Фильтр
 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань надання безоплатних соціальних послуг та соціальних послуг з установленням диференційованої плати

  28 липня відбулося засідання міської комісії з питань надання безоплатних соціальних послуг та соціальних послуг з установленням диференційованої плати під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

  Під час засідання членами комісії було розглянуто 9 заяв від осіб похилого віку та осіб з інвалідністю про надання їм соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 • У міській раді відбувся тренінг щодо процесів розвитку громад в умовах децентралізації

  27 та 28 липня у Лисичанській міській раді відбувся ще один дводенний тренінг за ініціативи Луганського регіонального відділення Асоціації міст України у рамках Проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE) USAID.

  У тренінгу взяли участь спеціалісти структурних підрозділів міської ради, представники Новодружеська, Білогорівської, Вовчоярівської та Малорязанцівської селищних (сільських) рад, громадськість.

 • Пам'ятка учасникам АТО

  Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО

 • У міській раді відбулось позачергове засідання виконкому

  Сьогодні, 27 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому затвердили протокол міської комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 • Між міською радою та Представництвом NRC підписано Меморандум про взаєморозуміння

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін та представниця Норвезької Ради у справах біженців (NRC) Аліса Артюх підписали Меморандум про взаєморозуміння, згідно з яким між міською радою та Представництвом NRC будуть скоординовані зусилля щодо облаштування на території міста станцій санітарної обробки рук з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

 • Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі

  Під такою назвою, 21 та 22 липня, у Лисичанській міській раді пройшов тренінг за ініціативи Луганського регіонального відділення Асоціації міст України у рамках Проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE) USAID.

  У тренінгових заняттях взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, депутати та керівники структурних підрозділів міської ради, голови Новодружеської та Привільської міських рад Андрій Гайдуков та Максим Гура, представники Білогорівської, Вовчоярівської та Малорязанцівської селищних (сільських) рад, громадськість.

 • У міській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 23 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому погодили проєкт міської Програми фінансової підтримки Кінотеатру Дружба на 2020 рік, ухвалили рішення про перерозподіл видатків міського бюджету міста Лисичанськ, передбачених відділу культури та Лисичанській міській раді на 2020 рік та виділили кошти на вшанування військовослужбовців, які звільняли Лисичанськ.

 • Ніхто не уникне законного покарання за посягання на територіальну цілісність та суверенітет України

  24 червня 2015 року співробітниками Служби безпеки України затримано мешканця м. Лисичанськ, колишнього кадрового військовослужбовця ЗС України, який в період квітня-липня 2014 року діяв у складі непередбаченого законом збройного формування так званого «ЛНР».

  Встановлено, що громадянин К. входив до керівного складу одного із підрозділів «ЛНР», що дислокувалось у м. Лисичанськ, організовував захоплення адміністративних будівель та патрулювання бойовиками м. Новодружеськ.

  Окрім того, також приймав безпосередню участь у бойових діях на стороні НЗФ «ЛНР» проти сил антитерористичної операції на території Луганської області.

 • Щодо надання медичної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим

  Про надання медичної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим доповів начальник відділу охорони здоров’я міської ради Ігор Бондаренко вчора, 21 липня, під час чергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради.

  Окреслюючи ситуацію Ігор Валерійович повідомив, що акушерсько-гінекологічна допомога у місті надається у жіночій консультації, пологовому відділенні, гінекологічному відділенні та патології вагітності при Лисичанській багатопрофільній лікарні, яка на цей час працює як опорна лікарня в Луганські області.

 • Відбулось чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

  Сьогодні, 21 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування, про облік та розподіл житлової площі та про забезпечення дотримання житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

 • Про якість води водойм в місцях купання

  Ні спекотна погода, ні бажання освіжитися, ні удавана такою чистою і прозорою вода в найближчому ставку, річці або озері не привід для того, щоб нехтувати елементарними правилами безпеки і не думати про наслідки такого купання.

  За результатами повторних лабораторних досліджень води поверхневих водойм м. Лисичанська вміст у воді лактопозітівніх кишкових паличок перевищує нормативні значення.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 21 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  Під час засідання експертною комісією були розглянуті наступні питання:

  - номенклатури справ на 2020 рік Комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа I-II ступенів № 29 Лисичанської міської ради Луганської області»;

  - описи справ постійного зберігання та справ з кадрових питань наступних установ та організацій: Комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ», ТОВ «Строй-Ленд»;

 • Вода - джерело життя

  За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), щорічно у світі внаслідок вживання питної води низької якості вмирає майже 5 млн. чоловік. Інфекційна захворюваність населення, що пов’язана з водопостачанням, становить 500 млн. випадків на рік. ВООЗ визнає проблему забезпечення населення якісною питною водою головним розділом програм охорони здоров’я людини. Це дає підставу вважати проблему гігієни водопостачання, тобто забезпечення населення доброякісною питною водою, самою актуальною проблемою сучасності, яка вимагає комплексного розв’язання.

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

   Сьогодні, 20 липня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, на якій були розглянуті наступні питання:

  - про формування потреби щодо направлення субвенції з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;

 • У міській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 17 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Рішенням виконкому була створена міська комісія з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та внесено зміни до рішення виконавчого комітету від 03.09.2019 № 420.

 • У міській раді відбулась нарада з питань поширення карантинного бур'яну амброзії полинолистої

  Сьогодні, 15 липня, у міській раді відбулась нарада з питань поширення карантинного бур’яну амброзії полинолистої.

  У заході взяли участь заступник міського голови Андрій Якимчук, начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталій Сахань та спеціалісти управління, начальник управління фітосанітарної безпеки та головний спеціаліст — державний фітосанітарний інспектор відділу карантину рослин Головного управління Дерпродспоживслужби Ігор Ляскевич та Ірина Баштова, очільники комунальних підприємств міста, які відповідають за благоустрій.

 • У міській раді відбулась зустріч ветеранів і учасників АТО/ООС з представниками влади та органів місцевого самоврядування

  Сьогодні, 10 липня, у міській раді відбулася зустріч ветеранів і учасників АТО/ООС з представниками влади та органів місцевого самоврядування.

  У заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, депутати міської ради, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради, начальник відділу Міністерства у справах ветеранів України у Луганській області Сергій Копилов, заступник директора Департаменту масових комунікацій Луганської обласної адміністрації Андрій Зайцев, представники Луганської обласної адміністрації, обласного військового комісаріату та громадських організацій.

 • У міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 7 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

  Окрім того, на черговому засіданні були затверджені рішення по перерозподілу видатків міського бюджету Лисичанська на 2020 рік, передбачених Управлінню з виконання політики міської ради в галузі ЖКХ, відділу охорони здоров’я та відділу освіти міської ради.

 • У Лисичанську відбулась комісія з питань присвоєння назв об'єктам топоніміки міста Лисичанська

  Сьогодні, 3 липня, у міській раді відбулась комісія з питань присвоєння назв об’єктам топоніміки міста Лисичанська.

  Зі вступною промовою виступив міський голова — голова комісії Сергій Шилін, який зазначив основні напрямки роботи комісії та оголосив порядок денний.

  Під час засідання було розглянуто листи Українського інституту національної пам’яті за зверненням громадян щодо перейменування вулиць Стаханова, Маршала Жукова, Карла Маркса, Карла Лібкнехта, Клари Цеткін, Рози Люксембург, Жовтневої, Героїв Сталінграду, Леваневського відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

  Сьогодні, 2 липня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, про встановлення опіки над дитиною, про надання неповнолітній дитині повної цивільної дієздатності, про влаштування дитини в школу-інтернат, про необхідність державної реєстрації народження дитини, про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та про відчуження житла, вирішили винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

 • Соціально-економічне становище Луганської області у січні-травні 2018 року

  Головне управління статистики у Луганській області повідомляє про соціально-економічне становище Луганської області у січні—травні 2018 року (дані наведені без урахування частини тимчасово окупованої території у Луганській області).

  Населення

 • Про проведення комплексної перевірки в Лисичанському міському краєзнавчому музеї

  Без названияВідповідно до графіка проведення перевірок діяльності служб діловодства, експертних комісій та архівних підрозділів юридичних осіб-джерел формування НАФ, вчора, 30 червня, архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності експертної комісії, служби діловодства та архівного підрозділу комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей».

 • Лисичанський пункт європейської інформації

  Європейський Союз сьогодні — один з найбільших торгових ринків світу. Для українського бізнесу євроінтеграція буде дуже позитивним кроком для модернізації економіки, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, надасть сприятливі умови для інвесторів, сформує нові правила ведення бізнесу та сприятиме соціальному та економічному зростанню громадян і держави в цілому.

  Державна служба є ключовим елементом системи державного управляння.

 • Гепатит А

  Основные факты:

  - Гепатит А – это болезнь печени вирусного происхождения, которая может протекать как в легкой, так и тяжелой форме.

  - Вирус гепатита А (HAV) передается при потреблении загрязненных продуктов питания и воды или при прямом контакте с инфицированным человеком.

  - Почти все люди полностью выздоравливают от гепатита А с пожизненным иммунитетом. Однако очень незначительная доля людей, инфицированных гепатитом А, может умереть от молниеносного гепатита.

  - Риск инфицирования гепатитом А связан с отсутствием безопасной воды и плохой санитарией и гигиеной (например, грязные руки).

  - Для профилактики гепатита А имеется безопасная и эффективная вакцина.

 • Щодо необхідності знищення карантинного бур'яну - амброзії полинолистої

  Шкідливість даного бур'яну виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує грунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин.

  Шкідливість амброзії полинолистої цим не вичерпується. У період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання - поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головних болях. Щоб запобігти поширенню амброзії, боротьбу з нею необхідно проводити щорічно до цвітіння і утворення насіння.

 • Щодо необхідності дотримання вимог безпеки дорожнього руху

  Щороку на дорогах України гинуть майже 5 тис. людей, травмуються — близько 40 тис., окрім того, після дорожньо-транспортних пригод (ДТП) понад 100 тис. осіб потребують психологічної реабілітації. Серед усіх країн Європи в Україні найвища смертність на дорогах, причому, окрім людських втрат, ДТП спричиняють значні матеріальні збитки. За оцінками Світового банку, втрати української економіки від ДТП щорічно сягають 5 млрд дол. США.

 • Щодо відключення квартир від мереж централізованого теплопостачання

  Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ доводить до відома громадян, які зверталися до міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення (ЦО) і гарячого водопостачання (ГВП), що рішенням комісії від 24.07.2019 року № 12 розгляд заяв громадян про надання дозволу на відключення квартир від мереж централізованого теплопостачання відтерміновано до моменту вступу в дію Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, який розроблено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

  Начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ В. Сахань

 • Щодо необхідності знищення карантинного бур'яну - амброзії полинолистої

  Шкідливість амброзії полинолистої виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує грунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин.

  Окрім того, у період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання — поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головній болі. Щоб запобігти поширенню амброзії, боротьбу з нею необхідно проводити щорічно до цвітіння і утворення насіння.

 • 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми 30 липня

   30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, започаткований та затверджений резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 18 грудня 2013 року № A / RES / 68/192 з метою підвищення обізнаності суспільства про торгівлю людьми та об’єднання зусиль країн всього світу щодо виявлення і боротьби зі злочинною діяльністю в цьому напрямку.

  Торгівля людьми - це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у XXI ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.

 • У Лисичанську визначено переможців конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів середньої освіти

   6 липня 2021 року, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка, відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів середньої освіти.

  Одинадцять кандидатів на посаду керівників 9 закладів освіти пройшли три етапи конкурсного відбору:

  • перевірка знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти шляхом письмового тестування;
  • перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
  • публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.
 • Про продовження строку виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг в період карантину

   Відповідно до п. 5 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 (далі — Порядок), у разі коли закінчення поточного шестимісячного строку виплати грошової допомоги відбулося в період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня відміни карантину, строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжується на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення особи до управління.

 • Відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

   Сьогодні, 14 липня, відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на якому розглянуто 69 заяв внутрішньо переміщених осіб щодо призначення (відновлення) всіх видів державної соціальної допомоги.

  За результатами розгляду заяв та наданих документів комісією прийняті рішення щодо призначення соціальних виплат 62 заявникам, відмовлено — 7 заявникам.

 • Щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

  Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям — щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім’ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

  Малозабезпечена сім’я — сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний дохід нижчий, ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

  Державна соціальна допомога призначається на шість місяців.

  Розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між рівнем забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом.

 • Проведено автоматичне призначення житлових субсидій з травня 2021 року без звернення громадян

   Наприкінці червня проведено перепризначення житлових субсидій в автоматичному режимі (без звернення громадян) для домогосподарств, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 р. № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій».

  До автоматичного розрахунку потрапило понад 9 тисяч справ одержувачів житлової субсидії, з яких призначено субсидію на неопалювальний сезон:

  • — з результативною сумою (більше 0,00 грн.) — 4331 домогосподарству;
  • — з сумою, яка дорівнює 0,00 грн. — 3281 домогосподарству.

   

 • Щодо виплати державних допомог, компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування та допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за рахунок коштів державного бюджету

   Станом на 08.07.2021 року управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації перераховані в повному обсязі кошти у загальній сумі 11 489,5 тис. грн., які надійшли з державного бюджету на виплату одержувачам за липень 2021 року:

  державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення — 11 368,0 тис. грн.;

  компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи — 121,4 тис. грн.;

  допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи — 0,1 тис. грн.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за июнь 2011 года

   

   

   

   

   

 • Оздоровлення та відпочинок дітей у 2021 році

   Направлення на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія» здійснюється відповідно до Положень, затверджених Наказами Мінсоцполітики від 02.06.2020 №№ 358, 359.

  Дитина забезпечується путівкою за рахунок державних коштів до зазначених дитячих центрів оздоровлення та відпочинку один раз на рік за умови, що путівка за рахунок коштів місцевого бюджету не надавалась їй у поточному році.

  Путівки до дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія» надаються безоплатно або з частковою оплатою у розмірі 20%, 30% та 50% вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють), за попередньо визначеним Мінсоцполітики розподілом.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 6 месяцев 2011 года

   

   

   

   

   

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за июнь 2013 года

   

   

   

   

   

 • Відділ культури Лисичанської міської ради оголошує конкурсний добір на посади

  • директора комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система»
  • директора комунального закладу «Лисичанський міський Палац культури»
  • директора комунального закладу «Палац культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська»
  • директора комунального закладу «Лисичанський Палац культури «Діамант»
  • директора комунального підприємства «Кінотеатр «Дружба»
  • Долги населения – актуальный вопрос

   В работе жилищно-коммунального хозяйства одним из основных проблемных вопросов были и остаются долги населения. На сегодняшний день суммарный долг жителей города только за услуги ЖЭКов составляет порядка 8 млн. 733 тыс. грн.

   По указанию городского головы, лисичанские коммунальщики ведут активную работу по погашению долгов: проводится разъяснительная работа, населению предлагается ряд вариантов погашения задолженности, ведется исковая работа.

  • В Україні буде створено Єдину Помісну Православну Церкву

   Вселенський православний патріарх Варфоломій зробив історичну заяву. Об’єднання українських православних в єдину церкву практично вирішене!

  • О работе коммунальных предприятий города за I полугодие 2011 года

   За I полугодие 2011 г. за средства, выделенные из городского бюджета, коммунальными предприятиями города выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   • по содержанию дорог на сумму 561,1 тыс. грн.
   • по содержанию тротуаров на сумму 257,3 тыс. грн.
   • по текущему ремонту дорог в объеме 8,5 тыс.м2 на сумму 732,9 тыс.грн.
   • по капитальному ремонту дорог в объеме 2,2 тыс.м2 на сумму 288,0 тыс. грн.
   • Лисичанські спортсменки — призери Всеукраїнських зональних змагань «Стрімкі човни»

    02-04.07.2021 в місті Запоріжжя пройшли Всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» з веслування на байдарках і каное (східна зона), в яких взяли участь 255 спортсменів.

    Лисичанські спортсменки Анастасія Пастухова та Марія Костіна вибороли ІІІ місце в категорії К2 на дистанціях 200м та 500м.

    Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменок Дмитро Федорчук.

   • Вітаємо легкоатлетку Дарину Степаненко з перемогою!

     У Львові з 03 по 05 липня пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з усіх регіонів країни. Вихованка міської ДЮСШ Дарина Степаненко виборола І місце (біг 100м) та нагороджена медаллю, грамотою та пам’ятним сувеніром.

   • Объем выполненных работ по содержанию и текущему ремонту жилого фонда по КП ЛЖЭК № 1,3,5,6,8 за январь - июнь 2010 года

    № п/п

    Виды работ

    ед.

    изм.

    ЛКП

    ЖЭК 1

    ЛКП

    ЖЭК 3

    ЛКП

    ЖЭК 5

    ЛКП

    ЖЭК 6

    ЛКП

    ЖЭК 8

    Всего

    1.

    Ремонт мягкой кровли

    м2

    1870

    4191

    4261

    970

    108

    11400

    2.

    Ремонт шиферной кровли

    м2

    930

    1907

    -

    1465

    102

    4404

    3.

    Ремонт подъездов

    шт.

    36

    14

    21

    16

    5

    92

    4.

    Ремонт оголовков дымовентканалов

    шт.

    40

    15

    126

    30

    43

    254

    5.

    Устройство коньков шиферной кровли

    м/п.

    265

    835

    -

    527

    141

    1768

    6.

    Прочистка дымовентканалов

    шт.

    90

    112

    78

    238

    21

    539

    7.

    Ремонт входных козырьков

    шт.

    12

    11

    15

    31

    1

    70

    8.

    Ремонт крылец

    шт.

    12

    10

    79

    13

    8

    122

    9.

    Герметизация инженерных вводов

    шт.

    4

    1

    5

    3

    -

    13

    10.

    Ремонт температурных швов

    м/п

    58

    -

    25

    -

    -

    83

    11.

    Штукатурка цоколя

    м2

    227

    293

    41

    316

    112

    989

    12.

    Установка дверей

    шт.

    33

    37

    7

    9

    4

    90

    13.

    Ремонт окон

    шт.

    43

    61

    174

    29

    15

    322

    14.

    Ремонт дверей

    шт.

    40

    56

    132

    62

    9

    299

    15.

    Ремонт отмостки

    м2

    65

    183

    37

    2

    89

    376

    16.

    Ремонт электропроводки

    м/п

    561

    634

    694

    1340

    157

    3386

    17.

    Ревизия ВРЩ

    шт.

    30

    104

    97

    15

    16

    262

    18.

    Окраска газового коллектора

    м/п

    118

    943

    4

    -

    94

    1159

    19.

    Остекление оконных переплетов

    м2

    45

    138

    157

    89

    10

    439

    20.

    Ремонт парапетных плит

    м2

    16

    145

    24

    20

    -

    205

    21.

    Ремонт ливнестоков

    м/п

    102

    300

    144

    75

    2

    623

    22.

    Окраска цоколя

    м2

    1900

    3530

    174

    4914

    125

    10643

    23.

    Окраска окон, дверей

    м2

    650

    134

    343

    31

    120

    1278

    24.

    Ремонт балконов

    шт

    11

    4

    5

    3

    -

    23

    25.

    Ремонт слуховых окон

    шт.

    19

    21

    22

    25

    16

    103

    26.

    Установка узлов учёта электроэнергии

    шт.

    5

    -

    -

    11

    2

    18

    27.

    Ремонт скамеек

    шт.

    24

    51

    92

    44

    21

    232

    28.

    Ремонт детских игровых площадок

    шт.

    7

    15

    8

    7

    5

    42

   • Переможцями футбольного турніру стала команда з Новодружеська

     27 червня у селищі Шипилівка пройшов футбольний турнір присвячений 25-й річниці Конституції України та Дню молоді.

    У змаганнях взяли участь команди: ЗСУ «Гвоздика», м.м. Привілля, Новодружеська та селищна команда.

    Переможцем турніру стала футболісти м. Новодружеська, ІІ місце у команди міста Привілля, на ІІІ місці — ЗСУ «Гвоздика», у господарів змагань, команди селища Шипилівка — ІV місце.

   • Объем выполненных работ по содержанию и текущему ремонту жилого фонда по КП ЛЖЭК № 1,3,5,6,8 за январь - июнь 2010 года

    п/п

    Виды работ

    ед.

    Объем выполненных работ

    изм.

    ЛКП

    ЛКП

    ЛКП

    ЛКП

    ЛКП

    Всего

     

    ЖЭК  1

    ЖЭК 3

    ЖЭК 5

    ЖЭК 6

    ЖЭК 8

    1.

    Ремонт мягкой кровли

    м2

    1870

    4191

    4261

    970

    108

    11400

    2.

    Ремонт шиферной кровли

    м2

    930

    1907

     -

    1465

    102

    4404

    3.

    Ремонт подъездов

    шт.

    36

    14

    21

    16

    5

    92

    4.

    Ремонт оголовков дымовентканалов

    шт.

    40

    15

    126

    30

    43

    254

    5.

    Устройство коньков шиферной кровли

    м/п.

    265

    835

     -

    527

    141

    1768

    6.

    Прочистка дымовентканалов 

    шт.

    90

    112

    78

    238

    21

    539

    7.

    Ремонт входных козырьков

    шт.

    12

    11

    15

    31

    1

    70

    8.

    Ремонт крылец

    шт.

    12

    10

    79

    13

    8

    122

    9.

    Герметизация инженерных вводов

    шт.

    4

    1

    5

    3

     -

    13

    10.

    Ремонт температурных швов

    м/п

    58

     -

    25

     -

     -

    83

    11.

    Штукатурка цоколя

    м2

    227

    293

    41

    316

    112

    989

    12.

    Установка дверей

    шт.

    33

    37

    7

    9

    4

    90

    13.

    Ремонт окон

    шт.

    43

    61

    174

    29

    15

    322

    14.

    Ремонт  дверей

    шт.

    40

    56

    132

    62

    9

    299

    15.

    Ремонт отмостки

    м2

    65

    183

    37

    2

    89

    376

    16.

    Ремонт электропроводки

    м/п

    561

    634

    694

    1340

    157

    3386

    17.

    Ревизия ВРЩ 

    шт.

    30

    104

    97

    15

    16

    262

    18.

    Окраска газового коллектора

    м/п

    118

    943

    4

     -

    94

    1159

    19.

    Остекление оконных переплетов

    м2

    45

    138

    157

    89

    10

    439

    20.

    Ремонт парапетных плит

    м2

    16

    145

    24

    20

     -

    205

    21.

    Ремонт  ливнестоков

    м/п

    102

    300

    144

    75

    2

    623

    22.

    Окраска цоколя

    м2

    1900

    3530

    174

    4914

    125

    10643

    23.

    Окраска окон, дверей

    м2

    650

    134

    343

    31

    120

    1278

    24.

    Ремонт  балконов

    шт

    11

    4

    5

    3

     -

    23

    25.

    Ремонт слуховых окон

    шт.

    19

    21

    22

    25

    16

    103

    26.

    Установка узлов учёта электроэнергии

    шт.

    5

     -

     -

    11

    2

    18

    27.

    Ремонт скамеек

    шт.

    24

    51

    92

    44

    21

    232

    28.

    Ремонт детских игровых площадок

    шт.

    7

    15

    8

    7

    5

    42

   • Информация о работе коммунальных предприятий города за I полугодие 2010 года

    За I полугодие 2010 г. за средства, выделенные из городского бюджета коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

    КП «Лисичанский Дорремстрой»

    - по содержанию дорог на сумму 461,9 тыс. грн.

    - по содержанию тротуаров на сумму 188,0 тыс. грн.

    - по текущему ремонту дорог в объеме 32,1 тыс. м2 на сумму 1 762,8 тыс. грн.

    - по дорожной разметке на сумму 21,0 тыс грн.

    КП «Лисичанскгорсвет»

    - по содержанию линий наружного на сумму 662,0 тыс. грн.

    - по содержанию светофоров на сумму 43,0 тыс. грн.

    КП «Лисичанскзеленстрой»

    - по содержанию и текущему ремонту зеленых насаждений на территории города на сумму 300,0 тыс. грн. (в том числе выполнена формовочная обрезка 67 деревьев, удалено 225 аварийных, посажено 2 194 м2 цветников, восстановлено 3 603 м2, покошено 336,0 тыс. м2 газонов и др.).

    ЛКАТП № 032806

    - по содержанию городских туалетов – 17,1 тыс. грн.

    - вывезено от населения ТБО в объеме 82,2 тыс. м3, в том числе от жителей частного сектора – 11,7 тыс. м3.

    - по ликвидации 22 несанкционированных свалок на сумму 94,1 тыс. грн. (вывезено 2 554,9 м3 мусора, очищено 6 240 м2 территории города).

    КП «Лисичанская ритуальная служба»

    - по содержанию и благоустройству кладбищ на сумму 171,2 тыс. грн. (в том числе вывезено 591,2 м3 мусора с 55 несанкционированных свалок, расположенных на территории действующих кладбищ города).

    - по захоронению 24 безродных и доставке 166 трупов в морг на сумму 179,9 тыс.грн.

   • Підопічні терцентру дізналися про Бельгійську спадщину

     У мультимедійній кімнаті управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА відбулася зустріч наукового співробітника міського краєзнавчого музею Миколи Ломако з підопічними територіального центру соціального обслуговування, на якій присутні слухали про унікальну історичну «Бельгійську спадщину».

    Завдяки заходу ветерани ознайомилися з історією виникнення «Бельгійської спадщини», неповторним архітектурним стилем будівель та унікальними фото і відео роботами.

   • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за июнь 2012

    alt

     

     

     

     

     

   • Забіг пам’яті «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

     28 серпня, напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, в Києві відбудеться щорічний Всеукраїнський патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

    На спортивному заході кожен учасник має пробігти обрану ним дистанцію: 2, 5 або 10 км, із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України. Можна повідомити ім’я родича чи друга, або ж номер з іменем і прізвищем воїна буде присвоєно бігунові при реєстрації.

    Реєстрація для участі триватиме до 15 серпня.

   • В терцентрі відбулася літературна зустріч з поетами-аматорами

     В Лисичанському територіальному центрі відбулася літературна зустріч з поетами аматорами відділення денного перебування. В актовій залі установи зібрались шанувальники поетичного слова, щоб поринути у світ прекрасної і чарівної поезії. Ветерани залюбки слухали розповіді поетес про їх життєвий шлях, про те, що надихає їх на творчість та їхні вірші.

   • Анонс культурних заходів з 26 липня по 1 вересня

     26 липня

    - о 13.00 у клубі с. Біла Гора пройде спортивно-розважальна програма для дітей «Великі перегони»;

    - о 14.00 у клубі с. Вовчоярівка розпочнеться майстер-клас «Моя улюблена іграшка з пластиліну».

   • Щодо дотримання правил безпеки на воді

     Шановні жителі Лисичанської територіальної громади!

    Нагадуємо, що купатися на водоймах можна тільки в обладнаних для цього місцях з дотриманням заходів безпеки та правил поведінки на воді. Від зневажливого ставлення до правил безпеки на воді може статися непоправне лихо. Саме такий випадок стався 14.07.2021 з 9-річною дівчинкою, яка загинула на річці Сіверський Донець поблизу залізничного вокзалу м. Лисичанська.

    Ігнорування населенням правил безпеки на воді призводить до нещасних випадків. Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей!

   • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 6 месяцев 2010 года

      ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
    Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
    Начислено (тыс. грн.)                  
    Квартирная плата 1492,70 1184,90 1840,80 722,10 344,50 5585,00 508,10 1142,10 7235,20
    Льготы 90,20 75,40 65,00 31,90 17,60 280,10 0,00 78,30 358,40
    Субсидии 113,40 76,30 161,30 9,40 36,70 397,10 42,80 54,50 494,40
    Всего начислено 1696,30 1336,60 2067,10 763,40 398,80 6262,20 550,90 1274,90 8088,00
    Оплачено (тыс. грн.)                  
    Населением деньгами 1417,40 718,00 1480,40 587,60 312,60 4516,00 497,20 850,60 5863,80
    Населением всего 1428,90 1124,10 1657,70 641,60 312,60 5164,90 497,20 850,60 6512,70
    Льготы 96,90 52,00 39,10 42,10 19,70 249,80 3,50 36,60 289,90
    Субсидии 95,30 68,40 99,00 11,10 24,10 297,90 18,70 25,90 342,50
    Всего оплачено 1621,10 1244,50 1795,80 694,80 356,40 5712,60 519,40 913,10 7145,10
    % оплаты населением 96% 95% 90% 89% 91% 92% 99% 74% 90%
    % оплаты всего 96% 93% 87% 91% 89% 91% 94% 72% 88%
    Задолженность населения 1386,50 993,60 2746,10 685,50 297,50 6109,20 392,30 880,70 7382,20
    Задолженность по льготам 35,30 34,40 57,20 15,90 10,70 153,50 1,80 65,80 221,10
    Задолженность по субсидиям 51,60 27,40 120,10 2,60 24,00 225,70 73,20 41,20 340,10
   • Заходи до Дня визволення міста Лисичанськ від незаконних збройних формувань

    23 липня відбудуться наступні заходи:

    - о 16.00 на центральній площі м. Привілля – святкова урочиста концертна програма військового оркестру 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс»;

    - о 18.30 на центральній площі м. Новодружеськ – святкова урочиста концертна програма військового оркестру 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

    24 липня запрошуємо відвідати наступні заходи:

    - о 09.00 – розпочнеться автопробіг від кінотеатру «Дружба»;

   • Робітнича нарада в територіальному центрі

     Сьогодні, 14 липня 2021 року у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася робітнича нарада із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома, на якій розглянуті підсумки роботи за І півріччя 2021 року, якість соціальних послуг, виконання посадових обов’язків соціальними робітниками та інші питання, які стосуються діяльності відділення.

    За І півріччя відділенням соціальної допомоги вдома надано послуги 573 особам, в тому числі 12 паліативно хворим під наглядом сестри медичної та проведено 339 перевірок роботи соціальних робітників.

   • Анонс культурних заходів з 19 по 25 липня

     19 липня

    - о 16.00 у клубі селища Вовчоярівка пройде історично-патріотична година «Дорогами козацької слави»;

    - о 18.00 біля ПК ім. В.М. Сосюри розпочнеться ігрова програма «ІГРОLAND».

    20 липня відбудуться наступні заходи:

   • Ой на Івана, ой на Купала!

     Підопічні відділення денного перебування Лисичанського територіального центру долучилися до святкування одного з найдивовижніших та наймістичних свят українського народу — Івана Купала. Обряди купальського свята сповнені таємничою силою та глибоким змістом.

    Підопічні відділення денного перебування весело та завзято святкували Іванів день: збирали польові квіти, плели з них вінки, співали купальські пісні та танцювали.

   • Анонс культурних заходів з 12 по 18 липня

     12 липня о 12.00 у с. Золотарівка відбудеться Свято апостолів Петра і Павла (зустріч з настоятелем храма Св.Олени та Костянтина ієромонахом отцем Олексієм).

    З 12 по 16 липня о 13.00 у клубі с.Підлісне проходитимуть спортивні розважальні змагання «Старти надії» для дітей.

   • У Лисичанську проведено профілактичний захід «Шкідливі звички»

     

     Для отримувачів послуг Лисичанського міського центру соціальних служб співробітниками центру, на базі мультимедійної кімнати УСЗН та за підтримки МВ філії «Центр пробації», проведено профілактичний захід на тему «Шкідливі звички».

    Учасники обговорили небезпечні наслідки вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління, які є основною причиною порушення фізичного та психологічного стану людського організму та про дбайливе ставлення до свого здоров’я. Також присутні переглянули фільм про згубний вплив на організм людини шкідливих речовин.

   • Послуги підуть за дитиною

    Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти які перебувають в складних життєвих обставинах, діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю зможуть отримувати якісні соціальні послуги та інклюзивну освіту за місцем їх проживання — у територіальній громаді. Таке завдання визначають зміни до Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки (далі — Стратегія), ухвалених Урядом за ініціативи Міністерства соціальної політики України. Ці зміни були підготовлені в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення», який реалізується Мінсоцполітики за підтримки Світового банку.

   • Анонс культурних заходів з 5 по 11 липня

     6 липня о 15.00 запрошуємо до молодіжного хабу GC-HUB Лисичанського міського ПК на перегляд кінофільму «Вечір напередодні Івана Купала».

    7 липня о 15.00 в молодіжному хабі GC-HUB Лисичанського міського ПК відбудуться дружні посиденьки «Chocolate Day» до Всесвітнього дня шоколаду.

   • 30 липня міський ПК запрошує на виставу «Женихи»

   • ЗСУ поважають права військовополонених!

   • Софія Ажипа — переможниця міжнародного конкурсу «Соняшник»

     Учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Софія Ажипа взяла участь у міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої, учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник», який відбувся 3 липня у м. Київ.

    За результатами конкурсу у другий віковій категорії у номінації «Академічний вокал» Софія отримала Гран-прі та у номінації «Інструментальний жанр» (фортепіано) посіла І місце.

   • Довіряй ЗСУ!

   • Ансамбль «Вишиванка» — призер фестивалю-конкурсу «Козацькі Барви»

     За підсумками міжнародного дистанційного відбіркового фестивалю-конкурсу козацької культури «Козацькі Барви», який проводився у м. Харків з травня по червень, народний вокальний ансамбль народної пісні «Вишиванка» (КЗ «Лисичанський міський Палац культури», керівник Олена Фелік) в номінації «Сольний та гуртовий спів в автентичній манері» посів ІІ місце і нагороджений Дипломом.

   • Закликаємо дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах

    Шановні громадяни! Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх.

    Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється чинним законодавством.

    Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

   • Співробітники ДСНС та відділу поліції проводять навчання громадян з правил безпечного відпочинку на водоймах

    З метою навчання громадян правильної поведінки під час відпочинку біля водойм співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області разом зі співробітниками Лисичанського відділу поліції ГУ Національної поліції 4 липня провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з відпочивальниками на водоймах міста Лисичанська.

   • Представництво Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) в Украйні запрошує організації та компанії до участі у тендері у центральній частині Луганської області

    В рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні» за підтримки Європейського союзу та проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі» за підтримки Уряду Японії, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у центральній частині Луганської області.

   • Конкурс идей

    HelpAge International объявляет конкурс идей и проектов среди партнеров на Востоке.

    HelpAge International (HAI) - это всемирная сеть неправительственных организаций. Миссия организации – это работа, направленная на достижение стабильного улучшения качества жизни обездоленных людей по всему миру.

    HAI реализует гуманитарный проект, цель которого - защита населения, пострадавшего от военного конфликта на Востоке, в особенности, пожилых людей, детей, внутренне перемещенных женщин и мужчин.

   • Родина 3-річного Єгора Тамашевського потребує допомоги!

     

     Два роки тому, коли синочку Олександри та Володимира Тамашевських Єгору був 1 рік, малечі діагностували страшну хворобу – Гострий лімфобластний лейкоз.

    Родина весь час впевнено йшла до перемоги! Два роки активної поліхіміотерапії, ускладнень, тривог, поганого самопочуття та хвилювань. Та, коли до закінчення лікування залишився місяць, хвороба повернулася з новою силою.

   • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у червні 2020 року

    Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради в червні 2020 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

   • Застереження щодо отруєння дикорослими грибами

    Грибний сезон — гаряча пора і для грибників і для медичних працівників, оскільки в Україні реєструються десятки випадків отруєнь грибами. Найчастіше випадки отруєнь пов’язані з помилковим вживанням замість їстівних та умовно їстівних грибів блідої поганки. Слід також взяти до відома можливість накопичення токсичних речовин в грибах із навколишнього середовища. Також, отруєння можуть спричинити їстівні гриби, які не пройшли належної термічної обробки. Найбільше насторожує медиків те, що постійно серед отруєних грибами потерпілих є діти. Слід пам’ятати, що страви з грибів важкі для перетравлення. Їx не повинні вживати діти, люди з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки чи з хронічними захворюваннями внутрішніх органів.

   • Вітаємо лисичан, які блискуче склали ЗНО-2020!

    В Україні завершилася основна сесія ЗНО-2020. Учні, які подолали встановлений експертами бар’єр, отримали рейтинговий результат за шкалою від 100 до 200 балів, який будуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти, що розпочнеться з 1 серпня.

    Цього року, порівнюючи з минулим роком, суттєво зросла кількість учасників зовнішнього оцінювання, які отримали максимальний результат — 200 балів! Про це під час брифінгу щодо попередніх результатів ЗНО повідомив в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет. За його словами, кількість осіб, які набрали максимальний тестовий бал і отримали 200 балів цього року — 447, це більше на 63%, ніж минулого.

   • НВК «Гарант» у суперфіналі проєкту «Освітній марафон»!

    18 липня завершився третій інтенсив для освітян Донеччини та Луганщини в рамках проєкту «Освітній марафон», під час якого оголосили 10 суперфіналістів.

    Понад сім місяців команди працювали над стратегіями своїх закладів освіти, які допоможуть впровадити якісні зміни у школі. За цей час учасники навчились будувати стратегії, формувати ефективні комунікації з громадою, дізнались про дієві методи в інклюзивному навчанні, захистили свої проєкти та переконались, що зміни у школах — не міф, а реальність вже багатьох закладів завдяки завзяттю вчителів та керівників, партнерству з батьками та школярами.

   • Увага! Тимчасове призупинення газопостачання

     Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 02 та 03 серпня 2021 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт ШРП № 33 (заміни ШРП), яке розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Харківська, тимчасово буде відключено 110 абонентів, які мешкають за адресами: м. Лисичанськ, вул. Харківська, Бахмутська, Кримська та П’ятигорська.

    Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

     

   • Про тимчасове обмеження водопостачання

    Шановні мешканці Лисичанська!

    У зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Д250мм ВНС 2 підйому «Лісова Дача» сьогодні, 29 липня, з 9.30 обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар» та район Гори Попової).

    Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

    ЛКСП «Лисичанськводоканал»

   • Про намір зміни тарифів на комунальну послугу з централізованого водопостачання

    КП «Комунальник» повідомляє про намір змінити тарифи на комунальну послугу з централізованого водопостачання, на виконання п.3 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності».

    Загальний розмір планового тарифу на комунальну послугу з централізованого водопостачання для всіх споживачів — 29,89 грн. з ПДВ за 1 м3.

   • Щодо старту ринку землі

     З 1 липня 2021 року набирав чинності Закон України № 552-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», яким передбачено, що набувати право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення зможуть:

    • - громадяни України;
    • - юридичні особи України, учасниками (акціонерами, членами) яких є лише громадяни України та/або держава, та/або територіальні громади;
   • Увага! Тимчасове призупинення газопостачання!

     Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 28 липня призупинено постачання газу за адресами: м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 94, та вул. Європейська, 54, у зв’язку з проведенням аварійно-відновлюваних робіт через виток газу на запірній арматурі засувок Ду 100 та Ду 80.

    Пуск газу споживачам буде відновлено сьогодні, 28 липня, з 14.00 при наявності мешканців.

    Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

   • «Правозахисна спілка інвалідів» запрошує на онлайн конференцію

     Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» проводить дослідження щодо інтеграції та включення людей з інвалідністю до процесів прийняття рішень.

    З цією метою в межах дослідження 23 липня 2021 року о 10.00 відбудеться онлайн конференція.

    Посилання конференції ZOOM: https://undp.zoom.us/j/89658298616?pwd=S2dpeHYrcHVxc1BaOXkza3hZSkN1Zz09

   • Щодо можливого погіршення погодних умов

     За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології, 22 липня 2021 року по Луганській області хмарно, дощ, місцями значний. Гроза, в окремих районах град. Видимість 10-20 км, у дощі 1-2 км. Вітер північний, 7-12 м/с, місцями посилення вітру та шквали 15-20 м/с. Температура вночі +17.+22, вдень +23.+28.

   • Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

     У зв’язку з проведенням в м. Лисичанську загальноміських урочисто-святкових заходів, присвячених 7-й річниці звільнення міста від незаконних збройних формувань 23 та 24 липня будуть діяти тимчасові обмеження руху транспортних засобів на окремих ділянках доріг:

    23 липня з 18.00 до 20.00 – центральна площа м. Новодружеська під час проведення святкової концертної програми військового оркестру 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс»;

    24 липня м. Лисичанськ

   • КП «Лисичанськміськсвітло» інформує

     Шановні мешканці міста Лисичанськ!

    У зв’язку з поширенням розкрадання обладнання ліфтів багатоповерхових будинків у місті Лисичанськ комунальне підприємство «Лисичанськміськсвітло» просить вас бути пильними, не допускати до житлових будівель сторонніх осіб та повідомляти диспетчеру підприємства про непрацюючі ліфти за номером телефону: 050 177 97 45.

    У разі виявлення підозрілих осіб – викликайте патруль Національної поліції Україні за номером: 102. Тільки разом ми зможемо дати відсіч шахраям!

    Адміністрація КП «Лисичанськміськсвітло»

   • Про тимчасове обмеження водопостачання

     Шановні мешканці Лисичанська!

    Просимо зробити необхідний запас води!

    У зв’язку з заміною ділянки магістрального водоводу Ду-300мм по вул. Гарібальді з 00.00 21 липня 2021 року до 24.00 22 липня 2021 року буде обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ за наступними адресами: вул. Гетьманська буд. № 24, буд. № 35; вул. Гарібальді буд. № 36, буд. № 46; вул. Кузнечний клин буд. № 17, буд. № 19; пр. Перемоги буд. № 109, № 111, № 113, № 115, № 119; вул. Генерала Потапенка буд. № 49, Військова частина 9938, ЗОШ № 14.

    Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

    ЛКСП «Лисичанськводоканал» 

   • Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля запрошує на навчання

   • Старт ринку землі: можливості

     Міністерством культури та інформаційної політики підготовлено інформаційні аудіоролики щодо здійснення земельної реформи.

    Аудіофайли спрямовані на роз’яснення населенню можливостей, які відкриває старт ринку землі та спростовують широко розповсюджені міфи, пов’язані з цією подією.

    Аудіоролик додається.

   • Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

     З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» (https://www.facebook.com/uwcfoundation), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення (https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter), Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

    До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

   • Запрошуються бажаючі до участі у Всеукраїнському національно-патріотичному форумі «Сіверська брама»

     З 04 по 06 серпня 2021 року в смт Седнів Чернігівської області відбудеться Всеукраїнський національно-патріотичний форум «Сіверська брама» (далі - Форум).

    Метою заходу є організація інформаційно-просвітницької роботи у сфері національно-патріотичного виховання. У рамках Форуму передбачені панельні дискусії, історичні лекції, обговорення на різні теми в сфері реалізації національно-патріотичного виховання, практичні навчання з основ військової справи та першої медичної допомоги тощо.

   • Щодо посібника з питань державно-приватного партнерства

    В рамках проєкту Світового банку «Посилення використання державно-приватного партнерства шляхом кращого управління державними капітальними інвестиціями в Україні», що фінансується з Цільового фонду Світового банку «Добре врядування та реформування інвестиційного клімату» (GGICR) за підтримки Уряду Великобританії, підготовлено посібник з питань державно-приватного партнерства (далі — Посібник).

    Посібник є доповненням до законодавства про державно-приватне партнерство (далі — ДПП) та має на меті надати практичні вказівки щодо вибору, підготовки, закупівлі та реалізації стратегічно важливих, доступних та фінансово обґрунтованих проєктів ДПП відповідно до законодавства про ДПП та належної міжнародної практики.

   • З 16 липня української стане більше!

     16 липня 2021 року виповнюється рівно 2 роки набрання чинності Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який також відіграє надзвичайно важливу роль у зміцненні української незалежної держави. Перші два роки дії Закону підтвердили його ефективність, консолідуючу роль та підтримку з боку суспільства .

    16 липня 2021 року розпочинається новий етап втілення норм цього закону, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнення її статусу як державної. Цього дня набувають чинності норми, які є важливими для переважної більшості людей, оскільки вони стосуються сфери культури і розваг, туристичної сфери, книговидаництва та роботи книгарень, кіновиробництва, демонстрування фільмів в кінотеатрах і на телебаченні тощо (частини 2-6, 8 статті 23, стаття 26 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

   • Щодо надання послуг із психологічної реабілітації учасникам АТО/ООС

    Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради в 2020 році до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасникам Революції Гідності, учасникам АТО/ООС, які відповідають Вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 № 597, включено:

    — Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» за місцем знаходження: вул. Гагаріна 1а, смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область, 67780;

    Товариство з обмеженою відповідальністю «Новопсковський санаторій «Перлина» за місцем знаходження: вул. Українська, буд. 218, смт. Новопсков, Луганська область, 92303;

   • Про тимчасове обмеження водопостачання

    Шановні мешканці територіальної громади!

    Просимо зробити необхідний запас води!

    У зв’язку з пошкодженням Білогорівського магістрального водоводу Ду-600мм з 07.00 12 липня 2021 року буде обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля.

    Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

    ЛКСП «Лисичанськводоканал» 

   • До уваги батьків дітей з інвалідністю

    12 грудня 2019 року, набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 994 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309», якою визначений механізм забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами.

    Внесені зміни дозволяють охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю, які потребують допомоги, реабілітаційними послугами.

    Відшкодування вартості реабілітаційних заходів здійснюється місцевими органами в межах бюджетних коштів шляхом їх безготівкового перерахування реабілітаційним установам, як оплати за надані послуги відповідно до укладених договорів на підставі актів наданих послуг у розмірі, що не перевищує встановлену граничну вартість реабілітаційних заходів, а якщо вартість таких заходів є меншою від граничної, у розмірі фактичної вартості реабілітаційних заходів.

   • До уваги підприємств агропромислового комплексу

     12 липня 2021 року відбудеться Литовсько-українська конференція: «Впровадження технологій Індустрії 4.0 в агросекторі: система Agrosolar виробництва литовської BOD Group».

    Під час конференції будуть розглянуті перспективи впровадження і застосування в Україні сонячних електростанцій, придатних для сільського господарства. Впродовж останнього десятиріччя вони набирають популярність в світі і вже проєктуються і в Литві.

    Інноваційна система об'єднує землеробство і виробництво сонячної енергії на одній території, що дозволяє економічно вигідно використовувати обидва напрямки.

   • Інформація для громадян, які отримують пільги на житлово-комунальні послуги

    З 1 жовтня 2019 року діє Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затверджений Постановою КМУ від 17.04.2019 № 373 (далі-Порядок).

    Відповідно до умов Порядку управління праці та соціального захисту населення здійснює нарахування пільг громадянам, виходячи з розміру знижки на яку вони мають право згідно з діючим законодавством, з урахуванням встановлених цін, тарифів і державних соціальних нормативів споживання послуг.

    На сьогодні на території громади міста Лисичанська пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаються 3385 пільговикам, серед яких ветерани війни, діти війни, ветерани військової служби, багатодітні сім’ї, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС та інші категорії.

   • Щодо здійснення сезонної виїзної торгівлі

    До уваги суб’єктів господарювання та мешканців міста!

    Виїзна (виносна) торгівля може здійснюватися на ринках, ярмарках, або в інших дозволених для цього місцях.

   • Увага! Тимчасове відключення газопостачання

     Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 12 та 13 липня 2021 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт ШРП № 41 (заміни ШРП), яке розташоване за адресою: м. Новодружеськ, вул. Томашовська, 121, тимчасово буде відключено 60 абонентів, які мешкають за адресою: м. Новодружеськ, вул. Томашовська, 121а.

    Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

     

   • Як громаді стати цифровою?

    Міністерство цифрової трансформації запустило новий освітній онлайн серіал «Як громаді стати цифровою?» https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities.

    Серіал призначений для публічних службовців, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді. Слухачі отримають покрокові інструкції та рекомендації як побудувати присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн. Курс складається з 8 відео з вичерпною інформацією про аспекти цифровізації на рівні територіальної громади. Серіал допоможе систематизувати знання з цифрової трансформації та сформувати фундамент для подальших дій. У результаті проходження навчання учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС.

   • Годовщина со дня рождения генерала В.Потапенко (видео)

    Сюжет ТРК Акцент. Возложение приурочено к 120-й годовщине со дня рождения Владимира Потапенко — командира 279-й Гвардейской Лисичанской стрелковой дивизии, первого Почетного гражданина Лисичанска.

   • До відома абонентів ЛКАПТ 032806

    Шановні абоненти Лисичанського комунального автотранспортного підприємства 032806.

    Адміністрація підприємства повідомляє, що з 1 липня 2021 року діють нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами:

    - для населення - 203,28 грн./l м3 з ПДВ:

   • Новое оборудование для медицины Лисичанска (видео)

    ТРК “Акцент”

   • Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути

    Шановні громадяни! Міністерство цифрової трансформації України запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

    Також, 3 березня 2021 року була прийнята Національна концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року, яка окреслює виклики стосовно розвитку цифрових компетентностей в українському суспільстві, визначає шляхи їх подолання та очікувані результати від її впровадження, закладає підґрунтя для створення національної стратегії та стратегічного плану дій щодо розвитку цифрових компетентностей у суспільстві. Мінцифра оприлюднила й Рамку цифрової компетентності для громадян України.

   • Какие дороги отремонтируют в Лисичанске (видео)

    ТРК “Акцент”

   • Шановні мешканці громади!

     В рамках Проєкту GIZ Україна «Спеціальна програма підтримки Східної України» пропонуємо ознайомитися з платформою Асоціації органів місцевого самоврядування (далі — АОМС) «Асоціація учасницького розвитку громад» за посиланням: https://acpd.com.ua/social-platform

    Нагадаємо, АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад» — це об’єднання територіальних громад, що є новою та інноваційною платформою міжнародної та всеукраїнської співпраці у питаннях поширення практик учасницького розвитку.

    Відділ економіки Лисичанської міської ВЦА

     

     

   • Из-за вмешательства жителей в работу водовода Лисичанск мог остаться без воды

    ТРК “Акцент”

   • До уваги платників податків!

    ДПІ у м. Лисичанську нагадує, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.

    За довідками звертатися за телефонами (06451) 7-12-88 та 7-11-81.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Новшества в оплате налога на недвижимость

    ТРК “Акцент”

   • Про тимчасове обмеження водопостачання

     Шановні мешканці територіальної громади!

    Внаслідок погодних умов сьогодні, 5 липня, о 16.30 було знеструмлено ПЛ-35 кВ Білогорівська, у зв’язку з чим тимчасово обмежено водопостачання центральної та північної частини м. Лисичанськ та міст Новодружеськ, Привілля.

    Після ліквідації аварійної ситуації на ПЛ-35кВ Білогорівська водопостачання буде відновлено.

    ЛКСП «Лисичанськводоканал»

   • До уваги платників єдиного внеску!

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську, у зв’язку із публікацією в Офіційному віснику України від 06.07.2018 № 51 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 (далі — Наказ № 435) у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.06.2018 № 692/32144, який набуває чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, повідомляє, що звітність за новими формами подаватиметься платниками єдиного внеску, починаючи з 01.09.2018 року. Звітність за липень 2018 року у серпні п.р. подається за старими формами звітності, затвердженими Наказом № 435.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу на право оренди нерухомого комунального майна

    Найменування об’єкта: нежитлове вбудоване приміщення основною площею 16,0 кв. м, розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, 53.

    Основні умови проведення конкурсу:

    • цільове призначення — для здійснення діяльності у сфері права;
    • найбільший запропонований розмір місячної орендної плати відносно до стартової.
    • Актуально! Налог на недвижимость в 2016 году

     ТРК “Акцент”

    • Про обмеження водопостачання

      Шановні мешканці територіальної громади!

     Просимо зробити необхідний запас води!

     У звязку з пошкодженням дюкеру на Білогорівському магістральному водоводі Ду – 600мм 07.07.2021 р. з 7.00 буде обмежено водопостачання центральної та північної частини м. Лисичанськ та міст Новодружеськ, Привілля.

    • Понад 434 тисячі гривень податку на нерухомість сплачено до місцевого бюджету платниками Лисичанського регіону за 6 місяців 2018 року

     «За перше півріччя 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м. Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 434,5 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 257,4 тис. грн. або на 145,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

    • Управління власності Лисичанської міської ради інформує

     Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки:

     Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості земельної ділянки за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сосюри, 65, площею 0,0755 га.

     Запланована дата оцінки — 30.06.2016 р.

    • Фестиваль "З країни в Україну" в Лисичанске (видео)

     ТРК “Акцент”

    • До уваги внутрішньо переміщених осіб!

     З метою здійснення обліку осіб, які потребують отримання у тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) №623 створено житлову комісію з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам.

     Ведення обліку внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання та облік житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання покладено на відділ з обліку, розподілу та обміну житла Лисичанської міської ВЦА (далі — відділ).

    • Платники міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля спрямували до державного бюджету понад 12 мільйонів гривень військового збору

     За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за перше півріччя поточного року платники податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до Державного бюджету України 12 млн 304,7 тис. грн. військового збору, що на 4 млн 248,2 тис. грн. або 52,7% відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року.

     «Стабільні надходження збору на підтримку армії, це прояв справжнього патріотизму бізнес — спільноти регіону» — переконана Ніна Кравченко.

    • Обновление магистрального Белогоровского водовода(видео)

     ТРК “Акцент”

    • Увага! Тимчасове відключення газопостачання

     Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 5 та 6 липня 2021 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт ШРП №73 (заміни ШРП), яке розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Тираспільська, тимчасово буде відключено 41 абонент по вул. Тираспільській.

     Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

    • Понад 257 тисяч гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону

     «За січень-червень поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 257,3 тис. грн екологічного податку», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко.

    • Лисичанск: капремонт школы № 2 и погоня за "сенсациями"

     ТРК “Акцент”

    • Про зупинення рішення Лисичанської міської ради щодо заборони продажу алкогольних напоїв у нічний час

      З метою підтримки малого бізнесу Лисичанської міської територіальної громади в період запровадження карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території України, та беручи до уваги звернення суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями, керуючись пунктом 8 частини третьої статті 6, пунктом 14 частини другої статті 7 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», керівником Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області прийнято рішення зупинити дію рішення Лисичанської міської ради від 31.05.2018 № 46/698 «Про заборону продажу алкогольних напоїв в нічний час на території міста Лисичанська» до закінчення карантину.

     Відділ споживчого ринку Лисичанської міської ВЦА

    • Майже 7 мільйонів гривень плати за землю сплатили з початку року платники Лисичанського регіону

     «За шість місяців поточного року до місцевого бюджету надійшло 6 млн 825,8 тис. грн плати за землю, що на 439,5 тис.грн, або на 6,9 % більше, ніж за аналогічний період минулого року, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко, — із загальної суми 5 млн 399,9 тис. грн надійшло від платників податків — юридичних осіб та 1 млн 425,9 тис. грн — від фізичних».

    • Жительнице Лисичанска исполнилось 100 лет (видео)

     Сюжет ТРК Акцент. 100-летний юбилей со дня рождения отметила жительница Лисичанска Сима Минайленко.

    • Шановні мешканці територіальної громади!

      З 01 липня по 26 серпня запрошуємо взяти участь у онлайн тренінгу: «Сучасна українська та світова екологія: тенденції, наслідки, нові загрози. Основи комунікації, еко-активізм та безпечне споживання».

     Мета тренінгу: Підвищення рівня обізнаності у галузі охорони навколишнього середовища, інформування щодо потенційних наслідків пандемії COVID-19 у сфері екології.

     Тренінг проходитиме з 18.00 до 20.00.

    • До уваги громадян!

     8 серпня 2018 року з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. у ДПІ м.Лисичанська буде здійснювати виїзний особистий прийом громадян заступник начальника ГУ ДФС у Луганській області Ткачов І.В. Попередній запис громадян на особистий прийом здійснюється за телефоном: (06451) 7-11-81.

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

    • Чернобыльцы провели акцию протеста у Луганской ОГА

     Сюжет ТРК “Акцент”

    • "Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій"

     Впровадження інноваційної електронної системи е-Receipt (електронний чек) дозволить:

     — створити умови для застосування платниками податків для реєстрації розрахункових операцій (РРО) пристроїв широкого вжитку (персональних комп’ютерів, планшетів, смартфонів);

     — спростити процедуру реєстрації;

    • Платникам податків, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, необхідно подати декларацію

     ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: відповідно до п. 179.3 ст.179 Податкового кодексу України (ПКУ) платники податку-резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи (Декларація) не пізніше 60 днів до виїзду за кордон.

    • ДФС інформує про можливість подання звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації в електронному вигляді

     ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: у Державній фіскальній службі України (ДФС) на виконання вимог законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» функціонують електронні адреси для подання звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації.

     Електронні звернення громадяни можуть надсилати на електронну адресу [email protected] у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника.

    • Електронний кабінет пропонує сервіси платникам як допомогу при реєстрації податкових накладних

     ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: Державна фіскальна служба України (ДФС) розширює можливості Електронного кабінету (Е-кабінет) платника. Платники податку на додану вартість мають змогу скористатися новими сервісами в Е-кабінеті під час реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування.

     Так, в Електронному кабінеті є можливість подати письмові пояснення та копії документів до декількох податкових накладних/розрахунків коригування, якщо вони складені на одного отримувача за одним і тим самим договором або якщо в таких податкових накладних відображені однотипні операції.

    • Хронічна втома: простий відпочинок не допоможе

     Хронічна втома відрізняється від простої як небо від землі. За нею стоїть не тільки фізичне, а й емоційне, нервове, інтелектуальне виснаження резервів організму. Відпочинок і позитивні емоції, звичайно, поліпшать самопочуття, але ненадовго. А потім знову кожне зусилля дається важко. Приблизно визначити синдром можна так: якщо ви протягом півроку відчуваєте часте або постійне нездужання і при цьому практично нічим не хворі, значить, пора лікуватися.

     Як лікувати це захворювання?

    • Запит на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів ДФС - по-новому

     ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: 26 червня 2018 набрав чинності Порядок організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної фіскальної служби при складанні, поданні та опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 04.05.2018 № 468 (далі — Наказ).

     Наказом удосконалено Форму для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби, в якій передбачено можливість обрання запитувачем способу отримання інформації (документів) на запит на отримання публічної інформації шляхом проставлення у такому запиті відмітки «ознайомлення з документами в спеціальному місці розпорядника інформації».

    • Запам'ятайте як діяти при виникненні пожежі

     Пожежі — це стихійне лихо, вогонь, який вийшов з під контролю людини. При пожежі потрібно остерігатися: високої температури, задимленості і загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалля.

     При рятуванні із палаючих будинків і при гасінні пожежі, дотримуйтесь наступних правил:

     — якщо у разі евакуації необхідно пройти через палаюче приміщення, накрийтесь мокрим покривалом, пальтом, плащем, щільною тканиною;

     — двері в задимлене приміщення відкривайте обережно, щоб уникнути займання вогню від великого притоку свіжого повітря;

    • Майже 8 мільйонів гривень отримали місцеві бюджети Луганщини від ліцензування алкоголю та тютюну

     За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області — за січень-червень 2018 року казна Луганської області поповнилася на 7 млн 712 тис. гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 199 тис. грн більше надходжень за січень-червень 2017 року.

    • Відбулось засідання чергової 68-ї сесії Лисичанської міської ради

     Вчора, 27 червня, відбулось засідання чергової 68-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

     На початку сесії Едуард Щеглаков повідомив присутніх про вихід депутата Геннадія Бадаєва з фракції «Новий курс». Також зачитав особисту заяву про дострокове припинення повноважень секретаря Лисичанської міської ради та запропонував внести розгляд даного питання до порядку денного.

    • ДСНС попереджає

     Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок малечі, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуації за участю дітей.

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області вкотре звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду! Особливо у літній період, пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів. Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на серйозну розмову з дітьми. А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

     Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих! Біда може статися саме тоді, коли діти залишаються самі, адже небезпека чатує на кожному кроці. Тому дуже важливим є постійно навчати підростаюче покоління правилам безпеки.

     Лисичанське міське управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області

    • Увага! З 1 липня 2018 року підвищено прожитковий мінімум

     З 1 липня 2018 року встановлено нові розміри прожиткового мінімуму на одну особу у розрахунку на місяць: з 1 липня − 1777 грн, з 1 грудня − 1853 гривні.

     Для основних соціальних і демографічних груп населення встановлюються такі показники:

    • Дружба та братство - найбільше багатство

     У 2011 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування нової пам’ятної дати — Міжнародного дня дружби. 30 липня цього року свято відзначить свій десятирічний ювілей.

