налогового и таможенного аудита провели 12 внеплановых проверок и 14 встречных сверок субъектов хозяйствования. Кроме того, в январе проведено 3 проверки в сфере наличных расчетов, по результатам которых плательщикам доначислено 61 тыс. грн. штрафов и пени. В регионе на сегодняшний день зарегистрировано 2369 регистраторов расчетных операций. Общая сумма выручки за прошлый месяц составила 212 млн. грн.

      Государственная налоговая инспекция в г. Лисичанске

     • Местные бюджеты Луганщины получили более 130 млн. грн. налогов

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в январе 2016 года в местные бюджеты территориальных громад городов и районов Луганской области плательщики перечислили 130 млн. 400 тыс. грн. налогов и сборов. В общей сумме поступлений почти 70 процентов или 90,4 млн. грн. — это налог на доходы физических лиц. Показатели по этому налогу, утвержденные местными советами, выполнены на 123 процента.

      Государственная налоговая инспекция в г. Лисичанске

     • В январе предприниматели Луганщины уплатили почти 7 млн. акцизного налога

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: с начала года субъекты хозяйствования, которые продают подакцизные товары в розницу, перечислили в местные бюджеты Луганской области 665 тис. грн. акцизного налога. В течение января от предприятий-производителей пива, работающих в регионе, поступило в государственный бюджет 467 тис. грн. грн. Также продавцы алкоголя и табака уплатили 607 тис. грн. за лицензии на торговлю подакцизными товарами. Сегодня предприниматели области работают на основании 2679 лицензий, в том числе 1476 — на розничную торговлю алкогольными напитками и 1203 — табачными изделиями.

      Государственная налоговая инспекция в г. Лисичанске

     • Плата за землю з фізичних осіб - значний внесок до місцевого бюджету

      «Протягом січня-грудня 2015 року фахівцями управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську забезпечено надходження до місцевого бюджету плати за землю з фізичних осіб у сумі 2194,8 тис. грн. Цей показник на 353,6 тис. грн. або на 19,2 % більше ніж за відповідний період попереднього року», — про це повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

      За його словами: «Фізичні особи — платники податків повинні сплачувати податки через установи банків та поштові відділення. У разі несвоєчасної сплати нараховується пеня та штрафна санкція.

     • Щодо внесення змін до деяких наказів Мінсоцполітики

      З метою удосконалення механізму надання фінансової допомоги за рахунок сум адміністративно-господарських санкцій та пені, що надходять до державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, Міністерством соціальної політики України було розроблено наказ від 01.12.2015 року № 1167 «Про внесення змін до деяких наказів Мінсоцполітики з питань надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики за рахунок сум адміністративно-господарських санкцій та пені, що надходять до державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, та державної підтримки підприємствам та організаціям, які засновані громадськими організаціями інвалідів».

     • В Лисичанске состоялось торжественное открытие филиала "Ощадбанка" в южной части города

      Вчера, 25 февраля, в южной части города состоялось торжественное открытие нового территориально-обособленного отделения «Ощадбанка». В мероприятии приняли участие Лисичанский городской голова Сергей Шилин, руководитель Лисичанского отделения «Ощадбанка» Владимир Касьянов, начальник управления труда и социальной защиты населения Елена Ездакова, заместитель начальника управления Пенсионного фонда Украины в г. Лисичанске Светлана Касьянова и общественность города.

      Сергей Шилин в своей приветственной речи отметил высокое значение подобного события. «Благодаря открытию этого отделения, жители южной части города смогут получать полный спектр банковских услуг по месту жительства. Теперь нет необходимости ехать в центр города, что экономит и время, и деньги», — подчеркнул городской голова.

     • До уваги користувачів реєстраторів розрахункових операцій

      «Протягом 2015 року фахівцями відділу реєстрації платників та електронних сервісів ДПІ у м. Лисичанську зареєстровано 111 реєстраторів розрахункових операцій (РРО), 436 книг обліку розрахункових операцій та 98 розрахункових книжок, платникам податків видано 240 довідок для отримання ліцензій на алкогольні напої», — про це повідомила начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів Ольга Богдан.

