Фильтр
 • Увага! Тимчасове призупинення газопостачання

   Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 02 та 03 серпня 2021 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт ШРП № 33 (заміни ШРП), яке розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Харківська, тимчасово буде відключено 110 абонентів, які мешкають за адресами: м. Лисичанськ, вул. Харківська, Бахмутська, Кримська та П’ятигорська.

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

   

 • У Лисичанську проведено просвітницький захід для співробітників міської військово-цивільної адміністрації

   Сьогодні, 30 липня, начальник Управління регіонального представництва у Донецькій та Луганській областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександр Дворнік та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Луганській області Ольга Бакуліна провели правоосвітній захід «Актуальні питання реалізації законодавства у сфері доступу до публічної інформації» для співробітників Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

  Метою заходу було роз’яснення законодавчих аспектів щодо недопущення порушень конституційних прав громадян на звернення та інформацію.

 • 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми 30 липня

   30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, започаткований та затверджений резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 18 грудня 2013 року № A / RES / 68/192 з метою підвищення обізнаності суспільства про торгівлю людьми та об’єднання зусиль країн всього світу щодо виявлення і боротьби зі злочинною діяльністю в цьому напрямку.

  Торгівля людьми - це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у XXI ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.

 • Про намір зміни тарифів на комунальну послугу з централізованого водопостачання

  КП «Комунальник» повідомляє про намір змінити тарифи на комунальну послугу з централізованого водопостачання, на виконання п.3 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності».

  Загальний розмір планового тарифу на комунальну послугу з централізованого водопостачання для всіх споживачів — 29,89 грн. з ПДВ за 1 м3.

 • Відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати

   Сьогодні, 29 липня, відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати під головуванням в.о. заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Максима Черевка.

  На засіданні керівники та представники комунальних підприємств-боржників міста: КП «Електроавтотранс», КП «Лисичанський Шляхрембуд», КП «Кінотеатр Дружба», КП «Комунальник», КП ЖЕК № 1, КП ЖЕК № 8, КП «Лисичанськсвітло», ЛКСП «Лисичанськводоканал», звітували щодо погашення заборгованості із заробітної плати та заходів, спрямованих на зменшення цієї заборгованості. Графіки погашення заборгованості раніше були оприлюднені на сайті Лисичанської міської ВЦА.

 • У Лисичанську продовжується впровадження проєкту «Добрі сусіди – одна країна»

   Сьогодні, 29 липня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулось засідання круглого столу «Проблемні питання взаємодії ОСББ з ОМС (ВЦА) та виконавцями комунальних послуг у рамках реформ ЖКГ України за грантом «Добрі сусіди - одна країна» у рамках проєкту USAID «Демократичного врядування в Східній Україні».

  У заході взяли участь заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Олег Калінін, регіональний координатор у м. Лисичанську з питань локальної комунікації Юлія Самойлова, начальник житлового фонду управління житлово-комунального господарства Марина Євдошенко, представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), ініціативних груп співвласників багатоквартирних будинків, управителі багатоквартирного житлового фонду та керівники комунальних підприємств міста.

 • Олександр Заїка про ЛКСП «Лисичанськводоканал»

   Одним з найбільш актуальних та найболючіших питань для нашої громади залишається водопостачання. Адже досі над водоканалом тяжіють загрози знеструмлення за борги. Про заходи для виходу з кризи та плани щодо покращення ситуації стосовно ЛКСП «Лисичанськводоканал» обговорювалось на пресконференції із керівником Лисичанської міської ВЦА Олександром Заїкою.

  Олександр Сергійович підтвердив, що ЛКСП «Лисичанськводоканал» знаходиться у вкрай важкому фінансовому стані. Борги минулих років за енергопостачання та не оплата населенням послуг водопостачання та водовідведення призвели до того, що електроенергія оплачується з місцевого бюджету.

 • Рік на посаді керівника: Олександр Заїка відповідав на питання журналістів

   Сьогодні, 29 липня, відбулась пресконференція керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра Заїки. Зустріч із журналістами за підсумками року каденції на посаді керівника стала своєрідним підсумком виконаної роботи та окресленням планів на майбутнє та перспектив розвитку громади.

  Під час пресконференції Олександр Сергійович відповідав на питання журналістів відносно найбільш актуальних та турбуючих сфер життя громади.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання

  Шановні мешканці Лисичанська!

  У зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Д250мм ВНС 2 підйому «Лісова Дача» сьогодні, 29 липня, з 9.30 обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар» та район Гори Попової).

  Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • Щодо старту ринку землі

   З 1 липня 2021 року набирав чинності Закон України № 552-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», яким передбачено, що набувати право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення зможуть:

  • - громадяни України;
  • - юридичні особи України, учасниками (акціонерами, членами) яких є лише громадяни України та/або держава, та/або територіальні громади;
 • Онлайн-нарада з Наталією Хоцянівською

   Сьогодні, 28 липня, керівництво, співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ВЦА та КП «Лисичанськтепломережа» взяли участь в онлайн-нараді під головуванням Міністра розвитку громад на території України Наталії Хоцянівської.

  Під час наради обговорювалось врегулювання питання зняття арештів з рахунків підприємств теплопостачання за позовами НАК «Нафтогаз України».

 • У Лисичанську ухвалено створення ще одного дитячого будинку сімейного типу

   Сьогодні, 28 липня, відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області. Комісія пройшла під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна.

  Під час засідання членами Комісії були розглянуті питання щодо соціального захисту та реалізації прав дітей, які потребували колегіального вирішення.

 • Увага! Тимчасове призупинення газопостачання!

   Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 28 липня призупинено постачання газу за адресами: м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 94, та вул. Європейська, 54, у зв’язку з проведенням аварійно-відновлюваних робіт через виток газу на запірній арматурі засувок Ду 100 та Ду 80.

  Пуск газу споживачам буде відновлено сьогодні, 28 липня, з 14.00 при наявності мешканців.

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

 • 28 липня - День Хрещення Київської Русі-України

   28 липня — День Хрещення Київської Русі-України. Це державне свято було засноване у 2008 році та дата для цього дня була вибрана невипадково, бо 28 липня християнський світ вшановує пам’ять святого рівноапостольного великого князя Володимира.

  Завдяки князю Володимиру Київська Русь у 988 році отримала хрещення, а язичництво підлягало викоріненню. Так, повернувшись з Візантії, Володимир хрестив своїх синів, двір і бояр. Язичницькі ідоли більше не служили культом в Київській Русі і вважалися святотатством. На площах і в будинках киян проводилися бесіди, що зводили Євангеліє в ранг богослужбової книги. Священнослужителі, а також раніше хрещені княжичі і бояри стали першими наставниками, які допомагали киянам розібратися в новій для них християнській релігії.

 • У Лисичанську відбулося засідання комісії з розгляду питань розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд

  DSC09446Сьогодні, 27 липня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання комісії з розгляду питань розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Лисичанської міської територіальної громади під головуванням в.о.заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Максима Черевка.

  Під час засідання членами комісії були розглянуті звернення від чотирьох фізичних осіб-підприємців щодо погодження розміщення пересувних (на базі спеціалізованих автопричепів) та стаціонарних тимчасових споруд на території міста Лисичанськ.

 • Забіг пам’яті «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

   28 серпня, напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, в Києві відбудеться щорічний Всеукраїнський патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

  На спортивному заході кожен учасник має пробігти обрану ним дистанцію: 2, 5 або 10 км, із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України. Можна повідомити ім’я родича чи друга, або ж номер з іменем і прізвищем воїна буде присвоєно бігунові при реєстрації.

  Реєстрація для участі триватиме до 15 серпня.

 • Святковий вечірній Лисичанськ

   Низка урочистостей з нагоди 7-ї річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань продовжилася на площі Перемоги.

  Тут на огляд для мешканців міста була виставлена військова техніка, яку надали різні військові частини та підрозділи Збройних Сил України.

  Коли вже післяобідня спека трохи спала, розпочалася святкова хода мешканців міста від автовокзалу до площі Перемоги, де її учасників зустрічав концертною програмою військовий оркестр 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

 • Урочисті заходи з нагоди 7-ї річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань тривають

  Наступною зупинкою учасників автопробігу став пам’ятний знак загиблим військовослужбовцям 24-ї механізованої бригади — майору медичної служби Сергію Рокицькому, солдату Павлу Лейбі та підполковнику військової частини А1008, начальнику протиповітряної оборони тоді 51-ї, а тепер 14-ї окремої механізованої бригади Василю Спасьонову.

  В урочистому заході біля пам’ятного знаку взяли керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка, керівництво та військовослужбовці Збройних Сил України, представники громадських організацій, засобів масової інформації, мешканці та гості міста.

 • Урочисті заходи біля пам'ятного знаку загиблим військовослужбовцям Національної Гвардії України

  Урочисті заходи з нагоди 7-ї річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань продовжились біля пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям Національної Гвардії України генерал-майору Олександру Радієвському, полковнику Павлу Сницару і солдату Ігорю Коцяру.

  Тут, на місці загибелі славних синів України, зібрались керівництво області та міста, керівництво та військовослужбовці Збройних Сил України, представники громадських організацій, засобів масової інформації, мешканці та гості міста.

 • Лисичанськ святкує 7-у річницю визволення від незаконних збройних формувань

  Сьогодні, 24 липня, Лисичанськ святкує 7-у річницю визволення від незаконних збройних формувань. Низка урочистих заходів розпочалася зранку автопробігом. Колона автопробігу на чолі з керівником Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександром Заїкою вирушила від кінотеатру «Дружба».

  Першим місцем зупинки став пам’ятник добровольцям антитерористичної операції «Слава Героям Добровольцям».

  Тут біля пам’ятника відважним солдатам-добровольцям, що були вірними військовому обов’язку і присязі та прагнули повернути наше місто до спокійного життя, розпочався мітинг-реквієм.

 • Анонс культурних заходів з 26 липня по 1 вересня

   26 липня

  - о 13.00 у клубі с. Біла Гора пройде спортивно-розважальна програма для дітей «Великі перегони»;

  - о 14.00 у клубі с. Вовчоярівка розпочнеться майстер-клас «Моя улюблена іграшка з пластиліну».

 • Привітання керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра ЗАЇКИ з 7-ю річницею звільнення міста від незаконних збройних формувань

  Привітання керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра ЗАЇКИ з 7-ю річницю звільнення міста від незаконних збройних формуваньШановні мешканці громади!

  24 липня ми відзначаємо 7-у річницю звільнення Лисичанська від незаконних збройних формувань. Дата пам’ятна, світла і водночас скорботна. У цей день ми віддаємо данину пам’яті та поваги тим українцям, які національну самовідданість поставили вище за власне життя.

  Ще довго ми пам’ятатимемо ті події, значні жертви і страждання, смерть та руйнування. Горем і болем вони увірвалася в кожну домівку, чорною лінією пройшли через кожне серце.

  Тож сьогодні, вітаю усіх вас, дорогі земляки, з річницею звільнення Лисичанська і сподіваюся, що найближчим часом мир запанує на всій території нашої рідної України.

  Ціною власного життя, герої цієї підступної та жорстокої війни в черговий раз довели усьому світу — Україна єдина і неподільна. І в єдності — наша сила!

  Вічна слава героям, які загинули за свободу рідного краю! 

 • На териконі шахти ім. Д.Ф. Мельникова замайорів прапор України

  Сьогодні, 23 липня, на найвищому териконі шахти ім. Д.Ф. Мельникова було знову встановлено прапор України. Символічно, що блакитно-жовтий стяг замайорів над містом саме напередодні 7-ї річниці визволення міста Лисичанськ від незаконних збройних формувань.

  У церемонії встановлення прапору взяли участь керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка, його заступник Олег Калінін, військовослужбовці ЗСУ та волонтер, директор Лисичанського пивоварного заводу Олег Кострюков.

 • Заходи до Дня визволення міста Лисичанськ від незаконних збройних формувань

  23 липня відбудуться наступні заходи:

  - о 16.00 на центральній площі м. Привілля – святкова урочиста концертна програма військового оркестру 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс»;

  - о 18.30 на центральній площі м. Новодружеськ – святкова урочиста концертна програма військового оркестру 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

  24 липня запрошуємо відвідати наступні заходи:

  - о 09.00 – розпочнеться автопробіг від кінотеатру «Дружба»;

 • Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

   У зв’язку з проведенням в м. Лисичанську загальноміських урочисто-святкових заходів, присвячених 7-й річниці звільнення міста від незаконних збройних формувань 23 та 24 липня будуть діяти тимчасові обмеження руху транспортних засобів на окремих ділянках доріг:

  23 липня з 18.00 до 20.00 – центральна площа м. Новодружеська під час проведення святкової концертної програми військового оркестру 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс»;

  24 липня м. Лисичанськ

 • Вітання керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра ЗАЇКИ з днем торгівлі

  Вітання керівника Лисичанської міської ВУА Олександра ЗАЇКИ з днем торгівліШановні працівники торгівлі!

  Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

  Сфера торгівлі є однією з найважливіших складових економіки нашого регіону. Рівень розвитку споживчого ринку, забезпечення жителів територіальної громади товарами і послугами є значущим показником інвестиційної привабливості, якості життя та добробуту наших земляків.

  Серйозним випробуванням для працівників торгівлі стали епідеміологічні обмеження. Це спричинило за собою зниження товарообігу і необхідність переглядати підходи до роботи, розвивати нові формати. Щиро вдячний вам за те, що, працюючи в екстремальних умовах, ви сумлінно трудилися, забезпечуючи громадян товарами першої необхідності. Переконаний, галузь зуміє подолати всі труднощі та в повній мірі відновить споживчий попит.

  Хочу висловити вам щиру подяку за вашу стійкість і самовідданість, відповідальність та професіоналізм. Упевнений, що і надалі, працюючи на благо територіальної громади, ви будете проявляти свої найкращі професійні та людські якості!

  Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам здоров'я, щастя, благополуччя і удачі у всіх починаннях! 

 • Про продовження строку виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг в період карантину

   Відповідно до п. 5 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 (далі — Порядок), у разі коли закінчення поточного шестимісячного строку виплати грошової допомоги відбулося в період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня відміни карантину, строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжується на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення особи до управління.

 • В Лисичанській міській ВЦА привітали працівників торгівлі з професійним святом

   Сьогодні, 23 липня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка привітав працівників торгівлі з професійним святом та висловив Подяку Лисичанської міської ВЦА за сумлінну плідну працю, значний особистий внесок в розвиток сфери торгівлі, високий рівень торговельного обслуговування населення:

  - продавцю супермаркету «Магазин «Сім'я» (ТОВ «ГВЕДЕОН») Надії Волос;

  - фізичній особі-підприємцю (магазин «Еклер») Наталії Вірьовці;

 • «Правозахисна спілка інвалідів» запрошує на онлайн конференцію

   Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» проводить дослідження щодо інтеграції та включення людей з інвалідністю до процесів прийняття рішень.

  З цією метою в межах дослідження 23 липня 2021 року о 10.00 відбудеться онлайн конференція.

  Посилання конференції ZOOM: https://undp.zoom.us/j/89658298616?pwd=S2dpeHYrcHVxc1BaOXkza3hZSkN1Zz09

 • Відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 22 липня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  Під час засідання експертною комісією розглянуті зведені номенклатури справ на 2021 рік управління житлово-комунального господарства та відділу молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА.

 • Щодо можливого погіршення погодних умов

   За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології, 22 липня 2021 року по Луганській області хмарно, дощ, місцями значний. Гроза, в окремих районах град. Видимість 10-20 км, у дощі 1-2 км. Вітер північний, 7-12 м/с, місцями посилення вітру та шквали 15-20 м/с. Температура вночі +17.+22, вдень +23.+28.

 • Бережіть ліс – своє майбутнє!

   Ліси Луганщини – це «легені» нашої області, що наповнюють атмосферу киснем. Також ліс сприяє підтриманню нормального водного режиму річок, регулює клімат на величезних територіях, захищає ґрунти від ерозії, сприяє підвищенню врожайності полів та слугує середовищем існування безлічі рослин і тварин.

  Особливо великої шкоди завдають лісам пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого. Гинуть не лише дерева, а й птахи, звірі, вигоряє лісова підстилка і верхній родючий шар ґрунту. Враховуючи значні лісові пожежі, які трапилися у 2020 році, забезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах є не лише найважливішою частиною діяльності державних лісогосподарських підприємств, а й свідомим обов’язком кожного мешканця Луганщини.

 • Засідання громадської комісії з житлових питань пройшло у Лисичанську

   Сьогодні, 21 липня, відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - ВЦА). Засідання пройшло під головуванням в.о. заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Максима Черевка.

  Під час засідання члени комісії розглянули питання щодо включення до списку позачергового одержання жилих приміщень та зняття громадян міста з квартирного обліку.

 • КП «Лисичанськміськсвітло» інформує

   Шановні мешканці міста Лисичанськ!

  У зв’язку з поширенням розкрадання обладнання ліфтів багатоповерхових будинків у місті Лисичанськ комунальне підприємство «Лисичанськміськсвітло» просить вас бути пильними, не допускати до житлових будівель сторонніх осіб та повідомляти диспетчеру підприємства про непрацюючі ліфти за номером телефону: 050 177 97 45.

  У разі виявлення підозрілих осіб – викликайте патруль Національної поліції Україні за номером: 102. Тільки разом ми зможемо дати відсіч шахраям!

  Адміністрація КП «Лисичанськміськсвітло»

 • 19 липня - День тренера

   Цьогоріч Указом Президента України Володимира Зеленського започатковане професійне свято – День тренера.

  Сьогодні ми відзначаємо це свято вперше і відтепер кожного року матимемо можливість привітати та висловити слова подяки наставникам, які готують наших спортсменів до найважливіших змагань у їхньому житті.

  Шановні тренери, я глибоко ціную ваш внесок у розвиток як місцевого, так і державного спорту.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання

   Шановні мешканці Лисичанська!

  Просимо зробити необхідний запас води!

  У зв’язку з заміною ділянки магістрального водоводу Ду-300мм по вул. Гарібальді з 00.00 21 липня 2021 року до 24.00 22 липня 2021 року буде обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ за наступними адресами: вул. Гетьманська буд. № 24, буд. № 35; вул. Гарібальді буд. № 36, буд. № 46; вул. Кузнечний клин буд. № 17, буд. № 19; пр. Перемоги буд. № 109, № 111, № 113, № 115, № 119; вул. Генерала Потапенка буд. № 49, Військова частина 9938, ЗОШ № 14.

  Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал» 

 • Чергова діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК відбулася у Лисичанську

  DSC0618615 липня відбулася діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК у Лисичанську, яка стосувалася питань створення безбар’єрного середовища та дитячих садків.

  Перша частина зустрічі була присвячена обговоренню з керівництвом та профільними управліннями Лисичанської міської ВЦА підсумків попередньої діалогової зустрічі, яка була присвячена обговоренню питань щодо ситуації з громадським транспортом та перспективи створення безбар’єрного середовища в транспортній ґалузі міста Лисичанськ. Обговорили та підготували текст листа-звернення на міжнародні установи щодо допомоги у вирішенні цього питання. В першу чергу вирішили звернутися до керівництва Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

 • У Лисичанську призначено нового начальника поліції

   Тимчасово виконуючим обов’язки начальника поліції Лисичанська призначений полковник поліції Володимир Золотарьов, який до цього очолював поліцію міста Попасна.

  Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка взяв участь у заході, привітав Володимира Федоровича та завірив у подальшій підтримці з боку міської влади.

 • Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля запрошує на навчання

 • Старт ринку землі: можливості

   Міністерством культури та інформаційної політики підготовлено інформаційні аудіоролики щодо здійснення земельної реформи.

  Аудіофайли спрямовані на роз’яснення населенню можливостей, які відкриває старт ринку землі та спростовують широко розповсюджені міфи, пов’язані з цією подією.

  Аудіоролик додається.

 • В терцентрі відбулася літературна зустріч з поетами-аматорами

   В Лисичанському територіальному центрі відбулася літературна зустріч з поетами аматорами відділення денного перебування. В актовій залі установи зібрались шанувальники поетичного слова, щоб поринути у світ прекрасної і чарівної поезії. Ветерани залюбки слухали розповіді поетес про їх життєвий шлях, про те, що надихає їх на творчість та їхні вірші.

 • Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

   З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» (https://www.facebook.com/uwcfoundation), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення (https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter), Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

  До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

 • Підопічні терцентру дізналися про Бельгійську спадщину

   У мультимедійній кімнаті управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА відбулася зустріч наукового співробітника міського краєзнавчого музею Миколи Ломако з підопічними територіального центру соціального обслуговування, на якій присутні слухали про унікальну історичну «Бельгійську спадщину».

  Завдяки заходу ветерани ознайомилися з історією виникнення «Бельгійської спадщини», неповторним архітектурним стилем будівель та унікальними фото і відео роботами.

 • У Лисичанську відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

   Сьогодні, 16 липня, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням начальника управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олени Бєлан.

  Під час засідання розглянуто 21 заяву щодо надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Лисичанської міської територіальної громади та прийнято рішення про надання допомоги всім заявникам на загальну суму 17,5 тис. грн. (відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги мешканцям Лисичанської територіальної громади, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської ВЦА від 20.04.2021 № 239 (далі — Порядок).

 • Анонс культурних заходів з 19 по 25 липня

   19 липня

  - о 16.00 у клубі селища Вовчоярівка пройде історично-патріотична година «Дорогами козацької слави»;

  - о 18.00 біля ПК ім. В.М. Сосюри розпочнеться ігрова програма «ІГРОLAND».

  20 липня відбудуться наступні заходи:

 • 16 липня - День бухгалтера

 • Відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Лисичанській міській ВЦА

   Сьогодні, 15 липня, відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Олега Калініна.

  Під час засідання розглянуті питання щодо соціального захисту та реалізації прав дітей, які потребували колегіального вирішення.

 • Відбулося засідання Ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб

   Сьогодні, 15 липня, відбулося засідання Ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі — Опікунська рада) під головуванням начальника управління юридичної та кадрової роботи Лисичанської міської ВЦА Світлани Шенькарук.

  До порядку денного засідання були включені питання щодо визнання двох осіб недієздатними та встановлення над ними опіки та щодо продовження дії рішення суду про визнання особи недієздатною, за результатами розгляду яких прийнято рішення про звернення до Лисичанського міського суду з відповідними клопотаннями.

 • На меморіальному комплексі «Привільнянський плацдарм» скоєно акт вандалізму

   Сьогодні, 15 липня, зранку було зафіксовано акт вандалізму на меморіальному комплексі «Привільнянський плацдарм».

  Щоранку силами співробітників ЛКП «ЖЕК №6» здійснюється прибирання території меморіального комплексу та винос сміття.

  Сьогодні ж, ранок для співробітниці комунального підприємства Юлії Шніпко розпочався з кричущої події. Коли співробітниця потрапила на територію меморіального комплексу, то побачила, що тротуарна плитка була зірвана, розкидана по території меморіального комплексу. Клумби розкопані, а пісок з них розтрушений по всьому комплексу.

 • Щодо дотримання правил безпеки на воді

   Шановні жителі Лисичанської територіальної громади!

  Нагадуємо, що купатися на водоймах можна тільки в обладнаних для цього місцях з дотриманням заходів безпеки та правил поведінки на воді. Від зневажливого ставлення до правил безпеки на воді може статися непоправне лихо. Саме такий випадок стався 14.07.2021 з 9-річною дівчинкою, яка загинула на річці Сіверський Донець поблизу залізничного вокзалу м. Лисичанська.

  Ігнорування населенням правил безпеки на воді призводить до нещасних випадків. Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей!

 • Цьогоріч відремонтуємо об’єкти освіти, в наступному будівельних робіт буде ще більше, – Сергій Гайдай щодо проєктів «Великого будівництва»

  Про це голова обласної державної адміністрації повідомив сьогодні, спілкуючись із журналістами в Лисичанську.

  «У цьому році ми відремонтуємо декілька об’єктів освіти. А в наступному відповідних робіт буде ще більше. Крім об’єктів, які ми можемо фінансувати за рахунок ДФРР, додадуться нові Президентські проєкти — це реконструкція ДЮСШ, басейнів, встановлення спортивних майданчиків, облаштування парків. Упевнений, що все буде виконано якісно. Бо за ці два роки ми реалізували багато проєктів, в які мало хто вірив», — наголосив Сергій Гайдай.

 • Що турбує лисичан: Сергій Гайдай провів особистий прийом у Лисичанську

  Перебуваючи у Лисичанську, очільник Луганщини Сергій Гайдай провів особистий прийом громадян.

  Тематика звернень громадян до голови ОДА є певним індикатором проблем громади. Підтверджуючи це твердження, лисичани найбільше скаржилися на якість автодоріг міста та прилеглих територій, відновлення мостів після активних бойових дій 2014 року.

  Жителька міста Привілля звернулася до голови облдержадміністрації з проханням посприяти відновленню автодороги, що сполучає її місто з центром Лисичанська. Сергій Гайдай наголосив на необхідності найшвидшого ремонту дорожнього покриття, проте зазначив, що цей шлях має статус місцевого значення, а тому має бути відновлений за рахунок міського бюджету. Проте він запевнив жінку, що докладе зусиль для віднайдення коштів для реалізації цього проєкту.

 • Сергій Гайдай перевірив якість виконаного ремонту хірургічного корпусу КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня»

  Сьогодні, 14 липня, в рамках робочої поїздки до Лисичанської територіальної громади голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) Сергій Гайдай перевірив якість виконаного ремонту хірургічного корпусу КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня».

  У заході також взяли участь керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка, керівництво багатопрофільної лікарні, ЗМІ.

 • Відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

   Сьогодні, 14 липня, відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на якому розглянуто 69 заяв внутрішньо переміщених осіб щодо призначення (відновлення) всіх видів державної соціальної допомоги.

  За результатами розгляду заяв та наданих документів комісією прийняті рішення щодо призначення соціальних виплат 62 заявникам, відмовлено — 7 заявникам.

 • У Лисичанську відкрито інклюзивне відділення «Ощадбанку»

  Сьогодні, 14 липня, у Лисичанську відкрито інклюзивне відділення «Ощадбанку», адаптоване для комфортного обслуговування всіх клієнтів, у тому числі з порушеннями зору, слуху та опорно-рухового апарату.

  Відкрив відділення голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) Сергій Гайдай в рамках робочої поїздки до Лисичанської територіальної громади. У заході також взяли участь керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка, співробітники та клієнти банку, громадськість та ЗМІ.

 • Робітнича нарада в територіальному центрі

   Сьогодні, 14 липня 2021 року у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася робітнича нарада із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома, на якій розглянуті підсумки роботи за І півріччя 2021 року, якість соціальних послуг, виконання посадових обов’язків соціальними робітниками та інші питання, які стосуються діяльності відділення.

  За І півріччя відділенням соціальної допомоги вдома надано послуги 573 особам, в тому числі 12 паліативно хворим під наглядом сестри медичної та проведено 339 перевірок роботи соціальних робітників.

 • Щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

  Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям — щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім’ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

  Малозабезпечена сім’я — сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний дохід нижчий, ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

  Державна соціальна допомога призначається на шість місяців.

  Розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між рівнем забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом.

 • Запрошуються бажаючі до участі у Всеукраїнському національно-патріотичному форумі «Сіверська брама»

   З 04 по 06 серпня 2021 року в смт Седнів Чернігівської області відбудеться Всеукраїнський національно-патріотичний форум «Сіверська брама» (далі - Форум).

  Метою заходу є організація інформаційно-просвітницької роботи у сфері національно-патріотичного виховання. У рамках Форуму передбачені панельні дискусії, історичні лекції, обговорення на різні теми в сфері реалізації національно-патріотичного виховання, практичні навчання з основ військової справи та першої медичної допомоги тощо.

