Фильтр
 • 21 лютого - Міжнародний день рідної мови

 • 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

  Щорічно, 20 лютого, в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні, які стали для всієї країни не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й джерелом натхнення для воїнів, які й сьогодні гідно захищають наше з вами право на вільне життя.

  Вічна пам’ять і слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та захисниками України!

  Слава Україні!

  Героям Слава!

 • «Захисникам України присвячується»

  Під такою назвою, сьогодні, 16 лютого, пройшла зустріч студентської молоді Привільського професійного ліцею з військовослужбовцями другого відділу Сєвєродонецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Захід відбувся з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня єднання.

  Учасники зустрічі вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів в Афганістані та захисників України.

 • 16 лютого - День єднання

  Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання.

  Відповідний Указ був підписаний 14 лютого 2022 року з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

   

 • 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

   Щорічно, 15 лютого, українці відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Традиційно цього дня ми віддаємо данину шани та поваги співвітчизникам, які виконували інтернаціональний обов’язок у багатьох країнах світу: Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба. Але особливе місце у цьому списку займає Республіка Афганістан — де масштабна і трагічна війна тривала понад дев’ять років.

  15 лютого цього року виповнюється 33 роки з моменту виведення військ з Афганістану, з того самого моменту, коли останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Це особливий день для всіх афганців. Вони пройшли пекло війни і не поповнили списки загиблих. Вони і є тією пам’яттю, що пише історію.

  За кожним воїном-афганцем — своя доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя. У страхітливому полум’ї війни народжувались молоді солдати та командири, які з перших днів служби в Афганістані пізнали ціну життя, ціну справжньої чоловічої дружби, підтримки та взаємовиручки.

  Є серед тих, хто не повернувся до рідних домівок і наші земляки — лисичани. Пам’ятаємо про загиблих земляків і знаємо їх поіменно — Олександр Куриленко, Олег Денищенко, Ігор Маркін, Юрій Дудник, Олександр Миронов та Віктор Чечель.

  У глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. Дякуємо тим, хто живе поруч з нами. Низький уклін вам, миротворці! Хай затишок, добро й пошана оточують та супроводжують вас!

 • Анонс заходів до Міжнародного жіночого дня

   2 березня о 12.00 міський краєзнавчий музей запрошує на майстер-клас з виготовлення квітів із коктейльних трубочок від майстрині декоративно-ужиткового мистецтва Лариси Лисицької.

  3 березня о 13.00 у міському ПК розпочнеться святкова зустріч із ветеранами «Радість душі та серця».

  4 березня відбудуться наступні заходи:

  - о 16.00 святковий концерт «Жінка. Весна. Кохання» в Привільській дитячій школі мистецтв;

  - о 16.00 святковий концерт учнів «Нашим мамам» в Лисичанській дитячій музичні школі №2;

  - о 17.00 святковий концерт «Тобі, єдиній» у ПК ім. В.М. Сосюри.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 1 по 7 березня

   2 березня о 15.00 в молодіжному хабі міського ПК «GC-HUB» розпочнеться розважально-ігрова програма «Cat».

  3 березня запрошуємо відвідати:

  - об 11.00 в бібліотеці - філії для дітей №7 годину літературної пам’яті «Поет, художник, Божий дар – відомий світові Кобзар»;

  - о 15.00 в молодіжному хабі міського ПК «GC-HUB» зустріч «За чашкою кави «Між нами дівчатами…» з Іриною Нікульниковою та Оленою Яловик;

  - о 17.00 в молодіжному хабі міського ПК «GC-HUB» вечір настільних ігор;

 • Елеонора Денищенко – срібний призер Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Зоряні мости до Дня Святого Валентина»

  Учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв №2 Елеонора Денищенко - учасниця дистанційного Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Зоряні мости до Дня Святого Валентина» посіла ІІ місце у молодшій віковій категорії.

  Елеонора нагороджена кубком, медаллю та сертифікатом для безкоштовної участі у конкурсі в Болгарії.

  Підготували учасницю викладач Олена Сергєєва та концертмейстер Ольга Семидоцька, які мають подяки від журі конкурсу за підготовку конкурсанта та за професійне акомпанування.

 • У Лисичанську відбулось засідання опікунської ради

   Вчора, 25 лютого, під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Євгена Наюка відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі – опікунська рада).

  Опікунська рада – консультативно-дорадчий орган, одним з основних завдань якого є захист особистих і майнових прав та інтересів осіб, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов'язки.

 • У Лисичанську підсумували роботу системи цивільного захисту за минулий рік

   Сьогодні, 26 лютого, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська пройшли збори керівників підприємств, установ, організацій та відповідальних осіб з питань цивільного захисту для підведення підсумків роботи місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту у 2020 році і визначення основних завдань на 2021 рік.

  Очолила засідання перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Ольга Венгер.

  У заході взяли участь керівники підприємств, установ, організацій та відповідальні особи з питань цивільного захисту.

  Відкриваючи захід, Ольга Венгер наголосила, що під час зборів керівного складу територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту, які відбулись 11 лютого в Луганській обладміністрації, було проаналізовано роботу місцевих органів влади у 2020 році в забезпеченні цивільного захисту населення і територій. Суттєвих зауважень до міста Лисичанськ не було.

 • Скажемо сирітству –ні! У Лисичанську створено ще одну прийомну сім’ю

  Розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ створена прийомна сім’я, до якої влаштовано на виховання та спільне проживання 2 дитини-сироти та дитину, позбавлену батьківського піклування. Попередньо проєкт розпорядження було розглянуто на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини.

  Відтак, прийомна сім’я Алєшко взяла на виховання двох хлопчиків та дівчинку, які залишились без піклування батьків.

  Начальник служби у справах дітей ВЦА міста Лисичанськ Світлана Логвіненко зазначила, що прийомну сім’ю вважають однією з пріоритетних (після усиновлення) сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 • У Лисичанську відбулась комісія з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  Вчора, 25 лютого, у військово-цивільної адміністрації під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка відбулося засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі-Комісія).

  Під час засідання члени комісії розглянули документи щодо призначення грошової компенсації внутрішньо переміщеній особі, яка визнана учасником бойових дій з числа учасників АТО/ООС. У зв’язку з нововиявленими обставинами, які потребують документального підтвердження, відповідно до умов п. 5 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280, членами комісії прийнято рішення про перенесення розгляду подання управління праці та соціального захисту населення про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення на одне із наступних засідань.

 • 26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

  26 лютого в Україні відзначається День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

  Цю дату встановлено з метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території — в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України та з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.

 • В України з’явився офіційний веб-сайт Ukraine.ua

  Тепер Україна має свій офіційний вебсайт Ukraine.ua. Це онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає. Тут кожен, перебуваючи на будь-якому континенті, може познайомитися з Україною і прийняти рішення приїхати сюди вчитися, інвестувати чи подорожувати.

  Вебсайт створений, щоб світ дізнався про справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття та чарівної природи. Країну свободи та гідності. Країну, у якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього.

 • «Гід з державних послуг»: портал з інформацією про державні послуги

  Міністерство цифрової трансформації України запустило інформаційний онлайн-портал «Гід з державних послуг» https://guide.diia.gov.ua/ про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

  Сьогодні на згаданому онлайн-порталі доступна інформація про 1 170 послуг — місце та строки їх надання, вартість, необхідні для отримання документи та спосіб оскарження результатів.

  Послуги розподілено за 17 категоріями (залежно від сфери діяльності) та 36 життєвими подіям. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти.

 • «Родина, родина – від батька до сина»

  За такою темою, сьогодні, 25 лютого фахівцями Лисичанського міського центру соціальних служб організовано та проведено тренінг для батьків із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

  Тренінг проходив на базі мультимедійної кімнати управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська з метою сприяння формуванню батьківської компетентності шляхом усвідомлення та осмислення батьками механізмів спілкування, формування у них вміння та навичок конструктивної взаємодії зі своїми дітьми.

 • Про роботу Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації

  Сьогодні, 25 лютого відбулось засідання Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області під головуванням голови комісії Максима Головньова.

  На засіданні комісії було розглянуто 4 протоколи про адміністративні правопорушення, складені Попаснянським ВП ГУНП в Луганській області, відділом споживчого ринку ВЦА міста Лисичанськ за скоєння правопорушення, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення статті 152 — порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів; статті 159 — порушення правил торгівлі на ринках.

 • 25 лютого - 150-річчя від дня народження Лесі Українки

  25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) — видатної української письменниці, перекладача, фольклориста та культурного діяча.

  Творчість Лесі Українки — нове геніальне слово не тільки в українській, але й у світовій літературі. Життя поетеси — це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця.

  Постать Лесі Українки відома у всьому світові, вона входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України.

  3_1200x1800mm4_1200x1800mm1_1200x1800mm2_1200x1800mm

 • Заняття з підопічними територіального центру в мультимедійній кімнаті

   У рамках реалізації проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей» в управлінні праці та соціального захисту населення створено мультимедійну кімнату, на базі якої вчора, 24 лютого для підопічних відділення денного перебування Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у форматі офлайн відбулася зустріч з командиром загону швидкого реагування Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Петром Костирєю.

  Під час зустрічі на проекційному екрані було продемонстровано історію створення Товариства Червоного Хреста України, структуру та основну мету діяльності цієї громадської гуманітарної організації, а також висвітлено її роботу в рамках міжнародного співробітництва.

 • «Золота туфелька»

   Під такою назвою 21 лютого у місті Миколаївка відбувся Всеукраїнський турнір з бальних танців, в якому взяли участь учасники хореографічного гуртка «Starway» (Лисичанський міський ПК, керівник Олександр Посошко).

  Конкурс проводився з метою обміну досвідом, підтримки талановитих дітей та молоді для реалізації творчого потенціалу, підвищення професійної майстерності учасників. Оцінювали учасників судді вищої та міжнародної категорії всеукраїнських танцювальних організацій.

  Під час заходу учасники продемонстрували професійну підготовку, яскраві костюми та високі результати:

  І місце - Артем Говдуненко та Софія Фатьянова;

  ІІ місце - Богдан Косянчук та Єва Веселова; Ярослав Рясний та Аліса Діденко; Михайло Орехов та Міла Запорожець; Матвій Воробйов та Марія Романенко; Олександр Борщ та Поліна Данько; Михайло Федак та Аріна Сюрчик; Олександра Шабрацька, Мирослава Кириченко, Іван Кур'янов;

 • «Пісенна наша Україна»

   Під такою назвою 23 лютого з метою популяризації української пісні відбувся вокальний конкурс серед учнів Новодружеської дитячої школи мистецтв. Учасники конкурсу продемонстрували свою майстерність, виконуючи мелодійні українські пісні.

  За результатами конкурсу учні посіли наступні місця:

  І місце - Вікторія Шкабура;

  ІІ місце - Єлизавета Рідна; Олександра Зубкова;

  ІІІ місце - Катерина Малетич.

 • Вітаємо переможців чемпіонату міста з боротьби греко-римської!

   20 лютого у спортивній залі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанськ з боротьби греко-римської серед юнаків 2008-2006рр.н., 2005р.н. та доросліше. У змаганнях взяли участь 70 спортсменів.

  Переможцями змагань, виборовши І місце, стали наступні спортсмени:

  Проскурін Ілля (38кг), Скрипниченко Андрій (41кг), Харченко Павло (44 кг), Вдовіченко Влад(48кг), Гаврилов Данііл (52кг), Баранов Іван (57кг), Ніколаєв Олександр (75кг), Тарадайко Влад (48кг), Івченко Іван (65кг), Дорогавцев Руслан (71кг), Носуль Володимир (75кг).

  Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами. Підготували спортсменів Шкодюк Віктор, Логачов Ігор, Корнєв Василь, Карапуз Сергій.

  Відділ молоді та спорту ВЦА м. Лисичанська

 • Лисичанські спортсмени взяли участь у турнірі з міні-футболу у м. Сіверськ

   19-21 лютого на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Доломітчик» міста Сіверськ пройшов турнір з міні-футболу серед юнаків 2012-2013 р.н. на Кубок СОК «Доломітчик» та на приз ДЮФК «Авангард». У турнірі взяли участь 16 команд із міст Соледар, Харків, Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Попасна, Сіверськ та Селидове Донецької області. У турнірі також взяли участь молодші вихованці ДЮСШ Лисичанськ 2012-2013 року народження. Були розіграні групові та стикувальні матчі.

  Результати напруженої боротьби:

  КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Лисичанськ 2:1

  ДЮСШ Лисичанськ – «Метал» Харків 0:5

  ДЮСШ Лисичанськ – ФК Локомотив Попасна 0:5

 • 12 березня - публічне представлення звіту щодо використання бюджетних коштів у 2020 році

  12 березня о 14.00 у військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення звіту головного розпорядника бюджетних коштів служби у справах дітей ВЦА м. Лисичанська щодо використання бюджетних коштів у 2020 році.

  Служба у справах дітей ВЦА м. Лисичанська

   

 • Учасники «Ever dance» - призери чемпіонату зі спортивних бальних танців «Рremiere winter cup»

  IMG-23c59c8513272cb172b740867177949d-VУ неділю, 21 лютого учасники студії бального танцю «Ever dance» під керівництвом Владислава Лисків (ПК «Діамант») взяли участь у чемпіонаті зі спортивних бальних танців «Рremiere winter cup», який відбувся у місті Харків.

  Серед великої кількості конкурентів з різних міст України вихованці «Ever dance» вибороли призові місця у різних вікових категоріях та номінаціях:

  І місце - Вероніка Роскошна, Вероніка Роскошна, Каміла та Вадим Спиця;

 • 12 березня – публічне представлення звіту про виконання бюджетних програм

  12 березня о 14.00  у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відділом освіти ВЦА м. Лисичанська відбудеться публічне представлення інформації по галузі «Освіта» про виконання бюджетних програм за 2020 рік.

  Відділ освіти ВЦА м. Лисичанська

 • Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Art Zirka Fest»

  У лютому учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 дистанційно взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Art Zirka Fest».

  За результатами конкурсу у номінації «Інструментальний жанр» лисичани посіли наступні місця:

  Гран Прі — Злата Ткач, Володимир Михайлюк, Алєся Панаїт;

  І місце — Єва Веселова, Євгенія Сіроштан, Маргарита Селезньова, Анастасія Ільїнська та Софія Карук.

 • Міжнародний день рідної мови

   21 лютого світова спільнота відзначала Міжнародний день рідної мови. Це свято було встановлене у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

  У закладах загальної середньої освіти нашого міста 19-22 лютого відбулись різноманітні інформаційно-просвітницькі масові заходи до Міжнародного дня рідної мови.

  У багатопрофільній гімназії до Дня рідної мови було проведено квест, де гімназисти мали змогу продемонструвати свої знання рідної мови.

  Для учнів 1-11 класів загальноосвітньої школи №4 були проведені тематичні інформування до Дня рідної мови, виховні години «Шануймо рідне слово». Бібліотекар школи Надія Гольдіна підготувала книжкову виставку «Доля мови - доля народу» та залучила дітей до виготовлення лепбука «Диво калинове – чари барвінкові».

 • Лисичанські футболісти взяли участь у матчевих зустрічах чемпіонату Луганської області з футзалу

  Вчора, 21 лютого, в місті Попасна пройшли матчеві зустрічі чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року серед команд юнаків.

  Лисичанські футболісти показали наступні результати:

  — команда юнаків 2004-2005 р.н. з командою ДЮСШ (Старобільськ) з рахунком 0:2;

  — команда юнаків 2006-2007 р.н. з командою ДЮСШ-2 (Сєвєродонецьк) з рахунком 8:0.

 • Лисичанські боксери - призери відкритого турніру з боксу серед юнаків

  20 лютого в смт Шевченкове Харківської області пройшов відкритий турнір з боксу серед юнаків, присвячений 78-річчю визволення Шевченківщини від німецько-фашистських загарбників.

  Лисичанські боксери показали наступні результати:

  І місце — Давид Григорьян (26кг), Данііл Гаврилов (32кг), Сергій Сюмбелі (44кг), Євген Жалдаков (46кг), Єгор Момот (64кг);

 • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з боксу

  З 18 по 20 лютого в місті Сєвєродонецьк проходив чемпіонат Луганської області з боксу. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів Луганської області.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Данііл Лисенк (40 кг), Ярослав Мельников (43кг), Герман Чепеленко (54кг), Микита Слитинський (56 кг), Максим Веретенников (59кг), Владислав Гранковський (60 кг), Олександр Коротенко (70 кг), Назар Трокай (72 кг), Іван Богданов (80 кг);

 • Вихованці міської ДЮСШ - переможці чемпіонату з легкої атлетики

  20 лютого в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат КДЮСШ-2 з легкої атлетики серед юнаків 2010 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 50 спортсменів з міст та районів Луганської та Донецької областей.

  Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце — Ігор Корінний (біг 30 м, стрибки у довжину), Лілія Богова (стрибки у висоту), Марія Носаль (стрибки у висоту, стрибки у довжину);

 • У Лисичанську пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

  Минулої суботи, 20 лютого, в Центрі по роботі зі школярами та молоддю пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

  Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ посіли наступні призові місця:

  Юніори Дует

  • І місце -  Еда Калінікова та  Анастасія Шевцова
  • ІІ місце -  Єлизавета Литвинова та  Анастасія Бешенко
  • ІІІ місце -  Аліна Губарева та  Анастасія Барсукова 
 • 12 березня - публічне представлення звіту щодо використання бюджетних коштів у 2020 році

  12 березня о 14.00 у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, буд. 7, відбудеться публічне представлення звіту головного розпорядника бюджетних коштів відділу охорони здоров’я військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області щодо використання бюджетних коштів у 2020 році.

  Відділ охорони здоров’я ВЦА м. Лисичанська

 • 12 березня - публічне представлення звіту щодо використання бюджетних коштів

  12 березня о 14.00 в військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм, у тому числі про досягнення цілей державної політики у сфері соціального захисту, реалізацію якої забезпечує головний розпорядник бюджетних коштів місцевого бюджету управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська у межах бюджетних програм за 2020 рік.

  Управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська

 • Застерігаємо від купівлі товарів в місцях стихійної торгівлі

  Законодавством України продаж харчових продуктів дозволяється здійснювати тільки через стаціонарні підприємства торгівлі та через дрібнороздрібну торговельну мережу.

  Стихійна торгівля — це торгівля фізичними особами без відповідних дозвільних документів про якість та безпеку товарів, що реалізуються ними у невстановлених місцях (на вулицях, у дворах, на тротуарах, у скверах, парках, під’їздах) з рук, із землі, без відповідного узгодження на розміщення об’єкта торгівлі.

  Харчові продукти, які реалізуються на стихійних ринках, законодавчо визначені, як завідомо небезпечні та непридатні до споживання людиною. Неможливо перевірити чи проконтролювати їх безпечність, визначити терміни реалізації. Особи, які здійснюють продаж, не мають документів, що підтверджують безпечність та якість продукції.

 • 12 березня - публічне представлення звіту щодо використання бюджетних коштів у 2020 році

  12 березня о 14.00 у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення звіту головного розпоряднику бюджетних коштів відділу культури військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області щодо використання бюджетних коштів у 2020 році.

  Відділ культури ВЦА м. Лисичанська

   

 • 21 лютого – Міжнародний день рідної мови

 • 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

  Щорічно, 20 лютого, в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

  Події Революції Гідності (листопад 2013 — лютий 2014 року) змінили перебіг історії нашої держави. 579650897_w640_h640_stend-nebesna-sotnya20 лютого 2014 року відбувся пік протистояння, що призвів до масової загибелі українців, які захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи людини, європейське майбутнє України. А вже наступного дня на Майдані Незалежності відбулося прощання із загиблими активістами, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею».

  Герої Небесної Сотні стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують справу Героїв Небесної Сотні, захищаючи наше з вами право на вільне життя.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 22 по 28 лютого

   23 лютого о 13.00 в молодіжному хабі центральної бібліотеки «Bibliohub» розпочнеться неформальна зустріч з представниками патрульної поліції «Чашка кави з молоддю», а о 15.00 в Новодружеської дитячої школи мистецтв – вокальний конкурс серед учнів «Пісенна наша Україна».

  24 лютого о 13.30 ПК ім. В.М. Сосюри запрошує на палітру творчості Володимира Сосюри «На життєвих перехрестях».

  25 лютого відбудуться наступні заходи:

  - о 13.30 майстер-клас з рукоділля в техніці аплікація для молоді «Весняна пташка» – в молодіжному хабі центральної бібліотеки «Bibliohub»;

  - о 14.00 літературна подорож «Вірші кохання і надії», присвячена 150-й річниці від дня народження Лесі Українки – в міському ПК;

 • Академія громадського активізму запрошує на навчання

   Програма Академії громадського активізму впроваджується Фондом Східна Європа та Інтерньюз-Україна за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

  Мета Програми підвищити рівень компетентностей лідерів громадського сектору Донецької та Луганської областей і міста Херсон, аби вони розвивали організаційну та комунікаційну спроможність місцевих організацій громадянського суспільства (ОГС) та мали змогу ефективно залучати громадян, до участі у проєктах місцевого, регіонального та національного рівня.

  Основні завдання Програми:

  - розвиток професійних компетенцій лідерів громадського сектору, шляхом запровадження навчальних програм, обміну досвідом та нетворкінгу;

  - підвищення ефективності взаємодії з місцевими громадами для реалізації спільних проєктів місцевого та регіонального рівнів;

 • В області обговорили стан сплати ЄСВ та скорочення існуючої заборгованості підприємств-боржників міста Лисичанськ

   Сьогодні, 19 лютого, у режимі відеоконференц-зв’язку відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – комісія) під головуванням в.о. голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Олексія Смирнова.

  На порядку денному – питання погашення заборгованості з єдиного соціального внеску та страхових внесків до Пенсійного фонду України підприємствами – боржниками відповідних територій.

  У роботі комісії взяли участь перший заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Ольга Венгер, керівники та представники підприємств-боржників: КП «Електроавтотранс», ЛКСП «Лисичанськводоканал», КП «ЛЖЕК №1», КП «ЛЖЕК №3», КП «ЛЖЕК №5», КП «ЛЖЕК №6», КП «ЛЖЕК №8», КП «Лисичанський шляхрембуд», КП «Лисичанська ритуальна служба» та інші.

 • Лисичанськ долучився до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті» (фото)

  18 та 19 лютого у закладах освіти та культури міста пройшла Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті» до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

  Власноруч виготовлених паперових янголів діти та молодь міста розвісили на деревах, як згадку про тих, хто віддав життя за мир в Україні.

 • У Лисичанську відбувся ХІV міський стрілецький турнір «Кубок Сокола»

  Сьогодні, 19 лютого, відбулось нагородження переможців ХІV міського стрілецького турніру «Кубок Сокола» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який проходив дистанційно.

  Переможцем турніру та володарем перехідного кубка визнано команду Лисичанської загальноосвітньої школи № 5.

  ІІ місце посіла команда Лисичанської спеціалізованої школи № 27, а ІІІ місце у команди Лисичанської загальноосвітньої школи № 6.

 • Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини пройшло у Лисичанську

  Сьогодні, 19 лютого, під головування заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Євгена Наюка службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  Під час засідання члени комісії розглянули питання щодо визначення порядку участі батька у вихованні дитини, про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, про надання малолітнім дітям статусу дитини-сироти, про влаштування дітей до дитячих будинків сімейного типу.

 • У Лисичанську відбулось засідання експертної комісії архівного відділу

  ukraina_news_1602245708Сьогодні, 19 лютого, у військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  Під час засідання експертною комісією були розглянуті номенклатури справ на 2021 рік Лисичанської централізованої бібліотечної системи, загальноосвітньої школи №26, Лисичанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №5 «Усмішка».

  Також членами комісії були розглянуті описи справ тривалого зберігання, описи справ з кадрових питань (особового складу) Управління Пенсійного фонду України в місті Лисичанську Луганської області, міської державної лікарні ветеринарної медицини в. м. Лисичанську, продовольчих магазинів м. Лисичанська.

 • Вітаємо з професійною перемогою лисичанських педагогів!

  Завершився ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021» в номінаціях «Керівник закладу освіти», «Українська мова і література», «Математика», «Трудове навчання», у якому взяли участь п’ять педагогів закладів загальної середньої освіти нашого міста.

  Посіли І місце та стали переможцями обласного конкурсу професійної майстерності учитель української мови та літератури НВК «Гарант» Наталія Ляховець (номінація «Українська мова і література») та учитель математики багатопрофільного ліцею Андрій Михайловський (номінація «Математика»). Вони будуть представляти Луганщину в ІІІ Всеукраїнському турі конкурсу.

 • З 17 лютого центральна бібліотека працює за новим графіком

  Шановні мешканці та гості нашого міста!

   З 17 лютого центральна бібліотека КЗ «Лисичанська ЦБС» обслуговує читачів за наступним графіком роботи: вівторок, п’ятниця – з 09.00 до 20.00, субота, неділя – з 10.00 до 20.00.

  Вихідний день – понеділок.

  Санітарний день: остання п’ятниця місяця.

  Відділ культури ВЦА м. Лисичанська

 • Вітаємо переможців обласного конкурсу художньої творчості «Співочий всесвіт»

  Середня вікова категорія, ПШЕНІЦИНА Вероніка, КЗ Привільська ДШМПідведені підсумки обласного конкурсу художньої творчості серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл на тему «Співочий всесвіт» за музичними творами для дітей і юнацтва викладача-методиста Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва Наталії Пасічник, який відбувся дистанційно 13 лютого.

  Цього року у конкурсі взяли участь 92 учні з 11 мистецьких шкіл області, серед яких й учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

  За результатами конкурсу наші учні посіли наступні місця:

  ІІ місце — Вероніка Пшеніцина з роботою «Барвиста мить» (Привільська ДШМ)  та  Арсеній Сєлєзньов з роботою «Jazz my life» (Лисичанська ДШМ № 1);

 • «Юний музикант»

  Під такою назвою, 17 лютого в Новодружеській дитячій школі мистецтв відбувся конкурс серед учнів музичного відділення.

  Під час конкурсу 24-и талановиті музиканти школи показали високу виконавську майстерність гри на різних інструментах — фортепіано, синтезатор, гітара, скрипка, акордеон, баян, блок флейта, тромбон, кларнет.

  Найкращими визнано виступи Дар`ї Посохової (викладач Поліна Омелаєва), Єгора Фатєєва (викладач Людмила Вороніна-Дерев’янко), Іллі Ремньова (керівник Володимир Лебедь), дуету Мілани Щербак та Валерії Сімакової (викладач Оксана Гришина) та ансамблю «Бі-Боп» (керівник Володимир Лебедь).

 • «Юний віртуоз»

  Під такою назвою, 17 лютого, в Лисичанській дитячій школі мистецтв № 1 відбувся конкурс серед учнів фортепіанного відділу на краще виконання етюдів Карла Черні, приурочений до дня народження композитора.

  Цього року в конкурсі взяли участь 28 учнів. За результатами конкурсу 1 учасник отримав Гран-прі, 9 учасників посіли І місце, 7 учасників — ІІ місце та 4 учасники — ІІІ місце.

 • У Лисичанську пройшла низка заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

   З метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав та з нагоди 32-ї річниці виведення військ з Афганістану протягом тижня в закладах культури міста були проведені наступні тематичні заходи.

  Так, 12 лютого в міському краєзнавчому музеї у співпраці зі спортивним клубом «Сокіл» відбулася зустріч учнівської молоді з учасниками бойових дій на території інших держав «Афганістан – наша пам’ять та біль». На заході були присутні воїни-інтернаціоналісти Валерій Скрипченко, Ігор Кошкарьов та керівник спортивного клубу «Сокіл» Петро Костиря. Запрошені воїни-інтернаціоналісти ділилися спогадами про ті жахливі часи, свідками яких вони стали. Петро Костиря надав розширену інформацію про загиблих в Афганістані воїнів-лисичан, яких вшанували хвилиною мовчання. По закінченню заходу присутні ознайомились з тематичною виставкою «Афганістан – наша пам’ять та біль».

 • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  Сьогодні, 17 лютого, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії — начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Бєлан.

  Під час засідання членами комісії було розглянуто 71 заяву, в тому числі: 36 заяв — про призначення житлової субсидії, 4 заяви — про внесення адреси фактичного проживання пільговика до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги та 31 заяву — про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста та відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо

   13 лютого у міській ДЮСШ проведено відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат та відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь спортсмени з міст та районів Луганської та Донецької областей.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  Відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо

  І місце – Гармаш Євгенія (28 кг), Базік Альона (50 кг), Худолій Олександр (71 кг), Гусакова Заріна (59 кг);

  ІІ місце – Білоіваненко Софія (50 кг), Ігнтович Назар (+46 кг), Путінцев Єгор (38 кг), Орищук Ангеліна (28 кг), Гугля Єлизавета (59 кг), Стиранець Сергій (65 кг), Солодчук Владислав (71 кг);

 • Лисичанські легкоатлети - серед переможців відкритого чемпіонату Донецької області

   13 лютого у місті Бахмут відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків 2006-07, 2008 р.н. та молодше. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце – Носаль Марія (потрійний стрибок), Соснін Демид (потрійний стрибок), Дарина Степаненко (біг 60м, 200м), Ляшенко Микола (біг 1500м);

  ІІ місце – Божко Аліна (біг 400м), Носаль Марія (стрибки у довжину);

  ІІІ місце – Степаненко Дарина (біг 800м), Полякова Марія (біг 400м), Соснін Демид (біг 60м з бар’єрами, потрійний стрибок), Мударченко Євангеліна (потрійний стрибок).

 • Про засідання робочої групи Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності

   Вчора, 16 лютого, відбулось засідання робочої групи Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності під головуванням першого заступника керівника військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ Ольги Венгер.

  У засіданні взяли участь начальник відділу охорони здоров’я Ігор Бондаренко та заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» Коверга Наталія, з якими було обговорене питання необхідності введення до штату ще однієї ставки лікаря-фахівця зі спортивної медицини та створення єдиної бази даних вихованців ДЮСШ, учнів та студентів навчальних закладів міста для зручності допуску до спортивних змагань та заходів.

 • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області «ENERGY DANCE – 2021»

  Минулої неділі, 14 лютого, хореографічні колективи Палацу культури «Діамант» та Привільської дитячої школи мистецтв взяли участь у чемпіонаті Луганської області «ENERGY DANCE — 2021», який відбувся у м. Сєвєродонецьк.

  Цього року у конкурсі змагались понад 700 учасників з 9 міст Луганської та Донецької областей.

  За результатами конкурсу:

  — зразковий хореографічний колектив «Street dance» (керівник Вікторія Магомаєва) виборов 120 призових місць;

 • 12 березня - публічне представлення звіту щодо використання бюджетних коштів у 2020 році

  12 березня о 14.00 у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення звіту головного розпоряднику бюджетних коштів управління власності військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області щодо використання бюджетних коштів у 2020 році.

  Управління власності ВЦА м. Лисичанська

 • Серед переможців обласної олімпіади з математики є й учні нашого міста

  Під егідою Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, 31 січня та 7 лютого, відбулись два тури обласної олімпіади з математики серед школярів 7-11 класів.

  Місто Лисичанськ представили шість учнів з багатопрофільної гімназії, спеціалізованої школи № 8 та навчально-виховного комплексу «Гарант».

  За результатами І та ІІ турів обласної олімпіади з математики переможцями стали й учні закладів загальної середньої освіти нашого міста:

  ІІ місцеТимченко Данило, учень 9 класу ЛСШ№ 8 (вчитель Миргородська О.В.);

 • Первоцвіт

  Первоцвіти — дивовижні рослини, які пристосувались цвісти тоді, коли в лісі на деревах ще немає листя, і кожен теплий сонячний промінчик доходить до самої землі. Підсніжник складчастий, підсніжник звичайний (білосніжний), сон-трава, проліски дволистий та сибірський, конвалія — це не повний перелік первоцвітів.

  Всі ці рослини знаходяться на межі зникнення. Збирання первоцвітів дуже шкідливе для природи тим, що не дає можливості рослинам утворити насіння. До того ж пошкоджуються сусідні квітки, ламаються стебла та бруньки. Ми знищуємо ці квіти, якщо збираємо і продаємо, та допомагаємо знищувати, якщо купуємо. Кожен покупець букетику стимулює браконьєрів знищувати квіти та в наступному році.

 • Про надання у 2021 році пільг з урахуванням рівня доходів

   Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі-управління) повідомляє.

  Механізм реалізації права на отримання пільг з оплати житлово-комунальних послуг залежно від середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги згідно із законодавчими актами, а також підтвердження права на інші види пільг, які надаються з урахуванням доходу, встановлено Порядком, затвердженим Постановою КМУ від 04.06.2015 №389 (далі Порядок).

 • У Лисичанському територіальному центрі відбулась зустріч із ветераном-афганцем Володимиром Василащуком

  Щорічно, 15 лютого, в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Афганська війна — одна із трагічних сторінок історії нашого народу. Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя солдат і залишила по собі невиліковну рану в українських родинах.

  У цей день у Лисичанському територіальному центрі відбулась зустріч підопічних з ветераном-афганцем Володимиром Василащуком. Під час зустрічі Володимир Петрович розповів присутнім про свою службу на території Афганістану, про бойові завдання та про полеглих на війні побратимів.

 • Лисичанські футболісти взяли участь у матчевих зустрічах чемпіонату Луганської області з футзалу

  13 та 14 лютого в місті Попасна пройшли матчеві зустрічі чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року серед команд юнаків.

  Лисичанські футболісти показали наступні результати:

  — команда юнаків 2008-2009р.н. зіграла з командою ДЮСШ (Попасна) з рахунком 4-1;

  — команда юнаків 2010-2011р.н. зіграла з командою Шахтар-1 (Щастя) з рахунком 8-3.

 • Вітаємо переможниць турніру з гімнастики спортивної

  13 лютого в місті Сєвєродонецьк пройшов турнір КДЮСШ 2 з гімнастики спортивної (дівчата). В змаганнях взяли участь 55 спортсменок з Сєвєродонецька, Рубіжного та Лисичанська. Лисичанські спортсменки показали наступні результати:

  1 дорослий розряд:

  • ІІІ місце — Христина Сик;

  3 дорослий розряд:

  • І місце — Анастасія Кокарєва;
  • ІІ місце — Ганна Данько, Мілана Коробка, Марія Чернявська;
  • ІІІ місце — Мирослава Матліна;
  • Лисичанські футболісти взяли участь у матчевих зустрічах чемпіонату Луганської області з футзалу

   Минулої неділі, 14 лютого, в місті Попасна пройшли матчеві зустрічі чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року серед команд юнаків.

   Лисичанські футболісти показали наступні результати:

   — команда юнаків 2004-2005р.н. зіграла з командою ДЮСШ-2 (м.Сєвєродонецьк) з рахунком 3-2;

   — команда юнаків 2006-2007р.н. зіграла з командою ДЮСШ (м.Старобільськ) з рахунком 6-2.

  • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики

   Минулої суботи, 13 лютого, в спортивній залі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 46 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

   Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце – Валерія Горохова (біг 30м, стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (біг 300м), Микола Ляшенко (біг 30м, 300м), Лілія Богова (біг 30м), Мирослава Тертична (біг 300м), Ігор Корінний (біг 30м, 300м, стрибки у довжину), Віктор Ченцов (стрибки у довжину);

  • До уваги одержувачів грошових допомог

    Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі – Управління) інформує.

   Виплата грошових (соціальних) допомог, компенсацій їх одержувачам здійснюється Управлінням відповідно до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою КМУ від 30.08 1999 № 1596 (далі – Порядок).

   Згідно з пунктом 16 Порядку, якщо суми пенсії та грошової допомоги одержуються за довіреністю більш як один рік або не одержуються з поточного рахунка більш як один рік, уповноважені банки повідомляють про це органу соціального захисту населення не пізніше 28 числа місяця, у якому виникли такі обставини.

  • 12 березня - публічне представлення звіту щодо використання бюджетних коштів у 2020 році

   12 березня о 14.00 у військово-цивільної адміністрації (ВЦА) м. Лисичанська за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення звіту головного розпорядника бюджетних коштів управління адміністративних послуг ВЦА м. Лисичанська щодо використання бюджетних коштів у 2020 році.

   Управління адміністративних послуг ВЦА м. Лисичанська

  • У Лисичанську поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам»

    Сьогодні, 15 лютого, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) м. Лисичанська Ольга Венгер та заступник керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку Станіслав Мосейко поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам».

   Також, цього дня біля пам’ятного знаку відбулась традиційна зустріч представників міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану на чолі з головою організації Вадимом Череміним. Присутні поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

  • До уваги отримувачів пільг та житлових субсидій, які проживають у будинках не обладнаних засобами обліку теплової енергії

   У зв’язку з чисельними зверненнями громадян з питання розміру пільг та житлових субсидій за січень 2021 року управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (далі — Управління) повідомляє наступне.

   Урядовим рішенням від 16.12.2020 № 1282 (далі — Постанова № 1282) внесено зміни до Постанови КМУ від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

   Постанова № 1282 набрала чинності 24.12.2020 та застосовується з 01.11.2020.

   Відповідно до змін з 1 листопада 2020 року соціальний норматив для населення, в межах якого держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату послуги з постачання теплової енергії для потреб централізованого або автономного опалення становить 0,0383 Гкал на 1м² опалюваної площі на місяць в опалювальний період, в незалежності обладнані чи ні житлові будинки засобами обліку теплової енергії.

  • До уваги громадських організацій!

   Представниками Програми ООН з відновлення та розбудови миру щодо залучення міжнародної технічної допомоги на реалізацію проєктів місцевого розвитку планується проведення ознайомчого онлайн-семінару з питань написання грантових заявок та запланованих на 2021 рік грантових конкурсів для громадських організацій у сфері побудови громадянського суспільства, підвищення його стійкості та відновлення миру.

   Мета семінару – підвищення якості підготовки грантових заявок та ознайомлення громадськості з запланованими заходами Програми ООН з відновлення та розбудови миру з підтримки місцевих ініціатив.

  • 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

   Щорічно, 15 лютого, українці відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Традиційно цього дня ми віддаємо данину шани та поваги співвітчизникам, які виконували інтернаціональний обов’язок у багатьох країнах світу: Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба. Але особливе місце у цьому списку займає Республіка Афганістан — де масштабна і трагічна війна тривала понад дев’ять років.

   15 лютого цього року виповнюється 32 роки з моменту виведення військ з Афганістану, з того самого моменту, коли останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Це особливий день для всіх афганців. Вони пройшли пекло війни і не поповнили списки загиблих. Вони і є тією пам’яттю, що пише історію.

   За кожним воїном-афганцем — своя доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя. У страхітливому полум’ї війни народжувались молоді солдати та командири, які з перших днів служби в Афганістані пізнали ціну життя, ціну справжньої чоловічої дружби, підтримки та взаємовиручки.

   Є серед тих, хто не повернувся до рідних домівок і наші земляки — лисичани. Пам’ятаємо про загиблих земляків і знаємо їх поіменно — Олександр Куриленко, Олег Денищенко, Ігор Маркін, Юрій Дудник, Олександр Миронов та Віктор Чечель.

   У глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. Дякуємо тим, хто живе поруч з нами. Низький уклін вам, миротворці! Хай затишок, добро й пошана оточують та супроводжують вас!

  • В Лисичанську відкрито мережу молодіжних платформ «МІЙ FOX HUB»

   Сьогодні, 13 лютого, у місті Лисичанськ відкрили три молодіжних платформи «МІЙ FOX HUB». Це мережа з трьох просторiв: BIBLIOHUB у центральній бібліотеці Лисичанської централізованої бібліотечної системи, FREEDOMHUB в ПК ім. В. Сосюри, та GENERATION CENTRHUB у міському палаці культури.

   У заході взяли участь перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Ольга Венгер, начальник управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської обласної державної адміністрації Аліна Адамчук, начальник відділу культури ВЦА м. Лисичанська Людмила Ткаченко, поважні гості, завдяки яким цей проєкт став реальністю — регіональний директор проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» в Сєвєродонецьку Нурул Рахимбеков та менеджерка по грантам та субконтрактам проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» в Сєвєродонецьку Наталія Губенко, а також громадськість та творча молодь.

  • Анонс культурних та спортивних заходів з 15 по 21 лютого

   16 лютого о 12.00 в міському краєзнавчому музеї розпочнеться майстер-клас з виготовлення серветки від народної майстрині декоративно-ужиткового мистецтва Луганщини Лариси Лисицької.

   17 лютого у Лисичанській дитячій школі мистецтв № 1 проходитиме конкурс на краще виконання етюдів К.Черні «Юний віртуоз» та у Новодружеській дитячій школі мистецтв — конкурс «Юний музикант».

   20 лютого відбудуться наступні заходи:

   — о 10.00 на базі Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю — чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу;

  • Анонс заходів до Міжнародного дня рідної мови

   18 лютого о 12.00 в міському краєзнавчому музеї проходитиме майстер-клас від Олени Кислякової з виготовлення ляльки-мотанки, а о 13.00 на базі молодіжного хабу «Bibliohub» (центральна бібліотека) — мовознавчий батл «Рідна мова й Українанайдорожче, що в нас є».

   20 лютого о 14.00 в бібліотеці-філії сімейного читання № 5 відбудеться мовознавчий форум «Відродися, моя мово, щоб звучала в серці знову».

   21 лютого о 17.00 на базі молодіжного хабу «GC-HUB» (міський ПК) розпочнеться караоке-вечір «Звучи, рідна мово!».

  • Анонс заходів до Дня Героїв Небесної Сотні

   З 15 по 22 лютого відділ у справах сім’ї, молоді та спорту запрошує приєднатись до фоточеленджу «Алеєю Героїв Небесної Сотні» на сторінці у соціальній мережі Facebook.

   17 лютого о 13.00 у центральній бібліотеці розпочнеться патріотична година «Небесна Сотня у вирій полетіла...».

   19 лютого о 13.00 в міському краєзнавчому музеї відбудеться година спілкування «Небесна Сотня у серцях навіки», а о 16.00 на базі молодіжного хабу «Freedom-hub» (ПК ім. В.М. Сосюри) — тематичний захід «Євромайдан»: хроніка відчуттів».

   20 лютого о 14.00 в ПК «Діамант» проходитиме засідання круглого столу «В нашому серці будуть жити...».

    

    

    

  • Анонс заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

   15 лютого відбудуться наступні заходи:

   — інформаційна онлайн-акція у cоціальній мережі Facebook «Пам’ятай учасників бойових дій ХХ-ХХІ століття — зустріч поколінь: «Захисникам України присвячується».

   о 15.00 у ПК «Діамант» година пам’яті «Чорний тюльпан».

   16 лютого дистанційно на базі закладів загальної середньої освіти міста Лисичанськ пройде ХIV міський відкритий стрілецький турнір «Кубок «Сокола» пам’яті загиблих в Афганістані.

   17 лютого о 13.00 запрошуємо до міського ПК на вечір-зустріч «Афганістан болить в моїй душі».

  • У Лисичанську розглянули питання щодо недопущення виникнення надзвичайної ситуації державного рівня

    Сьогодні, 12 лютого, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС). Засідання пройшло під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

   Позачергове засідання комісії було скликане у зв’язку з загрозою виникнення надзвичайної ситуації з обмеженням постачання електричної енергії та газу на об’єкти КП «Лисичанськтепломережа».

  • Відбулося засідання міської комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м.м. Лисичанська, Новодружеська, Привілля

    Вчора, 11 лютого, відбулося засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка.

   Під час засідання комісією розглянуті заяви щодо надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету та прийняті рішення про надання допомоги 73 заявникам на загальну суму 70,5 тис. грн., відповідно до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м.м. Лисичанська, Новодружеська, Привілля, затвердженого розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 26.08.2020 № 128.

   Одноразова грошова допомога є одним із видів адресної соціальної допомоги для підтримки осіб, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують додаткового соціального захисту.

  • Підопічні терцентру відвідали виставку фотокартин

   Підопічні відділення денного перебування Лисичанського територіального центру побували на відкритті виставки фотокартин у Лисичанському міському краєзнавчому музеї.

   Увазі глядачів були представлені найбільш яскраві, вражаючі та емоційні фотороботи, які молоді аматори-земляки зробили під час численних подорожей по нашій країни.

  • Ще одна особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, матиме власне житло

   Сьогодні, 11 лютого, у військово-цивільній адміністрації (далі - ВЦА) м. Лисичанська відбулось засідання міської комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Засідання проведено службою у справах дітей під головуванням першого заступника керівника ВЦА м. Лисичанськ Ольги Венгер.

   Під час засідання розглянуто питання про надання дозволу особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка перебуває на квартирному обліку ВЦА м. Лисичанська на перерахування коштів із спеціального рахунку, як оплати за відповідним договором купівлі-продажу квартири.

  • У Лисичанському міському краєзнавчому музею відбулося відкриття виставки юних фотоаматорів

    11 лютого у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки юних фотоаматорів, яка є втіленням авторського проекту Олени Нехаєвої «Фотопрактика по всій Україні та за її межами» спільно з ГО «Жіноча правозахисна група» в рамках міні-ініціативи «Хаб жіночого лідерства».

   Олена Нехаєва започаткувала роботу дитячої студії «Фотомагія» в місті Сєвєродонецьку і створила проєкт, який вперше в Україні передбачає практику юних фотографів в різних куточках країни. Учні студії подорожують з фотоапаратом в руках, відтворюючи красу природи, людську працю, історичні місця.

  • Афганістан - незагоєна рана

   До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав архівний відділ військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ підготував онлайн-виставку, у якій використані матеріали газетного фонду.

   Газетний фонд:

   Фото 1, 2: стаття «Чествуем подвиг солдат». Газета «Наша газета». 16.02.2013, № 24. Газетний фонд, спр. 5;

  • Відстрочка оплати спожитого природного газу

   Між Асоціацією міст України та Урядом України, а також НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України» 9 лютого був укладений Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

   Пункт 3 Меморандуму передбачає особливості розрахунків підприємств теплопостачання з НАК «Нафтогаз України» за спожитий протягом січня-квітня 2021 року природний газ.

  • У Лисичанську відбулося засідання міської комісії з питань надання соціальних послуг

    Сьогодні, 11 лютого, у військово-цивільній адміністрації (далі – ВЦА) міста Лисичанськ відбулося чергове засідання міської комісії з питань надання соціальних послуг під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка.

   Членами комісії було розглянуто 10 первинних заяв від осіб похилого віку та осіб з інвалідністю про надання їм соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома та 1 заяву про надання соціальних послуг у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

  • В Лисичанську за підтримки USAID відкриють мережу молодіжних платформ

   13 лютого у м. Лисичанськ відбудеться відкриття трьох молодіжних платформ «МІЙ FOX HUB». Перший — BIBLIOHUB, — буде працювати на базі центральної бібліотеки Лисичанської централізованої бібліотечної системи. В Палацi культури ім. Володимира Сосюри створять інший — FREEDOMHUB, а міський Палац культури стане домом для GENERATION CENTRHUB.

   В молодіжних платформах створено коворкінг та лаунж-зони з сучасним обладнанням та зручними меблями, ігрові зони з аерохокеєм, столиком для пісочної анімації, пазлами. Для любителів моделювання працюватиме клуб робототехніки з вiдповiдними наборами та 3D принтерами. Дві молодіжні платформи у центральній бібліотеці та ПК ім. Володимира Сосюри мають медіа-зони, оснащені сучасним медіа-обладнанням для ведення блогів, створення соціальних відео та новин, проведення інтерв’ю та створення власного каналу на YouTube про життя молоді у Лисичанську. Всi три платформи обʼєднані в єдиний вебсайт — https://myfoxhub.in.ua/

  • Щодо підвищення тарифів на послуги з перевезення пасажирів громадським транспортом

   У зв’язку зі зверненням КП ЛМР «Електроавтотранс», АТП ПП «Автоал’янс», ФОП Черникова Віктора Федоровича, ФОП Катуніної Людмили Вікторовни до ВЦА міста Лисичанськ Луганської області щодо підвищення тарифів управлінням житлово-комунального господарства розроблено проект розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів».

   У зазначеному проєкті планується підвищення тарифів перевезення пасажирів по маршрутам:

  • У Лисичанську відбулось засідання Адміністративної комісії

    Сьогодні, 11 лютого, відбулось засідання Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі - ВЦА) міста Лисичанськ під головуванням голови комісії Максима Головньова.

   На засіданні комісії було розглянуто 8 протоколів про адміністративне правопорушення, складених Лисичанським ВП ГУНП в Луганській області, Сєверодонецьким УБЗПТЛ ГУНП в Луганській області, відділом споживчого ринку ВЦА м. Лисичанська за скоєння правопорушення, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення ст.152 – порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів; ч.2 ст.156 - порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння; ч.1 ст.181¹ - заняття проституцією; ст.183 - завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

  • Щодо захисту дітей від шантажу в цифровому просторі

  • У Лисичанському територіальному центрі відбулось чергове заняття з психологом

   В період карантину літні люди та особи з інвалідністю особливо потребують психологічної підтримки. Психолог Лисичанського територіального центру залюбки допомагає вирішити це питання. У своїй роботі фахівець використовує різні форми — лекції, бесіди, логічні завдання. Турбота про людей поважного віку вимагає не тільки щирого бажання, але й спеціальних знань та навичок. При проведенні зустрічей з клієнтами понад усе увага приділяється створенню комфортної атмосфери, яка також сприяє поліпшенню емоційного стану підопічних установи. Підопічні із задоволенням відвідують заняття психолога, де за допомогою тематичних бесід, навчальних семінарів та тренінгів вони вчаться вирішувати власні проблеми.

  • Активне життя на пенсії – запорука здоров’я та щасливого довголіття

    Одним із завдань Лисичанського територіального центру є допомога людям поважного віку, які перебувають на пенсії, відчути себе потрібними суспільству, знайти їм корисні заняття та коло спілкування, які б дали можливість продовжити активне і щасливе життя.

   У терцентрі декілька років працює клуб з технічної творчості та рукоділля «Дивосвіт», де підопічні установи опановують різні техніки і напрямки з рукоділля.

   Заняття творчістю відмінно впливають на самопочуття і самооцінку літніх людей, дозволяють наповнити життя фарбами. Крім того, рукоділля стимулює дрібну моторику, активує роботу мозку, примушуючи концентруватися і напружувати пам'ять та увагу.

  • ЦНАП у м. Лисичанську впровадив нові послуги - послуги сервісного центру МВС

    Друзі, у нас надзвичайна новина!!!

   ЦНАП у м.Лисичанську першим в області започаткував надання послуг сервісного центру МВС.

   Сьогодні відбувся урочистий захід, присвячений початку надання нових адміністративних послуг у ЦНАП — послуг сервісного центру МВС.

   Така подія є результатом тривалої та плідної співпраці міжнародних партнерів Проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) за підтримки обласної державної адміністрації, регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Луганській області під керівництвом Михайла Волченка та ЦНАП у м.Лисичанську в особі керівниці Олени Литвинюк.

  • Тарифи на тепло у цьому опалювальному сезоні не збільшаться - АМУ та Уряд підписали Меморандум

   Вчора, 9 лютого, підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води між Кабінетом Міністрів України та Асоціацією міст України. Підписання відбулося в залі Міністерства розвитку громад та територій України.

   Від АМУ Меморандум підписали: Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко, Одеський міський голова Геннадій Труханов, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, Бучанський міський голова Анатолій Федорук. По онлайн-відеозв’язку приєдналися: Дніпровський міський голова Борис Філатов, Львівський міський голова Андрій Садовий, Маріупольський міський голова Вадим Бойченко.

  • «Фортепіанна мозаїка»

   Під такою назвою, 5 лютого, в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 відбувся конкурс популярної музики серед учнів фортепіанного відділу. Захід проводився з метою вдосконалення виконавської майстерності учнів, розширення їх репертуару творами популярної класичної, джазової, естрадної та народної музики.

   Журі конкурсу на чолі з директором закладу Наталією Ігнатьєвою прослухали 36 учасників. За результатами конкурсу 20 учасників посіли І місце, 12 учасників — ІІ місце та 3 учасники — ІІІ місце.

  • У Лисичанську відкрито соціально-орієнтовану партисипативну платформу на базі мультимедійної кімнати

    Вчора, 9 лютого, заступник керівника військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) м. Лисичанська Євген Наюк та начальник управління праці та соціального захисту населення (далі – УПСЗН) Олена Бєлан взяли участь в офіційному відкритті соціально-орієнтованих партисипативних платформ на базі мультимедійних кімнат у громадах-партнерах.

   Захід відбувся в форматі оnline зустрічі на базі мультимедійної кімнати, яка створена в УПСЗН ВЦА м. Лисичанська в рамках реалізації проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей».

  • Про роботу Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності

    Сьогодні, 9 лютого, відбулось засідання Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності (далі — Рада) під головуванням першого заступника керівника військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ Ольги Венгер.

   Розпочалось засідання Ради з урочистого вручення сертифікатів на отримання іменних стипендій військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ 6 провідним та 6 перспективним спортсменам міста відповідно до розпорядження керівника ВЦА м. Лисичанськ Олександра Заїки від 27.01.2021 №82 «Про призначення іменних стипендій провідним та перспективним спортсменам у першому півріччі 2021 року».

  • У Лисичанську відбулася робоча зустріч з представниками Програми ООН із відновлення та розбудови миру

    Одним із пріоритетних завдань військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) міста Лисичанськ в сфері надання соціальних послуг населенню є наближення їх до людей на рівні громади.

   Так сьогодні, 9 лютого, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася робоча зустріч представників Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації влади» (далі – Компонент) Програми ООН із відновлення та розбудови миру із заступником керівника ВЦА м. Лисичанська Євгеном Наюком, начальником управління праці та соціального захисту населення Оленою Бєлан, з керівництвом та фахівцями територіального центру.

  • У Лисичанську відбулось засідання Робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності

    Сьогодні, 9 лютого, перший заступник керівника військово-цивільній адміністрації (далі – ВЦА) м. Лисичанська Ольга Венгер взяла участь у черговому засіданні Робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності м. Лисичанська Луганської області (далі – засідання РГ ГБСЗ).

   У заході також взяли участь представники структурних підрозділів ВЦА, відділу поліції ГУ Національної поліції в Луганській області, комунальних закладів освіти, культури, медицини та представники громади.

  • Лисичанські футболісти взяли участь у матчевих зустрічах чемпіонату Луганської області з футзалу

   Минулої суботи, 6 лютого, в місті Сєвєродонецьк пройшли матчеві зустрічі чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року серед команд юнаків.

   Лисичанські футболісти показали наступні результати:

   — команда юнаків 2008-2009р.н. зіграла з командою «Прорив» (Сєвєродонецьк) з рахунком 14-0;

  • Вітаємо переможців відкритого турніру з повно-контактного карате за версією «Karate-Pro» - «Кубок Лева»

   7 лютого в місті Львів пройшов відкритий турнір з повно-контактного карате за версією «Karate-Pro» — «Кубок Лева» серед хлопців та дівчат 6-9 років у розділі «Показовий виступ», серед юнаків, юніорів та юніорів, юніорок 10-17 років, дорослих чоловіків та жінок 18 років + та ветеранів 35 років + у розділі «Куміте».

   В змаганнях взяли участь спортсмени з Києва, Запоріжжя, Ужгорода, Лисичанська, Вишгорода.

   Лисичанські спортсмени спортивного клубу «Лідер» показали наступні результати:

   І місце — Денис Ейсмонт (24 кг), Тімур Бурлуцький (34 кг), Марія Щиголева (24 кг), Софія Вишняк (53 кг), Поліна Коряк (63 кг);

  • Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті Луганської області з футзалу

   7 лютого в місті Попасна пройшли матчеві зустрічі чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року серед команд юнаків.

   Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

   - команда юнаків 2004-2005р.н. зіграла з командою ДЮСШ (Попасна) з рахунком 1-4;

   - команда юнаків 2006-2007р.н. зіграла з командою ДЮСШ (Попасна) з рахунком 1-4.

   Підготував спортсменів тренер Каменецький Михайло.

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту ВЦА м. Лисичанська

  • Дарина Степаненко - бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики

   З 5 по 8 лютого в місті Суми проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодше.

   Вихованка міської ДЮСШ Дарина Степаненко виборола ІІІ місце (біг 60м) та стала бронзовим призером чемпіонату.

   Підготував Дарину тренер Ляшенко Віталій.

  • Вітаємо призерів чемпіонату України з боротьби самбо

   З 4 по 7 лютого у місті Харків пройшов чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат старшого віку, юніорів та юніорок, який проходив. В змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів з усіх регіонів країни.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце — Савченко Мирослава (50 кг);

   ІІ місце — Парамонов Ілля (64 кг);

   ІІІ місце — Птушка Маргарита (65 кг).

  • У Лисичанську відбувся черговий тренінг для осіб, які засуджені до покарань без позбавлення волі

    Сьогодні, 8 лютого, у Лисичанському міському відділі філії ДУ «Центр пробації» фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського центру соціальних служб було проведено черговий тренінг з особами, які перебувають на обліку.

   Під час тренінгу увагу було зосереджено на мотивуванні учасників заходу до працевлаштування та попередженні молодіжного безробіття, визначенні напрямків професійної діяльності, які цікавлять умовно засуджених громадян.

  • «Східний Експрес – 2021»

    Під такою назвою 6 лютого у м. Київ відбувся Всеукраїнський рейтинговий фестиваль Bellydance, у якому взяли участь учасниці зразкової студії східного танцю «Атлантис» (ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанськ, керівник Ірина Гончарова).

   На фестивалі зібралися учасники з різних куточків України.

   Для участі у конкурсі солістки підготували по 2 танцювальні програми. Журі високо оцінили виступи дівчат та за результатами конкурсу учасниці посіли 3 перших та 3 других місця.

   Крім того, під час фестивалю відбулася церемонія нагородження переможців акції «Людина року УАВСТ-2020», в якій взяли участь солістки зразкової студії східного танцю «Атлантис» Олександра Ісаєва, Дарина Соколова, Карина Лазуренко, Поліна Холод. За результатами дівчата стали переможницями в наступних номінаціях:

  • У Лисичанську перевірено стан будівництва приймального відділення опорної лікарні

    Сьогодні, 5 лютого, заступник керівника військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) м. Лисичанська Євген Наюк разом із заступником голови Луганської обласної державної адміністрації Катериною Безгинською відвідали КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня». Під час робочого візиту посадовці перевірили стан виконання робіт із будівництва приймального відділення опорної лікарні в рамках реалізації національного проєкту «Велике будівництво», яке перебуває на контролі Офісу Президента України та Уряду.

   Нагадаємо, що КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» увійшла до проєкту «Велике будівництво», завдяки чому стало можливим збільшення площі приймального відділення, де буде встановлено надсучасне діагностичне обладнання, яке вкрай важливе при наданні екстреної невідкладної медичної допомоги мешканцям Лисичанської територіальної громади.

