Фильтр
 • Розклад руху пасажирських поїздів по станції Лисичанськ буде змінено

  З 11 грудня розклад руху пасажирських поїздів на період 2016-2017 років по станції Лисичанськ буде змінено.

  Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До моменту впровадження нового графіка можливі зміни.

  З розкладом можна ознайомитись за наступним посиланням офіційний сайт Укрзалізниці.

   

   

 • Реєстр міських автобусних маршрутів загального користування

  Реєстр міських автобусних маршрутів загального користування

  Затверджено рішенням виконкому Лисичанської міської ради від 02.12.2014 року № 399

 • Шановні клієнти установи!

   Щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим роком!

  Бажаємо, щоб Новий рік приніс багато зустрічей з друзями та приємних турбот. Нехай родинне тепло створить затишну та приємну атмосферу, нехай трапляються справжні дива та неочікувані сюрпризи.

  Бажаємо чудового настрою, міцного здоров’я, миру, радості та добробуту. І нехай Ваше серце переповнює щастя!

  Зі святом!!!

  Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 • У Лисичанську відбувся Відкритий чемпіонат міста з тхеквондо ВТФ

  27 грудня у  Лисичанську відбувся Відкритий чемпіонат міста з тхеквондо ВТФ «Новорічний турнір» серед молодших юнаків та дівчат, юнаків та дівчат, старших юнаків та дівчат, юніорів, юніорок, молоді та дорослих, в якому взяли участь 60 спортсменів з міст Лисичанськ та Попасна.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх вікових категоріях:

  І місце -  Данило Сітюков, Назар Павлюх, Сергій Кувалдін, Родіон Федоров, Олександр Ліфанов, Дмитро Морозов, Денис Пунтус, Данило Стоволос, Олександр Чкана, Ярослав Павлов, Олексій Стародубцев, Євген Селіванов, Вікторія Безбожна, Катерина Дубініна, Дар’я Лисенко, Анастасія Набойченко;

 • Правила користування платіжною карткою від ПриватБанку

   Використання картки:

  Правило № 1. Ніколи не записуйте ПІН-код на пластиковій карті: у разі крадіжки або втрати картки сторонні особи можуть без перешкод зняти з неї кошти.

  Правило № 2. Заблокуйте свою картку чи номер фінансового телефону у разі крадіжки чи втрати.

  Правило № 3. Попередьте банк у тому, що збираєтеся використовувати карту там.

 • Вітаємо переможців Відкритого чемпіонату міста з косікі карате

   27 грудня у м. Лисичанськ відбувся Відкритий чемпіонат міста з косікі карате, в якому взяли участь 67 спортсменів з міст Лисичанськ та Попасна.

  Лисичанські спортсмени показали в своїх вікових категоріях наступні результати:

  І місце: Микита Андрієць, Олександр Єпіфанцев, Максим Кальницький, Роман Трунов, Олександр Ліфанов, Дмитро Морозов, Єгор Шевченко, Данило Стоволос, Семен Водолазський, Карина Кривоніс, Вікторія Безбожна, Катерина Дубініна, Анастасія Набойченко, Євген Селіванов;

 • Правила спілкування з шахраями від ПриватБанку

   Правило № 1. Ніколи не надавайте інформацію про свої картки третім особам, навіть якщо вони звертаються до вас нібито від імені банку.

  ПриватБанк (у тому числі Служба Безпеки банку) не телефонує та не надсилає повідомлень, щоб попросити клієнтів вказати номер банківської картки, термін її дії, ПІН-код або CVV2-код картки, пароль у Приват24, а також паролі, що надходять до SMS.

  Крім банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-терміналів, запросити ПІН-код вашої картки може лише система Інтернет-банку Приват24. Банк ніколи не просить продиктувати ПІН-код або переслати його у повідомленні!

 • Вітаємо переможців Різдвяного чемпіонату міста Лисичанськ зі стрибків на батуті

  26 грудня в міській ДЮСШ відбувся Різдвяний чемпіонат міста Лисичанськ зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), в якому взяли участь 45 спортсменів.

  І місце в своїх вікових категоріях  вибороли Іван Штрук, Сергій Кошарний, Андрій Савков, Володимир Матвійчук, Вікторія Савкова, Дмитро Щукін, Микола Шкуропій, Данило Туполенко, Єгор Столбуєв, Герман Іфенко.

 • Нові можливості кооперації в енергетичній сфері

   Вчора, 21 грудня, у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулася презентація можливостей створення енергетичних кооперативів. У заході взяли участь представники служб та відділів міської ВЦА, житлово-комунальних господарств міста та зацікавлені мешканці.

  Під час презентації були розглянуті нові можливості кооперації в енергетичній сфері та перспективи впровадження такої форми співробітництва. Присутні обговорили користь та економічні переваги, проаналізували закордонний досвід впровадження кооперативних зв’язків у енергетичній сфері. Особлива увага приділялася можливостям самозабезпечення твердим паливом та суттєвій економії кожного домогосподарства.

 • Лисичанські спортсмени зайняли призові місця у Відкритому турнірі з боксу пам'яті Хрисанкова В.А.

  24 грудня у м. Сєвєродонецьк пройшов 24-й Відкритий турнір з боксу пам’яті Хрисанкова В.А., де спортсмени нашого міста показали наступні результати:

  І місце - Іван Богданов, Дмитро Суходулов, Єгор Карсаков, Сергій Сюмбели, Євген Жалдаков, Кирило Колеснік, Даниїл Федорищев, Олександр Нескреба, Ярослав Мельников, Богдан Кошелець, Юрій Маргієв, Давид Григорян;

 • Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу міжнародних конкурсів

   Шістнадцять учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Лисичанської міської територіальної громади здобули 12 призових місць за підсумками ІІІ (обласного) етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

  Так, у ХХІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика І місце посіли: Альохін Артем, 4 клас, ліцей № 14; Альохіна Аліна, 6 клас, ліцей № 17 та Щеглакова Дар’я, 10 клас, ліцей № 17.

 • Лисичанський терцентр вітає з Днем Святого Миколая

   З Дня Святого Миколая починається цикл зимових свят в Україні. Цей день є невіддільною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво.

  Образ Святого Миколая асоціюється з добрими справами. Завдяки цьому навколо Чудотворця з’явилася велика кількість легенд, і з часом Миколай став одним із найважливіших християнських святих.

 • У Лисичанську відбувся Новорічний чемпіонат міста зі спортивної гімнастики

  23 та 24 грудня в міській ДЮСШ проходили змагання Новорічного чемпіонату міста Лисичанськ зі спортивної гімнастики, в якому взяли участь 97 спортсменів.

  Вихованці міської ДЮСШ в своїх вікових категоріях показали наступні результати:

  І місце -  Валерія Сидорчук, Марія Векленко, Вероніка Шаповалова, Вероніка Васильєва, Марія Стасюк, Євангеліна Голтишова, Аліса Бережна, Поліна Лебеденко, Валерія Мішина, Мирослава Кириченко, Мілана Коробка, Мирослава Матліна, Христина Сик;

 • У Лисичанському ліцеї № 7 встановлені сучасні металопластикові вікна

  Адміністрація, батьки та учні Лисичанського ліцею № 7 висловлює подяку керівнику Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександру Заїці за підтримку та сприяння у виділенні коштів з місцевого бюджету для проведення ремонтних робіт із заміни аварійних склоблоків на сучасні металопластикові вікна.

 • Як отримати 1000 гривень підтримки в Дії

 • Якісна освіта — успішний старт кожної дитини

   Cьогодні, 23 грудня, у Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся семінар для керівників закладів освіти Лисичанської територіальної громади, організований командою управління Державної служби якості освіти у Луганській області.

  Зустріч відкрила Тетяна Худоба, начальник управління освіти Лисичанської міської територіальної громади та наголосила на важливості цієї зустрічі.

 • Айкідоки підвели підсумки за 2021 рік

   Минулої суботи, 18 грудня, пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо серед вихованців міської ДЮСШ, айкідоки клубу «Марубасі» та спортсменів міста Харків.

  Змагання відбувалися в спортивній залі по вул. Європейська, 87, м. Лисичанська у номінаціях: «Сінай» — меч, «Сінай нітто рю» — 2 меча, «Ярі»-спис — змагання зі зброєю, а також «Хайшитцу» та «Понітеру» — змагання в спритності.

 • Пам’ятаймо! Вони захистили нас!

   14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

  Більше ніж 650000 осіб взяли участь у ліквідації аварії. Завдяки самовідданості кожного з ліквідаторів наслідків катастрофи, аварія була локалізована.

  Самі ліквідатори-чорнобильці називають 14 грудня святом. Адже для кожного з них це історична дата, яка змінила життя.

 • Гаряча лінія психологічної підтримки

 • Лисичанські гімнастки — володарки бронзових нагород

   Минулого тижня лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті області з гімнастики спортивної в місті Сєвєродонецьку. До змагань також долучилися команди з Кремінної, Бахмута, Сєвєродонецька та Рубіжного.

  За результатами змагань дві лисичанські гімнастки посіли ІІІ місце. Так, у програмі 2 дорослого розряду бронзову нагороду отримала Мілана Коробкиа, а у програмі КМС — Христина Сик.

 • «СПІЛЬНО 2. Соціальні послуги для сімей у громаді»

   Лисичанський ліцей № 13 за результатами конкурсного відбору потрапив до другого туру проєкту ООН (ЮНІСЕФ) «СПІЛЬНО 2. Соціальні послуги для сімей у громаді».

  Минулого тижня, 16 грудня, на базі ліцею відбулася перша зустріч із представниками дитячого фонду ЮНІСЕФ Жидковим Андрієм та Стукало Світланою.

 • У міському центрі соціальних служб відбувся круглий стіл «Виховання без покарання. Дитинство без насильства»

  Минулої п’ятниці, 10 грудня, на завершення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», у Лисичанському міському центрі соціальних служб, відбувся круглий стіл — «Виховання без покарання. Дитинство без насильства».

 • Вітаємо переможців змагань з легкої атлетики

   Минулої суботи, 18 грудня, пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з легкої атлетики на базі спортивної зали Лисичанського ліцею № 14. В змаганнях взяли участь 55 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

 • «Насильство — проблеми, відповідальність, шляхи уникнення»

   У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на базі Лисичанського міського центру соціальних служб протягом двох тижнів працювала інформаційна зона «Насильство — проблеми, відповідальність, шляхи уникнення».

  Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі (далі — мобільна бригада), з відвідувачами центру проводилась інформаційна робота щодо видів домашнього насильства, причин та його наслідків для подальшого життя постраждалої особи та її дітей. Також представники мобільної бригади розповідали про можливість отримання екстреної допомоги та соціальних послуг, якими можна скористатися, відповідно до потреб осіб з урахуванням психофізичного стану, спричиненого насильством.

 • Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України

 • До уваги споживачів послуг ЛКСП «Лисичанськводоканал»

   ЛКСП «Лисичанськводоканал» доводить до відома споживачів, що Постановою НКРЕКП № 2872 від 22.12.2021 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал» з 01 січня 2022 року встановлені наступні тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення:

 • Лисичанські спортсмени — учасники чемпіонату Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

   Минулими вихідними, 18 грудня, в Центрі позакласної роботи зі школярами та молоддю пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Сєвєродонецька та Лисичанська.

  У підсумку лисичанські спортсмени посіли призові місця у наступних категоріях:

  Формейшн М Юнаки:

  • І місце — команда Rock Girls: Ірина Тюкало, Валерія Литвинова, Єлизавета Верменічева, Анастасія Бешенко та Марія Михайленко.
 • Виховання дітей, які залишились без батьківського піклування

  Суспільством та державою визнано, що сім’я є найкращим природним середовищем для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дитини, її матеріального забезпечення. Тому саме сімейним формам виховання дітей належить важлива роль у створенні сприятливих умов, необхідних для правового та соціального захисту дітей, що залишились сиротами та без піклування батьків.

  Цього року зменшилась кількість дітей, влаштованих до інтернатних закладів. Нині в Лисичанську 84,9% з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштовані до сімейних форм виховання.

 • «Новорічна композиція»

   Під такою назвою сьогодні, 6 грудня, в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (далі — ЦПРШМ) почала працювати виставка новорічних та різдвяних композицій.

  Авторами творчих робіт стали учні закладів загальної середньої освіти Лисичанської міської територіальної громади та вихованці ЦПРШМ.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання

  Шановні мешканці територіальної громади!

  Сьогодні, 23 грудня 2021 року, у зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Ду-300мм в районі будинку № 20 по кв. Дружби народів, з 9.30 тимчасово обмежено водопостачання кварталів Дружби народів та Центрального, вул. Автомобілістів, вул. Незалежності буд. 126, вулиць Брянцевська, Леваневського, Сєрова, Академіка Павлова, С.П. Корольова, Половецька, Красна, Верхня, Вовчоярівська, Південна та пров. Калиновий.

  Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • У Лисичанську пройшли змагання серед дітей та дорослих з інвалідністю

   Минулої суботи, 18 грудня, в Лисичанську пройшли змагання серед дітей та дорослих з інвалідністю (всі нозології), присвячені новорічним святам.

  У змаганнях взяли участь 9 спортсменів: Лев Кабанов, Іван Сикало, Ілля Герасєв, Ярослав Горбачов, Курінна Ірина, Олександр Китаєв, Дорошенко Аріна, Цима Мілана та Івахненко Микита.

 • Гід з державних послуг. Реєстрація транспортного засобу

 • Школярі привітали військових з Днем Збройних Сил України

  З нагоди Дня Збройних Сил України школярі Лисичанської міської територіальної громади привітали військовослужбовців.

  В закладах освіти відбулася низка заходів за участі військових та ветеранів. Це були спортивні змагання, виставки малюнків, виховні години тощо.

 • Вітаємо лауреатів Міжнародного конкурсу «Сузір’я Золотої осені — Таллінн 2021»

  Минулого тижня, 22 грудня, учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 та Привільської дитячої школи мистецтв взяли дистанційну участь у Міжнародному багатожанровому конкурсі «Сузір’я Золотої осені — Таллінн 2021».

  У номінації «фортепіано» лауреатами І ступеня стали: Анастасія Ільїнська (І вікова категорія); Артем Міщенко, Гліб Саріков та Олексій Джафаров (ІІ вікова категорія), Софія Ажипа (ІІІ вікова категорія).

 • Про намір зміни цін/тарифів на комунальну послугу з централізованого водопостачання що надається КП «Комунальник»

   КП «Комунальник» повідомляє про намір змінити тарифи на комунальну послугу з централізованого водопостачання.

  Керуючись пунктом 3 порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», підприємство доводить таку інформацію:

 • У Лисичанську пройшли змагання з футзалу

   Протягом трьох днів, 16,18 та 19 грудня, в спортивній залі «Скляр» відбувалися матчеві зустрічі чемпіонату міста Лисичанськ з футзалу серед юнаків 2005-2013 рр.н.

  Так, 16 грудня, серед юнаків 2005-07 рр.н. місця розподілилися наступним чином:

  • І місце — команда ДЮСШ;
  • ІІ місце — команда Лисичанського ліцею № 1;
  • ІІІ місце — команда Лисичанського ліцею № 4.
 • Гід з державних послуг. Реєстрація нерухомого майна

 • Благодійний захід «Наш бренд — «Волонтер!»

   Сьогодні, 3 грудня, напередодні Міжнародного Дня волонтера, зроблено підсумки одного з найтриваліших благодійних заходів — «Наш бренд – «Волонтер!», який проходив онлайн з 1 по 30 листопада.

  Понад півсотні благодійних програм і проєктів, шкільних масових акцій та особистих добрих вчинків представили «виконавці-доброчинці» з 26-и шкільних дитячих організацій Лисичанської міської територіальної громади.

 • Насильство - це сміття, яке треба виносити з дому!

  Сьогодні, 3 грудня, у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» фахівці із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з мобільною бригадою психосоціальної допомоги Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» провели акцію «Насильство — це сміття, яке треба виносити з дому!». У ході акції пересічним перехожим розповідалось про одну із поширеніших в усьому світі серед усіх верств населення проблему — домашнє насильство, та надавалась інформація про установи, куди можна звернутись за консультацією чи по допомогу.

  Домашнє насильство не має ні соціальних, ні національних меж. Воно може трапитися будь з ким. Основою домашнього насильства дуже часто є бажання контролю одного члена сім’ї над іншими. Розрізняють чотири види насильства: фізичне, психологічне, сексуальне та економічне. У сім’ї можуть бути одночасно декілька видів домашнього насильства, і зачіпає воно всіх членів родини.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 3 по 9 січня

  3 січня запрошуємо відвідати:

  — об 11:00 театральну виставу «Каченя» у міському Палаці культури;

  — о 12:30 розважальну програму «Новорічний настрій» у смт Малорязанцеве.

  4 січня о 16:30 в молодіжному хабі GC-HUB міського Палацу культури розпочнеться казкова вікторина «Звідки до нас приходить Новий рік».

 • Вітаємо Олександру Шабрацьку з перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Різдвяне диво 2021»

   Минулого тижня, 25 грудня, учениця по класу скрипки Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Олександра Шабрацька дистанційно взяла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Різдвяне диво 2021» (м. Париж, Франція).

  Олександра змагалася у номінації «Інструментальний жанр» у І віковій категорії та посіла ІІ місце.

 • До уваги внутрішньо переміщених осіб — клієнтів Ощадбанку

   АТ «Державний ощадний банк України» (далі — Ощадбанк), нагадує, що надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року) (https://cutt.ly/DYVT7S9)

  Картки Ощадбанку для внутрішньо переміщених осіб (далі — ВПО), що обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня наступного року, не будуть блокуватись до 1 квітня 2022 року.

 • Здобутки та перспективні плани шахового клубу «Шах і Мат»

  Під час засіданні Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності керівник шахового клубу «Шах і Мат» Олег Столяревський розповів про роботу клубу у 2021 році. Засідання відбулось під головування заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Олега Калініна 15 грудня.

  «Цього року лисичанські шахісти показали декілька високих результатів на обласних турнірах. Так, у скарбничці здобутків клубу є І місце в особистому заліку обласного командного турніру, та І, ІІ місця з чемпіонату області», — підкреслив керівник.

 • Гід з державних послуг. Пакунок малюка

 • Перелік пунктів обігріву

   Шановні мешканці та гості Лисичанської міської територіальної громади! У випадку значного зниження температури повітря (від −100С та нижче) розпочнуть роботу стаціонарні пункти обігріву, які розташовані за наступними адресами:

  • КП «ЛЖЕК №1» (м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 328);
  • КП «ЛЖЕК №5» (м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, 34);
  • КП «ЛЖЕК №6» (м. Новодружеськ, вул. М. Грушевського, 16);
  • КП «ЛЖЕК №6» (м. Привілля, вул. Дружби, 6);
  • КЗ «Палац культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанськ» (м. Лисичанськ, вул. Героїв Сталінграда, 1);
  • ДПРЧ-9 (м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 324).
 • Вітаємо переможців фестивалю-конкурсу мистецтв «Новорічні дива»

   Учні класу образотворчого мистецтва Новодружеської дитячої школи мистецтв взяли участь у дистанційному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Новорічні дива», який відбувся з 16 по 19 грудня у м. Київ.

  За результатами конкурсу у різних вікових категоріях учні посіли наступні місця:

  • I місце — Кіра Клапіна;
  • II місце — Марія Махова та Михайло Востріков.
 • Інформація про намір здійснити встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ у 2021-2022 році

   ТОВ «ТЕПЛОВАТ» інформує про намір здійснити встановлення тарифів на теплову енергію у 2021-2022 році, згідно з вимогами Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018 № 130).

  Тариф на теплову енергію розрахований згідно з вимогами Закону України «Про житлово-комунальні послуги», який набрав чинності 01.05.2019 року. Структура витрат відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (зі змінами).

 • 71,9% дітей до року в Україні вакциновані від кору

  Кір — небезпечне вкрай заразне вірусне захворювання, що поширюється дуже швидко. 9 із 10 людей, з якими контактувала інфікована особа, теж захворіють, якщо вони не були щеплені.

  Кір може мати серйозні ускладнення. Під особливою загрозою — діти віком до п’яти років. Серед ускладнень кору — запалення середнього вуха (отит), запалення дихальних шляхів (бронхіт), запалення легенів (пневмонія), запалення мозку (енцефаліт), діарея. Кір може спричинити навіть смерть.

 • Вихованці міської ДЮСШ серед переможців з тхеквондо

   Минулої суботи, 11 грудня,  вихованці міської ДЮСШ взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Попасна з тхеквондо ВТФ.

  У чемпіонаті змагалися близько 60 спортсменів з Лисичанська та Попасної.

 • Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Super star fest»

  Минулої неділі, 26 грудня, учениці вокального класу Новодружеської дитячої школи мистецтв Катерина Малетич та Олександра Зубкова взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Super star fest» у місті Київ.

  За підсумками конкурсу у II віковій категорії Катерина Малетич посіла I місце, Олександра Зубкова — ІІ місце.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 27 грудня по 2 січня (оновлено)

   27 грудня запрошуємо відвідати:

  — об 11:00 відкритий міський турнір з боротьби греко-римської в міській ДЮСШ;

  — об 11:00 відкритий чемпіонат міста з тхеквондо ВТФ «Новорічний турнір» за адресою: вул. Мічуріна, 67;

  — о 14:00 новорічний ранок «Час чудес» в міському Палаці культури;

  — о 16:00 театралізовану інтерактивну новорічну програму «Хто придумав Новий рік?» в Палаці культури ім. В.М. Сосюри.

 • Німецька організація «Help — Hilfe zur Selbsthilfe» запрошує до співпраці

   Шановні мешканці Лисичанської міської територіальної громади!

  Нагадуємо, що з листопада 2021 року почата реалізація проєкту «Розширення соціально-економічних можливостей вразливих груп населення в Україні. Невідкладна допомога вразливим ВПО та при інших соціальних випадках», яка триватиме до кінця вересня 2022 року.

  Мета проєкту — підтримка сервісної, крафтової діяльності (виробництво товарів) та сільського господарства.

 • Рівень охоплення щепленнями від гепатиту В становить 65,5%

  Діагноз гепатит — уже давно не вирок і українська система охорони здоров’я має великий досвід боротьби з ним. Пацієнти отримують сучасні ліки від гепатиту В і С повністю безоплатно. Такі медикаменти закуповує держава.

  За оціночними даними, в Україні 3,6% населення має вірусний гепатит С, це — приблизно 1 млн 517 тис. осіб. Більшість не знає про свій діагноз і не отримує лікування. За даними Центру громадського здоров’я, з таким діагнозом зареєстровані 82 654 людини.

  З вірусним гепатитом В живе 1,35% населення, це приблизно — 559 341 особа. Проте офіційно діагноз зареєстрований лише у 18 433 людей. Значна частина пацієнтів не отримує лікування через незнання свого гепатит-статусу.

 • Пройшов відкритий чемпіонат з Косікі карате

   Минулої суботи, 11 грудня, у місті Попасна пройшов відкритий чемпіонат міста з Косікі карате. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Лисичанська та Попасної. Хлопці та дівчата демонстрували свої вміння у розділах Ката та Куміте. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  Ката

  • І місце — Дмитро Морозов, Віталій Олійник, Олександра Капленко, Мирослава Борлова, Юлія Удоденко;
 • «Щаслива дитина — квітуча Україна»

   Під такою назвою пройшов Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка у м. Кропивницький, в якому взяли участь 11 учнів Новодружеської дитячої школи мистецтв.

  За результатами конкурсу Вікторія Капінус з роботою «Новий друг» та Христина Шетілова з роботою «Ангел миру» стали переможцями.

  Юні талановиті художники нагороджені дипломами та подарунками від організаторів, а викладачі Дар’я Карзіна та Олена Сєльчонок — подяками.

 • 1-2 та 7-9 січня пункти щеплення та Центр масової вакцинації працювати не будуть

   Шановні мешканці Лисичанської міської територіальної громади!

  Нагадуємо! На території Лисичанської міської територіальної громади працюють стаціонарні пункти щеплення та Центр масової вакцинації від COVID-19.

  У новорічні свята пункти щеплення та Центр будуть працювати за встановленим графіком з 08:00 до 18:00 окрім 1-2 та 7-9 січня.

 • ГО «Еко-розвиток» запрошує до участі у громадських слуханнях

   Шановні мешканці Лисичанської міської територіальної громади!

  Громадська організація «Еко-розвиток» запрошує взяти участь у громадських слуханнях, які відбудуться 22 грудня з 13:00 до 15:00 на онлайн платформі ZOOM.

  Мета заходу — залучення всіх зацікавлених сторін до обговорення на тему «Техніко-економічний аналіз вугільного сектору в Донецькій і Луганській областях, включаючи техногенне навантаження на території вугільних шахт та прилеглих населених пунктів, з використанням методики оцінювання екологічних загроз та ризиків регіону за допомогою інноваційних цифрових, аерокосмічних технологій та експертних оцінок».

 • Вихованки міської ДЮСШ — призери відкритого чемпіонату з гімнастики спортивної

   Минулого тижня, 9 та 10 грудня, відбувся відкритий чемпіонат міста Сєвєродонецьк з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Бахмута, Слов’янська та Попасної.

  Серед призерів змагань і вихованки міської ДЮСШ. Так у програмі 3-го юнацького розряду І місце посіла Аліса Бережна.

 • Чи можна вводити кілька вакцин одночасно?

  Одночасне введення кількох вакцин або використання багатокомпонентних (тих, які захищають від кількох хвороб) — це нормальна світова практика. Віруси, що містяться у вакцинах, значно ослаблені й не можуть перевантажити імунну систему. Дитина піддається значно більшому навантаженню на імунітет, коли хворіє на застуду або ангіну, ніж від вакцин.

 • 21 грудня - засідання конкурсної комісії з добору директора КЗ "Лисичанський міський краєзнавчий музей"

  ПОВІДОМЛЕННЯ

  м. Лисичанськ, 13 грудня 2016 року

  Відділ культури Лисичанської міської ради повідомляє, що друге засідання конкурсної комісії з добору директора комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей» відбудеться 21 грудня 2016 року о 10-00 у приміщенні комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей» за адресою пр. Перемоги, буд. 94

  Відповідальна особа: секретар конкурсної комісії Піскун Ольга Григорівна, тел. 73408.

  Начальник відділу культури Л.В. Ткаченко

 • Олександра Шабрацька лауреат Міжнародного фестивалю талановитої молоді «Миколайські зірки – 2021»

  Учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Олександра Шабрацька отримала Диплом лауреата ІІІ ступеня Міжнародного фестивалю талановитої молоді «Миколайські зірки — 2021».

  Захід відбувся дистанційно. Підготували учасницю викладач Олена Сергєєва та концертмейстер Ольга Демченко.

  Вітаємо та бажаємо нових успіхів!

  Відділ культури Лисичанської міської ВЦА

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 20 по 26 грудня

   З 21 грудня по 21 січня в міському краєзнавчому музеї працюватиме виставка новорічних ялинкових прикрас минулого століття.

  21 грудня о 16:00 у клубі смт. Вовчоярівка розпочнеться майстер-клас з віконного артдизайну «Новорічна свіжість».

  22 грудня об 11:00 в бібліотеці-філії для дітей № 7 проходитиме артзустріч з місцевою художницею Тетяною Тамбашовою «Візит до майстерні художника», а о 15:00 в бібліотеці-філії для дітей № 10 — майстер-клас з витинанки «Розсипає зима сніжинки із зимової торбинки».

 • Громади отримають майже 27 млрд грн на компенсацію різниці в тарифах та погашення боргів ТКЕ

  2 грудня Верховна Рада України ухвалила зміни до Державного бюджету на 2021 рік, (законопроекти № 6298 та № 6297) якими, зокрема, передбачено:

  — виділення 512,3 млн грн дотації для територіальних громад, індекс податкоспроможності яких менше 0,9;

  — спрямування громадам 26,9 млрд грн субвенції на погашення заборгованості з різниці в тарифах.

 • Вітаємо переможців відкритого обласного турніру з боротьби греко-римської

  Минулої п’ятниці, 10 грудня, в міській ДЮСШ пройшов відкритий обласний турнір з боротьби греко-римської, присвячений пам’яті воїна-афганця, Героя пожежної служби Сергія Карасьова.

  В змаганнях взяли участь спортсмени Луганщини. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Данило Власенко (50 кг), Данило Гаврилов (50 кг), Артем Декін (58 кг), Іван Івченко (63 кг), Артем Зябля (110 кг), Андрій Земляний (80+кг);

 • Чому важливо вакцинувати дітей від туберкульозу?

  Україна входить до десяти країн світу з найбільшою кількістю випадків захворювань на туберкульоз серед населення. Кожен п’ятий хворий на туберкульоз не знає про свою хворобу і не звертається по медичну допомогу.

  За даними Центру медичної статистики Міністерства охорони здоров’я України, упродовж 2020 року кількість людей, у яких вперше виявили туберкульоз (у тому числі з рецидивами), становила 17,5 тис. або 42,2 особи на 100 тис. населення. За жовтень 2021 року діагноз туберкульоз встановили 1 554 людям.

 • Хореографічний колектив «Задоринки» посів ІІ місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі

  Хореографічний колектив «Задоринки» Лисичанського міського Палацу культури під керівництвом Лідії Науменко з композицією «Дівчина весна» посів ІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного та вокального мистецтва «Новорічний зорепад».

  Учасники нагороджені грамотами, медалями та сертифікатом на участь у літньому фестивалі, а керівник колективу Лідія Науменко — Диплом за професійну плідну працю та вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва.

 • Увага! Тимчасово призупинений рух тролейбусів

  Шановні мешканці міста Лисичанськ!

  Сьогодні, 14 грудня, тимчасово призупинений рух тролейбусів.

  Після усунення техничних несправностей рух буде поновлено.

  Вибачаємося за тимчасові незручності.

  КП «Електроавтотранс»

 • Анонс заходів до Дня Святого Миколая

  14 грудня запрошуємо відвідати:

  об 11:00 майстер-клас «Миколайчик своїми руками» — в бібліотеці для дітей № 1;

  — о 12:00 арт-програму «Лист в Лапландію. Мрії збуваються на Новий рік» — в Палаці культури «Діамант».