 • Проведено автоматичне призначення житлових субсидій з травня 2021 року без звернення громадян

   Наприкінці червня проведено перепризначення житлових субсидій в автоматичному режимі (без звернення громадян) для домогосподарств, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 р. № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій».

  До автоматичного розрахунку потрапило понад 9 тисяч справ одержувачів житлової субсидії, з яких призначено субсидію на неопалювальний сезон:

  • — з результативною сумою (більше 0,00 грн.) — 4331 домогосподарству;
  • — з сумою, яка дорівнює 0,00 грн. — 3281 домогосподарству.

   

 • Щодо посібника з питань державно-приватного партнерства

  В рамках проєкту Світового банку «Посилення використання державно-приватного партнерства шляхом кращого управління державними капітальними інвестиціями в Україні», що фінансується з Цільового фонду Світового банку «Добре врядування та реформування інвестиційного клімату» (GGICR) за підтримки Уряду Великобританії, підготовлено посібник з питань державно-приватного партнерства (далі — Посібник).

  Посібник є доповненням до законодавства про державно-приватне партнерство (далі — ДПП) та має на меті надати практичні вказівки щодо вибору, підготовки, закупівлі та реалізації стратегічно важливих, доступних та фінансово обґрунтованих проєктів ДПП відповідно до законодавства про ДПП та належної міжнародної практики.

 • З 16 липня української стане більше!

   16 липня 2021 року виповнюється рівно 2 роки набрання чинності Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який також відіграє надзвичайно важливу роль у зміцненні української незалежної держави. Перші два роки дії Закону підтвердили його ефективність, консолідуючу роль та підтримку з боку суспільства .

  16 липня 2021 року розпочинається новий етап втілення норм цього закону, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнення її статусу як державної. Цього дня набувають чинності норми, які є важливими для переважної більшості людей, оскільки вони стосуються сфери культури і розваг, туристичної сфери, книговидаництва та роботи книгарень, кіновиробництва, демонстрування фільмів в кінотеатрах і на телебаченні тощо (частини 2-6, 8 статті 23, стаття 26 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

 • Як громаді стати цифровою?

  Міністерство цифрової трансформації запустило новий освітній онлайн серіал «Як громаді стати цифровою?» https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities.

  Серіал призначений для публічних службовців, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді. Слухачі отримають покрокові інструкції та рекомендації як побудувати присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн. Курс складається з 8 відео з вичерпною інформацією про аспекти цифровізації на рівні територіальної громади. Серіал допоможе систематизувати знання з цифрової трансформації та сформувати фундамент для подальших дій. У результаті проходження навчання учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання

  Шановні мешканці територіальної громади!

  Просимо зробити необхідний запас води!

  У зв’язку з пошкодженням Білогорівського магістрального водоводу Ду-600мм з 07.00 12 липня 2021 року буде обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля.

  Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал» 

 • До уваги підприємств агропромислового комплексу

   12 липня 2021 року відбудеться Литовсько-українська конференція: «Впровадження технологій Індустрії 4.0 в агросекторі: система Agrosolar виробництва литовської BOD Group».

  Під час конференції будуть розглянуті перспективи впровадження і застосування в Україні сонячних електростанцій, придатних для сільського господарства. Впродовж останнього десятиріччя вони набирають популярність в світі і вже проєктуються і в Литві.

  Інноваційна система об'єднує землеробство і виробництво сонячної енергії на одній території, що дозволяє економічно вигідно використовувати обидва напрямки.

 • Увага! Тимчасове відключення газопостачання

   Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 12 та 13 липня 2021 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт ШРП № 41 (заміни ШРП), яке розташоване за адресою: м. Новодружеськ, вул. Томашовська, 121, тимчасово буде відключено 60 абонентів, які мешкають за адресою: м. Новодружеськ, вул. Томашовська, 121а.

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

   

 • Анонс культурних заходів з 12 по 18 липня

   12 липня о 12.00 у с. Золотарівка відбудеться Свято апостолів Петра і Павла (зустріч з настоятелем храма Св.Олени та Костянтина ієромонахом отцем Олексієм).

  З 12 по 16 липня о 13.00 у клубі с.Підлісне проходитимуть спортивні розважальні змагання «Старти надії» для дітей.

 • Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути

  Шановні громадяни! Міністерство цифрової трансформації України запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

  Також, 3 березня 2021 року була прийнята Національна концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року, яка окреслює виклики стосовно розвитку цифрових компетентностей в українському суспільстві, визначає шляхи їх подолання та очікувані результати від її впровадження, закладає підґрунтя для створення національної стратегії та стратегічного плану дій щодо розвитку цифрових компетентностей у суспільстві. Мінцифра оприлюднила й Рамку цифрової компетентності для громадян України.

 • У Лисичанську відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

   Сьогодні, 08 липня, відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі — Координаційна рада) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка.

  Координаційною радою розглянуті документи кандидата на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» та прийнято рішення порушити клопотання перед Луганською обласною державною адміністрацією на присвоєння такого почесного звання жінці, яка народила і виховала 5 дітей.

 • Відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській ВЦА

   Сьогодні, 8 липня, відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації під головуванням в.о. заступника керівника Максима Черевка.

  Під час засідання ухвалено внести зміни до 2 облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов; зняти з квартирного обліку 1 особу; надати квартири:

  • — сім’ї, яка користується правом позачергового одержання жилого приміщення, як відселення з аварійного будинку за адресою: м. Лисичанськ, вул. Ген. Потапенка, 285,
  • — сім’ї, яка користується правом першочергового одержання жилого приміщення,
  • — сім’ї, яка перебуває у загальній черзі.
 • Ой на Івана, ой на Купала!

   Підопічні відділення денного перебування Лисичанського територіального центру долучилися до святкування одного з найдивовижніших та наймістичних свят українського народу — Івана Купала. Обряди купальського свята сповнені таємничою силою та глибоким змістом.

  Підопічні відділення денного перебування весело та завзято святкували Іванів день: збирали польові квіти, плели з них вінки, співали купальські пісні та танцювали.

 • До Лисичанська завітала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна

   Вчора, 7 липня, в рамках робочої поїздки по Луганщині до Лисичанська завітала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна. Юлія Анатоліївна завітала до навчально-виховного комплексу школи І-ІІ ступенів – ліцею «Гарант».

  У зустрічі також взяли участь начальник відділу у Луганській області Міністерства у справах ветеранів Сергій Копилов, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка та його заступник Євген Наюк, начальник управління освіти Лисичанської міської ВЦА Тетяна Худоба, директорка НВК школи-ліцею «Гарант» Світлана Боровкова та педагоги освітнього закладу.

 • У Лисичанську придбано ще дві дорожніх комбінованих машини

   Вчора, 7 липня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка передав комунальному підприємству «Лисичанський Шляхрембуд» дві дорожніх комбінованих машини  МДКЗ на базі самоскидів МАЗ зі змінним устаткуванням (з піскорозкидальним обладнанням та поворотним відвалом).

  Устаткування машин призначено для очищення проїзної частини автомобільних доріг від снігового покриття і подальшої обробки очищеного покриття протиожеледним матеріалом у зимовий період року.

  Зазначимо, що спецавтомобілі було придбано за кошти місцевого бюджету.

 • У Лисичанську визначено переможців конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів середньої освіти

   6 липня 2021 року, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка, відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів середньої освіти.

  Одинадцять кандидатів на посаду керівників 9 закладів освіти пройшли три етапи конкурсного відбору:

  • перевірка знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти шляхом письмового тестування;
  • перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
  • публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.
 • Лисичанські спортсменки — призери Всеукраїнських зональних змагань «Стрімкі човни»

  02-04.07.2021 в місті Запоріжжя пройшли Всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» з веслування на байдарках і каное (східна зона), в яких взяли участь 255 спортсменів.

  Лисичанські спортсменки Анастасія Пастухова та Марія Костіна вибороли ІІІ місце в категорії К2 на дистанціях 200м та 500м.

  Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменок Дмитро Федорчук.

 • Щодо виплати державних допомог, компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування та допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за рахунок коштів державного бюджету

   Станом на 08.07.2021 року управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації перераховані в повному обсязі кошти у загальній сумі 11 489,5 тис. грн., які надійшли з державного бюджету на виплату одержувачам за липень 2021 року:

  державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення — 11 368,0 тис. грн.;

  компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи — 121,4 тис. грн.;

  допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи — 0,1 тис. грн.

 • Родина 3-річного Єгора Тамашевського потребує допомоги!

   

   Два роки тому, коли синочку Олександри та Володимира Тамашевських Єгору був 1 рік, малечі діагностували страшну хворобу – Гострий лімфобластний лейкоз.

  Родина весь час впевнено йшла до перемоги! Два роки активної поліхіміотерапії, ускладнень, тривог, поганого самопочуття та хвилювань. Та, коли до закінчення лікування залишився місяць, хвороба повернулася з новою силою.

 • У Лисичанську проведено профілактичний захід «Шкідливі звички»

   

   Для отримувачів послуг Лисичанського міського центру соціальних служб співробітниками центру, на базі мультимедійної кімнати УСЗН та за підтримки МВ філії «Центр пробації», проведено профілактичний захід на тему «Шкідливі звички».

  Учасники обговорили небезпечні наслідки вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління, які є основною причиною порушення фізичного та психологічного стану людського організму та про дбайливе ставлення до свого здоров’я. Також присутні переглянули фільм про згубний вплив на організм людини шкідливих речовин.

 • До відома абонентів ЛКАПТ 032806

  Шановні абоненти Лисичанського комунального автотранспортного підприємства 032806.

  Адміністрація підприємства повідомляє, що з 1 липня 2021 року діють нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами:

  - для населення - 203,28 грн./l м3 з ПДВ:

 • Шановні мешканці громади!

   В рамках Проєкту GIZ Україна «Спеціальна програма підтримки Східної України» пропонуємо ознайомитися з платформою Асоціації органів місцевого самоврядування (далі — АОМС) «Асоціація учасницького розвитку громад» за посиланням: https://acpd.com.ua/social-platform

  Нагадаємо, АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад» — це об’єднання територіальних громад, що є новою та інноваційною платформою міжнародної та всеукраїнської співпраці у питаннях поширення практик учасницького розвитку.

  Відділ економіки Лисичанської міської ВЦА

   

   

 • У Лисичанську відбувся перегляд футбольного матчу під відкритим небом

   За ініціативи громадської організації «Луганщина» та за сприяння Лисичанської міської військово-цивільної організації 3 липня був організований перегляд футбольного матчу Чемпіонату Європи з футболу Євро-2020 між збірною України та збірною Англії на великому екрані на території Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14.

  Так, Лисичанська міська ВЦА організувала все необхідне для трансляції матчу під відкритим небом: місце проведення, технічне обладнання - проектор та екран. А ініціатори – запросили лисичанських футбольних вболівальників.

 • Софія Ажипа — переможниця міжнародного конкурсу «Соняшник»

   Учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Софія Ажипа взяла участь у міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої, учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник», який відбувся 3 липня у м. Київ.

  За результатами конкурсу у другий віковій категорії у номінації «Академічний вокал» Софія отримала Гран-прі та у номінації «Інструментальний жанр» (фортепіано) посіла І місце.

 • Про тимчасове обмеження водопостачання

   Шановні мешканці територіальної громади!

  Внаслідок погодних умов сьогодні, 5 липня, о 16.30 було знеструмлено ПЛ-35 кВ Білогорівська, у зв’язку з чим тимчасово обмежено водопостачання центральної та північної частини м. Лисичанськ та міст Новодружеськ, Привілля.

  Після ліквідації аварійної ситуації на ПЛ-35кВ Білогорівська водопостачання буде відновлено.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • Вітаємо легкоатлетку Дарину Степаненко з перемогою!

   У Львові з 03 по 05 липня пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з усіх регіонів країни. Вихованка міської ДЮСШ Дарина Степаненко виборола І місце (біг 100м) та нагороджена медаллю, грамотою та пам’ятним сувеніром.

 • У Лисичанську пройшов особистий прийом громадян

   Сьогодні, 5 липня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка провів особистий прийом громадян, під час якого до нього звернулося 9 мешканців міста. На прийомі громадян також були присутні керівники структурних підрозділів ВЦА та комунальних підприємств міста.

  Звернення громадян, переважно, стосувалися питань комунального господарства: ремонт покрівлі будинку №4 по вул. Вугільній, освітлення вул. Вугільної, облаштування дитячого майданчика по вул. Московській, відключення квартир від централізованого опалення, тощо.

 • Про обмеження водопостачання

   Шановні мешканці територіальної громади!

  Просимо зробити необхідний запас води!

  У звязку з пошкодженням дюкеру на Білогорівському магістральному водоводі Ду – 600мм 07.07.2021 р. з 7.00 буде обмежено водопостачання центральної та північної частини м. Лисичанськ та міст Новодружеськ, Привілля.

 • Ансамбль «Вишиванка» — призер фестивалю-конкурсу «Козацькі Барви»

   За підсумками міжнародного дистанційного відбіркового фестивалю-конкурсу козацької культури «Козацькі Барви», який проводився у м. Харків з травня по червень, народний вокальний ансамбль народної пісні «Вишиванка» (КЗ «Лисичанський міський Палац культури», керівник Олена Фелік) в номінації «Сольний та гуртовий спів в автентичній манері» посів ІІ місце і нагороджений Дипломом.

 • Послуги підуть за дитиною

  Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти які перебувають в складних життєвих обставинах, діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю зможуть отримувати якісні соціальні послуги та інклюзивну освіту за місцем їх проживання — у територіальній громаді. Таке завдання визначають зміни до Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки (далі — Стратегія), ухвалених Урядом за ініціативи Міністерства соціальної політики України. Ці зміни були підготовлені в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення», який реалізується Мінсоцполітики за підтримки Світового банку.

 • Шановні працівники та ветерани Національної поліції України!

  Щиро вітаю вас із професійним святом!

  Щоденно ви стоїте на захисті життя, здоров’я, права і свободи наших громадян. Демонструєте високий патріотизм і професіоналізм, честь і мужність у боротьбі зі злочинністю, забезпечуючи громадську безпеку і порядок. І найвищою оцінкою вашої діяльності є зростаюча довіра громадян.

  Я, як керівник, безумовно, хочу, щоб Лисичанська територіальна громада була комфортна і безпечна для проживання, щоб життя, права і свободи мешканців були надійно захищені. І, очевидно, що питання безпеки та правопорядку — наші спільні завдання — як міської влади, так правоохоронців. Тому військово-цивільна адміністрація завжди сприятиме діяльності правоохоронних органів, буде допомагати і підтримувати у виконанні нашої спільної місії.

  Шановні вартові правопорядку, нехай ваші професійні зусилля будуть нагороджені повагою і довірою кожного громадянина! Бажаю вам здоров’я, міцності тіла й духу, впевненості і рішучості у відповідальній та небезпечній службі, родинного затишку і добробуту.

  Зі святом!

  Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

 • Побачити дотиком пальців: філіал Лисичанської централізованої бібліотечної системи отримав 75 книжок шрифтом Брайля

  Сьогодні, 2 липня, у молодіжному хабі GC-HUB Лисичанського міського ПК відбулась церемонія передачі 75 книжок шрифтом Брайля до філіалу Лисичанської централізованої бібліотечної системи. На заході були присутні заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін та представники Лисичанської організації товариства сліпих.

  Захід відбувся за ініціативи громадської організації (ГО) «Східна варта», голова якої – Валентина Ходус передала книжки та зазначила наступне: «Ми із радістю передаємо 75 книжок шрифтом Брайля. Книжки надійшли до нас з усіх куточків України. І ми вдячні небайдужим людям, які відгукнулися на наше прохання про допомогу у зборі такої унікальної літератури. Адже така література коштує дуже дорого. Тут є книжки для усіх вікових категорій, починаючи від «Абетки» шрифтом Брайля до класичної та релігійної літератури».

 • Увага! Тимчасове відключення газопостачання

  Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 5 та 6 липня 2021 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт ШРП №73 (заміни ШРП), яке розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Тираспільська, тимчасово буде відключено 41 абонент по вул. Тираспільській.

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

 • До уваги внутрішньо переміщених осіб!

  З метою здійснення обліку осіб, які потребують отримання у тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) №623 створено житлову комісію з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам.

  Ведення обліку внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання та облік житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання покладено на відділ з обліку, розподілу та обміну житла Лисичанської міської ВЦА (далі — відділ).

 • У Лисичанську відбулось засідання Комісії з питань забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримку малих групових будинків

  Сьогодні, 2 липня, у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання Комісії з питань забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримку малих групових будинків. Комісія пройшла під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Олега Калініна.

  Під час засідання розглянуті питання про визначення потреби в субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 • Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Лисичанська — учасник проєкту розвитку соціальної інфраструктури

   Амбулаторія № 3 загальної практики сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» м. Лисичанська стала учасницею проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури — поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)» у Луганській області.

  Вже у червні у закладі розпочалися демонтажні роботи. Крім того проведений енергоаудит, розроблена проектно-кошторисна документація та отримані засоби індивідуального захисту.

 • Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

   Сьогодні, 2 липня, відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — комісія) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку – першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

  Під час засідання було розглянуто питання про неможливість ведення господарської діяльності ЛКСП «Лисичанськводоканал» через арешт поточного рахунку та обговорені шляхи подолання ситуації що склалася.

 • Анонс культурних заходів з 5 по 11 липня

   6 липня о 15.00 запрошуємо до молодіжного хабу GC-HUB Лисичанського міського ПК на перегляд кінофільму «Вечір напередодні Івана Купала».

  7 липня о 15.00 в молодіжному хабі GC-HUB Лисичанського міського ПК відбудуться дружні посиденьки «Chocolate Day» до Всесвітнього дня шоколаду.

 • Оздоровлення та відпочинок дітей у 2021 році

   Направлення на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія» здійснюється відповідно до Положень, затверджених Наказами Мінсоцполітики від 02.06.2020 №№ 358, 359.

  Дитина забезпечується путівкою за рахунок державних коштів до зазначених дитячих центрів оздоровлення та відпочинку один раз на рік за умови, що путівка за рахунок коштів місцевого бюджету не надавалась їй у поточному році.

  Путівки до дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія» надаються безоплатно або з частковою оплатою у розмірі 20%, 30% та 50% вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють), за попередньо визначеним Мінсоцполітики розподілом.

 • 2 липня - День податківця України

 • У Лисичанську відбулося засідання Адміністративної комісії

   Вчора, 01 липня, відбулось засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – Лисичанська міська ВЦА) Сєвєродонецького району Луганської області під головуванням голови комісії Станіслава Мосейко.

  Під час засідання було розглянуто 18 протоколів про адміністративні правопорушення, складені відділом поліції №3 Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП в Луганській області, КП «Київблагоустрій» та відділом споживчого ринку Лисичанської міської ВЦА за скоєння правопорушень, передбачених ст.152, ч.1 ст.154, ст.180 та ст.183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів; порушення правил тримання собак і котів; доведення неповнолітнього до стану сп'яніння; завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

 • Про зупинення рішення Лисичанської міської ради щодо заборони продажу алкогольних напоїв у нічний час

   З метою підтримки малого бізнесу Лисичанської міської територіальної громади в період запровадження карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території України, та беручи до уваги звернення суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями, керуючись пунктом 8 частини третьої статті 6, пунктом 14 частини другої статті 7 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», керівником Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області прийнято рішення зупинити дію рішення Лисичанської міської ради від 31.05.2018 № 46/698 «Про заборону продажу алкогольних напоїв в нічний час на території міста Лисичанська» до закінчення карантину.

  Відділ споживчого ринку Лисичанської міської ВЦА

 • 30 липня міський ПК запрошує на виставу «Женихи»

 • Водопостачання у місті відновлюється

   Після напруженого графіку та великого обсягу виконаних ремонтних робіт водопостачання у місті відновлюється. Слід зазначити, що ремонті бригади працювали у посиленому режимі цілодобово, не покладаючи рук.

  Так, сьогодні о 05.00 ранку було замінено 103 метри нової пластикової труби та магістральний водовод було відновлено. Після чого ЛКСП «Лисичанськводоканал» почав відновлювати водопостачання у місті. Наразі вже заповнилися резервуари ВНС «Білогорівська» та ВНС «Лисичанська». Для того щоб уникнути поривів, система водопостачання міста поступово заповнюється водою.

 • Переможцями футбольного турніру стала команда з Новодружеська

   27 червня у селищі Шипилівка пройшов футбольний турнір присвячений 25-й річниці Конституції України та Дню молоді.

  У змаганнях взяли участь команди: ЗСУ «Гвоздика», м.м. Привілля, Новодружеська та селищна команда.

  Переможцем турніру стала футболісти м. Новодружеська, ІІ місце у команди міста Привілля, на ІІІ місці — ЗСУ «Гвоздика», у господарів змагань, команди селища Шипилівка — ІV місце.

 • Шановні мешканці територіальної громади!

   З 01 липня по 26 серпня запрошуємо взяти участь у онлайн тренінгу: «Сучасна українська та світова екологія: тенденції, наслідки, нові загрози. Основи комунікації, еко-активізм та безпечне споживання».

  Мета тренінгу: Підвищення рівня обізнаності у галузі охорони навколишнього середовища, інформування щодо потенційних наслідків пандемії COVID-19 у сфері екології.

  Тренінг проходитиме з 18.00 до 20.00.

 • 1 липня - День архітектури України

 • Вітаємо лисичан, які блискуче склали ЗНО-2020!

  В Україні завершилася основна сесія ЗНО-2020. Учні, які подолали встановлений експертами бар’єр, отримали рейтинговий результат за шкалою від 100 до 200 балів, який будуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти, що розпочнеться з 1 серпня.

  Цього року, порівнюючи з минулим роком, суттєво зросла кількість учасників зовнішнього оцінювання, які отримали максимальний результат — 200 балів! Про це під час брифінгу щодо попередніх результатів ЗНО повідомив в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет. За його словами, кількість осіб, які набрали максимальний тестовий бал і отримали 200 балів цього року — 447, це більше на 63%, ніж минулого.

 • Вихованці «Атлантіс» вибороли 28 призових місць

  Протягом тижня, з 20 по 27 липня, у м. Полтава було проведено онлайн Чемпіонат Полтавської області та відбірковий тур на Чемпіонат України в якому взяли участь 10 солісток зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Палацу культури ім. В.М.Сосюри, а саме: Аліна Паладі, Дарина Лугова, Поліна Холод, Софія Сергєєва, Олександра Соколова, Уляна Федоренко, Олександра Ісаєва, Марія Чужикова, Ольга Осадча, Карина Лазуренко та танцювальний дует у складі Софії Сергєєвої та Уляни Федоренко.

  На онлайн Чемпіонаті були представлені танцювальні клуби та колективи із різних міст України: Полтави, Львова, Дніпра, Ізмаїла, Запоріжжя та інших.

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань надання безоплатних соціальних послуг та соціальних послуг з установленням диференційованої плати

  28 липня відбулося засідання міської комісії з питань надання безоплатних соціальних послуг та соціальних послуг з установленням диференційованої плати під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

  Під час засідання членами комісії було розглянуто 9 заяв від осіб похилого віку та осіб з інвалідністю про надання їм соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 • Стартує V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020»

  З метою сприяння розвитку сільських територій та регіональної економіки, підвищення привабливості життя у селі, онлайн-виданням AgroPortal оголошено V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020» (далі Конкурс).

  Конкурс проводитиметься з 13 липня по 15 грудня 2020 року за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні, подача заявок на конкурс- з 13 липня по 31 серпня 2020, його призовий фонд складає 100 тис. грн.

 • Щодо надання послуг із психологічної реабілітації учасникам АТО/ООС

  Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради в 2020 році до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасникам Революції Гідності, учасникам АТО/ООС, які відповідають Вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 № 597, включено:

  — Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» за місцем знаходження: вул. Гагаріна 1а, смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область, 67780;

  Товариство з обмеженою відповідальністю «Новопсковський санаторій «Перлина» за місцем знаходження: вул. Українська, буд. 218, смт. Новопсков, Луганська область, 92303;

 • У міській раді відбувся тренінг щодо процесів розвитку громад в умовах децентралізації

  27 та 28 липня у Лисичанській міській раді відбувся ще один дводенний тренінг за ініціативи Луганського регіонального відділення Асоціації міст України у рамках Проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE) USAID.

  У тренінгу взяли участь спеціалісти структурних підрозділів міської ради, представники Новодружеська, Білогорівської, Вовчоярівської та Малорязанцівської селищних (сільських) рад, громадськість.

 • 28 липня - День хрещення Київської Русі - України

 • До уваги батьків дітей з інвалідністю

  12 грудня 2019 року, набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 994 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309», якою визначений механізм забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами.

  Внесені зміни дозволяють охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю, які потребують допомоги, реабілітаційними послугами.

  Відшкодування вартості реабілітаційних заходів здійснюється місцевими органами в межах бюджетних коштів шляхом їх безготівкового перерахування реабілітаційним установам, як оплати за надані послуги відповідно до укладених договорів на підставі актів наданих послуг у розмірі, що не перевищує встановлену граничну вартість реабілітаційних заходів, а якщо вартість таких заходів є меншою від граничної, у розмірі фактичної вартості реабілітаційних заходів.

 • Програма менторської підтримки проєктів ветеранів і ветеранок рівний рівному

  Ви учасник чи учасниця бойових дій з Донецької, Луганської (підконтрольні уряду України території), Дніпропетровської, Житомирської, областей? У вас є ідея проєкту, або план професійної реалізації? Чи може задум по покращенню життя у своїй громаді, але потребуєте консультацій з конкретних питань і підтримки у реалізації своїх ідей? Тоді запрошуємо вас до програми з менторської підтримки проєктів ветеранів і ветеранок!

  Ми пропонуємо тісну взаємодію з індивідуальним консультантом чи консультанткою з нашої команди менторів, що складається з учасників збройного конфлікту, які водночас є фахівцями в бізнесі, юриспруденції, менеджменті, освітніх та громадських проєктах.

 • У міській раді відбулось позачергове засідання виконкому

  Сьогодні, 27 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому затвердили протокол міської комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 • Між міською радою та Представництвом NRC підписано Меморандум про взаєморозуміння

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін та представниця Норвезької Ради у справах біженців (NRC) Аліса Артюх підписали Меморандум про взаєморозуміння, згідно з яким між міською радою та Представництвом NRC будуть скоординовані зусилля щодо облаштування на території міста станцій санітарної обробки рук з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

 • 26 липня - День працівників торгівлі

 • У Лисичанську вшанували пам'ять загиблих патріотів України

  Сьогодні, 24 липня, у шосту річницю звільнення Лисичанська від незаконних збройних формувань керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники військового комісаріату, прикордонники та поліцейські вшанували героїзм відданих патріотів України.

 • 24 липня - шоста річниця звільнення Лисичанська від незаконних збройних формувань

  24 липня 2014 року над Лисичанською міською радою знову замайорів український прапор. Національна гвардія і Збройні сили України в рамках антитерористичної операції звільнили наше місто від незаконних збройних формувань.

  Того дня, шість років тому, радість мирного неба в серці кожного мимоволі поєдналася із скорботою за загиблими.

  Посмертна шана військовим, які поклали свої життя в боротьбі за мир.

  Вічна пам’ять мирним жителям, чиї життя обірвалися від уривків снарядів.

  Щиро дякуємо усім, хто своєю мужністю та героїзмом повернув спокій до нашого міста і подарував надію на мир в Україні.

  Шановні лисичани! Здоров’я і благополуччя, злагоди і мирного неба. І нехай добрі думки і справи, взаємоповага та єдність йдуть на благо рідного міста та України!

