Фильтр
 • Щодо обмеження водопостачання

  Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади.

  З 16.00 31 травня 2021 року обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля у зв’язку з пошкодженням Білогорівського магістрального водоводу Ду — 600мм в районі вул. Г. Потапенко, буд. 376.

  Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

 • У Лисичанську завершено демонтаж залишків колишнього пам'ятника В.І. Леніну та постаменту

  Сьогодні, 31 травня, завершено роботи щодо демонтажу залишків колишнього пам’ятника В.І. Леніну та постаменту.

  Відтепер сили комунальних підприємств будуть направлені на благоустрій території площі Перемоги, адже незабаром загальноміські заходи до 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

  Зазначимо, що загальна вага пам’ятника та постаменту складала понад 100 тон.

 • Вітаємо команду педагогів Лисичанської територіальної громади зі сріблом

   Сьогодні, 31 травня, у м. Сєвєродонецьку відбулись фінальні змагання з футзалу серед працiвникiв закладiв системи освiти Луганської областi.

  За результатами змагань команда педагогів Лисичанської територіальної громади виборола ІІ місце.

  Управління освіти Лисичанської місткої ВЦА

 • Олександр Заїка привітав вихованців дитячих будинків сімейного типу та центру соціально-психологічної реабілітації дітей

   Сьогодні, 31 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка, його заступник Олег Калінін та начальник служби у справах дітей Світлана Логвіненко відвідали дитячі будинки сімейного типу Ковриженків, Голдан, Гюрджян, Білецьких, Понедільченків та двох родин Закірових, а також вихованців Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

 • Чергові зміни до порядку призначення житлових субсидій з 1 травня 2021 року

  19 травня 2021 року постановою Кабінету Міністрів України № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» (далі — Постанова № 505) внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848.

  Так, рішенням Уряду встановлено, що розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

  • — надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • Лисичанський терцентр проводить пізнавальні заходи

   Літні люди та особи з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування мають змогу активно та цікаво проводити свій вільний час. Адже для них в терцентрі організовують різноманітні заходи: святкові, навчальні, пізнавальні, розважальні тощо.

   На черговому пізнавальному занятті підопічні відділення денного перебування знайомилися з біографією та творчістю українського художника-модерніста Василя Кричевського.

  • У Лисичанську відбулося ЗНО з математики

   Минулої п’ятниці, 28 травня, у Лисичанську відбулося зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з математики. Для проведення якого було створено п’ять пунктів тестування на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею (для складання математики рівня стандарту), Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 8, Лисичанських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. № 12 та № 14 та НВК «Гарант» (для складання математики профільного рівня).

   На пунктах тестування очікували 1239 зареєстрованих учасників, з них 447 — випускники закладів загальної середньої освіти нашого міста.

  • Увага! 3 червня - тимчасове відключення газопостачання

   Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 3 червня 2021 року з 08.00 до 16.00, у зв’язку з проведенням робіт ШРП, яке розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Газовиків, тимчасово будуть відключені 252 абоненти, які мешкають за адресами:

   • — вул. ім. М. Грушевського, №№ 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142;
   • — вул. Костромська, №№ 35, 37;
   • — вул. Газовиків, №№ 5,7,9,11, 13, 15, 17, 19;
   • — вул. Рилєєва;
   • — вул. Смоленська;
   • — вул. Гаршина;
   • — вул. Рубежанська;
   • — вул. Чайковського;
   • — вул. Ударників;
   • — вул. Пирогова (від вул. Литовської до будинку № 89).

   Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

  • 30 травня – День хіміка

  • Анонс заходів до Дня захисту дітей

    31 травня о 10.00 в сквері біля ПК «Діамант» розпочнеться ігрова програма «Лабіринт, або примхи фортуни», а о 13.00 у парку біля міського ПК – концертно-розважальна програма «Хай дитинство буде щасливим».

   1 червня відбудеться наступні заходи:

   - о 10.00 - обласний дитячий фестиваль «Барви Land» в сквері біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю;

  • Анонс культурних та спортивних заходів з 31 травня по 6 червня

    З 1 по 3 червня об 11.00 у загальноосвітній школі №13 проходитимуть змагання чемпіонату області з бадмінтону.

   2 червня о 16.00 в молодіжному хабі «GC HUB» міського ПК розпочнеться турнір з настільних ігор.

  • Лисичанська міська ВЦА стала учасницею громадської ініціативи «День майбутнього професіонала»

    Сьогодні, 28 травня, Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація стала учасницею цікавого проєкту. Зранку троє студентів Вищого професійного училища №94 в рамках проходження «Дня майбутнього професіонала» завітали до Лисичанської міської ВЦА та занурились у роботу посадовців.

   Студенти Олег Толмачов «приміряв» на себе посаду керівника Лисичанської міської ВЦА, Віолета Коваленко - начальника відділу культури, а Анастасія Ростова – начальника відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи.

  • Відбувся конкурс виконавців «Поліський вернісаж»

    У травні учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 дистанційно взяли участь у Х відкритому всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах «Поліській вернісаж» (м. Семенівка, Чернігівська область).

  • У Лисичанську розпочато реалізацію грантової діяльності «Добрі сусіди – одна країна»

   Сьогодні, 28 травня, між Лисичанською міською військово-цивільною адміністрацією та Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» підписаний Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво в рамках реалізації грантової діяльності «Добрі сусіди — одна країна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування в Україні».

  • Свято танцю «Весняний Ель Фаюм-2021»

    Минулого тижня солістки зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Палацу культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська Владислава Потьоміна та Софія Токарева (керівник Ірина Гончарова) взяли участь у всеукраїнському фестивалі по східним, індійським, циганським, танцям і танцям народів світу «Весняний Ель Фаюм-2021» (м.Київ).

  • Вітаємо лауреатів всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва «Dance battle 2021»

    У травні хореографічний колектив «Арт-Денс» та любительське об’єднання «Смішарики» (керівник Дар’я Коваленко) Лисичанського міського палацу культури дистанційно взяли участь у всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва «Dance battle 2021» (м. Чернігів).

  • День Конституції України та День молоді лисичани зустрінуть на упорядкованій площі

   Сьогодні з самого ранку тривають роботи на площі Перемоги. Спецтехніка працює над демонтажем постаменту колишнього пам’ятника В.І.Леніну. Нагадаємо, що загальна вага конструкції, що демонтується, понад 100 тон.

  • 2020-2021 навчальний рік завершено

    27 травня в закладах загальної середньої освіти Лисичанської територіальної громади відбулись заходи, присвячені закінченню 2020-2021 навчального року для 9266 учнів. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи у шкільний процес, зокрема, й у святкування завершення навчання.

   У більшості закладів свято відбулось нетрадиційно: у формі квестів, змагань, толок, класних годин, локальних лінійок.

  • У Лисичанську відбулась Адміністративна комісія

    Сьогодні, 27 травня, відбулось засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – Лисичанська міська ВЦА) Сєвєродонецького району Луганської області під головуванням заступника голови комісії Світлани Шенькарук.

   Під час засідання було розглянуто 13 протоколів про адміністративні правопорушення, складені відділом поліції №3 Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП в Луганській області за скоєння правопорушень, передбачених ст.152, ч.1 ст.182 та ст.183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів; порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях та завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

  • Вже сьогодні остаточно демонтуються залишки пам’ятника В.І. Леніну та постамент

    Вчора, 26 травня, у Лисичанській міській ВЦА відбулась робоча нарада щодо координації дій з подальшого остаточного демонтажу пам’ятника В.І. Леніну на площі Перемоги. А вже сьогодні з 8.00 на площі працює спеціальна техніка.

   Завдяки злагодженій роботі усіх служб сьогодні нарешті демонтуються залишки пам’ятника та постамент, загальною вагою понад 100 тон.

   Рішення щодо подальшої долі майданчика, що знаходиться під пам’ятником, буде прийняте згодом.

  • Вітаємо юних лауреатів фестивалю-конкурсу мистецтв «KYIV ART FEST»!

    У травні учні фортепіанного відділу Лисичанської ДМШ № 2 дистанційно взяли участь у міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «KYIV ART FEST», який відбувся у м. Київ.

  • У Лисичанську презентують старт проєкту «Добрі сусіди – одна країна»

    28 травня у Лисичанській міській ВЦА відбудеться презентація проєкту «Добрі сусіди - одна країна». Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Над ініціативою працюватиме Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» (ІМР) за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

   Лисичанськ - один із 15 цільових міст Донецької та Луганської областей, що будуть охоплені проєктом. Через тісну співпрацю з місцевою владою, надання консультаційної та менторської допомоги активу ОСББ та ініціативним групам, впровадження проекту «Добрі сусіди - одна країна» сприятиме поширенню практики створення нових ОСББ у місті та обміну досвідом між ними, збільшенню кількості асоціацій ОСББ та неурядових організацій, модерування діалогу між владою та ОСББ.

  • Робітнича нарада в територіальному центрі

    Сьогодні, 26 травня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася робітнича нарада із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома.

  • ЗАТ «Житомирські ласощі» розпочинає всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Герой ласощів»

    З метою підтримки та розвитку творчих дитячих талантів, з 1-го червня по 31 липня ЗАТ «Житомирські ласощі» проведе всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Герой ласощів», який може «ожити» на упаковці нової цукерки.

  • Відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

    Вчора, 25 травня, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена НАЮКА.

   В ході засідання розглянуто 20 заяв щодо надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Лисичанської міської територіальної громади

  • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків

   Вчора, 25 травня, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків.

   У засіданні взяли участь члени Координаційної ради та представники управління освіти Лисичанської міської ВЦА, Лисичанської міської ДЮСШ, ПрАТ «ЛИНІК», первинної профспілки шахти ім. Д.Ф. Мельникова.

  • В Лисичанському територіальному центрі відбулося заняття в клубі за інтересами

    В Лисичанському територіальному центрі для підопічних відділення денного перебування працює клуб за інтересами «Це цікаво знати». Його учасники – активні пенсіонери та особи з інвалідністю, які прагнуть зробити своє життя наповненим та цікавим.

  • 7 червня - особистий прийом громадян

   7 червня з 10.00 до 12.00 в громадській приймальні за адресою: вул. ім. М.Грушевського, 8, відбудеться особистий прийом громадян керівником Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександром Заїкою.

   Попередній запис на прийом здійснюється відділом по роботі з листами та зверненнями за адресою вул. ім. М.Грушевського, 8, кабінет № 34 або за телефоном (06451) 7-31-94.

   Відділ по роботі з листами та зверненнями Лисичанської міської ВЦА

  • Відбувся брейн-ринг «Олімпійська Україна – єдина від Сходу до Заходу»

    25 травня школярі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 міста Лисичанськ взяли участь в освітньо-пізнавальному заході – онлайн-вікторині «Олімпійська Україна – єдина від Сходу до Заходу» та посіли друге місце.

  • Вихованці міської ДЮСШ – призери турніру з бадмінтону «Київський каштан»

    20-23 травня в місті Київ пройшов відкритий міській турнір з бадмінтону «Київський каштан» серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н., 2009 р.н. та молодше.

  • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради

    Вчора, 24 травня, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі - Координаційна рада).

   Під час засідання членами Координаційної ради був затверджений план роботи на 2021 рік.

  • Про продовження строку виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг в період карантину

    Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - управління) інформує.

   Відповідно до п. 5 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 (далі – Порядок), у разі коли закінчення поточного шестимісячного строку виплати грошової допомоги відбулося в період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня відміни карантину, строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжується на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення особи до управління.

  • В Лисичанську пройшов чемпіонат серед юнаків з боротьби греко-римської

   Борьба греко-римск22 травня пройшов чемпіонат КЗ «ЛМДЮСШ» серед юнаків з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів. Призові місця розподілилися наступним чином:

  • Щодо отримання послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб у 2021 році

    Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі –УСЗН) в 2021 році до переліку суб'єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, які відповідають Вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженим наказом Міністерства у справах ветеранів України від 28.12.2020 № 245 «Про затвердження Вимог до суб'єктів надання послуг із психологічної реабілітації» включено:

   Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» за місцем знаходження: вул. Гагаріна 1а, смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область, 67780.

  • Вітаємо Дарину Степаненко – срібну призерку командного чемпіонату України з легкої атлетики

    23 травня в місті Львів пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з усієї країни.

  • У Лисичанську пройшов марафон та велопробіг

    22 травня в місті Лисичанськ пройшов марафон та велопробіг в рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» та до Дня Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу.

  • У Лисичанську з’явиться ще одне місце для відпочинку

    Сьогодні, 24 травня, за ініціативи керівництва Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації розпочато роботи з благоустрою території біля Лисичанського багатопрофільного ліцею на перетині вулиць ім. Володимира Сосюри та Григорія Сковороди.

   Раніше ця територія була розчищена від стихійного сміттєзвалища, а сьогодні зусиллями працівників комунальних підприємств міста за допомогою спецтехніки розпочато демонтаж недобудованої будівлі.

  • Вітаємо Олесю Сидоренко з перемогою у чемпіонаті України з гірського бігу

    22 травня у Львівській області пройшов чемпіонат України з гірського бігу (легка атлетика). Лисичанська спортсменка Олеся Сидоренко на дистанції 4 км виборола І місце та нагороджена медаллю.

  • У Лисичанську відбулось засідання експертної комісії архівного відділу

     Сьогодні, 24 травня, в архівному відділі Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   Під час засідання експертною комісією були розглянуті описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу) Новодружеської та Привільської міських рад Луганської області та їх виконавчих комітетів, Мирнодолинської селищної ради Попаснянського району Луганської області, ВАТ «Лисичанське АТП № 10919».

  • У Лисичанську демонтують залишки пам’ятника В.І. Леніну

    Сьогодні, 24 травня, у Лисичанську на площі Перемоги розпочалися роботи з остаточного демонтажу пам’ятника В.І. Леніну.

   Демонтаж відбувається за допомогою спеціальної техніки комунальних підприємств Лисичанська в порядку надання шефської допомоги та з метою благоустрою території міста відповідно до розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександра Заїки від 12.05.2021 №355.

    Нагадаємо, що основну частину пам’ятника демонтували ще у лютому 2016 року відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

  • Вікі любить Землю 2021. Фотографів і аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи

    На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання.

   З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у 30 країнах.

   В Україні конкурс проходить дев’ятий рік поспіль і має на меті фотографування об’єктів українського природно-заповідного фонду (ПЗФ). Конкурсні списки містять понад 8 тисяч об’єктів ПЗФ України. Половина з них уже представлена на фотографіях від учасників конкурсу минулих років; загалом зібрано понад 110 тисяч світлин. Водночас ще для близько 4 тисяч пам’яток не було подано жодної фотографії.

  • Переможці Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка відвідали м. Канів

    21-23 травня п’ятеро учнениц-переможниць Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, у складі делегації з 55 дітей з усієї Луганщини, відвідали Канівський державний музей-заповідник «Могила Т.Г. Шевченка».

  • В Лисичанському територіальному центрі відбулася зустріч з поетесою Валентиною Коміною

    Для підопічних відділення денного перебування Лисичанського територіального центру було організовано зустріч з поетесою міста Лисичанськ Валентиною Коміною.

   Валентина Василівна - лауреат поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора».

  • В Лисичанську відсвяткували День вишиванки

   Щороку у третій четвер травня ми святкуємо День вишиванки. У невичерпній скарбниці духовної культури нашого народу значне місце належить вишиванці. Вишиванка – це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук, зв’язку між поколіннями, це частина України.
  • Анонс культурних та спортивних заходів з 24 по 30 травня

    24 травня о 12.00 в ПК «Діамант» пройде пізнавальний дайджест «Буква. Мова. Культура» до Дня слов’янської писемності та культури.

   25 травня о 15.00 запрошуємо до молодіжного хабу міського Палацу культури «GC-HUB» на мовознавчу гру «Люби та вивчай» до Дня слов’янської писемності та культури.

  • Лисичанською міською ВЦА ініційовано процедуру прийняття у комунальну власність пам'яток місцевого значення

   Місто Лисичанськ має багату на події 310-річну історію. Недаремно наше місто віднесено до Списку історичних населених місць України. На території Лисичанська чи не найбільше різноманітних пам’яток місцевого значення – це і пам’ятки історії, і монументального мистецтва, і архітектури, і археології.

   Питання збереження та охорони культурної спадщини міста завжди були у пріоритеті керівництва міста, всі пам’ятки мають шефські підприємства та організації, які здійснюють заходи з благоустрою, ремонту та упорядкуванню як самих пам’яток так і території навколо них. Та з плином часу об’єкти культурної спадщини стали вимагати капітального ремонту, а деякі навіть реконструкції, адже встановлювались вони з 1946 та в подальші роки і з моменту зведення жодного капітального ремонту на них не відбувалось. А утримувати пам'ятку в належному стані, своєчасно провадити ремонт, захищати від пошкодження, руйнування або знищення, відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини», зобов'язані власник (балансоутримувач).

  • У Лисичанську відбулась робоча нарада з питань розробки Генерального плану міста

    Вчора, 20 травня, під головуванням в.о. заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Максима Черевка відбулась робоча нарада з питань розробки Генерального плану міста Лисичанськ Луганської області.

   У роботі наради взяли учать проектувальники ДП «ДІПРОМІСТО» та представники Лисичанської міської ВЦА, організацій і підприємств міста.

  • Лисичанська багатопрофільна лікарня запрошує на роботу лікарів та молодших спеціалістів

    Комунальне некомерційне підприємство «Лисичанська багатопрофільна лікарня» запрошує випускників вищих навчальних медичних закладів на вакантні посади лікарів та молодших спеціалістів з медичною освітою (медсестри, акушерки).

   Керівництво Лисичанської багатопрофільної лікарні сприятиме наданню житла спеціалістам, які будуть працевлаштовуватися.

   В Лисичанській багатопрофільній лікарні укомплектованість лікарями усіх спеціальностей складає – 68,6%, а молодшими спеціалістами з медичною освітою (медсестри, акушерки) – 92,3%.

  • Відбулося засідання громадської комісії з житлових питань

    Сьогодні, 20 травня, відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області під головуванням в.о. заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області Максима ЧЕРЕВКА.

  • Підопічні Лисичанського територіального центру познайомились з цікавими місцями Лисичанська

    Прийнято вважати, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної та духовної культури, вони ведуть велику науково-освітню роботу.

   З нагоди Міжнародного дня музеїв Лисичанський територіальний центр організував для підопічних відділення денного перебування захід за участю головного зберігача фондів Лисичанського краєзнавчого музею Ольги Бушиної.

  • 20 травня - День вишиванки

  • Повідомлення про виявлення безхазяйного майна

   Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області повідомляє, що на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля виявлено безхазяйним наступне майно:

  • Про роботу комісії по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

    Сьогодні, 19 травня, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна відбулось виїзне засідання комісії по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

   Під час виїзного засідання обстежено два житла, які планується придбати для відповідної категорії осіб.

  • Андрій Чижов – переможець конкурсу есе Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля

    18 травня 2021 року в м. Сєвєродонецьк на базі Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля відбулося нагородження переможців конкурсу есе для учнів 10-11 класів, який пройшов у березні-квітні цього року.

   Учень 10 класу Лисичанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Андрій Чижов став переможцем конкурсу і отримав диплом І степеня та коштовний подарунок.

  • Команда школярів з Лисичанска перемогла у Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі «Козацький Гарт»

    19 травня 2021 року у м. Кремінна відбувся обласний тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».

   Місто Лисичанськ представила команда Лисичанської загальноосвітньої школи № 4 під керівництвом вчителя фізичного виховання Валерія Волошина. За підсумками змагань команда посіла І місце.

  • Свято танцю «Танцюймо разом»

   15 травня у Палаці культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська відбулося

   свято танцю «Танцюймо разом» під час якого проходили всеукраїнські рейтингові змагання по східним, циганським, естрадним, народним танцям, сучасній хореографії та хіп-хопу «Viva Dance-2021».

  • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Луганської області з боротьби самбо!

    16 травня 2021 року в спортивній залі КЗ «ЛМДЮСШ» пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо. В змаганнях взяли участь 80 спортсменів з Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце – Ганна Зубкова (27кг), Євгенія Гармаш (32кг), Катерина Труш (40кг), Альона Базік (47кг), Софія Білоіваненко (51кг), Заріна Гусакова (59кг), Едем Мельасанов (50кг), Єгор Нікітенко (59кг), Олександр Худолій (71кг), Матвій Савченко (+71кг), Дмитро Алєксєєв (28кг), Микита Уровець (34кг), Назар Ігнатович (60кг), Варвара Тростянська (43кг);

  • Наші учні – переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАН

   З 13 по 16 травня проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів Малої академії наук України (МАН), у якому взяли участь 13 молодих науковців нашого міста.

   Сьогодні, 18 травня, стали відомі результати. Серед переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАН Синявський Станіслав, учень 10 класу багатопрофільної гімназії (ІІІ місце, наукове відділення екології та аграрних наук) та Лесной Дмитро, учень 10 класу багатопрофільного ліцею (ІІІ місце, наукове відділення технічних наук).

   Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів.

   Управління освіти Лисичанської міської ВЦА

  • Юні футболісти з Лисичанська вийшли у фінал чемпіонату Луганської області

    15 травня у місті Рубіжне вихованці міської ДЮСШ зустрічалися з однолітками з Рубіжного у турі чемпіонату Луганської області з футболу 2021 р. серед юнаків 2008-2009 року народження.

   Лисичанські футболісти здобули перемогу з рахунком 2-0 і вийшли у фінальну частину змагань.

   Підготував спортсменів Денис Боговий.

   Відділ молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА

  • Лисичанські спортсмени – призери чемпіонату України з айкідо!

    15-16 травня 2021 року в місті Київ пройшов чемпіонат України з айкідо серед різних вікових груп. В змаганнях взяли участь 195 спортсменів Київської, Житомирської, Харківської, Донецької, Луганської областей та м. Києва. Було проведено понад 700 поєдинків в номінаціях зі зброєю - сінай (меч), сінай нітто рю (2 меча), ярі (палка), танто (ніж), змаганнях в спритності – понітеру та хайшитцу, показових виступах в номінаціях Опен ката, Кокарі гейку, Ніні дорі.

   Найкращі результати показали наступні спортсмени міста в номінаціях:

   Кирило Шеховцов – 1 місце сінай, 1 місце сінай нітто рю, 2 місце тайсабакі, 3 місце опен ката.

  • Увага! У зв’язку з аварійною ситуацією припинено водопостачання

   У зв’язку з аварійною ситуацією на лінії ПЛ-6 кВ ЛЕП I — II підйом «Лісова Дача», 18 травня з 15.15 знеструмлена ВНС 1 та 2 підйому «Лісова Дача» та припинено водопостачання південної частини міста (район заводу ГТВ), центральної частини міста (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар») та району Гори Попова.

   Після ліквідації аварійної ситуації на лінії ПЛ-6кВ водопостачання буде відновлено.

   Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА

  • Вітаємо призерів відкритого чемпіонату міста з легкої атлетики серед юнаків 2006-07 р.н. і молодше!

    15 травня 2021 року в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків 2006-07р.н. і молодше. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Кремінної, Рубіжного.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • Вітаємо призерів Всеукраїнських змагань з акробатичного рок-н-ролу!

    14-17 травня 2021 року в місті Павлоград пройшли Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської областей.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   Категорія Юніори Акробатика

   І місце – Олександр Косолапов – Софія Бондаренко

  • У м. Лисичанську відбулося відкриття кімнати психологічної допомоги для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

    18 травня на базі Лисичанського центру соціальних служб за участі партнерів по соціальній роботі центру було відкрито кімнату психологічної допомоги для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

  • Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

    Сьогодні, 18 травня, відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку – першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

  • 20 травня – робоча нарада з питання розробки містобудівної документації

    Управління будівництва та архітектури нагадує, що на замовлення Лисичанської міської ВЦА в місті триває розробка містобудівної документації – Генерального плану міста Лисичанськ з планом зонування території та схемою санітарного очищення міста.

  • Відбулося засідання міської комісії з питань звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг

    Сьогодні, 18 травня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області відбулося чергове засідання міської комісії з питань звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка.

  • Щодо фінансування щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам

    Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - Управління) забезпечується призначення та виплата щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг (далі – грошова допомога),

  • Підопічні Лисичанського територіального центру познайомились з творчістю Карла Брюллова

    В Лисичанському територіальному центрі відбулася зустріч підопічних відділення денного перебування з викладачем Привільської дитячої школи мистецтв Тетяною Кравцовою. Захід був присвячений знайомству з біографією та творчістю відомого художника Карла Брюллова.

  • Вітаємо команду «Сокіл» з перемогою у Чемпіонаті Луганської області з велосипедного туризму

    16 травня збірна команда учнів м. Лисичанська «Сокіл» взяла участь у Чемпіонаті Луганської області з велосипедного туризму та посіла ІІІ місце за підсумками змагань. Чемпіонат відбувся у м. Сєвєродонецьку.

  • В Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки

    В Україні запроваджено Віртуальну платформу емоційної підтримки Моніторингового центру Київської міської державної адміністрації з протидії COVID-19.

   В рамках цього проєкту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації з емоційної підтримки та психологічної допомоги від професійного психолога та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва.

  • Вітаємо Олександру Ісаєву з п’ятьма перемогами!

    На початку травня солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Олександра Ісаєва взяла участь у Кубку Світу по Bellydance «Вогні Візантії-2021» (Туреччина, місто Кіріш) та посіла 5 перших місць!

   35 представниць від танцювальних клубів змагались за Кубок Світу, організатором якого була Українська асоціація виконавців східного танцю (УАВСТ).

  • 22 травня – рок-фестиваль «ЗІ СХОДУ ДО ЗАХОДУ»

    22 травня у місті Старобільськ Луганської області відбудеться обласний відкритий рок-фестиваль «ЗІ СХОДУ ДО ЗАХОДУ».

   Під час фестивалю плануються літературна, музична сцени та інші активності. Хедлайнери заходу: ТНМК, Жадан і Собаки, Олег Сенцов, Катерина Калитко, Артем Полежака.

   Лайн-ап «Зі Сходу до Заходу»:

   14:00 – літературний майданчик «Дике поле» в Міському парку культури (Старобільськ, вул. Миру, 12).

  • 16 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

   День пам'яті жертв політичних репресій

  • 15 травня – День Європи

    День Європи – свято, що відзначається в Україні щорічно у третю суботу травня, починаючи з 2003 року.

   Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

   Стратегічний курс України на євроінтеграцію затверджений Указом Президента України «Про День Європи». Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

  • 20 травня – “Вишиванка FEST”

  • Анонс культурних та спортивних заходів з 17 по 23 травня (оновлено)

    18 травня о 13.00 в молодіжному хабі «GC-HUB» міського Палацу культури розпочнеться «Жива бібліотека» за участю голови ради первинної організації ветеранів війни та праці Лисичанського содового заводу Михайла Царинника, а о 14.00 в міському ПК – квест-гра «Добрий день, музей».

   19 травня пропонуємо відвідати:

   - о 13.30 інформаційний дайджест «Музейні реліквії» в міському ПК;

  • Анонс заходів до Дня вишиванки

   З 16 по 19 травня в молодіжному хабі «GC-HUB» міського ПК проходитиме тиждень вишивки «Готуємось до Дня вишиванки» з майстринею Марією Кондратюк.

   20 травня відбудуться наступні заходи:

   - о 13.00 пізнавально-розважальний дайджест «А сорочка мамина» в ПК «Діамант»;

  • Вітаємо Ксенію Козлову з нагородою Гран-прі!

    Підведені підсумки міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Хвиля талантів», який відбувся дистанційно наприкінці квітня у м. Дніпро.

   У молодшій віковій категорії Ксенія Козлова, учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 по класу скрипки, у номінації «Інструментальний жанр» отримала диплом Гран-прі (викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Ольга Семидоцька).

  • Щодо надання допомоги учасникам надзвичайної події

    В закладі загальної середньої освіти міста 12 травня 2021 року стався конфлікт за участю дітей.

   Для встановлення обставин та надання допомоги учасникам надзвичайної події залучені працівники комунального закладу «Лисичанський інклюзивно-ресурсний центр».

  • Олімпійське лелеченя – 2021

    Сьогодні, 13 травня, у м. Кремінна відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя – 2021», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

   За підсумками змагань команда Лисичанської загальноосвітньої школи № 4, під керівництвом вчителя фізичного виховання Валерія Волошина, посіла друге місце.

  • Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2021 року

    Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

   До участі у Конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями:

   онлайн-публікація,

   стаття в друкованому ЗМІ,

  • Відбулося засідання комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Сьогодні, 12 травня, в приміщенні управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області відбулося засідання комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, заступника начальника управління соціального захисту населення Вікторії Яковлєвої.

   Під час засідання комісії було розглянуто 96 заяв, в тому числі щодо:

  • Вітаємо переможців обласного огляду-конкурсу вокальних ансамблів та хорових колективів мистецьких шкіл!

    Підведені підсумки обласного огляду-конкурсу вокальних ансамблів та хорових колективів мистецьких шкіл (м. Сєвєродонецьк), в якому взяли участь вокальні ансамблі Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 та дитячої музичної школи №2.

   За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

   ІІ місце – вокальні ансамблі «Карусель» (Лисичанська ДШМ № 1), «Краплинки» та «Акварель» (Лисичанська ДМШ № 2);

  • Лисичанські спортсмени - призери відкритого турніру з боксу

   7 та 8 травня в місті Рубіжне проходили змагання відкритого турніру з боксу, присвяченому Дню перемоги. В яких взяли участь 92 спортсмени з Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька, Щастя та Мілового.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати у своїх вагових категоріях:

   І місце — Єгор Момот (67 кг), Андрій Нечитайло (50 кг), Ігор Заболотний (60 кг), Владислав Авілов (66 кг), Анастасія Прилипко (48 кг);

  • Дарина Степаненко – срібний та бронзовий призер Міжнародного турніру з легкої атлетики

   8 травня в місті Русе (Болгарія) пройшов Міжнародний турнір з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з п’яти країн Європи.

   Лисичанська спортсменка Дарина Степаненко виборола срібну нагороду в дисципліні біг на дистанцію 100 м та бронзову нагороду на дистанції 400 м.

   Підготував спортсменку Віталій Ляшенко.

  • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Донецької області з кікбоксингу ISKA

   Минулої суботи, 8 травня, на відкритому чемпіонаті Донецької області з кікбоксингу ISKA лисичанські спортсмени Олег Бурачок виборов золоту нагороду та Владислава Зенькова – дві срібні нагороди.

   Підготував спортсменів Андрій Сербін.

  • Наближуємо послуги державної реєстрації актів цивільного стану через ЦНАП

   Вчора, 11 травня, відбулася робоча нарада представників відділу державної реєстрації актів цивільного стану по містах Лисичанськ та Ровеньки Східного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м.Харків) (далі - ДРАЦС) в особі керівника органу державної реєстрації актів цивільного стану Світлани Юсєвої, в.о. заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Максима Черевка та представників Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську щодо перспективи розширення переліку послуг ДРАЦС через ЦНАП у м. Лисичанську.

  • З 1 травня 2021 року змінено порядок призначення житлових субсидій

   Постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 420 внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 (далі — Положення).

   Так, Урядом встановлено, що:

   у травні 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії (далі — заява) та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (далі — декларація), затверджених Мінсоцполітики;

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у квітні 2021 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням соціального захисту населення у квітні 2021 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

  • Вітаємо лауреатів фестивалю дитячої та юнацької творчості «ТОРОНТО 2021»!

    У травні підведені підсумки канадсько-українського фестивалю дитячої та юнацької творчості «ТОРОНТО 2021», в якому у березні дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

   За результатами конкурсу юні музиканти посіли наступні місця:

    Диплом лауреата І ступеня - Влада Гаркун (викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Катерина Козлова);

  • Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

   Шановні захисники та ветерани Другої світової війни!

   Щиро вітаю вас із 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

   Минуло вже 76 років з тієї переможної весни, коли завдяки героїчному подвигу мільйонів наших співвітчизників, було здобуто найвеличнішу перемогу в світовій історії — перемогу над нацизмом.

   Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих.

   Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю.

   Висловлюю безмежну вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу. Низький уклін вам за це!

   День перемоги назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину — приклад патріотизму для нащадків.

   Бажаю вам, шановні ветерани й сьогоднішні захисники, Божого благословення, міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, незламного гарту, родинного затишку, злагоди й шани людської. А усім нам — мирного неба, світлих надій, впевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

   Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

  • У Лисичанську відбулись заходи з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

   Сьогодні, 9 травня, з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін та заступник голови громадської організації «Лисичанська міська організація ветеранів України» Любов Утенкова вшанували подвиг ветеранів, мужність та героїзм всіх, хто наближав свято Великої Перемоги.

  • У Лисичанську вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни (фото)

   Сьогодні, 8 травня, в День пам’яті та примирення, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка, заступник керівника Олег Калінін та заступник голови громадської організації «Лисичанська міська організація ветеранів України» Любов Утенкова поклали квіти до братської могили «Вічний вогонь» на знак вшанування пам’яті тих, хто загинув на полях битв і у таборах смерті, в окупованих фашистами містах та селах, у важкій боротьбі проти нацизму за свободу і гідність людини, за мирне небо над головою.

  • 8 травня – День пам’яті та примирення

    Цього дня ми долучаємося до європейської традиції не святкувати. В цей день ми вшановуємо подвиг українського народу та його внесок у перемогу в Другій світовій війні. Ми низько схиляємо голови та висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, тим самим увічнюючи пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ті роки.

  • До уваги споживачів природного газу!

   Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 12 та 13 травня 2021 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт ГРП № 34 (заміни обладнання), яке розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Коцюбинського, тимчасово буде відключено 79 абонентів, які мешкають за адресами:

   • — м. Лисичанськ, вул. Зарічна,
   • — м. Лисичанськ, вул. Герцена,
   • — м. Лисичанськ, вул. Коцюбинського.

   Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

  • 9 травня – День матері

    Відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99 щорічно у другу неділю травня в Україні офіційно відзначається День матері.

   Жінка споконвіку асоціювалась з берегинею сім’ї. Саме матір відіграє величезну роль у вихованні та розвитку дитини та прищеплює любов до рідної землі.

  • Заходи до Дня Європи

   12 травня відбудуться наступні заходи:

   - об 11.00 в бібліотеці-філії для дітей №7 – літературний круїз «Казкова мандрівка по країнах Європи»;

   - о 13.00 в центральній бібліотеці – інформина «Європа нашими очима»;

   - о 15.00 в бібліотеці-філії сімейного читання №2 – вікторина «Подорожуємо Європою з героями казок».

  • Анонс культурних та спортивних заходів з 10 по 16 травня (оновлено)

    11 травня о 16.00 в ПК ім. В.М. Сосюри пройде Quizizz гра «Чи знаєш ти правила дорожнього руху» з використанням цифрових гаджетів.

   13 травня відбудуться наступні заходи:

   - о 12.00 в міському краєзнавчому музеї - інформаційний захід «Твій друг-безпечний рух» та майстер-клас з нашивки світловідбиваючої стрічки;

   - о 14.00 в молодіжному хабі міського Палацу культури «GC-HUB» - інтерактивна лекція «Моя безпека на дорозі»;

  • Лисичанський терцентр привітав ветеранів з Днем Перемоги

    В цьому році відзначається 76-та річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми з глибокою повагою згадуємо тих, хто захищав Батьківщину, хто на своїх плечах піднімав країну з руїн у повоєнні роки. Ми віддаємо Вам нашу шану і любов, дорогі фронтовики. Прийдешні покоління мають пам’ятати ратний подвиг учасників тієї страшної війни, які ціною власного життя здобули для нас право жити під мирним небом.

   В Лисичанському територіальному центрі на обслуговуванні перебувають особи з інвалідністю Другої світової війни, учасники бойових дій та діти війни. Саме цій категорії постійно приділяється найбільше уваги та піклування.

  • Спільно діяти з метою подолання безробіття в громаді - домовилися у Лисичанську

    В Україні активно відбувається децентралізація влади. Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є пріоритетним завданням служби зайнятості.

   Вчора, 6 травня, відбулося підписання Угоди про співпрацю між Лисичанським міським центром зайнятості та Лисичанською міською військово-цивільною адміністрацією Сєвєродонецького району Луганської області. Угоду підписали директор центру зайнятості Тетяна Соколко і керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка.

  • Виплата щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни у 2021 році

    Щороку до 5 травня управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі - Управління) здійснюється виплата щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

   Розмір разової грошової допомоги залежить від категорії ветерана війни або жертви нацистських переслідувань і у 2021 році, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2021 №325, становить:

   - особам з інвалідністю внаслідок війни: I групи - 4421 грн., II групи - 3906 грн., III групи - 3391 грн.;

  • У Лисичанську відбулось засідання Адміністративної комісії

    Сьогодні, 6 травня, відбулось засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – Лисичанська міська ВЦА) Сєвєродонецького району Луганської області під головуванням заступника голови комісії Світлани Шенькарук.

   Під час засідання було розглянуто 13 протоколів про адміністративні правопорушення, складені відділом поліції №3 Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП в Луганській області за скоєння правопорушень, передбачених ст.152, ч.1 ст.154, ч.1 ст.182, ст.183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, порушення правил тримання собак і котів, порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях та завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

  • «Війна. Перемога. Пам’ять.»

    Архівний відділ Лисичанської міської ВЦА підготував онлайн-виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення та 76-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   У виставці використані матеріали газетного фонду:

   Фото 1: Стаття «1941-945». Газета «Голос Донбасса». 08.05.2003, № 18. Газетний фонд, спр.9;

  • Вітаємо учасників фестивалю мистецтв «Хвиля талантів»!

    Наприкінці квітня хореографічні колективи  Новодружеської дитячої школи мистецтв «Восторг» та «Сюрприз» дистанційно взяли участь у ІІІ міжнародному багатожанровому фестивалі мистецтв «Хвиля талантів» (м. Дніпро).

   За підсумками журі, колектив «Восторг» з хореографічною композицією «Танцювальний настрій» та колектив «Сюрприз» з хореографічною композицією «Потанцюй зі мною», у номінації «Сучасний танець» нагороджені Дипломами Гран-Прі.

  • Скасовано процедуру проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Міська стоматологічна поліклініка»

    Відповідно до наказу відділу охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 05.05.2021 № 26 «Про скасування проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Міська стоматологічна поліклініка» (додається) скасовано процедуру проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка».

   Відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

  • Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

   Щиро вітаю вас з великим днем Світлого Воскресіння Христового!

   Для українського народу Великдень має особливе значення. У цей день ми наповнюємо свої серця милосердям, добрими помислами, любов’ю до ближнього і непохитною вірою в духовне відродження кожної людини.

   Свято Воскресіння Христового дарує кожному з нас надію та віру, з якими ми дивимось у майбутнє. Пасхальна радість спонукає нас до єдності задля спільного блага. Єдності, що заснована на віковічних християнських моральних цінностях, яка згуртовує всіх нас на нашому спільному шляху.

   Шановні мешканці громади, нехай Всевишній за любов і добро до ближніх, натхненну працю на благо Батьківщини щедро обдаровує вас, ваших рідних і близьких здоров’ям, щастям, благополуччям і достатком! А нашу рідну землю — благословляє миром, злагодою та процвітанням!

   Божої вам благодаті та душевної величі!

   Христос воскрес!

   Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка 

  • 31 травня - День хіміка

  • Звернення Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області

   З настанням весняно-літнього періоду мешканці міста масово почали прибирати присадибні ділянки та спалювати суху минулорічну траву. Так, з початку поточного року кількість зареєстрованих пожеж у екосистемах на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля склала понад 120 пожеж! Згідно статистичних даних це найбільша кількість зареєстрованих пожеж в екосистемах у порівнянні з іншими містами Луганської області. На превеликий жаль, громадяни не розуміють, що саме їхня недбалість та необережність під час випалювання сухостою можуть стати причиною масштабних пожеж!!!

  • Міський голова Сергій Шилін зустрівся з представниками Дитячого фонду ООН (UNICEF)

   Сьогодні, 29 травня, міський голова Сергій Шилін та представники ЛКСП «Лисичанськводоканал» зустрілись з Головою Краматорського офісу Дитячого фонду ООН (UNICEF) Романом Шейко та керівником з координації офісів UNICEF на сході Україні Рамізом Бехбудовим Рамізом Бехбудовим.

   Під час зустрічі присутні обговорили допомогу фонду ООН (UNICEF) в рамках гуманітарної місії — черговий проєкт з реконструкції водоводу ЛКСП «Лисичанськводоканал» вартістю близько 400 тисяч євро.

  • ДСНС попереджає про основні причини пожеж у місті Лисичанськ

   Станом на 25 травня поточного року у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля виникло 205 пожеж! На пожежах загинуло троє людей, отримали опікові травми чотири мешканці.

   Причиною виникнення пожеж у житлових помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної безпеки у побуті та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у житлових приміщеннях. Крім того, часто для обігріву власних помешкань мешканці міста використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

  • Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей запрошує на навчання

  • Об'єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів підвищеної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, що на підставі ст.53 Кодексу цивільного захисту України, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації протоколом № 38 від 19.12.2018 року затверджено перелік об’єктів підвищеної небезпеки Луганської області, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

  • Рятувальники нагадали маленьким лисичанам правила безпеки

   Коли дітям нудно, вони шукають спосіб розважитися. У період вимушеного відпочинку від навчання, коли заклади освіти закриті на карантин, дітей доводиться часто лишати без батьківського контролю. Відсутність нагляду може коштувати дитині життя. Тому, фахівці Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області вирушили до улюблених місць відпочинку дітей біля річки Сіверський Донець та нагадали їм правила безпеки.

   Рятувальники розповіли дітям про правила безпеки у побуті, під час знаходження вибухонебезпечних предметів, під час відпочинку на природі, а також закликали бути обачними, оминати покинуті будівлі, недобудови, у жодному разі не заходити у річку без нагляду дорослих, не чіпати невідомі предмети тощо.

  • До уваги внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

   Урядом 06.05.2020 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 351 щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

   Зокрема, у разі змін у складі сім’ї внутрішньо переміщена особа, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і якій призначено грошову компенсацію, зобов’язана протягом 30 календарних днів поінформувати у письмовому вигляді орган соціального захисту населення про такі зміни (народження або смерть члена сім’ї, одруження/розірвання шлюбу, включення до складу сім’ї нових членів сім’ї тощо) та подати копії відповідних підтвердних документів.

  • У міській раді відбулось засідання комісії щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води

   Вчора, 27 травня, у міській раді відбулось засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води під головуванням начальника управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталія Саханя.

  • Лисичанська багатопрофільна лікарня отримала благодійну допомогу

   Вчора, 27 травня, Лисичанська багатопрофільна лікарня отримала благодійну допомогу в рамках масштабного спільного проєкту Товариства Червоного Хреста України та мережі супермаркетів електроніки та побутової техніки ELDORADO підтримки опорних лікарень України, які визначені для боротьби з пандемією COVID-19.

   Проєкт покликаний підтримати 100 регіональних опорних лікарень, що забезпечують діагностику і лікування пацієнтів із COVID-19, оскільки, на відміну від центральних, де побутові умови, як правило, кращі, вони зазвичай не мають багатьох необхідних речей. А під час боротьби з коронавірусом медики працюють кількаденними змінами без можливості виходу із закладу, тобто фактично живуть у лікарнях. Побутова техніка допоможе персоналу забезпечити належні санітарні умови та зробить їхній побут більш комфортним.

  • Про ціну на газ для побутових споживачів з 1 травня

   До уваги споживачів природного газу!

   Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що у зв’язку з встановленням НАК «Нафтогаз України» з 01.05.2020 року ціни продажу/постачання природного газу для побутових споживачів, з 01 травня 2020 року діють наступні тарифи на оплату природного газу.

   Ціна на природний газ для потреб побутових споживачів (населення) складає 2,9481 грн за 1 куб.м.

   Ціна на природний газ при відсутності газового лічильника:

  • Оперативна інформація щодо розмінування

   Протягом минулої доби, 27 травня, піротехнічними розрахунками ГУ ДСНС України у Луганській області на території області перевірено 2,5 га місцевості, де виявлено, вилучено та згодом знищено 32 мінометні міни.

   Пам’ятайте!

   Розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються виключно підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт.

  • Рятувальники продовжують профілактичні заходи

   Фахівці Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області разом із репортерами загальнонаціонального телебачення «ЕСПРЕСО» завітали до Центрального ринку м. Лисичанськ, де провели профілактичні бесіди з громадянами. Зауважимо, що адміністрація ринку біля входу в ринок заміряє температуру та перевіряє наявність маски у населення.

   Рятувальники звернулися до громадян із проханням дотримуватися заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Без нагальної потреби не виходити на вулицю, уникати місць скупчення людей, під час перебування на вулиці обов’язково одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми та дотримуватися заходів особистої гігієни.

  • У міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків

   Сьогодні, 27 травня, у Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків.

   В роботі комісії взяли участь начальники відділів Лисичанської міської ради сім’ї, молоді та спорту, культури, освіти, охорони здоров’я, служби у справах дітей, управління праці та соціального захисту населення; представники Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області, ДПРЧ-9 Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області.

  • З резервного фонду міського бюджету виділили кошти на заходи, спрямовані на відновлення роботи закладів дошкільної освіти

   Сьогодні, 27 травня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна було затверджено рішення про виділення 128 655 грн. з резервного фонду міського бюджету на здійснення невідкладних заходів, спрямованих на відновлення роботи закладів дошкільної освіти.

  • У Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

   Здание исполкома 2016Сьогодні, 26 травня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Головне питання порядку денного - заходи із протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапи послаблення протиепідемічних заходів на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

   З огляду на прийняті рішення на засіданні оперативного штабу з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2, яке відбулось 22 травня, стосовно визначення заходів щодо організації роботи дошкільних навчальних закладів в умовах послаблення протиепідемічних заходів, відділ освіти міської ради мав придбати безконтактні термометри, засоби індивідуального захисту, антисептики та засоби дезінфекції.

  • «Сузір'я Святогір'я - COLD EUROPE»

   Логвiн_Стефанiя_-_Святi_гориПід такою назвою 13-15 травня у м. Святогірськ відбувався Міжнародний конкурс-фестиваль, у якому дистанційно взяли участь учні мистецьких шкіл мм. Лисичанськ та Новодружеськ.

   Захід відбувся за сприяння Міністерства культури Чехії та регіонального Українського центру культурних досліджень міністерства культури України.

   За результатами конкурсу перемогу здобули:

   Гран-Прі - народний інструментальний ансамбль «Сувенір»;

   І місце - Валерія Соловйова; Дана Захаровська; Анастасія Зейналова; Стефанія Логвінова; Анастасія Ремігайло; Ганна Сіза; Поліна Устюгова; Дмитро Байбаков; Марія Григоренко; Єлизавета Грицай; Дарина Масалітіна; Марія Міненко; Катерина Очиченко; Поліна Пікуль; Тетяна Рибалко; Софія Тимофіїва; Злата Бабакіна;

  • Чілдрен Кінофест

    Запрошуємо приєднатися до перегляду фільмів VІІ Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест, який цього року відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня на офіційному сайті https://childrenkinofest.com/.

   Фільми програми можна буде подивитись безкоштовно у будь-який зручний час протягом 7 днів. За традицією, до конкурсної програми увійшло сім фільмів для глядачів від 4 років, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Переможця фестивалю визначає його аудиторія – після перегляду фільмів глядачам буде запропоновано оцінити свої враження.

   Відділ культури Лисичанської міської ради

  • «Зірки України»

    Під такою назвою 16 травня у м. Київ відбувся дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс, у якому взяли участь учні мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля. Конкурс відбувся за підтримки творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України».

   За результатами конкурсу серед переможців: зразковий хореографічний колектив «Барвінок», інструментальний ансамбль «Веселочка», ансамбль скрипалів «Тутті», вокальні ансамблі «Краплинки» та «Акварель», Сніжана Колісниченко, Єгор Фатєєв, Денис Євдокименко Маргарита Селезньова, Єлизавета Рябова, Єлизавета Грицай, Злата Бабакіна, Софія Ажипа, Анастасія Касатова, Артем Міщенко, Дарина Масалітіна, Софія Тимофіїва, Дар’я Шаповалова, Володимир Михайлюк, Поліна Кінзірська, Марія Міненко, Ксенія Міненко, Аміна Хомутова, Дмитро Байбаков, Ксенія Козлова, Валерія Бритік, Єлизавета Салахутдінова, Катерина Очиченко, Дарина Бєлан, Павло Лєпшеєв, Ростислав Лукашов, Марія Григоренко, Веніамін Фрейліх, Тетяна Рибалко, Поліна Пікуль, Софія Клешнева, Марія Григоренко, Тетяна Рибалко, Анастасія Головня, Аріна Яковлева, Юлія Герасимюк. Переможців нагороджено кубками, медалями та дипломами.

  • Артем та Сніжана лауреати дистанційного Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв «Запах життя»

   16 травня учень Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Артем Міщенко та учениця Привільської дитячої школи мистецтв Сніжана Колісніченко взяли участь у дистанційному Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Запах життя». Захід відбувся з метою розкриття таланту, індивідуальності та творчого потенціалу дітей та молоді України.

  • Миколу Васильовича Сосніна нагороджено медаллю «За заслуги перед містом Лисичанськ»

   Сьогодні, 25 травня, керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним привітали голову міського комітету профспілки працівників освіти і науки міста Лисичанська Миколу Васильовича Сосніна з 70-річним ювілеєм.

   Сергій Іванович побажав ювіляру здоров’я, сімейного добробуту, уваги та розуміння, нових мрій, звершень і успіхів, а також за багаторічну сумлінну працю з захисту соціальних прав та законних інтересів працівників освіти міста, вагомий внесок у розвиток профспілкового руху в регіоні, активну громадянську позицію вручив медаль «За заслуги перед містом Лисичанськ».

   Рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 19.05.2020 № 176

  • У Лисичанську визначено перелік заходів для відновлення роботи дошкільних навчальних закладів міста

    Сьогодні, 22 травня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання оперативного штабу з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2 під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Головне питання порядку денного - послаблення протиепідемічних заходів у місті у зв’язку з набуттям чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

   Під час засідання завідувачка ЛМРФ ДУ «Луганський обласний центр МОЗ України» Наталіїя Сьомкіна доповіла про оперативну ситуацію станом на ранок 22.05.2020 щодо поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території України та міста Лисичанська та зауважила, що стан епідеміологічної обстановки в місті дозволяє послаблення протиепідемічних заходів.

  • Учні мистецьких шкіл міст Лисичанська та Новодружеська переможці ІІІ туру обласного огляду-конкурсу «Мистецтво і діти»

   З метою активізації дитячої музичної творчості, професійної орієнтації найбільш обдарованих дітей, розповсюдження кращого педагогічного досвіду роботи викладачів мистецьких шкіл минулої п’ятниці, 15 травня, у місті Сєвєродонецьк відбувся ІІІ тур обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти», в якому дистанційно взяли участь учні мистецьких шкіл міст Лисичанська та Новодружеська.

  • Вітаємо переможців Всеукраїнського онлайн конкурсу «ART LAND FEST»

   Минулої суботи, 16 травня, викладачі музичного мистецтва з класу естрадного співу Альона Зінченко, Наталія Костікова та учениця Дар’я Федотова Новодружеської дитячої школи мистецтв взяли участь у Всеукраїнському онлайн конкурсі «ART LAND FEST».

   За результатами конкурсу у номінації «Естрадний вокал» учасники посіли наступні місця:

   I місце — вокальний дует у складі Альони Зінченко та Наталії Костікової (вікова категорія Adults);

  • МОН України оприлюднило новий графік проведення ЗНО-2020

    Наказом МОН України від 20 травня 2020 р. № 664 « Про внесення змін до Календарного плану підготовки та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» визначений новий графік проведення основної сесії ЗНО-2020. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня:

   - 25 червня – математика;

   - 30 червня - українська мова і література;

   - 2 липня – фізика;

  • «Етюдний вернісаж»

    Під такою назвою у травні відбувся І Всеукраїнський Інтернет-конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, у якому взяли участь учні та викладачі художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1.

   Конкурс відбувся з метою виявлення та підтримки талановитих дітей, творчо обдарованої молоді, обміну творчими досягненнями та підвищення майстерності учнів та студентів мистецьких навчальних закладів України.

   У заході взяли участь конкурсанти з кожної області України і навіть зі Словаччини. Журі оцінювало роботи аж у двадцятьох номінаціях! В кожній номінації була велика кількість учасників. Загалом участь взяли кілька сотень художників з усіх областей України.

  • Вітаємо Дар'ю Федотову з перемогою у Міжнародному конкурсі мистецтв «Соняшник»

    17 травня учениця Новодружеської ДШМ Дар’я Федотова дистанційно взяла участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «Соняшник». Захід відбувся у м. Київ з метою створення для дітей і молоді, можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, популяризації сучасної української культури, взаємозбагачення міжнаціональних культурних традицій.

   За результатами конкурсу Дар’я посіла І місце! Підготувала учасницю викладач Наталія Костікова.

   Вітаємо та бажаємо подальших творчих успіхів!

   Відділ культури Лисичанської міської ради

  • До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

    Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 796-XII від 28.02.1991р., із змінами, громадяни, віднесені до 1 і 2 категорій мають право на медичне обслуговування, а саме:

   - безплатне придбання ліків за рецептами лікарів;

   - безкоштовне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них, що визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я).

  • Дарина Фірсова посіла почесне І місце на IV Міжнародному багатожанровому фестиваль-конкурсі мистецтв

   16 травня учениця класу акордеона Новодружеської дитячої школи мистецтв Дарина Фірсова дистанційно взяла участь у IV Міжнародному багатожанровому фестиваль-конкурсі мистецтв «Арт Центр Талантів — 2020», м. Харків.

   За результатами конкурсу Дарина посіла почесне І місце у номінації «Інструментальне мистецтво», II вікова категорія.

   Підготувала учасницю Марина Милокост, яка нагороджена Подякою за високу професійну майстерність та значний внесок у розвиток культури.

  • У міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

   Сьогодні, 20 травня, у міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

   Під час засідання начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт ознайомила членів ради із змінами, внесеними до переліку відповідальних осіб у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі у містах Лисичанську, Новодружеську, Привіллі, а також винесла на обговорення проект міської Програми сімейної, ґендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми на 2021-2025 роки.

  • Вітаємо Валерію Сімакову із ІІ місцем на Всеукраїнському фестиваль-конкурсі мистецтв!

   16 травня учениця з класу фортепіано Новодружеської ДШМ Валерія Сімакова дистанційно взяла участь у Всеукраїнському фестиваль—конкурсі мистецтв «Сяйво Первоцвітів» (м. Київ).

   Конкурс об`єднав учасників із різних куточків України. У фестивалі—конкурсі взяли участь 214 конкурсантів.

   За результатами конкурсу Валерія Сімакова у номінації «Інструментальне мистецтво», IV вікова категорія посіла II місце.

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 20 травня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії відділу.

   Під час засідання експертною комісією було розглянуто та схвалено номенклатуру справ Комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа I-III ступенів № 25 Лисичанської міської ради Луганської області» та описи справ з кадрових питань (особового складу) Управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанськ Луганської області.

  • Подати документи на зарахування до закладів загальної середньої освіти буде можливо онлайн або після карантину

   Закон, прийнятий заради запобігання епідемії COVID-19, дозволяє змінювати режим роботи установ на період карантину — це стосується і закладів освіти. Тому прийом документів для зарахування дітей до шкіл м. Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля організований гнучко.

   Це означає, що батьки або особи, що їх замінюють, мають можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу школи он-лайн — через електронну реєстрацію в заклади загальної середньої освіти на сайті https://school.isuo.org/ .

  • Лисичанка Софія Клешнева здобула перемогу у Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів

   10 травня учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Софія Клешнева здобула перемогу у Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів «Київські каштани» у номінації «Інструментальне виконавство. Фортепіано».

   Софія нагороджена Дипломом І ступеня. Крім того, її запрошено на фінал Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зірковий талант України».

   Підготувала учасницю викладач Марина Шинкаренко, яку нагороджено Подякою за високу педагогічну майстерність та значний вклад у виховання підростаючого покоління.

  • Вітаємо учнів Лисичанської ДШМ №2 з перемогою у Міжнародному дистанційному конкурсі!

   На початку травня учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 здобули перемогу у ХІ Міжнародному дистанційному конкурсі «DIGI TALENTY.WIOSNA 2020» (Польща).

   За результатами конкурсу серед переможців: ансамбль скрипалів «Камертон», Софія Клешнева, Софія Ажипа, Юлія Герасимюк.

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому міської ради

   Сьогодні, 19 травня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, ухвалили та винесли на розгляд чергової сесії міської ради звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2020 року та інформацію про виконання в 2019 році Програми сприяння розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва у місті Лисичанську на 2018-2020 роки.

  • Юлія Герасимюк серед переможців Всеукраїнського конкурсу-фестивалю "Українська естафета творчості"

   У травні, учениця Лисичанської ДМШ № 2 Юлія Герасимюк (на фото) дистанційно взяла участь у 22-му Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості» (м. Кропівницький).

   За результатами конкурсу Юлія нагороджена Дипломом за зайняте ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» та сертифікатом на 50 євро до дитячого творчого лагерю, що у Болгарії.

  • 28 травня о 14.00 - чергова сесія Лисичанської міської ради (оновлено)

   Засідання чергової 85-ої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 28 травня 2020 року о 14.00 годині.

   На розгляд міської ради виносяться наступні питання:

   1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2020 року.

   2. Про внесення змін до міського бюджету м. Лисичанська на 2020 рік.

   3. Про регулювання земельних відносин.

  • 16 травня - День Європи

   День Європи — це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

   Відправною точкою на шляху до започаткування відзначення Дня Європи вважається Декларація Шумана, оприлюднена 9 травня 1950 року. Цей історичний документ, спрямований на об’єднання під єдиним керівництвом вугільних та сталеплавильних ресурсів низки європейських держав, насамперед Франції та Німеччини, заклав підґрунтя європейської інтеграції.

  • Лисичанка Ірина Миколаївна Рябцева отримала почесне звання «Мати-героїня»

   Відповідно до Указу Президента України від 08 травня 2020 року № 170 лисичанка Ірина Миколаївна Рябцева, яка народила і виховала 6 дітей, отримала почесне звання «Мати-героїня».

   Жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, присвоюється почесне звання «Мати-героїня».

  • Про оголошення грантового конкурсу

    Програма ООН із відновлення та розбудови миру у межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» оголосила грантовий конкурс для організацій громадянського суспільства Донецької та Луганської областей з метою підтримки місцевого розвитку за напрямами:

   - залучення громадян до процесу прийняття рішень щодо організації та якості місцевих послуг;

   - сприяння реалізації місцевих стратегічних планів у сфері місцевого економічного розвитку;

   - підтримка антикорупційного моніторингу діяльності органів місцевого самоврядування;

  • Дар'я Маслєнкова - переможниця онлайн-конкурсу листівок до Дня Матері

   У травні учні Новодружеської дитячої школи мистецтв Дар’я Маслєнкова (на фото) та Марія Махова взяли участь в онлайн-конкурсі листівок, присвяченому Дню Матері. Конкурс відбувся у м. Київ та об’єднав учасників із різних куточків України.

   За рішенням Всеукраїнської громадської організації «Територія Жінок» спільно з Синодальним управлінням у справах сім’ї Православної церкви України визначено переможців онлайн-конкурсу, серед яких Дар’я Маслєнкова. На погляд журі її листівка була найоригінальнішою (на фото).

  • Щодо додаткових соціальних гарантій на період карантину для ФОП, які мають дітей

   Постановою КМУ «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» від 22.04.2020 № 329 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/329-2020-п), яка набрала чинності 05.05.2020, запроваджено допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям (далі — ФОП), які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, за умови сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи-підприємця.

   Допомога призначається управлінням праці та соціального захисту населення з місяця звернення на період карантину та на один місяць після дати його відміни, за зверненням одного із батьків (опікунів) із числа ФОП.

   Допомога надається на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідного віку (для дітей віком до 6-ти років — 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років — 2 218 грн.).

  • Про надання грантів

   У березні 2020 року Міжнародна організація з міграції (далі — МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки від Уряду Японії розпочали набір учасників у новий проєкт «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка внутрішньо-переміщених осіб та постраждалого населення на сході України» (далі — Проєкт). Один з компонентів Проєкту має на меті сприяння соціально-економічному розвитку громад, які постраждали від конфлікту та в яких проживають внутрішньо-переміщені особи.

   Зокрема, МОМ планує надати 50 грантів для молодих мешканців Луганської області віком від 18 до 35 років, які прагнуть розвивати свою кар’єру у сфері інформаційних технологій та потребують підтримки для досягнення цієї мети. Гранти будуть надаватися у формі оплати навчання на професійні курси, пов’язані з інформаційними технологіями (у розмірі до 700 доларів США), та у вигляді обладнання, необхідного для застосування отриманих навичок у сфері інформаційних технологій (у розмірі до 1000 доларів США).

  • Щодо підготовки енергетичних господарств, підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021р.р.

    Керівникам підприємств, установ та організацій – споживачам теплової енергії

   (Споживач теплової енергії - фізична або юридична особа, яка використовує теплову енергію на підставі договору, а саме - договору купівлі-продажу теплової енергії, (крім споживачів житлово-комунальних послуг). Споживачі теплової енергії, які мають на балансі тепловикористальні установки (теплові пункти, теплові мережі, тощо), нагляд за яким буде здійснюватися Держенергонаглядом щодо додержання вимог нормативно-правових актів, нормативних документів з питань технічного стану теплових, тепловикористальних установок та мереж, їх експлуатації, проектування, будівництва, підтвердження готовності до роботи, користування енергією у сфері теплопостачання.

  • 13 травня - позачергова сесія Лисичанської міської ради

   Позачергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 13 травня 2020 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

   На розгляд міської ради виносяться наступні питання:

   1. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2020 рік.

   2. Про виділення коштів на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал».

   3. Про внесення змін до міського бюджету м. Лисичанська на 2020 р.

   Розпорядження міського голови від 12.05.2020 №241

  • У Лисичанську вшанували пам'ять полеглих у Другій світовій війні

   Сьогодні, 9 травня, до 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні керівництво міста на чолі з Лисичанським міським головою Сергієм Шиліним та співробітники Лисичанської міської ради вшанували подвиг ветеранів, мужність та героїзм всіх, хто наближав свято Великої Перемоги.

   Розпочався захід з покладання корзин з квітами до підніжжя Привільнянського плацдарму, адже саме це місце було важливим фронтовим кордоном — стратегічною висотою, перемога за яку у 1943 році відкрила дорогу до звільнення всього Донбасу, а потім і всієї України.

  • Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

   Прийміть щирі вітання із 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

   9 травня — особливий день, який завжди буде уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу.

   З глибокою повагою та шаною згадуємо тих, хто виборов свободу у запеклій боротьбі з фашистськими загарбниками, хто мужньо та хоробро відстоював свою Батьківщину на полі бою, хто невпинно працював заради перемоги в тилу. Своїм непохитним прагненням до волі мужні та сміливі герої показали приклад справжнього патріотизму і самовідданої любові до своєї рідної землі.

   Бажання миру коштувало нашому народу мільйонів людських життів. Вічна слава тим, хто загинув смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду та холоду.

   У цей святковий день щиро вшануймо тих, хто здобувши перемогу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками, досі розділяє з нами радість земного життя. Зі святом вас, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, діти війни! Низький уклін вам за мир, за героїзм, за наше з вами життя!

   Поважати і шанувати величний подвиг наших дідів і прадідів — це наш святий обов’язок. Ми цінуємо важливі життєві уроки творців Великої Перемоги і тих, хто в повоєнний час з руїн підіймав рідну країну. Лише наше дбайливе ставлення до історичних спогадів пронесе подвиг ветеранів через роки, аби прийдешні покоління ніколи його не забули.

   Нехай у кожній родині панує злагода, а на рідній землі мир та спокій. Здоров’я та любові, добра і сімейного благополуччя всім, щастя і впевненості в завтрашньому дні!

   Зі святом! З урочистою 75-ю річницею Великої Перемоги!

   Міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • Перемога! Свята Перемога

  • У Лисичанську вшанували пам'ять загиблих у роки Другої Світової війни

   Сьогодні, 8 травня, в День пам’яті та примирення, Лисичанський міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин поклали квіти до братської могили «Вічний вогонь» на знак вшанування пам’яті тих, хто загинув на полях битв і у таборах смерті, в окупованих фашистами містах та селах, у важкій боротьбі проти нацизму за свободу і гідність людини, за мирне небо над головою.

  • Вітаємо талановитих лисичан з перемогою в Інтернет-конкурсі «Барвиста писанка»!

   Учасниці клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Райдуга талантів», яка діє у центральній бібліотеці Лисичанської ЦБС, увійшли до числа переможців Інтернет-конкурсу «Барвиста писанка».

   Конкурс проводився протягом квітня Луганським обласним центром народної творчості з метою збереження, розвитку та популяризації народного мистецтва.

  • Із резервного фонду місцевого бюджету виділено понад 2,5 мільйони гривень на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал»

   Сьогодні, 8 травня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання члени виконкому виділили із резервного фонду місцевого бюджету асигнування у розмірі 2 580 763 грн. на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал» для погашення заборгованості підприємства перед енергопостачальниками.

  • «Парад зірок»

    Під такою назвою 25 квітня у м. Полтава відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Парад зірок», в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2. Конкурс мав на меті виявити талановитих виконавців, підвищити художню майстерність виконавців та залучити до мистецтва.

   За результатами конкурсу у номінації «Інструментальний жанр» у різних вікових категоріях Лауреатами І ступеню стали: Влада Гаркун, Марія Григоренко, Валерій Бритік, Анастасія Головня, Веніамін Фрейліх, Софія Тимофіїва, Ксенія Козлова, Тетяна Рибалко, Єлизавета Салахутдінова, Аріна Яковлева та Іван Косенко.

   Підготували переможців Олена Шаригіна, Ольга Демченко, Олена Сергєєва, Ольга Семидоцька, Андрій Рябов, Віра Кузьміна.

  • «Краплинки» та «Акварель» стали Лауреатами конкурсу-фестивалю «Талановиті діти України»

    Наприкінці квітня вокальні ансамблі «Краплинки» та «Акварель» Лисичанської дитячої музичної школи № 2 взяли участь у дистанційному Міжнародному конкурсі-фестивалі музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України», що відбувся у м. Київ.

   За результатами вокальні ансамблі «Краплинки» та «Акварель» стали Лауреатами І ступеню та отримали в нагороду кубки, дипломи та медалі.

   Керівник Олена Пєхота та концертмейстер Ольга Демченко нагороджені дипломами.

   Відділ культури Лисичанської міської ради

  • Учні Лисичанської ДМШ № 2 - серед переможців дистанційного Всеукраїнського фестиваль-конкурсу мистецтв

    Наприкінці квітня учні Лисичанської ДМШ № 2 взяли участь у дистанційному Всеукраїнському фестиваль-конкурсі мистецтв «Тобі Україно», що відбувся у м. Хмельницький.

   За результатами конкурсу учні посіли наступні місця:

   Гран-Прі - Злата Бабакіна (скрипка) ;Софія Клешнева (фортепіано);

   Лауреати І премії - Маргарита Селезньова (фортепіано); Анастасія Касатова (фортепіано). Переможців нагороджено дипломами, кубками та сертифікатами на безкоштовну участь у конкурсі у м. Кракові (Польща).

   Підготували учнів викладачі Олена Шаригіна, Марина Шинкаренко та концертмейстер Вікторія Буданцева. Марина Шинкаренко нагороджена почесною грамотою та медаллю «За служіння мистецтву», а Олена Шаригіна нагороджена почесною грамотою.

  • «Радея-Dance»

    Під такою назвою наприкінці квітня у м. Кам’янець-Подільськ відбувся онлайн фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва, в якому взяли участь хореографічний колектив «Веселка» Лисичанської ДШМ № 1 та хореографічний колектив «Арт-Денс» Лисичанського міського ПК. Організаторам конкурсу було надіслано понад 160 відео від більш ніж 70-ти колективів з 16 областей України.

   За результатами конкурсу ІІ місце посів хореографічний колектив «Арт-денс» (керівник Коваленко Дар’я) та 2 других місця хореографічний колектив «Веселка» (викладач Юлія Єрмоленко).

  • «Я йду за мрією!»

    Під такою назвою 3 травня у м. Бердянськ відбувся дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв та талантів, у якому взяли учні фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1. Організаторами конкурсу виступила громадська організація Фестивальний центр «SuperStar». У конкурсі взяли участь 126 учасників, які змагалися у 5 вікових категоріях.

   За результатами конкурсу Владислав Мазін, Дар’я Персій та Анна Кононова стали Лауреатами І премії. Переможці нагороджені дипломами, кубками та коштовними сертифікатами й запрошенням у творчий табір «Разом» в Болгарію.

   Підготувала учнів викладач вищої категорії Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 Людмила Василенко, яка була нагороджена Подякою за високий професіоналізм у вихованні талантів та підтримку в духовному і культурному розвитку талантів.

  • У Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

    Сьогодні, 7 травня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Головне питання порядку денного — загроза виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку з припиненням постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал» з 10.00 12 травня 2020 року.

   Директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Наталія Кравченко повідомила, що відповідно до листа, отриманого 24 квітня від ТОВ «ЕНСОЛ УКРАЇНА», підприємство має намір знеструмити всі об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал», що призведе до неможливості здійснення водопостачання та водовідведення у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

  • 1939-1945: ніколи знову

    9 Травня – свято Дня Перемоги над нацистською Німеччиною у Великій Вітчизняній війні. Однак офіційно з 2015 року в Україні святкують 8 травня День пам’яті і примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Але багато ветеранів традиційно своїм святом вважають саме 9 Травня. У цей день звучать зворушливі і красиві привітання на їхню честь, у знак їхньої відваги, перемог і зусиль, прикладених у страшні роки війни.

   Забути подвиги наших ветеранів просто неможливо. На жаль, з року в рік учасників Другої світової війни залишається все менше, і кожен українець зобов’язаний дякувати їм за мирне небо над головою

   Архівний відділ Лисичанської міської ради підготував он-лайн виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення та 75-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  • Лисичанська центральна бібліотека стала учасницею проєкту Програми ООН із відновлення та розбудови миру

   060520-3Лисичанська центральна бібліотека стала учасницею проєкту «Спроможні бібліотеки сприяють досягненню Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року», що реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Українська бібліотечна асоціація» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

   Мета проєкту, який триватиме 9 місяців, – підвищення інституційної спроможності 10-ти бібліотек Донецької та Луганської областей в таких громадах: м. Лисичанськ, м. Попасна, смт. Новоайдар, смт. Троїцьке, смт. Станиця Луганська, м. Краматорськ, м. Волноваха, м. Соледар, м. Добропілля, смт. Сіверськ.

  • Міський голова Сергій Шилін привітав ветеранів Другої світової війни із 75-ю річницею Великої Перемоги над нацизмом

   Сьогодні, 6 травня, міський голова Сергій Шилін відвідав ветеранів Другої світової війни і привітав їх із 75-ю річницею Великої Перемоги над нацизмом.

   Разом із своїм заступником Ігорем Ганьшиним та заступником голови Лисичанської міської організації ветеранів України Любов’ю Утенковою очільник міста завітав до домівок, де мешкають учасники бойових дій, інваліди війни та малолітні в’язні нацистських концтаборів.

  • У Лисичанську відбувся літературний конкурс "Проба пера"

   Вчора, 5 травня, в центральній бібліотеці Лисичанської ЦБС в он-лайн форматі відбувся щорічний міський дитячо-юнацький літературний конкурс «Проба пера».

   Зазначимо, що цього року конкурс присвячений 75-й річниці Перемоги у Другій світовій війні та 310-й річниці заснування м. Лисичанська, тому конкурсні роботи, що надійшли від 35 учасників, оцінювались за двома напрямками.

  • Вітаємо дует баяністів "Мюзет"

   2 травня дует баяністів «Мюзет» у складі Сергія Мєніна та Марини Милокост – викладачів Новодружеської ДШМ - дистанційно взяли участь у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості», який відбувся у м. Кропивницький за підтримки Міністерства культури України та Національної спілки композиторів України.

   За результатами конкурсу дует баяністів виборов Гран-прі.

   Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

   Відділ культури Лисичанської міської ради

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконавчого комітету

   Сьогодні, 5 травня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Начальник відділу освіти Тетяна Худоба доповіла про передачу невикористаних залишків продуктів харчування.

  • Завершуємо навчальний рік дистанційно

    З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби та враховуючи епідеміологічну ситуацію в державі, Міністерство освіти і науки України планує завершення навчального року в дистанційному режимі. Про це йдеться у листі МОН від 16 квітня 2020 року №1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року».

   Відповідно до вимог статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» навчальний рік у закладах загальної середньої освіти повинен завершиться не пізніше 1 липня. Учнів 4-х та 9-х класів у 2019-2020 навчальному році звільнили від державної підсумкової атестації. Тільки випускники 11-х класів складатимуть ДПА у форматі ЗНО, яке в залежності від епідеміологічної ситуації відбудеться у терміни, визначені МОН України та Українським центром оцінювання якості освіти.

  • Вітаємо Софію Ажипу з черговими здобутими перемогами!

    16 квітня учениця Лисичанської ДМШ № 2 Софія Ажипа дистанційно взяла участь у Міжнародному конкурс-фестивалі «STAR BIRTH».

   За результатами конкурсу Софія посіла два І місця у номінації «Інструментальний жанр» та «Естрадний вокал», ІІІ місце у номінації «Академічний вокал».

   Викладачі Марина Шинкаренко та Олена Шаригіна за активну діяльність, спрямовану на розвиток національної культури та мистецтв, високі творчі здобутки, ініціативність, якісні виступи колективу на фестивалі нагороджені Подяками від організаторів конкурсу.

   Вітаємо з новими перемогами!

   Відділ культури Лисичанської міської ради

  • Мінсоцполітики запровадило соціальний проєкт «Допомога поруч»

    Міністерством соціальної політики запроваджено інформаційну онлайн-платформу «Допомога поруч» для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

   Новий соціальний проєкт має створити умови для залучення благодійних, громадських організацій, бізнесу, волонтерів для надання допомоги людям, які її потребують, та забезпечити координацію дій його учасників.

   За допомогою та соціальними послугами можуть звертатися:

   - одинокі, одиноко проживаючі громадяни похилого віку та люди з інвалідністю;

   - неповні сім’ї (одинокий батько або мати) з дітьми до 14 років, у тому числі дітьми з інвалідністю.

  • Вітаємо ансамбль скрипалів «Мажорики» з перемогою у «Soloviov Art»

    25 квітня ансамбль скрипалів «Мажорики» Лисичанської ДМШ № 2 взяли участь у І Міжнародному дистанційному фестиваль-конкурсі мистецтв «Soloviov Art». Організатором конкурсу є український композитор і піаніст, аранжувальник і музичний редактор Андрій Соловйов. В конкурсі взяли участь понад 1000 учасників.

   За результатами конкурсу ансамбль скрипалів «Мажорики» нагороджені Дипломом Лауреата І премії! Керівник ансамблю Олена Сергєєва та концертмейстер Ольга Семидоцька нагороджені Подяками за високу професійну майстерність, вагомий внесок у виховання молоді та духовне забезпечення підростаючого покоління, а також за сумлінну працю та активну участь у міжкультурному обміні серед дітей та молоді.

   Вітаємо переможців і бажаємо нових цікавих конкурсів та нових перемог!

   Відділ культури Лисичанської міської ради

  • В Лисичанске прозвенели последние звонки

   Белые банты, ароматные букеты, нарядные школьники — так сегодня, 31 мая, на традиционные линейки в школах города собралась лисичанская детвора. Прозвеневший последний звонок, оповестил учащихся об окончании учебного года и начале долгожданных летних каникул.

   Сегодня 376 школьников услышали это звонок в последний раз. Перед ними открывается дорога в такую, пока еще незнакомую, взрослую жизнь. Сегодня у них, их учителей и родителей слезы на глазах. Слезы расставания с любимыми школьными друзьями, педагогами и родными школьными стенами. Завтра они будут принимать самостоятельные решения, строить смелые планы и по кирпичикам день за днем творить историю своей интересной собственной жизни. А сейчас, наверное, у них всплывает море бесценных воспоминаний и незабываемых моментов, которые им подарила школьная скамья.

  • У Лисичанську обговорили перспективи медійної освіти молоді Луганщини

   30 травня в Лисичанську у рамках реалізації плану спільних дій Командування об’єднаних сил та керівництва Луганської обласної військово-цивільної адміністрації відбулась робоча зустріч керівника групи військово-цивільного співробітництва об’єднаних сил Збройних Сил України Руслана Мирошниченка, представників заінтересованих структурних підрозділів облдержадміністрації, виконкому Лисичанської міської ради, керівництва міських навчальних закладів та громадських організацій.

  • Не паліть!!!

   Про шкоду куріння знає кожен або майже кожен. Незважаючи на це, число курців зростає, особливо серед молоді та жінок. Пристрасть до тютюну — це не що інше, як тютюнова наркоманія. Після викуреної сигарети людина відчуває як би наркотичний комфорт: поліпшується настрій, зникає нервове напруження. Але після короткочасного сплеску настає стомлення, самопочуття погіршується, і щоб повернути бадьорість, курець знову хапається за сигарету. І платою за цей комфорт є здорв’я.

  • Травневі виїзди мультидисциплінарної команди

   Мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжує свою роботу відповідно до плану. У травні 2019 року командою було здійснено 3 виїзди до мешканців віддалених районів нашого міста, а саме: до мікрорайонів склозаводу «Пролетарій», шахти «Матроська» та м. Привілля.

  • Відбулось засідання чергової 66-ї сесії Лисичанської міської ради

   Сьогодні, 30 травня, відбулось засідання чергової 66-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

  • 30 травня - Всесвітній день боротьби проти астми і алергії

   Всесвітній день боротьби проти астми і алергії був заснований за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я та відзначається щорічно 30 травня спільно з Всесвітнім днем хворого алергією.

  • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

   Сьогодні, 30 травня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини під головування заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

   Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про створення дитячого будинку сімейного типу; про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування; про повернення дитини на виховання матері та винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

  • У Лисичанську вшанували обдарованих дітей та педагогів, що працюють з ними

   За доброю традицією, багато років поспіль, найкращі учні та їх наставники — педагоги отримують Грамоти та заохочувальні грошові премії від Лисичанської міської ради.

   Так і сьогодні, 29 травня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулась щорічна урочиста церемонія нагородження обдарованих дітей та педагогів, що працюють з ними. Адже протягом 2018-2019 навчального року вони гідно представляли наше місто і здобували перемоги на Всеукраїнських учнівських олімпіадах, інтелектуальних турнірах та творчих конкурсах, наполегливо досліджували важливі наукові проблеми в Малій академії наук України, дивували своїми досягненнями. За результатами цього навчального року 56 школярів та 41 педагог своєю працею та перемогами принесли місту Лисичанськ ІІ місце в області.

  • У Лисичанську обговорили питання відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків влітку поточного року

   Сьогодні, 29 травня, у Лисичанській міській раді відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

   У роботі комісії взяли участь керівники та співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, територіального медичного об’єднання, управління Держпродспоживслужби, відділу поліції, ГУ ДСНС України, а також запрошені представники КП «Лисичанськтепломережа», ЛКСП «Лисичанськводоканал», ПрАТ «ЛИНІК» та ПАТ «Лисичанськвугілля».

  • Зустріч з обдарованими учнями освітніх закладів регіону

   27 травня на базі Сєвєродонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 відбулася урочиста подія — нагородження учнів-переможців обласних та всеукраїнських інтелектуальних конкурсів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді та вручення свідоцтв про закінчення обласної очно-заочної школи.

   Від міста Лисичанська у заході взяли участь кращі учні багатопрофільних гімназії та ліцею, що стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, а саме Марія Павлова, Катерина Танцура, Олена Нєстєрова, Матвій Пірлік, Дмитро Федоров та Ігор Шевчук, учениця Лисичанської спеціалізованої школи № 8 Тетяна Удодова — переможниця Всеукраїнського турніру юних журналістів. Сертифікати про закінчення очно-заочної школи МАН отримали учениці ЗЗСО№ 2 Валерія Волошина і Олена Попроцька.

  • Софія Ажипа призер та переможець Міжнародного фестивалю-конкурсу музики, пісні, танцю і декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України»

   25 травня учениця Лисичанської дитячої музичної школи №2 Софія Ажипа, клас викладача Марини Шинкаренко взяла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі музики, пісні, танцю і декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України». Захід відбувся у м. Київ у Мистецько-концертному центрі ім. Івана Козловського під патронатом Міністерства культури України.

   Софія змагалась у молодший віковій категорії у номінаціях «Естрадний вокал», «Академічний вокал» та «Інструментальний жанр (фортепіано)». Учасників у кожній номінації було дуже багато. Голова журі конкурсу професор Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, заслужена артистка України, оперна співачка Людмила Третяк високо оцінила виступ нашої юної конкурсантки як вокалістки.

  • Пам'ятка батькам щодо літніх канікул дітей

   Ось і настала чудова пора – час літніх канікул та розваг для дітей! Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. Як не прикро, але саме під час літнього сезону у нещасних випадках гине велика кількість дітей і дорослих. Щоб відпочинок не приніс нам небажаних проблем ми маємо подбати про свою безпеку та безпеку своїх дітей, причому заздалегідь. Не зайвим буде нагадати правила, які можуть врятувати від небезпек і зберегти життя.

  • Команда Лисичанська виборола срібло в обласному етапі спортивних змагань «Старти надій»

   Сьогодні, 28 травня, команда семикласників Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 представила наше місто на обласних фінальних спортивних змаганнях «Старти надій», які проходили у м. Кремінна на Луганській обласній спортивній базі «Олімп».

   За результатами фінальної програми, до якої увійшли змагання з легкої атлетики та виконання фізичних вправ, у комплексному заліку наші спортсмени посіли ІІ загальнокомандне місце.

  • Вітаємо лисичан з відзнаками Всеукраїнського телевізійного конкурсу!

   23 та 24 травня учні естрадно-джазовового вокалу Лисичанської ДШМ № 1 взяли участь у І Всеукраїнському телевізійному конкурсі «Зіронька, засвітись!», який відбувся у м. Житомір в рамках святкування 170-річного ювілею видатної письменниці, громадської діячки, науковця, члена-кореспондента Всеукраїнської академії наук, матері Лесі Українки, нашої землячки Олени ПЧІЛКИ.

   У конкурсі змагалися більш ніж 400 учасників з різних куточків країни. Луганську область представляли місто Лисичанськ та Рубіжне, які з успіхом пройшли 1-й дистанційний відбірковий тур та були запрошені для подальшої участі у конкурсі.

  • Фестиваль танцю «Viva Dance 2019» пройшов у Лисичанську

   26 травня у Палаці культури «Діамант» зібралися справжні цінителі танцювальних ритмів на щорічному міському фестивалі танцю «Viva Dance 2019». «Viva Dance» — це свято, присвячене всім стилям хореографічного мистецтва, яке щороку збирає велику кількість прихильників танцю.

   Свою хореографічну майстерність цього року продемонстрував 21 колектив з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Привілля та Новодружеськ.

  • Конкурс проектних ідей у сфері сталого розвитку в Україні Спільного проекту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН

   Спільний проект Уряду Швеції та Програми розвитку ООН «Посилене партнерство для сталого розвитку» оголошує конкурс проектних ідей у сфері сталого розвитку в Україні.

   До участі запрошуються:

   · місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування,

  • Парять у повітрі на мотузках «змії»...

   25 травня юні авіамоделісти Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Сергій Москвичов, Матвій Москвичов, Софія Борисова, Ілля Борисов та Єлеазар Залещенко під керівництвом керівника гуртка «Авіакосмічне макетування та моделювання» Володимира Голубова взяли участь у відкритому чемпіонаті м. Сєвєродонецька з повітряних зміїв серед учнівської молоді. 

    

  • Лисичанск - чемпион, побеждает только он!

   Под таким девизом сборная команда работников УТСЗН и территориального центра социального обслуживания города Лисичанска приняла участие в Спартакиаде работников системы социальной защиты населения Луганской области. Спартакиада проводилась в г. Кременная на спортивной базе физкультурно-спортивного центра «Олимп».

  • Дитяче оздоровлення влітку

   Сватівський районний комунальний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку (СРКПЗОВ) «Гончарівський» запрошує усіх дітей на оздоровлення та відпочинок на III зміну, з 17липня по 6 серпня 2019 року.

   Термін зміни 21 день. Вартість путівки для оздоровлення та відпочинку становить 5500 грн.

  • Вітаємо кращих спортсменів Лисичанська з перемогами!

   25 та 26 травня у місті Рубіжне пройшов чемпіонат Луганської області з Айкідо, в якому взяли участь 82 спортсмени в вікових категоріях 5-14 років з 4 команд області з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

   Змагання проходили послідовно на 2 татамі. Було проведено 84 поєдинки в Номінації Сінай та Сінай нітто рю (2 меча), 36 поєдинків з Понітеру та 44 з Хайшитцу, 21 поєдинок з Ярі та 44 Танто тайсабакі (уход від ножа), а також поєдинки з Тосю рандорі, Кокарі гейку и Опен ката.

  • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ з нагородами!

   С 23 по 25 травня у місті Чорноморську пройшов чемпіонат України серед дівчат та юнаків 2006-2007р.н. з легкоатлетичного чотириборства. У складі команди Луганської області змагалися і вихованки Лисичанської міської ДЮСШ: Катерина Носаль, Єва Мудраченко (тренер Олександр Осколков) та Дарина Степаненко (тренер Віталій Ляшенко). Дівчата у складі команди області посіли 13 місце.

  • В терцентре состоялся выпуск слушателей Университета третьего возраста

   В четверг, 23 мая, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялся торжественный выпуск слушателей Университета третьего возраста.

   С окончанием учебного года студентов пришли поздравить и.о. директора терцентра Любовь Павлова и преподаватель иеромонах Алексий.

  • Дитяче оздоровлення в літку 2019 року

   ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина» запрошує на період літніх канікул усіх дітей на оздоровлення та відпочинок.

   Терміни заїзду дітей по змінах:

   І зміна - з 15 червня по 5 липня 2019 року.

   II зміна - з 7 по 27 липня 2019 року.

   III зміна - з 31 липня по 20 серпня 2019 року.

  • У Лисичанську виступив Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України

   Сьогодні, 24 травня, у Лисичанську виступив Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України. На концерт у залі Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю зібралися керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, військовослужбовці, школярі та педагоги, громадськість.

  • Лисичанське КАТП 032806 висловлює вдячність споживачам, які сумлінно щомісяця розраховуються за послуги та не накопичують борги

   Ми щиро вдячні мешканцям міста, які щомісячно вчасно розраховуються за комунальні послуги і сподіваємося, що боржники все ж вирішуватимуть питання погашення боргів у добровільному порядку.

   У листі Міністерства з питань ЖКГ України від 17.05.2007 № 12/1-64 зазначено, що «списання боргів за спожиті житлово-комунальні послуги чинним законодавством не передбачено».

   Нагадуємо,  тим, хто має заборгованість з оплати за вивезення за послуги ТПВ, що підприємство пропонує укласти договір про реструктуризацію заборгованості за житлово-комунальні послуги на зручну для Вас суму оплати.

  • Учасники ЗНО склали тест з української мови та літератури

   23 травня 2019 року учасники зовнішнього незалежного оцінювання складали обов’язковий предмет ЗНО - тест з української мови та літератури - у чотирьох пунктах тестування, розташованих у нашому місті: КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8» (Никифоренко Г.М., Касатова О.Л.), Лисичанський багатопрофільний ліцей (Бутенко Н.В., Тернова Л.Є.), КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів – ліцей «Гарант» (Боровкова С.В., Колб О.О.), Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 (Стрельцова Л.І., Лопата І.А.). Роботу пунктів проведення ЗНО забезпечувало 175 залучених працівників.

  • Міський голова Сергій Шилін привітав спортсменів та тренера СК «Лідер» з перемогою на чемпіонаті України з «Karate-Pro»

   Сьогодні, 24 травня, на початку апаратної наради міський голова Сергій Шилін привітав спортсменів та тренера СК «Лідер» з перемогою на чемпіонаті України з «Karate-Pro», побажав здоров’я, наснаги, підкорення нових вершин та вручив Грамоти виконавчого комітету Лисичанської міської ради за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в регіоні, створення позитивного іміджу міста на всеукраїнському рівні маленьким переможцям Ярославу Харитонову, Денису Ейсмонту, Микиті Іванову, Софії Демченко, Сергію Кузнєцову, Данилу Гончарову та їх тренеру Олександру Каменюку.

  • Відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та ЧС

   Сьогодні, 24 травня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання членами комісії було прийнято одноголосне рішення на період купального сезону 2019 року дозволити купання у місці масового відпочинку — водному об’єкті по вул. Клубна, район 2-го виробництва ПАТ Лисичанський склозавод «Пролетарій».

  • До уваги споживачів природного газу!

   Лисичанське УЕГГ філія ПАТ «Луганськгаз» повідомляє, що відповідно до постанови НКРЕКП від 21.12.2018 №2001 «Про встановлення тимчасових тарифів для АТ «Укртрансгаз» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на перший рік другого регуляторного періоду та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП, постанови КМУ України від 08.05.2019 №380 «Зміни, що вносяться до постанови КМУ України від 03.04.2019 №293» та у зв’язку зі зміною з 01.05.2019 вільної (договірної) ціни реалізації/поставки природного газу, з 01 травня 2019 року діють наступні тарифи на оплату природного газу:

  • У Лисичанську відбулась презентація проекту «Український Букет Народів - створення Інтеркультурних путівників»

   17 травня у Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулась презентація проекту «Український Букет Народів — створення Інтеркультурних путівників» з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження в рамках конкурсної програми «Створюємо інноваційний культурний продукт» Українського культурного фонду.

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 23 травня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   В ході засідання були розглянуті наступні питання:

  • Вероніка Молчанова - бронзовий призер чемпіонату України з веслування на байдарках та каное

   Вихованка міської ДЮСШ Вероніка Молчанова взяла участь у чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное серед юніорів 2001-2002р.н. та молоді до 23 років, який проходив з 15 по 20 травня в місті Дніпро.

   За результатами змагань Вероніка стала бронзовим призером. Нагороджена грамотою та медаллю.

  • Традиційна Відкрита міська спартакіада інвалідів та членів їх сімей пройшла у Лисичанську

   Сьогодні, 22 травня, на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» відбулася традиційна Відкрита міська спартакіада інвалідів та членів їх сімей. Подібний захід проводиться вже 28 раз, а організатором спартакіади виступає відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради.

   Інваліди з ураженням опорно-рухового апарату, з наслідками ДЦП, а також члени товариства сліпих і члени клубів людей з обмеженими фізичними можливостями міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Щастя, Білокуракинського, Старобільського та Новоайдарського районів зібралися теплим весняним днем на березі річки Сіверський Донець, щоб показати свої вміння в настільному тенісі, фігурному водінні коляски, шаховому бліцтурнірі, шашках, армреслінгу, «кольцеброси», а також насолодитися свіжим повітрям з користю для здоров'я.

  • Вітаємо хореографічний колектив «Родзинка» з нагородами

   19 травня учні хореографічного колективу «Родзинка» (Привільська ДШМ, керівник Вікторія Сподіна) взяли участь у ХII Всеукраїнському конкурсі танцювального шоу «ТАНЦМАЙСТЕР» - «OPEN CITY», який відбувся у місті Харків.

   Колектив виступив у 2-х номінаціях: «Естрадний танець» та «Вільна танцювальна композиція» у віковій категорії 7-9 років. За результатами конкурсу хореографічний колектив нагороджений двома дипломами Лауреата ІІ ступеня.

  • Конкурс проектних ідей у сфері сталого розвитку в Україні

   В рамках Спільного проекту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН «Посилене партнерство для сталого розвитку» оголошено конкурс проектних ідей у сфері сталого розвитку в Україні.

   До участі запрошуються: місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування, заклади освіти, громадські організації та  бізнес-організації, які об’єдналися для вирішення проблем сталого розвитку регіону.

  • Про проведення конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Аwards 2019

   За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Аwards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Аwards 2019.

   Конкурс проводиться щорічно задля визначення кращих архітектурних проектів України, в тому числі у сфері житлового будівництва, архітектури державних, муніципальних та соціальних об’єктів, об’єктів транспорту, реновації історичних об’єктів, інновацій у будівництві тощо.

  • Лисичанин Іван Бурлуцький серед переможців Всеукраїнського конкурсу з IT-проектів

   У Києві були підведені підсумки першого та найбільшого в Україні конкурсу з ІТ-проектів та кіберспорту серед молоді віком до 19 років. Метою проекту є надання українській молоді можливості отримання найкращих IT-компетенцій та створення фундаменту для професійної реалізації молоді.

   Понад 6000 дітей зі всієї України вже взяли участь у конкурсі і стали на шлях розкриття свого ІТ-таланту.

  • 22 травня - Міжнародний день біорізноманіття

   У цьому році Міжнародний день біорізноманіття зосереджується на біорізноманітті як фундаменті нашого харчування та здоров'я, а також на ключовому каталізаторі для трансформації харчових систем та відповідно покращення здоров'я людей. Тема має на меті використання знань та поширення інформації про залежність наших продовольчих систем, харчування та здоров'я від біорізноманіття та здоров’я екосистем. Тема також відзначає різноманітність, яку надають наші природні екосистеми для людського існування та добробуту на Землі, одночасно сприяючи іншим Цілям Сталого Розвитку, включаючи пом'якшення зміни клімату та адаптацію, відновлення екосистем, чисту воду та нульовий голод.

  • Впровадження новітніх технологій у сфері надання адміністративних послуг у м. Лисичанську

   21 травня відбулася офіційна передача мобільного кейсу для надання адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг у м.Лисичанську представниками проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusаmmenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини. У заході взяли участь перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, начальник управління адміністративних послуг Олена Литвинюк, координатор Проекту Олексій Кубар, технічний радник з адміністративних послуг Проекту Ліза Жуковська, фахівець зі зв’язків з громадськістю Оксана Рач, перший заступник Департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради та експерт з муніципальних послуг Михайло Кравцов, адміністратори Центрів надання адміністративних послуг міст Лисичанська та Сєвєродонецька.

  • У Лисичанську відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики

   Сьогодні, 21 травня, розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання тестуванням з математики. У нашому місті учасників ЗНО приймали два пункти тестування: Лисичанський багатопрофільний ліцей (відповідальний за ПТ Бутенко Н.В., помічник відповідального — Тернова Л.Є.) та Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 (відповідальний за ПТ Никифоренко Г.М., помічник відповідального — Касатова О.Л.).

  • Щиро вітаємо з перемогами та бажаємо натхнення!

   18 травня зразковий хореографічний колектив «Барвінок» (Лисичанська ДШМ № 1, керівник Валентина Самбурова) взяв участь у кубку України по хореографічним дисциплінам «Ukrainian dance cup», який відбувся у м. Київ. На конкурс з’їхалися талановиті діти з різних регіонів нашої країни.

  • Вітаємо лисичан з відзнаками VІІІ регіонального відкритого конкурсу пленерного живопису!

   Минулого тижня підведені підсумки VІІІ регіонального відкритого конкурсу пленерного живопису «Весняна палітра Рубіжного», у якому взяли участь учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Новодружеськ.

   Всього у творчому змаганні взяли участь 40 учнів з різних міст Луганської області. Учасники конкурсу виконували свої роботи 2 астрономічні години акварельними фарбами на відкритому просторі.

  • Пройшло чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

   Сьогодні, 21 травня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

   Члени виконавчого комітету заслухали, взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії міської ради інформацію начальника фінансового управління міської ради Ольги Сапегиної щодо виконання міського бюджету за 1 квартал 2019 року.

  • Змагання «Viva - Dance» відбулись у Лисичанську

   18 травня у залі для глядачів ЦПРШМ відбулися вже традиційні щорічні Всеукраїнські відкриті рейтингові змагання зі східних, циганських, індійських танців, сучасної хореографії, народним танцям і хіп хопу «Viva — Dance». У змаганнях взяли участь колектив зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри, кер. Ірина Гончарова), хореографічні колективи Лисичанського міського ПК «Задоринки» (кер. Лідія Науменко) та «Арт — Денс» (кер. Дар’я Коваленко).

  • 3 червня - відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми ЛКСП «Лисичанськводоканал» на 2019 рік

   На виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє про проведення 3 червня 2019 року о 12.00 відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ЛКСП «Лисичанськводоканал» на 2019 рік» за адресою: м. Лисичанськ, вул. Жовтнева, 16.

  • Вітаємо вихованців та тренерів міської ДЮСШ з нагородами!

   З 16 по 18 травня на базі Лисичанської міської ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат міста «Лисичанська весна» пам’яті В.В.Матліна з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь 57 спортсменів з Бахмута, Сєвєродонецька, Рубіжного та Лисичанська.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • Вітаємо з перемогами!

   18 та 19 травня у м. Кремінна пройшов Кубок Луганської області з легкої атлетики. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Альона Борисова (біг на 100 та 200 м);

   ІІ місце — Лілія Овчиннікова (біг на 1500 та 3000 м).

   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготували спортсменів Олександр Осколков та Віталій Ляшенко.

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

  • Лисичанські «Соколята» взяли участь у Всеукраїнському вишколі «Джура - Десантник»

   З 10 по 14 травня рій «Соколята» Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7 на запрошення Мінмолодьспорту України та управління національно-патріотичного виховання взяв участь у Всеукраїнському вишколі «Джура- Десантник» у м. Житомир.

   На вишколі зустрілися рої з 16 областей України. На початку заходу учасників ознайомили з метою та завданнями вишколу, об’єднали рої з різних регіонів України в 5 чотів, визначили їх назви та урочисто вручили прапори.

  • Лисичанські «Соколята» у Всеукраїнському вишколі «Джура – Десантник»

   З 10 по 14 травня рій «Соколята» Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7 на запрошення Мінмолодьспорту України та управління національно-патріотичного виховання взяв участь у Всеукраїнському вишколі «Джура- Десантник» у м. Житомир.

   На вишколі зустрілися рої з 16 областей України. На початку заходу учасників ознайомили з метою та завданнями вишколу, об’єднали рої з різних регіонів України в 5 чот, визначили їх назви та кожній чоті та рою урочисто вручили прапори. Рій Лисичанська об’єднався з роями Івано-Франківської, Запорізької, Донецької областей та мав назву «Петлюрівці». Чоти були об’єднані у дві сотні — Кубань, Підляшшя. Курінь носив ім’я О. Ольжича.

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

   18 та 19 травня у місті Кремінна пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юніорів, молоді, дорослих та ХХІ відкритих обласних змаганнях на призи учасників Олімпійських ігор.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста зі стрибків на батуті

   19 травня на базі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів міста.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери Кубку України з акробатичного рок-н-ролу

   18 травня у місті Павлоград пройшов Кубок України з акробатичного рок-н-ролу.

   До змагань долучились понад 300 спортсменів з різних областей. Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

  • Щодо призначення житлової субсидії на наступний період у травні 2019 року

   Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які одержували субсидію протягом опалювального періоду 2018/2019 років, буде здійснена в автоматичному режимі без особистого звернення громадян.

   Повторно з заявою про призначення житлової субсидії та декларацією про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, у травні мають звернутися:

   • — орендарі житла;
   • — внутрішньо переміщені особи;
   • Команда Лисичанська взяла участь у Спартакіаді державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Луганської області

    В суботу, 18 травня, команда нашого міста взяла участь у зональному етапі Спартакіади державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Луганської області, який проходив у м. Кремінна на Луганській обласній спортивній базі «Олімп».

    Команда державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування нашого міста змагалась з командами Кремінського, Попаснянського районів та Головного управління Держпраці у Луганській області з настільного тенісу та волейболу, шахів та шашків.

   • Лисичанські школярі отримали відзнаки Свистунівського фестивалю поезії Тараса Григоровича Шевченка

    17 травня учні Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 27 Поліна Полтавська, Анастасія Вшивенко та Юлія Войнова на чолі з учителем української мови і літератури Оленою Бірюковою взяли участь у ХІ відкритому районному Свистунівському фестивалі поезії Тараса Григоровича Шевченка, присвяченому значимій даті в історії нашої держави — перепохованню праху Великого Кобзаря на Українській землі. Саме в селі Свистунівка знаходиться перший пам’ятник Т. Г. Шевченку в Луганській області.

   • Вихованці Лисичанської ДШМ №1 отримали Дипломи ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі живопису і графіки

    У травні підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу живопису і графіки «Крок у майбутнє», в якому взяли участь учні художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1. Захід проходив на базі відокремленого підрозділу «Брянківський коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

    У конкурсі взяли участь 9 дітей, які представили 20 робіт. Журі конкурсу ретельно вивчили кожну представлену роботу і відзначили професіоналізм, натхнення і настрій, які передали художники в своїх картинах.

   • Контроль за призначенням державної соціальної допомоги триває

    Соціальний захист населення - один із найважливіших напрямків політики будь-якої країни. Дуже важливо, щоб у скрутний для країни час соціальна підтримка держави потрапляла тим, хто найбільше її потребує. Саме тому, надання деяких видів державної соціальної допомоги зумовлене рядом обставин та залежить, зокрема, від доходів членів сім’ї, їх майнового стану, наявності житлового приміщення тощо.

   • Оголошено IV Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2019»

    Стартує IV Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2019» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, компанії «Бейкер Тіллі Україна», Освітнього проекту «Агрокебети», журналу Agroexpert.

    Мета проекту: сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів місцевого самоврядування на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.

   • В Лисичанську відбувся фестиваль «Вишиванка FEST-2019»

    16 травня — Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. До Дня вишиванки на площі біля будівлі ПК ім. В.М. Сосюри відбувся вже 4-й традиційний Фестиваль української вишиванки та декоративно-ужиткового мистецтва «ВИШИВАНКА FEST-2019» для мешканців міста та мікрорайону.

   • 21 травня в Україні розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

    Розпочинається основна сесія ЗНО-2019. 21 травня 2019 року відбудеться ЗНО з математики у пунктах тестування Лисичанський багатопрофільний ліцей та Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІст. № 8. У випробуванні візьмуть участь близько 540 учасників.

    23 травня 2019 року відбудеться ЗНО з української мови та літератури. Базові пункти тестування: Лисичанський багатопрофільний ліцей, Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІст. № 8, загальноосвітня школа І-ІІІст. № 14 та НВК «Гарант». Очікується близько 1050 учасників зовнішнього оцінювання.

    Допуск до пункту тестування розпочинається о 10.15, завершується о 10.50.

    Відділ освіти Лисичанської міської ради

   • 19 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

    Щороку в травні в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій (у третю неділю травня — відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2007 року № 431). Цього року він припадає на 19 травня. Це День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій сталінського режиму. У 2019 році виповнюються 82-ті роковини початку Великого терору — масових політичних репресій 1937-1938 років.

    Як відомо, 2 червня 1937 було прийнято постанову Політбюро ЦК ВКП (б) ПБ-51/94 «Про антирадянські елементи», відповідно до якого 5 серпня 1937 вийшов наказ НКВС СРСР № 0044, який поклав початок масових репресій. Вже до середини листопада 1938 року без суду було винесено 681692 смертних вироки, які виконувалися негайно. Більше 1,7 млн. людей було відправлено в табори. На Україну припала приблизно п’ята частина загальносоюзних арештів і розстрілів. Терор носив цілеспрямований, організований характер, уразив практично всі верстви українського народу — інтелігенцію, військовиків, політиків, діячів церкви, культури та мистецтва, та найбільше вдарив по селянству.

   • 18 травня - День Європи

    День Європи — це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права та враховує інтереси всіх учасників. Однак у деяких країнах їх два: 5 та 9 травня.

    Перша дата пов’язана зі створенням 5 травня 1949 року Ради Європи, яка є відкритою міжнародною організацією для всіх європейських держав. Статут Ради Європи початково підписали 10 держав. Сьогодні до її складу входять 47 країн. У 1995 році Україна також увійшла до складу Ради Європи.

   • Місто Лисичанськ - «Кращий організатор спортивно-масової роботи серед міст Луганської області за підсумками 2018 року»

    Сьогодні, 17 травня в місті Сєвєродонецьк, в приміщенні Луганського обласного драматичного театру пройшли урочистості з нагоди підведення обласних підсумків спортивної роботи за 2018 рік.

    На заході наше місто представили заступник міського голови Ігор Ганьшин, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт, директор міської ДЮСШ Дмитро Ладік, тренери, спортсмени та ветерани спорту.

    За підсумками минулорічної спортивної роботи місто Лисичанськ було відзначено переможцем у номінації «Кращий організатор спортивно-масової роботи серед міст Луганської області».

    Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт отримала нагороду «Найкращий державний службовець в галузі спорту».

   • «Молодь крокує у Європу!»

    З таким меседжем, сьогодні, 17 травня, напередодні Дня Європи, єдналася сучасна шкільна молодь міста Лисичанська.

    На площі біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) з нагоди єврофестивалю розгорнулося справжнє європейське містечко.

   • «Музика. Діти. Весна.»

    Під такою назвою, 15 травня, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся концерт учнів та викладачів Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

    Захід урочисто розпочався трубними фанфарами у виконанні ансамблю учнів з класу духових інструментів. Директор школи Наталія Ігнатьєва привітала учнів та викладачів з вдалим завершенням навчального року, який був дуже багатим на творчі перемоги у різноманітних конкурсах.

   • Одноразова натуральна допомога «пакунок малюка»

    Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», з 1 березня 2019р. набрала чинності Проектна Угода щодо забезпечення соціального захисту та відповідного батьківства в Україні, укладена між Управлінням ООН з обслуговування проектів та Департаментом соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації.

   • Про роботу комісії з контролю за реалізацією виконання «Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки»

    Сьогодні, 17 травня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання комісії з контролю за реалізацією виконання «Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки» під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Олександра Савченка.

   • У міському музеї урочисто відкрили виставку «Військово-польовий АРТ»

    Сьогодні, 16 травня, у Лисичанському міському музеї урочисто відкрилася виставка українських майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Військово-польовий АРТ» в рамках культурно-мистецького проекту сержанта полку спецпризначення «Київ» Павла Ротара.

    В заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, начальник Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації Аліна Адамчук, директор Луганського обласного краєзнавчого музею Олеся Мілованова, директор Брянківського коледжу Луганського національного університету ім. Т. Шевченка Михайло Сапіжак, школярі, військові, громадськість.

   • «Нова українська школа» в дії

    Вчора, 15 травня, начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Тетяна Худоба відвідала Лисичанську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 27.

    Під час візиту Тетяна Валеріївна ознайомилась з процесом впровадження нових стандартів початкової освіти та результатами з якими учні та вчителі нової української школи закінчують навчальний рік, а також оглянула облаштовані для першокласників шкільні приміщення: ігрову кімнату, навчальні кабінети тощо.

   • Уряд затвердив Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі

    Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 373 від 17.04.2019 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі». Ухваленим документом Уряд затвердив Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який буде застосовуватися з 1 жовтня 2019 року.

    Порядком передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: готівкова і безготівкова.

    Пільговикам, які забажають отримувати свою пільгу готівкою, восени потрібно буде звернутися в управління праці та соціального захисту населення, написати відповідну заяву і надати реквізити банківського рахунку в АТ «Ощадбанк». Після цього пільгу виплачуватимуть готівкою, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок пільговика.

   • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

    Сьогодні, 16 травня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головування заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування; про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про повернення дитини на виховання матері та про надання неповнолітній дитині повної цивільної дієздатності, вирішили підготувати відповідні проекти та винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

   • Жіноча команда Лисичанської ЗОШ №4 увійшла до десятки кращих на Чемпіонаті України з баскетболу

    З 13 по 14 травня в столиці України відбувся Чемпіонат України з баскетболу «Шкільна баскетбольна ліга України 3×3». Луганську область на змаганнях представила команда Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 під керівництвом вчителя фізичної культури Антона Ажипи.

    У підгрупі жіночих команд з 21 області України наші дівчата посіли 8 місце та увійшли до десятки кращих.

   • 1 травня 2019 року зазнали змін соціальні нормативи під час призначення житлової субсидії

    Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848, житлові субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів житлово-комунального обслуговування і розміром обов’язкового відсотка платежу.

    Урядовим рішенням від 27.12.2018 № 1176 внесено зміни до постанови КМУ від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», які набрали чинності з 01.05.2019.

    Так, з 1 травня 2019 року зазнали змін наступні соціальні нормативи в межах яких держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком:

   • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики

    15 травня у місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-07, 2008-09, 2010 р.н. та молодше.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце - Демид Соснін (стрибки у висоту), Марія Носаль (біг 60 м та 300 м), Діана Ковальова (біг 300 м), Дмитро Харламов (стрибки у довжину);

   • Учні 4-х класів шкіл міста пройшли державну підсумкову атестацію

    14 та 16 травня відбулась державна підсумкова атестація для 930 учнів, які завершують здобуття початкової освіти.

    Атестація учнів 4-х класів проводилась у формі підсумкових контрольних робіт з української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови і літературного читання) і математики. Завдання для контрольних робіт складали вчителі, а школи самі обирали дати проведення державної підсумкової атестації.

   • Управління статистики у м. Лисичанську терміново запрошує на роботу

    Управління статистики у м. Лисичанську терміново запрошує на роботу економіста — статистика для підготовчих робіт до Всеукраїнського перепису населення 2020.

    Вимоги: знання української мови та впевнене користування EXCEL, MICROSOFT WORD.

    Телефон для довідок: 099-110-75-74, 095-22-92-339.

    Управління статистики у м. Лисичанську

   • «Європа починається з тебе»

    За такою темою, сьогодні, 15 травня в освітніх закладах міста відбувся Всеукраїнський відкритий онлайн-урок, присвячений святкуванню Дня Європи в Україні, у якому взяли участь 525 учнів 8-11 класів та 27 педагогів.

   • «Без сім’ї немає щастя на землі»

    Під такою назвою, сьогодні, 15 травня, у міському Палаці культури пройшов урочистий захід, присвячений Міжнародному дню сім’ї та Дню матері.

    На свято завітали міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, начальники відділів культури та у справах сім’ї, молоді та спорту Людмила Ткаченко і Ніна Нецвєт, депутати міської ради, школярі разом з батьками та мешканці міста.

   • Терцентр став учасником інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми

    Сьогодні, 15 травня, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради спільно з Лисичанським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з метою ідентифікації, виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми та надання їм адресної державної допомоги було проведено інформаційну кампанію з протидії торгівлі людьми для співробітників та підопічних.

   • Відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    В Управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

    Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

   • Вітаємо учнів ДШМ № 2 з відзнаками VIII відкритого Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах!

    З 10 по 12 травня учні відділу народних та оркестрових інструментів Лисичанської дитячої музичної школи № 2 взяли участь у VIII відкритому Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж», який проходив у м. Семенівка Чернігівської області.

    За результатами конкурсу серед багатьох конкурсантів та колективів з різних областей України поважне журі у складі заслужених діячів та працівників культури України відзначило високий рівень майстерності лисичан. Дипломами І ступеня нагороджені:

   • Міський голова Сергій Шилін зустрівся з представниками компанії AuxBridge

    Сьогодні, 15 травня, міський голова Сергій Шилін зустрівся з представниками ізраїльської компанії AuxBridge Майклом Гірелем та Оксаною Потапенко.

    В ході заходу гості запропонували очільнику міста впровадження багатофункціональної платформи PeopleCity, яка успішно працює останні 5 років у 30% муніципалітетів Ізраїлю.

   • Мультидисциплінарна команда терцентру здійснила черговий виїзд

    З метою надання комплексу соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування котрий рік працює мультидисциплінарна команда. Організація такого підходу забезпечує доступність до соціальних послуг, розширення їх спектру, охоплення більшої кількості осіб, насамперед тих, хто мешкає у віддалених районах нашого міста. До складу мультидисциплінарної команди входять соціальний працівник, юрисконсульт, перукар, медична сестра.

   • Вітаємо переможців обласного відкритого конкурсу сольного академічного вокалу «Пісенне джерело»

    12 травня учні мистецьких шкіл Лисичанська гідно представили наше місто на обласному відкритому конкурсі сольного академічного вокалу «Пісенне джерело», який проходив у м. Рубіжне.

    За результатами конкурсу серед 29 учасників з 6 мистецьких шкіл Луганської області в І віковій категорії Артур Отченашенко посів І місце (викладач Тетяна Єжак, концертмейстер Ольга Шаповалова Лисичанської ДШМ №1), Юлія Герасимюк – ІІ місце та Софія Ажипа – ІІІ місце (викладач Марина Шинкаренко Лисичанської ДМШ №2).

   • У Лисичанському багатопрофільному ліцеї до Дня Європи пройшло відкрите засідання євроклубу

    Вчора, 14 травня, в Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбулося відкрите засідання євроклубу «Запрошуємо до Великої Британії!». Цей захід був присвячений Дню Європи в Україні. На захід були запрошені учні та вчителі лисичанських шкіл.

    Глядачі мали змогу дізнатися багато цікавої та корисної інформації з відео та презентацій про цю дивовижну багатонаціональну державу. Матеріал був предствлений англійською і українською мовами. Євроклубівці з захопленням розповідали офіційні й невідомі факти, задавали питання тематичної вікторини, демонстрували як правильно приготувати британський чай.

   • Виконавчий комітет міської ради погодив місця можливого встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху

    Сьогодні, 15 травня, пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Розглянувши звернення громадської організації «Фонд Правової Ініціативи» про участь в проекті «Безпечний перехід» в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру, з метою зміцнення громадської безпеки члени виконавчого комітету погодили місця можливого встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху — дорожніх знаків пішохідний перехід з автономними світильниками для додаткового освітлення самого знаку та пішохідного переходу, стробоскопом, звуковим та світовим оповісником.

    З прийнятим рішенням можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування»-«Рішення виконавчого комітету» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації.

   • В терцентре состоялось мероприятие, посвященное Дню Матери

    Среди многочисленных праздников, отмечаемых в нашей стране, День Матери занимает особое место в сердце каждого. В этот день хочется сказать слова благодарности всем Матерям, которые дарят детям любовь, добро, нежность и ласку.

    В Лисичанском территориальном центре состоялось мероприятие, посвященное этому дню.  Во время встречи с поэтессами нашего города Валентиной Коминой и Валентиной Кривко, которые поделились с подопечными своими стихотворениями, посвященными матерям, их преданности, самопожертвовании и великой любви. Завершилось мероприятие исполнением любимых песен о самых дорогих людях на свете.

   • Депутати погодили низку проектів для участі у обласному конкурсі проектів місцевого розвитку на загальну суму співфінансування 1 млн 254 тис. гривень

    14 травня відбулось друге засідання чергової 65-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

    Під час засідання депутати внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік, ухвалили низку питань щодо регулювання земельних відносин та внесли зміни до структури виконавчих органів міської ради.

   • Вітаємо лисичанських спортсменів з перемогами у чемпіонаті Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

    12 травня в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька. Привітав спортсменів начальник управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Антон Волохов.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

   • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери турніру з греко-римської боротьби

    9 травня у смт Марківка пройшов І відкритий турнір з греко-римської боротьби, присвячений памʼяті МС В.В. Геращенко. В змаганнях взяли участь 97 спортсменів з міст та районів Луганської області. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

    І місце — Ілля Проскурін 32 кг, Дмитро Колганов 67 кг;

   • Вітаємо лисичанських спортсменів з нагородами!

    11 травня у місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків 2006 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з міст та районів Луганської області. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце – Дарина Степаненко, Марія Носаль;

   • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Луганської області з боротьби самбо

    12 травня на базі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед підлітків (старшого віку). В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з міст Сєвєродонецьк, Рубужне, Сватово, Сіверськ, Добропілля, Лисичанськ, смт. Красноріченське. Привітати спортсменів прибули начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт, начальник управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Антон Волохов та головний спеціаліст управління Єгор Ємець.

   • Команда освітян Луганщини стала шостою на Всеукраїнських змаганнях з футзалу

    Вчора, 13 травня, церемонією нагородження завершились Всеукраїнські змагання з футзалу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України, які проходили у Києві.

    За результатами трьох днів запеклих та емоційних змагань за чемпіонські кубки команда Луганської області виборола почесне VI місце.

    Вітаємо команду Луганщини та бажаємо подальших перемог:

    Денис Боговий (капітан) та Іван Шибков — вчителі НВК «Гарант» м. Лисичанськ;

    Артем Галяпа — вчитель Лисичанського багатопрофільного ліцею;

   • Вітаємо лисичан з відзнаками Всеукраїнського фестиваль-конкурсу мистецтв «Таланти Карпат»!

    З 3 по 6 травня народний жіночий вокальний ансамбль «Мрія» та її керівник № 1 Валерій Сидоренко гідно представили місто Лисичанськ у IV Всеукраїнському фестиваль-конкурсі мистецтв «Таланти Карпат». Захід відбувся в головному гірськолижному курорті України «Буковель» в рамках фестивалів «VitaFest».

    У конкурсі взяли участь понад 100 колективів та безліч солістів з різних областей України.

   • У Лисичанську виступив Академічний ансамбль пісні і танцю України Державної прикордонної служби України

    Сьогодні, 13 травня, у Лисичанську виступив Академічний ансамбль пісні і танцю України Державної прикордонної служби України. Свято танцю та пісні зібрало повний зал Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю.

    На заході були присутні керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, прикордонники Лисичанського прикордонного загону Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України, школярі та педагоги, громадськість.

   • Данило Тимченко - призер ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5-7 класів

    Під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з 9 по 12 травня проходили змагання ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5-7 класів. Єдиним представником Луганської області на олімпіаді став учень 7 класу Лисичанської спеціалізованої школи № 8 Данило Тимченко.

    Під час виконання завдань всі учасники показали високий рівень підготовки. За результатами олімпіади Данило гідно представив наше місто та Луганщину, посівши ІІІ призове місце.

   • Команда загальноосвітньої школи №4 представлятиме Луганщину на Всеукраїнському фестивалі «Козацький гарт»

    10 та 11 травня у м. Кремінна проходили змагання обласного туру Всеукраїнського фестивалю «Козацький гарт». Наше місто представила команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 «Третя рота».

    Організатори змагань переконані, що фестиваль «Козацький гарт» вдало поєднує фізичне виховання та формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій і культурної спадщини українського народу, а найголовніше — є незабутнім святом палких сердець, які обирають здоровий спосіб життя.

   • УВАГА ВСІМ!!!

    Шановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля. Лисичанська міська рада повідомляє, що 15 травня 2019 року з 13.45  до 14.00 у місті буде проводитись перевірка працездатності системи оповіщення із запуском електросирен. Зберігайте спокій!

    Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

     

   • У Лисичанську пройшов фінал міського етапу гри «Джура»

    В суботу, 11 травня, на базі спортивно-культурної оздоровчої бази «Лисичанець» пройшов фінал міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якого стали школярі 15 загальноосвітніх шкіл та учні трьох професійних ліцеїв міста.

    На відкриття змагань завітали міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нєцвет.

   • Попередження про відключення електропостачання на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал» з 13.05.2019

    Лисичанська міська рада повідомляє, що 08.05.2019 року знову отримано повідомлення від ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» про повне відключення 13.05.2019 від постачання електроенергії об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», у зв’язку з порушенням п. 2.3.1, 2.3.4 договору від 01.12.2007 № 29 щодо розрахунків за спожиту електроенергію ЛКСП «Лисичанськводоканал» (копія попередження № 243 від 24.04.2019 Про припинення постачання електроенергії додається).

   • У Києві 12 травня відбудеться Хода вшанування матерів загиблих та зниклих безвісті Героїв

    Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що за інформацією Народного депутата України Ольги Богомолець, від імені та за дорученням організаційного комітету проведення урочистих заходів, 12 травня 2019 року у місті Києві відбудеться Хода вшанування матерів загиблих та зниклих безвісті Героїв, присвячена Дню матері. До участі запрошуються матері загиблих в АТО/ООС, матері багатодітних сімей та інші видатні матері.

   • В территориальном центре отметили День Великой Победы

    Милые курносые девчонки в пестрых платьицах, с незатейливыми цветами в руках волнуются на перроне вокзала. Ждут любимых с войны. И вот, наконец…

    - Внимание! На первый путь прибывает пассажирский поезд «Берлин – Киев», - извещает громкоговоритель…

    Жаркие встречи, объятия, слезы радости: «Живой!». Живы, да не все. Чуть схлынула кутерьма - сразу бросилась в глаза растерянная старушка. Подходит к солдатам, спрашивает о сыне, показывает фото. Узнав, что сын погиб за Родину, не плачет, не бьется в истерике. Тихо сидит на скамейке, на лице – свет неземной улыбки, рука ласкает белый конверт. Не трудно догадаться – в нем его письма с фронта и, возможно, фотография. Все самое дорогое. Все, что осталось ей от сына.

   • День Победы. Вечерние мероприятия (фото)

    Праздник 9 мая в Лисичанске завершился праздничными развлекательными программами на центральной площади города — площади Победы и в сквере им. 10-летия независимости Украины.

    Вечерняя программа на площади Победы началась с театрализованной постановки с участием ростовых кукол и развлекательных конкурсов. Дети и их родители водили хороводы, танцевали и веселились.

   • Міський голова Сергій Шилін привітав спортсмена Руслана Юпатова з перемогою у Чемпіонаті України з кікбоксінгу ВАКО

    Сьогодні, 10 травня, на початку апаратної наради міський голова Сергій Шилін привітав спортсмена СК «Вітязь» Руслана Юпатова з перемогою у Чемпіонаті України з кікбоксінгу ВАКО серед юнірів та юнаків та вручив Грамоти виконавчого комітету Лисичанської міської ради йому та його тренеру Кирилу Лашку за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в регіоні, створення позитивного іміджу міста на всеукраїнському рівні.

   • 11 травня - Всесвітній день мігруючих птахів

    Щороку з метою підвищення обізнаності населення з питань, що стосуються мігруючих птахів, та натхнення людей і організацій у всьому світі для вжиття заходів для збереження мігруючих птахів міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день мігруючих птахів. З 2018 року відзначення цього дня мають організовуватися двічі на рік, у другу суботу травня та жовтня і, окрім того, протягом року, коли мігруючі види птахів присутні у певній місцевості. Всесвітній день мігруючих птахів у 2019 році припадає на 11 травня та 12 жовтня.

    Конвенція про мігруючі види (CMS), Угода про африкансько-євразійські водоплавні птахи (AEWA) та навколишнє середовище для Америк (EFTA) об’єднали зусилля для посилення глобального визнання та оцінки мігруючих птахів. Тема цьогорічного дня «Захист птахів: вирішення питань забруднення пластиком» — повинна привернути увагу до негативного впливу забруднення пластиком для мігруючих птахів та їх середовищ існування.

   • Спасибо за мир, за героизм, за жизнь всем творцам Великой Победы!

    Празднование Дня Победы в Лисичанске, сегодня, 9 мая, продолжились торжественным мероприятием, которое в связи с погодными условиями было перенесено с мемориального комплекса «Память» в большой зал Центра внешкольной работы со школьниками и молодежью.

    По давно сложившейся традиции, открыл мероприятие Благочинный Лисичанского церковного округа Северодонецкой епархии Украинской православной церкви, Архимандрит Мефодий словами о важности мира и о жертвенности ветеранов и вознес молитву о тех кто ушел в вечность.

   • Вечная слава освободителям, всем творцам Великой Победы!

    Сегодня, 9 мая, в Лисичанске череда праздничных мероприятий ко Дню Победы традиционно началась с мемориального комплекса «Привольнянский плацдарм».

    У памятного знака собрались народный депутат Украины Сергей Дунаев, руководство Лисичанска во главе с городским головой Сергеем Шилиным, городские головы городов Приволье и Новодружеск Максим Гура и Андрей Гайдуков, депутаты Лисичанского городского совета, ветераны войны и труда, учащаяся молодежь, жители города.

    Началось мероприятие с возложения корзин с цветами к подножью Привольнянского плацдарма. А после залпа троекратного салюта и государственного гимна, участники торжественного митинга заняли свои места около мемориала.

   • Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

    Дорогие ветераны войны и труженики тыла!

    Поздравляем вас с Днём Победы ‒ с праздником, который всегда был, есть и будет самым дорогим и священным для каждой семьи в нашей стране, с праздником общенациональной гордости и вечной, немеркнущей памяти.

    Этот праздник пронизан сильными эмоциями и чувствами: горечью утраты миллионов невинных жизней, радостью освобождения от фашистского гнета, осознанием хрупкости мира и ответственности за него.

    Мы навсегда сохраним правдивую историю той войны. Передадим будущим поколениям понимание того, что единство, вера в себя и истинная любовь к Родине — надежная защита от любой угрозы. Мужество, несгибаемость воли и патриотизм народа-победителя навеки останутся символом нашими символами.

    Низкий поклон и благодарность ветеранам! Ваш подвиг будет жить в наших сердцах как великий дар — возможность свободно трудиться на родной земле, воспитывать детей и внуков на идеалах добра, честности и справедливости.

    От всей души желаем вам, дорогие друзья, крепкого здоровья, счастья и неиссякаемой энергии на долгие мирные годы.

    С праздником! С днём Великой Победы!

    Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

    Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

   • Митинг ко Дню памяти и примирения состоялся в Лисичанске

    Сегодня, 8 мая, в День памяти и примирения в Лисичанске состоялся траурно-торжественный митинг. Городской голова Сергей Шилин и его заместители, депутаты городского совета, руководство и сотрудники органов государственной власти и местного самоуправления, пограничники, учащаяся молодежь и жители города — все в сопровождении оркестра прошли колонной от здания городского совета до братской могилы «Вечный огонь».

    Траурно-торжественное мероприятие началось с возложения корзин с цветами к памятному знаку и символичным троекратным салютом.

   • Фахівці дошкільної освіти міста взяли участь в он-лайн - вебінарі

    Вчора, 7 травня, фахівці дошкільної освіти міста взяли участь в он-лайн — вебінарі «Стіни, які говорять», який проводила автор понад 300 наукових статей, методичних посібників, хрестоматій, словників-довідників, програм і монографій з питань дошкільної освіти, професор, доктор педагогічних наук Катерина Крутій.

    На он-лайн — вебінарі обговорювалися проблеми перетворення освітнього простору закладу дошкільної освіти за технологією Катерини Крутій «Стіни, які говорять». Захід організований фахівцями Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

   • Педагогів ЗДО вчать працювати з дітьми з особливими освітніми потребами

    Сьогодні, 7 травня, на базі закладу дошкільної освіти № 14 «Теремок» відбулося засідання міського методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти (ЗДО).

    Головна мета заходу — ознайомлення педагогів ЗДО з методами залучення батьків дітей з особливими освітніми потребами до участі у навчально-реабілітаційному процесі.

   • Каталог статистичних публікацій у 2019 році

    Каталог статистичних публікацій у 2019 році, які готуються Головним управлінням статистики у Луганській області. Він містить перелік публікацій, які охоплюють статистичні показники, що характеризують соціально-економічне становище Луганської області у доступній, наглядній формі. Інформація у збірниках групується та зіставляється за динамікою років, регіонами області, видами діяльності, тощо.

   • В Лисичанском терцентре состоялся концерт «Первомай»

    Майские праздники — одни из самых радостных и светлых. Мы встречаем их с особыми чувствами, для нас они символ весны, мира и созидания.

    В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялся праздничный концерт, посвященный Дню весны и труда. Для подопечных учреждения прозвучали лирические песни и частушки в исполнении фольклорного ансамбля «Мельничанка».

   • Онлайн-виставка «Пам’ятаємо…»

    Фото 027До Дня пам’яті та примирення, 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку «Пам’ятаємо ...». У виставці використані архівних документів з фонду № 1 Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

    Фото 1: рішення виконавчого комітету Лисичанської міської Ради народних депутатів від 10.04.1995 № 167 «Про спорудження пам’ятного знака» (оп. 1, спр. 1114, арк. 14);

    Фото 2-12: рішення виконавчого комітету Лисичанської міської Ради народних депутатів від 25.03.1997 № 126 «Про закріплення братських могил, пам’ятників, пам’ятних знаків та пам’ятних місць м Лисичанська за підприємствами і організаціями міста та їх благоустрій» (оп. 1, спр. 1220, арк. 158-168);

   • У міській раді пройшло чергове засідання виконкому

    Сьогодні, 7 травня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

   • История создания Комитета Красного Креста

    Швейцарский коммерсант Анри Дюнан стал свидетелем событий 24 июня 1859 года, когда в результате кровавого сражения между австрийской и французской армиями были убиты и ранены десятки тысяч человек. В исторической справке так описываются события того дня: «В тот самый день неподалеку от местечка Сольферино на севере Италии началось кровавое сражение, каких Европа не знала со дня Ватерлоо. Дюнан находится совсем рядом. Из своего экипажа, несущегося по дорогам Ломбардии, он отчетливо слышит звуки канонады. Всего через несколько минут ему суждено увидеть то, что в корне изменит всю его жизнь.

   • 8 мая - Международный день Красного Креста

    Международный день Красного Креста отмечается ежегодно 8 мая в день рождения основателя международного движения Красного Креста и Красного Полумесяца швейцарца Анри Дюнана (1828-1910 гг.). За свой труд и вклад во имя идеалов гуманности в 1901 году он был награжден Нобелевской премией мира, в частности, за решение о создании Международного комитета Красного Креста в 1863 году, которое было принято им в битве под Сольферино в 1859 году.

   • По 20 травня триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО

    Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання розпочалась 3 травня 2019 року та триватиме до 20 травня.

    Право на реєстрацію в цей період мають особи, які:

    - брали участь в антитерористичній операції та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, або належать до категорії осіб з неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період;

   • Творчі колективи Привільської дитячої школи мистецтв виступили у м. Рубіжне

    Минулої суботи, 4 травня, творчі колективи Привільської дитячої школи мистецтв взяли участь у ІІІ регіональному фестивалі творчості «ZARYA-COLOR-FEST — 2019», який відбувся у м. Рубіжне. На фестиваль з’їхалися десятки колективів, солістів і майстрів декоративно-прикладного мистецтва з усього регіону, щоб поділитися своєю творчістю.

   • Фестиваль «Відкриті уроки футболу» відбувся у Лисичанську

    Сьогодні, 6 травня, на стадіоні «Шахтар» вперше відбувся фестиваль «Відкриті уроки футболу». Сонячного травневого ранку на захід зібралися 190 школярів Лисичанська та 20 волонтерів, які попередньо пройшли навчання в місті Запоріжжя. Фестиваль пройшов в нашому мсті за ініціативою громадської організації «Лисичанська міська федерація футболу» та Федерації футболу України.

    Проект відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами.

   • Вихованці міської ДЮСШ - призери всеукраїнських змагань з бадмінтону

    З 2 по 5 травня в місті Київ вихованці міської ДЮСШ взяли участь у всеукраїнських змаганнях «Київські каштани» з бадмінтону.

    Лисичанські спортсмени Валентин Мєдєнцов та Дмитро Пудов у парній категорії серед юнаків 2007-08 р.н. посіли ІІІ місце та були нагороджені грамотами та медалями.

   • Патронат швидка сімейна допомога

    За детальною інформацією про патронат над дитиною Ви можете звернутися до служби у справах дітей Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62.

    Телефони: (06451) 7-26-61, 7-35-09.

    Служба у справах дітей Лисичанської міської ради

   • Вітаємо лисичанських спортсменів з нагородами!

    30 квітня на базі ЗОШ № 13 пройшла відкрита першість міста Лисичанська з настільного тенісу серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяли участь понад 30 спортсменів з Лисичанська, Слов’янська, Сєвєродонецька.

    Призові місця розподілилися наступним чином.

   • Міський голова Сергій Шилін вручив Подяки прикордонникам

    В п’ятницю, 3 травня, міський голова Сергій Шилін та керуючий справами (секретар) виконкому Лисичанської міської ради Олександр Савченко відвідали Лисичанський прикордонний загін Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України.

    Сергій Шилін привітав усіх з Днем прикордонника України та подякував за мужність і відвагу при виконанні службово-бойових завдань щодо захисту територіальної цілісності та недоторканості України.

   • Вітаємо призерів VІІ Міжнародного фестиваль-конкурсу мистецтв «Джерело талантів»

    icon_social_5c5a80677b79a5.2936399219 квітня учні Лисичанської дитячої музичної школи №2 взяли участь у VІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Джерело талантів», якій відбувся у м. Харків.

    У молодшій категорії наше місто представили Іван Косенко (труба), Дар’я Шаповалова (скрипка) та Володимир Михайлюк (гітара).

    У середній категорії – Софія Тимофіїва і Поліна Костюченко (скрипка), ансамбль скрипалів «Мажорики», дует скрипалів «Гармонія», Давид Теплих (труба).

    За результатами виступу учні музичної школи вибороли призові місця:

   • Звернення Державної служби з надзвичайних ситуацій

    5647_0Шановні громадяни! Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх. Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється чинним законодавством.

    Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

   • Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду!

    Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

    Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть кілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. Потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

    Пам’ятайте, що життя дітей залежить тільки від самих батьків!

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України в Луганській області

   • Для підвозу питної і технічної води члени виконкому виділили з матрезерву дизельне пальне та бензин

    Сьогодні, 3 травня, пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    З метою запобіганню виникненню надзвичайної ситуації через відключення від електропостачання об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал» та для здійснення підвозу питної і технічної води на території мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля члени виконавчого комітету виділили з матеріального резерву міської ради 400 літрів дизельного пального та 500 літрів бензину А-92 в талонах.

   • Об'єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів підвищеної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, що на підставі ст.53 Кодексу цивільного захисту України, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації протоколом № 38 від 19.12.2018 року затверджено перелік об’єктів підвищеної небезпеки Луганської області, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

    На території міста Лисичанська розташовано 16 об’єктів підвищеної небезпеки, жоден з яких не обладнаний системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

   • Лисичанська міська рада переконливо просить всіх споживачів ЛКСП «Лисичанськводоканал» погасити заборгованість

    На даний час в місті склалась техногенна та екологічна катастрофа через неможливість здійснення водопостачання та водовідведення, що пов’язано із знеструмленням виробничих об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал».

    Законодавче врегулювання господарської діяльності енергопостачальних організацій вкрай відрізняється від законних норм водопостачальних підприємств. Енергопостачальники тривалий час мають змогу припиняти енергопостачання боржникам та встановлюють 100% попередню оплату.

    Для підключення об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал» ТОВ «ЕНЕРА СХІД» вимагає від ЛКСП «Лисичанськводоканал» попередню оплату у розмірі 100% заявлених обсягів споживання електроенергії, 25.04.2019 ЛКСП «Лисичанськводоканал» здійснена попередня оплата ТОВ «ЕНЕРА СХІД» за травень 2019 у розмірі 1,25 млн. грн., тобто 30%.

    З метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації, Лисичанська міська рада переконливо просить всіх споживачів ЛКСП «Лисичанськводоканал» погасити заборгованість, у разі наявності, за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення, а при змозі внести попередню оплату. У зв’язку з арештом рахунків ЛКСП «Лисичанськводоканал», оплату населенню можна здійснювати у відділеннях «Укрпошти» та в касі абонстолу ЛКСП «Лисичанськводоканал».

   • Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

    У квітні цього року в Лисичанській міській раді відбулося три засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

   • Відсутність води створює значні ризики для здоров'я людей

    Лисичанська міськрайонна філія держаної установи «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що на сьогодні в місті повністю відсутнє централізоване питне водопостачання у зв’язку з чим попереджає, що відсутність питної води в місті може привести до загострення епідемічної ситуації щодо захворюваності на інфекційні хвороби.

    Відсутність води створює значні ризики для здоров’я людей. Це особливо стосується дитячих дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл, інших установ та організацій а також медичних установ, де і пацієнти і персонал піддаються додатковим ризикам з боку інфекцій і хвороб при відсутності водопостачання, санітарії та гігієни.

   • У Лисичанську Тижні безпеки життєдіяльності проходять за участю рятувальників

    Проблеми цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в сучасному світі набирають особливого значення. Сьогодні рівень особистої та колективної безпеки — один з найважливіших показників добробуту суспільства. Зміни в навколишньому світі приносять нові загрози для життя та здоров’я людини. Тому однією з головних умов розвитку і навіть виживання людства стає якісна освіта у сфері безпеки.

    З метою формування у дітей навичок свідомого обов’язкового виконання встановлених правил безпеки, безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій, користування первинними засобами пожежогасіння, надання першої медичної допомоги, практичного відпрацювання дій за планом реагування на надзвичайні ситуації у закладах освіти по всій території України весною проходять Тижні безпеки життєдіяльності. Лисичанські школи та дитячі садочки не стали винятком.

   • Щодо припинення постачання електроенергії на об'єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал»

    Лисичанська міська рада повідомляє про відключення 01.05.2019 від постачання електроенергії об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал»: ВНС «Білогорівська», ВНС «Сумісна», ВНС «ГТВ», ВНС «Привільнянська», ВНС «Малорязанцево», КНС № 2,3,4,12,13, у зв’язку з порушенням п. 5.7 договору на постачання електроенергії, а саме не виконання ЛКСП «Лисичанськводоканал» попередньої оплати у розмірі 100% заявлених обсягів споживання електроенергії ТОВ «ЕНЕРА СХІД», що призвело до неможливості здійснення водопостачання у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

    25.04.2019 ЛКСП «Лисичанськводоканал» здійснена попередня оплата ТОВ «ЕНЕРА СХІД» за травень 2019 у розмірі 1,25 млн. грн., тобто 30%.

   • У Лисичанську пройшов фінал міського етапу XIV щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

    Сьогодні, 2 травня, на базі Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею пройшов фінал міського етапу XIV щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, ЖИВИ!». В заході взяли участь представник Всеукраїнського благодійного фонду «Від серця до серця» в Луганській області Євген Назаров, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт та учнівська молодь міста.

   • В терцентре проходят встречи поколений

    В преддверии 74-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания проходят встречи поколений. Первыми с концертной программой в гости к подопечным учреждения пришли учащиеся общеобразовательной школы № 5, а следующую встречу со старшим поколением подготовили талантливые учащиеся многопрофильной гимназии города Лисичанска.

   • Соблюдайте правила безопасности жизнедеятельности!

    Уважаемые жители города! Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украины в Луганской области обращаемся с просьбой быть крайне осторожными и соблюдать правила безопасности жизнедеятельности, а также проводите профилактически-разъяснительную работу со своими детьми!

   • Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в природних екосистемах

    З настанням весняно-літнього періоду та у зв’язку з підвищенням температури, люди почали прибирати присадибні ділянки, угіддя та спалювати суху тогорічну траву. На превеликий жаль, громадяни не розуміють, що саме їхня недбалість та необережність під час випалювання сухостою може стати причиною масштабних пожеж. Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження. Усі випадки виникли в наслідок людського фактора – порушення людьми елементарних правил пожежної безпеки.

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок.

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

    Сьогодні, 2 травня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

    Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування; про надання 36 дітям статусу, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про влаштування дитини до будинку дитини, вирішили підготувати відповідні проекти та винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

   • Щодо обслуговування осіб з інвалідністю

    Без названияЗ метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання, з початку року, регулярно, відповідно до графіка, в Управлінні праці та соціального захисту населення здійснюється прийом громадян спеціалістами ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» та Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

    Так, 19 та 23 квітня, відбулись чергові виїзди до м. Лисичанська спеціалістів з протезування нижніх кінцівок ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд». Підприємство здійснює обслуговування осіб з інвалідністю за місцем проживання вдома (за бажанням особи) та надає послуги:

   • Дитячий табір «Хорунжий» запрошує молодь з усієї України активно провести літо!

    постер-молодіжний-освітній-табір-ХорунжийБезкоштовний молодіжний освітній табір «Хорунжий» має унікальну програму, сформовану командою, яка протягом 14 років організовує молодіжні заходи! Програма неформальної освіти знайомить молодь із історією нашої країни, розвиває почуття відповідальності як громадянина, сприяє розвитку командних навичок, допомагає молоді стати організованими та вмотивованими.

    Учасників чекає насичене дозвілля: сплав на байдарках, пейнтбол, спортивні ігри, тренінг з домедичної допомоги, виживання в екстремальних умовах, перегляди українських фільмів, історичні гутірки, захоплюючі ватри з піснями та багато іншого.

    І заїзд 03-09 червня — імені полковника Армії УНР П. Болбочана;

   • У зв'язку з припиненням постачання електричної енергії на об'єкти Лисичанськводоканалу у міській раді пройшло термінове засідання ТЕБ та НС

    Сьогодні, 1 травня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Термінове засідання було скликано у зв’язку з припиненням постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал» 1 травня 2019 року.

   • Сигарета - это яд!

    О вреде курения знает каждый или почти каждый. Несмотря на это, число курящих возрастает, особенно среди молодежи и женщин. Пристрастие к табаку — это не что иное, как табачная наркомания. После выкуренной сигареты человек чувствует как бы наркотический комфорт: улучшается настроение, исчезает нервное напряжение. Но после кратковременного всплеска наступает утомление, самочувствие ухудшается, и чтобы вернуть бодрость, курильщик снова хватается за сигарету. И платой за этот комфорт является здоровье.

    В мире от заболеваний, связанных с курением табака каждые 6 секунд умирает 1 человек, а ежегодно 5 млн. человек. Если ситуация не изменится, то к 2020 году ежегодные потери составят 10 млн. человек. Курящий человек живет на 10 лет меньше некурящего. Каждая выкуренная сигарета стоит курильщику 15 минут жизни. В Украине табакокурение является причиной каждого пятого случая смерти лиц старше 35 лет.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків

    Сьогодні, 31 травня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина

    До роботи Координаційної ради долучились представники організацій та підприємства різної форми власності, зокрема ПАТ «Рідкісні гази», КП «Лисичанськтепломережа», ЛКСП «Лисичанськводоканал», ТОВ «Лисичанський пивоварений завод», ПРАТ «ЛИНІК».

   • Вітаємо команду нашого міста - золотого призера чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

    25 травня в місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів з міст та районів області. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце — Єлизавета Григор’єва (біг 400 м, біг 800 м), Павло Нежальський (біг 3000 м, біг 2000 м з перешкодами), Дарина Степаненко (біг 100 м, стрибки у довжину), Вероніка Смолій (біг 1500 м), Наталія Полстолатьєва (штовхання ядра, стрибки у висоту);

   • До уваги громадян з порушенням слуху!

   • Міський голова Сергій Шилін вручив Подяки бійцями батальйону «Скіф» за гідну службу

    Вчора, 30 травня, біля будівлі Лисичанського відділу поліції міський голова Сергій Шилін, керуючий справами Олександр Савченко разом з заступником начальника головного управління Національної поліції в Луганській області полковником поліції Юрієм Слухаєнко та начальником Лисичанського відділу поліції полковником поліції Миколою Черніковим зустрілись з особовим складом батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «СКІФ» ГУНП в Запорізькій області

    Зазначимо, що бійці батальйону «Скіф» несли службу по забезпеченню публічного порядку та безпеки громадян у містах Лисичанськ та Сєверодонецьк. Тепер на них чекає чергова ротація і вони повертаються додому. На їх рахунку велика кількість добрих справ, розкритих правопорушень та вилученої із незаконного обігу зброї й наркотичних речовин.

   • Міський голова Сергій Шилін привітав колектив педколеджу з ювілеєм

    Вчора, 29 травня, відокремлений підрозділ «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відзначив 80-річчя з дня заснування. На свято зібралося безліч почесних гостей та випускників коледжу. Серед них народний депутат України, академік Національної академії педагогічних наук України, Голова наглядової ради Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор технічних наук, професор Віталій Курило, заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, голова департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації Юрій Стецюк, ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор технічних наук, професор Сергій Савченко, очільники навчальних закладів міста та області. Також завітали до навчального закладу, щоб привітати колектив та студентів зі знаменною датою в історії коледжу, міський голова Сергій Шилін разом з керуючим справами Олександром Савченком.

   • У міській ДЮСШ пройшов День Цивільного захисту

    Вчора, 29 травня у міській ДЮСШ відбувся День Цивільного захисту. До заходу долучились спортсмени відділень акробатичного рок-н-ролу, гімнастики спортивної та стрибків на акробатичній доріжці.

    Головним завданням проведення Дня ЦЗ стало вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок дій в умовах екстремальних ситуацій та наданні першої допомоги потерпілим в разі потреби.

   • В городском совете прошло очередное заседание совета безопасной жизнедеятельности населения

    Сегодня, 30 мая, в городском совете прошло очередное заседание совета безопасной жизнедеятельности населения под председательством заместителя городского головы Андрея Якимчука.

    В ходе заседания членами совета был рассмотрен вопрос о состоянии охраны труда на угольных предприятиях города и финансировании мероприятий по охране труда.

   • 30 мая - Всемирный день борьбы против астмы и аллергии

    Всемирный день борьбы против астмы и аллергии был основан по решению Всемирной Организации Здравоохранения и отмечается ежегодно 30 мая совместно с Всемирным днем больного аллергией.

    Цель проводимых в этот день мероприятий — повысить осведомленность общества о симптомах, течении, последствиях астмы и аллергии. Статистика неумолима: по данным эпидемиологических исследований, в настоящее время около 6% населения земного шара страдает бронхиальной астмой и более 40% населения имеют те или иные признаки аллергии. Речь уже может идти о неинфекционной пандемии: каждый третий человек болен аллергическим ринитом и почти каждый десятый — бронхиальной астмой. В Украине диагноз «Бронхиальная астма» имеет каждый сотый человек.

    Под аллергией понимают повышенную чувствительность организма к воздействию факторов окружающей среды. В свою очередь аллергия влечет за собой очень много заболеваний, в частности, астму.

   • 27 мая - Международный день рассеянного склероза

    плоРассеянный склероз — это хроническое прогрессирующее заболевание, при котором в центральной и периферической нервной системе развиваются очаги распада оболочки нервных волокон, т.е. поражается головной мозг, зрительные нервы, спинной мозг, что приводит к нарушению соответствующих функций организма. Слово «рассеянный используется в значении «множественный», а слово «склероз» означает «рубец».

    Это аутоиммунное заболевание, т.е. иммунная система воспринимает те или иные клетки организма чужеродными и начинает бороться с ними. Оно приводит к инвалидности молодых людей. Возраст больных, как правило, от 15 до 40 лет. Это довольно распространенное заболевание. По статистике, в настоящее время в мире насчитывается около 3-х миллионов больных рассеянным склерозом. В списке причин полной инвалидности в продуктивном периоде жизни рассеянный склероз занимает третье место (после травм и ревматологических заболеваний). Исходя из всего этого, рассеянный склероз становится проблемой не только заболевших и их семей, но и всего современного общества.

   • Увага! Очікується високий (4 клас) пожежної небезпеки

    clip_image001За даними Луганського обласного центру з гідрометеорології починаючи з 30 травня 2018 року очікується високий (4 клас) пожежної небезпеки. Це означає, що через спеку та засуху збільшується ймовірність виникнення пожежі.

    Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради закликає мешканців та гостей міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування в лісах, парках, на відкритих територіях і не провокувати виникнення пожеж в екосистемах.

    ПАМ’ЯТАЙТЕ, З МАЛОГО СІРНИКА ВИНИКАЮТЬ МАСШТАБНІ ПОЖЕЖІ, ЩО ЗАБИРАЮТЬ ЖИТТЯ!

    Якщо ви помітили займання або пожежу, якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за номером «101».

    Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради.

   • Осторожно, бешенство!

    В последнее время в городе Лисичанске участились случаи регистрации бешенства у животных, при этом больные животные наносят покусы людям. Источником заражения животных бешенством является дикая фауна. В связи с запретом проведения охоты, очень сильно увеличилась популяция красной лисицы, которая является резервуаром бешенства в природе. Бродячие животные контактируют с дикой фауной и распространяют бешенство.

    С целью профилактики этого заболевания не рекомендуется подкармливать и контактировать с бездомными животными, необходимо прививать своих питомцев против бешенства.

   • Єлизавета Панаіт та Тетяна Кравцова представили Лисичанськ на ІІІ Всеукраїнському конкурсі-виставці «Мистецтво»

    У ІІІ Всеукраїнському конкурсі-виставці художніх творів «Мистецтво» наше місто гідно представили роботи учениці та викладача художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Єлизавети Панаіт і Тетяни Кравцової.

    За рішенням журі у номінації «Живопис» робота Єлизавети Панаіт «Українські візерунки» (на фото) отримала заохочувальній диплом «За старанність і успіхи в живописі» (дитяча ліга), а робота «Натюрморт з соняшниками» (на фото) викладача Тетяни Кравцової у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» відзначена дипломом лауреата ІІ ступеня та срібною медаллю (вища ліга).

   • «Луганщино – мій рідний краю, для тебе я живу, працюю і творю»

    Під такою назвою, 25 травня, в ПК «Діамант» відбувся звітний концерт художньої самодіяльності, в рамках святкування 80-річчя утворення Луганської області.

    Відкрив концертну програму народний духовий оркестр ім. Ф.Титаренко під керівництвом Сергія Титаренко. Справжнє свято музики і талантів подарували глядачам вихованці студії естрадного вокалу «Ера» (кер. Ірина Браташ). Позитивними емоціями та драйвом зарядив присутніх зразковий хореографічний колектив «Street Dance» (кер. Вікторія Магомаєва), а молодий колектив бального танцю «Ever Dance» (кер. Владислав Лисків) подарував насолоду від сучасного танцю.

   • У Лисичанську відкрито купальний сезон!

    clip_image002Минулої п’ятниці, 25 травня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

    Під час засідання члени комісії розглянули питання про відкриття купального сезону 2018 року на місці масового відпочинку людей — водному об’єкті по вул. Клубна, район 2-го виробництва ПАТ Лисичанський склозавод «Пролетарій».

    За підсумками обговорення членами комісії одностайно було прийнято рішення дозволити купання на вищевказаному об’єкті на період купального сезону 2018 року. Зазначимо, що цей водний об’єкт приведено у відповідністю з вимогами Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

   • Народна хорова капела ім. Є.П. Мануйлова долучилася до фестивалю «Пісня над Дніпром»

    27 травня народна хорова капела ім. Є.П. Мануйлова Лисичанського міського Палацу культури (ПК) (керівник Володимир Бадунь) взяла участь у Регіональному фестивалі хорового мистецтва «Пісня над Дніпром» ім. Анатолія Авдієвського. Фестиваль відбувся в Печерському ландшафтному парку м. Києва.

    Багато зусиль та своїх вмінь до створення цього фестивалю доклав метр хорового жанру, Герой України, найвідоміший хормейстер, диригент Анатолій Авдієвський. У фестивалі взяли участь кращі хорові аматорські колективи зі всієї України.

   • Директор міського ПК Ганна Рясна взяла участь у ІІ Міжнародному Форумі Молодіжних Центрів

    З 23 по 25 травня директор Лисичанського міського Палацу культури Ганна Рясна взяла участь у ІІ Міжнародному Форумі Молодіжних Центрів «Від ініціативи — до дії», який проводить Міністерство молоді та спорту України в партнерстві з Донецькою обласною держадміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Захід відбувся у місті Святогірськ, куди з’їхалися близько 175 громадських активістів, міжнародних експертів та представників місцевої влади.

    Протягом трьох днів учасники заходу обмінювалися досвідом та кращими міжнародними і національними практиками діяльності молодіжних центрів та посилювали співпрацю в напрямі розвитку молодіжної інфраструктури в Україні.

   • Відбувся черговий «Open-fest вихідного дня»

    26 травня у м. Привілля відбувся святковий захід «Open-fest вихідного дня». Це вже четверте свято вихідного дня, організоване в рамках співпраці Лисичанського міського Палацу культури, ВПУ № 94 м. Лисичанська, ВПУ № 92 м. Сєвєродонецька, Привільського професійного ліцею та Привільської міської ради.

    Зазначимо, що захід відбувся за підтримки міжнародної організації з міграції, міжнародного фонду Terredeshommes, Привільської міської ради, кондитерського цеху «Кураж» та міської організації Червоного хреста.

   • Ансамбль «Мельничанка» выступил в лисичанском терцентре

    Ни один праздник не может обойтись без хорошего музыкального сопровождения. На сегодняшний день существует множество различных ансамблей и групп, готовых создать атмосферу радости и веселья. Они работают в разных направлениях, но существует стиль, который не имеет ни возрастной, ни других принадлежностей — это фольклор. Именно в таком жанре работает ансамбль «Мельничанка». Украинские песни составляют значительную часть творческого репертуара коллектива.

   • Последние звонки в лисичанских школах оповестили об окончании учебного года (фоторепортаж)

    Сегодня, 25 мая, по всем школам города пронеслась череда последних звонков, оповестив учащихся об окончании учебного года и начале долгожданных летних каникул. Шумная нарядная детвора с ароматными букетами цветов выстроилась на праздничные линейки, а на крыльце школ с самого утра звучала музыка.

    Для кого-то это был очередной учебный год, а для кого-то самый первый — посвящение в первоклассники и знакомство с главной книгой — букварем, первые робкие шаги в увлекательном мире знаний и впервые сказанные такие уверенные слова: «Как хорошо уметь читать!..». А 389 школьников услышали это звонок в последний раз. Для них книга школьных знаний пролистала последние страницы, открыв им путь в новую, еще такую неизведанную для них, взрослую жизнь. Каким будет их жизненный путь? Каждому свое, но, наверняка, любая ступенька их пути будет увлекательной, тернистой, целеустремленной, полной новыми интересными познаниями, надеждами и победами! А пока самый ближайший статус для каждого сегодняшнего выпускника — это абитуриент — волнующая пора поступления в учебное заведение и новые увлекательные знакомства.

   • Концепція реформи системи охорони здоров'я міста Лисичанська

    Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

    Адміністрацією КУ «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ» розроблено Концепцію реформи системи охорони здоров’я міста Лисичанська, яка надається для обговорення.

    У разі виникнення будь яких питань пропонуємо звертатись до КУ «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ».

   • Перелік масштабних міжнародних форумів, конференцій, виставково-ярмаркових заходів, які проходитимуть в Україні у 2018 році

    Перелік масштабних міжнародних форумів, конференцій, виставково-ярмаркових заходів, які проходитимуть в Україні у 2018 році.
   • Лисичани взяли участь у святкуванні Всесвітнього дня культурного розмаїття

    24 травня учасники художньої самодіяльності Лисичанського міського Палацу культури та Палацу культури ім. В.М. Сосюри взяли участь в обласному святковому концерті «Культурна мозаїка», присвяченому Всесвітньому дню культурного розмаїття. Захід відбувся у приміщенні Палацу культури міста Рубіжне.

   • Пошаговая инструкция по подписанию декларации «Про вибір лікаря, з надання первинної медичної допомоги»

    1. Выбрать врача, который оказывает первичную медицинскую помощь: участкового терапевта, участкового педиатра, семейного врача.

    2. Для подписания декларации необходимо иметь при себе паспорт, идентификационный код, для ребенка — свидетельство о рождении.

    3. Обратится в регистратуру лечебного учреждения или непосредственно к врачу, которого вы выбрали.

   • Юні художники міста взяли участь у 10-му Арт-каравані Дружби

    З 14 по 20 травня учні художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ксенія Чокой, Поліна Штиль, Катерина Носаль, Алла Подоляка з викладачем Наталією Мельниковою стали учасниками 10-го Арт-каравану Дружби.

    З метою втілення в життя медіа-проекту «Дитинство без сліз» в рамках програми «Схід та Захід разом» учасники заходу відвідали чарівне місто Чернівці. Дітей-художників та їх педагогів з мистецьких шкіл Луганщини чекала щоденна насичена та різноманітна культурно-історична програма. Діти спілкувалися зі знавцями історії та сучасними художниками, відвідали найяскравіші архітектурні пам’ятки міста.

   • Понад 110 тис. платників перебувають на обліку у фіскальних органах ДФС Луганщини

    «Понад 110 тис. платників перебувають на обліку у фіскальних органах ДФС Луганщини, із них 40,1 тис. юридичних осіб та 70,3 тис. самозайнятих осіб,— повідомили в Головному управлінні ДФС у Луганській області».

    За 4 місяці 2018 року взято на облік 1 тис. 57 платників податків, із них: 223 юридичних особи та 834 фізичних осіб-підприємців. Із загальної кількості платників податків станом на 7 травня 2018 року 2 тис. 630 зареєстровано платниками податку на додану вартість, із них: юридичних осіб — 2,4 тис. та фізичних осіб — підприємців — 254.

   • Місцеві бюджети Луганщини отримали 4,3 млн гривень від ліцензування алкоголю та тютюну

    За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області — за січень-квітень 2018 року казна Луганської області поповнилася на 4,3 млн гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 17,3 тис. грн. більше фактичних надходжень за січень-квітень 2017 року.

    Станом на перше травня 2018 року на Луганщині здійснюють діяльність 1268 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них 1224 суб’єкти отримали ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 996 суб’єктів отримали ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

   • Порядок оприбуткування готівкової виручки в касах установ, які проводять готівкові розрахунки

    ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: оприбуткуванням готівки в касах установ/підприємств/відокремлених підрозділів, які проводять готівкові розрахунки з оформленням їх касовими ордерами і веденням касової книги/застосуванням РРО та КОРО, є здійснення обліку готівки в повній сумі її фактичних надходжень у касовій книзі на підставі прибуткових касових ордерів/фіскальних звітних чеків (лист НБУ від 07.03.2018 №№ 50-0007/13560).

    Готівкова виручка (готівка) здається суб’єктами господарювання самостійно (у тому числі із застосуванням платіжних пристроїв та через пункти приймання готівки) або через відповідні служби, яким згідно із законодавством надано право на перевезення валютних цінностей та інкасацію коштів, або через підприємства; які отримали ліцензію Нацбанку України на надання банкам послуг з інкасації (п. 16 розділу II Положення № 148).

   • Група у платників єдиного податку, які здійснюють торгівлю в магазині на ринку

    ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: до першої групи платників єдиного податку віднесено фізичних осіб — підприємців, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень (п. 291.4 ст. 291 ПКУ).

   • Чи слід подавати уточнюючу форму №1ДФ, якщо донараховано доплату за попередній квартал?

    ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб є, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід. Нараховані у звітному місяці доходи підлягають оподаткуванню в сукупності і за ставками, визначеними в ст.167 (18%) Податкового кодексу України (далі — ПКУ), крім доходів, для яких нормами цього Кодексу передбачено інші ставки (зокрема, крім спадщини).

   • 4,5 мільйона гривень плати за землю сплатили з початку року платники Лисичанського регіону

    «За чотири місяці поточного року до місцевого бюджету надійшло 4 млн 453,1 тис. грн. плати за землю, що на 139,7 тис. грн., або на 3,2% більше, ніж за аналогічний період попереднього року, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Із загальної суми 3 млн 508,2 тис. грн. надійшло від платників податків — юридичних осіб та 944,9 тис. грн. — від фізичних».

   • Майже 7 мільйонів гривень спрямовано до місцевого бюджету платниками єдиного податку Лисичанського регіону

    «За січень-квітень поточного року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 6 млн 674,9 тис грн. єдиного податку, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Приріст надходжень у порівнянні до відповідного періоду минулого року складає 174,1 тис. грн.».

    За її словами, основну частину надходжень з цього податку — 6 млн 113,0 тис грн., або 91.6%, забезпечили фізичні особи. Юридичні ж особи — платники єдиного податку спрямували до бюджету 561,9 тис грн.

   • 2 червня святковий захід «Луганщина – це Україна»

   • До уваги громадян з порушенням слуху!

   • Лисичанскую городскую федерацию футбола возглавил Олег Шкиря

    Вчера, 24 мая, в малом зале городского совета состоялось заседание общественной организации «Лисичанская городская федерация футбола». В заседании приняли участие городской голова Сергей Шилин, его заместитель Игорь Ганьшин, начальник отдела по делам семьи, молодежи и спорта Нина Нецвет, председатель федерации футбола Юрий Басюк и члены организации.

   • У Новодружеській ДШМ пройшов звітний концерт учнів хореографічного відділу

    Вчора, 23 травня, в концертній залі Новодружеської дитячої школи мистецтв відбувся звітний концерт учнів хореографічного відділу.

    Для батьків, мешканців та гостей міста виступали колективи «Восторг», «Ювента», «Сюрприз», «Карамболь» (керівник Ангеліна Карауланова), «Веселка» та «Конфетті» (керівник Світлана Іванова-Зубрицька).

   • «Голос весни»

    Під такою назвою, 22 травня, на базі Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1 відбувся сольний концерт учениці вокально-теоретичного відділу, лауреата конкурсів різних рівнів Олександри Ісаєнко (клас викладача Тетяни Єжак).

    Незважаючи на свій юний вік і невеликий термін навчання, Олександра емоційно і майстерно виконала свій різноманітний і цікавий репертуар.

   • На культурно-оздоровительной базе «Лисичанец» состоялась ежегодная спартакиада инвалидов и членов их семей

    Вчера, 23 мая, на спортивной культурно-оздоровительной базе «Лисичанец» состоялась традиционная Открытая городская спартакиада инвалидов и членов их семей. Отметим, что в этом году подобное мероприятие проводится уже в 27 раз, а организатором спартакиады выступает отдел по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета.

   • Вітаємо переможців Всеукраїнських відкритих рейтингових змагань "Viva - Dance"

    19 травня у Лисичанську відбулись Всеукраїнські відкриті рейтингові змагання зі східних, циганських, індійських танців, сучасної хореографії, народних танців і хіп-хопу «Viva — Dance». У змаганнях взяли участь танцювальні клуби і колективи з різних міст Луганської і Донецької областей, а саме: з Новопскова, Краматорська, Кремінної, Лисичанська, Новодружеська, Рубіжного, Сєвєродонецька та ін.

    Місто Лисичанськ представляли учасниці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М.Сосюри, кер. Ірина Гончарова), хореографічний колектив «Задоринки» (міський ПК, кер. Лідія Науменко) і любительське об’єднання «Смішарики» (міський ПК, кер. Дар’я Коваленко). Новодружеську дитячу школу мистецтв на конкурсі представили хореографічні колективи «Сюрприз» та «Восторг» (кер. Ангеліна Карауланова), «Карамболь», «Веселка» та тріо у складі Юрія Барановського, Ярослава Борисова і Андрія Алфімова (кер. Світлана Іванова-Зубрицька).

   • До Дня Європи у Лисичанську пройшла низка заходів

    Минулого тижня в закладах культури міста відзначили День Європи. День Європи — це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

   • Директор міського ПК Ганна Рясна - учасник програми «Академія культурного лідера»

    Вчора, 21 травня, Українським центром культурних досліджень визначено перелік учасників програми «Академія культурного лідера», до складу яких зараховано директора Лисичанського міського Палацу культури Ганну Рясну.

    Програма «Академія культурного лідера» організована Міністерством культури України спільно з Goethe-Institut в Україні та спрямована на підготовку ТОП-менеджерів галузі культури для ОТГ та малих міст. Метою програми є вдосконалення кваліфікації місцевих керівників галузі культури, які прагнуть працювати із використанням сучасних механізмів та досвіду кращих практик ЄС.

   • Щодо змін у призначенні субсидії

    Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1022» впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій. Починаючи з травня 2018 року призначення субсидій (у тому числі без звернення громадян) здійснюється з урахуванням внесених змін.

   • Міський голова Сергій Шилін привітав патрульних поліцейських з другою річницею роботи в нашому регіоні

    Сьогодні, 22 травня, пройшов урочистий захід з нагоди другої річниці роботи Управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції.

    Сонячного ранку біля Управління зібралося безліч поліцейських та багато гостей, що прийшли привітати патрульних зі святом.

   • До уваги фізичних осіб, які є власниками молодняка великої рогатої худоби!

    Лисичанська міська рада повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

    Порядком передбачено, що бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку за декількома напрямами, в тому числі на надання спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб (далі — дотація за молодняк).

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з Айкідо

    19 травня в місті Харків пройшов чемпіонат України з Айкідо. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 15 регіонів України, серед них і лисичани. Результати виступу наших спортсменів у прикріпленому файлі.

    Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з кікбоксингу

    18 та 19 травня в місті Сєвєродонецьк проходив відкритий чемпіонат Луганської області з кікбоксингу WAKO. В змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів з 8 клубів міст Луганської та Донецької областей.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   • У Лисичанську виділили з матеріального резерву дизильне пальне для підвозу води

    Вчора, 21 травня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання члени виконкому, з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації, через відключення від електропостачання об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», виділили з місцевого матеріального резерву аварійно-рятувальному загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Луганській області дизельне пальне для підвозу води населенню мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

   • Пройшов чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на акробатичній доріжці

    20 травня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на акробатичній доріжці (стрибки на батуті).У змаганнях взяли участь близько 80-ти учасників, кращі з них посіли такі призові місця:

    Юнаки

   • Пам’ятка з безпечної поведінки для учнів під час літніх канікул

    Скоро розпочнуться літні канікули. Не буде домашніх завдань. З’явиться багато вільного часу. Кожен планує по-різному провести літній відпочинок. Екскурсії, розваги, подорожі, море, веселі і радісні друзі — все це чекає на вас влітку.

    Бажаємо усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!

    Але також закликаємо Вас завжди пам’ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:

    • — пам’ятайте і виконуйте правила дорожнього руху;
    • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ з нагородами чемпіонату Луганської області з акробатичного рок-н-ролу!

     19 травня в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     Категорія «Діти»

    • Вітаємо переможців обласного чемпіонату з легкої атлетики

     17-18 травня в місті Кремінна пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н., 2003 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 90 спортсменів з 7 міст та районів Луганської області.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Михайло Касьянов (біг 1500 м, 800 м), Єлизавета Григор’єва (біг 400 м, 800 м), Дарина Степаненко (біг 100 м), Віктор Титарев (біг 400 м), Єлизавета Григор’єва, Анастасія Ломикіна, Юлія Онищенко, Ангеліна Мальцева (естафета дівчата), Марія Токарева (біг 100 м, стрибки у довжину);

     ІІ місце — Єлизавета Григор’єва (біг 100 м), Дарина Степаненко (стрибки у довжину), Вероніка Смолій (біг 400 м, 800 м, 1500 м);

    • Лисичанські спортсмени серед переможців відкритої першості м. Рубіжне

     19 травня в місті Рубіжне пройшла відкрита першість міста Рубіжне з дзюдо серед юнаків до 14 років. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Сватове, Слов’янськ, смт Краснореченське.

     Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

     І місце — Єгор Никитенко (38 кг), ІІ місце — Микита Уровець (23 кг), ІІІ місце — Ігор Савельєв (29 кг), Едем Мальасанов (32 кг).

    • Лисичанин Микита Кликов виборов ІІІ місце на чемпіонаті Луганської області з дзюдо

     19 травня в місті Рубіжне пройшов чемпіонат Луганської області з дзюдо серед юнаків до 16 років. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Сватове, Слов’янськ, смт Краснореченське.

     Лисичанський спортсмен Микита Кликов виборов ІІІ місце.

    • У спортивній залі ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з спортивної гімнастики

     З 17 по 19 травня в спортивній залі Лисичанської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста «Лисичанська весна» пам'яті В.В. Матліна з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь понад 65 спортсменів з Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька та Бахмуту. Вихованці міської ДЮСШ в перший день змагань показали наступні результати в своїх категоріях:

    • Низка заходів до Дня вишиванки пройшла у Лисичанську

     Минулого тижня, до Дня вишиванки, в закладах культури міста відбулися тематичні заходи. У невичерпній скарбниці духовної культури нашого народу значне місце належить вишиванці. В усі часи сорочка вишита матір’ю нагадувала про її любов, оберігала від зла, служила згадкою про рідну домівку. Сьогодні, вишиванка — це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук, зв’язків між поколіннями, це частина України.

    • 19 мая - Всемирный день борьбы с гепатитом

     Гепатит С – воспалительное инфекционное заболевание печени, причиной которого является попадание в организм вируса гепатита C (HCV). Главная опасность, которая кроется в гепатите С – патологический процесс, провоцирующий развитие цирроза или рака печени.

     Как происходит заражение гепатитом С?

     Заражение гепатитом С происходит обычно через микротравмы поверхности кожи или слизистых оболочек, после контакта с ними загрязненных (инфицированные вирусом) предметов.

    • Лисичанка Анна Гурбик отримала стипендію Президента України для молодих майстрів народного мистецтва

     80 кращих молодих майстрів народного мистецтва з усієї України отримали стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва і серед них лисичанка! Таке високе визнання отримала за свою майстерність вихованка зразкового колективу «Українські ремесла» Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Анна Гурбик. ЇЇ наставниця — керівник гуртка Лариса Лисицька є народною майстринею Луганщини, тож, у талановитого вчителя - талановиті учні.

    • Выпускники Университета третьего возраста получили сертификаты об окончании обучения

     Учиться — никогда не поздно! В этом уверены выпускники Университета третьего возраста, которые по случаю окончания занятий собрались в стенах Лисичанского территориального центра социального обслуживания.

    • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

     18 травня в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

     В ході засідання були розглянуті наступні питання:

     — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу) Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, наступних організацій та підприємств:

    • 22 травня - Міжнародний день біологічного різноманіття

     biodiversity320 грудня 2000 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 22 травня Міжнародним днем біологічного різноманіття.

     Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному фонду та ін.

     У 1992 році в Ріо-де-Жанейро була підписана Конвенція про біологічне різноманіття. Під поняттям «біорізноманіття» розуміють сукупність усіх видів живих організмів (від бактерій до ссавців), невід’ємною частиною яких є людина. Основною метою Конвенції є збереження біологічного різноманіття на генетичному, видовому, екосистемному рівнях.

    • 20 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

    • 19 мая - День Европы в Украине

    • Поколение XD

     Сегодня, 18 мая, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью прошел ежегодный слет детских общественных организаций школ города под девизом «Мы не такие как все!».

     Полный зал ярких, одаренных, активных, инициативных лисичанских школьников собрались в положительной беззаботной атмосфере, чтобы продемонстрировать широкий диапазон своих творческих умений.

    • В Лисичанську відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

     Сьогодні, 18 травня, в Лисичанській міський раді відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

     В роботі комісії взяли участь начальник УПСЗН Олена Єздакова, перший заступник начальника управління ПФУ в м. Лисичанську Світлана Кос’янова, начальник управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області Вікторія Масуліс, заступник начальника управління економіки Лисичанської міської ради Василь Литвинюк, представник  ДФС у м.Лисичанську Михайло Мельник.

    • В Лисичанську відкрилась виставка робіт студентів коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв

     17 травня до Міжнародного дня музеїв та в рамках святкування 80-ї річниці утворення Луганської області в міському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки художніх робіт студентів коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв з м. Кремінна.

     На виставці представлено 25 робіт в техніці живопис та графіка, серед яких натюрморти, пейзажі, рекламно-графічні комплекси, проект паркового комплексу. Всі полотна – дипломні роботи талановитих випускників коледжу.

    • "ПУЛЬС" - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

      

     «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      

    • Светлана Логвиненко отмечена почетными наградами

     Сегодня, 18 мая, во время аппаратного совещания в Лисичанском городском совете начальник службы по делам детей Светлана Логвиненко была награждена Грамотой Службы по делам детей Луганской областной государственной администрации. Грамота была вручена и.о. начальника областной Службы по делам детей Мариной Михальской за высокий профессионализм, вклад в реализацию государственной политики в сфере социальной защиты детей, безупречный многолетний и самоотверженный труд.

     Отметим, что вчера, 17 мая, Лисичанский городской голова Сергей Шилин вручил Светлане Васильевне медаль «За заслуги перед городом Лисичанск» за добросовестное выполнение служебных обязанностей, весомый личный вклад в реализацию государственной политики по вопросам защиты прав детей-сирот и детей, лишенных родительского попечения.

    • Порядок добровільної сплати єдиного внеску непрацюючим пенсіонером з метою перерахунку пенсії

     ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», повідомляє: право на добровільну сплату єдиного внеску мають особи, які досягли 16-річного віку та не перебувають у трудових відносинах з роботодавцями, визначеними пунктом 1 частини першої статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі — Закон № 2464), та не належать до платників єдиного внеску, визначених пунктами 4, 5 та 51 частини першої цієї статті, у тому числі іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України (абзац п’ятий частини першої статті 10 Закону № 2464).

    • Зовнішньоекономічна діяльність для фізичних осіб - підприємців

     ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», повідомляє: згідно із ст.1 Закону України від 16 квітня 1991 року № 959-XII «Про зовнішньоекономічну діяльність» із змінами і доповненнями (далі-ЗУ) зовнішньоекономічна діяльність — це діяльність суб’єктів господарської діяльності України та іноземних суб’єктів господарської діяльності, побудована на взаємовідносинах між ними, що має місце як на території України, так і за її межами.

     Фізичні особи, які мають постійне місце проживання на території України, мають зазначене право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, якщо вони зареєстровані як підприємці згідно із ст.5 Закону України від 07 лютого 1991 року № 2984-IV «Про підприємництво» із змінами і доповненнями (далі-Закон).

    • Порядок сплати транспортного податку, якщо місяці придбання і держреєстрації авто - різні

     ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що є об’єктами оподаткування.

     Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (пп. 267.2.1 п. 267.2 Податкового кодексу України (ПКУ)).

    • Корисна інформація: Сплата транспортного податку. Порядок сплати транспортного податку при продажу авто

     ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: відповідно до положень Податкового кодексу України при переході права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року, податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником — починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.

     Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

    • До уваги фізосіб-власників кількох об'єктів нерухомості, розміщеної у різних населених пунктах: куди звертатись для проведення звірки?

     ДПІ у м.Лисичанську акцентує увагу: фізичні особи — власники кількох об’єктів житлової чи нежитлової нерухомості, що розміщені у різних населених пунктах, для проведення звірки звертаються до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації).

     Підпунктом 266.7.3 Податкового кодексу України передбачено, що фізичні особи — платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем свого проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

    • Приймати від населення вторинну сировину можна без застосування РРО

     ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: розрахунки за прийняту від населення вторинну сировину (крім металобрухту) можна проводити без застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, незалежно від річного обсягу розрахункових операцій.

     Нагадаємо: згідно з п.19 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 № 1336 зі змінами і доповненнями, розрахункові операції за прийняту від населення вторинну сировину (крім металобрухту) дозволено проводити без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій.

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

    • До уваги підприємців - "спрощенців": суми, які не включаються до складу доходу

     ДПІ у м.Лисичанську інформує: відповідно до п.292.11 ст.292 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) до складу доходу, визначеного пп.1 п.292.1 ст.292 ПКУ, не включаються:

     — суми податку на додану вартість;

     — суми фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, отриманої та поверненої протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, та суми кредитів;

    • На 15 мільйонів гривень ПДВ поповнили державний бюджет Лисичанські платники

     За словами в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніни Кравченко: «За січень — квітень поточного року до державного бюджету було спрямовано 15 млн 57,4 тис. грн податку на додану вартість, з яких 264,7 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

     За її словами, такі показники були досягнуті завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків.

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

    • З початку року Лисичанською ДПІ надано майже 5 тисяч різноманітних послуг

     За словами в.о. начальника відділу обслуговування платників ДПІ м.Лисичанська Людмили Каргальської «У Центрі обслуговування платників фахівцями Лисичанської ДПІ, за чотири місяці поточного року, надано 4723 різноманітні послуги».

     До найбільш затребуваних послуг входять: — видача довідок про доходи громадян — 2109; видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційних номерів)-1648; надання витягу з реєстру платників єдиного податку −173$ видача довідок про доходи фізичних осіб-підприємців — 77″.

    • 17 мая - Всемирный день борьбы с артериальной гипертонией

     Всемирный День Борьбы с Гипертонией учреждён Всемирной лигой борьбы с гипертонией при поддержке ВОЗ, он проводится с 2005 года.

     Целью проведения Всемирного Дня борьбы с артериальной гипертонией является доведение до широких кругов общественности информации об опасности данного патологического состояния и серьезности его медицинских осложнений, а также повышение информирования о методах профилактики и ранней диагностики.

     Гипертония является широко распространенной в мире эпидемией, поражающей как развитые, так и развивающиеся страны, с напряженным нервно-эмоциональным жизненным фоном. Во всём мире ежегодно 7 млн. человек умирают и 15 млн. страдают из-за высокого артериального давления или гипертонии. Это наиболее значимый фактор риска смерти во всём мире.

    • Право на пенсійне забезпечення за віком на пільгових умовах

     Статтею 7 Закону України «Про охорону праці» закріплені права працівників на пільги та компенсації за роботу із шкідливими та важкими умовами праці, зокрема, на скорочення тривалості робочого часу, додаткову оплачувану відпустку, пільгову пенсію, оплату праці у підвищеному розмірі та інші.

    • Міський голова Сергій Шилін зустрівся з начальником обласної філії АТ «Ощадбанк» Іриною Бондар

     Сьогодні, 17 травня, у міській раді пройшла зустріч міського голови Сергія Шиліна з начальником філії Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк» Іриною Бондар.

     Також у заході взяли участь перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, керуючий Лисичанським відділенням АТ «Ощадбанк» Володимир Касьянов, начальник фінансового управління Лисичанської міської ради Ольга Сапегина.

    • Команда НВК «Гарант» представит Луганщину на Всеукраинских соревнованиях «Кожаный мяч U-12»

     15 мая на базе культурно-оздоровительного комплекса «Стадион «Шахтер» состоялись финальные  соревнования областного этапа Всеукраинских соревнований по футболу «Кожаный мяч U-12».

     Юные футболисты нашего города, команда НВК «Гарант», заняли І место и право представлять Луганскую область на Всеукраинском этапе соревнований.

     Поздравляем команду НВК «Гарант» и желаем победы!

    • Позачергове засідання виконкому пройшло у міській раді

     Сьогодні, 17 травня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання члени виконкому, з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації, через відключення від електропостачання об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», виділили з місцевого матеріального резерву аварійно-рятувальному загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Луганській області дизельне пальне для підвозу води населенню мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

    • Про підготовку енергетичних господарств до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

     Для організації належної та своєчасної підготовки енергетичного господарства підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр. інспекція Держенергонагляду вважає за необхідне звернути Вашу увагу, що тільки своєчасно розпочата та організаційно забезпечена робота може гарантувати його стале функціонування в зимовий період.

    • Створення ОТГ з центром у Лисичанську

     Вчора, 16 травня, у міській раді консультанти Луганського регіонального відділення Асоціації міст України (АМУ) провели виїзну консультацію з питання приєднання та створення об’єднаної територіальної громади (ОТГ) з центром у Лисичанську — місті обласного значення.

     У заході взяли участь керівництво міста Лисичанська на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники виконавчих органів міської ради, депутати, голови прилеглих громад.

    • Дайджест студентського спорту - 2018

     Вчора, 16 травня, на базі Лисичанського педагогічного коледжу відбулася церемонії підведення підсумків міської Спартакіади міста Лисичанська серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації «Дайджест студентського спорту — 2018».

     На святі зібралися люди, які мали безпосереднє відношення до фізичної культури та спорту: викладачі фізичного виховання та студенти ВП «Лисичанського педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка», Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, КЗ «Лисичанського медичного коледжу», ДВНЗ «Лисичанського нафтохімічного технікуму».

     На церемонію завітали начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт та головний спеціаліст відділу Наталя Феденко.

    • Щодо заборгованості із заробітної плати по м. Лисичанську

     За даними органів Держстату України та проведеного моніторингу, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах м. Лисичанську станом на 01.04.2018р. становила 42335,9 тис. грн. Порівняно з початком року борг з виплати заробітної плати зменшився на 24867,3 тис. грн. або на 37,0%.

     В обсязі загальної заборгованості питома вага боргів економічно активних підприємств становить 39512,0 тис. грн. або 93,33%, з них переважна частина (60,4%) належить вугільним підприємствам.

    • Репродуктивное здоровье - особый период в жизни женщин

     В условиях экономического кризиса, низкой рождаемости и высокого уровня смертности проблема охраны и сохранения репродуктивного здоровья населения приобретает особую значимость.

     Репродуктивный период женщины — это отрезок жизни, в течении которого женщина способна зачать, выносить и родить ребенка.

     С первых дней жизни организм девочки готовится стать матерью. Именно с внутриутробного возраста закладываются основы ее будущего репродуктивного (детородного) здоровья.

    • Колектив літературного театру «Натхнення» повернувся з фестивалю з дипломами та подарунками

     З 11 по 13 травня колектив літературного театру «Натхнення» Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 взяв участь у VII Відкритому фестивалі-конкурсі шкільних та дитячих самодіяльних колективів «Перевтілення», який відбувся у м. Київ.

     Лисичанські театрали привезли до столиці виставу за мотивами Л.Мовчун «Горіхові принцеси» і не розчарували київського глядача. Це казка про добро і повагу, про дружбу і кохання, про вдячність і кмітливість.

    • 21 мая - День памяти погибших от СПИДа

     Ежегодно в третье воскресенье мая во всем мире проходит День памяти людей, умерших от СПИДа. Впервые он был организован в 1983 году в Сан-Франциско (США) группой американцев, которых лично коснулась проблема СПИДа (либо коснулась их близких).

     Всемирный день памяти проводится с целью вспомнить о тех, кто умер от СПИДа, выразить солидарность с людьми, живущими с ВИЧ/СПИДом, информировать и мобилизовать общество, заставить задуматься о том, что эпидемия СПИДа может коснуться каждого из нас.

     Традиционно во Всемирный день памяти людей, умерших от СПИДа, проводятся тематические акции, на улицах и площадях зажигаются свечи, проводятся панихиды, демонстрируются теле- и радиопрограммы о проблеме СПИДа, организовываются благотворительные концерты и пр.

    • «Родина, як зірка єдина»

     Під таким галом, вчора, 15 травня, у Міжнародний день сімей, пройшов урочистий захід. На свято до Лисичанського міського палацу культури (ПК) завітали учні шкіл № 2, 27 та 30 разом з батьками. Організатором заходу виступила ЗОШ № 2 за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради.

     Завітали на свято міський голова Сергій Шилін, його заступник Ігор Ганьшин та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нєцвет.

    • Засідання виконавчого комітету пройшло у міській раді

     Сьогодні, 15 травня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

    • Вітаємо лисичанських гімнасток з нагородами у чемпіонаті зі спортивної гімнастики!

     З 10 по 12 травня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат м. Сєвєродонецька зі спортивної гімнастики на Кубок Майстра спорту України Н.А. Фонотової. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів з міст Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Слов’янськ.

     Лисичанські гімнастки показали наступні результати:

     І дорослий розряд

     І місце — Поліна Пікуль;

    • Лисичанські спортсмени - переможці та призери обласного турніру з греко-римської боротьби!

     9 травня в смт Марківка пройшов відкритий обласний турнір з боротьби греко-римської серед юнаків пам’яті В. Геращенка. В змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів з міст та районів Луганської області.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Дмитро Калганов, Михайло Шацьков, Віталій Мухутдінов, Данііл Гаврилов, Богдан Юськів, Павло Полеводін;

    • Лисичанські футболісти взяли участь у чемпіонат Луганської області

     9 травня на території культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшов чемпіонат Луганської області з футболу 2017-2018 р. серед юнаків 2003-2004 р.н.

     Лисичанські спортсмени взяли участь у І групі та зіграли з рахунком 1:3 з командою міста Попасна.

     Підготували спортсменів Микола Кравець, Артем Галяпа, Денис Боговий, Михайло Каменецький.

     Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • Вітаємо лисичанку Дарину Степаненко з перемогою у чемпіонаті Луганської області з легкоатлетичного чотириборства!

     11 травня в місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків 2005 р. н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів. Вихованка міської ДЮСШ Дарина Степаненко виборола І місце та отримала грамоту та медаль.

     Підготували спортсменку Олександр Осколков та Віталій Ляшенко.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • В Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

     Вчора, 14 травня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолив міський голова Сергій Шилін.

     На порядку денному знов злободенне питання — часткове обмеження постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал», внаслідок якого абоненти частини міста, а також мешканці міст Привілля та Новодружеськ залишилися без водопостачання.

    • На спортивно-культурній базі «Лисичанець» пройшов фінал військово-патріотичної гри «Джура»

     Вчора, 11 травня, на базі спортивно-культурної оздоровчої бази «Лисичанець» пройшов фінальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якого стали школярі 16 загальноосвітніх шкіл та учні двох професійних ліцеїв міста.

     Сонячного травневого дня на змагання завітали міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нєцвет, заступник міського комісара та командир відділення охорони Лисичанського міського військового комісаріату Микола Лисенко та Микола Безсмертний, викладач предмету «Захист Вітчизни» Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, осавул війська козацького ім. В. Даля Анатолій Сергієнко.

    • Засідання чергової 45-ї сесії відбулось у Лисичанській міській раді

     2 та 10 травня пройшли І та ІІ засідання чергової 45-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

     Перед початком сесії було проведене тестування нової системи електронного голосування «ВІЧЕ», яка придбана та встановлена за кошти міжнародних партнерів — USAID UCBI. Депутатами були внесені зміни до Регламенту Лисичанської міської ради, які дають можливість користуватися цією системою.

    • На 80-річчя області на Луганщині встановлять Всеукраїнський рекорд, - брифінг

     3 червня виповнюється 80 років від дня утворення Луганщини. Про заплановані обласні заходи, присвячені цій події, на брифінгу для ЗМІ розповіла начальник управлянні культури, національностей та релігій облдержадміністрації Аліна Адамчук.

     Вона доповіла, що голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз вже затвердив план заходів щорічного обласного фестивалю «Луганщина — це Україна!»

    • Електронний кабінет платника податків

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: порядок функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» Державної фіскальної служби України затверджено наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку функціонування «Електронного кабінету» (далі-Порядок) від 14.07.2017 № 637.

     Підпунктом 2 розділу I цього Порядку визначені процедури ідентифікації користувачів, взаємодії з платниками податків та державними органами.

    • Трансфертне ціноутворення: змінено перелік держав щодо визнання операцій контрольованими

     ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», звертає увагу: 07 березня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року № 108 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1045».

     Цією постановою з переліку держав (територій), які відповідають критеріям, установленим п.п. 39.2.1.2 п.п. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Податкового кодексу України (далі-ПКУ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1045, виключено держави Грузія, Республіка Естонія, Латвійська Республіка, Республіка Мальта та Угорщина.

    • Платники Луганщини до зведеного бюджету держави перерахували понад 1,6 млрд грн. податків і зборів

     У січні-квітні 2018 року платники Луганської області сплатили до зведеного бюджету країни 1 млрд 603,2 млн грн. Це на 67,3 млн грн. більше, ніж в аналогічному періоді 2017-го року. Зокрема, до державної скарбниці надійшло 759,8 млн гривень. У порівнянні з показниками за cічень-квітень минулого року надходження зросли на 63 млн гривень.

    • Увага! Змінено порядок проведення контролюючими органами зустрічних звірок

     Постановою Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 № 240 (далі — Постанова № 240) внесено зміни до пункту 1 Порядку проведення контролюючими органами зустрічних звірок (далі — Порядок). Порядок визначає механізм проведення контролюючими органами зустрічних звірок. Під час зустрічної звірки:

     — здійснюється зіставлення даних, отриманих від платників податків та інших суб’єктів інформаційних відносин, з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з’ясування повноти їх відображення в обліку платника податків;

    • Виїжджаєте за кордон на ПМП: подайте декларацію

     ДПІ у м. Лисичанську нагадує: платники податку — резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду (п.179.3 ст.179 Податкового кодексу України).

    • Лисичанськ: підсумки деклараційної кампанії - 2018

     «За підсумками цьогорічної кампанії по декларуванню доходів, отриманих у 2017 році громадянами міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля подано 295 декларацій. Сума задекларованих доходів складає 34 млн 865,1 тис. грн. — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До відповідних бюджетів громадяни Лисичанського регіону спрямують 802,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 129,1 тис. грн. військового збору, що більше на 15,4 тис грн., ніж у минулому році».

    • Музика. Діти. Весна 2018

     Під такою назвою вчора, 10 травня, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся концерт учнів та викладачів Лисичанської дитячої музичної школи (ДМШ) № 2 для дітей та мешканців міста.

     У сонячний, весняний день творчий колектив школи подарував мешканцям міста свою творчість та багато яскравих і цікавих номерів інструментального та вокального жанру.

    • Тривають перевірки щодо стану пожежної та техногенної безпеки об'єктів у м. Лисичанськ

     3 травня співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС було проведено позапланову перевірку виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки комунального закладу КЗ «Лисичанський Палац культури «Діамант». Під час здійснення перевірки було проведено практичне тренування з персоналом закладу щодо дій у разі загрози або виникнення пожежі, з практичним відпрацюванням оперативних документів пожежогасіння.

    • День цивільного захисту разом з працівниками ДСНС у Лисичанській загальноосвітній школі №5

     2 травня в Лисичанській ЗОШ № 5 пролунав сигнал 4 дзвоника який сповіщав, що сталася пожежа і необхідно швидко евакуюватися на вулицю. Через деякий час учні і вчителі, технічний персонал почули інший сигнал — 3 дзвінка, які позначають сигнал про обстріл і всі повинні евакуюватися у підвальне приміщення.

    • Пожежі в природних екосистемах

     Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

    • NRC надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу

     Норвезька рада у справах біженців (NRC) надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу.

     Зустрітися з юристом NRC можна 14 травня 2018 року о 10.30 у приміщенні Палацу культури ім.Сосюри (вул. Героїв Сталінграда, 1).

    • Лисичанські футболісти вибороли ІІ місце на Всеукраїнському футзальному турнірі

     28 та 30 квітня в місті Мукачеве пройшов Всеукраїнський футзальний турнір «Кубок Синая 2018». Лисичанські футболісти вибороли ІІ місце серед спортсменів 2009 року народження і були нагороджені грамотами та медалями. Підготували спортсменів Денис Боговий та Артем Галяпа.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • Пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з легкої атлетики

     5 травня на базі ЗОШ № 14 пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 40 лисичанських спортсменів, які показали наступні результати:

     Біг 200 м

     І місце — Софія Берегова, Єлизавета Григор’єва, Євген Чаленко, Микита Серих, Павло Нежельський;

    • Вітаємо вихованця міської ДЮСШ Олексія Вісягіна з ІІІ місцем у Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби!

     4 та 5 травня в місті Харків пройшов Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської серед юнаків. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів. Вихованець міської ДЮСШ Олексій Вісягін виборов ІІІ місце в ваговій категорії 26 кг та був нагороджений грамотою та медаллю.

     Підготував спортсмена Василь Корнєв.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів відкритого обласного турніру з боксу!

     4 та 5 травня в місті Рубіжне пройшов відкритий обласний турнір з боксу, присвячений Дню Перемоги. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів з міст та районів Луганської області. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Владислав Карпенко (43 кг), Данііл Мустафінов (45 кг), Данііл Фатьянов (46 кг), Юрій Бушуєв (51 кг), Павло Жуков (57 кг), Владислав Пукало (60 кг), Микита Кравченко (66 кг), Михайло Простяков (70 кг);

    • Лисичанські спортсмени взяли участь у чемпіонаті Луганської області з футболу

     Лисичанські спортсмени взяли участь у чемпіонаті Луганської області з футболу 2017-2018р. серед юнаків 2003-2004р.н. (1 група). 5 травня в місті Сватове матч Сватове-Лисичанськ був зіграний з рахунком 5:0, а 6 травня в місті Рубіжне матч був зіграний з рахунком 1:0.

     Підготували спортсменів Микола Кравець, Артем Галяпа, Денис Боговий, Михайло Каменецький.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • Вітаємо лисичан з нагородами, отриманими на обласному конкурсі академічного сольного вокалу!

     5 травня учні Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1 та Лисичанської ДШМ № 2 взяли участь в обласному відкритому конкурсі академічного сольного вокалу «Пісенне джерело», який відбувся у Рубіжному.

     У конкурсі взяли участь 37 конкурсантів, які змагалися у трьох вікових категоріях.

     За результатами конкурсу місця розподілились наступним чином:

    • Вітаємо ансамблі Рапсодія» та «Мрія» з черговими творчими нагородами!

     5 травня народний жіночий вокальний ансамбль «Мрія» (міський ПК) та ансамбль викладачів Лисичанської ДШМ № 1 «Рапсодія» взяли участь у ІV Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «Grand Fest Кам’янець. Весна 2018», який відбувся у м. Кам’янець — Подільський.

     Гостинна кам’янецька земля радо зустріла обдарованих виконавців, які представляли різні куточки країни з 20 областей України та учасників зарубіжних країн — Білорусь та Польща.

    • Лисичане празднуют День Победы

     9 мая в Лисичанске завершилось праздничной развлекательной программой на центральной площади города — площади Победы.

     Началась вечерняя программа традиционными Богатырскими играми. Спортсмены из Чехии, Грузии и разных уголков Украины в упорной борьбе соревновались за титул самого сильного и выносливого. Соревнования проходили по пяти упражнениям программы: перенос металлических «чемоданов», поднятие гигантской богатырской гантели, тяга богатырской штанги, поднятие природных камней, тяга 120-тонного грузовика. Болельщики с восторгом наблюдали за упорством, неутомимостью и необычайной выдержкой силачей.

    • Низкий поклон и огромное спасибо ветеранам за мир, за героизм, за нашу с вами жизнь!

     9Праздничные мероприятия ко Дню Победы сегодня, 9 мая, продолжились торжественным митингом у мемориального комплекса «Память». По давно сложившейся традиции мероприятие началось с заупокойной панихиды по погибшим во Второй мировой войне, которую провели представители духовенства города.

     Под звуки музыки корзины с цветами к мемориалу возложили народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин, председатель городской организации ветеранов Украины Юрий Положенцев и участник Второй мировой войны Виталий Федорович Филонович.

    • Митинг на Привольнянском плацдарме дал старт празднованию Дня Победы

     Сегодня, 9 мая, череда праздничных мероприятий в Лисичанске традиционно началась с мемориального комплекса «Привольнянский плацдарм».

     Майским утром сюда съехались народный депутат Украины Сергей Дунаев, заместитель главы Луганской обладминистрации Сергей Филь, руководство Лисичанска во главе с городским головой Сергеем Шилиным, городские головы городов Приволье и Новодружеск Максим Гура и Андрей Гайдуков, ветераны войны и труда, учащаяся молодежь, жители города.

    • Уважаемые ветераны! Дорогие земляки!

     В этом году мы празднуем 73-ю годовщину победы над нацизмом во Второй мировой войне!

     Уже который год подряд в весенний майский день — 9 Мая — мы отмечаем День Победы — праздник мужества, отваги и безграничного героизма.

     Наш общий долг хранить память о воинской славе, о трудовой доблести нашего народа. Ведь время неустанно бежит вперед и с каждым годом все меньше остается живых свидетелей и участников страшной и продолжительной Второй Мировой войны.

     Низкий поклон вам, дорогие ветераны! Примите самые искренние слова благодарности за военный подвиг, за послевоенные трудовые заслуги, за любовь к Родине, за бесценный опыт и мудрость, которые вы бережно передаете молодому поколению, воспитывая у них уважение к истории, чувство патриотизма и почитание бессмертного подвига их дедов и прадедов.

     В этот праздничный день желаем вам, дорогие земляки, мирного неба над головой, здоровья, добра и благополучия, душевного спокойствия и тепла семейного очага!

     Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

     Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

    • В городском совете прошла торжественная встреча руководства города с ветеранами

     Сегодня, 8 мая, в День памяти и примирения, в Лисичанском городском совете состоялась торжественная встреча руководства города с ветеранами Второй мировой войны, чтобы почтить память погибших во Второй мировой войне.

     В мероприятии приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, руководство города во главе с Лисичанским городским головой Сергеем Шилиным, ветераны войны и труда, дети войны, ветеранские активисты, руководители органов государственной власти и местного самоуправления, депутаты городского совета, школьники и жители города.

    • Мемориальную доску Николаю Трофимовичу Кислову открыли в Лисичанске

     Сегодня, 8 мая, в преддверии празднования 73-й годовщины Великой Победы была открыта мемориальная доска Почетному гражданину города Лисичанска, участнику боевых действий, первому председателю городской организации ветеранов и одному из ее основателей Кислову Николаю Трофимовичу. Мемориальная доска была установлена на доме, в котором он проживал.

     В мероприятии приняли участие руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, депутаты городского совета, ветеранские активисты, жители города.

    • В Лисичанске открыли мемориальную доску Феодосию Васильевичу Богдану

     Сегодня, 8 мая, в День памяти и примирения, а также в преддверии празднования 73-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне состоялось торжественное открытие мемориальной доски Почетному гражданину города Лисичанска, участнику боевых действий, бывшему директору Лисичанского горного техникума, одному из основателей городской организации ветеранов Феодосию Васильевичу Богдану.

     В мероприятии приняли участие руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, представители депутатского корпуса городского совета, ветеранских организаций Лисичанска, жители города.

    • В ДК им. В.Н. Сосюры прошла встреча поколений

     DSC08058Вчера, 7 мая, во Дворце культуры (ДК) им. В.Н. Сосюры прошла встреча поколений. В мероприятии приняли участие руководство города во главе с Лисичанским городским головой Сергеем Шилиным, депутаты городского совета, председатель городской ветеранской организации Украины Юрий Положенцев, ветераны и дети войны, ветераны труда, ветеранские активисты первичных организаций микрорайона, коллектив и участники художественной самодеятельности дворцов культуры, школьники, жители микрорайона.

     Отметим, что это заключительная встреча из семи, приуроченных к празднованию 73-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне и является продолжением всеукраинской эстафеты памяти, посвящённой 75-летию освобождения Украины.

    • У Лисичанській міській раді пройшло засідання виконкому

     Сьогодні, 7 травня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання були розглянуті питання про опіку та піклування, затверджені нормативи водоспоживання на полив присадибних ділянок без встановлених приладів обліку для мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля; ухвалене рішення про організацію робіт з утримання зелених насаджень загального користування, про видалення аварійних дерев та про нагородження.

    • 8 мая - День международного движения Красного Креста и Красного полумесяца

     Всемирный День Красного Креста и Красного полумесяца (World Red Cross and Red Crescent Day) отмечается ежегодно 8 мая и учрежден в честь швейцарского бизнесмена, общественного деятеля и гуманиста Жана Анри Дюнана (Jean Henri Dunant, 8 мая 1828 — 30 октября 1910), который родился в этот майский день. В середине 19 века по инициативе Дюнана впервые стали создаваться группы добровольцев, которые оказывали помощь раненым на полях сражений. А в 1863 году по его же инициативе была созвана конференция, положившая начало международному комитету Красного Креста (International Committee of the Red Cross). Официально название Международный Красный Крест было утверждено в 1928 году на 13-й международной конференции в Гааге.

    • 5 мая - Международный день борьбы за права людей с инвалидностью

     Этот день призван обратить внимание людей на проблемы, связанные с защитой прав людей с ограниченными возможностями.

     Ежегодно 5 мая по всему миру отмечается День борьбы за права людей с инвалидностью. Впервые он был проведен 25 лет назад, когда одновременно в 17 европейских странах люди выступили за соблюдение равных прав инвалидов, а также против дискриминации людей, которые имеют физические, психические или сенсорные ограничения.

     Украина — в данном случае не является исключением.

    • Сегодняшним субботником в Лисичанске завершился месячник по благоустройству города

     Сегодня, 5 мая, в преддверии празднования Великой Победы были приведены в надлежащий вид прилегающие территории у братской могилы «Вечный огонь», в сквере у мемориальных комплексов «Память» и «Танк». Сотрудники органов местного самоуправления совместно с работниками коммунальных предприятий убрали территории от сухой листвы, травы и мусора. Всего за несколько часов интенсивной работы участники субботника собрали несколько контейнеров мусора.

    • В Лисичанске продолжаются традиционные встречи поколений

     Вчера, 4 мая, в школе № 14 состоялась встреча поколений. В преддверии празднования 73-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне на мероприятие пригласили ветеранов и детей войны, ветеранов труда, ветеранских активистов первичных организаций здравоохранения и образования, ПАО «Укртелеком», ПАО «Лисичанскуголь», редакции газеты «Новый путь» и Лисичанского городского совета.

     Во встрече поколений приняли участие руководство города во главе с Лисичанским городским головой Сергеем Шилиным, председатель городской ветеранской организации Украины Юрий Положенцев, коллектив и участники художественной самодеятельности дворцов культуры, школьники.

    • В терцентре в преддверии 73-й годовщины Победы состоялся концерт

     Сегодня, 4 мая, Лисичанский территориальный центр собрал в своих стенах ветеранов войны и труда, детей войны по случаю празднования 73-й годовщины Великой Победы. Среди них участник боевых действий в годы Второй мировой войны, инвалид войны Сергей Иосифович Варвянский, участник войны Виталий Федорович Филонович, а также герой социалистического труда Екатерина Николаевна Роева.

    • Вітаємо лисичан з нагородами ХІV Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни»!

     З 21 по 29 квітня у м. Києві відбулась ХІV Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни» під патронатом Героя України, народного артиста, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Євгена Станковича.

     Усього у цьому змаганні взяли участь 538 учасників з 169 навчальних закладів з 82 населених пунктів України.

     Наше місто гідно представили учні Марини Шинкаренко Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДМШ) № 2. До складу журі увійшли народні та заслужені артисти мистецтв України.

    • Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську повідомляє

     Центр обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347, I поверх, на період травневих свят буде працювати у наступному режимі:

     • 5 травня — за режимом роботи ДПІ — з 09.00 до 18.00;
     • 9 травня — вихідний день.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • Порядок зняття з обліку фізичної особи-підприємця як платника податків

     Підставою для зняття фізичної особи-підприємця як платника податків з обліку у відповідному контролюючому органі є відомості про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням.

     Дата зняття з обліку фізичної особи-підприємця відповідає даті отримання відомостей про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.

     Після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізична особа продовжує обліковуватись у контролюючих органах як фізична особа-платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності.

    • Сервіси «Електронного кабінету платника податків»

     ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: в «Електронному кабінеті платника податків» впроваджено наступні сервіси:

     «Звітність» — надає користувачу можливість:

     • — створення пакета податкової звітності (декларації з додатками) або імпорту з бухгалтерських програм;
     • З початку року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували понад 153-х мільйонів гривень

      «За січень-квітень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 153 млн 47,4 тис. грн., — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 57 млн 234,6 тис. грн., що на 13 млн 54,4 тис. грн. або на 29,5% більше, ніж у відповідному періоді минулого року та 95 млн 812,8 тис. грн. — до місцевого бюджету, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 25,3%».

     • Тим, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання

      Як повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко, фахівцями ДПІ у м. Лисичанську, з початку поточного року, було видано 1 довідку про сплату податку резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання (про відсутність податкових зобов’язань з цього податку) після проведення відповідних перевірок податкових декларацій запитувачів.

     • ДПІ відповідає на запитання

      Запитання: Яким чином фізична особа — підприємець, може подавати податкову звітність в електронному вигляді?

      Відповідь: Для того щоб подавати податкову звітність в електронному вигляді необхідно отримати Електронний цифровий підпис та встановити необхідне програмне забезпечення. Електронний цифровий підпис (далі — ЕЦП) можна отримати в будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів на території України. Надання послуг Електронного цифрового підпису може бути на платній або безкоштовній основі. Різниці між платним і безкоштовним ключем для подання звітності немає.

     • Вітаємо Софію Ажипу з перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Квітуча Україна"

      27 квітня учениця Лисичанської ДМШ № 2 Софія Ажипа (викладач Марина Шинкаренко) взяла участь у ХVII Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна», який відбувся у м. Києві при сприянні Міністерства культури України, Національної музичної спілки, Європейської асоціації фольклорних фестивалів, Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка.

      До складу журі увійшли заслужені діячі культури України, заслужені артистки України Інеса Братущик і Лідія Вернігор та інші.

     • V Таврійський туристичний конгрес

      За інформацією Херсонської обласної державної адміністрації з 18 по 20 травня 2018 року у с. Праві Саги Олешківського району Херсонської області (Кінний клуб «Grand Prix») громадською спілкою «Таврійський туристичний альянс» та громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад», з метою розвитку внутрішнього і в’їзного туризму, налагодження міжрегіональних партнерських відносин між учасниками туристичного ринку, представлення туристичних можливостей Херсонщини, планується проведення V Таврійського туристичного конгресу.

     • «Музика різних епох»

      Під такою назвою, вчора, 2 травня, в Лисичанській дитячій школі (ДШМ) № 1 відбувся сольний концерт юної піаністки, учениці фортепіанного відділу, лауреата конкурсів різних рівнів Софії Смалій (клас викладача Маргарити Погрібної).

      Цього дня до концертної зали завітали учні, викладачі, батьки та мешканці міста. Присутні з цікавістю і захопленням слухали лекцію та чудову музику, яка супроводжувалася слайдами. Незважаючи на свій юний вік Софія емоційно і майстерно виконувала свій різноманітний і цікавий репертуар. До програми концерту увійшли твори, які належать до різних епох історії фортепіанного мистецтва.

     • «Сад чеснот»

      Під такою назвою, сьогодні, 3 травня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулася визначна культурна подія — відкриття персональної виставки Заслуженої артистки України, радника Міністра культури України, члена Національної спілки художників України, письменниці, телеведучої, громадського діяча, волонтера Анжеліки Рудницької.

     • Вітаємо лисичан - призерів обласного огляду-конкурсу хорових колективів!

      29 квітня хор учнів молодших класів Лисичанської дитячої музичної школи (ДМШ) № 2 та учні молодшої та старшої групи хорового колективу «Квітень» Лисичанської ДШМ № 1 взяли участь в обласному огляді-конкурсі хорових колективів, який відбувся у м. Сєвєродонецьк. На конкурс з’їхалися колективи з різних регіонів Луганської області.

     • В Лисичанську пройшов щорічний фестиваль танцю «Viva Dance»

      29 квітня, до Міжнародного дня танцю, в Палаці культури «Діамант» пройшов щорічний фестиваль танцю «Viva Dance».

      «Viva Dance» — це свято, присвячене всім стилям хореографічного мистецтва, яке щороку збирає велику кількість прихильників танцю.

     • У міській раді пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

      Сьогодні, 3 травня, в Лисичанській міській раді пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті наступні питання:

      — про вирішення способу участі батьків у вихованні дітей;

     • Шановні мешканці будинку!

      2 серпня 2017 року набув чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (надалі — Закон). На виконання цього Закону повідомляємо про намір встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії на ваш будинок.

      Інформація щодо дати, місця встановлення вузлів комерційного обліку, розмірів та порядок оплати внесків за встановлення, облуговування та заміну вузлів комерційного обліку буде надаватися додатково.

     • Вітаємо переможців чемпіонату міста Лисичанська з боротьби греко-римської

      28 квітня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанська з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь 76 спортсменів. Переможцями змагань, виборовши золоті нагороди, стали Данило Гаврилов, Олексій Вісягін, Артем Декін, Віталій Мухаметдінов, Семен Кохановський, Микита Бутов, Артем Булатов, Ілля Проскурін, Олександр Зябля, Павло Харченко, Тарас Хижняк.

     • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери ІІІ етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

      29 квітня в місті Запоріжжя пройшов ІІІ етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Луганської областей. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики

      28 квітня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.р.н., 2007-2008 р.р.н. та 2009 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 50 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     • Відбувся зональний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт 2018"

      Сьогодні, 2 травня, на базі стадіону ЗОШ №14 м. Лисичанська відбувся зональний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2018». До міста Лисичанська завітали спортсмени зі Сватівського та Кремінського районів. Також учасником ігор стала команда Лисичанської загальноосвітньої школи №4.

     • Театральні колективи Лисичанська - переможці всеукраїнського конкурсу "Лимонад"

      27 квітня у місті Харків відбувся VII Всеукраїнський театральний фестиваль — конкурс дитячих і молодіжних театральних колективів ім. Марка Ентіна «Лимонад», куди з’їхалися колективи з усієї України. Наше місто на фестивалі гідно представили колективи Лисичанського міського ПК — народна театр-студія «Лімпопо» (кер. Надія Бражникова) та зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (кер. Ірина Кабанова) і колектив Лисичанської ДШМ №1 літературний театр «Натхнення» (кер. Ірина Кабанова).

     • Вітаємо Лисичанських спортсменів - переможців та призерів відкритого Кубку міста Сєвєродонецька з дзюдо

      21 квітня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий Кубок міста з дзюдо (командний залік юнаки та особистий залік дівчата). В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст та районів Луганської області.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Луганської області з косіки карате

      21 квітня 2018 року в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з косіки карате. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Покровська, Українська, Мирнограду, Селідово, смт Горняк, смт, Новогородівка.

      Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

     • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Донецької області з легкої атлетики

      20 та 21 квітня в місті Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001-2002, 2003 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 180 спортсменів з 12 міст та районів Донецької та Луганської областей. Лисичанські спортсмени показали настпуні результати:

     • Благоустройство города продолжается (обновлено)

      Месячник по благоустройству города продолжается. Так, сегодня, 27 апреля, в Лисичанске прошел очередной субботник.

      На этот раз был приведен в порядок сквер в районе мемориала «Память». Сотрудники органов местного самоуправления совместно с работниками коммунальных служб города очистили территорию парка от прошлогодней листвы, травы и мусора, обрезали сухие ветви деревьев. Кроме того, в преддверии празднования Дня великой Победы покрасили и привели в порядок мемориал «Память».

     • Профилактика малярии

      Малярия известна человечеству с древних времен и первичным очагом малярии считают тропическую Африку, откуда она распространилась по всему миру и сегодня регистрируется во всех странах, особенно тех, где обитают комары рода Анофелес. В последние годы ситуация по малярии в мире ухудшилась, в связи с расширением экономических связей между странами и широким развитием туризма.

      В Европейских странах малярия регистрируется среди лиц, возвратившихся из районов, где малярия регистрируется широко. Ежегодно несколько случаев малярии завозится и в Украину.

      Различают 4 формы малярии: тропическая, трехдневная, четырехдневная и овале.

     • Увага! Увечері 31 травня та протягом дня 1 червня очікуються грози

      Увага! Шановні мешканці та гості мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

      Лисичанська міська рада, за даними Луганського обласного центру з гідрометеорології, інформує, що увечері 31 травня та протягом дня 1 червня на території мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля очікуються грози, місцями град та шквали 15-20 м/сек.

      Будьте обережні!

      Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

     • В Лисичанську відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

      Вчора, 30 травня, відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

      У засіданні взяли участь помічник народного депутата України Сергія Дунаєва Олександр Овчаренко, представник Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб в Луганській області Сергій Копилов, секретар міської ради Едуард Щеглаков, заступники міського голови, депутати Лисичанської міської ради, Привільській міський голова Максим Гура, директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Євген Лисенко, керівники виконавчих органів міської ради.

     • В Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради

      30 травня в Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків.

      В роботі комісії взяли участь начальники відділів Лисичанської міської ради сім’ї, молоді та спорту, культури, служби у справах дітей; представники відділу освіти, дитячої міської лікарні, управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську.

     • Рятувальники завітали до дитячого садочку "Світлячок"

      Співробітники Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області постійно проводять навчальні заходи для дітей. Не обділяють увагою рятувальники і найменших мешканців міста.

     • В Лисичанске подвели итоги спартакиады работников образования

      Вчера, 29 мая, на территории городской спортивной культурно-оздоровительной базы «Лисичанец» прошел заключительный этап спартакиады работников образования города Лисичанска. В программу мероприятия вошли соревнования по легкой атлетике, конкурс на самую вкусную полевую кашу, бивак, приветствие команд. Также были подведены общие итоги спартакиады 2016-2017 гг. учебного года.

     • Лисичанські артисти - призери фестиваль-конкурсу "Воронцева слобода"

      28 травня у смт. Білокуракине відбувся щорічний відкритий обласний молодіжний фестиваль-конкурс патріотичної пісні та поезії «Воронцева слобода». У фестивалі взяли участь 20 учасників з Луганської, Львівської та Рівненської областей. Наше місто представили учасники зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» (Лисичанський міський ПК, керівник Ірина Кабанова), народної театр-студії «Лімпопо» (Лисичанський міський ПК, керівник Надія Бражникова) та солісти Дар’я Синюгіна (Лисичанський міський ПК), Юлія Тєлушкіна, Ірина Браташ, Анастасія Сохань (Лисичанський ПК «Діамант»).

     • Новые машины медицинской службы для центральной городской больницы

      Благодаря совместной работе городского головы Сергея Шилина, его заместителя Максима Головнева, начальника территориального медицинского объединения города Лисичанска Григория Старченко, губернатора области Юрия Гарбуза, областной государственной администрации и Лисичанского городского совета за счет прочей субвенции из областного бюджета городскому бюджету и при 10 %-м софинансировании из городского бюджета были приобретены четыре машины медицинской службы.

      Сегодня, 29 мая, руководство города передало в пользование центральной городской больнице легковые автомобили для оказания помощи пожилым людям и грудным детям специалистами на дому.

     • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

      27 травня на базі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 64 спортсмени, що показали наступні результати за своєю програмою:  загальна физична підготовка, спеціальна фізична підготока:

      юнаки 2006р.н.

      • І місце – Олексій Стародубцев;
      • ІІ місце – Олександр Стародубцев.
     • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2006р.н. та молодше

      З 26 по 28 травня на базі загальноосвітньої школи № 13 проходили змагання чемпіонату Луганської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2006р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів.

      Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх категоріях:

      Категорія «Юнаки»

      • І місце — Дмитро Пудов;
      • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

       q6VPkG-2c9827 травня в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

       Лисичанські спортсмени вибороли І місце в своїх категоріях:

       Категорія «Дует»: Руслана Балабаш та Карина Лобода;

      • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з футболу 2016-2017 років серед юнаків

       27 травня в м. Сєвєродонецьк пройшли фінальні ігри чемпіонату Луганської області з футболу 2016-2017 років серед юнаків.

       Серед спортсменів 2004-2005р.н. ІІІ місце виборола команда футболістів Лисичанської ДЮСШ, зігравши матч з командою міста Новопськов з рахунком 0:0, а перемогу здобувши по пенальті.

      • Новодружеська дитяча школа мистецтв відсвяткувала 40-річний ювілей

       На минулому тижні учні та викладачі Новодружеської дитячої школи мистецтв святкували 40-річний ювілей рідної школи. На свято зібралися випускники різних років, вчителі-ветерани, а також гості — начальник відділу культури Лисичанської міської ради Людмила Ткаченко, Новодружеський міський голова Андрій Гайдуков, директор ТОВ «Ліспі» Олег Кострюков.

      • "На шляху до змін - 2017"

       Під патронажем Міністерства закордонних справ Литви вже другий рік реалізується Міжнародний литовсько-український проект «Допомога у сфері освіти регіонам Східної України, постраждалим від конфлікту: «На шляху до змін — 2017». Учасники проекту спрямовують зусилля на здійснення змін в освітньому середовищі шкіл з урахуванням досвіду й практики європейських країн, поширення ідей активного громадянства та підтримку бажання педагогів і молоді ініціювати позитивні зміни.

      • Малеча з працівниками ДСНС вивчали правила пожежної безпеки

       Сьогодні, 29 травня, в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» відбулась зустріч пожежників-рятівників Державної пожежно-рятувальної частини № 64 м. Лисичанська з вихованцями дошкільного навчального закладу №1 «Шпачок».

      • В міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття першої персональної виставки творчих робіт

       27 травня в міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття першої персональної виставки творчих робіт художника-аматора, майстра художнього кування з металу Ігоря Нещерета.

       Ігор Нещерет народився та живе в м. Лисичанську. Був творчою дитиною, з дитинства любив малювати.

      • Правила поведінки на воді - запорука безпеки під час відпочинку

       clip_image001Попереду купальний сезон. Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

       Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу людині, яка потрапила в біду. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

      • Олена Федоренко - абсолютна чемпіонка Луганської області з класичного пауерліфтингу

       20 та 21 травня в м. Кремінна відбувся чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу. В змагання взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного Кремінної, Біловодська.

       Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

      • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад чотири мільйони гривень плати за землю

       preview2«За січень — квітень 2017 року до місцевого бюджету надійшло 4 млн 313,4 тис. грн плати за землю» — повідомила начальник управління податків і зборів з юридичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Олена Листопад. — Із загальної суми 3 млн 449,3 тис. грн надійшло від платників податків — юридичних осіб та 864,1 тис. грн — від фізичних.

      • Уважаемые работники и ветераны химической промышленности!

       Сегодня ваш профессиональный праздник — День химика. От всей души поздравляем вас и выражаем благодарность за нелегкий труд и весомый вклад в становление и развитие промышленного потенциала нашей страны и родного края.

       Химическая промышленность является ведущей отраслью в нашем регионе. И, несмотря на непростую экономическую ситуацию, преодолевая трудности, вы прилагаете много усилий для сохранения и развития таких важных для нашей страны предприятий. Пусть ваши профессионализм и ответственность, трудолюбие и увлеченность выбранным делом будут залогом мирного развития нашего государства.

       В это праздничный день желаем вам крепкого здоровья, мира, благополучия, уверенности в завтрашнем дне и новых трудовых свершений на благо родного города и Украины.

       Лисичанский городской голова Сергей Шилин

       Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

      • Уважаемые пограничники и ветераны погранвойск!

       Microsoft PowerPoint PresentationПоздравляем вас с профессиональным праздником — Днем пограничника!

       Во все времена защитники рубежей Отечества первыми встречали врага, мужественно и стойко отражали посягательства на независимость и целостность нашей Родины. Служба на границе всегда была школой воинского братства, делом отважных воинов, чем по праву заслужила уважение и признательность граждан Украины.

       Нынешнее поколение пограничников свято продолжает славные традиции своих дедов и отцов. С каждым днем возрастает стратегическое значение укрепления безопасности государственных границ. Поэтому от вашей бдительности, решительности, профессионализма во многом зависит успех в деле защиты политических и экономических интересов страны, спокойствие её граждан.

       Пусть доблесть, честь, патриотизм и верность воинскому долгу остаются для вас важнейшими жизненными принципами. Искренне желаем вам и вашим близким доброго здоровья, мирного неба, благополучия и успехов в благородном служении народу Украины!

       Лисичанский городской голова Сергей Шилин

       Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

      • Особливості зняття касового апарату з реєстрації у разі відсутності зв'язку із центром сервісного обслуговування

       Скасування реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (РРО) регламентується Порядком реєстрації та застосування РРО, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547 (далі-Порядок).

      • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 12 мільйонів гривень ПДВ

       Як повідомила начальник управління податків і зборів з юридичних осіб Олена Листопад, за січень—квітень поточного року до державного бюджету було спрямовано 11 млн 796,2 тис. грн. податку на додану вартість, з яких 169,0 тис. грн. перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями.

      • В Лисичанске поздравили пограничников

       Сегодня, 26 мая, накануне Дня пограничника, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялось торжественное мероприятие. Пограничников и ветеранов погранвойск в их профессиональный праздник поздравило руководство города и участники самодеятельности дворцов культуры города.

      • В Лисичанську пролунали останні дзвоники (фоторепортаж)

       Сьогодні, 26 травня, для учнів 21 школи міста пролунав останній дзвоник. Традиційні святкові лінійки, білі сорочки та блузки, яскраві букети весняних квітів, сльози радості та смутку і довгоочікувані канікули.

      • Внимание! Срочно нужна помощь Настеньке Ильминской!

       Настюша хочет жить!

       В декабре годовалую Настеньку Ильминскую впервые госпитализировали. В больнице ребенку долго не могли поставить диагноз. А с января за жизнь малышки из Лисичанска стали бороться врачи «Охматдета».

       Несмотря на медикаментозную поддержку, показатели печеночных анализов ребенка превышали норму в 60 раз!!! Результаты биопсии следующие: в печени идут фиброзно-некрозные процессы.

      • Державна податкова інспекція відповідає на запитання

       0020-500x280ЗАПИТАННЯ: Чи є право на включення процентів до податкової знижки, якщо об’єкт іпотеки продано?

       ВІДПОВІДЬ: Право на включення суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом до податкової знижки зберігається, навіть якщо платник податків протягом звітного року здійснив продаж предмета іпотеки. Головна мета — предмет іпотеки має бути визначений платником податків як основне місце його проживання в період здійснення понесених витрат.

      • 1 июня заканчивается срок уплаты

       - рентной платы за апрель 2017г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному месяцу.

       Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

      • В Лисичанську відбулось засідання чергової 28-ї сесії

       Вчора, 25 травня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 28-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови Новодружеська та Привілля, керівники та співробітники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації .

      • 30 мая заканчивается срок уплаты

       • — НДС за апрель 2017г.плательщиками, уплачивающими его ежемесячно;
       • — налога на доходы с начисленного, но не выплаченного дохода, за апрель 2017г.;
       • 29 мая заканчивается срок уплаты

        - единого взноса за апрель 2017г. горными предприятиями.

        Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

       • "Учиться никогда не поздно!"

        Под таким девизом, вчера, 24 мая, Университет третьего возраста отметил свое 5-летие. За эти годы его слушателями стали более двухсот ветеранов, которые осваивали знания по нескольким направлениям: компьютерная грамотность, основы православия и история родного края.

       • Лисичани взяли участь у XIII регіональному театральному конкурс-фестивалі

        20 травня у м. Слов’янськ відбувся XIII регіональний театральний конкурс-фестиваль «7 этаж собирает друзей», в якому прийняла участь зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (кер. Ірина Кабанова) з виставою «Маленькая Баба — Яга».

        На фестиваль з’їхалися театральні колективи з різних міст України.

       • В Лисичанську відзначили День Європи

        Традиційно, починаючи з 2003 року, у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи.

        Цього року до цієї дати в закладах культури міста Лисичанськ відбулися наступні заходи: квест — гра «Україна — це Європа» (міський ПК), танцювальний флешмоб «Лисичанськ — це Європа» (ПК «Діамант»),

       • У Лисичанську відбувся Відкритий чемпіонат міста "Лисичанська весна"

        З 18 по 20 травня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ відбувся Відкритий чемпіонат міста Лисичанська зі спортивної гімнастики «Лисичанська весна», присвячений пам’яті Володимира Матліна. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне. Кожного року на захід запрошують сина Володимира Матліна – Євгена Матліна. У своїй промові Євген подякував учасникам змагань за пам’ять про його батька та побажав усім успіху та чесної перемоги.

        За підсумками змагань лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх категоріях.

       • Лисичанські спортсмени зайняли призові місця у Кубку України з акробатичного рок-н-ролу

        20 травня в місті Харків пройшов Кубок України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з Харківської, Київської, Запорізької, Дніпропетровської та Луганської областей.

       • В Лисичанську пройшов фінал гри "Сокіл" ("Джура") серед студентів професійних ліцеїв міста

        Сьогодні, 23 травня, на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшов фінальний міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед студентів державних професійно-технічних навчальних закладів.

       • Команда "Третя рота" переможець обласного етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу КВК юних інспекторів руху

        Вчора, 22 травня, у Сєвєродонецьку відбувся обласний етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху, переможцем якого стала лисичанська команда «Третя рота».

        Змаганння проводились під актуальним гаслом «Молоде покоління — за безпечний рух!» і складались із трьох конкурсів: привітання (візитки) «Виконуй Правила — переходь правильно», конкурсу новин «YUІR NEWS» — «Обережно діти!», музичного домашнього завдання «3D: Ваші документи...».

       • Лисичанські рятувальники - бронзові призери обласних змагань з пожежно-прикладного спорту

        18 та 19 травня на базі навчально-тренувального полігону Головного управління ДСНС України у Луганській області пройшли обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед підпорядкованих підрозділів Головного управління з метою підвищення спортивної майстерності та оперативної готовності працівників пожежно-рятувальних служб.

       • Лисичанські артисти взяли участь у концерті "Культурна мозаїка"

        19 травня до Всесвітнього дня культурного розмаїття в ім'я діалогу та розвитку у приміщенні Новоайдарівського Будинку культури відбувся святковий концерт «Культурна мозаїка». Святковий захід відвідало керівництво області.

        У фойє Будинку культури гості свята мали змогу ознайомитися з неперевершеними роботами Новоайдарівського майстра різьби по дереву Олександра Романен