      За її словами: «Підпунктом 2 пункту 3 розділу ІІ Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженому наказом Міністерства доходів і зборів України від 28 серпня 2013 року N 411, визначено, що у разі встановлення розбіжностей чи помилок у записах реєстраційного посвідчення суб’єкт господарювання протягом п’яти робочих днів, що настають за днем, коли виникли зміни або інші підстави для заміни реєстраційного посвідчення, подає до органу доходів і зборів за місцем реєстрації РРО реєстраційну заяву з позначкою „Перереєстрація“ із зазначенням причини перереєстрації та реєстраційне посвідчення».

     • Закінчується строк сплати та подання

      Закінчується строк сплати: 29.02.2016р.

      — єдиного внеску за січень 2016 року гірничими підприємствами (абз.1 ч.8 ст.9 Закону про Єдиний соціальний внесок; пп..6 п.3,п 11 р. IV Інструкції № 449).

      Закінчується строк подання: 29.02.2016р.

      — податкової декларації з податку на прибуток підприємств за 2015 рік платниками, які у 2015 році застосовували річний період звітування (пп..49.18.3 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) ;

     • Очередные провокации на сессии Лисичанского горсовета

      ТРК “Акцент”

     • Приглашаем присоединиться к Всемирной акции "Час Земли"!

      19 марта в 20:30 состоится акция «Час Земли», организованная Всемирным фондом природы (WWF).

      Люди по всему миру выключат свет на один час, чтобы привлечь внимание человечества к проблеме изменения климата.

      Подобное мероприятие, кроме символичного выключения света на 60 минут, ставит ударение на необходимости ежедневных действий каждого гражданина, компании и правительства в сфере энергоэффективности, сбережения окружающей среды, бережливого использования ресурсов для преодоления проблемы изменения климата и достижения гармонии с природой. Это даст возможность каждому гражданину Украины сделать свой взнос в улучшение общей экологической ситуации.

     • Приглашаем присоединиться к Всемирной акции "Час Земли"!

      19 марта в 20:30 состоится акция «Час Земли», организованная Всемирным фондом природы (WWF).

      Люди по всему миру выключат свет на один час, чтобы привлечь внимание человечества к проблеме изменения климата.

      Подобное мероприятие, кроме символичного выключения света на 60 минут, ставит ударение на необходимости ежедневных действий каждого гражданина, компании и правительства в сфере энергоэффективности, сбережения окружающей среды, бережливого использования ресурсов для преодоления проблемы изменения климата и достижения гармонии с природой. Это даст возможность каждому гражданину Украины сделать свой взнос в улучшение общей экологической ситуации.

     • Урок эстетики для подопечных Лисичанского территориального центра

      24 февраля подопечные терцентра посетили городской Краеведческий музей, где в рамках работы «Университета третьего возраста» ознакомились с выставкой «На крыльях».

      Сотрудники музея рассказали посетителям об истории возникновения выставки, которая приносит людям радость, добро и надежду.

      На выставке представлено более 2000 ангелов, необычных, парящих в небесах, вышедших из снов. Небесные создания изготовлены из различных материалов: это и бумага, и солома, и керамика, и пластилин. Особенный восторг у подопечных терцентра вызвали ангелы, изготовленные из макаронных изделий и соленого теста.

     • За участю Лисичанської місцевої прокуратури притягнуто до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення голову Лисичанської виборчої комісії

      У поточному 2016 році Лисичанською місцевою прокуратурою відповідно до ч.2 ст.255 КУпАП України прийнято участь у розгляді судом протоколу про адміністративне правопорушення від 23.10.2016 за ч.2 ст. 172-7 КУпАП України «Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» відносно голови Лисичанської виборчої комісії Кравченко Наталії Іванівни. Рішенням Лисичанського міського суду від 19.01.2016 Кравченко Н.І. визнано винною у вчиненні даного правопорушення та призначено покарання у вигляді штрафу у сумі 3400гривень. За результатами апеляційного провадження зазначене рішення залишено без змін та набуло статусу остаточного.