     Великі мислителі минулого стверджували, що життя без дружби — ніщо, а виключити її з життя — все одно, що позбавити світ сонячного світла. Кожен із нас шанує та цінує дружні стосунки, бо відшукати людину, з якою можна розділити всі печалі і радості — справжня удача.

    • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

     Сьогодні, 23 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

     В ході засідання були розглянуті наступні питання:

     — акти про перевіряння наявності та стану справ (документів) КЗ «Лисичанський медичний коледж» та Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу;

    • Профілактика пожеж в екосистемах триває

     Щонеділі співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС проводять рейди з метою профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах.

     Під час рейдів співробітники проводять профілактичні бесіди з мешканцями міста про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, про правила безпечного відпочинку в лісах, про небезпеку необережного поводження з відкритим вогнем на відкритих територіях, про заборону спалювання сухої рослинності, а також нагадують громадянам, що в лісі і біля нього не можна кидати недопалки, склотару підпалювати траву або сміття.

     Окрім того, співробітники ДСНС в черговий раз нагадують людям дії у разі виявлення вибухонебезпечного предмету.

     Лисичанське міське управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області

    • Право платника ПДВ на бюджетне відшкодування

     ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: пунктом 200.1 ст.200 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) встановлено, що сума податку, яка підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов’язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду. При цьому, нормою п.200.4 ст.200 ПКУ зазначено, що при від’ємному значенні суми, розрахованої згідно з п. 200.1 цієї статті, така сума:

     а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу) в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до п. 200 1.3 ст. 200 1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, а в разі відсутності податкового боргу;

    • Мультидисциплінарна команда терцентру продовжує надавати соціальні послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю

     Незважаючи на карантинні обмеження, мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру продовжує надавати соціальні послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю, які мешкають у віддалених районах міста.

     В червні-липні місяці поточного року командою здійснено виїзди до мешканців мікрорайонів шахти «Матроська», заводу ГТВ та мікрорайону склозаводу «Пролетарій». Ветеранам, пенсіонерам та особам з інвалідністю, відповідно до їх потреби, було надано інформаційно-консультаційні послуги та послуги перукаря. Всього перукарем терцентру під час виїздів обслуговано понад 80 осіб.

    • Чергове засідання виконкому відбулось у Лисичанську

     Сьогодні, 16 липня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

     Під час засідання було розглянуто питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

    • Звернення ДСНС до населення

     Увага! В черговий раз у м. Лисичанськ, 4 липня, були знайдені вибухонебезпечні предмети, а саме: постріли осколкові гранатометні ВОГ-17 калібром 30 мм у кількості 37 одиниць та детонатори миттєвої дії до них. На протязі доби були проведені відповідні заходи по їх знешкодженню.

     У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте його. Відійдіть назад своїми ж слідами на безпечну відстань! Негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України в Луганській області

    • Майже 1 млн 800 тисяч гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

     «За шість місяців поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 830,0 тис.грн за спеціальне використання водних ресурсів та 945,4 тис.грн — за користування надрами» — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

    • Щодо послуг догляду вдома та паліативного догляду за місцем проживання підопічних терцентру

      Керівництвом та фахівцями відділення соціальної допомоги вдома постійно (планово та позапланово) здійснюються перевірки роботи соціальних робітників на закріплених дільницях за місцем проживання клієнтів відділення.

     Метою перевірок є оцінка якості надання соціально-побутових послуг, дотримання графіку відвідувань клієнтів відділення, виконання посадових обов’язків соціальними робітниками. Одночасно проводиться анкетування отримувачів соціальних послуг з метою визначення об’єктивної оцінки та поліпшення якості надання послуг, вивчення реального стану соціального обслуговування відділенням соціальної допомоги вдома.

    • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     10 липня у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

     Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги №1, які входять до складу комісії.

    • Правила поведения на воде

     В разгаре жаркое лето! Вы собираете чемоданы и ждете с нетерпением летнего отдыха. Где бы вы ни были: на море, речке и т.д., но собираясь на пляж, вы должны помнить правила безопасного поведения на воде. А умение хорошо плавать, знание и соблюдение этих правил — гарантия вашей безопасности и хорошего отдыха!

     Запомните правила поведения на воде:

    • Майже на 24 мільйона гривень ПДВ поповнили державний бюджет Лисичанські платники

     За словами в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніни Кравченко: «За січень — червень поточного року до державного бюджету було спрямовано 23 млн 274,0 тис. грн податку на додану вартість, з яких 387,1 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

    • Попередження виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру у Лисичанську

     Сьогодні, 9 липня, відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Володимира Агафонова.

     Під час засідання члени комісії розглянули питання про недопущення виникнення надзвичайної ситуації внаслідок руйнування будівлі житлової призначеності.

     Зазначимо, що сьогодні, 9 липня о 04.05 до чергового диспетчера ДПРЧ — 9 (м. Лисичанськ) ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення про тріск та руйнування за адресою: Луганська область, місто Лисичанськ, вул. Гора Попова, буд. 15. За вказаною адресою було встановлено, що обрушення відбувається у 3-х поверховому однопід’їзному будинку 1944 року будівництва загальним розміром 15×30×12. Покриття та перекриття у будинку дерев’яні, стіни цегляні, покриття шиферне.

    • Купание на воде с летальным исходом!

     С наступлением жаркой погоды возникла тревожная ситуация с гибелью людей на водных объектах. С мая 2018 года и сегодняшний день только в городе Лисичанск зарегистрировано трое погибших на воде. Так, 3 июля, с разницей в 30 минут в Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС поступило 2 тревожных сообщения о погибших на водных объектах. На место происшествия прибыли сотрудники ГСЧС, полиции и скорой помощи. В обоих случаях тела погибших доставались силами спасателей. Летальный исход наступил мгновенно и, к сожалению, помощь медработников скорой помощи мужчинам 1981 г.р. и 1986 г.р. уже не понадобилась.

    • До уваги платників податків!

     ДПІ у м.Лисичанську нагадує, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів. За довідками звертатися за тел.: 7-12-88, 7-11-81.

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

      

    • До уваги виробників продуктових товарів та товарів народного вжитку!

     Для вирішення проблеми реалізації товаровиробниками Луганської області своєї продукції, як продуктів харчування так і товарів народного вжитку, Луганська обласна спілка споживчих товариств пропонує місцевому товаровиробнику здійснювати реалізацію своєї продукції на центральних ринках міст Кремінна, Рубіжне, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Попасна, Старобільськ. На ринках будуть створені максимально прийнятні умови, як для розміщення продуктових товарів і товарів народного вжитку так і у вигляді зменшення вартості торгових місць, що буде сприяти збільшенню кількісної та якісної реалізації товарів.

    • У Лисичанську відбулась робоча нарада з питань відкритих даних

     Вчора, 8 липня, у Лисичанській міській раді відбулась робоча нарада з питань відкритих даних.

     У заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко та начальники та відповідальні за оприлюднення та оновлення наборів даних у формі відкритих даних виконавчих органів міської ради.

    • Во избежание пожаров в экосистемах

     Каждый, кто в эти теплые летние дни собирается на природу, непременно хочет, чтобы отдых оставил только приятные впечатления. Но, к сожалению, не все во время отдыха соблюдают элементарные правила пожарной безопасности.

     С начала 2018 года в г. Лисичанск возникло больше 110 пожаров. В эти жаркие летние дни сотрудники ГСЧС практически ежедневно выезжают на тушение пожаров лесопосадок, полей, свалок и т.п.

    • Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій

     ДПІ у м. Лисичанську інформує: новітня модель програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначена для реєстрації розрахункових операцій — технологічне рішення для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі торгівлі з використанням Інтернету), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу (надання) товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, перевезення пасажирів та інших послуг, що не впроваджене в області застосування реєстраторів розрахункових операцій.

    • 19 липня - Лисичанський міський турнір з шахів

     19 липня об 11.00 у приміщенні Лисичанської центральної бібліотеки (пр. Перемоги, 94) пройде міський турнір з шахів, присвячений Міжнародному дню шахів.

    • Засідання чергової 67-ї сесії Лисичанської міської ради пройшло сьогодні у Лисичанську

     Сьогодні, 4 липня, відбулось засідання чергової 67-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням депутата міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

     Перед початком пленарного засідання було надане слово мешканцю міста Віктору Нєнашеву, який закликав депутатів та присутніх допомогти своїй онуці Меланії Камленок, котра потребує термінової операції по трансплантації кісткового мозку.

    • За перше півріччя 2018 року 74 лисичанських «єдинника» скористалися правом на відпочинок

     «За 6 місяців 2018 року 74 фізичні особи — підприємця, які обрали спрощену систему оподаткування міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля скористалися своїм правом на відпустку», — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

    • 23 липня о 14.00 - чергова сесія міської ради (оновлено)

     Засідання чергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 23 липня 2020 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

     На розгляд міської ради виносяться наступні питання.

     1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2020 року.

     2. Про внесення змін до міського бюджету м. Лисичанська на 2020 рік.

    • У міській раді пройшло чергове засідання виконкому

     Сьогодні, 2 липня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

     Під час засідання було розглянуто питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

    • З початку року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували майже 230 мільйонів гривень

     «За січень-червень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів усіх рівнів спрямовано 229 млн 994,6 тис. грн, — повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 86 млн 548,3 тис. грн, що на 20 млн 350,6 тис. грн або на 30,7 відсотків більше, ніж у відповідному періоді минулого року. До місцевого бюджету надійшло 143 млн 446,3 тис. грн, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 21 відсоток».

    • 9 липня - позачергова сесія міської ради

     Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 9 липня 2020 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

     На розгляд міської ради виноситься питання про поновлення Едуарда ЩЕГЛАКОВА на посаді секретаря Лисичанської міської ради.

     Розпорядження міського голови від 08.07.2020 №354

    • В міській раді пройшло засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

     Вчора, 1 липня, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Володимира Агафонова.

     Під час засідання члени комісії розглянули питання про недопущення виникнення надзвичайної ситуації на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля» через припинення електропостачання.

    • ДПІ відповідає на запитання

     Особливості обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Порядок обчислення та сплати податку на нерухомість у разі продажу об’єкта нерухомості.

     Запитання: Які особливості обчислення та сплати податку на нерухомість у разі продажу нерухомого майна?

    • 12 липня - змагання собак на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець»

     12 липня з 10.00 до 16.00 на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» пройдуть змагання за відповідними стандартами Порід Собак в системі МКФ.

    • До уваги платників податків!

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє, що з 2 липня 2018 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів. За довідками звертатися за тел. (06451) 7-12-88, 7-11-81.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      

    • Подолання корупції - спільна мета

     Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можна по телефону (044) 284-00-07 («Пульс»).

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      

    • «Пульс» - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

     «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

     За консультаціями з питань надання податкової звітності в електронному вигляді, укладання договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатися до Державної податкової інспекції у м. Лисичанську за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347; каб. 2, 40 або за телефоном: (06451) 4-27-47.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • Особливості надання в оренду майна фізичною особою-підприємцем-платником єдиного податку

     ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: фізична особа, якій належить нерухоме майно (житлового або нежитлового призначення), загальна площа якого не перевищує норми, встановлені підпунктом 291.5.3 Податкового кодексу України (ПКУ), не має права надавати одну частину нерухомого майна в оренду як фізична особа — не суб’єкт господарювання, а іншу частину як фізична особа-підприємець (ФОП) на спрощеній системі оподаткування. Така фізична особа може надавати нерухоме майно (житлового або нежитлового призначення) в оренду як ФОП на спрощеній системі оподаткування або як фізична особа — не суб’єкт господарювання.

    • Фізична особа, яка зареєстрована у Державному реєстрі, має право отримати наявні у Державному реєстрі відомості про себе

     ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: відповідно до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, затвердженого наказом МФУ від 29.09.2017 № 822, відомості з Державного реєстру є документом, який безоплатно надається контролюючим органом за зверненням фізичної особи (представника) щодо отримання відомостей про себе.

    • Заповнюємо платіжку: поповнення рахунку в СЕА ПДВ

     ДПІ у м. Лисичанську інформує: при заповненні реквізитів отримувача у платіжних дорученнях у разі перерахування коштів з власного поточного рахунка на електронний рахунок у Системі електронного адміністрування (СЕА) ПДВ:

     — у полі «Отримувач» зазначається найменування платника ПДВ;

    • Подайте уточнюючу декларацію для реалізації свого права на податкову знижку, якщо виявили невраховані суми

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: якщо були виявлені документально підтверджені суми, що не були враховані при поданні річної податкової декларації, для реалізації свого права на податкову знижку платник податку може подати уточнюючу декларацію до 31 грудня включно наступного за звітним податкового року, оскільки право на податкову знижку надається лише за наслідками звітного податкового року.

    • До штрафних санкцій можуть призвести помилки у звітності

     ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: приватні підприємці при заповненні декларацій платників єдиного податку третьої групи допускають помилки, які можуть привести до донарахування податкового зобов’язання та застосування штрафних санкцій під час проведення камеральних перевірок контролюючими органами. Так, поширеною помилкою є подання декларацій, в яких невірно зазначається звітний податковий період, за який подається податкова декларація. Наприклад: якщо фізична особа-підприємець-платник єдиного податку 3 групи (ставка 5 відсотків) подає декларацію за місяць, а не за квартал, як це визначено п. 294.1 ст. 294 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), то така декларація не вважається поданою, оскільки не відповідає звітному періоду.

    • Органи для обліку платників податків-юридичних осіб, місце розташування офісу та виробничих приміщень яких знаходяться у різних районах

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: згідно з п.63.3 ст.63 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік в контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

    • Фізичні особи мають право звернутись до контролюючого органу для проведення звірки даних щодо обчислення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

     ДПІ у м. Лисичанську нагадує: фізичні особи — власники об’єктів житлової та нежитлової нерухомості у 2018 році сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2017 рік.

     До 1 липня контролюючий орган надсилає платнику податку за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити.

    • У ДПІ м. Лисичанська створено всі умови для того, щоб кожен громадянин отримав швидке та зручне обслуговування

     «У Центрі обслуговування платників (ЦОП) фахівцями Лисичанської ДПІ, з початку поточного року, надано 5533 різноманітні послуги» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан. За її словами: «До найбільш затребуваних послуг входять: видача довідок про доходи громадян — 2232; видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційних номерів) — 2071; реєстрація платника єдиного податку — 224; надання витягу з реєстру платників єдиного податку — 224.

    • Чи необхідно забудовнику у разі залучення субпідрядників отримувати ліцензію?

     Держпідприємництво, на прохання підприємців, інформує

     На сьогодні підприємець зобов’язаний отримувати ліцензію тільки на виконання будівельних робіт із будівництва об’єктів архітектури IV та V категорій складності.

     Разом з цим, будівництво об’єктів, які виконуються будівельними компаніями для інших суб’єктів або на їх замовлення, здійснюється на умовах підряду.

    • Про затвердження переліку історичних державних найменувань

     Розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2016 року № 479-р «Про затвердження переліку історичних державних найменувань»

     Відповідно до частини п’ятої статті 16 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» затвердити перелік повних та скорочених історичних державних найменувань, які забороняється використовувати у найменуваннях юридичних осіб приватного права, згідно з додатком.

    • Телефонна "гаряча лінія" для суб’єктів господарювання діє у м. Лисичанську

     З початку року на телефонну «гарячу лінію» від суб’єктів господарювання надійшло 55 звернень, протягом 2 кварталу — 25, а саме:

     з питань отримання документів дозвільного характеру, декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, декларації про початок виконання будівельних робіт,декларації про готовність об’єкта до експлуатації, декларації про утворення відходів та декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.;

     з питань здійснення державної регуляторної політикистосовно порядку проведення відстеження результативності регуляторного акту та офіційного оприлюднення прийнятих регуляторних актів.

    • Алгоритм дій для абітурієнтів

     Які мають атестат про повну загальну середню освіту державного зразка, але не проходили зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році

     Подати документи до приймальної комісії ВНЗ з 11.07.2016 до 26.07.2016 р. (для вступу на денну форму навчання за кошти держбюджету), до 18.09.2016 р. (для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб).

    • Особливості подання документів до освітнього центру "Донбас - Україна"

     Документи треба подавати особисто.

     Факт проживання на території, де здійснюється АТО, підтверджується штампом в паспорті про місце реєстрації в населеному пункті відповідно до затвердженого переліку.

    • Інформація про роботу освітніх центрів "Донбас - Україна" в Луганській області

     Роботу освітніх центрів «Донбас — Україна» в Луганській області організовано у наступних вищих навчальних закладах:

     1. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля — приймальна комісія та освітній центр «Донбас — Україна» працюють у м. Сєвєродонецьку на базі університету та середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11.

     2. Луганський національний університет імені Тараса Шевченко — приймальна комісія та освітній центр «Донбас — Україна» працюють у м. Старобільську на базі університету та Старобільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

    • До уваги випускників із зони АТО, які не мають атестата про середню освіту державного зразка та не складали ЗНО - 2016

     Випускники 2016 року та минулих років, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції та населені пункти, які розташовані на лінії зіткнення, згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місце проживання яких є територія проведення антитерористичної операції» мають можливість отримати документ про повну загальну середню освіту за спрощеною процедурою на базі освітнього центру «Донбас — Україна» при обраному вищому навчальному закладі та вступити на обрану спеціальність до вищого навчального закладу без сертифікатів ЗНО за результатами вступних іспитів.

    • На Луганщині триває вступна кампанія - 2016

     11 липня 2016 року на Луганщині стартувала вступна кампанія. На території області, підконтрольній українській владі, здійснюють освітню діяльність 17 вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та 7 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

    • Затверджено показник середньої зарплати за травень 2016 року

     Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 4370 гривень 92 копійки, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнта заробітної плати за травень 2016 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

     Посилання на офіційний сайт Урядового порталу http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249188728&cat_id=244277212

    • Інформація щодо державної допомоги інвалідам за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів

     Назва державної допомоги Призначення Отримувач Розмір допомоги
     Фізкультурно-спортивна реабілітація

     Створення умов для занять фізичною
     культурою і спортом

     Луганський регіональний центр з фізичної культури та спорту «Інваспорт» для проведення заходів фізично-спортивної реабілітації Фактична вартість курсу фізкультурно-спортивної реабілітації
    • Інформація від Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів щодо механізмів заохочення роботодавців до створення робочих місць для людей з інвалідністю

     Назва державної допомоги Призначення Отримувач Розмір допомоги
     Безвідсоткова цільова позика (строк повернення до 3-х років) Постанова КМУ № 70 від 31.01.2007р. Створення робочих місць для працевлаштування інвалідів. Робоче місце не може бути скорочено протягом 3-х років з дати завершення виконання умов договору про надання позики Роботодавці (підприємства, організації, фізичні особи), які виконали норматив працевлаштування інвалідів (сплатили адміністративно-господарську санкцію) Визначає відділення Фонду на підставі наданих роботодавцем техніко-економічних обґрунтувань. Обов’язкова наявність ліквідної застави. Строк повернення до 3-х років
    • Головне територіальне управління юстиції у Луганській області повідомляє

     На даний час згідно із законодавством зареєструвати громадські формування можливо лише в Головних територіальних управліннях юстиції, що ускладнює процес реєстрації громадських формувань.

     Для створення доступних умов для реєстрації громадських формувань Міністерством юстиції України прийнято рішення збільшити точки доступу для реєстрації громадських формувань та наділити місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги повноваження з прийняття та видачі документів для державної реєстрації громадських формувань, про що зазначено в наказі Міністерства юстиції України від 17.06.2016 № 1717/5 «Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 червня 2016 р. за № 876/29006.

    • Роз'яснення законодавства щодо взяття на облік внутрішньо переміщених осіб малолітніх, неповнолітніх дітей, які переміщуються без супроводу батьків

     Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб».

     Зміни, які 08.06.2016 внесено до зазначеного Порядку постановою КМУ № 352, дозволяють повноцінно реалізувати права та свободи неповнолітніх та малолітніх дітей, які переміщуються без супроводження законних представників.

    • 0 800 505 107 - безкоштовна телефонна "гаряча лінія" голови Луганської обласної держадміністрації

     Державна установа «Луганський обласний контактний центр», яка забезпечує роботу «гарячої лінії», відкрила номер 0 800 505 107. Відтепер всі дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів в межах України — безкоштовні.

     Мешканцям м. Сєвєродонецька обласний контактний центр надає можливість звертатись на «гарячу лінію» за міським номером 700-007.

    • До уваги пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб

     Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» (зі змінами) призначення та продовження виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам здійснюється за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб», виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».

    • Про повідомну реєстрацію колективних договорів у березні-червні 2019 року

     Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом березня-червня 2019 року здійснена повідомна реєстрація 15 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій та професійними спілками (трудовими колективами) та 18 змін та доповнень до колективних договорів.

    • Про онлайнкурс із протидії домашньому насильству

     Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та студією онлайносвіти EdEra створено новий онлайнкурс із протидії домашньому насильству, який є доступним для користувачів із 18 липня. Цей курс розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності як фахівців, так і пересічних громадян, що таке домашнє насильство і як його подолати.

    • Відбувся черговий виїзд до Лисичанська спеціалістів з протезування нижніх кінцівок

     16 липня відбувся черговий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів з протезування нижніх кінцівок ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд». Підприємство здійснює обслуговування осіб з інвалідністю за місцем проживання вдома (за бажанням особи) та надає послуги:

     — консультація щодо підготовки кукси до протезування;

    • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     Вчора, 17 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1098.

    • Про перерахунок державної соціальної допомоги з 1 липня 2019 року

     Відповідно до ст.7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року збільшується розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць — 1936 грн., а для основних соціальних груп населення прожитковий мінімум встановлено у розмірі:

     • — для дітей віком до 6 років — 1699 грн.;
     • — для дітей віком від 6 до 18 років — 2118 грн.;
     • — для працездатних осіб — 2007 грн.;
     • — для осіб, які втратили працездатність — 1564 грн.
     • Робота міської комісії з питань призначення соціальних виплат ВПО

      В червні 2019 року в Лисичанській міській раді відбулося 3 засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісію очолює заступник міського голови Ігор Ганьшин. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

      Під час засідання комісії розглянуто 282 звернення внутрішньо переміщених осіб щодо призначення їм різних видів соціальних виплат. Зокрема, 207 звернень про призначення адресної грошової допомоги на покриття витрат на проживання, 34 звернення про призначення пенсійних виплат, 5 — страхових виплат, 13 — про надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, 9 — про надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 5 — про допомогу на дітей одиноким матерям, 9 — інших видів соціальної допомоги.

     • Інформація щодо діяльності Лисичанської місцевої прокуратури за 1 півріччя 2016 року.

      Керівництвом місцевої прокуратури вжито низку організаційно-практичних заходів, спрямованих на забезпечення ефективного виконання визначених законом функцій і завдань з урахуванням законодавчих змін.

      Всього протягом 2016 року проведено 3 спільні оперативні наради керівників правоохоронних органів з питань стану запобігання та протидії корупції, створено 3 міжвідомчі робочі групи з метою покращення організації роботи правоохоронних органів з вказаних питань, проведено 1 спільне семінарське заняття з питань розкриття та розслідування корупційних злочинів.

      Вжиті заходи певною мірою сприяли забезпеченню законності та боротьбі зі злочинністю на піднаглядній території.

     • Срочно нужна помощь Елене Пастуховой (обновлено)

      Пастухова Елена Алексеевна с 24 июля 2017 года по настоящее время находится на лечении в отделении анестезиологии и интенсивной терапии ЦГБ г. Лисичанска и нуждается в срочной операции.

      Диагноз: ОНМК по типу субарахноидального ренхиматозного кровоизлияния в бассейне левой СМА при ГБ ІІІ. Мозговая кома І. Правосторонний гемипарез.

     • Відтепер з залізничним вокзалом Лисичанська можна зв'язатись за телефоном

      Усна інформація про розклад руху пасажирських поїздів, вартість проїзду та перевезення багажу, наявність місць, запізнення поїздів, колію відправлення, час прибуття поїзда, правила перевезення пасажирів, багажу надається безкоштовно за номером 050-42-08-876 (згідно з тарифами мобільного зв’язку).

      Письмові довідки, крім довідок про запізнення поїздів, видаються фізичним та юридичним особам за 5 грн. 81 коп. на вокзалі Лисичанськ у касі № 1 та № 2 згідно з правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

      Адміністрація залізничного вокзалу Лисичанськ

     • Тренинг для волонтеров Красного Креста в Лисичанске

      ТРК «Акцент»

     • Актуальная тема. Интервью с первым заместителем городского головы Андреем Шальневым

      ТРК «Акцент»

     • В Лисичанську пройшла акція «Я - не товар. Стоп торгівлі людьми!»

       

      Сьогодні, 30 липня, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

      Так, з метою підвищення інформованості громадськості про проблему торгівлі людьми, привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину, відділом сім’ї, молоді та спорту спільно зі службою у справах дітей, КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» у місті Лисичанську проведена акція «Я – не товар. Стоп торгівлі людьми!».

     • Лисичанский Пролетарий - открытие уникального цеха промпереработки стекла

      ТРК «Акцент»

     • Щодо роботи «гарячої лінії» для підприємців

      За І півріччя 2012 року на телефонну «гарячу лінію» поступило 105 звернень від підприємців міста. Основні питання, які надійшли:

      1. З питань дозвільної системи:

      • Порядок подання декларації відповідності об’єкта (об’єктів) вимогам законодавства з питань пожежної безпеки;
      • Порядок отримання дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами;
      • Порядок розміщення зовнішньої реклами;
      • Порядок оформлення оренді земельних ділянок державної та комунальної власності;
      • Порядок отримання експлуатаційного дозволу операторам потужностей (об’єктів), які здійснюють в Україні діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі;
      • Порядок отримання дозволу на заходи з залученням тварин.
      • Обережно сарана!

       12 липня 2019 року було отримано повідомлення про заліт зграї сарани на територію Валуйської сільської ради Станично-Луганського району. Згідно проведених ентомологічних досліджень, висновку фітосанітарної експертизи № ФЛ12/000735-В від 15.07.2019 Державної установи «Луганська обласна фіто санітарна лабораторія» Держпродспоживслужби, комах ідентифіковано як вид — сарана перелітна.

      • Конференция Лисичанской городской организации ветеранов Украины

       ТРК «Акцент»

      • Створення екосистеми політики у молодіжній сфері

       В Україні реалізується багато чудових та ефективних інструментів для роботи з молоддю. З метою забезпечення ефективної політики у молодіжній сфері, зокрема на обласному та місцевому рівні, Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з ЮНІСЕФ та Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні створює перелік ефективних інструментів для роботи з молоддю. Проект реалізується у рамках ініціативи «Створення екосистеми політики у молодіжній сфері», яка складається з трьох основних елементів: політика, аналітика, практика, та відповідає на такі основні питання:

      • До уваги споживачів природного газу!

       Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що відповідно до постанови КМУ України від 05.06.2019р. № 485 «Зміни, що вносяться до постанови КМУ України від 03.04.2019 р. № 293» та у зв’язку з встановленням з 01.07.2019 року ціни продажу/постачання природного газу на кожний газовий місяць, з 01 липня 2019 року діють наступні тарифи на оплату природного газу.

      • У Лисичанську пройшов черговий тренінг для осіб, які засуджені до покарань без позбавлення волі

       15 липня в приміщенні Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» фахівцями із соціальної роботи КЗ «Лисичанський міський ЦСССДМ» було проведено черговий тренінг з особами, які перебувають на обліку в Лисичанському МВ філії ДУ «Центр пробації». Головну увагу на цей раз було зосереджено на інформуванні учасників заходу про дотримання людиною здорового способу життя. Під час заняття чоловіки отримали необхідні знання про ВІЛ/СНІД. По завершенні тренінгу учасники заходу отримали засоби контрацепції безкоштовно.

      • Шановні жителі міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!!!

       Міська рада нагадує, що у зв’язку з визнанням Лисичанською міськрайонною філією ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» води в ставку по вул. Клубна, район 2-го виробництва ПАТ Лисичанський склозавод «Пролетарій» небезпечною за мікробіологічними показниками, тому купатись у ставку ризиковано.

      • Чарівний світ поезії

       Поезія надихає, звеличує, штовхає на подвиги. Через поезію людина має можливість спілкуватися на мові, яку розуміють усі — і дорослі і діти. Через римовані рядки можна передати любов, сум та радість, бо поети відчувають світ набагато тонше, ніж будь-хто інший

       10 липня у стінах Лисичанського територіального центру зібрались шанувальники поетичного слова Валентини Коміної, людини, яку природа і батьки обдарували неоціненним багатством — багатогранним талантом.

      • «На Івана, на Купала»

       В середині літа українці відзначають загадкове і містичне — Івана Купала. В цей день рослини отримують від сонця і землі велику силу, чистіше сльози стає вода та дарує здоров’я. День Івана Купала дуже гарне та романтичне свято, його святкують весело і завзято.

      • Авианалет на завод Пролетарий 2.07.2014г.

       Репортаж ТРК «Акцент»

      • Консультує Міністр юстиції України

       Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу? - Катерина Прибережна

       Право на безоплатну правову допомогу – гарантована Конституцією України можливість отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість для певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу, у випадках передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу»

       Що таке безоплатна правова допомога?

       Це правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел, які не заборонені законом. Безоплатна правова допомога може бути первинною або вторинною.

      • Вестник Лисичанского городского совета (видео) от 27.06.2014г.

       Заседание 69-й сессии Лисичанского городского совета.

       Репортаж ТРК «Акцент» от 27.06.2014г.

      • Якість води водоймища, розташованого по вул. Клубна, не відповідає вимогам санітарних норм

       Лисичанська міськрайонна філія ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» на виконання Протоколу засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.06.2019 № 15 повідомляє, що фахівцями філії, після виявлення відхилень, були повторно відібрані проби води водоймища, розташованого по вул. Клубна район 2-го виробництва ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій».

      • Оригамі: світ, створений з паперу

       3 липня у Лисичанському територіальному центрі для підопічних пройшов майстер-клас з виготовлення оригамі.

       Оригамі – паперові фігурки, отримані з допомогою техніки складання. Історія виникнення цього мистецтва сягає своїм корінням у часи винаходу паперу в Стародавньому Китаї. Багато століть китайці зберігали секрет його виготовлення і тільки в VII столітті один монах, потрапивши до Японії, розкрив заповітну таємницю. Саме в японських монастирях техніка складання паперу отримала назву оригамі (офіційний термін з’явився в 1880 році).

      • Навчальний захід в Управлінні патрульної поліції

       Робочий день співробітників Управління патрульної поліції в місті Лисичанську перервав сигнал пожежної тривоги. Особовий склад покинув приміщення Управління без паніки, згідно плану евакуації та відійшов на безпечну відстань. При цьому правоохоронці встигли взяти з собою особисті речі, та документи.

      • Рятувальники провели рейд з профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах

       Минулого тижня працівники 9-ої пожежно—рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області міста Лисичанська провели рейд з профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах.

       Співробітники проводили профілактичні бесіди з мешканцями міста про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, про правила безпечного відпочинку в лісах, про небезпеку необережного поводження з відкритим вогнем на природі та про заборону спалювання сухої рослинності.

      • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

       На замещение вакантной должности специалиста I категории архивного отдела.

       Основные требования:

      • У Лисичанську була виявлена мінометна міна часів Другої Світової війни

       Сьогодні, 3 липня о 10.50 ранку, громадянин міста Лисичанська під час риболовлі виявив невідомий предмет схожий на міну, що лежав на березі річки Сіверський Донець.

      • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

       На замещение вакантной должности главного специалиста юрисконсульта юридического отдела.

       Основные требования:

      • Вихованці «Атлантіс» вибороли 28 призових місць

       Протягом тижня, з 20 по 27 липня, у м. Полтава було проведено онлайн Чемпіонат Полтавської області та відбірковий тур на Чемпіонат України в якому взяли участь 10 солісток зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Палацу культури ім. В.М.Сосюри, а саме: Аліна Паладі, Дарина Лугова, Поліна Холод, Софія Сергєєва, Олександра Соколова, Уляна Федоренко, Олександра Ісаєва, Марія Чужикова, Ольга Осадча, Карина Лазуренко та танцювальний дует у складі Софії Сергєєвої та Уляни Федоренко.

       На онлайн Чемпіонаті були представлені танцювальні клуби та колективи із різних міст України: Полтави, Львова, Дніпра, Ізмаїла, Запоріжжя та інших.

      • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

       На замещение вакантной должности главного специалиста – ревизора сектора обработки заявлений и принятия решений отдела социальной помощи управления труда и социальной защиты населения.

       Основные требования:

      • У Лисичанську відбувся Регіональний турнір зі швидких шахів

       19 липня, до Міжнародного дня шахів, у центральній бібліотеці відбувся Регіональний турнір зі швидких шахів.

       Турнір зібрав за шаховими дошками 12 гравців. Серед них лисичани, учасники шахового клубу «Шах і Мат», що діє при центральній бібліотеці, та гості з м. Сєвєродонецька.

       Турнір проходив за коловою системою з контролем часу — п’ять хвилин кожному гравцю на партію.

      • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

       На замещение вакантной должности специалиста I категории сектора по назначению и выплате социальной помощи управления труда и социальной защиты населения (временно).

       Основные требования:

      • Вітаємо вокальні ансамблі Лисичанської ДМШ № 2 з перемогою у Міжнародному конкурсі!

       У червні вокальні ансамблі Лисичанської ДМШ № 2 «Краплинки» і «Акварель» дистанційно взяли участь у XII Міжнародному конкурсі «DIGI-TALENTY. Lato 2020» (Польща).

       За результатами конкурсу ансамблі посіли І місця та нагороджені дипломами лауреата І ступеня і сертифікатами на участь у Міжнародному Фестивальному проекті «Калейдоскоп талантів».

      • Як не стати жертвою шахраїв

       Рівень злочинності завжди прямопропорційно залежить від соціально-економічної ситуації у країні та окремому регіоні.

       Останнім часом, на території м. Лисичанська спостерігається тенденція до зростання кількості шахрайських дій відносно населення міста.

       Найпопулярнішими видами шахрайства, нині, є такі.

      • О работе наблюдательной комиссией в первом полугодии 2014 года

       В исполнительном комитете Лисичанского городского совета создана и действует наблюдательная комиссия.

       Наблюдательная комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Украины, Уголовно-исполнительным кодексом Украины, Законами Украины «О местном самоуправлении в Украине», «О местных государственных администрациях», «О социальной адаптации лиц, которые отбывают или отбывали наказание в виде ограничения свободы или лишение свободы на определенный срок», Положением о наблюдательных комиссиях, утвержденным Постановлением Кабинета Министров Украины от 01.04.04 г. № 429, с внесенными изменениями к этому положению от 10.11.2010г. № 1042, Положением о наблюдательной комиссии при исполкоме Лисичанского городского совета, утвержденного решением исполкома от 15.01.2013г. № 15.

      • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

       На замещение вакантной должности главного специалиста отдела экономического развития, экологии и регуляторной политики управления экономики.

       Основные требования:

      • До уваги громадян!

       23 липня 2015 року з 10 години у прокуратурі міста за адресою: вул. Леніна, 65 у м. Лисичанськ, буде здійснюватися особистий прийом громадян заступником прокурора Луганської області Поповим Сергієм Васильовичем.

       Прокуратура м. Лисичанська

      • Отчет о работе архивного отдела Лисичанского городского совета в 2013-2014гг.

       Архивный отдел, как структурное подразделение Лисичанского городского совета, начал функционировать с декабря 1959 г.

       Работа архивного отдела строится в соответствии с основными законодательными и учетными документами: Закон Украины о «Национальном архивном фонде», «Основными правилами работы архивов», Положением об архивном отделе Лисичанского городского совета, Должностными инструкциями специалистов, Положением об экспертной комиссии.

      • Відкритий конкурс на посади керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників!

       Вперше участь можуть взяти всі юристи з 5-річним досвідом роботи!

       Період прийому документів: 20 липня — 2 серпня 2015 року!

       Вимоги до кандидата на посаду керівника місцевої прокуратури, першого заступника керівника та заступника керівника:

       * громадянство України;

      • Державна фітосанітарна інспекція Луганської області інформує

      • О работе управления труда и социальной защиты населения за 2012 год и 1 полугодие 2013 года

       Управление труда и социальной защиты населения является одним из наиболее крупных структурных подразделений Лисичанского городского совета и в пределах своих полномочий обеспечивает в городе реализацию государственной политики в сфере труда, социальной защиты и социального обеспечения жителей нашей громады.

       В структуру управления входят 10 функциональных отделов. Управление координирует работу Территориального центра социального обслуживания (предоставления социальных услуг) и осуществляет организационное обеспечение работы 10 городских комиссий, осуществляет контроль за выполнением 4 городских комплексных программ:

      • До уваги суб’єктів господарювання!

       Кафедра менеджменту та економічної безпеки Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля за підтримки обласної держадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області та ОКП «Регіональне агентство сприяння інвестиціям» проводить круглий стіл «БІЗНЕС — ОСВІТА: співпраця заради розвитку регіону».

       Круглий стіл відбудеться о 1400, 12.07.2013 за адресою: 91034, м.Луганськ, вул. ім. Тухачєвського, 11, (12 корпус Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, аудиторія 319, контактний тел. кафедри менеджменту та економічної безпеки 050 4285864 Ладико Ігор Юрійович).

       Департамент економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації

      • О работе наблюдательной комиссии в первом полугодии 2013 года

       В исполнительном комитете Лисичанского городского совета создана и действует наблюдательная комиссия.

       Наблюдательная комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Украины, Уголовно-исполнительным кодексом Украины, Законами Украины «О местном самоуправлении в Украине», «О местных государственных администрациях», «О социальной адаптации лиц, которые отбывают или отбывали наказание в виде ограничения свободы или лишение свободы на определенный срок», Положением о наблюдательных комиссиях, утвержденным Постановлением Кабинета Министров Украины от 01.04.04 г. № 429, с внесенными изменениями к этому положению от 10.11.2010г. № 1042, Положением о наблюдательной комиссии при исполкоме Лисичанского городского совета, утвержденного решением сессии горсовета от 15.01.2013г. № 15.

      • Угода про створення зони вільної торгівлі з ЄС як складова Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом

       Найбільш актуальним питанням співробітництва Україна — ЄС на сучасному етапі є переговорний процес щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на заміну Угоди про партнерство та співробітництво (УПС), що міститиме також суттєву складову про створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та ЄС.

       Переговори ведуться, починаючи з березня 2007 року.

       За структурою Угода про асоціацію складатиметься з таких розділів: (і) преамбула; (іі) загальні цілі та принципи; (ііі) політичний діалог та реформи, політична асоціація, конвергенція у сфері зовнішньої і безпекової політики; (іv) юстиція, свобода та безпека; (v) економічне та секторальне співробітництво, розвиток людського потенціалу; (vі) поглиблена та всеохоплююча ЗВТ; (vіі) загальні, інституційні та прикінцеві положення.

      • Брянківська міська рада запрошує товаровиробників міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля прийняти участь у ярмарку - виставці

       Реалізуючи ініціативу губернатора Луганської області В. М. Пристюка з виконання Регіональної програми внутрішньообласної кооперації, виконком Брянківської міської ради організовує ярмарок-виставку, присвячену 75-річчю Луганській області, яка відбудеться 17-18 серпня 2013 року у міському парку.

       На даному заході буде представлено різноманітну продукцію підприємств міст та районів області, які проводять свою господарську діяльність на території регіону. Також на ярмарку буде проведено виставку птахів.

       Телефони для довідок: (06443) 5-01-64, 5-14-47, 5-03-37, 5-23-56.

       E-mail: [email protected]

       Будемо ради Вас бачити на нашій брянківській землі!

       Брянківська міська рада

      • О результатах деятельности наблюдательной комиссии в первом полугодии 2012 года

       В исполнительном комитете Лисичанского городского совета создана и действует наблюдательная комиссия.

       Наблюдательная комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Украины, Уголовно-исполнительным кодексом Украины, Законами Украины «О местном самоуправлении в Украине», «О местных государственных администрациях», «О социальной адаптации лиц, которые отбывают или отбывали наказание в виде ограничения свободы или лишение свободы на определенный срок», Положением о наблюдательных комиссиях, утвержденным Постановлением Кабинета Министров Украины от 01.04.04 г. № 429, с внесенными изменениями к этому положению от 10.11.2010г. № 1042.

      • О результатах деятельности наблюдательной комиссии в первом полугодии 2011 года

       В исполнительном комитете Лисичанского городского совета создана и действует наблюдательная комиссия.

       Наблюдательная комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Украины, Уголовно-исполнительным кодексом Украины, Законами Украины «О местном самоуправлении в Украине», «О местных государственных администрациях», «О социальной адаптации лиц, которые отбывают или отбывали наказание в виде ограничения свободы или лишение свободы на определенный срок», Положением о наблюдательных комиссиях, утвержденным Постановлением Кабинета Министров Украины от 01.04.04 г. № 429, с внесенными изменениями к этому положению от 10.11.2010г. № 1042.

      • У Лисичанську проведено просвітницький захід для співробітників міської військово-цивільної адміністрації

        Сьогодні, 30 липня, начальник Управління регіонального представництва у Донецькій та Луганській областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександр Дворнік та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Луганській області Ольга Бакуліна провели правоосвітній захід «Актуальні питання реалізації законодавства у сфері доступу до публічної інформації» для співробітників Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

       Метою заходу було роз’яснення законодавчих аспектів щодо недопущення порушень конституційних прав громадян на звернення та інформацію.

      • Відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати

        Сьогодні, 29 липня, відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати під головуванням в.о. заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Максима Черевка.

       На засіданні керівники та представники комунальних підприємств-боржників міста: КП «Електроавтотранс», КП «Лисичанський Шляхрембуд», КП «Кінотеатр Дружба», КП «Комунальник», КП ЖЕК № 1, КП ЖЕК № 8, КП «Лисичанськсвітло», ЛКСП «Лисичанськводоканал», звітували щодо погашення заборгованості із заробітної плати та заходів, спрямованих на зменшення цієї заборгованості. Графіки погашення заборгованості раніше були оприлюднені на сайті Лисичанської міської ВЦА.

      • У Лисичанську продовжується впровадження проєкту «Добрі сусіди – одна країна»

        Сьогодні, 29 липня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулось засідання круглого столу «Проблемні питання взаємодії ОСББ з ОМС (ВЦА) та виконавцями комунальних послуг у рамках реформ ЖКГ України за грантом «Добрі сусіди - одна країна» у рамках проєкту USAID «Демократичного врядування в Східній Україні».

       У заході взяли участь заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Олег Калінін, регіональний координатор у м. Лисичанську з питань локальної комунікації Юлія Самойлова, начальник житлового фонду управління житлово-комунального господарства Марина Євдошенко, представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), ініціативних груп співвласників багатоквартирних будинків, управителі багатоквартирного житлового фонду та керівники комунальних підприємств міста.

      • Олександр Заїка про ЛКСП «Лисичанськводоканал»

        Одним з найбільш актуальних та найболючіших питань для нашої громади залишається водопостачання. Адже досі над водоканалом тяжіють загрози знеструмлення за борги. Про заходи для виходу з кризи та плани щодо покращення ситуації стосовно ЛКСП «Лисичанськводоканал» обговорювалось на пресконференції із керівником Лисичанської міської ВЦА Олександром Заїкою.

       Олександр Сергійович підтвердив, що ЛКСП «Лисичанськводоканал» знаходиться у вкрай важкому фінансовому стані. Борги минулих років за енергопостачання та не оплата населенням послуг водопостачання та водовідведення призвели до того, що електроенергія оплачується з місцевого бюджету.

      • Державна підтримка суб’єктам інвестиційної діяльності

       До уваги керівників підприємств та організацій міста!

       Повідомляємо, що згідно закону України «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць» надається державна підтримка суб’єктам інвестиційної діяльності, які реалізують інвестиційні проекти у важливих для держави галузях економіки.

       Закон визначає основи державної політики в інвестиційній сфері протягом 2013-2032 років щодо стимулювання залучення інвестицій у пріоритетні галузі економіки. Закон спрямований на створення умов для активізації інвестиційної діяльності шляхом концентрації ресурсів держави на пріоритетних напрямах розвитку економіки з метою запровадження новітніх та енергозберігаючих технологій, створення нових робочих місць, розвитку регіонів.

      • Рік на посаді керівника: Олександр Заїка відповідав на питання журналістів

        Сьогодні, 29 липня, відбулась пресконференція керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра Заїки. Зустріч із журналістами за підсумками року каденції на посаді керівника стала своєрідним підсумком виконаної роботи та окресленням планів на майбутнє та перспектив розвитку громади.

       Під час пресконференції Олександр Сергійович відповідав на питання журналістів відносно найбільш актуальних та турбуючих сфер життя громади.

      • Онлайн-нарада з Наталією Хоцянівською

        Сьогодні, 28 липня, керівництво, співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ВЦА та КП «Лисичанськтепломережа» взяли участь в онлайн-нараді під головуванням Міністра розвитку громад на території України Наталії Хоцянівської.

       Під час наради обговорювалось врегулювання питання зняття арештів з рахунків підприємств теплопостачання за позовами НАК «Нафтогаз України».

      • У Лисичанську ухвалено створення ще одного дитячого будинку сімейного типу

        Сьогодні, 28 липня, відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області. Комісія пройшла під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна.

       Під час засідання членами Комісії були розглянуті питання щодо соціального захисту та реалізації прав дітей, які потребували колегіального вирішення.

      • 28 липня - День Хрещення Київської Русі-України

        28 липня — День Хрещення Київської Русі-України. Це державне свято було засноване у 2008 році та дата для цього дня була вибрана невипадково, бо 28 липня християнський світ вшановує пам’ять святого рівноапостольного великого князя Володимира.

       Завдяки князю Володимиру Київська Русь у 988 році отримала хрещення, а язичництво підлягало викоріненню. Так, повернувшись з Візантії, Володимир хрестив своїх синів, двір і бояр. Язичницькі ідоли більше не служили культом в Київській Русі і вважалися святотатством. На площах і в будинках киян проводилися бесіди, що зводили Євангеліє в ранг богослужбової книги. Священнослужителі, а також раніше хрещені княжичі і бояри стали першими наставниками, які допомагали киянам розібратися в новій для них християнській релігії.

      • У Лисичанську відбулося засідання комісії з розгляду питань розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд

       DSC09446Сьогодні, 27 липня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання комісії з розгляду питань розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Лисичанської міської територіальної громади під головуванням в.о.заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Максима Черевка.

       Під час засідання членами комісії були розглянуті звернення від чотирьох фізичних осіб-підприємців щодо погодження розміщення пересувних (на базі спеціалізованих автопричепів) та стаціонарних тимчасових споруд на території міста Лисичанськ.

      • Святковий вечірній Лисичанськ

        Низка урочистостей з нагоди 7-ї річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань продовжилася на площі Перемоги.

       Тут на огляд для мешканців міста була виставлена військова техніка, яку надали різні військові частини та підрозділи Збройних Сил України.

       Коли вже післяобідня спека трохи спала, розпочалася святкова хода мешканців міста від автовокзалу до площі Перемоги, де її учасників зустрічав концертною програмою військовий оркестр 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

      • В текущем году на Луганщине увеличились на 75 млн грн отчисления налога на доходы физических лиц

       В местные бюджеты поступило 1 млрд 232 млн грн налога на доходы физических лиц. Об этом на встрече с представителями малого и среднего бизнеса рассказал начальник Главного управления Миндоходов в Луганской области Александр Антипов. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Миндоходов в Луганской области.

      • Урочисті заходи з нагоди 7-ї річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань тривають

       Наступною зупинкою учасників автопробігу став пам’ятний знак загиблим військовослужбовцям 24-ї механізованої бригади — майору медичної служби Сергію Рокицькому, солдату Павлу Лейбі та підполковнику військової частини А1008, начальнику протиповітряної оборони тоді 51-ї, а тепер 14-ї окремої механізованої бригади Василю Спасьонову.

       В урочистому заході біля пам’ятного знаку взяли керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка, керівництво та військовослужбовці Збройних Сил України, представники громадських організацій, засобів масової інформації, мешканці та гості міста.

      • Урочисті заходи біля пам'ятного знаку загиблим військовослужбовцям Національної Гвардії України

       Урочисті заходи з нагоди 7-ї річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань продовжились біля пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям Національної Гвардії України генерал-майору Олександру Радієвському, полковнику Павлу Сницару і солдату Ігорю Коцяру.

       Тут, на місці загибелі славних синів України, зібрались керівництво області та міста, керівництво та військовослужбовці Збройних Сил України, представники громадських організацій, засобів масової інформації, мешканці та гості міста.

      • Лисичанськ святкує 7-у річницю визволення від незаконних збройних формувань

       Сьогодні, 24 липня, Лисичанськ святкує 7-у річницю визволення від незаконних збройних формувань. Низка урочистих заходів розпочалася зранку автопробігом. Колона автопробігу на чолі з керівником Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександром Заїкою вирушила від кінотеатру «Дружба».

       Першим місцем зупинки став пам’ятник добровольцям антитерористичної операції «Слава Героям Добровольцям».

       Тут біля пам’ятника відважним солдатам-добровольцям, що були вірними військовому обов’язку і присязі та прагнули повернути наше місто до спокійного життя, розпочався мітинг-реквієм.

      • На Луганщине разоблачили «серую» схему с НДС на сумму более 2 млн грн.

       Директор и главный бухгалтер Алчевского угледобывающего предприятия в бухгалтерскую и налоговую отчетности вносили заведомо ложные данные — необоснованно показывали операции по приобретению угля по искусственно завышенным ценам. Об этом сообщили в пресс-службе ГУ Миндоходов в Луганской области. Как выяснили в следственном управлении ГУ Миндоходов в Луганской области, фирмы, у которых руководители «покупали» уголь, — фиктивные. Фактически же «черное золото» импортировали в страну российские и американские нерезиденты. Таким образом, предприятию удалось уклониться от уплаты более 2 млн грн. налога на добавленную стоимость. Досудебное расследование этого дела продолжается.

       Информационно-коммуникационный сектор ГНИ в г. Лисичанске ГУ Миндоходов в Луганской области, по материалам пресс-службы Главного управления Миндоходов в Луганской области

      • На териконі шахти ім. Д.Ф. Мельникова замайорів прапор України

       Сьогодні, 23 липня, на найвищому териконі шахти ім. Д.Ф. Мельникова було знову встановлено прапор України. Символічно, що блакитно-жовтий стяг замайорів над містом саме напередодні 7-ї річниці визволення міста Лисичанськ від незаконних збройних формувань.

       У церемонії встановлення прапору взяли участь керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка, його заступник Олег Калінін, військовослужбовці ЗСУ та волонтер, директор Лисичанського пивоварного заводу Олег Кострюков.

      • Привітання керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра ЗАЇКИ з 7-ю річницею звільнення міста від незаконних збройних формувань

       Привітання керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра ЗАЇКИ з 7-ю річницю звільнення міста від незаконних збройних формуваньШановні мешканці громади!

       24 липня ми відзначаємо 7-у річницю звільнення Лисичанська від незаконних збройних формувань. Дата пам’ятна, світла і водночас скорботна. У цей день ми віддаємо данину пам’яті та поваги тим українцям, які національну самовідданість поставили вище за власне життя.

       Ще довго ми пам’ятатимемо ті події, значні жертви і страждання, смерть та руйнування. Горем і болем вони увірвалася в кожну домівку, чорною лінією пройшли через кожне серце.

       Тож сьогодні, вітаю усіх вас, дорогі земляки, з річницею звільнення Лисичанська і сподіваюся, що найближчим часом мир запанує на всій території нашої рідної України.

       Ціною власного життя, герої цієї підступної та жорстокої війни в черговий раз довели усьому світу — Україна єдина і неподільна. І в єдності — наша сила!

       Вічна слава героям, які загинули за свободу рідного краю! 

      • Вітання керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра ЗАЇКИ з днем торгівлі

       Вітання керівника Лисичанської міської ВУА Олександра ЗАЇКИ з днем торгівліШановні працівники торгівлі!

       Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

       Сфера торгівлі є однією з найважливіших складових економіки нашого регіону. Рівень розвитку споживчого ринку, забезпечення жителів територіальної громади товарами і послугами є значущим показником інвестиційної привабливості, якості життя та добробуту наших земляків.

       Серйозним випробуванням для працівників торгівлі стали епідеміологічні обмеження. Це спричинило за собою зниження товарообігу і необхідність переглядати підходи до роботи, розвивати нові формати. Щиро вдячний вам за те, що, працюючи в екстремальних умовах, ви сумлінно трудилися, забезпечуючи громадян товарами першої необхідності. Переконаний, галузь зуміє подолати всі труднощі та в повній мірі відновить споживчий попит.

       Хочу висловити вам щиру подяку за вашу стійкість і самовідданість, відповідальність та професіоналізм. Упевнений, що і надалі, працюючи на благо територіальної громади, ви будете проявляти свої найкращі професійні та людські якості!

       Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам здоров'я, щастя, благополуччя і удачі у всіх починаннях! 

      • В Лисичанській міській ВЦА привітали працівників торгівлі з професійним святом

        Сьогодні, 23 липня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка привітав працівників торгівлі з професійним святом та висловив Подяку Лисичанської міської ВЦА за сумлінну плідну працю, значний особистий внесок в розвиток сфери торгівлі, високий рівень торговельного обслуговування населення:

       - продавцю супермаркету «Магазин «Сім'я» (ТОВ «ГВЕДЕОН») Надії Волос;

       - фізичній особі-підприємцю (магазин «Еклер») Наталії Вірьовці;

      • Відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу

        Сьогодні, 22 липня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

       Під час засідання експертною комісією розглянуті зведені номенклатури справ на 2021 рік управління житлово-комунального господарства та відділу молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА.

      • Бережіть ліс – своє майбутнє!

        Ліси Луганщини – це «легені» нашої області, що наповнюють атмосферу киснем. Також ліс сприяє підтриманню нормального водного режиму річок, регулює клімат на величезних територіях, захищає ґрунти від ерозії, сприяє підвищенню врожайності полів та слугує середовищем існування безлічі рослин і тварин.

       Особливо великої шкоди завдають лісам пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого. Гинуть не лише дерева, а й птахи, звірі, вигоряє лісова підстилка і верхній родючий шар ґрунту. Враховуючи значні лісові пожежі, які трапилися у 2020 році, забезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах є не лише найважливішою частиною діяльності державних лісогосподарських підприємств, а й свідомим обов’язком кожного мешканця Луганщини.

      • Робота міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

       Вчора, 18 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

      • Засідання громадської комісії з житлових питань пройшло у Лисичанську

        Сьогодні, 21 липня, відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - ВЦА). Засідання пройшло під головуванням в.о. заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Максима Черевка.

       Під час засідання члени комісії розглянули питання щодо включення до списку позачергового одержання жилих приміщень та зняття громадян міста з квартирного обліку.

      • Про заборгованість із заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.06.2018р.

       За інформацією розробленою Держстатом України, загальна сума невиплаченої заробітної плати по підприємствах міста Лисичанська (без урахування статистично малих підприємств і фізичних осіб-підприємців) на 01.06.2018 року становила 43941,2 тис. грн.

       Порівняно з початком року заборгованість із заробітної плати зменшилась на 23262,0 тис. грн. або 34,6%.

      • 19 липня - День тренера

        Цьогоріч Указом Президента України Володимира Зеленського започатковане професійне свято – День тренера.

       Сьогодні ми відзначаємо це свято вперше і відтепер кожного року матимемо можливість привітати та висловити слова подяки наставникам, які готують наших спортсменів до найважливіших змагань у їхньому житті.

       Шановні тренери, я глибоко ціную ваш внесок у розвиток як місцевого, так і державного спорту.

      • Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

       Вчора, 16 липня, у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Засідання відбулось під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина за участю членів комісії — представників органів, що здійснюють соціальні виплати, внутрішньо переміщеним особам.

      • Чергова діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК відбулася у Лисичанську

       DSC0618615 липня відбулася діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК у Лисичанську, яка стосувалася питань створення безбар’єрного середовища та дитячих садків.

       Перша частина зустрічі була присвячена обговоренню з керівництвом та профільними управліннями Лисичанської міської ВЦА підсумків попередньої діалогової зустрічі, яка була присвячена обговоренню питань щодо ситуації з громадським транспортом та перспективи створення безбар’єрного середовища в транспортній ґалузі міста Лисичанськ. Обговорили та підготували текст листа-звернення на міжнародні установи щодо допомоги у вирішенні цього питання. В першу чергу вирішили звернутися до керівництва Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

      • В Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

       Вчора, 11 липня, в Управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

       На Комісії було розглянуто 178 заяв, з яких:

      • У Лисичанську призначено нового начальника поліції

        Тимчасово виконуючим обов’язки начальника поліції Лисичанська призначений полковник поліції Володимир Золотарьов, який до цього очолював поліцію міста Попасна.

       Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка взяв участь у заході, привітав Володимира Федоровича та завірив у подальшій підтримці з боку міської влади.

      • Щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю

       07.04.2018 набрала чинності нова редакція Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 05.04.2012 № 321 (далі - Порядок), яка передбачає низку кардинальних змін, зокрема реалізацію принципу «гроші ходять за людиною» та запровадження адресного підходу у забезпеченні осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації.

      • У Лисичанську відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

        Сьогодні, 16 липня, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням начальника управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олени Бєлан.

       Під час засідання розглянуто 21 заяву щодо надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Лисичанської міської територіальної громади та прийнято рішення про надання допомоги всім заявникам на загальну суму 17,5 тис. грн. (відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги мешканцям Лисичанської територіальної громади, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської ВЦА від 20.04.2021 № 239 (далі — Порядок).

      • 16 липня - День бухгалтера

      • Відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Лисичанській міській ВЦА

        Сьогодні, 15 липня, відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Олега Калініна.

       Під час засідання розглянуті питання щодо соціального захисту та реалізації прав дітей, які потребували колегіального вирішення.

      • До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

       З метою виконання заходів регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2010-2012 роки» та ефективного використання коштів обласного бюджету, що спрямовуються на фінансову підтримку суб`єктів малого і середнього підприємництва, Луганською обласною радою прийняті рішення:

      • Відбулося засідання Ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб

        Сьогодні, 15 липня, відбулося засідання Ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі — Опікунська рада) під головуванням начальника управління юридичної та кадрової роботи Лисичанської міської ВЦА Світлани Шенькарук.

       До порядку денного засідання були включені питання щодо визнання двох осіб недієздатними та встановлення над ними опіки та щодо продовження дії рішення суду про визнання особи недієздатною, за результатами розгляду яких прийнято рішення про звернення до Лисичанського міського суду з відповідними клопотаннями.

      • На меморіальному комплексі «Привільнянський плацдарм» скоєно акт вандалізму

        Сьогодні, 15 липня, зранку було зафіксовано акт вандалізму на меморіальному комплексі «Привільнянський плацдарм».

       Щоранку силами співробітників ЛКП «ЖЕК №6» здійснюється прибирання території меморіального комплексу та винос сміття.

       Сьогодні ж, ранок для співробітниці комунального підприємства Юлії Шніпко розпочався з кричущої події. Коли співробітниця потрапила на територію меморіального комплексу, то побачила, що тротуарна плитка була зірвана, розкидана по території меморіального комплексу. Клумби розкопані, а пісок з них розтрушений по всьому комплексу.

      • Цьогоріч відремонтуємо об’єкти освіти, в наступному будівельних робіт буде ще більше, – Сергій Гайдай щодо проєктів «Великого будівництва»

       Про це голова обласної державної адміністрації повідомив сьогодні, спілкуючись із журналістами в Лисичанську.

       «У цьому році ми відремонтуємо декілька об’єктів освіти. А в наступному відповідних робіт буде ще більше. Крім об’єктів, які ми можемо фінансувати за рахунок ДФРР, додадуться нові Президентські проєкти — це реконструкція ДЮСШ, басейнів, встановлення спортивних майданчиків, облаштування парків. Упевнений, що все буде виконано якісно. Бо за ці два роки ми реалізували багато проєктів, в які мало хто вірив», — наголосив Сергій Гайдай.

      • Що турбує лисичан: Сергій Гайдай провів особистий прийом у Лисичанську

       Перебуваючи у Лисичанську, очільник Луганщини Сергій Гайдай провів особистий прийом громадян.

       Тематика звернень громадян до голови ОДА є певним індикатором проблем громади. Підтверджуючи це твердження, лисичани найбільше скаржилися на якість автодоріг міста та прилеглих територій, відновлення мостів після активних бойових дій 2014 року.

       Жителька міста Привілля звернулася до голови облдержадміністрації з проханням посприяти відновленню автодороги, що сполучає її місто з центром Лисичанська. Сергій Гайдай наголосив на необхідності найшвидшого ремонту дорожнього покриття, проте зазначив, що цей шлях має статус місцевого значення, а тому має бути відновлений за рахунок міського бюджету. Проте він запевнив жінку, що докладе зусиль для віднайдення коштів для реалізації цього проєкту.

      • Вітаємо Вероніку Молчанову з нагородою!

       З 24 по 28 липня у місті Дніпро вихованка міської ДЮСШ Вероніка Молчанова здобула срібну медаль в командному чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н. з веслування на байдарках і каное. Спортсменка була нагороджена грамотою та медаллю.

       Підготував спортсменку Дмитро Федорчук.

       Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

      • До уваги керівників закладів ресторанного господарства та ринків міста Лисичанська!

       У зв’язку із пожежею, що сталася 10 липня 2011 р. у Дубровицькому районному територіальному центрі надання соціального обслуговування та з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пожежною безпекою і оперативного реагування на них, виконавчий комітет Лисичанської міської ради звертається до Вас з проханням:

       • строго дотримуватися вимог пожежної безпеки, санітарних норм і правил на Вашому підприємстві;
       • привести до відповідності встановленим вимогам обладнання, що використовується на Вашому підприємстві, систем протипожежної автоматики, евакуаційних виходів, та дотримуватися правил і норм використання електричних мереж.
      • Сергій Гайдай перевірив якість виконаного ремонту хірургічного корпусу КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня»

       Сьогодні, 14 липня, в рамках робочої поїздки до Лисичанської територіальної громади голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) Сергій Гайдай перевірив якість виконаного ремонту хірургічного корпусу КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня».

       У заході також взяли участь керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка, керівництво багатопрофільної лікарні, ЗМІ.

      • Вероніка та Ангеліна Молчанови призери Всеукраїнських змагань східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни»

       З 5 по 7 липня в місті Полтава проходили Всеукраїнські змагання східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту Юрія Бурмаки. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів представники 23 команд з 7 областей східної України.

      • У Лисичанську відкрито інклюзивне відділення «Ощадбанку»

       Сьогодні, 14 липня, у Лисичанську відкрито інклюзивне відділення «Ощадбанку», адаптоване для комфортного обслуговування всіх клієнтів, у тому числі з порушеннями зору, слуху та опорно-рухового апарату.

       Відкрив відділення голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) Сергій Гайдай в рамках робочої поїздки до Лисичанської територіальної громади. У заході також взяли участь керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка, співробітники та клієнти банку, громадськість та ЗМІ.

      • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з пауерліфтингу

       З 22 по 26 червня в місті Коломия пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

       В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з усієї країни.

      • У Лисичанську відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

        Сьогодні, 08 липня, відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі — Координаційна рада) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка.

       Координаційною радою розглянуті документи кандидата на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» та прийнято рішення порушити клопотання перед Луганською обласною державною адміністрацією на присвоєння такого почесного звання жінці, яка народила і виховала 5 дітей.

      • Відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській ВЦА

        Сьогодні, 8 липня, відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації під головуванням в.о. заступника керівника Максима Черевка.

       Під час засідання ухвалено внести зміни до 2 облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов; зняти з квартирного обліку 1 особу; надати квартири:

       • — сім’ї, яка користується правом позачергового одержання жилого приміщення, як відселення з аварійного будинку за адресою: м. Лисичанськ, вул. Ген. Потапенка, 285,
       • — сім’ї, яка користується правом першочергового одержання жилого приміщення,
       • — сім’ї, яка перебуває у загальній черзі.
      • 19 серпня - громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану частини території в межах вул. 9-го Травня та К. Маркса

       Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: детальний план для індивідуальної житлової забудови частини території в межах вул. 9-го Травня та К. Маркса міста Лисичанськ.

       На виконання статті 21Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», враховуючи рекомендації архітектурно-містобудівної ради міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, згідно з рішенням Лисичанської міської ради від 27.02.2020 № 84/1216, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Лисичанська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації.

      • До Лисичанська завітала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна

        Вчора, 7 липня, в рамках робочої поїздки по Луганщині до Лисичанська завітала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна. Юлія Анатоліївна завітала до навчально-виховного комплексу школи І-ІІ ступенів – ліцею «Гарант».

       У зустрічі також взяли участь начальник відділу у Луганській області Міністерства у справах ветеранів Сергій Копилов, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка та його заступник Євген Наюк, начальник управління освіти Лисичанської міської ВЦА Тетяна Худоба, директорка НВК школи-ліцею «Гарант» Світлана Боровкова та педагоги освітнього закладу.

      • В Лисичанске правоохранители изобличили грабителя

       Сотрудники милиции изобличили ранее судимого местного жителя, который совершил кражу имущества из квартиры по ул. Г. Потапенко г. Лисичанска.

       21 июля в горотдел милиции обратился 51-летний местный житель с заявлением о том, что из его квартиры похищены телевизор и DVD-плеер.

       В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий сотрудники милиции изобличили 22-летнего ранее судимого местного жителя.

       Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 2 ст. 186 УК Украины «Грабеж». Изъяты вещественные доказательства. Продолжается досудебное расследование.

       Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

      • У Лисичанську придбано ще дві дорожніх комбінованих машини

        Вчора, 7 липня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка передав комунальному підприємству «Лисичанський Шляхрембуд» дві дорожніх комбінованих машини  МДКЗ на базі самоскидів МАЗ зі змінним устаткуванням (з піскорозкидальним обладнанням та поворотним відвалом).

       Устаткування машин призначено для очищення проїзної частини автомобільних доріг від снігового покриття і подальшої обробки очищеного покриття протиожеледним матеріалом у зимовий період року.

       Зазначимо, що спецавтомобілі було придбано за кошти місцевого бюджету.

      • 4 августа 2015 года - выездной прием заместителя начальника ГУМВД Украины в Луганской области - начальника криминальной милиции Шовикова И.И

       4 августа 2015 года на базе Лисичанского ГО ГУМВДУ в Луганской области (г. Лисичанск, ул. Ленина, 71), в период с 11.00 до 13.00будет проводить выездной прием граждан заместитель начальника ГУМВД Украины в Луганской области — начальник криминальной милиции Шовиков И.И.

       Предварительная запись на прием осуществляется по телефону в Лисичанском ГО ГУМВДУ 7-05-11.

       Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

      • У Лисичанську відбувся перегляд футбольного матчу під відкритим небом

        За ініціативи громадської організації «Луганщина» та за сприяння Лисичанської міської військово-цивільної організації 3 липня був організований перегляд футбольного матчу Чемпіонату Європи з футболу Євро-2020 між збірною України та збірною Англії на великому екрані на території Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14.

       Так, Лисичанська міська ВЦА організувала все необхідне для трансляції матчу під відкритим небом: місце проведення, технічне обладнання - проектор та екран. А ініціатори – запросили лисичанських футбольних вболівальників.

      • Внимание! Телефон доверия!

       Уважаемые граждане, с целью обеспечения защиты прав и свобод граждан, общества и государства от противоправных посягательств, Главным управлением Министерства внутренних дел Украины в Луганской области открыто прямую «горячую телефонную линию» для сообщений о коррупционных проявлениях и других правонарушениях со стороны сотрудников милиции, которые несут службу на блокпостах, других служебных злоупотреблениях со стороны должностных лиц, о нарушении прав и законных интересов граждан и для сообщения представителям правоохранительных органов о любых подозрительных действиях лиц, обострение ситуации совершения правонарушения. Телефон «горячей линии», которая работает круглосуточно: (06472) 4-02-03, 095-520-22-54, 098-519-72-42.

       Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

      • У Лисичанську пройшов особистий прийом громадян

        Сьогодні, 5 липня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка провів особистий прийом громадян, під час якого до нього звернулося 9 мешканців міста. На прийомі громадян також були присутні керівники структурних підрозділів ВЦА та комунальних підприємств міста.

       Звернення громадян, переважно, стосувалися питань комунального господарства: ремонт покрівлі будинку №4 по вул. Вугільній, освітлення вул. Вугільної, облаштування дитячого майданчика по вул. Московській, відключення квартир від централізованого опалення, тощо.

      • На території Луганської області очікується надзвичайна пожежна небезпека 5 класу

       Шановні мешканці м. Лисичанська, м. Привілля та м. Новодружеська

       Згідно листа Українського гідрометеорологічного центру у період з 14.07.2016 по 17.07.2016 на території Луганської області очікується надзвичайна пожежна небезпека (5 класу).
       З метою попередження виникнення пожеж на території міст Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ, просимо Вас не порушувати правила поведінки під час відпочинку на природі і недопущення випалювання сухої трави, залишків рослинності, побутових відходів та дотримуватись вимог пожежної безпеки при проведені робіт із застосуванням відкритого вогню.

       Лисичанське МУ ГУ ДСНС України у Луганській області

      • Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу

       Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу в органы внутренних дел Украины в подразделение патрульной службы милиции особого назначения «Луганск-1» мужчин с полным средним или высшим образованием, в наличии имеют военный билет, не привлекались к административной, криминальной ответственности, годны по состоянию здоровья к работе в системе МВД, а также имеют хорошую физическую подготовку. За справками обращаться по телефонам 095-421-53-73, 099-464-53-28.

       Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

      • Шановні працівники та ветерани Національної поліції України!

       Щиро вітаю вас із професійним святом!

       Щоденно ви стоїте на захисті життя, здоров’я, права і свободи наших громадян. Демонструєте високий патріотизм і професіоналізм, честь і мужність у боротьбі зі злочинністю, забезпечуючи громадську безпеку і порядок. І найвищою оцінкою вашої діяльності є зростаюча довіра громадян.

       Я, як керівник, безумовно, хочу, щоб Лисичанська територіальна громада була комфортна і безпечна для проживання, щоб життя, права і свободи мешканців були надійно захищені. І, очевидно, що питання безпеки та правопорядку — наші спільні завдання — як міської влади, так правоохоронців. Тому військово-цивільна адміністрація завжди сприятиме діяльності правоохоронних органів, буде допомагати і підтримувати у виконанні нашої спільної місії.

       Шановні вартові правопорядку, нехай ваші професійні зусилля будуть нагороджені повагою і довірою кожного громадянина! Бажаю вам здоров’я, міцності тіла й духу, впевненості і рішучості у відповідальній та небезпечній службі, родинного затишку і добробуту.

       Зі святом!

       Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

      • Уважаемые родители!

       Не оставляйте детей без присмотра! Заботьтесь о безопасности своих детей, придерживаясь правил безопасного поведения в быту. Воспитывайте у детей навыки культуры безопасного поведения, демонстрируя на собственном примере осторожность в обращении с огнем, газом, водой, бытовой химией, лекарствами.

       Выделите несколько минут на откровенный разговор с детьми. Помните, эти минуты будут измеряться ценой жизни. А чтобы нежданное мгновение не стало началом большой беды — нужно давать детям четкие знания и умения, как действовать в той или иной ситуации.

       Помните, что жизнь ваших детей зависит только от вас самих!

       Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украини в Луганской области

      • Внимание! Дети выпадают из окон!

       Сейчас лето, и многие родители забывают о том, что открытое окно может быть смертельно опасно для ребенка. В рамках проведения оперативно-профилактических мероприятий «Лето-2015» сотрудники сектора криминальной милиции по делам детей Лисичанского городского отдела милиции предупреждают родителей, что в последнее время в государстве стали частыми случаи травматизма или гибели малолетних детей в результате падения с высоты собственных жилых помещений, а именно при опоре на москитную сетку открытого окна.

       По результатам анализа обстоятельств указанного факта установлено, что в органах внутренних дел зарегистрировано 22 случая падения малолетних детей с балкона или окна квартиры по месту жительства, 6 из которых со смертельным исходом.

      • Побачити дотиком пальців: філіал Лисичанської централізованої бібліотечної системи отримав 75 книжок шрифтом Брайля

       Сьогодні, 2 липня, у молодіжному хабі GC-HUB Лисичанського міського ПК відбулась церемонія передачі 75 книжок шрифтом Брайля до філіалу Лисичанської централізованої бібліотечної системи. На заході були присутні заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін та представники Лисичанської організації товариства сліпих.

       Захід відбувся за ініціативи громадської організації (ГО) «Східна варта», голова якої – Валентина Ходус передала книжки та зазначила наступне: «Ми із радістю передаємо 75 книжок шрифтом Брайля. Книжки надійшли до нас з усіх куточків України. І ми вдячні небайдужим людям, які відгукнулися на наше прохання про допомогу у зборі такої унікальної літератури. Адже така література коштує дуже дорого. Тут є книжки для усіх вікових категорій, починаючи від «Абетки» шрифтом Брайля до класичної та релігійної літератури».

      • Стане радісним тобі відпочинок на воді!

       Шановні мешканці м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Державна служба надзвичайних ситуацій звертає вашу увагу на необхідність дотримання правил поведінки біля води та на воді. Той хто не вміє плавати, завжди наражається на певну небезпеку, тому у житті діє сувора закономірність: найчастіше потерпають ті, хто нехтує правилами безпеки на воді, особливо в незнайомій водоймі.

      • У Лисичанську відбулось засідання Комісії з питань забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримку малих групових будинків

       Сьогодні, 2 липня, у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання Комісії з питань забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримку малих групових будинків. Комісія пройшла під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Олега Калініна.

       Під час засідання розглянуті питання про визначення потреби в субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

      • Лисичанське місіке управління ДСНС України інформує!

       25.06.2016 року у місті Привілля, по вулулиці Ломоносова у квартирі 4-х поверхового житлового будинку виникла пожежа. Причина пожежі короткого замикання в результаті пожежі загинув чолові 1966 р.н.

      • Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Лисичанська — учасник проєкту розвитку соціальної інфраструктури

        Амбулаторія № 3 загальної практики сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» м. Лисичанська стала учасницею проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури — поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)» у Луганській області.

       Вже у червні у закладі розпочалися демонтажні роботи. Крім того проведений енергоаудит, розроблена проектно-кошторисна документація та отримані засоби індивідуального захисту.

      • ГСЧС предупреждает

       Взрывоопасные предметы представляют смертельную угрозу для жизни человека. С целью своевременного выявления взрывоопасных предметов необходимо усердно осматривать местность вокруг детских площадок, туристических баз, садов, домов отдыха. Во избежание несчастных случаев нужно помнить, что внешний вид боеприпасов от продолжительного пребывания в грунте или в воде изменяется. Они под влиянием влаги деформируются, ржавеют и от самого прикосновения могут взорваться.

       ДЕЙСТВИЯ В СЛУЧАЕ ВЫЯВЛЕНИЯ ПОДОЗРИТЕЛЬНЫХ ПРЕДМЕТОВ:

       • Ни в коем случае не прикасаться к ним!
       • Организовать ограждение или охрану места находки!
       • Срочно сообщить в службу спасения — 101, милицию или в военкомат!
       • Удалить всех посторонних от места нахождения боеприпасов!

       РОДИТЕЛИ, УЧИТЕЛЯ, ВЗРОСЛЫЕ!

       БЕРЕГИТЕ ЖИЗНИ ДЕТЕЙ,

       УЧИТЕ ИХ НИКОГДА НЕ ПРИБЛИЖАТЬСЯ

       К НЕИЗВЕСТНЫМ ПРЕДМЕТАМ.

       Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украини в Луганской области

      • Запрошуємо до співпраці з питань залучення інвестицій

       Шановні підприємці міста!

       Луганською облдержадміністрацією, Регіональним фондом підтримки підприємництва в Луганській області та Регіональним агентством сприяння інвестиціям розпочато системну роботу з питань залученні інвестиційного капіталу для реалізації проектів підприємств та організацій Луганської області.

       На першому етапі пропонується надати Ваші інвестиційні пропозиції у формі анкети “Анкета інвестиційного проекту” (56 Кб, doc.) до Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області для систематизації інвестиційних потреб підприємств області та оцінки можливостей залучення необхідного інвестиційного капіталу.

      • Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

        Сьогодні, 2 липня, відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — комісія) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку – першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

       Під час засідання було розглянуто питання про неможливість ведення господарської діяльності ЛКСП «Лисичанськводоканал» через арешт поточного рахунку та обговорені шляхи подолання ситуації що склалася.

      • 2 липня - День податківця України

      • Рубрика: Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса

       Краткая презентация проекта

       Краткая презентация системы продаж

       Выпуск 1. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

       Выпуск 2. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

       Выпуск 3. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

       Выпуск 4. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

       Выпуск 5. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

       Выпуск 6. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

       Выпуск 7. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

       Выпуск 8. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

       Выпуск 9. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

       Выпуск 10. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

       Выпуск 11. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

       Выпуск 12. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

       Выпуск 13. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

       Выпуск 14. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

      • У Лисичанську відбулося засідання Адміністративної комісії

        Вчора, 01 липня, відбулось засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – Лисичанська міська ВЦА) Сєвєродонецького району Луганської області під головуванням голови комісії Станіслава Мосейко.

       Під час засідання було розглянуто 18 протоколів про адміністративні правопорушення, складені відділом поліції №3 Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП в Луганській області, КП «Київблагоустрій» та відділом споживчого ринку Лисичанської міської ВЦА за скоєння правопорушень, передбачених ст.152, ч.1 ст.154, ст.180 та ст.183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів; порушення правил тримання собак і котів; доведення неповнолітнього до стану сп'яніння; завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

      • Водопостачання у місті відновлюється

        Після напруженого графіку та великого обсягу виконаних ремонтних робіт водопостачання у місті відновлюється. Слід зазначити, що ремонті бригади працювали у посиленому режимі цілодобово, не покладаючи рук.

       Так, сьогодні о 05.00 ранку було замінено 103 метри нової пластикової труби та магістральний водовод було відновлено. Після чого ЛКСП «Лисичанськводоканал» почав відновлювати водопостачання у місті. Наразі вже заповнилися резервуари ВНС «Білогорівська» та ВНС «Лисичанська». Для того щоб уникнути поривів, система водопостачання міста поступово заповнюється водою.

      • Робота «гарячої лінії» для підприємців!

       З метою усунення перешкод в реалізації законних прав та інтересів підприємців, а також оперативного вирішення актуальних питань, які стосуються підприємницької діяльності, розпорядженням міського голови від 20.10.2009р. № 312 створена та діє «гаряча лінія» для суб’єктів господарювання.

       Станом на 01.07.2010 р. надійшло 326 звернень від підприємців міста (у другому кварталі - 140).

      • 1 липня - День архітектури України

      • До відома суб’єктів господарювання!

       Обласною державною адміністрацією оголошено конкурсний відбір суб’єктів малого та середнього підприємництва Луганської області, яким за рахунок коштів обласного бюджету в 2010 році буде надано фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів (далі – конкурсний відбір).

       Конкурсний відбір проводиться в рамках реалізації регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2010-2012 роки» та на виконання рішення обласної ради від 29.05.2010 № 36/17 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету та проведення конкурсного відбору суб’єктів малого та середнього підприємництва області, яким за рахунок коштів обласного бюджету у 2010 році буде надано фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів» (далі – Порядок).

      • Стартує V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020»

       З метою сприяння розвитку сільських територій та регіональної економіки, підвищення привабливості життя у селі, онлайн-виданням AgroPortal оголошено V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020» (далі Конкурс).

       Конкурс проводитиметься з 13 липня по 15 грудня 2020 року за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні, подача заявок на конкурс- з 13 липня по 31 серпня 2020, його призовий фонд складає 100 тис. грн.

      • Запрошуємо взяти участь у щорічному обласному конкурсі «Кращий підприємець року»!

       У рамках реалізації регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2010-2012 роки» оголошується щорічний обласний конкурс «Кращий підприємець року» (далі — конкурс).

       Конкурс спрямовано на відзначення найкращих представників малого і середнього бізнесу та підвищення іміджу малого підприємництва області.