  • Анонс культурних та спортивних заходів з 8 по 14 лютого

   11 лютого о 14.00 міський краєзнавчий музей запрошує відвідати презентацію фотовиставки випускників громадської організації «Фотопрактика по всій Україні і за кордоном».

   12 лютого відбудуться наступні заходи:

   - о 13.00 - патріотична година «Афганська війна очима сьогодення» в міському краєзнавчому музеї;

   - о 13.30 - розважальна програма «Це світле почуття…» в ПК «Діамант»;

  • Щодо запобігання виникнення надзвичайної ситуації, пов'язаної з аварією на газопроводі у Лисичанську

    Сьогодні, 5 лютого, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС). Засідання пройшло під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

   На порядку денному питання – запобігання виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з аварією на газопроводі низького тиску за адресою: м. Лисичанськ кв. Центральний 5а.

  • Щодо газопостачання південної частини міста

    Станом на 05.02.2021 року, через аварійну ситуацію на підземному газопроводі низького тиску в районі «Стихійного ринку ГТВ» м. Лисичанськ, кв. Центральний, 5а, без газопостачання залишається 8,2 тис.абонентів.

   Лисичанське МРУЕГГ проводить аварійно-відновлювальні роботи на аварійній ділянці газопроводу.

   За отриманою інформацією, подачу газу планують розпочати 05.02.2021 року, окрім будинків № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 32 кв. Центральний. Прохання до мешканців мікрорайону – бути пильними під час подачи природного газу.

   Управління житлово-комунального господарства ВЦА м. Лисичанська

  • Ожеледиця: несприятливі погодні умови

    У зв’язку з можливим погіршенням погодних умов та з метою попередження травматизму під час ожеледиці рекомендовано дотримуватись наступних порад.

   Ходіть не поспішаючи, ноги злегка розслабте в колінах, а ступайте на всю підошву. Руки повинні бути не зайняті торбами. Пам'ятайте, що поспіх збільшує небезпеку слизоти, тому виходьте із будинку не поспішаючи.

   При порушенні рівноваги - швидко присядьте, це найбільш реальний шанс утриматися на ногах.

  • Валерія Наседкіна - призерка обласного конкурсу художньої творчості «Чарівна акварель»

    4 лютого підведено підсумки обласного конкурсу художньої творчості серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв з академічного живопису «Чарівна акварель», який дистанційно відбувся 30 січня у м. Сєвєродонецьк.

   У конкурсі взяли участь учні 11 мистецьких шкіл області, серед яких і учні мм. Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

   Захід відбувся з метою розвитку, популяризації та активізації дитячої художньої творчості, виявлення та розкриття творчих здібностей учнів.

   За результатами конкурсу учениця Привільської дитячої школи мистецтв Валерія Наседкіна посіла ІІ місце у середній віковій категорії. Підготувала переможницю викладач Людмила Чуйко.

  • Про роботу міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

   Вчора, 4 лютого, у Лисичанську відбулося засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі — Комісія) під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка.

   Під час засідання членів комісії було ознайомлено з наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 16.12.2020 № 311 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України» та проінформовано, що відповідно до п.17 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою КМУ від 18.04.2018 № 280, у разі зміни опосередкованої вартості спорудження 1 кв. метра загальної площі житла, розмір розрахованої грошової компенсації підлягає перерахунку, за умови, що на день такої зміни грошову компенсацію не виплачено чи виплачено не в повному обсязі.

  • Шановні мешканці південної частини міста!

   У зв’язку з аварійною ситуацією та ремонтними роботами по кв. Центральний газопостачання південної частини міста було припинено.

   На теперішній час проводяться пускові роботи з подачі газу на мікрорайони з-ду ГТВ (окрім будинків №1, 2, 3, 4, 5, 7, 32 кв. Центральний).

   Велике прохання до абонентів знаходитися вдома та забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх приміщень.

   Військово-цивільна адміністрація м. Лисичанська закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

  • У Лисичанську відбулось нагородження переможців онлайн-вікторини «Українські землі єдині»

   Сьогодні, 4 лютого, відбулось нагородження переможців онлайн-вікторини до Дня Соборності України «Українські землі єдині».

   Вікторина проводилась серед молоді Луганщини за ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ. В онлайн-вікторині взяли участь 90 учасників, які перевірили свої знання з історії, географії, культури, літератури та науки України.

  • Щодо стану фінансування державних допомог, компенсацій, субсидій та пільг за рахунок коштів з державного бюджету

   Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ повідомляє, що станом на 04.02.2021 в повному обсязі надійшло фінансування державних допомог, компенсацій, субсидій та пільг, відповідно до поданих заявок щодо потреби в коштах на їх виплату у лютому 2021 року на загальну суму 31 178 236,09 грн:

   — державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення за лютий 2021 року — 11 586 439,00 грн;

  • Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням

    Підведені підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне і майбутнє», який відбувся 30 січня у м. Сєвєродонецьк.

   Цього року до конкурсу долучилися талановиті учні з 15 мистецьких шкіл області, серед яких і учні мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

   За результатами конкурсу у номінації «Декоративно - прикладне мистецтво» з роботою «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття» переможницею стала учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Нікалєта Панченко (викладач Вікторія Козій).

  • Оголошено переможців конкурсу «Тварини – символ Луганщини»

    3 лютого підведені підсумки обласного конкурсу художньої творчості з живописної композиції «Тварини – символ Луганщини», до якого долучились більш ніж 1200 осіб з різник куточків Луганщини. Серед учасників і керівник гуртка образотворчого мистецтва «АРТ-Світ» Анастасія Зінченко та учасниця гуртка Тетяна Машина (ПК ім. В.М. Сосюри).

   Членам журі було нелегко обрати найкращі малюнки серед надзвичайно творчих та цікавих робіт, але все ж таки це зробити вдалося і за результатами конкурсу Анастасія Зінченко посіла І місце з роботою «Сила у єдинстві», а Тетяна Машина – ІІ місце з роботою «Щаслива дитина, щаслива родина, щасливе суспільство, щаслива країна».

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Сьогодні, 3 лютого, в управлінні праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі - управління) відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання пройшло під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка.

   Під час засідання комісії було розглянуто 90 заяв, з яких 42 – щодо призначення житлової субсидії, 3 – щодо внесення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, адреси фактичного проживання пільговика та 45 – щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у січні 2021 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області у січні 2021 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

    

  • Ще одна особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, матиме власне житло

    Сьогодні, 3 лютого, у військово-цивільній адміністрації (далі - ВЦА) м. Лисичанська відбулось засідання міської комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Засідання проведено службою у справах дітей під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанськ Євгена Наюка.

   Під час засідання розглянуто питання про надання дозволу особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка перебуває на квартирному обліку ВЦА м. Лисичанська на перерахування коштів із спеціального рахунку, як оплати за відповідним договором купівлі-продажу квартири.

  • Мультидисциплінарна команда територіального центру знову в дії

    Мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відновила свою роботу. Така форма роботи покращує надання соціальних послуг підопічним, які за станом здоров’я або через похилий вік не в змозі самостійно відвідувати необхідних їм спеціалістів.

   Фахівці мультикоманди докладають максимальних зусиль, аби наблизити комплекс соціальних послуг за місцем проживання їх отримувачів. Для успішної роботи мультикоманди важливі такі особисті та професійні якості фахівців: відкритість, щирість, відвертість, а головне – повага до людини, якій надаються послуги.

  • Розпочато другий етап реалізації Проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей»

   Сьогодні, 2 лютого, в управлінні праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська відбувся другий тренінг з підготовки Стратегії та плану дій із розвитку соціального захисту населення Проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей» (далі — Проєкт).

   У тренінгу взяли участь заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Євген Наюк, представники структурних підрозділів ВЦА, установ соціального захисту населення та громадських організацій міста. Модераторами тренінгу виступили експерти Асоціації учасницького розвитку громад Костянтин Плоский та Дар’я Боровик.

  • «ART-FEST «Ера водолія»

    Під такою назвою 24 січня у м. Київ відбувся І-ий Всеукраїнський конкурс-фестиваль, у якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи №2 Олександра Шабрацька, Васіліса Піщейко та ансамбль скрипалів «Мажорики».

   Учасники виступали у номінації «Інструментальний жанр» у молодшій віковій категорії. За результатами конкурсу юні музиканти нагороджені дипломами ІІ премії, кубками та медалями.

   Підготувала переможців викладач по класу скрипки Олена Сергєєва та концертмейстер Олена Семидоцька, які нагороджені подякою за підготовку конкурсантів та за професійне акомпанування конкурсантам.

  • Гусакова Заріна - призерка відкритого турніру із дзюдо «Оnly girls»

    29-30 січня в місті Миколаївка Донецької області пройшов відкритий турнір із дзюдо «Оnly girls» серед дівчат 2005-12 р.р.н. В змаганнях взяли участь понад 150 спортсменок з Київської, Січеславської, Донецької, Луганської, Полтавської, Харківської областей. Вихованка міської ДЮСШ Гусакова Заріна виборола ІІІ місце у ваговій категорії 63 кг.

   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготували спортсменку тренери Геннадій та Вікторія Тростянські.

   За інформацією відділу у справах, сім’ї, молоді та спорту ВЦА м. Лисичанськ

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з Айкідо

    30 січня в спортивній будівлі за адресою: вул Європейська, 87 відбувся чемпіонат міста Лисичанськ з Айкідо. У змаганнях взяли участь 77 спортсменів: вихованці  міської ДЮСШ  та айкідоки клубу«Марубасі». Загалом було проведено понад 156 поєдинків.

   Найрезультативнішими стали наступні спортсмени:

   - по два перших місця вибороли - Шеховцов Кирило, Нечволод Захар, Ніколенко Анжеліка, Крамарєва Аліна, Суворов Артем, Косянчук Богдан, Бородавка Христина, Решетняк Дмитро, Баранов Кирило, Мартинов Андрій, Молчанов Матвій, Ільїнська Анастасія;

   - а найкращими стали - Мєсьянінов Михайло - 3 перших місця та Бордачова Анастасія - 4 перших місця.

  • У Лисичанську відбулося засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

    Сьогодні, 1 лютого, у військово-цивільній адміністрації (далі – ВЦА) м. Лисичанська відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі – Координаційна рада) під головуванням першого заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Ольги Венгер.

   Під час засідання Координаційної ради начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт винесла на розгляд засідання Координаційної ради проєкт нагородного листа для представлення кандидатури Сваволі Ірини Олександрівни до відзначення державною нагородою України «Мати-героїня».

  • «Зимовий рок - 2021»

   Під такою назвою, 31 січня, на базі Лисичанського міського Палацу культури відбувся фестиваль рок-музики.

   Цього року до фестивалю долучилися гурти зі всієї Луганської області, а саме — «Последняя миля», «Ізобара Тор», сover-band «Ромашка», «Радіокрест», «PastPresent», «Burning man», «TWO BUS», «Отражение», «The Reform», «Jam», «Reply», «Верхня Межа», «Оксамит» та солісти Наталія Орзул і Володимир Філенко.

  • Стартує реєстрація на ЗНО 2021

    Реєстрація осіб, які виявили бажання пройти в 2021 році зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 01 лютого по 05 березня 2021 року.

   Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися», який почне працювати 01 лютого 2021 року.

   Одним із перших кроків є обрання категорії особи. Будьте уважні:

   - якщо ви у 2021 році завершуєте навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо), а отже складаєте ДПА – ваша категорія «Випускник закладу загальної середньої освіти 2021 року»;

   - якщо ви є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, а отже складаєте ДПА – ваша категорія «Учень (слухач) закладу професійної (професійно-технічної) освіти;

  • Що треба робити, щоб запобігти розповсюдження коронавірусу?

   Станом на 28 лютого 2020 року у світі зареєстровано 83389 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2858 — летальні. Одужало вже 36569 осіб (43,8 %). За межами Китаю зафіксовано 4430 випадків у 45 країнах світу. На території Європейського регіону ВООЗ у 20 країнах зареєстровано 774 випадки захворювання, у т.ч. в Італії — 650 (17 — летальних).

    

  • Щодо коригування тарифу на послугу з постачання теплової енергії, яка надається ФОП Муляр О.О.

   ФОП Муляр О.О. надає послугу з постачання теплової енергії Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцею, розташованому за адресою м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, буд. 47 та у зв’язку зі зміною ціни на розподіл природного газу інформує про намір здійснити коригування тарифу на послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ.

  • Масляна у Лисичанському терцентрі

    Сьогодні, 28 лютого, в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відзначили «Широку Масляну» - свято проводів зими та зустріч весни. Підопічні установи ознайомилися з традиціями святкування, згадали народні пісні та улюблені вірші.

   Побажанням здоров’я, радості та гарного настрою привітав святкувальників ансамбль «Водограй» та подарував святкову музичну програму. Веселі тематичні й обрядові пісні, танці та гумор забезпечили успіх свята.

   Гуляння продовжилось за святково накритим столом. Наші господині приготували традиційні страви та пригощали одне одного. У гарному настрої під час дружніх посиденьок запрошені смакували млинцями, варениками і пирогами та ділились власними секретами приготування масляних страв.

  • У міській раді відбулось засідання чергової 84-ї сесії

   Сьогодні, 27 лютого, відбулось засідання чергової 84-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. У засіданні взяли участь депутати та їх помічники, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

   На початку засідання до присутніх звернулася голова громадської організації «Лапи в долонях» Юлія Виноградова щодо перегляду Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території м. Лисичанськ. Депутати вирішили розглянути проєкт рішення стосовно безпритульних тварин на наступній сесії.

  • «Pearls of Talent»

    19 – 21 лютого учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 взяли участь у дистанційному Всеукраїнському фестиваль-конкурсі мистецтв «Pearls of Talent» у м. Одеса.

   Захід організований Всеукраїнською громадською організацією «Спілка музикантів України» та Громадською організацією «Українська хорова асоціація».

   За результатами конкурсу учні посіли наступні місця:

   - номінація «Інструментальний жанр» (скрипка):

   І місце - дует скрипалів у складі: Назара Колесникова та Кири Афоніної;

  • У Лисичанську спеціалісти УПСЗН здійснили перший виїзний прийом із застосуванням мобільного кейсу

    Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради впроваджується в дію мобільний кейс, отриманий в рамках проєкту з технічної допомоги від управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

   В компактному металевому кейсі вміщується увесь мобільний офіс, який складається з ноутбука, портативних сканера та принтера, модему для мобільного інтернету, портативний зчитувач ID-карток.

   Сьогодні здійснений перший прийом за місцем проживання Момота Дмитра Івановича, особи з інвалідністю І групи, з питання забезпечення технічними засобами реабілітації.

  • У Лисичанську відбулося засідання міської опікунської ради

    26 лютого у Лисичанську відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду, під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участі членів опікунської ради — представників виконавчих органів міської ради, закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення.

   За результатами розгляду наданих заяв та документів, опікунською радою з урахуванням норм діючого законодавства прийнято рішення щодо підготовки та винесення на розгляд виконавчого комітету проектів рішень про надання дозволу на зняття з реєстрації місця проживання 3-х осіб у зв’язку з влаштуванням їх до психоневрологічного інтернату, а також про реєстрацію помічника дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров'я потребує постійної сторонньої допомоги та не здатна до самообслуговування, внаслідок чого не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки.

  • До уваги споживачів природного газу!

   Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що у зв’язку з встановленням НАК «Нафтогаз України» з 01.02.2020 ціни продажу/постачання природного газу для побутових споживачів, з 1 лютого 2020 року діють наступні тарифи на оплату природного газу.

   Ціна на природний газ для потреб побутових споживачів (населення) складає 5,00503 грн за 1 куб.м.

  • Лисичанська бібліотека отримала книжковий подарунок зі Львова

    Цього тижня бібліотека для дітей № 1 Лисичанської централізованої бібліотечної системи отримала чудовий книжковий подарунок від львівських дітлахів.

   У рамках акції «Книжки українською для бібліотек на Сході», яка проходить у Львові за підтримки інформаційно-освітнього проекту «Сонцелеви», заклади дошкільної освіти м. Львів № 180 та № 25 зібрали та надіслали близько 70 книжок для дітей Лисичанська. Це українські народні казки, книжки сучасних українських письменників, пізнавальна література видавництв «Пегас», «Белкар-книга», «Рідна школа», видавництво «Старого Лева» та інші.

  • У Лисичанську відбулись дебати «Пішохід та водій - рівноправні учасники дорожньо-транспортного руху»

    Щороку лисичанські ЮІРівці загальноосвітніх шкіл міста змагаються у своїй обізнаності з правил дорожнього руху. Цього року, зустріч 25 лютого в ЦПРШМ мала дещо інший – сучасний формат. Команди дебатували. Обговорювали одну з найчутливіших та актуальних в світі останніх подій тему: «Пішохід та водій – рівноправні учасники дорожньо-транспортного руху».

   Ініціаторами проведення дебатного турніру стали: відділ освіти Лисичанської міської ради та ЦПРШМ.

   Мистецтвом дебатування хизувалися аж 16 шкільних команд ЮІР (8 пар опонентів).

  • Конкурс юних техніків у Лисичанську

    Наприкінці лютого у Лисичанську проходить конкурс науково-технічної творчості раціоналізаторства та винахідництва серед школярів "Світ моделей". Ось і цього року у заході взяли участь близько 30 учасників.

   Конкурс проводиться щорічно відділом освіти Лисичанської міської ради при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради та Лисичанським центром науково-технічної творчості учнівської молоді з метою розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді, пропаганди та популяризації досягнень дитячих колективів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва.

  • У Лисичанську обговорили створення єдиного міського веб-порталу "Лисичанськ - Smart City"

   Вчора, 25 лютого, у Лисичанську обговорили створення єдиного міського веб-порталу «Лисичанськ — Smart City».

   В обговоренні взяли участь міський голова Сергій Шилін та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ Олена Романюк і начальник та головний спеціаліст відділу комп’ютерного забезпечення Олена Ракова і Дмитро Негодов та представники постійного надійного партнеру міста — Проекту «Демократичне врядування в Східній Україні» (DG-East), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) менеджер з виконання проектів Олександр Войтович і фахівець з інформаційно-комунікаційних технологій Віктор Курдюков.

  • Команда міста Лисичанська посіла ІІІ місце на відкритій першості Луганської області з настільного тенісу

    23 лютого у місті Сєвєродонецьк пройшла відкрита першість Луганської області з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 12 команд із міст Лисичанськ, Краматорськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

   Команда міста Лисичанська у складі Василя Пудова (ПрАТ «ЛІНИК»), Сергія Макляка (ДП «Регіональні електричні мережі»), Дмитро Юрков (ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ ім.Т. Шевченка») виборола ІІІ місце.

   Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

  • Лисичанські спортсмени - серед призерів відкритого Всеукраїнського турніру «ІІІ Дитячий Фестиваль самбо»

    23 лютого у місті Київ відбувся відкритий Всеукраїнський турнір «ІІІ Дитячий Фестиваль самбо» серед юнаків та дівчат 2006-2007, 2008, 2009, 2010,2011- 2012 р.н. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з усіх областей країни.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   ІІІ місце – Альона Базік (44 кг), Едем Мельасанов (38 кг).

   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменів тренер Геннадій Тростянський.

  • Лисичани - переможці чемпіонату Луганської області з пауерліфтингу

    22-23 лютого 2020 року в місті Попасна проходив чемпіонат Луганської області з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, присвячений воїнам АТО. У змаганнях взяли участь спортсмени з міст та районів Луганської області.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце – Дар’я Тарарака, Данило Синиця;

   ІІІ місце – Ярослав Стефанов.

  • Лисичани на «Байбак-fest»

    22 лютого майстрині клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Райдуга талантів», що діє на базі центральної бібліотеки Лисичанської ЦБС Тетяна Немченко, Олена Ярошенко, Марія Казміна та Юлія Тітова взяли участь у першому – зимовому етапі відкритого фестивалю – конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest».

   Захід відбувся у смт. Новоайдар з метою збереження самобутності українського народу, відродження його історичної свідомості та традицій.

   На розгляд журі учасники фестивалю представили свої роботи за напрямами народного та сучасного декоративно-ужиткового мистецтва.

  • У міській ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з греко-римської боротьби

   22 лютого у спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з греко-римської боротьби. В змаганнях взяли участь 137 спортсменів з міст та районів Луганської області.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • Вітаємо лисичан з відзнаками відкритого чемпіонату Донецької області з легкої атлетики!

   21 та 22 лютого лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого Майстра спорту України В. Подлужного серед юнаків та дівчат 2001-2202, 2003-2004, 2005рр.н. та молодше, що проходив в місті Бахмут.

   Загалом до змагань долучились 150 спортсменів з 12 міст та районів Донецької та Луганської областей.

  • «Срібний олівець»

    Під такою назвою 22 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся обласний конкурс художньої творчості з академічного рисунку серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв, в якому взяли участь учні мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Привілля та Новодружеськ.

   Цього року в конкурсі взяли участь 42 учня з 14 мистецьких шкіл області.

   За результатами конкурсу ІІІ місце посіла Анастасія Баєва (Лисичанська ДШМ № 1, викладач Вікторія Козій).

   Вітаємо Анастасію та її викладача і бажаємо нових перемог!

   Відділ культури Лисичанської міської ради

  • У міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

   Сьогодні, 24 лютого, в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Найголовніше питання порядку денного засідання комісії стосувалося відключення всіх об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал» від електричної енергії з 9.00 26 лютого 2020 року.

  • «Натюрморт»

    На таку тему 22 лютого у м. Сєвєродонецьк відбулась виставка-конкурс художньої творчості викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв, в якій взяли участь викладачі Лисичанської ДШМ № 1 та Привільської ДШМ.

   Роботи розглядалися у трьох номінаціях: живопис, графіка та декоративно-прикладе мистецтво. Цьогоріч на конкурс було представлено 49 робіт викладачів із 14 мистецьких шкіл області.

   За результатами конкурсу у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» творча робота викладача Привільської ДШМ Людмили Чуйко посіла ІІІ місце, а викладача Лисичанської ДШМ № 1 Євгенію Золенко було відзначено Дипломом.

  • Обдаровані лисичанки - переможниці Міжнародного фестиваль-конкурсу «Талановиті діти України»

    22 лютого учениці Лисичанської ДМШ № 2 Злата Бабакіна і Юлія Герасимюк та учениця Привільської ДШМ Сніжана Колісніченко взяли участь у Міжнародному фестиваль-конкурсі класичної музики, пісні та декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України». Захід відбувся у м. Київ в Арт-центрі імені Івана Козловського, куди з’їхалися учасники зі всієї України.

   За результатами фестивалю дівчата посіли наступні місця:

   Злата Бабакіна – молодша вікова категорія:

   номінація «Естрадний вокал» - І місце;

   номінація «Академічний вокал» - І місце;

  • Про роботу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

   Минулої п’ятниці, 21 лютого, відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді (далі — Рада) під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

   У засіданні Ради взяли участь голови громадських організацій «Лисичанська спілка ветеранів АТО «Тризуб» та «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини» Володимир Іваницький та Артем Коваленко.

   Під час засідання члени Ради затвердили План роботи Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді на 2020 рік та розглянули проєкт Угоди про співпрацю між Лисичанською міською радою та громадською організацією «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини».

  • У Лисичанську відбувся конкурс малюнків «Державний Герб України»

    З 6 по 19 лютого в Лисичанському міському Палаці культури відбувся конкурс малюнків «Державний Герб України», присвячений Дню Державного Герба, що відзначається в Україні 19 лютого.

   У конкурсі взяли участь діти віком від 6 до 15 років із різних шкіл нашого міста. Всього на розгляд журі було подано 106 творчих робіт, які оцінювались у 3-х номінаціях.

   За результатами конкурсу переможцями стали: Дар’я Масленікова, Віолета Костякіна, Георгій Сагадієв, Ерік Барсамян, Ілля Пєтухов, Тетяна Попова, Катерина Дарміна, Аліна Замай, Євгенія Шевченко, Кирило Касабуцький та Ксенія Солодка.

   Окрім того, поза конкурсом були відзначені роботи Івана Карауланова, Андрія Шуліки, Альони Борсук, Максима Савицького, Олександра Андрєєва, Микити Браброва, Софії Сагадієвої, Анастасії Мостицької, Поліни Огуй, Евгенії Коростильової, Назара Ал-Зухайрі, Ніка Літвіченко, Михайло Мартовицький.

  • Презентація книги «Школа успіху «Світлани Бєлухи»

    20 лютого в Лисичанській багатопрофільній гімназії відбувся семінар для директорів закладів загальної середньої освіти міста, методистів Лисичанського методичного центру, спеціалістів міського відділу освіти та громадськості «Презентація авторської педагогічної моделі «Школа успіху» Світлани Бєлухи».

   Лисичанська багатопрофільна гімназія – єдиний заклад освіти Луганської області, який взяв участь у всеукраїнському експерименті «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл», що триватиме до 2021 року.

   На семінарі була представлена модель освітнього простору гімназії, продемонстрована інноваційна діяльність закладу освіти.

  • 1 березня - масове гуляння «Широка Масляна»


  • Анонс заходів до Масляної

    25 лютого о 13.00 запрошуємо на площу біля ПК ім. В.М. Сосюри на театралізовану шоу-програму «Широка Масляна Колодій».

   28 лютого відбудуться наступні заходи:

   - о 12.00 на площі біля ПК «Діамант» - фольклорне свято «Масляна прийшла - радість принесла!»;

   - о 14.00 біля Лисичанського міського ПК - масове гуляння «Свято Масляної».

  • Анонс культурних та спортивних заходів з 24 лютого по 1 березня

    25 лютого відбудуться наступні заходи:

   - о 12.00 у ЦПРШМ - дебатний турнір «Пішохід та водій - рівноправні учасники дорожньо-транспортного руху;

   - о 13.00 у міському краєзнавчому музеї - конкурс науково-технічної творчості «Світ моделей»;

   - о 13.00 у міському ПК - публічна дискусія «Мова Калинова».

  • Про розміри компенсаційних виплат особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у 2020 році

   Управління праці та соціального захисту населення інформує, що наказом Міністерства соціальної політики України від 22.01.2020 № 42 затверджено розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування для громадян, віднесених до категорій 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2020 рік.

   Так, для Луганської області розміри вищезазначеної компенсаційної виплати на 2020 рік становлять громадянам, віднесеним до:

   • 1 категорії — 422,40 грн.
   • 2 категорії — 211,20 грн.
   • Проект MESTNYE.com запрошує до участі у семінарі «Старт передвиборчої кампаніі-2020. Нові правила та виклики»

    29 лютого проект MESTNYE.com проведе у Києві семінар «Старт передвиборчої кампаніі-2020. Нові правила та виклики», де фахівці презентують рішення для проведення виборчої кампанії на місцевих виборах — 2020 за новими правилами.

    В рамках заходу будуть надані практичні рекомендації та виборчі стратегії для перемоги на місцевих виборах-2020 від політичних консультантів та політтехнологів.

   • У Лисичанську відкрилась лікувальна соляна кімната

     Відвідати соляну печеру, не виїжджаючи за межі міста, - тепер така можливість є у кожного лисичанина. Минулого тижня Лисичанська міська організація Товариства Червоного Хреста України впровадила у життя проєкт «Соляна кімната».

    Соляна кімната — це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії, фізіотерапевтичного методу лікування та реабілітації штучно створеним соляним мікрокліматом.

    Дихання випарами солі визнано ефективним засобом у лікуванні хвороб та профілактики захворювань. Перебування у такому приміщенні позитивно впливає на нервову систему людини та діє як заспокійливе.

   • «Книгоманія 2020»

    Під такою назвою протягом тижня в бібліотеках для дітей Лисичанської ЦБС проходив І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання.

    Чотири тижні тому активні читачі бібліотек виявили бажання долучитись до участі в цьому конкурсі. За умовами змагання треба було прочитати по чотири книги, оформити читацькі щоденники, викласти про це пости у соцмережах, і врешті решт розповісти про прочитані та описані в читацькому щоденнику книги вже перед аудиторією та журі.

   • У Лисичанську відбулись громадські слухання з приводу спорудження паркової скульптури «Світове дерево»

     Сьогодні, 20 лютого у ЛКП ЖЕК №5 за адресою: м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, 39 відбулись громадські слухання для врахування громадських інтересів при розміщенні паркової скульптури «Світове дерево», у південній частині міста Лисичанськ між лікарняним містечком та кварталом 40 років Перемоги.

    Паркову скульптуру презентував ініціатор її встановлення голова РО РВ РПВ «Ранок Сварожий» Мирослав Гармаш-Бутенко. Метою спорудження паркової скульптури «Світове дерево» в місті Лисичанськ – є бажання привернути увагу спільноти, особливо молоді, до одвічних цінностей нашого народу. Мирослав Миколайович зазначив, що паркова скульптура не є культовою спорудою, це - пам'ятний знак культурної спадщини. Спорудження паркової скульптури планується за волонтерські кошти.

    Жителі міста висловили свої думки і побажання та підтримали ідею встановлення скульптури в зазначеному на обговоренні районі міста.

   • Хто вмирає в боротьбі, у серцях навіки живе

    Під таким гаслом сьогодні, 20 лютого, у Лисичанському краєзнавчому музеї відбувся загальноміський урочисто-траурний захід, в якому взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, співробітники Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС у Луганській області, студенти Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, Привільського професійного ліцею та Лисичанського промислово-технологічного коледжу, громадськість.

   • «Книгоманія 2020»

     Під такою назвою 16 лютого відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу в бібліотеці для дітей №1 Лисичанської ЦБС.

    Чотири тижні тому активні читачі бібліотеки Софія Родкіна, Анастасія Тхоренко, Єлизавета Лактіонова та Поліна Пікуль виявили бажання долучитись до участі в цьому конкурсі.

    За умовами конкурсу треба було прочитати по чотири книги, оформити читацькі щоденники, викласти про це пости у соцмережах, і врешті-решт розповісти про прочитані та описані в читацькому щоденнику книги вже перед аудиторією та журі.

    Своїми виступами дівчатка вражали присутніх! Та за оцінками журі переможницею першого етапу конкурсу «Книгоманія-2020» стала Софія Родкіна, учениця 6 класу ЗОШ № 8, яка до того ж отримала й титул «Суперчитач бібліотеки» та право брати участь у другому етапі конкурсу. Інші учасниці отримали сертифікати та заохочувальні призи.

   • Учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 лауреати VІ Міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв «Зимове сяйво»

    14 та 15 лютого учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 брали участь у VІ Міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв «Зимове сяйво», який проходив у м. Харків.

    За результатами творчих змагань вихованці школи мистецтв стали лауреатами фестивалю-конкурсу, здобувши наступні місця:

    Номінація «Академічний вокал»

    Гран-прі - Мілана Рябушенко;

   • Про реалізацію освітньої програми «IT nation»

    За інформацією Глобального Договору ООН в Україні планується реалізація Освітньої Програми «IT nation» для мешканців Луганської та Донецької областей.

    Мета Програми — надання якісної ІТ-освіти для всіх бажаючих у регіоні віком від 15 років та створення для них умов отримання додаткової освіти, кращих можливостей для працевлаштування, створення чи продовження підприємницької діяльності. Серед ключових категорій учасників розглядаються вразливі та соціально незахищені категорії населення регіону.

    Під час навчання кожен учасник матиме можливість:

   • Інвестиційна програма КП «Лисичанськтепломережа» на 2020 рік

    До уваги мешканців міста! Комунальне підприємство «Лисичанськтепломережа» презентує свою інвестиційну програму на 2020 рік.

    Проєкт програми розміщено на офіційному сайті КП «Лисичанськтепломережа» http://www.lts.lg.ua у розділі «Документи» 14 лютого 2020 року.

   • 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

    Сьогодні, 20 лютого, ми відзначаємо шосту річницю з дня трагічних, сповнених драматизму подій Революції Гідності. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму — День Героїв Небесної Сотні.

    З 18 по 20 лютого 2014 року відбулися найдраматичніші події Революції Гідності, що призвели до масової загибелі людей. Під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинуло багато людей, сотні були поранені, а найбільше — саме 20 лютого.

    Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.

   • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Сьогодні, 19 лютого, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

    Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги №1, які входять до складу комісії.

   • Громадські обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

     Запрошуємо представників громадськості, фахівців та експертів долучитися до обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», розробленого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з метою реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування.

    Детальніше за наступним посиланням: https://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67644

     

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

     Сьогодні, 19 лютого 2020 року в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    Під час засідання члени експертної комісії розглянули наступні питання:

    - номенклатура справ Лисичанської міської ради Луганської області,

    - описи справ постійного та тривалого зберігання, з кадрових питань ПП «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь», управління будівництва та архітектури Лисичанської міської ради та ВАТ «Лисичанський склозавод»;

   • У міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

    Сьогодні, 18 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

    Члени виконкому погодили та винесли на розгляд чергової сесії міської ради звіт щодо виконання міського бюджету за 2019 рік, Програму природоохоронних заходів місцевого значення на 2020 рік, зміни до міської Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки в м. Лисичанську.

   • Вітаємо переможців Всеукраїнських змаганнях зі спортивних бальних танців «Фіксиваль»

    87072602_2428862714090643_5566595722368778240_o

    16 лютого учасники студії бального танцю «Ever dance» (керівник Владислав Лисків. Лисичанський ПК «Діамант») взяли участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних бальних танців «Фіксиваль», який проходив у м. Харків.

    За результатами конкурсу, серед 300 учасників, маленькі зірочки вибороли призові місця у різних номінаціях:

    І місце — Каміла Спиця (діти дебют соло);

   • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з Айкідо

    15 та 16 лютого в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з Айкідо. В змаганнях взяли участь 6 команд, 123 спортсмени: Лисичанської міської ДЮСШ (20 спортсменів), СК «Зеніт» (Рубіжне, 10 спортсменів), айкідоки клубів «Марубасі» (м. Лисичанськ, 53 спортсмена) та «Енсо» ( м. Сєвєродонецьк, 24 спортсмена), Клуб «Мутокукай» (Слов’янськ, 12 спортсменів) та Клуб «Мутокукай» (м. Харків, 8 спортсменів).

    Айкідоки змагалися за номінаціями: «Сінай» — меч, «Сінай нітто рю» — 2 меча, «Ярі» — палка, «Танто Тай сабакі», «Кокарі гейку» та «Танто рандорі» — робота проти озброєної танто-ножем людини, «Хайшитцу» і «Понітеру2» — змагання в спритності та робота вільної техніки в номінаціях «Тосю рандорі», «Опен ката».

   • Підсумки участі учнів м. Лисичанська в ХХVI обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН

     15-16 лютого в м. Рубіжне відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді. На конкурс було заявлено 81 наукову роботу учнів міст Сєвєродонецька, Лисичанська і Рубіжного, Старобільського, Попаснянського, Кремінського, Сватівського і Біловодського районів. Серед них – 41 робота учнів закладів освіти нашого міста.

    Вже традиційно учасниками конкурсу були Лисичанський багатопрофільний ліцей (15 робіт), Лисичанська багатопрофільна гімназія (16 робіт) і НВК "Гарант" (5 робіт). Але дебютували на конкурсі й новачки із числа загальноосвітніх середніх шкіл: № 18 - заявили для участі 2 роботи, №5, №14 та №25 - по 1 роботі.

   • Вітаємо лисичан із зайнятими призовими місцями на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO!

    З 13 по 16 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів, що проходив в місті Бровари.

    Загалом до змагань долучилися понад 1500 спортсменів з усіх областей України.

    Лисичани показали наступні результати:

   • Лисичанські спортсмени отримали відзнаки на чемпіонаті з легкоатлетичного двоборства

    15 та 16 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті Донецької області з легкоатлетичного двоборства, що проходив в місті Бахмут.

    Загалом до змагань долучилися 90 спортсменів з десяти міст та районів Луганської та Донецької областей.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   • 27 лютого о 14.00 - чергова сесія міської ради (оновлено)

    Засідання чергової 84-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 27 лютого 2020 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

    На розгляд міської ради виносяться наступні питання:

    1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за 2019 рік.

   • Алгоритм дій при наявності симптомів гострого вірусного захворювання

    Лисичанська міськрайонна філія ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України», враховуючи складну ситуацію в світі з захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 та сезонний підйом захворюваності на грип та ГРВІ, надає інформацію та Алгоритм дій для населення при наявності симптомів гострого вірусного захворювання.

    Майже в усіх областях України зареєстровано епідемічну активність різної інтенсивності. З початку епідемічного сезону 26 людей померло від ускладнень грипу. Жоден померлий не був щеплений проти грипу.

   • «Коханню всі віки підвладні»

     Під такою назвою 14 лютого в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся розважальний захід до Дня закоханих.

    Під час святкування, яке видалось напрочуд романтичним та цікавим, присутні мали змогу дізнатися про історію виникнення Дня Святого Валентина, взяти участь у вікторинах та конкурсах.

    Чудовим доповненням до свята стали вірші про кохання, романтичні пісні, частушки, танцювальні композиції та постанови у виконанні підопічних терцентру, які вирішили віддати частку любові і тепла своїм друзям. Розважальна програма всім прийшлася до вподоби. Щиро, яскраво, з гарним настроєм учасники заходу відзначили День закоханих.

   • У Лисичанську вшанували учасників бойових дій на території інших держав

    Сьогодні, 15 лютого, у сквері ім. Ю.О. Гагаріна, біля пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам» відбувся траурно-урочистий мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

    У мітингу взяли участь міський голова Сергій Шилін, заступники міського голови Андрій Шальнев та Ігор Ганьшин, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Олександр Савченко, ветерани Афганістану, працівники органів місцевого самоврядування та державної влади, представники правоохоронних органів, міського військового комісаріату, учнівська молодь та мешканці міста.

   • Анонс культурних та спортивних заходів з 17 по 23 лютого

     21 лютого відбудуться наступні заходи:

    - конкурс на краще виконання етюдів К. Черні в Лисичанській дитячій школі мистецтв №1;

    - о 15.00 конкурс дитячої пісні «Пісенна наша Україна» в Новодружеській дитячій школі мистецтв.

    22 лютого об 11.00 у міській ДЮСШ розпочнуться змагання чемпіонату Луганської області серед кадетів та дорослих із боротьби греко-римської.

   • Анонс заходів до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

     З 17 по 24 лютого у ПК ім. В.М. Сосюри експонуватиметься фотовиставка портретів Героїв Небесної Сотні «Безсмертна пам’ять Воїнів Світла».

    20 лютого відбудуться наступні заходи:

    - о 13.00 жива бібліотека з учасником ООС «Небесна Сотня – в серцях вогонь» у міському ПК;

    - о 13.00 відеорепортаж «Герої, що стали ангелами» в центральній бібліотеці;

    - о 13.00 вечір-реквієм «Небесна Сотня – то в серці вогонь» в бібліотеці-філії №2;

   • Анонс заходів до Міжнародного дня рідної мови

     20 лютого об 11.00 в бібліотеці для дітей №1 розпочнеться мовна гра-практикум «Мовознавці» та в бібліотеці-філії №7 - мовознавчі перегони «Розмаїття барвінкове рідної моєї мови».

    21 лютого запрошуємо відвідати:

    - о 13.00 краєзнавчий урок для дітей «Музейна світлиця гостинно вітає» в міському краєзнавчому музеї;

    - о 13.00 лінгвістичну гру «Плекаємо українську мову» в центральній бібліотеці;

   • Сергій Шилін висловив подяку поліцейським-героям

     Сьогодні, 14 лютого, міський голова Сергій Шилін висловив Подяку Лисичанської міської ради за високий професіоналізм, бездоганне служіння громаді міста, мужність, рішучість та відвагу, проявлені під час порятунку життя мешканки м. Лисичанська рядовим патрульної поліції Михайлу Єремєєву та Дмитру Козюберді.

    Також Сергій Іванович подарував Михайлу Єремєєву новий мобільний телефон, замість втраченого під час порятунку дівчини, та передав патрульним поліцейським кошик з фруктами і побажаннями швидкого одужання.

    Нагадаємо, що зараз хлопці знаходяться на лікуванні у медичному закладі Територіального медичного об’єднання міністерства внутрішніх справ України по Луганській області.

    Дякуємо патрульним поліцейським за служіння інтересам і народу України!

   • Відділення АБ «УКРГАЗБАНК» у м. Лисичанськ не планується до закриття

     Інформація про ймовірне закриття відділення АБ «УКРГАЗБАНКУ» є неправдивою та не відповідає дійсності. Жодних планів щодо закриття відділення АБ «УКРГАЗБАНКУ в м. Лисичанськ не існує.

    Разом з тим, слід зазначити, що протягом останнього часу відділення АБ «УКРГАЗБАНК» в місті Лисичанськ стало ще активніше працювати з клієнтами та наразі пропонує їм одні з найкращих на ринку фінансові рішення, що відповідають їх актуальним потребам.

    На сьогодні клієнтами відділення є більше 25 тисяч українців, з яких більше 40 клієнтів корпоративного бізнесу та близько 700 клієнтів сегменту малого та середнього бізнесу. При цьому, кількість клієнтів, які довіряють одній з провідних банківських установ країни – державному УКРГАЗБАНКУ збільшується щодня.

   • Афганістан - наш біль

    15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31–а річниця виведення військ із Республіки Афганістан. У цей день ми вшановуємо не тільки загиблих, а і висловлюємо глибоку вдячність усім синам і донькам України, які чесно і мужньо виконували військову присягу в «гарячих точках» планети.

    Напередодні підопічні Лисичанського територіального центру соціального обслуговування відвідали краєзнавчій музей, де відбулась зустріч із земляками - афганцями Вадимом Черьоміним та Іваном Кошкарьовим.

    У ході тематичного заходу присутні мали змогу ознайомитись із фотографіями та архівними документами, подивитись відеоролик про події того часу та почути розповіді ветеранів Афганістану.

   • Зустріч поколінь «Захисникам України присвячується»

     Під такою назвою вчора, 13 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулась зустріч молоді з учасниками бойових дій ХХ-ХХІ століття:

    - учасником Другої Світової війни Миколою Степановичем Прошукало;

    - учасником бойових дій в Афганістані, членом спілки ветеранів Афганістану Сергієм Горбенком;

   • Інвестиційний атлас надрокористувача

    В Україні створили Інвестиційний атлас надрокористувача, який розроблено з метою запровадження чітких та зрозумілих процедур у надрокористуванні та залучення інвестицій у галузь.

    Це відкритий перелік об’єктів, котрий системно оновлюється та розподілений за шістьма кошиками згідно виду корисної копалини. Типовий профайл кожного об’єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку.

   • До відома осіб з інвалідністю та інших осіб, що потребують протезування нижніх кінцівок

    Плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» відбудеться за графіком 30 – 31 березня 2020 року. Місце обслуговування:

    - м. Лисичанськ, УПСЗН , вул. Малиновського, 22-а;

    - м. Лисичанськ (згідно заявок осіб з інвалідністю - на дому).

    За додатковою інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22-а, каб. 8, з понеділка по четвер 8.00-17.00; п’ятниця 8.00-16.00, перерва 12.00-12.48.

    Телефон для довідок: 7-30-27.

    Управління праці та соціального захисту населення

   • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

    Сьогодні, 13 лютого , у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    Під час засідання члени комісії розглянули наступні питання:

    — про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;

    — про призначення опікуна над малолітньою дитиною;

   • «Ти можеш усе» Можливості безмежні!»

    Соціальний проект — навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю реалізується в Україні.

    В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

    Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

    5 лютого 2020 року проект стартував. У проекті можуть взяти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:

   • Про участь у туристичній виставці "ZТ-ЕХРО 2020"

     Житомирська обласна державна адміністрація спільно з Житомирським обласним туристичним інформаційним центром ЖОР вдруге проводять щорічну Всеукраїнську туристичну виставку «ZТ-ЕХРО 2020», що проходитиме 14-15 травня 2020 року у місті Житомирі.

    Виставка проводиться з метою презентації туристичного потенціалу регіонів та міст України, налагодження співпраці між обласними, районними державними адміністраціями, ОТГ та міськими радами, обміну досвідом в активізації розвитку внутрішнього туризму.

   • Обережно - крижані бурульки!

    clip_image001Після негоди, яка тривала деякий час у нас в місті, внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих.

    Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті. Вгадати той самий момент, коли бурулька вирішить, що висіти їй набридло, абсолютно неможливо.

    Отож, щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода, із настанням потепління необхідно:

   • Як відключитись від мереж централізованого теплопостачання?

    17 вересня 2019 року набув чинності наказ Мінрегіону від 26.07.2019 № 169, яким затверджено Порядок відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води.

    Можливість відмовитися від централізованого опалення і гарячого водопостачання передбачена Законом України «Про житлово-комунальні послуги», який введено в дію з 1 травня 2019 року. Правилами надання послуг з постачання теплової енергії (постанова Кабміну від 21 серпня 2019 № 830) встановлено, що відключення споживачів від систем централізованого опалення (теплопостачання) здійснюється за рішенням співвласників багатоквартирного будинку. Рішенням зборів співвласників багатоквартирного будинку визначається система подальшого забезпечення такого будинку теплопостачанням з дотриманням вимог законодавства про охорону природного середовища.

   • Дії при сильному снігопаді

     Випадання снігу з дощем при зниженій температурі повітря й ураганному вітрі створює умови для зледеніння ліній електропередач, покрівель будівель, різного роду опор і конструкцій, що нерідко викликає їх руйнування.

    У разі оголошення штормового попередження необхідно:

    - Не виходити на вулицю без особливої потреби.

    - Обмежити своє пересування на власному транспорті (особливо у сільській місцевості).

    - Тримати постійно увімкненим радіо або телебачення місцевого мовлення.

   • До уваги батьків дітей з інвалідністю

    В Україні запроваджено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за людиною», що сприяє підвищенню якості в отриманні «особливими дітьми» реабілітаційних послуг.

    Починаючи з 2020 року реабілітаційними заходами будуть забезпечуватися не тільки діти з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями. Це дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю які потребують допомоги, забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання послуг.

    Механізм забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами визначений порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженим постановою КМУ від 27 березня 2019 року № 309 (далі — Порядок).

   • «Срібні струни душі»

     Під такою назвою 7 лютого в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 відбувся вже традиційний концерт, який зібрав шанувальників гітарного мистецтва.

    У концерті взяли участь зовсім юні музиканти, які роблять лише перші кроки у музичному виконавстві, та досить досвідчені музиканти – це колеги та колишні учні старшого викладача Ігоря Дерев’янка. Дуже цікаво лунали музичні твори у виконанні учнів в дуеті з викладачем: українські народні мелодії «Ой за гаєм, гаєм» та «Козачок», старовинний французькій танець, аргентинська «Мілонга». У сольних виступах були представлені різноманітні п’єси для гітари, які учні виконали з великим задоволенням.

   • Стань супергероєм - зміни своє місто!

    «Відкривай Україну» - освітній проєкт для учнів 7-11 класів з усієї України.

    Мета проєкту - створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом - у місті.
    Навчальний процес буде проходити на геймифікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, надихаючі історії успіху та багато іншого!

    Для ознайомлення з більш детальною інформацією про проєкт та для  реєстрації перейдіть за наступним посиланням https://www.vidkruvai.com.ua/ 

    Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Фундація Соціальних Інновацій «З країни в Україну»

   • До уваги учасників антитерористичної операції, операції об'єднаних сил

    З метою повернення до мирного життя, постраждалі учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях мають право за рахунок бюджетних коштів отримати психологічну реабілітацію - комплекс заходів, що здійснюються з метою збереження, відновлення або компенсації порушених психічних функцій, якостей, соціального та особистого статусу особи, сприяння психосоціальній адаптації до зміненої життєвої ситуації, осмислення досвіду, отриманого в екстремальній ситуації, та застосування його в житті.

   • «Energi Dance - 2020»

    Під такою назвою 9 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат Луганської області з сучасної хореографії, у якому взяли участь хореографічні колективи закладів культури нашого міста.

    Вже третій рік поспіль фестиваль збирає любителів сучасного хореографічного мистецтва з усіх куточків нашого регіону. Цьогоріч у конкурсі взяли участь 29 колективів, а це - близько тисячі учасників.

    За результатами змагань місця розподілились наступним чином:

    - зразковий хореографічний колектив «Барвінок» (Лисичанська ДШМ № 1, керівник Валентина Самбурова) - 3 перших місця та 1 друге місце;

   • Про роботу міської комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля

     З метою підтримки осіб, які опинилися у складних життєвих умовах та потребують додаткового соціального захисту рішенням Лисичанської міської ради від 21.11.2013 № 55/969 затверджений Порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м.м. Лисичанська, Новодружеська, Привілля.

    Відповідно до зазначеного Порядку складними життєвими умовами є: непередбачені та незалежні від особи обставини (пожежа, повінь, стихійне лихо, смерть близьких родичів, довготривала хвороба, необхідність проведення лікування з хірургічним втручанням тощо).

    Питання щодо надання допомоги та її розмір розглядаються спеціально створеною виконкомом міської ради комісією з надання одноразової допомоги.

   • Лисичанські спортсмени - серед призерів ХХХVІІ Всеукраїнського турніру зі спортивної акробатики та стрибків на батуті

     З 5 по 8 лютого в місті Миколаїв відбувався ХХХVІІ Всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті фронтового фотокореспондента М. Ксенафонтова зі спортивної акробатики та стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці).

    У змаганнях взяли участь 297 спортсменів з України та Молдови. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    ІІ місце – Сергій Кошарний;

    ІІІ місце – Кирило Поджарий.

   • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста з косіки карате

     8 лютого в міській ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанська з косіки карате. У змаганнях взяли участь спортсмени з міст Лисичанськ та Попасна. Загалом було заявлено близько 70 спортсменів в категорії Куміте та близько 40 в категорії Ката. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    Куміте

    І місце – Євген Атаєв, Дмитро Морозов, Володимир Чурюмов, Денис Пунтус, Ярослав Верьовка, Віктор Губанов, Данило Стоволос, Ярослав Павлов, Богдан Голубєв, Денис Стоволос, Єлизавета Зайцева, Уляна Штиль, Катерина Дубініна, Юлія Удоденко;

   • Лисичанські спортсмени - серед переможців відкритого чемпіонату з легкої атлетики

     8 лютого в місті Сєвєродонецьк відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ-2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-08, 2009-10, 2011 рр.н. та молодше.

    У змаганнях взяли участь 30 спортсменів із Лисичанська та Сєвєродонецька. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце – Марі Носаль (біг 30 м, стрибки у висоту, стрибки у довжину), Данііл Федорченко (біг 30 м, стрибки у висоту), Демид Соснін (стрибки у довжину), Ігор Корінний (біг 30 м, стрибки у висоту, стрибки у довжину), Софія Поваляєва (біг 30 м, стрибки у довжину, стрибки у висоту);

   • Анонс заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

     13 лютого запрошуємо відвідати:

    - о 13.00 вечір-спомин «Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами» в центральній бібліотеці;

    - о 14.00 загальноміський захід «Зустріч молоді міста з учасниками бойових дій ХХ-ХХІ століття. Зустріч поколінь: «Захисникам України присвячується» в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю;

    - о 14.00 зустріч мешканців та молоді міста з воїнами-інтернаціоналістами у співпраці з Лисичанським військово-патріотичним клубом «Сокіл» у міському краєзнавчому музеї;

   • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    5 лютого в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

    Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

   • Про екологічний стан м. Лисичанськ у 2019 році

    За інформацією Лисичанської міськрайонної філії державної установи «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» стан атмосферного повітря у м. Лисичанську у 2019 році у порівнянні з 2018 роком поліпшився. Протягом 2019 року у м. Лисичанську було досліджено1788 проб атмосферного повітря по 8 інгредієнтам: азоту діоксину, ангідриду сірчистому, вуглецю оксиду, пилу, формальдегіду, фенолу, нітрохлорбензолу, аміаку. У 10 пробах було встановлено перевищення ГДК шкідливих речовин, що склало 0,55% проти 1,72% у 2018.

    Протягом 2019 року перевищення було на стаціонарному посту у середньодобових та максимально разових концентраціях. Усього з перевищенням ГДК було 10 проб, з них 9 по ангідриду сірчистому за максимально-разовими концентраціями та 1 проба по аміаку за середньо добовою концентрацією. По ангідриду сірчистому максимальне перевищення ГДК склали 2,12 разів, по аміаку 2,5 разів.

   • Анонс культурних та спортивних заходів з 10 по 16 лютого

    11 лютого о 10.00 в бібліотеці для дітей №1 розпочнеться лялькова вистава «Чарівна сметана».

    11 та 12 лютого о 13.00 міський ПК запрошує на майстер-клас з виготовлення листівок-валентинок «Валентинка».

    12 лютого о 10.00 та 14.00 на базі Лисичанської дитячої музичної школи №2 проходитиме І тур обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти».

   • У школах Лисичанська з 8 по 16 лютого оголошено додаткові канікули

    Сьогодні, 7 лютого, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    На підставі оперативної інформації про епідеміологічну ситуацію Луганського обласного лабораторного центру МОЗ України та з метою збереження здоров`я школярів, профілактики та ефективної протидії поширенню захворювання на грип та ГРВІ члени виконавчого комітету міської ради рекомендували закладам загальної середньої освіти та школам початкового естетичного виховання встановити додаткові канікули для учнів з 8 по 16 лютого 2020 року включно.

   • До відома споживачів послуг із поводження з побутовими відходами міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля

    77260556_2634008970012698_2953645285722554368_nЛисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806 інформує мешканців міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля про те, що починаючи з 01.05.2019 в повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 №2189 «Про житлово-комунальні послуги» (далі – Закон).

    Відповідно до пункту 4 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що не пізніш як протягом одного року з дня введення в дію Закону (тобто, не пізніше 01.05.2020) співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електричної енергії та природного газу) щодо кожного виду комунальної послуги згідно з частиною першою статті 14 цього Закону, а виконавці комунальних послуг — укласти із такими співвласниками договори про надання відповідних комунальних послуг відповідно до обраної співвласниками моделі організації договірних відносин:

   • Про проведення анкетування в рамках підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020-2021 роки

    Наказом Державної казначейської служби України (далі — Казначейство) від 28.01.2020 № 24 «Про організацію підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020-2021 роки» затверджено План заходів комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України щодо підготовки проєкту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020-2021 роки (далі — План), персональний склад якої затверджено наказом Казначейства від 16.03.2017 № 86 (в редакції наказу від 29.01.2020 № 27).

   • Вітаємо вихованців Лисичанської ДШМ № 1 з відзнаками Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості!

    Наприкінці січня відбулося підбиття підсумків одного із наймасштабніших конкурсів серед учнів мистецьких шкіл − Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» за темою «Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина; минуле, сучасне, майбутнє», в якому взяли участь учні мистецьких шкіл Лисичанська, Привілля та Новодружеська.

   • У територіальному центрі відбулось спеціальне об'єктове тренування

     На виконання Плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на ПОУ у 2020 році м. Лисичанськ, затвердженого міським головою, колектив Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вкотре пройшов спеціальне об’єктове тренування (СОТ) на території установи.

    Метою тренування було відпрацювання умінь та навичок особового складу в діях у надзвичайних ситуаціях, досягнення злагодженості в роботі колективу.

    Проведенню тренування передувала ретельна підготовча робота: складено план, призначено штаб тренування, командирів формувань, створено імітаційну групу, проведено теоретичні навчання, відпрацьовано дії кожного учасника заходів - від керівника штабу до надання допомоги «постраждалому» у «пожежі».

   • У Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

    Сьогодні, 5 лютого, у міській раді під головуванням начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніни Нецвєт відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі — Координаційної ради).

     Під час засідання члени Координаційної ради розглянули та затвердили план роботи Координаційної ради на 2020 рік, обговорили основні завдання і напрямки реалізації заходів щодо ґендерної і сімейної політики у місті Лисичанську; заслухали та прийняли до відома звіти про роботу щодо реалізації сімейної та ґендерної політики за 2019 рік та початок поточного року представників-членів Координаційної ради:

   • Прикраси своїми руками

    В усьому світі зростає інтерес до творчості. Рукоділля знаходить нове життя і стає престижним. В наш час велику цінність мають речі, створені і прикрашені своїми руками.

    З метою розвитку творчих здібностей та міжособистісного спілкування в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування створені та працюють різноманітні клуби за інтересами.

    І сьогодні, розповідь про один з таких клубів — клуб з технічної творчості та рукоділля «Дивосвіт» — затишне місце для зустрічей, де можна навчитися чомусь новому та поділитися своєю майстерністю з іншими.

   • Учасники «Юнліс» та «Star way» призери Всеукраїнського турніру з бальних танців «Золота туфелька»

    2 лютого учасники зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» та хореографічного колективу «Star way» (керівник Олександр Посошко, Лисичанський міський ПК) взяли участь у Всеукраїнському турнірі з бальних танців «Золота туфелька», який проходив у місті Миколаївка.

    За результатами змагань, серед представників 13 клубів з різних областей України, учасники колективів нашого міста вибороли такі призові місця.

   • Роз’яснення Кабінету Міністрів України щодо програми «Доступні кредити 5-7-9%»

    3 лютого 2020 року Уряд дав старт Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Її передбачено для створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток — 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн гривень строком до п’яти років.

    Роз’яснення Кабінету Міністрів України щодо програми «Доступні кредити 5-7-9%».

   • Оголошення про створення комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області "Міська стоматологічна поліклініка"

     Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094, на виконання рішення вісімдесят третьої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання № 83/1190 від 23.01.2020 «Про організаційні заходи з питань діяльності КНП «Міська стоматологічна поліклініка» та відповідно до наказу відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради від 05.02.2020 № 6 «Про проведення конкурсу на посаду керівника КНП «Міська стоматологічна поліклініка» відділ охорони здоров’я Лисичанської міської ради оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсу на заняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я.

   • Про надання пропозицій щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

     Громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, а також місцеві або регіональні засоби масової інформації мають можливість подати в термін до 1 березня 2020 року пропозиції щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

    Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку відповідно до п. 7 постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» та надіслані на поштову адресу: вул. Еспланадна 42, каб. 313-а, м. Київ, 01601.

   • У міській раді пройшло чергове засідання виконавчого комітету

    Сьогодні, 4 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

    Інформацію про виконання Комплексної міської Програми соціального захисту населення міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля на 2017-2019 роки члени виконкому взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії міської ради.

   • До уваги мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

     Оголошено громадські обговорення проєкту Плану заходів на 2021 – 2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Луганської області на період 2021 – 2027 років

    Департамент економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської обласної державної адміністрації просить взяти участь у громадських обговореннях з реалізації Стратегії розвитку Луганської області на період 2021 – 2027 років.

    Проєкт розміщено на офіційному сайті Луганської облдержадміністрації http://loga.gov.ua/ (розділ «Соціально-економічний стан», підрозділ «Стратегія розвитку Луганської області», меню «Робоча група з розроблення стратегії», пункт 21 або за наступним посиланням

   • Вихованці міської ДЮСШ отримали відзнаки чемпіонату Луганської області з боротьби греко-римської

    1 лютого лисичанські спортсмени взяли участь у чемпіонаті Луганської області з боротьби греко-римської, який проходив в місті Старобільськ. Загалом до змагань долучилися 112 спортсменів з міст та районів Луганської області.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби

    1 лютого в Лисичанській міській ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби. В змаганнях взяли участь 40 спортсменів з Попасної, Лисичанська та смт Краснорічинське.