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Про підвищення фахового рівня

  Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України (м. Київ) висловлює свою глибоку повагу та надає таку інформацію.

  Відповідно до чинного законодавства державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, голови місцевих державних адміністрацій, їх перші заступники та заступники мають можливість реалізовувати своє право на професійне навчання (на навчання в магістратурі за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування») за рахунок коштів державного бюджету.

  У 2020 році прийом слухачів на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» за рахунок коштів державного бюджету в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» здійснюється:

 • Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі

  Під такою назвою, 21 та 22 липня, у Лисичанській міській раді пройшов тренінг за ініціативи Луганського регіонального відділення Асоціації міст України у рамках Проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE) USAID.

  У тренінгових заняттях взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, депутати та керівники структурних підрозділів міської ради, голови Новодружеської та Привільської міських рад Андрій Гайдуков та Максим Гура, представники Білогорівської, Вовчоярівської та Малорязанцівської селищних (сільських) рад, громадськість.

 • Дружба та братство - найбільше багатство

  У 2011 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування нової пам’ятної дати — Міжнародного дня дружби. 30 липня цього року свято відзначить свій десятирічний ювілей.

  Великі мислителі минулого стверджували, що життя без дружби — ніщо, а виключити її з життя — все одно, що позбавити світ сонячного світла. Кожен із нас шанує та цінує дружні стосунки, бо відшукати людину, з якою можна розділити всі печалі і радості — справжня удача.

 • У міській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 23 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому погодили проєкт міської Програми фінансової підтримки Кінотеатру Дружба на 2020 рік, ухвалили рішення про перерозподіл видатків міського бюджету міста Лисичанськ, передбачених відділу культури та Лисичанській міській раді на 2020 рік та виділили кошти на вшанування військовослужбовців, які звільняли Лисичанськ.

 • Застереження щодо отруєння дикорослими грибами

  Грибний сезон — гаряча пора і для грибників і для медичних працівників, оскільки в Україні реєструються десятки випадків отруєнь грибами. Найчастіше випадки отруєнь пов’язані з помилковим вживанням замість їстівних та умовно їстівних грибів блідої поганки. Слід також взяти до відома можливість накопичення токсичних речовин в грибах із навколишнього середовища. Також, отруєння можуть спричинити їстівні гриби, які не пройшли належної термічної обробки. Найбільше насторожує медиків те, що постійно серед отруєних грибами потерпілих є діти. Слід пам’ятати, що страви з грибів важкі для перетравлення. Їx не повинні вживати діти, люди з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки чи з хронічними захворюваннями внутрішніх органів.

 • НВК «Гарант» у суперфіналі проєкту «Освітній марафон»!

  18 липня завершився третій інтенсив для освітян Донеччини та Луганщини в рамках проєкту «Освітній марафон», під час якого оголосили 10 суперфіналістів.

  Понад сім місяців команди працювали над стратегіями своїх закладів освіти, які допоможуть впровадити якісні зміни у школі. За цей час учасники навчились будувати стратегії, формувати ефективні комунікації з громадою, дізнались про дієві методи в інклюзивному навчанні, захистили свої проєкти та переконались, що зміни у школах — не міф, а реальність вже багатьох закладів завдяки завзяттю вчителів та керівників, партнерству з батьками та школярами.

 • Мультидисциплінарна команда терцентру продовжує надавати соціальні послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю

  Незважаючи на карантинні обмеження, мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру продовжує надавати соціальні послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю, які мешкають у віддалених районах міста.

  В червні-липні місяці поточного року командою здійснено виїзди до мешканців мікрорайонів шахти «Матроська», заводу ГТВ та мікрорайону склозаводу «Пролетарій». Ветеранам, пенсіонерам та особам з інвалідністю, відповідно до їх потреби, було надано інформаційно-консультаційні послуги та послуги перукаря. Всього перукарем терцентру під час виїздів обслуговано понад 80 осіб.

 • Щодо надання медичної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим

  Про надання медичної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим доповів начальник відділу охорони здоров’я міської ради Ігор Бондаренко вчора, 21 липня, під час чергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради.

  Окреслюючи ситуацію Ігор Валерійович повідомив, що акушерсько-гінекологічна допомога у місті надається у жіночій консультації, пологовому відділенні, гінекологічному відділенні та патології вагітності при Лисичанській багатопрофільній лікарні, яка на цей час працює як опорна лікарня в Луганські області.

 • У Лисичанську відбувся Регіональний турнір зі швидких шахів

  19 липня, до Міжнародного дня шахів, у центральній бібліотеці відбувся Регіональний турнір зі швидких шахів.

  Турнір зібрав за шаховими дошками 12 гравців. Серед них лисичани, учасники шахового клубу «Шах і Мат», що діє при центральній бібліотеці, та гості з м. Сєвєродонецька.

  Турнір проходив за коловою системою з контролем часу — п’ять хвилин кожному гравцю на партію.

 • Відбулось чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

  Сьогодні, 21 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування, про облік та розподіл житлової площі та про забезпечення дотримання житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 21 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  Під час засідання експертною комісією були розглянуті наступні питання:

  - номенклатури справ на 2020 рік Комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа I-II ступенів № 29 Лисичанської міської ради Луганської області»;

  - описи справ постійного зберігання та справ з кадрових питань наступних установ та організацій: Комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ», ТОВ «Строй-Ленд»;

 • Указом Президента України була затверджнена Річна національна програма під егідою Комісії Україна - НАТО на 2020 рік

  1001212026 травня 2020 року Указом Президента України №203/2020 була затверджнена Річна національна програма під егідою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік.

  Програма була розроблена з метою забезпечення виконання пріоритетних завдань інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору, на виконання домовленостей, досягнутих за підсумками засідання Комісії Україна – НАТО в рамках візиту Північноатлантичної ради НАТО в Україну 30 – 31 жовтня 2019 року, та відповідно до пунктів 1, 3 і 17 частини першої статті 106 Конституції України.

  Указ Президента України від 26 травня 2020 року №203/2020

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

   Сьогодні, 20 липня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, на якій були розглянуті наступні питання:

  - про формування потреби щодо направлення субвенції з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;

 • 19 серпня - громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану частини території в межах вул. 9-го Травня та К. Маркса

  Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: детальний план для індивідуальної житлової забудови частини території в межах вул. 9-го Травня та К. Маркса міста Лисичанськ.

  На виконання статті 21Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», враховуючи рекомендації архітектурно-містобудівної ради міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, згідно з рішенням Лисичанської міської ради від 27.02.2020 № 84/1216, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Лисичанська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації.

 • А ти полюбляєш купувати онлайн?

  Звичайно так, бо це зручно та швидко! Але, щоб покупки були безпечними, дотримуйся простих правил!

  Тримай лайфхаки онлайн покупок:

  1. Завжди тримай в секреті:

  • - трьохзначний номер на звороті картки;
  • - коди банків та мобільних операторів;
  • - паролі в інтернет-банкінг.
  • Випадково перейшов за посиланням на шахрайський сайт?

   Покупець так наполегливо хотів купити в тебе товар, що вмовив надати свої повні реквізити картки та банківський SMS-код?

   Що робити? Зберігати спокій та негайно заблокувати картку!

   Як це зробити? Зателефонувати на гарячу лінію банку, вказану на звороті платіжної картки!

  • Щодо послуг догляду вдома та паліативного догляду за місцем проживання підопічних терцентру

    Керівництвом та фахівцями відділення соціальної допомоги вдома постійно (планово та позапланово) здійснюються перевірки роботи соціальних робітників на закріплених дільницях за місцем проживання клієнтів відділення.

   Метою перевірок є оцінка якості надання соціально-побутових послуг, дотримання графіку відвідувань клієнтів відділення, виконання посадових обов’язків соціальними робітниками. Одночасно проводиться анкетування отримувачів соціальних послуг з метою визначення об’єктивної оцінки та поліпшення якості надання послуг, вивчення реального стану соціального обслуговування відділенням соціальної допомоги вдома.

  • У міській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

   Сьогодні, 17 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Рішенням виконкому була створена міська комісія з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та внесено зміни до рішення виконавчого комітету від 03.09.2019 № 420.

  • Мобільне шахрайство (Фінансовий номер)

   Ми звикли вказувати свій номер телефону всюди: в анкетах-опитувальниках, різноманітних сервісах, при реєстрації на сайтах, оформлюючи покупки, підписуючись на розсилки, навіть, як код доступу при реєстрації в якійсь системі.

   Ваш фінансовий номер телефону не є секретним, а даремно, бо шахраї, на жаль, можуть легко цим скористатись, якщо не дотримуватись певних правил.

   Як же шахраї можуть викрасти фінансовий номер телефону?

  • Щодо програми стимулювання економіки, яка допоможе подолати негативні наслідки пандемії COVID-19

    Сьогодні Україна, як і весь світ, зіткнулася з новим викликом - пандемією гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19), яка змусила значно скоригувати пріоритети державної політики, аби не допустити поширення захворювання та врятувати життя людей. Для цього Кабінетом Міністрів України було впроваджено жорсткі обмежувальні заходи, спрямовані насамперед на мінімізацію поширення COVID-19 шляхом уникнення масових скупчень людей (далі - обмежувальні заходи), які дали можливість державі доволі успішно впоратися з поширенням захворювання.

  • 19 липня - Лисичанський міський турнір з шахів

   19 липня об 11.00 у приміщенні Лисичанської центральної бібліотеки (пр. Перемоги, 94) пройде міський турнір з шахів, присвячений Міжнародному дню шахів.

  • 16 липня - День бухгалтера

  • Онлайн-покупки

   Будьте обережними під час розрахунків у мережі Інтернет. Шахраї створюють вебсервіси, які пропонують фейкові послуги (поповнення мобільного, грошовий переказ, покупку авіаквитка). Візуально такі сайти схожі на легітимні сервіси. Вони залучають клієнтів за допомогою дуже вигідних пропозицій (наприклад, обіцяючи дуже низькі ціни на послуги, нульову комісію тощо).

   Мета злочинців — змусити клієнта залишити конфіденційні дані своєї картки в платіжній формі на сайті.

   Що робити?

   Важливо не здійснювати операції онлайн при підключенні до громадського Wi-Fi, якщо не хочете, щоб дані вашої картки потрапили в руки шахрая. Краще це робити в захищеній домашній мережі. Якщо необхідно здійснити оплату або зробити покупку поза домом, скористайтеся мобільним інтернетом.

  • У міській раді відбулась нарада з питань поширення карантинного бур'яну амброзії полинолистої

   Сьогодні, 15 липня, у міській раді відбулась нарада з питань поширення карантинного бур’яну амброзії полинолистої.

   У заході взяли участь заступник міського голови Андрій Якимчук, начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталій Сахань та спеціалісти управління, начальник управління фітосанітарної безпеки та головний спеціаліст — державний фітосанітарний інспектор відділу карантину рослин Головного управління Дерпродспоживслужби Ігор Ляскевич та Ірина Баштова, очільники комунальних підприємств міста, які відповідають за благоустрій.

  • 15 липня - День українських миротворців!

  • Телефонне шахрайство (Соціальна інженерія)

   Телефонне шахрайство — це найпоширеніший вид шахрайства. І дуже часто від нього страждають люди поважного віку.

   Зловмисник входить в довіру до клієнта банку та домагається, щоб потенційна жертва переказала йому гроші або передала дані своєї картки. Сценаріїв такого шахрайства є десятки. Приводимо найпопулярніші із них:

   Сценарій «Мамо, я в поліції або у лікарні»

   Дзвінок серед ночі від співробітника поліції або лікаря із повідомленням, що ваша дитина потрапила в халепу і потрібно перерахувати гроші на певний рахунок.

  • Щодо проєкту «Мережа агентів соціального підприємництва»

   Громадська організація «Сєвєродонецка молодіжна рада» запрошує представників громадських організацій, молодіжних центрів, рад, хабів до участі у реалізації проєкту «Мережа агентів соціального підприємництва» (МАСП).

   МАСП — мережа громадських організацій Луганської області, яка сприяє розвитку та підтримці економіки через значущу соціальну складову — абсолютно новий підхід (для Луганської області) до розбудови бізнесу та надання представникам громадських організацій механізмів та інструментів для започаткування соціального підприємства.

  • Лисичанськ приєднався до ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання»

    За повідомленням Секретаріату Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» наше місто стало чинним членом європейської мережі «Мери за економічне зростання». Це ініціатива ЄС, суть якої полягає в наданні підтримки органам місцевого самоврядування і громадам у місцевому економічному зростанні та створенні нових робочих місць.

   Ініціатива ЄС «Мери за економічне зростання» – велика програма, яка охоплює шість країн, Україна є одним з активних учасників програми. Один із компонентів програми – грантовий, який, напевно, найцікавіший для громад. Ключовими аспектами перемоги є якість написання програм для фінансування та їх інноваційність.

  • Шахрайські дії під час карантину

   З метою убезпечити українців від потрапляння в руки шахраїв Національний банк України запускає Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії картковому шахрайству #ШахрайГудбай.

   Карантин та поширення #коронавірусу, добре демонструють, хто чого вартий. Одні люди допомагають тим, хто їх оточує, інші намагаються їх ошукати. На жаль, навіть зараз шахраї не збавили оберти.

   Шахраї масово розсилають SMS від імені банків, Нацбанку чи Кабміну із пропозицією отримати нібито «державну допомогу». Для цього вони вимагають повідомити номер своєї платіжної картки, термін її дії та іншу платіжну інформацію.

  • Інформація для громадян, які отримують пільги на житлово-комунальні послуги

   З 1 жовтня 2019 року діє Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затверджений Постановою КМУ від 17.04.2019 № 373 (далі-Порядок).

   Відповідно до умов Порядку управління праці та соціального захисту населення здійснює нарахування пільг громадянам, виходячи з розміру знижки на яку вони мають право згідно з діючим законодавством, з урахуванням встановлених цін, тарифів і державних соціальних нормативів споживання послуг.

   На сьогодні на території громади міста Лисичанська пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаються 3385 пільговикам, серед яких ветерани війни, діти війни, ветерани військової служби, багатодітні сім’ї, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС та інші категорії.

  • 23 липня о 14.00 - чергова сесія міської ради (оновлено)

   Засідання чергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 23 липня 2020 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

   На розгляд міської ради виносяться наступні питання.

   1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2020 року.

   2. Про внесення змін до міського бюджету м. Лисичанська на 2020 рік.

  • Лисичанськ отримав три апарати ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова

   Сьогодні, 13 липня, біля Лисичанської багатопрофільної лікарні відбулася урочиста передача трьох апаратів штучної вентиляції легенів від Фонду Ріната Ахметова спільно з SCM в рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні».

   У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Максим Головньов, голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай та його заступник Катерина Безгинська, головний лікар Лисичанської багатопрофільної лікарні Григорій Старченко та медичні працівники закладу, представники Фонду Ріната Ахметова.

  • У міській раді відбулась зустріч ветеранів і учасників АТО/ООС з представниками влади та органів місцевого самоврядування

   Сьогодні, 10 липня, у міській раді відбулася зустріч ветеранів і учасників АТО/ООС з представниками влади та органів місцевого самоврядування.

   У заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, депутати міської ради, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради, начальник відділу Міністерства у справах ветеранів України у Луганській області Сергій Копилов, заступник директора Департаменту масових комунікацій Луганської обласної адміністрації Андрій Зайцев, представники Луганської обласної адміністрації, обласного військового комісаріату та громадських організацій.

  • Про проєкт «Групи самодопомоги як каталізатор соціальних змін для згуртування громади»

   Упродовж червня 2020 року — січня 2021 року Ресурсний центр ГУРТ — інноваційний акселератор суспільних перетворень — за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізовує проєкт «Групи самодопомоги як каталізатор соціальних змін для згуртування громади». Мета якого впровадження методології груп самодопомоги для підтримки процесу мобілізації у цільових громадах Донецької, Луганської та Запорізької областей.

   У межах проєкту планується запуск навчальної програми, яка включатиме онлайн-навчання, супервізійні та інтервізійні сесії, а також менторську підтримку. Учасники/учасниці, які успішно пройдуть навчання та створять життєздатні групи самодопомоги у цільових громадах проєкту, матимуть змогу отримати сертифікат компетентності, долучитися до спільноти практиків самодопомоги в Україні, а також претендуватимуть на фінансову підтримку своїх мікропроєктів.

  • 9 липня - позачергова сесія міської ради

   Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 9 липня 2020 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

   На розгляд міської ради виноситься питання про поновлення Едуарда ЩЕГЛАКОВА на посаді секретаря Лисичанської міської ради.

   Розпорядження міського голови від 08.07.2020 №354

  • Про намір здійснити встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії для населення, бюджетних установ та інших споживачів в IІІ кварталі 2020 року

   КП «Лисичанськтепломережа» інформує про намір здійснити встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії в IІІ кварталі 2020 року, згідно вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018р. № 130).

   Інформаційні матеріали про плановані тарифи розміщені на офіційному сайті підприємства https://www.lts.lg.ua/ в розділі «Новини» та на інформаційному стенді в абонентському відділі комунального підприємства «Лисичанськтепломережа».

  • Вітаємо вокальні ансамблі Лисичанської ДМШ № 2 з перемогою у Міжнародному конкурсі!

   У червні вокальні ансамблі Лисичанської ДМШ № 2 «Краплинки» і «Акварель» дистанційно взяли участь у XII Міжнародному конкурсі «DIGI-TALENTY. Lato 2020» (Польща).

   За результатами конкурсу ансамблі посіли І місця та нагороджені дипломами лауреата І ступеня і сертифікатами на участь у Міжнародному Фестивальному проекті «Калейдоскоп талантів».

  • 8 липня - День родини!

   Щорічно 8 липня в Україні відзначається День родини, святкування якого встановлено Указом Президента України від 30 грудня 2011 року №1209 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят».

   Це свято сім’ї, любові та вірності. Також воно пов’язане з Днем пам’яті святих Петра і Февронії, які вважаються покровителями сім’ї і любові в православ’ї. Хочемо звернути вашу увагу на важливість виховання та піклування про дітей, а також рівномірного розподілу домашніх обов’язків.

   Разом з тим, дозвольте особливо привітати 386 багатодітних родин міста Лисичанська, в яких виховується 1263 дитини.

  • У міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

   Сьогодні, 7 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Окрім того, на черговому засіданні були затверджені рішення по перерозподілу видатків міського бюджету Лисичанська на 2020 рік, передбачених Управлінню з виконання політики міської ради в галузі ЖКХ, відділу охорони здоров’я та відділу освіти міської ради.

  • 12 липня - змагання собак на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець»

   12 липня з 10.00 до 16.00 на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» пройдуть змагання за відповідними стандартами Порід Собак в системі МКФ.

  • 4 липня - День Національної поліції України

  • До ОТГ із адміністративним центром у Лисичанську увійшли сім територіальних громад

   На Урядовому порталі опубліковані розпорядження Кабінету Міністрів України «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад».

   Ознайомитися з текстом розпорядження від 12.06.2020 № 717-р можна за посиланням: Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Луганської області

   До об’єднаної територіальної громади із адміністративним центром у Лисичанську Луганської області увійшли селища Білогорівка, Вовчоярівка, Малорязанцеве (Попаснянський район), смт Мирна Долина, с. Біла Гора, с-ща Лоскутівка та Підлісне, с. Рай-Олександрівка та Устинівка (Попаснянський район), Новодружеськ та Привілля.

  • У Лисичанську відбулась комісія з питань присвоєння назв об'єктам топоніміки міста Лисичанська

   Сьогодні, 3 липня, у міській раді відбулась комісія з питань присвоєння назв об’єктам топоніміки міста Лисичанська.

   Зі вступною промовою виступив міський голова — голова комісії Сергій Шилін, який зазначив основні напрямки роботи комісії та оголосив порядок денний.

   Під час засідання було розглянуто листи Українського інституту національної пам’яті за зверненням громадян щодо перейменування вулиць Стаханова, Маршала Жукова, Карла Маркса, Карла Лібкнехта, Клари Цеткін, Рози Люксембург, Жовтневої, Героїв Сталінграду, Леваневського відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

  • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

   Сьогодні, 2 липня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

   Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, про встановлення опіки над дитиною, про надання неповнолітній дитині повної цивільної дієздатності, про влаштування дитини в школу-інтернат, про необхідність державної реєстрації народження дитини, про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та про відчуження житла, вирішили винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

  • Щодо навчальної програми «Академія можливостей»

   Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» оголошує набір на навчальну програму «Академія можливостей» в рамках проєкту «Академія можливостей» за фінансуванням Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) через проєкт «Демократичне врядування у Східній Україні».

   До участі у конкурсі запрошуються молоді лідери у віці 18 — 24 років з 12 районів Луганської області та трьох міст обласного значення Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне в кількості 30 осіб (по 2 особи від кожного району та 3-х міст).

  • Шановні працівники державної податкової служби!

   Щиро вітаємо з професійним святом!

   Прозорість вашої роботи та чітке дотримання законодавства є запорукою наповнення державного бюджету, вирішення важливих соціально-економічних завдань, що стоять перед державою. Тому кожен з вас має виконувати свою роботу із знанням справи та залишатися вірним громадському обов’язку працівника податкової служби. Адже від сумлінності виконання вашої роботи певною мірою залежить благополуччя працівників бюджетної сфери, пенсіонерів, малозабезпечених сімей.

   В цей святковий день бажаємо вам здоров’я, миру, натхнення та сімейного благополуччя, а вашими незмінними супутниками на професійній ниві нехай завжди будуть удача та професіоналізм.

   Міський голова Сергій Шилін

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • Щодо необхідності знищення карантинного бур'яну - амброзії полинолистої

   Шкідливість даного бур'яну виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує грунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин.

   Шкідливість амброзії полинолистої цим не вичерпується. У період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання - поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головних болях. Щоб запобігти поширенню амброзії, боротьбу з нею необхідно проводити щорічно до цвітіння і утворення насіння.

  • Про проведення комплексної перевірки в Лисичанському міському краєзнавчому музеї

   Без названияВідповідно до графіка проведення перевірок діяльності служб діловодства, експертних комісій та архівних підрозділів юридичних осіб-джерел формування НАФ, вчора, 30 червня, архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності експертної комісії, служби діловодства та архівного підрозділу комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей».

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у червні 2020 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради в червні 2020 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

  • 1 липня - День архитектора України

  • Вітаємо Вероніку Молчанову з нагородою!

   З 24 по 28 липня у місті Дніпро вихованка міської ДЮСШ Вероніка Молчанова здобула срібну медаль в командному чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н. з веслування на байдарках і каное. Спортсменка була нагороджена грамотою та медаллю.

   Підготував спортсменку Дмитро Федорчук.

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

  • В Лисичанську пройшла акція «Я - не товар. Стоп торгівлі людьми!»

    

   Сьогодні, 30 липня, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

   Так, з метою підвищення інформованості громадськості про проблему торгівлі людьми, привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину, відділом сім’ї, молоді та спорту спільно зі службою у справах дітей, КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» у місті Лисичанську проведена акція «Я – не товар. Стоп торгівлі людьми!».

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів у березні-червні 2019 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом березня-червня 2019 року здійснена повідомна реєстрація 15 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій та професійними спілками (трудовими колективами) та 18 змін та доповнень до колективних договорів.

  • 14 серпня – конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту комунальної власності

   Відділ освіти Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту комунальної власності.

   Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення площею 65,1 кв.м., розташованої за адресою м. Лисичанськ кв-л. Центральний, 26.

   Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: відділ освіти Лисичанської міської ради.

   Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати.

   Подібні до об’єкта оцінки об’єкти — приміщення, частини будівель.

   Замовник послуг з оцінки: відділ освіти Лисичанської міської ради, телефон: (806451) 7-32-28, 7-32-54 електронна адреса: [email protected]

  • Щодо відключення квартир від мереж централізованого теплопостачання

   Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ доводить до відома громадян, які зверталися до міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення (ЦО) і гарячого водопостачання (ГВП), що рішенням комісії від 24.07.2019 року № 12 розгляд заяв громадян про надання дозволу на відключення квартир від мереж централізованого теплопостачання відтерміновано до моменту вступу в дію Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, який розроблено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

   Начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ В. Сахань

  • Про онлайнкурс із протидії домашньому насильству

   Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та студією онлайносвіти EdEra створено новий онлайнкурс із протидії домашньому насильству, який є доступним для користувачів із 18 липня. Цей курс розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності як фахівців, так і пересічних громадян, що таке домашнє насильство і як його подолати.

  • Шановні працівники торгівлі!

   Від щирого серця вітаємо Вас з вашим професійним святом!

   Сьогодні важко уявити собі наше життя без сфери торгівлі та послуг, яка формує середовище комфорту і добробуту, розвиває партнерство виробників і торгових мереж, задовольняє нагальні потреби населення.

   Головний капітал будь-якої галузі — це її працівники: професійні, небайдужі, творчі люди, віддані свій справі. Серед вас, шановні друзі, такі люди становлять більшість. Увага і доброзичливість до людей, компетентність і професіоналізм працівників торгівлі та громадського харчування — завжди буде візитівкою Лисичанська.

   Також хочеться подякувати ветеранам галузі, які віддали десятки років своїй роботі, а зараз є досвідченими наставниками. Прийміть найщиріші слова подяки за сумлінну працю та відданість своїй справі.

   Від вашої злагодженої діяльності залежить високий рівень культури обслуговування і гарний настрій жителів міста. У святковий день бажаємо вам добробуту та успіхів! Нехай нагородою за вашу нелегку працю завжди буде визнання покупців та їх добрі слова і вдячні посмішки на вашу адресу!

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • 28 липня - День Хрещення Київської Русі - України

   28 липня — День Хрещення Київської Русі - України. Це державне свято було засноване у 2008 році та дата для цього дня була вибрана невипадково, бо 28 липня християнський світ вшановує пам’ять святого рівноапостольного великого князя Володимира.

   Завдяки князю Володимиру Київська Русь у 988 році отримала хрещення, а язичництво підлягало викоріненню. Так, повернувшись з Візантії, Володимир хрестив своїх синів, двір і бояр. Язичницькі ідоли більше не служили культом в Київській Русі і вважалися святотатством. На площах і в будинках киян проводилися бесіди, що зводили Євангеліє в ранг богослужбової книги. Священнослужителі, а також раніше хрещені княжичі і бояри стали першими наставниками, які допомагали киянам розібратися в новій для них християнській релігії.

  • Відбулось засідання чергової 68-ї сесії Лисичанської міської ради

   Вчора, 27 червня, відбулось засідання чергової 68-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

   На початку сесії Едуард Щеглаков повідомив присутніх про вихід депутата Геннадія Бадаєва з фракції «Новий курс». Також зачитав особисту заяву про дострокове припинення повноважень секретаря Лисичанської міської ради та запропонував внести розгляд даного питання до порядку денного.

  • В міській раді привітали працівників торгівлі з професійним святом

   Сьогодні, 26 липня, перед початком апаратної наради секретар міської ради Едуард Щеглаков привітав працівників торгівлі з професійним святом та вручив Грамоти виконавчого комітету Лисичанської міської ради за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток сфери торгівлі, високий рівень торговельного обслуговування населення міста наступним особам:

  • Запрошуємо до участі у молодіжному військово-патріотичному наметовому таборі «Холодноярщина»

   Увага! Розпочалася реєстрація на молодіжний військово-патріотичний наметовий табір «Холодноярщина»! Табір відбудеться з 16 по 20 серпня в урочищі Холодний Яр.

   «Холодноярщина» — це 5-денний наметовий табір з насиченою програмою для активної молоді. Організатори підготували лекції та заняття на всі випадки життя.

   У програмі:

  • Вечірня програма до п'ятої річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань (фоторепортаж)

   Вчора, 24 липня, заходи до 5-ї річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань закінчилися на площі Перемоги патріотичною ходою, інсталяцією військової техніки та вечірньої святковою програмою.

  • Лисичанськ вшановує пам'ять визволителів (фото)

   Загальноміські заходи продовжились траурно-урочистим мітингом біля пам’ятного знаку загиблим, що розташований на перетині вул. Першотравнева і проспекту Перемоги.

   Сьогодні, 24 липня, в день п’ятої річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань, керівництво міста, представники органів місцевого самоврядування та державної влади, військовослужбовці, мешканці і гості міста, громадськість та ЗМІ зібралися, щоб вшанувати пам’ять загиблих військовослужбовців 24-ї механізованої бригади — майора медичної служби Сергія Рокицького і солдата Павла Лейби та підполковника військової частини А1008, начальника протиповітряної оборони тоді 51-ї, а тепер 14-ї окремої механізованої бригади Василя Спасьонова.

  • Лисичанськ відзначає п'яту річницю звільнення міста від незаконних збройних формувань (фото)

   Сьогодні, 24 липня, в Лисичанську відбулася низка траурно-урочистих заходів, присвячених 5-й річниці звільнення Лисичанська від незаконних збройних формувань (НЗФ).

   Зранку, біля меморіальної дошки, що встановлена на будівлі міської ради по вул. ім. М. Грушевського, 10, зібралися керівництво міста, представники органів місцевого самоврядування та державної влади, військовослужбовці, мешканці і гості міста, громадськість та ЗМІ щоб вшанувати героїзм відданих патріотів України.

  • 5-та річниця визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань

   Сьогодні, 24 липня, Лисичанськ відзначає 5-ту річницю визволення від незаконних збройних формувань.

   19 липня 2014 року Національна гвардія і Збройні сили України (ЗСУ) розпочали спільну операцію зі звільнення стратегічно важливого транспортного вузла — Лисичансько-Сєвєродонецької агломерації. Військові розташувалися в передмістях Попасної, Рубіжного та Сєвєродонецька. Тоді українські війська з боями звільнили Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Попасну і Рубіжне від окупації.

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 23 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   В ході засідання були розглянуті наступні питання:

   — акти про перевіряння наявності та стану справ (документів) КЗ «Лисичанський медичний коледж» та Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу;

  • Створення екосистеми політики у молодіжній сфері

   В Україні реалізується багато чудових та ефективних інструментів для роботи з молоддю. З метою забезпечення ефективної політики у молодіжній сфері, зокрема на обласному та місцевому рівні, Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з ЮНІСЕФ та Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні створює перелік ефективних інструментів для роботи з молоддю. Проект реалізується у рамках ініціативи «Створення екосистеми політики у молодіжній сфері», яка складається з трьох основних елементів: політика, аналітика, практика, та відповідає на такі основні питання:

  • Відбувся черговий виїзд до Лисичанська спеціалістів з протезування нижніх кінцівок

   16 липня відбувся черговий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів з протезування нижніх кінцівок ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд». Підприємство здійснює обслуговування осіб з інвалідністю за місцем проживання вдома (за бажанням особи) та надає послуги:

   — консультація щодо підготовки кукси до протезування;

  • Обережно сарана!

   12 липня 2019 року було отримано повідомлення про заліт зграї сарани на територію Валуйської сільської ради Станично-Луганського району. Згідно проведених ентомологічних досліджень, висновку фітосанітарної експертизи № ФЛ12/000735-В від 15.07.2019 Державної установи «Луганська обласна фіто санітарна лабораторія» Держпродспоживслужби, комах ідентифіковано як вид — сарана перелітна.

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 17 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1098.

  • До уваги споживачів природного газу!

   Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що відповідно до постанови КМУ України від 05.06.2019р. № 485 «Зміни, що вносяться до постанови КМУ України від 03.04.2019 р. № 293» та у зв’язку з встановленням з 01.07.2019 року ціни продажу/постачання природного газу на кожний газовий місяць, з 01 липня 2019 року діють наступні тарифи на оплату природного газу.

  • У Лисичанську пройшов черговий тренінг для осіб, які засуджені до покарань без позбавлення волі

   15 липня в приміщенні Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» фахівцями із соціальної роботи КЗ «Лисичанський міський ЦСССДМ» було проведено черговий тренінг з особами, які перебувають на обліку в Лисичанському МВ філії ДУ «Центр пробації». Головну увагу на цей раз було зосереджено на інформуванні учасників заходу про дотримання людиною здорового способу життя. Під час заняття чоловіки отримали необхідні знання про ВІЛ/СНІД. По завершенні тренінгу учасники заходу отримали засоби контрацепції безкоштовно.

  • Чергове засідання виконкому відбулось у Лисичанську

   Сьогодні, 16 липня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

   Під час засідання було розглянуто питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

  • В Лисичанську відбулась звітно-виборча конференція міської організації ветеранів

   Минулої п’ятниці в міському палаці культури відбулась 11-та звітно-виборча конференція Лисичанської міської організації ветеранів України.

   У роботі конференції взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступники, секретар міської ради Едуард Щеглаков, депутати міської ради, голова Луганської обласної ради ветеранів України Микола Талдонов, голова міської організації ветеранів України Юрій Положенцев, голови первинних ветеранських організацій, представники ЗМІ.

  • Про якість води водойм в місцях купання

   Ні спекотна погода, ні бажання освіжитися, ні удавана такою чистою і прозорою вода в найближчому ставку, річці або озері не привід для того, щоб нехтувати елементарними правилами безпеки і не думати про наслідки такого купання.

   За результатами повторних лабораторних досліджень води поверхневих водойм м. Лисичанська вміст у воді лактопозітівніх кишкових паличок перевищує нормативні значення.

  • Вода - джерело життя

   За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), щорічно у світі внаслідок вживання питної води низької якості вмирає майже 5 млн. чоловік. Інфекційна захворюваність населення, що пов’язана з водопостачанням, становить 500 млн. випадків на рік. ВООЗ визнає проблему забезпечення населення якісною питною водою головним розділом програм охорони здоров’я людини. Це дає підставу вважати проблему гігієни водопостачання, тобто забезпечення населення доброякісною питною водою, самою актуальною проблемою сучасності, яка вимагає комплексного розв’язання.

  • Шановні жителі міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!!!

   Міська рада нагадує, що у зв’язку з визнанням Лисичанською міськрайонною філією ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» води в ставку по вул. Клубна, район 2-го виробництва ПАТ Лисичанський склозавод «Пролетарій» небезпечною за мікробіологічними показниками, тому купатись у ставку ризиковано.

  • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   10 липня у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги №1, які входять до складу комісії.

  • Чарівний світ поезії

   Поезія надихає, звеличує, штовхає на подвиги. Через поезію людина має можливість спілкуватися на мові, яку розуміють усі — і дорослі і діти. Через римовані рядки можна передати любов, сум та радість, бо поети відчувають світ набагато тонше, ніж будь-хто інший

   10 липня у стінах Лисичанського територіального центру зібрались шанувальники поетичного слова Валентини Коміної, людини, яку природа і батьки обдарували неоціненним багатством — багатогранним талантом.

  • Закликаємо дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах

   Шановні громадяни! Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх.

   Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється чинним законодавством.

   Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

  • Щодо необхідності дотримання вимог безпеки дорожнього руху

   Щороку на дорогах України гинуть майже 5 тис. людей, травмуються — близько 40 тис., окрім того, після дорожньо-транспортних пригод (ДТП) понад 100 тис. осіб потребують психологічної реабілітації. Серед усіх країн Європи в Україні найвища смертність на дорогах, причому, окрім людських втрат, ДТП спричиняють значні матеріальні збитки. За оцінками Світового банку, втрати української економіки від ДТП щорічно сягають 5 млрд дол. США.

  • Співробітники ДСНС та відділу поліції проводять навчання громадян з правил безпечного відпочинку на водоймах

   З метою навчання громадян правильної поведінки під час відпочинку біля водойм співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області разом зі співробітниками Лисичанського відділу поліції ГУ Національної поліції 4 липня провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з відпочивальниками на водоймах міста Лисичанська.

  • Попередження виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру у Лисичанську

   Сьогодні, 9 липня, відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Володимира Агафонова.

   Під час засідання члени комісії розглянули питання про недопущення виникнення надзвичайної ситуації внаслідок руйнування будівлі житлової призначеності.

   Зазначимо, що сьогодні, 9 липня о 04.05 до чергового диспетчера ДПРЧ — 9 (м. Лисичанськ) ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення про тріск та руйнування за адресою: Луганська область, місто Лисичанськ, вул. Гора Попова, буд. 15. За вказаною адресою було встановлено, що обрушення відбувається у 3-х поверховому однопід’їзному будинку 1944 року будівництва загальним розміром 15×30×12. Покриття та перекриття у будинку дерев’яні, стіни цегляні, покриття шиферне.

  • У Лисичанську відбулась робоча нарада з питань відкритих даних

   Вчора, 8 липня, у Лисичанській міській раді відбулась робоча нарада з питань відкритих даних.

   У заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко та начальники та відповідальні за оприлюднення та оновлення наборів даних у формі відкритих даних виконавчих органів міської ради.

  • Вероніка та Ангеліна Молчанови призери Всеукраїнських змагань східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни»

   З 5 по 7 липня в місті Полтава проходили Всеукраїнські змагання східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту Юрія Бурмаки. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів представники 23 команд з 7 областей східної України.

  • «На Івана, на Купала»

   В середині літа українці відзначають загадкове і містичне — Івана Купала. В цей день рослини отримують від сонця і землі велику силу, чистіше сльози стає вода та дарує здоров’я. День Івана Купала дуже гарне та романтичне свято, його святкують весело і завзято.

  • Консультує Міністр юстиції України

   Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу? - Катерина Прибережна

   Право на безоплатну правову допомогу – гарантована Конституцією України можливість отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість для певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу, у випадках передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу»

   Що таке безоплатна правова допомога?

   Це правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел, які не заборонені законом. Безоплатна правова допомога може бути первинною або вторинною.

  • Якість води водоймища, розташованого по вул. Клубна, не відповідає вимогам санітарних норм

   Лисичанська міськрайонна філія ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» на виконання Протоколу засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.06.2019 № 15 повідомляє, що фахівцями філії, після виявлення відхилень, були повторно відібрані проби води водоймища, розташованого по вул. Клубна район 2-го виробництва ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій».

  • Про перерахунок державної соціальної допомоги з 1 липня 2019 року

   Відповідно до ст.7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року збільшується розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць — 1936 грн., а для основних соціальних груп населення прожитковий мінімум встановлено у розмірі:

   • — для дітей віком до 6 років — 1699 грн.;
   • — для дітей віком від 6 до 18 років — 2118 грн.;
   • — для працездатних осіб — 2007 грн.;
   • — для осіб, які втратили працездатність — 1564 грн.
   • Оригамі: світ, створений з паперу

    3 липня у Лисичанському територіальному центрі для підопічних пройшов майстер-клас з виготовлення оригамі.

    Оригамі – паперові фігурки, отримані з допомогою техніки складання. Історія виникнення цього мистецтва сягає своїм корінням у часи винаходу паперу в Стародавньому Китаї. Багато століть китайці зберігали секрет його виготовлення і тільки в VII столітті один монах, потрапивши до Японії, розкрив заповітну таємницю. Саме в японських монастирях техніка складання паперу отримала назву оригамі (офіційний термін з’явився в 1880 році).

   • Засідання чергової 67-ї сесії Лисичанської міської ради пройшло сьогодні у Лисичанську

    Сьогодні, 4 липня, відбулось засідання чергової 67-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням депутата міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

    Перед початком пленарного засідання було надане слово мешканцю міста Віктору Нєнашеву, який закликав депутатів та присутніх допомогти своїй онуці Меланії Камленок, котра потребує термінової операції по трансплантації кісткового мозку.

   • У Лисичанську привітали співробітників Національної поліції з професійним святом

    Сьогодні, 4 липня, у Лисичанському відділі поліції відбувся урочистий захід з нагоди Дня Національної поліції України.

    Привітати правоохоронців з професійним святом від імені Лисичанської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто завітали міський голова Сергій Шилін та керуючий справами Олександр Савченко.

   • Шановні працівники поліції!

    Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем Національної поліції України!

    Ваша надзвичайно відповідальна, ризикована та важлива робота спрямована на служіння суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

    В цей святковий день висловлюємо вам подяку за вашу щоденну самовіддану кропітку працю, яку ви виконуєте з сумлінністю, високою фаховою підготовкою та зразковою дисципліною. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина.

    Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, родинного тепла та затишку, успіхів у роботі задля забезпечення стабільності та дотримання правопорядку в ім’я миру і процвітання нашої рідної України.

    Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

   • Щодо необхідності знищення карантинного бур'яну - амброзії полинолистої

    Шкідливість амброзії полинолистої виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує грунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин.

    Окрім того, у період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання — поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головній болі. Щоб запобігти поширенню амброзії, боротьбу з нею необхідно проводити щорічно до цвітіння і утворення насіння.

   • Залучення громади до прийняття рішень на місцевому рівні з використанням інформаційно-комунікаційних технологій

    За такою темою, 1 та 2 липня, делегація з Лисичанська взяла участь у воркшопі, що відбувся у рамках компоненту Програми ООН з відновлення та розбудови миру «Громадська безпека та соціальна згуртованість». До складу делегації увійшли співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради та представники громадськості міста.

    Також у заході взяли участь партнери Програми ООН — працівники Луганської обласної державної адміністрації, спеціалісти з міст Сєвєродонецьк, Кремінна, Щастя, Золоте, Біловодської ОТГ, Станично-Луганського та Новоайдарського районів.

   • У міській раді пройшло чергове засідання виконкому

    Сьогодні, 2 липня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

    Під час засідання було розглянуто питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   • Щодо підвищення тарифу на проїзд в міському тролейбусі

    На виконання п. 4 Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус) затвердженого наказом Міністерства Інфраструктури України від 25.11.2013 р. № 940, з метою публічного обговорення, міська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення тарифу на проїзд в міському електричному транспорті (тролейбусі)», розрахований КП ЛМР «Електроавтотранс» в розмірі 4,00 грн.

   • В міській раді пройшло засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

    Вчора, 1 липня, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Володимира Агафонова.

    Під час засідання члени комісії розглянули питання про недопущення виникнення надзвичайної ситуації на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля» через припинення електропостачання.

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з пауерліфтингу

    З 22 по 26 червня в місті Коломия пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

    В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з усієї країни.

   • Лисичанськ - учасник проекту Безпечний перехід

    В рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру з метою зміцнення особистої та громадської безпеки, ГО «Фонд правової ініціативи» та громада міста Лисичанськ бере участь у проекті «Безпечний перехід».

    В рамках цього проекту у м. Лисичанську необхідно встановити 8 опор освітлення з установкою знаків пішохідний перехід 5.35.1 та 5.35.2, з автономними світильниками для додаткового освітлення самого знаку та пішохідного переходу, стробоскопом (унікальна розробка, яка дозволяє привернути увагу учасників дорожнього руху до пішохідного переходу), кнопкою активації стробоскопа, світловим і звуковим оповісником (для мешканців з обмеженими можливостями слуху та зору та інших категорій громадян).

   • Вітаємо Сніжану Колісніченко з нагородами Міжнародного фестиваль-конкурсу культури та мистецтв!

    З 28 по 30 червня учениця Привільської дитячої школи мистецтв Сніжана Колісніченко (викладач Марина Шинкаренко) взяла участь в Міжнародному фестиваль-конкурсі культури та мистецтв «ЗІРКОВІ ХВИЛІ ТАЛАНТІВ 2019», що проходив в одному з найпрекрасніших міст Україні — місті Львів на базі Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді.

   • Ганна Рясна - випускниця Академії культурного лідера

    Наприкінці червня заступник Лисичанського міського голови Ігор Ганьшин та директорка Лисичанського міського Палацу культури" Ганна Рясна взяли участь в підсумковій конференції та урочистій сертифікації учасників Академії культурного лідера в м. Києві.

    Протягом двох років Ганна Рясна вивчала наступні напрямки: «Соціальні зміни та роль культурної роботи», «Культурне управління: розробка стратегії», «Культурне управління: оперативне впровадження», «Поточні теми розвитку культури», підсумком чого стала розробка програми розвитку культурної політики та галузі культури в місті.

   • Робота міської комісії з питань призначення соціальних виплат ВПО

    В червні 2019 року в Лисичанській міській раді відбулося 3 засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісію очолює заступник міського голови Ігор Ганьшин. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

    Під час засідання комісії розглянуто 282 звернення внутрішньо переміщених осіб щодо призначення їм різних видів соціальних виплат. Зокрема, 207 звернень про призначення адресної грошової допомоги на покриття витрат на проживання, 34 звернення про призначення пенсійних виплат, 5 — страхових виплат, 13 — про надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, 9 — про надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 5 — про допомогу на дітей одиноким матерям, 9 — інших видів соціальної допомоги.

   • На площі Перемоги відбувся молодіжний святковий захід з нагоди Дня молоді

    Вчора, 30 червня, на площі Перемоги відбувся молодіжний святковий захід з нагоди Дня молоді. Для мешканців та гостей міста дарували свою творчість колективи Палаців культури міста.

    Міський голова Сергій Шилін привітав молодь зі святом та побажав завжди залишатися активними і цілеспрямованими, насолоджуватись життям, емоціями і спілкуванням, розвиватись і прагнути до здійснення своїх заповітних мрій.

   • З Днем архітектора України!

    Шановні архітектори! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

    Переконані, що ваш високий професіоналізм, самовідданість і творча праця сприятиме створенню комфорту та благоустрою городян. Нехай усі ваші творчі доробки будуть радувати не одне покоління наших з вами нащадків.

    В цей святковий день бажаємо вам здоров'я вам, наснаги, добробуту, упевненості у майбутньому, активної та плідної творчості роботи.

    Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

   • У міській раді пройшло черове засідання комісії з питань захисту прав дитини

    Сьогодні, 31 липня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті наступні питання:

    — про вирішення способу участі батьків у вихованні дітей;

    — про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;

   • У Лисичанську пройшов звітний концерт Валерія Сидоренко та інструментального дуету «Русь»

    29 липня на площі біля Палацу культури ім. В.М.Сосюри м. Лисичанська відбувся звітний концерт Валерія Сидоренко та інструментального дуету «Русь» у складі Валерія Сидоренко та Максима Апухтіна.

    Яскраві, цікаві виступи дуету не залишили байдужим жодного глядача. Виконавці із задоволенням демонстрували віртуозне володіння акордеонами, виконували найулюбленіші твори інструментальної музики в обробці Валерія Сидоренко.

   • Гепатит А

    Основные факты:

    - Гепатит А – это болезнь печени вирусного происхождения, которая может протекать как в легкой, так и тяжелой форме.

    - Вирус гепатита А (HAV) передается при потреблении загрязненных продуктов питания и воды или при прямом контакте с инфицированным человеком.

    - Почти все люди полностью выздоравливают от гепатита А с пожизненным иммунитетом. Однако очень незначительная доля людей, инфицированных гепатитом А, может умереть от молниеносного гепатита.

    - Риск инфицирования гепатитом А связан с отсутствием безопасной воды и плохой санитарией и гигиеной (например, грязные руки).

    - Для профилактики гепатита А имеется безопасная и эффективная вакцина.

   • У Лисичанську провели акцію «Я - не товар. Стоп торгівлі людьми!»

    Сьогодні, 30 липня, до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у місті Лисичанську працівники відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели акцію «Я — не товар. Стоп торгівлі людьми!». Метою заходу є підвищення інформованості громадськості про проблему торгівлі людьми, привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

   • Уважаемые работники торговли от всей души поздравляем Вас с вашим профессиональным праздником!

    Сегодня трудно представить себе нашу жизнь без сферы торговли и услуг, которая формирует среду комфорта и благополучия, развивает партнерство производителей и торговых сетей, удовлетворяет насущные потребности населения.

    Главный капитал любой отросли — это ее работники: знающие, неравнодушные, творческие люди, по-настоящему любящие свое дело. Среди вас, дорогие друзья, такие люди составляют большинство. Внимание и доброжелательность к людям, компетентность и профессионализм работников торговли и общественного питания — всегда будет визитной карточкой Лисичанска.

    Также хочется поблагодарить ветеранов отрасли, которые отдали десятки лет своей работе, а сейчас являются опытными наставниками. Примите самые искренние слова благодарности за добросовестный труд, преданность своему делу.

    От вашей слаженной деятельности зависит высокий уровень культуры обслуживания и хорошее настроение жителей города. Крепкого всем здоровья, благополучия, успехов, добра и удачи! Пусть наградой за ваш нелёгкий труд станет признание покупателей — добрые слова и благодарные улыбки в ваш адрес!

    Городской голова Сергей Шилин,

    Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

   • 28 июля - 1030-летие крещения Киевской Руси - Украины

    1030 лет назад произошло великое событие — Крещение Руси. Князь Киевский Владимир Великий в 988 году ввел христианство как государственную религию на Руси.

    Принимая христианство за основную религию, Владимир Великий определил будущую судьбу современной Украины и всей Восточной Европы. Христианство способствовало подъему образования, искусства, литературы, науки, архитектуры. Новая религия дала толчок развитию кириллической письменности, были созданы первые школы, в частности при Десятинной церкви, где учились 300 детей. Церкви и монастыри стали центрами культуры, где велось летописание, создавались библиотеки, закладывались иконописные школы.

    К 1030-летию крещения Киевской Руси — Украины Лисичанский городской краеведческий музей подготовил историческую справку о старейших храмах Лисичанска.

   • 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

    Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

    Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. За рівнем доходів вона поступається лише продажам наркотиків та зброї.

    Жертвами цього злочину стають і жінки, і чоловіки, і діти, які потерпають від його різноманітних форм, серед яких примусова праця, сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво, вилучення органів тощо.

   • Хронічна втома: простий відпочинок не допоможе

    Хронічна втома відрізняється від простої як небо від землі. За нею стоїть не тільки фізичне, а й емоційне, нервове, інтелектуальне виснаження резервів організму. Відпочинок і позитивні емоції, звичайно, поліпшать самопочуття, але ненадовго. А потім знову кожне зусилля дається важко. Приблизно визначити синдром можна так: якщо ви протягом півроку відчуваєте часте або постійне нездужання і при цьому практично нічим не хворі, значить, пора лікуватися.

    Як лікувати це захворювання?

   • У міській раді пройшло засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

    Сьогодні, 27 липня, у Лисичанській міській раді пройшло засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, директори центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Лисичанського міського центру зайнятості, представники Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області.

   • Про проведення контрдиверсійної операції «Арбалет-Лисичанськ»

    У зв’язку із проведенням превентивних заходів з протидії терористичній та диверсійній загрозам в районі м. Лисичанська, Служба безпеки України закликає мешканців міста, які безпосередньо проживають у вказаному районі, не покидати без нагальної потреби своїх домівок, дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами і т.і. У разі необхідності пересування в інші райони міста, з метою уникнення непорозумінь, просимо обов’язково мати при собі документи що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідка про навчання та інш.).

    Усі дії відбуваються у рамках чинного законодавства.

   • УПСЗН Лисичанської міської ради має 100% показник проведення перерахунку субсидії в автоматичному режимі без звернення громадян

    Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проведено аналіз моніторингу з надання населенню житлових субсидій, передбачених Положенням «Про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, пічного та рідкого побутового палива», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України в редакції від 27.04.2018 №329.

    Станом на 20 липня 2018 року середній показник проведення перерахунку субсидії в автоматичному режимі без звернення громадян з травня 2018 року по області складає 66,76%.

   • Представителей торговли Лисичанска поздравили с праздником

    Сегодня, 27 июля, в преддверии Дня работников торговли, городской голова Сергей Шилин поздравил представителей торговли нашего города с профессиональным праздником и пожелал крепкого здоровья, добра, любви, удачи и мира.

    «Примите самые искренние слова благодарности за добросовестный труд, преданность своему делу. От вашей слаженной деятельности зависит высокий уровень культуры обслуживания и хорошее настроение жителей города. Пусть наградой за ваш нелёгкий труд станет признание покупателей, добрые слова и благодарные улыбки», — подчеркнул Сергей Иванович.

   • До уваги платників податків!

    ДПІ у м. Лисичанську нагадує, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.

    За довідками звертатися за телефонами (06451) 7-12-88 та 7-11-81.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • До уваги платників єдиного внеску!

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську, у зв’язку із публікацією в Офіційному віснику України від 06.07.2018 № 51 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 (далі — Наказ № 435) у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.06.2018 № 692/32144, який набуває чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, повідомляє, що звітність за новими формами подаватиметься платниками єдиного внеску, починаючи з 01.09.2018 року. Звітність за липень 2018 року у серпні п.р. подається за старими формами звітності, затвердженими Наказом № 435.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Понад 434 тисячі гривень податку на нерухомість сплачено до місцевого бюджету платниками Лисичанського регіону за 6 місяців 2018 року

    «За перше півріччя 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м. Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 434,5 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 257,4 тис. грн. або на 145,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

   • Платники міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля спрямували до державного бюджету понад 12 мільйонів гривень військового збору

    За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за перше півріччя поточного року платники податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до Державного бюджету України 12 млн 304,7 тис. грн. військового збору, що на 4 млн 248,2 тис. грн. або 52,7% відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року.

    «Стабільні надходження збору на підтримку армії, це прояв справжнього патріотизму бізнес — спільноти регіону» — переконана Ніна Кравченко.

   • У міській раді пройшло засідання чергової 48-ї сесії

    Сьогодні, 26 червня, пройшло засідання чергової 48-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Новодружеська, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

    Депутатським корпусом були внесені зміни до міського бюджету на 2018 рік та ухвалена низка питань щодо регулювання земельних відносин.

   • Щодо конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків

    Відповідно до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150, управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства — організатор конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків — повідомляє, що конкурсною комісією прийнято рішення про визнання конкурсу таким, що не відбувся в частині об’єкту конкурсу (групі будинків) № 3 та об’єкту конкурсу (групі будинків) № 5 згідно з протоколом № 5 засідання конкурсної комісії від 25.07.2018 року.

    Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

   • Запам'ятайте як діяти при виникненні пожежі

    Пожежі — це стихійне лихо, вогонь, який вийшов з під контролю людини. При пожежі потрібно остерігатися: високої температури, задимленості і загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалля.

    При рятуванні із палаючих будинків і при гасінні пожежі, дотримуйтесь наступних правил:

    — якщо у разі евакуації необхідно пройти через палаюче приміщення, накрийтесь мокрим покривалом, пальтом, плащем, щільною тканиною;

    — двері в задимлене приміщення відкривайте обережно, щоб уникнути займання вогню від великого притоку свіжого повітря;

   • ДСНС попереджає

    Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок малечі, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуації за участю дітей.

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області вкотре звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду! Особливо у літній період, пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів. Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на серйозну розмову з дітьми. А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

    Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих! Біда може статися саме тоді, коли діти залишаються самі, адже небезпека чатує на кожному кроці. Тому дуже важливим є постійно навчати підростаюче покоління правилам безпеки.

    Лисичанське міське управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області

   • Профілактика пожеж в екосистемах триває

    Щонеділі співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС проводять рейди з метою профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах.

    Під час рейдів співробітники проводять профілактичні бесіди з мешканцями міста про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, про правила безпечного відпочинку в лісах, про небезпеку необережного поводження з відкритим вогнем на відкритих територіях, про заборону спалювання сухої рослинності, а також нагадують громадянам, що в лісі і біля нього не можна кидати недопалки, склотару підпалювати траву або сміття.

    Окрім того, співробітники ДСНС в черговий раз нагадують людям дії у разі виявлення вибухонебезпечного предмету.

    Лисичанське міське управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Вчора, 25 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

   • В Лисичанске прошел парад военной техники, шествие военных колон и концертная праздничная программа (фоторепортаж)

    Вчера, 24 июля, к 4-й годовщине освобождения Лисичанска от незаконных вооруженных формирований, прошел парад военной техники, шествие военных колон и концертная праздничная программа.

    В ходе мероприятия городской голова Сергей Шилин поздравил присутствующих с праздником и пожелал крепкого здоровья, мирного неба над головой, добра, взаимопонимания, а также за личное мужество и отвагу при выполнении боевых задач в зоне АТО по защите территориальной целостности и неприкосновенности Украины, добросовестное выполнение служебных обязанностей вручил медали «За заслуги перед городом Лисичанск» военнослужащим и Листы благодарности исполнительного комитета Лисичанского городского совета работникам полиции.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Вчора, 24 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    В ході засідання були розглянуті наступні питання:

    — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, Лисичанського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області;

   • В Лисичанске к 4-й годовщине освобождения города от незаконных вооруженных формирований прошли траурно-торжественные митинги

    Сегодня, 24 июля, в Лисичанске состоялся ряд траурно-торжественных митингов, посвященных 4-й годовщине освобождения Лисичанска от незаконных вооруженных формирований.

    Руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, начальники и сотрудники отделов и служб городского совета, руководство органов государственной власти, военнослужащие, жители города, общественность и СМИ собрались у мемориальной доски на здании городского совета по ул. им. М. Грушевского, 10. Отметим, что знак установлен в 2015 году в память о воинах Вооруженных Сил Украины, Национальной Гвардии Украины и добровольческих батальонов, погибших при освобождении Лисичанска в июле 2014 года.

   • 4-я годовщина освобождения Лисичанска от незаконных вооруженных формирований

    Сегодня, 24 июля, Лисичанск отмечает 4-ю годовщину освобождения от незаконных вооруженных формирований.

    19 июля 2014 года Национальная гвардия и Вооруженные силы Украины (ВСУ) начали совместную операцию по освобождению стратегически важного транспортного узла — Лисичанско-Северодонецкой агломерации. Военные расположились в пригородах Попасной, Рубежного и Северодонецка. Тогда украинские войска с боями освободили Северодонецк, Лисичанск, Попасную и Рубежное от оккупации.

    Убитые и раненные люди, разрушенные дома и здания, подбитая техника, оборванные линии электропередач — эти горькие строки истории Луганщина не забудет никогда.

    Отметим, что в освобождении Лисичанска отличился командир отдельной бригады охраны общественного порядка, воинской части 3011 Центрального оперативно-территориального объединения Национальной гвардии Украины, полковник Александр Радиевский, погибший 23 июля во время боя. Прикрывая своего командира, также отдали свои жизни за Украину командир батальона, подполковник Павел Сницар и стрелок-солдат Игорь Коцяр.

    Поэтому радость мира в наших сердцах неизбежно соединяется со скорбью по погибшим. Искренняя благодарность всем, кто своим мужеством и героизмом вернул мирную жизнь в наш город и подарил нам надежду на спокойствие в Украине.

    Уважаемые лисичане!

    В этот день желаем вам мира и добра, оптимизма и бодрости духа, уверенности в завтрашнем дне и светлом будущем. Пусть в ваших семьях всегда царят любовь, благополучие и взаимопонимание. Пусть все конфликтующие, в одно мгновенье, позабудут о ненависти и агрессии, и на всей Земле воцарится мир и согласие!

   • Городской голова Сергей Шилин принял участие в траурном митинге по погибшим в годы Второй мировой войны

    В минувшую субботу, 21 июля, городской голова Сергей Шилин принял участие в траурном митинге по погибшим в годы Второй мировой войны, который состоялся у памятного знака «Поклонный крест» в районе поселка Белая гора.

   • У Лисичанську пройшло чергове тренінгове заняття для дітей та молоді, засуджених до покарань без позбавлення волі

    Сьогодні, 23 липня, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Лисичанським міським відділом філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області було проведено дев’яте за рік тренінгове заняття за програмою «Сходинка до здоров’я» для дітей та молоді, засуджених до покарань без позбавлення волі.

    Під час заняття учасники отримали інформацію щодо сутності ВІЛ-інфекції та шляхів інфікування, розглянули види ризикованої поведінки щодо інфікування ВІЛ та були простимульовані до оцінки власного ризику щодо інфікування.

   • До уваги мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, юридичних та фізичних осіб!

    З метою збереження пам’яті про живих і полеглих воїнів — учасників АТО, вшанування їх подвигу, поповнення джерельної бази історії України періоду незалежності, архівний відділ Лисичанської міської ради повідомляє про початок збирання документів для формування відповідних фондів і колекцій.

   • Понад 257 тисяч гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону

    «За січень-червень поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 257,3 тис. грн екологічного податку», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко.

   • Майже 7 мільйонів гривень плати за землю сплатили з початку року платники Лисичанського регіону

    «За шість місяців поточного року до місцевого бюджету надійшло 6 млн 825,8 тис. грн плати за землю, що на 439,5 тис.грн, або на 6,9 % більше, ніж за аналогічний період минулого року, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко, — із загальної суми 5 млн 399,9 тис. грн надійшло від платників податків — юридичних осіб та 1 млн 425,9 тис. грн — від фізичних».

   • До уваги громадян!

    8 серпня 2018 року з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. у ДПІ м.Лисичанська буде здійснювати виїзний особистий прийом громадян заступник начальника ГУ ДФС у Луганській області Ткачов І.В. Попередній запис громадян на особистий прийом здійснюється за телефоном: (06451) 7-11-81.

    Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

   • В Лисичанській міській раді розглянуто питання дуальної форми навчання

    Вчора, 19 липня, в Лисичанській міській раді пройшла спільна нарада щодо впровадження елементів дуальної форми навчання у закладах професійно-технічної освіти під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина. В нараді взяли участь заступник директора Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею Алла Терновська та керівники закладів ресторанного господарства міста.

   • Сергей Шилин принял участие в открытии первого на востоке Украины «Центра защиты прав человека»

    Вчера, 19 июля, городской голова Сергей Шилин принял участие в открытии первого в Лисичанске и на востоке Украины «Центра защиты прав человека», а также в заседании круглого стола на тему: «Права человека на востоке Украины: взаимодействие власти, правоохранительных органов и правозащитников».

    В мероприятии приняли участие Генеральный Консул Федеративной Республики Германия в г. Донецке (временный офис в Днепре) Вольфганг Мессингер, председатель Лисичанского городского суда Луганской области Андрей Березин, управляющий делами Лисичанского городского совета Александр Савченко, глава общественной организации «Женская правозащитная группа» Ирина Никульникова, полицейские, адвокаты, представители общественности и СМИ.

   • В Лисичанській міській раді відбулась зустріч з представниками Українського фонду соціальних інвестицій

    Сьогодні, 19 липня, у Лисичанській міській раді відбулась зустріч заступника міського голови Андрія Якимчука з представниками Українського фонду соціальних інвестицій щодо початку реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який фінансується Урядом Німеччини через Німецький державний Банк Розвитку KfW. У заході також взяли участь начальники структурних підрозділів Лисичанської міської ради.

   • У Лисичанську відбулось засідання міської опікунської ради

    16 липня у Лисичанській міській раді відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі — опікунська рада), створеної на підставі Цивільного Кодексу України та Закону України «Про психіатричну допомогу». Засідання відбулося під головуванням заступника голови ради Світлани Шенькарук за участі членів опікунської ради — представників виконавчих органів міської ради, закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення, Новодружеської та Привільської міських рад.

   • Мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля можуть залишитись без питної води

    17 липня в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолив міський голова Сергій Шилін.

    На порядку денному важливе питання — загроза зупинки ЛКСП «Лисичанськводоканал» через припинення постачання рідкого хлору, внаслідок того, що припиняється діяльність єдиного в Україні виробника рідкого хлору АТ «Дніпроазот», ТОВ «Агрогазсервіс», а альтернативного виробника в України наразі немає. Таким чином, мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля можуть залишилися без питної води.

   • Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

    ЛКСП «Лисичанськводоканал» інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

   • Робота міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Вчора, 18 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

   • Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

    В городе возникла сложная ситуация с обеззараживанием питьевой воды и стоков, поскольку единственный в Украине производитель жидкого хлора АО «ДНЕПРАЗОТ» с 15.06.2018 года полностью остановил производство и отгрузку жидкого хлора в связи со значительным ростом цен на природный газ. Запасы хлора, имевшиеся на ЛКСП «Лисичанскводоканал» исчерпаны. Однако руководителю предприятия и поставщику хлора удалось достичь договоренности о частичной (от плановой заявки) поставке импортируемого хлора, что позволит проводить полное обеззараживание воды и стоков до 23.07.2018 включительно с последующим подвозом хлора.

   • Як стати патронатним вихователем над дитиною?

    Мета патронату над дитиною — забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення дитини у сім’ю.

    Патронат над дитиною — тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на термін до 3-х місяців (максимум до 6 місяців).

    Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

   • Про заборгованість із заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.06.2018р.

    За інформацією розробленою Держстатом України, загальна сума невиплаченої заробітної плати по підприємствах міста Лисичанська (без урахування статистично малих підприємств і фізичних осіб-підприємців) на 01.06.2018 року становила 43941,2 тис. грн.

    Порівняно з початком року заборгованість із заробітної плати зменшилась на 23262,0 тис. грн. або 34,6%.

   • В міській раді пройшло чергове засідання виконкому

    Сьогодні, 17 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

    Члени виконавчого комітету заслухали, взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії Лисичанської міської ради інформацію про хід виконання міської програми «Мистецька освіта Луганщини» на 2017-2019 роки.

   • Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

    Вчора, 16 липня, у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Засідання відбулось під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина за участю членів комісії — представників органів, що здійснюють соціальні виплати, внутрішньо переміщеним особам.

   • Веб-портал «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ»

    До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ!

    В 2016 році Кабінет Міністрів України запустив сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» на якому Мінприроди збирає реальну інформацію з усієї країни. Метою створення електронного сервісу є проведення оперативного реагування на всі наявні несанкціоновані сміттєзвалища та стихійні засмічення та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу з геолокаційною прив’язкою.

   • Соціально-економічне становище Луганської області у січні-травні 2018 року

    Головне управління статистики у Луганській області повідомляє про соціально-економічне становище Луганської області у січні—травні 2018 року (дані наведені без урахування частини тимчасово окупованої території у Луганській області).

    Населення

   • Правила поведения на воде

    В разгаре жаркое лето! Вы собираете чемоданы и ждете с нетерпением летнего отдыха. Где бы вы ни были: на море, речке и т.д., но собираясь на пляж, вы должны помнить правила безопасного поведения на воде. А умение хорошо плавать, знание и соблюдение этих правил — гарантия вашей безопасности и хорошего отдыха!

    Запомните правила поведения на воде:

   • Купание на воде с летальным исходом!

    С наступлением жаркой погоды возникла тревожная ситуация с гибелью людей на водных объектах. С мая 2018 года и сегодняшний день только в городе Лисичанск зарегистрировано трое погибших на воде. Так, 3 июля, с разницей в 30 минут в Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС поступило 2 тревожных сообщения о погибших на водных объектах. На место происшествия прибыли сотрудники ГСЧС, полиции и скорой помощи. В обоих случаях тела погибших доставались силами спасателей. Летальный исход наступил мгновенно и, к сожалению, помощь медработников скорой помощи мужчинам 1981 г.р. и 1986 г.р. уже не понадобилась.

   • Звернення ДСНС до населення

    Увага! В черговий раз у м. Лисичанськ, 4 липня, були знайдені вибухонебезпечні предмети, а саме: постріли осколкові гранатометні ВОГ-17 калібром 30 мм у кількості 37 одиниць та детонатори миттєвої дії до них. На протязі доби були проведені відповідні заходи по їх знешкодженню.

    У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте його. Відійдіть назад своїми ж слідами на безпечну відстань! Негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України в Луганській області

   • Во избежание пожаров в экосистемах

    Каждый, кто в эти теплые летние дни собирается на природу, непременно хочет, чтобы отдых оставил только приятные впечатления. Но, к сожалению, не все во время отдыха соблюдают элементарные правила пожарной безопасности.

    С начала 2018 года в г. Лисичанск возникло больше 110 пожаров. В эти жаркие летние дни сотрудники ГСЧС практически ежедневно выезжают на тушение пожаров лесопосадок, полей, свалок и т.п.

   • "Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій"

    Впровадження інноваційної електронної системи е-Receipt (електронний чек) дозволить:

    — створити умови для застосування платниками податків для реєстрації розрахункових операцій (РРО) пристроїв широкого вжитку (персональних комп’ютерів, планшетів, смартфонів);

    — спростити процедуру реєстрації;

   • Платникам податків, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, необхідно подати декларацію

    ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: відповідно до п. 179.3 ст.179 Податкового кодексу України (ПКУ) платники податку-резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи (Декларація) не пізніше 60 днів до виїзду за кордон.

   • ДФС інформує про можливість подання звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації в електронному вигляді

    ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: у Державній фіскальній службі України (ДФС) на виконання вимог законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» функціонують електронні адреси для подання звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації.

    Електронні звернення громадяни можуть надсилати на електронну адресу [email protected] у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника.

   • Електронний кабінет пропонує сервіси платникам як допомогу при реєстрації податкових накладних

    ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: Державна фіскальна служба України (ДФС) розширює можливості Електронного кабінету (Е-кабінет) платника. Платники податку на додану вартість мають змогу скористатися новими сервісами в Е-кабінеті під час реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування.

    Так, в Електронному кабінеті є можливість подати письмові пояснення та копії документів до декількох податкових накладних/розрахунків коригування, якщо вони складені на одного отримувача за одним і тим самим договором або якщо в таких податкових накладних відображені однотипні операції.

   • Запит на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів ДФС - по-новому

    ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: 26 червня 2018 набрав чинності Порядок організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної фіскальної служби при складанні, поданні та опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 04.05.2018 № 468 (далі — Наказ).

    Наказом удосконалено Форму для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби, в якій передбачено можливість обрання запитувачем способу отримання інформації (документів) на запит на отримання публічної інформації шляхом проставлення у такому запиті відмітки «ознайомлення з документами в спеціальному місці розпорядника інформації».

   • Майже 8 мільйонів гривень отримали місцеві бюджети Луганщини від ліцензування алкоголю та тютюну

    За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області — за січень-червень 2018 року казна Луганської області поповнилася на 7 млн 712 тис. гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 199 тис. грн більше надходжень за січень-червень 2017 року.

   • Увага! З 1 липня 2018 року підвищено прожитковий мінімум

    З 1 липня 2018 року встановлено нові розміри прожиткового мінімуму на одну особу у розрахунку на місяць: з 1 липня − 1777 грн, з 1 грудня − 1853 гривні.

    Для основних соціальних і демографічних груп населення встановлюються такі показники:

   • Право платника ПДВ на бюджетне відшкодування

    ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: пунктом 200.1 ст.200 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) встановлено, що сума податку, яка підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов’язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду. При цьому, нормою п.200.4 ст.200 ПКУ зазначено, що при від’ємному значенні суми, розрахованої згідно з п. 200.1 цієї статті, така сума:

    а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу) в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до п. 200 1.3 ст. 200 1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, а в разі відсутності податкового боргу;

   • Майже 1 млн 800 тисяч гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

    «За шість місяців поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 830,0 тис.грн за спеціальне використання водних ресурсів та 945,4 тис.грн — за користування надрами» — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

   • Майже на 24 мільйона гривень ПДВ поповнили державний бюджет Лисичанські платники

    За словами в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніни Кравченко: «За січень — червень поточного року до державного бюджету було спрямовано 23 млн 274,0 тис. грн податку на додану вартість, з яких 387,1 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

   • До уваги платників податків!

    ДПІ у м.Лисичанську нагадує, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів. За довідками звертатися за тел.: 7-12-88, 7-11-81.

    Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

     

   • Комиссию не допускают к проверке финансово-хозяйственной деятельности ЛКСП «Лисичанскводоканал»

    В связи с частыми перебоями водоснабжения в городе, большой задолженностью ЛКСП «Лисичанскводоканал» перед ООО «Луганское энергетическое объединение» по оплате за электроэнергию и по требованию депутатов Лисичанского городского совета, городским головой Сергеем Шилиным издано распоряжение от 12.06.2018 г. № 210 «О проведении проверки финансово-хозяйственной деятельности ЛКСП «Лисичанскводоканал» и КП «Лисичансктеплосеть». Согласно распоряжению была создана комиссия по проверке финансово-хозяйственной деятельности ЛКСП «Лисичанскводоканал» за период с 01.01.2016 г. по 31.05.2018 г. Комиссия должна обеспечить проведение проверки на срок до 31.07.2018 г. и результаты проверки предоставить на рассмотрение городскому голове. Членам комиссии директор ЛКСП «Лисичанскводоканал» Евгений Лысенко, согласно распоряжению, должен предоставить информацию и материалы о финансово-хозяйственной деятельности предприятия, а именно: о движении денежных средств, расчетов с дебиторами и кредиторами, претензионно-исковой работе предприятия.

   • Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

    9 липня в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. До складу комісії увійшли представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам. Очолив комісію заступник міського голови Ігор Ганьшин.

   • В Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Вчора, 11 липня, в Управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

    На Комісії було розглянуто 178 заяв, з яких:

   • Пам'ятка з електробезпеки для населення

    ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» нагадує всім мешканцям Луганської області правила поведінки в електроустановках. Дотримання цих правил допоможе Вам уберегти себе і близьких від ураження електрострумом.

    Забороняється перебувати стороннім особам на території і в приміщеннях трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв, відчиняти двері і люки цих споруд, здійснювати самовільне переключення електричних апаратів та підключення до електричних мереж.

   • Вітаємо Ангеліну Молчанову з призовими місцями на Всеукраїнських змагання з веслування на байдарках та каное!

    З 6 по 8 липня в місті Полтава пройшли Всеукраїнські змагання східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту Юрія Бурмаки. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з 7 областей східної України.

    Лисичанська спортсменка Ангеліна Молчанова виборола ІІ місце на дистанції 200 м та ІІІ місце на дистанції 5000 м.

   • Щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю

    07.04.2018 набрала чинності нова редакція Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 05.04.2012 № 321 (далі - Порядок), яка передбачає низку кардинальних змін, зокрема реалізацію принципу «гроші ходять за людиною» та запровадження адресного підходу у забезпеченні осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації.

   • Майстри клубу "Райдуга талантів" взяли участь у фестивалі Української гри та іграшки

    6 липня майстри клубу «Райдуга талантів», що діє при центральній бібліотеці КЗ «Лисичанська ЦБС», взяли участь в обласному фестивалі Української гри та іграшки, який відбувся у м. Кремінна на березі річки Красна.

    Фестиваль української народної іграшки та гри направлений на відродження стародавніх українських традицій і ще глибше занурення в українську культуру та народну творчість, та це не лише підтримка та розвиток народних традицій, а й своєрідна мистецька терапія за допомогою поринення в ігри та фольклор.

   • "Адвокація у стилі ЕТНО"

    З 25 по 29 червня завідувач Інтернет-центром центральної бібліотеки КЗ «Лисичанська ЦБС» Марина Бутенко взяла участь у VI Всеукраїнській літній школі адвокації для бібліотекарів «Адвокація у стилі ЕТНО», яка проходила у м. Полтава та інших містах області – Гадячі, Диканьці, Опішні, Решетилівці. Організатором школи виступила Секція Української бібліотечної асоціації з адвокації.

   • «Ой на Ивана, ой да на Купала!»

    6 июля подопечные отделения дневного пребывания Лисичанского территориального центра отметили один из самых удивительно красивых и мистических праздников — Ивана Купала. Он сохранился с языческих времен и до наших дней дошел со всеми своими традициями и обрядами. В этот волшебный, летний день растения получают от солнца и земли большую силу, чище слезы становится вода, которая дарит здоровье.

    Во время празднования ветераны с удовольствием собирали травы, плели венки из различных трав и цветов, пели песни, читали стихи. Счастливые улыбки и искрящиеся радостью глаза подопечных вместо слов говорили о том, что праздник удался.

   • "Open fest вихідного дня"

    7 липня на території ВПУ № 94 відбувся святковий захід «Open fest вихідного дня». Це вже п’яте свято вихідного дня, організоване в рамках співпраці КЗ «Лисичанський міський Палац культури», ВПУ № 94, ВПУ № 92 м. Сєвєродонецька, та ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей».

    Захід відбувся за підтримки міжнародної організації з міграції, міжнародного фонду Terredeshommes, кондитерського цеху «Кураж» та міської організації Червоного хреста.

   • Городской голова Сергей Шилин посетил областной Фестиваль украинской народной игрушки и игры

    В минувшую пятницу, в преддверии одного из самых древних славянских праздников Ивана Купала, городской голова Сергей Шилин посетил областной Фестиваль украинской народной игрушки и игры, который проходил на берегу реки Красная Кременского района.

    Отметим, что с целью возрождения, сохранения и развития украинских традиций изготовления игрушек, популяризации народных игр, а также привлечения детей и молодежи к изучению фольклора, уже третий год подряд организаторам данного фестиваля выступает Луганский областной центр народного творчества.

   • Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій

    ДПІ у м. Лисичанську інформує: новітня модель програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначена для реєстрації розрахункових операцій — технологічне рішення для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі торгівлі з використанням Інтернету), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу (надання) товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, перевезення пасажирів та інших послуг, що не впроваджене в області застосування реєстраторів розрахункових операцій.

   • За перше півріччя 2018 року 74 лисичанських «єдинника» скористалися правом на відпочинок

    «За 6 місяців 2018 року 74 фізичні особи — підприємця, які обрали спрощену систему оподаткування міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля скористалися своїм правом на відпустку», — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

   • З початку року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували майже 230 мільйонів гривень

    «За січень-червень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів усіх рівнів спрямовано 229 млн 994,6 тис. грн, — повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 86 млн 548,3 тис. грн, що на 20 млн 350,6 тис. грн або на 30,7 відсотків більше, ніж у відповідному періоді минулого року. До місцевого бюджету надійшло 143 млн 446,3 тис. грн, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 21 відсоток».

   • ДПІ відповідає на запитання

    Особливості обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Порядок обчислення та сплати податку на нерухомість у разі продажу об’єкта нерухомості.

    Запитання: Які особливості обчислення та сплати податку на нерухомість у разі продажу нерухомого майна?

   • В Україні буде створено Єдину Помісну Православну Церкву

    Вселенський православний патріарх Варфоломій зробив історичну заяву. Об’єднання українських православних в єдину церкву практично вирішене!

   • У міській раді обговорили питання легалізації найманої працї

    Вчора, 4 липня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці, яке очолив Максим Головньов.

   • Насильству немає виправдання

    В рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблем ґендерно зумовленого насильства та насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в східних регіонах України», який фінансується UNICEF, вчора, 3 липня, спеціалістами мобільної бригади соціально-психологічної підтримки МБФ «Української фундації громадського здоров’я» спільно із фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, сектору превенції Лисичанського відділу поліції було проведено відвідування сімей, в яких нещодавно мали місце факти скоєння насильства.

   • Городской голова Сергей Шилин поздравил сотрудников полиции с третьей годовщиной создания Национальной полиции Украины

    Сегодня, 4 июля, в День национальной полиции Украины, городской голова Сергей Шилин с управляющим делами Лисичанского городского совета Александром Савченко посетили праздничное собрание в Лисичанском городском отделе полиции.

    В торжественной обстановке Сергей Иванович поздравил с профессиональным праздником всех присутствующих и пожелал здоровья, мира, уверенности в своих действиях, честности, мудрости, высокого профессионализма и успехов в нелегком труде. Сергей Шилин отметил: «Как мэр, я, конечно же, хочу, чтобы Лисичанск был комфортным и безопасным городом для проживания. Поэтому взаимодействие городского совета и правоохранительных органов должно продолжаться и далее с акцентом на защиту конституционных прав и свобод граждан, создание условий для проведения эффективной правовой и воспитательной работы среди населения, усиление профилактической работы по предупреждению преступлений и правонарушений».

   • Процес надання адміністративних послуг у м.Лисичанську продовжує вдосконалюватися

    В Центрі надання  адміністративних послуг у м. Лисичанську з’явилося нове обладнання у вигляді  карт-ридерів, яке дозволяє зчитувати дані з електронних паспортів громадян України і за допомогою спеціальної  програми  перевіряти правильність  біометричних даних власника  ID-карти, коригувати їх у електронному реєстрі територіальної громади, доповнювати тощо.

   • Питання забезпечення дотримання житлових прав дітей на контролі у міській раді

    Вчора, 3 липня, під час чергового засідання виконкому начальник відділу з обліку, розподілу, обміну та приватизації житла Тетяна Перепелиця доповіла про хід виконання рішення виконкому «Про забезпечення дотримання житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування».

   • Уважаемые сотрудники полиции!

    Поздравляем вас с профессиональным праздником -  Днем Национальной полиции Украины!

    В этот праздничный день выражаем вам огромную благодарность за ежедневную кропотливую работу по охране прав и свобод лисичан, противодействие преступности, поддержку публичной безопасности и порядка в городе. Каждый из вас служит во благо Родины. И мужчины и женщины вкладывают свой огромный труд в спокойствие и мирную жизнь граждан.

    Мы ценим истинную значимость ваших усилий, которые вы прилагаете в повседневной деятельности, ваш профессионализм, честь и мужество в работе по обеспечению общественного порядка.

    Всем сотрудникам национальной полиции в этот праздничный день желаем здоровья, мира, уверенности в своих действиях, честности, мудрости, высокого профессионализма и успехов в нелегком труде. Пусть впереди у вас складывается самое желанное будущее, в котором есть место и доблестной службе, и гордости за свой труд, и тихому мирному счастью в кругу родных и близких.

    С праздником!

    Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

    Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет 

   • Лисичани взяли участь у III літній Міжнародній театральній школі

    З 24 по 30 червня керівник народної театр-студії «Лімпопо» Надія Бражнікова та керівник зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» Ірина Кабанова (Лисичанський міський ПК) взяли участь у III літній Міжнародній театральній школі «ТЕАТРОН», яка проходила у м. Миколаїв.

   • У Лисичанську затвердили Бюджетний регламент

    Сьогодні, 3 липня, під час чергового засідання виконкому Лисичанської міської ради члени виконавчого комітету затвердили Бюджетний регламент. Даний документ визначає організаційно-процедурні питання щодо складання, розгляду, затвердження, виконання, внесення змін, контролю та звітності міського бюджету міста Лисичанська, — про це доповіла начальник фінансового управління Ольга Сапегіна.

    Зі статтями Бюджетного регламенту можна ознайомитись нижче.

     

   • Що робити при тепловому та сонячному ударі

    Літо в розпалі, і спекотні дні стають справжнім випробуванням для тих, хто не має змоги заховатися від «пекельного асфальту і бетону». Висока температура повітря — неабияке навантаження на людський організм. У спеку зростає небезпека теплового та сонячного ударів, які стаються внаслідок перегріву. Часто лікарі прирівнюють сонячний удар до теплового, тому що у них схожі симптоми і прояви, тільки при сонячному ударі наслідки значно гірші і необхідно більше часу для відновлення організму.

   • Відбулось чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

    Сьогодні, 3 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

    Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію про хід виконання рішення про забезпечення дотримання житлових прав дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, а також заслухали та затвердили Бюджетний регламент, який визначає організаційно-процедурні питання щодо складання, розгляду, затвердження, виконання, внесення змін, контролю та звітності міського бюджету міста Лисичанська.

   • Подяка депутату Лисичанської міської ради Дмитру Карауланову

    Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради продовжує направляти дітей пільгових категорій на оздоровлення до Українських дитячих центрів відпочинку та оздоровлення.

    На шосту зміну з 21 червня по 11 липня 2018 року до УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) направлено 2 дітей пільгових категорій, поміж яких 1 дитина з категорії діти-сироти, мала змогу поїхати завдяки матеріальній допомозі депутата Лисичанської міської ради Дмитра Карауланова.

   • У Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії щодо виплати грошової компенсації для отримання житла

    Минулого тижня у Лисичанській міській раді відбулося перше засідання комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, яку очолив заступник міського голови Максим Головньов.

   • До уваги платників податків!

    ДПІ у м. Лисичанську повідомляє, що з 2 липня 2018 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів. За довідками звертатися за тел. (06451) 7-12-88, 7-11-81.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     

   • Подолання корупції - спільна мета

    Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можна по телефону (044) 284-00-07 («Пульс»).

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     

   • «Пульс» - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

    «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

    За консультаціями з питань надання податкової звітності в електронному вигляді, укладання договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатися до Державної податкової інспекції у м. Лисичанську за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347; каб. 2, 40 або за телефоном: (06451) 4-27-47.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Особливості надання в оренду майна фізичною особою-підприємцем-платником єдиного податку

    ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: фізична особа, якій належить нерухоме майно (житлового або нежитлового призначення), загальна площа якого не перевищує норми, встановлені підпунктом 291.5.3 Податкового кодексу України (ПКУ), не має права надавати одну частину нерухомого майна в оренду як фізична особа — не суб’єкт господарювання, а іншу частину як фізична особа-підприємець (ФОП) на спрощеній системі оподаткування. Така фізична особа може надавати нерухоме майно (житлового або нежитлового призначення) в оренду як ФОП на спрощеній системі оподаткування або як фізична особа — не суб’єкт господарювання.

   • Фізична особа, яка зареєстрована у Державному реєстрі, має право отримати наявні у Державному реєстрі відомості про себе

    ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: відповідно до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, затвердженого наказом МФУ від 29.09.2017 № 822, відомості з Державного реєстру є документом, який безоплатно надається контролюючим органом за зверненням фізичної особи (представника) щодо отримання відомостей про себе.

   • Заповнюємо платіжку: поповнення рахунку в СЕА ПДВ

    ДПІ у м. Лисичанську інформує: при заповненні реквізитів отримувача у платіжних дорученнях у разі перерахування коштів з власного поточного рахунка на електронний рахунок у Системі електронного адміністрування (СЕА) ПДВ:

    — у полі «Отримувач» зазначається найменування платника ПДВ;

   • Подайте уточнюючу декларацію для реалізації свого права на податкову знижку, якщо виявили невраховані суми

    ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: якщо були виявлені документально підтверджені суми, що не були враховані при поданні річної податкової декларації, для реалізації свого права на податкову знижку платник податку може подати уточнюючу декларацію до 31 грудня включно наступного за звітним податкового року, оскільки право на податкову знижку надається лише за наслідками звітного податкового року.

   • До штрафних санкцій можуть призвести помилки у звітності

    ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: приватні підприємці при заповненні декларацій платників єдиного податку третьої групи допускають помилки, які можуть привести до донарахування податкового зобов’язання та застосування штрафних санкцій під час проведення камеральних перевірок контролюючими органами. Так, поширеною помилкою є подання декларацій, в яких невірно зазначається звітний податковий період, за який подається податкова декларація. Наприклад: якщо фізична особа-підприємець-платник єдиного податку 3 групи (ставка 5 відсотків) подає декларацію за місяць, а не за квартал, як це визначено п. 294.1 ст. 294 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), то така декларація не вважається поданою, оскільки не відповідає звітному періоду.

   • Органи для обліку платників податків-юридичних осіб, місце розташування офісу та виробничих приміщень яких знаходяться у різних районах

    ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: згідно з п.63.3 ст.63 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік в контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

   • Фізичні особи мають право звернутись до контролюючого органу для проведення звірки даних щодо обчислення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

    ДПІ у м. Лисичанську нагадує: фізичні особи — власники об’єктів житлової та нежитлової нерухомості у 2018 році сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2017 рік.

    До 1 липня контролюючий орган надсилає платнику податку за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити.

   • У ДПІ м. Лисичанська створено всі умови для того, щоб кожен громадянин отримав швидке та зручне обслуговування

    «У Центрі обслуговування платників (ЦОП) фахівцями Лисичанської ДПІ, з початку поточного року, надано 5533 різноманітні послуги» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан. За її словами: «До найбільш затребуваних послуг входять: видача довідок про доходи громадян — 2232; видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційних номерів) — 2071; реєстрація платника єдиного податку — 224; надання витягу з реєстру платників єдиного податку — 224.

   • С Днем архитектуры Украины!

    Дорогие архитекторы! Поздравляем вас с профессиональным праздником!

    Архитектура – это настоящее искусство, где постоянно необходимо вдохновение, творчество и профессионализм. Архитекторам присуще умение соединять художество и полезные проектные решения с техническими конструкторскими возможностями. Ведь такие качества будущего сооружения, как прочность, польза и красота всегда имеют рациональное применение.

    Ваша работа заключается в разработке документации, определении территории для размещения объектов и строительства сооружений. Благодаря этому город становится красивее и комфортнее для жизни. В вашем деле важно помнить, что результат кропотливого труда должен служить не одному поколению потомков.

    Желаем вам здоровья, мира, долголетия, уверенности в будущем, благополучия, активной плодотворной деятельности, творческой реализации. Пусть все ваши планы всегда воплощаются в жизнь!

    C праздником!

    Лисичанский городской голова Сергей Шилин

    Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

   • Шановні працівники торгівлі!

    Вітаємо вас з професійним святом!

    Торгівля — це одна з найпоширеніших сфер підприємницької діяльності. Працівники торгової сфери щодня задовольняють потреби споживачів. Їм притаманна доброзичливість, розуміння та ввічливість у спілкуванні. Їх завдання — нарощувати обсяги товарообігу та покращувати якість торгівельного обслуговування, адже від цього залежить розвиток ринку та економіки в цілому.

    Завдяки вашій самовідданій праці, шановні працівники торгової сфери, постійно розширюється споживчий ринок та підвищується якість товарів. Спрямовуйте й надалі свій потенціал та майстерність на забезпечення високих темпів розвитку та покращення якості вашої торгівельної справи та робіть свій внесок в економіку нашого міста та країни.

    В цей святковий для вас день бажаємо вам миру, міцного здоров’я, натхнення, радості та сімейного добробуту.

    Лисичанський міський голова Сергій Шилін

    Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

   • Пам'ятка «Що робити під час евакуації»

   • Першолипневі зміни для платників ПДВ

    ДПІ у м.Лисичанську інформує: Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за № 753/30621 (далі — Критерії).

    Платник податку при отриманні квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, а в перехідний період (з 01.04.2017 до 01.07.2017) при отриманні квитанції про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J(F)1312301 (далі — Таблиця).

   • С 14 по 19 августа будет прекращена подача газа в центральную часть города

    Лисичанское УЭГХ ПАО «Луганскгаз» доводит до сведения жителей центральной части города, что 14 августа 2017 года будут проводиться ремонтно-восстановительные работы по замене отключающего устройства в газовом колодце № 18 по адресу: г. Лисичанск, на пересечении улицы Соборная и проспекта Победы.

    В связи с проведением работ будет прекращена подача газа в центральную часть города Лисичанска с 00:00 часов 14 августа по 19 августа 2017 года.

   • Срочно нужна помощь Елене Пастуховой (обновлено)

    Пастухова Елена Алексеевна с 24 июля 2017 года по настоящее время находится на лечении в отделении анестезиологии и интенсивной терапии ЦГБ г. Лисичанска и нуждается в срочной операции.

    Диагноз: ОНМК по типу субарахноидального ренхиматозного кровоизлияния в бассейне левой СМА при ГБ ІІІ. Мозговая кома І. Правосторонний гемипарез.

   • Срочно нужна помощь Елене Пастуховой (обновлено)

    Пастухова Елена Алексеевна с 24 июля 2017 года по настоящее время находится на лечении в отделении анестезиологии и интенсивной терапии ЦГБ г. Лисичанска и нуждается в срочной операции.

    Диагноз: ОНМК по типу субарахноидального ренхиматозного кровоизлияния в бассейне левой СМА при ГБ ІІІ. Мозговая кома І. Правосторонний гемипарез.

   • Пам'ятка «Вміст тривожної валізи»

   • Пам'ятка «Якщо вас взяли у заручники»

   • В Лисичанске реализован проект БФ "Инициатива "Папа для Украины" "Вода детям Лисичанска"

    На этой неделе завершился проект «Вода детям Лисичанска Луганской области», реализация которого стала возможна благодаря помощи технического комитета Акции «Папа для Украины», финансирования благотворительных фондов «Каритас» и «Уэльса», по инициативе руководства города и при непосредственном участии сотрудников здравоохранения, а также при поддержке профильного заместителя Луганской областной государственной администрации.

   • В Лисичанске поздравили представителей торговли (фото)

    Сегодня, 28 июля, накануне Дня работников торговли городской голова Сергей Шилин поздравил представителей торговли нашего города с профессиональным праздником и пожелал крепкого здоровья, терпения, добра, удачи и мирного неба.

   • Щодо ліквідації техногенної та епізоотичної небезпеки у м. Лисичанську

    За інформацією Лисичанського МРУЕГГ філії ПАТ по газопостачанню та газифікації «Луганськгаз» дуже проблематичним залишається питання забезпечення нормальної експлуатації газопроводів високого та низького тиску, які проходять в південній частині міста, в кв. Центральний в районі будинків 4, 5 та 5а. Небезпеку створює існування споруд торговельного призначення, незаконно розташованих з порушенням охоронних зон міських комунікацій в цьому районі. Крім того, подальша незаконна експлуатація споруд торговельного призначення призводить до того, що відповідні служби не мають доступу до магістральної теплотраси та інших міських комунікацій для проведення ремонтних робіт. Слід зазначити, що порив зазначеної магістралі призведе до відключення від теплопостачання 30 багатоквартирних будинків, а витік газу створює небезпеку його вибуху.

   • У Лисичанську відбулось засідання чергової 35-ї сесії міської ради

    Вчора, 27 липня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 35-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники державних органів влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

   • 28 липня - День Хрещення Київської Русі-України

    28 липня — День Хрещення Київської Русі-України. Це державне свято було засноване у 2008 році та дата для цього дня була вибрана невипадково, бо 28 липня християнський світ вшановує пам’ять святого рівноапостольного великого князя Володимира.

   • Профілактика гострих кишкових інфекцій

    З настанням літа змінюється наш спосіб життя. Ми намагаємося більше часу проводити на природі, їдемо за місто, на дачі. Істотно змінюється і харчування. Велику частину складають овочі, зелень, фрукти, причому зазвичай термічно не оброблені. З огляду на теплу погоду, терміни зберігання продуктів скорочуються, особливо це стосується м’ясних і молочних продуктів. Все це створює сприятливі умови для збереження і розмноження збудників кишкових інфекцій у воді, харчових продуктах і в інших об’єктах зовнішнього середовища. При вживанні інфікованих продуктів може розвинутися гостра кишкова інфекція.

   • У Лисичанську відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

    Без названия

    Вчора, 27 липня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

    Під час засідання комісією були розглянуті питання про визначення порядку участі батька у вихованні дітей; про встановлення дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; про втрату дитиною статусу; про призначення опікунів над дитиною; про припинення опіки над малолітніми дітьми; про зміну прізвища малолітній дитині; про позбавлення батьківських прав; про дозвіл на придбання житла.

     

   • 31 липня закінчується строк сплати

    — податку на доходи та військового збору за податковою декларацією про майновий стан і доходи за 2016 рік фізособами та особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

    Державна податкова інспекція в м. Лисичанську

   • ДПІ у м. Лисичанську гарантує громадянам конституційне право на звернення

    «З початку поточного року до ДПІ у м. Лисичанську ГУ ДФС у Луганській області від громадян Лисичанського регіону надійшло 1 письмове звернення. Запитуваною була інформація щодо перевірки діяльності громадянина» - про це повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

    На відповідне звернення громадянину було надано письмову відповідь у встановлений діючим законодавством термін та в повному обсязі.

   • Лисичанські платники поповнили бюджет рентною платою майже на 2 мільйона гривень

    «За перше півріччя поточного року, від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 1 млн 100,8 тис. грн. за спеціальне використання водних ресурсів та 700,5 тис. грн. - за користування надрами» - повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

    Вона нагадала, що у разі несплати рентної плати або сплати її не в повному обсязі на протязі 6 місяців, контролюючі органи подають інформацію про платників рентної плати до органів, які видають дозволи на спеціальне водокористування з метою вжиття до них відповідних заходів згідно із законом.

    Державна податкова інспекція в м. Лисичанську

   • ДПІ відповідає на запитання

    ЗАПИТАННЯ: Фізична особа-підприємець платник єдиного податку реалізує через мережу Інтернет будівельні матеріали, одяг, взуття, меблі. Чи потрібно встановлювати реєстратор розрахункових операцій (РРО)

    ВІДПОВІДЬ: До досягнення межі доходів в 1 млн. грн. в календарному році фізична особа-приватний підприємець на єдиному податку, котрий займається інтернет-торгівлею будівельними матеріалами, одягом, взуттям, меблями, може працювати без використання РРО (п.296.10 ст. 296 Податкового кодексу України (ПКУ) та п.6 ст.9 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995р. № 265/95-ВР (закон про РРО).

   • Пам"ятка «Як поводити себе у натовпі»

   • Пам"ятка «Ваша поведінка при виявленні підозрілого предмету»

   • Запрошуємо приєднатися до патріотичної акції «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну»

    За підтримки ГО «Ти не один» відбудеться Всеукраїнська культурно-мистецька, патріотична акція під назвою «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну». Її ініціатором є 15-річна художниця з прифронтового міста Покровськ Донецької області Лілія Дорошенко.

    Зазначена акція має на меті розширити коло людей в усіх регіонах України, охочих приєднатися та своїми діями підтримати гасло акції «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну».

   • Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року»

    Відповідно до Указу Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058 премія присуджується щороку з метою відзначення авторів, видавництв та видавничих організацій, які зробили значний внесок у популяризацію української книги та розвиток вітчизняної видавничої справи.

    Організаційне забезпечення роботи Комітету зі щорічної премії Президента України «Українська книжка року» здійснює Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

   • В Лисичанске обсудили внедрение системы контроля за качеством пищевой продукции

    Вчера, 26 июля, в Лисичанском городском совете обсудили внедрение и применение постоянно действующих процедур, основанных на принципах анализа опасных факторов и контроля в критических точках (НАССР — Hazard Analysis and Critical Control Points).

   • «Складання описів з кадрових питань та актів про вилучення для знищення документів»

    За такою темою, вчора, 26 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулось засідання у форматі «круглого столу» під головуванням начальників архівного відділу Олени Гайдук та трудового архіву Інни Соловей. У засіданні взяли участь відповідальні за архіви комунальних підприємств ЛЖЕК №№ 1, 3, 5, 6, 8.

   • Пам'ятка «Ваші дії при захопленні автобуса (тролейбуса, трамвая)»

   • Пам'ятка «Дії під час артилерійського обстрілу»

   • У Лисичанську відбулось засідання позачергової сесії міськради

    24 липня відбулось засідання позачергової 34-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    У засіданні сесії також взяли участь заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко, директор департаменту житлово-комунального господарства Луганської облдержадміністрації Віталій Сурай, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та ЗМІ.

   • Пам’ятка «Як діяти, якщо ви потрапили в перестрілку?»

   • 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

    30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини.

    Останнім часом у нашій країні багато робиться для запобігання торгівлею людьми. Слід визначити, що Україна (як на міжнародному, так і на національному рівні) застосовує багатовекторний підхід до проблем боротьби з торгівлею людьми. Як правило, це проявляється у поєднанні стратегій боротьби з торгівлею людьми як такою, боротьби з нелегальною міграцією та боротьби із міжнародною організованою злочинністю.

   • В Лисичанске отметили третью годовщину освобождения от незаконных вооруженных формирований (фоторепортаж)

    Сегодня, 24 июля, в Лисичанске состоялся ряд торжественных мероприятий, посвященных третьей годовщине освобождения Лисичанска от незаконных вооруженных формирований.

    Мероприятия начались с возложения цветов к мемориальной доске, открытой в 2015 году на здании городского совета по ул. им. М. Грушевского, 10 в память о воинах Вооруженных Сил Украины, Национальной Гвардии Украины и добровольческих батальонов, погибших при освобождении Лисичанска в июле 2014 года.

   • С 3-й годовщиной освобождения г. Лисичанска от незаконных вооруженных формирований

   • Проблеми та перспективи соціальної адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у місцеві громади

    21 липня у Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулось засідання «круглого столу» за темою «Проблеми та перспективи соціальної адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у місцеві громади», організаторами якого стали засновники громадського об’єднання «Фонд громад «Знання і справедливість» Павло Федик, Євген Черненко та Юрій Бондаренко за підтримки радника міністерства соціальної політики України з питань ВПО Юліани Гасанбекової та за сприяння Лисичанської міської ради.

    У засіданні взяли участь заступник міського голови Максим Головньов, представники управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради, пенсійного фонду, Ощадбанку, поліції, міського суду, сфери охорони здоров’я, громадських об’єднань та інших організацій міста.

   • Пам'ятка «Дії населення за попереджувальним сигналом «Увага всім!»

   • Пам'ятка «Виживання в зоні воєнного конфлікту»

   • «Пульс» - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

    «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), який працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     

   • Пам'ятка «Поки бойові дії далеко від вашого міста»

   • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

    За консультаціями по питанню надання податкової звітності в електронному вигляді, укладення договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатись до податкової інспекції м. Лисичанська, за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347; каб.2, 40 або за телефоном: 4-27-47.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     

   • До уваги СГД, що реалізують технічно складні побутові товари

    Постановою КМУ від 16.03.2017р. № 231 визначено Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюється із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

   • У Лисичанську з початку 2017 року 68 «єдинників» використали своє право на відпустку

    «За 6 місяців поточного року 68 фізичних осіб — підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля скористалися своїм правом на відпустку» — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

   • Анонс культурно-просвітницьких заходів з 24 по 30 липня

    24 липня о 10.00 бібліотека-філія № 7 запрошує на пригодницький круїз «Час відважних лицарів».

    25 липня о 15.00 в бібліотеці-філії № 6 розпочнеться година дозвілля «Літо — відпочивай з книгою».

    26 липня о 10.00 бібліотека-філія № 7 пропонує відвідати пульс історичний «Хрещення Русі-України: легенди та факти».

   • Анонс заходів до Дня визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань

    Нагадуємо, що по 15 серпня в міському краєзнавчому музеї працює виставка з фондів музею «Сила нескорених».

    24 липня відбудуться наступні заходи:

    — о 8.30 та 15.00 випуск радіогазети на майданчику біля будівлі Палацу культури «Діамант»;

    — о 10.00 у всіх храмах міста розпочнеться заупокійне богослужіння за загиблими під час визволення міста від незаконних збройних формувань у 2014 році;

    о 10.00 урочисте покладання квітів до меморіальної дошки воїнам Збройних Сил України, Національної Гвардії України та добровольчих батальйонів (вулиця ім. М. Грушевського,10);

   • 24 липня о 16.00 - позачергова сесія міської ради

    До уваги депутатів!

    Позачергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 24 липня 2017 року о 16.00 годині у залі засідань міської ради.

    На розгляд міської ради виноситься питання:

    1. Про заходи щодо забезпечення сталого водопостачання міста.

    Розпорядження міського голови від 21.07.2017р. № 243

   • Подолання корупції - спільна мета

    Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можно по телефону (044) 284-00-07 («Пульс»).

     

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Увага: затверджено Перелік кодів товарів для здійснення моніторингу відповідності ПН критеріям оцінки ступеня ризиків

    Наказом Державної фіскальної служби України від 30.06.2017р. № 461 «Про затвердження Переліку товарів згідно з УКТ ЗЕД» затверджено Перелік кодів товарів, які застосовуються для здійснення автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування Критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).

   • До уваги платників ПДВ!

    З 1 липня запрацювала електронна система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеням ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (п.74.2 ст.74 та п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України).

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     

   • 28 июля 2017року закінчується строк сплати:

    — єдиного внеску за червень 2017р. гірничими підприємствами;

    — юрособами авансового внеску з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за II кв-л 2017р.;

   • Лисичанські бізнесмени активно застосовують касові апарати для продажу складної побутової техніки

    «Станом на 1 липня поточного року реєстратори розрахункових операцій (РРО) застосовуються на 20 об’єктах Лисичанського регіону, в яких реалізується складна побутова техніка» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

   • «ДПІ відповідає на запитання»

    Підприємець реалізує складну побутову техніку: РРО не уникнути

    Запитання: чи застосовують реєстратори розрахункових операцій (РРО) фізичні особи-приватні підприємці-платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту?

   • УВАГА! 5 клас пожежної небезпеки!

    За даними Луганського обласного центру з гідрометеорології починаючи з 20 липня 2017 року очікується надзвичайно висока (5 клас) пожежна небезпека. Це означає, що через спеку та засуху збільшується ймовірність виникнення пожежі.

   • Вітаємо лисичан - переможців телевізійного освітнього проекту «Уроки української»!

    Весною цього року телеканал ЛОТ ініціював освітній проект «Уроки української», в якому взяли участь вчителі та учні нашого міста.

    Переможцями в цьому конкурсі (І місце) та кращими знавцями рідної мови стали учні 5 класу ЗОШ № 7 м. Лисичанська. Разом зі своєю вчителькою Мариною Мовчан вони підготували урок української мови у формі віршованої казки. Переможці нагороджені путівкою до Кіровоградського оздоровчого табору «Дружба», де будуть відпочивати з 29 липня по 18 серпня.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Сьогодні, 20 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    В ході засідання були розглянуті описи справ постійного зберігання, з кадрових питань, акт про вилучення для знищення документів, строки зберігання яких закінчилися, Комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей», а також акт перевіряння наявності та стану документів ДВАТ шахта «Чорноморка» ДП ЛХК «Лисичанськвугілля».

   • Навчальний захід в Управлінні патрульної поліції

    Робочий день співробітників Управління патрульної поліції в місті Лисичанську перервав сигнал пожежної тривоги. Особовий склад покинув приміщення Управління без паніки, згідно плану евакуації та відійшов на безпечну відстань. При цьому правоохоронці встигли взяти з собою особисті речі, та документи.

   • Рятувальники провели рейд з профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах

    Минулого тижня працівники 9-ої пожежно—рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області міста Лисичанська провели рейд з профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах.

    Співробітники проводили профілактичні бесіди з мешканцями міста про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, про правила безпечного відпочинку в лісах, про небезпеку необережного поводження з відкритим вогнем на природі та про заборону спалювання сухої рослинності.

   • Катерина Волошина переможець І етапу конкурсу "Бібліотекар NEXT: нульовий відлік"

    15 липня були підведені підсумки І етапу обласного конкурсу проектів на кращу бібліотечну молодіжну ініціативу: «Бібліотекар NEXT: нульовий відлік» оголошений Українською бібліотечною асоціацією. Метою даного конкурсу є сприяння позитивному іміджу бібліотеки та професії бібліотекар серед мешканців місцевих громад, підтримка молодіжних ініціатив, просування в суспільстві цілей сталого розвитку.

   • До уваги молоді та молодіжних організацій міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

    З 3 по 8 вересня 2017 року у місті Запоріжжя (о. Хортиця) громадською організацією «Добросвіт» за участю представників українських та польських молодіжних та державних організацій буде реалізовано проект «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща».

   • Запрошуємо взяти участь у заходах Проекту "Холодноярська Проща"

    З 24 по 27 серпня 2017 р. у с. Стецівка Чигиринського р-ну Черкаської області на території заповідника «Козацький хутір» НІКЗ «Чигирин» відбудуться головні заходи Проекту «Холодноярська Проща».

    До участі у заходах Синодальне управління військового духовенства Української православної церкви Київського патріархату запрошує різні верстви населення усіх вікових категорій.

   • В Лисичанском терцентре проходят занятия по арт-терапии

    В отделении дневного пребывания Лисичанского территориального центра социального обслуживания постоянно проводится работа, направленная на формирование и развитие социальных навыков и умений, психоэмоционального комфорта и активной жизненной позиции у людей преклонного возраста и инвалидов.

   • Уроки правовой грамотности для подопечных терцентра

    Одна из главных задач, поставленных государством перед отделением дневного пребывания Лисичанского территориального центра социального обслуживания — адаптация людей преклонного возраста и инвалидов старше 18 лет к социальной независимости, сохранению и продолжению их социальной активности, восстановлению знаний, умений и навычек, развитию разносторонних интересов.

   • Лисичанські спортсмени - призери Всеукраїнських змагань східної зони з веслування на байдарках та каное

    З 14 по 16 липня в місті Полтава проходили Всеукраїнські змагання східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту Юрія Бурмака. В змаганнях взяли участь 214 спортсменів з 7 областей східної України.

   • В Лисичанську відбулося чергове засідання виконкому

    Вчора, 17 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання секретар міської ради Едуард Щеглаков.

    Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про опіку та піклування, про будівництво та архітектуру та про облік та розподіл житлової площі.

   • 27 липня засідання чергової сесії Лисичанської міської ради (оновлено)

     Чергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 27 липня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

    На розгляд міської ради виносяться наступні питання.
    1.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
    2.Про регулювання земельних відносин.

   • В Лисичанську біля ставка в районі Склозаводу пройшла розважальна програма

    15 липня біля ставка в районі Скляного заводу працівники міського Палацу культури влаштували розважальну програму «Огонь друг, огонь враг!» для мешканців мікрорайону. Захід проведений за підтримки народного депутата України Сергія Дунаєва.

   • ДружбаФест - в Лисичанську відкрили перший на сході критий центр вуличної культури

    15 липня у приміщенні міського кінотеатру відкрили перший на сході критий центр вуличної культури, а саме скейт-парк «Дружба». Це безкоштовний критий урбан-простір для спортивної та творчої молоді, яка займається вуличною культурою.

   • "Молодіжний DRIVE"

    Під такою назвою, 14 липня, на площі біля будівлі Палацу культури ім. В.М.Сосюри для мешканців мікрорайону відбувся концерт молодіжного рок-гурту «Верхня Межа».

    Талановиті музиканти зіграли глядачам 14 своїх кращих каверів на відомі пісні. Бажаючих послухати живу музику виявилося чимало. Публіка одразу підхопила драйвову енергетику гурту. Запальна атмосфера, що панувала на площі змушувала всіх присутніх танцювати під відомі кавер-хіти.

   • До уваги суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів

    ДПІ у м.Лисичанську повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017р № 231 Уряд визначив Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Положеннями п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України та ст.9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено обов’язковість застосування РРО суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

   • 27-а річниця прийняття Декларації про державний суверенітет України

    index16 липня 1990 року  Верховною Радою була ухвалена Декларація про державний суверенітет України. Вона надала поштовх і визначила напрям процесу утворення незалежної держави.  Держава повинна була захищати й охороняти національну державність українців. Цей документ відкрив новий етап в історії нашого народу, проголосивши основні політичні, економічні, соціальні цілі та довгострокові перспективи розвитку Української держави.

    Документ про державний суверенітет фактично став програмою побудови країни та основою «Акту проголошення незалежності України». 

   • 20 липня 2017 року закінчується строк подання:

    — декларації з ПДВ за червень 2017р. платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю;

    — Звіту про суми нарахованої зарплати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за червень 2017р.;

    — декларації з плати за землю (земподаток та/або орендна плата за земділянки державної або комунальної власності) за червень 2017р. платниками, які обрали місячний період звітування;

   • 20 липня 2017 року закінчується строк сплати:

    — авансових платежів з єдиного податку платниками єдиного податку I і II груп за липень 2017р.;

    — доплати (при необхідності) податкового зобов’язання з акцизного податку на тютюнові вироби, розрахованої з урахуванням авансових платежів, здійснених під час придбання марок акцизного податку;

    — єдиного внеску (крім гірничих підприємств) за червень 2017р.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • До уваги платників ПДВ: для розблокування ПН виробники можуть подати Таблицю даних

    ДПІ у м. Лисичанську інформує: механізм зупинення реєстрації податкових накладних, передбачений п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, з 01.07.2017р. почав діяти у звичайному робочому режимі. Причиною може стати відповідність податкової накладної/розрахунку коригування (ПН/РК) сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення її реєстрації в ЄРПН. Такі критерії затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017р. № 567.

    Якщо платник отримає квитанцію про зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, то він управі подати Комісії Державної фіскальної служби (ДФС) інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J (F) 1312301 (Таблиця). Її подають в електронному форматі, зокрема, через особистий електронний кабінет з електронними цифровими підписами відповідальних осіб.

   • Анонс загальноміських заходів з 17 по 23 липня (оновлено)

    З 18 липня запрошуємо завітати на виставку «Сила нескорених» в Лисичанському міському краєзнавчому музеї. Виставка працюватиме до 15 серпня.

    19 липня відбудуться наступні заходи:

   • Про необхідність знищення карантинного бур'яну - амброзії полинолистої

    Шкідливість даного бур’яну виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує грунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин. Шкідливість амброзії полинолистої цим не вичерпується. У період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання — поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головних болях.

   • В Лисичанську відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

    Сьогодні, 14 липня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

   • До уваги виїжджаючих за кордон на постійне місце проживання

    ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: відповідно до вимог пункту 179.3 статті 179 Податкового кодексу України платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до органу державної податкової служби податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду. Орган державної податкової служби протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур. Форма такої довідки затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 року № 795.

   • Неподання або невчасне подання Звіту про пільги тягне за собою накладання штрафних санкцій

    ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: з 1 січня 2017 року перелік податкової звітності доповнено звітами, у т.ч. тими, що подають платники податків до контролюючих органів із відображенням обсягів операції (-й), щодо якої (-их) податковим і митним законодавством передбачено звільнення платника податку від обов’язку нарахування та сплати податків і зборів (у т.ч. акцизного податку).

    Таким чином, неподання або невчасне подання Звіту про пільги тягне за собою накладання штрафних санкцій у розмірі 170 грн, а повторне таке порушення протягом звітного року — 1020 грн (п.120.1 ст.120 Податкового кодексу України).

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Правила поведінки при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів

    Нажаль, у населених пунктах на території проведення антитерористичної операції небезпечні знахідки можливі скрізь: в лісі, в полі, на власному городі, біля річки і навіть на вулицях міст і селищ. Тому необхідно суворо дотримуватися правил поведінки при виявленні таких предметів.

    У разі виявлення підозрілого (пакунок, сумка, чемодан, портфель тощо) або вибухонебезпечного предмета необхідно:

   • Графік підвозу води для населення

    Вчора, 11 липня, відбулося відключення від електропостачання низки об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», що забезпечують питною водою близько 30 тисяч мешканців південної части міста Лисичанськ та міста Привілля.

    Ситуація, що склалася з наданням населенню послуг з водопостачання та водовідведення, була розглянута на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 11 липня 2017 року.

   • До уваги платників земельного податку

    ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: фізичні особи (громадяни) несуть відповідальність за не своєчасне та не повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання з плати за землю.

    У разі не сплати протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення відповідної (узгодженої) суми грошового зобов’язання, такі платники податків притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у наступних розмірах:

   • Підприємець реалізує б/в техніку без гарантії: чи потрібен РРО?

    ДПІ у м. Лисичанську інформує: при роздрібній торгівлі технікою, яка була раніше у використанні (зокрема, мобільними телефонами) використання реєстратора розрахункових операцій (РРО) фізичною особою-підприємцем на єдиному податку є обов’язковим.

   • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 17 мільйонів гривень ПДВ

    Як повідомила в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко: «За січень — червень поточного року до державного бюджету було спрямовано 16 млн 744,8 тис. грн податку на додану вартість, з яких 242,8 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

   • #ДРУЖБАФЕСТ: завітайте на відкриття скейт-парку у кінотеатрі "Дружба"


    1 thumb15 липня з 12.00 до 21.00
    запрошуємо на відкриття та тест-драйв Першого безкоштовного критого скейт-парку на сході.

    Активності:

    12.00 — 14.00 — презентація фільму та зустріч з командою Street Culture;

   • Тим, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання

    Як повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко: «З початку поточного року фахівцями ДПІ у м. Лисичанську було видано 9 довідок про сплату податку резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання (про відсутність податкових зобов’язань з цього податку) після проведення відповідних перевірок податкових декларацій запитувачів».

   • ДПІ відповідає на запитання

    ЗАПИТАННЯ: Що слід зазначити у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, якщо фізична особа-підприємець – платник єдиного податку здійснює діяльність із надання послуг у заздалегідь не визначених місцях?

   • Палац культури ім. В.М. Сосюри влаштував для дітей ігрову програму "Літо зі Свинкою Пеппою"

    OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗараз на дворі довгоочікувані для всіх дітей канікули. У цей час особливо важливо правильно організувати змістовне дозвілля дітей, навчити їх проводити вільний час цікаво, безпечно та з користю. 12 липня на площі палацу культури ім. В.М. Сосюри для дітей мікрорайону пройшла ігрова програма «Літо зі Свинкою Пеппою».

   • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів у червні 2017 року

    Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом червня 2017 року проведена повідомна реєстрація 6 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій усіх форм власності та професійними спілками (трудовими колективами) і 4 змін та доповнень до них.

   • Бібліотека для дітей №1 отримала подарунок - фліпчарт

    Протягом року Лисичанська бібліотека для дітей № 1, одна із багатьох закладів нашого міста, приймала активну участь у проекті чеської гуманітарної організації «Людина в біді». На локації бібліотеки проводила психологічну роботу мобільний психолог організації — Валентина Барановська.

   • Необережне поводження з вогнем - основна причина виникнення пожеж!

    Надзвичайні ситуації завдають чимало лиха людям та навколишньому середовищу, несучи з собою значні матеріальні, екологічні збитки, а часто й людські жертви. Найбільш поширеними надзвичайними ситуаціями з усіх існуючих категорій є пожежі.

    Більшість наших громадян, коли чують інформацію про пожежі, думають, що пожежі відбуваються десь, у когось, а зі мною, мовляв, цього ніколи не станеться. Але, як свідчить статистика, пожежа — це реальна небезпека.

   • День фотографа в Лисичанском терцентре

    Сегодня, 12 июля, в день фотографа в Лисичанском территориальном центре состоялась встреча с фотохудожником Олегом Олексеюком.

    Фотоснимки – это уникальное явление, ведь на них можно запечатлеть интересные моменты, красивые места, важные события, которые никогда, возможно, больше не повторятся. Благодаря фотографиям мы можем вернуться в прошлое, увидеть любимые лица родных и близких людей.

   • Щодо припинення електропостачання на об'єкти ЛКСП "Лисичанськводоканал" (оновлено)

    Вчора, 11 липня, відбулося відключення від електропостачання низки об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», що забезпечують питною водою близько 30 тисяч мешканців південної части міста Лисичанськ та міста Привілля.

    Ситуація, що склалася з наданням населенню послуг з водопостачання та водовідведення, була розглянута на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 11 липня 2017 року.

   • Щодо працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи

    До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями!

    Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» має наявні вакантні робочі місця контролерів енергонагляду в м. Лисичанськ, для працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи, які не мають протипоказань пов’язаних з тривалою ходьбою і перебуванням на відкритих майданчиках при підвищених і знижених температурах.

   • В Лисичанську пройшло позачергове засідання сесії міської ради

    Вчора, 10 липня, відбулось засідання позачергової 33-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь 26 депутатів.

    Рішенням сесії були внесені зміни до міського бюджету на 2017 рік та затверджені розміри орендної плати за земельні ділянки комунальної власності міста Лисичанська.

   • Норвежский Совет по делам беженцев (NRC) проводит тренинги для лиц, которые находятся в сложном социальном и материальном положении

    Норвежский Совет по делам беженцев (NRC) в рамках программы «Продовольственная безопасность и жизнеобеспечение» проводит тренинги для лиц, которые находятся в сложном социальном и материальном положении. Мы даем знания и навыки, которые помогут в дальнейшем трудоустройстве и развитии собственного дела. Участники проекта пройдут бесплатное обучение, а также будут ежемесячно получать денежную помощь на продовольствие.

   • Відкриття Центру неформальної атлетичної культури, паблік-арт та міський фестиваль ДружбаФест

    Команда проекту «Метамісто: Схід» з 7 по 16 липня приїздить у Лисичанськ для реалізації основних завдань — створення публічного простору та його активізації через міський фестиваль ДружбаФест, а також роботи з художником та куратором задля розкриття «Міфологеми» міста.

   • Кукла-мотанка - оберег своими руками

    В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания психолог отделения дневного пребывания проводит занятия по арт-терапии для подопечных. Это течение психологии, которое подразумевает под собой поддержание оптимального психоэмоционального уровня творческим путем. Данный метод нашел широкое применение среди людей преклонного возраста. Арт-терапия для пожилых людей помогает сохранить хорошее настроение, продолжать радоваться жизни, получать новые положительные эмоции и не попасть в состояние «жизнь без цели».

   • 19 липня 2017 року закінчується строк сплати:

    — єдиного внеску фізособами-підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, за II квартал 2017р.;

    — авансових платежів з податку на доходи фізособами-підприємцями, які працюють на загальній системі оподаткування, за II квартал 2017р.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • 19 липня 2017року закінчується строк подання:

    — декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать спільному підприємству з іноземними інвестиціями-резиденту України і знаходяться за її межами, за II квартал 2017р.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Анонс загальноміських заходів з 10 по 16 липня

    10 липня о 12.00 ПК ім. В.М. Сосюри запрошує на показ мультиплікаційних фільмів «Мультляндія».

    12 липня запрошуємо відвідати наступні заходи:

    - об 11.00 бібліо-шоу «Книжкове літо – будь зі мною» у бібліотеці-філії сімейного читання № 8;

   • В терцентре отметили праздник Ивана Купала

    Сегодня, 7 июля подопечные Лисичанского территориального центра отметили один из самых любимых праздников Ивана Купала.

    Мероприятие началось с рассказа об истории возникновения праздника и традиций, связанных с этим днем. В ходе мероприятия присутствующие с огромным удовольствием участвовали в розыгрышах и конкурсах, читали стихи, пели песни, фотографировались.

   • Міський голова Сергій Шилін відвідав обласний фестиваль української народної іграшки та гри

    Вчора, 6 липня, напередодні стародавнього свята Івана Купала, міський голова Сергій Шилін завітав на обласний фестиваль української народної іграшки та гри. Свято проходило на березі річки Красна Кремінського району.

   • 17 липня 2017 року закінчується строк подання:

    - звіту про використання КОРО (РК) за червень 2017р.;

    - фінансової звітності розпорядниками коштів державного і місцевих бюджетів за II квартал 2017р.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Увага всім!!!

    Шановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Лисичанська міська рада повідомляє, що 12 липня з 13-45 до 14-00 у місті буде проводитись перевірка працездатності електросирен.

    Зберігайте спокій!

   • Увага! Кібератаки!

    До уваги підприємств, організацій та установ усіх форм власності міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

    Управління Служби Безпеки України в Луганській області інформує про можливе проведення в період 9-10 липня 2017 року масштабної кібератаки на інформаційно-телекомунікаційні системи підприємств, організацій та установ Луганської області з метою порушення їх штатного функціонування.

   • До уваги платників ПДВ

    З 20.06.2017 набрали чинності накази Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 566 «Про затвердження Порядку роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації» (далі — Наказ № 566) та № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі — Наказ № 567). Зазначені накази прийнято відповідно до вимог п.74.2 ст.74, п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України (далі — ПКУ).

   • Право на доступ до публічної інформації гарантовано законом

    «З початку року, до ДПІ у м. Лисичанську, від платників податків надійшло 4 запити на отримання публічної інформації. Запити надійшли від юридичних осіб та від представника ЗМІ. Відповіді запитувачам було надано своєчасно» — про це повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

   • З початку року від платників Лисичанського регіону в бюджет надійшло майже 185 млн грн.

    «За перше півріччя поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 184 млн 744,7 тис. грн, — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 66 млн 197,7 тис грн, що на 9 млн 566,4 тис грн або на 16,9 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 118 млн 547 тис грн — до місцевого бюджету».

   • ДПІ відповідає на запитання

    ЗАПИТАННЯ: Чи застосовуються пільги у вигляді зменшення бази оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в т.ч. їх часток, при сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за садовий та дачний будинки?

    ВІДПОВІДЬ: Пільги у вигляді зменшення бази оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, при сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, застосовуються до садового та дачного будинків з урахуванням норм, визначених п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України.

   • До уваги платників ПДВ

    З 1 липня 2017 року запрацювала електронна система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеням ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (п.74.2 ст.74 та п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України).

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • 10 липня - позачергова сесія міської ради

    Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 10 липня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

    На розгляд сесії виносяться питання:

   • Афіша кінотеатру "Дружба" з 6 по 12 липня

    - 10.00 – епічний екшин "Трансформери:останній лицар" 3D;

    - 12.30; 17.40 – мультфільм "Нікчемний Я 3" 3D;

   • Щоб сонце не стало ворогом

    Літо у розпалі — і особливо щедре воно на ультрафіолетові промені. Але його «ласки та дотиків» треба уникати, аби не отримати опіків шкіри та сонячного удару. Слід подбати про своє здоров’я, щоб час, проведений на сонці був не лише приємним, але й безпечним і корисним для організму.
    Усі мають знати, що тепловий, сонячний удар виникає під час тривалого перебування на сонці, коли наш організм перегрівається. Це може статися у походах, на городі чи на дачній ділянці, на пляжі біля річки чи на морі.

   • З 4 липня дозволено купання на ставку у районі Склозаводу

    Шановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Запрошуємо на відпочинок!

    Вчора, 04 липня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Під час засідання члени комісії розглянули питання про відкриття купального сезону 2017 року на місці масового відпочинку людей - водному об’єкті по вул. Клубна, район 2-го виробництва ПАТ Лисичанський склозавод «Пролетарій».

   • До уваги отримувачів житлової субсідії міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

    948595Шановні громадяни, управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради продовжується прийом заяв для отримання монетизованої суми субсидії.

    Оскільки строк подачі заяв здійснюється тільки до 1 вересня поточного року, з метою запобігання великих черг, пропонуємо заздалегідь звернутись з відповідною заявою до нашого управління.

    Начальник управління праці та соціального захисту населення Олена Єздакова

   • ТОВ "Новомосковський посуд" запрошує працівників

    3 липня в Лисичанському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за допомогою скайп-зв’язку на замовлення ТОВ «Новомосковський посуд» (місто Новомосковськ Дніпропетровської області). Всього в заході взяли участь 22 шукача роботи.

    Підприємство звернулось до центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні кадрів — 39 вакансій, серед яких — емалювальник, завальцовщик, випалювач емалі, налагоджувальник холодно-штампувального обладнання, слюсар механосбірних робіт, слюсар-ремонтник, пресувальник виробів із пластмасу, вантажник та інші.

   • В Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

    Сьогодні, 4 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру та про опіку та піклування.

   • Всем желающим оздоровиться!

    Администрация базы отдыха «Море» предлагает сотрудничество по отдыху и оздоровлению в летний период на побережье Азовского моря. Гостевые коттеджи «Море» находятся между Бердянском и Мариуполем в п. п. Белосарайская Коса (Донецкая обл.). Инфраструктура включает свою столовую для 2-3 разового питания организованных групп, 2 гостевые кухни, 2 блока удобств на территории, турники, брусья, пинг-понг, волейбольную площадку, три мангала, детскую площадку. Территория — 40 соток, от моря — 100 м. Бесплатное пользование интернетом и автопарковкой. Принимаются группы школьников и студентов.

   • Вероніка Молчанова-учасниця чемпіонату України з веслування на байдарках та каное

    З 21 по 25 червня в місті Ковель пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках та каное. В змаганнях взяли участь 630 спортсменів з усієї країни.

    Лисичанська спортсменка Вероніка Молчанова показала наступні результати:

   • Кирило Поджарий-призер Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті

    З 20 по 23 червня в місті Генічеськ (Херсонська обл.) пройшли Всеукраїнські змагання зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці) серед ДЮСШ. В змаганнях взяли участь 145 спортсменів з усіх областей України. Вихованець Лисичанської ДЮСШ Кирило Поджарий виборов ІІ місце серед спортсменів 2009-2010 рр.н.

   • Вітаємо Валерію Ратушну з перемогою в Міжнародному фестивалі східного танцю "Восточная нимфа - 2017"

    З 1 по 2 липня у м. Кирилівка Запорожської області відбувся Міжнародний фестиваль східного танцю «Восточная нимфа-2017». У фестивалі взяли участь колективи і сольні виконавці з різних міст: Каховки, Дніпра, Мілітополя, Лисичанська, Краматорська, Вінниці, Запоріжжя, Мирноградська, Покровська та інших. Наше місто представляла солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Валерія Ратушна.

   • У Лисичанську була виявлена мінометна міна часів Другої Світової війни

    Сьогодні, 3 липня о 10.50 ранку, громадянин міста Лисичанська під час риболовлі виявив невідомий предмет схожий на міну, що лежав на березі річки Сіверський Донець.

   • "Open fest вихідного дня"

    19598906_1985613668334254_5765075688696421363_nПід такою назвою, 1 липня, на території Вищого професійного училища № 94 пройшов святковий захід для мешканців мікрорайону ГТВ в рамках спільної діяльності міського Палацу культури та ВПУ № 94.

    На заході були присутні почесні гості — представники міжнародної організації з міграції, міжнародного фонду Terre des hommes, міжнародної благодійної організації HelpAge International та міської організації Червоного хреста.

   • Сергій Шилін взяв участь у святкуванні 25-річчя Асоціації міст України

    30 червня Лисичанський міський голова Сергій Шилін взяв участь в Урочистому заході на честь 25-річчя Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» (АМУ), який відбувся в приміщенні НСК «Олімпійський» у м. Київ.

    У заході взяли участь понад 800 осіб, серед яких керівники держави та почесні гості, представники громад-членів АМУ, колишні президенти АМУ та міські голови, які брали активну участь у діяльності АМУ, представники іноземних партнерів Асоціації.

   • Щодо запровадження системи автоматизованого моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких ПН/РК в ЄРПН (СМ КОР)

    ДПІ у м. Лисичанську інформує: пунктом 74.2 статті 74 Кодексу з квітня 2017 року запроваджено систему автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН (далі — СМ КОР).

    СМ КОР побудовано з використанням критеріїв, визначених наказом МФУ від 13.06.2017 № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 16.06.217 за № 753/30621 (далі — наказ).

   • Порядок зняття з обліку в органах Державної фіскальної служби

    ДПІ у м. Лисичанську інформує: для зняття з обліку в органах Державної фіскальної служби (ДФС) підприємцю на загальній системі оподаткування необхідно:

    — подати декларацію про майновий стан і доходи до органу ДФС за місцем обліку за останній базовий звітний період (у якій мають відображення вийнятково доходи від проведення підприємницької діяльності) протягом 30 календарних днів із дня проведення державної реєстрації припинення (п. 177.11 ст.177 Податкового кодексу України (ПКУ));

   • Новий порядок оскарження рішень, дій та бездіяльності державних реєстрів нерухомості та бізнесу

   • На сессии городского совета бушевали страсти по мемориалу "Танк" (фото)

    Вчера, 28 июля, состоялось заседание очередной 12-ой сессии Лисичанского городского совета под руководством городского головы Сергея Шилина.

    В начале работы сессии присутствующим были продемонстрированы видеоролики и фотографии по фактам нарушения прав человека и пренебрежения к государственным символам, которые происходили 24 июля в Лисичанске у мемориала «Танк».

    Просмотр данных материалов вызвал бурное часовое обсуждение. Депутаты, их помощники, присутствующие эмоционально выражали свое мнение, часть из них периодически покидала зал заседаний, не стеснялась в выражениях. Временами доходило до оскорблений и провокаций. Даже звучали призывы о демонтаже и переплавке мемориала «Танк».

   • Щодо здійснення сезонної виїзної торгівлі

    До уваги суб’єктів господарювання та мешканців міста!

    Виїзна (виносна) торгівля може здійснюватися на ринках, ярмарках, або в інших дозволених для цього місцях.

   • В Лисичанске состоялась 12-я сессия городского совета

    Вчера, 28 июля, в Лисичанске состоялось заседание очередной двенадцатой сессии Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина. В работе сессии приняли участие депутаты и их помощники, городские головы городов Новодружеск и Приволье, руководители структурных подразделений Лисичанского городского совета, коммунальных предприятий, заместитель начальника полиции Юрий Сидорук, начальник управления патрульной полиции Андрей Богуш, представители общественности, СМИ.

   • Анонс культурних заходів з 01 по 07 серпня

    anons 13 серпня о 19.00 на площі біля Палацу культури ім. В.М. Сосюри відбудеться ігрова програма «Літні дивацтва».

    5 серпня о 12.00 бібліотека-філія № 9 запрошує на енциклопедичний час «Володимир Леонтович: письменник, громадський діяч, член Центральної Ради».

    6 серпня

    — о 10.00 бібліотека-філія № 8 запрошує на казковий вернісаж «У барвах літнього читання»;

    — о 10.00 у сквері біля заводу ГТВ пройдуть літні читання «Літо в сквері».

   • 09.08.2016 заканчивается срок подачи

    - отчета о суммах налоговых льгот за II квартал 2016 г.;

    - декларации по НДС за II квартал 2016 г плательщиками, у которых налоговый период равен календарному кварталу; 

    - декларации по налогу на прибыль за полугодие 2016 г. плательщиками, у которых налоговый период равен кварталу;

    - расчета части чистой прибыли (дохода), подлежащей уплате в госбюджет государственными унитарными предприятиями и их объединениями, за полугодие 2016 г.;

    - декларации плательщика единого налога – физическими лицами – предпринимателями за полугодие 2016 г. физическими лицами – единщиками III группы;

    - декларации плательщика единого налога III группы (юридическими лицами) за полугодие 2016 г. юридическими лицами – единщиками III группы;

    - расчета сумм дохода, начисленного (уплаченного) в пользу физических лиц, и сумм удержанного с них налога (ф. № 1ДФ) за II квартал 2016 г.;

    - декларации экологического налога за II квартал 2016 г.;

    - декларации по рентной плате за II квартал 2016 г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному кварталу;

    - декларации по туристическому сбору за полугодие 2016 г.;

    - декларации сбора за места для парковки транспортных средств за полугодие 2016 г.

    Государственная налоговая инспекция в г. Лисичанске  

   • З початку року платники податків Лисичанського регіону направили до бюджету 7 996,5 тис.грн.військового збору

       p8050077
    «Таку суму надходжень спрямовано до державного бюджету протягом першого півріччя поточного року. Це перевищує минулорічні показники відповідного періоду майже на 171,2 тис.грн. або  на 2,2 %».-про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у  м. Лисичанську Сергій Макаренко.

   • Переписка с ГФС: что делать, если налоговая прислала письменный запрос

       ГНИ в г. Лисичанске сообщает: об основаниях для направления субъекту хозяйствования запроса о предоставлении информации, а также требованиях к его оформлению.Направление запросов контролирующими органами регламентировано ст. 73 Налогового кодекса Украины и постановлением Кабинета Министров Украины от 27 декабря 2010 г. № 1245 "Об утверждении Порядка периодического предоставления информации органам государственной налоговой службы и получения информации указанными органами по письменному запросу".

   • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 13 млн. грн. ПДВ

    image
    «Завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків, за перше півріччя поточного року до державного бюджету було спрямовано 12,8 млн. грн. податку на додану вартість, з яких 0,3 млн. грн. перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами – підприємцями» - про це повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова.

   • Депутати підтримали звернення народного депутата України Сергія Дунаєва

    Вчора, 28 липня, під час засідання чергової 12-ої сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення народного депутата України Сергія Дунаєва до Голови Верховної ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Гарбуза Ю.Г. щодо сприяння в розгляді питання виділення грошових коштів за рахунок державного бюджету для виплати грошової компенсації громадянам м. Лисичанська, які втратили власне житло та розробити порядок надання такої компенсації.

    Текст звернення додається

   • Более 1 млрд. 250 млн. грн. ЕСВ перечислили в бюджет плательщики Луганщины

       ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в январе-июне текущего года, по оперативным данным, предприятия и предприниматели Луганской области уплатили в бюджет 1 млрд. 250 млн.грн. единого социального взноса на общеобязательное государственное социальное страхование.

   • Свыше 835 млн. грн. перечислила в госбюджет Луганская таможня ГФС

       ГНИ в г. Лисичанске сообщает: с начала текущего года Луганская таможня ГФС пополнила государственную казну Украины на 835,4 млн. грн.  Только в первой половине         июля от Луганской таможни в государственный бюджет поступило 30,9 млн. грн. 

   • В Лисичанске чествовали работников торговли

    Сегодня, 29 июля, накануне профессионального праздника Дня работников торговли, который отмечается в этом году 31 июля, городской голова Сергей Шилин поздравил представителей торговли нашего города и пожелал крепкого здоровья, благополучия, успехов, добра и удачи.

   • Почти 79 млн. грн. единого налога получили от предпринимателей – упрощенцев местные громады Луганщины

       ГНИ в г. Лисичанске сообщает: основная часть поступлений единого налога, а это больше 46,5 млн. грн., уплачена физическими лицами - предпринимателями, которые работают в условиях упрощенной системы налогообложения, и сельскохозяйственными товаропроизводителями - свыше 23 млн. грн. В сравнении с І полугодием 2015 года поступления увеличились почти на 13,5 млн. грн. и 11 млн. грн. соответственно.

   • Аудиторы фискальной службы Луганщины доначислили нарушителям законодательства более 6,6 млн. грн.

       ГНИ в г. Лисичанске сообщает: за январь-июнь 2016 года аудиторы фискальной службы Луганской области доначислили к уплате в бюджет 6 млн. 657 тыс. грн. предпринимателям, которые нарушили действующее налоговое законодательство.

   • Уважаемые работники торговли и общественного питания от всей души поздравляем Вас с вашим профессиональным праздником

    Сегодня трудно представить себе нашу жизнь без сферы торговли и услуг, которая формирует среду комфорта и благополучия, развивает партнерство производителей и торговых сетей, удовлетворяет насущные потребности населения.

    Главный капитал любой отросли — это ее работники: знающие и неравнодушные люди, по-настоящему любящие свое дело. Внимание и доброжелательность к людям, компетентность и профессионализм работников торговли и общественного питания — всегда будет визитной карточкой Лисичанска.

    Также хочется поблагодарить ветеранов отрасли, которые отдали десятки лет своей работе, а сейчас являются опытными наставниками. Примите самые искренние слова благодарности за добросовестный труд, преданность своему делу.

    От вашей слаженной деятельности зависит высокий уровень культуры обслуживания и хорошее настроение жителей города. Крепкого всем здоровья, благополучия, успехов, добра и удачи! Пусть наградой за ваш нелёгкий труд станет признание покупателей — добрые слова и благодарные улыбки в ваш адрес!

    Городской голова Сергей Шилин,

    Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

   • Депутати Лисичанської міської ради підтримали звернення про необхідность введення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги

    Вчора, 28 липня, під час засідання чергової 12-ї сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення щодо необхідності введення мораторію підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

    Текст звернення додається:

   • Сегодня - День Крещения Киевской Руси-Украины

    День крещения Киевской Руси — Украины — государственный праздник, который отмечается в нашей стране с 2008 года. Он приходится на 28 июля — день, когда православная церковь чтит память святого равноапостольного князя Владимира — крестителя Киевской Руси.

    Впервые новый праздник в Украине отметили в 2007 году — неофициально. Но уже в июле 2008-го вышел Указ Президента об учреждении государственного праздника «День крещения Киевской Руси — Украины». В этот год празднования оказались особенно масштабными в связи с юбилейной датой — 1020-летием крещения Киевской Руси.

    Этот праздник отмечаем в день Святого Владимира — одного из основателей и покровителей нашей государственности. Для украинцев этот день означает несколько принципиальных понятий. Это — преемственность тысячелетней истории Украины, нашей нации и государства. Это — неделимость Украинского народа и его единство вокруг идеи сильного государства и веры. Это — соборность всех украинцев и всех украинских земель вокруг родной государственной и духовной столицы — Киева. Это — единство нашего государственного и духовного начала.

   • До відома інвалідів та інших осіб, що потребують забезпечення протезами нижніх кінцівок

    27.07.2016 в управління праці та соціального захисту населення відбувся плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд».

   • Соціальне підприємництво (програма wnisef)

    WNISEF та АТ «Ощадбанк» оголошують про початок взаємодії за програмою доступного кредитування соціальних підприємств від 5% річних!

    Мета програми

    • · підтримка соціальних підприємств малого бізнесу шляхом надання кредитів на економічно привабливих умовах;
    • · cприяння підвищенню зайнятості населення та створенню нових робочих місць;
    • · підвищення якості та ефективності надання соціальних послуг соціально незахищеним верствам населення.

    Суть продукту

   • Сергей Шилин поздравил семью переселенцев с бриллиантовой свадьбой

    Сегодня, 27 июля, 60 лет совместной жизни празднует семья переселенцев Сильвиструк из Горловки.

    С бриллиантовой свадьбой Дмитрия Ивановича и Лидию Михайловну поздравили городской голова Сергей Шилин и его заместитель Максим Головнев. Также к поздравлениям присоединились председатель уличного комитета поселка ш-ты Матросская Надежда Холодова и предприниматель Юрий Персий.

    Сергей Иванович пожелал семейной паре долгих лет жизни, здоровья, оптимизма и мирного неба над головой, а также вручил цветы и памятные сувениры.

   • В Лисичанском территориальном центре прошло мероприятие к 1028-летию Крещения Киевской Руси

    Провозглашение христианства в качестве государственной религии (по византийскому образцу) является одной из важнейших вех в истории Украины. Ежегодно с 2008 года в честь этого события 28 июля отмечается праздник День крещения Киевской Руси.

   • 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

    30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини. Незважаючи на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми — криміналізацією злочину в національному законодавстві — прийняття та виконання соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, проблема торгівлі людьми залишається актуальною і це негативне явище має стійкі тенденції до поширення, особливо зараз, коли Україна опинилася у військовому конфлікті.

    З огляду на вищевикладене відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради в котре нагадує, що при відділі діє «гаряча лінія» з попередження торгівлі людьми, а також для звернень громадян, які постраждали внаслідок трудового або сексуального насильства (тел.: 73543, 72939).

   • Пам'ятка учасникам АТО

    Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО

   • Детский дорожно-транспортный травматизм и его профилактика

    Детский дорожно-транспортный травматизм (ДТТ) является проблемой всего нашего общества. Он в десятки раз превышает травматизм в других странах. В связи с этим возникает срочная необходимость в обучении детей правилам безопасного поведения на дорогах и транспорте, что может уменьшить тяжелые последствия от попадания их в дорожно-транспортные происшествия (ДТП).

   • Міський голова Сергій Шилін звернувся до керівників правоохоронних органів України з приводу порушення прав людини

    Останнім часом почастішали випадки вандалізму щодо пам’ятників історії у нашому місті. Так, черговий випадок стався в ніч з 23 на 24 липня 2016 року, вкотре був розмальований меморіал «Танк» — пам’ятник захисникам та визволителям міста Лисичанська від нацистських загарбників у Другій світовій війні, який є об’єктом культурної спадщини. Таке ж протиправне діяння щодо цього меморіалу було скоєно у листопаді 2015 року, однак жодних наслідків щодо притягнення до відповідальності винних осіб не відбулося, незважаючи на звернення до правоохоронних органів з боку ветеранських організацій міста та відділу культури міської ради.

   • Перекраска мемориала "Танк" в Лисичанске (видео)

    ТРК “Акцент”

   • С 1 июля 2016 на таможнях проводится фото и видеофиксация

       ГНИ в г. Лисичанске напоминает: с 1 июля 2016 года вступило в силу Постановление Кабинета Министров Украины от 8 июня 2016 г. № 370, которым утвержден Порядок, определяющий процедуру осуществления фото -  видеофиксации таможенных и других формальностей, проводимых контролирующими органами в отношении товаров и транспортных средств, перемещаемых через таможенную границу Украины.

   • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад 4 млн. грн. плати за землю

    «За перше півріччя 2016 року до місцевого бюджету надійшло 4,6 млн. грн. плати за землю. Із загальної суми  3,4 млн. грн. надійшло від платників податків - юридичних осіб та 1,2 млн.грн. -  від фізичних.    

    На сьогодняшній день, надходження плати за землю  перевищили минулорічні на 0,7 млн.грн.» - про це повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

   • Платники єдиного податку поповнили місцевий бюджет Лисичанського регіону більше ніж на 5 млн.грн.

     «За перше півріччя 2016 року, юридичні та фізичні особи – підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 5234,8 тис грн. єдиного податку. Це на 1625,2 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року» - про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Управління податків і зборів з фізичних осіб  ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник.

   • Оголошується конкурс для груп активних громадян на участь у візитах по обміну досвідом

     

    Проект ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» оголошує конкурс для груп активних громадян на участь у візитах по обміну досвідом на тему: «Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом знизу догори»

    Мета конкурсу: відібрати групи активних осіб (не менш ніж по 15 осіб в одній групі) з громад Луганської та Донецької областей для участі у візитах по обміну досвідом на «Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом знизу догори» в межах двох областей.

   • В Лисичанске отметили вторую годовщину освобождения от незаконных вооруженных формирований (фоторепортаж)

    Дата 24 июля останется не только в летописи города, но и в сердцах его жителей. Уже два года над Лисичанском мирное небо. За это время город вернулся к привычной жизни, было многое сделано по восстановлению разрушенной инфраструктуры, и главным условием возрождения Лисичанска стал мир. К сожалению, за возвращение нашего города к мирной жизни заплачена очень высокая цена — человеческие жизни. И радость мира соединилась в наших сердцах со скорбью по погибшим — и воинам, и мирным жителям. Горожане с болью вспоминают события 2014 года и, отдавая дань памяти погибших, мечтают об одном — чтобы эти трагические события никогда не повторились, чтобы были мир и согласие на нашей земле и в наших душах.

   • Про затвердження переліку історичних державних найменувань

    Розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2016 року № 479-р «Про затвердження переліку історичних державних найменувань»

    Відповідно до частини п’ятої статті 16 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» затвердити перелік повних та скорочених історичних державних найменувань, які забороняється використовувати у найменуваннях юридичних осіб приватного права, згідно з додатком.

   • Годовщина со дня рождения генерала В.Потапенко (видео)

    Сюжет ТРК Акцент. Возложение приурочено к 120-й годовщине со дня рождения Владимира Потапенко — командира 279-й Гвардейской Лисичанской стрелковой дивизии, первого Почетного гражданина Лисичанска.

   • Новое оборудование для медицины Лисичанска (видео)

    ТРК “Акцент”

   • Память героев-освободителей не меркнет с годами

    Сегодня, 25 июля, народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин, заместитель городского головы Андрей Якимчук, руководители Лисичанской городской организации ветеранов Юрий Положенцев и Союза ветеранов Афганистана Вадим Черемин возложили цветы к могиле генерал-майора Владимира Степановича Потапенко.

   • Меморіалу "Танк" повернуто колір, притаманний бойовій техніці років Другої світової війни

    Рисунок1Вчора, 24 липня, невідомими особами був перефарбований пам’ятник захисникам і визволителям м. Лисичанська «Танк». Тим самим об’єкт культурної спадщини зазнав осквернення, про що були повідомлені правоохоронні органи.

    25 липня міською владою були вжиті заходи з приведення пам’ятника до первинного вигляду.

    Вважаємо такого роду факти неприпустимими у цивілізованому громадянському суспільстві і закликаємо всіх до дотримання законності, правопорядку та бережливого ставлення до історичної пам’яті народу.

    Відзначимо, що за кошти, виділені на перефарбування танку, можна було пофарбувати 1 під’їзд житлового будинку.

   • У терцентрі відбувся святковий захід

    «Нам пісня життя звеселяє» під такою назвою, 22 липня в Лисичанському територіальному центрі, відбувся захід за участю ансамблю підопічних «Непоседы».

   • Солнечный загар - польза или вред

    Солнце — гарант здоровья, одно из важнейших лекарств, издавна известных человеку. Благодаря его лучам на Земле существует жизнь. Солнечный свет необходим человеку, его влияние на наш организм огромно.

    Каждый человек нуждается в ежедневном 15-минутном воздействии ультрафиолетовых лучей, чтобы в коже образовалось столько витамина Д, сколько его необходимо для поддержания здоровья. Солнечный загар способствуют укреплению иммунной системы, повышает умственную и физическую работоспособность и помогает бороться с депрессией. Солнечный загар активизирует многие процессы, происходящие в организме: дыхание, обмен веществ, кровообращение и деятельность эндокринной системы.

    Однако избыток ультрафиолета вреден и может спровоцировать ряд заболеваний кожи и внутренних органов. Сам по себе солнечный загар не вреден, однако он часто проходит через стадию солнечного ожога, а он очень вреден. Злокачественные образования на коже — самое опасное последствие неумеренного пребывания на солнце.

   • Оголошується конкурс на надання послуг радника з кадрових питань у проект ПРООН

    Радник з кадрових питань у проект ПРООН

    В рамках проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах» з підтримки 15 великим і малим містам Донецької та Луганської областей у вигляді малих грантів програми обміну для зміцнення організаційних структур місцевих рад таких міст (Програма обміну), що реалізується за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, Лисичанська міська рада та Українська асоціація районних та обласних рад (далі — УАРОР) оголошують конкурс на надання послуг радника з кадрових питань.

    Технічне завдання для радника з кадрових питань, а також умови оплати послуг радника визначені в додатку до цього оголошення.

   • Оголошується конкурс на надання послуг експерта з питань управління багатоквартирним будинком у проект ПРООН

    Експерт з питань управління багатоквартирним будинком у проект ПРООН

    В рамках проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах» з підтримки 15 великим і малим містам Донецької та Луганської областей у вигляді малих грантів програми обміну для зміцнення організаційних структур місцевих рад таких міст (Програма обміну), що реалізується за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, Лисичанська міська рада та Українська асоціація районних та обласних рад (далі - УАРОР) оголошують конкурс на надання послуг експерта з питань управління багатоквартирним будинком.

    Технічне завдання для експерта з питань управління багатоквартирним будинком, а також умови оплати праці такого експерта визначені у додатку до цього оголошення.

   • Анонс культурних заходів з 25 по 31 липня

    25 липня о 12.00 в бібліотеці-філії для № 10 відбудеться поетичний реквієм «В ім’я пам’яті солдата — переможця», присвячений Дню визволення м. Лисичанська від незаконних озброєних формувань.

    26 липня об 11.00 ПК «Діамант» запрошує на перегляд фільму та інформаційну годину «Сказание о крещении Киевской Руси», присвячені Дню Хрещення Київської Русі — України.

    27 липня

    — об 11.00 центральна бібліотека запрошує на перегляд та обговорення українського кіно у відео залі патріотичного фільму «Хрещення Київської Русі — України», присвячений Дню Хрещення Київської Русі — України;

    — о 14.00 у бібліотека-філія № 2 запрошує на тематичний вечір «Пам’ять заради майбутнього»

   • Податківці нагадують про електронні сервіси для платників податків

       ДПІ у м. Лисичанську нагадує: для якісного обслуговування платників податків на головній сторінці офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби України (електронна адреса: sfs.gov.ua) функціонують електронні сервіси:    «Електронний кабінет платника податків» – це персональне автоматизоване робоче місце платника, за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді та переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків) у режимі реального часу;

   • Задекларировали 380 млн. грн. доходов граждане Луганской области

        ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в текущем году во время кампании декларирования жители Луганщины подали в органы фискальной службы около 16 тыс. деклараций об имущественном состоянии и доходах. Общая сумма задекларированного дохода составила почти 380 млн. грн., что на 20 млн. грн. или 5% больше, чем в прошлом году. Активно декларировали свои доходы жители Северодонецка, Сватово и Лисичанска. Сумма налога на доходы физических лиц, самостоятельно определенных гражданами к уплате в бюджет, составила 16,2 млн. грн., что на 4,2 млн. грн. или 35% превысило аналогичный показатель 2015 года. Что касается структуры доходов, то большая часть из них - доходы, полученные от продажи сельхозпродукции,: 11515 деклараций, предоставления недвижимого имущества в аренду - 159 деклараций, наследства или подарков - 148 деклараций, продажи движимого или недвижимого имущества - 111 деклараций, иностранных доходов - 24 декларации. Кроме этого, по итогам кампании декларирования-2016 более 800 граждан воспользовались правом на получение налоговой.

   • Если ошибочно выписали и зарегистрировали две налоговые накладные

       ГНИ в г. Лисичанске сообщает: плательщикам НДС что делать, если составлены две налоговые накладные на одну операцию по поставке товаров или услуг и зарегистрированы в ЕРНН.  С целью исправления допущенной ошибки, плательщик имеет право составить расчет корректировки к ошибочной (второй) налоговой накладной. При этом в поле "Дата составления" указывается дата, на которую была обнаружена ошибка по лишней налоговой накладной, а в графе 2 следующего расчета указывается: "Исправление ошибки". Налоговики обращают внимание на то, что в соответствии с п. 22 Порядка заполнения налоговой накладной, утвержденного приказом Министерства финансов Украины от 31.12.2015р. №1307, такой расчет корректировки подлежит регистрации в ЕРНН получателем товаров / услуг, если предусматривается уменьшение суммы компенсации стоимости товаров / услуг их поставщику.

   • Состояние борьбы с контрабандой и нарушениями таможенных правил

       ГНИ в г. Лисичанске сообщает: Луганской таможней ГФС в I полугодии 2016 года возбуждено 39 дел о нарушении таможенных правил на сумму почти 400 тыс. грн., из которых по 25 делам реально изъяты предметы правонарушения на сумму более 327 тыс. грн.

   • С начала года установлены 74 нарушения законодательства, регулирующего оборот подакцизных товаров, органами ГФС Луганщины

       ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в течение января - июня 2016 года сотрудниками ГУ ГФС в Луганской области проведены 74 проверки субъектов хозяйствования по соблюдения действующего законодательства по регулированию производства и обращения спирта этилового, коньячного и плодового, алкогольных напитков и табачных изделий. В ходе проведенных проверок установлены 74 нарушения законодательства, регулирующего оборот подакцизных товаров, из которых 21 - за безлицензионную торговлю подакцизными товарами. В целом, по результатам проведенных проверок доначислено 821 тыс. грн. Кроме того, с начала года изъято из незаконного оборота товаров подакцизной группы на сумму 2 млн. 234 тыс. гривен.

   • Для получения услуг электронной цифровой подписи изменены формы регистрационных документов

    ГНИ в г. Лисичанске сообщает: с 1 июля 2016 вступили в силу новые формы регистрационных документов для получения услуг электронной цифровой подписи, утвержденные приказом Информационно-справочного департамента ГФС Украины от 16.06.2016 №94 «О внесении изменений в приказ ИСД ГФС от 17.02.2015 №15».

   • Среди оформленных таможенных деклараций в Луганской области - 100 процентов электронных

       ГНИ в г. Лисичанске сообщает: за 6 месяцев 2016 года Луганской таможней ГФС оформлено 4 тыс. 763 таможенные декларации в электронном виде, что составляет 100% от всего объема. В общем количестве деклараций экспортные составляют 2 тыс. 447 экземпляров, импортные - 2 тыс. 310, транзитные - 6 деклараций.

   • Когда плательщики единого налога должны применять РРО

        ГНИ в г. Лисичанске напоминает: в соответствии с пунктом 296.10 статьи 296 Налогового кодекса Украины регистраторы расчетных операций не применяются плательщиками единого налога второй и третьей групп (физические лица - предприниматели) независимо от выбранного вида деятельности, объем дохода, которых в течение календарного года не превышает 1 млн. гривен. В случае превышения в календарном году объема дохода свыше 1 млн. гривен применение регистратора расчетных операций для такого плательщика единого налога является обязательным. Применение РРО начинается с первого числа первого месяца квартала, следующего за возникновением такого превышения, и продолжается в последующих налоговых периодах в течение действия свидетельства плательщика единого налога.

   • Плательщики Луганщины направили более 192 млн. грн. военного сбора на поддержку украинской армии

       ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в январе-июне текущего года в государственный бюджет плательщики Луганской области перечислили почти 57 млн. грн. военного сбора. Всего же с момента введения этого налога от Луганщины в госказну поступило 192 млн.грн. Напомним, военный сбор введен с августа 2014 года. Его ставка составляет 1,5% от объекта налогообложения. Плательщиками сбора являются физические лица-резиденты, которые получают доходы, как в Украине, так и за ее пределами, физические лица-нерезиденты с доходами в Украине, а также налоговые агенты.

   • Подолання корупції – спільна мета

    Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можно по телефону (044) 284-00-07 (“Пульс”).                  

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • “ПУЛЬС» - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

    «Пульс» - це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), який працює за принципом call-back – фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07. 

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • За счет местного бюджета в учреждения здравоохранения Лисичанска закуплено современное оборудование

    Сегодня, 22 июля, городской голова Сергей Шилин, заместитель городского головы Максим Головнев, начальник территориального медицинского объединения Григорий Старченко с рабочим визитом посетили учреждения здравоохранения Лисичанска.

    В городе за счет бюджетных средств реализованы следующие проекты здравоохранения. 

    В Лисичанское родильное отделение приобретены аппараты искусственной вентиляции легких у новорожденных, которые позволят получить более полную картину состояния механики дыхания, эффективности газообмена и деятельности сердечнососудистой системы. Также приобретен аппарат искусственной вентиляции легких взрослых, что обеспечивает нормальные условия при длительной искусственной вентиляции легких.

   • Про факти виплати зарплати «в конвертах» - по телефону довіри

    Про відомі Вам факти роботи неоформлених працівників на підприємствах та у приватних підприємців, а також про факти виплати заробітної плати «в конвертах» можна повідомити по телефону довіри ДПІ у м. Лисичанську: 7-02-66 або 7-10-36.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Економте свій час – обирайте електронну звітність!

     За консультаціями по питанню надання податкової звітності в електронному вигляді, заключення договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатись до податкової інспекції м. Лисичанська, за адресою: вул. Свердлова,347; каб.2,40 або за телефоном: 4-27-47.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     

   • Утвержден двенадцатый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

    clip_image001Сегодня, 22 июля, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина был утвержден двенадцатый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

   • Увага! Розпочато конкурс ПРООН на здобуття грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності.

    Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській, Луганській, Донецькій областях, місті Києві та місцеве населення Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Уряду України територій) взяти участь у конкурсі на здобуття грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності.

    Мета конкурсу — поліпшити життя внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей шляхом підтримки підприємницької діяльності та малого бізнесу.

    Конкурс грантів для підприємницької діяльності адмініструє благодійний фонд «Творчий центр ТЦК»

    Грантова підтримка надається на започаткування та/чи відновлення, розширення підприємницької діяльності та малого бізнесу.

   • Алгоритм дій для абітурієнтів

    Які мають атестат про повну загальну середню освіту державного зразка, але не проходили зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році

    Подати документи до приймальної комісії ВНЗ з 11.07.2016 до 26.07.2016 р. (для вступу на денну форму навчання за кошти держбюджету), до 18.09.2016 р. (для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб).

   • 29 июля заканчивается срок уплаты

    •  юридическими лицами авансового взноса по налогу на недвижимое имущество, отличное от земельного участка, за II квартал 2016 г.;
    • — юридическими лицами взноса по транспортному налогу за II квартал 2016 г.;
    • — НДС за июль 2016 г. плательщиками, которые уплачивают его ежемесячно;
    • — платы за землю за июль 2016 г.;
    • — единого налога плательщиками единого налога IV группы за II квартал 2016 г.;
    • — акцизного налога за июль 2016 г.;
    • — рентной платы за июль 2016 г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному месяцу.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • 28 июля заканчивается срок уплаты

    единого взноса за июль 2016 г. горными предприятиями.

    Государственная налоговая инспекция

   • 25 июля заканчивается срок

    финансовой отчетности за полугодие 2016 г. в органы статистики:

    • — баланса (отчета о финансовом состоянии);
    • — отчета о финансовых результатах (отчета о совокупном доходе);
    • — финансового отчета субъектов малого предпринимательства;
    • — упрощенного финансового отчета субъектами малого предпринимательства.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • Інформація щодо діяльності Лисичанської місцевої прокуратури за 1 півріччя 2016 року.

    Керівництвом місцевої прокуратури вжито низку організаційно-практичних заходів, спрямованих на забезпечення ефективного виконання визначених законом функцій і завдань з урахуванням законодавчих змін.

    Всього протягом 2016 року проведено 3 спільні оперативні наради керівників правоохоронних органів з питань стану запобігання та протидії корупції, створено 3 міжвідомчі робочі групи з метою покращення організації роботи правоохоронних органів з вказаних питань, проведено 1 спільне семінарське заняття з питань розкриття та розслідування корупційних злочинів.

    Вжиті заходи певною мірою сприяли забезпеченню законності та боротьбі зі злочинністю на піднаглядній території.

   • Особливості подання документів до освітнього центру "Донбас - Україна"

    Документи треба подавати особисто.

    Факт проживання на території, де здійснюється АТО, підтверджується штампом в паспорті про місце реєстрації в населеному пункті відповідно до затвердженого переліку.

   • Інформація про роботу освітніх центрів "Донбас - Україна" в Луганській області

    Роботу освітніх центрів «Донбас — Україна» в Луганській області організовано у наступних вищих навчальних закладах:

    1. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля — приймальна комісія та освітній центр «Донбас — Україна» працюють у м. Сєвєродонецьку на базі університету та середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11.

    2. Луганський національний університет імені Тараса Шевченко — приймальна комісія та освітній центр «Донбас — Україна» працюють у м. Старобільську на базі університету та Старобільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

   • До уваги випускників із зони АТО, які не мають атестата про середню освіту державного зразка та не складали ЗНО - 2016

    Випускники 2016 року та минулих років, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції та населені пункти, які розташовані на лінії зіткнення, згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місце проживання яких є територія проведення антитерористичної операції» мають можливість отримати документ про повну загальну середню освіту за спрощеною процедурою на базі освітнього центру «Донбас — Україна» при обраному вищому навчальному закладі та вступити на обрану спеціальність до вищого навчального закладу без сертифікатів ЗНО за результатами вступних іспитів.

   • На Луганщині триває вступна кампанія - 2016

    11 липня 2016 року на Луганщині стартувала вступна кампанія. На території області, підконтрольній українській владі, здійснюють освітню діяльність 17 вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та 7 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

   • Затверджено показник середньої зарплати за травень 2016 року

    Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 4370 гривень 92 копійки, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнта заробітної плати за травень 2016 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

    Посилання на офіційний сайт Урядового порталу http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249188728&cat_id=244277212

   • Інформація щодо державної допомоги інвалідам за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів

    Назва державної допомоги Призначення Отримувач Розмір допомоги
    Фізкультурно-спортивна реабілітація

    Створення умов для занять фізичною
    культурою і спортом

    Луганський регіональний центр з фізичної культури та спорту «Інваспорт» для проведення заходів фізично-спортивної реабілітації Фактична вартість курсу фізкультурно-спортивної реабілітації
   • Інформація від Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів щодо механізмів заохочення роботодавців до створення робочих місць для людей з інвалідністю

    Назва державної допомоги Призначення Отримувач Розмір допомоги
    Безвідсоткова цільова позика (строк повернення до 3-х років) Постанова КМУ № 70 від 31.01.2007р. Створення робочих місць для працевлаштування інвалідів. Робоче місце не може бути скорочено протягом 3-х років з дати завершення виконання умов договору про надання позики Роботодавці (підприємства, організації, фізичні особи), які виконали норматив працевлаштування інвалідів (сплатили адміністративно-господарську санкцію) Визначає відділення Фонду на підставі наданих роботодавцем техніко-економічних обґрунтувань. Обов’язкова наявність ліквідної застави. Строк повернення до 3-х років
   • До уваги власників земельних ділянок сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв)

    На сьогодні в Україні заборонено купівлю-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв), визначених підпунктами «а» та «б» пункту 15 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України.

   • Засідання виконкому відбулося в Лисичанську

    Вчора, 19 липня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради.

    Члени виконкому розглянули матеріали про будівництво і архітектуру, про опіку і піклування, про облік і розподіл житла.

    Більш детально було розглянуто питання про хід виконання рішення виконавчого комітету від 06.08.2011р. № 347 «Про забезпечення дотримання житлових прав дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа».

   • Дети и алкоголь

    В наше время никого не удивишь словами «пьющий подросток», «детский алкоголизм». Каждый из нас видел сидящую во дворе компанию молодых ребят с бутылками пива и сигаретами в руках, эта картина стала привычной.

    Что является причинами возникновения детского алкоголизма? В первую очередь большое влияние на подростка оказывает семья и общество, в котором он находится. Дети берут пример со своих родителей. Во время праздников и простых застолий, видя родителей с рюмкой в руках, дети стараются подражать им. В детском сознании алкоголь начинает ассоциироваться с весельем. Еще одной причиной является желание ребенка выглядеть взрослым. Этим по мнению подростка, является курение и распитие спиртных напитков. Влияние друзей, непосредственно играет большую роль, по мнению подростка нельзя отказать другу, в такой казалось бы безобидной просьбе «выпить пару рюмок», которая ни к чему хорошему не может привести.

   • Зниження податкового тиску в частині внесення змін в порядок нарахування пені та штрафних (фінансових) санкцій

    ДПІ у м. Лисичанську нагадує: Законом України від 17 липня 2015 року № 655-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків» (далі — Закон № 655), який набрав чинності з 01.09.2015, були внесені зміни до Податкового кодексу України (далі — Кодекс), зокрема, стосовно порядку нарахування пені при самостійному виявлені платником податку помилок та щодо штрафних (фінансових) санкцій.

   • Розрахунки через платіжний термінал в об'єктах торгівлі обов'язково проводити через касовий апарат

    ДПІ у м. Лисичанську нагадує: розрахунки через платіжний термінал встановлений на господарських об’єктах торгівлі, громадського харчування та послуг обов’язково потрібно проводити через касовий апарат. Це регламентовано п.1 ст.3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (далі — Закон про РРО).

    Отже, суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток), при продажу товарів (наданні послуг) зобов’язані проводити розрахункові операції через РРО. При чому цей же касовий апарат слід зареєструвати в податковій інспекції і перевести у фіскальний режим роботи. Реєстрацію РРО регламентовано Порядком реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що використовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженим наказом Міндоходів України від 28.08.13 р. № 417.

    За не проведення розрахункових операцій через РРО (розрахунку через платіжний термінал), застосовуються штрафні санкції згідно п