       Конкурс проводиться за такими номінаціями:

      • Про підвищення фахового рівня

       Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України (м. Київ) висловлює свою глибоку повагу та надає таку інформацію.

       Відповідно до чинного законодавства державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, голови місцевих державних адміністрацій, їх перші заступники та заступники мають можливість реалізовувати своє право на професійне навчання (на навчання в магістратурі за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування») за рахунок коштів державного бюджету.

       У 2020 році прийом слухачів на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» за рахунок коштів державного бюджету в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» здійснюється:

      • С 14 по 19 августа будет прекращена подача газа в центральную часть города

       Лисичанское УЭГХ ПАО «Луганскгаз» доводит до сведения жителей центральной части города, что 14 августа 2017 года будут проводиться ремонтно-восстановительные работы по замене отключающего устройства в газовом колодце № 18 по адресу: г. Лисичанск, на пересечении улицы Соборная и проспекта Победы.

       В связи с проведением работ будет прекращена подача газа в центральную часть города Лисичанска с 00:00 часов 14 августа по 19 августа 2017 года.

      • Срочно нужна помощь Елене Пастуховой (обновлено)

       Пастухова Елена Алексеевна с 24 июля 2017 года по настоящее время находится на лечении в отделении анестезиологии и интенсивной терапии ЦГБ г. Лисичанска и нуждается в срочной операции.

       Диагноз: ОНМК по типу субарахноидального ренхиматозного кровоизлияния в бассейне левой СМА при ГБ ІІІ. Мозговая кома І. Правосторонний гемипарез.

      • Програма менторської підтримки проєктів ветеранів і ветеранок рівний рівному

       Ви учасник чи учасниця бойових дій з Донецької, Луганської (підконтрольні уряду України території), Дніпропетровської, Житомирської, областей? У вас є ідея проєкту, або план професійної реалізації? Чи може задум по покращенню життя у своїй громаді, але потребуєте консультацій з конкретних питань і підтримки у реалізації своїх ідей? Тоді запрошуємо вас до програми з менторської підтримки проєктів ветеранів і ветеранок!

       Ми пропонуємо тісну взаємодію з індивідуальним консультантом чи консультанткою з нашої команди менторів, що складається з учасників збройного конфлікту, які водночас є фахівцями в бізнесі, юриспруденції, менеджменті, освітніх та громадських проєктах.

      • ПОРЯДОК розгляду проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок членами комісії з розгляду питань пов’язаних з погодженням документацій із землеустрою

       Затверджено протоколом комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою № 24 від 12 червня 2012р.

       1. Засідання комісії проводяться щовівторка в приміщенні Управління Держкомзему у м. Лисичанськ , по вул.Сеєвєродонецька,62/54 об 11 годині 10 хвилин.

       2. Документація із землеустрою на розгляд комісії приймається: через єдиний дозвільний офіс (Лисичанська міська рада, вул. Сєвєродонецька ,62, кабінет № 22).

       Понеділок-четвер з 8-00 до 17- 00 години, у п’ятницю з 8-00 до 16-00 години . Матеріали, надані до офісу у вівторок на розгляд комісії не приймаються ( виносяться на наступне засідання комісії).

      • Указом Президента України була затверджнена Річна національна програма під егідою Комісії Україна - НАТО на 2020 рік

       1001212026 травня 2020 року Указом Президента України №203/2020 була затверджнена Річна національна програма під егідою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік.

       Програма була розроблена з метою забезпечення виконання пріоритетних завдань інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору, на виконання домовленостей, досягнутих за підсумками засідання Комісії Україна – НАТО в рамках візиту Північноатлантичної ради НАТО в Україну 30 – 31 жовтня 2019 року, та відповідно до пунктів 1, 3 і 17 частини першої статті 106 Конституції України.

       Указ Президента України від 26 травня 2020 року №203/2020

      • 24 липня о 16.00 - позачергова сесія міської ради

       До уваги депутатів!

       Позачергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 24 липня 2017 року о 16.00 годині у залі засідань міської ради.

       На розгляд міської ради виноситься питання:

       1. Про заходи щодо забезпечення сталого водопостачання міста.

       Розпорядження міського голови від 21.07.2017р. № 243

      • Щодо програми стимулювання економіки, яка допоможе подолати негативні наслідки пандемії COVID-19

        Сьогодні Україна, як і весь світ, зіткнулася з новим викликом - пандемією гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19), яка змусила значно скоригувати пріоритети державної політики, аби не допустити поширення захворювання та врятувати життя людей. Для цього Кабінетом Міністрів України було впроваджено жорсткі обмежувальні заходи, спрямовані насамперед на мінімізацію поширення COVID-19 шляхом уникнення масових скупчень людей (далі - обмежувальні заходи), які дали можливість державі доволі успішно впоратися з поширенням захворювання.

      • Анонс культурно-просвітницьких заходів з 24 по 30 липня

       24 липня о 10.00 бібліотека-філія № 7 запрошує на пригодницький круїз «Час відважних лицарів».

       25 липня о 15.00 в бібліотеці-філії № 6 розпочнеться година дозвілля «Літо — відпочивай з книгою».

       26 липня о 10.00 бібліотека-філія № 7 пропонує відвідати пульс історичний «Хрещення Русі-України: легенди та факти».

      • Щодо проєкту «Мережа агентів соціального підприємництва»

       Громадська організація «Сєвєродонецка молодіжна рада» запрошує представників громадських організацій, молодіжних центрів, рад, хабів до участі у реалізації проєкту «Мережа агентів соціального підприємництва» (МАСП).

       МАСП — мережа громадських організацій Луганської області, яка сприяє розвитку та підтримці економіки через значущу соціальну складову — абсолютно новий підхід (для Луганської області) до розбудови бізнесу та надання представникам громадських організацій механізмів та інструментів для започаткування соціального підприємства.

      • Анонс заходів до Дня визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань

       Нагадуємо, що по 15 серпня в міському краєзнавчому музеї працює виставка з фондів музею «Сила нескорених».

       24 липня відбудуться наступні заходи:

       — о 8.30 та 15.00 випуск радіогазети на майданчику біля будівлі Палацу культури «Діамант»;

       — о 10.00 у всіх храмах міста розпочнеться заупокійне богослужіння за загиблими під час визволення міста від незаконних збройних формувань у 2014 році;

       о 10.00 урочисте покладання квітів до меморіальної дошки воїнам Збройних Сил України, Національної Гвардії України та добровольчих батальйонів (вулиця ім. М. Грушевського,10);

      • Про проєкт «Групи самодопомоги як каталізатор соціальних змін для згуртування громади»

       Упродовж червня 2020 року — січня 2021 року Ресурсний центр ГУРТ — інноваційний акселератор суспільних перетворень — за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізовує проєкт «Групи самодопомоги як каталізатор соціальних змін для згуртування громади». Мета якого впровадження методології груп самодопомоги для підтримки процесу мобілізації у цільових громадах Донецької, Луганської та Запорізької областей.

       У межах проєкту планується запуск навчальної програми, яка включатиме онлайн-навчання, супервізійні та інтервізійні сесії, а також менторську підтримку. Учасники/учасниці, які успішно пройдуть навчання та створять життєздатні групи самодопомоги у цільових громадах проєкту, матимуть змогу отримати сертифікат компетентності, долучитися до спільноти практиків самодопомоги в Україні, а також претендуватимуть на фінансову підтримку своїх мікропроєктів.

      • Шахрайські дії під час карантину

       З метою убезпечити українців від потрапляння в руки шахраїв Національний банк України запускає Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії картковому шахрайству #ШахрайГудбай.

       Карантин та поширення #коронавірусу, добре демонструють, хто чого вартий. Одні люди допомагають тим, хто їх оточує, інші намагаються їх ошукати. На жаль, навіть зараз шахраї не збавили оберти.

       Шахраї масово розсилають SMS від імені банків, Нацбанку чи Кабміну із пропозицією отримати нібито «державну допомогу». Для цього вони вимагають повідомити номер своєї платіжної картки, термін її дії та іншу платіжну інформацію.

      • Запрошуємо взяти участь у заходах Проекту "Холодноярська Проща"

       З 24 по 27 серпня 2017 р. у с. Стецівка Чигиринського р-ну Черкаської області на території заповідника «Козацький хутір» НІКЗ «Чигирин» відбудуться головні заходи Проекту «Холодноярська Проща».

       До участі у заходах Синодальне управління військового духовенства Української православної церкви Київського патріархату запрошує різні верстви населення усіх вікових категорій.

      • Телефонне шахрайство (Соціальна інженерія)

       Телефонне шахрайство — це найпоширеніший вид шахрайства. І дуже часто від нього страждають люди поважного віку.

       Зловмисник входить в довіру до клієнта банку та домагається, щоб потенційна жертва переказала йому гроші або передала дані своєї картки. Сценаріїв такого шахрайства є десятки. Приводимо найпопулярніші із них:

       Сценарій «Мамо, я в поліції або у лікарні»

       Дзвінок серед ночі від співробітника поліції або лікаря із повідомленням, що ваша дитина потрапила в халепу і потрібно перерахувати гроші на певний рахунок.

      • 27 липня засідання чергової сесії Лисичанської міської ради (оновлено)

        Чергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 27 липня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

       На розгляд міської ради виносяться наступні питання.
       1.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
       2.Про регулювання земельних відносин.

      • Онлайн-покупки

       Будьте обережними під час розрахунків у мережі Інтернет. Шахраї створюють вебсервіси, які пропонують фейкові послуги (поповнення мобільного, грошовий переказ, покупку авіаквитка). Візуально такі сайти схожі на легітимні сервіси. Вони залучають клієнтів за допомогою дуже вигідних пропозицій (наприклад, обіцяючи дуже низькі ціни на послуги, нульову комісію тощо).

       Мета злочинців — змусити клієнта залишити конфіденційні дані своєї картки в платіжній формі на сайті.

       Що робити?

       Важливо не здійснювати операції онлайн при підключенні до громадського Wi-Fi, якщо не хочете, щоб дані вашої картки потрапили в руки шахрая. Краще це робити в захищеній домашній мережі. Якщо необхідно здійснити оплату або зробити покупку поза домом, скористайтеся мобільним інтернетом.

      • Анонс загальноміських заходів з 17 по 23 липня (оновлено)

       З 18 липня запрошуємо завітати на виставку «Сила нескорених» в Лисичанському міському краєзнавчому музеї. Виставка працюватиме до 15 серпня.

       19 липня відбудуться наступні заходи:

      • Мобільне шахрайство (Фінансовий номер)

       Ми звикли вказувати свій номер телефону всюди: в анкетах-опитувальниках, різноманітних сервісах, при реєстрації на сайтах, оформлюючи покупки, підписуючись на розсилки, навіть, як код доступу при реєстрації в якійсь системі.

       Ваш фінансовий номер телефону не є секретним, а даремно, бо шахраї, на жаль, можуть легко цим скористатись, якщо не дотримуватись певних правил.

       Як же шахраї можуть викрасти фінансовий номер телефону?

      • Графік підвозу води для населення

       Вчора, 11 липня, відбулося відключення від електропостачання низки об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», що забезпечують питною водою близько 30 тисяч мешканців південної части міста Лисичанськ та міста Привілля.

       Ситуація, що склалася з наданням населенню послуг з водопостачання та водовідведення, була розглянута на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 11 липня 2017 року.

      • Випадково перейшов за посиланням на шахрайський сайт?

       Покупець так наполегливо хотів купити в тебе товар, що вмовив надати свої повні реквізити картки та банківський SMS-код?

       Що робити? Зберігати спокій та негайно заблокувати картку!

       Як це зробити? Зателефонувати на гарячу лінію банку, вказану на звороті платіжної картки!

      • #ДРУЖБАФЕСТ: завітайте на відкриття скейт-парку у кінотеатрі "Дружба"


       1 thumb15 липня з 12.00 до 21.00
       запрошуємо на відкриття та тест-драйв Першого безкоштовного критого скейт-парку на сході.

       Активності:

       12.00 — 14.00 — презентація фільму та зустріч з командою Street Culture;

      • А ти полюбляєш купувати онлайн?

       Звичайно так, бо це зручно та швидко! Але, щоб покупки були безпечними, дотримуйся простих правил!

       Тримай лайфхаки онлайн покупок:

       1. Завжди тримай в секреті:

       • - трьохзначний номер на звороті картки;
       • - коди банків та мобільних операторів;
       • - паролі в інтернет-банкінг.
       • Про намір здійснити встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії для населення, бюджетних установ та інших споживачів в IІІ кварталі 2020 року

        КП «Лисичанськтепломережа» інформує про намір здійснити встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії в IІІ кварталі 2020 року, згідно вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018р. № 130).

        Інформаційні матеріали про плановані тарифи розміщені на офіційному сайті підприємства https://www.lts.lg.ua/ в розділі «Новини» та на інформаційному стенді в абонентському відділі комунального підприємства «Лисичанськтепломережа».

       • Відкриття Центру неформальної атлетичної культури, паблік-арт та міський фестиваль ДружбаФест

        Команда проекту «Метамісто: Схід» з 7 по 16 липня приїздить у Лисичанськ для реалізації основних завдань — створення публічного простору та його активізації через міський фестиваль ДружбаФест, а також роботи з художником та куратором задля розкриття «Міфологеми» міста.

       • До ОТГ із адміністративним центром у Лисичанську увійшли сім територіальних громад

        На Урядовому порталі опубліковані розпорядження Кабінету Міністрів України «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад».

        Ознайомитися з текстом розпорядження від 12.06.2020 № 717-р можна за посиланням: Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Луганської області

        До об’єднаної територіальної громади із адміністративним центром у Лисичанську Луганської області увійшли селища Білогорівка, Вовчоярівка, Малорязанцеве (Попаснянський район), смт Мирна Долина, с. Біла Гора, с-ща Лоскутівка та Підлісне, с. Рай-Олександрівка та Устинівка (Попаснянський район), Новодружеськ та Привілля.

       • Анонс загальноміських заходів з 10 по 16 липня

        10 липня о 12.00 ПК ім. В.М. Сосюри запрошує на показ мультиплікаційних фільмів «Мультляндія».

        12 липня запрошуємо відвідати наступні заходи:

        - об 11.00 бібліо-шоу «Книжкове літо – будь зі мною» у бібліотеці-філії сімейного читання № 8;

       • Щодо навчальної програми «Академія можливостей»

        Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» оголошує набір на навчальну програму «Академія можливостей» в рамках проєкту «Академія можливостей» за фінансуванням Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) через проєкт «Демократичне врядування у Східній Україні».

        До участі у конкурсі запрошуються молоді лідери у віці 18 — 24 років з 12 районів Луганської області та трьох міст обласного значення Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне в кількості 30 осіб (по 2 особи від кожного району та 3-х міст).

       • 10 липня - позачергова сесія міської ради

        Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 10 липня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

        На розгляд сесії виносяться питання:

       • Афіша кінотеатру "Дружба" з 6 по 12 липня

        - 10.00 – епічний екшин "Трансформери:останній лицар" 3D;

        - 12.30; 17.40 – мультфільм "Нікчемний Я 3" 3D;

       • У міській раді пройшло черове засідання комісії з питань захисту прав дитини

        Сьогодні, 31 липня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті наступні питання:

        — про вирішення способу участі батьків у вихованні дітей;

        — про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;

       • У міській раді пройшло засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

        Сьогодні, 27 липня, у Лисичанській міській раді пройшло засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

        В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, директори центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Лисичанського міського центру зайнятості, представники Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області.

       • У міській раді пройшло засідання чергової 48-ї сесії

        Сьогодні, 26 червня, пройшло засідання чергової 48-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Новодружеська, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

        Депутатським корпусом були внесені зміни до міського бюджету на 2018 рік та ухвалена низка питань щодо регулювання земельних відносин.

       • У Лисичанську відбулось чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

        Вчора, 25 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

       • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

        Вчора, 24 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

        В ході засідання були розглянуті наступні питання:

        — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, Лисичанського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області;

       • В Лисичанській міській раді розглянуто питання дуальної форми навчання

        Вчора, 19 липня, в Лисичанській міській раді пройшла спільна нарада щодо впровадження елементів дуальної форми навчання у закладах професійно-технічної освіти під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина. В нараді взяли участь заступник директора Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею Алла Терновська та керівники закладів ресторанного господарства міста.

       • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів у червні 2017 року

        Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом червня 2017 року проведена повідомна реєстрація 6 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій усіх форм власності та професійними спілками (трудовими колективами) і 4 змін та доповнень до них.

       • УПСЗН Лисичанської міської ради має 100% показник проведення перерахунку субсидії в автоматичному режимі без звернення громадян

        Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проведено аналіз моніторингу з надання населенню житлових субсидій, передбачених Положенням «Про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, пічного та рідкого побутового палива», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України в редакції від 27.04.2018 №329.

        Станом на 20 липня 2018 року середній показник проведення перерахунку субсидії в автоматичному режимі без звернення громадян з травня 2018 року по області складає 66,76%.

       • У Лисичанську відбулось засідання міської опікунської ради

        16 липня у Лисичанській міській раді відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі — опікунська рада), створеної на підставі Цивільного Кодексу України та Закону України «Про психіатричну допомогу». Засідання відбулося під головуванням заступника голови ради Світлани Шенькарук за участі членів опікунської ради — представників виконавчих органів міської ради, закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення, Новодружеської та Привільської міських рад.

       • Щодо працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи

        До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями!

        Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» має наявні вакантні робочі місця контролерів енергонагляду в м. Лисичанськ, для працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи, які не мають протипоказань пов’язаних з тривалою ходьбою і перебуванням на відкритих майданчиках при підвищених і знижених температурах.

       • У Лисичанську пройшло чергове тренінгове заняття для дітей та молоді, засуджених до покарань без позбавлення волі

        Сьогодні, 23 липня, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Лисичанським міським відділом філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області було проведено дев’яте за рік тренінгове заняття за програмою «Сходинка до здоров’я» для дітей та молоді, засуджених до покарань без позбавлення волі.

        Під час заняття учасники отримали інформацію щодо сутності ВІЛ-інфекції та шляхів інфікування, розглянули види ризикованої поведінки щодо інфікування ВІЛ та були простимульовані до оцінки власного ризику щодо інфікування.

       • В Лисичанській міській раді відбулась зустріч з представниками Українського фонду соціальних інвестицій

        Сьогодні, 19 липня, у Лисичанській міській раді відбулась зустріч заступника міського голови Андрія Якимчука з представниками Українського фонду соціальних інвестицій щодо початку реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який фінансується Урядом Німеччини через Німецький державний Банк Розвитку KfW. У заході також взяли участь начальники структурних підрозділів Лисичанської міської ради.

       • До уваги отримувачів житлової субсідії міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

        948595Шановні громадяни, управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради продовжується прийом заяв для отримання монетизованої суми субсидії.

        Оскільки строк подачі заяв здійснюється тільки до 1 вересня поточного року, з метою запобігання великих черг, пропонуємо заздалегідь звернутись з відповідною заявою до нашого управління.

        Начальник управління праці та соціального захисту населення Олена Єздакова

       • Мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля можуть залишитись без питної води

        17 липня в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолив міський голова Сергій Шилін.

        На порядку денному важливе питання — загроза зупинки ЛКСП «Лисичанськводоканал» через припинення постачання рідкого хлору, внаслідок того, що припиняється діяльність єдиного в Україні виробника рідкого хлору АТ «Дніпроазот», ТОВ «Агрогазсервіс», а альтернативного виробника в України наразі немає. Таким чином, мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля можуть залишилися без питної води.

       • Як стати патронатним вихователем над дитиною?

        Мета патронату над дитиною — забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення дитини у сім’ю.

        Патронат над дитиною — тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на термін до 3-х місяців (максимум до 6 місяців).

        Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

       • В міській раді пройшло чергове засідання виконкому

        Сьогодні, 17 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

        Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

        Члени виконавчого комітету заслухали, взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії Лисичанської міської ради інформацію про хід виконання міської програми «Мистецька освіта Луганщини» на 2017-2019 роки.

       • Пам'ятка з електробезпеки для населення

        ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» нагадує всім мешканцям Луганської області правила поведінки в електроустановках. Дотримання цих правил допоможе Вам уберегти себе і близьких від ураження електрострумом.

        Забороняється перебувати стороннім особам на території і в приміщеннях трансформаторни