Фильтр
 • Шановні лисичани!

  Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

  Рік, що минає був насичений важливими подіями та змінами, приніс нові виклики та надії, подарував чимало добрих хвилин, пов’язаних з новими звершеннями та успіхами.

  Дякую усім, хто протягом року робив добрі справи та своєю невтомною працею й досягненнями творив сьогодення та намагався зробити рідне місто краще.

  Переконаний, що завдяки щоденній наполегливій спільній роботі ми не тільки подолаємо усі випробування, але й неодмінно примножимо здобутки.

  Нехай прийдешній рік принесе усім нам мир, спокій, впевненість у майбутньому та додасть сил для втілення найзаповітніших мрій.

  Нехай новий 2021 увійде у кожну оселю зі злагодою та достатком, з надією і натхненням, а найголовніші зимові свята, як і всі дні наступного року, будуть щедрими на любов і добро, взаєморозуміння та повагу.

  Бажаю вам віри та оптимізму. Здоров’я вашим близьким, тепла вашим серцям!

  З Новим роком та Різдвом!

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА

 • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у грудні 2020 року

  Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області в грудні 2020 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

 • До уваги мешканців міста Лисичанськ, керівників підприємств, установ, організацій різних форм власності, фізичних осіб - підприємців

   Управлінням житлово-комунального господарства розроблено проєкт розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області «Про організацію благоустрою на території м. Лисичанська», який наразі оприлюднено на офіційному сайті ВЦА м. Лисичанська в розділі «Військово-цивільна адміністрація» - «Проєкти розпоряджень».

  Шановні мешканці міста Лисичанськ, керівники підприємств, установ, організацій різних форм власності, фізичні особи - підприємці!

  Просимо ознайомитись із пропонованим проєктом та надати управлінню житлово-комунального господарства свої зауваження або пропозиції в термін до 15.01.2021 року на електронну адресу [email protected] .

  УЖКГ ВЦА м. Лисичанська

 • «Арт-Денс» - призер VIII Міжнародного багатожанрового фестиваль-конкурсу мистецтв «Talent Fest»

   У грудні хореографічний колектив «Арт-Денс» Лисичанського міського Палацу культури (керівник Дар’я Коваленко) дистанційно взяв участь у VIII Міжнародному багатожанровому фестиваль-конкурсі мистецтв «Talent Fest» (м. Переяслав–Хмельницький).

  За результатами конкурсу колектив посів ІІ місце з хореографічною композицією «Дівчата та рок-н-рол».

  Вітаємо колектив та керівника і бажаємо нових творчих досягнень!

  Відділ культури ВЦА м. Лисичанська

 • Лисичанка Альона Бльосткіна посіла І місце на Всеукраїнському фестивалі з хореографічного мистецтва

  19 грудня солістка хореографічного колективу «Арт-Денс» Лисичанського міського Палацу культури Альона Бльосткіна (керівник Дар’я Коваленко) взяла участь у дистанційному Всеукраїнському фестивалі з хореографічного мистецтва «Free dance» (м. Львів).

  Загалом до конкурсу долучились більш ніж 1000 конкурсантів зі всієї України.

  За результатами конкурсу Альона посіла І місце у номінації «Сучасна хореографія» з композицією «Kamon».

 • «Наша надія - мир на Донбасі»

   Під такою назвою у м. Сєвєродонецьк з 23 листопада по 19 грудня проходив міський відкритий конкурс-фестиваль, в якому дистанційно взяли участь творчі колективи міста.

  До участі були запрошені аматори, вихованці та учні загальноосвітніх шкіл, учні професійно-освітніх навчальних закладів, вищих навчальних закладів, закладів культури та мистецтв віком від 5 до 75 років.

  За результатами конкурсу колективи та солісти нашого міста вибороли 16 призових місць, а саме: І місць – 5, ІІ місць - 5, ІІІ місць – 6.

 • Вітаємо любительське об'єднання «Shine» з зайнятим ІІІ місцем на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв!

  26 грудня учасниці любительського об’єднання «Shine» Лисичанського міського Палацу культури (керівник Дар’я Коваленко) дистанційно взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «FEST MUSIC — CHRISTMAS STAR» «Різдвяна зірка» (м. Одеса).

  За результатами конкурсу дівчата посіли ІІІ місце з хореографічною композицією «Hate date».

 • «Поліський вернісаж»

  25-27 грудня учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 та дитячої музичної школи №2 дистанційно взяли участь у ІХ Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж» (м. Семенівка), які змагались з конкурсантами з 13 областей України. До складу журі увійшли представники з 5-ти областей України, серед яких і викладач вищої категорії Лисичанської дитячої музичної школи №2 Вікторія Буданцева.

  За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

  Диплом І ступеня

  - Богдан Йолкін (номінація: баян-акордеон – солісти до 12 років, викладач Олександр Могильніков);

  - Злата Бабакіна (номінація: струнні інструменти – солісти до 12 років, викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Вікторія Буданцева);

 • Безпечна Лисичанська громада заради майбутнього

  Сьогодні, 30 грудня, заступник керівника військово-цивільної адміністрації (ВЦА) міста Лисичанськ Євген Наюк, начальник відділу комп’ютерного забезпечення ВЦА Олена Ракова та головний спеціаліст відділу мобілізаційної роботи та цивільного захисту ВЦА Дмитро Зайцев взяли участь у форумі «Безпечна Лисичанська громада заради майбутнього», що пройшов у міському краєзнавчому музеї.

  Форум відбувся в рамках проєкту «Взаємодія заради безпечного майбутнього: підвищення рівня безпеки громади Лисичанська через впровадження (оновлення) міської програми профілактики злочинності», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів та за ініціативи громадських організацій «Східна варта» та «Жіноча правозахисна група».

 • У Лисичанську відбулося засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

   Сьогодні, 30 грудня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови комісії Станіслава Мосейка.

  Під час засідання члени комісії розглянули питання про попередження виникнення надзвичайної ситуації через припинення з 01.01.2021 розподілу природного газу та електричної енергії бюджетним установам та організаціям Лисичанської територіальної громади Луганської області.

 • «Проти Голіафа»

  Під такою назвою сьогодні, 29 грудня, у Лисичанському міському краєзнавчому музеї відкрилася плакатна виставка про діячів ОУН-УПА.

  Експозиція підготовлена Українським інститутом національної пам’яті та Центром дослідження визвольного руху, присвячена жінкам та чоловікам з УПА, які кинули виклик двом тоталітарним режимам. Виставка розповідає про вибір та рішення восьми осіб, які мали вплив на історію українського визвольного руху: Степана Бандери, Романа Шухевича, Василя Галаса, Василя Кука, Євгена Грицяка, Катерини Зарицької, Ірини Тимочко-Камінської та Іллі Оберишина.

 • Вітаємо призерів обласного огляду-конкурсу любительських об'єднань та клубів за інтересами

   З 9 листопада по 25 грудня любительські формування Палаців культури міста дистанційно взяли участь в обласному огляді-конкурсі любительських об’єднань та клубів за інтересами (м. Сєвєродонецьк).

  За висновками журі учасники посіли наступні місця:

  ІІ місце - клуб за інтересами «Vерхня межа» (ПК ім. В. М. Сосюри, керівник Олексій Беркут);

  ІІІ місце - клуб за інтересами «Time dance» (ПК ім. В. М. Сосюри, керівник Світлана Кутковська).

 • У Лисичанську привітали дітей з прийдешніми святами

   Напередодні новорічних свят служба у справах дітей Луганської ОДА та служба у справах дітей ВЦА м. Лисичанська привітали вихованців Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу міста.

  Дітям вручені солодкі подарунки та іграшки.

  Служба у справах дітей ВЦА м. Лисичанська

 • У ВЦА відбулось засідання громадської комісії з житлових питань

  Сьогодні, 28 грудня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська відбулось засідання громадської комісії з житлових питань під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава Мосейка.

  До складу комісії входять спеціалісти структурних підрозділів ВЦА м. Лисичанськ, а також представники профспілкових та громадських організацій міста й трудових колективів.

 • У Лисичанську відбулось засідання адміністративної комісії

   При військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ утворено адміністративну комісію, до повноважень якої віднесено розгляд справ, визначених ст. 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Сьогодні, 28 грудня, відбулось засідання адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі - ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області під головуванням заступника голови комісії Світлани Шенькарук.

  На засіданні комісії було розглянуто 11 протоколів про адміністративні правопорушення, складені Лисичанським ВП ГУНП, відділом споживчого ринку ВЦА м. Лисичанська, Сєверодонецьким УБЗПТЛ в Луганській області за скоєння правопорушень, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення: ст.ст.152, 159,180,181¹, 182,183.

 • У Лисичанську відбулось засідання міської комісії з питань надання соціальних послуг

   Сьогодні, 28 грудня, у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ відбулося чергове засідання міської комісії з питань надання соціальних послуг під головуванням заступника голови комісії, заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Вікторії Яковлєвої. Також у роботі комісії взяв участь заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Євген Наюк.

  Під час засідання членами комісії було розглянуто 8 первинних заяв від осіб похилого віку та осіб з інвалідністю про надання їм соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та 6 заяв про продовження надання соціальних послуг.

 • Щодо наміру здійснити встановлення двоставкового тарифу на комунальну послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ в 2020-2021рр.

  ТОВ «Лисичанська енергосервісна компанія» має намір здійснити встановлення двоставкового тарифу на комунальну послугу з постачання теплової енергії в 2020-2021 році, згідно вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018р. № 130).

  Розрахунок тарифу на комунальну послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ в повній мірі відповідають вимогам постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011р.

 • З Днем контррозвідки СБУ

 • 25 грудня - Різдво Христове

 • У Лисичанську проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

  комісСьогодні, 24 грудня, під головування заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Євгена Наюка службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні розглянуто дев’ять питань щодо реалізації прав дітей, які потребували колегіального вирішення.

  За результатами ухвалених рішень підготовлено наступні проєкти розпоряджень:

  - про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (7 малолітніх дітей);

  - про влаштування малолітньої дитини до обласного будинку дитини (1 дитина);

  - про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя (1 дитина);

 • У військово-цивільної адміністрації відбулось засідання міської комісії з розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  Сьогодні, 24 грудня, у будівлі військово-цивільної адміністрації (ВЦА) м. Лисичанськ під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Бєлан відбулось засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. У засіданні комісії взяв участь заступник керівника ВЦА м. Лисичанськ Євген Наюк.

 • До уваги внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

  В Україні продовжує діяти державна програма спрямована на поліпшення житлових умов внутрішньо переміщених осіб, з числа учасників АТО/ООС, визнаних учасниками бойових дій або особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи, які відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають право на позачергове забезпечення житлом.

  Забезпечення житлом здійснюється шляхом виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі — грошова компенсація).

 • У Лисичанську сімʼї, діти з яких знаходяться в інтернатних закладах, отримали зимові ковдри та електропростирадла

   У Лисичанському міському центрі соціальних служб фахівці із соціальної роботи привітали сімʼї, діти з яких знаходяться в інтернатних закладах, з наступаючим Новим роком.

  Напередодні зимових свят вони побажали батькам, щоб 2021-й дарував безліч позитивних емоцій, а дітям - радісних ситуацій та приємних сюрпризів.

 • Шановні працівники архівних установ!

  Вітаю вас із професійним святом!

  Збираючи документальні матеріали, ви робите неоціненну справу, оскільки зберігаєте свідчення історичної пам’яті нашого міста та єднаєте її з сьогоденням та майбутнім.

  Висловлюю вам найщирішу вдячність за невтомну працю, наполегливість та сумління, особистий внесок у справу збереження соціально-економічних, історико-культурних надбань нашого краю.

  Бажаю творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні професійної мети.

  Керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Олександр ЗАЇКА

 • «Святковий передзвін»

   Під такою назвою 19-20 грудня у м. Харків проходив І Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод, в якому дистанційно взяв участь учень фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Захарій Лебединський.

  До складу журі конкурсу увійшли провідні викладачі вищих спеціальних навчальних закладів, діячі хореографічних асоціацій України, медійні обличчя у галузі культури і мистецтва, Заслужені та Народні артисти України.

  За результатами конкурсу Захарій посів І місце.

  Підготувала лауреата викладач фортепіанного відділу Ольга Погорєлова.

  Бажаємо натхнення, нових перемог та здійснення заповітних мрій!

  Відділ культури ВЦА м. Лисичанська

 • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності

  Сьогодні, 23 грудня, відбулось засідання Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності (далі — Рада) під головуванням заступника керівника військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ Євгена Наюка.

  Розпочалось засідання Ради з нагородження тренерів за результатами спортивних підсумків 2020 року. Так, відповідно до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ від 08.12.2020 № 836 подяками за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері фізичної культури та спорту в регіоні, популяризацію здорового способу життя відзначені:

  — тренер з хортингу та карате спортивного клубу «Лідер» Олександр Каменюка;

 • Учні та викладачі Лисичанської ДШМ № 1 отримали відзнаки Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Барви Полтави»

  У грудні учні та викладачі Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1 дистанційно взяли участь у Всеукраїнському відкритому фестиваль-конкурсі виконавської майстерності гри на народних інструментах «Барви Полтави» (м. Полтава). Переможців конкурсу визначали професійне журі: народні артисти України, заслужені працівники культури, професори музичних академій, університетів, кандидати музикознавства, директори та викладачі музичних навчальних закладів.

  За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

 • До Дня працівників архівних установ

  Щорічно, 24 грудня, в Україні відзначається День працівників архівних установ.

  Це свято було встановлено 30 жовтня 1998 року Указом Президента України на підтримку ініціативи працівників архівних установ та враховуючи значний внесок архівних установ України в розвиток вітчизняної науки та культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи.

  Архіви — це душа нації, її культурна скарбниця, пам’ять кожного з нас! Архівні матеріали — це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення нашого краю, України, про життя людини, суспільства і держави, яке має унікальний вплив на формування національної свідомості наших громадян та засвідчує вагомий внесок українців у суспільно-політичний та економічний розвиток. Справа працівників архівних установ надзвичайно важлива для всього суспільства. Саме вони продовжують вік документів, зберігаючи їх для наших нащадків, чим сприяють пізнанню історії та усвідомленню людського буття.

 • У Лисичанську відбувся перший тренінг робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку системи соціального захисту

  Сьогодні, 22 грудня, у військово-цивільній адміністрації (ВЦА) м. Лисичанська відбувся перший тренінг робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку системи соціального захисту на 2021-2026 роки та відповідного Плану дій на 2021 рік на території Лисичанської територіальної громади. Захід проходив в рамках реалізації Проєкту «Стратегічні, цифрові та партитисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей», що реалізується місцевою Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація учасниць кого розвитку громад» в рамках проекту «Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

 • У Лисичанську відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

   Сьогодні, 22 грудня, у м. Лисичанську відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі-Координаційна рада) під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Євгена Наюка.

  Під час засідання Координаційної ради розглянуто низку актуальних питань.

  Так, головним спеціалістом відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Інною Шпаковською винесено на розгляд засідання Координаційної ради проєкт нагородного листа для представлення кандидатури Бондаренко Світлани Олександрівни до відзначення державною нагородою України «Мати-героїня». У результаті обговорення членами Координаційної ради, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей було вирішено порушити клопотання перед головою Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Сергієм Гайдаєм про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Бондаренко Світлані Олександрівні.

 • Вітаємо Анастасію Тхоренко - лауреата ІІ ступеня Міжнародного багатожанрового фестиваль-конкурсу «Зореграй»

   У грудні учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Анастасія Тхоренко взяла участь у дистанційному Міжнародному багатожанровому фестиваль-конкурсі «Зореграй» (м. Запоріжжя).

  За результатами конкурсного прослуховування Анастасія нагороджена дипломом лауреата ІІ ступеня у номінації «Інструментальна музика», у ІІІ віковій категорії.

  Викладач Любов Ковура отримала від журі конкурсу Подяку за збереження і розвиток культури регіонів України, творчі здобутки, відданість обраній справі, злагоджену спільну співпрацю, спрямовану на розвиток талановитих дітей та обдарованої молоді.

 • У Лисичанському міському краєзнавчому музеї пройшли майстер-класи з виготовлення новорічних сніжинок

   Здавна в Україні День Святого Миколая та Новий рік є улюбленими святами не тільки дітей, а і дорослих. Ці свята мають свої неповторні традиції, пов’язані з сімейним затишком, миром та любов’ю.

  Саме до цих чарівних свят в Лисичанському міському краєзнавчому музеї майстрині декоративно-ужиткового мистецтва Лариса Лисицька та Олена Кислякова для учнівської молоді міста провели майстер-класи з виготовлення новорічних сніжинок. Кожна дитина змогла зробити власноруч для себе чудову ніжну сніжинку.

 • До уваги споживачів послуг ЛКСП «Лисичанськводоканал»

  ЛКСП «Лисичанськводоканал» доводить до відома споживачів, що Постановою НКРЕКП № 2499 від 16.12.2020 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік з 1 січня 2021 року вводяться в дію нові тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

  Вид послуги

  Тариф (грн. за 1 м3) без ПДВ

  Тариф (грн. за 1 м3) з ПДВ

  централізоване водопостачання

  17,22 грн.

  20,664 грн.

  централізоване водовідведення

  10,88 грн.

  13,056 грн.

  ВСЬОГО

  28,10 грн.

  33,72 грн.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • Мобільний додаток «Статистика в Смартфоні»

  43535Держстат презентував безкоштовний двомовний (українська та англійська) мобільний додаток «Статистика в Смартфоні», який надає можливість користувачам оперативно та зручно отримувати офіційну державну статистичну інформацію з наборів даних Держстату, розміщених на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних https://data.gov.ua (наразі доступна інформація з 2015 року).

  Зручний інтерфейс допоможе Вам візуалізувати інформацію наборів даних (лінійний графік або гістограма) за обраними параметрами: показники, класифікації, територія та період.

  Зазначений мобільний додаток Ви зможете завантажити через https://play.google.com/

  Головне управління статистики у Луганській області

 • 22 грудня - День енергетика!

  Шановні працівники енергетичної промисловості!

  Вітаю вас з професійним святом — Днем енергетика, святом мужніх людей, які віддають всю свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи — дарувати світло і тепло кожній оселі нашої країни, забезпечувати стабільне функціонування всіх галузей економіки. Саме це робить професію енергетика однією з найбільш необхідних та шанованих. Сумлінна і самовіддана праця, помножена на високий професіоналізм енергетиків стали символами професії.

  Щиро бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту, процвітання, щедрих професійних та життєвих успіхів і нехай завжди вам світить родинний теплий вогник — вічне джерело наснаги і любові!

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка

 • Школи Лисичанська отримали сучасне обладнання для STEM-лабораторії, кабінетів фізики та математики

   Сьогодні, 21 грудня, відбулася передача закладам загальної середньої освіти Луганщини STEM-лабораторій, кабінетів фізики та математики, які були придбані відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 № 1109-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2019 рік».

  Розподіл у Луганській області здійснено для 14 закладів загальної середньої освіти, список яких затверджений Міністерством освіти і науки України. Для цих шкіл придбано сучасне оснащення: 5 STEM-лабораторій, 4 кабінети фізики, 5 кабінетів математики. До списку цих закладів увійшли заклади загальної середньої освіти і міста Лисичанська.

 • З 1 січня 2021 року змінюються реквізити бюджетних рахунків

  У зв`язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України та з урахуванням оновленої інформації у Довіднику адміністративно-територіальних одиниць України (TI_terra) з 1 січня 2021 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриваються на балансі Головного управління Державної казначейської служби України у Луганській області.

  Рахунки вступають в дію з 01.01.2021.

  Реквізити відкритих рахунків буде розміщено на офіційних Вебсторінках головних управлінь Казначейства.

  Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області

 • 19 грудня - День Святого Миколая

 • У Лисичанську нагородили гравців футбольного клубу «Будівельник»

   Сьогодні, 18 грудня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська відбулась урочиста церемонія нагородження гравців футбольного клубу «Будівельник» за зайняте ІІ місце в І лізі Чемпіонату Луганської області з футболу - 2020.

  У заході взяли участь керівник ВЦА м. Лисичанська Олександр Заїка та його заступник Євген Наюк, радник Президента Української асоціації футболу Валентин Латипов, голова громадської спілки «Луганська обласна асоціація футболу» Ігор Шопін, Президент футбольного клубу «Будівельник» Костянтин Жалдаков та гравці команди.

  Олександр Заїка привітав спортсменів із визначними досягненнями, побажав успіхів у подальших звершеннях та пообіцяв всілякої підтримки зі свого боку. «Я особисто пишаюся тим, що в нашому місті є така команда, є футбол», - зауважив очільник міста.

 • На площі Перемоги встановлено головну новорічну ялинку міста

   Протягом трьох днів, з 16 по 18 грудня, на площі Перемоги працівники КП «Лисичанськміськсвітло» встановлювали головну новорічну красуню міста.

  Ця ялинка – подарунок керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанська Олександра Заїки. Цьогоріч за ініціативи Олександра Сергійовича було виділено із міського бюджету понад 400 тис. гривень на придбання нової 12 метрової новорічної ялинки, ілюмінації та прикрас до неї.

  Засяє новорічними вогнями міська красуня вже сьогодні увечері.

 • У Лисичанську привітали вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей із Днем Святого Миколая

  Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня, керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Олександр Заїка та його заступники Ольга Венгер та Євген Наюк, а також керівник ЛЖЕК№ 6 Дмитро Працюк завітали до Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де отримують соціальний захист діти з усієї Луганської області, які опинилися в складних життєвих обставинах. Також Центр забезпечує утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 • Центр соціально-психологічної реабілітації дітей у Лисичанську отримав мікроавтобус

  Сьогодні, 18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая у Лисичанську починають справджуватися дива! Лисичанський центр соціально-психологічної реабілітації дітей (далі — Центр) отримав від військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська у користування пасажирський мікроавтобус марки ГАЗ.

  Відтепер підопічні Центру та персонал можуть бути самостійними у своїх пересуваннях, що значно спростить їх життя.

 • Взаємодія заради безпечного майбутнього Лисичанська

  Наприкінці листопада відбулась третя сесія з розробки та оновлення «Міської програми профілактики злочинності на 2021-2023 роки» у рамках проєкту «Взаємодія заради безпечного майбутнього: підвищення рівня безпеки громади Лисичанська через впровадження (оновлення) міської програми профілактики злочинності» (далі проєкту), який реалізується ГО «Східна Варта» в співпраці з ГО «Жіноча правозахисна група» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

 • Солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Дарина Швецова виборола три перших місця на Міжнародному фестивалі з Bellydance

  У грудні солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Дарина Швецова (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова) дистанційно взяла участь у Міжнародному фестивалі з Bellydance «MAGIC of the STARS −2020» (м. Полтава).

  Загалом організатори фестивалю отримали відеозаписи виступів танцювальних клубів та колективів з різних міст України: Полтави, Запоріжжя, Києва, Дніпра, Лисичанська, Миргорода, Житомира та інших.

 • Студенти пільгових категорій отримали подарунки до Дня Святого Миколая

  Сьогодні, 18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації (ВЦА) міста Лисичанськ привітав зі святом студентів пільгових категорій: діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти інваліди, діти з багатодітних родин, діти з малозабезпечених родин, діти учасників бойових дій, особи, зареєстровані як вимушено переміщені, особи, які проживають в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення.

 • Вітаємо лисичанок Дарину Степанко, Маргариту Птушка та Мирославу Савченко з призначенням обласних спортивних стипендій!

  Лисичанські спортсменки Дарина Степанко (тренер з легкої атлетики Віталій Ляшенко), Маргарита Птушка та Мирослава Савченко (тренер з боротьби самбо Геннадій Тростянський) отримуватимуть іменні спортивні стипендії у першому півріччі 2021 року.

  Відповідне рішення було ухвалене 14 грудня на засіданні комісії з відбору претендентів на здобуття обласної стипендії перспективним та провідним спортсменам області в Управлінні молоді та спорту Луганської ОДА.

 • Ведуться роботи з усунення засмічень каналізаційних мереж

  Сьогодні, 17 грудня, бригадами аварійно-відновлювальних робіт центральної та південної ділянок каналізаційних мереж ЛКСП «Лисичанськводоканал» були проведені роботи з усунення засмічень за 24 адресами відповідно до заявок громадян.

  За результатами проведених робіт були вилучені з колодязів та колектору сміття, ганчір’я, пакети тощо.

  Шановні мешканці міста, звертаємо вашу увагу, що неправильна експлуатація каналізаційних мереж призводить до їх заторів та засмічень. Закликаємо вас цінувати власне житло, любити наше місто та використовувати інженерні комунікації виключно за їх призначенням.

 • У Лисичанську нагородили переможців міського онлайн-конкурсу відеороликів «Ми-різні, ми-рівні»

  Сьогодні, 17 грудня, у відділі у справах, сім’ї, молоді та спорту ВЦА м. Лисичанськ відбулось нагородження переможців міського онлайн-конкурсу тематичних відеороликів «Ми-різні, ми-рівні».

  Конкурс проводився з 25 листопада по 10 грудня з нагоди щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та з метою привернення уваги громадськості до актуальної проблеми подолання домашнього насильства, торгівлі людьми, сприяння утвердженню ненасильницької ідеології в суспільстві, а також принципів рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Учасники конкурсу - учнівська та студентська молодь Лисичанська.

 • «Велике будівництво»: Лисичанська багатопрофільна лікарня

   Для участі в проєкті в Луганській області було визначено 5 опорних лікарень. Серед них і КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня», де надається медична допомога мешканцям міста Лисичанська та прилеглих населених пунктів Попаснянського району. Необхідно було вирішити проблему недостатності площ для розміщення приймального відділення, відсутності необхідного сучасного діагностичного обладнання, яке вкрай важливе при наданні екстреної невідкладної медичної допомоги.

  Фінансування проєкту «Реконструкція частини 1-го поверху будівлі хірургічного корпусу КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» для розміщення приймального відділення здійснюється за рахунок виділених коштів з державного бюджету в розмірі 10 млн. грн. та виділених військово-цивільною адміністрацією м. Лисичанська коштів місцевого бюджету в розмірі 2,97 млн. грн.

  Будівництво приймального відділення має важливе значення для міста, адже забезпечить доступність до всіх медичних послуг та створить комфортні умови для пацієнтів.

 • «Велике будівництво»: Лисичанська загальноосвітня школа №14

  У Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 14 завершується реалізація національного проєкту «Велике будівництво». Реконструкція заснована на принципах енергоефективності та, відповідно, економії коштів громади, високої якості, інклюзивності та націленості на кожного учня та працівника закладу.

  Протягом 2020 року в закладі освіти виконано роботи із заміни вікон та дверей, здійснено заходи із зовнішнього утеплення, проведено благоустрій шкільного подвір’я, реконструйована вхідна група із заміною дверей та обладнанням пандусів, що роблять будівлю легко доступною для людей з проблемами опорно-рухового апарату. На даний час триває монтаж вентиляційної системи закладу освіти.

 • Святкові дні та їх безпека

   Багато хто з нас не уявляє собі Новорічні та Різдвяні свята без салютів, феєрверків, хлопавок та бенгальських вогнів, адже вони створюють особливий святковий настрій.

  Але, купуючи піротехнічні іграшки, ми часто не замислюємося про небезпеку, яку несе необережне поводження з ними.

  Щоб не травмувати ні себе, ні оточуючих, треба чітко дотримуватися інструкцій, якими повинні бути забезпечені всі піротехнічні вироби. Інструкція має бути українською мовою! В іншому разі – не купуйте. Це означає, що виріб – не сертифікований і користуватися ним небезпечно.

  Купуйте лише ліцензовані піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах!

 • Шановні керівники підприємств, організацій, установ, суб'єкти господарювання у сфері торгівлі!

  Щорічна традиція святкового оформлення фасадів будівель та прилеглої території, інтер’єрів торгових залів, вітрин, вхідних зон підприємств є запорукою прекрасного настрою і відчуття новорічного свята. Святкове оформлення міста вносить в наше повсякденне життя частинку краси, радості та гарного настрою.

  З метою створення мешканцям та гостям міста новорічного настрою, підвищення культури обслуговування в переддень Нового року і Різдва Христового в рамках проведення загальноміських новорічних заходів просимо Вас провести святкове оформлення своїх підприємств з використанням новорічної тематики.

  Зробимо наше місто яскравим і красивим, подаруємо жителям святковий настрій.

  Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ

 • Тривають ремонті роботи на насосній станції «Лісова дача»

  Для запобігання аварійній ситуації на напірному водоводі ділянки трубопроводу насосної станції «Лісова дача» 2-го підйому працівниками Лисичанськводоканалу проводяться роботи по заміні ділянки труби з заміною запірної арматури.

  Через проведення ремонтних робіт наразі залишаються без водопостачання частина населення району від залізничної станції «Переїзна» і Гори Попова, до стадіону «Шахтар».

  Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

 • У ВЦА м. Лисичанська передали подарунки дітям загиблих військовослужбовців

   Сьогодні, 17 грудня, перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Ольга Венгер зустрілася із представниками Луганського прикордонного загону.

  За час війни на сході України Луганський прикордонний загін втратив чотирнадцять військовослужбовців, які виконували свій обов’язок по захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, мужністю та відвагою вписали славетну сторінку в історію України. Але, нажаль, їхні діти залишилися без батьківської любові та турботи.

  Саме тому, напередодні Дня Святого Миколая, за ініціативи керівника ВЦА м. Лисичанська Олександра Заїки, Ольга Василівна зустрілася з прикордонниками та передала святкові листівки й подарунки для дітей загиблих військовослужбовців.

 • У Лисичанську проведено комісійне обстеження території міста з виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ

   З метою організації здійснення заходів із санітарного очищення території міста Лисичанськ, враховуючи повідомлення громадян в соціальних мережах про факти виявлення несанкціонованих місць розміщення відходів, 7 грудня комісією з питань поводження з безхазяйними відходами було проведено комісійне обстеження території міста Лисичанська.

  В результаті обстеження виявлено 6 несанкціонованих сміттєзвалищ по вулицям вул. Генерала Потапенка (район повороту на крейдовий кар’єр), вул. Гора Попова (район будинку 22), вул. Карла Маркса (район Свято-Митрофанівського храму), вул. Бориса Полевого (район гаражів) та на перехрестях вул. Московська - провулок Декабристів, вул. Ушакова та вул. Малиновського.

 • «Soloviov-Art-V»

  Під такою назвою 15 грудня відбувся V Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв, у якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

  У вік сучасних інтернет-технологій з’являються все нові й нові можливості для демонстрації своїх талантів. При чому зовсім необов’язково бути присутнім особисто. Саме тому, йдучи в ногу з часом Організаційний комітет арт проекту Soloviov-Art надає нові можливості участі у Міжнародних конкурсах для всіх творчих колективів та солістів, незалежно від віку і місця проживання. Журі цього фестивалю складається з відомих артистів та визначних особистостей України, Європи та інших країн світу.

 • Місцевий акциз на пальне збережено - парламент ухвалив зміни до Бюджетного кодексу

  15 грудня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» № 4100-д від 05.11.2020.

  Одним з найголовніших бюджетних питань, які відстоювала Асоціація міст України, було збереження зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини (13,44%) акцизного податку на пальне.

 • У Лисичанську відбулося засідання спостережної комісії

  Сьогодні, 16 грудня, у військово-цивільній адміністрації (ВЦА) міста Лисичанськ відбулося підсумкове засідання спостережної комісії під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава Мосейка.

   Під час засідання члени комісії розглянули питання виявлення та ведення обліку осіб, які звільнились з місць позбавлення волі й проаналізували роботу з неблагополучними сім’ями та з соціальної адаптації підлітків, які звільнились з виховних закладів і перебувають на обліку. Ще одним питанням порядку денного була робота протягом року суб’єктів соціального патронажу щодо соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у виді позбавлення волі, зокрема, в частині надання таким особам медичної допомоги, послуг із працевлаштування та інших соціальних послуг.

 • Спільна робоча нарада з питань роботи інформаційно-консультативної служби «гаряча лінія»

   Сьогодні, 16 грудня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська під головуванням першого заступника керівника ВЦА Ольги Венгер та за участю начальника управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Людмили Бутрименко було проведено спільну робочу нараду зі спеціалістами відділу споживчого ринку щодо обговорення проблемних питань у сфері захисту споживачів та шляхів їх вирішення при роботі консультаційно-інформаційної служби «гаряча лінія».

  Під час наради були обговорені питання, які виникають при розгляді звернень, що стосуються захисту прав споживачів, наведені приклади розв’язання типових ситуацій, надані відповідні роз’яснення по суті порушених у зверненнях питань.

 • У Лисичанську відбувся міський конкурс творчих робіт «Новорічна композиція»

  Сьогодні, 16 грудня, в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (далі — ЦПРШМ) відбулось підведення підсумків конкурсу творчих робіт міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

  Творчі роботи закладів загальної середньої освіти міста та ЦПРШМ були представлені у номінаціях: «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція», «Новорічна картина чи колаж», «Новорічний подарунок», «Український сувенір», «Подарунок захиснику».

  Конкурс охопив майже все різноманіття прикладних жанрів та технік, а саме: квілінг, м’яка іграшка, вироби з тіста, деревини, природних матеріалів, декоративний розпис, бісероплетіння.

 • Автопарк спецтехніки Лисичанська поповнився двома тракторами

  Управлінням житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області придбано дві одиниці комунальної техніки для КП «ЛЖЕК №1» та КП «ЛЖЕК № 5» – колісні трактори «Білорус-82.1».

  Зазначена техніка призначена для виконання різних господарських робіт з навісними, напівнавісними і причіпними машинами та знаряддями вантажно-розвантажувальних робіт.

  Трактори будуть залучені до виконання робіт із підвищення рівня благоустрою міста та приведення прибудинкових територій багатоквартирного житлового фонду в належний санітарний стан.

 • Поліна Подкуйко та Вікторія Краснопольска - призери обласного конкурсу художньої творчості з графіки

  На початку грудня учні Лисичанської та Новодружеської дитячих шкіл мистецтв дистанційно взяли участь в обласному конкурсі художньої творчості з графіки на тему «Світ квіткової фантазії Катерини Білокур».

  За результатами конкурсу учениця Лисичанської ДШМ № 1 Поліна Подкуйко з роботою «Квітковий рай» (викладач Наталія Мельникова) посіла ІІ місце, а учениця Новодружеської ДШМ Вікторія Краснопольска з роботою «Квітковий сон» (викладач Олена Пельчонок) — III місце.

 • Водопостачання відновлено

  Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

  Повідомляємо, що сьогодні, 15 грудня, внаслідок пошкодження магістрального водоводу Ду 800 мм за адресою: м. Лисичанськ, вул. Шолохова, 75, було обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля.

  Незважаючи на погодні умови та важкодоступність до місця аварії, ремонтна бригада ЛКСП «Лисичанськводоканал» впоралась з поставленим завданням та усунула порив.

 • У Лисичанську відбулося засідання міської комісії з надання одноразової матеріальної допомоги

  Сьогодні, 15 грудня, у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ (ВЦА) відбулося чергове засідання міської комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Бєлан.

  Також у роботі комісії взяла участь перший заступник керівника ВЦА м.Лисичанська Ольга Венгер.

 • Передноворічний благодійний ярмарок

   Доброю традицією напередодні новорічних свят стало проведення благодійного ярмарку Лисичанським центром науково-технічної творчості учнівської молоді (далі – ЛЦНТТУМ). От і сьогодні, 15 грудня, біля ринку «Джаміля» можна було купити подарунки та новорічні прикраси, виготовлені власними руками педагогів та вихованців центру.

  Кожного року у листопаді-грудні керівники гуртків та їх вихованці виготовляють святкові сувеніри саме до ярмарку. Крім того, всі школярі міста та їхні батьки долучаються до благої справи. На ярмарок були виставлені поробки, надані на міський конкурс «Зимові фантазії».

  Перехожі залюбки купували вироби, зроблені власноруч, з душею. До речі, сувеніри hand made дуже цікаві, сучасні, ексклюзивні та завжди модні.

 • Учні мистецьких шкіл Лисичанська отримали відзнаки ХІ Відкритого конкурсу виконавців на струно-смичкових інструментах

  13 грудня учні дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1 та дитячої музичної школи (ДМШ) № 2 м. Лисичанськ дистанційно взяли участь у ХІ Відкритому конкурсі виконавців на струно-смичкових інструментах серед учнів шкіл естетичного виховання ім. В.М. Панфіла.

  Загалом до заходу долучились вихованці мистецьких шкіл Луганської та Донецької областей.

  За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

 • Насмітив! Прибери за собою!

  Упродовж тривалого часу ТОВ «ЛЕО» здійснювало обрізку дерев задля очищення ліній електромереж. І, нібито, «добру» справу робили, але після цих дій компанія залишила після себе купи обрізаного гілля. Тим самим засмічуючи наше місто та створюючи стихійні звалища.

  Усі роботи із очищення територій стихійних сміттєзвалищ та вивозу сміття після обрізки дерев виконувалися і продовжують виконуватися виключно силами комунальних підприємств міста, зокрема ЛКТП 032806 на чолі з директором Тетяною Корженко.

 • АМУ підтримує ініціативу Мінрегіону щодо повернення архітектурно-будівельного контролю на місця

  Міністерство розвитку громад і територій України підготувало проєкт постанови, яка має на меті відновлення дії постанови Кабінету Міністрів України № 553 «Про порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю». Проєкт планується винести на найближче засідання Уряду, його вже отримали на погодження центральні органи виконавчої влади.

  Ініціатором відновлення дії постанови № 553 виступив Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

  «Через відсутність держконтролю, зокрема, зі сторони органів місцевого самоврядування, в українських містах виник будівельний колапс. Наразі, місцева влада жодним чином не може впливати на самочинне будівництво, що вже призводить до трагічних наслідків. Така ситуація, на жаль, відбувається по всій країні», — сказав Міністр.

 • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з косіки карате

   12 грудня в місті Попасна відбувся чемпіонат України з косіки карате. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів із Київської, Донецької, Луганської, Харківської та Січеславської областей.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  Розділ Куміте

  І місце – Дубініна Катерина, Сидоренкова Варвара, Олійник Віталій, Удоденко Юлія, Набойченко Анастасія;

  ІІ місце – Фьодоров Родіон, Губанов Віктор, Безбожна Вікторія,Фоменко Наталія, Чурюмов Володимир, Пунтус Денис, Демченко Олександр, Голубєв Богдан, Стоволос Денис;

  ІІІ місце – Долгій Микита, Стародубцев Олексій, Лисенко Дар'я.

 • Лисичанські спортсмени - серед переможців 4 етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

   13 грудня в місті Харків відбувся 4 етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з Харківської, Луганської, Січеславської, Запорізької, Київської областей.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  Категорія Формейшн Дівчата Дорослі

  І місце - команда Scream:

  Науменко Марія, Якимова Софія, Якимова Карина, Калінікова Еда, Золотар Маргарита, Косман Ксенія, Гонтарева Аліна, Чернікова Анастасія, Осіташвілі Катерина, Отченашенко Дарина, Ярошенко Валерія, Ларіонова Дар'я;

 • 15 грудня - День працівників суду

 • У Лисичанську відбулося засідання громадської комісії з житлових питань

  Вчора, 14 грудня, у військово-цивільній адміністрації (ВЦА) м. Лисичанськ відбулося засідання громадської комісії з житлових питань під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава Мосейка.

  До складу комісії входять спеціалісти структурних підрозділів ВЦА м. Лисичанськ, а також представники профспілкових та громадських організацій міста й трудових колективів.

 • У Лисичанську поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Землякам-чорнобильцям»

   Сьогодні, 14 грудня, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Ольга Венгер, голова громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» Ігор Хричов та її представники поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Землякам-чорнобильцям» та вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

  Спомин про трагічні події найбільшої техногенної катастрофи за весь час існування людської цивілізації та шана великому вчинку ліквідаторів як прикладу справжнього патріотизму, мужності і відданості Батьківщині – священний обов’язок.

 • 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  Щороку 14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлений згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня 1986 року було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

  Одна з найбільших катастроф в історії людства, як відомо, сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильської атомній електростанції, розташованій поблизу міста Прип’ять Київської області. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

 • У Лисичанську придбано машину дорожню комбіновану

   Сьогодні, 11 грудня, керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанськ Олександр Заїка оглянув придбану для КП «Лисичанський Шляхрембуд» машину дорожню комбіновану МДКЗ на базі самоскида МАЗ зі змінним устаткуванням (з піскорозкидальним, поливомийним обладнанням та поворотним відвалом).

  Машина призначена для прибирання і очищення доріг та розрахована для експлуатації при безгаражному зберіганні. Устаткування призначено для очищення проїзної частини автомобільних доріг від снігового покриття і подальшої обробки очищеного покриття протиожеледним матеріалом у зимовий період року та прибирання доріг у літній період року.

  Зазначимо, що спецавтомобіль було придбано за кошти місцевого бюджету.

 • Відкрите Звернення Голови АМУ Віталія Кличка до Президента України, Голови Верховної Ради України, Голів депутатських фракцій та груп

  НАДУ Національна академія державного управління при Президентові УкраїниУкраїнські громади — села, селища, міста — занепокоєні тим, що у нещодавно прийнятих Верховною Радою України законах про підтримку підприємців на 2021 рік така підтримка передбачена за рахунок коштів місцевих бюджетів. Зокрема, з наступного року припиняється зарахування до місцевих бюджетів частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. Внаслідок такого рішення громади втратять 7,5 млрд гривень. В той же час держава втратить ефективний інструмент боротьби з тінізацією у сфері обігу пального.

 • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

  Вчора, 10 грудня, службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  На засіданні розглянуто 10 питань щодо реалізації прав дітей, із них: 4 питання щодо реалізації майнових прав при вчиненні правочинів за участю малолітніх та неповнолітніх дітей, 6 питань, які потребували колегіального вирішення.

 • Моніторингові перевірки тривають!

   З метою контролю за дотриманням санітарного законодавства та організацією протиепідемічних заходів, вчора, 10 грудня, мобільною групою, до складу якої увійшли представники відділу споживчого ринку військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ, Лисичанського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області та Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області було обстежено 25 закладів торгівлі та 1 заклад ресторанного господарювання.

  Під час проведення рейду перевірялося дотримання карантинних обмежень та організації протиепідемічних заходів. Зокрема забезпечення персоналу закладів засобами індивідуального захисту, проведення дезінфекційних заходів, обмеження кількості відвідувачів у торговельному залі, наявність обмежувальних стрічок, дотримання принципу соціального дистанціювання, наявність інформаційних матеріалів тощо.

 • «Grand Fest Art»

  У грудні відбулося підбиття підсумків Всеукраїнського дистанційного фестиваль-конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Grand Fest Art» (м. Львів), в якому взяли участь учні та викладачі мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

  Конкурс проводився у трьох номінаціях: образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво та графічне мистецтво.

  Метою конкурсу були – популяризація дитячої та юнацької творчості в Україні; розвиток та підвищення професійної майстерності учасників конкурсу; прагнення до досягнення високих результатів в діяльності, в тому числі викладацької; виявлення кращих і оригінальних особистостей.

 • Щодо створення з 1 січня у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ відділу контролю

  У зв’язку з Реформою децентралізації влади в Україні та формуванням нової територіальної громади з центром у м. Лисичанськ, яка об’єднає 7 територіальних громад, що значно збільшить підпорядковану територію, кількість населення, та, як наслідок, збільшить обсяги повноважень та навантаження на структурні підрозділи у військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (далі — ВЦА), з 1 січня 2021 року у ВЦА м. Лисичанська буде створено відділ контролю, діяльність якого буде спрямована на своєчасне вжиття заходів, направлених на усунення порушень, в тому числі у сфері публічних закупівель.

 • Соціальний робітник - професія добрих справ

   Незважаючи на карантинні обмеження, Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжує виконувати свою роботу відповідно до чинного законодавства. Одним із завдань територіального центру є вжиття конкретних заходів, спрямованих на підвищення рівня соціальної захищеності самотніх людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

  Підопічні територіального центру через похилий вік та стан здоров’я більшу частину свого життя проводять у стінах власного помешкання. Тому вкрай важливо створити сприятливу та затишну атмосферу житла, бо від цього залежить фізичне і психологічне здоров’я людини.

  У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги передбачено виконання дрібного та косметичного ремонту житла. Таку допомогу надають два соціальних робітника.

 • У Лисичанську встановлено 7 нових зупинок громадського транспорту

   Управління житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ продовжує виконувати роботи з облаштування зупинок громадського транспорту зручними критими павільйонами, обладнаними місцями для сидіння.

  Вчора, 9 грудня, було встановлено ще 4 павільйони на автобусних зупинках «АЗС», «Дачі» по вул. Генерала Потапенка, «Автовокзал» по проспекту Перемоги, «Підвісна» по вул. 9-го Травня.

  Нагадаємо, що всього закуплено та встановлено 7 павільйонів, які будуть захищати містян під час очікування маршрутних транспортних засобів від примх природи.

 • Відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

   Вчора, 9 грудня, в режимі відеоконференц-зв’язку відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – комісія) під головуванням заступника керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Катерини Безгинської. На порядку денному – питання погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного соціального внеску та страхових внесків до Пенсійного фонду України.

  У роботі комісії взяли участь перший заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Ольга Венгер, заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Максим Головньов, керівники та представники підприємств-боржників: КП «Електроавтотранс», ЛКСП «Лисичанськводоканал», КП «Лисичанський шляхрембуд», ЛКП «Кінотеатр «Дружба», ПАТ «Лисичанськвугілля» та інші.

  За даними щотижневого моніторингу станом на 8 грудня 2020 року сума боргу із заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська усіх форм власності складає 41 616,7 тис. грн., в тому числі:

 • Вітаємо учнів та викладачів Лисичанської ДШМ №1 з відзнаками ІІІ Всеукраїнського інтернет-конкурсу!

  У грудні підвели підсумки ІІІ Всеукраїнського інтернет-конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж», у якому брали участь учні та викладачі художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

  Метою конкурсу є виявлення та підтримка талановитих дітей та обдарованої молоді.

 • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Сьогодні, 9 грудня, в управлінні праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі - управління) відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника управління Олени Бєлан.

  Під час засідання комісії було розглянуто 49 заяв, в тому числі щодо призначення житлової субсидії – 46, внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання – 3.

  По кожній заяві рішення приймалось з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

 • Проведено чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

   Сьогодні, 9 грудня, в управлінні праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі - управління) відбулося засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника голови комісії, начальника управління Олени Бєлан.

  До складу комісії, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 №365, входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

  Під час засідання комісією розглянуто 58 звернень внутрішньо переміщених осіб щодо призначення їм різних видів соціальних виплат, в тому числі:

 • Колектив зразкової студії східного танцю «Атлантіс» виборов Гран-Прі на Чемпіонаті України з Bellidance!

  3 грудня учасниці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (керівник Ірина Гончарова) Палацу культури ім. В.М. Сосюри взяли участь в онлайн Чемпіонаті України з Bellidance (м. Київ).

  Для участі у конкурсі колектив надав 42 танцювальні програми, до яких увійшли сольні, дуети та групові виступи у різних номінаціях та вікових категоріях.

 • Вітаємо вихованців мистецьких шкіл з відзнаками обласного конкурсу творчих робіт зі скульптури!

  5 грудня учні мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля дистанційно взяли участь в обласному конкурсі творчих робіт зі скульптури на тему «Зоря поезії» за творчістю Лесі Українки (м. Сєвєродонецьк).

  Цього року на конкурс було подано 75 робіт учнів з 12 мистецьких шкіл Луганської області.

  За результатами конкурсу призові місця здобули:

 • Про роботу архітектурно-містобудівної ради міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля

  Вчора, 8 грудня, у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля за участю заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава Мосейка, представників фахових управлінь та відділів ВЦА м. Лисичанська, управління патрульної поліції в Луганській області.

  Під час засідання членами ради були розглянуті болючі питання для мешканців та керівництва міста - самовільне розміщення тимчасових споруд на території міст без оформлення дозвільних документів, антисанітарія, відсутність благоустрою прилеглої до тимчасової споруди ділянки.

 • Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнського збору-змагань юних рятувальників «Школа безпеки»

   Вчора, 8 грудня, відбулось підведення підсумків міського етапу Всеукраїнського збору-змагань юних рятувальників «Школа безпеки».

  У цьому році захід був проведений дистанційно. У змаганнях взяли участь 14 команд закладів загальної середньої освіти міста Лисичанськ.

  Найкращими у різних конкурсах стали:

  - «Плакат соціальної реклами» — команда Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4;

  - «Безпека на воді» — команда Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №27;

 • Вітаємо учасників хореографічного колективу «Арт-Денс» з перемогою на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі!

  21 листопада учасники хореографічного колективу «Арт-Денс» (Лисичанський міський Палац культури, керівник Дар’я Коваленко) дистанційно взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі з хореографії «FREE Dance» (м. Дніпро).

  Майже 500 учасників зі всієї України боролися за звання найкращого виконавця. Колектив «Арт-Денс» гідно представив наше місто.

 • Щодо проведеної профілактичної роботи з розповсюдження наркоманії серед молоді

   З метою пропаганди здорового способу життя серед молоді міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, відділ у справах сім'ї, молоді та спорту надає інформацію про виконання заходів з профілактики розповсюдження наркоманії та зловживання психотропних речовин серед підлітків та молоді протягом 2020 року Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки.

  Пріоритетним напрямком роботи у навчальних закладах I-II рівнів акредитації та професійних ліцеях міста є питання первинної профілактики зловживань психотропних речовин в молодіжному середовищі.

 • Сover-bend «Ромашка» та гурт «Vерхня Межа» посіли ІІ місце на обласному рок-фестивалі

  У листопаді учасники любительського об’єднання cover-bend «Ромашка» (Лисичанський міський Палац культури, керівник Михайло Коваленко) та гурт «Vерхня Межа» (Палац культури ім. В.М. Сосюри, керівник Олексій Беркут) взяли участь в обласному відкритому рок-фестивалі «Зі сходу до заходу».

 • Про повідомну реєстрацію колективних договорів у січні-листопаді 2020 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 №115 (в редакції постанови КМУ від 21.08.2019 №768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (далі – Управління) здійснюється повідомна реєстрація колективних угод (договорів), змін та доповнень до них (далі – колективні договори).

  Для повідомної реєстрації сторонами колективного договору подається один примірник колективного договору із додатками та супровідним листом.

  За результатами розгляду колективних договорів щодо відповідності законодавству Управлінням в межах повноважень, у разі виявлення порушень, надаються рекомендації стосовно їх усунення.

 • Про продовження виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям

  Управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ на виконання постанови КМУ від 25.11.2020 № 1171 проведено масовий перерахунок по продовженню строку виплати допомоги на дітей фізичним особам—підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (далі — допомога на дітей) на період з 01.11.2020 по 31.12.2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів.

 • «Квітка Душа - 2020»

  5 грудня у Лисичанському міському Палаці культури відбувся традиційний щорічний конкурс вокального сольного співу «Квітка Душа — 2020», присвячений пам’яті Ірини Томко.

  Цього року конкурс проводився у режимі онлайн, у двох номінаціях — «Естрадний вокал» та «Народний вокал» у ІV вікових категоріях (від 6 до 9 років, від 10 до 13 років, від 14 до 17 років, від 18 до 22 років). Свої відеовиступи учасники надіслали з міст Одеса, Харків, Київ, Сватово, Рубіжне, Привілля, Новодружеськ, Новопсков, Новоайдар, Станиця Луганська, Старобільськ та Лисичанськ.

 • Вітаємо вихованців ДМШ №2 з відзнаками XІІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв!

  Наприкінці листопада учениці відділу оркестрових інструментів Лисичанської дитячої музичної школи № 2 взяли участь у XІІ Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Осінні мелодії» (м. Харків).

  Поважне журі, до складу якого увійшли заслужені діячі мистецтв України, високо оцінили виступи лисичан.

  За результатами конкурсу у номінації «Інструментальне мистецтво (скрипка)» Елеонора Денищенко та Дар’я Шагієва нагороджені Дипломами лауреата І ступеня у різних вікових категоріях.

 • Правила поведінки на зимових водоймах

  За будь яких погодних умов зимова водойма приховує в собі небезпеку. Не тільки в період відлиг, а й у розпалі морозів крига рідко буває міцною. Як відомо, саме замерзла вода є найбільшою спокусою і, водночас, найбільшою небезпекою для рибалок та інших любителів прогулянок по замерзлій річці. Люди не вірять в небезпеку, поки вона не торкнеться їх самих.

 • У Лисичанську встановлено нові зупинки громадського транспорту

  З метою забезпечення комфортного та безпечного очікування громадського транспорту мешканцями та гостями міста управлінням житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ, за рахунок коштів міського бюджету, було придбано 7 павільйонів для встановлення на зупинках громадського транспорту.

  Так сьогодні, 7 грудня, було встановлено 3 павільйони на автобусних зупинках «Березове» по вул. Генерала Потапенка, «Поворот імені Д.Ф.Мельникова» по проспекту Перемоги та «Магазин «Гордій» по вул. Свободи.

 • Кирило Поджарий та Сергій Кошарний призери відкритих Всеукраїнських змагань зі стрибків на акробатичній доріжці

  З 2 по 5 грудня у м. Шостка проходили відкриті Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці, у яких взяли участь понад 100 спортсменів з Луганської, Львівської, Запорізької та Полтавської областей.

  За результатами змагань вихованці Лисичанської міської ДЮСШ стали призерами: Кирило Поджарий — І місце, а Сергій Кошарний — ІІ місце.

 • Обережно: небезпечний лід!

   Уже зараз погода нас випробовує першими морозами і снігом. А це означає, що на водоймах з’явилася крига… і небезпека для життя.

  Як відомо, саме замерзла вода є найбільшою спокусою і, водночас, найбільшою небезпекою для дітей, які із задоволенням розважаються на скутих кригою водоймах. Авжеж, можна зрозуміти, що зима асоціюється в людей зі снігом, катанням на ковзанах, риболовлею на кризі.
  Прикро, що незважаючи на постійні наполегливі нагадування і попередження про небезпеку, яку приховують у собі водойми взимку, люди не вірять у те, що з ними може щось трапитися. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує ваги навіть маленької дитини. Дитина не в змозі оцінити товщину льодового покриття, а відповідно й рівень небезпеки, який їй загрожує.

  Дорогі діти, будьте обережними, не ризикуйте своїм життям! Не виходьте на кригу!

 • У Лисичанську до Міжнародного дня волонтера пройшов «ДОБРИЙ» онлайн-квест

  З 1 по 4 грудня у Лисичанську пройшов «ДОБРИЙ» онлайн-квест. Сміливу ідею проведення гри презентували міський відділ освіти, Центр позашкільної роботи за школярами та молоддю (ЦПРШМ) та підтримали юні волонтери й волонтерські загони шкіл міста.

  Основною локацією та маршрутом змагань стала офіційна сторінка соцмережі Facebook ЦПРШМ, де, власне, і розміщувались завдання. Шлях до перемоги 19 команд-учасниць був досить непростим і тривалим, але виявився напрочуд цікавим. Динамічна онлайн-гра складалася з 4 тематичних етапів. Покрокове правильне, швидке виконання завдань кожного дня надавало перепустку до наступного етапу. Щирість дитячих намірів, небайдужість до чужої біди, чуйність та співпереживання лише підсилювали жагу йти вперед, додавали сил і впевненості.

 • Вітаємо Владу Гаркун із перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зоряна Брама»!

   У середині листопада солістка Палацу культури «Діамант» Влада Гаркун (керівник Ірина Браташ) дистанційно взяла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зоряна Брама»  (м. Київ). Серед великої кількості учасників журі конкурсу відзначило високий рівень виступу Влади.

  За результатами конкурсу у номінації «Естрадний спів. Соло» у віковій категорії «Ювенали» Влада посіла І місце.

  Окрім того, за відмінну підготовку та вагомий внесок у розвиток музично-естетичного виховання підростаючого покоління і збереження національної культури Подякою нагороджена керівник Ірина Браташ.

  Вітаємо з блискучою перемогою! Бажаємо впевнено йти до нових звершень!

 • Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

  Щиро вітаю вас з професійним святом!

  За плечима Збройних Сил України — славні традиції предків, великі звитяги козацтва, наших дідів та прадідів, що завоювали перемогу у Другій Світовій війні.

  На сьогодні сучасне українське військо міцне не лише зброєю та відвагою, а й потужним моральним і патріотичним духом, підтримкою всього суспільства.

  Щиро дякую всім військовослужбовцям Збройних Сил, що захищають Батьківщину від ворогів в зоні ООС за сумлінне виконання обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву.

  Ваша сміливість та самовідданість — приклад для молодого покоління. Немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній, рідній землі.

  Бажаю усім військовослужбовцям і їх родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

  Слава Україні!

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА

 • 5 грудня - Міжнародний день волонтера

  Дату започаткувала Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році. У спеціальній резолюції ООН запропонувала урядам держав відзначати Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку, закликавши здійснювати заходи для спонукання людей усіх сфер діяльності пропонувати свої послуги в якості добровольців, як на Батьківщині, так і за кордоном.

  Волонтер — це покликання, спосіб життя, що ґрунтується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Завдяки доброчинності багато нужденних та знедолених отримують необхідну підтримку.

  Волонтерська діяльність є взірцем людяності й доброчинства. У поспіху на допомогу ви, шановні волонтери, не шкодуєте власних сил, часу, здоров’я. Милосердя — це найблагородніша із людських чеснот. Вона проросла у ваших серцях і ви повсякчас пробуджуєте її в інших.

  У цей святковий день вітаю усіх волонтерів нашого міста зі святом! Прийміть найщиріші побажання здоров’я, миру, натхнення і благополуччя.

  Висловлюю вам слова подяки за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра на землі, за допомогу і небайдужість.

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА

 • У Лисичанську привітали учасників та переможців конкурсів «Вихователь року-2020» та «Учитель року-2021»

   Доброю традицією, що налічує десятки років, стали конкурси фахової майстерності педагогів. Вони надають можливість учителям та вихователям заявити про себе, виявити свій інтелектуальний та творчий ресурс, поділитися відкриттями та інноваціями, перейняти досвід інших.

  Сьогодні, 4 грудня, у Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №8 відбулися урочистості з нагоди нагородження учасників та переможців міського конкурсу «Вихователь року-2020» та І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021».

  У заході взяли участь заступник керівника військово-цивільної адміністрації (далі - ВЦА) м. Лисичанська Євген Наюк, начальник відділу освіти ВЦА м. Лисичанська Тетяна Худоба, в.о. завідувача Лисичанського методичного центру Ірина Грушевська та голова міської профспілки працівників освіти Микола Соснін та освітяни міста.

 • До уваги непобутових споживачів електричної енергії з потужністю від 50 до 150 кВт!

  До 31 грудня 2020 року згідно з положеннями пункту 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» (Закон) універсальні послуги постачання електричної енергії, крім побутових та малих непобутових споживачів потужністю до 50 кВт, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт.

  Таким чином, з 01 січня 2021 року право на отримання універсальної послуги матимуть побутові споживачі та малі непобутові споживачі з потужністю до 50 кВт.

 • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у листопаді 2020 року

  Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 року № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області у листопаді 2020 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

 • На радіо «ПульсFM» та «СТВ» виходить цикл радіопрограм, присвячених питанням дій населення у випадку надзвичайних ситуацій

  Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області створено цикли радіопрограм, присвячених питанням дій населення у випадку надзвичайних ситуацій та подій, збереженню життя та здоров’я, запобіганню наслідків впливу негативних факторів навколишнього середовища.

  Пропонуємо Вам отримати корисну інформацію прослухавши радіопрограми.

 • Про надання пільг та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальному сезоні 2020-2021 років

  З початком осінньо-зимового періоду вкрай важливим постає питання підтримки державою населення при оплаті житлово-комунальних послуг. Забезпечення соціального захисту населення реалізується шляхом надання громадянам пільг або житлових субсидій.

  Згідно з чинним законодавством управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанськ (далі — Управління) здійснює нарахування пільг та житлових субсидій незалежно від грошової форми виплати (готівкової або безготівкової).

  Так, за жовтень-листопад 2020 року субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого пічного побутового палива і скрапленого газу нарахована 10 107 домогосподарствам міста на загальну суму 24,1 млн. грн., в тому числі в готівковій формі — 23,2 млн. грн., в безготівковій — 0,9 млн. грн.

 • Про відновлення програми щодо виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям

  Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (управління) інформує, що 25.11.2020 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1171 «Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям» (постанова).

  Зазначена постанова передбачає відновлення програми виплати допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (допомога на дітей) на період з 01.11.2020 по 31.12.2020, зокрема:

 • ЛКСП «Лисичанськводоканал» придбано комбіновану машину з мулососним і каналопромивочним обладнанням

   До тепер стан комунального автомобільного транспорту ЛКСП «Лисичанськовдоканал» не давав змогу оперативно реагувати та вирішувати проблеми з очищення та відкачки рідких відходів у містах Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля. Це тягнуло за собою погіршення санітарно-епідеміологічного та екологічного стану в наших містах.

  Сьогодні, 3 грудня, керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанськ Олександр Заїка оглянув придбану для ЛКСП «Лисичанськводоканал» комбіновану машину з мулососним і каналопромивочним обладнанням. Спецавтомобіль було придбано з метою надання безперебійних, своєчасних та якісних послуг з водовідведення, забезпечення та підвищення екологічної безпеки.

 • У Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

  Сьогодні, 3 грудня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови комісії Станіслава Мосейка.

  Під час засідання члени комісії розглянули питання про виділення паливно-мастильних матеріалів з матеріального резерву ВЦА м. Лисичанська для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у зимовий період 2020 — 2021 років.

 • У Лисичанську тривають спільні моніторингові перевірки за дотриманням вимог протиепідемічних заходів суб'єктами господарювання

   Сьогодні, 3 грудня, з метою контролю за дотриманням санітарного законодавства та організацією протиепідемічних заходів в умовах карантину у черговий раз була проведена моніторингова перевірка об'єктів торгівлі та побутового обслуговування населення.

  У заході взяли участь спеціалісти відділу споживчого ринку військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська, фахівці Лисичанського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, співробітники Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області. Всього було перевірено 37 об'єктів - 19 продовольчих магазинів, 17 непродовольчих магазинів, 1 перукарня.

  Під час моніторингу проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань неухильного дотримання протиепідемічних заходів щодо попередження захворювання на СOVID-19 та обмежень, визначених Постановою КМУ від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 • Вітаємо переможців міського конкурсу юних дослідників «Українське мистецтво»

  Минулої середи, 25 листопада, в Лисичанській дитячій школі мистецтв №1 дистанційно відбувся міський конкурс юних дослідників «Українське мистецтво».

  Роботи учнів з історії та сучасності музичного та образотворчого мистецтва представлені на розсуд журі супроводжувались відеоматеріалами та тематичними мультимедійними презентаціями.

  За результатами конкурсу І місце посів Артур Отченащенко;

 • Учениця ДШМ № 1 Інна Гажинська отримала Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському театральному конкурсі ім. Марка Ентіна

  Наприкінці листопада учениця театрального класу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Інна Гажинська взяла участь у дистанційному конкурсі читців в рамках Всеукраїнського театрального конкурсу ім. Марка Ентіна «Лимонад» (м. Харків).

  За результатами конкурсу Інна здобула Диплом ІІ ступеня у номінації «Театр одного актора».

  Підготувала ученицю викладач театрального мистецтва Ірина Кабанова.

 • 3 грудня - Міжнародний день інвалідів

  Щороку 3 грудня Україна разом із світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю осіб з фізичними обмеженнями випали нелегкі випробування, однак долаючи труднощі, вони проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

  Дату було встановлено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року аби закликати держави проводити інтеграцію осіб із інвалідністю в життя суспільства.

 • Відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг «Школа виховників джур»

   З 27 по 29 листопада в місті Чернігові відбувся триденний Всеукраїнський семінар-тренінг «Школа виховників джур» (далі – ШВД), в якому взяли участь представники з різних куточків України: від Львова до Луганська, від Чернігова до Одеси. Захід організовано за сприяння Українського державного центру національно-патріотичного виховання (далі – УДЦНПВ) та відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту.

  Лисичанськ та Луганську область представляли виховники Лисичанської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №30 Юлія Петренко, Олена Смирнова та Володимир Сердечний.

 • Якщо ви не в змозі обійтись без сторонньої допомоги

   Соціальні робітники Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжують працювати у посиленому режимі та щоденно дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримували базові соціальні послуги. Це допомога у придбанні продуктів харчування, товарів та медикаментів, приготуванні їжі, пранні, прибиранні, здійсненні санітарно-гігієнічних заходів, оплаті комунальних послуг, звіренні платежів та ін.

  Із початку поточного року відділенням територіального центру надано соціальні послуги 1320 особам вищезазначеної категорії, в тому числі - 306 підопічним, які мають групу інвалідності і вкрай потребують допомоги або догляду.

  Шановні жителі міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

  Якщо ви не в змозі обійтися без сторонньої соціально-побутової підтримки або поруч з вами знаходиться людина, якій потрібна така допомога, звертайтеся до Лисичанського територіального центру за наступною адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, буд. 22Б

 • Лисичанські легкоатлети - серед переможців відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк

  27 листопада в місті Сєвєродонецьк відбувся відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-09, 2010-11, 2012-14рр.н. У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів із Лисичанська та Сєвєродонецька. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце – Микола Ляшенко (стрибки у висоту, біг 30м, стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (стрибки у висоту, біг 30м), Софія Гребенюк (стрибки у висоту), Марія Носаль (біг 30м, стрибки у висоту, стрибки у довжину);

  ІІ місце – Дмитро Щукін (стрибки у довжину), Аліса Кобець (стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (біг 30м), стрибки у довжину), Мілена Павлова (стрибки у висоту);

  ІІІ місце – Аліса Кобець – (біг 30м, стрибки у висоту), Тимур Лавренко (біг 30м), Артур Щукін (стрибки у висоту), Аліна Божко (стрибки у висоту).

 • Про проведений перерахунок розміру соціальних допомог з 1 грудня 2020 року

  З 1 грудня 2020 року відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» підвищено прожитковий мінімум.

  Прожитковий мінімум з розрахунку на місяць з 1 грудня 2020 року

 • Вітаємо Валерію Соловйову з перемогою у Міжнародному фестиваль-конкурсі!

   У листопаді учениця Новодружеської дитячої школи мистецтв Валерія Соловйова дистанційно взяла участь у Міжнародному багатожанровому фестиваль-конкурсі «Острів Злагоди» (м. Запоріжжя).

  До участі у конкурсі долучилися дитячі та юнацькі різножанрові творчі колективи, солісти та народні майстрі.

  За результатами конкурсу у номінації «Інструментальна музика», ІІI вікова категорія Валерія отримала Диплом Лауреата І ступеню (викладач Галина Сіньова).

  Вітаємо з перемогою та бажаємо нових творчих досягнень!

  Захід відбувся за підтримки уряду республіки Болгарія та благодійної організації Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода».

  Відділ культури ВЦА м. Лисичанська

 • «Ритм-FEST»

   Під такою назвою 21 листопада у м. Сєвєродонецьк відбувся обласний конкурс естрадної та джазової музики, в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 та дитячої школи мистецтв № 1. Конкурс відбувся з метою підтримки творчо обдарованої молоді, популяризації кращих зразків світової та української музики, обміну творчими досягненнями молодих джазових музикантів.

  За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

  ІІ місце - Іван Тронов (Лисичанська ДШМ № 1, викладач Любов Штро);

  ІІ місце - Влада Гаркун (Лисичанська ДМШ № 2, викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Катерина Козлова);

  ІІІ місце - Леонід Матушкін (Лисичанська ДШМ № 1, викладач Алла Бандур);

 • Шановні працівники прокуратури!

  Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

  Прокуратурі України, як важливій складовій правової системи держави, відведена особлива роль регулювання суспільних відносин. Високий професіоналізм, безкомпромісність та чесність співробітників прокуратури, помножені на досвід і знання, сприяють забезпеченню верховенства закону, захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.

  У цей святковий день висловлюю особливу вдячність за те, що кожен з вас стоїть на сторожі прав та інтересів громадян України, а у роботі керуєтеся виключно законом.

  Бажаю вам успіхів та професійних здобутків, миру, здоров’я та сімейного благополуччя! Нехай кожен новий день приносить добро, надію та впевненість, а віра у власні сили та підтримка колег стануть підґрунтям для нових звершень на почесній і відповідальній ниві.

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА

 • Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

   Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

  Завершується ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.

  2019 був складним і неоднозначним, насичений подіями та наполегливою роботою. Дякуємо усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та завзятістю творив історію нашого міста протягом року, хто забезпечував його життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій.

  Сподіваємось, що з останніми хвилинами старого року кожного з нас залишать турботи та негаразди, а новий рік буде більш успішним і радуватиме нас новими звершеннями та професійними здобутками.

  Бажаємо провести яскраві новорічні свята у радісній, доброзичливій, дружній атмосфері. Нехай у ваших домівках панують любов та тепло, добробут і злагода.

  Успіхів, нових звершень та здійснення мрій!

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • У Лисичанську відкрили меморіальну дошку відомому педагогу та Майстру спорту з греко-римської боротьби Віктору Миколайовичу Зонтову

  Сьогодні, 29 грудня, у Лисичанську відкрили меморіальну дошку Майстру спорту СРСР з греко-римської боротьби, Відміннику народної освіти України Віктору Миколайовичу Зонтову. Пам’ятний знак було встановлено на домі № 56 по вул. ім. Д.І. Менделєєва, де він мешкав. Дошка встановлена силами вдячних вихованців як знак поваги, пошани та пам’яті про відомого спортсмена та вчителя Віктора Миколайовича Зонтова.

  У заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, сім’я, колеги та вихованці Віктора Миколайовича, спортивна спільнота міста та громадськість міста.

 • У Лисичанську пройшов новорічний чемпіонат міста з гімнастики спортивної

  27 грудня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов новорічний чемпіонат міста з гімнастики спортивної В змаганнях взяли участь 96 спортсменів.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце — Поліна Пікуль, Христина Сик, Ганна Данько, Анастасія Кокорєва, Мілана Коробка, Стефанія Новохоцька, Мирослава Кириченко, Аріна Радюшина, Валерія Мішина, Поліна Лебеденко, Евеліна Борісович, Соломія Глазунова, Аліса Бередна;

 • У Лисичанську відкрився громадський простір "Fox club"

   Вчора, 27 грудня, відбулось урочисте відкриття громадського простору «Fox club» в центральній бібліотеці міста.

  На урочисте відкриття завітали міський голова Сергій Шилін, заступник міського голови Ігор Ганьшин, начальник відділу культури Людмила Ткаченко. Також привітати з відкриттям «Fox club» прийшли ініціаторка проєкту Олена Булка, представники Федерації кікбоксингу WAKO в Луганській області з показовими виступами та юні креативні учні ЗОШ №4 з танцювальним номером.

 • Міський голова звітував перед громадою про свою роботу

   Вчора, 27 грудня, у Лисичанській міській раді відбувся звіт міського голови Сергія Шиліна про свою роботу перед територіальною громадою за 2019 рік.

 • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  26 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Під час засідання комісією розглянуті питання призначення житлової субсидії в окремих випадках, визначених Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848), та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

 • Щодо обмеженого використання салютів та феєрверків на території Луганської області

   На території області триває проведення Операції об’єднаних сил, ситуація залишається складною та напруженою. Однією з причин, яка може дестабілізувати оперативну обстановку, підвищити соціальну напругу та призвести до непередбачених, трагічних наслідків є факти використання піротехнічних виробів та салютів під час проведення масових заходів.

  Шановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля! Нагодуємо, що відповідно до рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 11.12.2018 №760 забороняється використання феєрверків, салютів, піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.

 • До уваги мешканців центральної частини Лисичанська, міст Новодружеськ та Привілля!

  ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє, що 26 грудня 2019 року, під час запуску обладнання та наповнення системи після відновлення електропостачання на об’єктах зі сторони ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», відбулося два пориви на магістральних водоводах — по вул. Шолохова у м. Лисичанськ та у с. Березове, роботу водопровідних насосних станцій припинено.

  Ремонтні бригади займаються ліквідацією наслідків аварійної ситуації.

  Адміністрація ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • 27 грудня о 10.00 - звіт міського голови перед громадою

  Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля! Завтра, 27 грудня о 10.00 у Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться відкрита зустріч з громадянами для звітування Лисичанського міського голови про свою роботу перед територіальною громадою.

 • Незабаром Новорічні свята...

  Палаци культури, клуби, шкільні та дитячі установи, оселі наших громадян прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій.

  У зв’язку з цим фахівці Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України Луганській області завітали до загальноосвітніх шкіл, де  нагадали адміністрації та вчителям головні вимоги правил пожежної безпеки під час підготовки і святкування Новорічних та Різдвяних свят.

 • Учні мистецьких шкіл Лисичанська та Привілля - переможці та призери творчого конкурсу "Сіверський Донець - очима молоді"

   24 грудня учні мистецьких шкіл Лисичанська та Привілля взяли участь у нагородженні переможців та призерів 13-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді», яке відбулося у приміщенні Луганської обласної державній адміністрації.

  Слід зазначити, що на конкурс надійшло понад 700 творчих робіт. Це – фотографії, малюнки, поетичні й прозові твори, поробки з природних та ужиткових матеріалів, дослідницькі роботи та агітаційні розробки.

 • Рятувальники нагадали лисичанам основні правила пожежної безпеки у опалювальний період

  На початку грудня співробітниками Лисичанського міського управління та ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд у житловому секторі міста Лисичанськ.

  Лисичанам міста нагадали про необхідність регулярно стежити за станом електричної мережі та електричними побутовими приладами. В ході рейду співробітники ДСНС пояснювали мешканцям міста про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки при експлуатації печі на твердому палеві, і розповіли про найпоширеніші порушення від яких виникають пожежі. Також, звернули увагу мешканців на те що в ніякому разі не можна залишати вдома маленьких дітей без нагляду навіть на хвилини.

 • У місті та області тривають перевірки об'єктів з масовим перебуванням людей

   На Луганщині на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11 грудня 2019 року № 44 205/1/1/-19 рятувальники здійснюють позапланові перевірки 553 закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей. Окрім того, рятувальники проводять навчальні евакуації в закладах освіти та спеціальні навчання.  Станом на 20 грудня перевірено 32 об’єкта зазначеної категорії, в ході перевірок виявлено 541 порушення вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки за результатами перевірок  вручені відповідні матеріали. Наразі, у м. Лисичанськ, також тривають позапланові перевірки.

 • Будьте обережні при використанні пічного опалення!

   Щорічно з настанням холодів зростає ймовірність виникнення пожеж. В опалювальний період люди починають інтенсивніше обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна кількість пожеж виникає по причині порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного опалення. Найгірше те, що в цих пожежах гинуть люди.

  В зв’язку з Державна служба з надзвичайних ситуацій м. Лисичанська ще раз нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки!

 • ДСНС попереджає

  Причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної безпеки у побуті та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у житлових приміщеннях.

  Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

  Шановні мешканці міста, дотримуйтесь правил пожежної безпеки! У разі виявлення пожежі телефонуйте до Служби порятунку «101»

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

   

 • ДПА 2020: МОН визначено перелік шкільних іспитів

   Міністерством освіти визначений перелік предметів, з яких у 2019/20 навчальному році буде проведена державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Ганною Новосад та вже зареєстрований у Міністерстві юстиції.

  Учні, які завершують здобуття початкової освіти та базової середньої освіти складатимуть державну підсумкову атестацію у школах. Іспити проводитимуться у письмові формі.

 • У Лисичанську відбувся новорічний обласний шаховий турнір

   22 грудня клуб любителів гри в шахи «Шах і Мат», що діє на базі центральної бібліотеки, запросив в гості на новорічний обласний шаховий турнір з блискавичної гри 27 гравців із міст Кремінна, Сєвєродонецьк, Лисичанськ та смт. Троїцьке. Серед учасників були майстри ФД (міжнародної федерації шахів), кандидати у майстри спорту, шахісти-розрядники, а також багато учнівської молоді з різних шахових клубів області. Учасники турніру зіграли 7 партій.

  За результатами новорічного турніру призові місця розподілились наступним чином:

 • Схід і захід разом: будуємо довіру

   З 13 по 21 грудня 15 учителів і 30 учнів з Луганської області перебували на Львівщині в рамках Всеукраїнського проєкту «Схід і захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти». До складу делегації увійшли учні й учителі Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27: учитель української мови і літератури Олена Бірюкова, педагог-організатор Ірина Бєлоус, учениці 11 класу Анастасія Вшивенко та Анастасія Дуденко.

 • У терцентрі святкували Новий рік

   Новий рік в Україні асоціюється з новими починаннями, безліччю подарунків та здійсненням заповітних бажань та мрій. Це свято з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі.

  Для підопічних Лисичанського територіального центру соціального обслуговування 21 грудня відбувся новорічний захід.

  Цікаву концертну програму для ветеранів підготували слухачі університету третього віку. У по-новорічному вбраній актовій залі лунали запальні пісні, гуморески, колядки та вірші. Глядачі були приємно вражені постановою п’єсок та мініатюр у виконанні талановитих студентів-одноліток. Свято пройшло весело та цікаво.

 • У Лисичанську відбувся новорічний чемпіонат міста з Айкідо

   21 грудня в спортивному приміщенні за адресою: вул .Європейська, 87 пройшов новорічний чемпіонат міста з Айкідо. В змаганнях взяли участь 67 спортсменів міста та показали наступні результати в своїх категоріях:

 • 24 грудня - День працівників архівних установ

 • У Лисичанську відбувся Відкритий чемпіонат міста та Відкритий чемпіонат Луганської області по Косікі карате

   21 грудня у Лисичанській ДЮСШ відбувся Відкритий чемпіонат міста (Новорічний турнір серед молодших юнаків та юнаків) та Відкритий чемпіонат Луганської області по Косікі карате серед юнаків, юніорів та дорослих.

  У міських змаганнях взяли участь близько 30 спортсменів, а в обласних змаганнях взяли участь близько 80 спортсменів з міст: Лисичанськ та Попасна (Луганської області).

  В запеклій боротьбі Лисичанські спортсмени завоювали наступні місця:

  Розділ Куміте:

 • Лисичани стали кращими на Кубку Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

  21 грудня в місті Сєвєродонецьк відбувся Кубок Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

  Наступні вихованці міської ДЮСШ стали кращими в категоріях:

  Категорія «Діти»

  Матвій Медик – Єлизавета Курбатова;

  Категорія «Юнаки»

  Матвій Медик – Даріна Куманікіна.

 • У міській раді пройшло засідання комісії з питань ТЕБтаНС

   Сьогодні, 23 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБтаНС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Приводом для скликання засідання комісії стало попередження від ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» про знеструмлення 24 грудня 2019 року об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», що призведе до неможливості здійснення водопостачання та водовідведення у містах Лисичанську, Новодружеську, Привілля.

 • Міський голова Сергій Шилін разом з головою ЛОДА Сергієм Гайдаєм відвідали чотири дитячі будинки сімейного типу

  В суботу, 21 грудня, міський голова Сергій Шилін разом з головою Луганської обласної державної адміністрації — керівником обласної військово-цивільної адміністрації Сергієм Гайдаєм відвідали чотири дитячі будинки сімейного типу в Лисичанську. Сім’ї Рената та Вероніки Закірових, Людмили та Василя Ковриженків, Карена і Ольги Гюрджян, які виховують по 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування кожна. Родина Сергія та Юлії Голдан зараз виховує восьмеро дітей.

 • "Володарі фарб веселкових"

  Під такою назвою 21 грудня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки робіт учнів художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1.

  Талановиті педагоги школи мистецтв Ольга Агафонова, Ольга Телушкина, Євгенія Золенко, Наталія Мельник, Ганна Пєтухова, Анжеліка Горбачик, Вікторія Козій, Ганна Комарова представили увазі відвідувачів близько 80-ти творчих робіт своїх юних учнів, серед яких роботи як старших класів школи, так і початкових. Виставку малюнків складають фантазійні, творчі роботи маленьких художників, які розкривають внутрішній світ кожної дитини.

 • У міській ДЮСШ підсумували спортивні досягнення року

  Вчора, 20 грудня, у Лисичанській міській ДЮСШ красиво та динамічно підсумували спортивні досягнення року, що минає. Захід відвідали міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт, тренери та їх вихованці, спортсмени та функціонери.

  На святі, під гучні оплески, виступили вихованці відділення акробатичного рок-н-ролу «формейшн» та солісти закладів культури міста.

 • 21 грудня - День працівників служби зайнятості

 • Головна ялинка Лисичанська засяяла яскравими новорічними вогниками

  Сьогодні, 20 грудня, в Лисичанську відкрили новорічну ялинку міста. На площі Перемоги під запальні хороводи та палкий дитячий сміх засяяла яскравими вогниками головна ялинка.

  Завітали на свято міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин.

  Сергій Іванович привітав усіх діточок з наступаючими новорічними та різдвяними святами, побажав здоров’я, сімейного затишку та любові, успіхів у навчанні та злагоди.

 • Про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради

  Сьогодні, 20 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради. Захід відбувся під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Олександра Савченка.

 • Ярмарок до Дня Святого Миколая

  Сьогодні, 20 грудня, біля ринку "Джаміля" Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді провів благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая.

  Центр вже традиційно проводить ярмарки до головних свят. Зібрані кошти йдуть на підтримку дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин, а також тих, хто потребує коштовного лікування. Центр співпрацює зі службою у справах дітей Лисичанської міської ради, яка орієнтує на дітей, які потребують допомоги. Ось і цього року подарунки від Святого Миколая отримали діти-сироти з родини Забоєвих (ЗЗСО №18).

 • "Замість ялинки - букет"

  Під такою назвою 20 грудня, традиційно напередодні найочікуваніших зимових свят, в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов міський конкурс новорічних та різдвяних композицій. Авторами творчих робіт стали учні загальноосвітніх шкіл міста та вихованці ЦПРШМ.

  Конкурс охопив майже все різноманіття прикладних жанрів та технік, а саме: квілінг, м’яка іграшка, вироби з тіста, деревини, природних матеріалів, декоративний розпис, бісероплетіння.

 • Свято Миколая відбулось у Лисичанську

  19 грудня в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю у теплій казковій атмосфері під зимову веселу мелодію розпочалося свято Миколая. На сцені з’явилися Зірочки, які зійшли з небес саме в цю дивовижну пору.

  Святкова атмосфера панувала в залі, яку прикрасили новорічні гірлянди, усмішки гостей та вихованців. Подих святкового настрою в очікуванні дива охопив усіх присутніх.

  Завітав Святий Миколай із своїми помічниками – Янголами. Не обійшлося й без Ябіди, яка намагалася завадити святу.

 • Білл Гейтс: "Інформаційні технології - це лише інструмент"

   15 грудня в Луганській обласній малій академії наук учнівської молоді відбувся обласний інформаційний відкритий конкурс «Infotech».

  Конкурс мав на меті відібрати претендентів для участі у Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт-2020» та спеціалізованої науково-технічної виставки «Інформаційні технології в освіті: ІТ-2020» та Всеукраїнському конкурсі створення веб-сайтів «Літературна візитка краю».

 • Міський голова Сергій Шилін привітав працівників Державної служби зайнятості та колективи архівних установ міста

  Сьогодні, 20 грудня, напередодні одразу двох професійних свят, міський голова Сергій Шилін привітав працівників Державної служби зайнятості та колективи архівних установ міста.

  Сергій Іванович побажав всім святкового настрою, вагомих здобутків та натхнення, здоров’я та мирного неба, щастя та добробуту в домівках.

 • "Різдвяні дзвіночки"

  Під такою назвою 13-15 грудня відбувався XII Всеукраїнський дитячій фестиваль популярної пісні у місті Червоноград Львівської області.

  До участі в конкурсі були запрошені талановиті діти та молодь віком від 6 до 18 років, які успішно пройшли попередній відбір учасників шляхом прослуховування надісланих раніше записів пісень. Наше місто на фестивалі представляли учні класу естрадного вокалу Лисичанської ДШМ № 1.

  За підсумками конкурсу в нелегкій боротьбі лисичани здобули наступні результати:

 • Підопічні терцентру власноруч виготовляли символ 2020 року

  Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування пропонує та надає підопічним корисне дозвілля. В рамках арт-терапії, спрямованої на лікування захворювань, за допомогою творчості, організовано гурток рукоділля «Дивосвіт».

  Наближається 2020 рік, і звичайно, до новорічних свят підопічні терцентру забажали зробити мишеня своїми руками, щоб прикрасити ним домашній інтер’єр та подарувати рідним і друзям. Пенсіонери із захопленням занурились у творчій процес. Завдяки терплячості, наполегливості та уяві майстрині досягли кінцевого результату: мишенята вийшли чарівними та різноманітними.

 • Засідання чергової 81-ї сесії відбулося у міській раді

  Вчора, 19 грудня, відбулось засідання чергової 81-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. У засіданні взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

  На засіданні сесії депутатською більшістю був прийнятий міський бюджет на 2020 рік з внесеними змінами на бюджетній комісії та внесені зміни до міського бюджету на 2019 рік.

 • Вітаємо переможців Х відкритого конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах!

  14 грудня учні мистецьких шкіл Лисичанська взяли участь у Х відкритому конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах ім. В.М. Панфіла. Захід відбувся у Сєвєродонецькій дитячій музичній школі №1 серед учнів мистецьких шкіл Луганської області. Цього року у музичних перегонах взяли участь 11 ансамблів (68 дітей у трьох категоріях: молодша, старша, змішана) і 26 солістів (змагалися у чотирьох категоріях залежно від року навчання музиці).

  За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

 • До уваги побутових споживачів природного газу!

  АТ «Луганськгаз» інформує вас, що у зв’язку з внесенням змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2С 18 № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу», ви маєте право, у строк до 24 грудня 2019 року замовити обсяги природного газу на період з 01 січня 2020 року по 30 квітня 2020 року за фіксованою (гарантованою) ціною.

  Ціна становить 7 820,15 грн з ПДВ (з урахуванням торговельної надбавки, тарифів на транспортування та розподіл природного газу).

 • Викладачі мистецьких шкіл Лисичанська взяли участь у конкурсі концертмейстерської майстерності

  14 грудня ансамблі викладачів Лисичанської ДМШ № 2 та Новодружеської ДШМ взяли участь в обласному огляд-конкурсі ансамблів серед викладачів мистецьких шкіл за номінацією "інструментальні ансамблі", який відбувся у м. Сєвєродонецьк. У конкурсі взяли участь 11 інструментальних ансамблів з 10 мистецьких шкіл Луганської області.

  За результатами виступу інструментальне тріо «Елегія» у складі Сергія Мєніна, Марини Милокост та Людмили Вороніної–Дерев’янко (Новодружеська ДШМ, керівник Сергій Мєнін) посіли II місце. 

  Вітаємо та бажаємо творчих успіхів!

  Відділ культури Лисичанської міської ради

 • Медаллю «За заслуги перед містом Лисичанськ» відзначено юриста Сергія Мєдвєдєва

  Сьогодні, 19 грудня, до Дня адвокатури міський голова Сергій Шилін за багаторічну працю, особистий внесок у справу формування правового світогляду, високий професіоналізм вручив медаль «За заслуги перед містом Лисичанськ» голові правління регіональної правозахисної громадської організації «Адвокати та юристи проти корупції і насильства над особистістю» Сергію Мєдвєдєву.

 • "Сool Games"

  Під такою назвою 18 грудня у м. Кремінна відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу для школярів. Дані змагання проводяться вперше під загальним керівництвом Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

  Від нашого міста у спортивно-масовому заході «Сool Games» взяла участь команда ЗОШ №4. Юні спортсмени змагались в різних естафетах у трьох вікових дивізіонах: молодшому, середньому та старшому.

 • Міський голова Сергій Шилін привітав вихованців ЦСПР та будинків сімейного типу із Днем Святого Миколая

  За традицією, сьогодні, 19 грудня, в День Святого Миколая, міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин відвідали вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації (ЦСПР) та будинків сімейного типу Закірових, Голдан, Ковриженко та Гюрджян.

  Вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації в цей святковий день підготували розважальну програму: співали і танцювали з посмішками на обличчі, грали та водили хоровод.

 • Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» з 1 січня 2020 року переходить на договірну основу з технічного обслуговування абонентів

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що відповідно до вимог п.5.4 Правил безпеки систем газопостачання, затвердженим наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 № 285, технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових і громадських будівель, комунально-побутових об’єктів, невиробничого характеру, здійснюється відповідно до вимог документації з експлуатації заводів-виробників газового обладнання на договірних засадах.

 • Про намір здійснити встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії в 2020 році

  КП «Лисичанськтепломережа» інформує про намір здійснити встановлення тарифів на комунальну послугу з постачання теплової енергії (для потреб централізованого опалення) в 2020 році, згідно з вимогами Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018 № 130).

  З інформаційними матеріалами про плановані тарифи можна ознайомитись на інформаційному стенді в абонентському відділі комунального підприємства «Лисичанськтепломережа» та за наступним посиланням на офіційному сайті підприємства https://www.lts.lg.ua/novini.html

 • Учні Лисичанської ДШМ №1 призери Всеукраїнського фестивалю–конкурсу мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів»

  IMG-e8cd246b2c5be934d633980cd90a9ec6-VМинуло суботи, 14 грудня, учні Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1 взяли участь у Всеукраїнському фестивалі—конкурсі мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів», який проходив у Києві.

  За результатами конкурсу Іван Лисенко, Максим Савицький, Аліна Винокурова та дует саксофоністів «Браво» Івана Лисенко та Максима Савицького стали переможцями, посівши І місце.

  Також бронзовими призерами стали Кира Афоніна, Назар Колесников та Владислав Мазан — ІІІ місце.

 • Креативні подарунки для друзів і близьких

  17 грудня учні школи № 2 завітали на новорічний майстер-клас до Лисичанського міського Палацу культури. Передсвятковий час — період приємних клопотів, пов’язаних з підготовкою до зустрічі Нового року. Символи білої миші до Нового 2020 року створені своїми руками — відмінні креативні подарунки для друзів і близьких. Вони створюються з душею, викликають теплі емоції і несуть позитивні емоції.

 • У міській раді пройшло чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

  13 грудня в Лисичанській міській раді пройшло чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

  В роботі комісії взяли участь представники державних органів управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, Управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Луганській області, Лисичанського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області, Лисичанського міського центру зайнятості, керівники структурних підрозділів міської ради.

 • До Лисичанська в рамках робочого візиту завітала заступниця Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Анніка Вайденман

  Сьогодні, 18 грудня, до міського голови Сергія Шиліна в рамках робочого візиту завітала заступниця Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Анніка Вайденманн.

  В заході взяли участь керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Олександр Савченко, політичний радник Представництва ЄС в Україні Піт Блонде, керівник програми «Підтримка ЄС для сходу України» Представництва ЄС в Україні Станіслав Топольницький, помічник народного депутата України Олександра Сухова Дмитро Конов, науковий співробітник Лисичанського краєзнавчого музею Микола Ломака, члени громадських організацій «Інформаційно-інноваційний бізнес-центр «Практика» та «Жіноча правозахисна група» Олексій Богатирьов та Ірина Нікульникова, фахівець із соціальної мобілізації Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні Еміль Коренєв.

 • Напередодні Дня Святого Миколая лисичанські студенти пільгових категорій отримали подарунки

  Сьогодні, 18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради привітав зі святом студентів пільгових категорій: дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, інвалідів, осіб з тимчасово окупованої території, дітей з багатодітних родин, дітей учасників бойових дій.

 • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  У вівторок, 16 грудня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, які входять до складу комісії.

 • Чергове засідання виконавчого комітету пройшло у міській раді

  Сьогодні, 17 грудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

  Також члени виконкому схвалили прогноз міського бюджету міста Лисичанська на 2021-2022 роки, погодили та винесли на розгляд чергової сесії міської ради проєкт міського бюджету, проєкт Програми економічного і соціального розвитку міста Лисичанськ та проект Міської програми розвитку молодіжного центру «Дружба» на 2020 рік.

 • 17 грудня - День державної виконавчої служби України

 • Лисичанські спортсмени вибороли призові місця на міжнародному турнірі з кікбоксингу WAKO

  14 та 15 грудня лисичанські спортсмени взяли участь у міжнародному турнірі «1 WIZARD OPEN RING 2019» з кікбоксингу WAKO в місті Київ. До змагань долучились 470 спортсменів з Ізраілю, Азербайджану, Угорщини, Молдови, Польщі та України.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Руслан Юпатов;

 • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ з відзнаками чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу!

  15 грудня вихованці міської ДЮСШ взяли участь у фіналі чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн у місті Харків. До змагань долучилися понад 350 спортсменів з міст Харків, Полтава, Лисичанськ, Новомосковськ, Запоріжжя та Сєвєродонецьк.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  Категорія «Діти-дебют»

 • У міській ДЮСШ пройшов чемпіонат Лисичанська зі стрибків на батуті

  15 грудня у спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 87 спортсменів.

  Переможцями змагань, виборовши І місце, стали: Владислав Маслов, Іван Шатрук, Кирило Поджарий, Андрій Савков, Гліб Корж, Вікторія Савкова, Поліна Пугаченко.

 • Лисичанські спортсмени вибороли призові місця на турнірі з боксу пам'яті Василя Хрисанкова

  13 та 14 грудня лисичанські спортсмени взяли участь у турнірі з боксу пам’яті Василя Хрисанкова у місті Сєвєродонецьк Загалом до змагань долучились 110 спортсменів з Харківської та Луганської областей.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Давид Григорян (24 кг), Всеволод Семиволков (28 кг), Іван Жихор (38 кг), Юрій Маргієв (38 кг), Володимир Кравченко (42 кг), Артем Хлиманков (37 кг), Іван Мурашов (46 кг), Данііл Фатьянов (57 кг), Данііл Мустафінов (50 кг), Ігор Заболотний (56 кг), Богдан Радченко (69 кг), Іван Богданов (90 кг);

 • Вітаємо лисичан з відзнаками обласного конкурсу читців!

  13 грудня зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (Лисичанський міський ПК) та учні відділу мистецтв театрального класу (Лисичанська ДШМ № 1) під керівництвом Ірини Кабанової взяли участь в обласному конкурсі читців «Наша дума, наша пісня...».

  Захід відбувся у приміщенні Сєвєродонецького музичного коледжу ім. Сергія Прокоф’єва. У конкурсі взяли участь понад 30 учасників майже з усіх куточків Луганщини. Метою конкурсу є популяризація аматорського мистецтва, виявлення та підтримка талановитих виконавців. До складу журі обласного конкурсу увійшли професійні митці в галузі культури і мистецтва, заслужені актори, поети та режисери. Виступи конкурсантів були дуже натхненними, наповненими любов’ю до свого краю і батьків.

 • Освітяни Лисичанська долучилися до проекту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні»

  З 10 по 12 грудня методист з дошкільної освіти Лисичанського методичного центру Ірина Грушевська та завідувач Лисичанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 8 «Світлячок» Тетяна Бражникова взяли участь у навчально-практичному семінарі «Ознайомлення з Європейською рамкою якості освіти» у місті Києві.

  Захід проходив в рамках проекту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні», який спрямований на підвищення обізнаності педагогічних працівників щодо критеріїв якості дошкільної освіти з використанням Європейської рамки якості дошкільної освіти та триватиме з жовтня 2019 року по березень 2020 року. Проект реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ). До участі в проекті долучені 16 закладів дошкільної освіти Луганської області.

 • Вифлеємський вогонь миру

  «Вифлеємський Вогонь Миру» — міжнародна щорічна акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Традицію започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц.

  Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

 • Про роботу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

  Минулої п’ятниці, 13 грудня, відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді (далі — Рада) під головуванням начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніни Нецвєт.

  Під час засідання члени Ради розглянули Резолюцію координаційної ради національно-патріотичних організацій при Асоціації національно-патріотичних організацій, яка була створена 22 січня 2016 року з метою координації спільних дій найбільших Всеукраїнських молодіжних національних патріотичних організацій у сфері національно-патріотичного виховання, а також ряд пропозицій щодо включення до плану роботи Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді у місті Лисичанську на 2020 рік.

 • Конкурс грантів від Фонду Демократії ООН

  Фонд Демократії ООН (UNDEF) пропонує організаціям громадянського суспільства подати заявку на фінансування проектів. Проектні пропозиції можуть бути подані в режимі он-лайн англійською або французькою мовами, двома робочими мовами ООН. Кінцевий термін подачі заявок 22 грудня 2019 року. Деталі на веб-сайті www.un.org/democracyfund/content/call-project-proposals

  UNDEF підтримує проекти, які розширюють можливості громадянського суспільства, сприяють дотриманню прав людини та заохочують участь усіх груп у демократичних процесах. Більшість коштів UNDEF спрямовується на місцеві організації громадянського суспільства. Таким чином, UNDEF відіграє чітку роль у доповненні іншої роботи ООН — роботи з урядами — для зміцнення демократичного управління у всьому світі.

 • 15 грудня - День працівників суду

 • 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року.

  Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Ядерна стихія опалила долі мільйонів українців, породила величезну кількість проблем. З плином часу вони змінюються, трансформуються, але не зникають.

 • Лисичанське КАТП 032806 нагадує абонентам про необхідність своєчасно розраховуватись за комунальні послуги

  Лисичанське КАТП 032806 висловлює вдячність споживачам, які сумлінно щомісяця розраховуються за комунальні послуги та не накопичують борги.

  Ті, хто має заборгованість з оплати за послуги ТПВ підприємство пропонує укласти Типовий договір про реструктуризацію заборгованості за житлово-комунальні послуги на зручних умовах.

  Заздалегідь вдячні абонентам за порозуміння та вчасний розрахунок за спожиті послуги.

 • В Лисичанську шанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

  Сьогодні, 13 грудня, в Лисичанську відбувся урочисто-траурний мітинг, присвячений Дню вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

  Перед початком заходу в Свято-Тихвінському храмі пройшов молебень за загиблими ліквідаторами аварії на ЧАЕС, по завершенні якого учасники пройшли хресним ходом до пам’ятного знаку «Землякам-чорнобильцям».

  Вшанувати пам’ять людей, які ціною свого здоров’я брали участь в усуненні аварії та подякувати лисичанам-ліквідаторам за їх мужність і самовідданість, високий професіоналізм та громадянський подвиг біля меморіалу зібралися керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники правоохоронних органів, Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області, Лисичанського міського військкомату, члени громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» учнівська молодь та мешканці міста.

 • В терцентрі відбулась зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  Минуло понад 30 років від дня однієї з найбільших катастроф України — аварії на Чорнобильській АЕС. І так сталося, що саме ліквідатори стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії ціною власного здоров’я та життя. За для того, аби відзначити подвиги цих людей, Указом Президента від 10 листопада 2006 року 14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Тож щороку, саме в день, завершення будівництва саркофага над четвертим блоком АЕС ми вшановуємо відважних ліквідаторів, які є поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто відійшов у небуття.

  Напередодні пам’ятної дати, 12 грудня, на зустріч з підопічними Лисичанського територіального центру завітали ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС Сергій Романов та Михайло Потьомін. Гості поділились з присутніми спогадами, розповіли про терміни перебування в Чорнобильській зоні і умовами праці та відповіли на численні питання.

 • До уваги споживачів природного газу!

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що відповідно до постанови КМУ України від 05.06.2019 № 485 «Зміни, що вносяться до постанови КМУ України від 03.04.2019р. № 293» та у зв’язку з встановленням з 01.12.2019 року ціни продажу/постачання природного газу на кожний газовий місяць, з 1 грудня 2019 року діють наступні тарифи на оплату природного газу.

  Ціна на природний газ для потреб побутових споживачів (населення) складає 6,31548 грн за 1 куб.м.

 • Щодо Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів

  Міністерство юстиції України, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини, гідних умов її життя, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу та реалізуючи конституційні права громадян на доступ до правової інформації, створило Єдиний державний реєстр нормативно-правових актів як автоматизовану систему збирання, накопичення та опрацювання актів законодавства.

 • Чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги пройшло у міській раді

  Вчора, 11 грудня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, яку очолив заступник міського голови Максим Головньов.

  Під час засідання членами комісії було розглянуто 101 заяву з питань:

  — призначення житлової субсидії — 100;

 • Зробимо наше місто по-новорічному святковим!

  Шановні керівники підприємств, організацій, установ, суб’єкти господарювання у сфері торгівлі!

  Щорічна традиція святкового оформлення фасадів будівель та прилеглої території, інтер’єрів торгових залів, вітрин, вхідних зон підприємств є запорукою прекрасного настрою і відчуття новорічного свята. Новорічні прикраси вносять в наше повсякденне життя частинку краси, радості та гарного настрою.

 • У Лисичанську пройшов семінар-тренінг «Загальна декларація прав людини. Гендерна рівність»

  Сьогодні, 12 грудня у центральній бібліотеці в рамках Всеукраїнського тижня права відбулась зустріч представників відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради та громадської організації «Жіноча правозахисна група» зі студентами Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу та Привільського професійного ліцею.

 • Ми починаємо КВК...

  Веселі та кмітливі студенти Лисичанська, вчора, 11 грудня, у міському Палаці культури зібралися на фестиваль-конкурс КВК, що проходив під гаслом «Серце б’ється в такт». Цього року за звання найкращих та найжартівливіших змагалися чотири команди: «ЛСД» (Лисичанський промислово-технологічний коледж), «Ukrainian teachers» (ВП «Лисичанський педагогічний коледж»), «Инь — Янь» (Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей) та «Формула жизни» (ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей»).

 • Щодо реалізації норм Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років»

  Роз’яснення та рекомендації Українського інституту національної пам’яті щодо реалізації норм Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років»

 • Продовжено конкурсний відбір інвестиційних програм і проєктів, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році

  Регіональна комісія з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі — регіональна комісія) відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 (із змінами), Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (із змінами) (далі — Порядок) оголошує додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі — інвестиційні програми і проєкти).

  Збір інвестиційних програм і проєктів здійснюється до 23 грудня 2019 року.

 • Зразковий хореографічний колектив «Street dance» отримав звання «Найрезультативніший колектив 2019 року»

  Минулої суботи, 7 грудня, зразковий хореографічний колектив «Street dance» під керівництвом Вікторії Магомаєвої (ПК «Діамант») взяв участь у Всеукраїнських змаганнях з сучасної хореографії «Grand Prix — 2019», які проходили у Києві.

  За результатами змагань серед 120 колективів з різних міст України, а це близько 8 тис. учасників, вихованці «Street dance» показали високий рівень виконавської майстерності та вибороли 125 призових місць:

 • «Новорічна толока»

  Підготовка до Новорічних та Різдвяних свят у шкільних дитячих колективах має бути особливою.

  Аби не гаяти часу, 10 грудня, » в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) педагоги-організатори шкіл міста зібралися дружнім колективом на «Новорічну толоку. В атмосфері піднесеного передноворічного настрою, активного, невимушеного спілкування вирішували, як влаштувати для дітей довгоочікувані новорічні святкові дива.

 • До міської ради завітала делегація Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні

  Вчора, 10 грудня, у міській раді відбулася зустріч делегації Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні з керівництвом міста стосовно порушення соціальних, культурних і економічних прав громадян від дії військового конфлікту.

  У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступники, представники виконавчих органів Лисичанської міської ради, спеціалісти з прав людини Наталя Шаповалова та Ігор Гришко (м. Краматорськ), Тагуї Мелкумян (м. Київ), Йоханна Кальво (Колумбія).

  Під час зустрічі були обговорені питання впливу збройного конфлікту на соціальну та економічну ситуацію у нашому місті, зокрема, на освіту, медицину, зайнятість населення, господарську діяльність підприємств, інвестиції.

 • Тариф на послугу з постачання теплової енергії зміниться у зв'язку із зміною ціни на газ

  КП «Лисичанськтепломережа» інформує про спростування інформації щодо наміру здійснити встановлення тарифів на комунальну послугу з постачання теплової енергії (для потреб централізованого опалення) в 2020 році у зв’язку із зміною ціни на газ в листопаді 2019 року, яка впливає на складові витрат в тарифі на теплову енергію/послугу з постачання теплової енергії.

  Зазначимо, що перерахунок тарифу у зв’язку із зміною ціни на газ буде наданий додатково.

 • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Комплексної ДЮСШ №2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

  7 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат Комплексної ДЮСШ № 2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007, 2008-2009, 2010р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 30 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце — Єва Мудраченко (біг 30м, стрибки у довжину, стрибки у висоту), Марія Носаль (біг 30м, стрибки у довжину, стрибки у висоту), Дмитро Харламов ( стрибки у довжину, стрибки у висоту), Ігор Корінний ( біг 30м, стрибки у довжину);

 • Спортсмени нашого міста показали високі результати у відкритому чемпіонаті Харківської області з Айкідо

  У минулі вихідні, 7 та 8 грудня, лисичанські спортсмени у складі вихованців міської ДЮСШ та клубу «Марубасі» взяли участь у відкритому чемпіонаті Харківської області з Айкідо. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів - представники 5 команд Харківської області та 3 команд Луганської області.

  За результатами змагань кращими стали наступні спортсмени нашого міста:

  Кирило Шеховцов - 3 перших місця;

 • Вихованці міської ДЮСШ призери відкритої першості міста Сєвєродонецька з кікбоксингу

  6 та 7 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшли змагання відкритої першості міста з кікбоксингу, присвячена Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», в яких взяли участь понад 100 спортсменів з міст Сватове, Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Данііл Мустафінов (52 кг), Єгор Задорожній (66 кг), Іван Богданов (+80 кг), Данііл Трунов (80 кг), Руслан Юпатов (37 кг), Данило Тютюнник (40 кг);

 • У Лисичанську проведено захід для осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі

  Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

  Вчора, 9 грудня, фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із представниками Лисичанського МВ філії ДУ «Центр пробації» було проведено лекцію для осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі, на тему: «Насильство. Причини та наслідки насильства».

 • Учні театрального класу Лисичанської ДШМ № 1 отримали відзнаки Всеукраїнського багатожанрового конкурсу-фестивалю талантів!

  7 грудня учні театрального класу Лисичанської ДШМ № 1 під керівництвом викладача Ірини Кабанової взяли участь у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі-фестивалі талантів «ЗОРЕГРАЙ», який відбувся у м. Запоріжжя.

  Фестиваль покликав талановитих, оригінальних і творчих дітей, щоб допомогти їм у сходженні на зірковий Олімп творчості! Мрія фестивалю — зібрати усіх в творче намисто талантів! До Запоріжжя з’їхалися колективи із різних областей: Дніпровської, Черкаської, Київської, Донецької, Луганської та Запорізької.

 • Команда Лисичанська посіла І місце у чемпіонаті Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок

  7 грудня на базі спортивної зали Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Сватово смт Красноріченське та Троїцьке.

  З привітальним словом до спортсменів звернулися головний спеціаліст управління молоді та спорту Луганської ОДА Єгор Ємець та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт.

 • У Палаці культури ім. В.М. Сосюри відзначили 15-річчя зразкової студії східного танцю «Атлантіс»

  7 грудня у Палаці культури ім. В.М. Сосюри відбулася танцювальна вистава «Бенефіс Атлантіса», присвячена 15-річчю створення зразкової студії східного танцю «Атлантіс» під керівництвом Ірини Гончарової.

  Ірина Геннадіївна більше 16 років займається танцями та прикладає багато зусиль для популяризації східного танцю Вellydance, як невичерпного джерела краси, жіночності і творчої сили.

 • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат

  Минулої суботи, 7 грудня у спортивній залі міської дитячо-юнацької спортивної школи пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з боротьби самбо серед юнаків та дівчат до 13 років. В змаганнях взяли участь понад 80 учасників з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Сватово, смт Красноріченське та Троїцьке.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце — Альона Базік (44 кг), Заріна Гусакова (55 кг), Вікторія Жукова (+55 кг), Микита .Уровець (28 кг), Едем Мельасанов (34 кг), Антон Федоренко (46 кг), Матвій Савченко (50 кг), Олександр Худолій (+55 кг);

 • Вихованці мистецьких шкіл Лисичанська - лауреати Міжнародного дитячого конкурса-фестиваля!

  8 грудня учні Лисичанської ДМШ № 2 та Привільської ДШМ взяли участь у Міжнародному дитячому конкурсі–фестивалі «Сузір’я Святогір’я». Захід відбувся у м. Слов’янськ, куди з’їхалися представники Донецької, Харківської та Луганської областей.

  Учні взяли участь у номінаціях «Академічний вокал», «Естрадний вокал», «Скрипка», «Фортепіано».

  За результатами виступу:

 • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецька з гімнастики спортивної

  5 та 6 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат міста з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь 90 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Попасна, Бахмут, Слов’янськ.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Мирослава Кириченко, Мілана Коробка;

 • У міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

  Вчора, 9 грудня, у міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

  Під час засідання члени Координаційної ради вирішили порушити клопотання перед головою Луганської обласної державної адміністрації про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Ірині Рябцевій.

 • 700 тисяч гривень з міського бюджету виділили депутати на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал»

  Вчора, 9 грудня, відбулось засідання 80-ї позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, комерційний директор ТОВ «ЛЕО» Андрій Колосов, керівники комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

  Депутатський корпус виділив 700 000 грн. на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал» для виплати заробітної плати працівникам підприємства, вніс зміни до міського бюджету на 2019 рік та до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2019 рік.

 • Про проведений перерахунок розміру соціальних допомог з 1 грудня 2019 року

  Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 грудня 2019 року встановлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 2 027 грн., а для основних соціальних груп населення прожитковий мінімум встановлено у розмірі:

  • — для дітей віком до 6 років —1 779 грн.;
  • — для дітей віком від 6 до 18 років — 2 218 грн.;
  • — для працездатних осіб — 2 102 грн.;
  • — для осіб, які втратили працездатність — 1 638 грн.
  • У Лисичанську відкрили мурал

   Сьогодні, 9 грудня, у Лисичанську на домі № 3 по кв. Молодіжний відбулося урочисте відкриття муралу «Любить — не любить», щоб був створений художником Олександром Корбаном до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у рамках інформаційної кампанії «Розірви коло» UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення за підтримки уряду Великої Британії, Луганської обласної державної адміністрації та Лисичанської міської ради.

   У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, заступник начальника Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Олена Гарьковець, співробітники органів місцевого самоврядування та комунальних служб міста, представники Фонду ООН у галузі народонаселення, молодь, громадськість.

  • З нагоди відзначення Збройних Сил України в освітніх закладах міста пройшов цикл заходів

   Свято Збройних Сил України — це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього подиху. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої рідної землі й долю українського народу.

   З нагоди відзначення Збройних Сил України в освітніх закладах міста пройшов цикл заходів, спрямованих на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної Української держави та захисту її кордонів.

  • «Ми кажемо «ні» сучасному рабству»

   Під таким гаслом, в рамках Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми, 7 грудня, в центральній бібліотеці Лисичанської централізованої бібліотечної системи відбувся воркшоп «Як використовувати соціальні мережі для протидії торгівлі людьми?». Тренерами заходу виступили представники Полтавської філії Суспільної служби України Олександра Волкова та Ярослав Шевченко.

  • У Лисичанську пройшов регіональний міський вокальний конкурс сольного співу «Квітка душа»

   У суботу, 7 грудня, у Лисичанському міському ПК відбувся регіональний міський вокальний конкурс сольного співу «Квітка душа», присвячений пам’яті Ірини Томко.

   Конкурс проводиться вже восьмий раз з метою надання дітям та молоді можливості самовираження та творчого спілкування, обміну виконавським досвідом та розвитком культурних зв’язків. Цього року у змаганні взяли участь вокалісти з Луганської, Харківської та Одеської областей.

   Захід відвідали міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин.

  • «Лисичанськ - футбольне місто»

   У суботу, 7 грудня, керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним долучилися до святкового заходу присвяченого Всесвітньому дню футболу, що проходив в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю. Організатором свята виступила Лисичанська інженерно-будівельна компанія та Футбольний клуб «Будівельник».

   В рамках заходу були підведені підсумки літнього футбольного сезону. В цьому році, вперше за довгий час, від Лисичанська в чемпіонаті Луганської області з футболу брали участь дві футбольні команди (ФК) «Будівельник» і «Шахта ім. Мельникова », які збирали на трибунах стадіону «Шахтар» рекордну кількість глядачів. ФК «Будівельник» зайняла бронзове місце в обласному чемпіонаті. Нагородив футболістів Президент Асоціації футболу Луганської області Ігор Шопін.

  • Щодо встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії ФОП Муляр О.О.

   ФОП Муляр О.О. інформує про намір надавати послугу з постачання теплової енергії Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцею, розташованому за адресою м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, буд. 47.

   Тариф на теплову енергію, що дорівнює тарифу на послугу з постачання теплової енергії, розрахований згідно вимогами Закону України «Про житлово-комунальні послуги», який набрав чинності 01.05.2019, структура витрат відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (із змінами).

  • Шановні співробітники та ветерани органів місцевого самоврядування! Депутати міської ради!

   Щиро вітаємо з Днем місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість інституту місцевої демократії!

   Представляти інтереси мешканців міста, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення - почесна і відповідальна місія. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування дбають про забезпечення соціальних і культурних потреб жителів міста, спільно з громадою відстоюють прагнення жити в цивілізованій, розвиненій і безпечній країні.

   Висловлюємо велику вдячність всім працівникам місцевого самоврядування за професіоналізм, компетентність, відповідальне ставлення до роботи і активну громадянську позицію.

   Бажаємо всім, хто працює на благо нашого рідного міста, здоров'я, миру, натхнення, сімейного добробуту та впевненості у майбутньому.

   Міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • До Дня Збройних Сил України у Лисичанську відбувся святковий захід

   Сьогодні, 6 грудня, в День Збройних Сил України, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся святковий концерт. У залі зібралися керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники Лисичанського міського військового комісаріату та молодь міста.

   Сергій Іванович в урочистій обстановці подякував військовим за самовідданість, вірність військовій присязі, за гідний приклад, який вони подають майбутньому поколінню.

  • У Лисичанську вшанували пам'ять захисників, що віддали свої життя за рідну країну

   Сьогодні, 6 грудня, у День Збройних Сил України, керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним та співробітники органів місцевого самоврядування вшанували пам’ять захисників, що віддали свої життя за рідну країну — поклали квіти до пам’ятних знаків загиблим військовослужбовцям — командиру військової частини 3011 Нацгвардії України генерал-майору Олександру Радієвському, полковнику Павлу Сницару, солдату Ігорю Коцяру, військовослужбовцям 24 окремої механізованої бригади — майору медичної служби Сергію Рокіцькому, солдату Павлу Лейбі та підполковнику, начальнику протиповітряної оборони 51 окремої механізованої бригади Василю Спасьонову.

  • Драйвові перегони

   Вчора, 5 грудня, у  Лисичанську відбулося спортивне свято. Вперше пройшли міські змагання моделей драгстерів «Драйвові перегони», присвячені Дню Збройних Сил України.

   Загалом змагалося 45 учасників із 11 шкіл міста та вихованці ЛЦНТТУМ. Змагання проходили у п’яти номінаціях: «інерційні моделі», «інерційні моделі «лего», «моделі з гумовим мотором», «електричні моделі» та «радіокеровані моделі». Найбільше на спортивному змаганні було представлено радіокерованих моделей.

  • Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

   Створення надійного соціального клімату у колективі досягається шляхом укладення колективного договору, який регулює відносини між власником або уповноваженим ним органом і працівниками.

   Колективний договір, укладений з урахуванням можливостей підприємства, повинен враховувати та забезпечувати життєво важливі потреби працівників – збереження робочих місць, гідну заробітну плату та недопущення її заборгованості, безпечні умови праці для збереження здоров’я, розширення соціальних гарантій та визначення конкретного механізму їх реалізації.

  • Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

   Щиро вітаємо вас з професійним святом!

   За плечима Збройних Сил України — славні традиції предків, великі звитяги козацтва, наших дідів та прадідів, що завоювали перемогу у Другій Світовій війні.

   Нині українській армії доводиться долати складний етап — захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі. Незламні бійці демонструють мужність, звитягу, силу духу та волю до перемоги. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників.

   Щиро дякуємо усім офіцерам, воїнам та ветеранам армії за витримку, професіоналізм і непереможний бойовий дух, проявлені під час захисту державних рубежів. Залишайтеся вірними присязі та громадянському обов’язку, Батьківщині та українському народові!

   У цей святковий день бажаємо вам миру, успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добробуту та сімейного благополуччя.

   Міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • Хто має складати тести ЗНО у 2020 році?

   ЗНОУ 2020 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО проходитимуть випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту. Також зовнішнє оцінювання можуть складати випускники минулих років, які планують вступати на навчання до закладів вищої освіти.

  • Соціальний челендж «Тепле серце». Що це, для кого і навіщо?

   Сьогодні, 5 грудня, до Міжнародного дня волонтера в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю волонтерські загони 21-єї школи міста Лисичанська презентували свої соціальні медіапродукти. Вийшла колективна та велика історія добра.

   Цьому передувала довга історія та проста ідея. Протягом жовтня-листопада школярі мали зробити добре діло, відзняти відеоролик, помістити з хештегом до інтернет-мережі, передавши естафету наступній школі міста.

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 4 грудня, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

    

   Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

  • 5 грудня - Міжнародний день волонтера

   Щорічно 5 грудня ми відзначаємо Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку. Ця дата, запропонована Генеральною Асамблеєю ООН з метою підвищення обізнаності про важливий внесок служби волонтерів, закликає спонукати ще більше людей усіх сфер діяльності пропонувати свої послуги в якості добровольців, як на Батьківщині, так і за кордоном.

   Робота волонтера ґрунтується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Свій вільний час волонтери присвячують суспільним справам, беручи участь в акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва. Досить часто волонтери ризикують своїм життям, не чекаючи за це винагороди. Волонтерська діяльність, як прояв милосердя та благодійності, буде існувати до тих пір, поки існує потреба людей в допомозі та соціальній підтримці.

   У цей святковий день вітаємо всіх волонтерів нашого міста зі святом! Прийміть найтепліші вітання та побажання здоров’я, миру, натхнення і благополуччя. Висловлюємо вам слова подяки за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра на землі, за щиру допомогу і небайдужість.

   Міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • Графік проведення звітів депутатів перед виборцями (оновлено)

   Графік проведення звітів депутатів Лисичанської міської ради сьомого скликання перед виборцями.

  • Національний конкурс "Благодійна Україна - 2019"

   Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» у жовтні поточного року оголосила старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна — 2019», який буде проходити вже 13-й раз поспіль.

   Цьогоріч переможців визначатимуть у 17-ти основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможці будуть оголошені на церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2020 року в Києві.

  • Вихованці закладів культури Лисичанська серед переможців Всеукраїнського турніру зі спортивних бальних танців

   30 листопада учасники зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» (Лисичанський міський ПК, керівник Олександр Посошко), студії бального танцю «Ever dance» (Лисичанський ПК «Діамант», керівник Владислав Лисків) та солісти гуртка бальної хореографії " Little Еver dance" (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Владислав Лисків) взяли участь у Всеукраїнському турнірі зі спортивних бальних танців «PRESTIGE CUP 2019». Захід відбувся у м. Сєвєродонецьк з метою популяризації та розвитку спортивного бального танцю.

  • Влада Загоруйко отримала титул «Міс Лисичанськ - 2019»

   2 грудня в Лисичанському міському Палаці культури відбувся міський конкурс краси та таланту «Міс Лисичанськ 2019». 10 найвродливіших красунь різного віку змагалися за титул «Міс Лисичанськ — 2019». Це було неймовірне свято краси. 

  • Захід добра і милосердя

   Щороку 3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день осіб з інвалідністю. Ця категорія людей потребує підвищеної уваги та підтримки з боку суспільства, і для них дуже важливо відчувати піклування і турботу.

   Вже за доброю традицією в цей день Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування для своїх підопічних та представників громадських організацій осіб з інвалідністю «Джерело», УТОС та УТОГ влаштував справжній захід добра і милосердя.

  • Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося в міській раді

   Вчора, 3 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБтаНС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Про ситуацію на підприємстві ЛКСП «Лисичанськводоканал» доповіли начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталій Сахань та директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Сергій Лозиченко.

  • У міській раді пройшло чергове засідання виконкому

   Сьогодні, 3 грудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Інформацію про хід виконання, внесення змін та доповнень до Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020, а також план роботи Лисичанської міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік члени виконкому погодили та винесли на розгляд чергової сесії міської ради.

  • Твори добро

   Щорічно у грудні в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день є нагадуванням людству про обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

   В освітніх закладах міста проходять заходи під гаслом «Інвалідність – це не вирок!». Так, 2 грудня напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю та Дня волонтера учні Лисичанських загальноосвітніх шкіл №29 та №7 відвідали Кремінський обласний будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів.

  • "Наша надія - мир на Донбасі"

    Під такою назвою 29 – 30 листопада у м. Сєвєродонецьк відбувся відкритий конкурс-фестиваль, у якому взяли участь творчі колективи Луганщини.

   До участі у конкурсі були запрошені аматори, учні загальноосвітніх шкіл, вищих навчальних закладів, закладів культури та мистецтв віком від 5 до 75 років. Фестиваль-конкурс проводився за наступними номінаціями: вокал, хореографія, оригінальний жанр.

   За результатами фестивалю місця розподілились наступним чином:

  • Увага! При температурі -10°С і нижче у місті працюють стаціонарні пункти обігріву!

   Шановні мешканці та гості мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

   В нашому місті при температурі −10°С і нижче працюють стаціонарні пункти обігріву з 8.00 год. до 17.00 год. без перерви та вихідних, які розташовані за наступними адресами:

   КП «ЛЖЕК» № 1 (м. Лисичанськ, вул. Сосюри, 328);

  • Завершився міський тур всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2020"

   Цьогорічний І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2020» об’єднав 9 педагогів міста Лисичанськ у номінаціях: «Початкова освіта», «Історія», «Зарубіжна література», «Хімія».

   У конкурсі взяли участь шість вчителів початкових класів: Ганна Бондар (НВК «Гарант»), Марина Каменюка (КЗЛСШ №27), Марина Касапчук (ЗЗСО №24), Ірина Коваленко (ЗЗСО №29), Юлія Кравець (ЗЗСО №5), Юлія Савкова (ЗЗСО №14), а також вчитель хімії Нелля Зінченко (ЗЗСО №14), вчитель зарубіжної літератури Вікторія Єгорова (ЗЗСО №7) та вчитель історії Тетяна Косенко (КЗЛСШ №8).

  • Вітаємо Анастасію Воронухіну з перемогою у чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу!

   27 листопада – 2 грудня в місті Чернівці відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед учнів ДЮСШ (2207-1996р.н.). У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з усієї країни.

   Лисичанська спортсменка Анастасія Воронухіна стала переможницею, виборовши І місце, серед спортсменок до 43 кг та була нагороджена грамотою та медаллю.

   Підготував спортсменку тренер Олександр Цвік.

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

  • Лисичанські спортсмени - призери Всеукраїнських змагань з боротьби греко-римської

   28 листопада у місті Кремінна відбулись Всеукраїнські змагання з боротьби греко-римської «Спортивна надія України - 2019». У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів Харківської, Донецької, Луганської областей.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   ІІ місце – Ілля Проскурін (34 кг);

   ІІІ місце – Павло Харченко (35 кг), Владислав Вдовиченко (44 кг), Артем Декін (52 кг), Артем Зябля (85 кг).

  • Лисичанські боксери - серед переможців Всеукраїнських змагань "Спортивна надія України - 2019"

   27-30 листопада у місті Сєвєродонецьк відбувались Всеукраїнські змагання з боксу «Спортивна надія України 2019». У змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів із Харківської, Донецької, Херсонської, Січеславської, Донецької, Сумської та Луганської областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце – Ілля Нечволод (80 кг), Данііл Мустафінов (52 кг), Іван Богданов (90 кг);

  • Щодо роботи міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

   Протягом листопада 2019 року в Лисичанській міській раді відбулося 4 засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

  • 3 грудня - Міжнародний день інвалідів

   Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цією датою наголошується необхідність досягнення повного забезпечення рівних прав осіб з інвалідністю з усіма категоріями громадян та їх активної участі в житті суспільства.

   Своїми успіхами в спорті, науці, громадському житті особи з фізичними обмеженнями доводять, що завдяки силі духу і цілеспрямованості можна досягти значних висот. Разом з тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки і заохочення, бо їх життя — це щоденна боротьба. Дякуємо всім, хто опікується інвалідами, адже надання підтримки й допомоги — великий вияв милосердя та людяності.

   Шановні особи з інвалідністю! Від щирого серця бажаємо вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальність ваші плани та задуми. Нехай ваші серця наповнюються теплотою і любов’ю.

  • Лисичанські педагоги дошкілля взяли участь у другій публічній консультації "Якісна та доступна дошкільна освіта"

   Працівники лисичанських закладів дошкільної освіти стали учасниками другої публічної консультації «Якісна та доступна дошкільна освіта», що відбулася у м.Харкові. Педагоги, батьки та управлінці, спільно з представниками Міністерства освіти і науки та Інституту «Республіка» обговорили, яким чином буде розвиватися реформа дошкільної освіти в Україні.

   На заході були присутні більше 100 учасників із Харківської, Донецької та Луганської областей. Від нашого міста в роботі публічної консультації взяли участь: методист Лисичанського методичного центру Ірина Грушевська, завідувачі ЗДО №6 «Чайка», ЗДО №5 «Усмішка» Валентина Полозова та Таміла Лопатіна, заступник директора НВК «Барвінок» Анжеліка Кім, вихователь-методист ЗДО №8 «Світлячок» Наталія Косенко.

  • Розшукуємо родичів колишнього в'язня концтабору

   На адресу Лисичанської міської ради надійшов запит від Arolsen Archives (Німеччина) про розшук родичів пана Стефана Фірсова (Фірсона), народженого 25.12.1910 року в м. Верхнє Герасим (Герасимове?), вул. Ростовська, 120, Ворошиловград.

   За даними Арользен Архіву Стефан Фірсов (Фірсон) був арештований та ув’язнений в концентраційному таборі Дахау 26.05.1944р. (№ в’язня – 68545), а 22.10.1944р. – перевезений до концентраційного табору Ноєнгамме (№ в’язня – 63004).

  • Конкурс проєктних ідей Стратегії розвитку Луганської області до 2027 року

   У зв’язку з розробкою Стратегії розвитку Луганської області до 2027 року та Плану її реалізації Департаментом економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської обласної державної адміністрації оголошено збір проектних ідей для формування Плану заходів з реалізації Стратегії.

   Проєкті ідеї буде відібрано, проаналізовано та пріоретизовано робочою групою з розробки Стратегії розвитку Луганської області та планів заходів з її реалізації з урахуванням критеріїв (додаються).

  • Шановні працівники прокуратури!

   Щиро вітаємо вас з професійним святом!

   Ваша складна і відповідальна справа спрямована на виконання завдань по забезпеченню верховенства закону, захисту інтересів суспільства і держави, громадянського миру і спокою, зміцненню правопорядку.

   Впевнені, що ваш високий професіоналізм та безкомпромісність помножені на досвід і знання, сприятимуть збереженню політичної стабільності, зміцненню законності, надійному захисту громадян від злочинності, дотриманню прав та свобод людини.

   У цей святковий день бажаємо вам мудрості й наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу, натхнення та удачі в роботі, щастя і злагоди в домівках, міцного здоров’я та благополуччя.

   Міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • Дорогие лисичане!

   pozdravleniya-s-novym-godom-2019-kollegam-7Примите самые искренние поздравления с наступающим Новым годом и Рождеством Христовым!

   Новый год — это особенный праздник. Он дарит искреннюю надежду, отпускает все проблемы и невзгоды и дает нам силы на новые свершения.

   Уходящий год принес нам много разных событий — и радостных, и тех, что были связаны с преодолением немалых трудностей, подарил нам радость встреч и открытий, побед и достижений, новый профессиональный и жизненный опыт.

   Новогодние праздники — это удивительное время, которое призывает на мгновение остановиться, замедлить стремительный темп повседневной жизни. Это время, когда стоит окружить заботой самых ценных в этой жизни людей — своих родных и близких. Не жалейте для них своего тепла в эти прекрасные дни. Дайте понять, что вы помните о тех, кто далеко. Крепче обнимайте тех, кто рядом.

   От всей души желаем всем встретить Новый год и Рождество Христово в приподнятом настроении и добром расположении духа, мирного неба, крепкого здоровья, добра, близких людей рядом всем вам в новом году. Пусть в ваших домах царит любовь и взаимопонимание. Творите добрые дела и верьте — все желаемое непременно исполнится.

   Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • У Лисичанську відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

   Сьогодні, 29 грудня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію начальника відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдат запасу Лисичанського міського військового комісаріату, майора Олега Бебешко про стан військового обліку на території міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля (додається), а також ухвалили ряд рішень щодо проведення військового обліку у 2019 році.

  • Про роботу міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

   Вчора, 28 грудня, у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280. Засідання відбулось під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участю членів комісії — представників УПСЗН, фінансового управління, управління економіки, відділу з обліку, розподілу обміну та приватизації житла.

  • Городской голова Сергей Шилин принял участие в расширенном заседании Президиума Лисичанского городского совета ветеранов

   Сегодня, 29 декабря, городской голова Сергей Шилин принял участие в расширенном заседании Президиума Лисичанского городского совета ветеранов. Также в мероприятии приняли участие управляющий делами исполнительного комитета Александр Савченко, заместитель председателя городской организации ветеранов Любовь Утенкова, руководители первичных ветеранских организаций города.

  • Городской голова Сергей Шилин вручил медаль «Мать-героиня» Наталье Сергеевне Шестеркиной

   Сегодня, 28 декабря, в ходе аппаратного совещания городской голова Сергей Шилин вручил медаль и удостоверение о присвоении Почетного звания «Мать-героиня» Наталье Сергеевне Шестеркиной.

   Сергей Иванович пожелал Наталье Сергеевне крепкого здоровья, мирного неба, внимания и заботы родных и близких, тепла и благополучия всей ее большой и дружной семье.

  • Соціальна програма для одиноких матерів

   Мережа салонів краси «Ледіспейс» і Академія перманентного макіяжу пропонує взяти участь у соціальній програмі для одиноких матерів.

   Програма дає можливість одиноким матерям здобути знання про нову затребувану професію — Майстер перманентного макіяжу та взяти участь у розіграші Гранту на безкоштовне навчання професії. Переможець конкурсу буде обраний 15 лютого 2019 року.

  • Городской голова Сергей Шилин передал подарки от Президента Украины дочери погибшего военнослужащего

   Сегодня, 27 декабря, городской голова Сергей Шилин посетил школу № 12, где учится дочка погибшего военнослужащего Александра Матуса. Сергей Иванович передал Полине новогодние подарки от Президента Украины Петра Порошенко и отметил, что память о героизме и отваге ее отца, погибшего 20 апреля 2018 года под Крымским при исполнении своих военных обязанностей, будет вечно жить в сердцах всех украинцев.

   Кроме того городской голова поздравил всех одноклассников Полины с наступающим Новым годом, пожелал мира, добра, семейного благополучия и успехов в учебе, а также вручил деткам сладкие подарки.

  • Этот праздник Новый год

   Сотрудники Лисичанского территориального центра социального обслуживания не понаслышке знают, как важно общение для пожилых одиноких горожан. В центре постоянно работают над тем, чтобы сделать досуг подопечных максимально разнообразным, стараются не пропустить ни одного важного праздника или памятной даты, готовя для них интересные развлекательные программы. Не стал исключением и Новый год.

   В преддверии новогодних праздников для подопечных территориального центра состоялся праздничный концерт. Ярким подарком для присутствующих стали концертные номера в исполнении лучших коллективов художественной самодеятельности дворца культуры «Диамант».

  • Команда міської ДЮСШ переможець чемпіонату міста з міні-футболу

   22 грудня у м. Лисичанську у спортивній залі «Скляр» відбувся чемпіонат міста з міні-футболу серед юнаків 2004-2005 р.н., присвячений Новому року та Різдву Христову.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце — команда міської ДЮСШ;

  • У Лисичанську пройшли змагання відкритого чемпіонату Луганської області з карате JKS серед дітей, юнаків, юніорів, молоді та дорослих

   23 грудня у м. Лисичанську на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 14 відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з карате JKS серед дітей, юнаків, юніорів, молоді та дорослих. У змаганнях взяли участь понад 160 спортсменів з Рубіжного, Сєвєродонецька, Кремінної, Сватового, Старобільська та Лисичанська.

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з спортивної гімнастики

   24 грудня у м. Лисичанську на базі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат міста з спортивної гімнастики, присвячений Новому року та Різдву Христову. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати у своїх вікових категоріях:

   2008 рік народження:

   • І місце — Анна Сіза;
   • ІІ місце — Анастасія Ковальчук;
   • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

    22 грудня у м. Лисичанську на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 14 відбувся відкритий чемпіонат з легкої атлетики серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь 65 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    Біг 30 м:

    І місце — Дмитро Бабушкин, Марія Носаль, Дарина Степаненко, Ангеліна Мальцева, Аліна Михєєва;

   • Вітаємо призерів Чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу

    22 грудня у м. Харкові відбувся Чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь більше 300 спортсменів з Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Київської областей.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    Юнаки Акробатика:

    І місце – Іван Клюйко та Арина Клименко;

   • До уваги осіб з інвалідністю!

    З метою підвищення професійної спроможності осіб з інвалідністю Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» (далі — Центр) запрошує осіб з інвалідністю, які досягли повноліття на безкоштовну професійну реабілітацію.

    Центр здійснює безкоштовне навчання за 26 професіями:

    • — «В’язальниця трикотажних виробів та полотна» (2 місяці);
    • — «Касир торговельного залу» (2,5 місяці);
    • Лисичанский городской голова отчитался перед громадой

     Вчера, 26 декабря, в Лисичанском городском совете состоялся отчет городского головы Сергея Шилина перед громадой города о работе за период с ноября 2017 года по декабрь 2018 года.

    • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з боротьби греко-римської

     22 грудня у на базі міської ДЮСШ відбувся в чемпіонат міста з боротьби греко-римської серед дітей 2010-2011 року народження, присвячений Новому року та Різдву Христову, у якому взяли участь близько 50 спортсменів. Всі учасники чемпіонату були нагороджені грамотами та солодкими призами.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

      

    • Сергей Шилин принял участие в открытии нового супермаркета «Семья»

     Сегодня, 26 декабря, в Лисичанске в районе завода РТИ начал свою работу супермаркет «Семья». Право торжественного открытия было предоставлено Лисичанскому городскому голове Сергею Шилину и директору ООО «Гведеон» Геннадию Беликову.

    • Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді нагороджено почесною відзнакою «Лідер позашкільної освіти – 2018»

     21 грудня в Укрінформ пройшла прес-конференція представників влади, вчених і практиків позашкільної освіти «Позашкільна освіта — 2018: десять перемог», під час якої відбулась презентація досягнень позашкільної освіти у 2018 році та нагородження почесними відзнаками «Лідер позашкільної освіти — 2018».

     У десятку лідерів 2018 року увійшов Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

     Почесну нагороду отримала директор ЛЦНТТУМ Лариса Лисицька. З призначенням Лариси Іванівни Центр взяв курс на зміни, на втілення новітніх технологій та напрямків діяльності. Творчий та згуртований колектив центру завжди підтримує свого лідера та готовий підхопити і розвинути будь-яку її ініціативу. Ларисі Лисицькій та її колективу вдалося зберегти та розвинути науково-технічний напрямок позашкільної освіти в Луганській області.

    • З Днем працівників архівних установ!

     архив

    • Вітаємо переможців міського конкурсу "Вчитель року-2019"

     20 грудня у Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбулося урочисте нагородження учасників та переможців І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року — 2019».

     Учасників конкурсу щиро привітали Тетяна Худоба — начальник відділу освіти Лисичанської міської ради, та Євгенія Карпова — завідувач КУ «Лисичанський методичний центр».

     Переможець конкурсу Тетяна Живага — вчитель «Основ здоров’я» школи № 4, що посіла І місце, та лауреати конкурсу: Іван Фастов — учитель географії НВК «Гарант» (ІІ місце) та Крістіна Кабанова — вчитель французької мови НВК «Гарант» (ІІІ місце), були відзначені грамотами відділу освіти Лисичанської міської ради та грошовими преміями. Катерина Харченко — вчитель французької мови школи № 30, отримала диплом учасника та подарунок від профспілки працівників освіти нашого міста.

    • Новий рік - в новій квартирі

     Протягом 2018 року Лисичанською міською радою придбано 21 однокімнатну квартиру у власність дітей-сиріт та осіб з їх числа, які перебували на квартирному обліку у Лисичанську.

     Це стало можливим завдяки виділенню коштів з державного бюджету відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа».

    • До Дня працівників архівних установ

     24 грудня в Україні відзначається «День працівників архівних установ». Це порівняно молоде свято отримало статус офіційного державного професійного свята після підписання 30 жовтня 1998 року президентом України Наказу № 1200/98 «Про День працівників архівних установ».

     Справа працівників архівних установ надзвичайно важлива для всього суспільства. Саме вони продовжують вік документів, зберігаючи їх для наших нащадків, чим сприяють пізнанню історії та усвідомленню людського буття.

    • Олену Литвинюк відзначено Грамотою Верховної Ради України

     19 грудня, під час засідання Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, голова Комітету Сергій Власенко вручив начальнику Управління адміністративних послуг — державному реєстратору Лисичанської міської ради Олені Литвинюк Грамоту Верховної Ради України.

     Олена Олександрівна відзначена Грамотою за вагомий особистий внесок у реформування місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальних громад, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

    • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     19 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

    • У міській раді привітали працівників Державної служби зайнятості та архівних установ

     Сьогодні, 21 грудня, у Лисичанській міській раді з нагоди 28-ї річниці з дня створення Державної служби зайнятості України та напередодні Дня працівників архівних установ міський голова Сергій Шилін привітав співробітників цих сфер с професійними святами та побажав здоров’я, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.

     За багаторічну сумлінну працю, особистий ваговий внесок в реалізацію державної політики зайнятості в Україні, вирішення проблем соціального захисту населення Сергій Іванович вручив Грамоти виконавчого комітету Лисичанської міської ради провідним фахівцям з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Лисичанського міського центру зайнятості Валентині Чаплигіній та Олені Шаламовій.

    • 55-та сесія міської ради пройшла у Лисичанську

     Вчора, 20 грудня, відбулось засідання чергової 55-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

     Під час пленарного засідання депутати затвердили міський бюджет на 2019 рік, внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік, виділили кошти на фінансову підтримку КП ЛМР «Електроавтотранс» та ухвалили низку питань щодо регулювання земельних відносин.

    • З Днем працівників служби зайнятості!

     занятость

    • Рождественский венок своими руками

     Украшение дома к Новому году и Рождеству — приятная и радостная традиция. Хочется чего-то сказочного, удивительного и милого, но в тоже время такого, что будет под силу изготовить своими руками.

     Вот подопечные Лисичанского территориального центра и собрались в просторном классе Центра научно-технического творчества для создания рождественского венка. Венок можно смастерить практически из любого природного материала, всевозможной бижутерии, елочных игрушек. Все это и многое другое легко превратить в необычное украшение, стоит только проявить фантазию. В доме рождественский венок станет удачным дополнением к новогодним снежинкам, ангелочкам и гирляндам.

    • У Лисичанську відбулись змагання з настільного тенісу

     14 та 15 грудня на базі Лисичанського педагогічного коледжу проходили змагання з настільного тенісу в рамках Спартакіади серед вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації міста Лисичанськ. У змаганнях взяли участь команди Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, Лисичанського медичного коледжу, Лисичанського нафтохімічного технікуму, Лисичанського педагогічного коледжу.

     За результатами змагань  у командному заліку серед юнаків та дівчат, посівши І місця, переможцем стала команда Лисичанського педагогічного коледжу.

    • Вітаємо Марію Казміну з призовим місцем у «Байбак– fest»

     Вчора, 19 грудня, учасниця клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Райдуга талантів», що діє на базі центральної бібліотеки Лисичанської централізованої бібліотечної системи, Марія Казміна взяла участь у Зимовому етапі Обласного відкритого фестивалю української культури та фольклору «Байбак – fest», який відбувся у смт. Новоайдар.

    • Городской голова Сергей Шилин посетил воспитанников ЦСПР и дома семейного типа

     Сегодня, 19 декабря, в День Святого Николая, городской голова Сергей Шилин традиционно посетил воспитанников Центра социально-психологической реабилитации (ЦСПР) и дома семейного типа Закировых, Голдан и Ковриженко.

     Воспитанников Центра социально-психологической реабилитации в этот праздничный день ждала развлекательная программа с любимыми мультяшными героями и «самым настоящим» Святым Николаем, которую подготовили работники Лисичанского городского Дворца культуры. Ребята с улыбками на лице играли, водили хоровод и участвовали в разных конкурсах.

    • В Лисичанске открыли новогодние елки

     Под музыку и звонкий детский смех, сегодня, 19 декабря, в Лисичанске открыли новогодние елки. По сложившейся традиции зеленые красавицы на площадях города официально зажигают свои огоньки именно в День Святого Николая.

     В открытии главной городской елки принял участие городской голова Сергей Шилин. Сергей Иванович поинтересовался у детворы, все ли нашли сегодня утром подарки от Святого Николая у себя под подушкой, и пожелал им крепкого здоровья, мирного неба, домашнего тепла и уюта, благополучия и добрых новогодних праздников, наполненных чудными моментами.

    • «Щенячий патруль рятує свято»

     Всі ми, діти і дорослі, чекаємо на свята як на справжнє диво! Час, коли в кожнім будинку з’являється казковий настрій, який дарує незабутні пригоди! Що вже говорити про дітей? Адже вони по-справжньому вірять в передноворічні чудеса і у святкову казку!

     Як відомо, Щенячий патруль кожен день поспішає на допомогу. Незалежно від часу і погодних умов. Але невже, навіть у свято доведеться знову когось рятувати? Так! Ви вгадали! Але не когось, а Святого Миколая. Цуценята беруться за справу.

     Події цієї історії відбулися 19 грудня в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю.

    • Городской голова Сергей Шилин поздравил адвокатов с профессиональным праздником

     Сегодня, 19 декабря, городской голова Сергей Шилин поздравил адвокатов с профессиональным праздником.

     Обратившись к представителям адвокатуры, Сергей Иванович отметил, что работа адвоката призвана защищать конституционные права и свободы наших граждан, доказывать истину в суде, работать на благо человека и во имя Закона Украины.

     Сергей Шилин в этот праздничный день пожелал всем присутствующим крепкого здоровья, мирного неба, благополучия и добра, а также с честью и достоинством выполнять свою работу.

    • З Днем Святого Миколая!

     Вчора, 18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради привітав зі святом студентів пільгових категорій: дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, інвалідів, осіб з тимчасово окупованої території, дітей з багатодітних родин, дітей учасників бойових дій.

     Зазначимо, що цього року до Дня Святого Миколая 321 студент п’яти вищих навчальних закладів І- ІІ рівнів акредитації та трьох професійних ліцеїв міста отримали солодкі подарунки.

    • Лисичанські спортсмени гідно представили наше місто на відкритому обласному турнірі з самбо

     16 грудня в м. Харкові відбувся відкритий обласний турнір з самбо, присвячений 80-й річниці заснування боротьби самбо, серед юнаків до 15 років. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з Луганської, Донецької,Сумської та Харківської областей.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Єгор Нікітенко (42 кг); Олександр Худолій (60 кг);

    • В Лисичанську пройшов Чемпіонат міста з міні-футболу

     16 грудня на базі спортивної зали «Скляр» відбувся Чемпіонат міста з міні-футболу, присвячений Новому року та Різдву Христову. У змаганнях взяли участь 50 спортсменів.

     Команди-учасники показали наступні результати:

     І місце — команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 4;

    • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери Кубку області з акробатичного рок-н-ролу

     15 грудня у м. Сєвєродонецьку відбувся Кубок області з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів з міст Луганської області.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце: парна категорія: Дмитро Жуков — Марія Михайленко, Олександр Красніков — Ірина Ткаченко, Альбіна Буйновська — Анастасія Шевцова, Карина Якимова — Софія Якимова; категоря «Соло» Арина Клименко, Софія Бондаренко, Олеся Сидоренко, Ліза Курбатова;

    • У міській ДЮСШ відбувся чемпіонат Лисичанська з айкідо

     15 грудня у Лисичанській міській ДЮСШ відбувся чемпіонат міста Лисичанська з айкідо, присвячений Новому року та Різдву Христову серед дітей та молодших юнаків 5-9 років, і старших юнаків, кадетів, юніорів з 10 — 19 років. У змаганнях взяли участь 72 спортсмени.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    • Вітаємо Ярославу Шутько з нагородами на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Золота ліра»!

     9 грудня учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ярослава Шутько взяла участь у ХІ Міжнародному фестивалі-конкурсі музики та академічного вокалу «Золота ліра», який відбувся у м. Дніпро.

     Метою конкурсу є сприяння естетичному вихованню підростаючого покоління, розвиток таланту і творчого потенціалу юних виконавців на основі кращих зразків української, зарубіжної музичної культури.

    • Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбулось у Лисичанську

     Сьогодні, 18 грудня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

     Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

     Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової про стан роботи з призначення та виплати всіх видів соціальної допомоги (додаток 1), інформацію начальника управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталія Саханя щодо роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та виявлення правопорушників у сфері благоустрою. Заслухали, затвердили та винесли на розгляд сесії міської ради проект Програми розвитку ЖКГ та благоустрою м Лисичанська на 2019 рік і план роботи міської ради та її виконавчих органів на 2019 рік.

    • Вітаємо лисичан з перемогами на ІХ Відкритому конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах!

     16 грудня учні Лисичанської ДШМ № 1 та Лисичанської ДМШ № 2 взяли участь у ІХ Відкритому конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах серед учнів мистецьких шкіл ім. В.М.Панфіла. Виступ учасників відбувся у Сєвєродонецькій дитячій школі № 1.

     Цього року у конкурсі взяли участь близько 100 учасників з різних міст України. Виступи дітей були оцінені професійним журі. За підсумками конкурсу учні посіли наступні місця:

     Номінація «Солісти»:

    • Як уникнути переохолодження та обмороження

     Кожен, хто піклується про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких повинен знати, як запобігти неприємним наслідкам переохолодження та обмороження взимку.

     При легкому переохолодженні достатньо тепло вдягнутися, випити гарячий солодкий чай або каву, щоб зігрітися. Але, якщо переохолодження тривало досить довго, воно може розвинутися у обмороження, тобто пошкодження тканин у результаті дії низьких температур.

    • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

     Вчора, 17 грудня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

     В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти структурних підрозділів Лисичанської міської ради, представники Лисичанського міського військового комісаріату, Управління патрульної поліції в Луганській області, Лисичанського міського краєзнавчого музею та громадської організації «Лисичанська міська організації ветеранів України».

    • 20 декабря – сеанс телефонной «горячей линии»

     20 декабря с 15.00 до 16.00 состоится сеанс телефонной «горячей линии» с начальником Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС Украины в Луганской области, полковником службы гражданской защиты Сергеем Мазаловым.

     Телефон прямой связи (06451) 7-12-86.

     Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украины в Луганской области

    • До уваги керівників об'єктів, громадських організацій та фізичних осіб-підприємців!

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів, громадських організацій та фізичних осіб-підприємців, що постановами КМУ від 05.09.2018 № 715 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій» та від 05.09.2018 № 716 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, у сфері надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, і встановлюється періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з надзвичайних ситуацій», затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.

     Для організації роботи щодо ознайомлення зі змістом Постанов КМУ № 715 та № 716 просимо звертатися до відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області за адресою: Луганська область, м. Лисичанськ, вул. В. Сосюри, 324 (2 поверх).

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

    • Юрий Михайлович Барановский отмечен медалью «За заслуги перед городом Лисичанск»

     Сегодня, 17 декабря, главный инженер ОАО «Лисичанский стеклозавод «Пролетарий» Юрий Михайлович Барановский принимал поздравления от руководства города с 70-летием. Городской голова Сергей Шилин и управляющий делами Александр Савченко посетили предприятие и поздравили именинника с юбилеем.

    • Увага! Тонкий лід

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до мешканців та гостей міста утримуватися від виходу на тонкий лід та застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам, також слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при перебуванні на льоду.

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

    • Про інформаційно-роз'яснювальну роботу з дітьми

     З метою виховання навичок культури безпечної поведінки, роз’яснення, як діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації співробітники Державної служби надзвичайних ситуацій постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми. А щоб ці знання давалися легше та цікавіше для них рятувальники систематично організовують профілактично-пізнавальні екскурсії до справжніх пожежних частин.

    • Малеча лисичанська «запалила зорі» на площі Перемоги

     У суботу, 15 грудня, на площі Перемоги пройшла квест-гра «Запалюємо зорі». Захід відбувся з нагоди Дня Святого Миколая за ініціативи молодіжної ради за сприянням відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради.

     Хлопці та дівчата з молодіжної ради організували для малечі різноманітні конкурси, забави та розваги. Дітлахи ліпили сніговика з кульок, кидали паперові сніжки до мішені, вгадували лісових тваринок та водили хоровод. У фіналі заходу до малечі завітав сам Святий Миколай та потішив усіх подарунками.

    • Керівництво КАТП 032806 провело низку зустрічей на чисельні прохання мешканців міста

     Лисичанським КАТП 032806 протягом 11-15 грудня 2018 року проведені заходи, які мають сприяти покращенню роботи підприємства. На базі ПК «Діамант», ЦПРШМ, ПК ім. Володимира Сосюри було проведено зустрічі з головами вуличних комітетів та небайдужими мешканцями міста, яких прийшло на зустрічі чимало. Усі вони активно обговорювали актуальні проблеми, і жодна скарга і пропозиція мешканців не залишилася по за увагою.

     Директор КАТП 032806 Ігор Аксіньїн розповів про стан поточної заборгованості та закликав населення вчасно оплачувати комунальні послуги.

    • Городской голова Сергей Шилин поздравил работников суда с профессиональным праздником

     В минувшую пятницу, 14 декабря, городской голова Сергей Шилин поздравил работников суда с профессиональным праздником. В стенах Лисичанского городского суда Сергей Иванович выразил огромную благодарность работникам судебной системы за достойное исполнение своих обязанностей во имя законности, справедливости, гуманизма, защиты прав и свобод человека.

    • В Лисичанском терцентре прошла встреча с ликвидаторами аварии на Чернобыльской АЭС

     Ежегодно в Украине отмечается День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС. С того дня, когда мир узнал об этой катастрофе, прошли десятилетия, но трудно даже представить последствия, если бы на ее пути не стали обычные люди — рабочие, солдаты, пожарные и просто волонтеры, чей подвиг навсегда останется в нашей памяти.

     12 декабря в Лисичанском территориальном центре состоялась встреча подопечных учреждения с ликвидаторами последствий аварии на Чернобыльской АЭС Геннадием Логвиновым и Александром Медведевым.

    • 21 грудня у Сєвєродонецьку пройде обласний конкурс патріотичної пісні

    • З Днем працівників державної виконавчої служби!

    • З Днем працівників суду!

    • У Лисичанську відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

     Сьогодні, 14 грудня, відбулось засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головування міського голови Сергія Шиліна.

     Під час засідання члени виконкому, розглянувши звернення КП «Лисичанськтепломережа» щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, встановили тарифи на теплову енергію та послугу з централізованого опалення для населення, для бюджетних установ та інших споживачів.

     Тарифи вводяться в дію з 01 січня 2019 року та складатимуть наступну вартість.

    • Ко Дню чествования ликвидаторов последствий аварии на ЧАЭС прошел митинг

     Сегодня, 14 декабря, в Лисичанске состоялся митинг, посвященный Дню чествования ликвидаторов последствий аварии на Чернобыльской АЭС.

     Перед началом мероприятия в Свято-Тихвинском храме прошел молебен по погибшим ликвидаторам аварии на ЧАЭС, по завершении которого участники прошли крестным ходом к памятному знаку «Землякам-чернобыльцам».

    • Про зміни у законодавстві щодо соціального захисту осіб, які доглядають за хворою дитиною

     Кабінетом Міністрів України ухвалено постанову від 28.11.2018 № 996 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001р. № 1751 і від 21 листопада 2013р. № 917», яка набирає чинності з 1 січня 2019 року.

     Згідно з цією постановою Порядок призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми доповнено новим видом соціальної допомоги — допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність.

    • Щодо встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни

     Урядом визначено процедуру встановлення зв’язку інвалідності з пораненнями чи іншими ушкодженнями здоров’я внаслідок війни, цивільним особам на території проведення антитерористичної операції.

    • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     12 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 №250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 №117.

     До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максим Головньова.

    • В Лисичанську відбувся ювілейний концерт народного інструментального ансамблю «Сувенір»

     12 грудня в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 відбувся ювілейний концерт народного інструментального ансамблю «Сувенір» під керівництвом Олександра Могильникова, присвячений 50-річчю творчої діяльності колективу.

     Концертний зал у цей вечір зібрав шанувальників та цінителів класичної та народної музики. Почесними гостями на цьому святі були заступник міського голови Лисичанської міської ради Ігор Ганьшин та начальник відділу культури Людмила Ткаченко.

    • Національний конкурс «Благодійна Україна – 2018»

     У жовтні 2018 Асоціацією Благодійників України оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна — 2018».

     Національний конкурс «Благодійна Україна» — це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі заснований Асоціацією благодійників України з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійних та волонтерів, їхніх організацій та практик. За підсумком переможців відзначають унікальною нагородою бурштиновим «Ангелом добра».

    • 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

     Аварія, що сталася у квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.

     14 грудня в України традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня 1986 року було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результати вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

     14 грудня — це день вшанування мужності, самовідданості та високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії та день вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя заради безпеки майбутніх поколінь. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити, самі ліквідатори-чорнобильці нерідко називають 14-те грудня святом.

     За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне — найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити — як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхні героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом. Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла.

     Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, терпіння, щастя і удачі, шани і щирої поваги від людей і держави! Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

    • До уваги осіб з інвалідністю!

     На даний час триває набір осіб з інвалідністю, які досягли повноліття до Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю» (далі — Центр) на робітничі професії, навчання за якими розпочнеться найближчим часом:

     • — бджоляр (6 місяців);
     • — манікюрник (3,8 місяців);
     • — перукар (перукар-модельєр) (6 місяців);
     • — слюсар з ремонту автомобілів (10 місяців).
     • Команда НВК «Гарант» - переможець обласного етапу шкільної ліги з міні-футболу

      Вчора, 12 грудня, у м. Сєвєродонецьку відбувся фінальний обласний етап шкільної ліги з міні-футболу. У змаганнях взяли участь 4 команди-фіналісти.

      Лисичанська команда НВК «Гарант» посіла І місце, отримавши три перемоги.

     • Вітаємо переможців Харківського обласного турніру з самбо!

      8 грудня вихованці міської ДЮСШ гідно представили наше місто на змаганнях обласного турніру з самбо пам’яті тренера СК «ОЛІМП» Юрія Федоровича серед юнаків до 14 років, який проходив у місті Харкові.

      У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Луганської, Донецької, Сумської та Харківської областей.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     • Підведені підсумки міського конкурсу методичних розробок педагогів-організаторів «Галерея дозвілля»

      Вчора, 11 грудня, в Лисичанському Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) були оголошені переможці та презентовані найкращі методичні розробки міського конкурсу «Галерея дозвілля».

      Відповідно до умов проведення даного заходу в конкурсі взяли участь 13 педагогів із багатопрофільної гімназії, ліцею, загальноосвітніх шкіл міста №№: 2,3,4,5,7,8,13,26,27,29,30.

     • Бібліотеки міста долучилися до конкурсу проектів соціальної дії

      На початку грудня були підведені підсумки конкурсу проектів соціальної дії в рамках програми «Активні громадяни» при підтримці Британської ради. Серед інших на конкурс були подані 6 проектів від бібліотек нашого міста. За підсумками розгляду проектні пропозиції бібліотеки-філії № 3, бібліотеки-філії № 6, бібліотеки-філії сімейного читання № 8 та бібліотеки-філії для дітей № 10 Лисичанської ЦБС отримали перемогу в конкурсі.

     • Місця укриття населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій

      У зв’язку з тимчасовим введенням на території Луганської області воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 26 листопада 2018 року № 393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні» нагадуємо перелік та місцерозташування захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення (найпростіших укриттів) і підвальних приміщень в житлових будинках на території міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, в яких можливе укриття населення у випадку обстрілів.

      Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

     • Школярі міста представили свої роботи на виставку-конкурс «Український сувенір»

      10 грудня в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) відбулася міська виставка-конкурс «Український сувенір».

      Конкурс проводиться щорічно з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку, популяризації дитячої, художньої творчості.

     • Підбито підсумки виставки новорічно-різдвяних творчих робіт

      10 грудня в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) підвели підсумки міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Творчі роботи на виставку-конкурс надійшли із загальноосвітніх навчальних закладів міста та ЦПРШМ.

     • У Лисичанську грали у КВК

      Вчора, 11 грудня, у Лисичанському міському Палаці культури відбувся фестиваль КВК. Харизматичні, яскраві, з добрим почуттям гумору хлопці та дівчата розважали глядачів та намагалися сподобатися журі.

      Цього року у змаганнях клубу веселих та кмітливих взяли участь команди з двох навчальних закладів міста: команда «Досить тестові та харизматичні (ДТХ)» Привільського професійного ліцею та команда «Інь-янь» Лисичанського торгово-кулінарного ліцею.

     • Національний конкурс «Благодійна України - 2018»

      У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна України — 2018».

      Мета Конкурсу:

      Розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

     • Михаила Петровича Царинника поздравили с юбилеем

      Сегодня, 11 декабря, в Лисичанском городском дворце культуры к своему 80-летию поздравления принимал Почётный гражданин Лисичанска, Почётный ветеран Украины, Почётный ветеран Лисичанска, председатель первичной организации ветеранов микрорайона содового завода Михаил Петрович Царинник.

     • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

      Сьогодні, 11 грудня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

      В ході засідання були розглянуті наступні питання:

      — номенклатури справ на 2019 рік: Фінансового управління Лисичанської міської ради, Вищого професійного училища № 94, Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області, Лисичанського міського центру зайнятості;

     • У Лисичанську відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

      Сьогодні, 11 грудня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

      Під час засідання були розглянуті питання про опіку та піклування.

      Члени виконавчого комітету, заслухавши інформацію начальника фінансового управління міської ради Ольги Сапегиної про міський бюджет на 2019 рік, погодили та винесли на розгляд міської ради проект рішення «Про міський бюджет на 2019 рік», а також заслухали та схвалили прогноз міського бюджету міста Лисичанська на 2020-2021 роки.

     • Лисичани - переможці та призери відкритого турніру з греко-римської боротьби

      8 грудня у смт. Новопскові відбувся відкритий турнір Новопсковського району з боротьби греко-римської. У змаганнях взяли участь 96 спортсменів з Біловодська, Білолуцька, Кремінної, Лисичанська, Новопскова та Старобільська.

     • Вітаємо лисичанських спортсменів з нагородами на відкритому чемпіонаті з легкої атлетики!

      8 грудня у м. Сєвєродонецьку відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ-2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006-2007, 2008 р. р.н. У змаганнях взяли участь 55 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

     • Підбито підсумки міського конкурсу «Вчитель року-2019»

      Протягом листопада-грудня у нашому місті проходив І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2019». У номінаціях «Географія», «Основи здоров’я», «Французька мова» учасниками конкурсу стали 4 педагоги: Іван Фастов - вчитель географії НВК «Гарант», Тетяна Живага - вчитель «Основ здоров’я» Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №4, Кристина Кабанова - вчитель французької мови НВК «Гарант» та Катерина Харченко - вчитель французької мови Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №30.

     • В міському музеї відкрилася фотовиставка «Співпраця безпеці міста»

      7 грудня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття пересувної фотовиставки «Співпраця безпеці міста» в рамках програми «Розбудова та посилення взаємодії громади і поліції».

     • Пройшло чергове засідання комісії щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

      6 грудня у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280.

     • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

      5 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

      До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

     • Про надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

      Протягом поточного року з метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання та в будівлі управління праці та соціального захисту населення регулярно здійснювався прийом громадян спеціалістами ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» та Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

     • Підведені результати фотоконкурсу «Найспортивніший лисичанин»

      Минулої суботи, 1 грудня, в кафе «Морозко» відбулось нагородження переможців міського фотоконкурсу «Найспортивніший лисичанин».

      Протягом майже двох місяців газета «Новий путь» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, еvent сompany «LisHoliday» и ФК «Евангелина» проводили фотоконкурс, в якому приймали участь мешканці міста. Серед декількох десятків претендентів на перемогу було обрано сім командних та індивідуальних переможців.

     • Шановні співробітники та ветерани органів місцевого самоврядування! Депутати міської ради!

      Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня місцевого самоврядування!

      Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

      Це свято людей, яких обирає і яким довіряє суспільство. Ви краще знаєте потреби своєї громади, є ближчими до людей, а отже — ефективніше можете реалізувати надані державою повноваження.

      Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову демократичної держави.

      Особливі слова подяки висловлюємо ветеранам самоврядування, які віддали частинку своєї душі на його становлення та розвиток. Нехай ваш багатий досвід роботи в органах місцевого самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

      Бажаємо вам натхнення і наснаги у здійсненні планів та сподівань, творчих злетів та здобутків, перспектив у професійному зростанні, щастя та добробуту вам і вашим родинам!

      Міський голова Сергій Шилін,

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • У Лисичанську привітали військовослужбовців

        Сьогодні, 6 грудня, в День Збройних Сил України, Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю зібрав на святковий концерт керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представників Лисичанського міського військового комісаріату, Лисичанського прикордонного загону, цивільно-військового співробітництва ОТУ «Північ» та молодь міста.

     • Про заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах м. Лисичанська

      За даними органів Держстату України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах м. Лисичанська станом на 01.11.2018р. становила 66 229,5 тис. грн.

      В обсязі загальної заборгованості 63243,2 тис. грн. (95,5%) боргу припадає на економічно активні підприємства, з них 47207,7 тис. грн. належить підприємствам, які відносяться до вугільної галузі.

     • В Лисичанском терцентре чествовали волонтеров

      5 декабря во всем мире отмечают Международный день волонтеров или Международный день добровольцев во имя экономического и социального развития. Это праздник каждого, кто хоть раз по зову сердца помогал людям, не ожидая благодарностей и признания. Сферы деятельности, в которых можно увидеть безвозмездную работу добровольцев, поистине многочисленны и разнообразны.

     • Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

      Від щирого серця вітаємо вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

      Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів — запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі.

      Щиро дякуємо тим, хто захищав нашу державу, хто стоїть на варті рідної землі сьогодні, і тим, хто в майбутньому виконуватиме цей святий обов’язок. Низький уклін ветеранам, чий досвід військової справи є справді безцінним! Нехай любов до України та людська повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

      Висловлюємо подяку громаді нашого міста, всім небайдужим за підтримку наших захисників, адже без неї вкрай складно було б виконувати бойові завдання.

      Бажаємо вам, шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України, щоб кожен день вашої служби був гарантом миру і добра в країні, без поразок і втрат, без воєн і битв, а канонади звучали тільки під час святкових салютів. Нехай доля дарує вам міцне здоров’я, щасливе особисте життя, сталеву витримку, надійних товаришів по службі.

      Ми щиро віримо, що наше щасливе, спокійне і мирне майбутнє в надійних руках.

      Міський голова Сергій Шилін,

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • Щодо реконструкції двох Білогорівських магістральних водоводів

      Адміністрація ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє, що з метою поліпшення водопостачання населення центральної та північної частини м. Лисичанськ, а також міст Новодружеськ та Привілля (54 748 осіб), зменшення втрат питної води при її транспортуванні від насосної станції «Білогорівська» до насосної станції «Лисичанська», необхідно провести реконструкцію двох Білогорівських магістральних водоводів Ду 600 мм та Ду 500 мм протяжністю 10,8 км кожної ділянки.

      Проект реалізується підрядною організацією від Департаменту ЖКГ Луганської обласної державної адміністрації  за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. У 2018-2019 роках планується виконати роботи по заміні 6035,15 м. по водоводу Ду 600 мм на суму 78 663,959 тис. грн., в т.ч. 70 797,5631 тис. грн. — фінансування з державного фонду регіонального розвитку, 7866,3959 тис. грн. — фінансування з місцевого бюджету.

      У 2018 році планується замінити 1900 м водоводу Ду 600мм по вулиці Генерала Потапенко від будинку №472 до будинку №381.

      Просимо мешканців, що проживають в районі проведення заміни, з розумінням віднестися до тимчасових незручностей, які можуть виникнути під час проведення робіт.

      За матеріалами офіційного сайту ЛКСП «Лисичанськводоканал»

     • В Лисичанську відбулась зустріч з поетом і музикантом Валентином Овсяниковим

      1 грудня в літературно-музичній вітальні центральної бібліотеки КЗ «Лисичанськ ЦБС» відбулась довгоочікувана зустріч з автором-виконавцем, талановитим та харизматичним поетом і музикантом з міста Бахмут Валентином Овсяниковим.

      Валентин вже не перший раз зустрічається з лисичанами, кожного разу даруючи їм вірші та пісні у власному виконанні. Автор володіє сильною магією голосу, яка змушує завмирати серця присутніх і співпереживати, слухаючи твори у його виконанні.

     • У січні починається прийом заяв на відпочинок та оздоровлення дітей та підлітків у 2019 році

      У завершенні оздоровчої компанії 2018 року відділом у справах сім’ї, молоді та спорту 4 дитини з багатодітних родин було направлено для відпочинку та оздоровлення до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) та МДЦ «Артек» (м. Київ) на тематичну зміну «Різдвяна Україна».

     • У Лисичанську відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

      Сьогодні, 5 грудня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

     • В территориальном центре прошло мероприятие, посвященное Международному дню инвалидов

      3 декабря в Украине отмечают Международный день инвалидов. К этой дате в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания прошло торжественное мероприятие.

      С пожеланиями оптимизма, здоровья, мира, тепла, душевного спокойствия и благополучия к присутствующим обратился директор учреждения Андрей Лазарев.

     • «Україна, в якій я хочу жити»

      1 грудня учні художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 взяли участь в обласному конкурсі соціального плакату «Україна, в якій я хочу жити».

      На конкурсі були представлені 79 оригінальних графічних об'єктів, фотоплакатів і намальованих вручну робіт учнів та студентів мистецьких навчальних закладів на різноманітну актуальну тематику, що цікавить молодь: небезпека залежності від гаджетів і соціальних мереж, пропаганда штучного хутра, економічні проблеми України, товарозносини з країнами ЄС, пропагандистські ЗМІ, загально планетарні загрози і лиха тощо.

     • Волонтери - багатство держави

      5 грудня увесь світ відзначає Міжнародний день волонтера, встановлений рішенням Генеральної Асамблеї ООН у 1985 році. З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

      Волонтерство ґрунтується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Свій вільний час волонтери присвячують для вирішення суспільних справ, беручи участь у акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва, допомагаючи дитячим будинкам, центрам соціального допомоги, лікарням тощо.

      У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння, саме активна громадська позиція волонтерів, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання — це запорука успіху.

      Не залишаються осторонь проблем нашої держави й небайдужі лисичани. Висловлюємо їм — волонтерам міста — слова вдячності за клопітку та безкорисну працю, за активну громадську позицію та за невичерпну жагу приносити користь суспільству. Ви є взірцем для майбутніх поколінь!

      Бажаємо вам здоров’я, оптимізму, невичерпної енергії та миру! Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею.

      Лисичанській міський голова Сергій Шилін,

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • Вітаємо лисичанських театралів з перемогами

      1 грудня вихованці літературного театру «Натхнення» (КЗ «Лисичанська ДШМ № 1», керівник Ірина Кабанова) та учасники народної театр-студії «Лімпопо» Владислав Гуртовой та Альона Голод (КЗ «Лисичанський міський ПК», керівник Надія Бражникова) взяли участь у регіональному конкурсі майстрів художнього слова, присвяченого 240-річчю з Дня народження Г.Ф. Квітки-Основ’яненка. Конкурс відбувся у місті Харків, куди з’їхалися вісімдесят учасників з Луганської, Донецької та Харківської областей.

     • "Грай, сопілко, грай!"

      Під такою назвою наприкінці минулого тижня шанувальники музики мали можливість отримати насолоду від виступу юного обдарованого музиканта, учня оркестрового відділу Лисичанської ДШМ № 1 Івана Лисенко (викладач Алла Бандур, концертмейстер Людмила Василенко.

     • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконавчого комітету

      Сьогодні, 4 грудня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

      Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

      Члени виконавчого комітету затвердили рішення про організацію харчування школярів у І півріччі 2019 року, про затвердження міської комісії з прийому дітей у заклади дошкільної освіти та про створення комісії для обстеження доріг та дорожніх об’єктів з метою готовності до відкриття міських автобусних маршрутів загального користування м. Лисичанська, а також про організацію виїзної передноворічної торгівлі хвойними деревами на території міста Лисичанськ.

     • «Квітка душа 2018»

      1 грудня у залі для глядачів міського Палацу культури відбувся щорічний, вже 7-й регіональний вокальний конкурс «Квітка душа 2018», присвячений пам’яті Ірини Томко.

      Цього року у конкурсі взяла участь молодь з мм. Одеси, Рубіжного, Привілля, Новодружеська та Лисичанська. Учасники конкурсу змагалися у 3-х вікових категоріях: 6-9 років, 10-14 років та 15-20 років.

     • В Лисичанську відбувся дитячий конкурс краси і таланту

      29 листопада у залі для глядачів ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська відбувся дитячий конкурс краси і таланту «Феєчка-2018». У заході взяли участь 5 учасниць віком від 6 до 8 років: Єва Гончарова, Валерія Хімченко, Поліна Холод, Надія Веретенникова та Катерина Сосюра.

      Конкурс складався з 5 номінацій :"Мій profile« — візитка; «Талант шоу» — конкурсантки демонстрували свої таланти; «Найрозумніша» — перевірка знань казок та інтелектуальних здібностей, «Мамині помічниці» — знання домоведення та «Fashion show» — презентація стильного образу Феї.

     • 3 грудня - Міжнародний день інвалідів

      Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цією датою наголошується необхідність досягнення повного забезпечення рівних прав осіб з інвалідністю з усіма категоріями громадян та їх активної участі в житті суспільства.

      Найголовніше, що особи з інвалідністю мають добру душу і щире серце, власні цілі та бажання, стійкість і витримку, які рідко зустрічаються в нашому житті. Разом з тим, ці сильні духом люди доводять суспільству, що вони в силах подолати багато труднощів. Яскравими прикладами цього є перемоги і рекорди осіб з інвалідністю та їх сімей на спартакіадах та змаганнях.

      Шановні особи з інвалідністю! Від щирого серця бажаємо вам, щоб кожен день приносив нові сили та здоров’я, натхнення та яскраві емоції. Нехай у вас буде багато інтересів і захоплень, занять до душі та добрих справ. Бажаємо вам щастя, любові, вірних друзів, турботи рідних і близьких, щирої радості та впевненості у власних силах!

     • Шановні працівники прокуратури!

      Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем працівників прокуратури України!

      Робота прокуратури це, перш за все, забезпечення верховенства закону, захист інтересів суспільства і держави. Саме від вашої ефективної діяльності, шановні працівники прокуратури, залежить захист конституційних прав і свобод громадян, міцність системи державного управління, ефективність боротьби зі злочинністю.

      Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість. Глибоко впевнені в тому, що своєю наполегливою працею прокуратура, як державний контролюючий орган, й надалі надійно захищатиме права громадян.

      В цей святковий для вас день, бажаємо вам професійного зростання, довіри і поваги від людей, добробуту та благополуччя. Мирного неба та злагоди вам і вашим родинам!

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • Дорогие земляки, сердечно поздравляем вас с наступающим Новым 2018 годом и светлым праздником Рождества Христова!

      Мы с радостью погружаемся в светлый долгожданный хоровод новогодних торжеств, искрящихся добром, надеждами и звонким детским смехом. Собравшись за праздничным столом, мы по традиции с благодарностью провожаем старый год, с оптимизмом и верой встречаем новый. Каждому из нас 2017 год запомнится личными успехами, выполнением намеченных планов, сбывшимися надеждами.

      Мы стоим на пороге нового года. Каким он станет, что он принесет — во многом зависит от нас самих. Уверены, что вера в свои силы, энтузиазм, ответственность помогут осуществить все планы, сделать нашу жизнь более интересной, насыщенной и яркой.

      Мы благодарны всем жителям за понимание, доверие и активное участие в жизни города. Только совместной дружной работой, ответственно думая о лучшем будущем для наших детей и для нашей страны, мы сможем воплотить все задуманное в жизнь.

      Давайте любить жизнь. Давайте уважать и ценить друг друга. Пусть эти качества объединят нас и будут главной движущей силой во всех наших начинаниях и изменениях в Новом году.

      Дорогие друзья! Пусть ваши сердца будут наполнены добром, дома — семейным счастьем! Старшему поколению — заботы и внимания, а детям — теплого отчего дома и мудрой родительской любви. От всей души желаем вам крепкого здоровья, мирного неба, семейного благополучия, достатка и множество ярких, позитивных моментов! С Новым 2018 годом!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Анонс культурних заходів до 120-річчя від дня народження Володимира Сосюри (оновлено)

      10 січня об 11.00 у центральній міській бібліотеці відбудеться зустріч вчителів української філології, учнів 9-11 класів з міськими поетами «Літературна вітальня», а у центральній бібліотеці - творча зустріч, присвячена 120-річчю від дня народження В. Сосюри «Співець замріяних світанків».

      26 січня о 12.00 у загальноосвітній школі № 26 розпочнеться літературно-мистецьке свято «Поет землі з найменням — Україна».

     • Городской голова Сергей Шилин принял участие в расширенном заседании Президиума Лисичанского городского совета ветеранов

      Вчера, 28 декабря, городской голова Сергей Шилин принял участие в расширенном заседании Президиума Лисичанского городского совета ветеранов. Также в мероприятии приняли участие помощник народного депутата Украины Сергея Дунаева Лилия Самольцева, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, заместитель городского головы Игорь Ганьшин, управляющий делами исполнительного комитета Александр Савченко, руководители первичных ветеранских организаций города.

     • З початку року громадянам Лисичанського регіону повернуто понад 197 тисяч гривень податкової знижки

      За словами завідувача сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергія Макаренко, з початку року до Лисичанської ДПІ подано 161 податкову декларацію на отримання податкової знижки. Згідно поданих декларацій громадянам повернуто 197,3 тисяч гривень.

      Він зазначив, що громадяни, які бажають отримати податкову знижку за наслідками 2016 року, можуть подати податкову декларацію до кінця поточного року, тобто до 29 грудня включно.

     • Лисичанськ: майже 65 відсотків податкової звітності платники регіону надіслали он-лайн

      «Протягом січня — листопада 2017 року фахівцями Лисичанської ДПІ прийнято та опрацьовано 55644 податкові декларації платників податків», — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

      Вона зазначила, що 64,5 відсотка поданих звітів надійшло за допомогою електронних сервісів.

      Звертаємо увагу: Державна фіскальна служба України продовжує вдосконалювати сервіси та процедури реєстрації платників податків. Так, з 21 листопада 2017 року скорочено строк реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (ДРФО) з 5 до 3 днів з дня подання заяви. Крім того, громадяни України, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, мають можливість подати документи для реєстрації або внесення змін до ДРФО через будь-який контролюючий орган.

     • У Лисичанську прийнято бюджет на 2018 рік

      Сьогодні, 28 грудня, в Лисичанську відбулось засідання позачергової 41-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова міста Новодружеськ, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

      Під час пленарного засідання депутатами був прийнятий міський бюджет на 2018 рік та протокольні доручення про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

     • Правила безопасности во время новогодних праздников

      Новый год и Рождество — долгожданные праздники, любимые всеми. Игры, забавы вокруг зеленой красавицы надолго остаются в памяти детей и взрослых. Но, несмотря на праздничное настроение, не стоит забывать о безопасности. Необходимо помнить, что именно в период праздничных дней дома, на прогулках и в гостях вас могут поджидать самые неожиданные опасные ситуации. Чтобы избежать их или максимально сократить риск воспользуйтесь правилами поведения в общественных местах во время проведения Новогодних мероприятий, а также местах массового скопления людей.

      Если Вы поехали на новогоднее представление с детьми, ни в коем случае не отпускайте их далеко от себя, так как при большом скоплении людей легко затеряться. Договоритесь с ребенком, о том, где вы встретитесь, если потеряете друг друга из виду. В местах проведения массовых новогодних гуляний старайтесь держаться подальше от толпы, во избежание получения травм.

     • Анонс кінотеатру «Дружба» з 26 грудня по 3 січня

      — о 10 00 — фантастичний екшн «Зоряні війни: останні джедаї» 3D;

      — о 12.30, о 16.15 та о 18.05 — мультфільм «Фердинанд» 3D;

      — о 14 20, о 19.55 та о 21.50 — пригодницьке фентезі «Джуманджі: поклик джунглів» 3D.

     • В Лисичанську в результаті хуліганських дій пошкоджені новорічні ялинки

      Щорічно в м. Лисичанську до новорічних свят прикрашаються ялинки, які розташовано на центральній площі міста, у сквері ім. 10-річчя Незалежності України та на площах біля Палаців культури. Урочисті відкриття прикрашених міських новорічних ялинок відбулось 19-20 грудня і вже станом на 25 грудня констатуємо факт вандального до них відношення.

      В ніч з 23 на 24 грудня в результаті хуліганських дій невідомими особами частково було зрізано гірлянди на ялинці, що розташована на площі біля Палацу культури ім. В.М.Сосюри. Також в ці дні постраждала і ялинка що у сквері ім. 10-річчя незалежності України, на ній були зірвані та розбиті ялинкові іграшки.

      Звертаємось до всіх мешканців міста та гостей, зберігати та не руйнувати новорічні ялинки. Не лишайте дітей свята.

     • В Лисичанській міській ДЮСШ пройшов новорічний чемпіонат міста зі спортивної гімнастики

      25 грудня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов новорічний чемпіонат міста Лисичанська зі спортивної гімнастики. В змаганнях взяли участь 86 спортсменів. Першими в своїх вікових категоріях стали наступні вихованці міської ДЮСШ:

      2006-08р.н.: Марія Перепелиця, Дар’я Боровкова;

     • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ - переможців та призерів новорічного чемпіонату міста Лисичанська з дзюдо!

      23 грудня в спортивній залі, розташованій за адресою кв. Дружби Народів, 34, пройшов новорічний чемпіонат міста Лисичанська з дзюдо. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів.

      Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

     • 28 грудня - позачергова сесія міської ради

      Позачергова 41 сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 28 грудня о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

      На розгляд міської ради винесені наступні питання:

     • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ - переможців та призерів новорічного чемпіонату міста з легкої атлетики!

      23 грудня в спортивній залі загальноосвітньої школи (ЗОШ) № 14 пройшов новорічний чемпіонат міста з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 25 спортсменів. Першими в своїх вікових категоріях стали наступні вихованці міської ДЮСШ:

      2004р.н.: Кирило Панін (стрибки у довжину), Дмитро Карташев (човниковий біг);

     • В Лисичанську пройшов новорічний чемпіонат міста з Айкідо

      23 грудня в спортивній споруді за адресою: вул. Європейська, 87, пройшов новорічний чемпіонат міста з Айкідо. В змаганнях взяли участь 77 спортсменів. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх категоріях.

     • В Лисичанській міській ДЮСШ пройшов новорічний турнір з греко-римської та вільної боротьби

      23 грудня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов новорічний турнір з греко-римської та вільної боротьби серед наймолодших вихованців міської ДЮСШ. В змаганнях взяли участь 102 спортсмени. Кожен з учасників змагань був нагороджений грамотою, медаллю та пам’ятними подарунками від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради.

     • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

      23 грудня в місті Павлоград пройшов чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з Дніпропетровської, Полтавської, Луганської, Харківської та Київської областей. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

      Категорія «Діти-дебют»:

      ІІІ місце — Максим Ярцев — Софія Соловйова.

     • Вітаємо лисичанських боксерів - переможців та призерів відкритої першості міста Сєвєродонецька з боксу!

      22-23 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшла відкрита першість міста з боксу пам’яті В.А. Хрисанкова. В змаганнях взяли учать понад 160 спортсменів з міст та районів Луганської області. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     • Уважаемые работники архивных учреждений!

      Искренне поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем работников архивных учреждений.

      Собирая документальные материалы, вы выполняете важную общественно значимую задачу — сохраняете свидетельства исторической памяти украинского народа, объединяете ее неразрывную связь с настоящим и будущим.

      Благодаря вашим стараниям формируется мощный информационный ресурс, который дает возможность широкому кругу людей — ученым, историкам, студентам и тем, кто просто интересуется историческим наследием, пополнить знания о своем народе и пройденный им путь, почувствовать героическое прошлое, проникнуться мыслями наших предков, открыть малоизвестные страницы их жизни.

      Уверены, что ваш профессионализм, понимание высокой ответственности перед прошлым, настоящим и будущим будут и впредь залогом бережного хранения и приумножения культурных ценностей и документальной памяти украинского народа, вы и в дальнейшем будете обогащать лучшие традиции своей профессии, самоотверженно и добросовестно служить избранному делу.

      От всей души желаем вам крепкого здоровья, счастья, добра и новых успехов в творческом поиске. Пусть мир, согласие и достаток царят в ваших семьях.

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Делегация из Лисичанска приняла участие в семинаре "Улучшение организационной результативности (УОР) и повышение качества предоставляемых услуг"

      Сегодня в Северодонецке проходит ежегодный семинар «Улучшение организационной результативности (УОР) и повышение качества предоставляемых услуг». Мероприятие проходит в рамках реализации проекта международной технической помощи — «Укрепление общественного доверия» (UCBI II) при технической поддержке Агенства США по Международному развитию (USAID).

     • У Лисичанську представили нового військового комісара

      Сьогодні, 22 грудня, під час апаратної наради у Лисичанській міській раді представили нового військового комісара Лисичанського військового комісаріату Луганської області, яким став майор Андрій Леонідович Віннік.

      Зазначимо, що призначення відбулось відповідно до наказу командувача Сухопутних військ Збройних Сил України Сергія Попко від 29.11.2017 року № 462.

     • Шановні друзі!

      Від імені усьго колективу ДПІ у м.Лисичанську та від себе особисто, щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

      Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.

      Хочу побажати, щоб у Новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли, відчували любов близьких, тепло друзів та турботу збоку колег.

      Щастя і благополуччя Вам та Вашим родинам!  З Новим роком та Різдвом Христовим!

      З повагою Ніна Кравченко — в. о. начальника ДПІ у м.Лисичанську

       

       

       

       

       

     • До уваги громадян та платників податків - сервіс «ЗІР»

      ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: на офіційному порталі Державної фіскальної служби (ДФС) функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР), який допоможе знайти відповіді на запитання щодо оподаткування, єдиного соціального внеску (ЄСВ), державної митної справи, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, та мінімізувати витрати часу на отримання інформації.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       

     • Декларацію з податку на прибуток можна подати в Електронному кабінеті

      ДПІ у м. Лисичанську нагадує про можливість подання засобами Електронного кабінету платника Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 467, (далі — Декларація) для платників податку на прибуток з базовим звітним періодом квартал.

     • Процедуру реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків - вдосконалено

      ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: Державна фіскальна служба України (ДФС) продовжує вдосконалення сервісів та процедур реєстрації платників податків. Так, з 21 листопада 2017 року скорочено строк реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (ДРФО) з 5 до 3 днів з дня подання заяви. Крім того, громадяни України, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, мають можливість подати документи для реєстрації або внесення змін до ДРФО через будь-який контролюючий орган.

      Також удосконалено процедуру отримання фізичними особами відомостей з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Заява може бути подана до контролюючого органу у паперовому вигляді або засобами електронного зв’язку в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису. За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів.

     • На обліку у Лисичанській ДПІ перебуває майже 6 тисяч суб'єктів господарювання

      За словами начальника відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольги Богдан, станом на 1 грудня поточного року на обліку у Лисичанській ДПІ перебувають 5749 платників, із них: 1358 юридичних осіб, 4391 фізичних осіб — підприємців у т.ч. 45 самозайнятих осіб.

      Лише на протязі листопада 2017 року взято на облік 31 платник, з яких: 2 юридичні особи та 29 фізичних осіб — підприємців. Знято з обліку 2 платника ( юридичні особи).

     • Сергій Шилін привітав з професійним святом працівників архівних установ

      Сьогодні, 22 грудня, під час апаратної наради міський голова Сергій Шилін привітав з професійним святом працівників архівних установ.

      «Впевнений, що ваш професіоналізм, розуміння високої відповідальності перед минулим, сьогоденням і майбутнім будуть і надалі запорукою дбайливого зберігання і примноження культурних цінностей і документальної пам’яті українського народу, ви і надалі будете збагачувати кращі традиції своєї професії, самовіддано і сумлінно служити обраній справі», — зазначив міський голова та побажав працівникам архівів міцного здоров’я, щастя, добробуту і нових успіхів у творчому пошуку.

     • Норвезька рада у справах біженців NRC надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу

      26 грудня о 13.00 у приміщенні Палацу культури ім.Сосюри (вул. Героїв Сталінграда, 1) відбудеться зустріч з юристом NRC.

      NRC є незалежною, міжнародною, гуманітарною, недержавною організацією, яка реалізує в Луганській області проект «Інформування, консультування та правова допомога». Юридична допомога надається як внутрішньо переміщенним особам, так і місцевому населенню з усіх юридичних питань, які не пов’язані з кримінальними та господарськими справами та питаннями адміністративної відповідальності.

     • В Лисичанську пройшло засідання чергової 40-ї сесії

      Вчора, 21 грудня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 40-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова міста Новодружеськ, голова Лисичанської міської виборчої комісії Луганської області Максим Бєлуха, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

      На початку засідання депутати заслухали повідомлення голови Лисичанської міської виборчої комісії Луганської області Максима Бєлухи щодо Постанов Лисичанської міської виборчої комісії від 10.12.2017 року, згідно з якими Тетяна Суржан визнана обраним депутатом та зареєстрована депутатом Лисичанської міської ради сьомого скликання від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».

     • Акцизний податок - одна із складових фінансової самостійності місцевих громад

      «За одинадцять місяців поточного року, місцевий бюджет Лисичанська поповнився на 7 млн 616,1 тис грн. акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Окрім того, бюджет отримав 2 млн 564,9 тис. грн. плати за ліцензії», — повідомила в. о. начальника у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

     • Уважаемые энергетики!

      Вы несете комфорт и уют в дома наших граждан, обеспечиваете бесперебойную работу промышленных предприятий, государственных учреждений, заведений социально-гуманитарной сферы.

      Именно от вашего труда напрямую зависит качество жизни каждого человека. Ваш профессионализм, компетентность и инициативность служат прочной основой благополучия Луганщины. Благодаря ответственному отношению к делу Вы успешно решаете производственные задачи и создаете условия для стабильного и безопасного энергоснабжения.

      Примите самые теплые поздравления с профессиональным праздником! Желаем крепкого здоровья, успехов в любых начинаниях, счастья Вам и Вашим близким, мира и благополучия!

      Городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • В Лисичанськ прибув Поїзд Єднання України "Труханівська Січ"

      Сьогодні, 21 грудня, в рамках всеукраїнської акції «Поїзд Єднання України «Труханівська Січ» в Лисичанськ на станцію «Переїздна» прибула команда волонтерів, громадських діячів, військових, педагогів та учнів з різних міст України. З короваєм на рушникові та військовим оркестром гостей зустрічали заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери Ольга Лішик, заступник Лисичанського міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами виконавчого комітету Лисичанської міської ради Олександр Савченко, керівники структурних підрозділів міської ради, військовослужбовці, студентська молодь та громадськість міста.

     • В Лисичанске открыли мемориальную доску Александру Дмитриевичу Дьяченко

      Сегодня, 21 декабря, на здании поликлиники центральной городской больницы им. Титова открыли мемориальную доску бывшему заместителю главного врача по поликлинической работе ТМО г. Лисичанска Александру Дмитриевичу Дьяченко, который 40 лет своей трудовой деятельности посвятил отрасли здравоохранения города, 33 из которых – возглавлял центральную городскую поликлинику.

      Отметим, что Александр Дмитриевич избирался депутатом городского совета 3-го и 4-го созывов, занимал активную жизненную позицию, отдавая много сил совершенствованию и развитию здравоохранения в нашем городе.

     • "У рідному краї і небо безкрає!"

      Під такою назвою, вчора, 20 грудня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття персональної виставки живопису художниць, педагогів Інни Іванової та Ольги Тєлушкіної.

      У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін, начальник відділу культури Лисичанської міської ради Людмила Ткаченко, співробітники музею, художники та майстри декоративно-ужиткового мистецтва, мешканці міста.

     • В Новодружеській ДШМ пройшов святковий концерт до Дня Святого Миколая

      Вчора, в День Святого Миколая, в Новодружеській дитячій школі мистецтв (ДШМ) відбувся святковий концерт «Ой хто, хто Миколая любить» на який завітали представники громадської спілки «Творче патріотичне об’єднання «Музичний батальйон».

      «МузБат» — об’єднання українських професійних естрадних виконавців, що з 2014 року підтримує своїми піснями бійців ЗСУ та добровольчих батальйонів у зоні АТО, а також займається популяризацією сучасної української пісні та української культури серед молоді.

     • Рятувальники завітали до школярів

      Вчора, 19 грудня, співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичні бесіди з учнями 2 класу Лисичанської спеціалізованої школи I-III ступеню № 8 на теми " Дотримання ППБ" та «Дії при виявленні ВНП».

      Школярам розповіли про основні причини виникнення пожеж, про небезпеку користування піротехнічною продукцією.

     • В Лисичанске продолжается установка новых павильонов на автобусных остановках

      В ходе встреч в ноябре 2017 года руководства города, депутатов городского совета с председателями уличных комитетов ими были поданы предложения об установке павильонов на остановках общественного транспорта в различных районах города. На сессии городского совета в ноябре 2017 года депутатами было принято решение о выделении на данные цели средств из городского бюджета.

      18 декабря новый павильон был установлен на автобусной остановке в районе Лисичанской многопрофильной гимназии.

     • В Лисичанську привітали переможців виставки-конкурсу «Прикрасимо ялинку разом»

      Вчора, 19 грудня, в День Миколая, під час відкриття міських новорічних ялинок, були нагороджені переможці виставки-конкурсу «Прикрасимо ялинку разом».

      Конкурс проводився серед школярів міста.

      Переможцями стали:

     • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ - переможців чемпіонату міста зі стрибків на батуті

      16 грудня в спортивній залі КЗ «ЛМДЮСШ» пройшов чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів, а першими в своїх категоріях стали наступні вихованці міської ДЮСШ.

     • 21 грудня 2017 року - засідання чергової сесії міської ради (оновлено)

      Чергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 21 грудня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.
      На розгляд міської ради виносяться наступні питання:
      1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
      2. Про затвердження структури виконавчих органів міської ради та їх загальної чисельності на 2018 рік.
     • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

      Вчора, 19 грудня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

      В ході засідання були розглянуті питання про номенклатуру справ на 2018 рік управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області, про акт вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, управління Пенсійного фонду України у м. Лисичанську Луганської області, про опис справ з особового складу Управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську.

     • В Лисичанске открыли новогодние елки

      Сегодня, 19 декабря, в День Святого Николая, в Лисичанске открыли новогодние елки. На площади Победы и сквере 10 лет Независимости Украины под задорный детский смех и зажигательные хороводы засияли яркими огоньками прекрасные елки. А вместе с елками наш родной город, несмотря на отсутствие снега на улице, наполнился чарующей предновогодней атмосферой.

      В открытии елок приняло участие и руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным.

      Сергей Иванович поздравил всех деток с Днем Святого Николая и наступающими новогодними праздниками и пожелал мира, здоровья и успехов в учебе.

       

     • Вітаємо переможців та призерів конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах

      17 грудня на базі Сєвєродонецької дитячої музичної школи № 1 відбувся VIII Відкритий конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах серед учнів шкіл естетичного виховання ім. В.М. Панфіла.

      У конкурсі взяли участь виконавці з Луганської, Харківської та Донецької областей. Наше місто на конкурсі представляли учні Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 та Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

     • "Із краю в край крокує Миколай"

      День Святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Серед дітей України встановилася традиція писати Святому Миколаєві листа у якому дитина вказує, що хорошого та поганого вона вчинила протягом року і просить про подарунки.

     • Городской голова Сергей Шилин поздравил детей с Днем Святого Николая

      Сегодня, 19 декабря, городской голова Сергей Шилин, его заместитель Игорь Ганьшин, управляющий делами исполкома городского совета Александр Савченко и начальник службы по делам детей Светлана Логвиненко побывали в гостях у воспитанников Центра социально-психологической реабилитации.

      Ребята с радостью встретили гостей со специально подготовленным праздничным концертом: рассказывали стихи, пели новогодние песни, водили хороводы, играли в разные игры и  делились со Святым Николаем своими заветными желаниями и мечтами.

     • Ярослава Дайнеко та Ілона Сердюк переможці Міжнародного фестиваль-конкурсу «Зіркова хвиля 2017»

      З 15 по 17 грудня у місті Львів проходив Міжнародний фестиваль-конкурс "Зіркова хвиля 2017«.Наше місто на конкурсі гідно представили учениці Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ярослава Дайнеко та Ілона Сердюк, викладач Любов Штро.

      За умовами конкурсу учасники виконували по дві композиції. Співочі голоси та талант наших дівчат не залишили байдужими членів професійного міжнародного жури. За підсумками змагань у номінації «Вокальне мистецтво: естрадний вокал» Ярослава та Ілона здобули І місця.

     • В Лисичанську пройшла передноворічна виставка-конкурс дитячих прикрас та сувенірів

      У центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) вже стало традицією напередодні Новорічних та Різдвяних свят організовувати виставку дитячих новорічних прикрас та сувенірів.

      Учасниками виставки-конкурсу стали учні усіх загальноосвітніх шкіл міста та вихованці ЦПРШМ. Діти з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії, представивши на конкурс роботи за номінаціями: «Стилізована ялинка»; «Новорічний букет»; «Новорічна композиція»; «Новорічний вінок»; «Сюжетна композиція»; «Новорічна картина чи колаж»; «Новорічний подарунок».

     • Наша дума, наша пісня...

      Під такою назвою, 15 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшов обласний конкурс читців, організатором якого виступило Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації.

      Наше місто на конкурсі гідно представили народна театр-студія «Лімпопо» (керівник Надія Бражнікова) та літературний театр «Натхнення» (керівник Ірина Кабанова).

     • До уваги абонентів південної частини міста! (оновлено)

      21 грудня 2017 року, запланована зупинка водозабору «Лісова Дача», з 00.00 21 грудня 2017 року по 00.00 22 грудня 2017 року, який постачає водою мешканців району заводу «ГТВ», вул. Красна, пос. Стекольного заводу, гора Попова до стадіону «Шахтар».

      Зупинка зумовлена технічною необхідністю підрядної організації від Луганської ОДА для завершення робіт на магістральному водоводі «Лісова Дача».

      Просимо провести необхідний запас води.

      За інформацією офіційного сайту ЛКСП «Лисичанськводоканал»

     • Городской голова Сергей Шилин поздравил адвокатов

      Сегодня, 19 декабря в Лисичанском городском совете с профессиональным праздником поздравили адвокатов.

      Городской голова Сергей Шилин отметил, что каждый адвокат с присущей ему дипломатичностью находит компромисс между органами власти и правонарушителями, подходя к решению этой задачи с положительной стороны. В этот праздничный день Серей Иванович поблагодарил всех адвокатов за их труд и пожелал мира, здоровья, добра и оставаться всегда такими же добродушными по отношению к людям.

     • Вітаємо переможців XIII Міжнародного дитячого конкурс-фестивалю «Сузір'я Святогір'я»

      10 грудня у м. Слов’янськ відбувся XIII Міжнародний дитячий конкурс-фестиваль «Сузір’я Святогір’я», в якому взяли участь викладачі та учні Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

      Нарешті ми дочекались результатів! Приємними подарунками до Дня Святого Миколая стали призові місця, які посіли наші учасники:

      Гран—прі у номінації «Образотворче мистецтво» здобули викладач Тетяна Кравцова та учні Наталія Пащенко і Анастасія Полтавська (викладач Анжеліка Горбачик);

     • Уважаемые адвокаты!

      Искренне поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем адвокатуры.

      Деятельность института адвокатуры направлена на защиту прав человека, именно поэтому от вашей работы зависит развитие Украины как демократического правового государства. Быть адвокатом — это большая честь, но в то же время большая ответственность, ведь вы отстаиваете справедливость и правопорядок в обществе. От вашей компетентности и профессионализма зависит соблюдение законных интересов человека, вы являетесь гарантией защиты граждан от беззакония.

      Примите слова глубокой благодарности за ваш труд, за преданность своей профессии. В этот день от всей души желаем вам крепкого здоровья, семейного уюта, счастья, успехов и новых достижений на профессиональном поприще!

      Городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Всеукраїнський тиждень права або 30 заповідей Загальної декларації прав людини

      Мета: утвердження поваги до права та довіри до правників, як правової традиції в українському суспільстві

      Становище громадянського суспільства і правової держави в Україні можливе за активної та дієвої участі українського правництва. Кожен представник особисто та кожна правнича державна чи приватна інституція здатна своїм практичним внеском сприяти цьому становленню.

      У 1948 році, коли стояло питання про ухвалення Загальної Декларації прав людини її долю вирішували політики і громадські діячі з світовими іменами. Багато в чому від їх позицій, поглядів залежало, буде вона прийнята зараз або рішення відкладуть на роки.

     • В Лисичанске дан старт Всеукраинской эстафете памяти «Слава освободителям Украины!»

      18 декабря 1942 года войска 1-ой гвардейской армии Юго-Западного фронта под командованием генерала В. Кузнецова выбили нацистских оккупантов из села Пивнивка Меловского района на Луганщине. В этот же день были освобождены и некоторые другие населенные пункты Меловского района. Началась битва за освобождение Украины, которая длилась 680 дней и стала важнейшим этапом на пути к победе над нацистской Германией и ее союзниками.

      Именно к этой дате — 75-летию начала освобождения Украины от нацистских захватчиков — в Лисичанске 18 декабря прошел цикл тематических мероприятий и был дан старт Всеукраинской эстафете памяти «Слава освободителям Украины!», инициированной Организацией ветеранов Украины. В этот день в Лисичанск прибыла делегация руководителей ветеранских организаций из всех областей Украины во главе с председателем совета Организации ветеранов Украины В.В. Шмаковым.

     • У Лисичанську діти із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, взяли уроки верхової їзди

      17 грудня в рамках співпраці центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з Сєвєродонецьким об’єднаним центром цивільно-військового співробітництва та громадської організації «Міст 3.10» діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, навідались до конюшні, що розташована у м.Лисичанську.

     • Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради привітав з Днем Святого Миколая студентів пільгових категорій

      Відзначення Дня Святого Миколая в Україні та місті Лисичанськ — традиційне свято. Цього року відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради привітав зі святом студентів пільгових категорій: діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, інваліди, особи з тимчасово окупованої території, діти з багатодітних родин, діти учасників бойових дій. Студенти п’яти вищих навчальних закладів та трьох професійних ліцеїв міста Лисичанськ до Дня Святого Миколая отримали солодкі подарунки та сувеніри.

     • Лисичанські артисти взяли участь у акції "Сяйво таланту"

      15 грудня, напередодні Дня Святого Миколая у Сєвєродонецькому обласному музичному училищі ім. С. Прокоф’єва відбулася культурно-мистецька акція «Сяйво таланту» за участі обдарованих дітей та юнацтва Луганщини. Метою культурно-мистецького заходу була презентація творчих досягнень дитячих та юнацьких колективів Луганщини, пошук оригінальних ідей і проектів та відкриття нових імен.

     • Щоб Новий рік приніс лише радість

      clip_image002Незабаром новорічні свята. Зважаючи на те, що, зазвичай, під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, що виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при користуванні гірляндами, встановленні ялинок та при користуванні піротехнічними виробами, слід дотримуватись певних правил безпеки.

      Якщо ви хочете весело і без прикрих пригод зустріти Новий рік, радимо дотримуватись таких порад:

      • — не встановлюйте ялинку поблизу опалювальних приладів;
      • — надійно встановіть її на стійкій підставці;
      • — не прикрашайте зелену красуню ватою, папером, марлею та целулоїдними іграшками;
      • Спортивна спільнота Лисичанська зустрілась з президентом Національного Олімпійського комітету України Сергієм Бубкою

       Вчора, 17 грудня,  в місті Сєвєродонецьк відбулась зустріч спортивної спільноти Луганщини з Членом Виконавчого комітету Міжнародного Олімпійського комітету, першим віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, президентом Національного Олімпійського комітету України Сергієм Бубкою та головою Луганської обласної державної адміністрації Юрієм Гарбузом. Лисичанська делегація, на чолі з начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніною Нецвєт, була представлена провідними тренерами міста, викладачами та вчителями фізичного виховання.

      • Вітаємо переможців Кубку Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

       16 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшов Кубок Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька та Харкова.

       Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

       Категорія «Діти»

       • І місце — Кирило Безручко та Марта Уразовська;
       • ІІ місце — Матвій Медик та Вероніка Артюшенко;
       • У Лисичанську відбувся ХVI традиційний відритий обласний турнір з греко-римської боротьби пам'яті Сергія Карасьова

        15 грудня в спортивній залі міської ДЮСШ відбулись змагання ХVI традиційного відритого обласного турніру з греко-римської боротьби пам’яті Майстра спорту СРСР, воїна-інтернаціоналіста, Героя пожежної охорони Сергія Карасьова.

        У змаганнях взяли участь 148 спортсменів з Лисичанська, Харкова, Білолуцька, Новопскова, Старобільська, Костянтинівки, Краматорська, Біловодська, Попасній, Кремінній і Марковки.

        Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

        І місце — Олександр Вісягін (25кг), Андрій Савенко (2 кг), Михайло Корженко (42кг), Тимур Зябля (57кг), Данило Зеленяк (45кг);

       • Уважаемы работники государственной исполнительной службы, государственные исполнители отделов государственных исполнительных служб управлений юстиции!

        Примите искренние поздравления с профессиональным праздником — Днем работников государственной исполнительной службы!

        Роль государственного исполнителя сложна, и вместе с этим, ответственна, поскольку требует исключительного профессионализма и чрезвычайной преданности делу. От компетентности, добросовестности и беспристрастности государственных исполнителей зависит своевременность и полнота исполнения судебных решений, а, следовательно — обеспечение соблюдения прав и свобод граждан.

        Убеждены, что все работники государственной исполнительной службы полностью осознают ответственность, которая на них возложена, поэтому и в дальнейшем будут достойно служить интересам Украины и ее граждан.

        Желаем Вам крепкого здоровья, благополучия в жизни и неизменного успеха в профессиональной деятельности.

        Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

        Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

       • Городской голова Сергей Шилин принял участие в открытии областного турнира по греко-римской борьбе памяти Сергея Карасева

        Сегодня, 15 декабря, в спортивном зале Лисичанской городской ДЮСШ проходит ХVI традиционный отрытый областной турнир по борьбе греко-римской памяти Мастера спорта СССР, воина-интернационалиста, Героя пожарной охраны Сергея Карасева.

        В соревнованиях участвуют 140 спортсменов из Лисичанска, Харькова, Белолуцка, Новопскова, Старобельска, Константиновки, Краматорска, Беловодска, Попасной, Кременной и Марковки.

       • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми

        Вчора, 14 грудня, у Лисичанській міській ради відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми під головування заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

        В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, представники місцевих органів держаної влади та Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області.

        Під час засідання головний спеціаліст відділу освіти Юлія Курпас доповіла про систему роботи закладів загальної середньої освіти щодо запобігання різним видам насильства. «В загальноосвітніх навчальних заклад міста Лисичанська навчається 8301 учень. В школах протягом навчального року проходять заходи з профілактики запобігання жорстокому поводженню з дітьми, а саме: оформлено куточки з охорони прав дитинства та законних інтересів дітей: „Права дитини“, „Конвенція ООН про права дитини“; розміщено стенди з телефонами довіри, міських організацій, куди дитина може звернутися у випадку жорстокого поводження; працюють гуртки та секції (у 2017-2018 н. р. працюють 304 секції та гуртків, до яких залучено 4711 дітей); виховні клуби за інтересами, волонтерські загони, проводяться виховні заходи та інше», — зазначила Юлія Олександрівна.

       • Городской голова Сергей Шилин принял участие в открытии регионального сервисного центра МВД

        Сегодня, 15 декабря, в Лисичанске открылся территориальный сервисный центр МВД нового образца. Здесь будут предоставляться услуги регистрации и перерегистрации транспортных средств, выдачи и замены водительского удостоверения, а также можно будет сдать экзамен на право управления транспортным средством. Отметим, что сервисный центр МВД заменит МРЕО. Это второй подобный территориальный сервисный центр в Луганской области.

       • Про внесення зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН

        ДПІ у м. Лисичанську нагадує про набрання чинності наказу Міністерства фінансів України від 18.09.2017 № 776 «Про внесення Змін до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН)» (далі — наказ 776), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 29.09.2017 за № 1204/31072.

        Основні зміни полягають в наступному:

        — платник податків має право подати Таблицю даних платника податків (далі — Таблиця) без наявності факту зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;

       • Обмін електронними документами з контролюючими органами

        ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: 15.11.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557 «Про затвердження Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03.08.2017 за № 959/30827, який розроблено з метою нормативно-правового врегулювання обміну електронними документами з контролюючими органами.

        Основними організаційно-правовими засадами Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами визначено:

       • Понад 280 тисяч гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону

        «За одинадцять місяців поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 280,8 тис. грн. екологічного податку», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

       • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 32 мільйона гривень ПДВ

        За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за січень — листопад поточного року до державного бюджету було спрямовано 31 млн 852,6 тис. грн. податку на додану вартість, з яких 469,0 тис. грн. перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями.

        За її словами, такі показники були досягнуті завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • Платникам ПДВ до уваги!

        ДПІ у м. Лисичанську інформує: Державна фіскальна служба України на виконання доручення Міністерства фінансів України та у зв’язку із численними запитами платників ПДВ щодо шляхів мінімізації впливу окремих помилок, допущених платниками при відображенні у номері податкових накладних та розрахунків коригування до них, складених за операціями з постачання сільськогосподарських товарів/послуг у межах спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, порядок застосування якого визначався статтею 209 (крім пункту 209.18 цієї статті), та окремо — пунктом 209.18 статті 209 розділу V Податкового кодексу України і який був діючим до 01 січня 2017, листом від 28.11.2017 № 32659/7/99-99-15-03-02-17 інформує про механізм надання платниками податків інформації щодо типу помилок у визначенні ознаки належності до спецрежиму, допущених в окремих податкових накладних.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • Платники податку на додану вартість - зверніть увагу!

        ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: якщо після отримання попередньої оплати та складання податкової накладної, яка була зареєстрована в ЄРПН, відбувається зміна номенклатури товарів/послуг в межах отриманої суми (тобто ні товари/послуги, ні кошти не повертаються), постачальник (продавець) складає два розрахунки коригування до податкової накладної, складеної на дату отримання попередньої оплати:

       • 19 и 20 декабря - открытие новогодних елок (обновлено)

         

        Уважаемые жители и гости городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

        В День Святого Николая, в предверии новогодних и Рождественских праздников во всех микрорайонах города состоится торжественное открытие новогодних елок.

        19 декабря:

        • — в 11.30 — ДК им. В.Н. Сосюры и ДК «Диамант»;
        • — в 14.00 — площадь Победы;
        • — в 14.30 — сквер им. 10-летия независимости Украины.

        20 декабря в 12.00 — городской ДК.

       • В Лисичанську пройшло засідання виконкому

        Сьогодні, 15 рудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

        Під час засідання були розглянуті питання про опіку та піклування, про облік та розподіл житлової площі.

        Члени виконкому заслухали та затвердили рішення про схвалення прогнозу міського бюджету м. Лисичанська на 2019 — 2020 роки.

       • В Лисичанском территориальном центре работает оздоровительный клуб «Тонус»

        Все медики приходят к единогласному мнению, что умеренные физические нагрузки необходимы для здоровья и самочувствия людей старшего возраста. Занятия спортом способствуют профилактике сердечно-сосудистых заболеваний, заболеваний опорно-двигательного аппарата, укреплению иммунитета и нормализации сна.

        В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания работает оздоровительный клуб «Тонус», где подопечные учреждения укрепляют свое здоровье.

       • В Лисичанську пройшов передноворічний благодійний ярмарок

        Вчора, 14 грудня, біля ринку «Джаміля» Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді (ЛЦНТТУМ) проводив благодійний новорічний ярмарок.

        Наш Центр проводить подібний ярмарок вже третій рік поспіль. Кожного року напередодні свята, керівники гуртків та їх вихованці виробляють святкові сувеніри. Але це не тільки наша заслуга. Всі школярі міста та їх батьки долучилися до благої справи. На ярмарок були виставлені доробки, надані на міський конкурс «Зимові фантазії».

       • Уважаемые судьи и работники аппаратов судов!

        Поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем работников суда!

        Ваш труд направлен на защиту прав и свобод граждан, торжество Закона и утверждение Украины как демократического и правового государства. Ваша сила — в вашей мудрости и справедливых решениях, в которых воплощается принцип верховенства права.

        В этот праздничный день выражаем вам огромную благодарность за достойное исполнение своих обязанностей во имя законности, справедливости, гуманизма, защиты прав и свобод человека.

        Верим, что смыслом осуществления правосудия будет самоотверженное служение Закону и народу Украины. Пусть высокий профессионализм, принципиальность, преданность делу, добросовестность, мудрость и оптимизм сопровождают вас на жизненном пути!

        От всей души в день профессионального праздника желаем вам и вашим семьям мира, здоровья, благополучия и достатка!

        Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

        Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

       • Лисичанський міський краєзнавчій музей отримав технічне обладнання на суму близько 230 тисяч гривень

        5 грудня у рамках другого етапу проекту «Заново відкриваємо історичну спадщину Східної України — Музей відкрито на ремонт II», який реалізується Мистецьким напрямком Українського кризового медіа-центру за фінансової підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) Лисичанський міський краєзнавчий музей отримав технічне обладнання на суму близько 230 тисяч гривень. Серед обладнання, що поповнило скарбницю музею: квадрокоптер, фото- та відео- обладнання, проектор, ноутбуки, планшети, принтер, електронний мікроскоп та низка інших сучасних ґаджетів.

       • В Лисичанске состоялся митинг ко Дню чествования ликвидаторов последствий аварии на Чернобыльской АЭС

        Сегодня, 14 декабря, в Лисичанске состоялся митинг, посвященный Дню чествования ликвидаторов последствий аварии на Чернобыльской АЭС.

        В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместители, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, управляющий делами Александр Савченко, представители правоохранительных органов, Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС Украины в Луганской области, военкомата, члены общественной организации «Ветераны Чернобыля», ликвидаторы аварии на ЧАЭС, учащаяся молодежь, жители города. Все пришли почтить память людей, которые ценой своих жизней, самоотверженно принимали участие в локализации аварии и устранении ее последствий. А также, поблагодарить лисичан-ликвидаторов за их мужество, самоотдачу, высокий профессионализм и гражданский подвиг, который они совершили в 1986 году.

       • 14 декабря - День чествования участников ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС

        Все дальше и дальше уходит в историю трагический день 26 апреля 1986 года. День, в который произошла страшная трагедия — взрыв на Чернобыльской атомной электростанции. Техногенная катастрофа лишила здоровья и унесла жизни многих людей.

        Благодаря мужественности, самоотверженности и профессионализму ликвидаторов последствий катастрофы авария была локализована. 30 ноября 1986 года было закончено строительство саркофага над разрушенным энергоблоком. Спустя две недели, 14 декабря, было опубликовано извещение о том, что государственной комиссией был принят в эксплуатацию комплекс защитных сооружений четвёртого энергоблока ЧАЭС. Именно дата публикации этого сообщения, по прочтении которого страна смогла вздохнуть спокойно, и стала «Днём чествования участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС».

       • В Лисичанську пройшло чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

        Вчора, 13 грудня, відбулось чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника міського голови Андрія Якимчука. В роботі ради взяли участь члени ради та завідувач відділу профосмотрів міської консультативно-діагностичної поліклініки Наталія Моісеєнко, начальник відділу державного нагляду в сфері гігієни праці Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області Світлана Подрєзова, начальник відділу охорони праці ПАТ «Лисичанськвугілля» Сергій Морев.

        Під час засідання були розглянуті питання про систему роботи загальноосвітніх навчальних закладів з питань безпеки життєдіяльності в дитячому середовищі, про стан і хід проведення медичних оглядів, про заходи щодо профілактики професійної захворюваності на підприємствах міста, в тому числі на вугільних за 2017 рік.

       • Подопечные терцентра посетили выставку японской фотографии

        Подопечные отделения дневного пребывания Лисичанского территориального центра посетили мобильную тематическую выставку японской фотографии.

        Благодаря фотоработам и рассказу сотрудников краеведческого музея ветераны узнали, что Япония — островное государство, с потрясающей красоты природными ландшафтами, многовековой историей и традициями. Это прекрасная и очень интересная страна, где древняя культура так удивительно, гармонично и элегантно сочетается с инновационными технологиями.

       • В Лисичанську пройшли заходи до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

        14 грудня — день вшанування людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. До цієї пам’ятної дати в закладах культури міста відбулися наступні заходи.

        12 грудня у літературно-музичний вітальні міського ПК відбувся вечір-зустріч «Відгуки пережитої трагедії», присвячений Дню вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

       • В Лисичанском терцентре прошла встреча с ликвидаторами аварии на Чернобыльской АЭС

        • С тех пор прошло немало вёсен, закончился двадцатый век,
        • Но не закрыта ещё тема: Беда… Чернобыль… Человек…        

        14 декабря в Украине отмечается День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС, который более известен, как День ликвидатора.

        Вчера, 12 декабря, в Лисичанском территориальном центре состоялась встреча подопечных учреждения с ликвидаторами последствий аварии на Чернобыльской АЭС Михаилом Хотенчан, Сергеем Романовым и медиком Виктором Щербаком.

       • В городском совете обсудили вопросы перевозки льготной категории пассажиров пригородным железнодорожным транспортом

        Вчера, 12 декабря, в Лисичанском городском совете состоялось рабочее совещание руководства города с представителями регионального филиала «Донецкая железная дорога» (ДОН ЖД) ПАО «Укрзализниця».

        В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместитель Максим Головнев, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, депутаты городского совета, руководители структурных подразделений городского совета. Со стороны ДОН ЖД — начальник службы по пригородным пассажирским перевозкам Алексей Борисенко и его заместитель Юрий Афонин, начальник отдела тарифов, условий перевозок и работы с местными органами исполнительной власти Ольга Парфенова.

       • «Молодь обирає здоров'я»

        Під таким гаслом, вчора, 12 грудня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулись виступи агітбригад за здоровий спосіб життя, в яких взяли участь дев’ять команд загальноосвітніх шкіл міста (ЗОШ).

        Юні прихильники здорового способу життя творчо та нестандартно підійшли до пропаганди активної життєвої позиції серед ровесників. Цікаві сценарії, яскраві костюми, невеличкі літературно-музично-спортивні композиції змогли перетворити, здавалося б, серйозну тему на свято спорту та здоров’я.

       • Вітаємо переможців Міжнародного Кубку з Косікі карате

        9 грудня в Берліні (Німеччина) пройшли змагання Міжнародного Кубку з Косикі карате — 2017, в яких взяли участь спортсмени з 13 країн світу: Німеччини, Росії, Естонії, Латвія, Ізраїлю, України, Австрії, США, Швеції, Алжиру, Камеруну, Італії та Нідерландів.

        Збірна команда міста Лисичанська гідно показала себе у складі збірної України під час турніру.

        За підсумками змагань 6 учасників із Лисичанська вибороли 8 медалей, а саме:

        — у розділі Ката ІІ місце зайняв Євген Селіванов, ІІІ місце — Богдан Голубєв;

       • В Лисичанську пройшов захід в рамках об'єднуючої програми «Схід - Захід - Україна єдина»

        Вчора, 12 грудня, в палаці культури ім. В.М. Сосюри пройшов захід під гаслом об’єднуючої Програми «Схід — Захід — Україна єдина».

        У рамках заходу представники громадської спілки «Всеукраїнський союз громадських організацій учасників бойових дій, антитерористичних операцій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів» спільно з представниками громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Союз учасників миротворчих операцій» та Національної ради жінок України провели зустріч з військовослужбовцями, школярами та мешканцями міста.

       • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

        Вчора, 12 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

        Під час засідання членами комісії були розглянуті наступні питання:

        • - про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;
       • 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

        14 грудня відбудуться заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС:

        • — о 8.30 — відправка автобусу від Центральної міської поліклініки до Свято-Тихвінського храму;
        • — о 9.00 — у Свято-Тихвінському храмі (район заводу ГТВ) розпочнеться богослужіння;
        • — о 9.30 — хресна хода від Свято-Тихвінського храму до пам’ятника «Землякам-Чорнобильцям»;
        • — о 10.00 — урочистий мітинг біля пам’ятника «Землякам-Чорнобильцям».

        Шановні гості та мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля запрошуємо вас взяти участь у заходах.

       • В Лисичанске открылась выставка японской фотографии

        Сегодня, 11 декабря, в Лисичанском городском краеведческом музее открылась мобильная тематическая выставка японской фотографии. Отметим, что данное мероприятие прошло в рамках года Японии в Украине и 25-летия дипломатических отношений между Японией и Украиной. Символом этого сотрудничества является логотип, представленный в экспозиции выставки. Логотип создан японским графическим дизайнером Томоо Каваи. Главным мотивом в нем есть национальные флаги обоих государств, которые касаются друг друга и символизируют дружественные отношения Японии и Украины.

       • Олімпійське лелеченя -2017

        Під такою назвою, на базі загальноосвітньої школи (ЗОШ) І-ІІІ ст. № 30, відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей, в якому взяли участь 20 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста.

        За рішенням суддівської колегії І місце посіли команди ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та ЗОШ І-ІІ ст. № 29, ІІ місце вибороли команди ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 та ЗОШ І-ІІ ст. № 18, а ІІІ місце у команд ЗОШ І-ІІІ ст. № 30 та ЗОШ І-ІІ ст. № 24.

        Переможці та призери нагороджені грамотами відділу освіти Лисичанської міської ради.

       • Цифровая живопись в территориальном центре

        Благодаря сотрудничеству Лисичанского территориального центра с представителями общественной организации USAID у подопечных учреждения появилась уникальная возможность создания картин по номерам. Такой вид творчества доступен абсолютно всем, вне зависимости от того, умеет человек рисовать или нет.

        Работая над картиной, подопечные отделения дневного пребывания территориального центра обеспечивают себе увлекательнейший досуг, который положительным образом отражается на душевном состоянии, принося психологическую уравновешенность и удовлетворение от полученного результата.

       • 12 грудня - концертні виступи вокального ансамблю народної пісні «Зерно любові»

        Шановні мешканці та гості міста!

        Запрошуємо 12 грудня о 12.00 до палацу культури ім. В.М. Сосюри на концертні виступи вокального ансамблю народної пісні «Зерно любові».

         

       • Вітаємо лисичан - переможців та призерів відкритого чемпіонату міста з легкої атлетики!

        9 грудня в спортивній залі загальноосвітньої школи № 14 пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 65 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

        Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

       • 11 грудня - відкриття мобільної тематичної виставки японської фотографії

        Шановні мешканці та гості міста!

        11 грудня о 14.00 за підтримки посольства Японії в Україні та Програми розвитку ООН в міському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття мобільної тематичної виставки японської фотографії.

        Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку, яка буде працювати до 15 грудня.

       • Кого включати до загальної кількості осіб, що перебувають у трудових відносинах з фізичною особою-підприємцем - платником єдиного податку

        ДПІ у м. Лисичанську нагадує: якщо підприємець — платник єдиного податку укладає договір, який передбачає оплату процесу праці, тобто містить ознаки трудового договору, то такий платник єдиного податку враховує працівників, яких залучає за таким договором, до загальної кількості осіб, що перебувають з ним в трудових відносинах.

        Якщо укладений договір відповідає нормам договору підряду, то підприємець — платник єдиного податку не враховує працівників, яких залучає за таким договором, до загальної кількості осіб, що перебувають з ним в трудових відносинах.

       • Заборгованість по сплаті ЄСВ - розстрочення та відстрочення чинним законодавством не передбачено

        ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: законодавством, що регулює порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, не передбачено розстрочення та відстрочення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску (далі — ЄСВ).

        Відповідно до ч. 12 ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі-ЗУ № 2464) зі змінами та доповненнями, ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника ЄСВ одночасно із зобов’язаннями із сплати ЄСВ зобов’язань із сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами, зобов’язання із сплати ЄСВ виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу).

       • До уваги платників єдиного податку: Надання нерухомості в оренду - за яких умов?

        ДПІ у м. Лисичанську інформує, що відповідно до підпункту 291.5.3 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи — підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів.

        Якщо загальна площа кожного окремого виду майна та/або їх частки, яке надається в оренду, не перевищує вищезазначені норми, то така фізична особа — підприємець, що здійснює діяльність з надання в оренду власної нерухомості, має право перебувати на спрощеній системі оподаткування.

       • Що змінилося: Критерії блокування податкових накладних

        ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: 17 листопада 2017 року набули чинності зміни до критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (наказ Міністерства фінансів України від 09.11.2017 р. № 926).

        Змінами передбачено, що платник податку має право подати до ДФС України інформацію за встановленою формою щодо:

       • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили майже 13 мільйонів гривень плати за землю

        «За січень — листопад 2017 року до місцевого бюджету надійшло 12 млн 848,0 тис. грн плати за землю, що на 3 млн 549,5 тис.грн, або на 38,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року» — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Із загальної суми 10 млн 142,5 тис. грн надійшло від платників податків — юридичних осіб та 2 млн 705,5 тис. грн — від фізичних.

       • За 11 місяців поточного року від платників Лисичанського регіону в бюджет надійшло майже 342 млн грн.

        «За одинадцять місяців поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 341 млн 654,7 тис. грн, - повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. - До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 121 млн 975,4 тис. грн, що на 16 млн 803,1 тис. грн або на 16,0 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 219 млн 679,3 тис. грн - до місцевого бюджету, що перевищує показник минулого року на 22,7 %».

       • Увага! Університет ДФС проводить мистецький конкурс "Податкова абетка" та Дні відкритих дверей

        Університет Державної фіскальної служби України в рамках Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього» проводить мистецький конкурс «Податкова абетка», до участі в якому запрошує учнів 1-9 класів з усіх регіонів України, а також Дні відкритих дверей.

        Більш детальнішу інформацію можна отримати на сайті Університету: http://www.nusta.edu.ua.

        Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

       • Особливості роботи з потерпілими від ґендерно зумовленого, в тому числі домашнього насильства...

        За такою темою з 5 по 6 грудня поточного року у м. Сєвєродонецьку в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» відбувся тренінг з потерпілими від ґендерно зумовленого, в т.ч. домашнього насильства. У тренінгу взяли участь представники Лисичанської міської ради, Луганської облдержадміністрації, національні експерти з питань попередження ґендерно зумовленого насильства, фахівці соціальних служб, центрів надання безоплатної правової допомоги, громадських, правозахисних та сервісних організацій які працюють у напрямку з попередження гендерно зумовленого насильства та насильства в сім’ї.

       • Конкурс поделок детей с ограниченными возможностями

        Сегодня, 7 декабря, на базе Лисичанского центра научно-технического творчества учащейся молодежи подвели итоги конкурса всевозможных поделок и рисунков «Голубь надежды», который проводится всеми организациями Красного Креста на протяжении уже многих лет для детей с ограниченными возможностями здоровья.

       • Поздравляем участников турнира по шашкам и шахматам

        3 декабря в Украине отмечают Международный день инвалидов. Накануне, в Северодонецком ледовом дворце спорта прошел турнир по шашкам и шахматам.

        Несмотря на жизненные проблемы и трудности, связанные со здоровьем Валерий Золотарев, Екатерина Кадыкова, Оксана Ржанникова и Наталья Полстяная нашли в себе силы и возможность достойно представить свой родной город Лисичанск.

       • Уважаемые депутаты городского совета, ветераны и работники органов местного самоуправления!

        Поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем местного самоуправления!

        Представлять интересы горожан, знать их проблемы и прилагать все усилия для их решения — почетная и ответственная миссия. В демократичном обществе именно органы местного самоуправления заботятся об обеспечении социальных и культурных потребностей жителей города, совместно с ними отстаивают стремление жить в цивилизованной, развитой и безопасной стране.

        В этот праздничный день мы благодарны всем работникам местного самоуправления, кто своим профессионализмом, ответственным отношением к работе и отзывчивостью обеспечивает право каждого жителя быть услышанным.

        Уверены, что вы всегда будете оставаться мудрыми, толерантными, инициативными. И только совместными усилиями мы сможем поднять потенциал нашего города на высокий уровень.

        Желаем всем, кто работает на благо родного Лисичанска, здоровья, мира, достатка и семейного благополучия. Пусть все невзгоды обходят вас стороной, а вера в счастливое будущее нашего города и Украины прибавляет сил и вдохновения.

        Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

        Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

       • В Лисичанске поздравили военнослужащих

        Вчера, 6 декабря, в День Вооруженных Сил Украины, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялся праздничный концерт.

        Поздравить военнослужащих пришли городской голова Сергей Шилин и его заместители, сотрудники органов местного самоуправления, учащаяся молодежь.

       • 7 грудня - позачергова сесія міської ради

        Засідання позачергової 40-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 7 грудня о 12.00 у залі засідань міської ради.

        На розгляд міської ради виноситься питання про співфінансування проекту «Спортивний майданчик зі штучним покриттям по вул. Жовтневій, 271, м. Лисичанськ — реконструкція».

        Розпорядження міського голови від 06.12.2017р. №434

         

       • У Лисичанську відключено від газопостачання 5 котелень

        Вчора, 5 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

        Під час засідання членами комісії було розглянуто питання про відключення від газопостачання об’єктів КП «Лисичанськтепломережа».

       • Шановні військовослужбовці України!

        Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем Збройних Сил України! Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — в ваших надійних та сильних руках.

        Служба військових в усі часи була нелегкою, вона і сьогодні вимагає мужності, витримки, відваги і вірності Вітчизні. Впевнені, нинішнє покоління захисників України — гідні спадкоємці своїх батьків і дідів. Військова служба для багатьох з них стала не тільки священним обов’язком, а й покликанням.

        Бажаємо щоб кожен день вашої служби був гарантом миру і добра в країні, без поразок і втрат, без воєн і битв, а канонади звучали тільки під час святкових салютів. Нехай доля дарує вам міцне здоров’я, щасливе особисте життя, сталеву витримку, надійних товаришів по службі.

        Ми пишаємося нашими земляками, які виконують свій військовий і громадянський обов’язок, охороняючи мир і спокій нашої країни, її громадян. Наше щасливе, спокійне і мирне майбутнє під надійним захистом.

        Міський голова Сергій Шилін,

        Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

       • Городской голова Сергей Шилин поздравил волонтеров

        Сегодня, 5 декабря, в Международный день волонтера, в Лисичанском городском совете прошло расширенное заседание Координационного совета по вопросам развития и поддержки волонтерского движения. В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместители, сотрудники структурных подразделений Лисичанского городского совета, инициативные и бескорыстные лисичане, представители международных организаций.

       • В Лисичанській міській раді пройшло чергове засідання виконкому

        Сьогодні, 5 рудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

        Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування, про облік та розподіл житлової площі.

       • В городском совете прошло совещание по вопросу взятия на баланс города двух дошкольных учебных заведений ПАО «Лисичанскуголь»

        Вчера, 4 декабря, в Лисичанском городском совете состоялось совещание по вопросу передачи в коммунальную собственность города Лисичанска ясли-садов «Колосок» и «Калинушка», которые находятся на балансе ПАО «Лисичанскуголь».

        Городской голова Сергей Шилин и его заместители, председатель теркома профсоюзов угольщиков Владимир Иванишин, сотрудники структурных подразделений городского совета собрались обсудить пути выхода из сложившейся ситуации. Выплата задолженности по заработной плате работникам и подготовка документов к передаче детских садов на баланс города, — вот основные вопросы которые поднимались на совещании.

       • Лисичанські спортсмени - переможці та призери обласного турніру з кікбоксингу

        332 грудня в місті Костянтинівка пройшов відкритий турнір Луганської області з кікбоксингу. В змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

        Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

       • Вітаємо переможців вокального конкурсу "Квітка душа"

        Традиційно, на початку грудня в Лисичанському міському Палаці культури відбувся регіональний вокальний конкурс «Квітка душа», присвячений пам’яті Ірини Томко.

        Цього року кордони конкурсу розширилися. До числа учасників приєдналися конкурсанти з міст: Одеса, Новопсков, Бахмут, Троїцьк, Рубіжне.

       • Управління праці та соціального захисту населення інформує

        zynm1catnz0382mmnccq1 грудня 2017 року відбувся черговий плановий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів медико-технічної бригади Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства

        Щоквартально в будівлі управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради здійснюється прийом осіб з обмеженими фізичними можливостями спеціалістами Харківського КЕПОП. Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з інвалідністю протезами нижніх і верхніх кінцівок, засобами для особистого догляду і захисту, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення. Крім того підприємство здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

       • 5 декабря - Международный день волонтера

        Генеральная Ассамблея ООН в 1985 году предложила ежегодно отмечать 5 декабря — Международный день добровольцев во имя экономического и социального развития. ООН призвала все страны осуществить меры в целях повышения осведомленности о важном вкладе службы добровольцев и тем самым побуждать еще больше людей во всех сферах деятельности предлагать свои услуги в качестве добровольцев, как на родине, так и за рубежом.

        Во Всеобщей декларации волонтеров, принятой на XVI Всемирной конференции волонтеров в 2001 году в Амстердаме были определены принципы деятельности волонтеров, основными из которых являются право посвящать свой талант, время, энергию индивидуальным и коллективным акциям, не ожидая вознаграждения.

        В Украине волонтеры официально признаны Постановлением Кабинета Министров от 10 декабря 2003 года. Этим же Постановлением утверждено «Положение о волонтерской деятельности в сфере предоставления социальных услуг».

        Работа волонтера основывается на добровольности, сострадании, солидарности с потребностями и идеями других, а также глубоком уважении ко всем людям. Свое свободное время волонтеры посвящают общественным делам, участвуя во всевозможных акциях, программах социальной взаимопомощи, культурного просвещения. Довольно часто волонтеры рискуют своей жизнью, не дожидаясь за это вознаграждения. Волонтерская деятельность как проявление милосердия и благотворительности, будет существовать до тех пор, пока существует потребность людей в той или иной помощи и социальной поддержке.

        В этот праздничный день, дорогие волонтеры, примите самые теплые поздравления и пожелания здоровья, мира, вдохновения и благополучия. Выражаем вам слова благодарности за ваш бескорыстный труд во благо процветания добра на земле, за искреннюю помощь и не безразличие.

        Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

        Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

       • 6 грудня - позачергове засідання сесії Лисичанської міської ради

        Засідання позачергової 40-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 6 грудня о 16.00 у залі засідань міської ради.

        На розгляд міської ради виноситься питання про співфінансування проекту «Спортивний майданчик зі штучним покриттям по вул. Жовтневій, 271, м. Лисичанськ — реконструкція».

        Розпорядження міського голови від 05.12.2017р. № 433

       • Вітаємо переможців вокального конкурсу "Квітка душа"

        Традиційно, на початку грудня в міському Палаці культури відбувся регіональний вокальний конкурс «Квітка душа», присвячений пам’яті Ірини Томко.

        Цього року кордони конкурсу розширилися. До числа учасників приєдналися конкурсанти з міст: Одеса, Новопсков, Бахмут, Троїцьк, Рубіжне.

       • До уваги мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Штормове попередження

        За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 2 грудня 2017 року місцями по Луганській області очікується туман з видимістю 200-500 м. Вночі та вдень місцями пориви південно-східного вітру 15-18 м/с.

        Управління з питань цивільного захисту Луганської облдержадміністрації

       • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

        81dfe46928df3fc62a5b787b9b57ffc3Сьогодні, 1 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання членами комісії були розглянуті наступні питання: