Фильтр
 • У Лисичанську відбувся тренінг «Стежиною батьківської мудрості» для батьків із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

  Фахівцями Лисичанського міського центру соціальних служб на базі мультимедійної кімнати управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації організовано та проведено тренінг для батьків із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, на тему «Стежиною батьківської мудрості». Метою заходу було сприяння у підвищенні психологічної компетентності батьків шляхом усвідомлення та осмислення механізмів діалогічного спілкування, ознайомлення зі стилями батьківського спілкування з дітьми.

  Під час зустрічі було опрацьовано вправи, які дали можливість батькам усвідомити важливість розвитку партнерських відносин із дітьми, сфокусувати їх увагу на корисності взаємодії без примусу та насилля, «прожити» емоційний стан дитини від неприйняття її батьками та нетолерантного спілкування з нею. Батькам було надано інформацію щодо стилів батьківської поведінки та можливих наслідків у житті дитини.

 • Учні Лисичанської дитячої музичної школи №2 серед переможців «Торонто – 2021»

  Підведено результати канадсько-українського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Торонто — 2021», в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

  За результатами конкурсу юних скрипалів Ксенію Козлову, Злату Бабакіну та ансамбль скрипалів «Перлинки» нагороджено Диплом Лауреата І ступеню, а Анну Бейбу та Софію Ажипу — Диплом лауреата ІІ ступеню.

 • У Лисичанську провели призовників до лав Збройних Сил України

   Сьогодні, 31 березня, у Лисичанському міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулись проводи призовників до лав Збройних Сил України. Черговий весняний призов 2021 року для проходження строкової військової служби прикликав по 10 юнаків з нашого міста та Попаснянського району.

  Привітати хлопців із початком нового етапу життя прийшли заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Євген Наюк, військовий комісар – підполковник Андрій Віннік разом із представниками Лисичанського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

 • Дарина Масалітіна – переможець обласної музично-теоретичній олімпіади у номінації «Сольфеджіо»

  У березні учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Новодружеськ дистанційно взяли участь в Обласній музично-теоретичній олімпіаді у номінаціях «Сольфеджіо» та «Музична література».

  За результатами олімпіади у номінації «Сольфеджіо» І місце посіла учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Дарина Масалітіна (середня група, викладач Вікторія Буданцева).

 • В територіальному центрі навчають підопічних цивільному захисту

  Відповідно до Положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводиться просвітницько-інформаційна робота, пропаганда знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності непрацюючого населення.

  Головним завданням консультаційного пункту є сприяння розвитку громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки. З цією метою для підопічних проводяться лекції, консультації, перегляд спеціальних відеоматеріалів та інші заходи.

 • У Лисичанську буде надано допомогу особам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС

  Здание исполкома осень 2017

  29 березня відбулося засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка, під час якого прийнято рішення про надання допомоги 30 особам на загальну суму 30,0 тис. грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

  Рішення прийняте за результатами розгляду клопотання громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» та заяв осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС з метою виконання протокольних доручень за підсумками засідання робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи від 25 лютого 2021 року та з урахуванням Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, затвердженого розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 26.08.2020 № 128.

 • У Лисичанську відбулось засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги

  29 березня під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка відбулося засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги на виконання протокольних доручень за підсумками засідання робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи від 25 лютого 2021 року.

  За результатами розгляду клопотання громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» та заяв осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС, з урахуванням Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, затвердженого розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 26.08.2020 № 128, комісією прийнято рішення про надання допомоги 30 особам на загальну суму 30,0 тис. грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

 • Хореографічний колектив «Імпульс» - Лауреат ІІ премії І-го Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Soul of Music»

   Підведені підсумки І Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Soul of Music» (м. Одеса), в якому дистанційно взяв участь хореографічний колектив «Імпульс» (Привільська ДШМ, викладач Ірина Мостицька).

  Конкурс проводився з метою виявлення і розвитку молодих талантів, обміну творчими досягненнями та популяризації творчості талановитих виконавців. До складу журі увійшли провідні викладачі музичних навчальних закладів, композитори, відомі виконавці, представники державних органів управління художньою освітою в Україні. Фестиваль мистецтв проводився у 4 -х номінаціях: «Вокальне мистецтво», «Інструментальне мистецтво», «Авторське виконавство», «Хореографічне мистецтво».

 • Лисичанські спортсмени стали переможцями та призерами відкритих Всеукраїнських змагань зі стрибків на акробатичній доріжці

   22-26 березня в місті Київ відбулись відкриті Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці «Меморіал Костянтина Венгеля». У змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів із Харківської, Київської, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце за програмою 1 дорослого розряду вибороли Савкова Вікторія та Савков Андрій, ІІІ місце за програмою Майстрів спорту посів Маслов Владислав.

 • Вітаємо переможців та призерів І етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

   26 – 29 березня у місті Харків відбувався І етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів із Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської областей та міста Київ. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  Категорія Формейшн М Юнаки

 • Учнів 4-х та 9-х класів звільнено від проходження ДПА у 2020/2021 навчальному році

  Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за №338/35960.

  Відповідне рішення ухвалили через переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації. А саме через ситуацію з коронавірусом.

 • «Талановиті діти України»

   Під такою назвою минулого тижня у м. Київ відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв, у якому дистанційно взяв участь молодший хор учнів Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

  Журі конкурсу високо оцінило виступ колективу. Хор отримав диплом Гран-прі, кубок та сертифікат на участь у конкурсах за кордоном. Кожен учасник хору нагороджений особистим дипломом та медаллю.

  Керівник Олена Пєхота та концертмейстер Ольга Демченко мають дипломи від організаторів конкурсу за розвиток талановитих дітей та молоді, надання їм можливість проявити свою індивідуальність, за високий професіоналізм у роботі та вагомий внесок у розвиток та збереження національного мистецтва.

 • «ТриДеДенс»

   Під такою назвою 27 березня у м. Сєвєродонецьк відбувся Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва, в якому взяли участь хореографічні колективи комунальних закладів культури міста

  Фестиваль вдруге зібрав танцювальні колективи з різних міст України й об'єднав у собі всі форми танцю різних хореографічних напрямків: естрадні, сучасні, бальні, народну хореографію, вуличні танці, стилізовану народну хореографію, вільні танцювальні композиції.

 • «ALPIN TRIGLAV – 2021»

  Під такою назвою 28-29 березня у Словенії відбувся V Міжнародний мистецький фестиваль, у якому дистанційно взяли участь викладачі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

  Фестиваль проводиться з метою популяризації талантів, зміцнення дружніх, творчих зв'язків та бажання більш різноманітно представити надбання культури та мистецтва різних країн на світовій арені. До складу журі увійшли представники культури зі Словенії, Хорватії, Ірландії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Сполучених Штатів Америки та України.

  За результатами конкурсу у номінації «Інструментальне виконавське мистецтво» в змішаній віковій категорії лисичани посіли наступні місця:

 • Весняний пейзаж

   Фахівці відділення денного перебування Лисичанського терцентру допомагають літнім людям урізноманітнити їх дозвілля завдяки проведенню цікавих занять та майстер-класів.

  На черговому занятті підопічним установи було запропоновано майстер-клас з паперової пластики «Весняний пейзаж».

  Паперова пластика є одним з видів декоративно-оформлювального мистецтва. Використовуючи цю техніку, можна створювати і оригінальні листівки, і фігурки, і цілі картини.

 • У Лисичанську відбулись заходи до Дня Національної гвардії України

   День Національної гвардії - це ще одна можливість привітати тих, хто завжди стоїть на захисті суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, навіть у найважчі часи.

  Минулого тижня до Дня Національної гвардії України в закладах культури міста відбулися тематичні заходи.

  В молодіжному хабі «BIBLIO HUB» центральної бібліотеки проведено годину слави «Вірні сини України», куди завітали представники Нацгвардії м.Рубіжного лейтенант Ярослав Качурін та молодший сержант Вадим Богатирьов.

 • Весняні канікули у школах міста розпочнуться з 29 березня

   Канікули у закладах загальної середньої освіти, які підпорядковані управлінню освіти Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Луганської області, розпочнуться 29 березня. Триватиме відпочинок для учнів до 4 квітня.

  Заклади дошкільної та позашкільної освіти працюють у звичному режимі з дотриманням карантинних вимог.

  Управління освіти Лисичанської міської ВЦА

 • Учні міста взяли участь у чемпіонаті Луганської області з баскетболу

   Юні спортсмени Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 під керівництвом вчителя фізичного виховання Антона Ажипи взяли участь у чемпіонаті Луганської області з баскетболу серед юнаків та дівчат 2003-2004 року народження та молодше. Чемпіонат проводився Луганським обласним відділенням (філія) КФВС МОН України, ГО «Луганська обласна федерація баскетболу» за підтримки Луганського обласного відділення НОК України.

  За підсумками змагань команда юнаків посіла 4 місце у змаганнях. Команда дівчат стала срібним переможцем змагань та посіла 2 місце.

 • Правління АМУ закликало керівників держави забезпечити підтримку підприємців під час пандемії COVID-19 з державного бюджету

   Звернення Правління Асоціації міст України до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України

  Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та в спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Відповідно до статті 140 Конституції України місцеве самоврядування – це право територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення.

 • Відбулось засідання громадської комісії з житлових питань

     Вчора, 25 березня, відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава МОСЕЙКА.

  Під час засідання комісії були розглянуті питання щодо взяття громадян на квартирний облік, зняття з квартирного обліку та надання жилих приміщень громадянам, які потребують поліпшенням житлових умов. Також розглянуті клопотання організацій та підприємств міста щодо виключення жилих приміщень з числа службових.

 • 26 березня - День Національної гвардії України

  День Нацгвардії

 • Заспіваймо, друзі!

   Для підопічних відділення денного перебування Лисичанського територіального центру життя на пенсії не припиняється, а навпаки – оживає у нових тонах. Завдяки роботі фахівців відділення літні люди та особи з інвалідністю засвоюють нові знання, відкривають для себе нові види організації дозвілля, розширюють свій світогляд та мають можливість продовжити активне і щасливе життя.

  В установі працюють різноманітні клуби за інтересами і кожен відвідувач має змогу обрати собі корисні заняття, які б забезпечили йому самореалізацію та допомогли знайти потрібне коло спілкування.

  Наразі розповідь піде про клуб з хорового співу «Заспіваймо, друзі!».

  Спів – це найдавніше мистецтво, яке покращує самопочуття, знімає біль і навіть продовжує життя.

 • Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2»

   

   Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (зі змінами) далі - Порядок, розпоряджень керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 22.03.2021 № 74 «Про введення посади генерального директора у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» та від 23.03.2021 № 93 «Про внесення змін до розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 22.03.2021 № 74», керуючись Положенням про відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 15.03.2021 №37, відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - відділ охорони здоров’я) оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсу на заняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» (далі - КНП «ЦПМСД № 2»).

 • У Лисичанському територіальному центрі відбулась зустріч з поетесою Валентиною Голубицькою

   Зробити життя насиченим і цікавим можна у будь-якому віці. Робота відділення денного перебування Лисичанського терцентру спрямована на згуртованість літніх людей та осіб з інвалідністю для задоволення їх пізнавальних і культурних інтересів, створення умов для спілкування і активного життя та збереження і підвищення інтелектуального рівня. Для підопічних відділення проводяться різноманітні святкові та урочисті заходи, літературні зустрічі, екскурсії, вечора романсів, конкурсно-розважальні програми, зустрічі з поетами та видатними людьми міста та ін.

  Вчора, 24 березня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася зустріч із членом міжнародного співтовариства письменницьких спілок Валентиною Голубицькою.

 • 25 березня - День Служби безпеки України

 • Аукціон в електронній торговій системі «ProZorro.Продажі»

  1 квітня о 13.42 в електронній торговій системі «ProZorro.Продажі» розпочнеться аукціон з умовами з продажу об’єкта малої приватизації: будівля загальною площею 104.2 кв.м. в м. Лисичанськ Луганської області.

  Інформація про об’єкт приватизації: об’єкт приватизації у складі будівлі та убиральні, загальною площею 104,2 кв.м, розміщується на околиці міста Лисичанськ. Будівлі потребують капітального ремонту. Об’єкт приватизації не використовується. Мережі водопостачання, водовідведення, централізованого газопостачання та опалення відсутні. Тверде покриття на земельній ділянці об’єкта приватизації відсутнє. Загальний відсоток зносу будівлі — 60%; убиральні — 85%.

  Стартова ціна: 56 600,00 грн.

 • У Лисичанську відбувся фестиваль-конкурс «Музичне натхнення», присвячений пам'яті Григорія Арцева

   Наприкінці минулого тижня в Лисичанській дитячій школі мистецтв №1 відбувся відкритий фестиваль-конкурс «Музичне натхнення», присвячений пам'яті Григорія Арцева.

  Конкурс проводився з метою творчого розвитку та духовного збагачення підростаючого покоління, підвищення виконавської майстерності юних виконавців, виявлення та підтримки обдарованих дітей, популяризації української музики.

  У конкурсі взяли участь 37 учнів оркестрового відділу у 3-х номінаціях: «Струнно-смичкові інструменти», «Ансамблі», «Народні інструменти». За підсумками розгляду журі місця розподілились наступним чином: І місць – 22; ІІ місць – 12; ІІІ місць – 3.

 • Вітаємо переможців та призерів чемпіонату Луганської області з боротьби вільної!

   20 березня у спортивній залі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби вільної серед молодших юнаків та дівчат до 15 років, юніорів та юніорок. У змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів із Біловодська, Старобільська, Кремінної, Лисичанська, Попасної, Новопскову. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце – Сажина Христина (36кг), Акберова Єлизавета (46кг), Пісмарьова Анастасія (62кг), Ніколаєв Олександр (75кг), Пащенко Микита (74кг), Домарьов Ілля (79кг), Одноволов Данило (92кг), Власенко Данііл (48кг), Дутчак Жасміна (70кг);

 • У Лисичанську відбулись змагання з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю

   19 березня у спортивному приміщенні за адресою: вул. Європейська, 87 за підтримки Луганського регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «ІНВАСПОРТ» відбулись змагання до участі у I турі Обласної спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю (всі нозології).

  У змаганнях взяли участь 10 спортсменів, які змагалися за номінаціями біг 60м, біг 100м та стрибки в довжину. Поза конкурсом спортсмени взяли участь у поєдинках на сінях (м’яких мечах) та хайшитцу (виштовхування) за правилами змагань з Айкідо.

 • «Весняні барви»

   Під такою назвою 14 березня у м. Чернігів відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв, в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи №2.

  Конкурс відбувся з метою підтримки і розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.

  За результатами конкурсу у номінації «Інструментальне мистецтво» учні показали високі результати, посівши наступні місця:

  Гран-прі - Євангеліна Голтишова, Алєся Панаїт, Єлізавета Ігнатьєва (фортепіано);

 • «Spring Star»

   Під такою назвою 13 березня у м. Харків відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс, в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

  Юні музиканти змагались у номінації «Інструментальне мистецтво». Компетентне журі відзначило високу виконавську майстерність учнів.

  За результатами конкурсу місця розподілились наступним чином:

  Гран-прі - Олександр Зарайський (гітара); Марія Лукіна і Сніжана Колісніченко (фортепіано);

 • Вітаємо призерів відкритого кубку зі спортивних бальних танців «Empire Style Cup»

  20 березня учасники хореографічного гуртка «Starway» під керівництвом Олександра Посошка (Лисичанський міський Палац культури) взяли участь у відкритому кубку зі спортивних бальних танців «Empire Style Cup», який проходив у м. Краматорськ.

  Цього року до змагань долучились 438 учасників, 266 пар та 371 соло танцівників з різних міст Донецької та Луганської областей.

  В різних категоріях та програмах учасники гуртка показали високий результат та вибороли 6 призових місць (1 — І місце, 2 — ІІ місця та 3 — ІІІ місця). Серед переможців Матвій Воробйов, Марія Романенко, Софія Грібанова, Валерія Міхєєва та В’ячеслав Карпенко.

 • Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка»

   

   Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (зі змінами) далі - Порядок, розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 22.03.2021 № 75 «Про введення посади генерального директора у КНП «Міська стоматологічна поліклініка», керуючись Положенням про відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 15.03.2021 №37, відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - відділ охорони здоров’я) оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсу на заняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка» (далі - КНП «МСП»).

 • Європейський тиждень цифрової грамотності

  З 22 по 26 березня в Україні проводиться Європейський тиждень цифрової грамотності.

  Цей щорічний захід покликаний надихнути та навчити людей цифрових навичок, а також зробити користування електронними інструментами буденною, усвідомленою та зручною справою для українців.

  Асоціація відкритих міст долучається до ініціативи Міністерства цифрової трансформації України щодо впровадження комунікаційної та освітньої кампанії з цифрової грамотності.

  Запрошуємо вас взяти участь у спільному з ГО «Електронна республіка» онлайн-семінарі «Кібербезпека для кожного: основні принципи цифрової гігієни».

 • У Лисичанську може з’явитись новий мурал. Для цього лисичанам необхідно проголосувати

  Outlook-g0kvs33oДо 6 квітня триває голосування за місто, у якому з’явиться мурал на тему медіаграмотності та боротьби з фейками в межах міжнародного проєкту ARTIFAKE. Серед п’яти претендентів — Лисичанськ.

  Голосування, участь у якому може взяти кожен, проходить на сторінках ГО «Інтерньюз-Україна» на Facebook (bit.ly/artifake_fb) та Instagram (bit.ly/artifake_insta). Мурал буде створено у тому місті, яке набере найбільшу кількість коментарів на свою підтримку. Щоб віддати свій голос за Лисичанськ, залиште під постом коментар із цифрою 3. Мурал для міста-переможця створить команда міжнародного проєкту ARTIFAKE, який креативно популяризує медіаграмотність і розвиток критичного мислення за допомогою вуличного мистецтва.

 • У Лисичанську відбулася місцева комісія з питань ТЕБ та НС

   Вчора, 22 березня, відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку – першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

  Позачергове засідання комісії було скликане у зв’язку з загрозою виникнення надзвичайної ситуації з обмеженням постачання електричної енергії на об’єкти КП «Лисичанськтепломережа» та відключення від електропостачання насосних станцій смт. Мирна Долина – КТП-0702 та с. Біла Гора – КТП-0807, які знаходяться у процесі передачі на баланс Лисичанської територіальної громади.

 • Про роботу опікунської ради

     Сьогодні, 22 березня, під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка, відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі – опікунська рада).

  Опікунська рада – це консультативно-дорадчий орган, одним з основних завдань якого є захист особистих і майнових прав та інтересів осіб, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов'язки.

 • Вітаємо солістів зразкової студії східного танцю «Атлантіс» з черговою перемогою!

   20 березня солісти зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанськ, керівник Ірина Гончарова) взяли участь у Чемпіонаті Полтавської області по Bellydance (м. Полтава). Цього року конкурс проводився у змішаному форматі - онлайн та офлайн. На конкурс з’їхалися 28 танцювальних колективів з різних областей України.

  За результатами конкурсу колектив виборов 11 призових місць в офлайн виступах, з них: І місць – 7, ІІ місць –3, ІІІ місць – 1 та 29 призових місць в онлайн виступах, а саме: І місць – 25, ІІ місць –3, ІІІ місць – 1.

  Всі переможниці були нагороджені дипломами та медалями.

 • Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати - передчасної смерті нашої колеги ОЛЕЙНІЧЕНКО Олени Анатоліївни

  Колектив Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області на чолі з керівником Олександром Заїкою глибоко сумують з приводу непоправної втрати — передчасної смерті ОЛЕЙНІЧЕНКО Олени Анатоліївни, заступника начальника управління будівництва та архітектури, начальника відділу архітектури та містобудування, головного архітектора міста.

  У нашій пам’яті Олена ОЛЕЙНІЧЕНКО назавжди залишиться доброю, порядною, доброзичливою людиною, професіоналом своєї справи. Чуйна, уважна і позитивна, принципова — вона виявляла життєдайну енергію та світло.

  Передчасна смерть Олени Анатоліївни — це справжнє горе для її рідних, близьких, друзів і колег.

  Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої.

  Вічна пам’ять!

 • Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Лисичанська багатопрофільна лікарня»

  Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (зі змінами) далі - Порядок, керуючись Положенням про відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 15.03.2021 №37, відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - відділ охорони здоров’я) оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсу на заняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Лисичанська багатопрофільна лікарня» (далі - КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня»).

 • Шановні працівники та ветерани житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

  Вітаю вас із професійним святом!

  Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства: тепло та затишок в оселях, чистота на вулицях, робота транспорту.

  Сучасне суспільство та швидкість змін в усіх галузях нашого життя диктує нові стандарти якості. Наша спільна мета — підняти житлово-комунальні та побутові послуги на якісно новий рівень.

  Вірю, що ми разом зможемо це зробити, а ваша наполеглива щоденна праця стане запорукою успішного розвитку життєзабезпечення міста.

  Бажаю вам та вашим родинам злагоди та добробуту, панування атмосфери партнерства та взаєморозуміння зі споживачами послуг, поваги та вдячності мешканців громади!

  Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр ЗАЇКА

 • У Лисичанську привітали працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

  DSC02637Сьогодні, 19 березня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка привітав працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення з професійним святом.

  Олександр Сергійович вітаючи присутніх із прийдешнім святом, подякував за сумлінну працю та відданість своїй справі.

  «Ваша робота дуже важлива і необхідна для кожного з нас. Незважаючи на велику кількість проблемних питань, завдяки згуртованій роботі та сумісним зусиллям наше місто відновиться та розквітне», — підсумував очільник міста і побажав всім міцного здоров’я, миру та добра, добробуту та благополуччя.

 • Підведено підсумки ІІІ Регіональної інтернет-олімпіади з фізики ім.М.І.Германчука

   Закінчив роботу другий етап ІІІ Регіональної інтернет-олімпіади з фізики ім.М.І.Германчука, ініціатором якого є Лисичанський багатопрофільний ліцей. У зв’язку з карантинними обмеженнями олімпіада проходила в режимі онлайн.

  Дев’ять закладів загальної середньої освіти міста і Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей стали учасниками цікавого пізнавального заходу, мета якого – старт для активного пізнання й можливість зацікавити учнів предметом та цілою наукою! Мозаїка питань, що не мають миттєвих відповідей, викликали азарт і пізнавальний інтерес, а командна відповідальність за результат виступу спонукала до творчої співпраці всіх учасників заходу.

  Педагогічна спільнота міста отримала вагомий досвід проведення інтелектуальних онлайн-змагань і впевненість у тому, що в умовах карантинних обмежень можна знайти застосування креативному мисленню учителів і вихід за кордони уроку й звичайної навчальної програми.

 • У Лисичанську обговорили питання підтримки ветеранської спільноти

   Вчора, 18 березня, відбулась зустріч керівництва Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) із представниками Відділу у Луганській області Мінветеранів в рамках заходів щодо питань комунікацій керівництва новостворених територіальних громад та ветеранської спільноти. У зустрічі взяли участь заступник керівника з питань безпеки та громадського порядку ВЦА м. Лисичанська Станіслав Мосейко, заступник керівника ВЦА м. Лисичанськ Євген Наюк, керівники структурних підрозділів Лисичанської міської ВЦА та представники ветеранської спільноти.

  Під час зустрічі обговорювались питання підтримки ветеранської спільноти з боку місцевої влади, зокрема питання надання медичних послуг, підтримка сімей загиблих, вшанування пам’яті та інші. Також підіймалося питання врегулювання процесу фінансування діяльності громадських об’єднань, а саме проведення відповідного конкурсу проєктів.

 • Уряд схвалив Порядок зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів та затвердив частки акцизу на І півріччя 2021 року

  clip_image00117 березня на засіданні Уряду прийнято постанову «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування» (проєкт), якою затверджено:

  ► Порядок (завантажити проект) зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування. Розподіл частини акцизного податку (13,44 %) між бюджетами місцевого самоврядування  відбуватиметься щодня у день надходження акцизного податку. Розподіл акцизного податку, що надійшов з початку кожного півріччя буде здійснений у двотижневий строк з дня набрання чинності постанови, якою будуть визначені частки для зарахування на відповідне півріччя.

 • У «Bibliohub» відбувся культурний хакатон «Банк креативних ідей»

  17 березня в молодіжному хабі «Bibliohub» центральної бібліотеки відбувся культурний хакатон «Банк креативних ідей» в якому взяли участь здобувачі освіти, освітяни, громадські активісти та представники культури.

  На захід завітала начальник управління культури, національностей, релігій та туризму Аліна Адамчук, яка виступила з привітальним словом та протягом заходу брала активну участь у обговоренні запропонованих ідей.

  Під час хакатону учасники презентували безліч креативних, фантастичних, яскравих, соціально значущих ідей та подій, які легко втілити в життя, додавши трохи ресурсів. Яскраві емоції, щире спілкування, круті ідеї та кава зі смаколиками підтримували учасників та спонукали до подальшого розвитку та втілення найкреативніших ідей.

 • Підопічні терцентру виготовляли весняні квіти

   Лисичанський територіальний центр продовжує розповідати про роботу клубу з технічної творчості та рукоділля – «Дивосвіт».

  Цей клуб – справжній осередок натхнення та доброти. Гурток збирає небайдужих літніх людей та осіб з інвалідністю, котрі цінують кожну мить свого життя, відкривають у собі нові грані, а ще своєю позитивною енергією створюють гарний настрій не лише собі, але й оточуючим.

  На черговому занятті підопічні терцентру виготовляли красиві та ніжні весняні квіти. Адже всім так не вистачає яскравого сонячного світла та різнобарв’я кольорів. Трохи терпіння, часу, фантазії та необхідних матеріалів - і чудові гіацинти готові.

 • «Українські візерунки»

  Стали відомі результати Всеукраїнського багатожанрового фестиваль-конкурсу мистецтв «Українські візерунки» (м. Київ), в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи №2.

  За результатами конкурсу юні музиканти у номінації «Інструментальний жанр» у різних вікових категоріях посіли наступні місця:

  І місце - Ксенія Козлова; Софія Ажипа; Дмитро Байбаков; ансамбль скрипалів «Мажорики»;

  ІІ місце - Олександра Щабрацька;

  ІІІ місце - дует скрипалів у складі Елеонори Денищенко і Софії Тимофіївої.

 • Вітаємо лауреатів Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зимове сяйво»

  Підведено підсумки VІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зимове сяйво», в якому дистанційно взяли участь учні та колективи Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

  За результатами конкурсу Дипломами лауреатів І ступеню нагороджено Аріна Яковлева та Анастасія Головня, вокальні ансамблі «Краплинки», «Натхнення», «Акварель»; Дипломом лауреата ІІ ступеню нагороджений Олександр Зарайський.

  Підготували учасників Олена Пєхота, Ольга Демченко, Ольга Семидоцька та Ігор Дерев’янко.

 • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 17 березня, в управлінні соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Засідання пройшло під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка.

  Під час засідання комісії було розглянуто 103 заяви, в тому числі щодо:

 • У Лисичанську відбулось засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги

   Сьогодні, 17 березня, відбулося засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка.

  Під час засідання членами комісії були розглянуті 97 заяв щодо надання матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету відповідно до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м.м. Лисичанська, Новодружеська, Привілля, затвердженого розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 26.08.2020 № 128 (далі – Порядок).

  Одноразова грошова допомога є одним із видів адресної соціальної допомоги для підтримки осіб, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують додаткового соціального захисту. Складними життєвими обставинами в діючому Порядку є: непередбачені та незалежні від особи обставини (пожежа, повінь, стихійне лихо, бойові дії, терористичний акт, збройний конфлікт, смерть близьких родичів, довготривала хвороба, необхідність проведення лікування). Допомога не надається: на санаторно-курортне лікування, на ремонт побутової техніки, на ремонт житла, на придбання товарів, робіт та послуг.

 • «Тарас Шевченко – провідник долі України»

  Сьогодні, 17 березня, учні молодших класів завітали до Лисичанського міського краєзнавчого музею на історичний калейдоскоп «Тарас Шевченко – провідник долі України». У березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка. 207 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово.

  Під час заходу учні ознайомились з життям та творчістю поета, а також переглянули слайд-презентацію про долю відомого поета.

 • Про надання у 2021 році пільг та субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу

  Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі — Управління) повідомляє, що у 2021 році виплата населенню пільг та житлових субсидій для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу здійснюється виходячи із розрахунку вартості:

  • — 1 тонни твердого палива2947,26 грн;
  • — 1 балону скрапленого газу294,73 грн.

  Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 № 356 встановлені мінімальні норми забезпечення населення твердим побутовим паливом та скрапленим балонним газом відповідно до яких населенню надаються пільги та житлові субсидії, а саме:

  • — для надання пільг: на тверде паливо — 1 тонна, на скраплений газ — 1 балон;
  • — для надання субсидій: на тверде паливо — 2 тонни, на скраплений газ — 1 балони.
  • Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

   ТОВ «Інтеройл Сервіс» за ініціативою Департаменту житлово-комунального господарства Луганської ОДА та за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні, проводить оцінку впливу на довкілля планової діяльності, яка передбачає будівництво Центрального об’єкта поводження з відходами в Луганській області.

  • «Тепло рідного дому»

   Під такою назвою, наприкінці минулого тижня, в молодіжному хабі «Bibliohub» центральної бібліотеки відбулася творча зустріч лисичан з поетом, членом Національної спілки письменників України Сергієм Кривоносом.

   Народився поет на Луганщині, у м. Сватове. Сергій Іванович є автором 13 поетичних збірок, серед яких «Живые голоса», «Пусть любовь оживет», «Цветенье вишен», «У чувств моих нежности есть два крыла», «Родниковая сила любви», «Не добавляйте боли матерям» та 2 поетичних збірок для дітей. Його вірші також друкувалися у колективних збірках, альманахах та журналах.

  • Вітаємо призерів Всеукраїнських відкритих змагань «Sport and Dance Cup»

    14 березня учасники студії бального танцю «Ever dance» (ПК «Діамант», керівник Владислав Лисків) взяли участь у Всеукраїнських відкритих змаганнях зі спортивних бальних танців «Sport and Dance Cup» (м. Харків).

   За результатами змагань лисичани вибороли 5 призових місць. Серед переможців Вероніка Роскошна, Спиця Вадим, Каміла Спиця, Анастасія Рябченко.

  • Підопічні терцентру виготовляли кульбабку

    У Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування організована робота клубів за інтересами, діяльність яких спрямована на розвиток творчих здібностей у літніх людей. Завдяки роботі в гуртках, їх учасники в котрий раз переконалися в тому, що життя після виходу на пенсію може бути цікавим, яскравим та насиченим.

   На черговому занятті клубу з технічної творчості та рукоділля «Дивосвіт» підопічні терцентру виготовляли кульбабку з коктейльних трубочок. Творчій процес був веселим та захоплюючим, а вироби вийшли оригінальними та красивими.

  • У Лисичанську відбулось засідання Адміністративної комісії

    Сьогодні, 16 березня, відбулось засідання Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області під головуванням заступника голови комісії Світлани Шенькарук.

   Під час засідання було розглянуто 9 протоколів про адміністративні правопорушення, складені відділом поліції №3 Сєвєродонецького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області за скоєння правопорушень, передбачених статтями 152,183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів та завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

  • Юні лисичани–серед лауреатів VI Міжнародного фестивалю образотворчого мистецтва «SOLOVIOV ART»

    Стали відомі результати VI Міжнародного фестивалю образотворчого мистецтва «SOLOVIOV ART» (Краків-Київ), учасниками якого стали 9 учнів художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1.

   За результатами конкурсу у номінації «Живопис» у різних вікових категоріях лисичани посіли наступні місця:

   Лауреат І премії - Валерія Міхєєва;

   Лауреат ІІ премії - Олександра Дубина, Анастасія Сухорська, Софія Камишникова, Мірослава Камінська;

   Лауреат ІІІ премії - Анастасія Моісеєва, Дар'я Невінчана, Владислава Бутенко, Марія Баєва, Владислава Бутенко.

  • Вікторія Круміна – лауреат І ступеня VII Міжнародного фестиваль-конкурсу мистецтв «Зимове свято»

    Підведені підсумки VII Міжнародного дистанційного фестиваль-конкурсу мистецтв «Зимове свято» (м. Харків), в якому дистанційно взяла участь учениця театрального класу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 Вікторія Круміна.

   У номінації «Театральне мистецтво: художнє слово» у середній віковій категорії Вікторія представила патріотичний вірш Катерини Деєвої «Моє місто».

   За результатами конкурсу Катерина отримала Диплом I ступеня та кубок. Підготувала учасницю викладач Ірина Кабанова, яка нагороджена Подякою за вагомий внесок у справу розкриття творчого потенціалу дітей та молоді та розвиток культурної спадщини країни.

  • Вітаємо Гордія Мінського з перемогою у Всеукраїнському багатожанровому фестиваль-конкурсі мистецтв «Українські візерунки»

    У березні підведені підсумки Всеукраїнського багатожанрового фестиваль-конкурсу мистецтв «Українські візерунки», який розпочався наприкінці лютого (м. Київ). Столиця України зібрала талановитих учасників, серед яких вперше спробував свої сили Гордій Мінський – учень театрального класу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

   Зворушлива казка Надії Кир’ян «Котики» у виконанні Гордія не залишила байдужими членів журі. За результатами конкурсу у номінації «Театральний жанр» у І віковій категорії Гордій Мінський посів І місце. Підготувала учня викладач Ірина Кабанова.

   Вітаємо з перемогою та бажаємо подальшої творчої наснаги!

   Відділ культури Лисичанської міської ВЦА

  • Підопічні терцентру побували на презентації виставки «Невідомі сторінки жіночої історії»

   Підопічні Лисичанського територіального центру соціального обслуговування побували на урочистій презентації виставки «Невідомі сторінки жіночої історії».

   Увазі присутніх була продемонстрована колекція експонатів першого та єдиного в України на пострадянському просторі та у Східній Європі гендерного музею. Музей збирає і зберігає роботи, які демонструють процес гендерного конструювання та маніпуляцій, що відбуваються у суспільстві. За словами керівника музею Тетяни Ісаєвої: «Гендерний підхід – це підхід, що враховує різність між чоловіком та жінкою і дає можливість реалізувати кожній людині, незалежно від статі, свій власний потенціал на користь собі та суспільству».

  • Вітаємо переможців чемпіонатів Луганської області з дзюдо

    В суботу, 13 березня, в місті Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року (2001-2005р.н.), серед юнаків та дівчат до 16 років (2006-2008 р.н.) та відкрита першість «Луганської обласної федерації дзюдо» до 13 років (2009-2011р.н.). В змаганнях взяли участь понад 130 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце – Альона Базік (48кг), Заріна Гусакова (63кг), Сергій Стиранець (66кг), Едем Мельасанов (50кг);

  • У Лисичанську відбувся щорічний міський благодійний ярмарок

    Вчора, 14 березня, в рамках 16 Всеукраїнської акції «Серце до серця», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для дитячих лікарень області, фахові передвищі заклади освіти та професійні ліцеї міста Лисичанськ долучились до щорічного міського благодійного ярмарку, який відбувся на міській площі Перемоги під час проведення загальноміського культурно-масового заходу «Широка Масляна».

   На ярмарку були представлені поробки, виготовлені студентами, які символізували свято «Масляної» та зміст Всеукраїнської акції «Серце до серця».

  • Вітаємо Поліну Пікуль та Мілану Коробку - призерів чемпіонату Луганської області з гімнастики спортивної

   11 та 12 березня в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної, присвячений пам'яті А.С.Сурової. В змаганнях взяли участь 22 спортсменки з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної.

   Вихованка міської ДЮСШ Поліна Пікуль виборола І місце (програма КМС), а Мілана Коробка – ІІ місце (програма другого дорослого розряду).

  • «Невідомі сторінки жіночої історії»

   Під такою назвою 12 березня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки від Музею жіночої та гендерної історії (м. Харків). Подія відбулася за сприянням Хабу жіночого лідерства ГО «Жіноча правозахисна група».

   Під час презентації директорка Музею жіночої та гендерної історії м. Харків Тетяна Ісаєва розповіла, що цей музей є першим, і на сьогодні єдиним в Україні, на пострадянському просторі та в Східній Європі гендерним музеєм.

  • «Широка Масляна»

   Вчора, 14 березня, лисичани відзначали на площі Перемоги довгоочікуване та усіма улюблене свято Масляної. Символічні проводи зими супроводжувалися гарним настроєм, якому сприяли запальна концертна програма за участі творчих колективів палаців культури міста та безліч розваг для усіх вікових категорій.

   Традиційною кульмінацією свята стало спалювання масляничного опудала. Символ зими згорів, забираючи з собою холоди і негаразди, уступаючи дорогу довгоочікуваній весні разом із відродженням всього живого й надією на позитивні зміни у житті кожного з нас та процвітання рідної землі.

   Фото у фотогалереї ( 54 шт.)

  • 14 березня - День українського добровольця

   День добровольця

  • 13 березня - День землевпорядника

  • У Лисичанську відбулось публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік

    Відповідно до вимог бюджетного законодавства та з метою забезпечення відкритості і прозорості бюджетного процесу, сьогодні, 12 березня, у приміщенні Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік та інформації про виконання бюджетних програм й досягнення цілей державної політики, реалізацію якої забезпечують головні розпорядники бюджетних коштів.

   У заході взяли участь працівники фінансового управління та інших структурних підрозділів військово цивільної адміністрації, які виконують функції головних розпорядників, а також представники громадськості.

  • Щодо виплати державних допомог, компенсацій, субсидій та пільг за рахунок коштів з державного бюджету

    Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – Управління) у березні 2021 року перераховані в повному обсязі кошти у загальній сумі 26 570,4 тис. грн, які надійшли з державного бюджету на виплату одержувачам:

   • - державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення за березень 2021 року – 10 735,1 тис. грн;
   • - пільг і житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій готівковій формі за лютий 2021 року – 15 713,1 тис. грн;
   • - компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування та допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за березень 2021 року – 122,2 тис. грн.
  • Про роботу громадської комісії з житлових питань

   12 березня відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська під головуванням заступника голови комісії Костянтина Остахова.

   Під час засідання комісії були розглянуті питання щодо взяття громадян на квартирний облік, внесення змін до облікових справ, зняття з квартирного обліку громадян у зв’язку з поліпшенням житлових умов, надання жилих приміщень громадянам, потребуючим поліпшенням житлових умов.

  • Вітаємо фіналістів Міжнародного дитячого конкурсу «Малюємо літо»

   20210310_111340

   На початку березня у м. Вінниця відбулося урочисте відкриття виставки та нагородження фіналістів Міжнародного дитячого конкурсу «Малюємо літо».

   За результатами конкурсу до фіналу увійшло 100 кращих робіт з різних країн світу, серед яких і 7 робіт талановитих учнів Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Стефанії Логвінової, Анастасії Зейналової, Діани Пільщикової, Валерії Гришко, Валерії Рогожкіної, Вероніки Степанової та Ганни Терехової.

   Підготували учасників викладачі: Євгенія Золенко, Вікторія Козій, Анжеліка Горбачик, Ольга Агафонова та Анна Петухова.

  • Олександр Заїка вручив відзнаки з нагоди Дня українського добровольця

    Сьогодні, 11 березня, напередодні Дня українського добровольця керівник Лисичанської міської військово-цивільній адміністрації (далі - ВЦА) Олександр Заїка привітав присутніх з прийдешнім святом та вручив медаль «За заслуги перед містом Лисичанськ» Костянтину Олейникову – учаснику бойових дій на Сході України, Грамоти Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації: молодшому сержанту, санітарному інструктору Яні Гатіловій, солдату резерву, стрільцю 110 батальйону територіальної оборони Артему Коваленку та старшому солдату резерву, старшому стрільцю 110 батальйону територіальної оборони Євгенію Косецькому.

   До привітань долучився начальник відділу у Луганській області Міністерства у справах ветеранів Сергій Копилов, який вручив Подяки Міністерства у справах ветеранів Марії Якимчук та Валерії Сидоряк за сумлінне виконання службових обов’язків та оперативність дій при виявленні правопорушників, які скоїли акт вандалізму над пам’ятником Добровольцям, які загинули в зоні проведення АТО/ООС в Луганській та Донецькій областях.

   Розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації від 10.03.2021 №17.

  • У Лисичанську притягнуто до адміністративної відповідальності чотирьох громадян

   Сьогодні, 11 березня, відбулось засідання Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області під головуванням заступника голови комісії Світлани ШЕНЬКАРУК.

   Під час засідання було розглянуто 4 протоколи про адміністративні правопорушення, складені відділом споживчого ринку ВЦА м. Лисичанська за скоєння правопорушень, передбачених статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів.

  • У Лисичанську відбулася місцева комісія з питань ТЕБ та НС

    Сьогодні, 11 березня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку – першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

   Розглядалося питання про загрозу виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку з обмеженням постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал». Обговорювалися шляхи недопущення знеструмлення об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал».

  • Про екологічний стан міста Лисичанськ у 2020 році

   За інформацією Лисичанської міськрайонної філії державної установи «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» стан атмосферного повітря у м. Лисичанську у 2020 році в порівнянні з 2019 роком погіршився у зв’язку з пожежами у лісосмугах Луганської області. Протягом 2020 року в м. Лисичанську було досліджено 2252 проби атмосферного повітря по 7 інгредієнтам: азоту діоксиду, ангідриду сірчистому, вуглецю оксиду, пилу, формальдегіду, фенолу, аміаку. У 84 пробах було встановлено перевищення гранично допустимих концентрацій (ГДК) шкідливих речовин, що склало 3,7% проти 0,6% у 2019.

   Протягом 2020 року перевищення були, як на стаціонарному посту у середньодобових та максимально разових концентраціях, так і маршрутних постах по максимально разовим концентраціям. На стаціонарному посту усього з перевищенням ГДК було 26 проб, з них: 2 проби по пилу, 5 по ангідриду сірчистому, 16 проб по вуглецю оксиду, 3 проби по аміаку. Максимальне перевищення ГДК склали: по пилу — 1,02 рази, по ангідриду сірчистому — 3,3 разів, по вуглецю оксиду — 1,56 разів, по аміаку — 2,75 разів.

  • Представники ВЦА взяли участь в онлайн-семінарі «Особливості діяльності військово-цивільних адміністрацій»

    Вчора, 10 березня, в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за підтримки Європейського Союзу відбувся онлайн-семінар «Особливості діяльності військово-цивільних адміністрацій: новели законодавства щодо їх повноважень і відповідальності та шляхи їх ефективної реалізації в умовах реформи децентралізації» для Лисичанської та Сєвєродонецької територіальних громад.

   У заході взяли участь керівники та працівники структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська.

   Під час проведення семінару експерт-консультант Олена Чечуліна висвітлила новації законодавства щодо утворення військово-цивільних адміністрації населених пунктів, їх повноважень, а також припинення діяльності відповідних органів місцевого самоврядування та державних органів, вплив цих заходів на бюджетний процес і управління майном, механізми та правові підстави правонаступництва ВЦА в частині управління майном.

  • «Підводні фантазії»

    З 1 по 7 березня відбувалась підсумкова виставка 32 Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Підводні фантазії», в якій взяли участь учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Привілля.

   Фестиваль проводиться з метою розвитку та популяризації дитячої творчості у всьому світі. Щорічно у конкурсі беруть участь близько 5-8 тисяч учасників із різник країн світу.

   За результатами конкурсу у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» учениця Привільської ДШМ Ксенія Мініна посіла почесне ІІІ місце з роботою «Нерозлучні подружки».

  • «Поезія міського або сільського пейзажу»

    У березні відбулось підбиття підсумків виставки-конкурсу художньої творчості серед викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв на тему: «Поезія міського або сільського пейзажу».

   Цьогоріч на конкурсі було представлено 59 робіт викладачів із 18 мистецьких шкіл області серед яких і викладачі мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля. Учасники змагались у трьох номінаціях: живопис, графіка та декоративно-прикладе мистецтво.

   За результатами конкурсу у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» III місце посіла викладач Лисичанської ДШМ № 1 Вікторія Козій з роботою «Зимова казка» (шовк, акрил).

  • Команда Лисичанської міської ДЮСШ - переможець чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року

   Минулої суботи, 6 березня, вихованці Лисичанської міської ДЮСШ взяли участь у фінальних зустрічах чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року серед юнаків 2008-2009 року народження.

   У півфіналі команда Лисичанської міської ДЮСШ зіграла з командою ДЮСШ (Новопсков) з рахунком 5:2, а у фінальній грі перемогла команду ДЮСШ (Рубіжне) з рахунком 5:2.

   Данііла Молчанова визнано «Кращим гравцем змагань», а тренера Дениса Богового – «Кращим тренером».

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області серед кадетів та дорослих з боротьби греко-римської

   6 березня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області серед кадетів та дорослих з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст та районів області.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

   І місце — Микола Кувалда (45кг), Олексій Вісягін та Євген Грицутенко (55кг), Максим Андрєєв (60кг), Богдан Швець (63кг), Володимир Носуль (72кг), Дмитро Калганов (80кг), Владислав Кучерявий (82кг), Павло Колядін (87кг), Артур Шкодюк (97кг), Олександр Зябля (110кг) та Микита Колчанов (130кг);

  • Вітаємо Едема Мєльасанова - переможця відкритого чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юніорів та юніорок

   7 березня у місті Миколаївка пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року (2001-2005 р.н.), юнаків та дівчат до 16 років (2006-2007 р.н.), серед юнаків та дівчат до 13 років (2009-2010 р.н.).

   У змаганнях взяли участь 365 спортсменів з 28 команд (Донецької, Луганської та Харківської областей).

   Чемпіоном змагань в ваговій категорії 50 кг став вихованець Лисичанської міської ДЮСШ Едем Мєльасанов (U13).

  • «Академія громадського активізму»

   Фонд Східна Європа та Інтерньюз-Україна за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» розпочинають набір на річну комплексну програму «Академія громадського активізму».

   Програма має на меті посилити навички лідерів громадського сектору та активістів через навчання, професійний обмін та менторський супровід.

   Програма розрахована на мешканців підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей та міста Херсон, які займаються громадською чи соціальною діяльністю, а саме:

  • У Лисичанську відбулися святкові концерти, присвячені Міжнародному жіночому дню

    8 березня – це свято весни і краси, яскравих квітів і щирих привітань. У дні весняного пробудження й оновлення вшановують жінку, берегиню родинного вогнища, мудру наставницю.

   Саме тому, протягом тижня в закладах культури міста відбулися святкові концерти, присвячені Міжнародному жіночому дню.

   Весняний настрій та свою творчість глядачам дарували учасники художньої самодіяльності та учні мистецьких шкіл міста.

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у лютому 2021 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області у лютому 2021 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

  • 12 березня - публічне представлення звіту про виконання бюджету міста Лисичанськ за 2020 рік

   12 березня о 14-00 у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації за адресою: вул. ім. М.Грушевського, 7 відбудеться публічне представлення звіту про виконання бюджету міста Лисичанськ за 2020 рік та інформації про виконання бюджетних програм.

   Публічне представлення буде проводитися з дотриманням протиепідемічних заходів.

   Фінансове управління

  • У Лисичанському терцентрі відбувся захід до Дня народження Тараса Шевченка

    Сьогодні, 9 березня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся захід, присвячений Дню народження видатного генія України, майстра поетичного слова, художника і мислителя – Тараса Григоровича Шевченка.

   Великий Кобзар зробив неоціненний вклад у світову духовну й літературну скарбницю людства. Його довершена творчість й досі сіє зерна добра і світла, палахкотить незгасним полум’ям проникливої мудрості та справедливості. Шевченкове слово веде нас крізь століття, осяявши шлях потужним світлом надії, промовляє мудрістю, надає сил, наснаги й мужності, наставляє і звеличує.

  • Вітаємо Сергія Мєніна із перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірковий драйв»!

    У лютому викладач музичного мистецтва Новодружеської ДШМ Сергій Мєнін взяв участь у дистанційному Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Зірковий драйв», який відбувся у м. Запоріжжя в рамках творчого проєкту «Зі злагодою у серці, з Україною у душі!».

   За результатами конкурсу у номінації «Інструментальна музика» у VІ віковій категорії Сергій Мєнін посів І місце. Переможця нагороджено дипломом Лауреата I ступеня та пам`ятною статуеткою.

  • Щодо питання протидії торгівлі людьми

  • Привітання керівника військо-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександра Заїки з 8 Березня

    Любі жінки!

   У Міжнародний жіночий день найсвітліші побажання, найщиріші слова вдячності та захоплення лунають тільки для вас – берегинь всього найдорожчого та найціннішого, що є в людини.

   Жінка поєднує в собі ніжність і твердість, мудрість і вічну молодість, у неї досить сил, щоб брати активну участь у всіх сферах нашого життя, наповнювати затишком будинок та оточувати турботою близьких.

   Завдяки їй вирішуються найскладніші конфлікти, здійснюються подвиги і триває життя на землі.

    Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. У будні сьогодення ми часто не помічаємо, скільки прекрасних, розумних та самовідданих жінок працює на добробут та розвиток нашого рідного міста.

   Шановні жінки! Дякую вам, що йдете по життю поруч з нами, підтримуєте добрим словом, допомагаєте мудрою порадою та надихаєте на нові звершення і перемоги.

   Нехай любов та щастя ніколи не покидають вас, рідні та близькі завжди оточують турботою та увагою, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів та життєвих перемог!

  • У Лисичанську обговорили знеструмлення ясел-садка «Калинка»

   Вчора, 4 березня, під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) було розглянуто питання відключення від постачання електроенергії КЗ «Лисичанський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 15 «Калинка», про що ТОВ «ЛЕО» попередило відділ освіти військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області.

   Нагадаємо, що ясла-садок № 15 «Калинка», утворений відповідно до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області від 01.03.2021 № 220 «Про утворення закладу дошкільної освіти».

  • Нові підходи до профорієнтаційної роботи у школах Лисичанська

   За підтримки військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ та відділу освіти в Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Благодійним Фондом «Громадяни» проведено дводенний тренінг «Профорієнтація в стилі коучинг».

   У тренінгу взяли участь 10 старшокласників та 4 вчителі загальноосвітніх шкіл № 5 та № 26. Під час навчання тренер Наталія Ящук провела 2 модулі та познайомила учасників з новим підходом до профорієнтації в школах. Діти та вчителі стали учасниками інтерактивних занять та ігор, виконували практичні завдання, проходили тематичні тести.

  • У Лисичанську відбулася місцева комісія з питань ТЕБ та НС

   Сьогодні, 4 березня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

  • Свято квітів та гарного настрою

   З першими лагідними променями сонця, подихом талої води, дзвінким пташиним різноголоссям у наших серцях яскраво розквітають найкращі почуття та наближається ніжне свято 8 Березня.

   Напередодні свята, 3 березня, давній друг та соціальний партнер територіального центру — колектив Лисичанської дитячої музичної школи № 2 подарував для підопічних насичену святкову програму.

  • Знайомство з птахами нашого краю

   IMG_8924Вчора, 3 березня, відбулась зустріч співробітника міського краєзнавчого музею Марини Вопілової з підопічними Лисичанського територіального центру.

   Захід відбувся у форматі офлайн зустрічі на базі мультимедійної кімнати, яка створена в УПСЗН у рамках реалізації проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей».

   Увазі присутніх була запропонована пізнавальна лекція з відеообзором про птахів нашого краю. Під час зустрічі підопічні дізнались багато цікавих фактів про життя і звички пернатих та їх роль у навколишньому середовищі.

   Мешкаючи у містах і перебуваючи в постійних клопотах, ми майже не звертаємо уваги на те, що поряд з нами співає, гомонить, вирує багатий пташиний світ.

  • Вітаємо Марію Носаль - бронзову призерку чемпіонату України із легкоатлетичного двоборства у приміщенні!

    01-03 березня в Києві відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР із легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше.

   Вихованка міської ДЮСШ Марія Носаль виборола бронзову нагороду у двоборстві 60м + потрійний стрибок.

   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

  • Щодо проєкту інвестиційної програми КП «Лисичанськтепломережа» на 2021 рік

   Комунальним підприємством «Лисичанськтепломережа» розроблено проєкт інвестиційної програми на 2021 рік, відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачаня (наказ Мінрегіонрозвитку від 19.08.2020 № 191).

   Інформаційні матеріали проєкту інвестиційної програми розміщено на офіційному сайті підприємства https://www.lts.lg.ua/ в розділі «Новини».

   Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб щодо проєкту інвестиційної програми КП «Лисичанськтепломережа» приймаються підприємством по 16 березня 2021 року (включно) за адресою: 93113, м. Лисичанськ, Луганської обл., вул. Тепла, 17, приймальня КП «Лисичанськтепломережа».

   Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа»

  • У Лисичанську обговорили напрямки розвитку системи соціального захисту населення в громаді

    В Лисичанській територіальній громаді триває третій етап реалізації Проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей» (далі – Проєкт), що виконується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація учасницького розвитку громад»в рамках проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

   Вчора, 2 березня, у форматі офлайн зустрічі відбулося обговорення напрямків розвитку системи соціального захисту населення в громаді, які були розроблені робочою групою, створеною розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська, та експертами Асоціації протягом попередніх заходів Проєкту.

  • До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ!

   Всі ми хочемо бачити своє рідне місто чистим, охайним, затишним та благоустроєним, бажаємо ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям і бути здоровими. А це багато в чому залежить від кожного із нас. Своєчасно виконана робота навесні — запорука того, що наше місто буде чистим та красивим протягом всього року.

   Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, організацій, установ, трудових колективів, приватних підприємців та громадських організацій з проханням взяти участь в роботах з весняного благоустрою, забезпечити постійне утримання в належному санітарному стані територій підприємств, прилеглих і закріплених територій, а також зупинок громадського транспорту з проведенням щотижневих «санітарних п’ятниць».

   Тож не будемо байдужі, налаштуймося на плідну працю, вийдемо всі разом зі своїми сім’ями на вулицю і, подаючи приклад своїм дітям, спільними зусиллями наведемо такий порядок, в якому усім нам хотілося б жити!

  • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з боротьби греко-римської

    26 лютого у Старобільській дитячо-юнацької спортивної школи відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської серед молодших юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь спортсмени з Білолуцької, Біловодської, Марківської, Новопсковської та Старобільської об’єднаних територіальних громад, міста Лисичанськ та Кремінського району. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце – Харченко Павло (41кг), Ніколаєв Олександр (75кг), Пащенко Микита (77кг);

   ІІ місце – Самарський Володимир (60кг), Макаров Микола (72кг);

   ІІІ місце – Скрипниченко Андрій (44кг), Вдовиченко Владислав (48кг), Харченко Ілля (60кг).

  • Лисичанські спртсмени взяли участь у Чемпіонаті Луганської області з класичного жиму лежачі та з класичного пауерліфтингу

    28 лютого у місті Попасна пройшов Чемпіонат Луганської області з класичного жиму лежачі та з класичного пауерліфтингу (жим лежачи). Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх категоріях:

   І місце – Данько Костянтин, Стефанов Ярослав, Подстригаєв Олександр, Колмиков Дмитро;

   ІІ місце - Величко Игор, Тарасов Андрій, Роденков Микита, Перепелиця Юлія, Мариніна Марина, Стефанов Ярослав, Подстригаєв Олександр;

   ІІІ місце – Засядько Олексій, Дудніченко Віталій, Щербаков Олександр.

  • Лисичанські спортсмени - серед переможців чемпіонату Київської області з Бойового хортингу

    27 лютого в смт Баришівка пройшов чемпіонат Київської області з Бойового хортингу серед юнаків, кадетів, юніорів та дорослих у розділі «рукопашна сутичка». В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів Києва, Київської області та міста Лисичанськ.

   Спортсмени СК «Лідер» вибороли 19 медалей, посівши ІІ загальнокомандне місце. Призові місця розподілилися наступним чином:

   І місце – Сєвєрін Матвій, Ейсмонт Денис, Щиголева Марія, Лапчевський Кирило, Ісаєв Владислав, Серпокрил Іван, Шереметьєв Іван, Коряк Поліна;

   ІІ місце – Гончаров Данііл, Цимбалістов Ілля, Вишняк Софія, Панченко Данило, Бейлов Максим, Центарадзе Володимир, Безсмертний Олександр, Гуртовий Сергій, Харитонов Ярослав;

   ІІІ місце – Бугайов Єгор, Бурлуцький Тімур.

  • 12 березня - публічне представлення звіту про виконання бюджетних програм за 2020 рік

   12 березня о 14.00 у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації Управління житлово-комунального господарства ВЦА м. Лисичанська про виконання бюджетних програм за 2020 рік.

   Управління житлово-комунального господарства ВЦА м. Лисичанська

  • Відбувся міський конкурс на протипожежну тематику «Пожежі краще запобігти!»

    Сьогодні, 2 березня, в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (далі – ЦПРШМ) підбито підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».

   Організаторами конкурсу на міському рівні стали відділ освіти ВЦА м. Лисичанська та Лисичанське міське управління ГУ ДСНС.

   Конкурс проводився серед дітей різного віку закладів загальної середньої освіти та ЦПРШМ за двома номінаціями: «Художня творчість» та «Декоративно-прикладна творчість».

  • «GRAND PRIX-2021»

    Під такою назвою 28 лютого у м. Харків відбулись Всеукраїнські змагання, в яких взяли участь хореографічні колективи міста Лисичанськ.

   Змагання проводились з метою виявлення нових талановитих виконавців, підвищення художньої майстерності учасників, збереження і розвитку хореографічної культури, встановлення творчих контактів між учасниками та обміну досвідом роботи.

   Серед шаленої конкуренції лисичани гідно представили наше місто виборовши 69 призових місць, а саме:

   ІІ місце - хореографічний колектив «Задоринки» (Лисичанський міський ПК, керівник Лідія Науменко);

   2 перших та 1 друге місце - хореографічний колектив «Веселка» (Лисичанська ДШМ № 1, керівник Юлія Небрачна);

  • Вітаємо юних гімнасток з черговою перемогою!

    26-28 лютого в місті Бахмут Донецької області відбувався відкритий обласний турнір з гімнастики спортивної серед юнаків та дівчат, присвячений пам'яті засновника гімнастики спортивної у м. Бахмут Карягіна Леоніда. У змаганнях взяли участь понад 50 гімнасток з міст Бахмут, Краматорськ, Слов'янськ,Сєвєродонецьк, Лисичанськ. Вихованки міської ДЮСШ показали наступні результати:

   МС

   • І місце - Пікуль Поліна

   КМС

   • І місце - Сик Христина

   3 дорослий розряд

   • І місце - Коробка Мілана
   • ІІ місце - Кокарєва Анастасія
  • Лисичанські спортсменки - серед переможців та призерів відкритого Кубку з боротьби дзюдо

    26 та 27 лютого у місті Лиман Донецької області проходив відкритий Кубок з боротьби дзюдо - «Liman Cup Miss Judo-2021» серед дівчат 2006-2008, 2009-2010, 2011-2012 р.н. У змаганнях взяли участь 127 дівчат з 12 команд (Донецької, Луганської та Харківської областей).

   Лисичанські спортсменки показали наступні результати:

   • І місце - Базік Альона U16, 48кг
   • ІІ місце - Гусакова Заріна U16, 63кг
   • ІІІ місце - Орищук Ангеліна U11, 28кг, Гармаш Євгенія U11, 28кг.

   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготувала спортсменів Вікторія Тростянська.

   Відділ молоді і спорту ВЦА м. Лисичанська

  • Вітаємо переможців та призерів чемпіонату України-2020 з акробатичного рок-н-ролу!

    27 лютого у місті Харків пройшов чемпіонат України-2020 з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів із Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Полтавської, Київської та Луганської областей. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   Категорія Юнаки DD

   І місце - Уразовська Марта - Артюшенко Вероніка;

   Категорія Формейшн М юнаки

   І місце - Литвинова Єлизавета, Коваленко Тетяна, Буйновська Альбіна, Рудова Олександра, Бешенко Анастасія, Литвинова Валерія;

   ІІІ місце - Бондаренко Софія, Ткаченко Ірина, Серебрянська Карина, Шульжинська Дар'я, Блага Яна, Красильникова Мирослава;

  • Вітаємо лисичанських легкоатлеток із перемогою на чемпіонаті України!

    26-28 лютого в Києві пройшов чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н.

   Вихованка міської ДЮСШ Степаненко Дарина виборола золоту нагороду на дистанції 60 м, також Шеховцова Олександра та Степаненко Дарина завоювали бронзові нагороди в естафетному бігу.

   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

  • Лисичанські спортсмени взяли участь у чеміонаті Донецької області з Косікі карате

    27-28 лютого у місті Селідове проходив чеміонат Донецької області з Косікі карате. У змаганнях взяли участь понад 110 спортсменів із Донецької, Луганської, Київської, Дніпропетровської та Луганської областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   • - 5 років

   ІІІ місце – Якимчук Кирило

   • - 8-9 років
  • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо

    27-28 лютого у міській ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо. У змаганнях взяли участь 5 команд, 102 спортсмени: спортсмени міської ДЮСШ (Лисичанськ) та СК «Зеніт» (Рубіжне), айкідоки клубів «Марубасі» (м. Лисичанськ) та «Енсо» (м. Сєвєродонецьк) та команда Донецької області.

   Айкідоки змагалися за номінаціями: «Сінай» -меч, «Сінай нітто рю» - 2 меча, «Ярі»- палка, «Танто Тай сабакі», «Кокарі гейку» та «Танто рандорі» - робота проти озброєної танто- ножем людини, «Хайшитцу» і «Понітеру» - змагання у спритності та робота вільної техніки в номінаціях «Тосю рандорі», «Опен ката», «Ніні дорі».

  • ЗНО обов'язково відбудеться

   Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що станом на 30 березня 2020 року, за повідомленням Міністерства освіти і науки України, розроблено два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

   ПЕРШИЙ СЦЕНАРІЙ: КАРАНТИН ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ДО 1 ТИЖНЯ ЧЕРВНЯ

   Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчальний рік наприкінці червня. Після карантину для них організовується коригуюче навчання: вчитель ідентифікує теми, за якими є пробіли у знаннях, відчитує ті, які є критичними для класу, вказує, які теми необхідно додатково доопрацювати вдома.

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у березні 2020 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови КМУ від 21.08.2019 №768), управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради у березні 2020 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій:

  • Пожежі в природних екосистемах

   Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на відкритих територіях, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

   Причиною 90% пожеж в природних екосистемах є діяльність людини. Тому, відпочиваючи на природі, дотримуйтесь таких правил:

   — не кидайте сірників, що горять, і недопалків;

  • ДСНС попереджає про основні причини пожеж у місті Лисичанськ

   Причиною виникнення пожеж у житлових помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної безпеки у побуті та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у житлових приміщеннях.

   Окрім того, часто для обігріву власних помешкань мешканці міста використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

  • Дії при виникненні пожежі

   Пожежа — це стихійне лихо, вогонь, який вийшов з під контролю людини. При пожежі потрібно остерігатися: високої температури, задимленості і загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалля.

   При рятуванні із палаючих будинків і при гасінні пожежі, дотримуйтесь наступних правил:

   — якщо у разі евакуації необхідно пройти через палаюче приміщення, накрийтесь мокрим покривалом, пальтом, плащем, щільною тканиною;

  • Шановні громадяни! Суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки

   З приходом весняно-літнього періоду та у зв’язку з підвищенням температури, люди масово почали прибирати присадибні ділянки, угіддя та спалювати суху тогорічну траву. Так, у березні поточного року кількість зареєстрованих пожеж в екосистемах на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля складає 65 пожеж! Згідно зі статистичними даними це найбільша кількість зареєстрованих пожеж в екосистемах у порівнянні з іншими містами Луганської області. На превеликий жаль, громадяни не розуміють, що саме їхня недбалість та необережність під час випалювання сухостою можуть стати причиною масштабних пожеж!!!

  • 26 березня - День Національної гвардії України

   Шановні воїни-нацгвардійці!

   Ви здобули повагу та вдячність української спільноти, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі випробування.

   Сьогодні на вас покладено важливі завдання щодо зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашої держави, захисту життя громадян, охорони громадського порядку.

   Дякуємо вам за витримку та вірність присязі, що за покликом серця бороните рідну землю, свідомо зробивши свій патріотичний вибір.

   У день професійного свята бажаємо вам доброго здоров’я і сімейного благополуччя, миру і злагоди, наснаги та невичерпної життєвої енергії.

   Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • Відтерміновано засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника КНП «Міська стоматологічна поліклініка»

   25 березня 2020 року о 10 годині у малій залі Лисичанської міської ради проведені збори учасників засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка».

   За результатами засідання конкурсної комісії з метою мінімізації ризиків поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом, було вирішено:

  • 25 березня - День Служби безпеки України!

    Висловлюємо щиру вдячність вам, шановні співробітники Служби безпеки України, за сумлінне і самовіддане виконання конституційного обов’язку та вагомий внесок у зміцнення національної безпеки держави.

   Бажаємо вам и вашим родинам добра і щастя, міцного здоров’я і добробуту, сил та невичерпної енергії.

   Міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • Шановні депутати Лисичанської міської ради VII скликання!

    Закликаємо вас взяти участь у черговій сесії Лисичанської міської ради для можливості прийняття вельми важливого рішення щодо виділення коштів, які будуть направлені на здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

   Проєктом рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік» передбачено виділення коштів

   - у сумі 584,430 тис. гривень на придбання захисного одягу, миючих засобів для санітарно-гігієнічного обслуговування, експрес-тестів, виробів медичного призначення, лікарських засобів та препаратів, дезінфікуючих засобів, антисептиків;

  • Запобігання пожежам в екосистемах

    За інформацією Головного управління ДСНС України у Луганській області у період з 25.02.2020 до 10.03.2020 найбільша кількість пожеж в екосистемах виникла на території м. Лисичанська – 38 пожеж.

   За умов посушливої та вітряної погоди, навіть невеличке займання може спричинити виникнення масштабної пожежі й призвести до значних матеріальних збитків.

   За статистикою, основними причинами виникнення пожеж на відкритих територіях є людська діяльність. В теплу погоду громадяни активно впорядковують власні домогосподарства спалюючи сміття. Однак, варто пам'ятати, що достатньо навіть одного непогашеного сірника для того, щоб спровокувати масштабну пожежу на відкритій території.

  • Щодо розповсюдження статистичного бюлетеня «Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності підприємств Луганської області» за 2019 рік

   3 метою задоволення потреби користувачів у статистичній інформації, фахівцями Головного управління статистики у Луганській області підготовлено для розповсюдження статистичний бюлетень «Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності підприємств Луганської області» за 2019 рік.

   Статистичний бюлетень містить дані щодо обсягів прямих інвестицій, які надійшли від нерезидентів в економіку Луганської області та внесені підприємствами-резидентами в економіку інших країн світу, станом на 1 січня та 31 грудня 2019 року.

  • До Всесвітнього метеорологічного дня і Всесвітнього дня водних ресурсів

   Чи замислювались Ви коли-небудь про те, в якому чудовому краю ми живемо — на Луганщині! Далеко від нас цунамі, торнадо, землетруси, виверження вулканів... Абрикоси та яблука у нас під ногами. Але все одно ми залежимо від примх погоди, такої різної: 8 березня 1964 року у повітрі зафіксовано 35° морозу; 8-9 березня 2020 року максимальні температури повітря сягали 19-24° тепла, підвищення середньодобових температур до плюс 11-14°С, позитивні аномалії температури дорівнювались 14-17°.

  • До уваги учасників АТО/ООС

    Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради в 2020 році до переліку суб'єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасникам Революції Гідності, учасникам АТО/ООС, які відповідають Вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 № 597, включено:

   - Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» за місцем знаходження: вул. Гагаріна 1а, смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область, 67780;

   - Товариство з обмеженою відповідальністю «Новопсковський санаторій «Перлина» за місцем знаходження: вул. Українська, буд. 218, смт. Новопсков, Луганська область, 92303.

  • Чергове засідання виконавчого комітету відбулось у Лисичанську

   Сьогодні, 17 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Інформацію про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях (додається) та про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради за 2019 рік члени виконкому взяли до відома. Звіт про хід виконання у 2019 році Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території м. Лисичанська на 2017 — 2020 роки — було взято до відома та рекомендовано для розгляду на черговій сесії міської ради.

  • У міській раді пройшла Координаційна нарада з питань попереджувальних заходів щодо поширення коронавірусу

   Сьогодні, 17 березня, у міській раді пройшла Координаційна нарада з питань попереджувальних заходів щодо поширення коронавірусу.

   Окреслюючи ситуацію, міський голова проінформував присутніх щодо основних положень постанови Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 р., які потребують неухильного виконання всіма громадянами. Також міський голова зауважив, що за порушення постанови передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, а контроль за виконанням покладено на МВС та Національну поліцію.

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 17 березня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   Під час засідання експертною комісією було розглянуто та схвалено номенклатури справ управління адміністративних послуг Лисичанської міської ради, КНП Лисичанської міської ради Луганської області «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» та описи справ постійного зберігання і справ з кадрових питань Лисичанської міської ради Луганської області.

  • 15 березня - День працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

   Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

   Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу — забезпечення комфортних та якісних умов для проживання людей. Тепло та затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, функціонування громадського транспорту, доступні побутові послуги — існування цих та інших простих благ є невід’ємною частиною добробуту людей і запорукою їх гарного настрою.

   У цей святковий день висловлюємо вам, шановні працівники галузі, велику вдячність за самовіддану та почесну працю, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи.

   Бажаємо вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, наснаги, щастя та добробуту.

   Міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • 14 березня - День українського добровольця

   Вже три роки поспіль Україна відзначає 14 березня День українського добровольця. Це свято стало даниною вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

   Вшанування добровольців в цей день сприяє подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та підтримки ініціативи громадськості.

   У цей день, шість років тому, прямо з Майдану Незалежності перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом, аби потім стати на захист Батьківщини. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити — саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну.

   Висловлюємо глибоку вдячні всім, хто ніс і несе військову службу в зоні АТО/ООС за мужність та героїзм із захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

   Міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • 14 березня - День землевпорядника

  • У міській раді відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік

   Відповідно до вимог бюджетного законодавства, сьогодні, 13 березня, у Лисичанській міській раді відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік, інформації про виконання бюджетних програм й досягнення цілей державної політики, реалізацію якої забезпечують головні розпорядники бюджетних коштів.

   Начальник фінансового управління міської ради Ольга Сапегина повідомила про показники міського бюджету за загальним та спеціальним фондами, порівнявши їх з аналогічними показниками за відповідний період попереднього року та зазначивши динаміку їх зміни.

  • Доручення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для органів влади

   За результатами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом СОVID-19», що відбулось 10 березня у м. Київ, обласним та Київській міській державним адміністраціям разом із заінтересованими центральними та місцевими органами виконавчої влади були надані наступні доручення:

   1) провести засідання регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій для визначення конкретних заходів та завдань щодо ефективної протидії поширенню коронавірусної інфекції серед населення та стабілізації епідемічної ситуації;

  • В Лисичанську підсумували роботу системи цивільного захисту за минулий рік

   Сьогодні, 12 березня, в Лисичанській міській раді пройшли збори керівників підприємств, установ, організацій та відповідальних осіб з питань цивільного захисту для підведення підсумків роботи місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту у 2019 році і визначення основних завдань на 2020 рік. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

   У заході взяли участь керівники підприємств, установ, організацій та відповідальні особи з питань цивільного захисту.

  • 13 березня - публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення

   13 березня о 14.00 в Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7 відбудеться публічне представлення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради інформації про виконання бюджетних програм, у тому числі у сфері соціального захисту за 2019 рік.

   Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради

  • У міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

   Сьогодні, 12 березня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Серед питань порядку денного — відключення всіх об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал» від електричної енергії з 9.00 13 березня 2020 року.

  • До фондів Лисичанського міського краєзнавчого музею передані речі та архівні документи в'язня Дахау

   Архів Арользена (Німеччина) передав до фондів Лисичанського міського краєзнавчого музею копії архівних документів та кишеньковий годинник в’язня концентраційного табору Дахау Стефана Фірсова, народженого у в с. Верхнє.

   Нагадаємо, що в грудні 2019 року на адресу Лисичанської міської ради надійшов запит від Arolsen Archives (Німеччина) про розшук родичів пана Стефана Фірсова (Фірсона) (детальніше за посиланням Розшукуємо родичів колишнього в’язня концтабору).

  • Підопічні терцентру відвідали виставку живопису і графіки

   У виставковій залі міського краєзнавчого музею, 11 березня, відкрилась експозиція живопису і графіки «Простір мистецтва». Талановиті студенти Брянківського коледжу Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка представили на розсуд глядачів свої роботи.

   Підопічні Лисичанського територіального центру були запрошені на відкриття виставки, де мали змогу оглянути картини, виконані у різних видах і жанрах образотворчого мистецтва.

  • У Лисичанську оголошено карантин

   З 13 березня по 3 квітня 2020 року на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля оголошено карантин. Таке рішення було прийнято сьогодні, 12 березня, під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання присутні розглянули питання про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

  • У Лисичанську визначені претенденти на заняття вакантної посади директора ЗОШ №12

   Сьогодні, 12 березня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Лисичанської міської ради Луганської області».

   Комісія вирішила допустити до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Лисичанської міської ради Луганської області» трьох кандидатів: Олену Дуфнік, Івана Фастова та Ганну Бондар.

  • «Простір мистецтва»

   Під такою назвою, вчора, 11 березня, у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки творчих робіт студентів Брянківського коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

   Виставка – це творчий звіт за навчальний рік студентів коледжу – творчо обдарованої молоді Луганщини, майбутніх художників та декораторів, викладачів та дизайнерів, діячів культури та завзятих майстрів своєї справи. До експозиції увійшли близько 50 робіт, виконаних в різних жанрах живопису і графіки: пейзажі, портрети, натюрморти.

  • Софія Родкіна здобула звання «Суперчитач міста»

   Вчора, 11 березня, в бібліотеці для дітей №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2020». Переможці І етапу конкурсу Софія Родкіна, Рената Сагадієва, Олександра Кірпіченко, Ілля Ширяєв та Марія Назарук змагалися за титул «Суперчитач міста».

   За умовами конкурсу, кожному учаснику ІІ етапу потрібно було прочитати 8 книг українських та зарубіжних авторів, написати відгуки на прочитані книги у Читацькому щоденнику та виступити перед журі з презентацією однієї з прочитаних книг.

  • Щодо проведеного перерахунку житлових субсидій

   У зв’язку з встановленням з 01.01.2020 тарифів на послуги з розподілу природного газу, в лютому управлінням праці та соціального захисту населення автоматично (без звернення громадян) здійснено перерахунок житлової субсидії з урахуванням нової послуги з розподілу природного газу за січень і лютий 2020 року.

   Субсидію з лютого розраховано з урахуванням встановленої ціни на постачання природного газу — 5,00503 грн. за 1 м. куб. та проведено перерахунок субсидії за січень 2020 року у зв’язку зі зміною розміру тарифу по газопостачанню, який становить 5,86849 грн. за 1 м. куб. (замість 6,91399 грн. за 1 м. куб.).

  • У Лисичанську виступив литовський дует разом з українською співачкою Уляною Горбачевською

   6 та 7 березня Новодружеська дитяча школа мистецтв та Лисичанський міський Палац культури зустрічали дует з Литви — Вероніку Повільонєне та Пятраса Вішняускаса разом з українською співачкою Уляною Горбачевською.

   Гості представили святкову концертну програму «Музика на перетині фрі-джазу та фольклору», присвячену 30-й річниці відновлення незалежності Литовської Республіки.

  • Пільги на житлово-комунальні послуги у готівковій формі

   З 1 жовтня 2019 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373, в Україні запроваджено надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі. Пільги розраховує управління праці та соціального захисту населення, виходячи з розміру знижки на яку пільговик має право та з урахуванням встановлених цін, тарифів і державних соціальних нормативів споживання послуг.

   Виплата пільг здійснюється у готівковій або безготівковій формі.

   Для отримання пільги в грошовій готівковій формі на опалювальний (неопалювальний) період пільговику необхідно було подавати відповідну заяву тільки до 15 жовтня та до 15 травня.

  • 13 березня - публічне представлення інформації відділу охорони здоров`я про виконання бюджетних програм за 2019 рік

   13 березня о 14.00 в Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради про виконання бюджетних програм за 2019 рік.

   Відділ охорони здоров’я Лисичанської міської ради

  • 13 березня - публічне представлення інформації Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ про виконання бюджетних програм за 2019 рік

   13 березня о 14.00 в Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства про виконання бюджетних програм за 2019 рік.

   Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

  • Артем Супрунов - срібний призер чемпіонату Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат

   З 7 по 9 березня у місті Сєвєродонецьк, за участі спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне та Кремінна, пройшов чемпіонат Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 18 років.

   Учасниками турніру стали вихованці шахових секцій ДЮСШ та гуртків при школах та центрах позашкільної роботи зі школярами та молоддю. Загалом, у змаганні взяли участь 12 хлопців та 6 дівчат, які мали різну кваліфікацію — від 1 розряду до любительського рівня.

  • Великий Кобзар

   В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і у нашого народу — Тарас Григорович Шевченко. Цього року ми вшановуємо 206-у річницю від дня його народження, чия безсмертна спадщина — одна з найбільших вершин людства.

  • Понад 1000 лисичан долучилися до акції «Луганщину єднає слово Кобзаря»

   Сьогодні, 10 березня, з нагоди 206-річниці від дня народження Тараса Шевченка на площі Перемоги Лисичанська пройшла масштабна патріотична акція «Луганщину єднає слово Кобзаря».

   Близько 800 учнів 7-9-х класів загальноосвітніх шкіл, більше 300-та студентів коледжів, училищ та професійних ліцеїв, а також працівники закладів освіти та культури Лисичанська спільно читали уривок з поеми «Сон» Тараса Шевченка.

  • 13 березня - публічне представлення інформації управління адміністративних послуг щодо використання бюджетних коштів у 2019 році

   13 березня 2020 року о 14.00 у Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7, планується публічне представлення звіту головного розпоряднику бюджетних коштів управління адміністративних послуг Лисичанської міської ради щодо використання бюджетних коштів у 2019 році.

   Управління адміністративних послуг Лисичанської міської ради

  • 13 березня - публічне представлення інформації відділу культури про виконання бюджетних програм за 2019 рік

   13 березня о 14-00 у малій залі Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації відділу культури Лисичанської міської ради про виконання бюджетних програм за 2019 рік (на виконання наказу Міністерства фінансів України від 01.12.2010 № 1489).

   Відділ культури Лисичанської міської ради

  • У Лисичанську пройшли відкриті чемпіонати міста та області з боротьби самбо

   7 березня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшли відкриті чемпіонати міста Лисичанськ та області з боротьби самбо. До змагань долучились понад 150 найсильніших спортсменів з Луганської, Донецької та Харківської областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати в чемпіонат області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок:

   І місце — Мирослава Савченко (48 кг), Катерина Тростянська (60 кг), Маргарита Птушка (80 кг), Станіслав Синявський — спортивне, бойове (52 кг), Едуард Алексєєв — спортивне, бойове (62 кг), Станіслав Тростянський — спортивне, бойове (82 кг), Владислав Бондаренко — бойове (90 кг);

  • До уваги студентів, викладацького та адміністративного персоналу міста Лисичанськ

   Оргкомітет проекту StudyUp Club в Україні запрошує студентів міста Лисичанськ взяти участь в конкурсі від компанії StudyUp Club. Переможець отримує стипендію (грошовий грант) на сплату навчання в 2020 році.

   Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу. Всі деталі за посиланням: https://echizh.com.ua/grant/

  • Команда Лисичанська виборола 41 нагороду у відкритому чемпіонаті міста Попасна з косікі карате

   7 березня на базі Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження» пройшов відкритий чемпіонат міста Попасна з косікі карате. В змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів з Попасної та Лисичанська.

   Команду Лисичанська представили 35-ть спортсменів, яких підготували тренери федерації Косікі карате Луганської області та тренери міської ДЮСШ Данііл Молотов, Володимир Кранін, Тетяна Галяпа та Наталія Потопа.

  • Команда Лисичанська стала бронзовим призером відкритого чемпіонату Луганської області з гімнастики спортивної

   З 5 по 7 березня в місті Рубіжне проходили змагання відкритого чемпіонату Луганської області з гімнастики спортивної, присвяченого пам’яті Алли Сурової. В змаганнях взяли участь 40 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце — Марія Перепелиця;

  • Вихованці міської ДЮСШ - призери І етап Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

   7 березня в місті Харків пройшов І етап Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської та Полтавської областей.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   Категорія «Формейшн Дівчата Дорослі»

   • І місце — Марія Науменко, Каріна та Софія Якимови, Ганна Грицутенко, Маргарита Золотарь, Ксенія Косман, Олеся Сидоренко, Анастасія Чернікова, Катерина Осіташвілі, Дарина Отченашенко, Ярошенко Валерія та Дар’я Ларіонова;
  • Про початок формування комісії для проведення конкурсного відбору на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка»

   Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, на виконання рішення Лисичанської міської ради від 23.01.2020 № 83/1190 «Про організаційні заходи з питань діяльності КНП «Міська стоматологічна поліклініка» та відповідно до наказу відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради від 10.03.2020 № 21 «Про проведення конкурсу на посаду керівника КНП «Міська стоматологічна поліклініка», відділ охорони здоров’я Лисичанської міської ради оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсного відбору на заняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка».

  • Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19

   Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів при наданні транспортних послуг на всій території країни.

   Загальна інформація про захворювання

   Коронавірусна інфекційна хвороба COVID-19 була вперше виявлена в місті Ухань провінції Хубей Китайської народної республіки в грудні 2019 року.

   Станом на 2 березня 2020 року в світі зафіксовано понад 89 000 випадків в 67 країнах, в тому числі в країнах, що мають спільний державний кордон з Україною — Білорусі, Румунії та Російській Федерації.

  • 13 березня - публічне представлення інформації щодо використання бюджетних коштів у 2019 році

   13 березня о 14.00 в Лисичанській міській раді відбудеться публічне представлення інформації щодо використання бюджетних коштів 2019 році.
   Фінансове управління Лисичанської міської ради

  • Щодо надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

   З метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання, згідно з затвердженим графіком, в управлінні праці та соціального захисту населення здійснюється прийом громадян спеціалістами Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — Харківський КЕПОП).

   Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з захворюваннями опорно-рухового апарату протезами нижніх і верхніх кінцівок, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення. Крім того підприємство здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

   Так, 6 березня, відбувся плановий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів медико-технічної бригади Харківського КЕПОП.

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у лютому 2020 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 року № 115 (в редакції постанови КМУ від 21.08.2019 року № 768), управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради у лютому 2020 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій:

  • Любі жінки!

   Щиро вітаємо вас із Міжнародним жіночим днем — святом весни і любові, ніжності й краси.

   Безумовно, ви є творцями і берегинями життя. Неповторність і мудрість, святість і багатство вашої душі наповнюють світ навколо. Кожного дня ви створюєте затишок у родинному колі, оточуєте рідних любов’ю та увагою, даруєте їм натхнення для творчих успіхів і життєвих перемог.

   Чарівні жінки, у цей святковий весняний день прийміть слова великої вдячності за вашу прихильність, за вашу невтомну працю, за мудрість.

   Бажаємо вам та вашим родинам здоров’я, миру, любові та злагоди. Нехай доля буде до вас доброю, серце наповнюється ніжністю та добром, а поруч завжди буде радість і успіх, підтримка і розуміння близьких людей.

   Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • «Усім жінкам присвячується…»

   Під такою назвою сьогодні, 6 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся загальноміський святковий концерт.

   Перед початком концерту всі присутні жінки отримали в подарунок квіти від міської ради, що додали святкового настрою та стали приємним сюрпризом.

  • Свято краси, любові та ніжності!

   Весна — прекрасна пора пробудження природи, тепла, аромату і гомінкого пташиного співу. З настанням весни приходить і свято самої вродливої, самої доброї половини людства — Міжнародний жіночий день.

   Напередодні свята, 5 березня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся захід, присвячений чарівним, лагідним, ніжним, берегиням родинного вогнища — жінкам.

  • У міській раді пройшов семінар щодо змін діючого законодавства у сфері державного ринкового нагляду та податкового законодавства

   Вчора, 4 березня, у Лисичанський міській раді під головуванням першого заступника міської ради Андрія Шальнєва пройшов семінар з питань змін діючого законодавства у сфері державного ринкового нагляду та податкового законодавства. Захід відбувся в рамках взаємодії з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області та Головного управління ДПС Луганської області.

   У семінарі взяли участь начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Олександр Калмиков, начальник відділу фактичних перевірок Управління аудиту Головного управління Державної податкової служби Луганської області Світлана Прокопченко, начальник відділу споживчого ринку Лисичанської міської ради Світлана Чучук, суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю технічно складними побутовими товарами та іграшками.

  • У Лисичанській багатопрофільній лікарні відбулося відкриття діагностичного центру ТОВ «Мікомед»

   Сьогодні, 5 березня, у Лисичанській багатопрофільній лікарні відбулося відкриття Відокремленого структурного підрозділу діагностичного центру ТОВ «Мікомед». У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін, начальник відділу охорони здоров’я міської ради Ігор Бондаренко, головний лікар Лисичанської багатопрофільної лікарні Григорій Старченко та його заступник Наталія Коверга, директор ТОВ «Мікомед» Костянтин Маснєв та медперсонал центру.

   Зазначимо, що діагностичний центр вже працював певний час у тестовому режимі, а зараз переходить на повний робочий день. Заклад знаходиться на першому поверху Лисичанської багатопрофільної лікарні, оснащений сучасним 64-зрізовим спіральним томографом Philips Brilliance. Апарат дозволяє проводити всі існуючі комп’ютерні томографічні (КТ) дослідження, включаючи сканування артерій серця. Великий діаметр гентрі («бублик») і велика вантажопідйомність столу дозволяє відсканувати пацієнтів будь-якої комплекції і маси тіла (до 200кг). Є налаштування, що дозволяють зменшити дозу опромінення без зниження якості зображень.

  • До уваги учасників АТО/ООС

    Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради в 2020 році до переліку суб'єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасникам Революції Гідності, учасникам АТО/ООС, які відповідають Вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 № 597, включено

   Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» за місцем знаходження: вул. Гагаріна 1а, смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область, 67780.

   Для отримання послуг з психологічної реабілітації необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради (далі – управління) за адресою вул. Малиновського 22А, каб. № 4 та надати наступні документи:

  • У Лисичанську до Міжнародного жіночого дня виступив cover bend «Romashka»

   Вчора, 4 березня у Лисичанському міському Палаці культури до Міжнародного жіночого дня відбувся святковий концерт cover bend «Romashka» для всіх жителів міста.

   Гурт «Romashka» у складі чотирьох музикантів та солістки вже став відомим у Лисичанську як група, що виконує кавер-версії кращих світових хітів. Тож гурт має своїх шанувальників і активно виступає на міських заходах.

  • Хореографічний колектив«Starway» - серед переможців відкритого турніру «Кубок Серпантина - 2020»

    29 лютого хореографічний колектив «Starway» Лисичанського міського ПК (керівник Олександр Посошко) взяв участь у відкритому турнірі «Кубок Серпантина – 2020», який відбувся у м. Краматорськ.

   За результатами турніру пари посіли наступні місця:

   - Говдуненко Артем та Фатьянова Софія у різних категоріях посіли 2 перших та 1 друге місце;

   - Зозуля Назар та Янголенко Вероніка 2 других місця;

   - Матвійчук Володимир та Борзило Єва – 2 місце;

   - Метьолкін Ігор та Чабанна Аліна - 1місце.

  • У міській раді обговорили механізми бюджетування

   Сьогодні, 4 березня, перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, начальник фінансового управління Ольга Сапегина та її заступник Світлана Малик провели зустріч з експертами Проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East).

   З метою проведення оцінки та вивчення потреб у підвищенні рівня залученості громадян до бюджетного процесу присутні обговорили існуючі механізми бюджетування.

  • У міській раді відбулось перше засідання робочої групи щодо створення порталу «Лисичанськ - SmartCity»

   Сьогодні, 4 березня, у Лисичанській міській раді відбулось перше засідання робочої групи щодо реалізації проєкту зі створення єдиного міського інформаційно-пошукового порталу «Лисичанськ — SmartCity».

   У заході взяли участь секретар міської ради Едуард Щеглаков, співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради та представники постійного надійного партнеру міста — Проекту «Демократичне врядування в Східній Україні» (DG-East), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), менеджер з виконання проєктів Олександр Войтович і фахівець з інформаційно-комунікаційних технологій Віктор Курдюков.

  • Зіркові гості у Всесвітній день письменника в бібліотеці Лисичанська

    3 березня у Всесвітній день письменника бібліотека для дітей №1 Лисичанської ЦБС разом із читачами, учнями шкіл міста, вчителями радо зустрічали сучасних українських письменників, літературних критиків, блогерів Сергія Жадана, Сашка Дерманського, Машу Сердюк та Марію Артеменко.

   Гості презентували конкурс відгуків на книжки, написані українською мовою «Читай-пиши», розповідали як писати й знімати відгуки, мотивували дітей читати і критично осмислювати прочитане.

   Під час зустрічі говорили про життя і літературу, про те, як читати з захватом, аналізувати прочитане та вміти розповідати про це іншим.

  • Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради

   Сьогодні, 3 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі.

   Інформацію про хід виконання у 2019 році Програми розвитку системи освіти м. Лисичанська на 2016-2020 роки, а також зміни та доповнення до «Комплексної програми підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2020 році» члени виконкому погодили та винесли на розгляд чергової сесії Лисичанської міської ради.

  • Шановні ветерани війни!

   56565Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 112 від 19.02.2020 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», якою встановлено розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань.

  • До уваги одержувачів державних виплат

    З метою підвищення адресності державних виплат, забезпечення ефективного використання бюджетних коштів 3 грудня 2019 року прийнято Закон України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат».

   Верифікація передбачає перевірку достовірності поданих заявником відомостей для призначення усіх видів соціальної допомоги, в тому числі житлової субсидії.

   Невідповідності, що надходять від Міністерства фінансів України за результатами верифікації отримувачів державних виплат, опрацьовуються управлінням праці та соціального захисту населення.

   Перевіркою виявлено випадки надання громадянами недостовірної інформації при зверненні за призначенням житлової субсидії, на підставі якої було призначено державну виплату.

  • Міський голова Сергій Шилін привітав колектив дитячої обласної клінічної лікарні з 5-ою річницею утворення закладу

   Сьогодні, 3 березня, міський голова Сергій Шилін завітав до Луганської обласної дитячої клінічної лікарні з нагоди 5-ої річниці утворення закладу та напередодні Міжнародного жіночого дня.

   Сергій Іванович звернувся до колективу лікарні: «Ви робите велику і гідну справу. На ваших плечах лежить турбота про здоров’я найдорожчого в цьому світі — дітей. Адже це наш потенціал, якому розвивати рідну країну та будувати майбутнє», — відзначив міський голова та побажав всім миру та злагоди, здоров’я та щастя, весняного настрою та любові.

  • Відбулась обласна олімпіада з історії мистецтв

    29 лютого учні Лисичанської ДШМ № 1 та Новодружеської ДШМ взяли участь в обласній олімпіаді з історії мистецтв серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв на тему «Образотворче мистецтво України другої половини ХХ століття».

   Цього року в олімпіаді взяли участь 15 учнів з 4-х мистецьких шкіл області.

   За результатами творчих змагань учні викладача художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1 Євгенії Золенко посіли наступні місця:

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат області з акробатичного рок-н-ролу

   29 лютого в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов чемпіонат області з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   • Діти
   • І місце — Матвій Медик, Єлізавета Курбатова;
   • ІІ місце — Єгор Калашніков, Вероніка Торопенко;
   • Лисичанські спортсмени отримали відзнаки на чемпіонаті з косіки карате

    29 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у відкритому чемпіонаті міста з косіки карате в місті Новогродівка. Загалом до змагань долучились участь понад 200 спортсменів з міст та районів Донецької та Луганської областей.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце — Микита Долгій, Богдан Боженко, Олександр Стародубцев, Олексій Стародубцев, Матвій Андрющенко;

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери відкритого чемпіонату Сєвєродонецька з боротьби самбо

    29 лютого лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодше, присвяченому пам'яті МС СРСР В.П. Потапову в місті Сєвєродонецьк

    Загалом до змагань долучились понад 70 спортсменів з міст та районів Луганської та Донецької областей.

   • У спортивній залі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з греко-римської боротьби

    29 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з греко-римської боротьби серед юнаків 2007 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів.

    Переможцями стали наступні вихованці міської ДЮСШ: Артем Булатов, Олександр Вісягін, Андрій Скрипниченко, Ілля Проскурін, Владислав Вдовиченко, Микита Бутов, Микита Гончаров, Іван Дударь, Артем Белянський, Богдан Шилін, Євген Добров, Максим Лисий, Олександр Зябля.

   • Лисичанка Дарина Степаненко виборола І місце у чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства

    З 29 лютого по 3 березня лисичанські спортсмени взяли участь у чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодше в місті Київ.

    Загалом до змагань долучились понад 600 спортсменів з усіх областей країни.

   • У Новодружеській ДШМ відбувся конкурс «Юний музикант»

     Наприкінці лютого в Новодружеській ДШМ відбувся конкурс «Юний музикант» на краще виконання твору українського композитора серед учнів школи.

    У репертуарі прозвучала музика відомих українських композиторів: Платона Майбороди, Якова Степового, Кирила Стеценка, Ігоря Шамо, Людмили Шукайло та ін.

    Під час заходу учні грали на різних інструментах – фортепіано, синтезатор, гітара, скрипка, акордеон, баян, блок флейта, тромбон.

   • «Gold Star Fest»

     Під такою назвою 1 березня у м. Києв відбувся VII Міжнародний фестиваль талантів, у якому взяли участь учениці Новодружеської ДШМ Дар’я Федотова та Ірина Бакай.

    За результатами конкурсу дівчата посіли наступні місця:

    ІІ місце - Дар`я Федотова з піснею «Буду Я» у номінації «естрадний вокал», III вікова категорія;

    ІІІ місце - Ірина Бакай з піснею «Молитва за Україну» у номінації «естрадний вокал», IV вікова категорія.

   • «Широка Масляна»

    Гучним масовим гулянням, вчора, 1 березня, на площі Перемоги лисичани відзначили закінчення масляного тижня та символічні проводи зими. Гарному настрою сприяла сонячна тепла погода, запальна концертна програма за участі творчих колективів палаців культури міста та безліч розваг для усіх вікових категорій.

    Вже традиційно захід розпочався яскравим виходом учасників вертепу у тематичних костюмах та великим хороводом біля опудала — символу зими.

   • Безпека під час весняних канікул

    З початком весняних канікул у школярів з’являється багато вільного часу. Але, щоб весняні канікули пройшли весело та незабутньо, необхідно зробити їх безпечними. З метою попередження нещасних випадків, травматизму нагадуємо основні правила безпечної поведінки під час весняних канікул:

    — постійно дотримуйтесь правил дорожнього руху. Ніколи не порушуйте їх, це небезпечно для життя. Переходьте вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуйте ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйтеся міським транспортом;

    — не грайтеся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережні з газом. Не вмикайте його без дозволу батьків та без потреби;

    — не чіпайте невідомі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідомте дорослих;

   • У ЛКСП «Лисичанськводоканал» новий директор

    Сьогодні, 29 березня, під час апаратної наради у Лисичанській міськраді Сергій Шилін представив нового директора ЛКСП «Лисичанськводоканал» — Олександра Юрійовича Батукова.

   • Про повідомну реєстрацію колективних договорів у січні-лютому 2019 року

    Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом січня-лютого 2019 року здійснена повідомна реєстрація 1 колективного договору між керівництвом підприємств, установ, організацій та професійними спілками (трудовими колективами) та 11 змін та доповнень до колективних договорів.

   • До уваги одержувача житлової субсидії!

   • Пройшло чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Вчора, 27 березня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, які входять до складу комісії.

    Під час засідання членами комісії було розглянуто 47 заяв, з них:

   • «Весеннее настроение»

    Под таким названием, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялся концерт, подготовленный учащимися — волонтерами общеобразовательной школы № 5 во главе с заместителем директора по учебно-воспитательной работе Натальей Меруцой.

    Ребята представили увлекательную праздничную программу. В исполнении школьников прозвучали стихи и песни, которые до глубины души затронули подопечных терцентра. Яркие, зажигательные танцевальные номера не оставили равнодушным никого из присутствующих. Благодарные зрители аплодисментами встречали и провожали каждый номер концертной программы.

   • Подопечные терцентра осваивают скандинавскую ходьбу

    Если ваш путь на работу проходит мимо «Максим парка», то утром вы можете увидеть необычную группу людей с лыжными палками. Это подопечные терцентра занимаются скандинавской ходьбой, чтобы получить заряд бодрости на целый день.

    Участниками подобного вида спорта может стать каждый. Ведь скандинавская ходьба снимает лишнюю нагрузку с коленей и позвоночника, способствует укреплению сердечно-сосудистой и дыхательной систем, помогает исправить осанку, развивает чувство баланса и равновесия, повышает выносливость.

   • Опалювальний сезон у Лисичанську закінчиться 31 березня

    Сьогодні, 27 березня, пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Члени виконавчого комітету ухвалили рішення про закінчення опалювального сезону 2018 — 2019 років у м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та доручили керівникам підприємств, установ та організацій, що мають на балансі опалювальні котельні та керівникам бюджетних установ, що фінансуються з місцевого бюджету та мають опалювальні котли, закінчити опалювальний сезон протягом 31 березня 2019 року.

   • «Championship-2019»

    23 березня учасники зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова) взяли участь у Чемпіонаті Полтавської області «Championship-2019».

    Захід відбувся у м. Полтава куди з’їхалися колективи з 16 міст України. Свої таланти показали 748 учасників. Місто Лисичанськ представляли 13 учасниць зразкової студії східного танцю «Атлантіс».

   • Вітаємо Дар'ю Федотову та її викладача Наталію Костікову з нагородою на Міжнародному фестиваль-конкурсі талантів!

    24 березня учениця музичного відділу Новодружеської ДШМ Дар’я Федотова та її викладач Наталія Костікова взяли участь у Міжнародному фестиваль-конкурсі талантів «Gold Star Fest», який відбувся у м. Київ.

    Дар’я та її викладач Наталія Сергіївна виступили у номінації «вокал» у різних вікових категоріях та стали ПРИЗЕРАМИ I ступеня. За професійну підготовку та участь у конкурсі Наталія Костікова нагороджена листом подяки.

   • У центральній бібліотеці Лисичанська відбулась «тиха вечірка»

    В рамках проекту «Схід читає», 23 березня, в центральній бібліотеці Лисичанської ЦБС відбулась «тиха вечірка». Молодь Лисичанська із задоволенням долучилася до цієї просвітницької події.

    Головна трансляція вечірки відбувалася у Фейсбуці з міста Старобільськ Луганської області, де в цей час грав діджей Sunny Boy, а спеціальним гостем став відомий письменник, поет і музикант Сергій Жадан.

   • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Луганської області зі стрибків на батуті

    26 березня на базі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці) серед юнаків.

    В змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів з Сєвєродонецька та Лисичанська. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце — Дар’я Белянська, Андрій Савков,Сергій Кошарний, Владислав Маслов;

   • Лисичанські спортсмени - призери 2 етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

    23 березня в місті Павлоград пройшов 2 етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Харківської, Київської, Січеславської, Полтавської та Луганської областей.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

   • На позачерговій сесії міської ради депутати виділили кошти на поповнення статутного капіталу ЛКСП «Лисичанськводоканал»

    Сьогодні, 26 березня, відбулось засідання позачергової 63-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів міської ради, ЗМІ.

    Під час засідання депутатським корпусом було виділено кошти на поповнення статутного капіталу ЛКСП «Лисичанськводоканал» та збільшення його розміру на суму 2 161 657 грн, внесені зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2019 рік та до міського бюджету на 2019 рік.

   • Шановні ветерани війни! Виплата щорічної разової грошової допомоги проводиться по 5 травня 2019 року

    Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 237 від 20.03.2019 «Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ы «Про жертви нацистських переслідувань». Ухваленим документом встановлюються розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань.

   • Всеукраїнський фестиваль танцю «ТриДэDance»: колективи нашого міста вибороли 26 призових місць

    23 березня хореографічні колективи та колективи художньої самодіяльності комунальних закладів культури міста взяли участь у Всеукраїнському фестивалі танцю «ТриДэDance».

    Понад 50 колективів з різних міст Луганської області представили своє мистецтво танцю. За результатами змагань колективи нашого міста вибороли 26 призових місць:

    — 5 — хореографічний колектив та любительське об’єднання «Смішарики» під керівництвом Дар’ї Коваленко (Лисичанський міський ПК);

   • Масштабні навчання держслужб міста з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на виборчій дільниці

    21 березня на базі Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю Лисичанської міської ради рятувальники спільно із поліцейськими та працівниками екстреної медичної допомоги провели навчання з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на виборчій дільниці.

   • Професіографічна екскурсія в ДСНС

    15 березня на професіогрфічну екскурсію до співробітників ДПРЧ-9 завітали учні закладів загальної середньої освіти № 6, 7, 25, 26 та гімназії міста Лисичанська.

    Учні отримали цікаву і корисну інформацію від рятівників про справжні пожежні машини новітнього зразка, спецодяг рятувальників та знаряддя праці.

   • В бібліотеках Лисичанська пройшли творчі зустрічі з поетами

    22 березня в центральній бібліотеці та бібліотеці для дітей № 1 Лисичанської ЦБС в рамках проекту «Схід читає» відбулись творчі зустрічі з відомими сучасними українськими поетами: Галиною Крук, Сергієм Жаданом, Олегом Короташом, Марією Сердюк, Юлією Ілюхою.

    Серію зустрічей започатковано щоб привернути читацьку увагу до бібліотек Луганської області, як центрів громадського і культурного життя.

   • Пам'ятка про заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях

    I. Загальні положення.

    У даній пам’ятці визначено вимоги пожежної безпеки до виборчих дільниць у період проведення виборчої кампанії.

    Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму – на голів комісій.

   • До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ!

    Всі ми хочемо бачити своє рідне місто чистим, охайним, затишним та благоустроєним, бажаємо ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям і бути здоровими. А це багато в чому залежить від кожного із нас. Своєчасно виконана робота навесні — запорука того, що наше місто буде чистим та красивим протягом всього року.

    Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, організацій, установ, трудових колективів, приватних підприємців та громадських організацій з проханням взяти участь в роботах з весняного благоустрою, забезпечити постійне утримання в належному санітарному стані територій підприємств, прилеглих і закріплених територій, а також зупинок громадського транспорту з проведенням щотижневих «санітарних п’ятниць».

   • ЗВЕРНЕННЯ ДСНС

    Увага! В черговий раз у м. Привілля по вул. Левадна (в районі кар’єру) був знайдений вибухонебезпечний предмет, а саме: мінометна міна калібру 82 мм часів 2-ї Світової війни. На протязі доби були проведені відповідні заходи по знешкодженню міни.

    У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте їх. Відійдіть назад своїми ж слідами на безпечну відстань! Негайно зателефонуйте в службу порятунку за номером 101.

   • Майбутні лисичанські рятівники

    12 березня у в Лисичанському Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (далі ЦПРШМ) пройшов 25-й Фестиваль дружин юних пожежних-рятувальників. Організаторами конкурсу традиційно стали: міський відділ освіти, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС у Луганській області, дитяча громадська організація ЦПРШМ «Доля».

   • Новий Проект USAID покликаний поліпшити економічну ситуацію в нашому місті

    Вчора, 25 березня, у міській раді обговорили напрямки участі Лисичанська у першому етапі реалізації Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією DAI Global LLC(DAI).

    В заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, представники малого та середнього бізнесу, громадських організацій, а також представники Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»: заступник директора Проекту Валері Райт, менеджер з розвитку громад Анатолій Соловйов, експерт з стратегічного планування місцевого розвитку Галина Васильченко, спеціаліст з розвитку громад Юлія Чикунова.

   • 26 березня - День Національної гвардії України

    Ця дата встановлена Указом Президента України враховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку.

    Український народ високо цінує внесок воїнів-гвардійців у забезпечення національної безпеки держави. Рівень довіри і поваги суспільства до Національної гвардії — результат самовідданої праці, мужності та стійкості її особового складу.

    Шановні воїни-нацгвардійці! Дякуємо за вірність присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість українському народові.

    У день професійного свята бажаємо вам сили та міцного здоров’я, бадьорості духу та незламної волі до перемоги, миру та добробуту! Хай любов до рідної землі та людська вдячність надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.

    Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

    Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

   • До уваги громадян міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

    СнимокЛисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає громадянам похилого віку та особам з інвалідністю соціально-побутові послуги на платній та безоплатній основі.

    Відповідно до чинного законодавства на надання безоплатних соціальних послуг у територіальному центрі мають право:

    — громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ, не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані особами з інвалідністю в установленому порядку;

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери Всеукраїнського турніру «Весна» з боротьби самбо

    З 23 по 24 березня в місті Харків пройшов Всеукраїнський турнір «Весна» пам’яті ЗТУ Є.В.Тешера з боротьби самбо серед юнаків та дівчат.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце — Єгор Нікітенко;

    ІІ місце — Альона Базік, Матвій Савченко;

   • Вітаємо переможців та призерів відкритого турніру м. Попасна з вільної боротьби

    23 березня у місті Попасна пройшов відкритий турнір з вільної боротьби, присвячений видатному діячу спорту м. Попасна М.П.Терегері серед юнаків та дівчат 2004-05, 2006-07, 2008-09, 2010-2012 р.н.

    Вихованці міської ДЮСШ в своїх вагових категоріях показали наступні результати:

   • Лисичанськ долучився до акції «Біла картка»

    23 серпня 2013 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, в якій проголосила 6 квітня — Міжнародним днем спорту. Спорт є одним з інструментів освітньо-виховного процесу, залучення до здорового способу життя, фізичної та інтелектуальної активності, запорукою загального процвітання і благополуччя.

   • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Донецької області з легкої атлетики

    23 березня в місті Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики «Шукаємо таланти» серед юнаків та дівчат 2006-2008 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 240 спортсменів з 16 міст та районів Донецької та Луганської областей.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх вікових категоріях.

   • Власна фірма учнів ЗОШ № 12 - перше шкільне підприємство в Україні

    Протягом трьох місяців команда учнів КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 12» була учасником проекту «Розвиток шкільного підприємництва» від школи свідомого підприємництва «School of ME» у рамках програми Фонду Східна Європа в партнерстві з німецькою громадською організацією Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

    Ідея щодо запуску власного шкільного підприємства виникала у цього колективу ще під час створення креативного дитячого простору DRUZI_hub, коли самотужки облаштовували інтер’єр та виготовляли меблі, штори та предмети декору, використовуючи вторинну переробку вживаних речей, зокрема, джинсу. Але для втілення ідеї на той момент не вистачало інформації та професійної підтримки, адже тема шкільного підприємництва зовсім нова для України.

   • 25 березня - День Служби безпеки України

    Враховуючи заслуги Служби безпеки України у справі захисту державного суверенітету України, конституційного ладу, територіальної цілісності, законних інтересів держави, забезпеченні прав і свобод людини і громадянина, у 2001 році Президент України підписав наказ про щорічне відзначення Дня Служби безпеки України.

    Дата була обрана не випадково, адже саме 25 березня 1992 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Службу безпеки України», створивши державний орган спеціального призначення з правоохоронними функціями, який буде забезпечувати державну безпеку України та підпорядковуватися Президенту України. Цим документом на Службу безпеки покладено обов’язки із захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного і оборонного потенціалу України, законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб, посягань з боку окремих організацій, груп та осіб, а також забезпечення охорони державної таємниці.

   • Шановні споживачі!

    У відповідності до Законодавства України кожен споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, зокрема щодо вивезення твердих побутових відходів, підготовлений виконавцем на основі Типового договору, та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

    Відповідно до ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (в редакції чинній на час виникнення спірних правовідносин), до комунальних послуг, серед інших, належить вивезення побутових відходів.

   • Делегація Лисичанської міської ради бере участь у тренінгу «Демократичне врядування у Східній Україні»

    Представники структурних підрозділів Лисичанської міської ради беруть участь у тренінгу для органів місцевого самоврядування Луганської області, що проходить у Сєверодонецьку.

    Триденний тренінг проводиться в рамках проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» та направлений на підвищення рівня надання послуг громадянам та вдосконалення організаційної спроможності посадовців на місцях.

   • Подопечные Лисичанского территориального центра осваивают новый вид рукоделия

    И после выхода на заслуженный отдых жизнь может быть наполненной и приносить радость каждый день. Этому содействуют всевозможные виды досуга. Творческая активность дарит людям преклонного возраста самое важное — жизненные силы и желание жить. Увлечение интересным занятием помогает пожилым людям с пользой проводить время и сохранять на достойном уровне интеллектуальную и физическую форму.

    Самый простой и, вместе с тем, интересный способ разнообразить свой досуг — это рукоделие. Существует много направлений, в которых себя пробовали подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания.

   • Лисичанськ відвідала Людмила Денісова

    Сьогодні, 21 березня, Луганську область з робочим візитом відвідала Уповноважений Верховної Ради України (ВРУ) з прав людини Людмила Денісова.

    В рамках візиту, у місті Лисичанську відбулось відкриття громадської приймальні представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини, у якому взяли участь сама Людмила Денісова, представник Уповноваженого ВРУ з дотримання прав людини в місцях несвободи та процесуальних прав В’ячеслав Петльований, представник Уповноваженого ВРУ з дотримання прав жителів Донецької і Луганської областей Павло Лисянський, радник Уповноваженого ВРУ з прав людини Марія Кравчук,  виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко, Лисичанський міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, прокурор Луганської області Володимир Янко, начальник Управління СБУ в Донецькій та Луганській областях Олександр Карпенко, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області Руслан Усманов.

   • Про своєчасну сплату за спожиті водопостачання та водовідведення йшлося сьогодні у міській раді

    Сьогодні, 21 березня, у Лисичанській міській раді відбулися збори керівників вуличних комітетів, управляючих будинками з міським головою Сергієм Шиліним, начальником управління з виконання політики Лисичанської міської в галузі ЖКГ Віталієм Саханем та представниками комунальних підприємств міста: начальником відділу збуту ЛКСП «Лисичанськводоканал» Світланою Сафроновою, заступником директора зі збуту КП «Лисичанськтепломережа» Оленою Поповою.

   • Протидія булінгу: попередження жорстокості та насилля у дитячому середовищі

    За такою темою вчора, 20 березня, у Лисичанській міській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся семінар для тренерів-викладачів, вихованців та їх батьків. Захід було організовано відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради (далі — відділ) з метою недопущення та попередження негативних проявів насильства у дитячому середовищі.

    Захід провела заступник директора з навчально-виховної роботи ЛСШ І-ІІІ ступенів № 8 Вікторія Науменко за участю представників патрульної поліції та Лисичанського відділу поліції.

   • Поэзия - музыка души

    Невозможно представить нашу жизнь без поэзии... Без поздравлений к праздникам, без песен. Насколько бесцветнее стала бы наша жизнь без магии и музыки поэтического слова.

    Поэзия — это особый мир, это то, что окрыляет читателя, касается самых сокровенных струн души, дарит ощущение легкости, невесомости и наслаждения. В этом убедились участники литературной встречи, посвященной Всемирному дню поэзии, которая прошла в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания.

   • 23 березня - пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов

    У суботу, 23 березня, в Донецькій і Луганській областях відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

    Лисичанський методичний центр

     

   • В Лисичанську підсумували роботу системи цивільного захисту за 2018 рік і визначили завдання на 2019 рік

    Сьогодні, 20 березня, в Лисичанській міській раді пройшли збори відповідальних осіб з питань цивільного захисту. Понад 40 представників підприємств, організацій та установ міста взяли участь у підведенні підсумків роботи місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту у 2018 році та визначенні основних завдань на 2019 рік. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

    «21 лютого в Луганській обладміністрації на зборах керівного складу територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту було проаналізовано роботу місцевих органів влади у 2018 році в забезпеченні цивільного захисту населення і територій. До міста Лисичанськ загалом суттєвих зауважень не було. Сьогодні ми проводимо подібні збори на місцевому рівні», - відзначив Сергій Іванович.

   • У Лисичанську виступив Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України

    Вчора, 19 березня, до нашого міста з концертною програмою завітав Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України. Захід пройшов в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) з нагоди відзначення 5-ї річниці Національної гвардії України.

   • Вітаємо міські хореографічні колективи мистецьких шкіл з нагородами

    17 березня хореографічні колективи мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля взяли участь в обласному огляд-конкурсі з хореографічної майстерності серед учнів мистецьких шкіл, який відбувся у м. Сєвєродонецьк. У огляді-конкурсі взяли участь 19 хореографічних колективів і троє сольних виконавців із 12 мистецьких шкіл. Конкурс проходив у двох вікових категоріях за п’ятьма номінаціями: народний танець, сюжетний танець, сучасний/естрадний танець, номер за вибором та сольний танець.

   • У міській раді відбулось чергове засідання виконкому

    Вчора, 19 березня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

   • «Життєві цінності»

    Під такою назвою, 18 березня, в приміщенні Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського ЦСССДМ було проведено черговий тренінг з особами, які перебувають на обліку в Лисичанському МВ філії ДУ «Центр пробації».

    Головну увагу було зосереджено на розумінні ролі життєвих цінностей у формуванні характеру людини, її рішень та дій. Чоловіки виконали два завдання: вибрали із зазначеного переліку ті життєві цінності, які мають значення в їхньому житті, та заповнили таблицю «Колесо життя», в якій було видно ступінь задоволеності тією, чи іншою цінністю. Чим рівніше було колесо в таблиці, тим більш гармонійним було їхнє життя.

   • В центральній бібліотеці відбулась презентація літературно-художнього альманаху «Лисиче над Дінцем»

    16 березня в Лисичанській центральній бібліотеці відбулася презентація нового літературно-художнього альманаху місцевих поетів «Лисиче над Дінцем». Випуск альманаху було приурочено до 100-річчя літературного об’єднання «Істок» та 75-річчя з дня визволення рідного міста від фашистських окупантів.

   • Вітаємо вихованців та керівника зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» з перемогами

    17 березня учасники зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» (КЗ «Лисичанський міський ПК», керівник Олександр Посошко) взяли участь у Всеукраїнському турнірі зі спортивно-бальних танців «Chicago 2019». Захід відбувся у місті Харків, куди з’їхалися вихованці з різних областей України, загалом — близько 1100 учасників з більш ніж 70 клубів спортивних танців.

    Вихованці зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс», попри юний вік, вже знають, що без наполегливої праці й бажання рухатися уперед, на танцювальному паркеті успіху не досягти. Тому й прагнуть максимально викладатися на тренуваннях, аби згодом проявити свої здібності в обласних, всеукраїнських, міжнародних змаганнях.

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з класичного пауерліфтингу

    17 березня у місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, присвячений воїнам АТО.

    Лисичанські спортсмени в своїх вагових категоріях показали наступні результати:

   • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста з боротьби вільної

    16 березня на базі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанська з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2005-06 р.н. Вихованці ДЮСШ показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

    І місце — Іван Міхайлов, Олексій Вісягін, Віталій Мухутдінов, Олександр Ніколаєв, Іван Івченко, Данііл Гаврилов, Каміла Пантюк;

   • Вихованці міської ДЮСШ - призери Міжнародного турніру з боротьби самбо

    З 15 по 17 березня у місті Кривий Ріг відбувся ХХІІ Міжнародний турнір з боротьби самбо серед юнаків 2005-2006 р.н. та дівчат 2007-2008 р.н. В змаганнях взяли участь понад 190 спортсменів. У турнірі змагалися 17 команд із різних міст України. Вперше показали свою майстерність самбісти з молдовського міста Бєльці.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    ІІІ місце – Єгор Нікітенко (вагова категорія - 38 кг), Віктор Мішанков (вагова категорія - 71 кг), Матвій Савченко (вагова категорія - 42 кг).

   • «Чарівник настрою і почуттів»

    Під такою назвою, 15 березня, в міському Палаці культури відбувся творчий вечір талановитого поета, лірика, філософа, чудового виконавця романсу, члена літературного об’єднання «Істок» та літературно-музичного гуртка «Водограй» Михайла Лисицького.

    На захід завітали ветерани, учнівська і студентська молодь, мешканці міста.

   • Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ - переможці та призери обласного чемпіонату з дзюдо

    16 березня в смт Троїцьке пройшов чемпіонат Луганської області з дзюдо. В змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів з міст та районів області.

    Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце — Кирило Синявський (66 кг);

   • Дарина Степаненко - чемпіонка України з легкоатлетичного двоборства

    З 15 по 17 березня у місті Київ пройшов чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед юнаків та дівчат 2004-2005р.н. та молодше.

    Вихованка міської ДЮСШ Дарина Степаненко стала чемпіонкою у виді двоборства 60м+200м та була нагороджена грамотою та медаллю.

   • Вітаємо переможців та призерів відкритого чемпіонату України з айкідо

    16 та 17 березня команда міста Лисичанська, у складі команди Луганської області, взяла участь у відкритому чемпіонаті України з айкідо. В змаганнях взяли участь 220 спортсменів з 8 регіонів України.

    Лисичанські спортсмени вибороли 39  І місць, 47 — ІІ місць та 37 — ІІІ місць.

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

    17 березня в місті Лисичанськ пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька. Лисичанські спортсмени показали наступні результати в категоріях.

    • Дует-юніори:
    • І місце — Карина Якімова — Софія Якімова;
   • Линию соприкосновения на Донбассе мы контролируем надежно, — Сергей Наев

    поенГенерал-лейтенант ВСУ Сергей Наев родился 30 апреля 1970 года в Могилеве-Подольском Винницкой области. В 1991–1992 годах, после окончания Московского высшего общевойскового командного училища, служил в Германии, затем находился в распоряжении командующего Дальневосточным военным округом. В Вооруженных Силах Украины — с мая 1993 года.

    В 2014 году Наев руководил сектором «Б», где шли ожесточенные бои за Донецкий аэропорт. Позже возглавлял штаб оперативного командования «Юг», был командующим оперативного командования «Восток», первым заместителем командующего Сухопутными войсками, заместителем начальника Генерального штаба. 16 марта 2018 года назначен командующим Объединенными силами. Генерал всегда подчеркивает, что главная цель операции Объединенных сил и его лично — полная реинтеграция Донбасса.

   • У Лисичанську відбулось публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік

    Відповідно до вимог бюджетного законодавства, 15 березня, у Лисичанській міській раді відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік та інформації про виконання бюджетних програм.

    Начальник фінансового управління міської ради Ольга Сапегина надала інформацію про показники міського бюджету за загальним та спеціальним фондами по доходам та видаткам за основними групами програмної класифікації видатків та кредитування бюджету, порівнявши їх з аналогічними показниками за відповідний період попереднього року та зазначивши динаміку їх зміни.

   • У Лисичанську відбулось позачергове засідання експертної комісії архівного відділу

    15 березня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося позачергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    В ході засідання були розглянуті наступні питання:

    — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду Лисичанської міської ради;

   • Про надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

    15 березня відбувся черговий плановий виїзд до міста  Лисичанськ спеціалістів медико-технічної бригади Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

    Під час якого близько 50 жителів нашого міста та довколишніх населених пунктів отримали наступні послуги: огляд і консультація лікарів-ортопедів, зняття мірок спеціалістами, оформлення замовлень, проведення примірки виробів та видача готової продукції.

   • Вітаємо з професійним святом!

   • Уважаемые работники жилищно-коммунального хозяйства и бытового обслуживания населения!

    Примите самые искренние поздравления по случаю профессионального праздника.

    Сегодня трудно представить нашу жизнь без стабильной и слаженной работы жилищно-коммунальных служб. Своим настойчивым трудом вы создаете уют и тепло в наших домах. Именно от эффективности вашей деятельности зависит комфорт каждого жителя нашего города.

    Ни для кого не секрет, что на сегодняшний день в сфере ЖКХ существует множество проблем, которые нам предстоит решить, соответственно, впереди еще много работы. Чистота наших улиц и дворов — это ответственность, как руководства города, так и его жителей, поэтому мы должны приложить совместные усилия для улучшения жизни в нашем городе.

    В этот праздничный день желаем вам крепкого здоровья, успехов и благополучия, сил и энергии для достижения поставленной цели!

    С праздником!

    Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

    Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

   • В Лисичанську відкрилась виставка ікон

    Сьогодні, 15 березня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки ікон-картин із зображенням образу Богородиці з особистої колекції Ольги Богомолець, виконаних відомим українським митцем Олександром Охапкіним.

    Куратор виставки — директор музею українських домашніх ікон та старожитностей «ДУША УКРАЇНИ» Аліна Гайдук представила широкому загалу більше тридцяти ікон-картин, виконаних олією на полотнах.

   • В Лисичанске поздравили работников ЖКХ и бытового обслуживания населения

    Сегодня, 15 марта, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ЦВРШМ) состоялся праздничный концерт, посвященный Дню работников жилищно-коммунального хозяйства (ЖКХ) и бытового обслуживания населения.

    В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместители, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, управляющий делами исполнительного комитета городского совета Александр Савченко, работники жилищно-коммунальной сферы и бытового обслуживания населения, жители города.

   • У Лисичанську відбувся фінал І Регіональної інтернет-олімпіади з фізики імені М.І. Германчука

    Вчора, 14 березня, на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею відбувся фінал І Регіональної інтернет-олімпіади з фізики, у якому взяли участь понад 50 учнів закладів освіти м. Лисичанська.

    Зазначимо, що олімпіада заснована колективом багатопрофільного ліцею, в знак пам’яті відмінника освіти, Заслуженого вчителя України Миколи Івановича Германчука.

   • 16 березня відбудеться пробне ЗНО з української мови

    У суботу, 16 березня, в Донецькій і Луганській областях відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з української мови та літератури.

    Участь у тестуванні допоможе його учасникам ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця, іншими особливостями тестування.

    Цього року взяти участь у пробному тестуванні з української мови та літератури виявили бажання понад 166 тисяч осіб.

   • В Лисичанську відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    13 березня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

   • В Лисичанську відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

    Сьогодні, 15 березня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

   • Талановита Злата Бабакіна виступила з сольним концертом у ДМШ №2

    Вчора, 13 березня, у Лисичанській дитячій музичній школі № 2 відбувся сольний концерт маленької, талановитої дівчинки Злати Бабакіної. Незважаючи на свій вік, вона вже зарекомендувала себе як переможниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

    На цей раз її творчість як піаністки, скрипачки та співачки, мали змогу побачити й друзі Злати - учні другого класу Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеню № 8.

   • В Лисичанському терцентрі пройшов показ документального фільму «Добровольці»

    Починаючи з 2017 року в Україні відзначається День українського добровольця — свято справжніх патріотів, людей, котрі свідомо, за покликом серця, в скрутний для держави час, стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

   • Академія краудфандингу ПРООН оголошує набір на навчання

    Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні та CookEd agency розпочинають набір підприємців та стартаперів із Донеччини та Луганщини до Академії краудфандингу 2019. Ініціатива реалізується у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу.

    Якщо ти гориш своєю справою та хочеш її розвивати, подавай свою заявку на навчання. Краудфандинг — це прозорий та інноваційний інструмент для залучення коштів та підтримки бізнес-ідеї від простих громадян.

   • 15 березня - публічне представлення інформації управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ про виконання бюджетних програм за 2018 рік

    15 березня 2019 року о 14.00 у Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства про виконання бюджетних програм за 2018 рік.

    Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

   • 15 березня - публічне представлення виконання бюджетних програм за 2018 рік

    15 березня 2019 року о 14.00 у Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7 відбудеться публічне представлення інформації Лисичанської міської ради та її виконавчих органів, які є юридичними особами, про виконання бюджетних програм за 2018 рік.

   • 14 березня - Дня українського добровольця

    З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості 17 січня 2017 року Верховна Рада України постановила відзначати щорічно 14 березня — День українського добровольця.

    Нагадаємо, що цього дня у 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон до Нових Петрівців для формування першого добровольчого батальйону.

   • 15 березня - публічне представлення інформації фінансового управління про виконання бюджетних програм за 2018 рік

    15 березня 2019 року о 14.00 у Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7 відбудеться публічне представлення інформації фінансового управління Лисичанської міської про виконання бюджетних програм за 2018 рік.

    Фінансове управління Лисичанської міської ради

   • У міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

    Сьогодні, 13 березня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Засідання було скликано у зв’язку з черговим попередженням від ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» про часткове припинення постачання електричної енергії з 9.00 години 14 березня у зв’язку з існуючою заборгованістю ЛКСП «Лисичанськводоканал» за спожиту електричну енергію.

   • Вітаємо команду ЛСШ № 27 з перемогою у щорічному міському фестивалі ДЮП!

    Вчора, 12 березня, Лисичанський позашкільний центр по роботі зі школярами та молоддю гостинно зустрічав усіх, хто якимось чином пов’язаний зі службою порятунку «101». Щорічний фестиваль Дружин юних пожежників (ДЮП) об’єднав 8 шкільних команд, їх наставників та почесних гостей свята.

    Учасники фестивалю змагалися в одному лише конкурсі — «Домашнє завдання» за єдиною визначеною тематикою: «Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває!». Діти з завзяттям демонстрували свої міні-постановки, танцювальні та вокальні здібності, знання та практичні навички правил безпеки життєдіяльності. Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне — правила безпеки треба знати і завжди пам’ятати.

   • Приєднайтеся до кампанії Година Землі 2019!

    У суботу, 30 березня 2019 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості про майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

    Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

    Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

   • До уваги споживачів природного газу!

    Лисичанське МРУЕГГ філія ПАТ «Луганськгаз» повідомляє, що набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27.02.2019 № 143 «Питання споживання природного газу», якою встановлено норми споживання природного газу у разі відсутності лічильників газу:

   • Вітаємо команду Лисичанська з пауерліфтингу з перемогами

    На початку березня команда з пауeрліфтингу міста Лисичанська у складі 4 дівчат (Анастасія Воронухіна, Поліна Кочeрова, Марина Мариніна, Катeрина Кладко) взяла участь у Всeукраінському турнірі з підйому на біцeпс, станової тяги та багатоповторного жиму «Training4Top» у місті Харкові.

    У змаганнях загалом взяли участь близько 300 спортсменів з усіх областeй України.

   • На масленицу гуляем, весну встречаем...

    Под таким девизом, вчера, 10 марта, на площади Победы прошло ежегодное праздничное мероприятие, посвященное окончанию масленичной недели и проводам зимы.

    Несмотря на робкий весенний дождь и пасмурную погоду, лисичане собрались повеселиться, поучаствовать в конкурсах и просто интересно провести время в выходной день.

    Сопровождала мероприятие концертная программа в исполнении творческих коллективов дворцов культуры города. Ритмичные и зажигательные вокальные и хореографические номера придавали празднику неповторимую атмосферу.

   • 15 березня - публічне представлення інформації відділу освіти про виконання бюджетних програм за 2018 рік

    15 березня 2019 року о 14.00 у Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7 відбудеться публічне представлення інформації відділу освіти про виконання бюджетних програм за 2018 рік.

    Відділ освіти Лисичанської міської ради

   • З Днем землевпорядника!

   • Дорогие женщины! Наши близкие и самые любимые!

    Примите сердечные поздравления с Международным женским днём!

    Вы наполняете этот мир своей красотой и жизненной энергией, согреваете его нежностью и душевной щедростью, создаёте атмосферу уюта, радушия и гармонии.

    Вы, дорогие наши женщины, обладаете непостижимым секретом: всё успевать, справляться с огромным грузом забот и оставаться нежными, яркими, обаятельными. Вы приносите в этот мир добро и красоту, свет и надежду. Мы гордимся вами и любим вас.

    Наши очаровательные женщины, самые обаятельные и привлекательные, мы желаем вам новых счастливых моментов не только этой весной, но и на всем вашем жизненном пути. Пусть в ваших сердцах царят душевное тепло и покой! Будьте любимы и счастливы!

    Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

    Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

   • Монетизація субсидій

    Для отримання субсидій у грошовій формі необхідно попередньо зареєструватися на сайті Ощадбанку.

    Субсидіантам, які не є пенсіонерами та не мають поточного рахунку в Ощадбанку, необхідно перед відвідуванням банку ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua/ua/sd або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг. З собою потрібно мати лише паспорт та ідентифікаційний код.

   • На Луганщині за матеріалами СБУ судитимуть трьох організаторів псевдореферендуму

    За матеріалами Служби безпеки України судитимуть трьох організаторів псевдореферендуму у Луганській області.

    Оперативники спецслужби встановили, що троє місцевих жителів брали активну участь в організації незаконного референдуму у Лисичанську та селищі Марківка. Перебуваючи у складі так званих «дільничних виборчих комісій», зловмисники також проводили антиукраїнську агітацію, спрямовану на порушення територіальної цілісності нашої держави.

   • 15 березня - публічне представлення інформації відділу культури про виконання бюджетних програм за 2018 рік

    15 березня 2019 року о 14-00 у малій залі Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації відділу культури Лисичанської міської ради про виконання бюджетних програм за 2018 рік (на виконання наказу Міністерства фінансів України від 01.12.2010 № 1489).

    Відділ культури Лисичанської міської ради 

   • С любовью к женщине...

    С наступлением долгожданной весны приходит время поздравлять прекрасную половину человечества с Международным женским днём. Ведь женщины наполняют мир своей красотой и жизненной энергией, согревают его нежностью, душевной щедростью и беззаветной преданностью.

    В актовом зале детской музыкальной школы № 2 города Лисичанска вчера, 6 марта, для подопечных терцентра состоялось праздничное мероприятие.

   • Широкая масленица

    • Масленица, Масленица,
    • Дай блинком полакомиться.
    • Прогони от нас метели,
    • Прокати на карусели.
    • Растопи холодный лед,
    • Пусть весна скорей придет!

    Веселые проводы зимы, озаренные радостным ожиданием близкого тепла, весеннего обновления природы отмечаются празднованием масленицы. Это один из самых долгожданных и радостных праздников. Его очень ждут и любят не только дети, но и взрослые.

     

   • «Кроки до усвідомлення незримої реальності»

    Під такою назвою, 6 березня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття персональної виставки філософського малюнку художниці-аматорки з міста Сєвєродонецька Ольги Кащеєвої.

    Роботи Ольги Миколаївни раніше експонувалися в Лисичанську і Сєвєродонецьку, і завжди її незвичайна творчість знаходила своїх прихильників.

   • Щодо соціально-економічного становища міста Лисичанська за 2018 рік

    Управління статистики у м. Лисичанську наводить показники соціально-економічного становища міста за 2018 рік наступні. Так за минулий рік суб‘єктами міста було виконано будівельних робіт на суму 119,7 млн. грн. Питома вага обсягу лисичанських будівельників становить 19,5 % обласного показника.

   • И снова начинается весна...

    Под таким названием, вчера, 5 марта, в Городском дворце культуры (ГДК) прошел концерт к Международному женскому дню. Мероприятие собрало полный зал гостей всех возрастов. В яркую и насыщенную программу праздника окунулись школьники и студенты, учителя и преподаватели, сотрудники Лисичанского территориального центра и Лисичанского филиала Ощадбанка, предприниматели города, активисты общественных организаций, жители микрорайона.

   • Чергове засідання виконавчого комітету відбулось у Лисичанську

    Сьогодні, 5 березня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

   • Вітаємо учнів та викладачів Лисичанської ДШМ №1 з перемогами

    2 березня учні художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 (ДШМ) взяли участь в обласній олімпіаді з історії мистецтв серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв на тему «Українське мистецтво ХІХ століття», який відбувся у м. Сєвєродонецьк.

    За результатами конкурсу дівчата посіли наступні місця:

   • Викладач Лисичанської ДШМ №1 Ольга Агафонова - призер обласного конкурсу художньої творчості

    2 березня викладачі мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ взяли участь у виставці-конкурсі художньої творчості викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв на тему «Портрет».

    Захід відбувся у м. Сєвєродонецьк. У конкурсі взяли участь 50 робіт викладачів з 13 мистецьких шкіл області у трьох номінаціях: живопис, графіка та декоративно-прикладе мистецтво.

   • Берегова Софія - призер ХІ Міжнародного фестивалю-конкурсу пісні та музики «Золотий Орфей»

    2 та 3 березня талановита учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Софія Берегова взяла участь у ХІ Міжнародному фестивалі-конкурсі пісні та музики «Золотий Орфей», який відбувся у м. Дніпро. На фестиваль з’їхалися учасники зі всієї України, а також з Польщі та Грузії.

    Виступ юної лисичанки було високо оцінено поважним журі. За результатами конкурсу Софія нагороджена дипломом лауреата ІІ ступеня у номінації «Інструментальний жанр» (ІІ вікова категорія).

   • В Лисичанській ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з косікі карате

    3 березня на базі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з Косікі карате. В змаганнях взяли участь 54 спортсмени в розділі куміте та 33 в розділі ката індивідуальне. Місця серед вихованців міської ДЮСШ розподілились таким чином.

    Куміте:

   • Вітаємо Мирославу Кириченко з нагородою!

    З 28 лютого по 2 березня у місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті почесного МС А.С.Сурової.

    Вихованка міської ДЮСШ Мирослава Кириченко посіла ІІІ місце.

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Харківської області з айкідо

    2 та 3 березня у місті Харків пройшов відкритий чемпіонат Харківської області з айкідо. В змаганнях взяли участь понад 300 акідоків з багатьох регіонів України.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати в наступних категоріях:

    Тимофій Бондар — 3 перших місця (види змагань: сінай, сінай нітто рю, хайшитцу);

   • Вихованці ДЮСШ - призери чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

    З 1 по 3 березня у місті Харків пройшов чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу — І етап. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з Харківської, Луганської, Київської, Запорізької, Січеславської областей.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

   • У Лисичанську представили дизайн, бренд та архітектурний план «Водної станції»

    Сьогодні, 4 березня, у міській раді команда громадської організації «Місто-сад» представила дизайн, бренд та архітектурний план «Водної станції», розроблений у рамках проекту «Все перетвориться на Місто-сад: від Маріуполя до Лисичанська», що здійснюються ГО «Місто-сад» та проектом «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

    На заході були присутні керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, директор Лисичанської міської ДЮСШ Дмитро Ладік, начальник структурного підрозділу «Спортивна культурно-оздоровча база «Лисичанець» («Водна станція») Юрій Шибков, проектний менеджер та координатор проектів ГО «Місто-сад» Володимир Бурковець та Ольга Гвоздік.

   • Вихованці зразкового ансамблю «Юнліс» взяли участь у відкритому кубку зі спортивного бального танцю

    Вчора, 3 березня, учасники зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» (Лисичанський міський ПК, керівник Олександр Посошко) взяли участь у традиційному відкритому кубку зі спортивного бального танцю «EMPIRE STYLE CUP», який відбувся у місті Краматорськ. За почесні нагороди приїхали позмагатись близько 20 клубів з різних міст Донецької, Луганської, Харківської та Київської областей.

    Глядачі та журі конкурсу високо оцінили майстерність наших юних танцюристів, їх артистизм та запальний характер, образність та яскравість костюмів, складність та різноманітність кожного стилю та манери танцю. І, як наслідок, наші зірочки отримали такі результати:

   • Вітаємо учнів мистецьких шкіл з перемогами у Міжнародному фестивалі «Підводні фантазії-2019»

    1 березня учні мистецьких шкіл мм. Лисичанська і Привілля взяли участь у Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Підводні фантазії-2019», який відбувся у м. Лиман. Захід проводиться вже тридцятий рік поспіль у співпраці зі Світовим фестивалем зображення підводного світу (Марсель, Франція). Щорічно в ньому беруть участь 5-8 тисяч дітей з України, Білорусії, Казахстану, Азербайджану, Латвії, Угорщини, Естонії та інших країн.

    За результатами конкурсу юні художники посіли наступні місця:

   • Щодо виплати житлових субсидій готівкою

    Урядом удосконалено систему виплати громадянам-споживачам житлово-комунальних послуг житлових субсидій.

    Відповідно до прийнятої постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», з березня 2019 року запроваджується надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі, тобто субсидія виплачуватиметься грошима безпосередньо громадянам.

   • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    images27 лютого у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

   • У міській раді пройшло засідання чергової сесії

    28 лютого та 1 березня пройшло засідання чергової 61-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

    Під час пленарного засідання депутати затвердили звіт щодо виконання міського бюджету за 2018 рік, внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік та ухвалили низку питань щодо регулювання земельних відносин.

   • До Лисичанська завітала відома львівська письменниця-романістка Вікторія Амеліна

    Сьогодні, в перший день весни, в міському краєзнавчому музеї відбулася зустріч відомої львівської письменниці-романістки Вікторії Амеліної з шанувальниками.

    Вікторія Амеліна презентувала свої книги та зачитала уривок з роману «Лялька». Текст недовгий, але різкий, з великим смисловим навантаженням.

   • В Лисичанську ліквідовано ситуацію, пов'язану із захворюваністю на кір

    Сьогодні, 1 березня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    На порядку денному засідання стояли питання про ліквідацію надзвичайної ситуації об’єктового рівня, пов’язаної із захворюваністю на кір в містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та про складну ситуацію, яка склалася в Територіальному медичному об’єднанні (ТМО) м. Лисичанська.

   • Увага! NRC надає безоплатну правову допомогу лисичанам та внутрішньо переміщеним особам

    Норвезька рада у справах біженців (NRC) надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу. Зустрітися з юристом NRC можна 3 квітня о 10.00 у приміщенні Лисичанського міського Палацу культури (вул. Червона, 30) та о 12:30 у приміщенні Палацу Культури ім. В. Сосюри (вул. Героїв Сталінграда, 1).

   • В Лисичанском терцентре проходят занятия по гражданской защите

    По распоряжению Лисичанского городского головы Сергея Шилина от 20.12.2017г. № 454, в Лисичанском территориальном центре работает Консультационный пункт по вопросам гражданской защиты.

    Сегодня, 30 марта, для подопечных дневного пребывания терцентра было проведено очередное занятие. Познавательную лекцию провел волонтер Международной организации Красного Креста Петр Костыря вместе со своими юными помощниками.

   • "Міні Міс - 2018"

    29 березня у міському Палаці культури пройшов міський дитячий конкурс краси і таланту «Міні Міс — 2018».

    В цьому році маленькі красуні змагалися у двох вікових категоріях. Першим конкурсом була візитна картка, де, під час виступу кожної конкурсантки, їх розповіді супроводжувались яскравою мультимедійною презентацією. Конкурсантки дефілювали в національних костюмах та приміряли образи весни, а після дефіле традиційно пройшов конкурс талантів. Учасниці читали вірші, танцювали, співали та малювали, проявляючи свої здібності.

   • Міський літературний конкурс пройшов у Лисичанську

    29 березня на базі Лисичанської центральної бібліотеки відбувся міський дитячо-юнацький літературний конкурс «Проба пера», присвячений 120-річчю від дня народження В. Сосюри та 80-річчю утворення Луганської області. На конкурс надійшло 75 заявок від учнівської молоді міста.

    Як народжується її величність поезія в юних серцях? Цього ніхто не знає.

   • Корисна інформація: податкова соцпільга по роках

    ДПІ у м.Лисичанську нагадує: Податкова пільга дозволяє зменшити нараховану місячну суму зарплати на суму податкової соцпільги. Тобто з суми нарахованої зарплати вираховується сума податкової соцпільги, а вже після цього зарплата оподатковується ПДФО.

    Податкова пільга надається за певних умов. Так, застосовується вона лише до заробітної плати і не стосується інших доходів, наприклад, доходів підприємців, а також отриманих від проведення незалежної професійної діяльності, гонорарів нотаріусів, адвокатів та ін.

    Пільга надається роботодавцем з дня отримання від платника заяви і документів, які підтверджують право на пільгу. Якщо платник одночасно з зарплатою отримує виплати з бюджету у вигляді стипендії, грошового або майнового забезпечення учня, студента, аспіранта, ординатора та ін., то у цьому випадку пільга не застосовується.

   • Один з об'єктів надається в оренду: чи застосовуються пільги з податку на нерухомість?

    ДПІ у м.Лисичанську інформує: база оподаткування житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичної особи — платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зменшується:

    а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості — на 60 кв. метрів;

    б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості — на 120 кв. метрів;

   • Податковий номер для дитини - як отримати

    ДПІ у м.Лисичанську повідомляє, що фізособа незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), яка не включена до Держреєстру фізосіб — платників податків, зобов’язана особисто або через представника подати до відповідного контролюючого органу облікову картку фізособи — платника податків за формою № 1ДР, яка є водночас заявою для реєстрації у Держреєстрі, та пред’явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, місце народ­ження, місце проживання, громадянство).

   • Податкова адреса подання податкової декларації про майновий стан і доходи та сплати ПДФО у випадку, коли фізична особа зареєстрована в одному місці, а дохід отримує в іншому

    ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу, що відповідно до ст.67 Конституції України, кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

    Статтею 29 Цивільного кодексу України визначено, що місцем проживання фізичної особи є житловий будинок, квартира, інше приміщення, придатне для проживання в ньому (гуртожиток, готель тощо), у відповідному населеному пункті, в якому фізична особа проживає постійно, переважно або тимчасово.

   • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад 2 мільйона гривень плати за землю

    «З початку 2018 року до місцевого бюджету надійшло 2 млн 168,1 тис. грн плати за землю, що на 128,6 тис.грн, або на 6,3% більше, ніж за аналогічний період попереднього року» — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова. — Із загальної суми 1 млн 656,4 тис. грн надійшло від платників податків — юридичних осіб та 511,7 тис. грн — від фізичних. http://kh.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/print-217920.html

   • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 8 мільйонів гривень ПДВ

    За словами в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ірини Філімонової: «За січень — лютий поточного року до державного бюджету було спрямовано 7 млн 710,9 тис. грн податку на додану вартість, з яких 160,2 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

    За її словами, такі показники були досягнуті завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків.

    Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

   • Деклараційна кампанія-2018

    ЗАПИТАННЯ: У який термін подається декларація про майновий стан та доходи?

    ВІДПОВІДЬ: Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2017 році, подається до 1 травня 2018 року.

    ЗАПИТАННЯ: В який термін треба сплатити податок?

    ВІДПОВІДЬ: Податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб та з військового збору, зазначені в поданій річній декларації, фізичні особи зобов’язані сплатити самостійно до 1 серпня 2018 року — це визначено п.179.7 ст.179 Податкового кодексу України.

   • УВАГА! Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

    Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

    Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул.ім.В.Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

   • В Лисичанском территориальном центре отметили Международный День смеха

    1 апреля Украина отмечает Международный День смеха. Этот праздник пользуется особой популярностью и любовью не только среди молодежи, но и людей старшего поколения.

    В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания прошло мероприятие, посвященное этому дню. В зале учреждения царило веселье, радость и воодушевление. Праздник прошел в теплой, непринужденной обстановке.

   • "Цивільний захист в закладах дошкільної освіти"

    23 березня в рамках «Тижня безпеки дитини» на базі КЗ «Лисичанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 «Дюймовочка» відбувся обласний захід для осіб, відповідальних за цивільний захист в дитячому садку на тему «Цивільний захист в закладах дошкільної освіти», який було організовано за двома частинами: інформаційно-теоретична та практично-презентаційна. Завідувач ДНЗ № 3 «Дюймовочка» Дьоміна О. В. відкрила захід, привітала всіх учасників та представила гостей — завідувача обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області Нетребенко А.Ю., завідувача Лисичанських курсів ЦЗ Сивака О.М., майстрів виробничого навчання Лисичанських курсів ЦЗ Гальченко А.О., Гордієнко І.М.

   • Чергова 44-а сесія міської ради розпочала свою роботу

    Вчора, 29 березня, розпочалось засідання чергової 44-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації. Всього у роботі сесії взяло участь 33 депутата.

    На початку сесії депутати були поінформовані про заяву депутата Олексія Ковтуна про вихід зі складу фракції політичної партії «За життя» та заяву позафракційного депутата Якова Зайцева про вхід до складу цієї фракції.

   • Комплексний виставковий захід: демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій

    З 3 по 5 квітня на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро «Лівобережна», павільон 3, вхід 3-С), відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

    — Х Міжнародну спеціалізовану виставку «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);

    Х Міжнародну спеціалізовану виставку «PlastExpoUA» (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і каучуку);

    ІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Addit Expo 3D» (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

   • Шановні отримувачі житлової субсидії

    Нагадуємо Вам, що відповідно до п. 20 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ № 848 від 21.10.1995, надання раніше призначеної субсидії припиняється за поданням організацій, що надають житлово-комунальні послуги, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії, за винятком випадків, пов’язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами, — з місяця, в якому надійшло таке подання.

   • У Лисичанську відбувся творчий звіт хореографічного колективу «Art-dance»

    Минулого тижня хореографічний колектив «Art-dance» (керівник Дар’я Коваленко) відкрив плеяду творчих звітів художніх колективів Лисичанського міського Палацу культури.

    Високий рівень професійної хореографії, виконавської майстерності та сучасний репертуар продемонстрували учасники колективу мешканцям і гостям міста. Бурхливі оплески глядачів отримали виконавці хореографічних композицій «Іспанський мотив», «Українська полька з притопом», «Клоуни».

   • Про деякі статистичні показники соціально - економічного становища Лисичанська за 2017 рік

    Середньооблікова кількість штатних працівників по Лисичанську за IV квартал 2017 року становила 17 772 особи. Питома вага працюючих лисичан в обласному показнику становила 15,4%.

    Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у IV кварталі 2017 року становила 6297 грн. По області цей показник дорівнював 6560 грн.

    Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01 січня 2018 року становила 67,2 млн. грн. Заборгованість з виплати заробітної плати міста становить 12,1% всієї заборгованості Луганщини.

    Управління статистики у м. Лисичанську     Т.А.Сидорчук

   • Вітаємо лисичанських діячів театрального мистецтва з нагородами

    27 березня до Міжнародного дня театру в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі у м. Сєвєродонецьк відбулась урочиста церемонія нагородження професійних і аматорських театрів, їх керівників та учасників.

    Театральне мистецтво протягом багатьох століть грає важливу роль в житті суспільства, несе в собі ідеї морального і естетичного виховання, хвилює розуми і серця людей, змушуючи їх замислюватися про вічні теми буття. У культурному житті міста Лисичанська аматорським театрам відведена особлива роль. Кожен театральний сезон дарує глядачам нові постановки, яскраві творчі експерименти. Чари театру — це результат сумлінної праці, таланту і самовіддачі великого дружнього колективу.

   • Всеукраїнська акція "Первоцвіт-2018"

    Щовесни на території України спостерігається торгівля ранньоквітучими весняними рослинами — так званими первоцвітами. Майже всі вони відносяться до категорії рідкісних та зникаючих видів рослин, більшість з яких занесені до Червоної Книги України. Масове збирання з метою реалізації ранньоквітучих видів рослин призводить до знищення популяції їх окремих видів.

   • З 1 квітня бібліотеки міста працюватимуть за новим графіком

    Шановні мешканці нашого міста! Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з переходом на літній час, з 1 квітня бібліотеки Лисичанської центральної бібліотечної системи будуть обслуговувати читачів за наступним графіком роботи:

    • Центральна бібліотека (пр. Перемоги, 94)
    • Вівторок — п’ятниця з 9-00 до 18-00
    • Субота — неділя з 9-00 до 17-00
    • Вихідний — понеділок
    • Санітарний день — остання п’ятниця місяця
    • «Барви рідного слова»

     Під такою назвою, 26 березня, в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся міський конкурс поетів та читців-декламаторів. Конкурс проводиться щорічно з метою вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка, розвитку аматорського мистецтва художнього читання, збагачення репертуару виконавців, виявлення обдарованих дітей.

    • Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує

     3 квітня об 11.00 у приміщенні ДПІ у м. Лисичанську (м.Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347, 1 поверх, актова зала) відбудеться безкоштовний семінар-практикум (тренінг) на тему: «Застосування РРО при продажу складної побутової техніки. Декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році».

    • В Лисичанську підвели підсумки роботи системи цивільного захисту за 2017 рік і визначили завдання на 2018 рік

     Вчора, 27 березня, в Лисичанській міській раді пройшли збори відповідальних осіб з питань цивільного захисту. Понад 40 представників підприємств, організацій та установ міста взяли участь у підведенні підсумків роботи місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту у 2017 році та визначенні основних завдань на 2018 рік. Очолив засідання керуючий справами Олександр Савченко.

    • Вітаємо колектив "Атлантіс" - переможців та призерів чемпіонату Полтавської області по східним танцям

     24 та 25 березня колектив зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (КЗ «ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська», кер. Ірина Гончарова) взяв участь у Чемпіонаті Полтавської області по східним танцям, який відбувся у м. Полтава.

     У Чемпіонаті взяли участь 17 танцювальних клубів з різних міст України: Полтави, Кременчуга, Лисичанська, Краматорська, Запоріжжя, Мелітополю, Глобіно, Черноморська та ін. Всього на Чемпіонат зібралось 659 учасників.

    • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста з футзалу серед дітей

     25 березня в спортивній залі «Скляр» пройшов чемпіонат міста Лисичанська з футзалу серед дітей 2009-2011 р.н. В змаганнях взяли участь 3 команди, які зіграли з наступними результатами:

     НВК «Гарант» — ЗОШ №4 з рахунком 1:0;

    • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери відкритого турніру міста Попасна з боротьби вільної

     24 березня в місті Попасна пройшов відкритий турнір з боротьби вільної. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська, Попасної та с. Золоте.

     Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

    • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів чемпіонату Української Федерації Косікі карате

     24 та 25 березня у місті Покровськ Донецької області пройшов відкритий чемпіонат Української Федерації Косікі карате. В змаганнях взяли участь 150 спортсменів з Лисичанська, Покровська, Попасної та Селідово. Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

     Розділ Ката:

    • Безпека дітей - справа дорослих

     Навчання діям у разі небезпечних ситуацій слід прищеплювати починаючи з дитячого садочку.

     Щорічно в дошкільних навчальних закладах міста проводяться заходи «Тижня безпеки дитини». У цьому році 23 березня на базі ДНЗ «Дюймовочка» було проведено показовий захід з питань цивільного захисту в рамках «Тижня безпеки дитини».

    • У Лисичанську пройшов ХІІ Регіональний турнір юних математиків

     Дванадцятий рік поспіль, традиційно, на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею проводиться турнір юних математиків пам`яті Заслуженого учителя України Г.Г. Євграфова. Цього року у заході взяли участь учні 3-10 класів міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк і Рубіжне.

     174 учні виборювали звання найсильнішого знавця математики у своїй віковій категорії. Активну участь в організації заходу взяли й учні Лисичанського багатопрофільного ліцею. Старшокласники разом з вчителями підбирали завдання, здійснювали консультативну допомогу учасникам турніру та входили до складу журі, отримуючи позитивний досвід організаційної роботи.

    • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ - переможців та призерів обласного чемпіонату з акробатичного рок-н-ролу

     24 березня в Центрі позашкільної роботи з молоддю та школярами пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

     Категорія «Діти»:

    • В Лисичанске впервые прошел Открытый чемпионат по Хортингу

     Вчера, 25 марта, в Лисичанской городской ДЮСШ прошел Открытый чемпионат г. Лисичанска по Хортингу. Отметим, что подобные соревнования в нашем городе проходят впервые.

     Более 100 спортсменов из клубов Лисичанска, Северодонецка, Рубежного, а также спортсмены-бойцы специального подразделения полиции соревновались в разделе «Поединок» в категориях: младшие юноши, юноши, кадеты, юниоры и взрослые.

    • Вітаємо переможців чемпіонату міста з боротьби греко-римської

     24 березня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанська з боротьби греко-римської серед юнаків 2006 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 87 лисичанських спортсменів. Переможцями, виборовши І місце, стали наступні вихованці ДЮСШ:

    • Лисичанські спортсмени - призери Всеукраїнського турніру з боротьби самбо

     З 24 по 26 березня в місті Харків пройшов Всеукраїнський турнір з боротьби самбо пам’яті ЗТУ Є.В. Тешера. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 15 регіонів України. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     ІІ місце — Олександр Худолей (60 кг);

    • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів чемпіонату області з легкої атлетики

     24 березня в місті Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005, 2006, 2007 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 160 спортсменів з 15 міст та районів Луганської та Донецької областей.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    • З Днем Національної гвардії України!

     Шановні військовослужбовці! Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем Національної гвардії України.

     Національна гвардія — один з найважливіших органів Міністерства внутрішніх справ України, який з перших днів створення став на передовій межі боротьби за територіальну цілісність, суверенітет і незалежність держави, збагачуючись досвідом і професіоналізмом військовослужбовців, загартовуючись в жорстокому і безкомпромісному протистоянні загарбникам і незаконним збройним формуванням.

     Ми високо цінуємо внесок воїнів-гвардійців в забезпечення національної безпеки нашого краю і держави в цілому. У пам’яті назавжди залишиться ім’я кожного військовослужбовця Національної гвардії, які віддали своє життя за незалежність нашої країни.

     Спасибі вам за вірність присязі, військовому і громадянському обов’язку, відданість українському народові. Глибока шана тим, хто зустрічає своє професійне свято на передовій, на бойових постах, тим, хто проходить військову службу та чергує на благо Батьківщини.

     Бажаємо вам і вашим родинам мирного неба над головою, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, миру і злагоди, віри і добра, впевненості в завтрашньому дні. Нехай ваша сила і мужність завжди ґрунтуються на любові і підтримці рідних і близьких вам людей.

     Лисичанський міський голова Сергій Шилін

     Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

    • Шановні працівники Служби безпеки України!

     Щиро вітаємо вас із професійним святом!

     Захищати життя громадян, інтереси суспільства і держави — це надзвичайно благородна місія. Стояти на захисті політичних, економічних і військових інтересів держави, територіальної цілісності і суверенітету України — це відповідальне виконання своїх обов’язків.

     Впевнені, що ви, працівники Служби безпеки України, і надалі з честю та з дотриманням принципів законності, справедливості, професіоналізму будете реалізувати покладену на вас відповідальну та надзвичайно важливу місію.

     Бажаємо вам невичерпної енергії, успіхів у всіх починаннях, миру і злагоди, а також міцного здоров’я, щастя і добробуту вам та вашим родинам!

     Лисичанський міський голова Сергій Шилін

     Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

    • Представники USAID відвідали Лисичанський ЦНАП з робочим візитом

     Сьогодні, 23 березня, представники Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) з робочим візитом відвідали Центр надання адміністративних послуг у місті Лисичанську.

     У заході взяли участь представники Агентства США з міжнародного розвитку, USAID: Сьюзан Фріц — Директор Місії та Марго Елліс — Заступник Керівника Бюро USAID у справах країн Європи і Євразії, Макйкл Стівейтер — Керівник проекту «Зміцнення громадської довіри» UCBI, перший заступник Лисичанського міського голови Андрій Шальнєв, заступник начальника відділу адміністративних послуг Олена Одайник.

    • Провідні колективи Лисичанська виступили перед обласною атестаційною комісією

     17 та 21 березня відбулися творчі звіти провідних колективів міста на підтвердження звання «зразковий самодіяльний колектив» хореографічних колективів «Барвінок» (кер. Валентина Самбурова), «Street-dance» (кер. Вікторія Магомаєва), студії східного танцю «Атлантіс» (кер. Ірина Гончарова) та підтвердження звання «народний самодіяльний колектив» вокального чоловічого ансамблю «Обрій» (кер. Борис Малишев), хорової капели ім. Є.П. Мануйлова (кер. Володимир Бадунь), інструментального ансамблю «Сувенір» (кер. Олександр Могильников) та духового оркестру ім. Ф.І. Титаренко (кер. Сергій Титаренко).

    • У міській раді обговорили заходи у рамках Міської програми профілактики злочинності

     Вчора, 22 березня, у Лисичанській міській раді пройшло засідання комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки (далі — Програма). Засідання відбулось під головуванням керуючого справами Олександра Савченка.

     В роботі комісії взяли участь члени комісії, представники правоохоронних органів, комунальних підприємств міста та громадськості.

    • Ставки, які застосовуються до задекларованих доходів, отриманих у 2017 році

     ДПІ у м.Лисичанську доводить до відома, що ставки податку на доходи фізичних осіб, які застосовуються до доходів, отриманих у 2017 році, наступні:

     18 відсотків бази оподаткування щодо доходів, нарахованих (виплачених, наданих) (крім випадків, визначених у пунктах 167.2 — 167.5 Податкового кодексу України (ПКУ)) у тому числі, але не виключно у формі: заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами;

    • Коли декларування доходу від надання земельного паю в оренду є обов'язковим

     ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: громадяни обов’язково подають податкову декларацію про майновий стан і доходи, зокрема, у разі отримання доходів від надання в оренду майна, в тому числі земельного паю, фізичній особі, яка не є суб’єктом господарювання. Тобто, власнику земельного паю, який надає його в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом господарювання необхідно самостійно нараховувати та сплачувати в бюджет податок на доходи фізичних осіб.

     Крім того, громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства, та земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, повинні декларувати дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції.

    • При отриманні іноземного доходу - подайте декларацію!

     ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: платниками податку на доходи фізичних осіб згідно з чинним законодавством є фізичні особи — резиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так й іноземні доходи.

     Порядок оподаткування іноземних доходів визначено ст. 13, п. 162.1.1, ст. 162, п. 170.11, ст. 170 Податкового кодексу України. Якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, то сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку — отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію.

    • Якщо надавали в оренду автомобіль - задекларуйте доходи!

     ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду включається до оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (п.п.164.2.5 п.164.2 ст.164 ПКУ).

     Обов’язок платника ПДФО щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо платник ПДФО отримував доходи, зокрема, виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу.

    • Необхідність застосування РРО під час продажу складних побутових товарів

     Постановою Кабінета Міністрів України від 16.03.2017 № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій» (Постанова № 231) затверджено відповідний перелік.

     Звертаємо увагу: відповідна норма щодо обов’язкового застосування РРО всіма суб’єктами господарювання при продажу технічно складних побутових товарів регламентована Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 року № 265/95-ВР (Закон про РРО) та діє ще з 1 січня 2017 року.

    • Куди слід подавати декларацію про майновий стан і доходи переселенцю

     Податковим кодексом України передбачено, що у разі необхідності фізичні особи — платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою та у порядку, визначеними центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

     Відповідно до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017р. № 822, фізичні особи — платники податків зобов’язані інформувати контролюючі органи про зміну даних шляхом подання заяви за формою № 5ДР. Таким чином, платник податку — переселенець, який вніс відомості про зміну місця проживання відповідно до Закону України від 11 грудня 2003 року N1382-IV «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», із змінами і доповненнями, подає декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу за місцем його реєстрації як тимчасового переселенця за умови подання заяви за формою № 5ДР.

    • За 2 місяці 2018 року лисичани сплатили до місцевого бюджету понад 123 тис. грн. податку на нерухомість

     «З початку 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м.Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 123,1 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких: 104,2 тис.грн сплатили юридичні особи та 18,9 тис. грн — фізичні. Це на 54,4 тис.грн або на 79,2 відсотка, більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

    • З початку 2018 року працездатним населенням Лисичанського регіону сплачено понад 60 мільйонів гривень ЄСВ

     «За 2 місяці поточного року, платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплачено 60 млн. 250,5 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), що на 28 млн. 119,2 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

    • УВАГА! Шановні громадяни! Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

     Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

     Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул.ім.В.Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

    • Увага! Декларувати доходи, отримані протягом 2017 року слід за новою формою!

     ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: з 1 січня 2018 року декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859».

     Державна податкова інспекція у місті Лисичанську

    • Вітаємо вихованців Лисичанської ДШМ №1 - призерів та переможців обласної олімпіади з історії мистецтв!

     Минулого тижня троє учнів художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 разом з викладачем Ольгою Тєлушкіною взяли участь в обласній олімпіаді з історії мистецтв «Українське мистецтво 19 століття», яка відбулася на базі Сєвєродонецької художньої школи серед учнів художніх шкіл і художніх відділень мистецьких шкіл.

     Дівчата показали високий рівень майстерності та здобули призові місця:

    • Льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг

     С 2015 года действует Порядок предоставления льгот отдельным категориям граждан с учетом среднемесячного совокупного дохода семьи, утверждённый Постановлением КМУ от 04.06.2015 № 389 (далее Порядок).

     Согласно данному Порядку льготы отдельным категориям граждан не предоставляются, если среднемесячный совокупный доход семьи в расчёте на одного человека за последние шесть месяцев превышает 1,4 прожиточного минимума. В 2018 году это 2470,00 грн.

    • Льготы на приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа

     Уважаемые ветераны войны, ветераны воинской службы, ветераны органов внутренних дел, вдовы (вдовцы) ветеранов войны, жертвы нацистских преследований, многодетные семьи, граждане, пострадавшие вследствие Чернобыльской катастрофы 1 и 2 категорий, пользующиеся печным отоплением, а также ветераны войны и многодетные семьи, использующие баллонный сжиженный газ для приготовления пищи.

    • У Лисичанську пройшов міський фестиваль-конкурс патріотичної пісні

     Сьогодні, 21 березня, в Лисичанському міському палаці культури (ПК) пройшов щорічний традиційний міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні «Озброєні піснею». Знання патріотичних пісень, а також артистичність та талановитість їх виконання представили студентські колективи Лисичанського Державного медичного коледжу, Вищого професійного училища № 94, Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею та Державного професійно-технічного навчального закладу (ДПТНЗ) «Привільський професійний ліцей».

    • Шановні ветерани війни!

     Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги здійснюється у таких розмірах:

    • 20 марта - Всемирный день здоровья полости рта

     Состояние зубов до 85-90 % зависит от того, сколько внимания человек уделяет уходу за ними. Правильная регулярная чистка является хорошей профилактикой различных стоматологических заболеваний. Исследования, посвященные здоровью полости рта, показали: 46 секунд в среднем тратят пациенты на чистку зубов вместо рекомендованных двух минут, 72% населения имеет видимый зубной налет, 73% — отложения зубного камня.

    • 21 марта - Международный день людей с синдромом Дауна

     21-martaСуществуют болезни, причина которых — генетические отклонения. Перед ними медицина пока бессильна. Она борется только с последствиями их проявления. Один из таких недугов — синдром Дауна.

     Сам день был выбран не просто так — это условное обозначение заболевания, причиной которого служит трисомия одной хромосомы: у людей, страдающих этой патологией, 21-я хромосома присутствует в 3-х копиях. Таким образом, получилось 21-е число третьего месяца, то есть марта.

    • Лисичанські спортсмени - призери міжнародного турніру з боротьби самбо

     З 16 по 18 березня в місті Кривий Ріг пройшов міжнародний турнір «Пам’ять» з боротьби самбо. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з України та Білорусі.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     ІІ місце — Матвій Савченко (35 кг);

    • Станіслав Кім - бронзовий призер чемпіонату України з хортингу

     18 березня в місті Київ пройшов чемпіонат України з хортингу. В змаганнях взяли участь 640 спортсменів з усієї країни. Лисичанський спортсмен Станіслав Кім виборов бронзову нагороду в абсолютній ваговій категорії серед дорослих.

     Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсмена Олександр Каменюка.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • Лисичанські спортсмени - призери чемпіонату Донецької області з карате

     18 березня в місті Покровськ Донецької області пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з карате JKA WF. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Луганської та Донецької областей. Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

     Категорія Ката:

     ІІ місце — Богдан Сербін, Владислав Чепелєв;

    • 21 марта - Международного дня людей с синдромом Дауна

     Существуют болезни, причина которых — генетические отклонения. Перед ними медицина пока бессильна. Она борется только с последствиями их проявления. Один из таких недугов — синдром Дауна.

     Сам день был выбран не просто так — это условное обозначение заболевания, причиной которого служит трисомия одной хромосомы: у людей, страдающих этой патологией, 21-я хромосома присутствует в 3-х копиях. Таким образом, получилось 21-е число третьего месяца, то есть марта.

     Синдром Дауна — заболевание, возникающее в результате генетической аномалии, при которой в организме человека появляется дополнительная хромосома (вместо двух хромосом 21 присутствует три); в результате общее количество хромосом становится равным 47, тогда как в норме оно должно равняться 46.

    • Поэзия - музыка слов

     Ежегодно, 21 марта, отмечается Всемирный день поэзии.

     Главная цель праздника — подчеркнуть то величайшее значение, которое играет литература в культурной жизни современного общества, объединить поэтов всего мира и дать им возможность заявить о себе.

    • Вітаємо переможців та призерів Відкритого регіонального кубку зі спортивних бальних танців

     17 березня учасники студії бального танцю «Ever dance» (Лисичанський палац культури «Діамант», керівник Владислав Лисків) взяли участь у Відкритому регіональному кубкі зі спортивних бальних танців «Харківська весна».

     За результатами змагань вихованці студії зайняли наступні місця.

     Діти — соло:

     І місце — Марія Шальнєва;

    • В Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат області з айкідо

     З 17 по 18 березня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з айкідо. В змаганнях взяли участь 98 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного та Харкова. Змагання проходили в два етапи — серед айкідоків 4-8 років та 9-15 років. Загалом було проведено 322 поєдинки в 7 номінаціях, де вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати (додається).

    • Чергове засідання виконкому пройшло в Лисичанську

     Сьогодні, 20 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

     Члени виконавчого комітету погодили та винесли на розгляд міської ради звіт про виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська у 2017 році та проект Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська на 2018 рік, а також затвердили план проведення циклу загальноміських урочистих та культурно-мистецьких заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення, 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

    • Лисичанські спортсмени - переможці та призери відкритого турніру міста Сєвєродонецька з панкратіону

     17 березня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий турнір міста Сєвєродонецька з панкратіону. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Світлана Чищева (65 кг);

    • Подопечные терцентра посетили Лисичанский краеведческий музей

     Слушатели Университета третьего возраста Лисичанского территориального центра посетили Лисичанский городской краеведческий музей и ознакомились с персональной выставкой мастеров декоративно-прикладного искусства Светланы Новик, Марины Брыковой и Елены Немченко.

     Вниманию ветеранов было представлено более 50 работ, среди которых картины, иконы и вышиванки. Каждое изделие восхищает красотой, которая создана руками талантливых мастеров. Все представленные на выставке изделия — это возвышенный мир фантазии, который потрясает количеством удивительных, прекрасных работ, созданных при помощи вышивки.

    • Вітаємо переможців чемпіонату міста Лисичанська зі стрибків на батуті

     18 березня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 30 спортсменів, а кращими, виборовши І місце, стали наступні лисичанські спортсмени.

     ІІІ дорослий розряд:

    • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

     Вчора, 19 березня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

     В ході засідання були розглянуті питання:

     — номенклатури справ на 2018 рік наступних організацій:

     ПАТ «Лисичанськвугілля», КЗ «Лисичанський медичний коледж», ТОВ «Лисичанський пивоварний завод»;

    • К 100-летию Красного Креста Украины

     Общество Красного Креста Украины:

     - реализовывает различные гуманитарные программы, основными из которых являются медико-социальная помощь, профилактика СПИДа, туберкулеза, Международная Чернобыльская программа, популяризация донорского движения;

     - поддерживает развитие молодежного движения в рамках своей деятельности. Становясь волонтерами Общества Красного Креста Украины, молодежь получает необходимые знания и навыки, а также воспитывается в свете идеалов гуманизма; 

    • Дует «Мюзет» Новодружеської ДШМ взяв участь в обласному конкурсі камерних ансамблів та оркестрів

     17 березня дует «Мюзет» у складі Сергія Мєніна та Марини Милокост (Новодружеська ДШМ, кер. Сергій Мєнін) взяв участь в обласному конкурсі камерних ансамблів та оркестрів серед викладачів мистецьких шкіл.

     Конкурс відбувся на базі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва з метою виявлення та вдосконалення виконавської майстерності викладачів мистецьких шкіл та активізації їх творчої діяльності.

    • У Лисичанську закінчилось засідання 43-ї сесії міськради

     22 лютого та 16 березня пройшли перше та друге засідання чергової 43-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

     На засіданні сесії 22 лютого, перед затвердженням порядку денного, міський голова Сергій Шилін проінформував депутатів та присутніх про заяву депутата Якова Зайцева про вихід зі складу фракції політичної партії «Опозиційний блок».

    • Декларувати доходи, отримані протягом 2017 року слід за новою формою!

     ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: з 1 січня 2018 року декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 р. № 556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859».

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      

    • На офіційному порталі ДФС функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

     Шановні громадяни та платники податків! ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу!

     На офіційному порталі Державної фіскальної служби України функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР), який допоможе знайти відповіді на запитання щодо оподаткування, державної митної справи, ЄСВ, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, та мінімізувати витрати часу на отримання інформації.

     Скористуватися ЗІР можна через офіційний веб-портал ДФС або безпосередньо в Інтернет мережі за адресою zir.sfs.gov.ua. Доступ до інформації не обмежений.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      

      

      

    • Національний податковий форум: «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ.»

     Журнал «Вісник. Офіційно про податки» запрошує головних бухгалтерів і бухгалтерів компаній з різних секторів економіки, фінансових директорів, керівників фінансових служб підприємств експортерів та імпортерів, міжнародних компаній, юристів та всіх зацікавлених осіб взяти участь у роботі Національного податкового форуму «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ.»

     У центрі уваги форуму будуть: підготовка звітності та документації з ТЦУ; перевірки контрольованих операцій: підстави,порядок,штрафи,практика; зміни у процесі попереднього узгодження ціноутворення; строки реєстрації ПН/РК. Відображення коригувань у звітності; мінімізація ризиків з податку на прибуток; — правові інструменти врегулювання податкових спорів.

    • Застосування касової техніки при реалізації технічно складних побутових товарів стає обов'язковим

     Платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, з 8 травня 2017 року повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) незалежно від обсягу отриманого доходу від продажу, згідно вимог Закону України від 20.12.2016 № 1791-VIII та постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій».

    • За 30 хвилин в Електронному кабінеті можна отримати довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків

     В рамках компанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців для фізичних осіб в Електронному кабінеті функціонує електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді».

     Інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків можна отримати у приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

    • З Днем працівників податкової та митної справи України!

     Шановні працівники податкової та митної справ України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

     Завдання, які сьогодні стоять перед вами, вимагають багато зусиль, відкритого діалогу з громадськістю та представниками бізнес-структур для захисту національних інтересів держави, її подальшої інтеграції до світового економічного простору. Від ваших вмінь та професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, забезпечення національної безпеки, захисту фінансових та економічних інтересів не тільки нашого регіону, а й України в цілому.

     Впевнені, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

     Зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, злагоди та сімейного щастя. Нехай незмінними супутниками на професійній ниві будуть наполегливість і принциповість, відповідальність та професіоналізм. Хай кожен день наповнює вас енергією та радістю, дарує оптимізм та нові професійні досягнення, а також сприяє модернізації умов праці та піднесенню авторитету вашої професії.

     Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

     Лисичанська міська рада та його виконавчий комітет

    • С Днем работников ЖКХ и бытового обслуживания населения!

     Уважаемые работники жилищно-коммунального хозяйства и бытового обслуживания населения! Примите поздравления с профессиональным праздником!

     Каждый день вы выполняете, казалось бы, простую, но очень важную работу. Именно благодаря вашему труду мы можем любоваться красивыми городскими клумбами, цветущими парками и скверами, убранными улицами и дворами, а также пользоваться качественными услугами, без которых каждый житель города не представляет нормальной современной жизни.

     Невозможно переоценить значимость профессионализма и ответственности работников сферы жилищно-коммунального хозяйства: именно они делают все возможное, чтобы в наших жилищах всегда была вода, газ, тепло и свет, а вместе с тем уют, комфорт и благополучие.

     Ателье, мастерские, салоны красоты, организации по услугам ремонта квартир, автомобилей и бытовых приборов, изготовлению мебели, химической чистке — эти службы вносят большой вклад в экономику города и страны, играют серьезную роль в жизни каждого горожанина, дают ощущение полноценной жизни в цивилизованном государстве.

     Спасибо вам за коммуникабельность, терпение, порядочность, ответственность и профессионализм. Желаем вам крепкого здоровья и мира, любви и добра, семейного благополучия, приятных отзывов и максимальных достижений в вашем нелегком труде!

     Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

     Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

    • Работников ЖКХ и бытового обслуживания населения поздравили в Лисичанске

     Сегодня, 16 марта, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ЦВРШМ) состоялся праздничный концерт, посвященный Дню работников жилищно-коммунального хозяйства (ЖКХ) и бытового обслуживания населения.

     В мероприятии приняли участие Лисичанский городской голова Сергей Шилин, управляющий делами Александр Савченко, заместитель городского головы Андрей Якимчук, работники жилищно-коммунальной сферы и бытового обслуживания населения, жители и гости города.

    • Увага! NRC надає безоплатну правову допомогу лисичанам та внутрішньо переміщеним особам

     Норвезька рада у справах біженців (NRC) надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу. Зустрітися з юристом NRC можна 20 березня о 10.00 у приміщенні Лисичанського міського Палацу культури (вул. Червона, 30) та о 12:30 у приміщенні Палацу Культури ім. В. Сосюри (вул. Героїв Сталінграда, 1).

    • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

     Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує: Шановні громадяни!

     Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

     Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

    • Вихованці школи мистецтв №1 стали призерами у Міжнародному фестивалі дитячої творчості "Підводні фантазіі"

     На початку березня у м. Лиман відбувся 29 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазіі» у співпраці зі Світовим фестивалем зображення підводного світу (Франція). Щорічно у фестивалі беруть участь від 5 до 8 тисяч дітей з різних країн світу: України, Білорусі, Казахстану, Азербайджану, Латвії, Угорщини, Естонії та інших.

     Наше місто у фестивалі представили учні художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1. В своїх роботах діти намагалися найяскравіше передати свої враження та фантазії, пов’язані з підводним світом та його мешканцями. Їх зусилля не залишилися марними.

    • Увага! Дні відкритих дверей в Університеті митної справи та фінансів

     Університет митної справи та фінансів чекає Вас на Дні відкритих дверей о 10 годині:

     — 17.03.2018р.;

     — 21.04.2018р.;

     — 19.05.2018р.

    • Понад півмільйона гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

     кравченко-1«За 2 місяці поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 458,0 тис. грн за спеціальне використання водних ресурсів та 263,0 тис.грн - за користування надрами» - повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

     Вона нагадала, що у разі несплати рентної плати або сплати її не в повному обсязі на протязі 6 місяців, контролюючі органи подають інформацію про платників рентної плати до органів, які видають дозволи на спеціальне водокористування з метою вжиття до них відповідних заходів згідно діючого законодавства.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • З початку року мешканці Лисичанську вже задекларували статків майже на 3 млн грн.

     «В рамках деклараційної кампанії, що розпочалася 1 січня поточного року, про свої статки, отримані у 2017 році, прозвітував 101 громадянин. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 2 млн 837,6 тис. грн, — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко, — Впродовж січня — лютого 2018 року громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля задекларували податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у сумі 115,0 тис. грн, сума військового збору до сплати складає 24,4 тис. грн.».

    • Про деякі статистичні показники соціально-економічного становища Лисичанська за 2017 рік

     За 2017 рік обсяг реалізованої промислової продукції становив 1138,3 млн. грн. Питома вага Лисичанська в обсягах Луганщини — 4,9%.

     У 2017 році освоєння капітальних інвестицій по місту становило 215,4 млн. грн. На одну особу — 1868,9 грн.

     Обсяг іноземні інвестиції у місто на 31.12.2017 року становив 119,6 млн. дол.. США.

     Управління статистики у м. Лисичанську

    • 16 марта - Международный день здорового сна

     Всемирный день сна призван обратить внимание международного сообщества на глобальные проблемы здоровья. В последнее время медики, ученые и психологи выражают все большую обеспокоенность растущим количеством заболеваний, связанных с нарушениями ночного сна. Современный человек спит меньше, чем необходимо организму. Обусловлено такое положение многими факторами: увеличением физических нагрузок, стрессов, неврозов. Нарушения режима дня и неумение правильно организовать свое бодрствование тоже играет не последнюю роль в расстройствах сна.

    • Представники Лисичанської міської ради взяли участь у "круглому столі" з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів

     350291_1Сьогодні, 15 березня, в Україні, як невід’ємній частині цивілізованого світу, відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. Ця щорічна подія проходить під егідою Організації Об’єднаних Націй і знаходить велику підтримку з боку громадськості та державних органів влади.

    • Встреча Сергея Шилина с представителями ОБСЕ

     Сегодня, 15 марта, городской голова Сергей Шилин встретился с представителями организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (ОБСЕ) Ханной Волансевич, Сарой Риавич и Екатериной Зотовой.

     Встреча прошла в формате дружеского диалога. Сергей Иванович ответил на все, интересующие гостей вопросы. Темы экономического развития, медицины, образования, политической и социальной ситуации в городе были первоочередными в обсуждении.

    • Шкільна ліга Лисичанська з шахів зібрала школярів міста

     У місті Лисичанську відбулась шкільна ліга з шахів «Юні шахові королі», організована відділом освіти за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради. Змагання юних спортсменів відбулись у загальноосвітній школі №18. Боротьба була цікава і безкомпромісна.

     Переможцями та призерами стали наступні школи.

    • Міський голова Сергій Шилін відвідав благодійний концерт Вільнюського камерного оркестру

     Вчора, 14 березня, міський голова Сергій Шилін разом з першим заступником Андрієм Шальнєвим та керуючим справами Олександром Савченком відвідали благодійний концерт Вільнюського муніципального камерного оркестру Святого Христофора (художній керівник і диригент Модестас Баркаускас), що відбувся у Сєвєродонецьку. Запрошення на захід керівництво міста отримало від Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса.

    • До дня народження Тараса Шевченка в Лисичанську пройшли святкові заходи

     Безліч видатних імен подарувала світові Україна, але незгасаючою зорею вже понад два століття світить над Україною безсмертне ім’я Великого Кобзаря. І хоч минуло багато часу, народ пам’ятає, любить і шанує свого генія.

     Минулого тижня в закладах культури міста відбулись заходи, присвячені дню народженню великого українського поета, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка.

    • 14 березня - День українського добровольця

     Цього року вже вдруге в Україні відзначається День українського добровольця. Свято було встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

     Українські добровольці стали гордістю українського народу. Вони не шкодують себе в боротьбі за єдність нашої країни, вірні військовому обов’язку і присязі. Саме завдяки добровольцям — їх мужності, відданості та патріотизму було повернуто до нашого міста мирне життя влітку 2014 року, а сьогодні вони відстоюють цілісність України.

     В цей святковий день, бажаємо всім тим, хто добровільно йде захищати рідну Батьківщину, мирного неба, здоров’я, наснаги та благополуччя.

     Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

     Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

    • Переможцем фестивалю ДЮПР стала команда школи № 27 «ДЮП style»

     Сьогодні, 13 березня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшов щорічний традиційний фестиваль дружин юних пожежників-рятувальників (ДЮПР).

     Фестиваль проводиться щорічно з метою підтримки прагнення молоді об’єднатися і показати свої знання з питань безпеки життєдіяльності, вміння, навички поведінки та дій у надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру.

    • В Лисичанську до дня 8 березня відбувся цикл святкових заходів

     «Женщина — приглашение к счастью» — під такою назвою у ЦПРШМ відбувся загальноміський святковий захід, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня. З теплими словами привітань до жінок звернувся міський голова Сергій Шилін. Яскравим подарунком для присутніх стали концертні номери у виконанні кращих колективів художньої самодіяльності міста.

    • Лисичанські спортсмени - переможці та призери відкритого турніру Луганської області з греко-римської боротьби

     10 березня в місті Старобільськ пройшов відкритий турнір Луганської області, присвячений 50-річчю Старобільської ДЮСШ з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь 120 спортсменів з міст та районів Луганської області.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Анатолій Савченко (32 кг), Віталій Мухутдінов (59 кг);

    • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери обласного чемпіонату з боротьби греко-римської

     10 березня в місті Старобільськ пройшов чемпіонат Луганської області серед молодших юнаків (2003-2004р.н.) з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь 127 спортсменів з міст та районів Луганської області.

     Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

    • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів чемпіонату міста з Косіки карате

     10 березня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Косіки карате. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Лисичанськ та Попасна.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

     Розділ Ката:

    • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів першості з дзюдо!

     10 березня в смт Троїцьке пройшла першість міста з дзюдо. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст та районів Луганської області.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Олена Базік (36 кг), Єгор Никитенко (38 кг), Олександр Худолей (+46 кг);

    • «Жіночими руками твориться краса»

     Під такою назвою, 10 березня, в Лисичанському міському краєзнавчому музею відбулося відкриття персональної виставки майстринь декоративно-прикладного мистецтва: Світлани Новік, Марини Брикової та Олени Немченко.

     Молоді лисичанські майстрині-вишивальниці вперше презентують свої роботи для широкого кола — це більше 50 робіт в техніці вишивка, серед яких картини, ікони та вишиті сорочки.

    • К 100-летию красного креста Украины

     18 апреля на Украине отмечается День основания Общества Красного Креста — старейшей организации, олицетворяющей милосердие, гуманизм, помощь и поддержку. История украинского Красного Креста насчитывает уже 100 лет. 15-18 апреля 1918 года в военно-революционном Киеве состоялся Съезд Общества Красного Креста Украины, а 18 апреля считается датой начала деятельности Красного Креста. Съезд был созван по инициативе Мариинской общины сестер милосердия Красного Креста, которая с 1878 года оказывала благотворительную медицинскую помощь нуждающимся столицы.

    • Камерный оркестр из Литовской Республики прибыл в Лисичанск

     Сегодня, 12 марта, на железнодорожную станцию Лисичанск прибыл коллектив Вильнюсского Муниципального Камерного оркестра Собора Св. Христофора.

     В торжественной обстановке гостей встречали заместитель Лисичанского городского головы Игорь Ганьшин и управляющий делами  Александр Савченко, заместитель главы Луганской областной государственной администрации Ольга Лишик, сотрудники учреждений культуры города.

    • Запрошуємо на службу в Державну службу України з надзвичайних ситуацій

     Проводиться набір на вакантні посади в Частину піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області в м. Лисичанськ:

     • - начальник групи піротехнічних робіт,
     • - начальник відділення групи піротехнічних робіт,
     • - старший сапер,
     • - сапер,
     • - водій-сапер,
     • - старший водолаз-сапер,
     • - водолаз-сапер,
     • - фельдшер,
    • Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду!

     Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

     Виховуйте в дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть кілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

    • В Лисичанську проведений рейд з питань пожежної безпеки

     З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях безпеки, 6 березня особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС був проведений профілактичний рейд на об’єкті з масовим перебуванням людей, а саме на автостанції м. Лисичанськ, яка розташована на вул. Сосюри. Співробітники спілкувались з громадянами з питань дотримання правил безпеки у побуті, адже виникнення пожеж в оселях легше попередити. Людей ознайомили зі статистикою пожеж, основними причинами їх виникнення та нагадали правила поведінки при виявленні пожежі.

    • Шановні жінки!

     Вітаємо вас зі святом 8-го березня! Бажаємо вам жіночого щастя! Щоб весна подарувала вам ще більше краси, молодості, здоров`я, чудового настрою, душевної гармонії, багато кохання та більше вільного часу для себе. Нехай всі ваші мрії збуваються!

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС в Луганській області

    • ДСНС та патрульна поліція відвідали школи міста Лисичанськ

     На минулому тижні співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області разом зі співробітниками управління патрульної поліції в Луганській області провели профілактичні бесіди зі школярами шкіл № 28 та № 4 міста Лисичанська на теми: «Дотримання правил пожежної безпеки» та «Дії при виявленні ВНП». Учні дуже уважно слухали доведену до них інформацію та задавали багато цікавих питань, на які із задоволенням отримували відповіді.

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС в Луганській області

    • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

     Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

     До 1 травня задекларуйте свої доходи!

     Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347, I поверх,

     Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

     ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • Рятувальники відвідали дитячий садочок у місті Лисичанськ

     Тема безпеки життя та здоров’я дітей є найбільш актуальною проблемою сучасності. Саме тому 3 березня співробітники Лисичанського МУ ГУ ДСНС у Луганській області та патрульної поліції відвідали місцевий дитячий садочок «Красна шапочка».

     Співробітники прийшли ознайомити малечу з основними правилами безпечної життєдіяльності та пояснити, що таке вогонь і яку він може нести загрозу. Також розповіли дітям про основні причини виникнення пожеж, можливі наслідки пустощів з сірниками, запальничками та іншими небезпечними предметами й речовинами. Рятувальники у доступній формі розповіли дітям про небезпеку, пов’язану з водоймами взимку, первинні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

    • Увага! NRC надає безоплатну правову допомогу лисичанам та внутрішньо переміщеним особам

     Норвезька рада у справах біженців (NRC) надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу. Зустрітися з юристом NRC можна 12 березня о 10.00 у приміщенні міського ПК (вул. вул. Красна, 30).

    • До зведеного бюджету за 2 місяці поточного року спрямовано майже 75 мільйонів гривень

     «За січень-лютий 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 74 млн 522,0 тис. грн., — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 27 млн 596,3 тис. грн., що на 6 млн 752,4 тис. грн. або на 32,4% більше, ніж у відповідному періоді минулого року та 46 млн 925,7 тис. грн. — до місцевого бюджету, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 34,9 відсотка».

    • Деклараційна кампанія - 2018

     ЗАПИТАННЯ: Кому в обов’язковому порядку слід подавати декларацію про майновий стан і доходи?

     ВІДПОВІДЬ: Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались в момент їх отриманні. Зокрема, до таких доходів належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку; сума нецільової благодійної допомоги, що перевищує 2240 грн тощо.

    • Милые и очаровательные женщины!

     Примите самые теплые и искренние поздравления с Международным женским днем 8 марта!

     8marta

     Этот прекрасный весенний праздник вызывает особый трепет, душевную теплоту и нежность, ведь женщина — это мать, жена, подруга, сестра. Женщина во многом похожа на весну: кротостью, красотой, эмоциональностью, радужной насыщенностью чувств. Женская мудрость охраняет домашний очаг и руководит трудовыми коллективами, женское терпение помогает справляться с трудностями повседневной жизни, а доброта — воспитывать детей и внуков.

     Спасибо вам, дорогие женщины, за прекрасные качества, которыми вас наделила природа, за вдохновенный труд во всех сферах нашей жизни, за семейный уют, который вы создаете своей нежностью, теплотой, лаской и безграничной искренностью.

     В этот праздничный день от всей души хочется пожелать вам здоровья, радости, весеннего настроения, достатка в семьях, творческого вдохновения, успехов и свершений во всех благородных делах. Пусть каждый ваш день будет полон солнца, добрых слов, внимания любимых и родных, дарит радость, любовь, приятные неожиданности и благополучие!

     Лисичанский городской голова Сергей Шилин

    • В Лисичанском территориальном центре отметили 8 марта

     Весна — пора счастья, любви и тепла. Не удивительно, что именно в это время года мы отмечаем Международный женский день, ведь женщина — настоящая хранительница семейного уюта, которая, как и весна, дарит своим родным бескрайнюю любовь, свет, любовь и новую жизнь.

     В актовом зале территориального центра социального обслуживания города Лисичанска состоялось праздничное мероприятие, посвященное этому событию.

    • Вітаємо лисичан - переможців та призерів Міжнародного конкурсу-фестивалю «Сузір'я Святогір'я»!

     3 та 4 березня зразковий хореографічний колектив «Барвінок» (кер. Валентина Самбурова), учні класу естрадного вокалу та учні художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1 взяли участь у ХIV Міжнародному конкурсі—фестивалі «Сузір’я Святогір'я», який відбувся у м. Слов’янськ.

     Зразковий хореографічний колектив «Барвінок» представив шість яскравих, оригінальних хореографічних постановок та за результатами конкурсу отримав Гран-Прі та 5 перших місць.

    • У Лисичанську пройшло чергове засідання виконкому

     Вчора, 6 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

    • Городской голова Сергей Шилин провел рабочую встречу с работниками сферы образования

     Вчера, 5 марта, в Лисичанском городском совете состоялось рабочая встреча городского головы Сергея Шилина с работниками сферы образования, в ходе которой присутствующие обсудили наиболее острые хозяйственные вопросы общеобразовательных, внешкольных и дошкольных учреждений города.

     Также в мероприятии приняли участие заместитель директора и начальник планово-экономического отдела Департамента образования и науки Луганской облгосадминистрации Татьяна Ткачова и Никита Чеботарев, заместитель Лисичанского городского головы Игорь Ганьшин, руководители общеобразовательных, внешкольных и дошкольных заведений города.

    • Відбувся ІІ тур обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавчої майстерності "Мистецтво і діти"

     3 березня на базі Новодружеської дитячої школи мистецтв відбувся ІІ тур обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавчої майстерності «Мистецтво і діти» серед учнів мистецьких шкіл. В конкурсі взяли участь 62 учня мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

     Прослуховування відбулося у наступних номінаціях:

    • Вітаємо переможців І-го етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

     3 березня в місті Харкові пройшов І-й етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Луганської, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Київської областей.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх категоріях:

     Юнаки акробатика

     І місце — Іван Клюйко та Арина Клименко.

    • У Лисичанську пройшов чемпіонат міста з міні-футболу

     3 березня в спортивній залі «Скляр» пройшов чемпіонат міста Лисичанська з міні-футболу серед юнаків 2007-2008р.н. В змаганнях взяли участь команди міської ДЮСШ, ЗОШ № 4, НВК «Гарант».

     Команди зіграли з наступними рахунками:

     • Міська ДЮСШ — НВК «Гарант» 3:2;
     • Доктор сказал, что у Вас глаукома. Что дальше?

      Что такое глаукома?

      Глаукома — это хроническое прогрессирующее заболевание глаз. Глаукома проявляется повышением внутриглазного давления и приводит в конце концов к необратимой потере зрения. Глаукома является ведущей причиной слепоты во всем мире.

      Почему возникает глаукома и что способствует ее возникновению?

     • Тепла допомога підопічним територіального центру

      Через бойові дії та важку економічну ситуацію в Україні багато людей нашого регіону опинилися у скрутному становищі. Особливо це стосується громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. З настанням холодів таким людям становиться ще важче. Фізичні обмеження позбавляють змоги належно опалювати власний будинок.

     • У міській раді пройшло позачергове засідання ТЕБ та НС

      3 березня в Лисичанській міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

      Під час засідання членами комісії розглядались питання про надзвичайний еколого-техногенний стан шахт та необхідність фінансування заходів покращення виробничо-господарської діяльності шахт ПАТ «Лисичанськвугілля» та про заходи щодо подолання наслідків кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації у період з 02.03.2018 по 07.03.2018 (включно), відповідно до Національного плану дій, затвердженого наказом Міненерговугілля від 02.11.2015 № 687.

     • Лисичанські вчителі взяли участь у Міжнародному семінарі з питань організації допризовної підготовки молоді

      1 та 2 березня в м. Кремінна відбувся Міжнародний семінар з питань організації допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання молоді в закладах освіти за участі військових Національної гвардії України, представників Кадетских сил Латвії та Збройних Сил Латвії.

      На базі Луганського обласного кадетського корпусу ім. Молодої гвардії вчителі та керівники гуртків військово-патріотичної спрямованості обговорювали теми патріотичного виховання підростаючого покоління.

     • Працівники Лисичанського музею взяли участь у воркшопі «Сучасні методи роботи музеїв»

      Минулого тижня співробітники Лисичанського міського краєзнавчого музею взяли участь у ІІІ-му воркшопі «Сучасні методи роботи музеїв», який проходив у містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ для працівників музеїв Донецької та Луганської областей в рамках проекту «Музей відкрито на ремонт».

      Своїм досвідом під час воркшопу ділились експерт музейної справи Гордон Філевич (Канада), голова правління БФ «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру (Київ), культуролог, директор музею «Територія терору» Ольга Гончар (Львів), мистецтвознавець Євгенія Моляр, керівник проекту «Музей відкрито на ремонт» Леонід Марущак (Вінниця) та ін.

     • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

      Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

      До 1 травня задекларуйте свої доходи!

      Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347, I поверх,

      Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

      ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • Наркотики убивают!

      9999Наркомания, пожалуй, одно из самых страшнейших бед современности. С каждым днем все больше людей попадают в страшные сети порока, стараясь при помощи него скрыться от ежедневных проблем. Плата за подобные эксперименты над собственной жизнью безгранично велика, а результаты порой необратимы. Даже пройдя специальный курс лечения, человек не может освободиться от наркотической зависимости. По прошествии многих лет может возникнуть невыносимая тяга вновь вернуться к наркотикам. И то, что раньше казалось легким спасением от ежедневной рутинной жизни, превращается в бесконечные дни абсолютной пустоты и кошмара. Выбор человека — его шаг, но выбрать из двух возможных вариантов «за» и «против» наркотики — это непростительное и пагубное решение для любого.

     • К 100-летию Красного Креста Украины

      Так как наша городская организация является маленьким звеном в огромном Международном краснокрестном движении, то в связи с сегодняшними событиями на Востоке Украины и присутствием Международных организаций Красного Креста в регионе, я немного разъясню их деятельность. Когда речь заходит о Международном движении Красного Креста, обнаруживается, что в сознании людей о нем нет четкого представления. На самом же деле эти слова обозначают совокупность трех составных частей Движения. Первое — деятельность Международного Комитета Красного Креста; второе — деятельность Международной Федерации Обществ Красного Креста и Красного Полумесяца; третье — работа Национальных Обществ Красного Креста.

      Международный Комитет Красного Креста — негосударственное гуманитарное учреждение, которое является основателем краснокрестного Движения.

     • Про проведення архівним відділом комплексної перевірки Лисичанського міського суду

      Вчора, 1 березня, архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу Лисичанського міського суду Луганської області.

      Перевірка здійснювалась в рамках плану проведення перевірок роботи архівних підрозділів та ведення поточного діловодства на підприємствах, в установах, організаціях з метою вдосконалення роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу юридичної особи-джерела формування Національного архівного фонду, надання організаційно-методичної допомоги, своєчасного попередження, виявлення та припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства у сфері архівної справи та діловодства.

     • Увага! 30 березня змінюється рух приміських і пасажирських поїздів

      У зв’язку з виконанням робіт із заміни стрілочного переводу № 1 по станції Кабанне в період з 8.00 до 20.00 30 березня 2018 року змінюється графік руху приміських і пасажирських поїздів:

      Приміські поїзди:

      • № 6329 сполученням Куп’янськ-Попасна — обмежити до ст. Сватове;
      • № 6442 сполученням Попасна-Сватове — в ходу не буде;
      • Лисичанські школярі йдуть на додаткові канікули

       Сьогодні, 2 березня, під час позачергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради було вирішено рекомендувати закладам загальної середньої освіти та школам естетичного виховання встановити додаткові канікули для учнів з 3 по 10 березня 2018 року включно.

       Рішення було прийнято з метою збереження здоров`я школярів, профілактики та ефективної протидії поширенню захворювання на грип та ГРВІ.

      • Увага! Державна фіскальна служба України повідомляє!

       Зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств у 2018 році

       Державна фіскальна служба України повідомляє про зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств, внесені до Податкового кодексу України (далі — Кодекс) Законом України від 7 грудня 2017 року № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (далі — Закон № 2245) та Законом України від 7 листопада2017 року № 2176-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні» (далі — Закон № 2176), які набули чинності 1 січня 2018 року.

       Уточнено та доповнено поняття, визначені ст. 14 Кодексу.

      • Хто повинен подавати декларацію про майновий стан і доходи та які доходи підлягають обов'язковому декларуванню?

       У 2018 році податкову декларацію про майновий стан і доходи зобов’язані подати громадяни, які протягом звітного 2017 року отримували, зокрема:

       — доходи від особи, яка не є податковим агентом, тобто від нерезидента або фізичної особи, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка здійснює незалежну професійну діяльність;

       — іноземні доходи;

      • Платники мм.Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до державного бюджету понад 1 млн грн. військового збору

       За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за січень поточного року сума військового збору спрямована до державного бюджету платниками податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля склала 1 млн 201,4 тис. гривень, що на 325,7 тис. грн. або на 37,2% більше, ніж за відповідний період минулого року.

      • ДПІ відповідає на запитання

       ЗАПИТАННЯ: Скільки ліцензій (одну або дві) на продаж алкоголю потрібно мати закладу громадського харчування (кафе), якщо воно орендує 2 приміщення в одній будівлі, але на різних поверхах, в кожному з яких здійснює відповідну діяльність і має касовий апарат?

       ВІДПОВІДЬ: У випадку, якщо обидва зали знаходяться за однією адресою, для реалізації алкогольних напоїв достатньо однієї ліцензії. Проте в додатку до такої ліцензії необхідно вказати всі реєстратори розрахункових операцій (РРО), задіяні при реалізації алкоголю. Також слід пам’ятати, що такий факт вплине і на вартість самої ліцензії, а саме: плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, окрім сидру і перри (без додавання спирту), складає 8000 гривень на кожен окремий, вказаний в ліцензії РРО в місці торгівлі (ст.15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» від 19.12.1995р. № 481/95-ВР). Тому, отримуючи одну алколіцензію, де вказано два касових апарати, за рік доведеться сплатити 16000 гривень.

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      • Советы врача онкогинеколога

       stop-rakКаждому из нас, наверняка, хочется верить и надеяться, что он в достаточной мере заботится о своем здоровье. Однако ошибочное мнение, различные заблуждения или излишняя самоуверенность отдельных из нас могут резко изменить и повлиять на жизнь человека, серьезно отразиться на его здоровье. К таким заблуждениям относится и мнение о том, что различные формы и виды онкологических заболеваний, именуемых как «РАК» неизлечимы, а предупредить их развитие невозможно.

       Устоявшееся среди определенной части населения некомпетентное знание о природе рака, как о заболевании, особенно благодаря «доброжелательным» советам «знающих» людей нередко приводит к тому, что граждане, обнаружив у себя какие-то на их взгляд, проявления этого заболевания, боятся обращаться к врачу. В то же время, на сегодня современные методы профилактики и лечения в значительной степени позволяют предупредить «РАК» на начальных, безопасных стадиях, способствуют полному его излечению.

      • Городской голова Сергей Шилин принял участие в открытии изолятора предварительного заключения

       Сегодня, 1 марта, городской голова Сергей Шилин, начальник ГУНП в Луганской области, генерал полиции третьего ранга Сергей Комиссаров и заместитель головы ЛОГА Юрий Клименко вели в эксплуатацию изолятор временного содержания (ИВС) № 2 Главного управления национальной полиции (ГУНП), который отвечает требованиям европейского режимного пенитенциарного заведения.

      • Про деякі статистичні показники соціально-економічного становища міста Лисичанська за 2017 рік

       За минулий рік суб’єктами міста було виконано будівельних робіт на суму 103,6 млн. грн.. Питома вага обсягу лисичанських будівельників становить 18% в обласному показнику.

       Вантажооборот у 2017 році по місту Лисичанську склав 4 млн. ткм, що на 45% більше показника 2016 року. Пасажирооборот склав 133,5 млн. пас. км та перевищив показник минулого року майже на 13 відсотків.

       Станом на 01.01.2018 року Єдиний Державний Реєстр Підприємств, Організацій та Установ по м. Лисичанську налічував 1462 юридичні особи.

       Управління статистики у м. Лисичанську

      • 1 марта - Всемирный день иммунитета

       Иммунитет — способность иммунной системы сохранять целостность и постоянство внутренней среды организма. Иммунная система отвечает за два важных процесса: замену поврежденных клеток различных органов тела и защиту от проникновения разного рода чужеродных агентов. Таким путем обеспечивается противоинфекционная, противоопухолевая защита и генетическая стабильность организма.

       Вокруг нас живут миллионы бактерий, вирусов, аллергенов. Сталкиваемся мы с ними ежесекундно и, тем не менее, не заболеваем. А все потому, что на страже стоит иммунная система, призванная защищать нас от «врагов». Если бы этой системы не было, человек подхватывал бы болезнь за болезнью, борясь с ними как в первый раз.

      • З 25 березня змінюється рух поїзду №216/215 Лисичанськ-Одеса

       У зв’язку з переходом на літній час змінюється розклад руху поїзда № 216/215 Лисичанськ-Одеса з 25 березня 2018 року до відміни призначення розкладу руху поїзда. Відправлення з Лисичанська о 21.30. Далі маршрут проходитиме через станції: Харків (05.33) — Полтава-Південна (08.37) — Кременчук (11.17) — Знаменка (13.47) — Кропивницький (Кіровоград) (15.21) — Балта (19.56). Прибуття до м. Одеса о 23.34.

       Зворотній рейс: відправлення з м. Одеси о 19.22 прибуття до м. Лисичанська о 20.10.

       Начальник вокзалу станції «Лисичанськ» Ірина Шестопалова

      • У Лисичанську відбувся прийом медико-технічної бригади

       В управлінні праці та соціального захисту населення регулярно відбуваються прийоми осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю спеціалістами-ортопедами медико-технічних бригад протезно-ортопедичних підприємств міста Харкова.

       Так, 27 лютого відбувся позачерговий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — Харківське КЕПОП). Метою позачергового виїзного прийому стала видача особам з захворюваннями опорно-рухового апарату протезів, ортопедичного взуття та інших протезно-ортопедичних виробів.

      • В Лисичанске прошло заседание комиссии по вопросам оплаты труда и соблюдения норм законодательства в части минимальной заработной платы

       Сегодня, 31 марта, в Лисичанском городском совете состоялась очередная комиссия по вопросам погашения задолженности по заработной плате (денежного обеспечения), пенсий, стипендий и других социальных выплат, а также по вопросам реализации мероприятий, направленных на легализацию наемного труда. Возглавил комиссию заместитель городского головы Максим Головнев.

      • У Лисичанську провели круглий стіл з питань організації архівної справи та діловодства

       Сьогодні, 31 березня, у приміщенні архівного відділу Лисичанської міської ради відбувся круглий стіл з питань організації архівної справи та діловодства.

      • Анонс культурних та спортивних заходів з 3 по 9 квітня

       4 квітня о 10.00 в ПК «Діамант» відбудуться проводи призовників до лав ЗСУ.

       З 5 по 12 квітня в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу працюватиме експозиційна виставка з показом відеослайдів «Дитинство за колючим дротом».

       6 квітня запрошуємо відвідати:

       — об 11.00 в міському краєзнавчому музеї майстер-клас з виготовлення писанок народного майстра декоративно-ужиткового мистецтва Луганщини Лариси Лисицької;

       — о 12.00 в бібліотеці-філії № 3 перегляд та обговорення документального фільму «Національна гвардія — захисники спокою та незалежності України».

      • 8-9 квітня традиційний міжрегіональний турнір з волейболу серед чоловічих команд

       8 та 9 квітня з 10.00 на базі Лисичанського донбаського гірничо-індустріального коледжу проходитиме традиційний міжрегіональний турнір з волейболу серед чоловічих команд на Кубок міського голови.

       Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

      • В терцентре отметили День смеха

       В преддверии Международного Дня смеха, 31 марта, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось праздничное мероприятие. Во время мероприятия шуток и смеха подопечные узнали о том, когда возник и почему так любят отмечать и молодежь, и люди старшего поколения этот праздник.

      • У Лисичанську відбулось засідання чергової 24-ї сесії

       Вчора, 30 березня, в Лисичанську відбулося засідання чергової 24-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови Новодружеська та Привілля, представники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

      • Щодо заборгованості із заробітної плати

       За даними Держстату України та проведеного моніторингу, станом на 01.03.2017 року заборгованість із заробітної плати на підприємствах м. Лисичанська усіх форм власності та активності склала 57417,4 тис. грн., у тому числі по суб’єктах господарювання:

       — економічно активних — 50895,2 тис. грн.;

      • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів

       Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом січня — березня 2017 року проведена повідомна реєстрація 14 колективних договорів (змін і доповнень) підприємств, установ, організацій міста Лисичанська:

      • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з вільної боротьби

       1297895794_ol_71_clip_image00225 березня на базі міської ДЮСШ проходили змагання чемпіонату Луганської області з боротьби вільної. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів з міст Лисичанськ та Старобільськ.

       Лисичанські спортсмени вибороли І місце в своїх вагових категоріях:

      • Вітаємо переможців І Всеукраїнський турнір з боротьби самбо "Весна"

       sambo24-26 березня в місті Харків відбувся І Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Весна» пам’яті заслуженого тренера України Євгена Тешера. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з 8 областей України.

       За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

      • Правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі

       clip_image001Сонячні дні сприяють відпочинку на природі. Більшість громадян у вільний час виїздить за місто: на природу, дачу та у ліс. На жаль, часто на відпочинку люди забувають про правила поведінки на природі – така легковажність може стати причиною пожежі.

       Так, під час відпочинку на природі слід не забувати, що у спеку виникнення лісової пожежі може призвести навіть необережно кинутий сірник, недопалок чи іскра від туристичного вогнища.

      • Громадські об'єднання повинні до 1 липня 2017 року переглянути свої статути

       Для громадських об’єднань залишилось 3 місяці, щоб переглянути свої установчі документи!

       Відповідно до вимог Податкового кодексу України, всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на їх відповідність Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.

      • Команда "Фаворит" - чемпионы Луганской области по волейболу среди ветеранских команд

       В марте состоялись заключительные игры Чемпионата Луганской области по волейболу среди ветеранских команд. В соревнованиях приняли участие команды из городов Лисичанск, Северодонецк, Старобельск, Новопсков и Станица Луганская.

       Наш город представляла команда «Фаворит» под руководством тренера Сергея Болтенкова.

       По итогам чемпионата победу одержали лисичане, ІІ место — у северодонецких спортсменов, новопсковкая команда заняла III почетное место.

       Поздравляем команду с победой!

      • К сведению внутренне перемещённых лиц

       В соответствии с Порядком, утвержденным Постановлением Кабинетом министров Украины от 01.10.2014 № 505, управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета (далее УТСЗН) производит начисление и выплату внутренне перемещённым лицам ежемесячной адресной денежной помощи для покрытия расходов на проживание, в том числе на оплату жилищно-коммунальных услуг (далее денежная помощь).

      • Оподаткування доходу, отриманого фізичною особою від продажу власного легкового автомобіля

       Без названияПорядок оподаткування операцій з продажу або обміну об‘єктів рухомого майна визначено статтею 173 Податкового кодексу України. Так, дохід фізичної особи від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.

      • Власники переобладнаних транспортних засобів мають право на податкову знижку

       4 Gaz CPГромадяни, які у минулому році переобладнали свій транспортний засіб з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива, мають право включити до податкової знижки суму фактично сплачених коштів на таке переобладнання. Це передбачено статтею 166 Податкового кодексу України.

      • За консультаціями щодо заповнення декларації про майновий стан і доходи - до Лисичанського ЦОПу

       Як повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан: «З початку поточного року до Центру обслуговування платників Лисичанської ДПІ, вже звернулося 151 громадянин міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля з метою надання декларації про доходи, отримані протягом 2016 року, з яких 70 громадян — для отримання податкової знижки».

      • Понад 1 тисячу громадян Лисичанського регіону отримали реєстраційні номери

       81_big-700x400«З початку поточного року ДПІ у м. Лисичанську в державному реєстрі зареєстровано 1223 облікові картки — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан. — Крім того, 7 громадян скористалися своїм правом і внесли відмітки до паспортів фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це орган ДФС».

      • УВАГА ! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує!

       ____39676_422x240Шановні громадяни!

       Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року!

       Шановні громадяни міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

       До 1 травня задекларуйте свої доходи!

      • "ПУЛЬС" - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

       1398011997_antikorupcionnyy-servis«Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), який працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

        

      • Про факти виплати зарплати "в конвертах" - по телефону довіри!

       2151Про відомі Вам факти роботи неоформлених працівників на підприємствах та у приватних підприємців, а також про факти виплати заробітної плати «в конвертах» можна повідомити по телефону довіри ДПІ у м. Лисичанську: 7-02-66 або 7-10-36.

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

        

      • Економте свій час - обирайте електронну звітність

       За консультаціями по питанню надання податкової звітності в електронному вигляді, заключення договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатись до податкової інспекції м. Лисичанська, за адресою: вул. ім. В.Сосюри ,347; каб.2,40 або за телефоном: 4-27-47.

       Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      • У Лисичанську відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

       Сьогодні, 30 березня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

       На засіданні були розглянуті наступні питання:

      • Лисичанські поліцейські затримали жінку, яка підозрюється в розбійному нападі

       Працівниками Лисичанського відділу поліції затримано 25-річну місцеву мешканку, яка підозрюється у скоєнні розбійного нападу на 86-річного дідуся. Жінка затримана у порядку статті 208 КК України. Їй загрожує позбавлення волі на термін від трьох до семи років.

      • Громадяни, які добровільно здадуть зрою, звільняються від кримінальної відповідальності

       Лисичанський відділ поліції вкотре нагадує громадянам, що добровільна здача зброї, бойових припасів або вибухових речовин, згідно ч. З ст. 263 Кримінального кодексу України, звільняє їх власника від кримінальної відповідальності. А особам, які продовжують незаконно їх зберігати, загрожує кримінальна відповідальність включно до позбавлення волі.

      • Лисичанські оперативники по "гарячих слідах" затримали 32-річну раніше судиму місцеву жінку, яка пограбувала похилу жінку

       24 березня до чергової частини Лисичанського відділу надійшло повідомлення від місцевої жительки, про те, що до її 76-річної знайомої за адресою мешкання (м. Лисичанськ, кв. Дружби Народів) зайшла невідома дівчина, яка назвалася працівницею житлово-комунальної контори та повідомила, що їй потрібні гроші в сумі 50 грн. на домофон. Жінка дала гроші дівчині, а та, побачивши у неї в руках мобільний телефон, штовхнула стареньку та вирвавши телефон, збігла.

      • Вітаємо лисичан - переможців та призерів конкурсу "Мистецтво і діти"

       Наприкінці березня у Сєвєродонецькому обласному училищі ім. С.С. Прокоф’єва відбувся заключний, 3 тур, обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти» серед учнів шкіл естетичного виховання.

       Мета заходу — активізація дитячої музичної творчості, професійна орієнтація найбільш обдарованих дітей, розповсюдження кращого педагогічного досвіду роботи викладачів шкіл естетичного виховання.

      • Увага! Вибухонебезпечні предмети

       clip_image001У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте його. Негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

       Лисичанське міське управління ГУ ДСНС

      • В Лисичанську відбувся фестиваль-конкурс української патріотичної пісні "Озброєні піснею"

       Вчора, 29 березня, в Лисичанському міському ПК відбувся міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні. Професійно-технічні навчальні заклади, навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації та Донбаський державний технічний університет представили свої знання патріотичних пісень, а також артистичність та талановитість їх виконання.

      • Увага! Будьте пильні та обережні! Не дайте себе обдурити шахраям

       Працівники поліції закликають громадян бути обачними. Не довіряйте особам, які намагаються під будь-яким приводом заволодіти вашими коштами.

       Ніколи не повідомляйте по телефону відомості особистого характеру, ким би не представився той, хто телефонує. Навіть якщо вам телефонують нібито співробітники банку, в якому зберігаються ваші заощадження.

      • У Лисичанську відбулось роздільне штабне тренування

       Вчора, 28 березня, у м.Лисичанську пройшло роздільне штабне тренування (далі — тренування) органів управління та сил цивільного захисту місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій на тему: «Виконання завдань під час пропуску льодоходу, повені та паводків».

      • Торжественная встреча администрации города с ветеранами войны состоялась в Лисичанске

       Вот и пришла весна, а с ней — теплые, солнечные дни и приближающиеся, всеми любимые праздники, среди которых — День Великой Победы. Для участников Второй мировой войны — это самый долгожданный и самый знаменательный день в году. И по доброй традиции, в преддверии этого великого праздника, в Лисичанске начались традиционные встречи администрации нашего города с ветеранами Второй мировой войны, ветеранами труда, детьми войны.

      • Афіша кінотеатру "Дружба" з 30 березня по 5 квітня

       — о 10.00 — фентезі «Красуня і чудовисько» 3D;

       — о 12.15 та о 18.10 — премєра мультфільму «Смурфики: загублене містечко» 3D;

       — о 14.00 — фантастичний екшин «Могутні рейнджери»;

       — о 16.10 та о 21.40 — премьера кібер-екшину «Привид у броні» 3D;

       — о 19.50 — містичний трилер «Життя».

      • До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ! 2017

       З 25 березня по 2 квітня поточного року Міністерство екології та природних ресурсів України продовжує ініціативу Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», яка була започаткована у листопаді 2016 року за ініціативи

      • Вітаємо переможців обласного огляду-конкурсу з хореографічної майстерності

       25 березня у місті Сєвєродонецьк відбувся обласний огляд-конкурс з хореографічної майстерності серед учнів шкіл естетичного виховання, в якому прийняли участь вихованці Лисичанської ДШМ № 1, Привільської ДШМ та Новодружеської ДШМ. Конкурс проводиться один раз на два роки управлінням культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації. Метою конкурсу є популяризація дитячого хореографічного мистецтва, активізація творчої діяльності керівників хореографічних колективів та виявлення і підтримка обдарованих дітей та молоді.

      • Вітаємо хореографічні колективи - переможців конкурсу танцю "MEGAPOLIS"

       27 березня у Харкові відбувся X ювілейний Міжнародний фестиваль-конкурс танцю «MEGAPOLIS». Місцем проведення Фестивалю традиційно став кращий танцювальний майданчик Харкова — Палац Спорту Локомотив.

      • Вітаємо переможців та призерів Чемпіонату по Bellydance

       25 березня у м. Полтава відбувся Чемпіонат Полтавської області по Bellydance, відбірковий тур на Чемпіонат України, в якому прийняли участь 27 клубів східного танцю з 13 міст України, а саме: Лисичанськ, Кременчуг, Харків, Херсон, Миргород, Запоріжжя, Велика Богачка, Київ, Днепр, Житомир, Кривий ріг, Краматорськ та Полтава. Наше місто представили 9 солісток зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова): Дарина Швецова, Софія Черкашина, Анастасія Терещенко, Олена Карпова, Олександра Куріленко, Софія Онопко, Анастасія Соммер, Валерія Ратушна і Олександра Ісаєва.

      • Новое оборудование установлено в учреждениях здравоохранения города

       Благодаря совместной работе городского головы Сергея Шилина, Лисичанского городского совета, губернатора области Юрия Гарбуза и областной государственной администрации за счет прочей субвенции из областного бюджета городскому бюджету был приобретен ряд дорогостоящего оборудования для медицинских учреждений города.

      • У Лисичанську презентували DEMO версію з вдосконалення процесу надання послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування

       В рамках процесу децентралізації, вдосконалення системи надання адміністративних послуг є важливим завданням для міста.

       Лисичанська міська рада постійно проводить на території міста цілеспрямовану роботу щодо організації та забезпеченню доступних та зручних умов для громадян в отриманні ними своєчасних та якісних адміністративних послуг, активно співпрацює з міжнародними партерами для впровадження новітніх технологій у відповідні процеси роботи виконавчих органів, в тому числі за рахунок залучених позабюджетних коштів.

      • У бібліотеці для дітей № 1 відбулись зустрічі з митцями України

       У лютому – березні бібліотека для дітей № 1 стала учасником інтерактивного культурно-освітнього проекту «Жива бібліотека». Це спільна громадська ініціатива «Культурно-освітньої фундації «Лібері Лібераті» та шести бібліотек Донецької і Луганської областей, яка реалізується за підтримки Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI) і фінансується Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID). Суть її полягає у тому, що «книгою» є не просто друковане видання, а людина — відомий письменник, художник чи музикант.

      • УПСЗН припиняє виплату коштів на рахунки ПАТ "СБЕРБАНК"

       Указом Президента України від 15 березня 2017 року № 63/2017 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

       Зазначеним Рішенням заборонено розміщення державних коштів у ПАТ «СБЕРБАНК».

      • Подопечные терцентра посетили краеведческий музей

       24 марта подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания в рамках работы Университета третьего возраста посетили городской краеведческий музей.

      • Шановні громадяни!

       clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

       — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

       — жінок — віком від 18 до 50 років.

       Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

      • IV Національна виставка-форум "Незалежна теплоенергетика"

       З метою налагодження діалогу між владою, бізнесом та громадськістю з 11 по 13 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б) відбудеться IV Національна виставка-форум «Незалежна теплоенергетика».

       Організатор заходу — виставкова компанія «Євроіндекс».

      • Міжнародна виставка "InterBuildExpo"

       З 29 березня по 1 квітня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» працюватиме міжнародна виставка «InterBuildExpo» — головна будівельна подія року, що організується ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» спільно з Будівельною палатою України за підтримки Мінрегіону України.

      • До уваги зацікавлених осіб!

       25 та 26 квітня у м. Відень пройдуть міжнародні дні інформаційних технологій «The 4th International B2B Software Days — The Future of Digital Business». Захід організовано Федеральною палатою економіки Австрії спільно з Віденською бізнес агенцією, Австрійською економічною службою та Австрійським дослідницьким агентством розвитку.

      • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

       25 березня в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддюю відбувся чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

       Лисичанські спортсмени вибороли І місце в своїх категоріях:

       Кирило Безручко та Марта Уразовська (категорія «Діти»);

      • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

       25 березня в місті Бахмут відбулись змагання відкритого чемпіонату Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2006 р. н. В змаганнях взяли участь 200 спортсменів з 12 міст Луганської та Донецької областей.

       За підсумками змагань вихованці міської  ДЮСШ показали наступні результати:

      • Збройні сили України розшукують!

       За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

       • Андросов С.С.,
       • Запорожченко С.В,
       • Недосеков Д.А.,
       • Пономаренко В.М.,
       • Чернявский О.О.,
       • Федулов М.О.,
       • Хотенчан Б.В.,
       • Костін В.О.,
       • Ситенко О.М.
       • Лисий Д.В.

       Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

      • У Лисичанську тривають перевірки захисних споруд

       Реалії сьогодення примушують співробітників ДСНС приділяти посилену увагу питанню утримання захисних споруд цивільного захисту.

       Впродовж лютого-квітня поточного року згідно затвердженого графіку проводяться комплексні перевірки захисних споруд, які розташовані на території Лисичанської міської ради. До складу комісії включено співробітників Лисичанського міського управління ГУ ДСНС, представників Лисичанської міської ради та балансоутримувачів підприємств на території яких знаходяться споруди. Взагалі, на території міста знаходяться 58 захисних споруд. Станом на 27 березня 2017р. у місті Лисичанськ перевірено 42 захисні споруди.

      • Про деякі зміни в законодавстві з питань оплати праці

       Законом України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (далі — Закон № 1774), який набрав чинності з 1 січня 2017 року, унесено зміни до деяких законодавчих актів України, зокрема до Закону України «Про оплату праці» (статті 3, 3¹, 6,10) та Кодексу законів про працю України (статті 95, 96, 265).

       За змінами до ст. 3 Закону про оплату праці визначено, що мінімальна заробітна плата — це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

      • З 1 квітня діятиме новий Порядок ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ

       Постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2017 року № 26 затверджено Порядок ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість (далі — Реєстр заяв). Цей Порядок визначає механізм ведення Міністерством фінансів України інформаційного ресурсу Реєстру заяв.

      • Зміни в оподаткуванні страховиків

       Законом України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII конкретизовано порядок визначення об’єкта оподаткування страховика.

       Зокрема, передбачено, що страхові платежі, страхові внески, страхові премії за договорами перестрахування до об’єкта оподаткування, до якого застосовується ставка, визначено відповідно до підпунктів 136.2.1 і 136.2.2 ст.136 Податкового кодексу України (3% та 0% відповідно), не включаються.

      • Проекти тарифів на послуги з централізованого водопостачання

       ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє, що на засіданні Національної комісїї, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послу, яке відбулося 22.03.2017р., було схвалено оприлюднення на веб-сайті http://www.nerc.gov.ua проектів тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал»:

       — на централізоване водопостачання — 15,42 грн./м3 (без ПДВ);

      • Нові податкові канікули для окремих категорій платників податку на прибуток

       На період до 31 грудня 2021 року запроваджено нові податкові канікули із ставкою податку у розмірі 0% — для платників податку на прибуток, у яких річний дохід, визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний період, не перевищує 3 мільйонів гривень та розмір нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати кожному з працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим як дві мінімальні заробітні плати (2×3200грн).

      • Легалізація заробітної плати - важлива соціальна проблема

       «За 2 місяці поточного року фахівцями Лисичанської ДПІ у ході проведення роз’яснювальної роботи, із 11 суб’єктами господарювання, легалізовано працю 30 найманих осіб, з наступною добровільною сплатою податків до бюджету», — повідомив заступник начальника управління — начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Андрій Кудренко.

      • Уважаемые служащие Национальной гвардии Украины!

       Вы стоите на защите государственного суверенитета Украины, ее территориальной целостности, законных прав и свобод граждан, с честью и достоинством выполняете свой благородный долг.

       Преданность, патриотизм и честь — основополагающие качества каждого настоящего украинца и вы, дорогие гвардейцы, обладаете ими сполна! Ваша служба является примером выдержки, мужества и силы.

       Искренне поздравляем вас с Днем Национальной гвардии Украины и вот всей души желаем вам и вашим семьям крепкого здоровья, мирного неба над головой, семейного благополучия, душевного спокойствия и неугасающего оптимизма! Пусть любовь к родной земле и народное уважение придают вам сил в нелегком и ответственном деле служения украинскому народу!

       Лисичанский городской голова Сергей Шилин

       Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

      • Щодо повернення надміру сплачених коштів платнику податків у разі його ліквідації

       Повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань у випадках, передбачених законодавством, здійснюється виключно на підставі заяви платника податку (за винятком повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку на доходи фізичних осіб, які розраховуються органом Державної фіскальної служби (далі — ДФС) на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік).

       Така заява подається до територіального органу ДФС за місцем адміністрування (обліку) помилково та/або надміру сплаченої суми протягом 1095 днів від дня її виникнення.

      • У ДПІ м. Лисичанська створено всі умови для того, щоб кожен громадянин отримав швидке та зручне обслуговування

       «У Центрі обслуговування платників фахівцями Лисичанської ДПІ, з початку поточного року, надано 1710 різноманітних послуг» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан.

      • Шановні працівники Служби безпеки України!