      Лисичанська місцева прокуратура

     • У Лисичанську відбувся фестиваль ДЮПР

      Уже вкотре 23 лютого команди юних пожежних-рятувальників та їх палких прихильників у центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю зібрало яскраве свято мужності, професійності та творчості — фестиваль ДЮПР.

      Сучасне життя доводить серйозну необхідність дотримуватися елементарних правил безпеки поведінки.

      Як навчити цьому? Знавців рятувальних премудростей готують зі школи. Профілактика та агітація за безпечний спосіб життя серед однолітків, участь у практичних заняттях з працівниками ДСНС, творчі звіти та виступи — це далеко неповний перелік основних справ шкільних команд юних рятувальників.

     • Лисичанська міська рада оголошує КОНКУРС

      на заміщення вакантних посад управління власності:

      Головний спеціаліст відділу комунального майна

     • Проведено нараду за участі Лисичанської міської ради та Лисичанського міського управління юстиції

      24 лютого у приміщенні Лисичанської міської ради проведено нараду за участю Лисичанського міського голови Сергія Шиліна, представників центру надання адміністративних послуг Лисичанської міської ради, відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізації громадських формувань та відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Лисичанського міського управління юстиції.

     • Наставник школы гун-фу "Дракон и Тигр" со своими воспитанниками провели работы по благоустройству Мишкиного Яра

      Завершилась 3-дневная операция областного МЧС по проверке Мишкиного Яра по выявлению взрывоопасных предметов. Выполнен радиологический контроль территории экспертом городской СЭС. По заключениям экспертов на данной территории можно организовывать работу с детьми.

      21 февраля наставник школы гун-фу «Дракон и Тигр» и семеро его воспитанников впервые в этом сезоне вышли в Мишкин Яр на работу по благоустройству места дислокации Лагеря боевых искусств «Тигрёнок».

      Участие в уборке территории приняли Тимофей Галюта, Иван Терещенко, Ростик Середа, Влад Семиряжко, Миша Красюк, Артур Чернов, Сергей Урденко.

     • Шановні особи з обмеженими фізичними можливостями

      ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» повідомляє, що в Лисичанському районі електричних мереж існують вакантні робочі місця контролерів енергонадзору для працевлаштування інвалідів 2,3 групи.

      Особи зазначеної категорії, які не мають протипоказань для виконання робіт, пов’язаних з тривалою ходою і перебуванням на відкритих майданчиках при завищених та занижених температурах, щодо наявності вакантних місць в Лисичанському районі електричних мереж можуть звертатися за адресою: м. Лисичанськ, вул. Ворошилова, 11.

      Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради

     • В Лисичанске внесли изменения в городской бюджет на 2016 год

      DSC_1148_2Вчера в Лисичанском городском совете состоялась очередная седьмая сессия. Рассмотрев ряд вопросов, депутатский корпус принял решения о распределении и аренде земли, о внесении изменений в городской бюджет на 2016 год, в Положение об архивном отделе и в штатное расписание исполнительных органов городского совета,

      Также были утверждены городские программы природоохранных мероприятий и социальной защиты граждан, пострадавших вследствие аварии на Чернобыльской АЭС.

     • В Лисичанске приняли Регламент городского совета седьмого созыва

      В ходе сессии городского совета, которая состоялась вчера, 22 февраля, был утвержден Регламент городского совета седьмого созыва. В процессе обсуждения данного вопроса между депутатами разгорелся конфликт. Так, представители политических партий «БПП «Солидарность», «Самопомощь» и «Радикальной партии Олега Ляшко» высказались против некоторых пунктов представленных в Проекте решения.

      Секретарь городского совета Эдуард Щеглаков отметил, что согласно нормативно-правовым актам, Регламент в обязательном порядке должен быть принят на данной сессии, и предложил принять документ за основу, а затем обсудить отдельные пункты, которые не устраивают депутатов. Однако депутаты от ПП «БПП «Солидарность» в агрессивной форме отказались от предложенного варианта.

     • Шановні жителі Луганської області!

      28 січня 2016 року прийнята ухвала Вищого Адміністративного суду України м. Києва від № К/800/49436/15, згідно якої Постанова Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 237 про зменшення норм споживання без лічильника газу в 2 рази визнана нечинною, незаконною та підлягає скасуванню, повідомляє ПАТ «Луганськгаз».

      У зв’язку з цим, здійснений перерахунок норм споживання по абонентам без лічильника газу за період з 06.05.2015 р. до 28.01.2015р., виходячи з наступного:

     • До уваги трудових колективів державних і комунальних друкованих засобів масової інформації

      24 грудня 2015 року ухвалено Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» (далі — Закон), що був розроблений на виконання підпункту 12.4 пункту 12 Резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи «Про виконання обов’язків та зобов’язань Україною» від 05.10.2005 № 1466.

      Закон набув чинності 1 січня 2016 року.

      Закон визначає механізм реформування друкованих засобів масової інформації, заснованих органами державної влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування.

     • Епідемічний поріг захворюваності на ГРВІ та грип у Луганській області не перевищено

      Як повідомляє Головне управління Держсанепідслужби у Луганській області, за сьомий тиждень 2016 року епідемічний поріг захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) та грип в області не перевищено.

      (-44,5 %). При епідемічному пороговому рівні 88,4 на 10 тисяч населення, захворюваність становить 49,1.

      Показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення області в порівнянні з минулим тижнем зменшився на 18,0 %.

     • Телефони "гарячої лінії" Луганської облдержадміністрації

      З метою оперативної допомоги громадянам у вирішенні нагальних питань, для надання консультативно-інформаційної допомог, а також усунення недосконалості в роботі органів виконавчої влади працюють телефони «гарячої лінії».

      Телефони «гарячої лінії» Луганської обласної державної адміністрації:

      050 169 12 94

      050 878 23 74

      097 340 99 70 (дзвінки оплачуються згідно з тарифами оператора мобільного зв’язку).

     • У Луганській області розпочалися роботи з відкриття автомобільного пункту пропуску

      Згідно з розпорядженням керівника Луганської обласної ВЦА розпочато процес відкриття контрольно-пропускного пункту в районі населеного пункту Золоте. Передбачається, що через зазначений КПВВ будуть пересуватися виключно легкові автомобілі та пішоходи. Очікується пропускна спроможність близько 5 000 осіб та 1 500 транспортних засобів на добу. Одночасно буде працювати чотири «вікна» для перевірки документів. Біля КПВВ буде знаходитися також сервісна зона, у якій буде палатка для обігріву та відпочинку, баки з питною водою, рукомийник, туалет та зупинка для автобусів.

      Плануються основні напрямки автобусного сполучення: Золоте-Попасна, Золоте-Лисичанськ-Сєвєродонецьк-Старобільськ-Сватове тощо.

     • 27 лютого - святкова презентація відремонтованих приміщень Лисичанського міського Палацу культури

     • В архівному відділі відбулося чергове засідання експертної комісії

      22 лютого в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу. На порядок денний були винесені наступні питання: розгляд номенклатур справ Лисичанської міської ради, Управління Держгеокадастру у м. Лисичанську, розгляд описів справ постійного зберігання та з кадрових питань (з особового складу) Лисичанської та Новодружеської міських виборчих комісій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, Управління статистики у м. Лисичанську та 2-го пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Луганській області.

      Експертною комісією було прийнято рішення погодити вищевказані нормативно-правові документи.

      Архівний відділ Лисичанської міської ради

     • Лисичанин Ярослав Дерев'янко ввійшов до складу збірної Східного регіону з боксу

      З 15 по 21 лютого у м. Нікополь відбувся Зональний чемпіонат України з боксу (Східна зона), в якому взяли участь 100 спортсменів.

      Спортсмен із нашого міста Ярослав Дерев’янко (52кг) здобув V місце і ввійшов до складу збірної Східного регіону для участі в чемпіонаті України серед юніорів.

      Підготував спортсмена тренер Андрій Чернишов.

      Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

     • В Лисичанській міській ДЮСШ відбувся чемпіонат міста з боротьби греко-римської

      21 лютого в Лисичанській міській ДЮСШ відбувся чемпіонат міста з боротьби греко-римської, в якому взяли участь 52 спортсмени.

      Вихованці Лисичанській міської ДЮСШ стали переможцями в наступних вагових категоріях:

      • - Данило Зеленяк (35кг);
      • - Тихон Кучерявий (38 кг);
      • - Дмитро Булатов (42кг);
      • - Михайло Шатков (45кг);
      • - Нурлан Байрамов (47кг);
      • 6 марта - бесплатный мастер-класс "С 8 Марта!"

       Лисичанский центр научно-технического творчества учащейся молодежи (бывшая СЮТ) приглашает детей вместе с родителями на бесплатный мастер-класс «С 8 Марта!», которой пройдет в рамках открытой семейной студии «Дивосвіт». Мастер-класс проведет руководитель кружка «Моделирование транспортной техники» Яна Мамченко.

       Для работы нам понадобится: картон, цветная бумага, цветные салфетки (20 шт.), клей, ножницы.

       Мастер-класс состоится 6 марта (воскресенье) в 12.00.

      • Лисичанські спортсмени взяли участь у чемпіонаті України з акробатичного рок-н-ролу

       HTC0809_BRO20 лютого у м. Полтава відбувся чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу, в якому взяли участь 180 спортсменів з Київської, Харківської, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської областей.

       Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

       Категоріїя "Б клас"

       ІІ місце — Дмитро Полозов і Марія Науменко;

       ІІІ місце — Богдан Белянський і Ганна Фіщук.

      • Лисичанка Олена Федоренко - переможниця чемпіонату України з класичного жиму лежачи

       З 16 по 18 лютого у м. Коломия відбувся чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед чоловіків та жінок всіх вікових категорій, в якому взяли участь понад 100 спортсменів з усіх регіонів України.

       Спортсменка з нашого міста Олена Федоренко (56 кг) посіла І місце з класичного жиму лежачі та виконала норматив «Майстер спорту»

       Переможниця нагороджена грамотою та медаллю.

      • Інформація про зміну тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних організацій, що обслуговуються ТОВ "ЛЕСКО"

       Згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 №390 ТОВ «Лисичанська енергосервісна компанія» доводить до відома споживачів (бюджетних організацій) інформацію про зміну розміру тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в наступних розмірах:

      • Учнівська молодь Лисичанська вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні

       Минулого тижня із залученням учнів і студентів усіх професійно-технічних та середньо-спеціальних навчальних закладів міста з метою гідного вшанування подвигу учасників Революції Гідності та передусім увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні було проведено низку заходів під загальним гаслом «Небесна Сотня. На сторожі Гідності».

       В усіх навчальних закладах було проведено тематичні виставки, круглі столи, випущено стіннівки, стенди, організовано перегляд документальних фільмів, проведено лінійки, інформаційні хвилинки, тематичні виховні години, які супроводжувалися хвилинами мовчання.

      • В Лисичанске почтили память Героев Небесной Сотни

       В субботу, 20 февраля, вместе со всей Украиной Лисичанск чествовал подвиг участников Революции Достоинства.