    Чемпіонами, виборовши І місце, стали наступні вихованці міської ДЮСШ: Антон Павлов (32 кг), Микита Пащенко (80 кг), Кіра Гура (27 кг), Єлизавета Акберова (42 кг), Жасмін Дудчак (56 кг), Анастасія Письмарьова.

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери турніру з боксу

    31 січня та 1 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у відкритому міському турнірі Рубіжного з боксу серед школярів, присвяченому 77-й річниці визволення міста від фашистських загарбників та ветеранам боксу.

    До змагань долучилися понад 100 спортсменів з міст та районів Луганської області.

   • «Соціальний супровід як інноваційна технологія соціальної роботи з прийомною сім'єю»

    За такою темою, з 5 по 10 квітня 2020 року відбудеться українсько-угорський семінар й ознайомлення з культурною спадщиною Угорщини, Австрії, Словаччини. До участі у заході громадська організація «Відкритий світ молоді» запрошує керівників, спеціалістів департаментів (управлінь) соціальної політики, служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департаментів (управлінь) освіти і науки, сім’ї та молоді та інших зацікавлених спеціалістів.

   • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

    Сьогодні, 28 лютого, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

    Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про призначення опіки над дитиною, про припинення опіки над малолітньою дитиною, про влаштування дітей до школи-інтернату, вирішили підготувати відповідні проекти та винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

   • Вітаємо Олександру Дубину з перемогою в обласному конкурсі художньої творчості

    23 лютого учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля взяли участь в обласному конкурсі художньої творчості серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв «Я малюю музику» за музичними творами нотної збірки Наталії Пасічник для дітей і юнацтва «Музичне мереживо», який проходив у м. Сєвєродонецьк.

    На суд журі було представлено понад 160 творчих робіт у різних вікових категоріях. За результатами конкурсу переможцем серед учасників І молодшої вікової категорії визнано роботу «Сонечко співає вранці!» Олександри Дубини (Лисичанська ДШМ № 1, викладач Анна Петухова). Свою нагороду, Дипломом за зайняте I місце, Олександра отримає на обласному Гала-концерті.

   • Щодо змін до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках

    Наприкінці січня Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках», якою заборонив до кінця 2019 року розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду місцевих бюджетів на депозитних рахунках. Проект був підготовлений Міністерством фінансів України.

    Але це нововведення не тільки суперечить Бюджетному кодексу України, але й негативним чином впливає на функціонування бюджетної та фінансово-кредитної систем країни у коротко- та середньостроковій перспективі.

   • Щодо наявного розподілу Урядом додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я

    Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» місцевим бюджетам з державного бюджету передбачена додаткова дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я (далі — додаткова дотація). Відповідно до бюджетного законодавства, вона спрямовується на фінансування навчальних закладів (крім зарплат педпрацівників) та на оплату комунальних послуг і енергоносіїв медичних закладів. Для Луганської області сума цієї дотації визначена у розмірі 468,3 млн. грн.

   • На Луганщині за матеріалами СБУ засуджено проросійського терориста

    За матеріалами СБ України до 7 років та 8 місяців позбавлення волі засуджено мешканця Луганщини за вчинення низки терактів та незаконне зберігання військових засобів ураження.

    Оперативники спецслужби встановили, що навесні 2015 року житель прикордонного населеного пункту здійснив підрив радіолокаційної станції однієї із військових частин та транспортних засобів, що належали співробітникам Держприкордонслужби та СБУ.

   • У Лисичанську відбулось позачергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Вчора, 26 лютого, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося позачергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    В ході засідання були розглянуті наступні питання:

    — номенклатура справ на 2019 рік Окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 107;

   • «Правила дорожні знай - в ДТП не потрапляй!»

    Сьогодні, 26 лютого, Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю традиційно вітав учасників КВК ЮІР. Цього разу свої знання з правил дорожнього руху демонстрували 5 команд загальноосвітніх шкіл міста №№ 4, 7, 12, 13, 14.

    Учасники КВК змагалися в одному конкурсі – музичне домашнє завдання «Рух дозволено!». Юні інспектори вдало відтворювали ситуації, які трапляються на дорогах. Оскільки форма змагання – КВК, не обійшлося і без гумору. Сатиричні епізоди про культуру руху, переробки популярних пісень, запальні танці, яскраві костюми нікого не залишили байдужими.

   • Позачергова 60-а сесія міської ради пройшла у Лисичанську

    Сьогодні, 26 лютого, відбулось засідання позачергової 60-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів міської ради, ЗМІ.

   • До уваги абонентів Лисичанського комунального автотранспортного підприємства 032806!

    Лисичанське КАТП 032806 висловлює вдячність споживачам, які сумлінно щомісяця розраховуються за та не накопичують борги.

   • До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1, 2, 3 категорій

    Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадяни, віднесені до 1 і 2 категорій мають право на медичне обслуговування, а саме:

    1) безплатне придбання ліків за рецептами лікарів;

    2) безплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них, що визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я).

   • Військово-морський ліцей запрошує до навчання

    Військово-морський ліцей, який передислокувався з Бойовим прапором із міста Севастополь до міста Одеса і продовжив працювати над вихованням майбутніх захисників Вітчизни, запрошує на навчання учнів загальноосвітніх шкіл.

    Право для вступу до ліцею мають юнаки та дівчата — громадяни України, які у поточному році закінчили 9 класів середньої загальноосвітньої школи та у рік зарахування до ліцею їм виповнюється 15-16 років, придатні за станом здоров’я навчатися у ліцеї та по його закінченню бажають продовжити навчання у навчальних закладах Збройних Сил України.

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери обласного турніру з боротьби греко-римської

    22 лютого у смт. Марківка пройшов відкритий обласний турнір з боротьби греко-римської пам’яті маршала А.І.Єременка. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська, Старобільська, смт. Марківка, Новопськов, Біловодськ, селища Білолуцьк та Шульгінка.

    Призерами в своїх вагових категоріях стали:

    І місце — Ілля Проскурін, Іван Івченко;

   • Вихованці міської ДЮСШ - призери чемпіонату Донецької області з легкої атлетики

    23 та 24 лютого у місті Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002-03, 2004 р.н. та молодші на честь ЗМС В.Подлужного. В змаганнях взяли участь 120 спортсменів з міст та районів Луганської та Донецької областей.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    ІІ місце — Ангеліна Мальцева (біг 600 м);

   • До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

    З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

    Інформуємо, що розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

   • «Світ моделей»

    Стрімкі зміни — одна з основних характеристик сучасного суспільства. Інтенсивне впровадження прогресивних технологій в усі сфери життя зумовило безупинне вдосконалювання людської діяльності. Різко зменшується час на втілення нових ідей, знань, технологій у життя. Зростає потреба в нових формах освіти, навчання, набутті навичок.

    Головна мета STEM-освіти — це реалізація державної політики з урахуванням нових вимог Закону України «Про освіту» задля посилення розвитку науково-технічного напряму в навчально-методичній діяльності на всіх освітніх рівнях створення науково-методичної бази для підвищення творчого потенціалу молоді й професійної компетентності науково-педагогічних працівників.

   • До відома керівників підприємств, установ, організацій незалежно від відомчої належності та форм власності, приватних підприємців та мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

    У зв’язку з критичною ситуацією, що складалась у зв’язку з припиненням постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал», звертаємось з проханням своєчасно сплачувати рахунки за спожите водопостачання та водовідведення.

    Лисичанська міська рада

   • Навчання непрацюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях через консультаційні пункти при органах місцевого самоврядування

    За такою темою сьогодні, 22 лютого, на курсах 3-ї категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Лисичанська (далі — Центру) пройшло відкрите заняття в категорії «Відповідальні за роботу консультаційних пунктів». Заняття провела майстер виробничого навчання Ірина Гордієнко. Також у заході взяли участь керівництво Центру, представники обласного методичного кабінету та майстри виробничого навчання курсів міст Рубіжне та Сєвєродонецьк.

   • Про роботу спостережної комісії при Лисичанській міській раді

    Сьогодні, 22 лютого, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання спостережної комісії при Лисичанській міській раді. Захід відбувся під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Лисичанської міської ради Олександра Савченка.

    Під час засідання члени комісії розглянули питання збереження житла засуджених, надання їм житла, поліпшення їх житлових умов, влаштування осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, до спеціальних закладів.

   • У міській раді пройшло позачергове засідання виконавчого комітету

    Сьогодні, 22 лютого, пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Члени виконкому внесли зміни до рішення про встановлення тарифів на теплову енергію та послугу з централізованого опалення для населення від 14.12.2018 № 762, змінили адресу приміщення для голосування та адресу приміщення дільничної виборчої комісії № 440932 з кв. Дружби народів, 33Б на кв. Центральний, 26, повернули та виділили з місцевого матеріально резерву талони на дизельне паливо та бензин.

   • Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

    У зв’язку зі скрутним фінансовим станом на ЛКСП «Лисичанськводоканал», звертаємось з проханням своєчасно оплачувати рахунки за спожиті водопостачання та водовідведення.

    Лисичанська міська рада

     

   • Щодо легалізації зайнятості населення

    Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення.

    Ухиляючись від оформлення трудових відносин з найманими працівниками, роботодавець позбавляє їх права на основну та додаткову відпустки, на оплату допомоги по тимчасовій непрацездатності, на дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, на допомогу по безробіттю, на гарантії за колективним договором, на соціальне страхування та пенсійне забезпечення. Погоджуючись на «тіньову» зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики пов’язані з захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин.

   • Про стан заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську

    За інформацією розробленою Держстатом України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.01.2019 становила 39695,4 тис. грн., у порівнянні з початком минулого року зменшення становить 27507,8 тис. грн. або 40,9%.

   • До уваги споживачів природного газу!

    Лисичанське МРУЕГГ філія ПАТ «Луганськгаз» повідомляє, що набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року № 63, якою встановлено норми споживання природного газу у разі відсутності лічильників газу.

    В разі відсутності газових лічильників діють наступні норми споживання природного газу:

   • Питання про припинення постачання електричної енергії на об'єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал» розглянули на місцевій комісії з питань ТЕБ та НС

    Вчора, 20 лютого, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Головне питання порядку денного — припинення постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал».

   • День пам'яті Героїв Небесної Сотні

    Вчора, 20 лютого, в День пам’яті Героїв Небесної Сотні, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулася зустріч лідерів шкільних дитячих організацій з учасниками АТО.

    Серед запрошених своїми спогадами ділилися учасники бойових дій, активісти Майдану, волонтери: голова обласної спілки «Ветерани АТО Луганщини» Артем Коваленко, представник громадської організації «Ветерани АТО Луганщини» Мирослав Бутенко, учасники АТО, активіст Майдану Ігор Барабаш та Іван Єременко (батальйон «Донбас»).

   • Соціальна програма Scholarship

    Запрошуємо абітурієнтів та студентів м. Лисичанська взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

    Головний приз — грант (стипендія) у розмірі 15.000 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

    Участь повністю безкоштовна.

   • «А Сотню вже зустріли небеса...»

    Під такою назвою сьогодні, 20 лютого, в Лисичанському краєзнавчому музеї пройшов загальноміський урочисто-траурний захід.

    До музею завітали міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, прикордонники оперативно-бойової прикордонної комендатури «Лисичанськ», що базуються в нашому місті; студенти Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, Привільського професійного та Лисичанського торгово-кулінарного ліцеїв.

    До урочисто-траурного заходу залу прикрасили дитячими тематичними малюнками, а на столі, поруч з лампадкою на традиційному українському рушнику, поставили книгу про події Революції гідності.

   • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери обласного чемпіонату з бадмінтону

    16 та 17 лютого на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 13 пройшов чемпіонат Луганської області з бадмінтону серед молоді 2001 р.н. та молодше.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце — Ростислав Кузнецов, Дмитро Пудов;

   • В міській ДЮСШ пройшов чемпіонат Лисичанська з косіки карате

    17 лютого в міській ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанськ з косіки карате. В змаганнях взяли участь 40 спортсменів.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

    Розділ «Куміте»:

   • 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

    З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України" 20 лютого в Україні оголошено Днем Героїв Небесної Сотні.

    З 18 по 20 лютого 2014 року відбулися найдраматичніші події Революції гідності, що призвели до масової загибелі людей. Під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинуло понад сто осіб, сотні були поранені, найбільше саме 20 лютого. Померлих назвали «Героями Небесної Сотні».

   • Про роботу міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

    18 лютого у Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280 (далі — Постанова).

   • У міській раді пройшла позачергова сесія

    Сьогодні, 19 лютого, відбулось засідання позачергової 59-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради, ЗМІ.

    На початку сесії Сергій Іванович запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, що загинули на майдані взимку 2014 року.

   • СБУ закликає мешканців та гостей Луганщини бути пильними

    Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Луганщини бути уважними та обережними. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках:

   • Пройшло чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

    Сьогодні, 19 лютого, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

    Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради Олени Єздакової про виконання Міської цільової програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016-2018 роки та розглянувши проект аналогічної програми на 2019-2021 роки, інформацію заступника начальника фінансового управління міської ради Світлани Малик про звіт щодо виконання міського бюджету за 2018рік та заступника начальника управління економіки міської ради Василя Литвинюка про Програму природоохоронних заходів місцевого значення на 2019 рік, члени виконавчого комітету погодили та винесли на розгляд чергового засідання сесії міської ради ці проекти.

   • Лисичанське КАТП 032806 продовжує заходи в школах міста Лисичанська щодо сортування сміття

    Директор підприємства Олександр Квітка, який організував ці заходи в місті Лисичанську, вважає: «Сортування сміття найближчим часом стане звичним явищем у житті всіх людей. Цей абсолютно нескладний, але надзвичайно важливий процес не займає багато часу. Для його виконання потрібне, перш за все, бажання, елементарні знання і мінімум прикладених зусиль. Проведення таких природоохоронних заходів та пропаганда щодо зменшення кількості сміття шляхом сортування з подальшою здачею його в пункти вторинної переробки, підготує учнів до свідомого ставлення до екології, благоустрою міста Лисичанська».

   • Лисичанське КАТП 032806 закликає городян виконувати норми законодавства щодо сортування відходів

    Заступник директора з юридичних питань та правового забезпечення Лисичанського КАТП 032806 Вікторія Гусакова в стінах Управління патрульної поліції в містах Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному провела лекційне заняття щодо окремого сортування відходів.

   • Увага! Безкоштовний сервіс для електронного звітування – «Кабінет респондента»

    З 01 лютого 2019 року Державною службою статистики України запроваджено роботу безкоштовного сервісу для електронного звітування — «Кабінет респондента», зареєструватись можна за наступним посиланням https://statzvit.ukrstat.gov.ua.

    Консультації можна отримати за телефонами: (06452) 2-10-21, (099)-425-16-00 або надіславши лист на електронну адресу: [email protected].

    Управління статистики у місті Лисичанську

   • Лисичанські школярі - учасники обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН

    16 та 17 лютого у м. Рубіжне пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких та науково-технічних робіт Малої академії наук України учнів-членів Луганської обласної МАН. На цьогорічний обласний конкурс-захист до 12 наукових відділень було надано 75 науково-дослідницьких робіт з 3 міст та 5 районів нашої області. Серед них — 22 роботи учнів закладів освіти нашого міста.

    Конкурс проходив у три етапи: рецензування, іспит із базової дисципліни та захист наукових робіт.

   • Вихованці міської ДЮСШ гідно представили наше місто на змаганнях відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк з боротьби самбо

    16 лютого вихованці міської ДЮСШ гідно представили наше місто на змаганнях відкритого чемпіонату міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2005-2007 р.н., 2008-2010 р.н., присвячених пам’яті майстра спорту СРСР В.П. Потапова, які проходили у місті  Сєвєродонецьк. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Сватове, Лиман, Добропілля, смт. Троїцьке та Красноречинське.

    Вихованці нашої школи показали наступні результати:

    І місце – Микита Уровець (вагова категорія - 26 кг), Єгор Нікітенко (вагова категорія - 42 кг), Віктор Мішанков (вагова категорія - 71 кг);

   • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків спортивне та бойове, серед жінок спортивне

    16 лютого у місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків спортивне та бойове, серед жінок спортивне. В змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Сватове, Лиман, Добропілля, смт. Троїцьке та Красноречинське.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   • Богдан Швець та Данило Корєєв призери відкритого всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби серед кадетів

    З 15 по 17 лютого вихованці міської ДЮСШ гідно представили наше місто на відкритому всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед кадетів на призи Федерації греко-римської боротьби Харківської області, який проходив у м. Харкові.

    Cеред 250 спортсменів майже з усіх областей України, за підсумками змагань  Богдан Швець виборов срібло - II місце. А Данило Корєєв став бронзовим призером, посівши ІІІ місце.

   • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо

    16 та 17 лютого у Лисичанську відбулись змагання відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо, у яких взяли участь 126 спортсменів з 5 команд Луганської області та команд Донецької та Харківської областей.

    Змагання проходили у 2 етапи:

    • І етап: змагання діти 4-6 років і молодші юнаки 7-9 років;
    • ІІ етап: старші юнаки, кадети, юніори, молодь та дорослі (10-30 років).

    За підсумками змагань найрезультативнішою командою стала команда Лисичанської міської ДЮСШ.

   • Учні міста взяли участь в обласних змаганнях з техніки велосипедного туризму у закритих приміщеннях

    16 лютого збірна команда клубу «Сокіл» представляла місто Лисичанськ на Обласних змаганнях з техніки велосипедного туризму у закритих приміщеннях серед учнівської молоді в с. Золоте Попаснянського району Луганської області.

    Золотовська школа № 5 гостинно зустріла велотурістів зі всієї Луганщини — міст Северодонєцьк, Кремінна, Лисичанськ, селищ Комишуваха та Золоте. Змагання проходили серед трьох вікових груп з виду змагань — фігурне володіння велосипедом.

   • В Палацах культури міста відзначили День закоханих!

    День Святого Валентина — це свято закоханих, яке щорічно відзначають 14 лютого. Увійшовши до української культури відносно нещодавно, День закоханих вже набув досить великої популярності. До цієї святкової дати в Палацах культури міста відбулась низка розважальних заходів.

    Так, у міському ПК відбувся інтелектуально-розважальний квест «Важкий шлях до серця» за мотивами гри «Форт Боярд».

   • В Лисичанську відбувся щорічний стрілецький турнір «Кубок Сокола»

    17 лютого на базі Лисичанської спеціалізованої школи №27 під патронатом військово-спортивного клубу «Сокіл» та Української спілки ветеранів Афганістану відбувся щорічний міський відкритий стрілецький турнір «Кубок Сокола», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

    У змаганнях взяли участь юні спортсмени загальноосвітніх навчальних закладів міста.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Сьогодні, 18 лютого, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    В ході засідання були розглянуті наступні питання:

    — номенклатури справ на 2019 рік: Лисичанської міської ради Луганської області, Привільської міської ради Луганської області, Лисичанської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості, Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради;

   • Акція «Ангели пам'яті» у місті Лисичанську

    18 лютого заклади освіти міста Лисичанська приєднались до Всеукраїнської акції «Ангели пам’яті», присвяченої вшануванню пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні.

    Об 11 годині ранку діти розвісили власноруч виготовлених паперових янголів на деревах закладів освіти, як згадку про тих, хто віддав життя за мир в Україні.

   • Пам'ятка про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на виборчих дільницях

    I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

    Визначено вимоги пожежної безпеки до виборчих дільниць у період проведення виборчої кампанії.

    Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць та агітпунктів покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму — на голів комісій, завідуючих агітпунктами та чергових.

    Із приміщень виборчої дільниці та агітпункту має бути не менше двох евакуаційних виходів з дверима, що відчиняються у напрямку виходу з приміщення.

   • У Лисичанську проведено профілактичний рейд у житловому секторі міста

    14 лютого співробітники Лисичанського міського управління та ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд в житловому секторі міста Лисичанська.

    Громадянам нагадали про необхідність регулярно стежити за станом електричної мережі та електричними побутовими приладами. В ході рейду співробітники ДСНС пояснювали мешканцям міста про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки при експлуатації печі на твердому палеві, і розповіли про найпоширеніші порушення, від яких виникають пожежі. Також, звернули увагу мешканців на те що в ніякому разі не можна залишати вдома маленьких дітей без нагляду, навіть на хвилину.

   • Співробітники ДСНС перевірили протипожежний стан виборчих дільниць

    З метою запобігання можливих пожеж та надзвичайних ситуацій на виборчих дільницях співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області було проведено огляд приміщень, які будуть задіяні під час проведення виборів Президента України.

    Всього на території міста буде відкрито 47 виборчих дільниць, які розташовані на 39 об’єктах.

   • Песни любви

    В феврале, когда мы уже устали от зимних холодов, празднуется День влюбленных или День святого Валентина. Этот праздник ассоциируется у всех не только с любовью, но и с долгожданным приближением весны.

    Вчера, 14 февраля, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялась концертная программа с участием члена литературного объединения «Исток» Михаила Лисицкого.

   • Комісія з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки відбулась у Лисичанську

    Сьогодні, 15 лютого, в Лисичанській міській раді відбулось чергове засідання комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки. Захід відбувся під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Лисичанської міської ради Олександра Савченка.

    Під час засідання члени комісії розглянули питання боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, в тому числі з розповсюдженням через так звані «закладки» з використанням електронних месенджерів, а також проведення відповідних профілактичних заходів з даного приводу серед молоді, зокрема у загальноосвітніх навчальних закладах міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля. З вищезазначених питань доповіли представники Лисичанського ВП ГУНП, Управління патрульної поліції в Луганській області та відділу освіти Лисичанської міської ради.

   • У Лисичанську шанували воїнів-інтернаціоналістів

    Сьогодні, 15 лютого, у сквері ім. Ю.О. Гагаріна, біля пам’ятного знака «Воїнам-інтернаціоналістам» відбувся траурно-урочистий мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-й річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

    У мітингу взяли участь міський голова Сергій Шилін, секретар міської ради Едуард Щеглаков, заступники міського голови, ветерани Афганістану, представники органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, міського військового комісаріату, учнівська молодь, мешканці міста.

   • В УТСЗН пройшло чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    13 лютого в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

    Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, які входять до складу комісії.

    Під час засідання членами комісії було розглянуто 47 справ, з них:

   • Графік роботи у вихідні дні

    Графік роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Лисичанської міської ради у вихідні дні відповідно до листа ЦВК № 21-28-229 від 18.01.2019 року.

    Місце розташування: м. Лисичанськ, вул. ім. М.Грушевського, 10, другий поверх, каб.25, тел. 7-32-70, 7-35-00.

    Відповідальна особа — начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Горшкова О.В., тел.7-32-70, 7-35-00.

   • 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

    Щорічно, 15 лютого, наша країна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. За традицією, вшановують всіх тих, хто брав участь у війнах на території Чилі, Іспанії, Єгипту, В’єтнаму, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших «гарячих точках» світу, та, найбільш масштабною і трагічною з них, все ж, залишається війна в Республіці Афганістан, яка тривала з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року.

    Десять років родини, чиї сини, брати і батьки брали участь у військових діях, з нетерпінням чекали на цей день. Однак не для всіх він прийшов радісним і щасливим. Тисячі наших співвітчизників, серед яких і лисичани, не повернулися до рідних домівок, деякі вважаються зниклими безвісти або такими, що потрапили в полон, частина — отримали поранення і повернулися додому інвалідами.

   • Лисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806 доводить до відома мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля (оновлено)

    Особистий прийом громадян директором Лисичанського КАТП Квіткою Олександром Єгоровичем проводиться за адресою: м.Лисичанськ, Iсаева балка, в установлені графіком дні та години — щосереди з 8.00 до 10.00. Виїзні прийоми — у додатково визначених місцях за попереднім записом за телефонами абонстолу. У разі перенесення особистого прийому директора, записаним громадянам повідомляється про дату проведення наступного особистого прийому громадян згідно з графіком.

   • В терцентре состоялась встреча с воином-интернационалистом Сергеем Ковалем

    30 лет назад, 15 февраля 1989 года, советские войска покинули Афганистан. В войне, которая длилась 10 лет, приняли участие немало наших земляков, шесть лисичан так и не вернулись домой.

    Немало воды утекло с того времени. Потихоньку зажили раны, стали мудрее и старше солдаты и офицеры. Но память о далеком Афганистане жива. Стереть события той войны не смогут ни годы, ни расстояния.

    В Лисичанском территориальном центре вчера, 13 февраля, состоялась встреча с воином-интернационалистом Сергеем Ковалем.

   • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Луганської області з боротьби вільної

    9 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби вільної серед молодших юнаків і дівчат 2004-05 р.н. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Лисичанська, Попасної, смт Марківка.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   • «Пам'ять без кордонів»

    Під такою назвою сьогодні, 13 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшла зустріч поколінь.

    Гості заходу — учасник бойових дій в Афганістані, член спілки ветеранів Афганістану Сергій Володимирович Горбенко, ветеран Другої Світової війни Віталій Федорович Філонович, учасник бойових дій на Сході України Антон Андрійович Водченко, зустрілися зі школярами та студентами міста.

   • В Лисичанську пройшло засідання ДНПК

    У Лисичанській міській раді пройшло засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) з питань проведення профілактичних заходів по недопущенню виникнення африканської чуми свиней в м. Лисичанськ. Захід відбувся з метою виконання Протоколу засідання ДНПК при Луганській облдержадміністрації від 30.01.2019 № 1.

    Визначення дієвих заходів з ліквідації несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами за адресою м. Лисичанськ, кв. Центральний — основне питання обговорення під час засіданні комісії.

   • «Молодь обирає здоров'я»

    Саме таку назву мав щорічний конкурс агітбригад «За здоровий спосіб життя», який пройшов вчора, 12 лютого, у ЦПРШМ.

    Конкурс складався з літературно-музично-спортивної міні-композиції. Свої творчі, співочі, танцювальні та спортивні здібності демонстрували 11 команд учбових закладів міста: багатопрофільної гімназії, загальноосвітніх шкіл (ЗОШ) №№ 2, 3, 4, 5, 8, 9, 18, 24, 27, 29.

   • У міській раді пройшло засідання позачергової 58-ї сесії

    Сьогодні, 12 лютого, відбулось засідання позачергової 58-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради, ЗМІ.

    На розгляд депутатів міським головою було повторно винесене прийняте 31.01.2019 року міською радою рішення «Про скорочення чисельності працівників Лисичанської міської ради та її виконавчих органів та внесення змін до структури виконавчих органів».

   • Вітаємо учасників чемпіонату «ENERGY DANCE 2019» з перемогами

    10 лютого колективи Палаців культури міста та Привільської дитячої школи мистецтв взяли участь у чемпіонаті Луганської області «ENERGY DANCE 2019» організаторами, якого є WORLD UNION of CULTURE and ARTS (світова унія культури і мистецтв). Захід відбувся у м. Сєвєродонецьк, куди з’їхалися колективи з різних міст Луганської області. Серед колективів було багато гідних суперників, це майже 500 учасників — як сольні виконавці, так і групові, які отримали можливість розкрити свій танцювальний потенціал і реалізувати найсміливіші проекти.

   • Онлайн-виставка присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

    До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку архівних документів з фонду № 1 Лисичанської міської ради та її виконавчого комітету.

    Матеріали виставки можна знайти за наступним посиланням Онлайн-виставка, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

    Архівний відділ Лисичанської міської ради

     

     

   • Про екологічний стан м. Лисичанськ у 2018 році

    За інформацією Лисичанської міськрайонної філії державної установи «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» основними забруднювачами атмосферного повітря у місті залишаються підприємства міста, у т.ч. шахти ПАТ «Лисичанськвугілля» та працюючі підприємства міст Сєверодонецьк, Рубіжне, а також викиди від автотранспорту.

   • Лисичанські спортсмени взяли участь у ХХХVІІ всеукраїнському турнірі зі спортивної акробатики та стрибків на батуті

    З 6 по 9 лютого у місті Миколаїв відбувся ХХХVІІ всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики та стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів практично з усіх регіонів країни.

    Вихованці міської ДЮСШ стали призерами змагань, Сергій Кошарний виборов І місце, а Андрій Савков —ІІІ.

   • У Лисичанську завершились баскетбольні змагання ІІ відкритого Кубку Луганської області

    8 та 9 лютого у Лисичанську завершились баскетбольні змагання ІІ відкритого Кубку Луганської області, пам’яті «Заслуженого машинобудівника України» Івана Михайловича Митько.

    На урочистому відкритті змагань були присутні почесні гості: Євген Леонідович Кабаков — представник профспілки ветеранів ПАТ «Лисичанськвугілля», повний кавалер знаків «Шахтарська Слава» та Віктор Ніконорович Воробйов — голова Лисичанської профспілки ветеранів «ЛДГІК».

   • Вихованці міської ДЮСШ - володарі призових місць на відкритому чемпіонаті Сєвєродонецька з легкої атлетики

    9 лютого у Сєвєродонецьку пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь 45 спортсменів Лисичанська та Сєвєродонецька.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце — Дарина Степаненко (біг 30м, стрибок у висоту), Демид Соснін (стрибок у висоту), Марія Носаль (біг 30м), Ігор Корінний (стрибок у довжину);

   • Боксери Лисичанська взяли участь у обласному чемпіонаті

    8 та 9 лютого в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з боксу серед дорослих (2000 р. н. та старше), молоді (2001-2002 р. н.), юніорів (2003-2004 р. н.) та юнаків (2005-2006 р. н.). В змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів з міст та районів Луганської області.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

    І місце — Андрій Нечитайло (34 кг), Владислав Карпенко (46 кг), Данило Мустафінов (50 кг), Данило .Фатьянов (50 кг), Данііл Тішкін (54 кг), Олександр Суходулов (56 кг), Єгор Момот (57 кг), Данііл Анісімов (65 кг), Михайло Простяков (75 кг), Ілля Нечволод (80 кг);

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери відкритого чемпіонату міста Києва з айкідо

    Вчора, 10 лютого, у Києві пройшов відкритий чемпіонат міста з айкідо.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце:

    — номінація «Сінай»: Олександр Вершинін, Данило Лебедь, Кирило Шеховцов, Тетяна Лопата, Дмитро Решетняк, Софія Онопка;

    — номінація «Хайшитцу»: Данило Лебедь, Поліна Гєрасєва, Кирило Шеховцов, Марія Носаль;

   • Команди Лисичанської ДЮСШ взяли участь у 4 турі чемпіонату Луганської області з футзалу

    8 лютого у місті Сєвєродонецьк відбувся 4 тур чемпіонату Луганської області з футзалу серед команд-юнаків 2004-2005 р. н., 2006-07 р. н., 2008-2009 р. н.

    Команди Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

    — команда юнаків 2004-2005 р. н. матч Прорив (Сєвєродонецьк) — ДЮСШ (Лисичанськ) зіграла з рахунком 0:7;

   • Щодо проведеного перерахунку житлових субсидій

    Відповідно до п.17 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови КМУ від 27.04.2018 № 329), управлінням праці та соціального захисту населення, у зв’язку зі зміною з 01.01.2019 розміру тарифів на послугу з централізованого опалення, здійснено перерахунок житлової субсидії 5111 громадянам.

    Перерахунок житлової субсидії проведено без звернення громадян.

   • У міській раді пройшло засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

    Вчора, 7 лютого, в Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти структурних підрозділів Лисичанської міської ради, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, представники Лисичанського міського комісаріату, Управління патрульної поліції, Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області, Лисичанського міського краєзнавчого музею та громадських організацій.

   • Вітаємо учнів та викладачів мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ з нагородами

    2 лютого учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймось ж, брати мої!» на тему «Ідея Соборності України: творчість Шевченка: народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне, майбутнє», який відбувся на базі Сєвєродонецької дитячої художньої школи.

    Конкурс оцінювали компетентне журі:

    - Віктор Скубак – голова журі, викладач коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв, доцент, заслужений художник України, член Національної спілки художників України;

   • Друге засідання чергової 57-ї сесії пройшло у міській раді

    Сьогодні, 7 лютого, відбулось друге засідання чергової 57-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

    Під час засідання депутати заслухали звіти директорів комунальних підприємств ЛКСП «Лисичанськводоканал» — Максима Фатьянова, КП «ЛЖЕК № 5» — Дмитра Полюшка, КП «ЛЖЕК № 6» — Дмитра Працюка, КП «ЛЖЕК № 8» — Володимира Сиротіна, КП «Лисичанський Шляхрембуд» — Олександра Сенкевича про роботу підприємств за січень місяць, подальших планах та перспективах розвитку.

   • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Вчора, 6 лютого, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, які входять до складу комісії.

    Під час засідання членами комісії було розглянуто 103 заяви, з них:

   • У міському музеї відбулася зустріч з ветеранами війни та праці

    Вчора, 6 лютого, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулася зустріч з ветеранами війни та праці, присвячена Дню першого визволення Лисичанська від фашистських загарбників. Захід проходив за ініціативи військово-історичного клубу ім. 279-ї Лисичанської стрілецької дивізії.

    В рамках заходу демонструвалися авторські фільми Дмитра Думчого «Битва за Лисичанськ. Перше визволення» та «Кривава висота 127», а також була представлена виставка військової форми клубу ім. 279-ї Лисичанської стрілецької дивізії, яка буде діяти до кінця лютого.

   • Комісія з експертно-правового аналізу оголошує конкурс з відбору адвокатів

    Комісія з експертно-правового аналізу оголошує конкурс з відбору адвокатів-експертів, які будуть залучені до експертно-правового аналізу кримінальних проваджень, в яких адвокатами надавалась безоплатна вторинна правова допомога.

    Конкурс здійснюється у два етапи:

    — розгляд Комісією анкет, отриманих від кандидатів;

    — індивідуальна співбесіда з кандидатами (у виключних випадках, за згодою Комісії — засобами електронного зв’язку).

   • Кір - контрольована інфекція

    Кір є одним з найбільш заразних захворювань, відомих у світі, однією з головних причин дитячої смертності. Кір — небезпечне вірусне захворювання, що швидко поширюється. 9 із 10 людей, з якими контактувала інфікована особа, теж захворіють, якщо вони не були щеплені. Інкубаційний період кору (тобто період, коли симптоми ще не проявляються) становить 6—21 днів. Згодом з’являються такі симптоми як висока температура, головний біль, нежить, сухий кашель, збільшення лімфовузлів, запалення слизової оболонки очей (сльозотеча, світлобоязнь, гнійні виділення), пронос та блювота. На 4—5 день хвороби з’являється червоний висип, який починається зі шкіри голови й обличчя, а згодом розповсюджується на все тіло. Хвороба із симптомами триває до 4 тижнів і більше.

   • Лисичанське КАТП 032806 висловлює вдячність споживачам, які не накопичують борги

    Лисичанське КАТП 032806 висловлює вдячність споживачам, які сумлінно щомісяця розраховуються за та не накопичують борги.

    Ми щиро вдячні мешканцям міста, які щомісячно вчасно розраховуються за комунальні послуги і сподіваємося, що боржники все ж вирішуватимуть питання погашення боргів у добровільному порядку.

    Заздалегідь вдячні абонентам за порозуміння та вчасний розрахунок за спожиті послуги.

   • У міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

    Сьогодні, 6 січня, у міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

    Членами Координаційної ради був заслуханий та затверджений план роботи Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2019 рік.

   • Розпочалася реєстрація на ЗНО

    5 лютого розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

    Цього року державну підсумкову атестацію у форматі ЗНО складатимуть учні 11-х класів закладів загальної середньої освіти, а також студенти закладів вищої та професійної освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

   • Правила поведінки під час ожеледиці

    Через ожеледицю в Україні різко зросла кількість травм серед населення: переломи, забої та надриви зв'язок. Уникнути травм при падінні можливо, головне - правильно впасти, крім того, важливо знати, як правильно ходити, щоб не посковзнутися.

    Прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей у період ожеледиці:

   • Как преодолеть зимнюю депрессию

    Зимняя пора с ее короткими и серыми днями, а также длинными и холодными ночами, может у кого угодно вызвать уныние, потерю мотивации и жизненных сил. К счастью, вам под силу поднять себе настроение и избавится от свойственной зиме хандры. Предлагаем вам 10 наилучших способов преодолеть зимнюю депрессию:

    — Физическая активность. Физические нагрузки — это прекрасный способ снять стресс. На протяжении дня физические упражнения придадут вам дополнительную энергию и заряд, а это обязательно скажется на вашем настроении!

   • Вітаємо Данила Удоденко з нагородами

    2 лютого у місті Таллінні (Естонія) відбувся міжнародний турнір з косікі карате, в змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з багатьох країн Європи.

    Вихованець Лисичанської ДЮСШ Данило Удоденко виборов ІІ місце в особистому заліку в розділі «Куміте», ІІ місце у командному заліку та був нагороджений грамотами і медаллю. Підготувала спортсмена Тетяна Політанська.

   • У міській раді пройшло чергове засідання виконкому

    Вчора, 5 лютого, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

    Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

    Про хід виконання у 2018 році міської програми розвитку системи освіти м. Лисичанська на 2016-2020 роки доповіла начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Тетяна Худоба (додається). Члени виконавчого комітету заслухали, погодили та винесли на розгляд чергового засідання міської ради цей проект.

   • Вітаємо юних лисичан з нагородами, отриманими на конкурсі-заліку зі спортивно-бальних танців!

    Вчора, 3 лютого, юні зірочки зразкового ансамблю бальних танців «Юнліс» (Лисичанський міський ПК, керівник Олександр Посошко) взяли участь у конкурсі-заліку зі спортивно-бальних танців «Золота туфелька 2019».

    Захід відбувся у місті Слов`янськ, куди з’їхалися більш ніж три сотні танцівників із Луганської, Донецької та Харківської областей. Це діти віком від 4 до 16 років та дорослі танцюристи. Більшість учасників конкурсу мають не одну почесну грамоту чи нагороду, здобуту на різноманітних танцювальних турнірах.

   • Лисичанські кікбоксери - переможці та призери змагань міста Сватове

    2 лютого у місті Сватове пройшли змагання на Кубок голови міста Сватове з кікбоксингу. В змаганнях взяли участь 75 спортсменів з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне та Сватове.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце – Володмир Хурт (67 кг), Руслан Юпатов (33 кг), Оскар Медведєв (35 кг), Данило Тютюнник (40 кг), Захар Козинський (40 кг), Євген Шевчук (75 кг);

   • Команди Лисичанської ДЮСШ зіграли у чемпіонаті Луганської області з футзалу

    2 лютого у м. Попасна відбувся 3 тур чемпіонату Луганської області з футзалу серед команд-юнаків 2004-2005 р.н., 2006-2007 р.н., 2008-2009 р.н.

    Команди Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з боротьби самбо

    2 та 3 лютого у м. Херсон відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з усієї країни.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце — Володимир Сєчкарьов (розділі «бойове самбо», вагова категорія — 56 кг);

   • Про Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями та Міжнародний день дітей хворих на рак

    Починаючи з 2005 року, щорічно 4 лютого світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби проти раку, а з 2018 року ще й Міжнародний день дітей хворих на рак. Організатором проведення заходу став Міжнародний протираковий союз (International Union Against Cancer, UICC). Всесвітня організація охорони здоров’я і Міжнародне агентство з вивчення раку надають підтримку в поширенні інформації про це захворювання. Мета проведення дня — привернути увагу громадськості до цієї глобальної проблеми, нагадати про те, наскільки небезпечні зараз онкологічні захворювання особливо серед дітей, яким так необхідна медична допомога.

    Основні факти:

   • 3 вида стресса и как с ними бороться

    Когда мы сталкиваемся с проблемой, вызывающей стресс, в первую очередь надо разложить ее на составные части. Так с ней будет проще совладать и найти разумный подход. Это поможет понять, насколько решение проблемы зависит от вас (полностью, частично или не зависит вовсе).

    1. Проблемная ситуация, в которой вы можете что-то изменить.

   • «Фортепіанна мозаїка»

    Під такою назвою, 31 січня, в концертній залі Лисичанської дитячої музичної школи № 2 відбувся конкурс популярної музики серед учнів фортепіанного відділу. В конкурсі взяли участь 27 солістів та 2 фортепіанних ансамблі.

    Юні конкурсанти порадували своїми різноманітними виступами батьків, викладачів та гостей музичного свята. За рішенням журі конкурсу переможцями стали:

   • Кір - одне з найбшльш заразних захворювань

    Що варто знати про кір

    Кір передається повітряно-крапельним шляхом. Джерело інфекції — хвора на кір людина. Вона розповсюджує вірус з моменту появи перших ознак хворби і аж до п’ятого дня з початку висипу при диханні, кашлі, чханні та розмові.

    Сприятливість до кору дуже висока. Це одне з найбільш заразних захворювань. Контагіозність вірусу складає майже 100%. У робочому чи навчальному колективі від одного хворого протягом дня кором інфікуються усі, хто не має штучного або набутого імунітету.

    Високий рівень контагіозності зумовлений летючістю збудника кору. Вірус легко проникає навіть крізь замкові щилини та інші щилини у дверях, вікнах; вентиляційну систему тощо. Тож для зараження кором не потрібно контактувати із хворим. Достатньо перебувати з ним в одному будинку. Водночас вірус нестійкий до зовнішнього середовища. Особливо до сонячного проміння.

   • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    30 січня 2019 року в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

   • Міська комісія ТЕБ і НС запропонувала вжити заходи, які дозволять локалізувати спалах кору у Лисичанську, призупиняти навчання у школах та садочках не будуть

    Сьогодні, 1 лютого, в міській раді Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови — начальника відділу мобілізаційної та режимно-секретної роботи та цивільного захисту населення Володимира Агафонова.

    Під час засідання члени комісії обговорили складну епідемічну ситуацію із захворюваності на кір у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

    Комісія констатувала, що станом на 1 лютого у місті Лисичанську зареєстровано спалах кору та класифікувала випадки захворювання на кір, як надзвичайну ситуацію природного характеру об’єктового рівня.

   • У Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

    Вчора, 31 січня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головування заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти; дитини, позбавленої батьківського піклування; про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про призначення опікунів та піклувальників над дітьми та про відчуження житла, вирішили підготувати відповідні проекти та винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

   • Роз'яснення щодо правил захисту від переохолодження й обмороження

    Причинами обморожень та переохолоджень організму можуть бути: низька температура повітря (нижче 10-15 градусів), сильний вітер, тісне сире взуття, вимушене тривале нерухоме положення, тіла тривале перебування на морозі в стані алкогольного сп’яніння.

    Щоб уникнути переохолодження та обмороження тіла, варто дотримуватися простих правил:

    1. Носіть просторий одяг. Це сприяє циркуляції крові. Краще одягнути три тонких светри, ніж один грубий. Між шарами одягу залишається повітря, яке утримує тепло.

   • В Лисичанске прошло ежегодное собрание общественной организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска»

    Сегодня, 28 февраля, в Лисичанском городском совете члены общественной организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска» провели ежегодную встречу с руководством города, представителями структурных подразделений городского совета и местных органов государственной власти.

    В мероприятии приняли участие первый заместитель городского головы Андрей Шальнев и управляющий делами Лисичанского городского совета Александр Савченко.

   • «О.Ч.А.Г. Історії про дім в період турбулентності»

    Під такою назвою, вчора, 27 лютого, у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки, що проходить в рамках проекту «Схід Дім — усні історії в художній практиці» та реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

    Матеріали для виставки зібрані в прифронтовій смузі Луганської області в період з грудня 2016 по грудень 2017 років.

   • Вітаємо лисичан - переможців та призерів Всеукраїнських змагань з сучасної хореографії «Grand Prix - 2018»!

    25 лютого у м. Харків відбулися Всеукраїнські змагання з сучасної хореографії «Grand Prix — 2018». Цього року у змаганнях взяли участь зразковий хореографічний колектив «Street dance» (Лисичанський ПК «Діамант», керівник Вікторія Магомаєва), хореографічний колектив «Зоряночка» (Привільська ДШМ, викладач Ганна Зилікова) та хореографічний колектив «Родзинка» (Привільська ДШМ, викладач Вікторія Сподіна).

   • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату з легкої атлетики

    23 та 24 лютого в місті Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2001-2002, 2003 р. н. В змаганнях взяли участь 110 спортсменів з 10 міст Донецької та Луганської областей.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце — Дарина Степаненко (біг 60 м), Наталія Постолатьєва (біг 600 м);

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату з дзюдо

    З 23 по 25 лютого у місті Слов’янськ пройшов відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків 2005-2010 р. н. В змаганнях взяли участь понад 270 спортсменів з Харківської, Донецької та Луганської областей.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   • Вихованці міської ДЮСШ зайняли І та ІІ місця на чемпіонаті з боксу

    23 та 24 лютого в місті Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат міста з боксу, присвячений 75-річниці звільнення міста Рубіжне від німецько-фашистських загарбників. В змагання взяли участь 70 спортсменів з Лисичанська, Рубіжного, Старобільська, Кремінної, Щастя, Сватове.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з жиму лежачи

    З 18 по 23 лютого в місті Коломия пройшов чемпіонат України з жиму лежачи. В змаганнях взяли участь 250 спортсменів з усіх областей України. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце — Поліна Кочерова (категорія до 84 кг) з результатом 55 кг;

    ІІ місце — Дмитро Бондаренко (категорія «Ветерани 74 кг») з результатом 85 кг;

   • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів відкритого чемпіонату з косіки карате!

    23 та 24 лютого в міст Селідово (Донецька область) пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з косіки карате. В змаганнях взяли участь 200 спортсменів з Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    Розділ Ката:

    І місце — Денис Дегтяренко;

   • Весной газ требует особого внимания!

    Лисичанское управление по эксплуатации газового хозяйства (далее ЛУЭГХ) обращается к абонентам, собственникам домов, работникам ЖЭКов, ОСМД, ведомств, с просьбой проверить состояние, находящихся в собственности, исправность дымовых и вентиляционных каналов.

    С наступлением весны повышается опасность при пользовании природным газом. Причины этого частые перепады температуры воздуха и атмосферного давления, неустойчивые заморозки, кратковременные прерывистые ветры. Это отрицательно влияет на работу приборов с отводом продуктов сгорания в дымоход.

   • Літній відпочинок для дітей

    Адміністрація Дитячої оздоровчої установи (ДОУ) «Весна» пропонує літній відпочинок в дитячому таборі «Весна», який розташований на самому березі Азовського моря (1-а лінія), в курортному селищі Новопетрівка Бердянського району Запорізької області, в 15-ти км від центру м Бердянська.

   • Дитяче оздоровлення влітку 2018 року

    ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина» пропонує провести дитяче оздоровлення в літній період 2018 року.

    За додатковою інформацією та направленням попередньої заявки для формування заїздів звертатися до адміністрації ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина» за адресою: 92300, смт Новопсков, вул. Українська, 218.

   • Лисичанські вчителі опановували Концепцію Нової української школи

    16-17 та 23-24 лютого на базі Лисичанського методичного центру відбулась перша очна установча сесія для вчителів початкових класів та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста, які з 1 вересня 2018 року будуть працювати в умовах Нової української школи.

   • Сергій Шилін зустрівся з представниками NRC (оновлено)

    Сьогодні, 26 лютого, міський голова Сергій Шилін зустрівся з представниками Норвезької Ради у справах біженців в Україні (NRC): провідним спеціалістом департаменту «Укриття» представництва NRC в Україні Антуаном Барб'є та координатором департаменту «Укриття» відділу непродовольчої допомоги представництва NRC в Україні Віталієм Єфименко. Також у заході взяли участь завідувач Сектору у Луганській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Сергій Копилов, начальники управління капітального будівництва та відділу з обліку, розподілу та приватизації житла Лисичанської міської ради Світлана Земляна та Тетяна Перепелиця.

   • Лисичанські музиканти - лауреати Міжнародного фестиваль-конкурсу «Золотий Орфей»

    Минулого тижня у м. Дніпро відбувся Х Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей», який зібрав учасників з України, Грузії та Польщі. Виступ інструментального дуету Валерія Сидоренко та Олександра Могильникова (керівник Валерій Сидоренко, ПК ім. В.М. Сосюри) вразив журі та глядачів своєю майстерністю та професіоналізмом. Дует було нагороджено дипломом лауреата І ступеню та кубком в номінації «Інструментальні дуети».

    Вітаємо Валерія Сидоренко та Олександра Могильникова з перемогою та бажаємо творчих успіхів!

    Відділ культури Лисичанської міської ради

   • Лисичанські школярі взяли участь у Чемпіонаті Луганської області з техніки пішохідного туризму

    24 лютого в місті Рубіжне відбувся Чемпіонат Луганської області з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритих приміщеннях.

    Чемпіонат проводиться щорічно Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства з метою пропаганди спортивного туризму та виховання у молоді патріотизму, любові до України. У змаганнях взяли участь понад 130 учасників з 11 міст та районів Луганської області.

   • В міській раді пройшло засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення

    Сьогодні, 26 лютого, відбулось засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника міського голови Андрія Якимчука. В заході взяли участь члени комісії та запрошені керівники підприємств.

   • Щодо державної фінансової допомоги роботодавцям на створення нових робочих місць для осіб з інвалідністю

    До уваги роботодавців!

    Фондом соціального захисту інвалідів здійснюється фінансове заохочення роботодавців області для створення нових робочих місць для осіб з інвалідністю, а саме:

    — надання підприємствам, установам та організаціям, фізичним особам, які використовують найману працю (роботодавцям), безвідсоткової цільової позики (на поворотній основі із строком повернення до трьох років);

   • В Лисичанском терцентре состоялся вечер романса

    23 февраля в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялся вечер романса. Эти прекрасные и удивительные, пленительные и вдохновляющие, волнующие и страстные мелодии с первых минут заворожили всех подопечных терцентра.

    В исполнении Михаила Лисицкого в этот вечер прозвучали не только известные, но и редко исполняемые романсы. В качестве аккомпаниатора выступили преподаватели музыкальной школы № 2 Ольга Стопа и Ольга Демченко. Их виртуозная игра на фортепиано вызвала у присутствующих восторг и массу положительных эмоций.

   • Лисичанин Сергей Иосифович Варвянский отпраздновал 95-летие

    23 февраля свой 95-й день рождения отметил участник боевых действий, ветеран — Сергей Иосифович Варвянский.

    Сергей Иосифович Варвянский родился на хуторе Варвянском, что в Полтавской области. 20 мая 1942 года был направлен на фронт в качестве командира отделения связи 955 стрелкового полка. Прошел всю войну. В 1945 году демобилизован по 3-м ранениям. Сергей Иосифович является кавалером Орденов Второй мировой войны І, ІІ степени, награжден медалями «За боевые заслуги», «За мужество», а также имеет множество юбилейных наград.

   • У Лисичанську відбулась прес-конференція «Місто у безпеці: співпраця для виявлення та вирішення питань безпеки Лисичанська»

    Сьогодні, 23 лютого, керуючий справами Лисичанської міської ради Олександр Савченко взяв участь у прес-конференції на тему «Місто у безпеці: співпраця для виявлення та вирішення питань безпеки Лисичанська» в рамках ініціативи «Права людини та правосуддя», що проходила в приміщенні в приміщенні Лисичанської центральної бібліотеки. Організатором заходу виступила громадська організація «Фонд громад «Знання і справедливість».

   • Співробітники ДСНС та Національної поліції провели рейд у м. Лисичанськ

    Порушення правил пожежної безпеки в опалювальний період — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті. З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях безпеки, 20 лютого особовим складом Лисичанського міського управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій(ДСНС) спільно зі співробітниками Національної поліції був проведений профілактичний рейд у приватному житловому секторі м. Лисичанськ.

   • Оздоровча кампанія - 2018

    Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради доводить до відома батьків та осіб, що їх заміняють, плани-графіки направлення груп дітей пільгових категорій до закладів відпочинку та оздоровлення, а також порядок отримання путівок для оздоровлення і відпочинку дітей пільгових категорій за рахунок бюджетних коштів до Міжнародного дитячого центру «Артек» (Київська обл.) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса).

    За детальною інформацією звертайтеся за адресою: вул. Сєвєродонецька, 62, каб. 37, тел. (06451) 7-29-39, 7-33-22.

   • Запрошуємо на службу в Державну службу України з надзвичайних ситуацій

    Повідомляємо: проводиться набір на вакантні посади в Частину піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області в м. Лисичанськ:

    • - начальник групи піротехнічних робіт;
    • - начальник відділення групи піротехнічних робіт;
    • - старший сапер;
    • - сапер;
    • - водій-сапер;
    • - старший водолаз-сапер;
    • - водолаз-сапер;
    • - фельдшер;
    • - механік-водій-сапер;
    • - екскаваторник-сапер;
    • - кранівник-сапер.

    Пропонуємо: офіційне працевлаштування, пільговий стаж, соціальні гарантії, висока заробітна плата, отримання пільг, як у учасників бойових дій.

   • Про заборгованість із заробітної плати по м. Лисичанськy

    За інформацією Державної служби статистики України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.01.2018р. становила 67203,2 тис. грн.

    Структура боргу із заробітної плати наступна:

    • — економічно активні підприємства — 64345,4 тис. грн. або 95,75%;
    • «Світ моделей - 2018»

     Вчора, 22 лютого, відбувся міський конкурс науково-технічної творчості «Світ моделей».

     Метою конкурсу є розвиток науково-технічної творчості учнівської молоді, пропаганда та популяризація досягнень дитячих колективів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва.

     До участі у конкурсі були запрошені учні загальноосвітніх навчальних закладів віком від 11 до 17 років, переможці шкільних конкурсів.

    • Це необхідно знати про комерційні прилади обліку!

     22 червня 2017 року набув чинності Закон України від № 2119-VIII «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

     Законом встановлено, що у будівлях, які на день набрання чинності цим Законом були приєднані до зовнішніх інженерних мереж і не були оснащені лічильниками тепла, мають бути встановлені лічильники обліку теплової енергії до 2 серпня 2018 року.

    • Сергій Шилін зустрівся із надзвичайним і повноважним послом Посольства Королівства Бельгія в Україні паном Люком Якобсом

     Сьогодні, 22 лютого, міський голова Сергій Шилін зустрівся із надзвичайним і повноважним послом Посольства Королівства Бельгія в Україні паном Люком Якобсом. Також у заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами міської ради Олександр Савченко, другий секретар Посольства Королівства Бельгія в Україні пан Дірк Декостер і представник UNDP Юлія Самус.

    • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

     Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

     До 1 травня задекларуйте свої доходи!

     Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347, I поверх,

     Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

     ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • ДПІ відповідає на запитання

     ЗАПИТАННЯ: Чи включають поворотну фінансову допомогу в доходи підприємця?

     ВІДПОВІДЬ: Ні, сумі поворотної фінансової допомоги не місце серед оподатковуваних доходів. І все тому, що фінансова допомога (займ) відповідно до умов договору підлягає обов’язковому поверненню у встановлений термін. У доходи фізичної особи вона може потрапити при списанні такого боргу кредитором.

    • За січень поточного року платниками Лисичанського регіону забезпечено позитивну динаміку податкових надходжень

     «За січень 2018 року до зведеного бюджету від платників міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля надійшло 27,8 млн грн. Динаміка приросту надходжень становить 4,9 млн грн., або 21,4 відсотка, — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Надходження єдиного соціального внеску склали 18,7 млн грн, що більше минулорічних показників на 5,7 млн грн., або на 43,9 відсотка».

     До місцевого бюджету лисичанськими платниками спрямовано 16,6 млн грн., що перевищує минулі показники на 3,7 млн грн., або на 28,3 відсотка.

     Найбільш питома вага в структурі надходжень до місцевого бюджету належить податку з доходів фізичних осіб — майже 80 відсотків (12,7 млн грн.), далі: єдиний податок — 17,0 млн грн., плата за землю — 1,1 млн грн., акцизний податок — 0,7 млн гривень.

    • Для отримання податкової знижки за навчання необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи

     Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у ст.166 Податкового кодексу України (ПКУ). До даного переліку включається сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року. Тобто для отримання податкової знижки за результатами 2017 року податкова декларація про майновий стан і доходи подається до кінця 2018 року.

    • Увага! Внесено зміни до постанови КМУ № 1336 "Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"

     ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: Урядом прийнято постанову КМУ № 984 від 18.12.2017р. «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000р. № 1336». Дані зміни набули чинності 20 грудня 2017 року. За новими правилами суб’єкти господарювання, які перебувають на загальній системі оподаткування, мають право проводити розрахункові операції без використання РРО на загальну суму:

     — до 500 тис. грн. (було 200 тис. грн.) при здійсненні наступних видів діяльності: роздрібна торгівля через засоби пересувної торговельної мережі; роздрібна торгівля на ринках — продаж страв та безалкогольних напоїв у буфетах вищих навчальних закладів; роздрібна торгівля, громадське харчування і побутове обслуговування на території закритих військових гарнізонів; надання послуг бібліотеками;

    • До уваги іноземців та осіб без громадянства

     У зв’язку із набранням чинності Наказу Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків» змінено порядок проведення реєстрації, отримання картки платника податків для іноземців та осіб без громадянства.

     Для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей з Державного реєстру для іноземців та осіб без громадянства використовуються дані документа, що посвідчує особу, а саме:

     — паспортний документ іноземця — документ, виданий уповноваженим органом іноземної держави або статутною організацією ООН, що підтверджує громадянство іноземця, посвідчує особу іноземця або особу без громадянства; надає право на в’їзд або виїзд з держави і визнається Україною;

    • Увага! З 01.01.2018р. набули чинності зміни до ЗУ від 08.07.2010р. №2464-VІ "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"

     ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: у зв’язку з прийняттям Закону України від 03 жовтня 2017 року № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», яким внесено зміни, зокрема, до частини четвертої статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон № 2464) та які набули чинності з 01 січня 2018 року повідомляє наступне.

     Згідно із внесеними змінами з 01.01.2018 особи, зазначені, у пунктах 4 та 5 ′ частини першої статті 4 Закону № 2464, звільнятимуться від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — єдиний внесок), якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України від 09 липня 2003 року № 1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі-Закон № 1058), та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

    • До відома осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

     ДПІ у м.Лисичанську інформує: в рамках проведення кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в «Електронному кабінеті» реалізовано можливість сформувати фізичними особами запити для отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків та отримати відповіді на такі запити, а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • Лисичанські рятувальники зустрілись з ветераном Афганістану

     15 лютого 2018 року минуло 29 років з дня виводу військ з Афганістану. Багато бійців, які не побоялися у разі потреби віддати власне життя в тій війні, сьогодні проживають у м. Лисичанськ. 16 лютого керівництво Лисичанського міського управління ГУ ДСНС запросили ветерана-афганця Сергія Олександровича Павлова на зустріч у форматі «круглого столу» з лисичанськими вогнеборцями. На сьогодні Сергій Олександрович є членом правління Лисичанського Союзу Ветеранів Афганістану. Зі слів Сергія Олександровича у 1988 році у Лисичанську нараховувалось більш ніж 400 учасників бойових дій в Афганістані.

     Під час зустрічі ветеран-афганістану розповів про часи своєї строкової служби у період з 1986 по 1988 рік. У всіх присутніх його розповідь викликала неймовірну повагу. Лисичанські ДСНСники вважають, що молодому поколінню необхідно пам’ятати та шанувати історію.

    • Лисичанський ансамбль «Рапсодія» здобув І місце на фестивалі-конкурсі «Золотий Орфей»

     17 та 18 лютого ансамбль викладачів «Рапсодія» (Лисичанська ДШМ № 1) у складі: Валерія Сидоренко, Маргарити Погрібної, Олени Духновської та Володимира Бахтіна взяли участь у X Відкритому Міжнародному фестивалі-конкурсі пісні та музики «Золотий Орфей», який відбувся у м. Дніпро.

     Інструментальний ансамбль «Рапсодія» був створений в 2015 році. Спочатку це було інструментальне тріо викладачів у складі Олени Духновської (скрипка), Маргарити Погрібної (фортепіано) та Валерія Сидоренко (акордеон).

    • Спільна профілактична робота співробітників ДСНС та медичних працівників м. Лисичанськ

     Згідно з планом невідкладних заходів щодо попередження пожеж, загибелі та травмування на них людей на 2018 рік у Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 1 міста Лисичанська та Луганському обласному наркологічному диспансері у лютому робітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичну бесіду з медичними працівника лікарні на теми: «Дотримання ППБ», «Дії при виявленні ВНП» та «Правила безпеки життєдіяльності у зимовий період». Рятувальники нагадали правила користування вогнегасником та дії у разі пожежі. Працівники лікарні уважно слухали доведену до них інформацію, задавали багато питань, на які отримували відповіді.

    • Дотримуйтесь правил безпеки при перебуванні на льоду

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до мешканців та гостей міста утримуватися від виходу на тонкий лід і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам, також слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при перебуванні на льоду.

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

    • В Лисичанську пройшов Чемпіонат міста з греко-римської боротьби

     17 лютого у спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов Чемпіонат міста Лисичанська з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь 76 спортсменів.

     Переможцями, виборовши золоті нагороди, стали наступні вихованці міської ДЮСШ: Тимур Гробарський, Олександр Вісягін, Владислав Вдовиченко, Андрій Савенко, Артур Лигін, Степан Тадика, Єгор Бабіч, Ігнат Мирошниченко, Іван Івченко, Артем Зябля, Михайло Шацьков, Костянтин Даніловський, Нурлам Байрамов, Віталій Мухутдінов, Леонід Шестопалов, Владислав Бушля, Михайло Корженко.

    • Лисичанські футболісти взяли участь у турнірі з футзалу

     17 лютого в Льодовому палаці міста Сєвєродонецьк пройшов турнір з футзалу серед ветеранів 50 років та старше. Лисичанські футболісти прийняли участь в турнірі та показали наступні результати, а саме:

     Лисичанськ — Сєвєродонецька міськрада 2:2;

     Лисичанськ — Кремінна 1:3;

    • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів Чемпіонату Луганської області з боротьби самбо!

     18 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов Чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2004-06, 07 р. н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з Лисичанська, Рубіжного Сєвєродонецька, Сватове, смт Троїцьке, Краснореченське.

     Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

     І місце — Микита Кликов (57 кг), Микита Зубков (62 кг), Катерина Тростянська (70 кг), Ілля Парамонов (68 кг);

    • В міській ДЮСШ пройшов Відкритий чемпіонат Лисичанська з боротьби самбо

     18 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов Відкритий чемпіонат міста Лисичанська з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2004-06, 07 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів з Лисичанська Харкова, Рубіжного Сєвєродонецька, Сватове, смт Троїцьке, Краснореченське.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Альона Базік (37 кг), Мирослава Савченко (52 кг), Матвій Савченко (34 кг), Єгор Никитенко (38 кг), Олександр Худолей (+50 кг), Всеволод Сивоконь (38 кг), Віктор Мішанков (50 кг), Едуард Алексєєв (54 кг);

    • Вітаємо лисичан - переможців та призерів Відкритого чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного двоборства!

     16 та 17 лютого в місті Бахмут пройшов Відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат. В змагання взяли участь 120 спортсменів з 10 міст Донецької та Луганської областей.

     Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

     І місце — Михайло Касьянов ( біг 1500м, 800 м);

    • Пам'яті Небесної Сотні присвячується...

     Під такою назвою сьогодні, 20 лютого, в Лисичанському краєзнавчому музеї пройшов урочисто-траурний захід.

     До музею завітали заступник Лисичанського міського голови Ігор Ганьшин та керуючий справами міської ради Олександр Савченко; рятувальники на чолі з начальником Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, полковником служби цивільного захисту Сергієм Мазаловим; прикордонники оперативно-бойової прикордонної комендатури «Лисичанськ», що базуються в нашому місті; студенти Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, ДВНЗ «Лисичанський нафтохімічний технікум» та Донбаського державного технічного університету.

    • «Open-fest вихідного дня»

     Під такою назвою, 7 лютого, в приміщенні Вищого професійного училища (ВПУ) № 92 м. Сєверодонецька відбулося свято вихідного дня. Це вже третій подібний захід, організований в рамках співпраці Лисичанського міського Палацу культури і ВПУ № 94 м. Лисичанська разом з Міжнародною організацією з міграції (МОМ). Цього року Open-fest вийшов за межі міста Лисичанська, до свята приєдналися студенти ВПУ № 92.

     Впродовж заходу учасники мали змогу взяти участь у розважально-ігровій програмі для дітей з аніматорами та у кулінарному майстер-класі, зробити селфі з ляльками велетнями, побачити презентацію професій ВПУ № 94 та переглянути виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва м. Лисичанська.

    • Учні Лисичанської ДШМ №1 здійснили подорож до Західної України

      З 7 по 17 лютого учні шкіл естетичного виховання - переможці конкурсу «Україна очима дітей АТО» здійснили чергову захоплюючу подорож до Західної України у складі «Арт-каравану дружби». Подорож ініційована Всеукраїнською громадською молодіжною організацією «Молодіжний Рух «Здорова Україна» спільно з Закарпатською ОДА.

     До складу делегації увійшли учні Лисичанської ДШМ №1: Софія Панічевська (викладач Ольга Тєлушкіна), Поліна Руда (викладач Анжеліка Горбачик), Юлія Попович (викладач Ольга Агафонова).

    • Провідний методист Лисичанської ЦБС Марія Пікуль пройшла навчання у V Зимовій школі молодих бібліотекарів

     З 12 по 15 лютого провідний методист Лисичанської ЦБС Марія Пікуль взяла участь у V Зимовій школі молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації, що проходила в Закарпатській області, с. Ізкі (Еко-курорт «Ізкі»). Організатором школи виступила Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.

     Програма школи складалася з корисних та цікавих тренінгів з найактуальніших тем, а саме: «Трансформація сучасних бібліотек», «Пошук та критичний аналіз інформації», «Бібліотека як бренд міста», «Бібліотека в соціальних мережах: комунікація та створення контенту», «Мобільні технології в обслуговуванні читачів», «Використання плейкастів та QR кодів в бібліотечній роботі» та ін.

    • У Лисичанській міській раді пройшло засідання виконкому

     Сьогодні, 20 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання були розглянуті питання про опіку та піклування, про облік та розподіл житлової площі.

     Члени виконавчого комітету взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії міської ради звіт щодо виконання міського бюджету за 2017 рік, інформацію про виконання у 2017 році міської Програми розвитку системи освіти на 2016 — 2020 роки та проект Програми природоохоронних заходів місцевого значення на 2018 рік; заслухали та взяли до відома інформацію про стан моніторингу погашення підприємствами, установами та організаціями заборгованості із заробітної плати.

    • Про епідемічну ситуацію з кору в місті

     Лисичанська міськрайонна філія ДУ «Луганський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що станом на 14.02.2018 р. в м. Лисичанську зареєстровано 1 випадок ймовірного захворювання на кір.

     На даний час захворівший знаходиться на обстеженні та лікуванні в центральній міській лікарні ім. Титова.

     Проведено епідеміологічне обстеження вогнища, встановлено коло осіб, які спілкувалися з хворим. Встановлюються шляхи та фактори передачі інфекції.

    • 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

    • Як у мікрорайонах міста зиму проводжали та весну зустрічали...

     DSCN4971Минулої п’ятниці біля Палаців культури міста відбулись святкові масляні гуляння. Неповторні, веселі, колоритні свята, сповнені народних ритуалів та обрядів, супроводжувалися рядженими, яскравими вокальними та хореографічними номерами.

     Упродовж свят присутніх частували млинцями, варениками, домашньою ковбасою і запашним чаєм. Учасники гулянь в яскравих українських костюмах під фольклорну музику та з веселим настроєм запрошували до столу усіх бажаючих.

    • Лисичанські школярі грали у КВК ЮІР

     Сьогодні, 19 лютого, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов міський етап клубу веселих та кмітливих юних інспекторів руху (КВК ЮІР). Команди з восьми шкіл міста показували свої знання з безпеки дорожнього руху в цікавій та дотепній формі.

     Знання та артистизм учасників оцінювало журі: головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Юлія Курпас, заступник директора з виховної роботи ЛСШ І — ІІ ст. № 8 Вікторія Науменко, заступник директора з виховної роботи ЗОШ І — ІІ ст. № 14 Оксана Лапенкова, педагог-організатор ЛСШ І — ІІ ст. № 27 Ірина Белоус та представники патрульної поліції Оксана Оспицева та Сергій Іванов.

    • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

     Сьогодні, 19 лютого, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

     Під час засідання були розглянуті питання про номенклатури справ на 2018 рік Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та ПП «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь».

    • Педагогічний колектив ясла-садка «Шпачок» став Лауреатом конкурсу «Освітній Оскар-2017»

     З червня 2017 року по січень 2018 року педагогічний колектив Лисичанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 «Шпачок» приймав участь у Всеукраїнському конкурсі «Освітній Оскар-2017», організатором якого була видавнича група «Шкільний світ» під патронатом Міністерства освіти і науки України.

     Мета конкурсу — знайти і поширити кращий інноваційний досвід останніх років у системі освіти України, що відповідає сучасним реаліям, зокрема Концепції Нової української школи.

    • У Лисичанську пройшов фінал шкільної баскетбольної ліги

     Протягом січня-лютого 2018 року команди закладів загальної середньої освіти міста Лисичанська взяли участь у міських змаганнях з баскетболу. Змагання проводились відділом освіти Лисичанської міської ради в рамках Календарного плану комплексних спортивно-масових фізкультурно-оздоровчих заходів обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

    • Вітаємо ясла-садок «Усмішка» з IV місцем у рейтингу 100 кращих ДНЗ України!

     В дошкільному навчальному закладі (ДНЗ) № 5 «Усмішка» працюють творчі, талановиті педагоги, які постійно удосконалюють навколишній простір з метою створення розвивального середовища та всебічного гармонійного розвитку дошкільнят.

     Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу бере активну участь у різноманітних конкурсах та постійно ділиться з колегами досвідом своєї роботи.

    • Лисичани святкували Масляну

     Вчора, 18 лютого, на площі Перемоги пройшли народні святкові гуляння на честь завершення Масляного тижня.

     Гучна концертна програма з чудовими українськими піснями, хореографічними номерами та жартівливими гуморесками дарувала всім присутнім гарний настрій та немов запрошувала долучитися до веселого свята. Розваги на площі чекали на кожного: за віком та покликом.

    • Как на Масляной неделе в потолок блины летели!

     Масленица — самый веселый и сытный народный праздник, пришедший к нам из языческой культуры и сохранившийся после принятия христианства. Основным угощением Масленицы служат блины. Круглые, румяные, горячие — они являют собой символ солнца и весны.

     Ежегодно в Лисичанском территориальном центре проходят мероприятия, посвященные Масленице. Не стал исключением и год нынешний, 16 февраля в учреждении прошел праздник, посвященный проводам зимушки-зимы. Подопечные терцентра с удовольствием слушали рассказ о традициях Масленицы и вместе с преподавателями Лисичанской детской музыкальной школы № 2 исполняли обрядовые колядки, шуточные песни и частушки.

    • Профілактика гострих кишкових інфекцій для населення

     86aa16e8b07ae255a1755122077cf246_xlЗа 12 місяців 2017 року в м. Лисичанську захворюваність гострими кишковими інфекціями у порівнянні з 2016 роком знизилась на 0,03% та склала 198,36 на 100 тисяч населення.

     Епідемічних ускладнень щодо кишкових інфекцій не зареєстровано, проте ситуація у м. Лисичанську щодо кишкових інфекцій характеризується нестабільністю. Періодично реєструється перевищення тижневих рівнів захворюваності. Найбільші рівні захворюваності реєструються серед неорганізованих дітей до 4 років.

    • Любов усюди: День Святого Валентина відсвяткували у Лисичанську

     День Святого Валентина — дуже незвичайне і романтичне свято, коли закохані отримують ще одну можливість сказати один одному про свою любов і подарувати приємні подарунки.

     Увійшовши до української культури відносно нещодавно, День Св. Валентина вже набув досить великої популярності, особливо серед молоді, і святкується більшістю населення України.

     14 лютого в Палацах культури міста відбулись розважальні заходи для молоді міста: шоу-програма «Любов — це найцінніше!» (КЗ «Лисичанський міський ПК»); розважальна програма «Диско-паті» (КЗ «Лисичанський ПК «Діамант») та тематична вечірка «Стріла кохання» (КЗ «ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська»).

    • ДПІ відповідає на запитання

     ЗАПИТАННЯ: Чи може підприємець — загальносистемник сплачений податок на землю включати до витрат?

     ВІДПОВІДЬ: Ні, сплачений податок на землю не може потрапити у витрати навіть за умови, що умові, що це ділянки, експлуатація яких протягом звітного періоду принесла дохід фізичній особі-підприємцю на загальній системі оподаткування. Земельній податок не входить в перелік витрат, суми яких підприємцям дозволено включати до складу витрат, пов’язаних з господарською діяльністю.

    • Протягом минулого року за послугами до Лисичанської ДПІ звернулося майже 41 тисяча платників податків

     «Протягом січня — грудня 2017 року до Лисичанської ДПІ звернулося 40605 платників податків. Протягом минулого року фахівцями центру було надано 11220 адміністративних послуг представникам бізнесу та громадськості», — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан.

     Найбільш затребувана послуга — видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Таку послугу за минулий рік отримали 5187 громадян Лисичанського регіону.

    • Продовжується кампанія декларування - 2018

     Державна пожаткова інспекція у м. Лисичанську нагадує: продовжується кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році. По вибору платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку. У разі потреби можна отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи в Центрах обслуговування платників. Бланки декларацій надаються безкоштовно.

    • В Лисичанську відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

     protection1Вчора, 15 лютого, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування; влаштування дітей в будинок дитини; призначення опікунів та піклувальників над дітьми; державну реєстрацію дитини у відділі ДРАЦС.

    • Городской голова Сергей Шилин принял участие в церемонии принятия присяги патрульными полицейскими

     Сегодня, 15 февраля, у здания Управления патрульной полиции в Луганской области 23 новобранца приняли присягу на преданную службу народу Украины.

     Текст присяги торжественно зачитал заместитель начальника управления патрульной полиции в Луганской области Юрий Орловский. Полицейские произнесли клятву, присягнув верно служить украинскому народу, придерживаться законов и охранять мир и спокойствие граждан.

    • В Лисичанске чествовали участников боевых действий на территории других государств

     Сегодня, 15 февраля, в сквере им. Ю. А. Гагарина у памятного знака «Воинам-интернационалистам» состоялся траурно-торжественный митинг, посвященный Дню чествования участников боевых действий на территории других государств и 29-й годовщине вывода войск из Республики Афганистан.

     В митинге приняли участие городской голова Сергей Шилин, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, заместители городского головы, ветераны Афганистана, представители органов местного самоуправления, общественности, учащаяся молодежь и жители города.

    • Вітаємо учасників хореографічних колективів - переможців чемпіонату ENERGY DANCE - 2018

     11 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат Луганської області з сучасної хореографії ENERGY DANCE — 2018.

     Цього року у змаганнях взяли участь понад триста солістів та колективів. Наше місто гідно представили хореографічні колективи Привільської дитячої школи мистецтв «Зоряночка» під керівництвом Ганни Зилікової та «Родзинка» під керівництвом Вікторії Сподіної, а також хореографічний колектив «АРТ ДЕНС» під керівництвом Дар’ї Коваленко (міський ПК) та зразковий хореографічний колектив «Street Dance» під керівництвом Вікторії Магомаєвої (ПК «Діамант»).

    • Афганистан - болит в моей душе

     15 февраля 2018 года исполняется 29 лет со дня вывода войск из Республики Афганистан. Все дальше и дальше уходит от нас это событие, но эта страница истории не может быть забыта. Боль Афганистана вряд ли утихнет, сколько семей коснулась она своим черным крылом. Более 400 лисичан приняли участие в этой войне, шестеро из них так и не вернулись домой.

     В Лисичанском территориальном центре состоялось мероприятие, посвященное этой дате. Гостем встречи с ветеранами стал Владимир Золочевский, участник боевых действий в Афганистане. Владимир Алексеевич поделился своими воспоминаниями о войне, о мужестве и самоотверженности наших ребят, выполняющих интернациональный долг, а так же ответил на все интересующие вопросы. По словам участника боевых действий, именно в Афганистане многие по-настоящему научились ценить жизнь и дружбу людей, которым выпала судьба вдали от дома с оружием в руках бороться за идеалы добра и справедливости.

    • Любви все возрасты покорны!

     Вот и наступил самый позитивный и романтический праздник зимы – День Святого Валентина. Обычай поздравлять любимых 14 февраля пришел к нам из-за рубежа. Молодежь с удовольствием его отмечает. Но кто сказал, что этот трогательный праздник актуален только для юных? Ведь он посвящен любви, а настоящая любовь – та, что проверена временем.

     Вчера, 14 февраля, подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания приняли участие в конкурсной программе «Любви все возрасты покорны!».

    • Поезія міського, або сільського пейзажу

     Такій темі була присвячена виставка-конкурс художньої творчості викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв, яка відбулась 10 лютого на базі Сєвєродонецької дитячої художньої школи .

     Конкурс проходив у номінаціях: живопис, графіка та декоративно-прикладе мистецтво. Викладачі з 14 мистецьких шкіл представили 49 робіт. Наше місто на конкурсі представляли 6 викладачів образотворчого мистецтва шкіл мистецтв міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

    • 15 февраля - День чествования участников боевых действий на территории других государств

     Ежегодно, 15 февраля, в нашей стране отмечается День чествования участников боевых действий на территории других государств, который также приурочен к годовщине вывода войск из Республики Афганистан. В этот день, по традиции, чествуют всех тех, кто принимал участие в войнах на территории Чили, Испании, Египта, Вьетнама, Эфиопии, на острове Куба и во многих других «горячих точках» мира.

     Но наиболее масштабной и трагической все же остается война в Республике Афганистан, которая продолжалась 10 лет — с 25 декабря 1979 года по 15 февраля 1989-го. Тысячи украинских солдат прошли через эту войну, многие из них не вернулись, некоторые считаются пропавшими без вести или попавшими в плен, часть — получили ранения и вернулись домой инвалидами. Война сломала жизнь многим юношам, но они все равно честно исполняли свой гражданский долг, оставаясь верными присяге до конца.

    • 2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь

     Природа — це спадок від наших батьків, який ми маємо передати своїм дітям. І тільки ціннісне ставлення до природи і сформована на його основі екологічна культура є обов’язковою умовою сталого розвитку суспільства, узгодження економічних, екологічних і соціальних чинників розвитку.

     Щорічно у лютому відзначається Всесвітній день охорони водно-болотних угідь країнами світу — учасниками Рамсарської конвенції. В Україні до переліку територій, що їх охороняють згідно з Рамсарською конвенцією, входять 33 водно-болотних угідь загальною площею 744 тис. га.

    • Людмила Василенко: викладач це не професія, це покликання

     10 лютого в концертній залі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 відбувся творчий вечір викладача фортепіанного відділу, концертмейстера вищої категорії Людмили Василенко. Захід був присвячений 40-річчю професійної діяльності та з нагоди захисту ступеню «Магістр» музичного мистецтва.

     Клас викладача Людмили Василенко показує стабільну високу підготовку на технічних заліках, академічних концертах. Учні постійно беруть участь та займають призові місця у Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних, обласних та міських конкурсах. Людмила Петрівна виховала не одне покоління учнів, які вибрали професійний шлях.

    • Їх долі опалені війною...

     Під такою назвою, вчора, 13 лютого, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулась зустріч поколінь, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

     На зустріч були запрошені учасник бойових дій в Афганістані, член спілки ветеранів Афганістану Сергій Горбенко, ветеран Другої Світової війни Віталій Федорович Філонович та учасник бойових дій в зоні АТО Сергій Репка.

    • Стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

     Реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) — 2018  триватиме до 19 березня. Вносити зміни в реєстраційні дані можна буде до 2 квітня.

     Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру. Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

    • Щодо змісту колективних договорів і територіальних угод

     Відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди» (далі-Закон) колективний договір, угода укладаються на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов’язань з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників та роботодавців.

     Чинним законодавством України передбачені певні трудові та соціально-економічні переваги (гарантії), що забезпечують рівні права та можливості жінок і чоловіків.

    • Роботу сфери культури Лисичанська відзначено під час обласної колегії

     9 лютого в Луганській обласній державній адміністрації відбулось засідання колегії управління культури, національностей та релігій на якому були підведені підсумки роботи сфери культури області за 2017 рік та обговорені перспективи розвитку на поточний рік.

     На початку засідання кращих працівників сфери культури Луганщини було відзначено обласними нагородами за досягнення здобуті у 2017 році. Серед кращих Подякою управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури та відродження національної свідомості на Луганщини було нагороджено викладача, керівника зразкового хореографічного колективу «Барвінок» комунального закладу «Лисичанська дитяча школа мистецтв № 1» Валентину Самбурову.

    • Вітаємо переможців та призерів чемпіонату Київської області з хортингу

     Horting_logo_ufh_main-110 лютого в місті Ірпінь пройшов чемпіонат Київської області з хортингу серед юнаків і дівчат, кадетів, юніорів та дорослих. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з усіх областей України.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях в розділі «Двобій»:

    • Про повідомну реєстрацію колективних договорів у січні 2018 року

     Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради у січні 2018 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів (змін та доповнень) наступних підприємств:

    • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів чемпіонату з Косіки карате

     10 лютого в спортивній залі лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат м. Лисичанська серед молодших юнаків та юнаків з Косікі карате. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів з Лисичанська та Попасної. Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

     Розділ Ката:

     І місце – Данііл Удоденко, Ксенія Загідуліна, Богдан Голубєв, Микита Плахотніченко, Євген Селіванов, Володимир Кранін, Анастасія Набойченко;

    • В Лисичанську відбувся ХІ стрілецький турнір "Кубок Сокола"

     11 лютого в рамках Всеукраїнської гри «Джура» в Лисичанську відбувся міський стрілецький турнір «Кубок Сокола», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Кращі стрільці міста зустрілись на базі КЗ «Лисичанська спеціалізована школа № 27».

     Організатором змагань виступив військово-спортивний клуб (ВСК) «Сокіл» за підтримки відділу освіти Лисичанської міської ради і загону першої допомоги Червоного Хреста. У змаганнях взяли участь 15 команд закладів загальної середньої освіти міста. Спортсмени показали свої стрілецькі навички. Також в програму турніру були включені конкурс знавців стрілецької зброї та конкурс розбирання-збирання автомата ММТ АК-74.

    • Щодо подання звітності засобами Електронного кабінету!

     Для подання звітності засобами Електронного кабінету користувачу необхідно в приватній частині (особистому кабінеті) вибрати режим «Введення звітності», який надає користувачу можливість створити, редагувати, підписати та надіслати звітність до контролюючих органів.

     У режимі «Введення звітності» в панелі навігації необхідно обрати відповідний фільтр, а саме: Рік, Період та Тип форми.

     За замовчуванням користувач отримує перелік всіх звітів за відповідний звітний період. Звітний період (місяць, квартал чи рік) визначається двома параметрами — роком та місяцем.

    • Доопрацювання ІТС "Електронний кабінет"

     Електронний кабінет доопрацьовано в частині проходження електронної ідентифікації уповноваженими особами платника, яким делеговано право підпису податкових накладних та розрахунків коригування (далі — уповноважена особа).

     Уповноважена особа при вході до приватної частини (особистого кабінету) з використанням ЕЦП отримує доступ до таких сервісів Електронного кабiнету: —  реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування до них у Єдиному реєстрі податкових накладних; — інформація з Єдиного реєстру податкових накладних; — інформація з реєстрів операцій та транзакцій в системі Електронного адміністрування ПДВ.

    • Інформаційно-телекомунікаційна система "Електронний кабінет"

     photoВідповідно до наказу Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 637 «Про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 01 серпня 2017 року за № 942/30810, запроваджено інформаційно-телекомунікаційну систему (ІТС) «Електронний кабінет».

     Створення ІТС «Електронний кабінет» забезпечено на базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника».

    • Звіт по пільгі не надано. Чи будуть наслідки?

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: підпунктом 16.1.6 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами і доповненнями (далі-НКУ), передбачено, що платник податків зобов’язаний подавати контролюючим органам інформацію, відомості про не сплачені до бюджету кошти, у зв’язку з отриманням податкових пільг (сумах отриманих пільг), і напрямах їх використання (про умовні податкові пільги-пільги, що надаються за умови використання грошових коштів, вивільнених у суб’єкта господарювання в результаті надання пільги, у визначеному державою порядку). Оскільки ПКУ передбачено надання відомостей про суми грошових коштів, не сплачених до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг (сумах отриманих пільг), у вигляді звіту про суми податкових пільг, то за ненадання або несвоєчасне надання звіту про суми податкових пільг застосовуються штрафні санкції, передбачені пунктом 120.1 ПКУ, у розмірі 170 гривень за кожне таке ненадання або несвоєчасне надання. Ті ж дії, здійснені платником податків, до якого протягом року вже було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладання штрафу у розмірі 1020 гривень за кожне таке ненадання або несвоєчасне надання.

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

    • Увага! У 2018 році збільшено розмір плати за спеціальне використання води

     ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: пунктом 46 розділу I Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України і деякі законодавчі акти України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році» (далі-ЗУ № 2245) внесено зміни в статтю 255 Податкового кодексу України (далі-НКУ) і збільшено на 16,8 відсотків (в порівнянні з діючими у 2017 році) ставки рентної плати за спеціальне використання води (далі-Рентна плата), які застосовуються при обчисленні податкових зобов’язань по Рентній платі за наслідками господарської діяльності у 2018 році. Нагадаємо, що платники Рентної плати розраховують суму Рентної плати наростаючим підсумком з початку року і складають податкові декларації за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 17. 08.2015г. № 719.

    • Платникам плати за землю! У 2018 році звітуємо по земельному податку по новій формі

     ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу на зміни у формі Податкової декларації по платі за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), обумовлені наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2017р. № 9. Так, відповідно, платники земельного податку повинні звітувати по оновленій формі, починаючи з 2018 року.

     У новій формі декларації, зокрема:

    • Для отримання податкової знижки за навчання необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи

     ДПІ у м.Лисичанську нагадує: перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у ст.166 Податкового кодексу України (ПКУ). До даного переліку включається сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року. Тобто для отримання податкової знижки за результатами 2017 року податкова декларація про майновий стан і доходи подається до кінця 2018 року.

    • За минулий рік платниками Лисичанського регіону забезпечено позитивну динаміку податкових надходжень

     бюджет-10«За 2017 рік до зведеного бюджету від платників міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля надійшло 388,0 млн грн. Динаміка приросту надходжень становить 54,4 млн грн, або 16,3 відсотка — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко. — Надходження єдиного соціального внеску склали 263,6 млн грн, що більше попередніх показників на 34,6 млн грн, або на 15,1 відсоток».

    • Від платників Лисичанського регіону до зведеного бюджету надійшло майже 28 мільйонів гривень

     кравченко-1«За січень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 27 млн 833,7 тис. грн, — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 11 млн 188,3 тис. грн, що на 1 млн 239,9 тис. грн або на 12,5 відс. більше, ніж у відповідному періоді минулого року та 16 млн 645,4 тис. грн — до місцевого бюджету, що перевищує показник минулого року на 28,3 відсотка».

    • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

     dogody0312Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

     Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул.ім.В.Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45.

    • Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує

     bc2eabbe1521a5d9a140821bc16dd79a21 лютого 2018 року з 10 до 13 години у приймальні громадян Державної податкової інспекції м. Лисичанська (1 поверх) за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347 буде здійснювати виїзний особистий прийом громадян в.о. заступника начальника ГУ ДФС у Луганській області Ірина Володимирівна Відоменко.

    • "Бюджетний регламент міста Лисичанська: на шляху підвищення прозорості публічних фінансів"

     Наприкінці січня в Лисичанській міській раді відбулось засідання «круглого столу» на тему «Бюджетний регламент міста Лисичанська: на шляху підвищення прозорості публічних фінансів», метою якого було презентування та обговорення проекту Бюджетного регламенту міста Лисичанська, погодження позицій зацікавлених сторін перед поданням проекту Бюджетного регламенту до міської ради.

    • Про виконання Програми зайнятості населення міста Лисичанська за 2017 рік

     7uhbnbgy6Вчора, 6 лютого, під час чергового засідання виконкому Лисичанської міської ради заступник начальника управління праці та соціального захисту населення - начальник відділу праці Вікторія Яковлєва доповіла про виконання Програми зайнятості населення міста Лисичанська за 2017 рік.

    • Вітаємо лисичанських спортсменів - призерів обласного чемпіонату з дзюдо

     df6e9e29ac1b3d11583f070106445f0a3 лютого в місті Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.н. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

     Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

    • Віталіна Пєтухова - призер чемпіонату України з боротьби самбо

     sambo140511З 1 по 4 лютого в місті Харків пройшов чемпіонат України з боротьби самбо. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з усіх областей України. Лисичанська самбістка Віталіна Пєтухова виборола ІІІ місце в ваговій категорії 65 кг.

     Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготували спортсменку Геннадій та Вікторія Тростянські.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • Лисичанск отмечает 75-ю годовщину первого освобождения города от немецко-фашистских захватчиков

     Сегодня, 6 февраля, в день 75-й годовщины первого освобождения города Лисичанска от немецко-фашистских захватчиков, возле ДК «Диамант» у братской могилы воинов, погибших в феврале 1943 года в боях за Лисичанск, по инициативе общественной организации «Военно-исторический клуб им. 279-й Лисичанской стрелковой дивизии» собрались представители органов местного самоуправления, депутатского корпуса, общественных и ветеранских организаций, жители микрорайона, чтобы почтить память тех, кто в 1943 году отдал свои жизни за освобождение города Лисичанска.

    • Лисичанск отмечает 75-ю годовщину первого освобождения города от немецко-фашистских захватчиков

     Сегодня, 6 февраля, в день 75-й годовщины первого освобождения города Лисичанска от немецко-фашистских захватчиков, у памятника полковнику Ивану Васильевичу Гущенко собрались представители органов местного самоуправления, депутатского корпуса, общественных и ветеранских организаций, жители микрорайона, чтобы почтить память тех, кто в 1943 году отдал свои жизни за освобождение города Лисичанска.

    • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому міської ради

     Сьогодні, 6 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру та про опіку та піклування.

     Члени виконавчого комітету прийняли до відома інформацію про виконання Програми занятості населення м. Лисичанська на період до 2017 року, погодили та рекомендували для розгляду міської ради Програму занятості населення м. Лисичанська на 2018 — 2020 роки та проект Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ та громадянами на впровадження заходів енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків у м. Лисичанськ на 2018 — 2019 роки та Порядку використання коштів, передбачених в міському бюджеті на відшкодування частини суми кредиту за Програмою відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ та громадянами на впровадження заходів енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків у м. Лисичанськ на 2018 — 2019 роки.

    • Вітаємо вихованців зразкової студії бального танцю «Юнліс»

     3 лютого у м. Слов’янськ відбувся відкритий обласний турнір зі спортивно-бальних танців «Золота туфелька». Наше місто на турнірі гідно представили вихованці зразкової студії бального танцю «Юнліс» під керівництвом Олександра Посошко (міський ПК).

     Найчарівніші пари і солісти колективу, котрі вже не раз підкорювали танцювальну вершину, знову довели свою неперевершеність та отримали головні нагороди: золотими призерами в номінації «Ювенали» стали  Говдуненко Артем та Фат’янова Софія, в номінації «Ювенали Соло» — Нижник Софія.

    • Картины из лент в стиле канзаши

     Одним из видов рукоделий считается украшение картины из лент, в стиле канзаши. Такой способ украшения интерьера пришел из страны восходящего солнца - Японии. Он представляет собой создание своими руками красивых цветов из атласных лент.

     Подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания с удовольствием постигают азы рукоделия в стиле канзаши.

    • У Лисичанську відбувся черговий плановий прийом медико-технічної бригади

     2 лютого відбувся черговий плановий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів медико-технічної бригади Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

     Згідно з графіком на 2018 рік в будівлі управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради здійснюється прийом осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій громадян спеціалістами ХКЕПОП. Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з захворюваннями опорно-рухового апарату протезами нижніх і верхніх кінцівок, засобами для особистого догляду і захисту, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення. Крім того підприємство здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

    • Про умови роботи енергообладнання електричних мереж електропередавальних організацій в умовах низьких температур

     Електрична енергія стала невід’ємною частиною нашого життя, і складовою не лише повсякденного комфорту, а й запорукою стабільної та ефективної роботи промисловості. Зараз не всі уявляють, що для того щоб у оселі світилося світло і щоб працював станок на підприємстві щохвилини наполегливо працюють тисячі працівників електроенергетичної галузі України.

     Взимку попит на електричну енергію традиційно вищій, що призводить до зростання навантаження на електричні мережі, у сукупності зі складними погодними умовами (вітром, ожеледдю та опадами) підсилюється негативний вплив на сталу роботу енергетичних мереж та зростає аварійність.

    • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста з Айкідо

     IMG_94084 лютого на базі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Соборності України.

     В змагання взяли участь 69 спортсменів та показали наступні результати:

      

    • Вітаємо Дар'ю Персій та Людмилу Василенко з перемогою!

     Багато років поспіль проходить Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Талановиті діти України». Цього року конкурс проходив з 3 по 4 лютого на території національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника міста Київ. Фестиваль розкриває творчий потенціал дітей та молоді багатьох міст України і світу, відкриває яскраві особистості.

     Наше місто гідно представила учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Дар’я Персій, викладач Людмила Василенко.

    • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців обласного чемпіонату з вільної боротьби

     3 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби вільної серед юніорів та юніорок (1998-2000р.н.), юнаків та дівчат (2001-2002 р.н.). В змаганнях взяли участь 72 спортсмени з Лисичанська, Попасної, Старобільська, смт Новопськов, с. Золотарьовка. Найкращі результати в своїх вагових категоріях показали наступні лисичанські спортсмени:

    • Городской голова Сергей Шилин встретился с представителями ОБСЕ

     Сегодня, 2 февраля, городской голова Сергей Шилин встретился с представителями организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (ОБСЕ).

     Во время встречи мэр ответил на все вопросы, интересующие гостей об экономических проблемах города, о выдающихся исторических памятниках и зданиях, политической и социальной ситуации в регионе. Обсудили темы медицины, образования и трудности, с которыми сталкиваются городские власти для поддержания и развития этих отраслей деятельности. Сергей Иванович отметил, что город нуждается в новых томографах и флюорографах, но приобретение их за средства городского бюджета становится невозможным из-за очень высокой стоимости.

    • Про американську програму бізнес стажування "Охорона здоров'я: Управління клініками"

     Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SАВІТ, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Охорона здоров’я: Управління клініками».

     Термін стажування у США: з 31 березня до 21 квітня 2018 року.

     Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 15 лютого 2018 року.

    • Графік особистого прийому громадян посадовими особами Державної податкової інспекції у м. Лисичанську

     • П.І.Б.

      Посада

      Дні прийому

      • ВАКАНСІЯ
      • Начальник ДПІ у м. Лисичанську
      • ГУ ДФС у Луганській області
      • П'ятниця
      • 10.00 – 12.00
      • Кравченко
      • Ніна Миколаївна
      • Перший заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську
      • ГУ ДФС у Луганській області
      • Понеділок
      • 14.00 – 16.00
      • Філімонова
      • Ірина Анатоліївна
      • Заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську
      • ГУ ДФС у Луганській області
      • Вівторок
      • 10.00 – 12.00
      • Начальник відділу обслуговування платників
      • Середа
      • 10.00 – 12.00
      • Начальник відділу моніторингу доходів та обліково-звітних систем
      • Понеділок
      • 10.00 – 12.00
      • Завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб
      • Четвер
      • 14.00 – 16.00

      

    • Продовжується кампанія декларування - 2018

     ДПІ у м.Лисичанську нагадує: продовжується кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році. По вибору платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку. У разі потреби можна отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи в Центрах обслуговування платників. Бланки декларацій надаються безкоштовно.

     Нагадуємо, що обов’язок по наданню декларації до податкового органу виникає при отриманні доходів не від податкових агентів або при отриманні від податкових агентів доходів, що не підлягають оподаткуванню при виплаті, але не звільнених від оподаткування або при отриманні іноземних доходів, а також в інших випадках, передбачених законодавством.

    • Кампанія декларування за 2017 рік триває

     увага!З 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року, згідно якої:

     1) окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи і визначити податкові зобов’язання по податку на доходи фізичних осіб і військового збору;

    • Майже 18 мільйонів гривень спрямовано до місцевого бюджету платниками єдиного податку Лисичанського регіону

     фото бюджет-7

     «За 12 місяців минулого року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 17 млн 709,2 тис грн єдиного податку, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Це на 6 млн 836,0 тис. грн більше, ніж за відповідний період 2016 року».

    • Шановні громадяни! Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

     P03000083477454Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

     До 1 травня задекларуйте свої доходи!

     Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул.ім.В.Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45.

    • Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує

     bc2eabbe1521a5d9a140821bc16dd79a21 лютого 2018 року з 10 до 13 години у приймальні громадян Державної податкової інспекції м. Лисичанська (1 поверх) за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347 буде здійснювати виїзний особистий прийом громадян в.о. заступника начальника ГУ ДФС у Луганській області Ірина Володимирівна Відоменко.

    • В Лисичанську урочисто відкрилася виставка «Будівельний бельгійський спадок Лисичанська кінця ХІХ - початку ХХ століття»

     Сьогодні, 1 лютого, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї урочисто відкрилася краєзнавча виставка «Будівельний бельгійський спадок Лисичанська кінця ХІХ — початку ХХ століття» за участю міністра-радника Посольства Королівства Бельгія в Україні пана Мішеля Версаля. Виставка проходить в нашому місті в рамках проекту «Жовта Лінія» за ініціативи Українського кризового медіа центру. Метою виставки є привернення уваги до історичних споруд які є монументальною спадщиною нашого міста.

    • Сергій Шилін зустрівся з міністром-радником Посольства Королівства Бельгія в Україні паном Мішелем Версалем

     Сьогодні, 1 лютого, міський голова Сергій Шилін зустрівся з міністром-радником Посольства Королівства Бельгія в Україні паном Мішелем Версалем. Також у заході взяли участь керуючий справами міської ради Олександр Савченко, начальник відділу культури міської ради Людмила Ткаченко, представники USAID та Українського кризового медіа центру.

     Під час зустрічі міський голова розповів гостям про економіку Лисичанська та підприємства, якими славиться наше місто, про ситуацію, що склалася з об’єктами промисловості внаслідок військових подій 2014 року.

    • У Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

     Вчора, 31 січня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Очолив засідання заступник міського голови Ігор Ганьшин.

     В роботі Координаційної ради взяли участь члени ради: начальники та спеціалісти структурних підрозділів Лисичанської міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області.

     Членами Координаційної ради був заслуханий та затверджений план роботи Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2018 рік.

    • О тарифах на тепловую энергию с 24.02.2017г.

     Согласно Постановлению Национальной комиссии, которая осуществляет государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг от 01.02.2017г. № 151 тариф на тепловую энергию для прочих организаций (кроме населения) составляет 1571,71 грн/Гкал без НДС (1886,05_грн/Гкал с НДС).

     Официально тарифы на тепловую энергию опубликованы в «Урядовом курьере» № 35 от 23.02.2017г. Тариф на тепловую энергию для прочих организаций (кроме населения) вступает в действие с 24.02.2017г., на следующий день после публикации в «Урядовом курьере».

     Директор КП «Лисичансктеплосеть» А.В. Панаит

    • Поздравляем лисичан - победителей областных соревнований по технике пешеходного туризма (фото)

     25 февраля состоялись областные соревнования по технике пешеходного туризма в закрытых помещениях. В соревнованиях приняли участие 15 команд из 5 городов и районов Луганской области.

     Команда военно-спортивного клуба «Сокол» из г. Лисичанска соревновалась в трех возрастных группах.

    • Засідання чергової 23-ї сесії міської ради відбулось у Лисичанську

     Вчора, 27 лютого, в Лисичанську відбулося засідання чергової 23-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міській голова Новодружеська, представники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості, засоби масової інформації.

    • Зареєструвати громадську організацію дуже просто

     Для реєстрації громадської організації із статусом юридичної особи необхідно здійснити певні дії.

     1. Провести установчі збори засновників:

     — засновників повинно бути не менше 2 осіб, якими можуть бути громадяни України, іноземці, особи без громадянства;

    • "Масленицу гуляем, зиму провожаем!" (фоторепортаж)

     Под таким названием, вчера, 26 февраля, на площади Победы прошло ежегодное праздничное мероприятие, посвященное окончанию масленичной недели и проводам зимы.

     Общегородской праздник собрал жителей и гостей города, которые пришли весело провести время, пообщаться и поучаствовать в разнообразных конкурсах.

     Сопровождала мероприятие концертная программа. Вокальные и хореографические номера представили на сцене коллективы дворцов культуры города.

    • До уваги громадських об'єднань

     До 1 липня 2017 року громадські об’єднання повинні переглянути свої установчі документи.

     Відповідно до вимог Податкового кодексу України, всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на відповідність їх Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.

    • Лисичанською місцевою прокуратурою вжито заходів щодо захисту інтересів держави з питань відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах

     Ненадходження коштів до Пенсійного фонду України спричиняє значну шкоду державним інтересам, оскільки, внаслідок цього, несвоєчасно виплачуються пенсії найменш забезпеченим верствам населення: людям похилого віку, інвалідам та неповнолітнім, позбавленим батьківського піклування. Вказані громадяни не можуть на рівних умовах конкурувати на ринку праці і, як наслідок, державне пенсійне забезпечення є єдиним засобом їх існування.

    • Лисичанською місцевою прокуратурою продовжується боротьба із злочинами у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів

     У 2017 році Лисичанською місцевою прокуратурою продовжується боротьба із злочинами у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

     За поточний рік прокурорами місцевої прокуратури до Лисичанського міського суду спрямовано 15 обвинувальних актів відносно мешканців міста які вчинили злочин передбачений ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та 1 обвинувальний акт за злочин вчинений за ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

     Робота по даному напрямку триває.

    • Вітаємо лисичан - переможців Чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

     24 лютого в м. Бахмут пройшов відкритий Чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2000 року народження та молодше. В змаганнях прийняли участь понад 130 спортсменів з Донецької та Луганської областей.

     Вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

     ІІ місце — Олександр Руденко (біг 600 м);

    • Актриса театру і кіно Римма Зюбіна відвідала Лисичанськ

     Для знайомства з містом у Римми Зюбіної було всього 30-40 хвилин, тому, щоб зрозуміти внутрішній світ його мешканців і дізнатися чим славиться Лисичанськ, Римма вирушила в міський краєзнавчий музей.

     Римма Зюбіна з задоволенням ознайомилася із експозиціями музею в семи його залах. Необхідно відзначити, що, окрім іншого, історія міфічного міста Світлоград, яка представлена в рамках проекту «Музей відкрито на ремонт», заінтригувала актрису своїм сучасним підходом до експозиціонування.

    • Местные громады Луганщины в январе 2017 года получили от упрощенцев 27,5 млн грн единого налога

     Основная часть поступлений единого налога, а это 13 млн грн., уплачена физическими лицами — предпринимателями, которые работают на упрощенной системе налогообложения, и сельскохозяйственными товаропроизводителями — 12,3 млн грн.

     По сравнению с показателями за 2016 год поступления единого налога увеличились почти на 14,5 млн грн или более, чем в 2 раза. Юридические лица — плательщики единого налога III группы уплатили в местную казну 2,1 млн грн, что на 0,6 млн грн или на 37,3 % больше, чем в январе 2016-го года.

     Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

    • Партию электронных сигарет задержали "Фантомовцы" Луганщины

     Спецподразделения «Фантом» совместно с пограничниками на незаконной переправе через реку Северский Донец возле с. Трехизбенка при проведении проверки задержали двух нарушителей.

    • Получали доходы не от налогового агента? Посетите налоговую.

     Налоговым кодексом Украины определено, что налогоплательщик, получающий доходы не от налогового агента и иностранные доходы, обязан включить сумму таких доходов в общий годовой налогооблагаемый доход и подать налоговую декларацию по результатам отчетного налогового года, а также оплатить налог с таких доходов (пп.168.2.1 п.168.2 НКУ). Не является налоговым агентом нерезидент или физическое лицо, которое не имеет статуса субъекта предпринимательской деятельности или не состоит на учете в органах государственной налоговой службы как лицо, осуществляющее независимую профессиональную деятельность.

    • З початку 2017 року на підтримку армії Лисичанський регіон спрямував 875 тисячь гривень військового збору

     Як повідомив начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник: «За січень 2017 року мешканці міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, зі своїх доходів, спрямували до державного бюджету 875 тис. грн військового збору».

    • Помощь работодателя на лечение не облагается

     В общий месячный (годовой) налогооблагаемый доход плательщика налога не включаются и не облагаются налогом средства или стоимость имущества (услуг), предоставляемых как помощь на лечение и медицинское обслуживание налогоплательщика, в том числе, но не исключительно, для приобретения лекарств, донорских компонентов, протезно-ортопедических изделий, изделий медицинского назначения для индивидуального пользования инвалидов, за счет средств благотворительной организации или его работодателя (пп.165.1.19 НКУ).

    • Лисичанські платники за січень 2017 року поповнили державний бюджет майже на 5 мільйонів гривень ПДВ

     За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків, за січень поточного року до державного бюджету було спрямовано 4 млн 993,7 тис. грн податку на додану вартість, з яких 31,1 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • Реквізити для перерахування грошових коштів для жителів м. Авдіївка

     Донецька облдержадміністрація, Донецька обласна військово-цивільна адміністрація повідомляє реквізити цільового фонду військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, на які можуть бути зараховані кошти для забезпечення заходів, пов’язаних з ліквідацією надзвичайної ситуації, що сталася у м. Авдіївка, та надання необхідної матеріальної допомоги постраждалим мешканцям міста:

     одержувач — Авдіївське УК /м. Авдіївка/ 50110000;

     код за ЄДРПОУ — 37990735;

     рахунок — № 31513931700014;

     банк — ГУДКСУ у Донецькій області;

     код банку — 834016.

     Сподіваємося на вашу допомогу.

     Голова Донецької облдержадміністрації, керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації П.І. Жебрівський

    • Бережи свої гроші

    • В Лисичанську пройшло засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

     Сьогодні, 24 лютого, в Лисичанській міській раді пройшло засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, які сприяють легалізації найманої праці. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

    • В Лисичанске состоялось заседание совета безопасной жизнедеятельности населения

     Сегодня, 24 февраля, в Лисичанском городском совете состоялось заседание совета безопасной жизнедеятельности населения под председательством заместителя городского головы Андрея Якимчука.

     В ходе заседания членами комиссии был утвержден план работы городского совета по вопросам безопасной жизнедеятельности населения на 2017 год. Также рассмотрены вопросы о состоянии производственного травматизма и профессиональной заболеваемости на предприятиях города за 2016 год, о проведенной работе по развертыванию пунктов обогрева, организации горячего питания и создания запаса теплой одежды зимой 2016 года. Кроме того был проведен анализ состояния несчастных случаев непроизводственного характера и оказания медицинской помощи пострадавшим, работы по содержанию в надлежащем состоянии тротуаров, придомовой территории, дорог при неблагоприятных погодных условиях в осенне-зимний период.

    • "Эх, Масленица, Масленица..."

     Масленица, Масленица,

     Дай блинком полакомиться.

     Прогони от нас метели,

     Прокати на карусели.

     Растопи холодный лед,

                                                                Пусть весна скорей придет!

     24 февраля в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось мероприятие, посвященное проводам зимы. «Масленица» — это веселый народный праздник, который символизирует приход весны и пробуждение природы.

    • Досуг для здоровья

     В феврале состоялись игры ІІІ областного турнира по футзалу среди ветеранов в категории «50 лет и старше», посвященные памяти арбитра Владимира Еремкина. Отметим, что соревновались футболисты на базе Северодонецкого ледового дворца спорта.

     Согласно регламенту пять команд из городов Луганской области: «Северодонецк», «Физкультурник» (г. Северодонецк), «Старобельск», «Кременная» и «Лисичанск» разыграли комплект наград по круговой системе (в один круг).

    • Епідемічна ситуація в місті стабілізована

     Лисичанська міськрайонна філія Державної установи «Луганський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує, що завдяки проведеним заходам щодо профілактики захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), епідемічна ситуація у місті стабілізована. На 6, 7, 8 тижнях 2017 року захворюваність ГРВІ та грипом не перевищувала епідемічні рівні. Показник захворюваності станом на 23.02.2017 року нижче епідемічного порогу на 42,1 %.

     Лисичанська міськрайонна філія Державної установи «Луганський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

    • Бережи енергорегурси країни!

    • У Лисичанську відбулось засідання експертної комісії архівного відділу

     Вчора, 23 лютого в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

     В ході засідання були розглянуті наступні питання:

     - про розгляд номенклатури справ на 2017 рік Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

    • Налоговики обнаружили подпольную АЗС в Кременной

     Сотрудники спецподразделения Главного управления ГФС в Луганской области «Фантом» выявили и пресекли деятельность очередной подпольной автозаправочной станции.

    • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року

     Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

     До 1 травня задекларуйте свої доходи!

     Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ ятницю з 09.00 до 18.00.

     ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • 2 марта заканчивается срок уплаты

     • — платы за землю за январь 2017г.;
     • — акцизного налога за январь 2017г.;
     • — рентной платы за январь 2017г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период рамен календарному месяцу.

     Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

    • 2 марта заканчивается срок предоставления

     — декларации плательщика единого налога — физического лица — предпринимателя за 2016 г. единщиками, отнесенными к I и II группам.

     Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

    • Про хід виконання міської Програми розвитку фізичної культури та спорту за 2012-2016 роки

     21 лютого під час чергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт доповіла про хід виконання міської Програми розвитку фізичної культури та спорту за 2012-2016 роки.

     «У місті до занять фізичною культурою і спортом залучено понад 16750 чол. На базі спортивних споруд міста діють 98 спортивних секцій, в яких займається понад 4,5 тис. осіб. Пріоритетними для міста є 24 види спорту», — зазначила Ніна Петрівна.

    • До уваги громадських організацій!

     Департаментом економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації створюється реєстр громадських організацій (об’єднань), які зацікавлені у співпраці з органами влади в сфері розвитку туризму на території міста Лисичанськ.

     У разі виявлення зацікавленості звертаємось з проханням повідомити про це в управління економіки Лисичанської міської ради до 14.00 27 лютого 2017 року за тел. (06451) 72600, e-mail: [email protected].

     Управління економіки Лисичанської міської ради

    • Учні та викладачі шкіл естетичного виховання - призери XІ Міжнародного конкурсу "Сузір'я Святогір'я"

     18 та 19 лютого у м. Миколаївка Донецької області відбувся XІ Міжнародний дитячий конкурс — фестиваль «Сузір’я Святогір’я», в якому взяли участь учні та викладачі шкіл естетичного виховання міст Лисичанськ та Привілля.

     Основною метою фестивалю є виявлення та підтримка молодих талантів, показ досягнень та сценічної майстерності дітей та молоді, естетичний розвиток підростаючого покоління.

    • У Лисичанську пройшов традиційний фестиваль ДЮПР (фото)

     Вчора, 21 лютого, в центрі позашкільної роботи зі школярами (ЦПРШМ) та молоддю пройшов щорічний традиційний фестиваль дружин юних пожежних-рятувальників (ДЮПР).

     Зазначимо, що фестиваль проводиться щорічно за сприяння Лисичанського міського управління ДСНС України в Луганській області, відділу освіти Лисичанської міської ради, дитячої організації «ДОЛЯ» ЦПРШМ.

    • У Лисичанську кількість дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих в сім'ї складає 80% від загальної кількості дітей зазначених категорій

     Вчора, 21 лютого, під час чергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради начальник служби у справах дітей Світлана Логвіненко доповіла про виконання міської Програми соціального захисту дітей на 2012 — 2016 роки.

     Як зазначила Світлана Василівна за звітній період службою у справах дітей були проведені заходи, націлені на запобігання соціальному сирітству, подоланню бездоглядності та безпритульності серед дітей, проводилася профілактична робота з батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

    • У Лисичанську відкрито виставку "Живопис. Графіка. Декоративне мистецтво"

     16831167_845114125628472_8259945524096957620_n21 лютого у виставковій залі міського краєзнавчого музею відбулося урочисте відкриття персональних виставок творчих робіт Бориса Романова, Анатолія Біленецького та Валентина Галімова «Живопис. Графіка. Декоративне мистецтво». У заході взяли участь творча інтелігенція, учнівська та студентська молодь, мешканці міста, а також гості з міст Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна.

     Присутнім представлені різні види художнього мистецтва: графіка, живопис, декоративно-ужиткове мистецтво, всього понад 90 робіт.

    • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

     Вчора, 21 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання члени виконкому розглянули питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

    • Военно-спортивный клуб "Сокол" победитель областного этапа соревнований юных спасателей

     nsOUytUqgoI19 февраля в г. Рубежное состоялся областной этап соревнований юных спасателей по программе "Школа безопасности". В соревнованиях приняли участие 6 команд из городов Лисичанск, Северодонецк, Рубежное, Кременная и Старобельск.

     Команды показали свои теоретические знания в медицинской подготовке, навыки ведения спасательных работ в природной среде и в зараженной зоне техногенной аварии.

    • Вітаємо переможців відкритого Чемпіонату Луганської області з боксу

     17 та 18 лютого в місті Кремінна відбувся відкритий Чемпіонат Луганської області комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України з боксу серед учнів 1999 — 2000 р. н., 2001 — 2002 р. н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з Донецької, Харківської, Луганської областей.

     За підсумками змагань вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     І місце — Давид Пацай (36 кг), Олександр Корнєв (46 кг), Микита Кравченко (56 кг), Андрій Холоденко (60 кг), Ярослав Дерев’янко (63 кг), Микита Якимчук (81 кг);

    • Богдан Белянський та Анна Фіщук призери першого етапу Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

     18 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь в І етапі Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн, який відбувався м. Павлоград. Свої програми представили понад 150 спортсменів з Луганської, Харківської, Запорізької, Київської, Дніпропетровської областей.

     Наші спортсмени Богдан Белянський та Анна Фіщук вибороли І місце в категорії «Б-клас».

    • Маргарита Птушка - бронзовий призер Чемпіонату України з дзюдо серед кадетів

     З 18 по 20 лютого в м. Київ відбулись змагання Чемпіонату України з дзюдо серед кадетів. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з всієї України.

     Лисичанська спортсменка Маргарита Птушка посіла ІІІ місце, виборовши бронзову нагороду.

    • У Лисичанську відбувся відкритий Чемпіонат міста з греко-римської боротьби

     18 лютого на базі міської ДЮСШ відбулись змагання відкритого Чемпіонату міста Лисичанськ з греко-римської боротьби. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів з Лисичанська та Попасної.

     За підсумками змагань вихованці міської ДЮСШ вибороли І місце в своїх вагових категоріях:

    • Щодо навчання у вищіх військових навчальних закладах

     Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує на навчання у вищі військові навчальні заклади осіб з повною загальною середньою освітою

     Віком від 17 до 21 років.

     Військовозобов’язаних — віком до 23 років.

     Перелік вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:

     — Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів);

     — Військова академія (м. Одеса);

    • Збережемо Україну!

    • Увага! Набір на військову службу за контрактом

     clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

     — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

     — жінок — віком від 18 до 50 років.

     Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

    • 28 февраля - 30 лет Лисичанской городской организации ветеранов Украины

     28 февраля в 12.00 в Лисичанском городском Дворце Культуры состоится праздничное мероприятие, посвященное 30-летию Лисичанской городской организации ветеранов Украины.

    • 22 февраля будет отключено водоснабжение

     В связи с необходимостью проведения аварийно-ремонтных работ на Белогоровском водозаборе, в среду, 22 февраля в 02.00 будет произведена остановка насосного оборудования, подающего воду на центральную часть Лисичанска, район завода «Пролетарий», городов Новодружеск и Приволье.

    • Збройні сили України розшукують!

     За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

     • Андросов С.С.,
     • Запорожченко С.В,
     • Недосеков Д.А.,
     • Пономаренко В.М.,
     • Чернявский О.О.,
     • Федулов М.О.,
     • Хотенчан Б.В.,
     • Костін В.О.,
     • Ситенко О.М.
     • Лисий Д.В.

     Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

    • "Скарбниця слова українського"

     Під такою назвою 17 лютого в центральній бібліотеці відбувся мовний квест до Міжнародного дня рідної мови. Продемонструвати свої знання з української мови запросили студентів Лисичанського гірничопромислового ліцею № 2.

     Протягом мовного квесту присутні подорожували станціями: «Розминка», «Народна мудрість», «Здійсни пошук», «Наша мова солов’їна», «Справжні імена» та «Сміхослов».

    • У Лисичанську вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

     20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

     Пам’ятний день встановлено Указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року «на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України».

    • Співробітники Лисичанського відділу поліції виявили схованку з боєприпасами

     Лисичанські оперативники виявили схованку зі зброєю та боєприпасами, яка була замаскована в теплиці на подвір’ї приватного будинку, та вилучили зі схованки автомат Калашникова, магазини до нього та набої різного калібру.

     Оперативники отримали інформацію про те, що в одному з будинків по вулиці Соняшникова міста Лисичанська може бути захована зброя та боєприпаси.

    • На Луганщині знайшли хлопчика, який утік з дому

     Співробітники ювенальної превенції поліції Луганщини в ході проведення оперативно-розшукових заходів встановили місце знаходження