 • Міфи про рутинні щеплення

 • Пройшов відкритий міський турнір зі стрибків на батуті

   Минулої неділі, 5 грудня, в міській ДЮСШ пройшов відкритий міський турнір серед юнаків та дівчат різних вікових груп зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). У змаганнях взяли участь спортсмени з Лисичанська та Сєвєродонецька. Вихованці міської ДЮСШ здобули перемоги в наступних категоріях:

  Програма КМС

  • І місце — Сергій Кошарний;
  • ІІ місце — Кирило Поджарий;
  • ІІІ місце — Іван Шатрук.
 • Відбувся ХІІ відкритий конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах ім. В.М. Панфіла

  У неділю, 19 грудня, учні мистецьких шкіл м. Лисичанська дистанційно взяли участь у ХІІ відкритому конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах серед учнів шкіл естетичного виховання ім. В.М. Панфіла, який проходив у м. Сєвєродонецьк.

  За результатами конкурсу І місце посіли — Олександра Воєвудська (Лисичанська ДШМ №1, викладач Валентина Вяземська, концертмейстер Вікторія Матушкіна) та Злата Бабакіна (Лисичанська ДМШ №2, викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Катерина Козлова).

 • Роботодавцям щодо укладання колективних договорів

   Основними законодавчими актами, які регулюють порядок та умови укладання колективних договорів є Кодекс законів про працю України (далі — КЗпП) та Закон України «Про колективні договори і угоди». Також при укладанні колективного договору необхідно брати до уваги положення та вимоги низки законодавчих актів, якими регулюються виробничі, трудові та соціально-економічні відносини, а саме: Закони України «Про відпустки», «Про оплату праці», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», «Про охорону праці» тощо.

 • Анонс заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  14 грудня відбудуться наступні заходи:

  — о 13:00 — у клубі с. Шипилівка — відеоперегляд «Зона відчуження»;

  — о 14:00 — у клубі смт Вовчоярівка — тематичний вечір «Трагедія Чорнобиля»;

 • Вітаємо Едема Мельасанова з перемогою на Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо

   Лисичанський спортсмен Едем Мельасанов (60кг) виборов І місце на Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо «На честь 83-ї річниці заснування САМБО», який пройшов 5 грудня в місті Харків.

  У змаганнях взяли участь понад 300 юнаків та дівчат 2009-2010 та 2011-2012 р.н. з Харківської, Полтавської, Донецької, Луганської, Сумської, Дніпропетровської областей та міста Києва.

 • Що таке дифтерія? Чому дорослим важливо вакцинуватися кожні 10 років

   Дифтерія — це гостре інфекційне захворювання, що передається переважно повітряно-крапельним шляхом. Проте можлива і передача через предмети побуту (посуд, іграшки). Коли дифтерійна бактерія потрапляє в дихальну систему людини, вона виробляє токсин, який блокує синтез білка в клітинах, у результаті виникають тяжкі функціональні та структурні зміни, інколи несумісні з життям.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за ноябрь 2014 года

 • «Мої улюблені казки»

  Під такою назвою 17 грудня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки робіт учнів художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1. Увазі відвідувачів представлено близько 30 творчих робіт на теми відомих казок.

 • Запрошуємо юридичних та фізичних осіб взяти участь в обговоренні містобудівної документації - проєкту генерального плану м. Лисичанськ

  Управління будівництва та архітектури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації запрошує юридичних та фізичних осіб взяти участь в обговоренні містобудівної документації - проєкту генерального плану міста Лисичанськ та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

  Детальніше ознайомитися з проєктом містобудівної документації можна в управлінні будівництва та архітектури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 13 по 19 грудня

  Нагадуємо, що до 19 грудня триває міський онлайн-конкурс патріотичних флешмобів на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/smslisichansk відділу молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА.

  12 грудня о 12:00 бібліотека-філія сімейного читання № 2 запрошує долучитись до Дня сімейного відпочинку «Світ захоплень моєї родини».

  14 грудня о 15:30 в GC-HUB міського ПК проходитиме перегляд мультфільму «Фердинанд».

 • Лисичанські спортсмени – серед переможців чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

   Сьогодні, 6 грудня, в місті Харків завершився чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн, який тривав з 3 грудня.

  У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з Харківської, Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Полтавської та Луганської областей.

 • Відбулося танцювальне шоу «Сяйво «Престижу»

   Учора, 16 грудня, в Лисичанському Палаці культури «Діамант» відбулося танцювальне шоу «Сяйво «Престижу» від хореографічного колективу «Престиж» під керівництвом Інни Узлякової.

  Разом із своїми вихованцями пані Інна підготувала для глядачів справжнє свято, під час якого танцівники показали свої найкращі шоу-номери з акробатичного рок-н-ролу.

 • Лисичанською міською військово-цивільною адміністрацією подовжено термін прийому пропозицій щодо придбання житла до 17 грудня 2021 року включно

  Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація повідомляє про намір придбати на вторинному ринку житло, а саме — однокімнатну квартиру (бажано оснащену меблями та побутовою технікою) в межах Лисичанської міської територіальної громади в місці з розвиненою зовнішньою інфраструктурою.

 • Дарина Степаненко — срібний призер Міжнародного турніру з легкої атлетики

   Лисичанська легкоатлетка Дарина Степаненко взяла участь у 64-му Міжнародному турнірі з легкої атлетики, який пройшов з 2 по 4 грудня в місті Брест (Білорусь), та посіла ІІ місце у змаганнях з бігу на 60 метрів.

  Дарина нагороджена грамотою та медаллю.

  Підготував спортсменку Віталій Ляшенко.

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 6 по 12 грудня

  6 грудня о 15.00 ПК «Діамант» запрошує долучитись до години спілкування «Важливість волонтерської допомоги» за участі волонтерки Валентини Ходус.

  7 грудня о 14.00 в ПК «Діамант» розпочнеться медіа-зустріч із лікарем-волонтером Дмитром Залеським «Якісна медична допомога — запорука сильної армії», а о 15.00 в молодіжному хабі «Freedom-hub» ПК ім.В.М. Сосюри — Quizizz гра з використанням цифрових гаджетів.

  8 грудня о 12.00 в бібліотеці-філії для дітей № 7 проходитиме зустріч учнівської молоді з правоохоронцями «Шляхи протидії торгівлі людьми».

 • Скарбничка хореографічного колективу «Street dance» поповнилася новими перемогами

   Минулими вихідними, 11 та 12 грудня, учасники зразкового хореографічного колективу «Street dance» Палацу культури «Діамант» взяли участь у V рейтинговому турі чемпіонату України з сучасної хореографії «Триумф», який відбувся у м. Київ.

  Як завжди юні лисичани привезли у рідне місто безліч нагород, серед яких 30 золотих медалей, 16 — срібних, 6 — бронзових та одну нагороду Гран-прі.

 • Про випадки, що стосуються профілю газового господарства, повідомляти на номер 067-640-71-33

  У зв’язку з відсутністю телефонного зв’язку та з метою уникнення аварій та аварійних ситуацій Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» звертається з проханням повідомляти про випадки, що стосуються профілю газового господарства, на мобільний телефон аварійно-диспетчерської служби 067-640-71-33.

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

   

 • Анонс заходів до Дня Збройних Сил України

  6 грудня відбудься наступні заходи:

  — о 13.00 святковий концерт «Наші захисники» в ПК «Діамант»;

  — о 14.00 тематичний вечір «Героїв стежина — від батька до сина» у клубі смт. Вовчоярівка;

  — о 15.00 спортивно-ігрова програма «Я майбутній захисник Вітчизни» у клубі смт. Білогорівка;

  — о 16.00 святковий концерт «Величне ім’я — Вкраїни захисник» у клубі с. Шипилівка.

  З 6 по 19 грудня відділ молоді та спорту запрошує долучитись до Міського онлайн-конкурсу патріотичних флешмобів на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/smslisichansk.

 • Лисичанин Олександр Токарєв успішно пройшов навчання у відеолабораторії 3.0

   Працівник «BIBLIOHUB» Лисичанської центральної бібліотеки Олександр Токарєв успішно пройшов навчання у відеолабораторії 3.0 для початківців від операторів та монтажерів медіагрупи «Накипіло».

  Захід відбувся з 11 по 13 грудня у м. Харків. Учасниками навчання стали 8 представників з України та Європи: журналісти, телеведучі та активісти.

 • Увага! Спостерігається погіршення якості води

  Шановні мешканці смт. Вовчоярівка, Мирна Долина, Малорязанцеве, с. Лисичанський, Лоскутівка та Підлісне!

  Станом на ранок 5 грудня 2021 року спостерігається погіршення якості води у джерелі водопостачання (р. Сіверський Донець), а саме: поява стороннього запаху.

  У зв’язку з цим КП «Попаснянський районний водоканал» рекомендує утриматися від використання води в питних потребах до встановлення причин такого погіршення та усунення його наслідків.

  КП «Попаснянський районний водоканал»

 • Вітаємо юних лисичан – переможців фестивалю-конкурсу мистецтв «Осінні мелодії»

   Наприкінці листопада учасник зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» Тимофій Кушпіль та учасник народної театр-студії «Лімпопо» Іван Радченко взяли участь у XIII Всеукраїнському дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Осінні мелодії», який відбувся в рамках проєкту «Творчий шанс».

 • Шановні мешканці м. Новодружеськ!

   У зв’язку з проведенням планових робіт Лисичанським енергоуправлінням Луганської філії ДП «Регіональні електричні мережі» на КПЛ-6кВ ПС-35кВ «Новодружеська» – ПС-6кВ «Томашовська» з 13 по 15 грудня 2021 року з 08.00 до 16.00 буде знеструмлено буд. 48 по вул. Грушевського у м.Новодружеськ.

  Лисичанське енергоуправління Луганської філії ДП «Регіональні електричні мережі»

   

 • «Музична палітра 2021»

  Під такою назвою минулої п’ятниці, 10 грудня, на базі Лисичанської дитячої музичної школи № 2 відбувся VІ міський конкурс виконавської майстерності серед учнів мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

  Цього року у конкурсі всього взяли участь 93 учасники, з яких 79 солістів та 14 художніх колективів.

 • Про тимчасове відключення газопостачання у с. Павлоград

  З 08.00 з 2 по 3 грудня поточного року, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, буде тимчасово відключено від газопостачання 92 абонента вул. Червона селища Павлоград.

  Відновлення газопостачання буде здійснюватися після ремонту та за умови виконання Правил безпеки систем газопостачання.

  Лисичанське МРУЕГГ

 • «Творча майстерня»

   З 26 листопада по 5 грудня творчі роботи викладачів образотворчого мистецтва Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 Вікторії Козій, Євгенії Золенко та Анни Петухової були представлені на виставці робіт художників під назвою «Творча майстерня».

 • Відбувся конкурс соціального плаката «Україна, в якій я хочу жити»

  Минулого вівторка, 7 грудня, учні та викладачі мистецьких шкіл, читачі та працівники бібліотек Лисичанської міської територіальної громади взяли участь у конкурсі соціального плаката «Україна, в якій я хочу жити» у м. Сєвєродонецьку.

  За результатами конкурсу Диплом переможця отримали:

  – Вероніка Сілічева, читачка бібліотеки-філії для дітей №7, з роботою «Україна – квітуча та сильна»;

 • Лисичанські учні – учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Осінні мелодії»

  Учні відділу оркестрових інструментів Лисичанської дитячої музичної школи № 2 взяли участь у Всеукраїнському дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Осінні мелодії», який відбувся наприкінці листопада у м. Харкові.

  За висновками журі, до складу якого увійшли заслужені діячі мистецтв України, у номінації «Інструментальне мистецтво: скрипка» у віковій категорії молодші-ІІ, посіли ІІ місце:

  • –  Олександра Шабрацька (концертмейстер Ольга Демченко),
  • –  Елеонора Денищенко (концертмейстер Віра Кузьміна).
 • Лисичанські художники – учасники Всеукраїнського фестивалю творчості «Барви життя»

  Минулої п’ятниці, 3 грудня, учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Анастасія Лящук та викладач образотворчого мистецтва Вікторія Козій взяли участь у Всеукраїнському фестивалі творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

  Захід відбувся з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у місті Київ у Національному центрі «Український дім».

 • До уваги мешканців міста Лисичанськ, керівників підприємств, установ, організацій різних форм власності, фізичних осіб - підприємців

   Управлінням житлово-комунального господарства розроблено проєкт розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області «Про організацію благоустрою на території м. Лисичанська», який наразі оприлюднено на офіційному сайті ВЦА м. Лисичанська в розділі «Військово-цивільна адміністрація» - «Проєкти розпоряджень».

  Шановні мешканці міста Лисичанськ, керівники підприємств, установ, організацій різних форм власності, фізичні особи - підприємці!

  Просимо ознайомитись із пропонованим проєктом та надати управлінню житлово-комунального господарства свої зауваження або пропозиції в термін до 15.01.2021 року на електронну адресу [email protected] .

  УЖКГ ВЦА м. Лисичанська

 • Сходи до залізничного вокзалу відновлено

  Нещодавно, у своєму інтерв’ю, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка анонсував відновлення сходів до залізничного вокзалу, що по вул. Р. Малиновського, до завершення 2021 року.

  Як зазначав Олександр Сергійович, було чимало звернень від мешканців та гостей громади, щодо їх незадовільного стану, складності пересування та відсутності освітлення.

  Наразі реконструкцію сходів завершено. Роботи проводилось із застосуванням якісних будівельних матеріалів.

 • Лисичанська міська ВЦА закликає пасічників та сільськогосподарських виробників взяти участь в анкетуванні!

  Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку (Світовий Банк) підписали Угоду про позику в розмірі 100 мільйонів доларів США на реалізацію проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)».

  Ціль проєкту полягає в покращенні транспортної сполучуваності та підтримці відновлення сільськогосподарської галузі на територіях, які постраждали від збройної агресії РФ.

  На теперішній час проводиться анкетування для подальшої розробки моделі розвитку сільськогосподарських кластерів на рівні громад з метою збільшення доходів малих та середніх виробників, яка впроваджуватиметься Проєктом 3В «Східна Україна: возз’єднання, відновлення, відродження» в Луганській області. Дослідження здійснюватиметься за підтримки Цільового фонду багатьох партнерів з відновлення та розбудови миру в Україні. Результатом цього дослідження стане розробка Стратегії створення кластерів та подолання існуючих бар’єрів розвитку сільського господарства Луганської області.

 • «Квітка душа – 2021»

   Під такою назвою проходив Регіональний онлайн-конкурс вокального сольного співу у Лисичанському міському Палаці культури, присвячений пам’яті Ірини Томко, який завершився 4 грудня.

  Учасники змагалися у номінації «Естрадний вокал» у чотирьох вікових категоріях: 6 – 9 років, 10 – 13 років, 14 – 17 років, 18 – 25 років. Свої відео-виступи надіслали конкурсанти з міст Одеса, Київ, Сватове, Рубіжне, Привілля, Новодружеськ, Новопсков, Новоайдар, Станиця Луганська, Старобільськ та Лисичанськ.

 • Лисичанськ долає наслідки негоди

  За минулу добу у нашому місті суттєво погіршились погодні умови, що значно ускладнило роботу міських комунальних служб.

  Для ліквідації наслідків негоди на території Лисичанської територіальної громади протягом доби було задіяно 12 одиниць дорожньо-прибиральної техніки, що належить комунальним підприємствам міста.

  Очищено близько 500 км. проїжджої частини від снігу, оброблено протиожеледними матеріалами близько 8100 м2 доріг та використано близько 27 т. протиожеледних матеріалів.

 • Працівники культури Лисичанської міської територіальної громади завершили навчання у Дніпрі

  Минулий вівторок, 30 листопада, став завершувальним у навчанні працівників культури Лисичанської міської територіальної громади в рамках обміну досвідом у Дніпрі.

  Навчання відбувалося за двома локаціями — для бібліотекарів та для клубних працівників.

  Отже, фахівчинь Лисичанської центральної бібліотеки зустрічали у Дніпровській міській центральній бібліотеці, де було проведено «АНТИ ТРЕНІНГ: NEформальне спілкування NEформатних людей».

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за ноябрь 2013 года

   

   

   

   

   

 • 25 грудня - Різдво Христове

 • Запрошуємо відвідати виставку в Лисичанському міському краєзнавчому музеї

  Вчора, 1 грудня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація плакатної фотодокументальної виставки «Зимова війна — історичні паралелі радянської агресії в Фінляндії та російської агресії в Україні», яка триватиме до 25 грудня.

 • Відбулося громадське обговорення генерального плану м. Лисичанська

  Сьогодні, 24 грудня, відбулося громадське обговорення проєкту «Виконання комплексу містобудівних послуг з розробки генерального плану м. Лисичанськ Луганської області» за участі заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна.

  В обговоренні взяли участь представники розробника проєкту — Державного підприємства Український державний науково-дослідний інститут проєктування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя, посадові особи Лисичанської міської ВЦА та громадськість міста.

 • Підведено підсумки міської дослідницької конференції учнів мистецьких шкіл «Українське мистецтво»

   Минулого тижня, 24 листопада, відбулася дистанційно міська дослідницька конференція учнів мистецьких шкіл «Українське мистецтво», в якій взяли участь 9 учнів мистецьких шкіл Лисичанської міської територіальної громади.

  За результатами конференції учні нагороджені дипломами:

  — за глибоке та повне розкриття теми:

  • – Валерія Бритік — учениця Лисичанської дитячої музичної школи №2, викладач Наталія Самотохіна;
  • – Ірина Бакай та Аліна Черкасова — учениці Новодружеської дитячої школи мистецтв, викладач Сергій Мєнін;
  • – Інна Гажинська — учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв №1, викладач Ірина Кабанова;
 • Олександр Заїка привітав молодих науковців громади

  Сьогодні, 24 грудня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка та його заступник Євген Наюк привітали талановитих молодих науковців громади — переможців та учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

  «Я пишаюсь вами! Ваша праця та наукові досягнення створюють позитивний імідж Лисичанської міської територіальної громади на всеукраїнському рівні», — наголосив очільник громади та підкреслив, що Лисичанська міська ВЦА й надалі сприятиме розвитку освіти громади та підтримуватиме обдаровану молодь.

 • Представники «BIBLIOHUB» Лисичанської центральної бібліотеки – учасники Всеукраїнського тренінгу

   Минулого тижня, з 24 по 26 листопада, представники «BIBLIOHUB» Лисичанської центральної бібліотеки Владислав Кособук та Марина Радюшина взяли участь у Всеукраїнському тренінгу, який пройшов у с.Карапиші Київської області.

  На початку заходу присутніх привітала заступник міністра молоді та спорту України Марина Попатенко та розповіла про вагомі кроки держави на шляху розвитку молодіжної політики. Звертаючись до учасників тренінгу, пані Марина мотивувала підтримувати молодіжний рух в Україні, що важливо для розбудови міцної держави.

 • 24 грудня — День працівників архівних установ

 • Відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській ВЦА

  Сьогодні, 23 грудня, відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі — Лисичанська міська ВЦА) під головуванням голови комісії Станіслава Мосейко.

  Під час засідання розглянуто 15 протоколів та притягнуто до адміністративної відповідальності 14 осіб з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу на суму 5875 грн.

 • Представники трудового архіву Лисичанської міської територіальної громади відзначені обласними нагородами

   Сьогодні, 23 грудня, напередодні Дня працівників архівних установ в Луганській обласні державній адміністрації відбувся урочистий захід.

  Зі словами пошани до тих, хто присвятив своє життя архіву, щоденною клопіткою працею дбайливо зберігав кожний документ, пам’ять поколінь, їх традиції та звичаї звернулася заступниця голови облдержадміністрації Катерина Безгинська та вручила відзнаки.

 • Олександр Заїка привітав спортивну спільноту громади

  Сьогодні, 23 грудня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка та його заступник Олег Калінін привітали спортивну спільноту громади з досягненнями та здобутками у 2021 році.

  Також Олександр Сергійович подякував кожному тренеру та спортсмену за їх силу волі, витримку та прагнення до перемоги, за створення позитивного іміджу громади.

  «Я пишаюся вами. Завдяки вам місто Лисичанськ відоме не тільки в Україні, але й за її межами. Не зупиняйтеся на досягнутому. Тільки вперед!», — наголосив очільник громади.

 • Талановита молодь Луганщини виступала у супроводі академічного симфонічного оркестру

  Сьогодні, 22 грудня, заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін разом з начальником відділу культури Людмилою Ткаченко взяли участь в обласній культурно-мистецькій акції «Сяйво таланту».

  До акції долучились й талановиті представники Лисичанської міської територіальної громади: Іван Лисенко з концертною п’єсою для сопілки, Ярослава Дайнеко з піснею «Все одно/Let it go» (пісня Ельзи з анімаційного фільму «Холодне серце») та дует саксофоністів Іван Лисенко та Леонід Матушкін з композицією «Привіт, рок-н-рол» (Лисичанська дитяча школа мистецтв № 1).

 • Зі святом Святого Миколая привітали неповнолітніх засуджених в Лисичанському МВ КВІ УДПтСУ в Луганській області

  19 грудня в Україні святкують День Святого Миколая. За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, і вчаться в святого бути милосердними.

  На обліку в Лисичанському МВ КВІ перебуває чотири неповнолітніх засуджених. З метою перевиховання та виправлення неповнолітніх засуджених, 19 грудня на базі методичного кабінету Лисичанського МВ КВІ відбувся виховний захід, присвячений цьому святу.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за ноябрь 2012 года

   

   

   

   

   

 • О работе коммунальных предприятий города за 11 месяцев 2011 года

  За 11 месяцев 2011 г. за средства, выделенные из городского бюджета, коммунальными предприятиями города выполнены следующие работы:

  КП «Лисичанский Дорремстрой»

  • по содержанию дорог на сумму 687,9 тыс. грн.
  • по содержанию тротуаров на сумму 503,9 тыс. грн.
  • по текущему ремонту дорог в объеме 13,1 тыс.м2 на сумму 1 406,8 тыс.грн.
  • по капитальному ремонту дорог в объеме 10,6 тыс.м2 на сумму 1 162,3 тыс. грн.
  • Розглянуто стан зайнятості населення та погашення заборгованості із заробітної плати

    Вчора, 21 грудня, відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна.

   У роботі комісії взяли участь керівники комунальних підприємств Електроавтотранс, Лисичанський Шляхрембуд, Комунальник, Лисичанськтепломережа та АТ «Лисичанськвугілля».

  • Розглянули питання безбар’єрності на території Лисичанської міської територіальної громади

    Сьогодні, 21 грудня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації пройшло засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури (далі — Комітет) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна.

   На засіданні заслухали доповіді про виконання Плану роботи Комітету на 2021 рік та наданих доручень представників управління житлово-комунального господарства, а також господарського та транспортного забезпечення. Окрім того Комітет заслухав звіти відділу культури та охорони здоров’я.

  • Про роботу громадської комісії з житлових питань

   Сьогодні, 21 грудня, відбулось засідання громадської комісії з житлових питань під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Олега Калініна.

   Громадською комісією розглянуто та ухвалено:

   — зарахувати на квартирний облік у загальну чергу та чергу першочерговиків — 2 осіб;

   — включити до списку позачергового одержання жилих приміщень — 3 осіб;

  • Олександр Заїка взяв участь в урочистому відкритті пам'ятного вірменського хачкара

   Сьогодні, 21 грудня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка взяв участь в урочистому відкритті пам’ятного вірменського хачкара — символу пам’яті вірмен та українців, які загинули під час трагічних подій, що пережили обидва народи у минулому столітті.

   Право урочисто відкрити пам’ятний вірменський хачкар було надано голові Луганської обласної державної адміністрації — керівнику обласної ВЦА Сергію Гайдаю, голові громадської організації «Спілка вірмен Луганщини» Сержу Арусханяну та його заступнику Давіду Мкртчяну, керівникам Сєвєродонецької та Лисичанської міських ВЦА Олександру Стрюку та Олександру Заїці.

  • У Лисичанську відкрили головну ялинку (фоторепортаж)

   Вчора, 19 грудня, Святий Миколай разом зі своїми помічниками завітали на відкриття головної ялинки Лисичанської міської територіальної громади. Малеча та дорослі разом з казковими героями, запальними танцями та піснями розпочали новорічні та різдвяні свята.

  • Надано допомогу дружині померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

    Минулого тижня, 16 грудня, відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги сім’ям, у випадку втрати годувальника із числа ліквідаторів аварії на ЧАЕС, евакуйованих та потерпілих (далі — Комісія) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка.

   Під час засідання розглянуто та погоджено питання про надання матеріальної допомоги дружині померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

  • Розглянуто стан забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду

    Сьогодні, 17 грудня, начальник архівного відділу Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олена Гайдук взяла участь у нараді, проведеній Державним архівом Луганської області в режимі відеоконференцзв’язку.

  • Відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Сьогодні, 17 грудня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося останнє в цьому році засідання експертної комісії архівного відділу.

   Під час засідання розглянуто зведені номенклатури справ на 2022 рік Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, Алчевського відділу державної виконавчої служби в Алчевському районі Луганської області та Трудового архіву Лисичанської територіальної громади.

  • Доньку загиблого захисника України Поліну Матус привітали з Днем Святого Миколая

    Сьогодні, 17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євген Наюк разом з начальником управління освіти Тетяною Худобою відвідали родину загиблого захисника України Олександра Матуса.

  • Олександр Заїка привітав вихованців дитячих будинків сімейного типу та ЦСПР з Днем Святого Миколая

   Серед зимових календарних свят, День Святого Миколая займає особливе місце. Цей день дарує дітям сімейний затишок, подарунки та, звичайно, передноворічні дива.

   Тож сьогодні, за доброю традицією, без уваги та подарунків від Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації не залишися вихованці дев’яти дитячих будинків сімейного типу та Центру соціально-психологічної реабілітації (ЦСПР).

  • У Лисичанську розглянули питання щодо особистих прав та інтересів повнолітніх недієздатних осіб

    Учора, 16 грудня, відбулося засідання Ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі — Опікунська рада) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка.

   В ході засідання розглянуті питання щодо особистих прав та інтересів повнолітніх недієздатних осіб та прийняті відповідні рішення.

  • Про призначення компенсації за належні для отримання жилі приміщення

    Учора, 16 грудня, відбулося засідання комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка.

   Під час засідання переглянуті раніше прийняті рішення про призначення грошової компенсації за нововиявленими обставинами відповідно до пункту 5 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280 (далі — Порядок).

  • Зі святом Святого Миколая привітали неповнолітніх засуджених

   На обліку в Лисичанському міському відділі кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби (МВ КВІ УДПтС) України в Луганській області перебуває 6 неповнолітніх засуджених.

   З метою перевиховання та виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних злочинів, 18 грудня поточного року в Лисичанському МВ КВІ відбувся виховний захід, присвячений Дню Святого Миколая. Неповнолітні засуджені прослухали лекцію-ознайомлення зі святом Святого Миколая та наприкінці свята отримали подарунки, надані міською організацією Товариства Червоного Хреста України.

   Інспектор Лисичанського МВ КВІ капітан вн. служби Шаммієва Н.В.

  • У Лисичанську відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

    Учора, 16 грудня, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги (далі — комісія) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка.

   В ході засідання розглянуто та погоджено 24 заяви громадян щодо надання одноразової грошової допомоги коштом бюджету Лисичанської міської територіальної громади на загальну суму 18,1 тис. грн.

  • Студенти пільгових категорій отримали подарунки до Дня Святого Миколая

   Сьогодні, 16 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, відділ молоді та спорту Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації привітав зі святом студентів пільгових категорій.

   Цього року солодкі подарунки отримали 349 студентів восьми фахових передвищих навчальних закладів та професійних ліцеїв.

   Відділ молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА

  • О работе коммунальных предприятий города за 11 месяцев 2012 года

   За 11 месяцев 2012 г. коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   • по содержанию дорог на сумму 390,2 тыс. грн.
   • по содержанию тротуаров на сумму 237,1 тыс. грн.
   • по капитальному ремонту дорог на сумму 1874,9 тыс. грн.
   • по текущему ремонту дорог на сумму 572,2 тыс. грн.
   • Інсталяція у Лисичанську не дочекалась відкриття....

    Шановні мешканці територіальної громади!

    Інсталяція у Лисичанську не дочекалась відкриття....

    Вчора, 15 грудня, на центральній площі Лисичанська, на місці усім набридлого «холодильника», було встановлено інсталяцію «Я люблю Лисичанськ».

    Днями було заплановано її урочисте відкриття. Але.... Не судилося...

    Вже зранку комунальники побачили понівечені та забруднені елементи конструкції. Плівка, що захищала кожну букву, була зірвана. На місці події спостерігалися залишки святкування.

    Дуже прикро, що у когось було свято, але, на жаль, не для всіх.

    Як можна побачити з відео, деякі члени нашої громади більш за все люблять тільки себе, та задовольняють свої бажання та бажання своїх близьких.

    Цим жахливим вчинком обурені усі, хто доклав чимало зусиль до виготовлення та встановлення цієї інсталяції.

   • Про роботу Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності

     Учора, 15 лютого, відбулося засідання Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності (далі — Рада) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільній адміністрації Олега Калініна.

   • Олександр Заїка взяв участь в урочистому відкритті частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування

    Сьогодні, 16 грудня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка взяв участь в урочистому відкритті частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області.

    Від імені Лисичанської міської територіальної громади та від себе особисто Олександр Сергійович подякував фахівцям, які брали участь у розмінуванні, а також зазначив важливість їх роботи для підвищення рівня безпеки населення та приведення у безпечний стан ділянок сільськогосподарського призначення.

   • Відбулася онлайн-презентація «Концепції креативного перетворення м.Лисичанська»

     Сьогодні, 15 грудня, в приміщенні Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації відбулася онлайн-презентація «Концепції креативного перетворення м. Лисичанська».

    До заходу долучилися представники структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації, члени робочої групи із креативного перетворення м. Лисичанська та ініціативні групи міста.

   • 68-и внутрішньо переміщеним особам призначено (відновлено) соціальні виплати

    Сьогодні, 15 грудня, відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

    Засідання пройшло під головуванням заступника начальника управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Вікторії Яковлєвої.

    На засіданні комісії було розглянуто 68 заяв внутрішньо переміщених осіб щодо призначення (відновлення) різних видів державної соціальної допомоги, житлової субсидії тощо. За результатами розгляду заяв та наданих документів комісією прийняті позитивні рішення

   • «Добрі сусіди — одна країна»

     Сьогодні, 15 грудня, в приміщенні Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації відбулася навчальна компанія на тему «Удосконалення програм розвитку ОСББ м. Лисичанська» у рамках ініціативи «Добрі сусіди — одна країна».

    У навчанні взяв участь заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Олега Калінін та її профільні спеціалісти з питань створення та функціонування ОСББ, управителі багатоквартирних будинків та представники ОСББ міста.

    Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА

   • 15 грудня - День працівників суду

   • У Лисичанську вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

     Сьогодні, 14 грудня, в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка разом з членами громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» та представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Луганській області поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Землякам-чорнобильцям» і вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

   • Незабаром Новорічні свята...

    Палаци культури, клуби, шкільні та дитячі установи, оселі наших громадян прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій.

    У зв’язку з цим фахівці Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України Луганській області завітали до загальноосвітніх шкіл, де  нагадали адміністрації та вчителям головні вимоги правил пожежної безпеки під час підготовки і святкування Новорічних та Різдвяних свят.

   • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за ноябрь 2010 года

   • 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

     Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та мешканці Лисичанської міської територіальної громади!

    14 грудня день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та 35-ті роковини від дня катастрофи планетарного масштабу.

   • У місті та області тривають перевірки об'єктів з масовим перебуванням людей

     На Луганщині на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11 грудня 2019 року № 44 205/1/1/-19 рятувальники здійснюють позапланові перевірки 553 закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей. Окрім того, рятувальники проводять навчальні евакуації в закладах освіти та спеціальні навчання.  Станом на 20 грудня перевірено 32 об’єкта зазначеної категорії, в ході перевірок виявлено 541 порушення вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки за результатами перевірок  вручені відповідні матеріали. Наразі, у м. Лисичанськ, також тривають позапланові перевірки.

   • У Лисичанську розглянули питання протидії домашньому насильству

     Вчора, 09 грудня, відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі — Координаційна рада) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка.

    На порядку денному засідання розглядалися питання гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

   • Будьте обережні при використанні пічного опалення!

     Щорічно з настанням холодів зростає ймовірність виникнення пожеж. В опалювальний період люди починають інтенсивніше обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна кількість пожеж виникає по причині порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного опалення. Найгірше те, що в цих пожежах гинуть люди.

    В зв’язку з Державна служба з надзвичайних ситуацій м. Лисичанська ще раз нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки!

   • У Лисичанську проходить ХХ традиційний відритий обласний турнір з греко-римської боротьби пам'яті Сергія Карасьова

    Сьогодні, 10 грудня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка привітав учасників ХХ ювілейного обласного турніру з греко-римської боротьби, присвяченого пам’яті лисичанина, майстра спорту, воїна-афганця, Героя пожежної служби Сергія Карасьова.

    «Я дуже пишаюся, що мені випала честь відкривати ХХ ювілейний обласний турнір. Цей турнір — це повага та шана пам’яті Сергія Карасьова. Друзі, бажаю всім тільки перемоги. Тільки вперед», — зазначив Олександр Сергійович.

   • Рятувальники нагадали лисичанам основні правила пожежної безпеки у опалювальний період

    На початку грудня співробітниками Лисичанського міського управління та ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд у житловому секторі міста Лисичанськ.

    Лисичанам міста нагадали про необхідність регулярно стежити за станом електричної мережі та електричними побутовими приладами. В ході рейду співробітники ДСНС пояснювали мешканцям міста про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки при експлуатації печі на твердому палеві, і розповіли про найпоширеніші порушення від яких виникають пожежі. Також, звернули увагу мешканців на те що в ніякому разі не можна залишати вдома маленьких дітей без нагляду навіть на хвилини.

   • Відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській ВЦА

    Сьогодні, 9 грудня, відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі — Лисичанська міська ВЦА) під головуванням голови комісії Станіслава МОСЕЙКО.

    Під час засідання розглянуто 16 протоколів та притягнуто до адміністративної відповідальності 14 осіб з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу на суму 12818 грн.

   • Міський голова звітував перед громадою про свою роботу

     Вчора, 27 грудня, у Лисичанській міській раді відбувся звіт міського голови Сергія Шиліна про свою роботу перед територіальною громадою за 2019 рік.

   • ДСНС попереджає

    Причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної безпеки у побуті та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у житлових приміщеннях.

    Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

    Шановні мешканці міста, дотримуйтесь правил пожежної безпеки! У разі виявлення пожежі телефонуйте до Служби порятунку «101»

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

     

   • В Лисичанській міській ВЦА привітали військовослужбовців Збройних Сил України

    Сьогодні, 6 грудня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації привітали військовослужбовців з 30-ю річницею утворення Збройних Сил України.

    Щиро вітаю вас зі святом — Днем Збройних Сил України. Святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини проти збройної агресії, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій українського народу, — зазначив керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка, звертаючись до присутніх.

   • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    26 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

    Під час засідання комісією розглянуті питання призначення житлової субсидії в окремих випадках, визначених Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848), та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

   • Щодо зруйнованого пам'ятного знака жертвам єврейського населення

    Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади.

    Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація повідомляє, що пам’ятний знак жертвам єврейського населення, які загинули у місті Лисичанськ під час Другої світової війни, що розташований на міському цвинтарі «Зелений гай», було зруйновано внаслідок погодних умов.

    Наразі обстежено місце зруйнованого пам’ятного знаку, погоджено проєкт нового та замовлено його виготовлення.

    Незабаром, після виготовлення, новий пам’ятний знак буде встановлено на місці зруйнованого. 

     

   • У міській раді пройшло засідання комісії з питань ТЕБтаНС

     Сьогодні, 23 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБтаНС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Приводом для скликання засідання комісії стало попередження від ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» про знеструмлення 24 грудня 2019 року об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», що призведе до неможливості здійснення водопостачання та водовідведення у містах Лисичанську, Новодружеську, Привілля.

   • У Лисичанську відбулося підсумкове засідання спостережної комісії

     Сьогодні, 3 грудня, у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – ВЦА) відбулося підсумкове засідання спостережної комісії (далі – Комісії) під головуванням першого заступника керівника Станіслава Мосейка.

    У роботі Комісії взяли участь керівники та представники Лисичанського міського центру соціальних служб, Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), служби у справах дітей та відділу з обліку, розподілу та обміну житла Лисичанської міської ВЦА, Лисичанської багатопрофільної лікарні, Лисичанського міського центру зайнятості, відділу поліції № 3 Сєвєродонецького районного управління ГУНП в Луганській області, міської організації «Червоний Хрест» та Сєвєродонецького районного відділу № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області.

   • Про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради

    Сьогодні, 20 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради. Захід відбувся під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Олександра Савченка.

   • Лисичанська міська рада оголошує КОНКУРС

    на заміщення вакантної посади відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту

    Головний спеціаліст:

   • 5 грудня – Міжнародний день волонтера

     Сьогодні Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера. Свято було засновано ще у 1985 році за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. У сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року.

    Сучасна історія доводить усім, що волонтерство – це стовідсотково покликання, прагнення щирої людини зробити світ кращим, допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки. Це потужний громадський рух, неймовірний імпульс високого добра, найшляхетніша людська діяльність.

   • Міський голова Сергій Шилін привітав працівників Державної служби зайнятості та колективи архівних установ міста

    Сьогодні, 20 грудня, напередодні одразу двох професійних свят, міський голова Сергій Шилін привітав працівників Державної служби зайнятості та колективи архівних установ міста.

    Сергій Іванович побажав всім святкового настрою, вагомих здобутків та натхнення, здоров’я та мирного неба, щастя та добробуту в домівках.

   • Лисичанська міська рада оголошує КОНКУРС

    на заміщення вакантних посад відділу освіти:

    Начальник відділу

    Основні вимоги до кандидатів:

   • 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю

     Сьогодні, 3 грудня, як і щороку, Україна разом із світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

    Метою цього заходу є нагадування про обов’язок людства — виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства — людей з особливими потребами, привернення уваги до їх потреб та прав, а також сприяння їх включенню у життя місцевої спільноти.

   • Засідання чергової 81-ї сесії відбулося у міській раді

    Вчора, 19 грудня, відбулось засідання чергової 81-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. У засіданні взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

    На засіданні сесії депутатською більшістю був прийнятий міський бюджет на 2020 рік з внесеними змінами на бюджетній комісії та внесені зміни до міського бюджету на 2019 рік.

   • Лисичанська міська рада оголошує КОНКУРС

    на заміщення вакантної посади відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

    Головний спеціаліст (молодіжна політика)

    Основні вимоги до кандидатів:

   • Информация о работе коммунальных предприятий города за 11 месяцев 2010 года

    За 11 месяцев 2010 г. коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

    КП «Лисичанский Дорремстрой»

    • по содержанию дорог на сумму 588,0 тыс. грн.
    • по содержанию тротуаров на сумму 297,6 тыс. грн.
    • по текущему ремонту дорог в объеме 50,1 тыс. м2 на сумму 3088,4 тыс. грн.
    • по капитальному ремонту дорог в объеме 19,2 тыс.м2 на сумму 1 778,5 тыс.грн.
    • по дорожной разметке на сумму 56,7 тыс грн.

    КП «Лисичанскгорсвет»

    • по содержанию линий наружного на сумму 1 113,2 тыс. грн.
    • по капитальному ремонту линий наружного освещения на сумму 3,0 тыс. грн.
    • по содержанию светофоров на сумму 92,3 тыс. грн.

    КП «Лисичанскзеленстрой»

    • по содержанию и текущему ремонту зеленых насаждений на территории города на сумму 573,2 тыс. грн. (в том числе выполнена формовочная обрезка 102 деревьев, удалено 399 сухих и аварийных, посажено 2 194 м2 цветников, восстановлено 3 603 м2 и покошено 999,7 тыс. м2 газонов и др.).

    ЛКАТП № 032806

    • по ремонту и содержанию городских туалетов на сумму 32,6 тыс. грн.
    • вывезено от населения ТБО в объеме 161,2 тыс. м3, в том числе от жителей частного сектора – 22,7 тыс. м3.
    • по ликвидации 29 несанкционированных свалок на сумму 119,5 тыс. грн. (вывезено 3 274,9 м3 мусора, очищено 7 240 м2 территории города).

    КП «Лисичанская ритуальная служба»

    • по содержанию 9 сторожей и благоустройству кладбищ на сумму 281,9 тыс. грн. (в том числе вывезено 591,2 м3 мусора с 55 несанкционированных свалок, расположенных на территории действующих кладбищ города).
    • по захоронению 42 безродных и доставке 320 трупов в морг на сумму 321,8 тыс.грн.
   • Робота з національно-патріотичного виховання в нашій громаді отримала високу оцінку на обласному рівні

    Сьогодні, 2 грудня, відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна.

    Під час засідання члени Координаційної ради розглянули 9 питань, які стосувалися підсумків роботи закладів освіти та культури, правоохоронних органів, територіального центру комплектування та соціальної підтримки, громадських об’єднань з національно-патріотичного виховання у 2021 році.

   • Медаллю «За заслуги перед містом Лисичанськ» відзначено юриста Сергія Мєдвєдєва

    Сьогодні, 19 грудня, до Дня адвокатури міський голова Сергій Шилін за багаторічну працю, особистий внесок у справу формування правового світогляду, високий професіоналізм вручив медаль «За заслуги перед містом Лисичанськ» голові правління регіональної правозахисної громадської організації «Адвокати та юристи проти корупції і насильства над особистістю» Сергію Мєдвєдєву.

   • Людмилу Ковриженко нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня (відео)

     Сьогодні, 1 грудня, Президент України Володимир Зеленський на пленарному засіданні Верховної Ради вручив орден княгині Ольги ІІІ ступеня Людмилі Іванівні Ковриженко — матері-виховательці дитячого будинку сімейного типу у місті Лисичанськ.

    Щиро вітаємо Людмилу Іванівну з високою державною нагородою. Бажаємо сили духу, мирного неба і віри у краще майбутнє!

   • Чергове засідання виконавчого комітету пройшло у міській раді

    Сьогодні, 17 грудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

    Також члени виконкому схвалили прогноз міського бюджету міста Лисичанська на 2021-2022 роки, погодили та винесли на розгляд чергової сесії міської ради проєкт міського бюджету, проєкт Програми економічного і соціального розвитку міста Лисичанськ та проект Міської програми розвитку молодіжного центру «Дружба» на 2020 рік.

   • Олександр Заїка привітав працівників прокуратури з професійним святом

     Сьогодні, 1 грудня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка привітав з професійним святом працівників Лисичанської окружної прокуратури.

    За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу захисту законних прав та інтересів членів Лисичанської міської територіальної громади Олександр Сергійович вручив Подяки Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації прокурорам Володимиру Шевцову та Ользі Онофрейчук.

   • До Лисичанська в рамках робочого візиту завітала заступниця Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Анніка Вайденман

    Сьогодні, 18 грудня, до міського голови Сергія Шиліна в рамках робочого візиту завітала заступниця Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Анніка Вайденманн.

    В заході взяли участь керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Олександр Савченко, політичний радник Представництва ЄС в Україні Піт Блонде, керівник програми «Підтримка ЄС для сходу України» Представництва ЄС в Україні Станіслав Топольницький, помічник народного депутата України Олександра Сухова Дмитро Конов, науковий співробітник Лисичанського краєзнавчого музею Микола Ломака, члени громадських організацій «Інформаційно-інноваційний бізнес-центр «Практика» та «Жіноча правозахисна група» Олексій Богатирьов та Ірина Нікульникова, фахівець із соціальної мобілізації Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні Еміль Коренєв.

   • Надано одноразову грошову допомогу 59 мешканцям громади

    Вчора, 30 листопада, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги (далі — Комісія) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка.

    В ході засідання членами Комісії розглянуто та погоджено надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Лисичанської міської територіальної громади 59 заявникам на загальну суму 57,5 тис. грн.

   • Про роботу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

    Минулої п’ятниці, 13 грудня, відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді (далі — Рада) під головуванням начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніни Нецвєт.

    Під час засідання члени Ради розглянули Резолюцію координаційної ради національно-патріотичних організацій при Асоціації національно-патріотичних організацій, яка була створена 22 січня 2016 року з метою координації спільних дій найбільших Всеукраїнських молодіжних національних патріотичних організацій у сфері національно-патріотичного виховання, а також ряд пропозицій щодо включення до плану роботи Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді у місті Лисичанську на 2020 рік.

   • 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

   • До міської ради завітала делегація Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні

    Вчора, 10 грудня, у міській раді відбулася зустріч делегації Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні з керівництвом міста стосовно порушення соціальних, культурних і економічних прав громадян від дії військового конфлікту.

    У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступники, представники виконавчих органів Лисичанської міської ради, спеціалісти з прав людини Наталя Шаповалова та Ігор Гришко (м. Краматорськ), Тагуї Мелкумян (м. Київ), Йоханна Кальво (Колумбія).

    Під час зустрічі були обговорені питання впливу збройного конфлікту на соціальну та економічну ситуацію у нашому місті, зокрема, на освіту, медицину, зайнятість населення, господарську діяльність підприємств, інвестиції.

   • У міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

    Вчора, 9 грудня, у міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

    Під час засідання члени Координаційної ради вирішили порушити клопотання перед головою Луганської обласної державної адміністрації про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Ірині Рябцевій.

   • 700 тисяч гривень з міського бюджету виділили депутати на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал»

    Вчора, 9 грудня, відбулось засідання 80-ї позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, комерційний директор ТОВ «ЛЕО» Андрій Колосов, керівники комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

    Депутатський корпус виділив 700 000 грн. на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал» для виплати заробітної плати працівникам підприємства, вніс зміни до міського бюджету на 2019 рік та до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2019 рік.

   • Объем выполненных работ по содержанию и текущему ремонту жилого фонда по ЛКП ЖЭК № 1,3,5,6,8 за январь-ноябрь 2010 года

   • Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося в міській раді

    Вчора, 3 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБтаНС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Про ситуацію на підприємстві ЛКСП «Лисичанськводоканал» доповіли начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталій Сахань та директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Сергій Лозиченко.

   • У міській раді пройшло чергове засідання виконкому

    Сьогодні, 3 грудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

    Інформацію про хід виконання, внесення змін та доповнень до Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020, а також план роботи Лисичанської міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік члени виконкому погодили та винесли на розгляд чергової сесії міської ради.

   • Открытие новогодних елок в Лисичанске

    ТРК “Акцент”

   • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за ноябрь 2011 года

     

     

     

     

     

   • В Лисичанске благоустраивают остановки общественного транспорта

    ТРК “Акцент”

   • В Лисичанске почтили память ликвидаторов аварии на ЧАЭС

    ТРК “Акцент”

   • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 11 месяцев 2011 года

    alt

     

     

     

     

     

   • Благотворительная ярмарка в Лисичанском горном техникуме

    ТРК “Акцент”

   • В Лисичанске спасатели провели учения

    ТРК “Акцент”

   • Школи Лисичанська отримали сучасне обладнання для STEM-лабораторії, кабінетів фізики та математики

     Сьогодні, 21 грудня, відбулася передача закладам загальної середньої освіти Луганщини STEM-лабораторій, кабінетів фізики та математики, які були придбані відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 № 1109-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2019 рік».

    Розподіл у Луганській області здійснено для 14 закладів загальної середньої освіти, список яких затверджений Міністерством освіти і науки України. Для цих шкіл придбано сучасне оснащення: 5 STEM-лабораторій, 4 кабінети фізики, 5 кабінетів математики. До списку цих закладів увійшли заклади загальної середньої освіти і міста Лисичанська.

   • В Лисичанске работают пункты обогрева

    ТРК “Акцент”

   • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 11 месяцев 2009 г.

    По состоянию на 01.12.2009 г. коммунальными предприятиями города, предоставляющими жилищно-коммунальные услуги населению (ЛКП ЖЭК № 1-9 и ЛКАТП № 032806) подано в суд 333 иска о взыскании задолженности за жилищно-коммунальные услуги на сумму 280 465,087 грн., удовлетворено в суде 319 исков на сумму 270 477,41 грн.

   • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у грудні 2020 року

    Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області в грудні 2020 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

   • У Лисичанську відбувся міський конкурс творчих робіт «Новорічна композиція»

    Сьогодні, 16 грудня, в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (далі — ЦПРШМ) відбулось підведення підсумків конкурсу творчих робіт міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

    Творчі роботи закладів загальної середньої освіти міста та ЦПРШМ були представлені у номінаціях: «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція», «Новорічна картина чи колаж», «Новорічний подарунок», «Український сувенір», «Подарунок захиснику».

    Конкурс охопив майже все різноманіття прикладних жанрів та технік, а саме: квілінг, м’яка іграшка, вироби з тіста, деревини, природних матеріалів, декоративний розпис, бісероплетіння.

   • Открытие обновленного отделения анестезиологии в Лисичанске

    ТРК “Акцент”

   • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 11 месяцев 2010 года

   • Передноворічний благодійний ярмарок

     Доброю традицією напередодні новорічних свят стало проведення благодійного ярмарку Лисичанським центром науково-технічної творчості учнівської молоді (далі – ЛЦНТТУМ). От і сьогодні, 15 грудня, біля ринку «Джаміля» можна було купити подарунки та новорічні прикраси, виготовлені власними руками педагогів та вихованців центру.

    Кожного року у листопаді-грудні керівники гуртків та їх вихованці виготовляють святкові сувеніри саме до ярмарку. Крім того, всі школярі міста та їхні батьки долучаються до благої справи. На ярмарок були виставлені поробки, надані на міський конкурс «Зимові фантазії».

    Перехожі залюбки купували вироби, зроблені власноруч, з душею. До речі, сувеніри hand made дуже цікаві, сучасні, ексклюзивні та завжди модні.

   • Открытие моста между Северодонецком и Лисичанском

    ТРК “Акцент”

   • Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнського збору-змагань юних рятувальників «Школа безпеки»

     Вчора, 8 грудня, відбулось підведення підсумків міського етапу Всеукраїнського збору-змагань юних рятувальників «Школа безпеки».

    У цьому році захід був проведений дистанційно. У змаганнях взяли участь 14 команд закладів загальної середньої освіти міста Лисичанськ.

    Найкращими у різних конкурсах стали:

    - «Плакат соціальної реклами» — команда Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4;

    - «Безпека на воді» — команда Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №27;

   • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у листопаді 2020 року

    Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 року № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області у листопаді 2020 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

   • Квітка душа

    ТРК “Акцент”

   • Щодо проведеної профілактичної роботи з розповсюдження наркоманії серед молоді

     З метою пропаганди здорового способу життя серед молоді міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, відділ у справах сім'ї, молоді та спорту надає інформацію про виконання заходів з профілактики розповсюдження наркоманії та зловживання психотропних речовин серед підлітків та молоді протягом 2020 року Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки.

    Пріоритетним напрямком роботи у навчальних закладах I-II рівнів акредитації та професійних ліцеях міста є питання первинної профілактики зловживань психотропних речовин в молодіжному середовищі.

   • Обережно: небезпечний лід!

     Уже зараз погода нас випробовує першими морозами і снігом. А це означає, що на водоймах з’явилася крига… і небезпека для життя.

    Як відомо, саме замерзла вода є найбільшою спокусою і, водночас, найбільшою небезпекою для дітей, які із задоволенням розважаються на скутих кригою водоймах. Авжеж, можна зрозуміти, що зима асоціюється в людей зі снігом, катанням на ковзанах, риболовлею на кризі.
    Прикро, що незважаючи на постійні наполегливі нагадування і попередження про небезпеку, яку приховують у собі водойми взимку, люди не вірять у те, що з ними може щось трапитися. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує ваги навіть маленької дитини. Дитина не в змозі оцінити товщину льодового покриття, а відповідно й рівень небезпеки, який їй загрожує.

    Дорогі діти, будьте обережними, не ризикуйте своїм життям! Не виходьте на кригу!

   • У Лисичанську до Міжнародного дня волонтера пройшов «ДОБРИЙ» онлайн-квест

    З 1 по 4 грудня у Лисичанську пройшов «ДОБРИЙ» онлайн-квест. Сміливу ідею проведення гри презентували міський відділ освіти, Центр позашкільної роботи за школярами та молоддю (ЦПРШМ) та підтримали юні волонтери й волонтерські загони шкіл міста.

    Основною локацією та маршрутом змагань стала офіційна сторінка соцмережі Facebook ЦПРШМ, де, власне, і розміщувались завдання. Шлях до перемоги 19 команд-учасниць був досить непростим і тривалим, але виявився напрочуд цікавим. Динамічна онлайн-гра складалася з 4 тематичних етапів. Покрокове правильне, швидке виконання завдань кожного дня надавало перепустку до наступного етапу. Щирість дитячих намірів, небайдужість до чужої біди, чуйність та співпереживання лише підсилювали жагу йти вперед, додавали сил і впевненості.

   • Відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг «Школа виховників джур»

     З 27 по 29 листопада в місті Чернігові відбувся триденний Всеукраїнський семінар-тренінг «Школа виховників джур» (далі – ШВД), в якому взяли участь представники з різних куточків України: від Львова до Луганська, від Чернігова до Одеси. Захід організовано за сприяння Українського державного центру національно-патріотичного виховання (далі – УДЦНПВ) та відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту.

    Лисичанськ та Луганську область представляли виховники Лисичанської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №30 Юлія Петренко, Олена Смирнова та Володимир Сердечний.

   • До уваги внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

    В Україні продовжує діяти державна програма спрямована на поліпшення житлових умов внутрішньо переміщених осіб, з числа учасників АТО/ООС, визнаних учасниками бойових дій або особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи, які відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають право на позачергове забезпечення житлом.

    Забезпечення житлом здійснюється шляхом виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі — грошова компенсація).

   • Відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

     Вчора, 9 грудня, в режимі відеоконференц-зв’язку відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – комісія) під головуванням заступника керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Катерини Безгинської. На порядку денному – питання погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного соціального внеску та страхових внесків до Пенсійного фонду України.

    У роботі комісії взяли участь перший заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Ольга Венгер, заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Максим Головньов, керівники та представники підприємств-боржників: КП «Електроавтотранс», ЛКСП «Лисичанськводоканал», КП «Лисичанський шляхрембуд», ЛКП «Кінотеатр «Дружба», ПАТ «Лисичанськвугілля» та інші.

    За даними щотижневого моніторингу станом на 8 грудня 2020 року сума боргу із заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська усіх форм власності складає 41 616,7 тис. грн., в тому числі:

   • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     Сьогодні, 9 грудня, в управлінні праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі - управління) відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

    Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника управління Олени Бєлан.

    Під час засідання комісії було розглянуто 49 заяв, в тому числі щодо призначення житлової субсидії – 46, внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання – 3.

    По кожній заяві рішення приймалось з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

   • Проведено чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

     Сьогодні, 9 грудня, в управлінні праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі - управління) відбулося засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника голови комісії, начальника управління Олени Бєлан.

    До складу комісії, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 №365, входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

    Під час засідання комісією розглянуто 58 звернень внутрішньо переміщених осіб щодо призначення їм різних видів соціальних виплат, в тому числі:

   • Про повідомну реєстрацію колективних договорів у січні-листопаді 2020 року

     Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 №115 (в редакції постанови КМУ від 21.08.2019 №768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (далі – Управління) здійснюється повідомна реєстрація колективних угод (договорів), змін та доповнень до них (далі – колективні договори).

    Для повідомної реєстрації сторонами колективного договору подається один примірник колективного договору із додатками та супровідним листом.

    За результатами розгляду колективних договорів щодо відповідності законодавству Управлінням в межах повноважень, у разі виявлення порушень, надаються рекомендації стосовно їх усунення.

   • Про продовження виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям

    Управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ на виконання постанови КМУ від 25.11.2020 № 1171 проведено масовий перерахунок по продовженню строку виплати допомоги на дітей фізичним особам—підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (далі — допомога на дітей) на період з 01.11.2020 по 31.12.2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів.

   • Про відновлення програми щодо виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям

    Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (управління) інформує, що 25.11.2020 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1171 «Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям» (постанова).

    Зазначена постанова передбачає відновлення програми виплати допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (допомога на дітей) на період з 01.11.2020 по 31.12.2020, зокрема:

   • Про надання пільг та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальному сезоні 2020-2021 років

    З початком осінньо-зимового періоду вкрай важливим постає питання підтримки державою населення при оплаті житлово-комунальних послуг. Забезпечення соціального захисту населення реалізується шляхом надання громадянам пільг або житлових субсидій.

    Згідно з чинним законодавством управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанськ (далі — Управління) здійснює нарахування пільг та житлових субсидій незалежно від грошової форми виплати (готівкової або безготівкової).

    Так, за жовтень-листопад 2020 року субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого пічного побутового палива і скрапленого газу нарахована 10 107 домогосподарствам міста на загальну суму 24,1 млн. грн., в тому числі в готівковій формі — 23,2 млн. грн., в безготівковій — 0,9 млн. грн.

   • Про проведений перерахунок розміру соціальних допомог з 1 грудня 2020 року

    З 1 грудня 2020 року відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» підвищено прожитковий мінімум.

    Прожитковий мінімум з розрахунку на місяць з 1 грудня 2020 року

   • Щодо наміру передати в оренду нежитлове приміщення

    — орієнтовною площею 242 кв. м. за адресою: м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 94.

    Управління власності Лисичанської міської ради

   • 11 січня відбудеться конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної власності для розрахунку орендної плати

    Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку орендної плати:

    — нежитлового приміщення площею 28,0 кв. м. за адресою: м. Лисичанськ, кв. Центральний, 4;

    — нежитлового приміщення орієнтовною площею 242 кв. м. за адресою: м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 94.

   • 13 грудня відбувся конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної власності

    Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку орендної плати.

    За результатами конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності, який відбувся 13 грудня 2016 року, конкурсна комісія прийняла рішення визначити переможцями:

   • 20 декабря – сеанс телефонной «горячей линии»

    20 декабря с 15.00 до 16.00 состоится сеанс телефонной «горячей линии» с начальником Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС Украины в Луганской области, полковником службы гражданской защиты Сергеем Мазаловым.

    Телефон прямой связи (06451) 7-12-86.

    Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украины в Луганской области

   • Щодо наміру передати в оренду нежитлові приміщення в м. Лисичанськ

    • — площею 645,6 кв.м за адресою: вул. Штейгерська, 12;
    • — площею 59,9 кв.м за адресою: вул. ім. Д.І.Менделєєва, 53;
    • — площею 23,9 кв.м за адресою: вул. ім. Д.І.Менделєєва, 53;
    • — площею 32,9 кв.м за адресою: вул. ім. Д.І.Менделєєва, 53;
    • — площею 28,3 кв.м за адресою: вул. ім. Д.І.Менделєєва, 53;
    • — площею 98,3 кв.м за адресою: вул. ім. Д.І.Менделєєва, 53;
    • — площею 28,3 кв.м. за адресою: вул. ім. Д.І.Менделєєва, 53.

    Управління власності Лисичанської міської ради

   • До уваги керівників об'єктів, громадських організацій та фізичних осіб-підприємців!

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів, громадських організацій та фізичних осіб-підприємців, що постановами КМУ від 05.09.2018 № 715 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій» та від 05.09.2018 № 716 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, у сфері надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, і встановлюється періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з надзвичайних ситуацій», затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.

    Для організації роботи щодо ознайомлення зі змістом Постанов КМУ № 715 та № 716 просимо звертатися до відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області за адресою: Луганська область, м. Лисичанськ, вул. В. Сосюри, 324 (2 поверх).

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

   • Про підсумки конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної власності

    Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості земельної ділянки

    За результатами конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності, який відбувся 30.11.2016 р, конкурсна комісія прийняла рішення визначити переможцем ТОВ Агентство по нерухомості «Дісконт» на проведення незалежної оцінки земельної ділянки площею 0,1087 га, за адресою: проспект Перемоги, 54-г (ціна виконання робіт з оцінки – 4200 грн. строк виконання робіт - 5 днів).

    Управління власності Лисичанської міської ради інформує

   • Увага! Тонкий лід

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до мешканців та гостей міста утримуватися від виходу на тонкий лід та застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам, також слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при перебуванні на льоду.

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

   • Про інформаційно-роз'яснювальну роботу з дітьми

    З метою виховання навичок культури безпечної поведінки, роз’яснення, як діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації співробітники Державної служби надзвичайних ситуацій постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми. А щоб ці знання давалися легше та цікавіше для них рятувальники систематично організовують профілактично-пізнавальні екскурсії до справжніх пожежних частин.

   • Анонс культурних заходів з 28 грудня по 3 січня

    З 28 по 31 грудня міський ПК запрошує приєднатись до перегляду відео-програми до новорічних свят «Резиденція Діда Мороза» на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/palaceofculture.

    З 29 по 31 грудня центральна бібліотека пропонує вашій увазі кінофільми до новорічних та різдвяних свят «Новорічні історії» на сторінці у соціальній мережі Facеbook https://www.facebook.com/bibliolis/.

    З 29 грудня по 3 січня у Лисичанському міському краєзнавчому музеї працюватиме банерна виставка «Проти Голіафа», підготовлена Українським інститутом національної пам’яті та Центром досліджень визвольного руху.

    31 грудня о 10.00 розпочнеться трансляція новорічного онлайн концерту «Новорічні дива» на сторінці у соціальній мережі Facеbook ПК «Діамант» https://www.facebook.com/pk.diamant

    3 січня об 11.00 бібліотека для дітей № 1 запрошує відвідати зимову майстерню «Кольорові сни новорічної ночі», а о 13.00 бібліотека-філія для дітей № 10 — майстер-клас «Новорічні фантазії».

   • Анонс культурних та спортивних заходів з 21 по 27 грудня

    З 21 по 26 грудня Лисичанський міський ПК на власній сторінці у Facebook пропонує долучитися до відео-челенджа з читання новорічного вірша «Віршик для Діда Мороза».

    24 грудня пройдуть наступні заходи:

    о 9.00 у ЗОШ № 14 — новорічний чемпіонат міста Лисичанськ з легкої атлетики.

   • Взаємодія заради безпечного майбутнього Лисичанська

    Наприкінці листопада відбулась третя сесія з розробки та оновлення «Міської програми профілактики злочинності на 2021-2023 роки» у рамках проєкту «Взаємодія заради безпечного майбутнього: підвищення рівня безпеки громади Лисичанська через впровадження (оновлення) міської програми профілактики злочинності» (далі проєкту), який реалізується ГО «Східна Варта» в співпраці з ГО «Жіноча правозахисна група» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

   • Святкові дні та їх безпека

     Багато хто з нас не уявляє собі Новорічні та Різдвяні свята без салютів, феєрверків, хлопавок та бенгальських вогнів, адже вони створюють особливий святковий настрій.

    Але, купуючи піротехнічні іграшки, ми часто не замислюємося про небезпеку, яку несе необережне поводження з ними.

    Щоб не травмувати ні себе, ні оточуючих, треба чітко дотримуватися інструкцій, якими повинні бути забезпечені всі піротехнічні вироби. Інструкція має бути українською мовою! В іншому разі – не купуйте. Це означає, що виріб – не сертифікований і користуватися ним небезпечно.

    Купуйте лише ліцензовані піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах!

   • Анонс культурних та спортивних заходів з 14 по 20 грудня

    З 16 по 23 грудня у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) працюватиме виставка дитячих робіт — учасників міського конкурсу «Замість ялинки — букет».

    З 16 грудня по 16 січня Лисичанський міський краєзнавчий музей запрошує завітати на виставку новорічних листівок з фондів музею.

   • Соціальний робітник - професія добрих справ

     Незважаючи на карантинні обмеження, Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжує виконувати свою роботу відповідно до чинного законодавства. Одним із завдань територіального центру є вжиття конкретних заходів, спрямованих на підвищення рівня соціальної захищеності самотніх людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

    Підопічні територіального центру через похилий вік та стан здоров’я більшу частину свого життя проводять у стінах власного помешкання. Тому вкрай важливо створити сприятливу та затишну атмосферу житла, бо від цього залежить фізичне і психологічне здоров’я людини.

    У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги передбачено виконання дрібного та косметичного ремонту житла. Таку допомогу надають два соціальних робітника.

   • 19 грудня - відкриття новорічних ялинок

   • Якщо ви не в змозі обійтись без сторонньої допомоги

     Соціальні робітники Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжують працювати у посиленому режимі та щоденно дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримували базові соціальні послуги. Це допомога у придбанні продуктів харчування, товарів та медикаментів, приготуванні їжі, пранні, прибиранні, здійсненні санітарно-гігієнічних заходів, оплаті комунальних послуг, звіренні платежів та ін.

    Із початку поточного року відділенням територіального центру надано соціальні послуги 1320 особам вищезазначеної категорії, в тому числі - 306 підопічним, які мають групу інвалідності і вкрай потребують допомоги або догляду.

    Шановні жителі міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

    Якщо ви не в змозі обійтися без сторонньої соціально-побутової підтримки або поруч з вами знаходиться людина, якій потрібна така допомога, звертайтеся до Лисичанського територіального центру за наступною адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, буд. 22Б

   • Анонс культурних та спортивних заходів з 7 по 13 грудня

    10 грудня відбудуться наступні заходи:

    — об 11.00 жива книга «Що ми знаємо про свої права» (зустріч с представниками поліції) в бібліотеці для дітей № 1;

    — о 12.00 бліцгра «Права. Гарантії. Захист.» в бібліотеці-філії сімейного читання № 8;

    — о 13.00 дискусія «Мої права та обов’язки» в Палаці культури «Діамант»;

    — о 13.00 правовий всеобуч «Щоб захистити свої права — їх треба знати» в центральній бібліотеці.

   • Практичний посібник АМУ для громад

    Щоб допомогти громадам організувати ефективну діяльність органів місцевого самоврядування Асоціація міст України розробила Практичний посібник. Видання складається з п’яти модулів, які пропонують типові документи, алгоритми дій, а також зразки рішень місцевих рад та їх виконавчих органів.

    Посилання на посібник: https://www.auc.org.ua/novyna/predstavlyayemo-praktychnyy-posibnyk-amu-dlya-gromad-pyat-moduliv

    Асоціація міст України

   • Країна успішного бізнесу

    Развитие предпринимательства в Украине — это весьма актуальная тема. Малый и средний бизнес является основой успешной экономики и бюджетообразующей ее частью.

    ПриватБанк, в свою очередь, также делает ставку на развитие предпринимательства. Проект kub.pb.ua «Країна успішного бізнесу», в первую очередь, решает проблемы в сфере финансирования бизнеса. В Украине довольно сложно получить проектное финансирование. Банки предлагают кредитование для бизнеса от 25 000 у.е., что не всегда нужно отечественному предпринимателю. Зачастую нужды для бизнеса значительно ниже. А финансирование получить негде. В основу kub.pb.ua был положен опыт европейских и американских стран, где очень активно развиваются краудфандинговые площадки. Их смысл в том, что на их платформе финансирование на проекты дают люди. Краудфандинг в Европе и США идет семимильными шагами. Это — новая финансовая реальность, тренд на ближайшее десятилетие.

   • ДПА 2020: МОН визначено перелік шкільних іспитів

     Міністерством освіти визначений перелік предметів, з яких у 2019/20 навчальному році буде проведена державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Ганною Новосад та вже зареєстрований у Міністерстві юстиції.

    Учні, які завершують здобуття початкової освіти та базової середньої освіти складатимуть державну підсумкову атестацію у школах. Іспити проводитимуться у письмові формі.

   • Схід і захід разом: будуємо довіру

     З 13 по 21 грудня 15 учителів і 30 учнів з Луганської області перебували на Львівщині в рамках Всеукраїнського проєкту «Схід і захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти». До складу делегації увійшли учні й учителі Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27: учитель української мови і літератури Олена Бірюкова, педагог-організатор Ірина Бєлоус, учениці 11 класу Анастасія Вшивенко та Анастасія Дуденко.

   • Ярмарок до Дня Святого Миколая

    Сьогодні, 20 грудня, біля ринку "Джаміля" Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді провів благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая.

    Центр вже традиційно проводить ярмарки до головних свят. Зібрані кошти йдуть на підтримку дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин, а також тих, хто потребує коштовного лікування. Центр співпрацює зі службою у справах дітей Лисичанської міської ради, яка орієнтує на дітей, які потребують допомоги. Ось і цього року подарунки від Святого Миколая отримали діти-сироти з родини Забоєвих (ЗЗСО №18).

   • "Замість ялинки - букет"

    Під такою назвою 20 грудня, традиційно напередодні найочікуваніших зимових свят, в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов міський конкурс новорічних та різдвяних композицій. Авторами творчих робіт стали учні загальноосвітніх шкіл міста та вихованці ЦПРШМ.

    Конкурс охопив майже все різноманіття прикладних жанрів та технік, а саме: квілінг, м’яка іграшка, вироби з тіста, деревини, природних матеріалів, декоративний розпис, бісероплетіння.

   • Свято Миколая відбулось у Лисичанську

    19 грудня в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю у теплій казковій атмосфері під зимову веселу мелодію розпочалося свято Миколая. На сцені з’явилися Зірочки, які зійшли з небес саме в цю дивовижну пору.

    Святкова атмосфера панувала в залі, яку прикрасили новорічні гірлянди, усмішки гостей та вихованців. Подих святкового настрою в очікуванні дива охопив усіх присутніх.

    Завітав Святий Миколай із своїми помічниками – Янголами. Не обійшлося й без Ябіди, яка намагалася завадити святу.

   • Білл Гейтс: "Інформаційні технології - це лише інструмент"

     15 грудня в Луганській обласній малій академії наук учнівської молоді відбувся обласний інформаційний відкритий конкурс «Infotech».

    Конкурс мав на меті відібрати претендентів для участі у Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт-2020» та спеціалізованої науково-технічної виставки «Інформаційні технології в освіті: ІТ-2020» та Всеукраїнському конкурсі створення веб-сайтів «Літературна візитка краю».

   • "Сool Games"

    Під такою назвою 18 грудня у м. Кремінна відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу для школярів. Дані змагання проводяться вперше під загальним керівництвом Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

    Від нашого міста у спортивно-масовому заході «Сool Games» взяла участь команда ЗОШ №4. Юні спортсмени змагались в різних естафетах у трьох вікових дивізіонах: молодшому, середньому та старшому.

   • Освітяни Лисичанська долучилися до проекту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні»

    З 10 по 12 грудня методист з дошкільної освіти Лисичанського методичного центру Ірина Грушевська та завідувач Лисичанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 8 «Світлячок» Тетяна Бражникова взяли участь у навчально-практичному семінарі «Ознайомлення з Європейською рамкою якості освіти» у місті Києві.

    Захід проходив в рамках проекту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні», який спрямований на підвищення обізнаності педагогічних працівників щодо критеріїв якості дошкільної освіти з використанням Європейської рамки якості дошкільної освіти та триватиме з жовтня 2019 року по березень 2020 року. Проект реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ). До участі в проекті долучені 16 закладів дошкільної освіти Луганської області.

   • Вітаємо лисичанок Дарину Степанко, Маргариту Птушка та Мирославу Савченко з призначенням обласних спортивних стипендій!

    Лисичанські спортсменки Дарина Степанко (тренер з легкої атлетики Віталій Ляшенко), Маргарита Птушка та Мирослава Савченко (тренер з боротьби самбо Геннадій Тростянський) отримуватимуть іменні спортивні стипендії у першому півріччі 2021 року.

    Відповідне рішення було ухвалене 14 грудня на засіданні комісії з відбору претендентів на здобуття обласної стипендії перспективним та провідним спортсменам області в Управлінні молоді та спорту Луганської ОДА.

   • У Лисичанську пройшов семінар-тренінг «Загальна декларація прав людини. Гендерна рівність»

    Сьогодні, 12 грудня у центральній бібліотеці в рамках Всеукраїнського тижня права відбулась зустріч представників відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради та громадської організації «Жіноча правозахисна група» зі студентами Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу та Привільського професійного ліцею.

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з косіки карате

     12 грудня в місті Попасна відбувся чемпіонат України з косіки карате. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів із Київської, Донецької, Луганської, Харківської та Січеславської областей.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    Розділ Куміте

    І місце – Дубініна Катерина, Сидоренкова Варвара, Олійник Віталій, Удоденко Юлія, Набойченко Анастасія;

    ІІ місце – Фьодоров Родіон, Губанов Віктор, Безбожна Вікторія,Фоменко Наталія, Чурюмов Володимир, Пунтус Денис, Демченко Олександр, Голубєв Богдан, Стоволос Денис;

    ІІІ місце – Долгій Микита, Стародубцев Олексій, Лисенко Дар'я.

   • «Новорічна толока»

    Підготовка до Новорічних та Різдвяних свят у шкільних дитячих колективах має бути особливою.

    Аби не гаяти часу, 10 грудня, » в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) педагоги-організатори шкіл міста зібралися дружнім колективом на «Новорічну толоку. В атмосфері піднесеного передноворічного настрою, активного, невимушеного спілкування вирішували, як влаштувати для дітей довгоочікувані новорічні святкові дива.

   • Лисичанські спортсмени - серед переможців 4 етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

     13 грудня в місті Харків відбувся 4 етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з Харківської, Луганської, Січеславської, Запорізької, Київської областей.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    Категорія Формейшн Дівчата Дорослі

    І місце - команда Scream:

    Науменко Марія, Якимова Софія, Якимова Карина, Калінікова Еда, Золотар Маргарита, Косман Ксенія, Гонтарева Аліна, Чернікова Анастасія, Осіташвілі Катерина, Отченашенко Дарина, Ярошенко Валерія, Ларіонова Дар'я;

   • З нагоди відзначення Збройних Сил України в освітніх закладах міста пройшов цикл заходів

    Свято Збройних Сил України — це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього подиху. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої рідної землі й долю українського народу.

    З нагоди відзначення Збройних Сил України в освітніх закладах міста пройшов цикл заходів, спрямованих на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної Української держави та захисту її кордонів.

   • До відома суб`єктів підприємництва!

    Лисичанська міська рада повідомляє, що за інформацією Луганської регіональної торгово-промислової палати в Луганській області за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії виконується проект «Консалтиноговий центр з підтримки підприємництва в Луганській області».

    Консультанти проекту пропонують суб`єктам малого та середнього бізнесу консультації:

    — з юридичних питань започаткування, поновлення та ведення бізнесу,

   • Кирило Поджарий та Сергій Кошарний призери відкритих Всеукраїнських змагань зі стрибків на акробатичній доріжці

    З 2 по 5 грудня у м. Шостка проходили відкриті Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці, у яких взяли участь понад 100 спортсменів з Луганської, Львівської, Запорізької та Полтавської областей.

    За результатами змагань вихованці Лисичанської міської ДЮСШ стали призерами: Кирило Поджарий — І місце, а Сергій Кошарний — ІІ місце.

   • Драйвові перегони

    Вчора, 5 грудня, у  Лисичанську відбулося спортивне свято. Вперше пройшли міські змагання моделей драгстерів «Драйвові перегони», присвячені Дню Збройних Сил України.

    Загалом змагалося 45 учасників із 11 шкіл міста та вихованці ЛЦНТТУМ. Змагання проходили у п’яти номінаціях: «інерційні моделі», «інерційні моделі «лего», «моделі з гумовим мотором», «електричні моделі» та «радіокеровані моделі». Найбільше на спортивному змаганні було представлено радіокерованих моделей.

   • До відома суб'єктів господарювання!

    З метою запобігання та недопущення завищення встановлених граничних рівнів торговельних надбавок (націнок) на продукцію громадського харчування, що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах Лисичанська міська рада звертає Вашу увагу на безумовне виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 11.08.2009 № 886 «Про регулювання цін на продукцію громадського харчування, що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах», яким затверджені граничні рівні торговельних надбавок на продукцію власного виробництва та покупні товари.

   • Лисичанські легкоатлети - серед переможців відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк

    27 листопада в місті Сєвєродонецьк відбувся відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-09, 2010-11, 2012-14рр.н. У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів із Лисичанська та Сєвєродонецька. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце – Микола Ляшенко (стрибки у висоту, біг 30м, стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (стрибки у висоту, біг 30м), Софія Гребенюк (стрибки у висоту), Марія Носаль (біг 30м, стрибки у висоту, стрибки у довжину);

    ІІ місце – Дмитро Щукін (стрибки у довжину), Аліса Кобець (стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (біг 30м), стрибки у довжину), Мілена Павлова (стрибки у висоту);

    ІІІ місце – Аліса Кобець – (біг 30м, стрибки у висоту), Тимур Лавренко (біг 30м), Артур Щукін (стрибки у висоту), Аліна Божко (стрибки у висоту).

   • Хто має складати тести ЗНО у 2020 році?

    ЗНОУ 2020 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО проходитимуть випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту. Також зовнішнє оцінювання можуть складати випускники минулих років, які планують вступати на навчання до закладів вищої освіти.

   • Про державні закупівлі товарів та послуг в Греції

    Повідомляємо про проведення тендерів на виконання інженерно-будівельних робіт та реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої комунальної та транспортної інфраструктур, машинобудування тощо, оголошених у Грецькій Республіці (додається).

    Більш детальна інформація за тел.:+302106800230; е-mаil: [email protected]; контактна особа: Гребенюк М.С.

   • Соціальний челендж «Тепле серце». Що це, для кого і навіщо?

    Сьогодні, 5 грудня, до Міжнародного дня волонтера в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю волонтерські загони 21-єї школи міста Лисичанська презентували свої соціальні медіапродукти. Вийшла колективна та велика історія добра.

    Цьому передувала довга історія та проста ідея. Протягом жовтня-листопада школярі мали зробити добре діло, відзняти відеоролик, помістити з хештегом до інтернет-мережі, передавши естафету наступній школі міста.

   • Твори добро

    Щорічно у грудні в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день є нагадуванням людству про обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

    В освітніх закладах міста проходять заходи під гаслом «Інвалідність – це не вирок!». Так, 2 грудня напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю та Дня волонтера учні Лисичанських загальноосвітніх шкіл №29 та №7 відвідали Кремінський обласний будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів.

   • Завершився міський тур всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2020"

    Цьогорічний І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2020» об’єднав 9 педагогів міста Лисичанськ у номінаціях: «Початкова освіта», «Історія», «Зарубіжна література», «Хімія».

    У конкурсі взяли участь шість вчителів початкових класів: Ганна Бондар (НВК «Гарант»), Марина Каменюка (КЗЛСШ №27), Марина Касапчук (ЗЗСО №24), Ірина Коваленко (ЗЗСО №29), Юлія Кравець (ЗЗСО №5), Юлія Савкова (ЗЗСО №14), а також вчитель хімії Нелля Зінченко (ЗЗСО №14), вчитель зарубіжної літератури Вікторія Єгорова (ЗЗСО №7) та вчитель історії Тетяна Косенко (КЗЛСШ №8).

   • Лисичанські педагоги дошкілля взяли участь у другій публічній консультації "Якісна та доступна дошкільна освіта"

    Працівники лисичанських закладів дошкільної освіти стали учасниками другої публічної консультації «Якісна та доступна дошкільна освіта», що відбулася у м.Харкові. Педагоги, батьки та управлінці, спільно з представниками Міністерства освіти і науки та Інституту «Республіка» обговорили, яким чином буде розвиватися реформа дошкільної освіти в Україні.

    На заході були присутні більше 100 учасників із Харківської, Донецької та Луганської областей. Від нашого міста в роботі публічної консультації взяли участь: методист Лисичанського методичного центру Ірина Грушевська, завідувачі ЗДО №6 «Чайка», ЗДО №5 «Усмішка» Валентина Полозова та Таміла Лопатіна, заступник директора НВК «Барвінок» Анжеліка Кім, вихователь-методист ЗДО №8 «Світлячок» Наталія Косенко.

   • Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

    Сьогодні Україна вшановує людей, які, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, відвели ядерну загрозу від нашої Батьківщини. Висловлюю глибоку вдячність ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС.

    Ваш самовідданий подвиг не згасає під плином часу, не забувається під натиском нових інформаційних потоків. Наші діти і внуки також повинні пам’ятати, якою ціною дісталася перемога над стихією. Низько схиляю голову перед тими, хто у цій боротьбі жертовно віддав за нас своє життя.

    Обласною владою робиться все можливе для забезпечення соціального, медичного і матеріального захисту 2465 ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

    Щиро зичу Вам, шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та Вашим рідним здоров’я, довголіття, злагоди, добробуту і любові! Нехай якомога скоріше в Україні запанує Мир!

    З повагою, голова обласної державної адміністрації–керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

   • Шановні голови і депутати місцевих рад!

    Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

    Щиросердно вітаю вас з Днем місцевого самоврядування, відзначення якого засвідчує демократичний поступ нашої держави! Це свято людей, яких обирає і яким довіряє суспільство. У Луганській області у місцевих радах різних рівнів працює 334 депутати районних рад, 363 депутати міських рад, 390 депутатів селищних рад, 1773 депутати сільських рад, три голови міст обласного значення та 140 голів сільських рад.

   • Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

    Дорогі ветерани!

    Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України — святом мужності, звитяги, славетної воєнної історії та героїчного сьогодення!

    На наших очах піднялася з колін українська армія, що дала гідну відсіч озброєному до зубів агресору і довела всьому світові свою боєздатність. Священним оберегом наших воїнів є рідна земля, за яку проливали і, на превеликий жаль, продовжують проливати кров її кращі доньки і сини.

    Луганщина сьогодні знаходиться в епіцентрі збройного протистояння. Тут знайшли вічний спочинок тисячі хлопців зі всієї України. Що може об’єднати нас більше?.. Доземний уклін і вічна пам’ять полеглим захисникам незалежності та територіальної цілісності України!

    Дякую всім, хто сьогодні несе службу на передовій і тим, хто в тилу забезпечує боєздатність української армії! Низький уклін ветеранам, чий досвід військової справи є справді безцінним!

    Бажаю всім стійкості духу, здоров’я, довголіття, злагоди у ваших родинах, любові та Миру! Упевнений, що перемога буде за нами!

    Дякую за службу!

    Слава Україні!

    Слава Збройним Силам України!

    З повагою, голова Луганської обласної  державної адміністрації — керівник

    обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

   • Вітаємо любительське об'єднання «Shine» з зайнятим ІІІ місцем на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв!

    26 грудня учасниці любительського об’єднання «Shine» Лисичанського міського Палацу культури (керівник Дар’я Коваленко) дистанційно взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «FEST MUSIC — CHRISTMAS STAR» «Різдвяна зірка» (м. Одеса).

    За результатами конкурсу дівчата посіли ІІІ місце з хореографічною композицією «Hate date».

   • «Наша надія - мир на Донбасі»

     Під такою назвою у м. Сєвєродонецьк з 23 листопада по 19 грудня проходив міський відкритий конкурс-фестиваль, в якому дистанційно взяли участь творчі колективи міста.

    До участі були запрошені аматори, вихованці та учні загальноосвітніх шкіл, учні професійно-освітніх навчальних закладів, вищих навчальних закладів, закладів культури та мистецтв віком від 5 до 75 років.

    За результатами конкурсу колективи та солісти нашого міста вибороли 16 призових місць, а саме: І місць – 5, ІІ місць - 5, ІІІ місць – 6.

   • «Арт-Денс» - призер VIII Міжнародного багатожанрового фестиваль-конкурсу мистецтв «Talent Fest»

     У грудні хореографічний колектив «Арт-Денс» Лисичанського міського Палацу культури (керівник Дар’я Коваленко) дистанційно взяв участь у VIII Міжнародному багатожанровому фестиваль-конкурсі мистецтв «Talent Fest» (м. Переяслав–Хмельницький).

    За результатами конкурсу колектив посів ІІ місце з хореографічною композицією «Дівчата та рок-н-рол».

    Вітаємо колектив та керівника і бажаємо нових творчих досягнень!

    Відділ культури ВЦА м. Лисичанська

   • У міській раді пройшло чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

    13 грудня в Лисичанській міській раді пройшло чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

    В роботі комісії взяли участь представники державних органів управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, Управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Луганській області, Лисичанського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області, Лисичанського міського центру зайнятості, керівники структурних підрозділів міської ради.

   • Лисичанка Альона Бльосткіна посіла І місце на Всеукраїнському фестивалі з хореографічного мистецтва

    19 грудня солістка хореографічного колективу «Арт-Денс» Лисичанського міського Палацу культури Альона Бльосткіна (керівник Дар’я Коваленко) взяла участь у дистанційному Всеукраїнському фестивалі з хореографічного мистецтва «Free dance» (м. Львів).

    Загалом до конкурсу долучились більш ніж 1000 конкурсантів зі всієї України.

    За результатами конкурсу Альона посіла І місце у номінації «Сучасна хореографія» з композицією «Kamon».

   • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    У вівторок, 16 грудня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

    Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, які входять до складу комісії.

   • «Поліський вернісаж»

    25-27 грудня учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 та дитячої музичної школи №2 дистанційно взяли участь у ІХ Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж» (м. Семенівка), які змагались з конкурсантами з 13 областей України. До складу журі увійшли представники з 5-ти областей України, серед яких і викладач вищої категорії Лисичанської дитячої музичної школи №2 Вікторія Буданцева.

    За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

    Диплом І ступеня

    - Богдан Йолкін (номінація: баян-акордеон – солісти до 12 років, викладач Олександр Могильніков);

    - Злата Бабакіна (номінація: струнні інструменти – солісти до 12 років, викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Вікторія Буданцева);

   • Чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги пройшло у міській раді

    Вчора, 11 грудня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, яку очолив заступник міського голови Максим Головньов.

    Під час засідання членами комісії було розглянуто 101 заяву з питань:

    — призначення житлової субсидії — 100;

   • «Проти Голіафа»

    Під такою назвою сьогодні, 29 грудня, у Лисичанському міському краєзнавчому музеї відкрилася плакатна виставка про діячів ОУН-УПА.

    Експозиція підготовлена Українським інститутом національної пам’яті та Центром дослідження визвольного руху, присвячена жінкам та чоловікам з УПА, які кинули виклик двом тоталітарним режимам. Виставка розповідає про вибір та рішення восьми осіб, які мали вплив на історію українського визвольного руху: Степана Бандери, Романа Шухевича, Василя Галаса, Василя Кука, Євгена Грицяка, Катерини Зарицької, Ірини Тимочко-Камінської та Іллі Оберишина.

   • Про проведений перерахунок розміру соціальних допомог з 1 грудня 2019 року

    Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 грудня 2019 року встановлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 2 027 грн., а для основних соціальних груп населення прожитковий мінімум встановлено у розмірі:

    • — для дітей віком до 6 років —1 779 грн.;
    • — для дітей віком від 6 до 18 років — 2 218 грн.;
    • — для працездатних осіб — 2 102 грн.;
    • — для осіб, які втратили працездатність — 1 638 грн.
    • Вітаємо призерів обласного огляду-конкурсу любительських об'єднань та клубів за інтересами

      З 9 листопада по 25 грудня любительські формування Палаців культури міста дистанційно взяли участь в обласному огляді-конкурсі любительських об’єднань та клубів за інтересами (м. Сєвєродонецьк).

     За висновками журі учасники посіли наступні місця:

     ІІ місце - клуб за інтересами «Vерхня межа» (ПК ім. В. М. Сосюри, керівник Олексій Беркут);

     ІІІ місце - клуб за інтересами «Time dance» (ПК ім. В. М. Сосюри, керівник Світлана Кутковська).

    • Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

     Створення надійного соціального клімату у колективі досягається шляхом укладення колективного договору, який регулює відносини між власником або уповноваженим ним органом і працівниками.

     Колективний договір, укладений з урахуванням можливостей підприємства, повинен враховувати та забезпечувати життєво важливі потреби працівників – збереження робочих місць, гідну заробітну плату та недопущення її заборгованості, безпечні умови праці для збереження здоров’я, розширення соціальних гарантій та визначення конкретного механізму їх реалізації.

    • «Святковий передзвін»

      Під такою назвою 19-20 грудня у м. Харків проходив І Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод, в якому дистанційно взяв участь учень фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Захарій Лебединський.

     До складу журі конкурсу увійшли провідні викладачі вищих спеціальних навчальних закладів, діячі хореографічних асоціацій України, медійні обличчя у галузі культури і мистецтва, Заслужені та Народні артисти України.

     За результатами конкурсу Захарій посів І місце.

     Підготувала лауреата викладач фортепіанного відділу Ольга Погорєлова.

     Бажаємо натхнення, нових перемог та здійснення заповітних мрій!

     Відділ культури ВЦА м. Лисичанська

    • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     Вчора, 4 грудня, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

      

     Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

    • Учні та викладачі Лисичанської ДШМ № 1 отримали відзнаки Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Барви Полтави»

     У грудні учні та викладачі Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1 дистанційно взяли участь у Всеукраїнському відкритому фестиваль-конкурсі виконавської майстерності гри на народних інструментах «Барви Полтави» (м. Полтава). Переможців конкурсу визначали професійне журі: народні артисти України, заслужені працівники культури, професори музичних академій, університетів, кандидати музикознавства, директори та викладачі музичних навчальних закладів.

     За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

    • Щодо роботи міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

     Протягом листопада 2019 року в Лисичанській міській раді відбулося 4 засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

    • Вітаємо Анастасію Тхоренко - лауреата ІІ ступеня Міжнародного багатожанрового фестиваль-конкурсу «Зореграй»

      У грудні учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Анастасія Тхоренко взяла участь у дистанційному Міжнародному багатожанровому фестиваль-конкурсі «Зореграй» (м. Запоріжжя).

     За результатами конкурсного прослуховування Анастасія нагороджена дипломом лауреата ІІ ступеня у номінації «Інструментальна музика», у ІІІ віковій категорії.

     Викладач Любов Ковура отримала від журі конкурсу Подяку за збереження і розвиток культури регіонів України, творчі здобутки, відданість обраній справі, злагоджену спільну співпрацю, спрямовану на розвиток талановитих дітей та обдарованої молоді.

    • У Лисичанському міському краєзнавчому музеї пройшли майстер-класи з виготовлення новорічних сніжинок

      Здавна в Україні День Святого Миколая та Новий рік є улюбленими святами не тільки дітей, а і дорослих. Ці свята мають свої неповторні традиції, пов’язані з сімейним затишком, миром та любов’ю.

     Саме до цих чарівних свят в Лисичанському міському краєзнавчому музеї майстрині декоративно-ужиткового мистецтва Лариса Лисицька та Олена Кислякова для учнівської молоді міста провели майстер-класи з виготовлення новорічних сніжинок. Кожна дитина змогла зробити власноруч для себе чудову ніжну сніжинку.

    • У терцентрі святкували Новий рік

      Новий рік в Україні асоціюється з новими починаннями, безліччю подарунків та здійсненням заповітних бажань та мрій. Це свято з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі.

     Для підопічних Лисичанського територіального центру соціального обслуговування 21 грудня відбувся новорічний захід.

     Цікаву концертну програму для ветеранів підготували слухачі університету третього віку. У по-новорічному вбраній актовій залі лунали запальні пісні, гуморески, колядки та вірші. Глядачі були приємно вражені постановою п’єсок та мініатюр у виконанні талановитих студентів-одноліток. Свято пройшло весело та цікаво.

    • Солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Дарина Швецова виборола три перших місця на Міжнародному фестивалі з Bellydance

     У грудні солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Дарина Швецова (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова) дистанційно взяла участь у Міжнародному фестивалі з Bellydance «MAGIC of the STARS −2020» (м. Полтава).

     Загалом організатори фестивалю отримали відеозаписи виступів танцювальних клубів та колективів з різних міст України: Полтави, Запоріжжя, Києва, Дніпра, Лисичанська, Миргорода, Житомира та інших.

    • Підопічні терцентру власноруч виготовляли символ 2020 року

     Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування пропонує та надає підопічним корисне дозвілля. В рамках арт-терапії, спрямованої на лікування захворювань, за допомогою творчості, організовано гурток рукоділля «Дивосвіт».

     Наближається 2020 рік, і звичайно, до новорічних свят підопічні терцентру забажали зробити мишеня своїми руками, щоб прикрасити ним домашній інтер’єр та подарувати рідним і друзям. Пенсіонери із захопленням занурились у творчій процес. Завдяки терплячості, наполегливості та уяві майстрині досягли кінцевого результату: мишенята вийшли чарівними та різноманітними.

    • «Soloviov-Art-V»

     Під такою назвою 15 грудня відбувся V Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв, у якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

     У вік сучасних інтернет-технологій з’являються все нові й нові можливості для демонстрації своїх талантів. При чому зовсім необов’язково бути присутнім особисто. Саме тому, йдучи в ногу з часом Організаційний комітет арт проекту Soloviov-Art надає нові можливості участі у Міжнародних конкурсах для всіх творчих колективів та солістів, незалежно від віку і місця проживання. Журі цього фестивалю складається з відомих артистів та визначних особистостей України, Європи та інших країн світу.

    • В терцентрі відбулась зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

     Минуло понад 30 років від дня однієї з найбільших катастроф України — аварії на Чорнобильській АЕС. І так сталося, що саме ліквідатори стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії ціною власного здоров’я та життя. За для того, аби відзначити подвиги цих людей, Указом Президента від 10 листопада 2006 року 14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Тож щороку, саме в день, завершення будівництва саркофага над четвертим блоком АЕС ми вшановуємо відважних ліквідаторів, які є поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто відійшов у небуття.

     Напередодні пам’ятної дати, 12 грудня, на зустріч з підопічними Лисичанського територіального центру завітали ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС Сергій Романов та Михайло Потьомін. Гості поділились з присутніми спогадами, розповіли про терміни перебування в Чорнобильській зоні і умовами праці та відповіли на численні питання.

    • Поліна Подкуйко та Вікторія Краснопольска - призери обласного конкурсу художньої творчості з графіки

     На початку грудня учні Лисичанської та Новодружеської дитячих шкіл мистецтв дистанційно взяли участь в обласному конкурсі художньої творчості з графіки на тему «Світ квіткової фантазії Катерини Білокур».

     За результатами конкурсу учениця Лисичанської ДШМ № 1 Поліна Подкуйко з роботою «Квітковий рай» (викладач Наталія Мельникова) посіла ІІ місце, а учениця Новодружеської ДШМ Вікторія Краснопольска з роботою «Квітковий сон» (викладач Олена Пельчонок) — III місце.

    • Щодо реалізації норм Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років»

     Роз’яснення та рекомендації Українського інституту національної пам’яті щодо реалізації норм Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років»

    • На Луганщині судитимуть молодика, який вчинив злочини проти статевої недоторканості та свободи двох жінок та малолітньої дівчинки

     Лисичанською місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно чоловіка, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 153 КК України (задоволення статевої пристрасті неприродним способом із погрозою застосування фізичного насильства), ч. 2 ст. 153 КК України (задоволення статевої пристрасті неприродним способом із погрозою застосування фізичного насильства, вчинене повторно), ч. 2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи).

    • Учні мистецьких шкіл Лисичанська отримали відзнаки ХІ Відкритого конкурсу виконавців на струно-смичкових інструментах

     13 грудня учні дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1 та дитячої музичної школи (ДМШ) № 2 м. Лисичанськ дистанційно взяли участь у ХІ Відкритому конкурсі виконавців на струно-смичкових інструментах серед учнів шкіл естетичного виховання ім. В.М. Панфіла.

     Загалом до заходу долучились вихованці мистецьких шкіл Луганської та Донецької областей.

     За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

    • У Лисичанську проведено захід для осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі

     Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

     Вчора, 9 грудня, фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із представниками Лисичанського МВ філії ДУ «Центр пробації» було проведено лекцію для осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі, на тему: «Насильство. Причини та наслідки насильства».

    • «Grand Fest Art»

     У грудні відбулося підбиття підсумків Всеукраїнського дистанційного фестиваль-конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Grand Fest Art» (м. Львів), в якому взяли участь учні та викладачі мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

     Конкурс проводився у трьох номінаціях: образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво та графічне мистецтво.

     Метою конкурсу були – популяризація дитячої та юнацької творчості в Україні; розвиток та підвищення професійної майстерності учасників конкурсу; прагнення до досягнення високих результатів в діяльності, в тому числі викладацької; виявлення кращих і оригінальних особистостей.

    • Захід добра і милосердя

     Щороку 3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день осіб з інвалідністю. Ця категорія людей потребує підвищеної уваги та підтримки з боку суспільства, і для них дуже важливо відчувати піклування і турботу.

     Вже за доброю традицією в цей день Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування для своїх підопічних та представників громадських організацій осіб з інвалідністю «Джерело», УТОС та УТОГ влаштував справжній захід добра і милосердя.

    • Вітаємо учнів та викладачів Лисичанської ДШМ №1 з відзнаками ІІІ Всеукраїнського інтернет-конкурсу!

     У грудні підвели підсумки ІІІ Всеукраїнського інтернет-конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж», у якому брали участь учні та викладачі художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

     Метою конкурсу є виявлення та підтримка талановитих дітей та обдарованої молоді.

    • Колектив зразкової студії східного танцю «Атлантіс» виборов Гран-Прі на Чемпіонаті України з Bellidance!

     3 грудня учасниці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (керівник Ірина Гончарова) Палацу культури ім. В.М. Сосюри взяли участь в онлайн Чемпіонаті України з Bellidance (м. Київ).

     Для участі у конкурсі колектив надав 42 танцювальні програми, до яких увійшли сольні, дуети та групові виступи у різних номінаціях та вікових категоріях.

    • Вітаємо вихованців мистецьких шкіл з відзнаками обласного конкурсу творчих робіт зі скульптури!

     5 грудня учні мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля дистанційно взяли участь в обласному конкурсі творчих робіт зі скульптури на тему «Зоря поезії» за творчістю Лесі Українки (м. Сєвєродонецьк).

     Цього року на конкурс було подано 75 робіт учнів з 12 мистецьких шкіл Луганської області.

     За результатами конкурсу призові місця здобули:

    • Вітаємо учасників хореографічного колективу «Арт-Денс» з перемогою на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі!

     21 листопада учасники хореографічного колективу «Арт-Денс» (Лисичанський міський Палац культури, керівник Дар’я Коваленко) дистанційно взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі з хореографії «FREE Dance» (м. Дніпро).

     Майже 500 учасників зі всієї України боролися за звання найкращого виконавця. Колектив «Арт-Денс» гідно представив наше місто.

    • Сover-bend «Ромашка» та гурт «Vерхня Межа» посіли ІІ місце на обласному рок-фестивалі

     У листопаді учасники любительського об’єднання cover-bend «Ромашка» (Лисичанський міський Палац культури, керівник Михайло Коваленко) та гурт «Vерхня Межа» (Палац культури ім. В.М. Сосюри, керівник Олексій Беркут) взяли участь в обласному відкритому рок-фестивалі «Зі сходу до заходу».

    • «Квітка Душа - 2020»

     5 грудня у Лисичанському міському Палаці культури відбувся традиційний щорічний конкурс вокального сольного співу «Квітка Душа — 2020», присвячений пам’яті Ірини Томко.

     Цього року конкурс проводився у режимі онлайн, у двох номінаціях — «Естрадний вокал» та «Народний вокал» у ІV вікових категоріях (від 6 до 9 років, від 10 до 13 років, від 14 до 17 років, від 18 до 22 років). Свої відеовиступи учасники надіслали з міст Одеса, Харків, Київ, Сватово, Рубіжне, Привілля, Новодружеськ, Новопсков, Новоайдар, Станиця Луганська, Старобільськ та Лисичанськ.

    • Вітаємо вихованців ДМШ №2 з відзнаками XІІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв!

     Наприкінці листопада учениці відділу оркестрових інструментів Лисичанської дитячої музичної школи № 2 взяли участь у XІІ Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Осінні мелодії» (м. Харків).

     Поважне журі, до складу якого увійшли заслужені діячі мистецтв України, високо оцінили виступи лисичан.

     За результатами конкурсу у номінації «Інструментальне мистецтво (скрипка)» Елеонора Денищенко та Дар’я Шагієва нагороджені Дипломами лауреата І ступеня у різних вікових категоріях.

    • Вітаємо Владу Гаркун із перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зоряна Брама»!

      У середині листопада солістка Палацу культури «Діамант» Влада Гаркун (керівник Ірина Браташ) дистанційно взяла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зоряна Брама»  (м. Київ). Серед великої кількості учасників журі конкурсу відзначило високий рівень виступу Влади.

     За результатами конкурсу у номінації «Естрадний спів. Соло» у віковій категорії «Ювенали» Влада посіла І місце.

     Окрім того, за відмінну підготовку та вагомий внесок у розвиток музично-естетичного виховання підростаючого покоління і збереження національної культури Подякою нагороджена керівник Ірина Браташ.

     Вітаємо з блискучою перемогою! Бажаємо впевнено йти до нових звершень!

    • Лисичанский городской совет объявляет КОНКУРС

     на замещение вакантной должности заместителя начальника управления по осуществлению политики городского совета в области жилищно-коммунального хозяйства по вопросам коммунальной энергетики.

    • Вітаємо переможців міського конкурсу юних дослідників «Українське мистецтво»

     Минулої середи, 25 листопада, в Лисичанській дитячій школі мистецтв №1 дистанційно відбувся міський конкурс юних дослідників «Українське мистецтво».

     Роботи учнів з історії та сучасності музичного та образотворчого мистецтва представлені на розсуд журі супроводжувались відеоматеріалами та тематичними мультимедійними презентаціями.

     За результатами конкурсу І місце посів Артур Отченащенко;

    • Учениця ДШМ № 1 Інна Гажинська отримала Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському театральному конкурсі ім. Марка Ентіна

     Наприкінці листопада учениця театрального класу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Інна Гажинська взяла участь у дистанційному конкурсі читців в рамках Всеукраїнського театрального конкурсу ім. Марка Ентіна «Лимонад» (м. Харків).

     За результатами конкурсу Інна здобула Диплом ІІ ступеня у номінації «Театр одного актора».

     Підготувала ученицю викладач театрального мистецтва Ірина Кабанова.

    • Вітаємо Валерію Соловйову з перемогою у Міжнародному фестиваль-конкурсі!

      У листопаді учениця Новодружеської дитячої школи мистецтв Валерія Соловйова дистанційно взяла участь у Міжнародному багатожанровому фестиваль-конкурсі «Острів Злагоди» (м. Запоріжжя).

     До участі у конкурсі долучилися дитячі та юнацькі різножанрові творчі колективи, солісти та народні майстрі.

     За результатами конкурсу у номінації «Інструментальна музика», ІІI вікова категорія Валерія отримала Диплом Лауреата І ступеню (викладач Галина Сіньова).

     Вітаємо з перемогою та бажаємо нових творчих досягнень!

     Захід відбувся за підтримки уряду республіки Болгарія та благодійної організації Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода».

     Відділ культури ВЦА м. Лисичанська

    • «Ритм-FEST»

      Під такою назвою 21 листопада у м. Сєвєродонецьк відбувся обласний конкурс естрадної та джазової музики, в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 та дитячої школи мистецтв № 1. Конкурс відбувся з метою підтримки творчо обдарованої молоді, популяризації кращих зразків світової та української музики, обміну творчими досягненнями молодих джазових музикантів.

     За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

     ІІ місце - Іван Тронов (Лисичанська ДШМ № 1, викладач Любов Штро);

     ІІ місце - Влада Гаркун (Лисичанська ДМШ № 2, викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Катерина Козлова);

     ІІІ місце - Леонід Матушкін (Лисичанська ДШМ № 1, викладач Алла Бандур);

    • Лисичанский городской совет объявляет КОНКУРС

     на замещение вакантных должностей начальника управления по осуществлению политики городского совета в области жилищно-коммунального хозяйства и заместителя начальника управления по осуществлению политики городского совета в области жилищно-коммунального хозяйства по жилищным вопросам

    • Міжнародна туристична виставка "ІТВ Berlin-2014"

     Державне агентство України з туризму та курортів здійснює заходи щодо підготовки до представлення туристичних можливостей України на Міжнародній туристичній виставці «ІТВ Berlin-2014» (далі Виставка)5-9березня 2014 року в м. Берлін (Німеччина).

     З метою забезпечення належного представлення туристичних можливостей України на Виставці єдиним стендом спільно з німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) 14 листопада 2013 року проведено нараду із представниками регіонів, міст та іншими зацікавленими учасниками щодо участі у Виставці.

    • К сведению субъектов хозяйствования!

     Сообщаем, что в ходе процедуры ликвидации предприятий-банкротов г. Лисичанска проводятся аукционы по продаже их имущества.

     На 20.12.2013 г. запланировано проведение аукциона по продаже нежилых помещений ЗАО «Лисичанскхлеб». (Объявление о проведении аукциона).

     Продажа имущества ОАО «Лисичанский завод РТИ» проводится в режиме электронных торгов. Электронные торги будут проводиться с 24.12.2013 00:00:00 по 09.01.2014 15:00:00.

     Дополнительная информация о проведении аукциона (электронных торгах) размещена на сайте организатора торгов (http://tbetu.com.ua). (Объявление о проведении аукциона).

     (По информации министерства юстиции Украины —http://www.minjust.gov.ua)

     Кроме того, ОАО «Лисичанский завод РТИ» осуществляет продажу малоценного имущества. Детальную информацию о продаваемом имуществе можно получить по телефонам: (06451) 5-49-00,(06451) 5-41-90,(06451) 5-28-15 (завод РТИ).

    • Запрошуємо бізнесменів міста Лисичанська до участі в національній експозиції України в Латвійській Республіці

     З метою виконання п.8 доручення Президента України Януковича В.Ф. від 12.06.2013 № 1-1/1430 щодо організації в 2014-2015 роках в Латвійській Республіці національної виставки України Міністерством економічного розвитку і торгівлі України розпочато роботу з підготовки до вищезгаданого заходу.

     Підприємствам і організаціям , зацікавленим взяти участь у виставці , необхідно звертатися до департаменту економічного розвитку і торгівлі Луганської облдержадміністрації у термін до 12.12.2013 року.

    • Рятувальники завітали до школярів

     Вчора, 19 грудня, співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичні бесіди з учнями 2 класу Лисичанської спеціалізованої школи I-III ступеню № 8 на теми " Дотримання ППБ" та «Дії при виявленні ВНП».

     Школярам розповіли про основні причини виникнення пожеж, про небезпеку користування піротехнічною продукцією.

    • Отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах

     Органи Фонду у відповідності до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 №2240-ІІІ(далі — Закон) надають гарантоване державою матеріальне забезпечення громадянам, у тому числі, у зв’язку з втратою заробітної плати (доходу), внаслідок тимчасової втрати працездатності (включаючи листки непрацездатності по догляду за хворою дитиною або хворим членом сім’ї), вагітності та пологах.

     За підсумками по 9 місяцях 2013 року Лисичанською міською виконавчою дирекцією Луганського обласного відділення Фонду (далі — дирекція) опрацьовано 1069 заяв — розрахунків на суму понад 13 млн. грн., в тому числі по тимчасовій непрацездатності — 10 млн. грн., вагітності та пологах — 3 млн. грн.

    • Про подання звітності по коштах Фонду

     Згідно Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановою від 18.01.2011 № 4 із внесеними змінами, страхувальники зобов’язані формувати та подавати до органів Фонду звітність в термін не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця, а саме:

     • за I квартал — з 01 по 20 квітня
     • за I півріччя — з 01 по 20 липня
     • Шановні страхувальники!

      Відповідно до статті 21 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв´язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. №2240-ІІІ районні, міжрайонні, міські виконавчі дирекції відділень Фонду повинні здійснювати фінансування страхувальників-роботодавців протягом десяти робочих днів після надхлдження заяви-розрахунка.

     • Анонс культурних заходів до 120-річчя від дня народження Володимира Сосюри (оновлено)

      10 січня об 11.00 у центральній міській бібліотеці відбудеться зустріч вчителів української філології, учнів 9-11 класів з міськими поетами «Літературна вітальня», а у центральній бібліотеці - творча зустріч, присвячена 120-річчю від дня народження В. Сосюри «Співець замріяних світанків».

      26 січня о 12.00 у загальноосвітній школі № 26 розпочнеться літературно-мистецьке свято «Поет землі з найменням — Україна».

     • Приглашаем принять участие в бизнес - встрече!

      Ассоциация франчайзинга Украины совместно с общественной организацией «Региональный центр содействия развитию бизнеса, инвестициям и инновациям» проводит 11 декабря 2012 года в 14.00 в г.Северодонецке информационную бизнес — встречу «Возможности для бизнеса #2 (Франчайзинг)» для представителей предприятий и предпринимателей, заинтересованных начать новый бизнес или развить существующий, используя возможности успешных брендов для уменьшения рисков и затрат на начало и поддержку своего дела.

      Место проведения бизнес — встречи: г. Северодонецк, ул. Лисичанская, 1 (гостиничный комплекс «Мир», Конферен-зал, 4 этаж).

     • Анонс кінотеатру «Дружба» з 26 грудня по 3 січня

      — о 10 00 — фантастичний екшн «Зоряні війни: останні джедаї» 3D;

      — о 12.30, о 16.15 та о 18.05 — мультфільм «Фердинанд» 3D;

      — о 14 20, о 19.55 та о 21.50 — пригодницьке фентезі «Джуманджі: поклик джунглів» 3D.

     • 28 грудня - позачергова сесія міської ради

      Позачергова 41 сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 28 грудня о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

      На розгляд міської ради винесені наступні питання:

     • Лисичанский городской совет объявляет КОНКУРС

      на замещение вакантной должности специалиста I категории – информатора сектора приема заявлений и документов отдела социальной помощи управления труда и социальной защиты населения.

      Основные требования:

     • У Лисичанську пройшов новорічний чемпіонат міста з гімнастики спортивної

      27 грудня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов новорічний чемпіонат міста з гімнастики спортивної В змаганнях взяли участь 96 спортсменів.

      Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

      І місце — Поліна Пікуль, Христина Сик, Ганна Данько, Анастасія Кокорєва, Мілана Коробка, Стефанія Новохоцька, Мирослава Кириченко, Аріна Радюшина, Валерія Мішина, Поліна Лебеденко, Евеліна Борісович, Соломія Глазунова, Аліса Бередна;

     • У Лисичанську відбувся новорічний чемпіонат міста з Айкідо

       21 грудня в спортивному приміщенні за адресою: вул .Європейська, 87 пройшов новорічний чемпіонат міста з Айкідо. В змаганнях взяли участь 67 спортсменів міста та показали наступні результати в своїх категоріях:

     • У Лисичанську відбувся Відкритий чемпіонат міста та Відкритий чемпіонат Луганської області по Косікі карате

       21 грудня у Лисичанській ДЮСШ відбувся Відкритий чемпіонат міста (Новорічний турнір серед молодших юнаків та юнаків) та Відкритий чемпіонат Луганської області по Косікі карате серед юнаків, юніорів та дорослих.

      У міських змаганнях взяли участь близько 30 спортсменів, а в обласних змаганнях взяли участь близько 80 спортсменів з міст: Лисичанськ та Попасна (Луганської області).

      В запеклій боротьбі Лисичанські спортсмени завоювали наступні місця:

      Розділ Куміте:

     • До уваги абонентів південної частини міста! (оновлено)

      21 грудня 2017 року, запланована зупинка водозабору «Лісова Дача», з 00.00 21 грудня 2017 року по 00.00 22 грудня 2017 року, який постачає водою мешканців району заводу «ГТВ», вул. Красна, пос. Стекольного заводу, гора Попова до стадіону «Шахтар».

      Зупинка зумовлена технічною необхідністю підрядної організації від Луганської ОДА для завершення робіт на магістральному водоводі «Лісова Дача».

      Просимо провести необхідний запас води.

      За інформацією офіційного сайту ЛКСП «Лисичанськводоканал»

     • Лисичани стали кращими на Кубку Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

      21 грудня в місті Сєвєродонецьк відбувся Кубок Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

      Наступні вихованці міської ДЮСШ стали кращими в категоріях:

      Категорія «Діти»

      Матвій Медик – Єлизавета Курбатова;

      Категорія «Юнаки»

      Матвій Медик – Даріна Куманікіна.

     • 19 и 20 декабря - открытие новогодних елок (обновлено)

       

      Уважаемые жители и гости городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

      В День Святого Николая, в предверии новогодних и Рождественских праздников во всех микрорайонах города состоится торжественное открытие новогодних елок.

      19 декабря:

      • — в 11.30 — ДК им. В.Н. Сосюры и ДК «Диамант»;
      • — в 14.00 — площадь Победы;
      • — в 14.30 — сквер им. 10-летия независимости Украины.

      20 декабря в 12.00 — городской ДК.

     • Лисичанські спортсмени вибороли призові місця на міжнародному турнірі з кікбоксингу WAKO

      14 та 15 грудня лисичанські спортсмени взяли участь у міжнародному турнірі «1 WIZARD OPEN RING 2019» з кікбоксингу WAKO в місті Київ. До змагань долучились 470 спортсменів з Ізраілю, Азербайджану, Угорщини, Молдови, Польщі та України.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

      І місце — Руслан Юпатов;

     • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ з відзнаками чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу!

      15 грудня вихованці міської ДЮСШ взяли участь у фіналі чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн у місті Харків. До змагань долучилися понад 350 спортсменів з міст Харків, Полтава, Лисичанськ, Новомосковськ, Запоріжжя та Сєвєродонецьк.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

      Категорія «Діти-дебют»

     • У міській ДЮСШ пройшов чемпіонат Лисичанська зі стрибків на батуті

      15 грудня у спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 87 спортсменів.

      Переможцями змагань, виборовши І місце, стали: Владислав Маслов, Іван Шатрук, Кирило Поджарий, Андрій Савков, Гліб Корж, Вікторія Савкова, Поліна Пугаченко.

     • 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

      14 грудня відбудуться заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС:

      • — о 8.30 — відправка автобусу від Центральної міської поліклініки до Свято-Тихвінського храму;
      • — о 9.00 — у Свято-Тихвінському храмі (район заводу ГТВ) розпочнеться богослужіння;
      • — о 9.30 — хресна хода від Свято-Тихвінського храму до пам’ятника «Землякам-Чорнобильцям»;
      • — о 10.00 — урочистий мітинг біля пам’ятника «Землякам-Чорнобильцям».

      Шановні гості та мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля запрошуємо вас взяти участь у заходах.

     • Лисичанські спортсмени вибороли призові місця на турнірі з боксу пам'яті Василя Хрисанкова

      13 та 14 грудня лисичанські спортсмени взяли участь у турнірі з боксу пам’яті Василя Хрисанкова у місті Сєвєродонецьк Загалом до змагань долучились 110 спортсменів з Харківської та Луганської областей.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

      І місце — Давид Григорян (24 кг), Всеволод Семиволков (28 кг), Іван Жихор (38 кг), Юрій Маргієв (38 кг), Володимир Кравченко (42 кг), Артем Хлиманков (37 кг), Іван Мурашов (46 кг), Данііл Фатьянов (57 кг), Данііл Мустафінов (50 кг), Ігор Заболотний (56 кг), Богдан Радченко (69 кг), Іван Богданов (90 кг);

     • 21 грудня 2017 року - засідання чергової сесії міської ради (оновлено)

      Чергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 21 грудня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.
      На розгляд міської ради виносяться наступні питання:
      1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
      2. Про затвердження структури виконавчих органів міської ради та їх загальної чисельності на 2018 рік.
     • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Комплексної ДЮСШ №2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

      7 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат Комплексної ДЮСШ № 2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007, 2008-2009, 2010р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 30 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

      Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

      І місце — Єва Мудраченко (біг 30м, стрибки у довжину, стрибки у висоту), Марія Носаль (біг 30м, стрибки у довжину, стрибки у висоту), Дмитро Харламов ( стрибки у довжину, стрибки у висоту), Ігор Корінний ( біг 30м, стрибки у довжину);

     • 12 грудня - концертні виступи вокального ансамблю народної пісні «Зерно любові»

      Шановні мешканці та гості міста!

      Запрошуємо 12 грудня о 12.00 до палацу культури ім. В.М. Сосюри на концертні виступи вокального ансамблю народної пісні «Зерно любові».

       

     • Спортсмени нашого міста показали високі результати у відкритому чемпіонаті Харківської області з Айкідо

      У минулі вихідні, 7 та 8 грудня, лисичанські спортсмени у складі вихованців міської ДЮСШ та клубу «Марубасі» взяли участь у відкритому чемпіонаті Харківської області з Айкідо. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів - представники 5 команд Харківської області та 3 команд Луганської області.

      За результатами змагань кращими стали наступні спортсмени нашого міста:

      Кирило Шеховцов - 3 перших місця;

     • 11 грудня - відкриття мобільної тематичної виставки японської фотографії

      Шановні мешканці та гості міста!

      11 грудня о 14.00 за підтримки посольства Японії в Україні та Програми розвитку ООН в міському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття мобільної тематичної виставки японської фотографії.

      Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку, яка буде працювати до 15 грудня.

     • Представники Лисичанської місцевої прокуратури відвідали Лисичанський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей

      У зоні АТО, попри загрози, які несе у собі життя на лінії фронту, прокурори не забули і про звичайні якості характеру: людяність, вміння співчувати тим, кого доля вдарила найболючіше, зокрема, про діточок, яких війна зробила найбільш ураженими та нещасними.

     • Вихованці міської ДЮСШ призери відкритої першості міста Сєвєродонецька з кікбоксингу

      6 та 7 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшли змагання відкритої першості міста з кікбоксингу, присвячена Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», в яких взяли участь понад 100 спортсменів з міст Сватове, Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

      І місце — Данііл Мустафінов (52 кг), Єгор Задорожній (66 кг), Іван Богданов (+80 кг), Данііл Трунов (80 кг), Руслан Юпатов (37 кг), Данило Тютюнник (40 кг);

     • 22 грудня - особистий прийом громадян першим заступником прокурора Луганської області

      До уваги громадян! 22 грудня 2015 року з 10 години у Лисичанській місцевій прокуратурі за адресою: вул. Леніна, 65 у м. Лисичанськ, буде здійснювати особистий прийом громадян перший заступник прокурора Луганської області Мичка Віталій Іванович.

     • Команда Лисичанська посіла І місце у чемпіонаті Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок

      7 грудня на базі спортивної зали Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Сватово смт Красноріченське та Троїцьке.

      З привітальним словом до спортсменів звернулися головний спеціаліст управління молоді та спорту Луганської ОДА Єгор Ємець та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт.

     • 7 грудня - позачергова сесія міської ради

      Засідання позачергової 40-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 7 грудня о 12.00 у залі засідань міської ради.

      На розгляд міської ради виноситься питання про співфінансування проекту «Спортивний майданчик зі штучним покриттям по вул. Жовтневій, 271, м. Лисичанськ — реконструкція».

      Розпорядження міського голови від 06.12.2017р. №434

       

     • У Лисичанську судитимуть шахрая, який ошукував людей під приводом установки металопластикових вікон

      Прокуратурою міста завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 2 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене повторно) та ч.3 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно, поєднане з проникненням у житло).

      Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканець міста Лисичанська, під виглядом працівника підприємства по встановленню металопластикових вікон та дверей, не маючи наміру виконувати взяті на себе зобов’язання, обходив домівки осіб похилого віку та, шляхом обману, заволодівав коштами останніх. Крім того, зловмисник вчиняв крадіжки з проникненням до житла, після чого викраденим розпоряджався на власний розсуд. Потерпілими від зазначених діянь стали 6 осіб. Загальний розмір завданої злочином шкоди сягає більш ніж 14 тис. гривень.

     • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат

      Минулої суботи, 7 грудня у спортивній залі міської дитячо-юнацької спортивної школи пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з боротьби самбо серед юнаків та дівчат до 13 років. В змаганнях взяли участь понад 80 учасників з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Сватово, смт Красноріченське та Троїцьке.

      Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

      І місце — Альона Базік (44 кг), Заріна Гусакова (55 кг), Вікторія Жукова (+55 кг), Микита .Уровець (28 кг), Едем Мельасанов (34 кг), Антон Федоренко (46 кг), Матвій Савченко (50 кг), Олександр Худолій (+55 кг);

     • У Лисичанську судитимуть учасника незаконного збройного формування терористичної організації "ДНР"

      Органи прокуратури Луганської області ведуть активну роботу по розслідуванню кримінальних правопорушень, пов’язаних з участю місцевих мешканців у діяльності не передбачених законом збройних формувань.

      Так, за поточний період 2015 року прокуратурою міста Лисичанська направлено до суду 41 обвинувальний акт за ст. 260 КК України. Зокрема, судами розглянуто та винесено 12 обвинувальних вироків, у яких на цей час чотирьом особам призначено реальну міру покарання у вигляді позбавлення волі.

     • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецька з гімнастики спортивної

      5 та 6 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат міста з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь 90 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Попасна, Бахмут, Слов’янськ.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

      І місце — Мирослава Кириченко, Мілана Коробка;

     • 6 грудня - позачергове засідання сесії Лисичанської міської ради

      Засідання позачергової 40-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 6 грудня о 16.00 у залі засідань міської ради.

      На розгляд міської ради виноситься питання про співфінансування проекту «Спортивний майданчик зі штучним покриттям по вул. Жовтневій, 271, м. Лисичанськ — реконструкція».

      Розпорядження міського голови від 05.12.2017р. № 433

     • Вітаємо Анастасію Воронухіну з перемогою у чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу!

      27 листопада – 2 грудня в місті Чернівці відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед учнів ДЮСШ (2207-1996р.н.). У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з усієї країни.

      Лисичанська спортсменка Анастасія Воронухіна стала переможницею, виборовши І місце, серед спортсменок до 43 кг та була нагороджена грамотою та медаллю.

      Підготував спортсменку тренер Олександр Цвік.

      Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

     • Лисичанські спортсмени - призери Всеукраїнських змагань з боротьби греко-римської

      28 листопада у місті Кремінна відбулись Всеукраїнські змагання з боротьби греко-римської «Спортивна надія України - 2019». У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів Харківської, Донецької, Луганської областей.

      Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

      ІІ місце – Ілля Проскурін (34 кг);

      ІІІ місце – Павло Харченко (35 кг), Владислав Вдовиченко (44 кг), Артем Декін (52 кг), Артем Зябля (85 кг).

     • Лисичанські боксери - серед переможців Всеукраїнських змагань "Спортивна надія України - 2019"

      27-30 листопада у місті Сєвєродонецьк відбувались Всеукраїнські змагання з боксу «Спортивна надія України 2019». У змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів із Харківської, Донецької, Херсонської, Січеславської, Донецької, Сумської та Луганської областей.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

      І місце – Ілля Нечволод (80 кг), Данііл Мустафінов (52 кг), Іван Богданов (90 кг);

     • Анонс заходів до Дня Збройних Сил України

      5 грудня о 13.30 у бібліотеці-філії № 9 відбудеться година патріотизму «Обов’язок — захищати Україну».

      6 грудня відбудуться наступні заходи:

      — о 09.30 у бібліотеці-філії № 6 патріотична бесіда «Уклін всім хто землю свою боронить»;

     • Вітаємо переможців міського конкурсу "Вчитель року-2019"

      20 грудня у Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбулося урочисте нагородження учасників та переможців І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року — 2019».

      Учасників конкурсу щиро привітали Тетяна Худоба — начальник відділу освіти Лисичанської міської ради, та Євгенія Карпова — завідувач КУ «Лисичанський методичний центр».

      Переможець конкурсу Тетяна Живага — вчитель «Основ здоров’я» школи № 4, що посіла І місце, та лауреати конкурсу: Іван Фастов — учитель географії НВК «Гарант» (ІІ місце) та Крістіна Кабанова — вчитель французької мови НВК «Гарант» (ІІІ місце), були відзначені грамотами відділу освіти Лисичанської міської ради та грошовими преміями. Катерина Харченко — вчитель французької мови школи № 30, отримала диплом учасника та подарунок від профспілки працівників освіти нашого міста.

     • «Щенячий патруль рятує свято»

      Всі ми, діти і дорослі, чекаємо на свята як на справжнє диво! Час, коли в кожнім будинку з’являється казковий настрій, який дарує незабутні пригоди! Що вже говорити про дітей? Адже вони по-справжньому вірять в передноворічні чудеса і у святкову казку!

      Як відомо, Щенячий патруль кожен день поспішає на допомогу. Незалежно від часу і погодних умов. Але невже, навіть у свято доведеться знову когось рятувати? Так! Ви вгадали! Але не когось, а Святого Миколая. Цуценята беруться за справу.

      Події цієї історії відбулися 19 грудня в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю.

     • Підведені підсумки міського конкурсу методичних розробок педагогів-організаторів «Галерея дозвілля»

      Вчора, 11 грудня, в Лисичанському Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) були оголошені переможці та презентовані найкращі методичні розробки міського конкурсу «Галерея дозвілля».

      Відповідно до умов проведення даного заходу в конкурсі взяли участь 13 педагогів із багатопрофільної гімназії, ліцею, загальноосвітніх шкіл міста №№: 2,3,4,5,7,8,13,26,27,29,30.

     • Школярі міста представили свої роботи на виставку-конкурс «Український сувенір»

      10 грудня в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) відбулася міська виставка-конкурс «Український сувенір».

      Конкурс проводиться щорічно з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку, популяризації дитячої, художньої творчості.

     • Елена Ездакова: Первоочередная задача УТСЗН - обеспечение социальной защиты жителей нашей громады

      Год 2013 — это год реализации новых социальных инициатив Президента Украины и нового качества государственной социальной политики, направленных на повышение качества жизни и благосостояния всех категорий граждан.

      Управление труда и социальной защиты населения, являясь органом местного самоуправления, осуществляет реализацию государственной политики в сфере социальной защиты и социального обеспечения на территории Лисичанской громады..

      За 11 месяцев 2013 жителям нашего города были назначены и выплачены льготы, пособия, субсидии и компенсации в натуральном и денежном выражении в общей сумме 106 млн. 404 тыс. грн. В том числе:

     • Щодо наміру здійснити встановлення двоставкового тарифу на комунальну послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ в 2020-2021рр.

      ТОВ «Лисичанська енергосервісна компанія» має намір здійснити встановлення двоставкового тарифу на комунальну послугу з постачання теплової енергії в 2020-2021 році, згідно вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018р. № 130).

      Розрахунок тарифу на комунальну послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ в повній мірі відповідають вимогам постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011р.

     • Підбито підсумки виставки новорічно-різдвяних творчих робіт

      10 грудня в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) підвели підсумки міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Творчі роботи на виставку-конкурс надійшли із загальноосвітніх навчальних закладів міста та ЦПРШМ.

     • О проделанной работе наблюдательной комиссией в 2013 году

      В исполнительном комитете Лисичанского городского совета создана и действует наблюдательная комиссия.

      Наблюдательная комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Украины, Уголовно-исполнительным кодексом Украины, Законами Украины «О местном самоуправлении в Украине», «О местных государственных администрациях», «О социальной адаптации лиц, которые отбывают или отбывали наказание в виде ограничения свободы или лишение свободы на определенный срок», Положением о наблюдательных комиссиях, утвержденным Постановлением Кабинета Министров Украины от 01.04.04 г. № 429, с внесенными изменениями к этому положению от 10.11.2010г. № 1042, Положением о наблюдательной комиссии при исполкоме Лисичанского городского совета, утвержденного решением исполкома от 15.01.2013г. № 15.

     • Шановні керівники підприємств, організацій, установ, суб'єкти господарювання у сфері торгівлі!

      Щорічна традиція святкового оформлення фасадів будівель та прилеглої території, інтер’єрів торгових залів, вітрин, вхідних зон підприємств є запорукою прекрасного настрою і відчуття новорічного свята. Святкове оформлення міста вносить в наше повсякденне життя частинку краси, радості та гарного настрою.

      З метою створення мешканцям та гостям міста новорічного настрою, підвищення культури обслуговування в переддень Нового року і Різдва Христового в рамках проведення загальноміських новорічних заходів просимо Вас провести святкове оформлення своїх підприємств з використанням новорічної тематики.

      Зробимо наше місто яскравим і красивим, подаруємо жителям святковий настрій.

      Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ

     • Підбито підсумки міського конкурсу «Вчитель року-2019»

      Протягом листопада-грудня у нашому місті проходив І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2019». У номінаціях «Географія», «Основи здоров’я», «Французька мова» учасниками конкурсу стали 4 педагоги: Іван Фастов - вчитель географії НВК «Гарант», Тетяна Живага - вчитель «Основ здоров’я» Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №4, Кристина Кабанова - вчитель французької мови НВК «Гарант» та Катерина Харченко - вчитель французької мови Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №30.

     • Тривають ремонті роботи на насосній станції «Лісова дача»

      Для запобігання аварійній ситуації на напірному водоводі ділянки трубопроводу насосної станції «Лісова дача» 2-го підйому працівниками Лисичанськводоканалу проводяться роботи по заміні ділянки труби з заміною запірної арматури.

      Через проведення ремонтних робіт наразі залишаються без водопостачання частина населення району від залізничної станції «Переїзна» і Гори Попова, до стадіону «Шахтар».

      Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

     • З 1 січня 2021 року змінюються реквізити бюджетних рахунків

      У зв`язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України та з урахуванням оновленої інформації у Довіднику адміністративно-територіальних одиниць України (TI_terra) з 1 січня 2021 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриваються на балансі Головного управління Державної казначейської служби України у Луганській області.

      Рахунки вступають в дію з 01.01.2021.

      Реквізити відкритих рахунків буде розміщено на офіційних Вебсторінках головних управлінь Казначейства.

      Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області

     • До уваги осіб з інвалідністю!

      З метою підвищення професійної спроможності осіб з інвалідністю Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» (далі — Центр) запрошує осіб з інвалідністю, які досягли повноліття на безкоштовну професійну реабілітацію.

      Центр здійснює безкоштовне навчання за 26 професіями:

      • — «В’язальниця трикотажних виробів та полотна» (2 місяці);
      • — «Касир торговельного залу» (2,5 місяці);
      • Мобільний додаток «Статистика в Смартфоні»

       43535Держстат презентував безкоштовний двомовний (українська та англійська) мобільний додаток «Статистика в Смартфоні», який надає можливість користувачам оперативно та зручно отримувати офіційну державну статистичну інформацію з наборів даних Держстату, розміщених на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних https://data.gov.ua (наразі доступна інформація з 2015 року).

       Зручний інтерфейс допоможе Вам візуалізувати інформацію наборів даних (лінійний графік або гістограма) за обраними параметрами: показники, класифікації, територія та період.

       Зазначений мобільний додаток Ви зможете завантажити через https://play.google.com/

       Головне управління статистики у Луганській області

      • Про зміни у законодавстві щодо соціального захисту осіб, які доглядають за хворою дитиною

       Кабінетом Міністрів України ухвалено постанову від 28.11.2018 № 996 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001р. № 1751 і від 21 листопада 2013р. № 917», яка набирає чинності з 1 січня 2019 року.

       Згідно з цією постановою Порядок призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми доповнено новим видом соціальної допомоги — допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність.

      • До уваги споживачів послуг ЛКСП «Лисичанськводоканал»

       ЛКСП «Лисичанськводоканал» доводить до відома споживачів, що Постановою НКРЕКП № 2499 від 16.12.2020 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік з 1 січня 2021 року вводяться в дію нові тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

       Вид послуги

       Тариф (грн. за 1 м3) без ПДВ

       Тариф (грн. за 1 м3) з ПДВ

       централізоване водопостачання

       17,22 грн.

       20,664 грн.

       централізоване водовідведення

       10,88 грн.

       13,056 грн.

       ВСЬОГО

       28,10 грн.

       33,72 грн.

       ЛКСП «Лисичанськводоканал»

      • Щодо встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни

       Урядом визначено процедуру встановлення зв’язку інвалідності з пораненнями чи іншими ушкодженнями здоров’я внаслідок війни, цивільним особам на території проведення антитерористичної операції.

      • Шановні мешканці міста!

       18 грудня з 10.00 до 13.00 біля кінотеатру «Дружба» буде виставлена спецтехніка, яка придбана військово-цивільною адміністрацією м. Лисичанська для комунальних підприємств у 2020 році. А саме:

       — комбінована машина з мулососним і каналопромивочним обладнанням;

       — дорожня комбінована машина зі змінним устаткуванням (з піскорозкидальним, поливомийним обладнанням та поворотним відвалом);

       — 2 колісні трактори «Білорус-82.1».

        

        

        

      • До уваги осіб з інвалідністю!

       На даний час триває набір осіб з інвалідністю, які досягли повноліття до Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю» (далі — Центр) на робітничі професії, навчання за якими розпочнеться найближчим часом:

       • — бджоляр (6 місяців);
       • — манікюрник (3,8 місяців);
       • — перукар (перукар-модельєр) (6 місяців);
       • — слюсар з ремонту автомобілів (10 місяців).
       • Місцевий акциз на пальне збережено - парламент ухвалив зміни до Бюджетного кодексу

        15 грудня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» № 4100-д від 05.11.2020.

        Одним з найголовніших бюджетних питань, які відстоювала Асоціація міст України, було збереження зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини (13,44%) акцизного податку на пальне.

       • Пройшло чергове засідання комісії щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

        6 грудня у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280.

       • Відкрите Звернення Голови АМУ Віталія Кличка до Президента України, Голови Верховної Ради України, Голів депутатських фракцій та груп

        НАДУ Національна академія державного управління при Президентові УкраїниУкраїнські громади — села, селища, міста — занепокоєні тим, що у нещодавно прийнятих Верховною Радою України законах про підтримку підприємців на 2021 рік така підтримка передбачена за рахунок коштів місцевих бюджетів. Зокрема, з наступного року припиняється зарахування до місцевих бюджетів частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. Внаслідок такого рішення громади втратять 7,5 млрд гривень. В той же час держава втратить ефективний інструмент боротьби з тінізацією у сфері обігу пального.

       • Про надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

        Протягом поточного року з метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання та в будівлі управління праці та соціального захисту населення регулярно здійснювався прийом громадян спеціалістами ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» та Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

       • АМУ підтримує ініціативу Мінрегіону щодо повернення архітектурно-будівельного контролю на місця

        Міністерство розвитку громад і територій України підготувало проєкт постанови, яка має на меті відновлення дії постанови Кабінету Міністрів України № 553 «Про порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю». Проєкт планується винести на найближче засідання Уряду, його вже отримали на погодження центральні органи виконавчої влади.

        Ініціатором відновлення дії постанови № 553 виступив Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

        «Через відсутність держконтролю, зокрема, зі сторони органів місцевого самоврядування, в українських містах виник будівельний колапс. Наразі, місцева влада жодним чином не може впливати на самочинне будівництво, що вже призводить до трагічних наслідків. Така ситуація, на жаль, відбувається по всій країні», — сказав Міністр.

       • Правила поведінки на зимових водоймах

        За будь яких погодних умов зимова водойма приховує в собі небезпеку. Не тільки в період відлиг, а й у розпалі морозів крига рідко буває міцною. Як відомо, саме замерзла вода є найбільшою спокусою і, водночас, найбільшою небезпекою для рибалок та інших любителів прогулянок по замерзлій річці. Люди не вірять в небезпеку, поки вона не торкнеться їх самих.

       • Розпочато набір команд до проєкту «Зміцнення громадянського активізму серед молоді»!

        ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Національного фонду демократії (National Endowment for Democracy) проводить набір команд до проєкту «Зміцнення громадянського активізму серед молоді».

        Мета проєкту — підтримати громадянські ініціативи та громадські організації на початку діяльності, надати практичний досвід проєктного менеджменту.

       • До уваги непобутових споживачів електричної енергії з потужністю від 50 до 150 кВт!

        До 31 грудня 2020 року згідно з положеннями пункту 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» (Закон) універсальні послуги постачання електричної енергії, крім побутових та малих непобутових споживачів потужністю до 50 кВт, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт.

        Таким чином, з 01 січня 2021 року право на отримання універсальної послуги матимуть побутові споживачі та малі непобутові споживачі з потужністю до 50 кВт.

       • На радіо «ПульсFM» та «СТВ» виходить цикл радіопрограм, присвячених питанням дій населення у випадку надзвичайних ситуацій

        Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області створено цикли радіопрограм, присвячених питанням дій населення у випадку надзвичайних ситуацій та подій, збереженню життя та здоров’я, запобіганню наслідків впливу негативних факторів навколишнього середовища.

        Пропонуємо Вам отримати корисну інформацію прослухавши радіопрограми.

       • Запрошуємо долучитися до Першої щорічної конференції, організованої UkraineInvest

         11 грудня 2020 року о 10:00 розпочнеться Перша щорічна конференція, організована UkraineInvest, яка стане інтерактивною платформою та продемонструє реалії бізнес-середовища, що змінюється, висвітлить інвестиційні можливості України та прогрес реформ.

        В межах конференції будуть розглянуті наступні питання:

        • · Україна – «інвестиційна гавань» в часи змін;
        • · Розвиток ринку інвестицій – шлях до економічного зростання;
        • · Концентрація зусиль на захисті прав інвестора;
        • · Україна – європейський хаб інноваційних технологій;
        • · Fireside Chat: Інституції із залучення та підтримки інвестицій в Україні;
       • Увага! Будьте пильні та обережні! Не дайте себе обдурити шахраям!

        Пам’ятайте, що на території України не проводиться обмін грошових купюр.

        При купівлі товару через Інтернет мережі, здійснюйте оплату за товар тільки при його отриманні.

        Ніколи не повідомляйте по телефону ваші паспортні дані, пін-код, іншу інформацію.

       • Увага! Будьте пильні та обережні! Не дайте себе обдурити шахраям!

        Пам’ятайте, що на території України не проводиться обмін грошових купюр.

        При купівлі товару через Інтернет мережі, здійснюйте оплату за товар тільки при його отриманні.

        Ніколи не повідомляйте по телефону ваші паспортні дані, пін-код, іншу інформацію.

       • О результатах деятельности наблюдательной комиссии в 2011 году

        altВ исполнительном комитете Лисичанского городского совета создана и действует наблюдательная комиссия.

        Наблюдательная комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Украины, Уголовно-исполнительным кодексом Украины, Законами Украины «О местном самоуправлении в Украине», «О местных государственных администрациях», «О социальной адаптации лиц, которые отбывают или отбывали наказание в виде ограничения свободы или лишение свободы на определенный срок», Положением о наблюдательных комиссиях, утвержденным Постановлением Кабинета Министров Украины от 01.04.04 г. № 429, с внесенными изменениями к этому положению от 10.11.2010г. № 1042.

       • Модельний статут для товариства з обмеженою відповідальністю

        До уваги суб’єктів господарювання!

        Верховною Радою України 21.04.2011 за № 3262 прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження принципу державної реєстрації юридичних осіб на підставі модельного статуту».

        На виконання вищезазначеного Закону постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1182 «Про затвердження модельного статуту товариства з обмеженою відповідальністю» затверджено модельний статут товариства з обмеженою відповідальністю.

       • Про роботу міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

        Вчора, 28 грудня, у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280. Засідання відбулось під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участю членів комісії — представників УПСЗН, фінансового управління, управління економіки, відділу з обліку, розподілу обміну та приватизації житла.

       • 29 лідерів громадської думки увійшли до нового складу громадської ради при Луганській облдержадміністрації

        Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Луганській облдержадміністрації відбулися у м. Сєвєродонецьку 26 грудня за участю керівництва області.

        У рамках заходу були обрані робочі органи установчих зборів, затверджено Регламент їх проведення, заслухано звіт уповноваженого представника ініціативної групи про підготовку до установчих зборів, встановлено граничну чисельність членів громадської ради та обрано її склад.

       • У Лисичанську відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

        Сьогодні, 29 грудня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

        Під час засідання члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію начальника відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдат запасу Лисичанського міського військового комісаріату, майора Олега Бебешко про стан військового обліку на території міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля (додається), а також ухвалили ряд рішень щодо проведення військового обліку у 2019 році.

       • На виконання Закону України про декомунізацію в Луганській області демонтовано 138 пам'ятників

        21 листопада завершився перший етап реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганді їхньої символіки». Як відбувається його виконання на території Луганської області йшла мова на колегії в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації.

        На підставі матеріалів, наданих Інститутом пам’яток охоронних досліджень Міністерства культури України, було визначено перелік об’єктів культурної спадщини, які перебували на державному обліку (131 об’єкт) та тих об’єктів, які на державному обліку не перебували, але підпадають під дію Закону (20 об’єктів). Усього в Луганській області був визначений 151 об’єкт.

       • Лисичанский городской голова отчитался перед громадой

        Вчера, 26 декабря, в Лисичанском городском совете состоялся отчет городского головы Сергея Шилина перед громадой города о работе за период с ноября 2017 года по декабрь 2018 года.

       • Відбулося засідання колегії Луганської обласної державної адміністрації

        Заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко 24 грудня провів засідання колегії ОДА, в роботі якої взяли участь заступники голови облдержадміністрації Ольга Лішик, Сергій Хлякін, керівники структурних підрозділів ОДА, міських рад, районних держаних адміністрацій, районних військово-цивільних адміністрацій, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

        На розгляд колегії було винесено питання профілактики соціального сирітства та захисту дітей в умовах збройних конфліктів, про що розповіла начальник служби у справах дітей Луганської облдержадміністрації Раїса Родіна. Вона зазначила, що саме ці питання та проблеми розвитку сімейних форм виховання дітей є головними в роботі служби.

       • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

        19 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

       • Шановні жителі Луганської області!

        Прийміть найщиріші вітання з Новим 2016 роком!

        Це свято, коли уся родина в очікуванні новорічної ночі збирається за щедрим столом. А як приємні кожному з нас передноворічні пошуки ялинки, подарунків та ласощів для довгих свят. Я розумію, що сьогоднішні економічні складнощі вплинули на підготовку до свята, але головне, аби в цю новорічну ніч разом із вами були ваші рідні та найближчі друзі, щоб вони були здорові, сильні духом та були поруч як у скрутну хвилину, так і в хвилину радості.

        Завершується один зі складніших років існування молодої української держави. Бо для історії 24 роки — це мить, а для нас, українців, — велика епоха здобутків та втрат, розчарувань та перемог.

       • У міській раді привітали працівників Державної служби зайнятості та архівних установ

        Сьогодні, 21 грудня, у Лисичанській міській раді з нагоди 28-ї річниці з дня створення Державної служби зайнятості України та напередодні Дня працівників архівних установ міський голова Сергій Шилін привітав співробітників цих сфер с професійними святами та побажав здоров’я, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.

        За багаторічну сумлінну працю, особистий ваговий внесок в реалізацію державної політики зайнятості в Україні, вирішення проблем соціального захисту населення Сергій Іванович вручив Грамоти виконавчого комітету Лисичанської міської ради провідним фахівцям з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Лисичанського міського центру зайнятості Валентині Чаплигіній та Олені Шаламовій.

       • У Лисичанську планується відкрити додаткові відділення АТ "Ощадбанк"

        Питання роботи АТ «Ощадбанк» у контексті соціальних виплат розглядалося в облдержадміністрації на традиційному брифінгу для ЗМІ. Про це розповіла начальник філії — Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк» Ірина Бондар, яка нагадала, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України банк визначено уповноваженим банком з виплати пенсій, приймання документів на виплату щомісячної адресної допомоги переміщеним особам. Для зручності клієнтів запроваджено реєстрацію в Контакт-центрі або на офіційному сайті Ощадбанку для призначення дати, часу відвідувань, адреси установи для подання пакетів документів та відкриття рахунку. Разом з тим громадяни можуть скористатися звичною формою обслуговування у відділеннях Ощадбанку.

       • 55-та сесія міської ради пройшла у Лисичанську

        Вчора, 20 грудня, відбулось засідання чергової 55-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

        Під час пленарного засідання депутати затвердили міський бюджет на 2019 рік, внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік, виділили кошти на фінансову підтримку КП ЛМР «Електроавтотранс» та ухвалили низку питань щодо регулювання земельних відносин.

       • У Сєвєродонецьку до Дня Святого Миколая показали постанову за участі дітей із всієї області

        У Сєвєродонецькому обласному музикальному училищі ім. С.Прокоф’єва 17 грудня до Дня Святого Миколая пройшла культурно-мистецька акція «Сяйво таланту» за участі обдарованих дітей та юнацтва Луганської області. Культурно-мистецька акція розпочалася з перегляду виставки творчих робіт учнів шкіл естетичного виховання та урочистого нагородження переможців обласного пленеру-виставки молодих художників «Мальовнича Луганщина» та обласного конкурсу творчих робіт зі скульптури учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв «Сорочинський ярмарок».

       • Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбулось у Лисичанську

        Сьогодні, 18 грудня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

        Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

        Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової про стан роботи з призначення та виплати всіх видів соціальної допомоги (додаток 1), інформацію начальника управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталія Саханя щодо роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та виявлення правопорушників у сфері благоустрою. Заслухали, затвердили та винесли на розгляд сесії міської ради проект Програми розвитку ЖКГ та благоустрою м Лисичанська на 2019 рік і план роботи міської ради та її виконавчих органів на 2019 рік.

       • У Луганській області тривають заходи з реабілітації та соціальній адаптації учасників антитерористичної операції

        У Луганській області Департаментом соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації проводяться заходи щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції. Відповідно до Регіональної програми на стаціонарне обстеження у заклади охорони здоров’я було направлено 14 демобілізованих.

       • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

        Вчора, 17 грудня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

        В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти структурних підрозділів Лисичанської міської ради, представники Лисичанського міського військового комісаріату, Управління патрульної поліції в Луганській області, Лисичанського міського краєзнавчого музею та громадської організації «Лисичанська міська організації ветеранів України».

       • За призначенням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг в області звернулося майже 137 тисяч сімей

        У 2015 році виповнилося 20 років, як в Україні була запроваджена програма житлових субсидій. Субсидія — це додаткова допомога держави на оплату житлово-комунальних послуг, коли з урахуванням пільг громадяни не мали можливості оплачувати їх повну вартість. Порядок призначення житлових субсидій постійно вдосконалюється і спрямований на посилення адресного (індивідуального) підходу до проблем кожної сім’ї, виходячи з її матеріального становища.

        Після спрощення порядку надання субсидій з 1 травня 2015 року кількість отримувачів субсидій збільшилася в рази: так, за призначенням субсидій в області на оплату житлово-комунальних послуг звернулося майже 137 тисяч сімей, з них субсидії призначені автоматично, без звернень громадян — 34 тисячам сімей.

       • У Лисичанську відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

        Сьогодні, 14 грудня, відбулось засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головування міського голови Сергія Шиліна.

        Під час засідання члени виконкому, розглянувши звернення КП «Лисичанськтепломережа» щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, встановили тарифи на теплову енергію та послугу з централізованого опалення для населення, для бюджетних установ та інших споживачів.

        Тарифи вводяться в дію з 01 січня 2019 року та складатимуть наступну вартість.

       • У Луганській області переміщених осіб обслуговує 42 операційних вікна Ощадбанку

        Починаючи з 20 липня 2015 року установами Ощадбанку розпочато процес прийому документів від осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, для призначення виплати грошової допомоги та направлення таких документів до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення. Адже відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 15 червня 2015 року № 427 та № 428 Ощадбанк визначено єдиним уповноваженим банком з прийому документів та проведення виплат щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

       • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

        12 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 №250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 №117.

        До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максим Головньова.

       • Співробітниками ДСНС проведено профілактичний рейд у житловому секторі міста

        Порушення правил пожежної безпеки в опалювальний період — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях безпеки, 28 грудня особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС був проведений профілактичний рейд у житловому секторі м. Лисичанськ.

       • Відбулася зустріч з чорнобильським активом області з обговорення соціальних проблем та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

        Зустріч керівництва облдержадміністрації з чорнобильським активом області з обговорення соціальних проблем та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулася 11 грудня у м. Сєвєродонецьку.

        У зустрічі взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Єлизавета Пушко-Цибуляк, керівники структурних підрозділів ОДА, співробітники Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області, голови міських і районних осредків ГО «Союз Чорнобиль» Луганської області, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС.

       • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

        Сьогодні, 11 грудня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

        В ході засідання були розглянуті наступні питання:

        — номенклатури справ на 2019 рік: Фінансового управління Лисичанської міської ради, Вищого професійного училища № 94, Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області, Лисичанського міського центру зайнятості;

       • Будь осторожен!

        Уважаемые жители гг. Лисичанск, Новодружеск, Приволье! В целях личной безопасности и сохранения Вашей жизни при нахождении взрывоопасных предметов настоятельно рекомендуем:

        — при обнаружении подозрительных предметов не предпринимать самостоятельных действий;

        — в случае проведения различного рода работ немедленно их прекратить;

        — место нахождения взрывоопасных и подозрительных предметов оградить;

       • Відбувся семінар-практикум щодо впровадження в області системи електронних державних закупівель "ProZorro"

        У Сєвєродонецьку відбувся семінар-практикум щодо впровадження в області системи електронних державних закупівель «ProZorro», організаторами якого виступили Луганська облдержадміністрація — Луганська обласна військово-цивільна адміністрація та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

       • У Лисичанську відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

        Сьогодні, 11 грудня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

        Під час засідання були розглянуті питання про опіку та піклування.

        Члени виконавчого комітету, заслухавши інформацію начальника фінансового управління міської ради Ольги Сапегиної про міський бюджет на 2019 рік, погодили та винесли на розгляд міської ради проект рішення «Про міський бюджет на 2019 рік», а також заслухали та схвалили прогноз міського бюджету міста Лисичанська на 2020-2021 роки.

       • Рятувальники спільно з поліцейськими відвідали місця проведення новорічних свят

        Напередодні Новорічних та Різдвяних свят лисичанські співробітники ДСНС та поліції перевірили заклади в яких будуть проведені масові святкові заходи. Довгоочікувана Новорічна Ялинка ще попереду, але у більшості закладів освіти та культури вже встановлена головна героїня свята. З керівниками закладів були проведені інструктажі щодо дотримання основних вимог пожежної безпеки при встановленні ялинки та при проведені масових заходів із залученням великої кількості діточок.