       В Лисичанском городском краеведческом музее прошло торжественно-траурное мероприятие Вечер памяти «Герои не умирают», в котором приняли участие Лисичанский городской голова Сергей Шилин, заместители городского головы Максим Головнев и Игорь Ганьшин, управляющий делами Александр Савченко, общественность и учащаяся молодежь города.

       В период с 18 по 20 февраля 2014 года во время протестных акций в государстве произошли самые драматические события за последнее время, которые привели к массовой гибели патриотов Украины. Подвиг Героев Небесной Сотни, которые пожертвовали своей жизнью за наше будущее, является для украинцев примером патриотизма и мужественности в борьбе за идеалы демократии.

      • Зусиллями фахівців Лисичанської ДПІ до бюджету донараховано понад 16 млн. грн.

       «За минулий рік при проведенні 1379 документальних та камеральних перевірок суб’єктів господарювання — фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську було донараховано 16 204,9 тис. грн., з яких:

       - податку з доходів фізичних осіб — 172,5 тис. грн.;

       - податку на додану вартість — 27,3 тис. грн.

       - єдиного податку — 133,3 тис. грн.;

       - єдиного соціального внеску — 15 867,6 тис. грн.;

      • КП "Лисичансктеплосеть" информирует

       Постановлением № 54 от 28.01.2016г. Национальной комиссии, которая осуществляет государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг (НКРЕКП), с 01.02.2016г. утвержден тариф на тепловую энергию, который составляет для бюджетных организаций, прочих потребителей 1614,83 грн/Гкал с НДСс такими составляющими: тариф на производство тепловой энергии — 1547,50 грн/Гкал с НДС; тариф на транспортировку тепловой энергии — 65,82 грн/Гкал с НДС; тариф на поставку тепловой энергии — 1,51 грн/Гкал с НДС.

       Директор КП «Лисичансктеплосеть» А.В. Панаит

      • Импортеры Луганщины с начала февраля уплатили в госбюджет почти 22 млн. грн.

       ГНИ в г. Лисичанске сообщает: за первую декаду февраля субъекты внешнеэкономической деятельности Луганской области перечислили в государственный бюджет 21 млн. 800 тыс. грн. В среднем ежедневно в казну страны от импортеров региона стабильно поступало почти 2,2 млн. грн. Преимущественно участники внешнеэкономической деятельности завозили на территорию области железный концентрат, известняковый флюс, уксусную кислоту, поливиниловый спирт. В Луганской таможни ГФС сообщили, что все предприятия, которые оформляли товары, использовали процедуру электронного декларирования.

       Государственная налоговая инспекция в г. Лисичанске

      • В сводный бюджет в январе 2016-го от Луганщины поступило почти 360 млн. грн.

       ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в январе текущего года плательщики Луганщины уплатили в сводный бюджет страны 359 млн. 300 тыс. грн. Это на 26 млн. грн. больше, чем в январе 2015-го. В частности, в государственный бюджет поступило почти 80 млн. грн. Индикативные показатели Министерства финансов Украины выполнены на 139,2 проц., дополнительно перечислено 22,4 млн. грн. В местные бюджеты плательщики региона перечислили 127 млн. 500 тыс. грн., что превышает цифры января 2015-го на 18,2 млн. грн.

      • В отношении налоговиков и таможенников на Луганщине в прошлом году начато 7 уголовных производств о совершении коррупционных правонарушений

       ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в отделе собственной безопасности (далее ВВБ) при ГУ ГФС в Луганской области. В частности, в 2015 году в правоохранительные органы для принятия решения согласно действующему законодательству направлено 47 материалов. По выявленным нарушениям начато 7 уголовных производств в отношении налоговиков и таможенников ГФС, составлено 5 протоколов о совершении коррупционных правонарушений, по которым судами вынесены решения о привлечении к административной ответственности.

       Также руководителям территориальных налоговых инспекций внесены 40 представлений для принятия мер реагирования. По результатам их рассмотрения 5 сотрудников уволены и 10 — привлечены к дисциплинарной ответственности. Вообще в 2015 г