Фильтр
 • Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

   Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

  Завершується ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.

  2019 був складним і неоднозначним, насичений подіями та наполегливою роботою. Дякуємо усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та завзятістю творив історію нашого міста протягом року, хто забезпечував його життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій.

  Сподіваємось, що з останніми хвилинами старого року кожного з нас залишать турботи та негаразди, а новий рік буде більш успішним і радуватиме нас новими звершеннями та професійними здобутками.

  Бажаємо провести яскраві новорічні свята у радісній, доброзичливій, дружній атмосфері. Нехай у ваших домівках панують любов та тепло, добробут і злагода.

  Успіхів, нових звершень та здійснення мрій!

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • У Лисичанську відкрили меморіальну дошку відомому педагогу та Майстру спорту з греко-римської боротьби Віктору Миколайовичу Зонтову

  Сьогодні, 29 грудня, у Лисичанську відкрили меморіальну дошку Майстру спорту СРСР з греко-римської боротьби, Відміннику народної освіти України Віктору Миколайовичу Зонтову. Пам’ятний знак було встановлено на домі № 56 по вул. ім. Д.І. Менделєєва, де він мешкав. Дошка встановлена силами вдячних вихованців як знак поваги, пошани та пам’яті про відомого спортсмена та вчителя Віктора Миколайовича Зонтова.

  У заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, сім’я, колеги та вихованці Віктора Миколайовича, спортивна спільнота міста та громадськість міста.

 • У Лисичанську пройшов новорічний чемпіонат міста з гімнастики спортивної

  27 грудня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов новорічний чемпіонат міста з гімнастики спортивної В змаганнях взяли участь 96 спортсменів.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце — Поліна Пікуль, Христина Сик, Ганна Данько, Анастасія Кокорєва, Мілана Коробка, Стефанія Новохоцька, Мирослава Кириченко, Аріна Радюшина, Валерія Мішина, Поліна Лебеденко, Евеліна Борісович, Соломія Глазунова, Аліса Бередна;

 • У Лисичанську відкрився громадський простір "Fox club"

   Вчора, 27 грудня, відбулось урочисте відкриття громадського простору «Fox club» в центральній бібліотеці міста.

  На урочисте відкриття завітали міський голова Сергій Шилін, заступник міського голови Ігор Ганьшин, начальник відділу культури Людмила Ткаченко. Також привітати з відкриттям «Fox club» прийшли ініціаторка проєкту Олена Булка, представники Федерації кікбоксингу WAKO в Луганській області з показовими виступами та юні креативні учні ЗОШ №4 з танцювальним номером.

 • Міський голова звітував перед громадою про свою роботу

   Вчора, 27 грудня, у Лисичанській міській раді відбувся звіт міського голови Сергія Шиліна про свою роботу перед територіальною громадою за 2019 рік.

 • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  26 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Під час засідання комісією розглянуті питання призначення житлової субсидії в окремих випадках, визначених Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848), та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

 • Щодо обмеженого використання салютів та феєрверків на території Луганської області

   На території області триває проведення Операції об’єднаних сил, ситуація залишається складною та напруженою. Однією з причин, яка може дестабілізувати оперативну обстановку, підвищити соціальну напругу та призвести до непередбачених, трагічних наслідків є факти використання піротехнічних виробів та салютів під час проведення масових заходів.

  Шановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля! Нагодуємо, що відповідно до рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 11.12.2018 №760 забороняється використання феєрверків, салютів, піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.

 • До уваги мешканців центральної частини Лисичанська, міст Новодружеськ та Привілля!

  ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє, що 26 грудня 2019 року, під час запуску обладнання та наповнення системи після відновлення електропостачання на об’єктах зі сторони ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», відбулося два пориви на магістральних водоводах — по вул. Шолохова у м. Лисичанськ та у с. Березове, роботу водопровідних насосних станцій припинено.

  Ремонтні бригади займаються ліквідацією наслідків аварійної ситуації.

  Адміністрація ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • 27 грудня о 10.00 - звіт міського голови перед громадою

  Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля! Завтра, 27 грудня о 10.00 у Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться відкрита зустріч з громадянами для звітування Лисичанського міського голови про свою роботу перед територіальною громадою.

 • Незабаром Новорічні свята...

  Палаци культури, клуби, шкільні та дитячі установи, оселі наших громадян прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій.

  У зв’язку з цим фахівці Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України Луганській області завітали до загальноосвітніх шкіл, де  нагадали адміністрації та вчителям головні вимоги правил пожежної безпеки під час підготовки і святкування Новорічних та Різдвяних свят.

 • Учні мистецьких шкіл Лисичанська та Привілля - переможці та призери творчого конкурсу "Сіверський Донець - очима молоді"

   24 грудня учні мистецьких шкіл Лисичанська та Привілля взяли участь у нагородженні переможців та призерів 13-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді», яке відбулося у приміщенні Луганської обласної державній адміністрації.

  Слід зазначити, що на конкурс надійшло понад 700 творчих робіт. Це – фотографії, малюнки, поетичні й прозові твори, поробки з природних та ужиткових матеріалів, дослідницькі роботи та агітаційні розробки.

 • Рятувальники нагадали лисичанам основні правила пожежної безпеки у опалювальний період

  На початку грудня співробітниками Лисичанського міського управління та ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд у житловому секторі міста Лисичанськ.

  Лисичанам міста нагадали про необхідність регулярно стежити за станом електричної мережі та електричними побутовими приладами. В ході рейду співробітники ДСНС пояснювали мешканцям міста про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки при експлуатації печі на твердому палеві, і розповіли про найпоширеніші порушення від яких виникають пожежі. Також, звернули увагу мешканців на те що в ніякому разі не можна залишати вдома маленьких дітей без нагляду навіть на хвилини.

 • У місті та області тривають перевірки об'єктів з масовим перебуванням людей

   На Луганщині на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11 грудня 2019 року № 44 205/1/1/-19 рятувальники здійснюють позапланові перевірки 553 закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей. Окрім того, рятувальники проводять навчальні евакуації в закладах освіти та спеціальні навчання.  Станом на 20 грудня перевірено 32 об’єкта зазначеної категорії, в ході перевірок виявлено 541 порушення вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки за результатами перевірок  вручені відповідні матеріали. Наразі, у м. Лисичанськ, також тривають позапланові перевірки.

 • Будьте обережні при використанні пічного опалення!

   Щорічно з настанням холодів зростає ймовірність виникнення пожеж. В опалювальний період люди починають інтенсивніше обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна кількість пожеж виникає по причині порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного опалення. Найгірше те, що в цих пожежах гинуть люди.

  В зв’язку з Державна служба з надзвичайних ситуацій м. Лисичанська ще раз нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки!

 • ДСНС попереджає

  Причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної безпеки у побуті та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у житлових приміщеннях.

  Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

  Шановні мешканці міста, дотримуйтесь правил пожежної безпеки! У разі виявлення пожежі телефонуйте до Служби порятунку «101»

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

   

 • ДПА 2020: МОН визначено перелік шкільних іспитів

   Міністерством освіти визначений перелік предметів, з яких у 2019/20 навчальному році буде проведена державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Ганною Новосад та вже зареєстрований у Міністерстві юстиції.

  Учні, які завершують здобуття початкової освіти та базової середньої освіти складатимуть державну підсумкову атестацію у школах. Іспити проводитимуться у письмові формі.

 • У Лисичанську відбувся новорічний обласний шаховий турнір

   22 грудня клуб любителів гри в шахи «Шах і Мат», що діє на базі центральної бібліотеки, запросив в гості на новорічний обласний шаховий турнір з блискавичної гри 27 гравців із міст Кремінна, Сєвєродонецьк, Лисичанськ та смт. Троїцьке. Серед учасників були майстри ФД (міжнародної федерації шахів), кандидати у майстри спорту, шахісти-розрядники, а також багато учнівської молоді з різних шахових клубів області. Учасники турніру зіграли 7 партій.

  За результатами новорічного турніру призові місця розподілились наступним чином:

 • Схід і захід разом: будуємо довіру

   З 13 по 21 грудня 15 учителів і 30 учнів з Луганської області перебували на Львівщині в рамках Всеукраїнського проєкту «Схід і захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти». До складу делегації увійшли учні й учителі Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27: учитель української мови і літератури Олена Бірюкова, педагог-організатор Ірина Бєлоус, учениці 11 класу Анастасія Вшивенко та Анастасія Дуденко.

 • У терцентрі святкували Новий рік

   Новий рік в Україні асоціюється з новими починаннями, безліччю подарунків та здійсненням заповітних бажань та мрій. Це свято з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі.

  Для підопічних Лисичанського територіального центру соціального обслуговування 21 грудня відбувся новорічний захід.

  Цікаву концертну програму для ветеранів підготували слухачі університету третього віку. У по-новорічному вбраній актовій залі лунали запальні пісні, гуморески, колядки та вірші. Глядачі були приємно вражені постановою п’єсок та мініатюр у виконанні талановитих студентів-одноліток. Свято пройшло весело та цікаво.

 • У Лисичанську відбувся новорічний чемпіонат міста з Айкідо

   21 грудня в спортивному приміщенні за адресою: вул .Європейська, 87 пройшов новорічний чемпіонат міста з Айкідо. В змаганнях взяли участь 67 спортсменів міста та показали наступні результати в своїх категоріях:

 • 24 грудня - День працівників архівних установ

 • У Лисичанську відбувся Відкритий чемпіонат міста та Відкритий чемпіонат Луганської області по Косікі карате

   21 грудня у Лисичанській ДЮСШ відбувся Відкритий чемпіонат міста (Новорічний турнір серед молодших юнаків та юнаків) та Відкритий чемпіонат Луганської області по Косікі карате серед юнаків, юніорів та дорослих.

  У міських змаганнях взяли участь близько 30 спортсменів, а в обласних змаганнях взяли участь близько 80 спортсменів з міст: Лисичанськ та Попасна (Луганської області).

  В запеклій боротьбі Лисичанські спортсмени завоювали наступні місця:

  Розділ Куміте:

 • Лисичани стали кращими на Кубку Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

  21 грудня в місті Сєвєродонецьк відбувся Кубок Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

  Наступні вихованці міської ДЮСШ стали кращими в категоріях:

  Категорія «Діти»

  Матвій Медик – Єлизавета Курбатова;

  Категорія «Юнаки»

  Матвій Медик – Даріна Куманікіна.

 • У міській раді пройшло засідання комісії з питань ТЕБтаНС

   Сьогодні, 23 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБтаНС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Приводом для скликання засідання комісії стало попередження від ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» про знеструмлення 24 грудня 2019 року об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», що призведе до неможливості здійснення водопостачання та водовідведення у містах Лисичанську, Новодружеську, Привілля.

 • Міський голова Сергій Шилін разом з головою ЛОДА Сергієм Гайдаєм відвідали чотири дитячі будинки сімейного типу

  В суботу, 21 грудня, міський голова Сергій Шилін разом з головою Луганської обласної державної адміністрації — керівником обласної військово-цивільної адміністрації Сергієм Гайдаєм відвідали чотири дитячі будинки сімейного типу в Лисичанську. Сім’ї Рената та Вероніки Закірових, Людмили та Василя Ковриженків, Карена і Ольги Гюрджян, які виховують по 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування кожна. Родина Сергія та Юлії Голдан зараз виховує восьмеро дітей.

 • "Володарі фарб веселкових"

  Під такою назвою 21 грудня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки робіт учнів художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1.

  Талановиті педагоги школи мистецтв Ольга Агафонова, Ольга Телушкина, Євгенія Золенко, Наталія Мельник, Ганна Пєтухова, Анжеліка Горбачик, Вікторія Козій, Ганна Комарова представили увазі відвідувачів близько 80-ти творчих робіт своїх юних учнів, серед яких роботи як старших класів школи, так і початкових. Виставку малюнків складають фантазійні, творчі роботи маленьких художників, які розкривають внутрішній світ кожної дитини.

 • У міській ДЮСШ підсумували спортивні досягнення року

  Вчора, 20 грудня, у Лисичанській міській ДЮСШ красиво та динамічно підсумували спортивні досягнення року, що минає. Захід відвідали міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт, тренери та їх вихованці, спортсмени та функціонери.

  На святі, під гучні оплески, виступили вихованці відділення акробатичного рок-н-ролу «формейшн» та солісти закладів культури міста.

 • 21 грудня - День працівників служби зайнятості

 • Головна ялинка Лисичанська засяяла яскравими новорічними вогниками

  Сьогодні, 20 грудня, в Лисичанську відкрили новорічну ялинку міста. На площі Перемоги під запальні хороводи та палкий дитячий сміх засяяла яскравими вогниками головна ялинка.

  Завітали на свято міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин.

  Сергій Іванович привітав усіх діточок з наступаючими новорічними та різдвяними святами, побажав здоров’я, сімейного затишку та любові, успіхів у навчанні та злагоди.

 • Про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради

  Сьогодні, 20 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради. Захід відбувся під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Олександра Савченка.

 • Ярмарок до Дня Святого Миколая

  Сьогодні, 20 грудня, біля ринку "Джаміля" Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді провів благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая.

  Центр вже традиційно проводить ярмарки до головних свят. Зібрані кошти йдуть на підтримку дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин, а також тих, хто потребує коштовного лікування. Центр співпрацює зі службою у справах дітей Лисичанської міської ради, яка орієнтує на дітей, які потребують допомоги. Ось і цього року подарунки від Святого Миколая отримали діти-сироти з родини Забоєвих (ЗЗСО №18).

 • "Замість ялинки - букет"

  Під такою назвою 20 грудня, традиційно напередодні найочікуваніших зимових свят, в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов міський конкурс новорічних та різдвяних композицій. Авторами творчих робіт стали учні загальноосвітніх шкіл міста та вихованці ЦПРШМ.

  Конкурс охопив майже все різноманіття прикладних жанрів та технік, а саме: квілінг, м’яка іграшка, вироби з тіста, деревини, природних матеріалів, декоративний розпис, бісероплетіння.

 • Свято Миколая відбулось у Лисичанську

  19 грудня в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю у теплій казковій атмосфері під зимову веселу мелодію розпочалося свято Миколая. На сцені з’явилися Зірочки, які зійшли з небес саме в цю дивовижну пору.

  Святкова атмосфера панувала в залі, яку прикрасили новорічні гірлянди, усмішки гостей та вихованців. Подих святкового настрою в очікуванні дива охопив усіх присутніх.

  Завітав Святий Миколай із своїми помічниками – Янголами. Не обійшлося й без Ябіди, яка намагалася завадити святу.

 • Білл Гейтс: "Інформаційні технології - це лише інструмент"

   15 грудня в Луганській обласній малій академії наук учнівської молоді відбувся обласний інформаційний відкритий конкурс «Infotech».

  Конкурс мав на меті відібрати претендентів для участі у Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт-2020» та спеціалізованої науково-технічної виставки «Інформаційні технології в освіті: ІТ-2020» та Всеукраїнському конкурсі створення веб-сайтів «Літературна візитка краю».

 • Міський голова Сергій Шилін привітав працівників Державної служби зайнятості та колективи архівних установ міста

  Сьогодні, 20 грудня, напередодні одразу двох професійних свят, міський голова Сергій Шилін привітав працівників Державної служби зайнятості та колективи архівних установ міста.

  Сергій Іванович побажав всім святкового настрою, вагомих здобутків та натхнення, здоров’я та мирного неба, щастя та добробуту в домівках.

 • "Різдвяні дзвіночки"

  Під такою назвою 13-15 грудня відбувався XII Всеукраїнський дитячій фестиваль популярної пісні у місті Червоноград Львівської області.

  До участі в конкурсі були запрошені талановиті діти та молодь віком від 6 до 18 років, які успішно пройшли попередній відбір учасників шляхом прослуховування надісланих раніше записів пісень. Наше місто на фестивалі представляли учні класу естрадного вокалу Лисичанської ДШМ № 1.

  За підсумками конкурсу в нелегкій боротьбі лисичани здобули наступні результати:

 • Підопічні терцентру власноруч виготовляли символ 2020 року

  Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування пропонує та надає підопічним корисне дозвілля. В рамках арт-терапії, спрямованої на лікування захворювань, за допомогою творчості, організовано гурток рукоділля «Дивосвіт».

  Наближається 2020 рік, і звичайно, до новорічних свят підопічні терцентру забажали зробити мишеня своїми руками, щоб прикрасити ним домашній інтер’єр та подарувати рідним і друзям. Пенсіонери із захопленням занурились у творчій процес. Завдяки терплячості, наполегливості та уяві майстрині досягли кінцевого результату: мишенята вийшли чарівними та різноманітними.

 • Засідання чергової 81-ї сесії відбулося у міській раді

  Вчора, 19 грудня, відбулось засідання чергової 81-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. У засіданні взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

  На засіданні сесії депутатською більшістю був прийнятий міський бюджет на 2020 рік з внесеними змінами на бюджетній комісії та внесені зміни до міського бюджету на 2019 рік.

 • Вітаємо переможців Х відкритого конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах!

  14 грудня учні мистецьких шкіл Лисичанська взяли участь у Х відкритому конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах ім. В.М. Панфіла. Захід відбувся у Сєвєродонецькій дитячій музичній школі №1 серед учнів мистецьких шкіл Луганської області. Цього року у музичних перегонах взяли участь 11 ансамблів (68 дітей у трьох категоріях: молодша, старша, змішана) і 26 солістів (змагалися у чотирьох категоріях залежно від року навчання музиці).

  За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

 • До уваги побутових споживачів природного газу!

  АТ «Луганськгаз» інформує вас, що у зв’язку з внесенням змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2С 18 № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу», ви маєте право, у строк до 24 грудня 2019 року замовити обсяги природного газу на період з 01 січня 2020 року по 30 квітня 2020 року за фіксованою (гарантованою) ціною.

  Ціна становить 7 820,15 грн з ПДВ (з урахуванням торговельної надбавки, тарифів на транспортування та розподіл природного газу).

 • Викладачі мистецьких шкіл Лисичанська взяли участь у конкурсі концертмейстерської майстерності

  14 грудня ансамблі викладачів Лисичанської ДМШ № 2 та Новодружеської ДШМ взяли участь в обласному огляд-конкурсі ансамблів серед викладачів мистецьких шкіл за номінацією "інструментальні ансамблі", який відбувся у м. Сєвєродонецьк. У конкурсі взяли участь 11 інструментальних ансамблів з 10 мистецьких шкіл Луганської області.

  За результатами виступу інструментальне тріо «Елегія» у складі Сергія Мєніна, Марини Милокост та Людмили Вороніної–Дерев’янко (Новодружеська ДШМ, керівник Сергій Мєнін) посіли II місце. 

  Вітаємо та бажаємо творчих успіхів!

  Відділ культури Лисичанської міської ради

 • Медаллю «За заслуги перед містом Лисичанськ» відзначено юриста Сергія Мєдвєдєва

  Сьогодні, 19 грудня, до Дня адвокатури міський голова Сергій Шилін за багаторічну працю, особистий внесок у справу формування правового світогляду, високий професіоналізм вручив медаль «За заслуги перед містом Лисичанськ» голові правління регіональної правозахисної громадської організації «Адвокати та юристи проти корупції і насильства над особистістю» Сергію Мєдвєдєву.

 • "Сool Games"

  Під такою назвою 18 грудня у м. Кремінна відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу для школярів. Дані змагання проводяться вперше під загальним керівництвом Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

  Від нашого міста у спортивно-масовому заході «Сool Games» взяла участь команда ЗОШ №4. Юні спортсмени змагались в різних естафетах у трьох вікових дивізіонах: молодшому, середньому та старшому.

 • Міський голова Сергій Шилін привітав вихованців ЦСПР та будинків сімейного типу із Днем Святого Миколая

  За традицією, сьогодні, 19 грудня, в День Святого Миколая, міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин відвідали вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації (ЦСПР) та будинків сімейного типу Закірових, Голдан, Ковриженко та Гюрджян.

  Вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації в цей святковий день підготували розважальну програму: співали і танцювали з посмішками на обличчі, грали та водили хоровод.

 • Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» з 1 січня 2020 року переходить на договірну основу з технічного обслуговування абонентів

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що відповідно до вимог п.5.4 Правил безпеки систем газопостачання, затвердженим наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 № 285, технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових і громадських будівель, комунально-побутових об’єктів, невиробничого характеру, здійснюється відповідно до вимог документації з експлуатації заводів-виробників газового обладнання на договірних засадах.

 • Про намір здійснити встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії в 2020 році

  КП «Лисичанськтепломережа» інформує про намір здійснити встановлення тарифів на комунальну послугу з постачання теплової енергії (для потреб централізованого опалення) в 2020 році, згідно з вимогами Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018 № 130).

  З інформаційними матеріалами про плановані тарифи можна ознайомитись на інформаційному стенді в абонентському відділі комунального підприємства «Лисичанськтепломережа» та за наступним посиланням на офіційному сайті підприємства https://www.lts.lg.ua/novini.html

 • Учні Лисичанської ДШМ №1 призери Всеукраїнського фестивалю–конкурсу мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів»

  IMG-e8cd246b2c5be934d633980cd90a9ec6-VМинуло суботи, 14 грудня, учні Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1 взяли участь у Всеукраїнському фестивалі—конкурсі мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів», який проходив у Києві.

  За результатами конкурсу Іван Лисенко, Максим Савицький, Аліна Винокурова та дует саксофоністів «Браво» Івана Лисенко та Максима Савицького стали переможцями, посівши І місце.

  Також бронзовими призерами стали Кира Афоніна, Назар Колесников та Владислав Мазан — ІІІ місце.

 • Креативні подарунки для друзів і близьких

  17 грудня учні школи № 2 завітали на новорічний майстер-клас до Лисичанського міського Палацу культури. Передсвятковий час — період приємних клопотів, пов’язаних з підготовкою до зустрічі Нового року. Символи білої миші до Нового 2020 року створені своїми руками — відмінні креативні подарунки для друзів і близьких. Вони створюються з душею, викликають теплі емоції і несуть позитивні емоції.

 • У міській раді пройшло чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

  13 грудня в Лисичанській міській раді пройшло чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

  В роботі комісії взяли участь представники державних органів управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, Управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Луганській області, Лисичанського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області, Лисичанського міського центру зайнятості, керівники структурних підрозділів міської ради.

 • До Лисичанська в рамках робочого візиту завітала заступниця Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Анніка Вайденман

  Сьогодні, 18 грудня, до міського голови Сергія Шиліна в рамках робочого візиту завітала заступниця Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Анніка Вайденманн.

  В заході взяли участь керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Олександр Савченко, політичний радник Представництва ЄС в Україні Піт Блонде, керівник програми «Підтримка ЄС для сходу України» Представництва ЄС в Україні Станіслав Топольницький, помічник народного депутата України Олександра Сухова Дмитро Конов, науковий співробітник Лисичанського краєзнавчого музею Микола Ломака, члени громадських організацій «Інформаційно-інноваційний бізнес-центр «Практика» та «Жіноча правозахисна група» Олексій Богатирьов та Ірина Нікульникова, фахівець із соціальної мобілізації Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні Еміль Коренєв.

 • Напередодні Дня Святого Миколая лисичанські студенти пільгових категорій отримали подарунки

  Сьогодні, 18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради привітав зі святом студентів пільгових категорій: дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, інвалідів, осіб з тимчасово окупованої території, дітей з багатодітних родин, дітей учасників бойових дій.

 • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  У вівторок, 16 грудня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, які входять до складу комісії.

 • Чергове засідання виконавчого комітету пройшло у міській раді

  Сьогодні, 17 грудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

  Також члени виконкому схвалили прогноз міського бюджету міста Лисичанська на 2021-2022 роки, погодили та винесли на розгляд чергової сесії міської ради проєкт міського бюджету, проєкт Програми економічного і соціального розвитку міста Лисичанськ та проект Міської програми розвитку молодіжного центру «Дружба» на 2020 рік.

 • 17 грудня - День державної виконавчої служби України

 • Лисичанські спортсмени вибороли призові місця на міжнародному турнірі з кікбоксингу WAKO

  14 та 15 грудня лисичанські спортсмени взяли участь у міжнародному турнірі «1 WIZARD OPEN RING 2019» з кікбоксингу WAKO в місті Київ. До змагань долучились 470 спортсменів з Ізраілю, Азербайджану, Угорщини, Молдови, Польщі та України.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Руслан Юпатов;

 • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ з відзнаками чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу!

  15 грудня вихованці міської ДЮСШ взяли участь у фіналі чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн у місті Харків. До змагань долучилися понад 350 спортсменів з міст Харків, Полтава, Лисичанськ, Новомосковськ, Запоріжжя та Сєвєродонецьк.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  Категорія «Діти-дебют»

 • У міській ДЮСШ пройшов чемпіонат Лисичанська зі стрибків на батуті

  15 грудня у спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 87 спортсменів.

  Переможцями змагань, виборовши І місце, стали: Владислав Маслов, Іван Шатрук, Кирило Поджарий, Андрій Савков, Гліб Корж, Вікторія Савкова, Поліна Пугаченко.

 • Лисичанські спортсмени вибороли призові місця на турнірі з боксу пам'яті Василя Хрисанкова

  13 та 14 грудня лисичанські спортсмени взяли участь у турнірі з боксу пам’яті Василя Хрисанкова у місті Сєвєродонецьк Загалом до змагань долучились 110 спортсменів з Харківської та Луганської областей.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Давид Григорян (24 кг), Всеволод Семиволков (28 кг), Іван Жихор (38 кг), Юрій Маргієв (38 кг), Володимир Кравченко (42 кг), Артем Хлиманков (37 кг), Іван Мурашов (46 кг), Данііл Фатьянов (57 кг), Данііл Мустафінов (50 кг), Ігор Заболотний (56 кг), Богдан Радченко (69 кг), Іван Богданов (90 кг);

 • Вітаємо лисичан з відзнаками обласного конкурсу читців!

  13 грудня зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (Лисичанський міський ПК) та учні відділу мистецтв театрального класу (Лисичанська ДШМ № 1) під керівництвом Ірини Кабанової взяли участь в обласному конкурсі читців «Наша дума, наша пісня...».

  Захід відбувся у приміщенні Сєвєродонецького музичного коледжу ім. Сергія Прокоф’єва. У конкурсі взяли участь понад 30 учасників майже з усіх куточків Луганщини. Метою конкурсу є популяризація аматорського мистецтва, виявлення та підтримка талановитих виконавців. До складу журі обласного конкурсу увійшли професійні митці в галузі культури і мистецтва, заслужені актори, поети та режисери. Виступи конкурсантів були дуже натхненними, наповненими любов’ю до свого краю і батьків.

 • Освітяни Лисичанська долучилися до проекту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні»

  З 10 по 12 грудня методист з дошкільної освіти Лисичанського методичного центру Ірина Грушевська та завідувач Лисичанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 8 «Світлячок» Тетяна Бражникова взяли участь у навчально-практичному семінарі «Ознайомлення з Європейською рамкою якості освіти» у місті Києві.

  Захід проходив в рамках проекту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні», який спрямований на підвищення обізнаності педагогічних працівників щодо критеріїв якості дошкільної освіти з використанням Європейської рамки якості дошкільної освіти та триватиме з жовтня 2019 року по березень 2020 року. Проект реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ). До участі в проекті долучені 16 закладів дошкільної освіти Луганської області.

 • Вифлеємський вогонь миру

  «Вифлеємський Вогонь Миру» — міжнародна щорічна акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Традицію започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц.

  Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

 • Про роботу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

  Минулої п’ятниці, 13 грудня, відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді (далі — Рада) під головуванням начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніни Нецвєт.

  Під час засідання члени Ради розглянули Резолюцію координаційної ради національно-патріотичних організацій при Асоціації національно-патріотичних організацій, яка була створена 22 січня 2016 року з метою координації спільних дій найбільших Всеукраїнських молодіжних національних патріотичних організацій у сфері національно-патріотичного виховання, а також ряд пропозицій щодо включення до плану роботи Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді у місті Лисичанську на 2020 рік.

 • Конкурс грантів від Фонду Демократії ООН

  Фонд Демократії ООН (UNDEF) пропонує організаціям громадянського суспільства подати заявку на фінансування проектів. Проектні пропозиції можуть бути подані в режимі он-лайн англійською або французькою мовами, двома робочими мовами ООН. Кінцевий термін подачі заявок 22 грудня 2019 року. Деталі на веб-сайті www.un.org/democracyfund/content/call-project-proposals

  UNDEF підтримує проекти, які розширюють можливості громадянського суспільства, сприяють дотриманню прав людини та заохочують участь усіх груп у демократичних процесах. Більшість коштів UNDEF спрямовується на місцеві організації громадянського суспільства. Таким чином, UNDEF відіграє чітку роль у доповненні іншої роботи ООН — роботи з урядами — для зміцнення демократичного управління у всьому світі.

 • 15 грудня - День працівників суду

 • 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року.

  Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Ядерна стихія опалила долі мільйонів українців, породила величезну кількість проблем. З плином часу вони змінюються, трансформуються, але не зникають.

 • Лисичанське КАТП 032806 нагадує абонентам про необхідність своєчасно розраховуватись за комунальні послуги

  Лисичанське КАТП 032806 висловлює вдячність споживачам, які сумлінно щомісяця розраховуються за комунальні послуги та не накопичують борги.

  Ті, хто має заборгованість з оплати за послуги ТПВ підприємство пропонує укласти Типовий договір про реструктуризацію заборгованості за житлово-комунальні послуги на зручних умовах.

  Заздалегідь вдячні абонентам за порозуміння та вчасний розрахунок за спожиті послуги.

 • В Лисичанську шанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

  Сьогодні, 13 грудня, в Лисичанську відбувся урочисто-траурний мітинг, присвячений Дню вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

  Перед початком заходу в Свято-Тихвінському храмі пройшов молебень за загиблими ліквідаторами аварії на ЧАЕС, по завершенні якого учасники пройшли хресним ходом до пам’ятного знаку «Землякам-чорнобильцям».

  Вшанувати пам’ять людей, які ціною свого здоров’я брали участь в усуненні аварії та подякувати лисичанам-ліквідаторам за їх мужність і самовідданість, високий професіоналізм та громадянський подвиг біля меморіалу зібралися керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники правоохоронних органів, Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області, Лисичанського міського військкомату, члени громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» учнівська молодь та мешканці міста.

 • В терцентрі відбулась зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  Минуло понад 30 років від дня однієї з найбільших катастроф України — аварії на Чорнобильській АЕС. І так сталося, що саме ліквідатори стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії ціною власного здоров’я та життя. За для того, аби відзначити подвиги цих людей, Указом Президента від 10 листопада 2006 року 14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Тож щороку, саме в день, завершення будівництва саркофага над четвертим блоком АЕС ми вшановуємо відважних ліквідаторів, які є поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто відійшов у небуття.

  Напередодні пам’ятної дати, 12 грудня, на зустріч з підопічними Лисичанського територіального центру завітали ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС Сергій Романов та Михайло Потьомін. Гості поділились з присутніми спогадами, розповіли про терміни перебування в Чорнобильській зоні і умовами праці та відповіли на численні питання.

 • До уваги споживачів природного газу!

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що відповідно до постанови КМУ України від 05.06.2019 № 485 «Зміни, що вносяться до постанови КМУ України від 03.04.2019р. № 293» та у зв’язку з встановленням з 01.12.2019 року ціни продажу/постачання природного газу на кожний газовий місяць, з 1 грудня 2019 року діють наступні тарифи на оплату природного газу.

  Ціна на природний газ для потреб побутових споживачів (населення) складає 6,31548 грн за 1 куб.м.

 • Щодо Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів

  Міністерство юстиції України, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини, гідних умов її життя, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу та реалізуючи конституційні права громадян на доступ до правової інформації, створило Єдиний державний реєстр нормативно-правових актів як автоматизовану систему збирання, накопичення та опрацювання актів законодавства.

 • Чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги пройшло у міській раді

  Вчора, 11 грудня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, яку очолив заступник міського голови Максим Головньов.

  Під час засідання членами комісії було розглянуто 101 заяву з питань:

  — призначення житлової субсидії — 100;

 • Зробимо наше місто по-новорічному святковим!

  Шановні керівники підприємств, організацій, установ, суб’єкти господарювання у сфері торгівлі!

  Щорічна традиція святкового оформлення фасадів будівель та прилеглої території, інтер’єрів торгових залів, вітрин, вхідних зон підприємств є запорукою прекрасного настрою і відчуття новорічного свята. Новорічні прикраси вносять в наше повсякденне життя частинку краси, радості та гарного настрою.

 • У Лисичанську пройшов семінар-тренінг «Загальна декларація прав людини. Гендерна рівність»

  Сьогодні, 12 грудня у центральній бібліотеці в рамках Всеукраїнського тижня права відбулась зустріч представників відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради та громадської організації «Жіноча правозахисна група» зі студентами Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу та Привільського професійного ліцею.

 • Ми починаємо КВК...

  Веселі та кмітливі студенти Лисичанська, вчора, 11 грудня, у міському Палаці культури зібралися на фестиваль-конкурс КВК, що проходив під гаслом «Серце б’ється в такт». Цього року за звання найкращих та найжартівливіших змагалися чотири команди: «ЛСД» (Лисичанський промислово-технологічний коледж), «Ukrainian teachers» (ВП «Лисичанський педагогічний коледж»), «Инь — Янь» (Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей) та «Формула жизни» (ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей»).

 • Щодо реалізації норм Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років»

  Роз’яснення та рекомендації Українського інституту національної пам’яті щодо реалізації норм Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років»

 • Продовжено конкурсний відбір інвестиційних програм і проєктів, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році

  Регіональна комісія з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі — регіональна комісія) відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 (із змінами), Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (із змінами) (далі — Порядок) оголошує додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі — інвестиційні програми і проєкти).

  Збір інвестиційних програм і проєктів здійснюється до 23 грудня 2019 року.

 • Зразковий хореографічний колектив «Street dance» отримав звання «Найрезультативніший колектив 2019 року»

  Минулої суботи, 7 грудня, зразковий хореографічний колектив «Street dance» під керівництвом Вікторії Магомаєвої (ПК «Діамант») взяв участь у Всеукраїнських змаганнях з сучасної хореографії «Grand Prix — 2019», які проходили у Києві.

  За результатами змагань серед 120 колективів з різних міст України, а це близько 8 тис. учасників, вихованці «Street dance» показали високий рівень виконавської майстерності та вибороли 125 призових місць:

 • «Новорічна толока»

  Підготовка до Новорічних та Різдвяних свят у шкільних дитячих колективах має бути особливою.

  Аби не гаяти часу, 10 грудня, » в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) педагоги-організатори шкіл міста зібралися дружнім колективом на «Новорічну толоку. В атмосфері піднесеного передноворічного настрою, активного, невимушеного спілкування вирішували, як влаштувати для дітей довгоочікувані новорічні святкові дива.

 • До міської ради завітала делегація Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні

  Вчора, 10 грудня, у міській раді відбулася зустріч делегації Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні з керівництвом міста стосовно порушення соціальних, культурних і економічних прав громадян від дії військового конфлікту.

  У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступники, представники виконавчих органів Лисичанської міської ради, спеціалісти з прав людини Наталя Шаповалова та Ігор Гришко (м. Краматорськ), Тагуї Мелкумян (м. Київ), Йоханна Кальво (Колумбія).

  Під час зустрічі були обговорені питання впливу збройного конфлікту на соціальну та економічну ситуацію у нашому місті, зокрема, на освіту, медицину, зайнятість населення, господарську діяльність підприємств, інвестиції.

 • Тариф на послугу з постачання теплової енергії зміниться у зв'язку із зміною ціни на газ

  КП «Лисичанськтепломережа» інформує про спростування інформації щодо наміру здійснити встановлення тарифів на комунальну послугу з постачання теплової енергії (для потреб централізованого опалення) в 2020 році у зв’язку із зміною ціни на газ в листопаді 2019 року, яка впливає на складові витрат в тарифі на теплову енергію/послугу з постачання теплової енергії.

  Зазначимо, що перерахунок тарифу у зв’язку із зміною ціни на газ буде наданий додатково.

 • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Комплексної ДЮСШ №2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

  7 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат Комплексної ДЮСШ № 2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007, 2008-2009, 2010р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 30 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце — Єва Мудраченко (біг 30м, стрибки у довжину, стрибки у висоту), Марія Носаль (біг 30м, стрибки у довжину, стрибки у висоту), Дмитро Харламов ( стрибки у довжину, стрибки у висоту), Ігор Корінний ( біг 30м, стрибки у довжину);

 • Спортсмени нашого міста показали високі результати у відкритому чемпіонаті Харківської області з Айкідо

  У минулі вихідні, 7 та 8 грудня, лисичанські спортсмени у складі вихованців міської ДЮСШ та клубу «Марубасі» взяли участь у відкритому чемпіонаті Харківської області з Айкідо. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів - представники 5 команд Харківської області та 3 команд Луганської області.

  За результатами змагань кращими стали наступні спортсмени нашого міста:

  Кирило Шеховцов - 3 перших місця;

 • Вихованці міської ДЮСШ призери відкритої першості міста Сєвєродонецька з кікбоксингу

  6 та 7 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшли змагання відкритої першості міста з кікбоксингу, присвячена Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», в яких взяли участь понад 100 спортсменів з міст Сватове, Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Данііл Мустафінов (52 кг), Єгор Задорожній (66 кг), Іван Богданов (+80 кг), Данііл Трунов (80 кг), Руслан Юпатов (37 кг), Данило Тютюнник (40 кг);

 • У Лисичанську проведено захід для осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі

  Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

  Вчора, 9 грудня, фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із представниками Лисичанського МВ філії ДУ «Центр пробації» було проведено лекцію для осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі, на тему: «Насильство. Причини та наслідки насильства».

 • Учні театрального класу Лисичанської ДШМ № 1 отримали відзнаки Всеукраїнського багатожанрового конкурсу-фестивалю талантів!

  7 грудня учні театрального класу Лисичанської ДШМ № 1 під керівництвом викладача Ірини Кабанової взяли участь у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі-фестивалі талантів «ЗОРЕГРАЙ», який відбувся у м. Запоріжжя.

  Фестиваль покликав талановитих, оригінальних і творчих дітей, щоб допомогти їм у сходженні на зірковий Олімп творчості! Мрія фестивалю — зібрати усіх в творче намисто талантів! До Запоріжжя з’їхалися колективи із різних областей: Дніпровської, Черкаської, Київської, Донецької, Луганської та Запорізької.

 • Команда Лисичанська посіла І місце у чемпіонаті Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок

  7 грудня на базі спортивної зали Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Сватово смт Красноріченське та Троїцьке.

  З привітальним словом до спортсменів звернулися головний спеціаліст управління молоді та спорту Луганської ОДА Єгор Ємець та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт.

 • У Палаці культури ім. В.М. Сосюри відзначили 15-річчя зразкової студії східного танцю «Атлантіс»

  7 грудня у Палаці культури ім. В.М. Сосюри відбулася танцювальна вистава «Бенефіс Атлантіса», присвячена 15-річчю створення зразкової студії східного танцю «Атлантіс» під керівництвом Ірини Гончарової.

  Ірина Геннадіївна більше 16 років займається танцями та прикладає багато зусиль для популяризації східного танцю Вellydance, як невичерпного джерела краси, жіночності і творчої сили.

 • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат

  Минулої суботи, 7 грудня у спортивній залі міської дитячо-юнацької спортивної школи пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з боротьби самбо серед юнаків та дівчат до 13 років. В змаганнях взяли участь понад 80 учасників з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Сватово, смт Красноріченське та Троїцьке.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце — Альона Базік (44 кг), Заріна Гусакова (55 кг), Вікторія Жукова (+55 кг), Микита .Уровець (28 кг), Едем Мельасанов (34 кг), Антон Федоренко (46 кг), Матвій Савченко (50 кг), Олександр Худолій (+55 кг);

 • Вихованці мистецьких шкіл Лисичанська - лауреати Міжнародного дитячого конкурса-фестиваля!

  8 грудня учні Лисичанської ДМШ № 2 та Привільської ДШМ взяли участь у Міжнародному дитячому конкурсі–фестивалі «Сузір’я Святогір’я». Захід відбувся у м. Слов’янськ, куди з’їхалися представники Донецької, Харківської та Луганської областей.

  Учні взяли участь у номінаціях «Академічний вокал», «Естрадний вокал», «Скрипка», «Фортепіано».

  За результатами виступу:

 • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецька з гімнастики спортивної

  5 та 6 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат міста з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь 90 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Попасна, Бахмут, Слов’янськ.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Мирослава Кириченко, Мілана Коробка;

 • У міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

  Вчора, 9 грудня, у міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

  Під час засідання члени Координаційної ради вирішили порушити клопотання перед головою Луганської обласної державної адміністрації про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Ірині Рябцевій.

 • 700 тисяч гривень з міського бюджету виділили депутати на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал»

  Вчора, 9 грудня, відбулось засідання 80-ї позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, комерційний директор ТОВ «ЛЕО» Андрій Колосов, керівники комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

  Депутатський корпус виділив 700 000 грн. на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал» для виплати заробітної плати працівникам підприємства, вніс зміни до міського бюджету на 2019 рік та до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2019 рік.

 • Про проведений перерахунок розміру соціальних допомог з 1 грудня 2019 року

  Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 грудня 2019 року встановлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 2 027 грн., а для основних соціальних груп населення прожитковий мінімум встановлено у розмірі:

  • — для дітей віком до 6 років —1 779 грн.;
  • — для дітей віком від 6 до 18 років — 2 218 грн.;
  • — для працездатних осіб — 2 102 грн.;
  • — для осіб, які втратили працездатність — 1 638 грн.
  • У Лисичанську відкрили мурал

   Сьогодні, 9 грудня, у Лисичанську на домі № 3 по кв. Молодіжний відбулося урочисте відкриття муралу «Любить — не любить», щоб був створений художником Олександром Корбаном до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у рамках інформаційної кампанії «Розірви коло» UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення за підтримки уряду Великої Британії, Луганської обласної державної адміністрації та Лисичанської міської ради.

   У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, заступник начальника Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Олена Гарьковець, співробітники органів місцевого самоврядування та комунальних служб міста, представники Фонду ООН у галузі народонаселення, молодь, громадськість.

  • З нагоди відзначення Збройних Сил України в освітніх закладах міста пройшов цикл заходів

   Свято Збройних Сил України — це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього подиху. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої рідної землі й долю українського народу.

   З нагоди відзначення Збройних Сил України в освітніх закладах міста пройшов цикл заходів, спрямованих на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної Української держави та захисту її кордонів.

  • «Ми кажемо «ні» сучасному рабству»

   Під таким гаслом, в рамках Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми, 7 грудня, в центральній бібліотеці Лисичанської централізованої бібліотечної системи відбувся воркшоп «Як використовувати соціальні мережі для протидії торгівлі людьми?». Тренерами заходу виступили представники Полтавської філії Суспільної служби України Олександра Волкова та Ярослав Шевченко.

  • У Лисичанську пройшов регіональний міський вокальний конкурс сольного співу «Квітка душа»

   У суботу, 7 грудня, у Лисичанському міському ПК відбувся регіональний міський вокальний конкурс сольного співу «Квітка душа», присвячений пам’яті Ірини Томко.

   Конкурс проводиться вже восьмий раз з метою надання дітям та молоді можливості самовираження та творчого спілкування, обміну виконавським досвідом та розвитком культурних зв’язків. Цього року у змаганні взяли участь вокалісти з Луганської, Харківської та Одеської областей.

   Захід відвідали міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин.

  • «Лисичанськ - футбольне місто»

   У суботу, 7 грудня, керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним долучилися до святкового заходу присвяченого Всесвітньому дню футболу, що проходив в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю. Організатором свята виступила Лисичанська інженерно-будівельна компанія та Футбольний клуб «Будівельник».

   В рамках заходу були підведені підсумки літнього футбольного сезону. В цьому році, вперше за довгий час, від Лисичанська в чемпіонаті Луганської області з футболу брали участь дві футбольні команди (ФК) «Будівельник» і «Шахта ім. Мельникова », які збирали на трибунах стадіону «Шахтар» рекордну кількість глядачів. ФК «Будівельник» зайняла бронзове місце в обласному чемпіонаті. Нагородив футболістів Президент Асоціації футболу Луганської області Ігор Шопін.

  • Щодо встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії ФОП Муляр О.О.

   ФОП Муляр О.О. інформує про намір надавати послугу з постачання теплової енергії Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцею, розташованому за адресою м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, буд. 47.

   Тариф на теплову енергію, що дорівнює тарифу на послугу з постачання теплової енергії, розрахований згідно вимогами Закону України «Про житлово-комунальні послуги», який набрав чинності 01.05.2019, структура витрат відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (із змінами).

  • Шановні співробітники та ветерани органів місцевого самоврядування! Депутати міської ради!

   Щиро вітаємо з Днем місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість інституту місцевої демократії!

   Представляти інтереси мешканців міста, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення - почесна і відповідальна місія. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування дбають про забезпечення соціальних і культурних потреб жителів міста, спільно з громадою відстоюють прагнення жити в цивілізованій, розвиненій і безпечній країні.

   Висловлюємо велику вдячність всім працівникам місцевого самоврядування за професіоналізм, компетентність, відповідальне ставлення до роботи і активну громадянську позицію.

   Бажаємо всім, хто працює на благо нашого рідного міста, здоров'я, миру, натхнення, сімейного добробуту та впевненості у майбутньому.

   Міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • До Дня Збройних Сил України у Лисичанську відбувся святковий захід

   Сьогодні, 6 грудня, в День Збройних Сил України, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся святковий концерт. У залі зібралися керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники Лисичанського міського військового комісаріату та молодь міста.

   Сергій Іванович в урочистій обстановці подякував військовим за самовідданість, вірність військовій присязі, за гідний приклад, який вони подають майбутньому поколінню.

  • У Лисичанську вшанували пам'ять захисників, що віддали свої життя за рідну країну

   Сьогодні, 6 грудня, у День Збройних Сил України, керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним та співробітники органів місцевого самоврядування вшанували пам’ять захисників, що віддали свої життя за рідну країну — поклали квіти до пам’ятних знаків загиблим військовослужбовцям — командиру військової частини 3011 Нацгвардії України генерал-майору Олександру Радієвському, полковнику Павлу Сницару, солдату Ігорю Коцяру, військовослужбовцям 24 окремої механізованої бригади — майору медичної служби Сергію Рокіцькому, солдату Павлу Лейбі та підполковнику, начальнику протиповітряної оборони 51 окремої механізованої бригади Василю Спасьонову.

  • Драйвові перегони

   Вчора, 5 грудня, у  Лисичанську відбулося спортивне свято. Вперше пройшли міські змагання моделей драгстерів «Драйвові перегони», присвячені Дню Збройних Сил України.

   Загалом змагалося 45 учасників із 11 шкіл міста та вихованці ЛЦНТТУМ. Змагання проходили у п’яти номінаціях: «інерційні моделі», «інерційні моделі «лего», «моделі з гумовим мотором», «електричні моделі» та «радіокеровані моделі». Найбільше на спортивному змаганні було представлено радіокерованих моделей.

  • Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

   Створення надійного соціального клімату у колективі досягається шляхом укладення колективного договору, який регулює відносини між власником або уповноваженим ним органом і працівниками.

   Колективний договір, укладений з урахуванням можливостей підприємства, повинен враховувати та забезпечувати життєво важливі потреби працівників – збереження робочих місць, гідну заробітну плату та недопущення її заборгованості, безпечні умови праці для збереження здоров’я, розширення соціальних гарантій та визначення конкретного механізму їх реалізації.

  • Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

   Щиро вітаємо вас з професійним святом!

   За плечима Збройних Сил України — славні традиції предків, великі звитяги козацтва, наших дідів та прадідів, що завоювали перемогу у Другій Світовій війні.

   Нині українській армії доводиться долати складний етап — захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі. Незламні бійці демонструють мужність, звитягу, силу духу та волю до перемоги. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників.

   Щиро дякуємо усім офіцерам, воїнам та ветеранам армії за витримку, професіоналізм і непереможний бойовий дух, проявлені під час захисту державних рубежів. Залишайтеся вірними присязі та громадянському обов’язку, Батьківщині та українському народові!

   У цей святковий день бажаємо вам миру, успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добробуту та сімейного благополуччя.

   Міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • Хто має складати тести ЗНО у 2020 році?

   ЗНОУ 2020 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО проходитимуть випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту. Також зовнішнє оцінювання можуть складати випускники минулих років, які планують вступати на навчання до закладів вищої освіти.

  • Соціальний челендж «Тепле серце». Що це, для кого і навіщо?

   Сьогодні, 5 грудня, до Міжнародного дня волонтера в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю волонтерські загони 21-єї школи міста Лисичанська презентували свої соціальні медіапродукти. Вийшла колективна та велика історія добра.

   Цьому передувала довга історія та проста ідея. Протягом жовтня-листопада школярі мали зробити добре діло, відзняти відеоролик, помістити з хештегом до інтернет-мережі, передавши естафету наступній школі міста.

  • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 4 грудня, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

    

   Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

  • 5 грудня - Міжнародний день волонтера

   Щорічно 5 грудня ми відзначаємо Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку. Ця дата, запропонована Генеральною Асамблеєю ООН з метою підвищення обізнаності про важливий внесок служби волонтерів, закликає спонукати ще більше людей усіх сфер діяльності пропонувати свої послуги в якості добровольців, як на Батьківщині, так і за кордоном.

   Робота волонтера ґрунтується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Свій вільний час волонтери присвячують суспільним справам, беручи участь в акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва. Досить часто волонтери ризикують своїм життям, не чекаючи за це винагороди. Волонтерська діяльність, як прояв милосердя та благодійності, буде існувати до тих пір, поки існує потреба людей в допомозі та соціальній підтримці.

   У цей святковий день вітаємо всіх волонтерів нашого міста зі святом! Прийміть найтепліші вітання та побажання здоров’я, миру, натхнення і благополуччя. Висловлюємо вам слова подяки за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра на землі, за щиру допомогу і небайдужість.

   Міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • Графік проведення звітів депутатів перед виборцями (оновлено)

   Графік проведення звітів депутатів Лисичанської міської ради сьомого скликання перед виборцями.

  • Національний конкурс "Благодійна Україна - 2019"

   Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» у жовтні поточного року оголосила старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна — 2019», який буде проходити вже 13-й раз поспіль.

   Цьогоріч переможців визначатимуть у 17-ти основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможці будуть оголошені на церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2020 року в Києві.

  • Вихованці закладів культури Лисичанська серед переможців Всеукраїнського турніру зі спортивних бальних танців

   30 листопада учасники зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» (Лисичанський міський ПК, керівник Олександр Посошко), студії бального танцю «Ever dance» (Лисичанський ПК «Діамант», керівник Владислав Лисків) та солісти гуртка бальної хореографії " Little Еver dance" (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Владислав Лисків) взяли участь у Всеукраїнському турнірі зі спортивних бальних танців «PRESTIGE CUP 2019». Захід відбувся у м. Сєвєродонецьк з метою популяризації та розвитку спортивного бального танцю.

  • Влада Загоруйко отримала титул «Міс Лисичанськ - 2019»

   2 грудня в Лисичанському міському Палаці культури відбувся міський конкурс краси та таланту «Міс Лисичанськ 2019». 10 найвродливіших красунь різного віку змагалися за титул «Міс Лисичанськ — 2019». Це було неймовірне свято краси. 

  • Захід добра і милосердя

   Щороку 3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день осіб з інвалідністю. Ця категорія людей потребує підвищеної уваги та підтримки з боку суспільства, і для них дуже важливо відчувати піклування і турботу.

   Вже за доброю традицією в цей день Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування для своїх підопічних та представників громадських організацій осіб з інвалідністю «Джерело», УТОС та УТОГ влаштував справжній захід добра і милосердя.

  • Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося в міській раді

   Вчора, 3 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБтаНС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Про ситуацію на підприємстві ЛКСП «Лисичанськводоканал» доповіли начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталій Сахань та директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Сергій Лозиченко.

  • У міській раді пройшло чергове засідання виконкому

   Сьогодні, 3 грудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Інформацію про хід виконання, внесення змін та доповнень до Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020, а також план роботи Лисичанської міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік члени виконкому погодили та винесли на розгляд чергової сесії міської ради.

  • Твори добро

   Щорічно у грудні в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день є нагадуванням людству про обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

   В освітніх закладах міста проходять заходи під гаслом «Інвалідність – це не вирок!». Так, 2 грудня напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю та Дня волонтера учні Лисичанських загальноосвітніх шкіл №29 та №7 відвідали Кремінський обласний будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів.

  • "Наша надія - мир на Донбасі"

    Під такою назвою 29 – 30 листопада у м. Сєвєродонецьк відбувся відкритий конкурс-фестиваль, у якому взяли участь творчі колективи Луганщини.

   До участі у конкурсі були запрошені аматори, учні загальноосвітніх шкіл, вищих навчальних закладів, закладів культури та мистецтв віком від 5 до 75 років. Фестиваль-конкурс проводився за наступними номінаціями: вокал, хореографія, оригінальний жанр.

   За результатами фестивалю місця розподілились наступним чином:

  • Увага! При температурі -10°С і нижче у місті працюють стаціонарні пункти обігріву!

   Шановні мешканці та гості мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

   В нашому місті при температурі −10°С і нижче працюють стаціонарні пункти обігріву з 8.00 год. до 17.00 год. без перерви та вихідних, які розташовані за наступними адресами:

   КП «ЛЖЕК» № 1 (м. Лисичанськ, вул. Сосюри, 328);

  • Завершився міський тур всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2020"

   Цьогорічний І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2020» об’єднав 9 педагогів міста Лисичанськ у номінаціях: «Початкова освіта», «Історія», «Зарубіжна література», «Хімія».

   У конкурсі взяли участь шість вчителів початкових класів: Ганна Бондар (НВК «Гарант»), Марина Каменюка (КЗЛСШ №27), Марина Касапчук (ЗЗСО №24), Ірина Коваленко (ЗЗСО №29), Юлія Кравець (ЗЗСО №5), Юлія Савкова (ЗЗСО №14), а також вчитель хімії Нелля Зінченко (ЗЗСО №14), вчитель зарубіжної літератури Вікторія Єгорова (ЗЗСО №7) та вчитель історії Тетяна Косенко (КЗЛСШ №8).

  • Вітаємо Анастасію Воронухіну з перемогою у чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу!

   27 листопада – 2 грудня в місті Чернівці відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед учнів ДЮСШ (2207-1996р.н.). У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з усієї країни.

   Лисичанська спортсменка Анастасія Воронухіна стала переможницею, виборовши І місце, серед спортсменок до 43 кг та була нагороджена грамотою та медаллю.

   Підготував спортсменку тренер Олександр Цвік.

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

  • Лисичанські спортсмени - призери Всеукраїнських змагань з боротьби греко-римської

   28 листопада у місті Кремінна відбулись Всеукраїнські змагання з боротьби греко-римської «Спортивна надія України - 2019». У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів Харківської, Донецької, Луганської областей.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   ІІ місце – Ілля Проскурін (34 кг);

   ІІІ місце – Павло Харченко (35 кг), Владислав Вдовиченко (44 кг), Артем Декін (52 кг), Артем Зябля (85 кг).

  • Лисичанські боксери - серед переможців Всеукраїнських змагань "Спортивна надія України - 2019"

   27-30 листопада у місті Сєвєродонецьк відбувались Всеукраїнські змагання з боксу «Спортивна надія України 2019». У змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів із Харківської, Донецької, Херсонської, Січеславської, Донецької, Сумської та Луганської областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце – Ілля Нечволод (80 кг), Данііл Мустафінов (52 кг), Іван Богданов (90 кг);

  • Щодо роботи міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

   Протягом листопада 2019 року в Лисичанській міській раді відбулося 4 засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

  • 3 грудня - Міжнародний день інвалідів

   Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цією датою наголошується необхідність досягнення повного забезпечення рівних прав осіб з інвалідністю з усіма категоріями громадян та їх активної участі в житті суспільства.

   Своїми успіхами в спорті, науці, громадському житті особи з фізичними обмеженнями доводять, що завдяки силі духу і цілеспрямованості можна досягти значних висот. Разом з тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки і заохочення, бо їх життя — це щоденна боротьба. Дякуємо всім, хто опікується інвалідами, адже надання підтримки й допомоги — великий вияв милосердя та людяності.

   Шановні особи з інвалідністю! Від щирого серця бажаємо вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальність ваші плани та задуми. Нехай ваші серця наповнюються теплотою і любов’ю.

  • Лисичанські педагоги дошкілля взяли участь у другій публічній консультації "Якісна та доступна дошкільна освіта"

   Працівники лисичанських закладів дошкільної освіти стали учасниками другої публічної консультації «Якісна та доступна дошкільна освіта», що відбулася у м.Харкові. Педагоги, батьки та управлінці, спільно з представниками Міністерства освіти і науки та Інституту «Республіка» обговорили, яким чином буде розвиватися реформа дошкільної освіти в Україні.

   На заході були присутні більше 100 учасників із Харківської, Донецької та Луганської областей. Від нашого міста в роботі публічної консультації взяли участь: методист Лисичанського методичного центру Ірина Грушевська, завідувачі ЗДО №6 «Чайка», ЗДО №5 «Усмішка» Валентина Полозова та Таміла Лопатіна, заступник директора НВК «Барвінок» Анжеліка Кім, вихователь-методист ЗДО №8 «Світлячок» Наталія Косенко.

  • Розшукуємо родичів колишнього в'язня концтабору

   На адресу Лисичанської міської ради надійшов запит від Arolsen Archives (Німеччина) про розшук родичів пана Стефана Фірсова (Фірсона), народженого 25.12.1910 року в м. Верхнє Герасим (Герасимове?), вул. Ростовська, 120, Ворошиловград.

   За даними Арользен Архіву Стефан Фірсов (Фірсон) був арештований та ув’язнений в концентраційному таборі Дахау 26.05.1944р. (№ в’язня – 68545), а 22.10.1944р. – перевезений до концентраційного табору Ноєнгамме (№ в’язня – 63004).

  • Конкурс проєктних ідей Стратегії розвитку Луганської області до 2027 року

   У зв’язку з розробкою Стратегії розвитку Луганської області до 2027 року та Плану її реалізації Департаментом економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської обласної державної адміністрації оголошено збір проектних ідей для формування Плану заходів з реалізації Стратегії.

   Проєкті ідеї буде відібрано, проаналізовано та пріоретизовано робочою групою з розробки Стратегії розвитку Луганської області та планів заходів з її реалізації з урахуванням критеріїв (додаються).

  • Шановні працівники прокуратури!

   Щиро вітаємо вас з професійним святом!

   Ваша складна і відповідальна справа спрямована на виконання завдань по забезпеченню верховенства закону, захисту інтересів суспільства і держави, громадянського миру і спокою, зміцненню правопорядку.

   Впевнені, що ваш високий професіоналізм та безкомпромісність помножені на досвід і знання, сприятимуть збереженню політичної стабільності, зміцненню законності, надійному захисту громадян від злочинності, дотриманню прав та свобод людини.

   У цей святковий день бажаємо вам мудрості й наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу, натхнення та удачі в роботі, щастя і злагоди в домівках, міцного здоров’я та благополуччя.

   Міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • Дорогие лисичане!

   pozdravleniya-s-novym-godom-2019-kollegam-7Примите самые искренние поздравления с наступающим Новым годом и Рождеством Христовым!

   Новый год — это особенный праздник. Он дарит искреннюю надежду, отпускает все проблемы и невзгоды и дает нам силы на новые свершения.

   Уходящий год принес нам много разных событий — и радостных, и тех, что были связаны с преодолением немалых трудностей, подарил нам радость встреч и открытий, побед и достижений, новый профессиональный и жизненный опыт.

   Новогодние праздники — это удивительное время, которое призывает на мгновение остановиться, замедлить стремительный темп повседневной жизни. Это время, когда стоит окружить заботой самых ценных в этой жизни людей — своих родных и близких. Не жалейте для них своего тепла в эти прекрасные дни. Дайте понять, что вы помните о тех, кто далеко. Крепче обнимайте тех, кто рядом.

   От всей души желаем всем встретить Новый год и Рождество Христово в приподнятом настроении и добром расположении духа, мирного неба, крепкого здоровья, добра, близких людей рядом всем вам в новом году. Пусть в ваших домах царит любовь и взаимопонимание. Творите добрые дела и верьте — все желаемое непременно исполнится.

   Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • У Лисичанську відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

   Сьогодні, 29 грудня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію начальника відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдат запасу Лисичанського міського військового комісаріату, майора Олега Бебешко про стан військового обліку на території міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля (додається), а також ухвалили ряд рішень щодо проведення військового обліку у 2019 році.

  • Про роботу міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

   Вчора, 28 грудня, у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280. Засідання відбулось під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участю членів комісії — представників УПСЗН, фінансового управління, управління економіки, відділу з обліку, розподілу обміну та приватизації житла.

  • Городской голова Сергей Шилин принял участие в расширенном заседании Президиума Лисичанского городского совета ветеранов

   Сегодня, 29 декабря, городской голова Сергей Шилин принял участие в расширенном заседании Президиума Лисичанского городского совета ветеранов. Также в мероприятии приняли участие управляющий делами исполнительного комитета Александр Савченко, заместитель председателя городской организации ветеранов Любовь Утенкова, руководители первичных ветеранских организаций города.

  • Городской голова Сергей Шилин вручил медаль «Мать-героиня» Наталье Сергеевне Шестеркиной

   Сегодня, 28 декабря, в ходе аппаратного совещания городской голова Сергей Шилин вручил медаль и удостоверение о присвоении Почетного звания «Мать-героиня» Наталье Сергеевне Шестеркиной.

   Сергей Иванович пожелал Наталье Сергеевне крепкого здоровья, мирного неба, внимания и заботы родных и близких, тепла и благополучия всей ее большой и дружной семье.

  • Соціальна програма для одиноких матерів

   Мережа салонів краси «Ледіспейс» і Академія перманентного макіяжу пропонує взяти участь у соціальній програмі для одиноких матерів.

   Програма дає можливість одиноким матерям здобути знання про нову затребувану професію — Майстер перманентного макіяжу та взяти участь у розіграші Гранту на безкоштовне навчання професії. Переможець конкурсу буде обраний 15 лютого 2019 року.

  • Городской голова Сергей Шилин передал подарки от Президента Украины дочери погибшего военнослужащего

   Сегодня, 27 декабря, городской голова Сергей Шилин посетил школу № 12, где учится дочка погибшего военнослужащего Александра Матуса. Сергей Иванович передал Полине новогодние подарки от Президента Украины Петра Порошенко и отметил, что память о героизме и отваге ее отца, погибшего 20 апреля 2018 года под Крымским при исполнении своих военных обязанностей, будет вечно жить в сердцах всех украинцев.

   Кроме того городской голова поздравил всех одноклассников Полины с наступающим Новым годом, пожелал мира, добра, семейного благополучия и успехов в учебе, а также вручил деткам сладкие подарки.

  • Этот праздник Новый год

   Сотрудники Лисичанского территориального центра социального обслуживания не понаслышке знают, как важно общение для пожилых одиноких горожан. В центре постоянно работают над тем, чтобы сделать досуг подопечных максимально разнообразным, стараются не пропустить ни одного важного праздника или памятной даты, готовя для них интересные развлекательные программы. Не стал исключением и Новый год.

   В преддверии новогодних праздников для подопечных территориального центра состоялся праздничный концерт. Ярким подарком для присутствующих стали концертные номера в исполнении лучших коллективов художественной самодеятельности дворца культуры «Диамант».

  • Команда міської ДЮСШ переможець чемпіонату міста з міні-футболу

   22 грудня у м. Лисичанську у спортивній залі «Скляр» відбувся чемпіонат міста з міні-футболу серед юнаків 2004-2005 р.н., присвячений Новому року та Різдву Христову.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце — команда міської ДЮСШ;

  • У Лисичанську пройшли змагання відкритого чемпіонату Луганської області з карате JKS серед дітей, юнаків, юніорів, молоді та дорослих

   23 грудня у м. Лисичанську на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 14 відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з карате JKS серед дітей, юнаків, юніорів, молоді та дорослих. У змаганнях взяли участь понад 160 спортсменів з Рубіжного, Сєвєродонецька, Кремінної, Сватового, Старобільська та Лисичанська.

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з спортивної гімнастики

   24 грудня у м. Лисичанську на базі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат міста з спортивної гімнастики, присвячений Новому року та Різдву Христову. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати у своїх вікових категоріях:

   2008 рік народження:

   • І місце — Анна Сіза;
   • ІІ місце — Анастасія Ковальчук;
   • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

    22 грудня у м. Лисичанську на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 14 відбувся відкритий чемпіонат з легкої атлетики серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь 65 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    Біг 30 м:

    І місце — Дмитро Бабушкин, Марія Носаль, Дарина Степаненко, Ангеліна Мальцева, Аліна Михєєва;

   • Вітаємо призерів Чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу

    22 грудня у м. Харкові відбувся Чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь більше 300 спортсменів з Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Київської областей.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    Юнаки Акробатика:

    І місце – Іван Клюйко та Арина Клименко;

   • До уваги осіб з інвалідністю!

    З метою підвищення професійної спроможності осіб з інвалідністю Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» (далі — Центр) запрошує осіб з інвалідністю, які досягли повноліття на безкоштовну професійну реабілітацію.

    Центр здійснює безкоштовне навчання за 26 професіями:

    • — «В’язальниця трикотажних виробів та полотна» (2 місяці);
    • — «Касир торговельного залу» (2,5 місяці);
    • Лисичанский городской голова отчитался перед громадой

     Вчера, 26 декабря, в Лисичанском городском совете состоялся отчет городского головы Сергея Шилина перед громадой города о работе за период с ноября 2017 года по декабрь 2018 года.

    • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з боротьби греко-римської

     22 грудня у на базі міської ДЮСШ відбувся в чемпіонат міста з боротьби греко-римської серед дітей 2010-2011 року народження, присвячений Новому року та Різдву Христову, у якому взяли участь близько 50 спортсменів. Всі учасники чемпіонату були нагороджені грамотами та солодкими призами.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

      

    • Сергей Шилин принял участие в открытии нового супермаркета «Семья»

     Сегодня, 26 декабря, в Лисичанске в районе завода РТИ начал свою работу супермаркет «Семья». Право торжественного открытия было предоставлено Лисичанскому городскому голове Сергею Шилину и директору ООО «Гведеон» Геннадию Беликову.

    • Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді нагороджено почесною відзнакою «Лідер позашкільної освіти – 2018»

     21 грудня в Укрінформ пройшла прес-конференція представників влади, вчених і практиків позашкільної освіти «Позашкільна освіта — 2018: десять перемог», під час якої відбулась презентація досягнень позашкільної освіти у 2018 році та нагородження почесними відзнаками «Лідер позашкільної освіти — 2018».

     У десятку лідерів 2018 року увійшов Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

     Почесну нагороду отримала директор ЛЦНТТУМ Лариса Лисицька. З призначенням Лариси Іванівни Центр взяв курс на зміни, на втілення новітніх технологій та напрямків діяльності. Творчий та згуртований колектив центру завжди підтримує свого лідера та готовий підхопити і розвинути будь-яку її ініціативу. Ларисі Лисицькій та її колективу вдалося зберегти та розвинути науково-технічний напрямок позашкільної освіти в Луганській області.

    • З Днем працівників архівних установ!

     архив

    • Вітаємо переможців міського конкурсу "Вчитель року-2019"

     20 грудня у Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбулося урочисте нагородження учасників та переможців І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року — 2019».

     Учасників конкурсу щиро привітали Тетяна Худоба — начальник відділу освіти Лисичанської міської ради, та Євгенія Карпова — завідувач КУ «Лисичанський методичний центр».

     Переможець конкурсу Тетяна Живага — вчитель «Основ здоров’я» школи № 4, що посіла І місце, та лауреати конкурсу: Іван Фастов — учитель географії НВК «Гарант» (ІІ місце) та Крістіна Кабанова — вчитель французької мови НВК «Гарант» (ІІІ місце), були відзначені грамотами відділу освіти Лисичанської міської ради та грошовими преміями. Катерина Харченко — вчитель французької мови школи № 30, отримала диплом учасника та подарунок від профспілки працівників освіти нашого міста.

    • Новий рік - в новій квартирі

     Протягом 2018 року Лисичанською міською радою придбано 21 однокімнатну квартиру у власність дітей-сиріт та осіб з їх числа, які перебували на квартирному обліку у Лисичанську.

     Це стало можливим завдяки виділенню коштів з державного бюджету відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа».

    • До Дня працівників архівних установ

     24 грудня в Україні відзначається «День працівників архівних установ». Це порівняно молоде свято отримало статус офіційного державного професійного свята після підписання 30 жовтня 1998 року президентом України Наказу № 1200/98 «Про День працівників архівних установ».

     Справа працівників архівних установ надзвичайно важлива для всього суспільства. Саме вони продовжують вік документів, зберігаючи їх для наших нащадків, чим сприяють пізнанню історії та усвідомленню людського буття.

    • Олену Литвинюк відзначено Грамотою Верховної Ради України

     19 грудня, під час засідання Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, голова Комітету Сергій Власенко вручив начальнику Управління адміністративних послуг — державному реєстратору Лисичанської міської ради Олені Литвинюк Грамоту Верховної Ради України.

     Олена Олександрівна відзначена Грамотою за вагомий особистий внесок у реформування місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальних громад, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

    • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     19 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

    • У міській раді привітали працівників Державної служби зайнятості та архівних установ

     Сьогодні, 21 грудня, у Лисичанській міській раді з нагоди 28-ї річниці з дня створення Державної служби зайнятості України та напередодні Дня працівників архівних установ міський голова Сергій Шилін привітав співробітників цих сфер с професійними святами та побажав здоров’я, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.

     За багаторічну сумлінну працю, особистий ваговий внесок в реалізацію державної політики зайнятості в Україні, вирішення проблем соціального захисту населення Сергій Іванович вручив Грамоти виконавчого комітету Лисичанської міської ради провідним фахівцям з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Лисичанського міського центру зайнятості Валентині Чаплигіній та Олені Шаламовій.

    • 55-та сесія міської ради пройшла у Лисичанську

     Вчора, 20 грудня, відбулось засідання чергової 55-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

     Під час пленарного засідання депутати затвердили міський бюджет на 2019 рік, внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік, виділили кошти на фінансову підтримку КП ЛМР «Електроавтотранс» та ухвалили низку питань щодо регулювання земельних відносин.

    • З Днем працівників служби зайнятості!

     занятость

    • Рождественский венок своими руками

     Украшение дома к Новому году и Рождеству — приятная и радостная традиция. Хочется чего-то сказочного, удивительного и милого, но в тоже время такого, что будет под силу изготовить своими руками.

     Вот подопечные Лисичанского территориального центра и собрались в просторном классе Центра научно-технического творчества для создания рождественского венка. Венок можно смастерить практически из любого природного материала, всевозможной бижутерии, елочных игрушек. Все это и многое другое легко превратить в необычное украшение, стоит только проявить фантазию. В доме рождественский венок станет удачным дополнением к новогодним снежинкам, ангелочкам и гирляндам.

    • У Лисичанську відбулись змагання з настільного тенісу

     14 та 15 грудня на базі Лисичанського педагогічного коледжу проходили змагання з настільного тенісу в рамках Спартакіади серед вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації міста Лисичанськ. У змаганнях взяли участь команди Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, Лисичанського медичного коледжу, Лисичанського нафтохімічного технікуму, Лисичанського педагогічного коледжу.

     За результатами змагань  у командному заліку серед юнаків та дівчат, посівши І місця, переможцем стала команда Лисичанського педагогічного коледжу.

    • Вітаємо Марію Казміну з призовим місцем у «Байбак– fest»

     Вчора, 19 грудня, учасниця клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Райдуга талантів», що діє на базі центральної бібліотеки Лисичанської централізованої бібліотечної системи, Марія Казміна взяла участь у Зимовому етапі Обласного відкритого фестивалю української культури та фольклору «Байбак – fest», який відбувся у смт. Новоайдар.

    • Городской голова Сергей Шилин посетил воспитанников ЦСПР и дома семейного типа

     Сегодня, 19 декабря, в День Святого Николая, городской голова Сергей Шилин традиционно посетил воспитанников Центра социально-психологической реабилитации (ЦСПР) и дома семейного типа Закировых, Голдан и Ковриженко.

     Воспитанников Центра социально-психологической реабилитации в этот праздничный день ждала развлекательная программа с любимыми мультяшными героями и «самым настоящим» Святым Николаем, которую подготовили работники Лисичанского городского Дворца культуры. Ребята с улыбками на лице играли, водили хоровод и участвовали в разных конкурсах.

    • В Лисичанске открыли новогодние елки

     Под музыку и звонкий детский смех, сегодня, 19 декабря, в Лисичанске открыли новогодние елки. По сложившейся традиции зеленые красавицы на площадях города официально зажигают свои огоньки именно в День Святого Николая.

     В открытии главной городской елки принял участие городской голова Сергей Шилин. Сергей Иванович поинтересовался у детворы, все ли нашли сегодня утром подарки от Святого Николая у себя под подушкой, и пожелал им крепкого здоровья, мирного неба, домашнего тепла и уюта, благополучия и добрых новогодних праздников, наполненных чудными моментами.

    • «Щенячий патруль рятує свято»

     Всі ми, діти і дорослі, чекаємо на свята як на справжнє диво! Час, коли в кожнім будинку з’являється казковий настрій, який дарує незабутні пригоди! Що вже говорити про дітей? Адже вони по-справжньому вірять в передноворічні чудеса і у святкову казку!

     Як відомо, Щенячий патруль кожен день поспішає на допомогу. Незалежно від часу і погодних умов. Але невже, навіть у свято доведеться знову когось рятувати? Так! Ви вгадали! Але не когось, а Святого Миколая. Цуценята беруться за справу.

     Події цієї історії відбулися 19 грудня в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю.

    • Городской голова Сергей Шилин поздравил адвокатов с профессиональным праздником

     Сегодня, 19 декабря, городской голова Сергей Шилин поздравил адвокатов с профессиональным праздником.

     Обратившись к представителям адвокатуры, Сергей Иванович отметил, что работа адвоката призвана защищать конституционные права и свободы наших граждан, доказывать истину в суде, работать на благо человека и во имя Закона Украины.

     Сергей Шилин в этот праздничный день пожелал всем присутствующим крепкого здоровья, мирного неба, благополучия и добра, а также с честью и достоинством выполнять свою работу.

    • З Днем Святого Миколая!

     Вчора, 18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради привітав зі святом студентів пільгових категорій: дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, інвалідів, осіб з тимчасово окупованої території, дітей з багатодітних родин, дітей учасників бойових дій.

     Зазначимо, що цього року до Дня Святого Миколая 321 студент п’яти вищих навчальних закладів І- ІІ рівнів акредитації та трьох професійних ліцеїв міста отримали солодкі подарунки.

    • Лисичанські спортсмени гідно представили наше місто на відкритому обласному турнірі з самбо

     16 грудня в м. Харкові відбувся відкритий обласний турнір з самбо, присвячений 80-й річниці заснування боротьби самбо, серед юнаків до 15 років. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з Луганської, Донецької,Сумської та Харківської областей.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Єгор Нікітенко (42 кг); Олександр Худолій (60 кг);

    • В Лисичанську пройшов Чемпіонат міста з міні-футболу

     16 грудня на базі спортивної зали «Скляр» відбувся Чемпіонат міста з міні-футболу, присвячений Новому року та Різдву Христову. У змаганнях взяли участь 50 спортсменів.

     Команди-учасники показали наступні результати:

     І місце — команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 4;

    • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери Кубку області з акробатичного рок-н-ролу

     15 грудня у м. Сєвєродонецьку відбувся Кубок області з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів з міст Луганської області.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце: парна категорія: Дмитро Жуков — Марія Михайленко, Олександр Красніков — Ірина Ткаченко, Альбіна Буйновська — Анастасія Шевцова, Карина Якимова — Софія Якимова; категоря «Соло» Арина Клименко, Софія Бондаренко, Олеся Сидоренко, Ліза Курбатова;

    • У міській ДЮСШ відбувся чемпіонат Лисичанська з айкідо

     15 грудня у Лисичанській міській ДЮСШ відбувся чемпіонат міста Лисичанська з айкідо, присвячений Новому року та Різдву Христову серед дітей та молодших юнаків 5-9 років, і старших юнаків, кадетів, юніорів з 10 — 19 років. У змаганнях взяли участь 72 спортсмени.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    • Вітаємо Ярославу Шутько з нагородами на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Золота ліра»!

     9 грудня учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ярослава Шутько взяла участь у ХІ Міжнародному фестивалі-конкурсі музики та академічного вокалу «Золота ліра», який відбувся у м. Дніпро.

     Метою конкурсу є сприяння естетичному вихованню підростаючого покоління, розвиток таланту і творчого потенціалу юних виконавців на основі кращих зразків української, зарубіжної музичної культури.

    • Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбулось у Лисичанську

     Сьогодні, 18 грудня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

     Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

     Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової про стан роботи з призначення та виплати всіх видів соціальної допомоги (додаток 1), інформацію начальника управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталія Саханя щодо роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та виявлення правопорушників у сфері благоустрою. Заслухали, затвердили та винесли на розгляд сесії міської ради проект Програми розвитку ЖКГ та благоустрою м Лисичанська на 2019 рік і план роботи міської ради та її виконавчих органів на 2019 рік.

    • Вітаємо лисичан з перемогами на ІХ Відкритому конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах!

     16 грудня учні Лисичанської ДШМ № 1 та Лисичанської ДМШ № 2 взяли участь у ІХ Відкритому конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах серед учнів мистецьких шкіл ім. В.М.Панфіла. Виступ учасників відбувся у Сєвєродонецькій дитячій школі № 1.

     Цього року у конкурсі взяли участь близько 100 учасників з різних міст України. Виступи дітей були оцінені професійним журі. За підсумками конкурсу учні посіли наступні місця:

     Номінація «Солісти»:

    • Як уникнути переохолодження та обмороження

     Кожен, хто піклується про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких повинен знати, як запобігти неприємним наслідкам переохолодження та обмороження взимку.

     При легкому переохолодженні достатньо тепло вдягнутися, випити гарячий солодкий чай або каву, щоб зігрітися. Але, якщо переохолодження тривало досить довго, воно може розвинутися у обмороження, тобто пошкодження тканин у результаті дії низьких температур.

    • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

     Вчора, 17 грудня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

     В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти структурних підрозділів Лисичанської міської ради, представники Лисичанського міського військового комісаріату, Управління патрульної поліції в Луганській області, Лисичанського міського краєзнавчого музею та громадської організації «Лисичанська міська організації ветеранів України».

    • 20 декабря – сеанс телефонной «горячей линии»

     20 декабря с 15.00 до 16.00 состоится сеанс телефонной «горячей линии» с начальником Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС Украины в Луганской области, полковником службы гражданской защиты Сергеем Мазаловым.

     Телефон прямой связи (06451) 7-12-86.

     Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украины в Луганской области

    • До уваги керівників об'єктів, громадських організацій та фізичних осіб-підприємців!

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів, громадських організацій та фізичних осіб-підприємців, що постановами КМУ від 05.09.2018 № 715 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій» та від 05.09.2018 № 716 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, у сфері надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, і встановлюється періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з надзвичайних ситуацій», затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.

     Для організації роботи щодо ознайомлення зі змістом Постанов КМУ № 715 та № 716 просимо звертатися до відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області за адресою: Луганська область, м. Лисичанськ, вул. В. Сосюри, 324 (2 поверх).

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

    • Юрий Михайлович Барановский отмечен медалью «За заслуги перед городом Лисичанск»

     Сегодня, 17 декабря, главный инженер ОАО «Лисичанский стеклозавод «Пролетарий» Юрий Михайлович Барановский принимал поздравления от руководства города с 70-летием. Городской голова Сергей Шилин и управляющий делами Александр Савченко посетили предприятие и поздравили именинника с юбилеем.

    • Увага! Тонкий лід

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до мешканців та гостей міста утримуватися від виходу на тонкий лід та застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам, також слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при перебуванні на льоду.

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

    • Про інформаційно-роз'яснювальну роботу з дітьми

     З метою виховання навичок культури безпечної поведінки, роз’яснення, як діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації співробітники Державної служби надзвичайних ситуацій постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми. А щоб ці знання давалися легше та цікавіше для них рятувальники систематично організовують профілактично-пізнавальні екскурсії до справжніх пожежних частин.

    • Малеча лисичанська «запалила зорі» на площі Перемоги

     У суботу, 15 грудня, на площі Перемоги пройшла квест-гра «Запалюємо зорі». Захід відбувся з нагоди Дня Святого Миколая за ініціативи молодіжної ради за сприянням відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради.

     Хлопці та дівчата з молодіжної ради організували для малечі різноманітні конкурси, забави та розваги. Дітлахи ліпили сніговика з кульок, кидали паперові сніжки до мішені, вгадували лісових тваринок та водили хоровод. У фіналі заходу до малечі завітав сам Святий Миколай та потішив усіх подарунками.

    • Керівництво КАТП 032806 провело низку зустрічей на чисельні прохання мешканців міста

     Лисичанським КАТП 032806 протягом 11-15 грудня 2018 року проведені заходи, які мають сприяти покращенню роботи підприємства. На базі ПК «Діамант», ЦПРШМ, ПК ім. Володимира Сосюри було проведено зустрічі з головами вуличних комітетів та небайдужими мешканцями міста, яких прийшло на зустрічі чимало. Усі вони активно обговорювали актуальні проблеми, і жодна скарга і пропозиція мешканців не залишилася по за увагою.

     Директор КАТП 032806 Ігор Аксіньїн розповів про стан поточної заборгованості та закликав населення вчасно оплачувати комунальні послуги.

    • Городской голова Сергей Шилин поздравил работников суда с профессиональным праздником

     В минувшую пятницу, 14 декабря, городской голова Сергей Шилин поздравил работников суда с профессиональным праздником. В стенах Лисичанского городского суда Сергей Иванович выразил огромную благодарность работникам судебной системы за достойное исполнение своих обязанностей во имя законности, справедливости, гуманизма, защиты прав и свобод человека.

    • В Лисичанском терцентре прошла встреча с ликвидаторами аварии на Чернобыльской АЭС

     Ежегодно в Украине отмечается День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС. С того дня, когда мир узнал об этой катастрофе, прошли десятилетия, но трудно даже представить последствия, если бы на ее пути не стали обычные люди — рабочие, солдаты, пожарные и просто волонтеры, чей подвиг навсегда останется в нашей памяти.

     12 декабря в Лисичанском территориальном центре состоялась встреча подопечных учреждения с ликвидаторами последствий аварии на Чернобыльской АЭС Геннадием Логвиновым и Александром Медведевым.

    • 21 грудня у Сєвєродонецьку пройде обласний конкурс патріотичної пісні

    • З Днем працівників державної виконавчої служби!

    • З Днем працівників суду!

    • У Лисичанську відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

     Сьогодні, 14 грудня, відбулось засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головування міського голови Сергія Шиліна.

     Під час засідання члени виконкому, розглянувши звернення КП «Лисичанськтепломережа» щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, встановили тарифи на теплову енергію та послугу з централізованого опалення для населення, для бюджетних установ та інших споживачів.

     Тарифи вводяться в дію з 01 січня 2019 року та складатимуть наступну вартість.

    • Ко Дню чествования ликвидаторов последствий аварии на ЧАЭС прошел митинг

     Сегодня, 14 декабря, в Лисичанске состоялся митинг, посвященный Дню чествования ликвидаторов последствий аварии на Чернобыльской АЭС.

     Перед началом мероприятия в Свято-Тихвинском храме прошел молебен по погибшим ликвидаторам аварии на ЧАЭС, по завершении которого участники прошли крестным ходом к памятному знаку «Землякам-чернобыльцам».

    • Про зміни у законодавстві щодо соціального захисту осіб, які доглядають за хворою дитиною

     Кабінетом Міністрів України ухвалено постанову від 28.11.2018 № 996 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001р. № 1751 і від 21 листопада 2013р. № 917», яка набирає чинності з 1 січня 2019 року.

     Згідно з цією постановою Порядок призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми доповнено новим видом соціальної допомоги — допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність.

    • Щодо встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни

     Урядом визначено процедуру встановлення зв’язку інвалідності з пораненнями чи іншими ушкодженнями здоров’я внаслідок війни, цивільним особам на території проведення антитерористичної операції.

    • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     12 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 №250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 №117.

     До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максим Головньова.

    • В Лисичанську відбувся ювілейний концерт народного інструментального ансамблю «Сувенір»

     12 грудня в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 відбувся ювілейний концерт народного інструментального ансамблю «Сувенір» під керівництвом Олександра Могильникова, присвячений 50-річчю творчої діяльності колективу.

     Концертний зал у цей вечір зібрав шанувальників та цінителів класичної та народної музики. Почесними гостями на цьому святі були заступник міського голови Лисичанської міської ради Ігор Ганьшин та начальник відділу культури Людмила Ткаченко.

    • Національний конкурс «Благодійна Україна – 2018»

     У жовтні 2018 Асоціацією Благодійників України оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна — 2018».

     Національний конкурс «Благодійна Україна» — це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі заснований Асоціацією благодійників України з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійних та волонтерів, їхніх організацій та практик. За підсумком переможців відзначають унікальною нагородою бурштиновим «Ангелом добра».

    • 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

     Аварія, що сталася у квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.

     14 грудня в України традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня 1986 року було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результати вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

     14 грудня — це день вшанування мужності, самовідданості та високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії та день вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя заради безпеки майбутніх поколінь. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити, самі ліквідатори-чорнобильці нерідко називають 14-те грудня святом.

     За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне — найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити — як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхні героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом. Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла.

     Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, терпіння, щастя і удачі, шани і щирої поваги від людей і держави! Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

    • До уваги осіб з інвалідністю!

     На даний час триває набір осіб з інвалідністю, які досягли повноліття до Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю» (далі — Центр) на робітничі професії, навчання за якими розпочнеться найближчим часом:

     • — бджоляр (6 місяців);
     • — манікюрник (3,8 місяців);
     • — перукар (перукар-модельєр) (6 місяців);
     • — слюсар з ремонту автомобілів (10 місяців).
     • Команда НВК «Гарант» - переможець обласного етапу шкільної ліги з міні-футболу

      Вчора, 12 грудня, у м. Сєвєродонецьку відбувся фінальний обласний етап шкільної ліги з міні-футболу. У змаганнях взяли участь 4 команди-фіналісти.

      Лисичанська команда НВК «Гарант» посіла І місце, отримавши три перемоги.

     • Вітаємо переможців Харківського обласного турніру з самбо!

      8 грудня вихованці міської ДЮСШ гідно представили наше місто на змаганнях обласного турніру з самбо пам’яті тренера СК «ОЛІМП» Юрія Федоровича серед юнаків до 14 років, який проходив у місті Харкові.

      У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Луганської, Донецької, Сумської та Харківської областей.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     • Підведені підсумки міського конкурсу методичних розробок педагогів-організаторів «Галерея дозвілля»

      Вчора, 11 грудня, в Лисичанському Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) були оголошені переможці та презентовані найкращі методичні розробки міського конкурсу «Галерея дозвілля».

      Відповідно до умов проведення даного заходу в конкурсі взяли участь 13 педагогів із багатопрофільної гімназії, ліцею, загальноосвітніх шкіл міста №№: 2,3,4,5,7,8,13,26,27,29,30.

     • Бібліотеки міста долучилися до конкурсу проектів соціальної дії

      На початку грудня були підведені підсумки конкурсу проектів соціальної дії в рамках програми «Активні громадяни» при підтримці Британської ради. Серед інших на конкурс були подані 6 проектів від бібліотек нашого міста. За підсумками розгляду проектні пропозиції бібліотеки-філії № 3, бібліотеки-філії № 6, бібліотеки-філії сімейного читання № 8 та бібліотеки-філії для дітей № 10 Лисичанської ЦБС отримали перемогу в конкурсі.

     • Місця укриття населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій

      У зв’язку з тимчасовим введенням на території Луганської області воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 26 листопада 2018 року № 393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні» нагадуємо перелік та місцерозташування захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення (найпростіших укриттів) і підвальних приміщень в житлових будинках на території міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, в яких можливе укриття населення у випадку обстрілів.

      Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

     • Школярі міста представили свої роботи на виставку-конкурс «Український сувенір»

      10 грудня в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) відбулася міська виставка-конкурс «Український сувенір».

      Конкурс проводиться щорічно з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку, популяризації дитячої, художньої творчості.

     • Підбито підсумки виставки новорічно-різдвяних творчих робіт

      10 грудня в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) підвели підсумки міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Творчі роботи на виставку-конкурс надійшли із загальноосвітніх навчальних закладів міста та ЦПРШМ.

     • У Лисичанську грали у КВК

      Вчора, 11 грудня, у Лисичанському міському Палаці культури відбувся фестиваль КВК. Харизматичні, яскраві, з добрим почуттям гумору хлопці та дівчата розважали глядачів та намагалися сподобатися журі.

      Цього року у змаганнях клубу веселих та кмітливих взяли участь команди з двох навчальних закладів міста: команда «Досить тестові та харизматичні (ДТХ)» Привільського професійного ліцею та команда «Інь-янь» Лисичанського торгово-кулінарного ліцею.

     • Національний конкурс «Благодійна України - 2018»

      У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна України — 2018».

      Мета Конкурсу:

      Розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

     • Михаила Петровича Царинника поздравили с юбилеем

      Сегодня, 11 декабря, в Лисичанском городском дворце культуры к своему 80-летию поздравления принимал Почётный гражданин Лисичанска, Почётный ветеран Украины, Почётный ветеран Лисичанска, председатель первичной организации ветеранов микрорайона содового завода Михаил Петрович Царинник.

     • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

      Сьогодні, 11 грудня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

      В ході засідання були розглянуті наступні питання:

      — номенклатури справ на 2019 рік: Фінансового управління Лисичанської міської ради, Вищого професійного училища № 94, Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області, Лисичанського міського центру зайнятості;

     • У Лисичанську відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

      Сьогодні, 11 грудня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

      Під час засідання були розглянуті питання про опіку та піклування.

      Члени виконавчого комітету, заслухавши інформацію начальника фінансового управління міської ради Ольги Сапегиної про міський бюджет на 2019 рік, погодили та винесли на розгляд міської ради проект рішення «Про міський бюджет на 2019 рік», а також заслухали та схвалили прогноз міського бюджету міста Лисичанська на 2020-2021 роки.

     • Лисичани - переможці та призери відкритого турніру з греко-римської боротьби

      8 грудня у смт. Новопскові відбувся відкритий турнір Новопсковського району з боротьби греко-римської. У змаганнях взяли участь 96 спортсменів з Біловодська, Білолуцька, Кремінної, Лисичанська, Новопскова та Старобільська.

     • Вітаємо лисичанських спортсменів з нагородами на відкритому чемпіонаті з легкої атлетики!

      8 грудня у м. Сєвєродонецьку відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ-2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006-2007, 2008 р. р.н. У змаганнях взяли участь 55 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

     • Підбито підсумки міського конкурсу «Вчитель року-2019»

      Протягом листопада-грудня у нашому місті проходив І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2019». У номінаціях «Географія», «Основи здоров’я», «Французька мова» учасниками конкурсу стали 4 педагоги: Іван Фастов - вчитель географії НВК «Гарант», Тетяна Живага - вчитель «Основ здоров’я» Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №4, Кристина Кабанова - вчитель французької мови НВК «Гарант» та Катерина Харченко - вчитель французької мови Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №30.

     • В міському музеї відкрилася фотовиставка «Співпраця безпеці міста»

      7 грудня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття пересувної фотовиставки «Співпраця безпеці міста» в рамках програми «Розбудова та посилення взаємодії громади і поліції».

     • Пройшло чергове засідання комісії щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

      6 грудня у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280.

     • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

      5 грудня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

      До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

     • Про надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

      Протягом поточного року з метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання та в будівлі управління праці та соціального захисту населення регулярно здійснювався прийом громадян спеціалістами ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» та Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

     • Підведені результати фотоконкурсу «Найспортивніший лисичанин»

      Минулої суботи, 1 грудня, в кафе «Морозко» відбулось нагородження переможців міського фотоконкурсу «Найспортивніший лисичанин».

      Протягом майже двох місяців газета «Новий путь» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, еvent сompany «LisHoliday» и ФК «Евангелина» проводили фотоконкурс, в якому приймали участь мешканці міста. Серед декількох десятків претендентів на перемогу було обрано сім командних та індивідуальних переможців.

     • Шановні співробітники та ветерани органів місцевого самоврядування! Депутати міської ради!

      Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня місцевого самоврядування!

      Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

      Це свято людей, яких обирає і яким довіряє суспільство. Ви краще знаєте потреби своєї громади, є ближчими до людей, а отже — ефективніше можете реалізувати надані державою повноваження.

      Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову демократичної держави.

      Особливі слова подяки висловлюємо ветеранам самоврядування, які віддали частинку своєї душі на його становлення та розвиток. Нехай ваш багатий досвід роботи в органах місцевого самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

      Бажаємо вам натхнення і наснаги у здійсненні планів та сподівань, творчих злетів та здобутків, перспектив у професійному зростанні, щастя та добробуту вам і вашим родинам!

      Міський голова Сергій Шилін,

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • У Лисичанську привітали військовослужбовців

        Сьогодні, 6 грудня, в День Збройних Сил України, Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю зібрав на святковий концерт керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представників Лисичанського міського військового комісаріату, Лисичанського прикордонного загону, цивільно-військового співробітництва ОТУ «Північ» та молодь міста.

     • Про заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах м. Лисичанська

      За даними органів Держстату України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах м. Лисичанська станом на 01.11.2018р. становила 66 229,5 тис. грн.

      В обсязі загальної заборгованості 63243,2 тис. грн. (95,5%) боргу припадає на економічно активні підприємства, з них 47207,7 тис. грн. належить підприємствам, які відносяться до вугільної галузі.

     • В Лисичанском терцентре чествовали волонтеров

      5 декабря во всем мире отмечают Международный день волонтеров или Международный день добровольцев во имя экономического и социального развития. Это праздник каждого, кто хоть раз по зову сердца помогал людям, не ожидая благодарностей и признания. Сферы деятельности, в которых можно увидеть безвозмездную работу добровольцев, поистине многочисленны и разнообразны.

     • Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

      Від щирого серця вітаємо вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

      Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів — запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі.

      Щиро дякуємо тим, хто захищав нашу державу, хто стоїть на варті рідної землі сьогодні, і тим, хто в майбутньому виконуватиме цей святий обов’язок. Низький уклін ветеранам, чий досвід військової справи є справді безцінним! Нехай любов до України та людська повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

      Висловлюємо подяку громаді нашого міста, всім небайдужим за підтримку наших захисників, адже без неї вкрай складно було б виконувати бойові завдання.

      Бажаємо вам, шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України, щоб кожен день вашої служби був гарантом миру і добра в країні, без поразок і втрат, без воєн і битв, а канонади звучали тільки під час святкових салютів. Нехай доля дарує вам міцне здоров’я, щасливе особисте життя, сталеву витримку, надійних товаришів по службі.

      Ми щиро віримо, що наше щасливе, спокійне і мирне майбутнє в надійних руках.

      Міський голова Сергій Шилін,

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • Щодо реконструкції двох Білогорівських магістральних водоводів

      Адміністрація ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє, що з метою поліпшення водопостачання населення центральної та північної частини м. Лисичанськ, а також міст Новодружеськ та Привілля (54 748 осіб), зменшення втрат питної води при її транспортуванні від насосної станції «Білогорівська» до насосної станції «Лисичанська», необхідно провести реконструкцію двох Білогорівських магістральних водоводів Ду 600 мм та Ду 500 мм протяжністю 10,8 км кожної ділянки.

      Проект реалізується підрядною організацією від Департаменту ЖКГ Луганської обласної державної адміністрації  за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. У 2018-2019 роках планується виконати роботи по заміні 6035,15 м. по водоводу Ду 600 мм на суму 78 663,959 тис. грн., в т.ч. 70 797,5631 тис. грн. — фінансування з державного фонду регіонального розвитку, 7866,3959 тис. грн. — фінансування з місцевого бюджету.

      У 2018 році планується замінити 1900 м водоводу Ду 600мм по вулиці Генерала Потапенко від будинку №472 до будинку №381.

      Просимо мешканців, що проживають в районі проведення заміни, з розумінням віднестися до тимчасових незручностей, які можуть виникнути під час проведення робіт.

      За матеріалами офіційного сайту ЛКСП «Лисичанськводоканал»

     • В Лисичанську відбулась зустріч з поетом і музикантом Валентином Овсяниковим

      1 грудня в літературно-музичній вітальні центральної бібліотеки КЗ «Лисичанськ ЦБС» відбулась довгоочікувана зустріч з автором-виконавцем, талановитим та харизматичним поетом і музикантом з міста Бахмут Валентином Овсяниковим.

      Валентин вже не перший раз зустрічається з лисичанами, кожного разу даруючи їм вірші та пісні у власному виконанні. Автор володіє сильною магією голосу, яка змушує завмирати серця присутніх і співпереживати, слухаючи твори у його виконанні.

     • У січні починається прийом заяв на відпочинок та оздоровлення дітей та підлітків у 2019 році

      У завершенні оздоровчої компанії 2018 року відділом у справах сім’ї, молоді та спорту 4 дитини з багатодітних родин було направлено для відпочинку та оздоровлення до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) та МДЦ «Артек» (м. Київ) на тематичну зміну «Різдвяна Україна».

     • У Лисичанську відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

      Сьогодні, 5 грудня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

     • В территориальном центре прошло мероприятие, посвященное Международному дню инвалидов

      3 декабря в Украине отмечают Международный день инвалидов. К этой дате в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания прошло торжественное мероприятие.

      С пожеланиями оптимизма, здоровья, мира, тепла, душевного спокойствия и благополучия к присутствующим обратился директор учреждения Андрей Лазарев.

     • «Україна, в якій я хочу жити»

      1 грудня учні художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 взяли участь в обласному конкурсі соціального плакату «Україна, в якій я хочу жити».

      На конкурсі були представлені 79 оригінальних графічних об'єктів, фотоплакатів і намальованих вручну робіт учнів та студентів мистецьких навчальних закладів на різноманітну актуальну тематику, що цікавить молодь: небезпека залежності від гаджетів і соціальних мереж, пропаганда штучного хутра, економічні проблеми України, товарозносини з країнами ЄС, пропагандистські ЗМІ, загально планетарні загрози і лиха тощо.

     • Волонтери - багатство держави

      5 грудня увесь світ відзначає Міжнародний день волонтера, встановлений рішенням Генеральної Асамблеї ООН у 1985 році. З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

      Волонтерство ґрунтується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Свій вільний час волонтери присвячують для вирішення суспільних справ, беручи участь у акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва, допомагаючи дитячим будинкам, центрам соціального допомоги, лікарням тощо.

      У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння, саме активна громадська позиція волонтерів, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання — це запорука успіху.

      Не залишаються осторонь проблем нашої держави й небайдужі лисичани. Висловлюємо їм — волонтерам міста — слова вдячності за клопітку та безкорисну працю, за активну громадську позицію та за невичерпну жагу приносити користь суспільству. Ви є взірцем для майбутніх поколінь!

      Бажаємо вам здоров’я, оптимізму, невичерпної енергії та миру! Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею.

      Лисичанській міський голова Сергій Шилін,

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • Вітаємо лисичанських театралів з перемогами

      1 грудня вихованці літературного театру «Натхнення» (КЗ «Лисичанська ДШМ № 1», керівник Ірина Кабанова) та учасники народної театр-студії «Лімпопо» Владислав Гуртовой та Альона Голод (КЗ «Лисичанський міський ПК», керівник Надія Бражникова) взяли участь у регіональному конкурсі майстрів художнього слова, присвяченого 240-річчю з Дня народження Г.Ф. Квітки-Основ’яненка. Конкурс відбувся у місті Харків, куди з’їхалися вісімдесят учасників з Луганської, Донецької та Харківської областей.

     • "Грай, сопілко, грай!"

      Під такою назвою наприкінці минулого тижня шанувальники музики мали можливість отримати насолоду від виступу юного обдарованого музиканта, учня оркестрового відділу Лисичанської ДШМ № 1 Івана Лисенко (викладач Алла Бандур, концертмейстер Людмила Василенко.

     • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконавчого комітету

      Сьогодні, 4 грудня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

      Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

      Члени виконавчого комітету затвердили рішення про організацію харчування школярів у І півріччі 2019 року, про затвердження міської комісії з прийому дітей у заклади дошкільної освіти та про створення комісії для обстеження доріг та дорожніх об’єктів з метою готовності до відкриття міських автобусних маршрутів загального користування м. Лисичанська, а також про організацію виїзної передноворічної торгівлі хвойними деревами на території міста Лисичанськ.

     • «Квітка душа 2018»

      1 грудня у залі для глядачів міського Палацу культури відбувся щорічний, вже 7-й регіональний вокальний конкурс «Квітка душа 2018», присвячений пам’яті Ірини Томко.

      Цього року у конкурсі взяла участь молодь з мм. Одеси, Рубіжного, Привілля, Новодружеська та Лисичанська. Учасники конкурсу змагалися у 3-х вікових категоріях: 6-9 років, 10-14 років та 15-20 років.

     • В Лисичанську відбувся дитячий конкурс краси і таланту

      29 листопада у залі для глядачів ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська відбувся дитячий конкурс краси і таланту «Феєчка-2018». У заході взяли участь 5 учасниць віком від 6 до 8 років: Єва Гончарова, Валерія Хімченко, Поліна Холод, Надія Веретенникова та Катерина Сосюра.

      Конкурс складався з 5 номінацій :"Мій profile« — візитка; «Талант шоу» — конкурсантки демонстрували свої таланти; «Найрозумніша» — перевірка знань казок та інтелектуальних здібностей, «Мамині помічниці» — знання домоведення та «Fashion show» — презентація стильного образу Феї.

     • 3 грудня - Міжнародний день інвалідів

      Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цією датою наголошується необхідність досягнення повного забезпечення рівних прав осіб з інвалідністю з усіма категоріями громадян та їх активної участі в житті суспільства.

      Найголовніше, що особи з інвалідністю мають добру душу і щире серце, власні цілі та бажання, стійкість і витримку, які рідко зустрічаються в нашому житті. Разом з тим, ці сильні духом люди доводять суспільству, що вони в силах подолати багато труднощів. Яскравими прикладами цього є перемоги і рекорди осіб з інвалідністю та їх сімей на спартакіадах та змаганнях.

      Шановні особи з інвалідністю! Від щирого серця бажаємо вам, щоб кожен день приносив нові сили та здоров’я, натхнення та яскраві емоції. Нехай у вас буде багато інтересів і захоплень, занять до душі та добрих справ. Бажаємо вам щастя, любові, вірних друзів, турботи рідних і близьких, щирої радості та впевненості у власних силах!

     • Шановні працівники прокуратури!

      Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем працівників прокуратури України!

      Робота прокуратури це, перш за все, забезпечення верховенства закону, захист інтересів суспільства і держави. Саме від вашої ефективної діяльності, шановні працівники прокуратури, залежить захист конституційних прав і свобод громадян, міцність системи державного управління, ефективність боротьби зі злочинністю.

      Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість. Глибоко впевнені в тому, що своєю наполегливою працею прокуратура, як державний контролюючий орган, й надалі надійно захищатиме права громадян.

      В цей святковий для вас день, бажаємо вам професійного зростання, довіри і поваги від людей, добробуту та благополуччя. Мирного неба та злагоди вам і вашим родинам!

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • Дорогие земляки, сердечно поздравляем вас с наступающим Новым 2018 годом и светлым праздником Рождества Христова!

      Мы с радостью погружаемся в светлый долгожданный хоровод новогодних торжеств, искрящихся добром, надеждами и звонким детским смехом. Собравшись за праздничным столом, мы по традиции с благодарностью провожаем старый год, с оптимизмом и верой встречаем новый. Каждому из нас 2017 год запомнится личными успехами, выполнением намеченных планов, сбывшимися надеждами.

      Мы стоим на пороге нового года. Каким он станет, что он принесет — во многом зависит от нас самих. Уверены, что вера в свои силы, энтузиазм, ответственность помогут осуществить все планы, сделать нашу жизнь более интересной, насыщенной и яркой.

      Мы благодарны всем жителям за понимание, доверие и активное участие в жизни города. Только совместной дружной работой, ответственно думая о лучшем будущем для наших детей и для нашей страны, мы сможем воплотить все задуманное в жизнь.

      Давайте любить жизнь. Давайте уважать и ценить друг друга. Пусть эти качества объединят нас и будут главной движущей силой во всех наших начинаниях и изменениях в Новом году.

      Дорогие друзья! Пусть ваши сердца будут наполнены добром, дома — семейным счастьем! Старшему поколению — заботы и внимания, а детям — теплого отчего дома и мудрой родительской любви. От всей души желаем вам крепкого здоровья, мирного неба, семейного благополучия, достатка и множество ярких, позитивных моментов! С Новым 2018 годом!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Анонс культурних заходів до 120-річчя від дня народження Володимира Сосюри (оновлено)

      10 січня об 11.00 у центральній міській бібліотеці відбудеться зустріч вчителів української філології, учнів 9-11 класів з міськими поетами «Літературна вітальня», а у центральній бібліотеці - творча зустріч, присвячена 120-річчю від дня народження В. Сосюри «Співець замріяних світанків».

      26 січня о 12.00 у загальноосвітній школі № 26 розпочнеться літературно-мистецьке свято «Поет землі з найменням — Україна».

     • Городской голова Сергей Шилин принял участие в расширенном заседании Президиума Лисичанского городского совета ветеранов

      Вчера, 28 декабря, городской голова Сергей Шилин принял участие в расширенном заседании Президиума Лисичанского городского совета ветеранов. Также в мероприятии приняли участие помощник народного депутата Украины Сергея Дунаева Лилия Самольцева, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, заместитель городского головы Игорь Ганьшин, управляющий делами исполнительного комитета Александр Савченко, руководители первичных ветеранских организаций города.

     • З початку року громадянам Лисичанського регіону повернуто понад 197 тисяч гривень податкової знижки

      За словами завідувача сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергія Макаренко, з початку року до Лисичанської ДПІ подано 161 податкову декларацію на отримання податкової знижки. Згідно поданих декларацій громадянам повернуто 197,3 тисяч гривень.

      Він зазначив, що громадяни, які бажають отримати податкову знижку за наслідками 2016 року, можуть подати податкову декларацію до кінця поточного року, тобто до 29 грудня включно.

     • Лисичанськ: майже 65 відсотків податкової звітності платники регіону надіслали он-лайн

      «Протягом січня — листопада 2017 року фахівцями Лисичанської ДПІ прийнято та опрацьовано 55644 податкові декларації платників податків», — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

      Вона зазначила, що 64,5 відсотка поданих звітів надійшло за допомогою електронних сервісів.

      Звертаємо увагу: Державна фіскальна служба України продовжує вдосконалювати сервіси та процедури реєстрації платників податків. Так, з 21 листопада 2017 року скорочено строк реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (ДРФО) з 5 до 3 днів з дня подання заяви. Крім того, громадяни України, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, мають можливість подати документи для реєстрації або внесення змін до ДРФО через будь-який контролюючий орган.

     • У Лисичанську прийнято бюджет на 2018 рік

      Сьогодні, 28 грудня, в Лисичанську відбулось засідання позачергової 41-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова міста Новодружеськ, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

      Під час пленарного засідання депутатами був прийнятий міський бюджет на 2018 рік та протокольні доручення про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

     • Правила безопасности во время новогодних праздников

      Новый год и Рождество — долгожданные праздники, любимые всеми. Игры, забавы вокруг зеленой красавицы надолго остаются в памяти детей и взрослых. Но, несмотря на праздничное настроение, не стоит забывать о безопасности. Необходимо помнить, что именно в период праздничных дней дома, на прогулках и в гостях вас могут поджидать самые неожиданные опасные ситуации. Чтобы избежать их или максимально сократить риск воспользуйтесь правилами поведения в общественных местах во время проведения Новогодних мероприятий, а также местах массового скопления людей.

      Если Вы поехали на новогоднее представление с детьми, ни в коем случае не отпускайте их далеко от себя, так как при большом скоплении людей легко затеряться. Договоритесь с ребенком, о том, где вы встретитесь, если потеряете друг друга из виду. В местах проведения массовых новогодних гуляний старайтесь держаться подальше от толпы, во избежание получения травм.

     • Анонс кінотеатру «Дружба» з 26 грудня по 3 січня

      — о 10 00 — фантастичний екшн «Зоряні війни: останні джедаї» 3D;

      — о 12.30, о 16.15 та о 18.05 — мультфільм «Фердинанд» 3D;

      — о 14 20, о 19.55 та о 21.50 — пригодницьке фентезі «Джуманджі: поклик джунглів» 3D.

     • В Лисичанську в результаті хуліганських дій пошкоджені новорічні ялинки

      Щорічно в м. Лисичанську до новорічних свят прикрашаються ялинки, які розташовано на центральній площі міста, у сквері ім. 10-річчя Незалежності України та на площах біля Палаців культури. Урочисті відкриття прикрашених міських новорічних ялинок відбулось 19-20 грудня і вже станом на 25 грудня констатуємо факт вандального до них відношення.

      В ніч з 23 на 24 грудня в результаті хуліганських дій невідомими особами частково було зрізано гірлянди на ялинці, що розташована на площі біля Палацу культури ім. В.М.Сосюри. Також в ці дні постраждала і ялинка що у сквері ім. 10-річчя незалежності України, на ній були зірвані та розбиті ялинкові іграшки.

      Звертаємось до всіх мешканців міста та гостей, зберігати та не руйнувати новорічні ялинки. Не лишайте дітей свята.

     • В Лисичанській міській ДЮСШ пройшов новорічний чемпіонат міста зі спортивної гімнастики

      25 грудня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов новорічний чемпіонат міста Лисичанська зі спортивної гімнастики. В змаганнях взяли участь 86 спортсменів. Першими в своїх вікових категоріях стали наступні вихованці міської ДЮСШ:

      2006-08р.н.: Марія Перепелиця, Дар’я Боровкова;

     • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ - переможців та призерів новорічного чемпіонату міста Лисичанська з дзюдо!

      23 грудня в спортивній залі, розташованій за адресою кв. Дружби Народів, 34, пройшов новорічний чемпіонат міста Лисичанська з дзюдо. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів.

      Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

     • 28 грудня - позачергова сесія міської ради

      Позачергова 41 сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 28 грудня о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

      На розгляд міської ради винесені наступні питання:

     • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ - переможців та призерів новорічного чемпіонату міста з легкої атлетики!

      23 грудня в спортивній залі загальноосвітньої школи (ЗОШ) № 14 пройшов новорічний чемпіонат міста з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 25 спортсменів. Першими в своїх вікових категоріях стали наступні вихованці міської ДЮСШ:

      2004р.н.: Кирило Панін (стрибки у довжину), Дмитро Карташев (човниковий біг);

     • В Лисичанську пройшов новорічний чемпіонат міста з Айкідо

      23 грудня в спортивній споруді за адресою: вул. Європейська, 87, пройшов новорічний чемпіонат міста з Айкідо. В змаганнях взяли участь 77 спортсменів. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх категоріях.

     • В Лисичанській міській ДЮСШ пройшов новорічний турнір з греко-римської та вільної боротьби

      23 грудня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов новорічний турнір з греко-римської та вільної боротьби серед наймолодших вихованців міської ДЮСШ. В змаганнях взяли участь 102 спортсмени. Кожен з учасників змагань був нагороджений грамотою, медаллю та пам’ятними подарунками від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради.

     • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

      23 грудня в місті Павлоград пройшов чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з Дніпропетровської, Полтавської, Луганської, Харківської та Київської областей. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

      Категорія «Діти-дебют»:

      ІІІ місце — Максим Ярцев — Софія Соловйова.

     • Вітаємо лисичанських боксерів - переможців та призерів відкритої першості міста Сєвєродонецька з боксу!

      22-23 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшла відкрита першість міста з боксу пам’яті В.А. Хрисанкова. В змаганнях взяли учать понад 160 спортсменів з міст та районів Луганської області. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     • Уважаемые работники архивных учреждений!

      Искренне поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем работников архивных учреждений.

      Собирая документальные материалы, вы выполняете важную общественно значимую задачу — сохраняете свидетельства исторической памяти украинского народа, объединяете ее неразрывную связь с настоящим и будущим.

      Благодаря вашим стараниям формируется мощный информационный ресурс, который дает возможность широкому кругу людей — ученым, историкам, студентам и тем, кто просто интересуется историческим наследием, пополнить знания о своем народе и пройденный им путь, почувствовать героическое прошлое, проникнуться мыслями наших предков, открыть малоизвестные страницы их жизни.

      Уверены, что ваш профессионализм, понимание высокой ответственности перед прошлым, настоящим и будущим будут и впредь залогом бережного хранения и приумножения культурных ценностей и документальной памяти украинского народа, вы и в дальнейшем будете обогащать лучшие традиции своей профессии, самоотверженно и добросовестно служить избранному делу.

      От всей души желаем вам крепкого здоровья, счастья, добра и новых успехов в творческом поиске. Пусть мир, согласие и достаток царят в ваших семьях.

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Делегация из Лисичанска приняла участие в семинаре "Улучшение организационной результативности (УОР) и повышение качества предоставляемых услуг"

      Сегодня в Северодонецке проходит ежегодный семинар «Улучшение организационной результативности (УОР) и повышение качества предоставляемых услуг». Мероприятие проходит в рамках реализации проекта международной технической помощи — «Укрепление общественного доверия» (UCBI II) при технической поддержке Агенства США по Международному развитию (USAID).

     • У Лисичанську представили нового військового комісара

      Сьогодні, 22 грудня, під час апаратної наради у Лисичанській міській раді представили нового військового комісара Лисичанського військового комісаріату Луганської області, яким став майор Андрій Леонідович Віннік.

      Зазначимо, що призначення відбулось відповідно до наказу командувача Сухопутних військ Збройних Сил України Сергія Попко від 29.11.2017 року № 462.

     • Шановні друзі!

      Від імені усьго колективу ДПІ у м.Лисичанську та від себе особисто, щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

      Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.

      Хочу побажати, щоб у Новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли, відчували любов близьких, тепло друзів та турботу збоку колег.

      Щастя і благополуччя Вам та Вашим родинам!  З Новим роком та Різдвом Христовим!

      З повагою Ніна Кравченко — в. о. начальника ДПІ у м.Лисичанську

       

       

       

       

       

     • До уваги громадян та платників податків - сервіс «ЗІР»

      ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: на офіційному порталі Державної фіскальної служби (ДФС) функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР), який допоможе знайти відповіді на запитання щодо оподаткування, єдиного соціального внеску (ЄСВ), державної митної справи, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, та мінімізувати витрати часу на отримання інформації.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       

     • Декларацію з податку на прибуток можна подати в Електронному кабінеті

      ДПІ у м. Лисичанську нагадує про можливість подання засобами Електронного кабінету платника Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 467, (далі — Декларація) для платників податку на прибуток з базовим звітним періодом квартал.

     • Процедуру реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків - вдосконалено

      ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: Державна фіскальна служба України (ДФС) продовжує вдосконалення сервісів та процедур реєстрації платників податків. Так, з 21 листопада 2017 року скорочено строк реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (ДРФО) з 5 до 3 днів з дня подання заяви. Крім того, громадяни України, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, мають можливість подати документи для реєстрації або внесення змін до ДРФО через будь-який контролюючий орган.

      Також удосконалено процедуру отримання фізичними особами відомостей з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Заява може бути подана до контролюючого органу у паперовому вигляді або засобами електронного зв’язку в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису. За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів.

     • На обліку у Лисичанській ДПІ перебуває майже 6 тисяч суб'єктів господарювання

      За словами начальника відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольги Богдан, станом на 1 грудня поточного року на обліку у Лисичанській ДПІ перебувають 5749 платників, із них: 1358 юридичних осіб, 4391 фізичних осіб — підприємців у т.ч. 45 самозайнятих осіб.

      Лише на протязі листопада 2017 року взято на облік 31 платник, з яких: 2 юридичні особи та 29 фізичних осіб — підприємців. Знято з обліку 2 платника ( юридичні особи).

     • Сергій Шилін привітав з професійним святом працівників архівних установ

      Сьогодні, 22 грудня, під час апаратної наради міський голова Сергій Шилін привітав з професійним святом працівників архівних установ.

      «Впевнений, що ваш професіоналізм, розуміння високої відповідальності перед минулим, сьогоденням і майбутнім будуть і надалі запорукою дбайливого зберігання і примноження культурних цінностей і документальної пам’яті українського народу, ви і надалі будете збагачувати кращі традиції своєї професії, самовіддано і сумлінно служити обраній справі», — зазначив міський голова та побажав працівникам архівів міцного здоров’я, щастя, добробуту і нових успіхів у творчому пошуку.

     • Норвезька рада у справах біженців NRC надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу

      26 грудня о 13.00 у приміщенні Палацу культури ім.Сосюри (вул. Героїв Сталінграда, 1) відбудеться зустріч з юристом NRC.

      NRC є незалежною, міжнародною, гуманітарною, недержавною організацією, яка реалізує в Луганській області проект «Інформування, консультування та правова допомога». Юридична допомога надається як внутрішньо переміщенним особам, так і місцевому населенню з усіх юридичних питань, які не пов’язані з кримінальними та господарськими справами та питаннями адміністративної відповідальності.

     • В Лисичанську пройшло засідання чергової 40-ї сесії

      Вчора, 21 грудня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 40-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова міста Новодружеськ, голова Лисичанської міської виборчої комісії Луганської області Максим Бєлуха, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

      На початку засідання депутати заслухали повідомлення голови Лисичанської міської виборчої комісії Луганської області Максима Бєлухи щодо Постанов Лисичанської міської виборчої комісії від 10.12.2017 року, згідно з якими Тетяна Суржан визнана обраним депутатом та зареєстрована депутатом Лисичанської міської ради сьомого скликання від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».

     • Акцизний податок - одна із складових фінансової самостійності місцевих громад

      «За одинадцять місяців поточного року, місцевий бюджет Лисичанська поповнився на 7 млн 616,1 тис грн. акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Окрім того, бюджет отримав 2 млн 564,9 тис. грн. плати за ліцензії», — повідомила в. о. начальника у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

     • Уважаемые энергетики!

      Вы несете комфорт и уют в дома наших граждан, обеспечиваете бесперебойную работу промышленных предприятий, государственных учреждений, заведений социально-гуманитарной сферы.

      Именно от вашего труда напрямую зависит качество жизни каждого человека. Ваш профессионализм, компетентность и инициативность служат прочной основой благополучия Луганщины. Благодаря ответственному отношению к делу Вы успешно решаете производственные задачи и создаете условия для стабильного и безопасного энергоснабжения.

      Примите самые теплые поздравления с профессиональным праздником! Желаем крепкого здоровья, успехов в любых начинаниях, счастья Вам и Вашим близким, мира и благополучия!

      Городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • В Лисичанськ прибув Поїзд Єднання України "Труханівська Січ"

      Сьогодні, 21 грудня, в рамках всеукраїнської акції «Поїзд Єднання України «Труханівська Січ» в Лисичанськ на станцію «Переїздна» прибула команда волонтерів, громадських діячів, військових, педагогів та учнів з різних міст України. З короваєм на рушникові та військовим оркестром гостей зустрічали заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери Ольга Лішик, заступник Лисичанського міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами виконавчого комітету Лисичанської міської ради Олександр Савченко, керівники структурних підрозділів міської ради, військовослужбовці, студентська молодь та громадськість міста.

     • В Лисичанске открыли мемориальную доску Александру Дмитриевичу Дьяченко

      Сегодня, 21 декабря, на здании поликлиники центральной городской больницы им. Титова открыли мемориальную доску бывшему заместителю главного врача по поликлинической работе ТМО г. Лисичанска Александру Дмитриевичу Дьяченко, который 40 лет своей трудовой деятельности посвятил отрасли здравоохранения города, 33 из которых – возглавлял центральную городскую поликлинику.

      Отметим, что Александр Дмитриевич избирался депутатом городского совета 3-го и 4-го созывов, занимал активную жизненную позицию, отдавая много сил совершенствованию и развитию здравоохранения в нашем городе.

     • "У рідному краї і небо безкрає!"

      Під такою назвою, вчора, 20 грудня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття персональної виставки живопису художниць, педагогів Інни Іванової та Ольги Тєлушкіної.

      У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін, начальник відділу культури Лисичанської міської ради Людмила Ткаченко, співробітники музею, художники та майстри декоративно-ужиткового мистецтва, мешканці міста.

     • В Новодружеській ДШМ пройшов святковий концерт до Дня Святого Миколая

      Вчора, в День Святого Миколая, в Новодружеській дитячій школі мистецтв (ДШМ) відбувся святковий концерт «Ой хто, хто Миколая любить» на який завітали представники громадської спілки «Творче патріотичне об’єднання «Музичний батальйон».

      «МузБат» — об’єднання українських професійних естрадних виконавців, що з 2014 року підтримує своїми піснями бійців ЗСУ та добровольчих батальйонів у зоні АТО, а також займається популяризацією сучасної української пісні та української культури серед молоді.

     • Рятувальники завітали до школярів

      Вчора, 19 грудня, співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичні бесіди з учнями 2 класу Лисичанської спеціалізованої школи I-III ступеню № 8 на теми " Дотримання ППБ" та «Дії при виявленні ВНП».

      Школярам розповіли про основні причини виникнення пожеж, про небезпеку користування піротехнічною продукцією.

     • В Лисичанске продолжается установка новых павильонов на автобусных остановках

      В ходе встреч в ноябре 2017 года руководства города, депутатов городского совета с председателями уличных комитетов ими были поданы предложения об установке павильонов на остановках общественного транспорта в различных районах города. На сессии городского совета в ноябре 2017 года депутатами было принято решение о выделении на данные цели средств из городского бюджета.

      18 декабря новый павильон был установлен на автобусной остановке в районе Лисичанской многопрофильной гимназии.

     • В Лисичанську привітали переможців виставки-конкурсу «Прикрасимо ялинку разом»

      Вчора, 19 грудня, в День Миколая, під час відкриття міських новорічних ялинок, були нагороджені переможці виставки-конкурсу «Прикрасимо ялинку разом».

      Конкурс проводився серед школярів міста.

      Переможцями стали:

     • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ - переможців чемпіонату міста зі стрибків на батуті

      16 грудня в спортивній залі КЗ «ЛМДЮСШ» пройшов чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів, а першими в своїх категоріях стали наступні вихованці міської ДЮСШ.

     • 21 грудня 2017 року - засідання чергової сесії міської ради (оновлено)

      Чергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 21 грудня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.
      На розгляд міської ради виносяться наступні питання:
      1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
      2. Про затвердження структури виконавчих органів міської ради та їх загальної чисельності на 2018 рік.
     • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

      Вчора, 19 грудня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

      В ході засідання були розглянуті питання про номенклатуру справ на 2018 рік управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області, про акт вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, управління Пенсійного фонду України у м. Лисичанську Луганської області, про опис справ з особового складу Управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську.

     • В Лисичанске открыли новогодние елки

      Сегодня, 19 декабря, в День Святого Николая, в Лисичанске открыли новогодние елки. На площади Победы и сквере 10 лет Независимости Украины под задорный детский смех и зажигательные хороводы засияли яркими огоньками прекрасные елки. А вместе с елками наш родной город, несмотря на отсутствие снега на улице, наполнился чарующей предновогодней атмосферой.

      В открытии елок приняло участие и руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным.

      Сергей Иванович поздравил всех деток с Днем Святого Николая и наступающими новогодними праздниками и пожелал мира, здоровья и успехов в учебе.

       

     • Вітаємо переможців та призерів конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах

      17 грудня на базі Сєвєродонецької дитячої музичної школи № 1 відбувся VIII Відкритий конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах серед учнів шкіл естетичного виховання ім. В.М. Панфіла.

      У конкурсі взяли участь виконавці з Луганської, Харківської та Донецької областей. Наше місто на конкурсі представляли учні Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 та Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

     • "Із краю в край крокує Миколай"

      День Святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Серед дітей України встановилася традиція писати Святому Миколаєві листа у якому дитина вказує, що хорошого та поганого вона вчинила протягом року і просить про подарунки.

     • Городской голова Сергей Шилин поздравил детей с Днем Святого Николая

      Сегодня, 19 декабря, городской голова Сергей Шилин, его заместитель Игорь Ганьшин, управляющий делами исполкома городского совета Александр Савченко и начальник службы по делам детей Светлана Логвиненко побывали в гостях у воспитанников Центра социально-психологической реабилитации.

      Ребята с радостью встретили гостей со специально подготовленным праздничным концертом: рассказывали стихи, пели новогодние песни, водили хороводы, играли в разные игры и  делились со Святым Николаем своими заветными желаниями и мечтами.

     • Ярослава Дайнеко та Ілона Сердюк переможці Міжнародного фестиваль-конкурсу «Зіркова хвиля 2017»

      З 15 по 17 грудня у місті Львів проходив Міжнародний фестиваль-конкурс "Зіркова хвиля 2017«.Наше місто на конкурсі гідно представили учениці Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ярослава Дайнеко та Ілона Сердюк, викладач Любов Штро.

      За умовами конкурсу учасники виконували по дві композиції. Співочі голоси та талант наших дівчат не залишили байдужими членів професійного міжнародного жури. За підсумками змагань у номінації «Вокальне мистецтво: естрадний вокал» Ярослава та Ілона здобули І місця.

     • В Лисичанську пройшла передноворічна виставка-конкурс дитячих прикрас та сувенірів

      У центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) вже стало традицією напередодні Новорічних та Різдвяних свят організовувати виставку дитячих новорічних прикрас та сувенірів.

      Учасниками виставки-конкурсу стали учні усіх загальноосвітніх шкіл міста та вихованці ЦПРШМ. Діти з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії, представивши на конкурс роботи за номінаціями: «Стилізована ялинка»; «Новорічний букет»; «Новорічна композиція»; «Новорічний вінок»; «Сюжетна композиція»; «Новорічна картина чи колаж»; «Новорічний подарунок».

     • Наша дума, наша пісня...

      Під такою назвою, 15 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшов обласний конкурс читців, організатором якого виступило Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації.

      Наше місто на конкурсі гідно представили народна театр-студія «Лімпопо» (керівник Надія Бражнікова) та літературний театр «Натхнення» (керівник Ірина Кабанова).

     • До уваги абонентів південної частини міста! (оновлено)

      21 грудня 2017 року, запланована зупинка водозабору «Лісова Дача», з 00.00 21 грудня 2017 року по 00.00 22 грудня 2017 року, який постачає водою мешканців району заводу «ГТВ», вул. Красна, пос. Стекольного заводу, гора Попова до стадіону «Шахтар».

      Зупинка зумовлена технічною необхідністю підрядної організації від Луганської ОДА для завершення робіт на магістральному водоводі «Лісова Дача».

      Просимо провести необхідний запас води.

      За інформацією офіційного сайту ЛКСП «Лисичанськводоканал»

     • Городской голова Сергей Шилин поздравил адвокатов

      Сегодня, 19 декабря в Лисичанском городском совете с профессиональным праздником поздравили адвокатов.

      Городской голова Сергей Шилин отметил, что каждый адвокат с присущей ему дипломатичностью находит компромисс между органами власти и правонарушителями, подходя к решению этой задачи с положительной стороны. В этот праздничный день Серей Иванович поблагодарил всех адвокатов за их труд и пожелал мира, здоровья, добра и оставаться всегда такими же добродушными по отношению к людям.

     • Вітаємо переможців XIII Міжнародного дитячого конкурс-фестивалю «Сузір'я Святогір'я»

      10 грудня у м. Слов’янськ відбувся XIII Міжнародний дитячий конкурс-фестиваль «Сузір’я Святогір’я», в якому взяли участь викладачі та учні Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

      Нарешті ми дочекались результатів! Приємними подарунками до Дня Святого Миколая стали призові місця, які посіли наші учасники:

      Гран—прі у номінації «Образотворче мистецтво» здобули викладач Тетяна Кравцова та учні Наталія Пащенко і Анастасія Полтавська (викладач Анжеліка Горбачик);

     • Уважаемые адвокаты!

      Искренне поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем адвокатуры.

      Деятельность института адвокатуры направлена на защиту прав человека, именно поэтому от вашей работы зависит развитие Украины как демократического правового государства. Быть адвокатом — это большая честь, но в то же время большая ответственность, ведь вы отстаиваете справедливость и правопорядок в обществе. От вашей компетентности и профессионализма зависит соблюдение законных интересов человека, вы являетесь гарантией защиты граждан от беззакония.

      Примите слова глубокой благодарности за ваш труд, за преданность своей профессии. В этот день от всей души желаем вам крепкого здоровья, семейного уюта, счастья, успехов и новых достижений на профессиональном поприще!

      Городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Всеукраїнський тиждень права або 30 заповідей Загальної декларації прав людини

      Мета: утвердження поваги до права та довіри до правників, як правової традиції в українському суспільстві

      Становище громадянського суспільства і правової держави в Україні можливе за активної та дієвої участі українського правництва. Кожен представник особисто та кожна правнича державна чи приватна інституція здатна своїм практичним внеском сприяти цьому становленню.

      У 1948 році, коли стояло питання про ухвалення Загальної Декларації прав людини її долю вирішували політики і громадські діячі з світовими іменами. Багато в чому від їх позицій, поглядів залежало, буде вона прийнята зараз або рішення відкладуть на роки.

     • В Лисичанске дан старт Всеукраинской эстафете памяти «Слава освободителям Украины!»

      18 декабря 1942 года войска 1-ой гвардейской армии Юго-Западного фронта под командованием генерала В. Кузнецова выбили нацистских оккупантов из села Пивнивка Меловского района на Луганщине. В этот же день были освобождены и некоторые другие населенные пункты Меловского района. Началась битва за освобождение Украины, которая длилась 680 дней и стала важнейшим этапом на пути к победе над нацистской Германией и ее союзниками.

      Именно к этой дате — 75-летию начала освобождения Украины от нацистских захватчиков — в Лисичанске 18 декабря прошел цикл тематических мероприятий и был дан старт Всеукраинской эстафете памяти «Слава освободителям Украины!», инициированной Организацией ветеранов Украины. В этот день в Лисичанск прибыла делегация руководителей ветеранских организаций из всех областей Украины во главе с председателем совета Организации ветеранов Украины В.В. Шмаковым.

     • У Лисичанську діти із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, взяли уроки верхової їзди

      17 грудня в рамках співпраці центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з Сєвєродонецьким об’єднаним центром цивільно-військового співробітництва та громадської організації «Міст 3.10» діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, навідались до конюшні, що розташована у м.Лисичанську.

     • Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради привітав з Днем Святого Миколая студентів пільгових категорій

      Відзначення Дня Святого Миколая в Україні та місті Лисичанськ — традиційне свято. Цього року відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради привітав зі святом студентів пільгових категорій: діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, інваліди, особи з тимчасово окупованої території, діти з багатодітних родин, діти учасників бойових дій. Студенти п’яти вищих навчальних закладів та трьох професійних ліцеїв міста Лисичанськ до Дня Святого Миколая отримали солодкі подарунки та сувеніри.

     • Лисичанські артисти взяли участь у акції "Сяйво таланту"

      15 грудня, напередодні Дня Святого Миколая у Сєвєродонецькому обласному музичному училищі ім. С. Прокоф’єва відбулася культурно-мистецька акція «Сяйво таланту» за участі обдарованих дітей та юнацтва Луганщини. Метою культурно-мистецького заходу була презентація творчих досягнень дитячих та юнацьких колективів Луганщини, пошук оригінальних ідей і проектів та відкриття нових імен.

     • Щоб Новий рік приніс лише радість

      clip_image002Незабаром новорічні свята. Зважаючи на те, що, зазвичай, під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, що виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при користуванні гірляндами, встановленні ялинок та при користуванні піротехнічними виробами, слід дотримуватись певних правил безпеки.

      Якщо ви хочете весело і без прикрих пригод зустріти Новий рік, радимо дотримуватись таких порад:

      • — не встановлюйте ялинку поблизу опалювальних приладів;
      • — надійно встановіть її на стійкій підставці;
      • — не прикрашайте зелену красуню ватою, папером, марлею та целулоїдними іграшками;
      • Спортивна спільнота Лисичанська зустрілась з президентом Національного Олімпійського комітету України Сергієм Бубкою

       Вчора, 17 грудня,  в місті Сєвєродонецьк відбулась зустріч спортивної спільноти Луганщини з Членом Виконавчого комітету Міжнародного Олімпійського комітету, першим віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, президентом Національного Олімпійського комітету України Сергієм Бубкою та головою Луганської обласної державної адміністрації Юрієм Гарбузом. Лисичанська делегація, на чолі з начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніною Нецвєт, була представлена провідними тренерами міста, викладачами та вчителями фізичного виховання.

      • Вітаємо переможців Кубку Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

       16 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшов Кубок Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька та Харкова.

       Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

       Категорія «Діти»

       • І місце — Кирило Безручко та Марта Уразовська;
       • ІІ місце — Матвій Медик та Вероніка Артюшенко;
       • У Лисичанську відбувся ХVI традиційний відритий обласний турнір з греко-римської боротьби пам'яті Сергія Карасьова

        15 грудня в спортивній залі міської ДЮСШ відбулись змагання ХVI традиційного відритого обласного турніру з греко-римської боротьби пам’яті Майстра спорту СРСР, воїна-інтернаціоналіста, Героя пожежної охорони Сергія Карасьова.

        У змаганнях взяли участь 148 спортсменів з Лисичанська, Харкова, Білолуцька, Новопскова, Старобільська, Костянтинівки, Краматорська, Біловодська, Попасній, Кремінній і Марковки.

        Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

        І місце — Олександр Вісягін (25кг), Андрій Савенко (2 кг), Михайло Корженко (42кг), Тимур Зябля (57кг), Данило Зеленяк (45кг);

       • Уважаемы работники государственной исполнительной службы, государственные исполнители отделов государственных исполнительных служб управлений юстиции!

        Примите искренние поздравления с профессиональным праздником — Днем работников государственной исполнительной службы!

        Роль государственного исполнителя сложна, и вместе с этим, ответственна, поскольку требует исключительного профессионализма и чрезвычайной преданности делу. От компетентности, добросовестности и беспристрастности государственных исполнителей зависит своевременность и полнота исполнения судебных решений, а, следовательно — обеспечение соблюдения прав и свобод граждан.

        Убеждены, что все работники государственной исполнительной службы полностью осознают ответственность, которая на них возложена, поэтому и в дальнейшем будут достойно служить интересам Украины и ее граждан.

        Желаем Вам крепкого здоровья, благополучия в жизни и неизменного успеха в профессиональной деятельности.

        Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

        Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

       • Городской голова Сергей Шилин принял участие в открытии областного турнира по греко-римской борьбе памяти Сергея Карасева

        Сегодня, 15 декабря, в спортивном зале Лисичанской городской ДЮСШ проходит ХVI традиционный отрытый областной турнир по борьбе греко-римской памяти Мастера спорта СССР, воина-интернационалиста, Героя пожарной охраны Сергея Карасева.

        В соревнованиях участвуют 140 спортсменов из Лисичанска, Харькова, Белолуцка, Новопскова, Старобельска, Константиновки, Краматорска, Беловодска, Попасной, Кременной и Марковки.

       • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми

        Вчора, 14 грудня, у Лисичанській міській ради відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми під головування заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

        В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, представники місцевих органів держаної влади та Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області.

        Під час засідання головний спеціаліст відділу освіти Юлія Курпас доповіла про систему роботи закладів загальної середньої освіти щодо запобігання різним видам насильства. «В загальноосвітніх навчальних заклад міста Лисичанська навчається 8301 учень. В школах протягом навчального року проходять заходи з профілактики запобігання жорстокому поводженню з дітьми, а саме: оформлено куточки з охорони прав дитинства та законних інтересів дітей: „Права дитини“, „Конвенція ООН про права дитини“; розміщено стенди з телефонами довіри, міських організацій, куди дитина може звернутися у випадку жорстокого поводження; працюють гуртки та секції (у 2017-2018 н. р. працюють 304 секції та гуртків, до яких залучено 4711 дітей); виховні клуби за інтересами, волонтерські загони, проводяться виховні заходи та інше», — зазначила Юлія Олександрівна.

       • Городской голова Сергей Шилин принял участие в открытии регионального сервисного центра МВД

        Сегодня, 15 декабря, в Лисичанске открылся территориальный сервисный центр МВД нового образца. Здесь будут предоставляться услуги регистрации и перерегистрации транспортных средств, выдачи и замены водительского удостоверения, а также можно будет сдать экзамен на право управления транспортным средством. Отметим, что сервисный центр МВД заменит МРЕО. Это второй подобный территориальный сервисный центр в Луганской области.

       • Про внесення зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН

        ДПІ у м. Лисичанську нагадує про набрання чинності наказу Міністерства фінансів України від 18.09.2017 № 776 «Про внесення Змін до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН)» (далі — наказ 776), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 29.09.2017 за № 1204/31072.

        Основні зміни полягають в наступному:

        — платник податків має право подати Таблицю даних платника податків (далі — Таблиця) без наявності факту зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;

       • Обмін електронними документами з контролюючими органами

        ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: 15.11.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557 «Про затвердження Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03.08.2017 за № 959/30827, який розроблено з метою нормативно-правового врегулювання обміну електронними документами з контролюючими органами.

        Основними організаційно-правовими засадами Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами визначено:

       • Понад 280 тисяч гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону

        «За одинадцять місяців поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 280,8 тис. грн. екологічного податку», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

       • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 32 мільйона гривень ПДВ

        За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за січень — листопад поточного року до державного бюджету було спрямовано 31 млн 852,6 тис. грн. податку на додану вартість, з яких 469,0 тис. грн. перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями.

        За її словами, такі показники були досягнуті завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • Платникам ПДВ до уваги!

        ДПІ у м. Лисичанську інформує: Державна фіскальна служба України на виконання доручення Міністерства фінансів України та у зв’язку із численними запитами платників ПДВ щодо шляхів мінімізації впливу окремих помилок, допущених платниками при відображенні у номері податкових накладних та розрахунків коригування до них, складених за операціями з постачання сільськогосподарських товарів/послуг у межах спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, порядок застосування якого визначався статтею 209 (крім пункту 209.18 цієї статті), та окремо — пунктом 209.18 статті 209 розділу V Податкового кодексу України і який був діючим до 01 січня 2017, листом від 28.11.2017 № 32659/7/99-99-15-03-02-17 інформує про механізм надання платниками податків інформації щодо типу помилок у визначенні ознаки належності до спецрежиму, допущених в окремих податкових накладних.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • Платники податку на додану вартість - зверніть увагу!

        ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: якщо після отримання попередньої оплати та складання податкової накладної, яка була зареєстрована в ЄРПН, відбувається зміна номенклатури товарів/послуг в межах отриманої суми (тобто ні товари/послуги, ні кошти не повертаються), постачальник (продавець) складає два розрахунки коригування до податкової накладної, складеної на дату отримання попередньої оплати:

       • 19 и 20 декабря - открытие новогодних елок (обновлено)

         

        Уважаемые жители и гости городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

        В День Святого Николая, в предверии новогодних и Рождественских праздников во всех микрорайонах города состоится торжественное открытие новогодних елок.

        19 декабря:

        • — в 11.30 — ДК им. В.Н. Сосюры и ДК «Диамант»;
        • — в 14.00 — площадь Победы;
        • — в 14.30 — сквер им. 10-летия независимости Украины.

        20 декабря в 12.00 — городской ДК.

       • В Лисичанську пройшло засідання виконкому

        Сьогодні, 15 рудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

        Під час засідання були розглянуті питання про опіку та піклування, про облік та розподіл житлової площі.

        Члени виконкому заслухали та затвердили рішення про схвалення прогнозу міського бюджету м. Лисичанська на 2019 — 2020 роки.

       • В Лисичанском территориальном центре работает оздоровительный клуб «Тонус»

        Все медики приходят к единогласному мнению, что умеренные физические нагрузки необходимы для здоровья и самочувствия людей старшего возраста. Занятия спортом способствуют профилактике сердечно-сосудистых заболеваний, заболеваний опорно-двигательного аппарата, укреплению иммунитета и нормализации сна.

        В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания работает оздоровительный клуб «Тонус», где подопечные учреждения укрепляют свое здоровье.

       • В Лисичанську пройшов передноворічний благодійний ярмарок

        Вчора, 14 грудня, біля ринку «Джаміля» Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді (ЛЦНТТУМ) проводив благодійний новорічний ярмарок.

        Наш Центр проводить подібний ярмарок вже третій рік поспіль. Кожного року напередодні свята, керівники гуртків та їх вихованці виробляють святкові сувеніри. Але це не тільки наша заслуга. Всі школярі міста та їх батьки долучилися до благої справи. На ярмарок були виставлені доробки, надані на міський конкурс «Зимові фантазії».

       • Уважаемые судьи и работники аппаратов судов!

        Поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем работников суда!

        Ваш труд направлен на защиту прав и свобод граждан, торжество Закона и утверждение Украины как демократического и правового государства. Ваша сила — в вашей мудрости и справедливых решениях, в которых воплощается принцип верховенства права.

        В этот праздничный день выражаем вам огромную благодарность за достойное исполнение своих обязанностей во имя законности, справедливости, гуманизма, защиты прав и свобод человека.

        Верим, что смыслом осуществления правосудия будет самоотверженное служение Закону и народу Украины. Пусть высокий профессионализм, принципиальность, преданность делу, добросовестность, мудрость и оптимизм сопровождают вас на жизненном пути!

        От всей души в день профессионального праздника желаем вам и вашим семьям мира, здоровья, благополучия и достатка!

        Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

        Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

       • Лисичанський міський краєзнавчій музей отримав технічне обладнання на суму близько 230 тисяч гривень

        5 грудня у рамках другого етапу проекту «Заново відкриваємо історичну спадщину Східної України — Музей відкрито на ремонт II», який реалізується Мистецьким напрямком Українського кризового медіа-центру за фінансової підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) Лисичанський міський краєзнавчий музей отримав технічне обладнання на суму близько 230 тисяч гривень. Серед обладнання, що поповнило скарбницю музею: квадрокоптер, фото- та відео- обладнання, проектор, ноутбуки, планшети, принтер, електронний мікроскоп та низка інших сучасних ґаджетів.

       • В Лисичанске состоялся митинг ко Дню чествования ликвидаторов последствий аварии на Чернобыльской АЭС

        Сегодня, 14 декабря, в Лисичанске состоялся митинг, посвященный Дню чествования ликвидаторов последствий аварии на Чернобыльской АЭС.

        В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместители, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, управляющий делами Александр Савченко, представители правоохранительных органов, Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС Украины в Луганской области, военкомата, члены общественной организации «Ветераны Чернобыля», ликвидаторы аварии на ЧАЭС, учащаяся молодежь, жители города. Все пришли почтить память людей, которые ценой своих жизней, самоотверженно принимали участие в локализации аварии и устранении ее последствий. А также, поблагодарить лисичан-ликвидаторов за их мужество, самоотдачу, высокий профессионализм и гражданский подвиг, который они совершили в 1986 году.

       • 14 декабря - День чествования участников ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС

        Все дальше и дальше уходит в историю трагический день 26 апреля 1986 года. День, в который произошла страшная трагедия — взрыв на Чернобыльской атомной электростанции. Техногенная катастрофа лишила здоровья и унесла жизни многих людей.

        Благодаря мужественности, самоотверженности и профессионализму ликвидаторов последствий катастрофы авария была локализована. 30 ноября 1986 года было закончено строительство саркофага над разрушенным энергоблоком. Спустя две недели, 14 декабря, было опубликовано извещение о том, что государственной комиссией был принят в эксплуатацию комплекс защитных сооружений четвёртого энергоблока ЧАЭС. Именно дата публикации этого сообщения, по прочтении которого страна смогла вздохнуть спокойно, и стала «Днём чествования участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС».

       • В Лисичанську пройшло чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

        Вчора, 13 грудня, відбулось чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника міського голови Андрія Якимчука. В роботі ради взяли участь члени ради та завідувач відділу профосмотрів міської консультативно-діагностичної поліклініки Наталія Моісеєнко, начальник відділу державного нагляду в сфері гігієни праці Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області Світлана Подрєзова, начальник відділу охорони праці ПАТ «Лисичанськвугілля» Сергій Морев.

        Під час засідання були розглянуті питання про систему роботи загальноосвітніх навчальних закладів з питань безпеки життєдіяльності в дитячому середовищі, про стан і хід проведення медичних оглядів, про заходи щодо профілактики професійної захворюваності на підприємствах міста, в тому числі на вугільних за 2017 рік.

       • Подопечные терцентра посетили выставку японской фотографии

        Подопечные отделения дневного пребывания Лисичанского территориального центра посетили мобильную тематическую выставку японской фотографии.

        Благодаря фотоработам и рассказу сотрудников краеведческого музея ветераны узнали, что Япония — островное государство, с потрясающей красоты природными ландшафтами, многовековой историей и традициями. Это прекрасная и очень интересная страна, где древняя культура так удивительно, гармонично и элегантно сочетается с инновационными технологиями.

       • В Лисичанську пройшли заходи до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

        14 грудня — день вшанування людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. До цієї пам’ятної дати в закладах культури міста відбулися наступні заходи.

        12 грудня у літературно-музичний вітальні міського ПК відбувся вечір-зустріч «Відгуки пережитої трагедії», присвячений Дню вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

       • В Лисичанском терцентре прошла встреча с ликвидаторами аварии на Чернобыльской АЭС

        • С тех пор прошло немало вёсен, закончился двадцатый век,
        • Но не закрыта ещё тема: Беда… Чернобыль… Человек…        

        14 декабря в Украине отмечается День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС, который более известен, как День ликвидатора.

        Вчера, 12 декабря, в Лисичанском территориальном центре состоялась встреча подопечных учреждения с ликвидаторами последствий аварии на Чернобыльской АЭС Михаилом Хотенчан, Сергеем Романовым и медиком Виктором Щербаком.

       • В городском совете обсудили вопросы перевозки льготной категории пассажиров пригородным железнодорожным транспортом

        Вчера, 12 декабря, в Лисичанском городском совете состоялось рабочее совещание руководства города с представителями регионального филиала «Донецкая железная дорога» (ДОН ЖД) ПАО «Укрзализниця».

        В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместитель Максим Головнев, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, депутаты городского совета, руководители структурных подразделений городского совета. Со стороны ДОН ЖД — начальник службы по пригородным пассажирским перевозкам Алексей Борисенко и его заместитель Юрий Афонин, начальник отдела тарифов, условий перевозок и работы с местными органами исполнительной власти Ольга Парфенова.

       • «Молодь обирає здоров'я»

        Під таким гаслом, вчора, 12 грудня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулись виступи агітбригад за здоровий спосіб життя, в яких взяли участь дев’ять команд загальноосвітніх шкіл міста (ЗОШ).

        Юні прихильники здорового способу життя творчо та нестандартно підійшли до пропаганди активної життєвої позиції серед ровесників. Цікаві сценарії, яскраві костюми, невеличкі літературно-музично-спортивні композиції змогли перетворити, здавалося б, серйозну тему на свято спорту та здоров’я.

       • Вітаємо переможців Міжнародного Кубку з Косікі карате

        9 грудня в Берліні (Німеччина) пройшли змагання Міжнародного Кубку з Косикі карате — 2017, в яких взяли участь спортсмени з 13 країн світу: Німеччини, Росії, Естонії, Латвія, Ізраїлю, України, Австрії, США, Швеції, Алжиру, Камеруну, Італії та Нідерландів.

        Збірна команда міста Лисичанська гідно показала себе у складі збірної України під час турніру.

        За підсумками змагань 6 учасників із Лисичанська вибороли 8 медалей, а саме:

        — у розділі Ката ІІ місце зайняв Євген Селіванов, ІІІ місце — Богдан Голубєв;

       • В Лисичанську пройшов захід в рамках об'єднуючої програми «Схід - Захід - Україна єдина»

        Вчора, 12 грудня, в палаці культури ім. В.М. Сосюри пройшов захід під гаслом об’єднуючої Програми «Схід — Захід — Україна єдина».

        У рамках заходу представники громадської спілки «Всеукраїнський союз громадських організацій учасників бойових дій, антитерористичних операцій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів» спільно з представниками громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Союз учасників миротворчих операцій» та Національної ради жінок України провели зустріч з військовослужбовцями, школярами та мешканцями міста.

       • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

        Вчора, 12 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

        Під час засідання членами комісії були розглянуті наступні питання:

        • - про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;
       • 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

        14 грудня відбудуться заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС:

        • — о 8.30 — відправка автобусу від Центральної міської поліклініки до Свято-Тихвінського храму;
        • — о 9.00 — у Свято-Тихвінському храмі (район заводу ГТВ) розпочнеться богослужіння;
        • — о 9.30 — хресна хода від Свято-Тихвінського храму до пам’ятника «Землякам-Чорнобильцям»;
        • — о 10.00 — урочистий мітинг біля пам’ятника «Землякам-Чорнобильцям».

        Шановні гості та мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля запрошуємо вас взяти участь у заходах.

       • В Лисичанске открылась выставка японской фотографии

        Сегодня, 11 декабря, в Лисичанском городском краеведческом музее открылась мобильная тематическая выставка японской фотографии. Отметим, что данное мероприятие прошло в рамках года Японии в Украине и 25-летия дипломатических отношений между Японией и Украиной. Символом этого сотрудничества является логотип, представленный в экспозиции выставки. Логотип создан японским графическим дизайнером Томоо Каваи. Главным мотивом в нем есть национальные флаги обоих государств, которые касаются друг друга и символизируют дружественные отношения Японии и Украины.

       • Олімпійське лелеченя -2017

        Під такою назвою, на базі загальноосвітньої школи (ЗОШ) І-ІІІ ст. № 30, відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей, в якому взяли участь 20 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста.

        За рішенням суддівської колегії І місце посіли команди ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та ЗОШ І-ІІ ст. № 29, ІІ місце вибороли команди ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 та ЗОШ І-ІІ ст. № 18, а ІІІ місце у команд ЗОШ І-ІІІ ст. № 30 та ЗОШ І-ІІ ст. № 24.

        Переможці та призери нагороджені грамотами відділу освіти Лисичанської міської ради.

       • Цифровая живопись в территориальном центре

        Благодаря сотрудничеству Лисичанского территориального центра с представителями общественной организации USAID у подопечных учреждения появилась уникальная возможность создания картин по номерам. Такой вид творчества доступен абсолютно всем, вне зависимости от того, умеет человек рисовать или нет.

        Работая над картиной, подопечные отделения дневного пребывания территориального центра обеспечивают себе увлекательнейший досуг, который положительным образом отражается на душевном состоянии, принося психологическую уравновешенность и удовлетворение от полученного результата.

       • 12 грудня - концертні виступи вокального ансамблю народної пісні «Зерно любові»

        Шановні мешканці та гості міста!

        Запрошуємо 12 грудня о 12.00 до палацу культури ім. В.М. Сосюри на концертні виступи вокального ансамблю народної пісні «Зерно любові».

         

       • Вітаємо лисичан - переможців та призерів відкритого чемпіонату міста з легкої атлетики!

        9 грудня в спортивній залі загальноосвітньої школи № 14 пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 65 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

        Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

       • 11 грудня - відкриття мобільної тематичної виставки японської фотографії

        Шановні мешканці та гості міста!

        11 грудня о 14.00 за підтримки посольства Японії в Україні та Програми розвитку ООН в міському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття мобільної тематичної виставки японської фотографії.

        Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку, яка буде працювати до 15 грудня.

       • Кого включати до загальної кількості осіб, що перебувають у трудових відносинах з фізичною особою-підприємцем - платником єдиного податку

        ДПІ у м. Лисичанську нагадує: якщо підприємець — платник єдиного податку укладає договір, який передбачає оплату процесу праці, тобто містить ознаки трудового договору, то такий платник єдиного податку враховує працівників, яких залучає за таким договором, до загальної кількості осіб, що перебувають з ним в трудових відносинах.

        Якщо укладений договір відповідає нормам договору підряду, то підприємець — платник єдиного податку не враховує працівників, яких залучає за таким договором, до загальної кількості осіб, що перебувають з ним в трудових відносинах.

       • Заборгованість по сплаті ЄСВ - розстрочення та відстрочення чинним законодавством не передбачено

        ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: законодавством, що регулює порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, не передбачено розстрочення та відстрочення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску (далі — ЄСВ).

        Відповідно до ч. 12 ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі-ЗУ № 2464) зі змінами та доповненнями, ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника ЄСВ одночасно із зобов’язаннями із сплати ЄСВ зобов’язань із сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами, зобов’язання із сплати ЄСВ виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу).

       • До уваги платників єдиного податку: Надання нерухомості в оренду - за яких умов?

        ДПІ у м. Лисичанську інформує, що відповідно до підпункту 291.5.3 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи — підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів.

        Якщо загальна площа кожного окремого виду майна та/або їх частки, яке надається в оренду, не перевищує вищезазначені норми, то така фізична особа — підприємець, що здійснює діяльність з надання в оренду власної нерухомості, має право перебувати на спрощеній системі оподаткування.

       • Що змінилося: Критерії блокування податкових накладних

        ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: 17 листопада 2017 року набули чинності зміни до критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (наказ Міністерства фінансів України від 09.11.2017 р. № 926).

        Змінами передбачено, що платник податку має право подати до ДФС України інформацію за встановленою формою щодо:

       • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили майже 13 мільйонів гривень плати за землю

        «За січень — листопад 2017 року до місцевого бюджету надійшло 12 млн 848,0 тис. грн плати за землю, що на 3 млн 549,5 тис.грн, або на 38,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року» — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Із загальної суми 10 млн 142,5 тис. грн надійшло від платників податків — юридичних осіб та 2 млн 705,5 тис. грн — від фізичних.

       • За 11 місяців поточного року від платників Лисичанського регіону в бюджет надійшло майже 342 млн грн.

        «За одинадцять місяців поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 341 млн 654,7 тис. грн, - повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. - До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 121 млн 975,4 тис. грн, що на 16 млн 803,1 тис. грн або на 16,0 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 219 млн 679,3 тис. грн - до місцевого бюджету, що перевищує показник минулого року на 22,7 %».

       • Увага! Університет ДФС проводить мистецький конкурс "Податкова абетка" та Дні відкритих дверей

        Університет Державної фіскальної служби України в рамках Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього» проводить мистецький конкурс «Податкова абетка», до участі в якому запрошує учнів 1-9 класів з усіх регіонів України, а також Дні відкритих дверей.

        Більш детальнішу інформацію можна отримати на сайті Університету: http://www.nusta.edu.ua.

        Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

       • Особливості роботи з потерпілими від ґендерно зумовленого, в тому числі домашнього насильства...

        За такою темою з 5 по 6 грудня поточного року у м. Сєвєродонецьку в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» відбувся тренінг з потерпілими від ґендерно зумовленого, в т.ч. домашнього насильства. У тренінгу взяли участь представники Лисичанської міської ради, Луганської облдержадміністрації, національні експерти з питань попередження ґендерно зумовленого насильства, фахівці соціальних служб, центрів надання безоплатної правової допомоги, громадських, правозахисних та сервісних організацій які працюють у напрямку з попередження гендерно зумовленого насильства та насильства в сім’ї.

       • Конкурс поделок детей с ограниченными возможностями

        Сегодня, 7 декабря, на базе Лисичанского центра научно-технического творчества учащейся молодежи подвели итоги конкурса всевозможных поделок и рисунков «Голубь надежды», который проводится всеми организациями Красного Креста на протяжении уже многих лет для детей с ограниченными возможностями здоровья.

       • Поздравляем участников турнира по шашкам и шахматам

        3 декабря в Украине отмечают Международный день инвалидов. Накануне, в Северодонецком ледовом дворце спорта прошел турнир по шашкам и шахматам.

        Несмотря на жизненные проблемы и трудности, связанные со здоровьем Валерий Золотарев, Екатерина Кадыкова, Оксана Ржанникова и Наталья Полстяная нашли в себе силы и возможность достойно представить свой родной город Лисичанск.

       • Уважаемые депутаты городского совета, ветераны и работники органов местного самоуправления!

        Поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем местного самоуправления!

        Представлять интересы горожан, знать их проблемы и прилагать все усилия для их решения — почетная и ответственная миссия. В демократичном обществе именно органы местного самоуправления заботятся об обеспечении социальных и культурных потребностей жителей города, совместно с ними отстаивают стремление жить в цивилизованной, развитой и безопасной стране.

        В этот праздничный день мы благодарны всем работникам местного самоуправления, кто своим профессионализмом, ответственным отношением к работе и отзывчивостью обеспечивает право каждого жителя быть услышанным.

        Уверены, что вы всегда будете оставаться мудрыми, толерантными, инициативными. И только совместными усилиями мы сможем поднять потенциал нашего города на высокий уровень.

        Желаем всем, кто работает на благо родного Лисичанска, здоровья, мира, достатка и семейного благополучия. Пусть все невзгоды обходят вас стороной, а вера в счастливое будущее нашего города и Украины прибавляет сил и вдохновения.

        Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

        Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

       • В Лисичанске поздравили военнослужащих

        Вчера, 6 декабря, в День Вооруженных Сил Украины, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялся праздничный концерт.

        Поздравить военнослужащих пришли городской голова Сергей Шилин и его заместители, сотрудники органов местного самоуправления, учащаяся молодежь.

       • 7 грудня - позачергова сесія міської ради

        Засідання позачергової 40-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 7 грудня о 12.00 у залі засідань міської ради.

        На розгляд міської ради виноситься питання про співфінансування проекту «Спортивний майданчик зі штучним покриттям по вул. Жовтневій, 271, м. Лисичанськ — реконструкція».

        Розпорядження міського голови від 06.12.2017р. №434

         

       • У Лисичанську відключено від газопостачання 5 котелень

        Вчора, 5 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

        Під час засідання членами комісії було розглянуто питання про відключення від газопостачання об’єктів КП «Лисичанськтепломережа».

       • Шановні військовослужбовці України!

        Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем Збройних Сил України! Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — в ваших надійних та сильних руках.

        Служба військових в усі часи була нелегкою, вона і сьогодні вимагає мужності, витримки, відваги і вірності Вітчизні. Впевнені, нинішнє покоління захисників України — гідні спадкоємці своїх батьків і дідів. Військова служба для багатьох з них стала не тільки священним обов’язком, а й покликанням.

        Бажаємо щоб кожен день вашої служби був гарантом миру і добра в країні, без поразок і втрат, без воєн і битв, а канонади звучали тільки під час святкових салютів. Нехай доля дарує вам міцне здоров’я, щасливе особисте життя, сталеву витримку, надійних товаришів по службі.

        Ми пишаємося нашими земляками, які виконують свій військовий і громадянський обов’язок, охороняючи мир і спокій нашої країни, її громадян. Наше щасливе, спокійне і мирне майбутнє під надійним захистом.

        Міський голова Сергій Шилін,

        Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

       • Городской голова Сергей Шилин поздравил волонтеров

        Сегодня, 5 декабря, в Международный день волонтера, в Лисичанском городском совете прошло расширенное заседание Координационного совета по вопросам развития и поддержки волонтерского движения. В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместители, сотрудники структурных подразделений Лисичанского городского совета, инициативные и бескорыстные лисичане, представители международных организаций.

       • В Лисичанській міській раді пройшло чергове засідання виконкому

        Сьогодні, 5 рудня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

        Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування, про облік та розподіл житлової площі.

       • В городском совете прошло совещание по вопросу взятия на баланс города двух дошкольных учебных заведений ПАО «Лисичанскуголь»

        Вчера, 4 декабря, в Лисичанском городском совете состоялось совещание по вопросу передачи в коммунальную собственность города Лисичанска ясли-садов «Колосок» и «Калинушка», которые находятся на балансе ПАО «Лисичанскуголь».

        Городской голова Сергей Шилин и его заместители, председатель теркома профсоюзов угольщиков Владимир Иванишин, сотрудники структурных подразделений городского совета собрались обсудить пути выхода из сложившейся ситуации. Выплата задолженности по заработной плате работникам и подготовка документов к передаче детских садов на баланс города, — вот основные вопросы которые поднимались на совещании.

       • Лисичанські спортсмени - переможці та призери обласного турніру з кікбоксингу

        332 грудня в місті Костянтинівка пройшов відкритий турнір Луганської області з кікбоксингу. В змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

        Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

       • Вітаємо переможців вокального конкурсу "Квітка душа"

        Традиційно, на початку грудня в Лисичанському міському Палаці культури відбувся регіональний вокальний конкурс «Квітка душа», присвячений пам’яті Ірини Томко.

        Цього року кордони конкурсу розширилися. До числа учасників приєдналися конкурсанти з міст: Одеса, Новопсков, Бахмут, Троїцьк, Рубіжне.

       • Управління праці та соціального захисту населення інформує

        zynm1catnz0382mmnccq1 грудня 2017 року відбувся черговий плановий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів медико-технічної бригади Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства

        Щоквартально в будівлі управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради здійснюється прийом осіб з обмеженими фізичними можливостями спеціалістами Харківського КЕПОП. Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з інвалідністю протезами нижніх і верхніх кінцівок, засобами для особистого догляду і захисту, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення. Крім того підприємство здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

       • 5 декабря - Международный день волонтера

        Генеральная Ассамблея ООН в 1985 году предложила ежегодно отмечать 5 декабря — Международный день добровольцев во имя экономического и социального развития. ООН призвала все страны осуществить меры в целях повышения осведомленности о важном вкладе службы добровольцев и тем самым побуждать еще больше людей во всех сферах деятельности предлагать свои услуги в качестве добровольцев, как на родине, так и за рубежом.

        Во Всеобщей декларации волонтеров, принятой на XVI Всемирной конференции волонтеров в 2001 году в Амстердаме были определены принципы деятельности волонтеров, основными из которых являются право посвящать свой талант, время, энергию индивидуальным и коллективным акциям, не ожидая вознаграждения.

        В Украине волонтеры официально признаны Постановлением Кабинета Министров от 10 декабря 2003 года. Этим же Постановлением утверждено «Положение о волонтерской деятельности в сфере предоставления социальных услуг».

        Работа волонтера основывается на добровольности, сострадании, солидарности с потребностями и идеями других, а также глубоком уважении ко всем людям. Свое свободное время волонтеры посвящают общественным делам, участвуя во всевозможных акциях, программах социальной взаимопомощи, культурного просвещения. Довольно часто волонтеры рискуют своей жизнью, не дожидаясь за это вознаграждения. Волонтерская деятельность как проявление милосердия и благотворительности, будет существовать до тех пор, пока существует потребность людей в той или иной помощи и социальной поддержке.

        В этот праздничный день, дорогие волонтеры, примите самые теплые поздравления и пожелания здоровья, мира, вдохновения и благополучия. Выражаем вам слова благодарности за ваш бескорыстный труд во благо процветания добра на земле, за искреннюю помощь и не безразличие.

        Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

        Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

       • 6 грудня - позачергове засідання сесії Лисичанської міської ради

        Засідання позачергової 40-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 6 грудня о 16.00 у залі засідань міської ради.

        На розгляд міської ради виноситься питання про співфінансування проекту «Спортивний майданчик зі штучним покриттям по вул. Жовтневій, 271, м. Лисичанськ — реконструкція».

        Розпорядження міського голови від 05.12.2017р. № 433

       • Вітаємо переможців вокального конкурсу "Квітка душа"

        Традиційно, на початку грудня в міському Палаці культури відбувся регіональний вокальний конкурс «Квітка душа», присвячений пам’яті Ірини Томко.

        Цього року кордони конкурсу розширилися. До числа учасників приєдналися конкурсанти з міст: Одеса, Новопсков, Бахмут, Троїцьк, Рубіжне.

       • До уваги мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Штормове попередження

        За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 2 грудня 2017 року місцями по Луганській області очікується туман з видимістю 200-500 м. Вночі та вдень місцями пориви південно-східного вітру 15-18 м/с.

        Управління з питань цивільного захисту Луганської облдержадміністрації

       • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

        81dfe46928df3fc62a5b787b9b57ffc3Сьогодні, 1 грудня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання членами комісії були розглянуті наступні питання:

        • — про визначення місця проживання дитини;
        • — про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;
        • — про влаштування малолітніх дітей в будинок дитини;
        • Анонс заходів до Дня Збройних Сил України

         5 грудня о 13.30 у бібліотеці-філії № 9 відбудеться година патріотизму «Обов’язок — захищати Україну».

         6 грудня відбудуться наступні заходи:

         — о 09.30 у бібліотеці-філії № 6 патріотична бесіда «Уклін всім хто землю свою боронить»;

        • В Лисичанську відбулось засідання чергової 39-ї сесії

         Вчора, 30 листопада, в Лисичанську відбулось засідання чергової 39-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

         Під час пленарного засідання депутати внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік, виділили кошти на фінансову підтримку КП ЛМР «Електроавтотранс», а також прийняли низку рішень щодо регулювання земельних відносин.

        • Сильные духом

         Ежегодно 3 декабря отмечается Международный день инвалидов. Это еще один повод обратить внимание на необходимость создания для людей с ограниченными возможностями соответствующих условий для реализации жизненных потребностей, развития способностей и творческого потенциала.

         Накануне этого события в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания (предоставления социальных услуг) прошло мероприятие, в котором приняли участие директор терцентра Андрей Лазарев, председатель городской организации инвалидов «Джерело» Олег Городовой, представители общественных организаций УТОС и УТОГ.

        • Увага! Змінено порядок обміну електронними документами з контролюючими органами

         ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: з 15 листопада 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557, яким затверджено Порядок обміну електронними документами з контролюючими органами (далі — наказ № 557). Відповідно втратив чинність наказ ДПА України від 10.04.2008 № 233 «Про подання електронної податкової звітності».

         Наказ № 557 визначає основні організаційно-правові засади обміну електронними документами між суб’єктами електронного документообігу.

        • Здійснення реєстрації розрахунку коригування до податкової накладної, реєстрацію якої зупинено

         ДПІ у м. Лисичанську нагадує: розрахунок коригування до податкової накладної, реєстрацію якої зупинено, може бути зареєстрований лише після реєстрації такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — ЄРПН) та за умови, що з дати складання такого розрахунку коригування не минуло 365 днів.

         Звертаємо увагу: згідно з пунктом 201.10 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у ЄРПН повинна здійснюватись з урахуванням граничних строків:

        • Лисичанські платники поповнили бюджет рентною платою понад 2,5 мільйонів гривень

         лисичанск 1710«З початку року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 1 млн 507,8 тис.грн за спеціальне використання водних ресурсів та 1 млн 15,3 тис.грн — за користування надрами» — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

        • Майже 15 мільйонів гривень спрямовано до місцевого бюджету платниками єдиного податку Лисичанського регіону

         «З початку поточного року, юридичні та фізичні особи – підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 14 млн 684,1 тис грн єдиного податку, - повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. - Це на 5 млн 710,7 тис. грн більше, ніж за відповідний період минулого року».

        • ДПІ відповідає на запитання

         ЗАПИТАННЯ: Чи надають фізичні особи-підприємці-платники єдиного податку іншим суб’єктам господарювання (юридичним особам та фізичним особам-підприємцям) для уникнення подвійного оподаткування підтверджуючі документи про застосування спрощеної системи оподаткування?

         ВІДПОВІДЬ: Фізична особа-підприємець-платник єдиного податку, яка має господарські відносини з суб’єктами господарювання (юридичними та фізичними особами), надає таким суб’єктам копію документа, підтверджуючого державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (витяг або виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, в яких зазначаються види діяльності), та у разі необхідності копію витягу з реєстру платників єдиного податку.

         Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

        • У Лисичанську відбулась інтелектуальна гра «Відун»

         DSC_002428 листопада Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю радо вітав гостей та учасників найочікуванішої, найцікавішої гри «Відун» інтелектуальної шкільної козацької еліти міста Лисичанська.

         Щорічно змагання юних знавців проходять в рамках міського етапу Всеукраїнської патріотичної, спортивної гри «Сокіл» («Джура»).

         Відун — гра для тих, хто насправді є розумною, освіченою, сучасною людиною, відчуває себе справжнім українцем. Це можливість не тільки зануритись до витоків святині української історії, козацької доби, сучасності, але й пригадати значимі події свого краю, рідного міста, де народилися, зростали та живемо.

        • Уважаемые работники прокуратуры!

         Поздравляем с профессиональным праздником!

         Сотрудники органов прокуратуры служат образцом честного исполнения служебного долга, примером принципиальности и настойчивости в защите интересов граждан, общества и государства.

         Каждый день вы, уважаемые работники прокуратуры, выполняете функции по защите конституционных прав и свобод граждан, соблюдению законодательства в борьбе с преступностью и коррупцией. Решение серьезных задач требует от вас высочайшего профессионализма и порядочности.

         Позвольте выразить вам слова признательности за мудрость, верность присяге, высокую ответственность при исполнении служебных обязанностей, за обеспечение правовой стабильности, активную позицию в соблюдении конституционных прав людей.

         В этот праздничный день желаем вам новых достижений в защите прав и интересов граждан, мира, крепкого здоровья, семейного благополучия и счастья.

         Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

         Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

        • Местные бюджеты Луганщины получили почти 2 млрд грн. налогов и сборов

         ГНИ в г. Лисичанске сообщает: с начала года в местные бюджеты городов и районов Луганской области плательщики перечислили 1 млрд 913 млн грн налогов и сборов. Это на 296,5 млн грн больше, чем в соответствующем периоде прошлого года.

         Самым весомым является налог на доходы физических лиц, которого на протяжении января-ноября поступило 1 млрд 148 млн грн. Напомним, что именно доходы местных общин направляются на потребности, развитие и благоустройство наших городов и поселков.

         Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

        • Дорогие земляки!

         От всего сердца поздравляем вас с наступающим Новым годом и Рождеством Христовым!

         Настает так любимая нами с детства пора, наполненная общей радостью приближающегося новогоднего веселья, ожиданием чуда и сказки, душевным теплом и верой в лучшее.

         Уходящий 2016-й год дарил нам радости встреч и открытий, были победы и достижения, трудности и успехи — мы обретали новый бесценный опыт жизни. Мы прожили с вами насыщенный важными событиями год и создали хороший задел на будущее. Главное — помнить, что наша сила — в единстве, взаимопонимании и взаимной поддержке. Давайте верить в себя, самоотверженно работать на благо своих семей, родного города и нашей страны, чтобы общими усилиями созидать наше успешное будущее!

         В преддверии новогодних и рождественских праздников мы все загадываем желания и верим, что они обязательно исполнятся. Сегодня мы думаем о самых близких людях — о наших родителях, которым желаем, прежде всего, здоровья. Думаем о наших детях, которых мы очень любим и на которых очень надеемся. Хотим, чтобы у них все получилось, и чтобы они были счастливы!

         Пусть грядущий 2017-й год оправдает все самые добрые надежды и смелые устремления, принесет с собой мир и счастье, яркие победы и достижения, успех и процветание! Пусть в Новом году в ваших душах царят добро и гармония, в семьях — любовь и согласие, а в домах будут достаток и благополучие!

         С Новым годом и наступающим Рождеством!

         С уважением, городской голова Сергей Шилин,

         Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

        • Сергій Шилін вручив Ользі Василівні Ларкіній медаль "Мати - героїня"

         Сьогодні, 30 грудня, під час апаратної наради міський голова Сергій Шилін за вагомий особистий внесок у вихованні дітей, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей вручив Ользі Василівні Ларкіній медаль «Мати — героїня».

        • Тим, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання

         Як повідомив начальник Управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко: «З початку поточного року фахівцями управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську було видано 10 довідок про сплату податку резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання (про відсутність податкових зобов’язань з цього податку) після проведення відповідних перевірок податкових декларацій запитувачів».

        • С 16 декабря применение РРО при купле-продаже иностранной валюты является обязательным

         ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в соответствии с требованиями Закона о РРО и с учетом положений Инструкции о порядке организации и осуществления валютно-обменных операций на территории Украины, с 16.12.2016 г. субъекты хозяйствования, которые проводят операции по купле-продаже иностранной валюты, обязаны использовать в своей деятельности РРО.

        • В сводный бюджет государства плательщики Луганщины перечислили почти 5,7 млрд грн. налогов и сборов

         ГНИ в г. Лисичанске сообщает: с начала года плательщики Луганской области уплатили в сводный бюджет страны 5 млрд 738 млн грн. Это на 555,3 млн грн больше, чем в аналогичном периоде 2015-го.

        • У Лисичанську з початку 2016 року 118 "єдинників" використали своє право на відпустку

         «З початку поточного року 118 фізичних осіб — підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля скористалися своїм правом на відпустку, — повідомив начальник відділу адміністрування податку на доходу фізичних осіб Управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник. — Це на 13 осіб більше, ніж за минулий рік».

        • До уваги платників податків!

         Державна податкова інспекція у м. Лисичанську повідомляє, що Центр обслуговування платників, за адресою м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347 ( І поверх) у святкові та вихідні дні — буде працювати у наступному режимі:

         30 грудня 2016 року — робочий день до 16.45;

         1, 2, 7, 8 січня 2017 року — вихідні дні;

         9 січня 2017 року — робочий день до 18:00.

         Державна податкова інспекція м. Лисичанська

        • У Лисичанську відбулось новорічне свято

         29 грудня в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю для учнів загальноосвітніх шкіл міста та вихованців закладу відбулося новорічне свято.

         Свято розпочалося з нагородження переможців традиційного міського конкурсу «Прикрасимо ялинку разом», який проходив у грудні місяці. Конкурс проходив за ініціативи виконавчого комітету Лисичанської міської ради при підтримці міського голови Сергія Шилина. На конкурсі були представлені понад 100 ялинкових прикрас, вироблених у різних техніках та з різних матеріалів.

        • Не омрачайте себе новогодние праздники!

         На пороге веселый и всеми любимый праздник — Новый год. Ведь в каждой квартире, доме, на многих предприятиях и организациях ярко засияет праздничная красавица — елка, которая несет много радости и детям и взрослым.

         Как же подготовиться к этим праздничным дням, чтобы радость встречи Нового года не была омрачена горечью несчастья?

         Если Вы хотите без происшествий встретить Новый год, то рекомендуем соблюдать следующие правила:

         — устанавливайте елку устойчиво, чтобы ветки не касались стен, потолка и на безопасном расстоянии от электроприборов;

        • Вихованці міської ДЮСШ взяли участь у Чемпіонаті Донецької області з легкої атлетики

         27 грудня в м. Бахмут проходили змагання Чемпіонату Донецької області з легкої атлетики, в якому взяли учать понад 130 спортсменів.

         Вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

         І місце — Злата Тюпаченко (потрійний стрибок);

        • Співробітниками ДСНС проведено профілактичний рейд у житловому секторі міста

         Порушення правил пожежної безпеки в опалювальний період — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях безпеки, 28 грудня особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС був проведений профілактичний рейд у житловому секторі м. Лисичанськ.

        • Будь осторожен!

         Уважаемые жители гг. Лисичанск, Новодружеск, Приволье! В целях личной безопасности и сохранения Вашей жизни при нахождении взрывоопасных предметов настоятельно рекомендуем:

         — при обнаружении подозрительных предметов не предпринимать самостоятельных действий;

         — в случае проведения различного рода работ немедленно их прекратить;

         — место нахождения взрывоопасных и подозрительных предметов оградить;

        • У Лисичанську розпочався Чемпіонат міста з міні-футболу серед юнаків 2002-2009 р.н.

         24 грудня в спортивній залі «Скляр» були проведені перші футбольні зустрічі Чемпіонату міста з міні-футболу серед юнаків 2002-2009 р.н.

         Серед спортсменів 2004-2005 р.н. І місце виборола команда футболістів Лисичанської ДЮСШ, ІІ місце — команда ЗОШ № 14, ІІІ місце — ЗОШ № 7.

        • Вихованці міської ДЮСШ взяли участь у Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо

         24 грудня в смт Комсомольське відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби самбо, в якому взяли участь понад 200 спортсменів з усіх областей України.

         Вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

         І місце — Олександр Худолєй (46 кг);

        • У Лисичанську відбулось засідання виконавчого комітету

         Сьогодні, 28 грудня, відбулось засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головування міського голови Сергія Шиліна.

         Під час засідання члени виконкому затвердили список громадян, оселі яких були відключені від мереж централізованого опалення у зв’язку з закриттям котельні «Вугільна», на  отримання одноразової матеріальної допомоги для виготовлення проектів індивідуального опалення.

         З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Органи влади» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».

        • Вітаємо переможців відкритого турніру з боксу пам'яті Валерія Хрисанкова

         24 грудня в м. Сєвєродонецьк відбувся відкритий турнір з боксу пам’яті Валерія Хрисанкова, в якому прийняли участь близько 70 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Щастя, Майорськ та смт Мілове.

         Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

         І місце — Давид Пацай (35,5 кг), Павло Жуков (44 кг), Єгор Задорожній (53 кг), Владислав Пукало (54 кг);

        • Вихованці Лисичанської ДЮСШ - призери Кубку Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

         24 грудня в м. Сєвєродонецьк відбулись змагання за Кубок Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн, в якому взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

         Вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

         Категорія «Діти»

         І місце — Кирило Безручко та Марта Уразовська;

        • Вітаємо переможців Чемпіонату міста Лисичанськ зі стрибків на акробатичній доріжці

         24 грудня в міській ДЮСШ проходили змагання Чемпіонату міста Лисичанськ зі стрибків на акробатичній доріжці, в якому прийняли участь понад 50 лисичанських спортсменів, що показали наступні результати:

         Програма ОФП, СФП (юнаки):

         юнаки 2005-2006р.н.

         І місце — Матвій Білоусов;

        • Україна очима дітей із зони АТО

         Під такою назвою 25 грудня за підтримки Всеукраїнської громадської молодіжної організації «Молодіжний Рух «Здорова Україна» у м. Київ відбувся Всеукраїнський конкурс художньої творчості серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв Луганської і Донецької областей, а також учнів — переселенців із зони АТО. В конкурсі взяли участь роботи учнів художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1 та Привільська ДШМ.

        • У центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді працює "Клуб сімейного дозвілля"

         З листопада 2016 року у центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працює «Клуб сімейного дозвілля». На заняття у клубі запрошуються сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. У грудні відбулось 3 зустрічі у клубі, у яких взяли участь 30 сімей, у яких виховується 57 дітей.

        • Зразковий ансамбль бального танцю "Юнліс" завоював 22 призових місця у турнірі "PRESTIGE CUP 2016"

         25 грудня у м. Сєвєродонецьк відбувся Всеукраїнський турнір зі спортивних бальних танців «PRESTIGE CUP 2016», в якому взяв участь зразковий ансамбль бального танцю «Юнліс» Лисичанського міського ПК, керівник Олександр Посошко.

         Під час виступу вихованці показали свою майстерність, витримку та впевненість.

         За результатами конкурсу учасники зразкового ансамблю бального танцю вибороли 22 призових місця, а саме: 5 — І місць, 5 — ІІ місць та 12 — ІІІ місць.

        • У Лисичанську відбувся благодійний ярмарок "Добро своїми руками"

         22 та 23 грудня у рамках відкритої родинної студії «Дивосвіт» пройшов передноворічний благодійний ярмарок «Добро своїми руками», який вже третій рік поспіль організовують педагоги та вихованці Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ЛЦНТТУМ).

         Проведена акція вкотре довела, що байдужих не має. На продаж вихованці ЛЦНТТУМ та їх педагоги виставили різноманітні ялинки, новорічні композиції, іграшки, сувеніри, прикраси, які зробили власноруч. Також організатори дуже вдячні шкільній спільноті, бо поробки, які взяли участь у виставці-конкурсі «Зимові фантазії» було залишено для благодійного ярмарку.

        • Лариса Курмаз - переможниця міського конкурсу "Учитель року - 2017"

         22 грудня у Лисичанському методичному центрі відбувся заключний І етап (міського) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2017». Цьогоріч професійне змаганні освітян проходило у чотирьох номінаціях: «Початкова освіта», «Музичне мистецтво», «Біологія» та «Інформатика».

        • Підведені підсумки роботи з національно-патріотичного виховання молоді у місті Лисичанську

         23 грудня у Лисичанську відбулося засідання координаційної ради з питань патріотичного виховання молоді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

         Під час засідання члени комісії розглянули та прийняли до відома інформацію про підсумки відбору кандидатів до військових навчальних закладів із числа цивільної молоді; про виконання плану заходів щодо підготовки молоді до військової служби; про діяльність молодіжних, ветеранських організацій, закладів культури з національно-патріотичного виховання; про стан роботи з національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх закладах міста.

        • Свято спорту

         Днями Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 приймала учасників фіналу міського етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».

         До фінальної частини змагань увійшли команди 19 загальноосвітніх навчальних закладів міста, які взяли участь в таких естафетах та конкурсах: ведення м’яча, естафетний біг, кенгуру, теніс, стрибки.

        • У Лисичанську відбувся І міський конкурс виконавської майстерності учнів шкіл естетичного виховання "Музична палітра"

         21 грудня Лисичанська дитяча музична школа № 2 гостинно приймала учасників І міського конкурсу виконавської майстерності учнів шкіл естетичного виховання «Музична палітра».

         В різних номінаціях конкурсу взяли участь 11 ансамблів та 59 солістів шкіл естетичного виховання нашого міста, яких оцінювало журі із провідних викладачів шкіл естетичного виховання міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

        • Бережи енергію!

         Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

        • Збройні сили України розшукують!

         За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

         • Андросов С.С.,
         • Запорожченко С.В,
         • Недосеков Д.А.,
         • Пономаренко В.М.,
         • Чернявский О.О.,
         • Федулов М.О.,
         • Хотенчан Б.В.,
         • Костін В.О.,
         • Ситенко О.М.

         Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

        • Шановні громадяни!

         clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

         — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

         — жінок — віком від 18 до 50 років.

         Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

        • У ДПІ м.Лисичанська створено всі умови для того, щоб кожен громадянин отримав швидке та зручне обслуговування

         Як повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан: «У Центрі обслуговування платників податків фахівцями Лисичанської ДПІ з початк поточного року надано 6717 різноманітних послуг».

         За її словами: «До найбільш затребуваних послуг входять: видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційних номерів) — 4421; видача довідок про доходи громадян — 2356; — видача довідок про доходи фізичних осіб-підприємців — 155; надання витягу з реєстру платників єдиного податку — 416».

        • Понад 10 мільйонів гривень отримав місцевий бюджет Лисичанського регіону від платників єдиного податку

         «За одинадцять місяців поточного року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 10 млн 429,8 тис. Грн. єдиного податку, — повідомив начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник. — Це на 3 млн 929,4 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року».

        • С Днем работников архивных учреждений!

         Рисунок3

        • У Лисичанську прийняли міський бюджет на 2017 рік

         Вчора, 22 грудня, в Лисичанську відбулося засідання чергової двадцятої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. У роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова міста Новодружеськ, заступник міського голови міста Привілля, керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів Лисичанської міської ради, комунальних підприємств, представники громадськості, ЗМІ.

        • Анонс загальноміських заходів до Нового року

         26 грудня запрошуємо відвідати:

         об 11.00 новорічне свято «Новогодние приключения» в ПК «Діамант» для учнів 1-2 класів, а о 13.00 — для учнів 2-4 класів;

         о 12.00 розважальну програму «На гостину до нового року» для ветеранських організацій та усіх бажаючих в літературно-музичній вітальні міського ПК;

         — о 13.00 новорічні цікавинки «Новий рік вітає всіх» в бібліотеці для дітей № 1 для учнів 5-6 класів;

         — о 16.00 святковий концерт «Новорічний феєрверк» в дитячій музичній школі № 2.

        • Чудесный праздник Новый год

         Зима припорошила искрящимся снегом городские улицы, одела деревья в роскошный наряд, это значит, что скоро Новый Год! Новый Год самый волшебный, красивый и веселый праздник, его с нетерпением ждут и взрослые и дети.

         Накануне наступления 2017 года в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялся предновогодний концерт. Возле пушистой, яркой елки с песнями, стихами и танцами, с Дедом Морозом, Снегурочкой и чудесным ангелочком ветераны весело провели время.

        • Зі святом Святого Миколая привітали неповнолітніх засуджених в Лисичанському МВ КВІ УДПтСУ в Луганській області

         19 грудня в Україні святкують День Святого Миколая. За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, і вчаться в святого бути милосердними.

         На обліку в Лисичанському МВ КВІ перебуває чотири неповнолітніх засуджених. З метою перевиховання та виправлення неповнолітніх засуджених, 19 грудня на базі методичного кабінету Лисичанського МВ КВІ відбувся виховний захід, присвячений цьому святу.

        • "Різдвяне диво"

         Під такою назвою, 22 грудня, у виставковій залі міського краєзнавчого музею відбулося урочисте відкриття виставки робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва народного клубу «Лівша».

         У заході взяли участь методист ЛОЦНТ Наталія Стрєльцова, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, учнівська молодь, а також мешканці та гості міста.

        • 30 декабря заканчивается срок уплаты

         • — НДС за ноябрь 2016г. плательщиками, уплачивающими его ежемесячно;
         • — единоразового авансового взноса по налогу на прибыль;
         • — налога на доходы с начисленного, но не выплаченного дохода, за ноябрь 2016г.;
         • 28 декабря заканчивается срок уплаты

          — единого взноса за ноябрь 2016г. горными предприятиями.

          Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

         • В Лисичанске поздравили с профессиональным праздником работников архивных учреждений

          Сегодня, 23 декабря, в ходе аппаратного совещания городской голова Сергей Шилин поздравил с наступающим профессиональным праздником — Днем работников архивных учреждений лучших представителей данной профессии, пожелав крепкого здоровья, счастья, семейного благополучия, мира и добра.

          «Убежден, что ваш профессионализм и высокая ответственность, преданность избранному делу и в дальнейшем будут залогом сохранения исторической, духовного и культурного наследия родного города», — подчеркнул мэр.

         • 25 грудня запрошуємо на майстер-клас "Листівка-сюрприз "Новорічна фантазія"

          В рамках відкритої родинної студії «Дивосвіт», 25 грудня о 12.00 Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді запрошує дітей та батьків на майстер-клас «Листівка-сюрприз «Новорічна фантазія».

         • Уважаемые работники энергетической отрасли!

          Примите самые искренние поздравления по случаю профессионального праздника — Дня энергетика.

          Сегодня от вашей профессиональности и добросовестности зависит бесперебойная работа промышленных предприятий, эффективность функционирования социальной сферы, связи и транспорта, достойный и комфортный быт — тепло и свет в школах и детских садах, в больницах и учреждениях, в наших домах.

          Несмотря на то, что в современных условиях энергетика выступает стратегической сферой не только государственной политики, но и международных отношений, призываем вас с особой ответственностью заботиться об энергетической безопасности нашего города и области.

          Пусть осознание значимости вашей профессии, ответственности, связанной с ними, придает неисчерпаемых сил и вдохновения, вдохновляет на новые трудовые свершения.

          Выражаем вам искреннюю благодарность за самоотверженный труд и сердечно желаем всем мира и добра, счастья и здоровья, семейного благополучия, стабильности и уверенности в завтрашнем дне!

          Городской голова Сергей Шилин,

          Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

         • Увага! Будьте пильні та обережні! Не дайте себе обдурити шахраям!

          Пам’ятайте, що на території України не проводиться обмін грошових купюр.

          При купівлі товару через Інтернет мережі, здійснюйте оплату за товар тільки при його отриманні.

          Ніколи не повідомляйте по телефону ваші паспортні дані, пін-код, іншу інформацію.

         • Рятувальники спільно з поліцейськими відвідали місця проведення новорічних свят

          Напередодні Новорічних та Різдвяних свят лисичанські співробітники ДСНС та поліції перевірили заклади в яких будуть проведені масові святкові заходи. Довгоочікувана Новорічна Ялинка ще попереду, але у більшості закладів освіти та культури вже встановлена головна героїня свята. З керівниками закладів були проведені інструктажі щодо дотримання основних вимог пожежної безпеки при встановленні ялинки та при проведені масових заходів із залученням великої кількості діточок.

         • Щодо проведення повідомної реєстрації колективних договорів

          Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом вересня-листопада 2016 року проведена повідомна реєстрація 12 колективних договорів (змін і доповнень) підприємств, установ, організацій міста Лисичанська.

         • В Лисичанске состоялось заседание Президиума Лисичанского городского совета ветеранов

          Сегодня, 21 декабря, городской голова Сергей Шилин принял участие в расширенном заседании Президиума Лисичанского городского совета ветеранов. Также в работе заседания приняли участие помощник народного депутата Сергея Дунаева Лилия Самольцева, заместитель городского головы Максим Головнев, депутат Лисичанского городского совета Дмитрий Карауланов, начальник управления труда и социальной защиты населения Елена Ездакова, руководители первичных ветеранских организаций города.

         • Учні Новодружеської дитячої школи мистецтв стали учасниками Різдвяного Гошівського пленеру "Коло Добра"

          Вже кілька років поспіль в Івано-Франківській області на території Гошівського монастиря проводиться Різдвяний Гошівський пленер, ініціатором якого є народний депутат України, Президент Благодійного фонду «Україна Інкоґніта» Анатолій Матвієнко.

          Цього року пленер відбувся під назвою «Коло Добра», за участю митців з Польщі, Словаччини та України. Особливістю цьогорічного пленеру стало залучення до нього п’ятьох дітей з Новодружеської дитячої школи мистецтв.

         • У Лисичанську підвели підсумки щорічної новорічно-різдвяної виставки-конкурсу "Новорічна композиція" (фото)

          20 грудня в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю підведені підсумки щорічної новорічно-різдвяної виставки-конкурсу «Новорічна композиція».

          На виставку-конкурс надійшли роботи із загальноосвітніх навчальних закладів міста та ЦПРШМ. Творчі роботи були представлені у номінаціях «Стилізована ялинка», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція», «Новорічна картина чи колаж», «Новорічний подарунок».

          За підсумками конкурсу переможцями стали:

          У номінації «Стилізована ялинка»:

          І місце:

          — Назаренко Олександр, 10 років, «Замість ялинки — букет», ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (кер. Кривомазова В.В.);

         • У Лисичанську підвели підсумки міської виставки-конкурсу "Український сувенір" (фото)

          20 грудня в Лисичанському Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю підвели підсумки міської виставки-конкурсу «Український сувенір».

          На виставці-конкурсі були представлені вироби, виготовлені з тканини, соломи, паперу, солоного тіста, трави, дерева, були представлені зразки традиційних іграшок (ляльки, фігурки людей, тварин, птахів), предмети традиційної української сувенірної продукції, сучасні саморобні іграшки тощо.

          Учасниками виставки-конкурсу стали учні загальноосвітніх навчальних закладів міста, гуртківці Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярками та молоддю.

         • 22 грудня запрошуємо на благодійний ярмарок

          22 грудня з 12.00 до 16.00 біля ринку «Джаміля» проходитиме благодійний ярмарок, присвячений Дню Святого Миколая та Новорічним святам.

          Кошти, зібрані на Ярмарку, підуть на допомогу трьом дітям-сиротам, які перебувають під опікою бабусі та проживають в нашому місті.

         • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії

          20 грудня в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

          На порядок денний були винесені наступні питання.

          1. Розгляд Положення про експертну комісію та архів ПАТ «Рідкісні гази», номенклатури справ підприємств та організацій: ПАТ «Рідкісні газ», КЛПУ «Міська стоматологічна поліклініка», Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області.

         • Щодо наміру передати в оренду нежитлове приміщення

          — орієнтовною площею 242 кв. м. за адресою: м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 94.

          Управління власності Лисичанської міської ради

         • 11 січня відбудеться конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної власності для розрахунку орендної плати

          Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку орендної плати:

          — нежитлового приміщення площею 28,0 кв. м. за адресою: м. Лисичанськ, кв. Центральний, 4;

          — нежитлового приміщення орієнтовною площею 242 кв. м. за адресою: м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 94.

         • 13 грудня відбувся конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної власності

          Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку орендної плати.

          За результатами конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності, який відбувся 13 грудня 2016 року, конкурсна комісія прийняла рішення визначити переможцями:

         • У Лисичанську відкрито меморіальну дошку пам'яті Миколи Івановича Германчука

          Заслужений вчитель України, Відмінник освіти України, вчитель фізики Лисичанського багатопрофільного ліцею Германчук Микола Іванович виховав не одне покоління обдарованих ліцеїстів. Його учні — переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних олімпіад та конкурсів.

         • Руководство города поздравило воспитанников центра социально-психологической реабилитации с Днем Святого Николая

          Вчера, 19 декабря, городской голова Сергей Шилин и его заместитель Игорь Ганьшин, депутат Лисичанского городского совета Дмитрий Карауланов, начальник службы по делам детей Светлана Логвиненко побывали в гостях у воспитанников Центра социально-психологической реабилитации, чтобы порадовать и поздравить их с прекрасным праздником — Днем Святого Николая.

         • Дмитро Полозов та Марія Науменко чемпіони України категорії "Б-клас" з акробатичного рок-н-ролу

          16 грудня в м. Харків проходили змагання Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн, в якому взяли участь понад 350 спортсменів з Луганської, Харківської, Дніпровської, Житомирської, Київської областей.

          Лисичанські спортсмени показали наступні результати :

          Категорія «Б-клас»

          І місце — Дмитро Полозов та Марія Науменко;

         • Открытие новогодних елок в Лисичанске

          ТРК “Акцент”

         • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконавчого комітету

          20 грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головування міського голови Сергія Шиліна.

          Під час засідання члени виконкому розглянули матеріали про опіку та піклування, про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, а також розглянули та винесли на розгляд чергової сесії Лисичанської міської ради проект рішення про міський бюджет на 2017 рік.

           

         • В Лисичанске состоялось открытие новогодних елок

          Сегодня, 19 декабря, в День Святого Николая на площади Победы состоялось открытие главной новогодней елки города. Детвора смогла принять участие в веселых конкурсах, поводить хороводы вокруг елки вместе со сказочными персонажами и насладится праздничными представлениями.

         • 22 декабря - сеанс телефонной "горячей линии"

          22 декабря с 15-00 до 16-00 состоится сеанс телефонной «горячей линии» с начальником Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС Украины в Луганской области полковником службы гражданской защиты Сергеем Мазаловым.

         • Святий Миколай завітав до учнів та студентів Лисичанська

          Відзначення Дня Святого Миколая в Україні стало вже традиційним святом. Цього року відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради привітав зі святом учнів і студентів пільгових категорій професійно-технічних навчальних закладів і середньо-спеціальних навчальних закладів міста Лисичанськ.

         • С верой в чудеса

          19 декабря в Украине отмечается один из больших христианских праздников День святого Николая. Святой Николай — один из самых почитаемых святых — чудотворец, заступник детей и взрослых, а так же покровитель путешественников. Согласно легендам Святой Николай совершил много добрых дел для людей, которые всем сердцем верили в чудо.

         • Запобіжні профілактичні заходи щодо захворюваності на грип та ГРВІ - діють

          За даними аналізу стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), проведеного Лисичанською міськрайонною філією Державної установи «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України», епідемічна ситуація в містах Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля залишається напруженою. Рівні захворюваності населення на 50 тижні 2016 року склали 86,9 на 10 тис. населення, що на 19,7% перевищує епідемічний поріг, зі зниженням показника відносно попереднього тижня на 21,6%. Рівні захворюваності дорослого населення перевищили тижневий епідемічний поріг на 117,4%. Закладами охорони здоров’я зареєстровано 9 випадків грипу серед дорослих. Завдяки введеним додатковим канікулам, захворюваність школярів відносно попереднього тижня зменшилася, показник захворюваності в цій віковій групі нижче епідпорогу на 60,5%.

         • До відома внутрішньо переміщених осіб

          Відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради (далі УПСЗН) здійснює реєстрацію громадян, які покинули своє місце проживання в результаті військового конфлікту в Луганській, Донецькій областях, окупації Криму та фактично проживають у містах Лисичанську, Новодружеську, Привілля.

         • В Лисичанске благоустраивают остановки общественного транспорта

          ТРК “Акцент”

         • Нюанси роботи на загальній системі оподаткування

          ДПІ у м.Лисичанську нагадує: кілька особливостей, яких не уникнути на загальній системі оподаткування.

          1. Остання звітність із єдиного податку та перше звітування на загальній системі.

          Фінальну декларацію з єдиного податку першо — та другогрупнику потрібно подати в річні строки (не пізніше ніж 29.02.2017р.), а третій групі — у квартальній строк, тобото не пізніше ніж 09.02.2017р. (пп..пп.49.18.2, 49.18.3, п. п. 296.2, 296.3 Податкового кодексу України (ПКУ).

         • У Лисичанську відбулася презентація напрацювань робочої експертної групи, яка працює над вивченням та вдосконаленням процесів реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян

          16 грудня відбулася презентація першого етапу напрацювань робочої експертної групи, яка працює над вивченням та вдосконаленням процесів реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян у Центрі надання адміністративних послуг м. Лисичанську (ЦНАП).

         • Не спалюй гроші!

          Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

         • Збройні сили України розшукують!

          За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

          • Андросов С.С.,
          • Запорожченко С.В,
          • Недосеков Д.А.,
          • Пономаренко В.М.,
          • Чернявский О.О.,
          • Федулов М.О.,
          • Хотенчан Б.В.,
          • Костін В.О.,
          • Ситенко О.М.

          Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

         • Шановні громадяни!

          clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

          — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

          — жінок — віком від 18 до 50 років.

          Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

         • Добровільний перехід єдинника на загальну систему оподаткування

          ДПІ у м.Лисичанську нагадує: для добровільного переходу на загальну систему оподаткування єдиннику слід заповнити Заяву про застосування спрощеної системи ( далі — Заява). Тобто документ, що підприємці подають для обрання чи переходу (за власним бажанням чи при необхідності) на спрощену систему.

          Зауважимо: добровільний перехід на загальну систему можливий лише за умови відсутності у єдинника непогашених податкових зобов’язань чи податкового боргу з єдиного податку та/або інших податків і зборів, які сплачує єдинник (п.11 Порядку № 1675).

         • За 11 месяцев текущего года Луганская таможня ГФС перечислила в госбюджет почти 1,2 млрд грн.

          ГНИ в г. Лисичанске сообщает: это на 73,9 млн грн., или 7% больше индикативного показателя и на 272,7 млн грн. больше, чем за аналогичный период прошлого года.

          Важнейшими товарными позициями, которые характеризуют поступления таможенных платежей по импорту в январе-ноябре 2016 года, являются:

          • - уголь коксующийся — 583,7 млн. грн. (50,4% от общего объема поступлений налогов по импорту);
          • Единщик второй группы не может предоставлять услуги юрлицам

           Одним из условий пребывания физических лиц-предпринимателей на второй группе плательщиков единого налога является осуществление хозяйственной деятельности по предоставлению услуг, в том числе бытовых, плательщикам единого налога и/или населению (п. 291.4 НКУ).

          • Легалізація заробітної плати - один з найпріоритетніших напрямків роботи державних службовців

           «За 11 місяців поточного року фахівцями Лисичанської ДПІ у ході проведення роз’яснювальної роботи із 244 суб’єктами господарювання легалізовано працю 607 найманих осіб, з наступною добровільною сплатою податків до бюджету», — повідомив заступник начальника управління — начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Андрій Кудренко. — За результатами проведення перевірок донараховано 299,0 тис. грн податку з доходів фізичних осіб та 199,3 тис. грн єдиного соціального внеску».

          • Более 300 литров алкогольного суррогата изъято на Луганщине

           ГНИ в г. Лисичанске сообщает: сотрудники оперативного управления Главного управления ГФС в Луганской области вместе со сводной мобильной группой Межведомственного целевого центра по предотвращению и выявлению нарушений законодательства по вопросам государственного таможенного дела и оперативной группой Объединенного штаба ЦУ СБУ в районе проведения АТО в рамках операций «Акциз — 2016» и «Рубеж — 2016» во время проведения мероприятий по оперативному сопровождению уголовного производства по факту отравления фальсифицированными алкогольными напитками, изготовленными из недоброкачественного сырья, провели обыски в частном доме и в одном из торговых киосков в Новопсковском районе.

          • Аудиторы фискальной службы Луганщины доначисляли почти 8 млн грн. нарушителям законодательства

           За январь-ноябрь 2016 года аудиторы фискальной службы Луганской области доначисляли к уплате в бюджет 7 млн 880 тыс. грн. предпринимателям, которые нарушили действующее налоговое законодательство. Всего же специалисты подразделений аудита провели 125 внеплановых и 7 плановых проверок, а также 134 встречные сверки субъектов хозяйствования.

          • З початку року платники Лисичанська сплатили до місцевого бюджету 372,2 тис. грн. податку на нерухомість

           «За період січень- листопад поточного року платники податків, які перебувають на обліку ДПІ у м. Лисичанську, сплатили до місцевого бюджету 372,2 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких 152,5 тис.грн сплачено фізичними особами», — повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

          • Анонс культурних та спортивних заходів з 19 по 25 грудня (оновлено)

           20 грудня о 09.00 на базі ЗОШ № 30 розпочнуться спортивні змагання «Олімпійське лелеченя», а о 14.00 в центральній бібліотеці — профорієнтаційний марафон «Хочу стати поліцейським» для учнівської молоді в рамках програми «ПОЛіС».

           22 грудня відбудуться:

           — о 12.00 в Лисичанській дитячій музичній школі — міський конкурс виконавської майстерності учнів шкіл естетичного виховання «Музична палітра»;

          • Анонс загальноміських заходів до Дня святого Миколая та Нового року

           19 грудня запрошуємо мешканців та гостей міста взяти участь у відкритті новорічних ялинок:

           — о 08.00 — біля будівлі ПК ім. В.М. Сосюри;

           — о 10.00 — у сквері 10-річчя незалежності України;

           — об 11.00 — біля будівлі міського ПК;

           — о 12.30 — на Площі Перемоги.

           19 грудня об 11.30 в бібліотеці-філії № 10 розпочнеться майстер-клас з виготовлення прикрас «Новорічна казка», а 20 грудня об 11.00 в міському краєзнавчому музеї — майстер-клас з виготовлення подарункових прикрас в техніці «канзаші».

           20 грудня об 11.00 ПК «Діамант» запрошує на відкриття новорічної ялинки «Ой, ялинко зелененька».

          • Государственные службы провели профилактическую работу по предупреждению травматизма лисичан

           Все мы помним ужасные истории про трагические последствия при использовании пиротехнических изделий, которые якобы должны были, сделать праздник веселей.

           В преддверье новогодних праздников сотрудники ГСЧС и полиции г. Лисичанска провели профилактические мероприятия на Центральном рынке города по выявлению данной опасной продукции, дабы избежать попадания пиротехники в руки нашим жителям.

          • Научно-методическое сопровождение одаренного ребенка как условие развития науки в XXI веке

           14 декабря в Лисичанском многопрофильном лицее состоялся областной семинар «Научно-методическое сопровождение одаренного ребенка как условие развития науки в XXI веке». Проведение такого рода мероприятий является традиционным и проходит в учебных заведениях нового типа по инициативе областного отделения Малой академии наук Украины.

          • У Лисичанську відбулась 19 сесія міської ради

           Вчора, 15 грудня, відбулось засідання позачергової дев’ятнадцятої сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. У роботі сесії взяли участь депутати, члени виконавчого комітету, представники громадськості, ЗМІ. Депутати від фракції Радикальної партії на пленарному засіданні були відсутні.

           Під час пленарного засідання депутати внесли зміни до міського бюджету на 2016 рік.

          • Что делать, если случилось переохлаждение организма?

           Длительное воздействие низкой температуры, в том числе и температуры воздуха, на человеческий организм может вызвать сильное переохлаждение.

           Переохлаждение или гипотермия — состояние организма, при котором температура тела опускается ниже температуры, которая необходима для нормального функционирования организма и обмена веществ.

           Важно знать, что при наступлении гипотермии, все процессы организма начинают замедляться, в том числе и умственные. В таком состоянии тяжело принимать решения и оценивать обстановку.

          • Діана Ритікова увійшла до збірної України з хореографії

           11 грудня зразковий хореографічний колектив «Street Dance» (керівник Вікторія Магомаєва) представив Лисичанськ на Всеукраїнських змаганнях — Чемпіонаті України з сучасної хореографії «TRIUMPH — 2016» у м. Києві.

           Найбільшою перемогою колективу за підсумками рейтингових змагань стало запрошення Діани Ритікової до двадцятки збірної України з хореографії та виступ у складі збірної на Чемпіонаті Європи в Болгарії у м. Варна.

          • До уваги громадян, постраждалих внаслідок ядерних аварій, ядерних випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї

           Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 № 760 затверджений Порядок виплати одноразової компенсації за шкоду, заподіяну внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій, ядерних випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, та щорічної допомоги на оздоровлення деяким категоріям громадян.

           Даний Порядок розширив категорії осіб, які мають право на отримання щорічної допомоги на оздоровлення. Крім громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, щорічна допомога на оздоровлення виплачується:

          • Как ФЛП с 1 января перейти на "упрощенку"?

           ГНИ в г. Лисичанске сообщает: о правилах перехода на упрощенную систему налогообложения с 1 января следующего года.

           В соответствии с п 298.1.4 ст. 298 Налогового кодекса Украины (далее — НКУ) субъект хозяйствования, который является плательщиком других налогов и сборов в соответствии с нормами НКУ, может принять решение о переходе на упрощенную систему налогообложения путем подачи заявления в контролирующий орган не позднее чем за 15 календарных дней до начала следующего календарного квартала.

          • Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска отвечает на вопросы

           ВОПРОС: Может ли субъект хозяйствования самостоятельно начислить и уплатить штрафные санкции за несвоевременную уплату единого взноса на общеобязательное государственное страхование (единый взнос)?

           ОТВЕТ: Начисление штрафных санкций в случае своевременно неуплаченных плательщиком сумм единого взноса осуществляется налоговым органом в порядке и размерах, определенных законодательством

           Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

          • 20 декабря заканчивается срок подачи

           • — декларации по НДС за ноябрь 2016 г. плательщиками, у которых налоговой период равен календарному месяцу;
           • — отчета по единому взносу за ноябрь 2016г.;
           • — декларации по плате за землю (земналогу и/или арендной плате за земучастки государственной либо коммунальной собственности) за ноябрь 2016 г. плательщиками, избравшими месячный срок отчетности;
           • — декларации акцизного налога за ноябрь 2016г.;
           • — декларации по рентной плате за ноябрь 2016 г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному месяцу.

           Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

          • 20 декабря заканчивается срок уплаты

           • — авансовых взносов по единому налогу плательщиками единого налога I и II групп за декабрь 2016г.;
           • — единого взноса (кроме горных предприятий) за ноябрь 2016г.

           Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

          • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми

           Вчора, 15 грудня, відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

           В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, директор Лисичанського міського центру зайнятості, представник Лисичанського відділу поліції ГУ національної поліції в Луганській області.

          • В Лисичанске почтили память ликвидаторов аварии на ЧАЭС

           ТРК “Акцент”

          • Уважаемые судьи и работники аппаратов судов!

           От всего сердца поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем работников суда и выражаем искреннюю благодарность за ваш нелегкий и ответственный труд.

           Ваша профессиональная деятельность имеет чрезвычайно важное значение в утверждении принципа верховенства права и становления Украины как демократического правового государства. Беспристрастное, независимое и справедливое правосудие — залог общественного согласия, доверия граждан к власти.

           Пусть высокий профессионализм, принципиальность, преданность делу, добросовестность, мудрость и жизненный оптимизм сопровождают вас на пути служения Закону и народу Украины!

           В этот день желаем вам крепкого здоровья, счастья, благополучия, мира, добра и дальнейших профессиональных успехов!

           Городской голова Сергей Шилин,

           Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

          • Лисичанський міський центр зайнятості запрошує роботодавців до участі у семінарах

           Тематика та план проведення семінарів у грудені 2016 року.

          • Внесення змін до установчих документів громадських об'єднань

           У зв’язку з прийняттям змін до Податкового кодексу України громадські організації до кінця поточного року повинні внести зміни до установчих документів. Це необхідно для того, щоб не сплачувати податки та лишитись у Реєстрі неприбуткових організацій. Громадські організації мали фактично два роки для звернення до територіальних органів Мін`юсту, але не всі організації на цей час привели установчі документи у відповідність до вимог Податкового кодексу України.

           Саме задля того, щоб уникнути незручностей для громадян, Міністерство юстиції вживає відповідних заходів.

          • Маргарита Птушка - бронзовий призер Чемпіонату світу з боротьби самбо серед кадетів

           З 12 по 15 грудня в м. Лімассол (о.Кіпр) проходять змагання Чемпіонату світу з боротьби самбо серед кадетів, в яких, завдяки підтримці міського голови Сергія Шиліна, взяла участь вихованка міської ДЮСШ Маргарита Птушка.

           Маргарита виборола бронзову нагороду в ваговій категорії до 70 кг.

          • В Лисичанске прошел митинг посвященный Дню чествования ликвидаторов последствий аварии на Чернобыльской АЭС

           Сегодня, 14 декабря, в Лисичанске состоялся митинг, посвященный Дню чествования ликвидаторов последствий аварии на Чернобыльской АЭС.

           В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместители Максим Головнев и Игорь Ганьшин, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, управляющий делами Александр Савченко, руководитель общественной организации «Ветераны Чернобыля» Игорь Хрычов, ликвидаторы аварии на ЧАЭС, представители пограничной службы и жители города.

          • Вітаємо переможців змагань "Зимовий Кубок з міні-футболу"

           9 грудня в м. Сєвєродонецьк відбулись змагання «Зимовий Кубок з міні-футболу», в якому взяли участь команди з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Попасна.

           Команда міської ДЮСШ у двох вікових групах 2006-2007 та 2008-2009 р.н. посіла ІІ місце.

          • 15 грудня позачергова сесія Лисичанської міської ради

           Позачергова дев’ятнадцята сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 15 грудня 2016 року о 16.00 у залі засідань міської ради.

          • Збірна Лисичанська - срібний призер Чемпіонату України серед вихованців ДЮСШ з класичного пауерліфтингу

           З 26 листопада по 1 грудня в м. Коломия проходив Чемпіонат України серед вихованців ДЮСШ з класичного пауерліфтингу, в якому взяли участь понад 300 спортсменів з усіх областей України.

           Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

           І місце — Поліна Кочерова (84+ кг), Юлія Григоренко (72 кг);

          • Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

           Сьогодні Україна вшановує людей, які, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, відвели ядерну загрозу від нашої Батьківщини. Висловлюю глибоку вдячність ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС.

           Ваш самовідданий подвиг не згасає під плином часу, не забувається під натиском нових інформаційних потоків. Наші діти і внуки також повинні пам’ятати, якою ціною дісталася перемога над стихією. Низько схиляю голову перед тими, хто у цій боротьбі жертовно віддав за нас своє життя.

           Обласною владою робиться все можливе для забезпечення соціального, медичного і матеріального захисту 2465 ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

           Щиро зичу Вам, шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та Вашим рідним здоров’я, довголіття, злагоди, добробуту і любові! Нехай якомога скоріше в Україні запанує Мир!

           З повагою, голова обласної державної адміністрації–керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

          • Благотворительная ярмарка в Лисичанском горном техникуме

           ТРК “Акцент”

          • 16 грудня - сеанс телефонної "гарячої лінії"

           16 грудня з 14.00 до 15.00 буде проходити сеанс телефонної «гарячої лінії» за участю Михаїла Мельника, начальника відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську, за темою: «Декларування доходів громадян за 2016 рік. Електронні сервіси ДФС».

           Телефон прямого зв’язку: 7-21-98.

           Державна податкова інспекція м. Лисичанська

          • Про зміну тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних організацій, що обслуговуються ТОВ "ЛЕСКО"

           Згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 №390 ТОВ «Лисичанська енергосервісна компанія» доводить до відома споживачів (бюджетних організацій) інформацію про зміну розміру тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в наступних розмірах:

          • Тематика та план проведення семінарів з роботодавцями Лисичанського міського центру зайнятості на грудень 2016р.

           • 14.12.2016р. об 11.00 — «Сучасна служба зайнятості та її можливості в частині укомплектування роботодавців кваліфікованим персоналом, у т.ч. шляхом організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру».
           • Запланована кількість работодавців від 7 до 25, тривалість семінару 45 хв.
           • Владислав Маслов - переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті

            З 5 по 8 грудня в м. Вінниця відбулись Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), в яких взяли участь понад 150 спортсмені з 15 областей України.

            Вихованець Лисичанської ДЮСШ Владислав Маслов став переможцем, виборовши І місце в програмі І дорослого розряду серед спортсменів 2008-2009 рр.н. та був нагороджений грамотою та медаллю. Тренує спортсмена Андрій Лифар.

            Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

           • Лисичанські спортсмени серед переможців обласного турніру з греко-римської боротьби

            10 грудня в смт. Біловодськ пройшов турнір Луганської області з греко-римської боротьби. У змаганнях взяли участь 80 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Старобільськ, смт. Біловодськ, Марківка, Біловодськ.

            Вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

            • І місце — Іван Івченко (35 кг);
            • ІІ місце — Артур Лигін (29 кг); Данило Зеленяк (42 кг);
            • ІІІ місце — Денис Дорошенко (59 кг), Кирило Горобинський (38 кг).
            • Артем Зябля - срібний призер турніру з греко-римської боротьби "Сніжинка-2017"

             9 та 10 грудня в м. Костянтинівка відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби «Сніжинка-2017», в якому взяли участь 138 спортсменів з Харківської, Донецької, Дніпровської та Луганської областей.

             Лисичанський спортсмен Артем Зябля посів ІІ місце в ваговій категорії 53 кг та був нагороджений грамотою, медаллю та кубком.

             Тренує спортсмена Микола Фурман.

             Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

            • Лисичанські боксери зайняли призові місця на сєвєродонецькому турнірі "Олімпійська надія"

             3 та 4 грудня в м. Сєвєродонецьк пройшов турнір з боксу «Олімпійська надія», в якому взяли участь близько 50 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної та Щастя.

             Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

             І місце — Давид Пацай (35,5 кг), Данило Мустафінов (38,5), Єгор Задорожній (62 кг), Павло Жуков (46 кг);

             ІІ місце — Тімур Тьомін (30 кг), Олексій Корчагін (35,5 кг), Данило Ульянов (32 кг), Вадим Кулік (38 кг).

            • 21 грудня - засідання конкурсної комісії з добору директора КЗ "Лисичанський міський краєзнавчий музей"

             ПОВІДОМЛЕННЯ

             м. Лисичанськ, 13 грудня 2016 року

             Відділ культури Лисичанської міської ради повідомляє, що друге засідання конкурсної комісії з добору директора комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей» відбудеться 21 грудня 2016 року о 10-00 у приміщенні комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей» за адресою пр. Перемоги, буд. 94

             Відповідальна особа: секретар конкурсної комісії Піскун Ольга Григорівна, тел. 73408.

             Начальник відділу культури Л.В. Ткаченко

            • В терцентре отметили День ликвидатора

             14 декабря в Украине отмечается День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС, который более известен, как День ликвидатора.

             Этот день выбран для чествования ликвидаторов не случайно. Именно 14 декабря 1986 года Государственный комитет принял в эксплуатацию комплекс защитных сооружений («саркофаг») над разрушенным взрывом 4 блоком Чернобыльской АЭС.

             В преддверии этого события в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялась встреча подопечных учреждения с ликвидатором последствий аварии на ЧАЭС Александром Медведевым.

            • 22 грудня чергова сесія Лисичанської міської ради

             Чергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 22 грудня 2016 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

             На розгляд міської ради виносяться наступні питання:

            • Державна служба України з надзвичайних ситуацій запрошує на роботу

             Проводиться набір на вакантні посади в Частину піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області в м. Лисичанськ: начальник групи піротехнічних робіт, начальник відділення групи піротехнічних робіт, старший сапер, сапер, водій-сапер, старший водолаз-сапер, водолаз-сапер, моторист-сапер, фельдшер, механік-водій-сапер, екскаваторник-сапер, кранівник-сапер. Пропонуємо: офіційне працевлаштування, пільговий стаж, соціальні гарантії, висока заробітна плата, отримання пільг, як у учасників бойових дій.

             Основні вимоги: вік до 35 років, придатність за станом здоров’я, відсутність судимості, повна загальна середня освіта (для керівного складу — вища освіта).

             За довідками звертатися до аварійно-рятувального загону спеціального призначення за телефоном: 095-053-74-88, Назар Михайлович.

            • У Лисичанську відбулись заходи до Всеукраїнського тижня права

             До Всеукраїнського тижня права в закладах культури міста відбувся цикл заходів, спрямованих на підвищення рівня правової свідомості і правової культури серед дітей та молоді.

             Так, в бібліотеках КЗ «Лисичанська ЦБС» відбулась низка наступних заходів: правовий навігатор «Ти і твої права» (центральна бібліотека); правова подорож «Подорож планетою «Закон і Я» (бібліотека-філія для дітей № 10); правовий колаж «Право і закон у твоєму житті» (бібліотека-філія сімейного читання № 8); правовий дартс «Знати, щоб не оступитись» (бібліотека для дітей № 1); правовий букварик «Я — дитина, я — громадянин» (бібліотека-філії для дітей № 10); правовий орієнтир «Ти мусиш гідно жити» (бібліотека-філія № 3); правовий лабіринт «Що ти знаєш про свої права» ( бібліотека-філія сімейного читання № 5).

            • "Ой, уж эти бабушки"

             За такою назвою 9 грудня в міському Палаці культури відбулась конкурсно-розважальна програма для людей поважного віку. Захід відбувся за підтримки Міжнародної організації HeipAge International.

             Під час заходу для присутніх співали народний ансамбль народної пісні «Вишиванка» (керівник Ірина Фелік), солісти Інна Павлезова та Віктор Власов. Також були проведені різноманітні конкурси, де були визначені найактивніші учасники заходу, які були нагороджені призами від Міжнародної організації HeipAge International. Наприкінці свята всіх учасників пригостили гарячим чаєм із солодощами.

            • До уваги керівників підприємств, організацій та установ незалежно від форми власності!

             Рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулось 9 грудня поточного року, у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля введено посилений протиепідемічний режим. У зв’язку з цим, керівникам підприємств, організацій та установ незалежно від форми власності необхідно забезпечити проведення поточних дезінфекційних заходів у місцях масового перебування людей, зокрема у дитячих дошкільних закладах, освітніх закладах, установах охорони здоров’я, закладах культури, громадському транспорті, підприємствах, організаціях та установах, згідно вимог діючого законодавства. Також, необхідно забезпечити дотримання належного температурного режиму в приміщеннях.

            • Збройні сили України розшукують!

             За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

             • Андросов С.С.,
             • Запорожченко С.В,
             • Недосеков Д.А.,
             • Пономаренко В.М.,
             • Чернявский О.О.,
             • Федулов М.О.,
             • Хотенчан Б.В.,
             • Костін В.О.,
             • Ситенко О.М.

             Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

            • Шановні громадяни!

             clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

             — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

             — жінок — віком від 18 до 50 років.

             Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

            • Льготы для внутренне перемещенных лиц

             В Главном управлении ГФС в Луганской области в рамках проведения «Всеукраинской недели права» рассказали о льготах внутренне перемещенных лиц. С 22 ноября 2014 года в Украине действует Закон Украины «Об обеспечении прав и свобод внутренне перемещенных лиц» от 20.10.2014 № 1706, согласно которому внутренне перемещенным лицом является гражданин Украины, иностранец или лицо без гражданства, которое находится на территории Украины на законных основаниях и имеет право на постоянное проживание в Украине, которую заставили оставить или покинуть свое место жительства в результате или во избежание негативных последствий вооруженного конфликта, временной оккупации, повсеместных проявлений насилия, нарушений прав человека и чрезвычайных ситуаций природного или техногенного характера.

            • Не спалюй гроші! Бережи енергію!!

             ТРК “Акцент”

            • "Фантомовцы" задержали очередной груз

             Сотрудники спецподразделения Главного управления ГФС в Луганской области «Фантом» возле с. Трехизбенка Новоайдарского района остановили автомобиль ВАЗ 2101. Во время осмотра авто обнаружено 6 тысяч упаковок вкусовой куриной приправы «Мивина» ориентировочной стоимостью почти 5 тыс. грн.

            • Утверждена новая форма декларации об имущественном состоянии и доходах

             В Министерстве финансов Украины утвердили новую форму налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах и Инструкцию по ее заполнению. Минфин приказом от 15.09.2016 р.№ 821 изложил в новой редакции:

             — форму налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах;

            • Нелегальное игорное заведение разоблачили в Северодонецке налоговики Луганщины

             Налоговая милиция вместе со Службой безопасности Украины в городе Северодонецке разоблачили нелегальное игорное заведение, где за деньги можно было принять участие в азартных играх. В рамках начатого уголовного производства деятельность этого игорного заведения приостановлена. В помещении заведения правоохранители обнаружили и изъяли почти 5 тыс. гривен наличности, полученной от незаконной деятельности, 21 комплект системных блоков, мониторов и клавиатур к ним, маршрутизаторы и другое игровое оборудование. Также обнаружена и изъята документация и черновые записи о проведении ставок и получении игорным заведением доходов, а также так называемые билеты на выплату выигрышей, часть из которых уже была использована. Досудебное расследование в уголовном производстве продолжается.

             Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

            • Користувачам РРО: до реєстрації приймаються КОРО як попередньої форми так і книги за новою формою

             Як повідомила начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів ДПІ у м.Лисичанську Ольга Богдан: «За одинадцять місяців поточного року фахівцями відділу реєстрації платників та електронних сервісів Лисичанської ДПІ зареєстровано 157 реєстраторів розрахункових операцій (РРО), 574 книги обліку розрахункових операцій (КОРО) та 112 розрахункових книжок».

            • Анонс загальноміських заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

             З 12 по 15 грудня в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу працюватиме фотовиставка «Подвиг в ім’я життя».

             13 грудня о 14.30 в міському ПК відбудеться вечір-спогад «Невгасимий вогонь пам’яті».

             14 грудня о 10.00  біля пам’ятника «Землякам — Чорнобильцям» відбудеться урочистий загальноміський захід.

             Цього ж дня бібліотека-філія № 10 запрошує відвідати тематичну викладку літератури «Чорнобиль не має минулого часу».

            • Анонс загальноміських заходів до Дня святого Миколая (2)

             15 грудня в міському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки робіт «Новорічна феєрія» майстрів декоративно-ужиткового мистецтва народного клубу «Лівша».

             16 грудня об 11.00 міський краєзнавчий музей пропонує відвідати творче комплексне заняття з народознавства «День Святого Миколая», а о 14.00 бібіліотека-філія № 2 — святвечір «Звеселися рідний край — іде в гості Миколай».

            • Питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення - на контролі

             8 грудня в Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати та іншим соціальним виплатам, а також з питань реалізації заходів, направлених на легалізацію найманої праці.

             В роботі комісії взяли участь керівники та спеціалісти управлінь міської ради, ДПІ у м. Лисичанську, Головного управління Держпраці у Луганській області, фондів соціального страхування, міського управління Пенсійного фонду.

            • В Лисичанске продлены дополнительные каникулы

             Общеобразовательным учебным заведениям и школам начального эстетического воспитания рекомендовано ограничить учебно-воспитательный процесс с 10 по 17 декабря текущего года. Такое решение было принято сегодня, 9 декабря, на заседании городской комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций в связи с осложнением эпидемической ситуации по заболеваемости гриппом и ОРВИ.

             Также одним из пунктов данного решения предусмотрено ограничить проведение массовых мероприятий в городах Лисичанск, Новодружеск, Приволье.

            • Щодо зміни тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних організацій, що обслуговуються ТОВ "ЛЕСКО

             Згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 № 390 ТОВ «Лисичанська енергосервісна компанія» доводить до відома споживачів (бюджетних організацій) інформацію про зміну розміру тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в наступних розмірах:

            • Вітаємо переможців обласного конкурсу творчих робіт зі скульптури "Гавань натхнення"

             Наприкінці листопада учні художніх відділень шкіл мистецтв мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля взяли участь в обласному конкурсі творчих робіт зі скульптури «Гавань натхнення». Цього року на конкурс надійшло 74 дитячі роботи. Члени журі відмітили високий рівень підготовки учнів та виконання робіт.

             Наші юні художники за результатами конкурсу здобули призові місця:

             І місце — Ольга Шатова (викладач Ольга Телушкіна, Лисичанська ДШМ № 1);

            • Талановиті музичні-виконавці представили Лисичанськ на обласному відкритому фестивалі-конкурсі української музики "MusArt-країна"

             27 листопада у м. Сєвєродонецьк відбувся обласний відкритий фестиваль-конкурс української музики «MusArt-країна» в рамках реалізації Регіональної програми розвитку української мови, культури та національної свідомості громадян України на території Луганської області на 2016-2018 роки. Фестиваль-конкурс зібрав талановитих музикантів-виконавців з різних міст Луганської області та міста Торецька Донецької області.

             Наше місто гідно представили учні шкіл естетичного виховання та за результатами конкурсу посіли наступні місця:

             І місце — Ярослав Баранцев (викладач Олена Фелік, Лисичанська ДМШ № 2), Леонід Матушкін (викладач Алла Бандур та концертмейстер Вікторія Матушкіна, Лисичанська ДШМ № 1);

            • В Лисичанске спасатели провели учения

             ТРК “Акцент”

            • Вітаємо переможців відкритого фестиваль-конкурсу "Крила Надії"

             На початку грудня у м. Сєвєродонецьк відбувся міський відкритий фестиваль-конкурс «Крила Надії» («Наша надія — мир на Донбасі»), куди з’їхалися близько 300 конкурсантів з різних куточків Луганської області.

             Наше місто гідно представили: хореографічний колектив «Зоряночка» (викладач Ганна Зилікова, Привільска ДШМ) та дитячий танцювальний колектив «Арт Денс» (керівник Дар’я Коваленко, міський ПК); солістки Галина Шапарь (міський ПК) та Лоліта Глотова (ПК ім. В.М. Сосюри), а також народний ансамбль народної пісні «Вишиванка» (керівник Ірина Фелік, міський ПК).

            • Прожиточный минимум и минимальная заработная плата увеличиваются с 1 декабря 2016

             ГНИ в г. Лисичанске сообщает: Законом Украины от 19.05.2016 № 1384 «О внесении изменений в Закон Украины «О Государственном бюджете Украины на 2016 год» с 1 декабря 2016 установлена минимальная заработная плата в следующем размере: — в месячном — 1600 гривен; — в почасовом — 9,59 гривны.

             Прожиточный минимум на одного человека в расчете на месяц с 1 декабря 2016 составит 1544 гривен, а для основных социальных и демографических групп населения:

            • Понад 284 мільйонів гривень з початку 2016 року надійшло в бюджет від платників Лисичанського регіону

             «За січень — листопад поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 284,2 млн грн, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 105,2 млн грн, що на 23,5 млн грн або на 28,8 % більше, ніж надходжень за аналогічний період минулого року та 179,0 млн грн — до місцевого бюджету».

            • Налоговая служба отвечает на вопросы

             ВОПРОС: Несет ли ответственность налогоплательщик за незаполненные в форме № 1ДФ данных о выплате предпринимателю?

             ОТВЕТ: Пунктом 3.2 раздела II Порядка установлено, что в графе за «Сума нарахованого доходу» отражается (за отчетный квартал) доход, начисленный физическому лицу согласно признаку дохода согласно справочнику признаков доходов, приведенному в приложении к этому Порядку. При начислении дохода его отражение в графе За обязательно независимо от того, выплачены такие доходы или нет. Справочником признаков доходов установлено, что доход, начисленный (выплаченный) самозанятому лицу, отражается в налоговом расчете по форме № 1ДФ с признаком дохода «157».

            • 15 декабря заканчивается срок подачи

             — отчета об использовании КУРО (РК) за ноябрь 2016г.

             Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

            • Пожежні врятували жінку із палаючого будинка

             7 грудня о 17:18 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що за адресою: м. Лисичанськ, вул. Вокзальна, горить житлова будівля.

             До місця виклику негайно було направлено чергове відділення Державної пожежно-рятувальної частини № 9 ГУ ДСНС України у Луганській області у складі 7 вогнеборців та 2 одиниць техніки.

             По прибуттю до місця події, особовим складом в ході розвідки було встановлено, що горить ганок та стеля у коридорі прибудови до житлового будинку барачного типу на чотири господаря.

            • "Суспільство - простір без насильства"

             За такою темою сьогодні, 8 грудня, на базі Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею відбулося засідання у формі «круглого столу» міської комісії з питань координації дій з попередження насильства в сім’ї у рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніни Нецвєт.

             В роботі комісії взяли участь начальники та спеціалісти управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, представники Лисичанського відділу національної поліції, адміністрація та учні Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею.

            • Міський голова привітав захисників України

             6 грудня в Лисичанському міському Палаці культури відбувся святковий захід, присвячений Дню Збройних Сил України, у якому взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин.

            • Вітаємо переможців конкурсу-акції "Голуб надії" (фото)

             Відділ освіти Лисичанської міської ради, Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з Лисичанською міською організацією Товариства Червоного Хреста України щорічно проводять конкурс-акцію серед дітей з обмеженими можливостями «Голуб надії».

             Цього року на конкурс були представленні 9 робіт у різних техніках виконання: шиття, паперопластика, пластилінографія, оригамі та бісероплетіння.

            • В Лисичанске работают пункты обогрева

             ТРК “Акцент”

            • Открытие обновленного отделения анестезиологии в Лисичанске

             ТРК “Акцент”

            • У Лисичанську рятувальники провели тактико-спеціальні навчання (фото)

             7 грудня у кінотеатрі «Дружба» проходили тактико-спеціальні навчання для рятувальників Луганщини під керівництвом заступника начальника Головного управління ДСНС України у Луганській області з реагування на надзвичайні ситуації Максима Мельника, за темою «Гасіння пожеж в закладах з масовим перебуванням людей, ліквідація надзвичайних ситуацій, пов’язаних з виявленням вибухонебезпечних предметів».

             За тактичним задумом, об 11.00 внаслідок сильних поривів вітру виник обрив лінії електропередач, яке забезпечує електроживлення кінотеатру, через що виникло підвищення напруги в мережі. Це призвело до загоряння електропроводки і в подальшому до загоряння декорацій і завіси сцени.

            • У Верховній Раді України працює виставка дитячих робіт "Україна очима дитячого серця"

             З 5 по 9 грудня, з метою привернення уваги суспільства до гострих соціальних проблем дітей із зони антитерористичної операції (мм. Курахове, Добропілля, Лисичанськ, Рубіжне), у Верховній Раді України працює виставка дитячих робіт «Україна очима дитячого серця».

            • Уважаемые депутаты городского совета, ветераны и работники органов местного самоуправления!

             Примите искренние и сердечные поздравления по случаю профессионального праздника — Дня местного самоуправления!

             Будущее нашего государства невозможно без развития местного самоуправления. Органы местного самоуправления в демократическом обществе являются важным институтом реального народовластия и средством реализации интересов территориальной громады. Пусть День местного самоуправления объединит нас в общем стремлении сделать наш город, область и всю Украину счастливыми и богатыми!

             Уважаемые работники местного самоуправления, ваш упорный и самоотверженный труд, высокий профессионализм и компетентность, ответственность и активная гражданская позиция являются достойным вкладом в развитие нашего города.

             Желаем вам новых достижений в вашей работе, крепкого здоровья и счастья, мира и благополучия, а также исполнения всех ваших жизненных планов и надежд!

             Городской голова Сергей Шилин 

              

            • Со 2 декабря утвержден новый тариф на тепловую энергию для бюджетных и религиозных организаций, прочих потребителей

             Согласно Постановлению Национальной комиссии, которая осущест