       • На Луганщині створено Регіональний сервісний центр МВС

        Відтепер в Луганській області функції реєстраційно-екзаменаційних відділів ДАІ буде виконувати Регіональний сервісний центр МВС.

        Нова структура створена в ході реформування системи Міністерства внутрішніх справ, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ».

        У підпорядкуванні Регіонального сервісного центру МВС в Луганській області, який розташований за адресою м. Сєвєродонецьк, вул. Б.Ліщини, 37-н, знаходяться чотири підрозділи, що здійснюють прийом громадян за наступними адресами:

       • У Лисичанську відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

        Сьогодні, 5 грудня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

       • Государственные службы провели профилактическую работу по предупреждению травматизма лисичан

        Все мы помним ужасные истории про трагические последствия при использовании пиротехнических изделий, которые якобы должны были, сделать праздник веселей.

        В преддверье новогодних праздников сотрудники ГСЧС и полиции г. Лисичанска провели профилактические мероприятия на Центральном рынке города по выявлению данной опасной продукции, дабы избежать попадания пиротехники в руки нашим жителям.

       • Відбулися загальні звітно-виборні збори у Луганському регіональному відділенні Асоціації міст України

        За участю заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Юрія Клименка 3 грудня 2015 року відбулися загальні звітно-виборні збори у Луганському регіональному відділенні Асоціації міст України. У зборах взяли участь виконавчий директор регіонального відділення Наталія Бойко, міські та селищні голови територіальних громад Сєвєродонецька, Лисичанська, Кремінної, Рубіжного, Щастя, Новопскова, Петрівки, які є членами ВАОМС «Асоціація міст України» Луганської області, а також міські та селищні голови територіальних громад Старобільська, Новодружеська, Привільного, Попасної та інші, які можуть стати потенційними членами Асоціації міст України найближчим часом.

        Відкриваючи засідання, Юрій Клименко акцентував увагу на важливості ефективного функціонування таких асоціацій органів місцевого самоврядування, що дійсно проводять важливу роботу щодо захисту їх прав та інтересів, реформування та економічного розвитку, співпрацюють із міжнародними донорськими організаціями та привносять в регіон інноваційні ідеї, втілюють сучасні проекти управління.

       • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

        5 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

        До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

       • Державна служба України з надзвичайних ситуацій запрошує на роботу

        Проводиться набір на вакантні посади в Частину піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області в м. Лисичанськ: начальник групи піротехнічних робіт, начальник відділення групи піротехнічних робіт, старший сапер, сапер, водій-сапер, старший водолаз-сапер, водолаз-сапер, моторист-сапер, фельдшер, механік-водій-сапер, екскаваторник-сапер, кранівник-сапер. Пропонуємо: офіційне працевлаштування, пільговий стаж, соціальні гарантії, висока заробітна плата, отримання пільг, як у учасників бойових дій.

        Основні вимоги: вік до 35 років, придатність за станом здоров’я, відсутність судимості, повна загальна середня освіта (для керівного складу — вища освіта).

        За довідками звертатися до аварійно-рятувального загону спеціального призначення за телефоном: 095-053-74-88, Назар Михайлович.

       • В Луганській області проходить обласний етап Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

        Про проведення на Луганщині обласного етапу Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» повідомила на брифінгу для ЗМІ в ОДА директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Елеонора Поліщук.

        Задля привертання уваги широкого кола громадськості до проблеми насильства, формування нетерпимого відношення до його різних проявів щорічно в нашій країні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Луганська область завжди була активним учасником цього заходу, а в цьому році в умовах напруженої військово-політичної ситуації до нього особливе ставлення. Протягом акції на всіх територіях області проводяться тематичні «круглі столи», конференції, семінари, тренінги, а нестандартні соціальні заходи, на кшталт, флеш-моби, скоріше привернуть увагу громадськості до цієї проблематики. 8 грудня Департамент соціального захисту населення разом з управлінням молоді та спорту облдержадміністрації за підтримки УВКБ ООН проведуть молодіжну соціальну акцію «Об’єднаймося пороти насильства».

       • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконавчого комітету

        Сьогодні, 4 грудня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

        Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

        Члени виконавчого комітету затвердили рішення про організацію харчування школярів у І півріччі 2019 року, про затвердження міської комісії з прийому дітей у заклади дошкільної освіти та про створення комісії для обстеження доріг та дорожніх об’єктів з метою готовності до відкриття міських автобусних маршрутів загального користування м. Лисичанська, а також про організацію виїзної передноворічної торгівлі хвойними деревами на території міста Лисичанськ.

       • Пожежні врятували жінку із палаючого будинка

        7 грудня о 17:18 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що за адресою: м. Лисичанськ, вул. Вокзальна, горить житлова будівля.

        До місця виклику негайно було направлено чергове відділення Державної пожежно-рятувальної частини № 9 ГУ ДСНС України у Луганській області у складі 7 вогнеборців та 2 одиниць техніки.

        По прибуттю до місця події, особовим складом в ході розвідки було встановлено, що горить ганок та стеля у коридорі прибудови до житлового будинку барачного типу на чотири господаря.

       • Елеонора Поліщук: "Ми будемо робити все від нас залежне, аби жінки від насильства страждали якомога менше"

        На щотижневому брифінгу для ЗМІ в ОДА директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Елеонора Поліщук розповіла про вкрай актуальну зараз для нашого регіону тему — гендерно обумовленого насильства, тобто насильства проти жінок за ознакою статі.

        Ця проблема гостро постала саме останнім часом, коли на Донбасі відбуваються події, пов’язані з неприхованою військовою агресією проти нашої країни.

       • У Лисичанську рятувальники провели тактико-спеціальні навчання (фото)

        7 грудня у кінотеатрі «Дружба» проходили тактико-спеціальні навчання для рятувальників Луганщини під керівництвом заступника начальника Головного управління ДСНС України у Луганській області з реагування на надзвичайні ситуації Максима Мельника, за темою «Гасіння пожеж в закладах з масовим перебуванням людей, ліквідація надзвичайних ситуацій, пов’язаних з виявленням вибухонебезпечних предметів».

        За тактичним задумом, об 11.00 внаслідок сильних поривів вітру виник обрив лінії електропередач, яке забезпечує електроживлення кінотеатру, через що виникло підвищення напруги в мережі. Це призвело до загоряння електропроводки і в подальшому до загоряння декорацій і завіси сцени.

       • Епізоотична ситуація зі сказу у Луганській області значно ускладнилася

        Про це йшлося на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Луганській обласній державній адміністрації, яке пройшло 2 грудня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Хлякіна.

        В останні роки епізоотична ситуація зі сказу в Україні та зокрема в Луганській області викликає занепокоєння.

       • Найбільша кількість пожеж сталася у житловому секторі

        У Лисичанську за поточний період 2016 року трапилося 230 пожеж, в яких загинуло 6 мешканців міста. Сума збитків в наслідок пожеж у місті становить 2 млн 220 тисяч гривень. Працівники підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій м. Лисичанська майже щоденно виїжджають на виклики. Основною причиною пожеж у місті стало необережне поводження з вогнем, що складає 160 пожеж.

       • У Сєвєродонецьку презентували банківське відділення на колесах

        У Сєвєродонецьку за участі заступника голови Луганської облдержадміністрації Юрія Клименко, заступника голови правління АТ «Ощадбанк» Євгенія Драчко-Єрмоленко та голови Луганського обласного управління «Ощадбанку» Ірини Бондар відбулась презентація унікального мобільного банківського підрозділу, створеного на базі автомобілю КрАЗ. Банківське відділення на колесах призначено для роботи в Донецькій та Луганській областях. Мобільний підрозділ буде обслуговувати громадян, що мешкають у прифронтових населених пунктах, військовослужбовців та правоохоронців, які перебувають у військових частинах та в зоні АТО.

        «Це унікальне повноцінне відділення банку, котре буде надавати повний спектр послуг. Починаючи сплатою за комунальні послуги і закінчуючи обслуговуванням пластикових карток», — відзначила Ірина Бондар.

       • Выход на лед опасен!

        Ежегодно Государственной службой по чрезвычайным ситуациям регистрируется печальная статистика пострадавших на льду — за опасный сезон врачи оказывают помощь тысячам гражданам, значительная часть людей, провалившихся на льду, погибает.

        Чтобы снизить риск от опасности на льду, необходимо помнить.

        Зимой многие водоёмы покрываются льдом. Однако далеко не везде и не всегда этот лёд имеет достаточную прочность, чтобы выдержать вес человека. Прежде чем ступить на лёд, обязательно убедитесь в его надёжности.

        Прочным считается лёд толщиной не менее 7-10 сантиметров.

       • На апаратній нараді в облдержадміністрації доручено створити робочу групу по відбору проектів регіональних програм розвитку

        Перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Єлизавета Пушко-Цибуляк провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, провідних підприємств та установ області з питань підготовки проектів регіональних цільових та інших програм за рахунок державного бюджету й інших джерел, виконання Законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про очищення влади», дисципліни в облдержадміністрації та її структурних підрозділах, підготовки учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів до зовнішнього незалежного оцінювання знань у 2016 році та інших нагальних питань.

       • У Сєвєродонецьку відкрили центр цивільно-військового співробітництва

        У Сєвєродонецьку 1 грудня відкрили центр цивільно-військового співробітництва сектору «А». У центрі співробітники ЗСУ спільно з обласною адміністрацією, правоохоронними органами, міжнародними та громадськими організаціями будуть допомагати населенню Луганщини.

        Перед відкриттям центру заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов провів робочу зустріч з керівником обласної військово-цивільної адміністрації Георгієм Тукою, на якій вони обговорили питання співпраці з міжнародними організаціями, допомоги населенню у підготовці до зими, роботи з молоддю та дітьми, реалізації інформаційної політики, а також проблему безробіття в області з огляду на те, що не працюють великі підприємства.

       • Значний крок уперед в інтересах мешканців - об'єднання громад

        «Практика формування об’єднаних громад: очікування та досягнення» стала темою «круглого столу», який пройшов 4 грудня у м. Сєвєродонецьку.

        У заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Єлизавета Пушко-Цибуляк, керівник апарату облдержадміністрації Ріта Холоденко, директор Офісу реформ у Луганській області Сергій Тихоновський та експерти Офісу реформ, Новопсковський та Новоайдарський селищні голови, заступник Щастинського міського голови, представники Білокуракинської райдержадміністрації та Головного управління ДФС у Луганській області, громадськість.

        З травня цього року в області ведеться робота зі створення об’єднаних територіальних громад.

       • В рамках щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" в облдержадміністрації обговорили шляхи протидії ґендерному насильству

        В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з ініціативи Фонду народонаселення ООН, Українського Жіночого Фонду та за підтримки Департаменту соціального захисту населення ОДА в облдержадміністрації було проведено засідання «круглого столу» за темою: «Ґендерно обумовлене насильство в умовах військового конфлікту на сході України: виклики та інструменти протидії».

        У засіданні «круглого столу» взяли участь перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Єлизавета Пушко-Цибуляк, директор Департаменту сімейної, ґендерної політики та протидії торгівлі людьми Міністерства соціальної політики України Наталія Федорович, представники структурних підрозділів ОДА, співробітники ОБСЄ, Головного Управління Національної Поліції в Луганській області.

       • Інформація щодо отримання послуг із соціальної та професійної адаптації учасниками антитерористичної операції

        Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)» затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку), яким передбачено механізм використання коштів за програмою «Заходи соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)».

       • Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг

        З листопада 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 842, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», якою, у свою чергу, затверджено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, в межах яких надаються пільги та житлові субсидії населенню.

        Згідно із новоприйнятими змінами встановлено:

       • Акценты. Итоги недели № 50 (видео)

        • Выпуск № 50 от 27.12.2013г.
        • - 58 сессия Лисичанского горсовета.
        • - Лифт в подарок от города.
        • - Обустройство храма блаженной Матроны.
        • - Криминальная сводка.
        • - Лисичанские спасатели. Итоги года.
        • - Успехи многопрофильной гимназии.
        • - «Наш город – Рубежное»: утренник для первоклассников.
        • - Новогодние подарки для приюта.

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • У Луганській області 30 листопада розпочався другий тур вакцинації проти поліомієліту

        Директор Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації Петро Клименко з метою ознайомлення з організацією проведення заходів щодо імунопрофілактики поліомієліту відвідав лікарняні заклади Новоайдарського району.

        Днями заступник начальника управління з організації надання медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Іллона Карпенко провела обласну нараду за участю дитячих педіатрів, отоларингологів та інфекціоністів, де обговорювалися питання проведення першого туру імунопрофілактики проти поліомієліту. Вакцинацією, яка пройшла на належному рівні, були охоплені всі райони та міста області, що знаходяться на території, контрольованій українською владою.

       • Акценты дня № 49 (видео)

        • Выпуск № 49 от 25.12.2013г.
        • - Школе №2 – 120 лет.
        • - Техническое обновление Лисичанского горотдела.
        • - Утренники в детских садах.

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Обласною держадміністрацією посилюється робота щодо зменшення заборгованості із заробітної плати

        Перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Єлизавета Пушко-Цибуляк провела засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

        Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації надав стислу інформацію про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах області. Так, станом на 23 листопада 2015 року заборгованість на території області, контрольованій українською владою, складає 40,7 млн грн на 52 підприємствах. Із них на 37 економічно активних підприємствах — 31,5 млн грн, у тому числі на 8 комунальної форми власності у сумі 2,2 млн грн та на 29 підприємствах інших форм власності в сумі 29,3 млн грн. Заборгованість на державних підприємствах відсутня.

       • Акценты дня

        Выпуск № 48 от 23.12.2013г.

        • Итоги конкурса “Лента памяти”.
        • 75-летие звания “Герой Социалистического Труда”.
        • Милиция информирует.

         

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Відбулося засідання колегії Луганської обласної державної адміністрації

        Під головуванням першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Єлизавети Пушко-Цибуляк 25 листопада відбулося засідання колегії ОДА. В роботі колегії взяли участь заступники голови облдержадміністрації Юрій Клименко, Сергій Хлякін, керівники структурних підрозділів ОДА, районних держаних адміністрацій, районних військово-цивільних адміністрацій та міських рад, територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

        Одним з питань, які були винесені на розгляд колегії облдержадміністрації, було питання стану погашення заборгованості за страховими внесками до Пенсійного фонду України та посилення роботи у цьому напрямі. Про це розповіла начальник головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Ольга Шарунова.

       • Депутатский акцент (О. Кострюков)

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • До відома фізичних осіб, які мають намір стати підприємцями та засновників юридичних осіб!

        19.10.2010 року прийнято Закон України «Про внесення змін до закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» щодо можливості проведення електронної реєстрації, а саме подання документів для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи — підприємця в електронному вигляді. Даний закон набирає чинності 13.08.2011 року.

       • Шановні мешканці мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

        Лисичанським відділом поліції ГУНП в Луганській області відкрито гарячу телефонну лінію «телефон довіри». Звертайтесь із пропозиціями, зауваженнями та, можливо, із скаргами або записуйтесь на прийом до начальника Лисичанського відділу поліції за наданим телефонним номером: +38 (066)-692-16-43.

        Нагадуємо, що наступні зустрічі з начальником Лисичанського ВП відбудуться за наступним графіком:

       • У Луганській обласній ВЦА з'явилися бізнес-омбудсмен та управління внутрішнього аудиту

        Представлення нового управління облдержадміністрації та бізнес-омбудсмена пройшло за участю керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки.

        «Я знаю на власному досвіді, спілкуючись з місцевими бізнесменами, що здебільшого малий та середній бізнес потерпає від двох речей: „діяльності“ деяких співробітників органів влади та корупції. Як один з прикладів: я тільки вчора дізнався, що приблизно два тижні тому у нас на Луганщині за здирництво і хабарництво були затримані два співробітники СБУ. Ці два мерзотники знайшли фермера, який незаконно використовував землю для вирощування сільськогосподарської продукції, і почали вимагати від нього винагороду. Спочатку мова йшла про айфони, айпади, ноутбуки, а потім ділки перейшли до грошей. У фермера врешті-решт увірвався терпець і він звернувся до Центрального управління СБУ, яке й затримало своїх „колег“.

       • Акценты. Итоги недели № 49 (видео)

        Выпуск № 49 от 20.12.2013г.

        • Обращения депутатов Лисичанского городского совета.
        • Юбилей энергетиков на Луганщине.
        • Святой Николай принес подарки.

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Операция "Пассажироперевозчик"

        С 07 декабря текущего года на территории Луганской области проводится комплекс профилактических мероприятий по осуществлению перевозок пассажиров на пассажирском транспорте, в том числе, «такси». Основной целью операции является обеспечение безопасности перевозки пассажиров, недопущение аварий с пассажирским автотранспортом.

       • Петро Клименко: За 9 місяців 2015 року на Луганщині відбулося 3321 пологів

        У Луганській облдержадміністрації під час колегії піднімалося питання щодо організації III рівня надання акушерської допомоги вагітним на базі полого-допоміжних закладів міст Сєвєродонецька і Лисичанська.

        «Я хочу, щоб ви зрозуміли: пологи і вагітність — це фізіологічно нормальні процедури, які кожна жінка повинна мати не один раз, а декілька разів за життя. Згідно зі статистичними даними, населення Луганської області, підконтрольної владі України, становить 720 291, з яких жінок загалом — 379 573, жінок репродуктивного віку (15 — 49 років, які спроможні завагітніти та народити) — 181 240. Акушерська допомога надається у 8 акушерських стаціонарах (Сватівський, Білокуракинський, Новопсковський, Біловодський, Старобільський райони, мм.: Рубіжне, Лисичанськ, Сєвєродонецьк). У випадку відсутності акушерського стаціонару в районі допомога вагітним і породіллям надається у пологовому відділенні району, з яким укладено договір, — повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Петро Клименко. — За 9 місяців 2015 року відбулися 3321 пологів. Більшість пологів відбулась у міських пологодопоміжних закладах відділення».

       • Акценты дня № 47 (видео)

        Выпуск № 47 от 18.12.2013г.

        • 50 лет городам Новодружеск и Приволье.
        • Открытие городских елок.
        • День адвокатуры.

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Тетяна Філатова: Одним з головних напрямків діяльності Міністерства юстиції України є реформування органів державної реєстрації, що спрямоване на потреби громадян, публічність і доступність інформації, спрощення та прозорість процедур реєстрації

        Ситуація з готовністю виконавчих комітетів міськрад та райдержадміністрацій Луганської області до виконання повноважень, пов’язаних з передачею функцій з державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців обговорювалася на засіданні колегії облдержадміністрації. Саме про це розповіла в. о. начальника Головного територіального управління юстиції в Луганській області Тетяна Філатова.

        Сьогодні одним з головних напрямків діяльності Міністерства юстиції України є реформування органів державної реєстрації, що спрямоване на потреби громадян, публічність і доступність інформації, спрощення та прозорість процедур реєстрації.

       • Акценты дня № 46

        Выпуск № 46 от 16.12.2013г.

        • - День ликвидатора.
        • - Турнир по самбо памяти Юрия Арефьева.

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Акценты. Итоги недели № 48 (видео)

        • Выпуск № 48 от 13.12.2013г.
        • - Когда чистят дороги?
        • - Итоги конкурса «Лента памяти».
        • - Пауэрлифтинг: лисичане среди сильнейших в Украине.
        • - Криминальная сводка.
        • - Подарки к празднику от ТРЦ «Кристалл».

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Акценты дня № 45 (видео)

        Выпуск № 45 от 11.12.2013г.

        • - Разбойное нападение на ювелирный магазин.
        • - Порыв на Житловском водоводе.
        • - Операция «Такси-2013»

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Акценты дня № 44 (видео)

        • Выпуск №44 от 9.12.2013г.
        • - Замена окон в больницах Лисичанска.
        • - Общественное обсуждение социальных проектов.

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Акценты. Итоги недели № 47 (видео)

        • Выпуск № 47 от 06.12.2013г.
        • - Митинги в Лисичанске.
        • - Пожар на предприятии «Техткани».
        • - День местного самоуправления.
        • - Криминальная хроника.
        • - Икона «Скоропослушница» в Лисичанске.
        • - «Барвинок» отметил 10-летие.

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Нарада щодо перспектив будівництва у Лисичанську заводу з газифікації вугілля (відео)

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Соціальна програма для одиноких матерів

        Мережа салонів краси «Ледіспейс» і Академія перманентного макіяжу пропонує взяти участь у соціальній програмі для одиноких матерів.

        Програма дає можливість одиноким матерям здобути знання про нову затребувану професію — Майстер перманентного макіяжу та взяти участь у розіграші Гранту на безкоштовне навчання професії. Переможець конкурсу буде обраний 15 лютого 2019 року.

       • Акценты дня № 43 (видео)

        Выпуск № 43 от 4.12.2013г.

        • - 56 сессия Лисичанского горсовета.
        • - Программа энергосбережения в регионе.
        • - Работа комиссии по канонизации.
        • - Конкурс памяти «Квітка-душа».

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Этот праздник Новый год

        Сотрудники Лисичанского территориального центра социального обслуживания не понаслышке знают, как важно общение для пожилых одиноких горожан. В центре постоянно работают над тем, чтобы сделать досуг подопечных максимально разнообразным, стараются не пропустить ни одного важного праздника или памятной даты, готовя для них интересные развлекательные программы. Не стал исключением и Новый год.

        В преддверии новогодних праздников для подопечных территориального центра состоялся праздничный концерт. Ярким подарком для присутствующих стали концертные номера в исполнении лучших коллективов художественной самодеятельности дворца культуры «Диамант».

       • Акценты дня № 42 (видео)

        Выпуск № 42 от 2.12.2013г.

        • - 1 СПИД: группа риска – трудовые мигранты.
        • - Убийство в Северодонецке.
        • - Конкурс красоты «Мисс Осень-2013».
        • - УВК “Гарант”  представляет.

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Рождественский венок своими руками

        Украшение дома к Новому году и Рождеству — приятная и радостная традиция. Хочется чего-то сказочного, удивительного и милого, но в тоже время такого, что будет под силу изготовить своими руками.

        Вот подопечные Лисичанского территориального центра и собрались в просторном классе Центра научно-технического творчества для создания рождественского венка. Венок можно смастерить практически из любого природного материала, всевозможной бижутерии, елочных игрушек. Все это и многое другое легко превратить в необычное украшение, стоит только проявить фантазию. В доме рождественский венок станет удачным дополнением к новогодним снежинкам, ангелочкам и гирляндам.

       • Акценты. Итоги недели № 46 (видео)

        Выпуск № 46 от 29.11.2013г.

        • - Акция протеста на «Пролетарии».
        • - Газ из угля: совещание в Лисичанске.
        • - Областной «Телемост».
        • - Криминальная сводка.
        • - «Мария-стиль» - победитель всеукраинского конкурса.
        • - Начало поста.

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Як уникнути переохолодження та обмороження

        Кожен, хто піклується про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких повинен знати, як запобігти неприємним наслідкам переохолодження та обмороження взимку.

        При легкому переохолодженні достатньо тепло вдягнутися, випити гарячий солодкий чай або каву, щоб зігрітися. Але, якщо переохолодження тривало досить довго, воно може розвинутися у обмороження, тобто пошкодження тканин у результаті дії низьких температур.

       • Керівництво КАТП 032806 провело низку зустрічей на чисельні прохання мешканців міста

        Лисичанським КАТП 032806 протягом 11-15 грудня 2018 року проведені заходи, які мають сприяти покращенню роботи підприємства. На базі ПК «Діамант», ЦПРШМ, ПК ім. Володимира Сосюри було проведено зустрічі з головами вуличних комітетів та небайдужими мешканцями міста, яких прийшло на зустрічі чимало. Усі вони активно обговорювали актуальні проблеми, і жодна скарга і пропозиція мешканців не залишилася по за увагою.

        Директор КАТП 032806 Ігор Аксіньїн розповів про стан поточної заборгованості та закликав населення вчасно оплачувати комунальні послуги.

       • В Лисичанском терцентре прошла встреча с ликвидаторами аварии на Чернобыльской АЭС

        Ежегодно в Украине отмечается День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС. С того дня, когда мир узнал об этой катастрофе, прошли десятилетия, но трудно даже представить последствия, если бы на ее пути не стали обычные люди — рабочие, солдаты, пожарные и просто волонтеры, чей подвиг навсегда останется в нашей памяти.

        12 декабря в Лисичанском территориальном центре состоялась встреча подопечных учреждения с ликвидаторами последствий аварии на Чернобыльской АЭС Геннадием Логвиновым и Александром Медведевым.

       • Національний конкурс «Благодійна Україна – 2018»

        У жовтні 2018 Асоціацією Благодійників України оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна — 2018».

        Національний конкурс «Благодійна Україна» — це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі заснований Асоціацією благодійників України з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійних та волонтерів, їхніх організацій та практик. За підсумком переможців відзначають унікальною нагородою бурштиновим «Ангелом добра».

       • Місця укриття населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій

        У зв’язку з тимчасовим введенням на території Луганської області воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 26 листопада 2018 року № 393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні» нагадуємо перелік та місцерозташування захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення (найпростіших укриттів) і підвальних приміщень в житлових будинках на території міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, в яких можливе укриття населення у випадку обстрілів.

        Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

       • Національний конкурс «Благодійна України - 2018»

        У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна України — 2018».

        Мета Конкурсу:

        Розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

       • Про заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах м. Лисичанська

        За даними органів Держстату України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах м. Лисичанська станом на 01.11.2018р. становила 66 229,5 тис. грн.

        В обсязі загальної заборгованості 63243,2 тис. грн. (95,5%) боргу припадає на економічно активні підприємства, з них 47207,7 тис. грн. належить підприємствам, які відносяться до вугільної галузі.

       • В Лисичанском терцентре чествовали волонтеров

        5 декабря во всем мире отмечают Международный день волонтеров или Международный день добровольцев во имя экономического и социального развития. Это праздник каждого, кто хоть раз по зову сердца помогал людям, не ожидая благодарностей и признания. Сферы деятельности, в которых можно увидеть безвозмездную работу добровольцев, поистине многочисленны и разнообразны.

       • В территориальном центре прошло мероприятие, посвященное Международному дню инвалидов

        3 декабря в Украине отмечают Международный день инвалидов. К этой дате в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания прошло торжественное мероприятие.

        С пожеланиями оптимизма, здоровья, мира, тепла, душевного спокойствия и благополучия к присутствующим обратился директор учреждения Андрей Лазарев.

       • В Лисичанську привітали переможців виставки-конкурсу «Прикрасимо ялинку разом»

        Вчора, 19 грудня, в День Миколая, під час відкриття міських новорічних ялинок, були нагороджені переможці виставки-конкурсу «Прикрасимо ялинку разом».

        Конкурс проводився серед школярів міста.

        Переможцями стали:

       • В Лисичанську пройшла передноворічна виставка-конкурс дитячих прикрас та сувенірів

        У центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) вже стало традицією напередодні Новорічних та Різдвяних свят організовувати виставку дитячих новорічних прикрас та сувенірів.

        Учасниками виставки-конкурсу стали учні усіх загальноосвітніх шкіл міста та вихованці ЦПРШМ. Діти з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії, представивши на конкурс роботи за номінаціями: «Стилізована ялинка»; «Новорічний букет»; «Новорічна композиція»; «Новорічний вінок»; «Сюжетна композиція»; «Новорічна картина чи колаж»; «Новорічний подарунок».

       • "Із краю в край крокує Миколай"

        День Святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Серед дітей України встановилася традиція писати Святому Миколаєві листа у якому дитина вказує, що хорошого та поганого вона вчинила протягом року і просить про подарунки.

       • «Молодь обирає здоров'я»

        Під таким гаслом, вчора, 12 грудня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулись виступи агітбригад за здоровий спосіб життя, в яких взяли участь дев’ять команд загальноосвітніх шкіл міста (ЗОШ).

        Юні прихильники здорового способу життя творчо та нестандартно підійшли до пропаганди активної життєвої позиції серед ровесників. Цікаві сценарії, яскраві костюми, невеличкі літературно-музично-спортивні композиції змогли перетворити, здавалося б, серйозну тему на свято спорту та здоров’я.

       • Олімпійське лелеченя -2017

        Під такою назвою, на базі загальноосвітньої школи (ЗОШ) І-ІІІ ст. № 30, відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей, в якому взяли участь 20 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста.

        За рішенням суддівської колегії І місце посіли команди ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та ЗОШ І-ІІ ст. № 29, ІІ місце вибороли команди ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 та ЗОШ І-ІІ ст. № 18, а ІІІ місце у команд ЗОШ І-ІІІ ст. № 30 та ЗОШ І-ІІ ст. № 24.

        Переможці та призери нагороджені грамотами відділу освіти Лисичанської міської ради.

       • У Лисичанську відбулась інтелектуальна гра «Відун»

        DSC_002428 листопада Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю радо вітав гостей та учасників найочікуванішої, найцікавішої гри «Відун» інтелектуальної шкільної козацької еліти міста Лисичанська.

        Щорічно змагання юних знавців проходять в рамках міського етапу Всеукраїнської патріотичної, спортивної гри «Сокіл» («Джура»).

        Відун — гра для тих, хто насправді є розумною, освіченою, сучасною людиною, відчуває себе справжнім українцем. Це можливість не тільки зануритись до витоків святині української історії, козацької доби, сучасності, але й пригадати значимі події свого краю, рідного міста, де народилися, зростали та живемо.

       • Управління праці та соціального захисту населення інформує

        zynm1catnz0382mmnccq1 грудня 2017 року відбувся черговий плановий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів медико-технічної бригади Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства

        Щоквартально в будівлі управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради здійснюється прийом осіб з обмеженими фізичними можливостями спеціалістами Харківського КЕПОП. Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з інвалідністю протезами нижніх і верхніх кінцівок, засобами для особистого догляду і захисту, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення. Крім того підприємство здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

       • У Лисичанську відкрився громадський простір "Fox club"

         Вчора, 27 грудня, відбулось урочисте відкриття громадського простору «Fox club» в центральній бібліотеці міста.

        На урочисте відкриття завітали міський голова Сергій Шилін, заступник міського голови Ігор Ганьшин, начальник відділу культури Людмила Ткаченко. Також привітати з відкриттям «Fox club» прийшли ініціаторка проєкту Олена Булка, представники Федерації кікбоксингу WAKO в Луганській області з показовими виступами та юні креативні учні ЗОШ №4 з танцювальним номером.

       • Учні мистецьких шкіл Лисичанська та Привілля - переможці та призери творчого конкурсу "Сіверський Донець - очима молоді"

         24 грудня учні мистецьких шкіл Лисичанська та Привілля взяли участь у нагородженні переможців та призерів 13-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді», яке відбулося у приміщенні Луганської обласної державній адміністрації.

        Слід зазначити, що на конкурс надійшло понад 700 творчих робіт. Це – фотографії, малюнки, поетичні й прозові твори, поробки з природних та ужиткових матеріалів, дослідницькі роботи та агітаційні розробки.

       • У Лисичанську відбувся новорічний обласний шаховий турнір

         22 грудня клуб любителів гри в шахи «Шах і Мат», що діє на базі центральної бібліотеки, запросив в гості на новорічний обласний шаховий турнір з блискавичної гри 27 гравців із міст Кремінна, Сєвєродонецьк, Лисичанськ та смт. Троїцьке. Серед учасників були майстри ФД (міжнародної федерації шахів), кандидати у майстри спорту, шахісти-розрядники, а також багато учнівської молоді з різних шахових клубів області. Учасники турніру зіграли 7 партій.

        За результатами новорічного турніру призові місця розподілились наступним чином:

       • "Володарі фарб веселкових"

        Під такою назвою 21 грудня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки робіт учнів художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1.

        Талановиті педагоги школи мистецтв Ольга Агафонова, Ольга Телушкина, Євгенія Золенко, Наталія Мельник, Ганна Пєтухова, Анжеліка Горбачик, Вікторія Козій, Ганна Комарова представили увазі відвідувачів близько 80-ти творчих робіт своїх юних учнів, серед яких роботи як старших класів школи, так і початкових. Виставку малюнків складають фантазійні, творчі роботи маленьких художників, які розкривають внутрішній світ кожної дитини.

       • "Різдвяні дзвіночки"

        Під такою назвою 13-15 грудня відбувався XII Всеукраїнський дитячій фестиваль популярної пісні у місті Червоноград Львівської області.

        До участі в конкурсі були запрошені талановиті діти та молодь віком від 6 до 18 років, які успішно пройшли попередній відбір учасників шляхом прослуховування надісланих раніше записів пісень. Наше місто на фестивалі представляли учні класу естрадного вокалу Лисичанської ДШМ № 1.

        За підсумками конкурсу в нелегкій боротьбі лисичани здобули наступні результати:

       • Осторожно, пиротехника!

        По мере приближения новогодних праздников, у населения встает вопрос о способах времяпрепровождения в эти дни. Для того, чтобы о новогодних праздниках остались только приятные воспоминания, следует придерживаться несложных правил. В частности, речь пойдет об использовании пиротехнических бытовых изделий.

        Что касается продажи вышеуказанной группы товаров, следует знать что предпринимателям, реализующим пиротехнические предметы, необходимо иметь определенную лицензию Министерства внутренних дел Украины. Данный вид товаров относится к категории пожароопасных, следовательно, продавцам необходимо получить разрешение от органа государственного пожарного надзора и государственного надзора по охране труда. Торговля пиротехникой регламентируется приказом МВД Украины от 23.12.2003 № 1649 «Временны правила обращения в Украине бытовых пиротехнических изделий», Законом Украины от 12.05.1991 № 1023-XII «Про защиту прав потребителей», а также другими нормативно-правовыми актами. Хранение и продажа пиротехники может осуществляться исключительно в специализированных помещениях — реализация указанного вида товара на рынках, улицах, магазинах мелкой розничной торговли запрещена Законом!

       • Вітаємо переможців Х відкритого конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах!

        14 грудня учні мистецьких шкіл Лисичанська взяли участь у Х відкритому конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах ім. В.М. Панфіла. Захід відбувся у Сєвєродонецькій дитячій музичній школі №1 серед учнів мистецьких шкіл Луганської області. Цього року у музичних перегонах взяли участь 11 ансамблів (68 дітей у трьох категоріях: молодша, старша, змішана) і 26 солістів (змагалися у чотирьох категоріях залежно від року навчання музиці).

        За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

       • "Боевые и серьезнолицые вы в труде опасном хороши, с вашим днем - Днем доблестной милиции поздравляем вас от всей души!"

        С 1992 году Указом Президента в Украине ежегодно 20 декабря утверждено празднование Дня милиции — профессионального праздника работников органов внутренних дел.

        Такая дата неслучайна — 20 декабря 1990 года Верховная Рада Украины приняла Закон «О милиции». Закон, в котором прописаны основные задачи милиции по защите жизни, здоровья, прав и свобод граждан, интересов общества и государства, предотвращение и раскрытие преступлений — задачи, решение которых делает жизнь общества безопасной и спокойной.

        23-й год подряд люди, выбравшие для себя нелегкую, мужественную и почетную профессию — беречь мир и покой соотечественников, их жизни и здоровье, защищать интересы государства и общества будут отмечать свой главный праздник. В это день все те, кто с честью носят пагоны на своих плечах и с гордостью звание милиционера, будут принимать в свой адрес поздравления и наилучшие пожелания, которых они поистине достойны. Однажды приняв решение служить украинскому народу, оберегать чуткий сон граждан и защищать их жизни, наши милиционеры с достоинством выполняют поставленные перед ними задачи днем и ночью, не считаясь ни с временем, ни с усталостью, не жалея здоровья и подвергая свои жизни опасности. И преданными нашей нелегкой и опасной профессии, только объединенные общей целью, сердцем остаются верны людям и стране.

       • Викладачі мистецьких шкіл Лисичанська взяли участь у конкурсі концертмейстерської майстерності

        14 грудня ансамблі викладачів Лисичанської ДМШ № 2 та Новодружеської ДШМ взяли участь в обласному огляд-конкурсі ансамблів серед викладачів мистецьких шкіл за номінацією "інструментальні ансамблі", який відбувся у м. Сєвєродонецьк. У конкурсі взяли участь 11 інструментальних ансамблів з 10 мистецьких шкіл Луганської області.

        За результатами виступу інструментальне тріо «Елегія» у складі Сергія Мєніна, Марини Милокост та Людмили Вороніної–Дерев’янко (Новодружеська ДШМ, керівник Сергій Мєнін) посіли II місце. 

        Вітаємо та бажаємо творчих успіхів!

        Відділ культури Лисичанської міської ради

       • Лисичанские оперативники задержали мужчину, "выбивавшего" долг топором

        Оперативники Лисичанского ГО ГУМВД Украины в Луганской области установили и задержали злоумышленника, который из-за 14 гривен долга избил должников топором и ограбил их.

        10 декабря в дежурную часть Лисичанского горотдела милиции поступило сообщение от 41-летней местной жительницы о том, что неизвестный мужчина нанес телесные повреждения ее сожителю и завладел его имуществом.

        Немедленно на место происшествия выехали сотрудники следственно-оперативной группы, которые установили, что к потерпевшему в дом пришел изрядно выпивший малознакомый ему гражданин, с кухонным топором в руке, с требованием вернуть ему 14 гривен, которые потерпевший вместе со своим знакомым неделю назад взяли у него взаймы. Услышав отрицательный ответ, мужчина ударил хозяина кухонным топором по голове, после чего забрал его мобильный телефон и ушел.

       • Учні Лисичанської ДШМ №1 призери Всеукраїнського фестивалю–конкурсу мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів»

        IMG-e8cd246b2c5be934d633980cd90a9ec6-VМинуло суботи, 14 грудня, учні Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1 взяли участь у Всеукраїнському фестивалі—конкурсі мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів», який проходив у Києві.

        За результатами конкурсу Іван Лисенко, Максим Савицький, Аліна Винокурова та дует саксофоністів «Браво» Івана Лисенко та Максима Савицького стали переможцями, посівши І місце.

        Також бронзовими призерами стали Кира Афоніна, Назар Колесников та Владислав Мазан — ІІІ місце.

       • Предотвратим насилие в семье!

        Все мы в детстве часто слышали фразу «Мой дом — моя крепость», но, став взрослыми, далеко не всегда можем сказать то же самое о своем доме. Как это ни печально, находиться рядом с самыми, казалось бы, близкими людьми порой бывает небезопасно. Можно долго рассуждать о том, что бить тех, кто слабее тебя, очень нехорошо, но проблема семейного насилия не теряет своей актуальности.

        В соответствии со ст. 1 ЗУ «О предупреждении насилия в семье» от 2001 года, насилие в семье подразумевает любые умышленные действия физической, сексуальной, психологической либо экономической направленности одного члена семьи по отношению к другому члену семьи, если эти действия нарушают конституционные права и свободы члена семьи как человека и гражданина и наносят ему моральный ущерб, вред его физическому либо психическому здоровью.

       • Креативні подарунки для друзів і близьких

        17 грудня учні школи № 2 завітали на новорічний майстер-клас до Лисичанського міського Палацу культури. Передсвятковий час — період приємних клопотів, пов’язаних з підготовкою до зустрічі Нового року. Символи білої миші до Нового 2020 року створені своїми руками — відмінні креативні подарунки для друзів і близьких. Вони створюються з душею, викликають теплі емоції і несуть позитивні емоції.

       • Борьба с телефонным мошенничеством

        Неоднократны предупреждения правоохранительных органов о преступных действиях телефонных мошенников на территории города Лисичанска. Но наши доверчивые и честные граждане все равно попадаются на удочку «нечестных на руку» людей.

        На сегодняшний день преступники переключаются на применение психологических приемов, вследствие которых пострадавшие самостоятельно и добровольно перечисляют свои средства мошенникам.

        «Чаще всего мошенники звонят якобы от имени друга, близкого родственника, ребенка, — рассказывает начальник Лисичанского городского отдела, подполковник милиции Топольсков Николай Сергеевич, — могут эмоционально пожаловаться на какое-то происшествие, неприятную ситуацию (участвовал в драке, совершил ДТП со смертельным исходом, задержан за хранение наркотиков и т.п.), в результате которой ему грозит открытие уголовного производства и срочно просят перечислить взятку на определенный карт-счет сотруднику правоохранительных органов, готовому урегулировать вопрос, соблюдайте следующие рекомендации:

       • Вітаємо лисичан з відзнаками обласного конкурсу читців!

        13 грудня зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (Лисичанський міський ПК) та учні відділу мистецтв театрального класу (Лисичанська ДШМ № 1) під керівництвом Ірини Кабанової взяли участь в обласному конкурсі читців «Наша дума, наша пісня...».

        Захід відбувся у приміщенні Сєвєродонецького музичного коледжу ім. Сергія Прокоф’єва. У конкурсі взяли участь понад 30 учасників майже з усіх куточків Луганщини. Метою конкурсу є популяризація аматорського мистецтва, виявлення та підтримка талановитих виконавців. До складу журі обласного конкурсу увійшли професійні митці в галузі культури і мистецтва, заслужені актори, поети та режисери. Виступи конкурсантів були дуже натхненними, наповненими любов’ю до свого краю і батьків.

       • Встретим Новый год без слез!

        Наступают новогодние праздники, атрибутом которых является новогодняя елка. Организация и проведение новогодних праздников связано с массовым пребыванием людей в помещениях. В связи с этим в праздничных хлопотах не стоит забывать о соблюдении Вами правил пожарной безопасности при устройстве новогодних елок.

        Ответственными лицами за противопожарную безопасность при устройстве новогодних елок в учреждениях (Дома культуры, Дворцы культуры, школы, детские сады, и т.д.) являются руководители этих объектов. Во время проведения массовых мероприятий с детьми должны неотлучно находиться также дежурные преподаватели, классные руководители или воспитатели. Эти лица должны быть проинструктированы о мерах пожарной безопасности и правилах эвакуации детей из помещений в случае пожара. Помещение, в котором устанавливается елка, должно иметь не менее двух выходов непосредственно наружу или в лестничные клетки, не иметь решеток на окнах и располагаться не выше второго этажа здания, должно быть обеспечено первичными средствами пожаротушения.

       • УВАГА!

        Кремінським РВ ГУМВС України у Луганській області встановлюється місце знаходження Стаднійчук Івана Івановича, 14.12.1980р.н., уродженця с. Бузовиця, Кельменецького району, Чернівецького області, який мешкав за адресою: вул. Менделєєва, б. 14 кв. 89, м. Рубіжнє, Луганської області.

        Обставини:11.06.2014, невідомі військовослужбовці збройних сил України на блок посту в с. Красноріченське, Кремінського району, Луганської області, позбавили волі Стаднійчук Івана Івановича, 14.12.1980р.н., місце знаходження якого до теперішнього часу невідомо.

       • Зразковий хореографічний колектив «Street dance» отримав звання «Найрезультативніший колектив 2019 року»

        Минулої суботи, 7 грудня, зразковий хореографічний колектив «Street dance» під керівництвом Вікторії Магомаєвої (ПК «Діамант») взяв участь у Всеукраїнських змаганнях з сучасної хореографії «Grand Prix — 2019», які проходили у Києві.

        За результатами змагань серед 120 колективів з різних міст України, а це близько 8 тис. учасників, вихованці «Street dance» показали високий рівень виконавської майстерності та вибороли 125 призових місць:

       • Государственная служба по ЧС предупреждает: будьте осторожны в новогодние праздники!

        Новый год совсем скоро: с его елками, новогодними огнями, мишурой и, конечно же, фейерверками. И здесь некоторых из нас подстерегают опасности, причем с самых неожиданных сторон. В последние годы в моду все больше входят искусственные елки. Как правило, их изготавливают из синтетических материалов, которые зачастую пожароопасны и при горении выделяют токсичные вещества, опасные для здоровья. Не менее опасна и пиротехника, качество которой в большинстве случаев оставляет желать лучшего.

        В праздники пожары, конечно, не становятся закономерными, однако бывают особо тяжелые случаи. В местах массового пребывания людей, на проведении елок происходят случаи возгорания. Все эти хлопушки, петарды, бенгальские огни хаотически разлетаются в разные стороны, а дети зачастую одеты в легкую синтетическую одежду. При возгорании происходит паника, столпотворение, давка, в которой может пострадать человек, тем более ребенок. То же самое может произойти и в ресторанах. Хотелось бы предостеречь людей в праздники: вместе с весельем не забывайте и о безопасности своей жизни, и тех, кто вас окружает.

       • Лисичанский городской отдел милиции информирует

        Лисичанский городской отдел милиции объявляет набор на дневную бюджетную форму обучения в высшие учебные заведения Министерства внутренних дел Украины в 2015 году, с дальнейшим трудоустройством. За справками обращаться по телефонам 095-421-53-73, 099-464-53-28.

        Лисичанский ГО ГУМВД принимает на роботу мужчин в возрасте до 30 лет, которые имеют полное среднее и высшее образование, прошедшие службу в Вооруженных Силах, годные по состоянию здоровья к работе в системе МВД, имеющие хорошую физическую подготовку, за справками обращаться по телефонам 095-421-53-73, 099-464-53-28.

        Лисичанский ГО ГУМВД

       • Учні театрального класу Лисичанської ДШМ № 1 отримали відзнаки Всеукраїнського багатожанрового конкурсу-фестивалю талантів!

        7 грудня учні театрального класу Лисичанської ДШМ № 1 під керівництвом викладача Ірини Кабанової взяли участь у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі-фестивалі талантів «ЗОРЕГРАЙ», який відбувся у м. Запоріжжя.

        Фестиваль покликав талановитих, оригінальних і творчих дітей, щоб допомогти їм у сходженні на зірковий Олімп творчості! Мрія фестивалю — зібрати усіх в творче намисто талантів! До Запоріжжя з’їхалися колективи із різних областей: Дніпровської, Черкаської, Київської, Донецької, Луганської та Запорізької.

       • Взрывоопасные предметы

        Уважаемые жители г. Лисичанска! В целях личной безопасности и сохранения Вашей жизни при нахождении взрывоопасных предметов настоятельно рекомендуем:

        - при обнаружении подозрительных предметов не предпринимать самостоятельных действий;

        - в случае проведения различного рода работ немедленно их прекратить;

       • У Палаці культури ім. В.М. Сосюри відзначили 15-річчя зразкової студії східного танцю «Атлантіс»

        7 грудня у Палаці культури ім. В.М. Сосюри відбулася танцювальна вистава «Бенефіс Атлантіса», присвячена 15-річчю створення зразкової студії східного танцю «Атлантіс» під керівництвом Ірини Гончарової.

        Ірина Геннадіївна більше 16 років займається танцями та прикладає багато зусиль для популяризації східного танцю Вellydance, як невичерпного джерела краси, жіночності і творчої сили.

       • Сірники - не іграшка

        2 грудня, при сприянні Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у ПК «Діамант» для учнів шкіл міста відбулась дебютна вистава колективу «Театральна майстерня» (керівник В.Козинська) під назвою «Пустощі 7 козенят».

        Перед початком вистави представник Лисичанського міського управління ГУ ДСНС Олександр Панін розповів присутнім про основні правила пожежної безпеки, засоби пожежогасіння, нагадав телефони служб порятунку. Глядачі з захопленням разом відповідали на його питання. Було зрозуміло, що діти знають та дотримуються правил пожежної безпеки.

       • Вихованці мистецьких шкіл Лисичанська - лауреати Міжнародного дитячого конкурса-фестиваля!

        8 грудня учні Лисичанської ДМШ № 2 та Привільської ДШМ взяли участь у Міжнародному дитячому конкурсі–фестивалі «Сузір’я Святогір’я». Захід відбувся у м. Слов’янськ, куди з’їхалися представники Донецької, Харківської та Луганської областей.

        Учні взяли участь у номінаціях «Академічний вокал», «Естрадний вокал», «Скрипка», «Фортепіано».

        За результатами виступу:

       • «Ми кажемо «ні» сучасному рабству»

        Під таким гаслом, в рамках Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми, 7 грудня, в центральній бібліотеці Лисичанської централізованої бібліотечної системи відбувся воркшоп «Як використовувати соціальні мережі для протидії торгівлі людьми?». Тренерами заходу виступили представники Полтавської філії Суспільної служби України Олександра Волкова та Ярослав Шевченко.

       • Вихованці закладів культури Лисичанська серед переможців Всеукраїнського турніру зі спортивних бальних танців

        30 листопада учасники зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» (Лисичанський міський ПК, керівник Олександр Посошко), студії бального танцю «Ever dance» (Лисичанський ПК «Діамант», керівник Владислав Лисків) та солісти гуртка бальної хореографії " Little Еver dance" (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Владислав Лисків) взяли участь у Всеукраїнському турнірі зі спортивних бальних танців «PRESTIGE CUP 2019». Захід відбувся у м. Сєвєродонецьк з метою популяризації та розвитку спортивного бального танцю.

       • 27 грудня о 10.00 - звіт міського голови перед громадою

        Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля! Завтра, 27 грудня о 10.00 у Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться відкрита зустріч з громадянами для звітування Лисичанського міського голови про свою роботу перед територіальною громадою.

       • "Наша надія - мир на Донбасі"

         Під такою назвою 29 – 30 листопада у м. Сєвєродонецьк відбувся відкритий конкурс-фестиваль, у якому взяли участь творчі колективи Луганщини.

        До участі у конкурсі були запрошені аматори, учні загальноосвітніх шкіл, вищих навчальних закладів, закладів культури та мистецтв віком від 5 до 75 років. Фестиваль-конкурс проводився за наступними номінаціями: вокал, хореографія, оригінальний жанр.

        За результатами фестивалю місця розподілились наступним чином:

       • Зробимо наше місто по-новорічному святковим!

        Шановні керівники підприємств, організацій, установ, суб’єкти господарювання у сфері торгівлі!

        Щорічна традиція святкового оформлення фасадів будівель та прилеглої території, інтер’єрів торгових залів, вітрин, вхідних зон підприємств є запорукою прекрасного настрою і відчуття новорічного свята. Новорічні прикраси вносять в наше повсякденне життя частинку краси, радості та гарного настрою.

       • Акценты. Итоги недели № 48 (видео)

        Выпуск № 48 от 14.12.2012 г.

        • Борьба со стихией в Лисичанске.
        • Семинар по франчайзингу.
        • Времяизмерение в Украине.
        • Открытие супермаркета АТБ.

        ТРК “Акцент”

       • Акценты. Итоги недели № 49 (видео)

        Выпуск № 49 от 21.12 2012г.

        • Стахановский взрыв.Дунаев на месте трагедии.
        • Внеочередная сессия горсовета.
        • Подарки от С.Дунаева в День Святого Николая.
        • Празднование Дня милиции.
        • ОРВИ у детей.

        ТРК “Акцент”

       • АКЦЕНТИ ДНЯ №30

        • На РТЗ открыли линию по изготовлению конвеерной ленты
        • Торжественное собрание ко Дню милиции
        • Святой Николай пришёл к лисичанской ребятне
       • Вісник Лисичанської міськради

        Позачергова сесія

       • Увага! При температурі -10°С і нижче у місті працюють стаціонарні пункти обігріву!

        Шановні мешканці та гості мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

        В нашому місті при температурі −10°С і нижче працюють стаціонарні пункти обігріву з 8.00 год. до 17.00 год. без перерви та вихідних, які розташовані за наступними адресами:

        КП «ЛЖЕК» № 1 (м. Лисичанськ, вул. Сосюри, 328);

       • АКЦЕНТИ ДНЯ №31

        • На "Мельникова" досрочно выполнили годовой план по добыче угля
        • В Лисичанске обсуждают новые тарифы на коммунальные услуги
        • Отклики лисичан о ремонте дорог
        • Лисичанская ГНИ прокомментировала изменения в Налоговом кодексе
       • Лисичанской милицией проводятся оперативно-розыскные мероприятия по установлению и розыску лиц, совершивших нападение на ювелирный магазин "Диамант"

        9 декабря текущего года о19-20 вдежурную часть Лисичанского ГО ГУМВД по телефону поступило сообщение от наряда государственной службы охраны, о том, что на ювелирный магазин «Диамант» совершено разбойное нападение.

        На место происшествия немедленно выехала следственно-оперативная группа. Сотрудниками милиции было установлено, что в 18.44 четверо неизвестных лиц в масках вошли в ювелирный магазин «Диамант», расположенный по проспекту Ленина г. Лисичанска. Находясь в магазине, угрожая продавцам и охраннику магазина предметом, похожим на обрез охотничьего ружья, завладели ювелирными изделиями. Пока один из нападавших «держал на мушке» охранника, трое остальных грабителей молотками разбили витрины и похитили ювелирные изделия, после чего с места преступления скрылись. Было установлено, что грабители завладели золотыми изделиями на сумму примерно 1,5 млн. грн. Продавцы и охранник магазина не пострадали. Сотрудниками милиции был введен план «Спираль».

       • Пресс-конференция городского головы Лисичанска С.В. Дунаева

       • З початку року громадянам Лисичанського регіону повернуто понад 197 тисяч гривень податкової знижки

        За словами завідувача сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергія Макаренко, з початку року до Лисичанської ДПІ подано 161 податкову декларацію на отримання податкової знижки. Згідно поданих декларацій громадянам повернуто 197,3 тисяч гривень.

        Він зазначив, що громадяни, які бажають отримати податкову знижку за наслідками 2016 року, можуть подати податкову декларацію до кінця поточного року, тобто до 29 грудня включно.

       • Лисичанськ: майже 65 відсотків податкової звітності платники регіону надіслали он-лайн

        «Протягом січня — листопада 2017 року фахівцями Лисичанської ДПІ прийнято та опрацьовано 55644 податкові декларації платників податків», — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

        Вона зазначила, що 64,5 відсотка поданих звітів надійшло за допомогою електронних сервісів.

        Звертаємо увагу: Державна фіскальна служба України продовжує вдосконалювати сервіси та процедури реєстрації платників податків. Так, з 21 листопада 2017 року скорочено строк реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (ДРФО) з 5 до 3 днів з дня подання заяви. Крім того, громадяни України, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, мають можливість подати документи для реєстрації або внесення змін до ДРФО через будь-який контролюючий орган.

       • Шановні друзі!

        Від імені усьго колективу ДПІ у м.Лисичанську та від себе особисто, щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

        Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.

        Хочу побажати, щоб у Новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли, відчували любов близьких, тепло друзів та турботу збоку колег.

        Щастя і благополуччя Вам та Вашим родинам!  З Новим роком та Різдвом Христовим!

        З повагою Ніна Кравченко — в. о. начальника ДПІ у м.Лисичанську

         

         

         

         

         

       • До уваги громадян та платників податків - сервіс «ЗІР»

        ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: на офіційному порталі Державної фіскальної служби (ДФС) функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР), який допоможе знайти відповіді на запитання щодо оподаткування, єдиного соціального внеску (ЄСВ), державної митної справи, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, та мінімізувати витрати часу на отримання інформації.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

         

       • Декларацію з податку на прибуток можна подати в Електронному кабінеті

        ДПІ у м. Лисичанську нагадує про можливість подання засобами Електронного кабінету платника Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 467, (далі — Декларація) для платників податку на прибуток з базовим звітним періодом квартал.

       • Процедуру реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків - вдосконалено

        ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: Державна фіскальна служба України (ДФС) продовжує вдосконалення сервісів та процедур реєстрації платників податків. Так, з 21 листопада 2017 року скорочено строк реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (ДРФО) з 5 до 3 днів з дня подання заяви. Крім того, громадяни України, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, мають можливість подати документи для реєстрації або внесення змін до ДРФО через будь-який контролюючий орган.

        Також удосконалено процедуру отримання фізичними особами відомостей з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Заява може бути подана до контролюючого органу у паперовому вигляді або засобами електронного зв’язку в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису. За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів.

       • На обліку у Лисичанській ДПІ перебуває майже 6 тисяч суб'єктів господарювання

        За словами начальника відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольги Богдан, станом на 1 грудня поточного року на обліку у Лисичанській ДПІ перебувають 5749 платників, із них: 1358 юридичних осіб, 4391 фізичних осіб — підприємців у т.ч. 45 самозайнятих осіб.

        Лише на протязі листопада 2017 року взято на облік 31 платник, з яких: 2 юридичні особи та 29 фізичних осіб — підприємців. Знято з обліку 2 платника ( юридичні особи).

       • Акцизний податок - одна із складових фінансової самостійності місцевих громад

        «За одинадцять місяців поточного року, місцевий бюджет Лисичанська поповнився на 7 млн 616,1 тис грн. акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Окрім того, бюджет отримав 2 млн 564,9 тис. грн. плати за ліцензії», — повідомила в. о. начальника у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

       • Щодо проведення повідомної реєстрації колективних договорів

        Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом вересня-листопада 2016 року проведена повідомна реєстрація 12 колективних договорів (змін і доповнень) підприємств, установ, організацій міста Лисичанська.

       • Всеукраїнський тиждень права або 30 заповідей Загальної декларації прав людини

        Мета: утвердження поваги до права та довіри до правників, як правової традиції в українському суспільстві

        Становище громадянського суспільства і правової держави в Україні можливе за активної та дієвої участі українського правництва. Кожен представник особисто та кожна правнича державна чи приватна інституція здатна своїм практичним внеском сприяти цьому становленню.

        У 1948 році, коли стояло питання про ухвалення Загальної Декларації прав людини її долю вирішували політики і громадські діячі з світовими іменами. Багато в чому від їх позицій, поглядів залежало, буде вона прийнята зараз або рішення відкладуть на роки.

       • До відома внутрішньо переміщених осіб

        Відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради (далі УПСЗН) здійснює реєстрацію громадян, які покинули своє місце проживання в результаті військового конфлікту в Луганській, Донецькій областях, окупації Криму та фактично проживають у містах Лисичанську, Новодружеську, Привілля.

       • Про внесення зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН

        ДПІ у м. Лисичанську нагадує про набрання чинності наказу Міністерства фінансів України від 18.09.2017 № 776 «Про внесення Змін до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН)» (далі — наказ 776), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 29.09.2017 за № 1204/31072.

        Основні зміни полягають в наступному:

        — платник податків має право подати Таблицю даних платника податків (далі — Таблиця) без наявності факту зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;

       • До уваги громадян, постраждалих внаслідок ядерних аварій, ядерних випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї

        Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 № 760 затверджений Порядок виплати одноразової компенсації за шкоду, заподіяну внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій, ядерних випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, та щорічної допомоги на оздоровлення деяким категоріям громадян.

        Даний Порядок розширив категорії осіб, які мають право на отримання щорічної допомоги на оздоровлення. Крім громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, щорічна допомога на оздоровлення виплачується:

       • Обмін електронними документами з контролюючими органами

        ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: 15.11.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557 «Про затвердження Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03.08.2017 за № 959/30827, який розроблено з метою нормативно-правового врегулювання обміну електронними документами з контролюючими органами.

        Основними організаційно-правовими засадами Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами визначено:

       • Співпраця УПСЗН Лисичанської міської ради та Харківського протезно-ортопедичного підприємства в дії

        02 грудня 2016 року в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбувся черговий плановий прийом осіб з обмеженими фізичними можливостями спеціалістами медико-технічної бригади Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

        На прийомі понад 100 мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля отримали наступні послуги:

       • Понад 280 тисяч гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону

        «За одинадцять місяців поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 280,8 тис. грн. екологічного податку», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

       • Про пенсії за особливі заслуги перед Україною

        Пенсії за особливі заслуги перед Україною відповідно до Закону України від 01.06.2000 № 1767-III (далі — Закон) встановлюються громадянам, які мають значні заслуги у сфері державної, громадської або господарської діяльності, досягнення у галузі науки, культури, освіти, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту тощо.

        Категорії громадян, які мають право на встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною визначено статтею 1 Закону, серед них особи, яким клопотання про призначення пенсії за особливі заслуги порушується Лисичанським міським головою, а саме:

        — ветерани війни, нагороджені за бойові дії орденом, медаллю «За відвагу» або медаллю Ушакова, незалежно від часу нагородження;

       • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 32 мільйона гривень ПДВ

        За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за січень — листопад поточного року до державного бюджету було спрямовано 31 млн 852,6 тис. грн. податку на додану вартість, з яких 469,0 тис. грн. перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями.

        За її словами, такі показники були досягнуті завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську