Фильтр
 • До уваги мешканців міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля!

  clip_image001З метою збереженні життя і здоров’я мешканців міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля, завчасного реагування на виникнення позаштатних ситуацій та для вжиття заходів реагування на надзвичайні ситуації техногенного, природного, соціально-політичного характеру, подій пов’язаних з проведенням антитерористичної операції на території Луганської областіта інформування про важливі суспільно-політичні події у містах та районах області, просимо взяти до відома інформацію викладену в приведених пам’ятках:

  · Пам’ятка про дії у разі виявлення підозрілого предмета;

  · Пам’ятка про ознаки підготовки до терористичної акції;

  · Пам’ятка про своєчасне інформування СБУ у разі виникнення загрози терористичного акту.

  Відділ мобілізаційної, режимно — секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

 • У Лисичанську реалізується програма "Доступні ліки"

  На реалізацію програми в 2017 році в м.Лисичанську виділено 1279,5 тис.грн. Станом на 15.05.17р. лікарями виписано 7459 рецептів, відшкодовано 114790,77 грн., що склало 8,97 % від загальної суми передбаченої на реалізацію програми «Доступні ліки».

  В місті програма «Доступні ліки» реалізується за наступними адресами:

 • Затримано командира одного із підрозділів "Торнадо"

  23.05.2015 співробітниками СОГ МВ БПСМОП «Тернопіль», спільно із співробітниками оперативної групи СБУ з дислокацією в м. Лисичанськ, у приміщенні кафе-бару «Три Толстяка» по вул. Червоногвардійській, 24, м.Лисичанськ, затримано командира одного із підрозділів РПСМОП «Торнадо», мешканця Дніпропетровської області, в якого вилучено гранату типу Ф-1.

  23.05.2015 за вказаним фактом слідчим відділом зазначеного підрозділу МВС України зареєстровано в ЄРДР кримінальне провадження за № 12015130530000461 за ч.1 ст.263 («Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами») КК України та розпочато досудове розслідування.

 • Управління статистики у м. Лисичанську терміново запрошує на роботу

  Управління статистики у м. Лисичанську терміново запрошує на роботу економіста — статистика для підготовчих робіт до Всеукраїнського перепису населення 2020.

  Вимоги: знання української мови та впевнене користування EXCEL, MICROSOFT WORD.

  Телефон для довідок: 099-110-75-74, 095-22-92-339.

  Управління статистики у м. Лисичанську

 • Попереджено терористичний акт

  21 травня співробітниками Попаснянського РВ ГУ МВС України в Луганській області, спільно із співробітникам оперативної групи СБУ (м. Лисичанськ), в зруйнованій будівлі за адресою: м. Гірське, вул. Совєтська, 19, було виявлено та вилучено металевий предмет, що зовні схожий на міну, на корпусі якого наявне маркування 765965ГД-42, та предмет циліндричної форми з фрагментом дроту.

  За попередньою інформацією, саморобний вибуховий пристрій планувалося привести в дію для вчинення терористичного акту з метою залякування жителів міста, руйнування розташованих поряд житлових будинків, будівлі місцевого відділу міліції та ринку, що призвело б до значних матеріальних та людських жертв, а також підриву авторитету українських правоохоронних органів та військовослужбовців ЗС України.

 • 30 травня - Всесвітній день боротьби проти астми і алергії

  Всесвітній день боротьби проти астми і алергії був заснований за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я та відзначається щорічно 30 травня спільно з Всесвітнім днем хворого алергією.

 • Каталог статистичних публікацій у 2019 році

  Каталог статистичних публікацій у 2019 році, які готуються Головним управлінням статистики у Луганській області. Він містить перелік публікацій, які охоплюють статистичні показники, що характеризують соціально-економічне становище Луганської області у доступній, наглядній формі. Інформація у збірниках групується та зіставляється за динамікою років, регіонами області, видами діяльності, тощо.

 • СБУ затримала більше 150 вантажівок з контрабандою на тимчасово окуповану територію

  Керівництво СБУ доповіло Президенту України Петру Порошенку, що Служба безпеки України у взаємодії з Державною фіскальною службою та Державною прикордонною службою провела складну і широкомасштабну спецоперацію із знешкодження каналу незаконного переміщення товарів на тимчасово окуповану територію т.зв. «ДНР» і «ЛНР».

  Операцію здійснено із залученням можливостей Збройних Сил України.

 • Не паліть!!!

  Про шкоду куріння знає кожен або майже кожен. Незважаючи на це, число курців зростає, особливо серед молоді та жінок. Пристрасть до тютюну — це не що інше, як тютюнова наркоманія. Після викуреної сигарети людина відчуває як би наркотичний комфорт: поліпшується настрій, зникає нервове напруження. Але після короткочасного сплеску настає стомлення, самопочуття погіршується, і щоб повернути бадьорість, курець знову хапається за сигарету. І платою за цей комфорт є здорв’я.

 • «Реформи в Україні в контексті євроінтеграції»

  Інформаційно-довідкові матеріали Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Луганської облдержадміністрації до єдиного дня інформування населення

  День Європи — щорічне свято миру і єдності в Європі. Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.

  День Європи спершу відзначався як День заснування Ради Європи (5 травня), пізніше став відомий як День проголошення декларації Шумана (9 травня). На початку метою відзначення Дня Європи було навчання людей бути прихильниками європейської інтеграції, формування спільності громадян країн, які входять до ЄЄ, щоб вони відчули свою приналежність до Європи. В Україні цей день відзначається з 2003 року в третю суботу травня (відповідно до Указу Президента України від 19.04.2003 № 339).

 • Шановні представники громадських організацій!

  Запрошуємо вас до співпраці щодо можливості встановлення у Дозвільному центрі м. Лисичанська громадського посту з метою здійснення ним моніторингу діяльності центру.

  Пропозиції щодо шляхів, методів і процедури створення у Дозвільному центрі громадського посту приймаються відділом підприємництва та регуляторної політики Лисичанської міської ради:

  • за адресою: вул. Сєвєродонецька, 62, каб. 22, м. Лисичанськ, 93100
  • за телефоном: 7-32-46; 7-31-72
  • електроною поштою: [email protected].
 • Сигарета - это яд!

  О вреде курения знает каждый или почти каждый. Несмотря на это, число курящих возрастает, особенно среди молодежи и женщин. Пристрастие к табаку — это не что иное, как табачная наркомания. После выкуренной сигареты человек чувствует как бы наркотический комфорт: улучшается настроение, исчезает нервное напряжение. Но после кратковременного всплеска наступает утомление, самочувствие ухудшается, и чтобы вернуть бодрость, курильщик снова хватается за сигарету. И платой за этот комфорт является здоровье.

  В мире от заболеваний, связанных с курением табака каждые 6 секунд умирает 1 человек, а ежегодно 5 млн. человек. Если ситуация не изменится, то к 2020 году ежегодные потери составят 10 млн. человек. Курящий человек живет на 10 лет меньше некурящего. Каждая выкуренная сигарета стоит курильщику 15 минут жизни. В Украине табакокурение является причиной каждого пятого случая смерти лиц старше 35 лет.

 • 30 мая - Всемирный день борьбы против астмы и аллергии

  Всемирный день борьбы против астмы и аллергии был основан по решению Всемирной Организации Здравоохранения и отмечается ежегодно 30 мая совместно с Всемирным днем больного аллергией.

  Цель проводимых в этот день мероприятий — повысить осведомленность общества о симптомах, течении, последствиях астмы и аллергии. Статистика неумолима: по данным эпидемиологических исследований, в настоящее время около 6% населения земного шара страдает бронхиальной астмой и более 40% населения имеют те или иные признаки аллергии. Речь уже может идти о неинфекционной пандемии: каждый третий человек болен аллергическим ринитом и почти каждый десятый — бронхиальной астмой. В Украине диагноз «Бронхиальная астма» имеет каждый сотый человек.

  Под аллергией понимают повышенную чувствительность организма к воздействию факторов окружающей среды. В свою очередь аллергия влечет за собой очень много заболеваний, в частности, астму.

 • Осторожно, бешенство!

  В последнее время в городе Лисичанске участились случаи регистрации бешенства у животных, при этом больные животные наносят покусы людям. Источником заражения животных бешенством является дикая фауна. В связи с запретом проведения охоты, очень сильно увеличилась популяция красной лисицы, которая является резервуаром бешенства в природе. Бродячие животные контактируют с дикой фауной и распространяют бешенство.

  С целью профилактики этого заболевания не рекомендуется подкармливать и контактировать с бездомными животными, необходимо прививать своих питомцев против бешенства.

 • Міський голова Сергій Шилін зустрівся з представниками Дитячого фонду ООН (UNICEF)

  Сьогодні, 29 травня, міський голова Сергій Шилін та представники ЛКСП «Лисичанськводоканал» зустрілись з Головою Краматорського офісу Дитячого фонду ООН (UNICEF) Романом Шейко та керівником з координації офісів UNICEF на сході Україні Рамізом Бехбудовим Рамізом Бехбудовим.

  Під час зустрічі присутні обговорили допомогу фонду ООН (UNICEF) в рамках гуманітарної місії — черговий проєкт з реконструкції водоводу ЛКСП «Лисичанськводоканал» вартістю близько 400 тисяч євро.

 • 27 мая - Международный день рассеянного склероза

  плоРассеянный склероз — это хроническое прогрессирующее заболевание, при котором в центральной и периферической нервной системе развиваются очаги распада оболочки нервных волокон, т.е. поражается головной мозг, зрительные нервы, спинной мозг, что приводит к нарушению соответствующих функций организма. Слово «рассеянный используется в значении «множественный», а слово «склероз» означает «рубец».

  Это аутоиммунное заболевание, т.е. иммунная система воспринимает те или иные клетки организма чужеродными и начинает бороться с ними. Оно приводит к инвалидности молодых людей. Возраст больных, как правило, от 15 до 40 лет. Это довольно распространенное заболевание. По статистике, в настоящее время в мире насчитывается около 3-х миллионов больных рассеянным склерозом. В списке причин полной инвалидности в продуктивном периоде жизни рассеянный склероз занимает третье место (после травм и ревматологических заболеваний). Исходя из всего этого, рассеянный склероз становится проблемой не только заболевших и их семей, но и всего современного общества.

 • У міській раді відбулось засідання комісії щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води

  Вчора, 27 травня, у міській раді відбулось засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води під головуванням начальника управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталія Саханя.

 • Концепція реформи системи охорони здоров'я міста Лисичанська

  Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

  Адміністрацією КУ «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ» розроблено Концепцію реформи системи охорони здоров’я міста Лисичанська, яка надається для обговорення.

  У разі виникнення будь яких питань пропонуємо звертатись до КУ «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ».

 • У міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків

  Сьогодні, 27 травня, у Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків.

  В роботі комісії взяли участь начальники відділів Лисичанської міської ради сім’ї, молоді та спорту, культури, освіти, охорони здоров’я, служби у справах дітей, управління праці та соціального захисту населення; представники Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області, ДПРЧ-9 Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області.

 • Пошаговая инструкция по подписанию декларации «Про вибір лікаря, з надання первинної медичної допомоги»

  1. Выбрать врача, который оказывает первичную медицинскую помощь: участкового терапевта, участкового педиатра, семейного врача.

  2. Для подписания декларации необходимо иметь при себе паспорт, идентификационный код, для ребенка — свидетельство о рождении.

  3. Обратится в регистратуру лечебного учреждения или непосредственно к врачу, которого вы выбрали.

 • З резервного фонду міського бюджету виділили кошти на заходи, спрямовані на відновлення роботи закладів дошкільної освіти

  Сьогодні, 27 травня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна було затверджено рішення про виділення 128 655 грн. з резервного фонду міського бюджету на здійснення невідкладних заходів, спрямованих на відновлення роботи закладів дошкільної освіти.

 • 19 мая - Всемирный день борьбы с гепатитом

  Гепатит С – воспалительное инфекционное заболевание печени, причиной которого является попадание в организм вируса гепатита C (HCV). Главная опасность, которая кроется в гепатите С – патологический процесс, провоцирующий развитие цирроза или рака печени.

  Как происходит заражение гепатитом С?

  Заражение гепатитом С происходит обычно через микротравмы поверхности кожи или слизистых оболочек, после контакта с ними загрязненных (инфицированные вирусом) предметов.

 • У Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

  Здание исполкома 2016Сьогодні, 26 травня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Головне питання порядку денного - заходи із протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапи послаблення протиепідемічних заходів на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

  З огляду на прийняті рішення на засіданні оперативного штабу з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2, яке відбулось 22 травня, стосовно визначення заходів щодо організації роботи дошкільних навчальних закладів в умовах послаблення протиепідемічних заходів, відділ освіти міської ради мав придбати безконтактні термометри, засоби індивідуального захисту, антисептики та засоби дезінфекції.

 • 17 мая - Всемирный день борьбы с артериальной гипертонией

  Всемирный День Борьбы с Гипертонией учреждён Всемирной лигой борьбы с гипертонией при поддержке ВОЗ, он проводится с 2005 года.

  Целью проведения Всемирного Дня борьбы с артериальной гипертонией является доведение до широких кругов общественности информации об опасности данного патологического состояния и серьезности его медицинских осложнений, а также повышение информирования о методах профилактики и ранней диагностики.

  Гипертония является широко распространенной в мире эпидемией, поражающей как развитые, так и развивающиеся страны, с напряженным нервно-эмоциональным жизненным фоном. Во всём мире ежегодно 7 млн. человек умирают и 15 млн. страдают из-за высокого артериального давления или гипертонии. Это наиболее значимый фактор риска смерти во всём мире.

 • У Лисичанську визначено перелік заходів для відновлення роботи дошкільних навчальних закладів міста

   Сьогодні, 22 травня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання оперативного штабу з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2 під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Головне питання порядку денного - послаблення протиепідемічних заходів у місті у зв’язку з набуттям чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

  Під час засідання завідувачка ЛМРФ ДУ «Луганський обласний центр МОЗ України» Наталіїя Сьомкіна доповіла про оперативну ситуацію станом на ранок 22.05.2020 щодо поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території України та міста Лисичанська та зауважила, що стан епідеміологічної обстановки в місті дозволяє послаблення протиепідемічних заходів.

 • Репродуктивное здоровье - особый период в жизни женщин

  В условиях экономического кризиса, низкой рождаемости и высокого уровня смертности проблема охраны и сохранения репродуктивного здоровья населения приобретает особую значимость.

  Репродуктивный период женщины — это отрезок жизни, в течении которого женщина способна зачать, выносить и родить ребенка.

  С первых дней жизни организм девочки готовится стать матерью. Именно с внутриутробного возраста закладываются основы ее будущего репродуктивного (детородного) здоровья.

 • У міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

  Сьогодні, 20 травня, у міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  Під час засідання начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт ознайомила членів ради із змінами, внесеними до переліку відповідальних осіб у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі у містах Лисичанську, Новодружеську, Привіллі, а також винесла на обговорення проект міської Програми сімейної, ґендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми на 2021-2025 роки.

 • 21 мая - День памяти погибших от СПИДа

  Ежегодно в третье воскресенье мая во всем мире проходит День памяти людей, умерших от СПИДа. Впервые он был организован в 1983 году в Сан-Франциско (США) группой американцев, которых лично коснулась проблема СПИДа (либо коснулась их близких).

  Всемирный день памяти проводится с целью вспомнить о тех, кто умер от СПИДа, выразить солидарность с людьми, живущими с ВИЧ/СПИДом, информировать и мобилизовать общество, заставить задуматься о том, что эпидемия СПИДа может коснуться каждого из нас.

  Традиционно во Всемирный день памяти людей, умерших от СПИДа, проводятся тематические акции, на улицах и площадях зажигаются свечи, проводятся панихиды, демонстрируются теле- и радиопрограммы о проблеме СПИДа, организовываются благотворительные концерты и пр.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 20 травня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії відділу.

  Під час засідання експертною комісією було розглянуто та схвалено номенклатуру справ Комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа I-III ступенів № 25 Лисичанської міської ради Луганської області» та описи справ з кадрових питань (особового складу) Управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанськ Луганської області.

 • 5 мая - Международный день борьбы за права людей с инвалидностью

  Этот день призван обратить внимание людей на проблемы, связанные с защитой прав людей с ограниченными возможностями.

  Ежегодно 5 мая по всему миру отмечается День борьбы за права людей с инвалидностью. Впервые он был проведен 25 лет назад, когда одновременно в 17 европейских странах люди выступили за соблюдение равных прав инвалидов, а также против дискриминации людей, которые имеют физические, психические или сенсорные ограничения.

  Украина — в данном случае не является исключением.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому міської ради

  Сьогодні, 19 травня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, ухвалили та винесли на розгляд чергової сесії міської ради звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2020 року та інформацію про виконання в 2019 році Програми сприяння розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва у місті Лисичанську на 2018-2020 роки.

 • Профилактика малярии

  Малярия известна человечеству с древних времен и первичным очагом малярии считают тропическую Африку, откуда она распространилась по всему миру и сегодня регистрируется во всех странах, особенно тех, где обитают комары рода Анофелес. В последние годы ситуация по малярии в мире ухудшилась, в связи с расширением экономических связей между странами и широким развитием туризма.

  В Европейских странах малярия регистрируется среди лиц, возвратившихся из районов, где малярия регистрируется широко. Ежегодно несколько случаев малярии завозится и в Украину.

  Различают 4 формы малярии: тропическая, трехдневная, четырехдневная и овале.

 • Із резервного фонду місцевого бюджету виділено понад 2,5 мільйони гривень на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал»

  Сьогодні, 8 травня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому виділили із резервного фонду місцевого бюджету асигнування у розмірі 2 580 763 грн. на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал» для погашення заборгованості підприємства перед енергопостачальниками.

 • У Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

   Сьогодні, 7 травня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Головне питання порядку денного — загроза виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку з припиненням постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал» з 10.00 12 травня 2020 року.

  Директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Наталія Кравченко повідомила, що відповідно до листа, отриманого 24 квітня від ТОВ «ЕНСОЛ УКРАЇНА», підприємство має намір знеструмити всі об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал», що призведе до неможливості здійснення водопостачання та водовідведення у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 5 травня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

  Начальник відділу освіти Тетяна Худоба доповіла про передачу невикористаних залишків продуктів харчування.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2014 года

   

   

   

   

   

   

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за март 2014 года

   

   

   

   

   

   

 • О работе коммунальных предприятий города за январь-апрель 2012 года

  За 4 месяца 2012 г. за средства, выделенные из городского бюджета коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

  КП «Лисичанский Дорремстрой»

  • по содержанию дорог на сумму 325,2 тыс. грн.
  • по содержанию тротуаров на сумму 165,3 тыс.грн.
  • по капитальному ремонту дорог на сумму 291,9 тыс.грн.
 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 4 месяца 2011 года

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2012 года

   

   

   

   

   

 • ДСНС попереджає про основні причини пожеж у місті Лисичанськ

  Станом на 25 травня поточного року у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля виникло 205 пожеж! На пожежах загинуло троє людей, отримали опікові травми чотири мешканці.

  Причиною виникнення пожеж у житлових помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної безпеки у побуті та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у житлових приміщеннях. Крім того, часто для обігріву власних помешкань мешканці міста використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

 • Об'єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів підвищеної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, що на підставі ст.53 Кодексу цивільного захисту України, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації протоколом № 38 від 19.12.2018 року затверджено перелік об’єктів підвищеної небезпеки Луганської області, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

 • Оперативна інформація щодо розмінування

  Протягом минулої доби, 27 травня, піротехнічними розрахунками ГУ ДСНС України у Луганській області на території області перевірено 2,5 га місцевості, де виявлено, вилучено та згодом знищено 32 мінометні міни.

  Пам’ятайте!

  Розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються виключно підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт.

 • Рятувальники продовжують профілактичні заходи

  Фахівці Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області разом із репортерами загальнонаціонального телебачення «ЕСПРЕСО» завітали до Центрального ринку м. Лисичанськ, де провели профілактичні бесіди з громадянами. Зауважимо, що адміністрація ринку біля входу в ринок заміряє температуру та перевіряє наявність маски у населення.

  Рятувальники звернулися до громадян із проханням дотримуватися заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Без нагальної потреби не виходити на вулицю, уникати місць скупчення людей, під час перебування на вулиці обов’язково одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми та дотримуватися заходів особистої гігієни.

 • Звернення Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області

  З настанням весняно-літнього періоду мешканці міста масово почали прибирати присадибні ділянки та спалювати суху минулорічну траву. Так, з початку поточного року кількість зареєстрованих пожеж у екосистемах на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля склала понад 120 пожеж! Згідно статистичних даних це найбільша кількість зареєстрованих пожеж в екосистемах у порівнянні з іншими містами Луганської області. На превеликий жаль, громадяни не розуміють, що саме їхня недбалість та необережність під час випалювання сухостою можуть стати причиною масштабних пожеж!!!

 • Вітаємо команду педагогів Лисичанської територіальної громади зі сріблом

   Сьогодні, 31 травня, у м. Сєвєродонецьку відбулись фінальні змагання з футзалу серед працiвникiв закладiв системи освiти Луганської областi.

  За результатами змагань команда педагогів Лисичанської територіальної громади виборола ІІ місце.

  Управління освіти Лисичанської місткої ВЦА

 • Рятувальники нагадали маленьким лисичанам правила безпеки

  Коли дітям нудно, вони шукають спосіб розважитися. У період вимушеного відпочинку від навчання, коли заклади освіти закриті на карантин, дітей доводиться часто лишати без батьківського контролю. Відсутність нагляду може коштувати дитині життя. Тому, фахівці Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області вирушили до улюблених місць відпочинку дітей біля річки Сіверський Донець та нагадали їм правила безпеки.

  Рятувальники розповіли дітям про правила безпеки у побуті, під час знаходження вибухонебезпечних предметів, під час відпочинку на природі, а також закликали бути обачними, оминати покинуті будівлі, недобудови, у жодному разі не заходити у річку без нагляду дорослих, не чіпати невідомі предмети тощо.

 • У Лисичанську відбулося ЗНО з математики

  Минулої п’ятниці, 28 травня, у Лисичанську відбулося зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з математики. Для проведення якого було створено п’ять пунктів тестування на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею (для складання математики рівня стандарту), Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 8, Лисичанських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. № 12 та № 14 та НВК «Гарант» (для складання математики профільного рівня).

  На пунктах тестування очікували 1239 зареєстрованих учасників, з них 447 — випускники закладів загальної середньої освіти нашого міста.

 • Відбувся брейн-ринг «Олімпійська Україна – єдина від Сходу до Заходу»

   25 травня школярі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 міста Лисичанськ взяли участь в освітньо-пізнавальному заході – онлайн-вікторині «Олімпійська Україна – єдина від Сходу до Заходу» та посіли друге місце.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2013 года

   

   

   

   

   

 • Переможці Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка відвідали м. Канів

   21-23 травня п’ятеро учнениц-переможниць Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, у складі делегації з 55 дітей з усієї Луганщини, відвідали Канівський державний музей-заповідник «Могила Т.Г. Шевченка».

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2011 года

   

   

   

   

 • Андрій Чижов – переможець конкурсу есе Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля

   18 травня 2021 року в м. Сєвєродонецьк на базі Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля відбулося нагородження переможців конкурсу есе для учнів 10-11 класів, який пройшов у березні-квітні цього року.

  Учень 10 класу Лисичанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Андрій Чижов став переможцем конкурсу і отримав диплом І степеня та коштовний подарунок.

 • Команда школярів з Лисичанска перемогла у Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі «Козацький Гарт»

   19 травня 2021 року у м. Кремінна відбувся обласний тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».

  Місто Лисичанськ представила команда Лисичанської загальноосвітньої школи № 4 під керівництвом вчителя фізичного виховання Валерія Волошина. За підсумками змагань команда посіла І місце.

 • Наші учні – переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАН

  З 13 по 16 травня проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів Малої академії наук України (МАН), у якому взяли участь 13 молодих науковців нашого міста.

  Сьогодні, 18 травня, стали відомі результати. Серед переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАН Синявський Станіслав, учень 10 класу багатопрофільної гімназії (ІІІ місце, наукове відділення екології та аграрних наук) та Лесной Дмитро, учень 10 класу багатопрофільного ліцею (ІІІ місце, наукове відділення технічних наук).

  Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів.

  Управління освіти Лисичанської міської ВЦА

 • Чергові зміни до порядку призначення житлових субсидій з 1 травня 2021 року

  19 травня 2021 року постановою Кабінету Міністрів України № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» (далі — Постанова № 505) внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848.

  Так, рішенням Уряду встановлено, що розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

  • — надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • Вітаємо команду «Сокіл» з перемогою у Чемпіонаті Луганської області з велосипедного туризму

    16 травня збірна команда учнів м. Лисичанська «Сокіл» взяла участь у Чемпіонаті Луганської області з велосипедного туризму та посіла ІІІ місце за підсумками змагань. Чемпіонат відбувся у м. Сєвєродонецьку.

  • Про продовження строку виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг в період карантину

    Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - управління) інформує.

   Відповідно до п. 5 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 (далі – Порядок), у разі коли закінчення поточного шестимісячного строку виплати грошової допомоги відбулося в період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня відміни карантину, строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжується на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення особи до управління.

  • Щодо надання допомоги учасникам надзвичайної події

    В закладі загальної середньої освіти міста 12 травня 2021 року стався конфлікт за участю дітей.

   Для встановлення обставин та надання допомоги учасникам надзвичайної події залучені працівники комунального закладу «Лисичанський інклюзивно-ресурсний центр».

  • Щодо отримання послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб у 2021 році

    Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі –УСЗН) в 2021 році до переліку суб'єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, які відповідають Вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженим наказом Міністерства у справах ветеранів України від 28.12.2020 № 245 «Про затвердження Вимог до суб'єктів надання послуг із психологічної реабілітації» включено:

   Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» за місцем знаходження: вул. Гагаріна 1а, смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область, 67780.

  • Олімпійське лелеченя – 2021

    Сьогодні, 13 травня, у м. Кремінна відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя – 2021», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

   За підсумками змагань команда Лисичанської загальноосвітньої школи № 4, під керівництвом вчителя фізичного виховання Валерія Волошина, посіла друге місце.

  • Перелік масштабних міжнародних форумів, конференцій, виставково-ярмаркових заходів, які проходитимуть в Україні у 2018 році

   Перелік масштабних міжнародних форумів, конференцій, виставково-ярмаркових заходів, які проходитимуть в Україні у 2018 році.
  • Щодо фінансування щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам

    Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - Управління) забезпечується призначення та виплата щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг (далі – грошова допомога),

  • 2 червня святковий захід «Луганщина – це Україна»

  • Відбулося засідання комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Сьогодні, 12 травня, в приміщенні управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області відбулося засідання комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, заступника начальника управління соціального захисту населення Вікторії Яковлєвої.

   Під час засідання комісії було розглянуто 96 заяв, в тому числі щодо:

  • На 80-річчя області на Луганщині встановлять Всеукраїнський рекорд, - брифінг

   3 червня виповнюється 80 років від дня утворення Луганщини. Про заплановані обласні заходи, присвячені цій події, на брифінгу для ЗМІ розповіла начальник управлянні культури, національностей та релігій облдержадміністрації Аліна Адамчук.

   Вона доповіла, що голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз вже затвердив план заходів щорічного обласного фестивалю «Луганщина — це Україна!»

  • З 1 травня 2021 року змінено порядок призначення житлових субсидій

   Постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 420 внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 (далі — Положення).

   Так, Урядом встановлено, що:

   у травні 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії (далі — заява) та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (далі — декларація), затверджених Мінсоцполітики;

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у квітні 2021 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням соціального захисту населення у квітні 2021 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

  • 9 травня – День матері

    Відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99 щорічно у другу неділю травня в Україні офіційно відзначається День матері.

   Жінка споконвіку асоціювалась з берегинею сім’ї. Саме матір відіграє величезну роль у вихованні та розвитку дитини та прищеплює любов до рідної землі.

  • Виплата щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни у 2021 році

    Щороку до 5 травня управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі - Управління) здійснюється виплата щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

   Розмір разової грошової допомоги залежить від категорії ветерана війни або жертви нацистських переслідувань і у 2021 році, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2021 №325, становить:

   - особам з інвалідністю внаслідок війни: I групи - 4421 грн., II групи - 3906 грн., III групи - 3391 грн.;

  • Информация о работе коммунальных предприятий города за 4 месяца 2010 года

   За 4 месяца 2010 г. за средства, выделенные из городского бюджета коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   - по содержанию дорог на сумму 424,5 тыс. грн.

   - по содержанию тротуаров на сумму 156,3 тыс. грн.

   - по текущему ремонту дорог в объеме 5,3 тыс. м2 на сумму 601,9 тыс. грн.

   КП «Лисичанскгорсвет»

   - по содержанию линий наружного на сумму 380,0 тыс. грн.

   - по содержанию светофоров на сумму 33,9 тыс. грн.

   КП «Лисичанскзеленстрой»

   - по содержанию зеленых насаждений на территории города на сумму 148,8 тыс. грн. (в том числе выполнена формовочная обрезка 42 деревьев и удалено 164 аварийных).

   ЛКАТП № 032806

   - по содержанию городских туалетов на сумму 12,0 тыс. грн.

   - вывезено от населения ТБО в объеме 52,0 тыс. м3, в том числе от жителей частного сектора – 7,2 тыс. м3.

   - по ликвидации 13 несанкционированных свалок на сумму 46,6 тыс. грн. (вывезено 1 265 м3 мусора, очищено 3 940 м2 территории города).

   КП «Лисичанская ритуальная служба»

   - по содержанию и благоустройству кладбищ на сумму 94,1 тыс. грн. (в том числе вывезено 407,2 м3 мусора с 38 несанкционированных свалок, расположенных на территории действующих кладбищ города).

   - по захоронению безродных и доставке трупов в морг на сумму 112,5 тыс.грн.

  • О работе коммунальных предприятий города за 4 месяца 2011 года

   За 4 месяца 2011 г. за средства, выделенные из городского бюджета, коммунальными предприятиями города выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   • по содержанию дорог на сумму 496,8 тыс. грн.
   • по содержанию тротуаров на сумму 176,0 тыс. грн.
   • по текущему ремонту дорог в объеме 0,9 тыс.м2 на сумму 106,3 тыс.грн.
   • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги 4 месяца 2010 года

      ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
    Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
    Начислено (тыс. грн.)                  
    Квартирная плата 960,60 764,40 1173,60 479,60 217,70 3595,90 331,70 613,80 4541,40
    Льготы 52,90 50,30 44,20 21,50 11,40 180,30 0,00 43,00 223,30
    Субсидии 112,70 76,00 161,40 9,40 36,70 396,20 35,40 54,20 485,80
    Всего начислено 1126,20 890,70 1379,20 510,50 265,80 4172,40 367,10 711,00 5250,50
    Оплачено (тыс. грн.)                  
    Населением деньгами 918,70 718,00 960,40 399,20 192,00 3188,30 331,70 512,70 4032,70
    Населением всего 926,60 737,00 1066,50 426,60 192,00 3348,70 331,70 512,70 4193,10
    Льготы 70,10 31,30 15,70 26,40 5,80 149,30 3,50 17,40 170,20
    Субсидии 54,90 57,80 83,40 7,20 17,80 221,10 15,90 20,50 257,50
    Всего оплачено 1051,60 826,10 1165,60 460,20 215,60 3719,10 351,10 550,60 4620,80
    % оплаты населением 96% 96% 91% 89% 88% 93% 99% 84% 92%
    % оплаты всего 93% 93% 85% 90% 81% 89% 96% 77% 88%
    Задолженность населения 1356,70 960,20 2677,40 658,00 293,00 5945,30 381,40 690,30 7017,00
    Задолженность по льготам 24,80 30,00 59,80 21,20 18,40 154,20 1,80 49,70 205,70
    Задолженность по субсидиям 91,30 37,70 135,80 6,50 30,30 301,60 68,60 46,30 416,50
   • Вихованці міської ДЮСШ – призери турніру з бадмінтону «Київський каштан»

     20-23 травня в місті Київ пройшов відкритий міській турнір з бадмінтону «Київський каштан» серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н., 2009 р.н. та молодше.

   • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2010 года

      ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
    Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
    Начислено (тыс. грн.)                  
    Квартирная плата 244,00 191,70 298,00 119,60 55,60 908,90 87,40 240,60 1236,90
    Льготы 13,10 12,50 11,00 5,30 2,90 44,80 0,00 17,10 61,90
    Субсидии 24,20 17,10 36,00 2,20 8,10 87,60 7,30 24,20 119,10
    Всего начислено 281,30 221,30 345,00 127,10 66,60 1041,30 94,70 281,90 1417,90
    Оплачено (тыс. грн.)                  
    Населением деньгами 249,30 175,40 260,90 98,90 48,70 833,20 88,60 142,00 1063,80
    Населением всего 249,30 183,70 284,60 106,50 48,70 872,80 88,60 142,00 1103,40
    Льготы 29,70 9,30 4,80 18,60 1,00 63,40 0,00 5,00 68,40
    Субсидии 8,80 14,80 11,00 3,20 2,00 39,80 9,00 14,70 63,50
    Всего оплачено 287,80 207,80 300,40 128,30 51,70 976,00 97,60 161,70 1235,30
    % оплаты населением 102% 96% 96% 89% 88% 96% 101% 59% 89%
    % оплаты всего 102% 94% 87% 101% 78% 94% 103% 57% 87%
    Задолженность населения 1356,70 960,20 2677,40 658,00 293,00 5945,30 381,40 690,30 7017,00
    Задолженность по льготам 24,80 30,00 59,80 21,20 18,40 154,20 1,80 49,70 205,70
    Задолженность по субсидиям 91,30 37,70 135,80 6,50 30,30 301,60 68,60 46,30 416,50
   • В Лисичанську пройшов чемпіонат серед юнаків з боротьби греко-римської

    Борьба греко-римск22 травня пройшов чемпіонат КЗ «ЛМДЮСШ» серед юнаків з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів. Призові місця розподілилися наступним чином:

   • Вітаємо Дарину Степаненко – срібну призерку командного чемпіонату України з легкої атлетики

     23 травня в місті Львів пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з усієї країни.

   • У Лисичанську пройшов марафон та велопробіг

     22 травня в місті Лисичанськ пройшов марафон та велопробіг в рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» та до Дня Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу.

   • Вітаємо Олесю Сидоренко з перемогою у чемпіонаті України з гірського бігу

     22 травня у Львівській області пройшов чемпіонат України з гірського бігу (легка атлетика). Лисичанська спортсменка Олеся Сидоренко на дистанції 4 км виборола І місце та нагороджена медаллю.

   • Відбувся конкурс виконавців «Поліський вернісаж»

     У травні учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 дистанційно взяли участь у Х відкритому всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах «Поліській вернісаж» (м. Семенівка, Чернігівська область).

   • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Луганської області з боротьби самбо!

     16 травня 2021 року в спортивній залі КЗ «ЛМДЮСШ» пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо. В змаганнях взяли участь 80 спортсменів з Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце – Ганна Зубкова (27кг), Євгенія Гармаш (32кг), Катерина Труш (40кг), Альона Базік (47кг), Софія Білоіваненко (51кг), Заріна Гусакова (59кг), Едем Мельасанов (50кг), Єгор Нікітенко (59кг), Олександр Худолій (71кг), Матвій Савченко (+71кг), Дмитро Алєксєєв (28кг), Микита Уровець (34кг), Назар Ігнатович (60кг), Варвара Тростянська (43кг);

   • Лисичанський терцентр проводить пізнавальні заходи

    Літні люди та особи з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування мають змогу активно та цікаво проводити свій вільний час. Адже для них в терцентрі організовують різноманітні заходи: святкові, навчальні, пізнавальні, розважальні тощо.

    На черговому пізнавальному занятті підопічні відділення денного перебування знайомилися з біографією та творчістю українського художника-модерніста Василя Кричевського.

   • Свято танцю «Весняний Ель Фаюм-2021»

     Минулого тижня солістки зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Палацу культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська Владислава Потьоміна та Софія Токарева (керівник Ірина Гончарова) взяли участь у всеукраїнському фестивалі по східним, індійським, циганським, танцям і танцям народів світу «Весняний Ель Фаюм-2021» (м.Київ).

   • Юні футболісти з Лисичанська вийшли у фінал чемпіонату Луганської області

     15 травня у місті Рубіжне вихованці міської ДЮСШ зустрічалися з однолітками з Рубіжного у турі чемпіонату Луганської області з футболу 2021 р. серед юнаків 2008-2009 року народження.

    Лисичанські футболісти здобули перемогу з рахунком 2-0 і вийшли у фінальну частину змагань.

    Підготував спортсменів Денис Боговий.

    Відділ молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА

   • Увага! 3 червня - тимчасове відключення газопостачання

    Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 3 червня 2021 року з 08.00 до 16.00, у зв’язку з проведенням робіт ШРП, яке розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Газовиків, тимчасово будуть відключені 252 абоненти, які мешкають за адресами:

    • — вул. ім. М. Грушевського, №№ 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142;
    • — вул. Костромська, №№ 35, 37;
    • — вул. Газовиків, №№ 5,7,9,11, 13, 15, 17, 19;
    • — вул. Рилєєва;
    • — вул. Смоленська;
    • — вул. Гаршина;
    • — вул. Рубежанська;
    • — вул. Чайковського;
    • — вул. Ударників;
    • — вул. Пирогова (від вул. Литовської до будинку № 89).

    Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

   • Вітаємо лауреатів всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва «Dance battle 2021»

     У травні хореографічний колектив «Арт-Денс» та любительське об’єднання «Смішарики» (керівник Дар’я Коваленко) Лисичанського міського палацу культури дистанційно взяли участь у всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва «Dance battle 2021» (м. Чернігів).

   • Робітнича нарада в територіальному центрі

     Сьогодні, 26 травня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася робітнича нарада із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома.

   • Лисичанські спортсмени – призери чемпіонату України з айкідо!

     15-16 травня 2021 року в місті Київ пройшов чемпіонат України з айкідо серед різних вікових груп. В змаганнях взяли участь 195 спортсменів Київської, Житомирської, Харківської, Донецької, Луганської областей та м. Києва. Було проведено понад 700 поєдинків в номінаціях зі зброєю - сінай (меч), сінай нітто рю (2 меча), ярі (палка), танто (ніж), змаганнях в спритності – понітеру та хайшитцу, показових виступах в номінаціях Опен ката, Кокарі гейку, Ніні дорі.

    Найкращі результати показали наступні спортсмени міста в номінаціях:

    Кирило Шеховцов – 1 місце сінай, 1 місце сінай нітто рю, 2 місце тайсабакі, 3 місце опен ката.

   • Анонс заходів до Дня захисту дітей

     31 травня о 10.00 в сквері біля ПК «Діамант» розпочнеться ігрова програма «Лабіринт, або примхи фортуни», а о 13.00 у парку біля міського ПК – концертно-розважальна програма «Хай дитинство буде щасливим».

    1 червня відбудеться наступні заходи:

    - о 10.00 - обласний дитячий фестиваль «Барви Land» в сквері біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю;

   • Вітаємо юних лауреатів фестивалю-конкурсу мистецтв «KYIV ART FEST»!

     У травні учні фортепіанного відділу Лисичанської ДМШ № 2 дистанційно взяли участь у міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «KYIV ART FEST», який відбувся у м. Київ.

   • В Лисичанському територіальному центрі відбулося заняття в клубі за інтересами

     В Лисичанському територіальному центрі для підопічних відділення денного перебування працює клуб за інтересами «Це цікаво знати». Його учасники – активні пенсіонери та особи з інвалідністю, які прагнуть зробити своє життя наповненим та цікавим.

   • Вітаємо призерів відкритого чемпіонату міста з легкої атлетики серед юнаків 2006-07 р.н. і молодше!

     15 травня 2021 року в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків 2006-07р.н. і молодше. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Кремінної, Рубіжного.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   • Анонс культурних та спортивних заходів з 31 травня по 6 червня

     З 1 по 3 червня об 11.00 у загальноосвітній школі №13 проходитимуть змагання чемпіонату області з бадмінтону.

    2 червня о 16.00 в молодіжному хабі «GC HUB» міського ПК розпочнеться турнір з настільних ігор.

   • В Лисичанському територіальному центрі відбулася зустріч з поетесою Валентиною Коміною

     Для підопічних відділення денного перебування Лисичанського територіального центру було організовано зустріч з поетесою міста Лисичанськ Валентиною Коміною.

    Валентина Василівна - лауреат поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора».

   • В Лисичанську відсвяткували День вишиванки

    Щороку у третій четвер травня ми святкуємо День вишиванки. У невичерпній скарбниці духовної культури нашого народу значне місце належить вишиванці. Вишиванка – це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук, зв’язку між поколіннями, це частина України.
   • Вітаємо призерів Всеукраїнських змагань з акробатичного рок-н-ролу!

     14-17 травня 2021 року в місті Павлоград пройшли Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської областей.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    Категорія Юніори Акробатика

    І місце – Олександр Косолапов – Софія Бондаренко

   • 7 червня - особистий прийом громадян

    7 червня з 10.00 до 12.00 в громадській приймальні за адресою: вул. ім. М.Грушевського, 8, відбудеться особистий прийом громадян керівником Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександром Заїкою.

    Попередній запис на прийом здійснюється відділом по роботі з листами та зверненнями за адресою вул. ім. М.Грушевського, 8, кабінет № 34 або за телефоном (06451) 7-31-94.

    Відділ по роботі з листами та зверненнями Лисичанської міської ВЦА

   • Підопічні Лисичанського територіального центру познайомились з цікавими місцями Лисичанська

     Прийнято вважати, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної та духовної культури, вони ведуть велику науково-освітню роботу.

    З нагоди Міжнародного дня музеїв Лисичанський територіальний центр організував для підопічних відділення денного перебування захід за участю головного зберігача фондів Лисичанського краєзнавчого музею Ольги Бушиної.

   • Свято танцю «Танцюймо разом»

    15 травня у Палаці культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська відбулося

    свято танцю «Танцюймо разом» під час якого проходили всеукраїнські рейтингові змагання по східним, циганським, естрадним, народним танцям, сучасній хореографії та хіп-хопу «Viva Dance-2021».

   • Лисичанські спортсмени - призери відкритого турніру з боксу

    7 та 8 травня в місті Рубіжне проходили змагання відкритого турніру з боксу, присвяченому Дню перемоги. В яких взяли участь 92 спортсмени з Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька, Щастя та Мілового.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати у своїх вагових категоріях:

    І місце — Єгор Момот (67 кг), Андрій Нечитайло (50 кг), Ігор Заболотний (60 кг), Владислав Авілов (66 кг), Анастасія Прилипко (48 кг);

   • Звернення Державної служби з надзвичайних ситуацій

    5647_0Шановні громадяни! Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх. Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється чинним законодавством.

    Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

   • Анонс культурних та спортивних заходів з 24 по 30 травня

     24 травня о 12.00 в ПК «Діамант» пройде пізнавальний дайджест «Буква. Мова. Культура» до Дня слов’янської писемності та культури.

    25 травня о 15.00 запрошуємо до молодіжного хабу міського Палацу культури «GC-HUB» на мовознавчу гру «Люби та вивчай» до Дня слов’янської писемності та культури.

   • У м. Лисичанську відбулося відкриття кімнати психологічної допомоги для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

     18 травня на базі Лисичанського центру соціальних служб за участі партнерів по соціальній роботі центру було відкрито кімнату психологічної допомоги для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

   • Вітаємо Олександру Ісаєву з п’ятьма перемогами!

     На початку травня солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Олександра Ісаєва взяла участь у Кубку Світу по Bellydance «Вогні Візантії-2021» (Туреччина, місто Кіріш) та посіла 5 перших місць!

    35 представниць від танцювальних клубів змагались за Кубок Світу, організатором якого була Українська асоціація виконавців східного танцю (УАВСТ).

   • Дарина Степаненко – срібний та бронзовий призер Міжнародного турніру з легкої атлетики

    8 травня в місті Русе (Болгарія) пройшов Міжнародний турнір з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з п’яти країн Європи.

    Лисичанська спортсменка Дарина Степаненко виборола срібну нагороду в дисципліні біг на дистанцію 100 м та бронзову нагороду на дистанції 400 м.

    Підготував спортсменку Віталій Ляшенко.

   • Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду!

    Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

    Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть кілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. Потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

    Пам’ятайте, що життя дітей залежить тільки від самих батьків!

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України в Луганській області

   • Відбулося засідання міської комісії з питань звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг

     Сьогодні, 18 травня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області відбулося чергове засідання міської комісії з питань звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка.

   • 22 травня – рок-фестиваль «ЗІ СХОДУ ДО ЗАХОДУ»

     22 травня у місті Старобільськ Луганської області відбудеться обласний відкритий рок-фестиваль «ЗІ СХОДУ ДО ЗАХОДУ».

    Під час фестивалю плануються літературна, музична сцени та інші активності. Хедлайнери заходу: ТНМК, Жадан і Собаки, Олег Сенцов, Катерина Калитко, Артем Полежака.

    Лайн-ап «Зі Сходу до Заходу»:

    14:00 – літературний майданчик «Дике поле» в Міському парку культури (Старобільськ, вул. Миру, 12).

   • Вітаємо Ксенію Козлову з нагородою Гран-прі!

     Підведені підсумки міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Хвиля талантів», який відбувся дистанційно наприкінці квітня у м. Дніпро.

    У молодшій віковій категорії Ксенія Козлова, учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 по класу скрипки, у номінації «Інструментальний жанр» отримала диплом Гран-прі (викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Ольга Семидоцька).

   • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Донецької області з кікбоксингу ISKA

    Минулої суботи, 8 травня, на відкритому чемпіонаті Донецької області з кікбоксингу ISKA лисичанські спортсмени Олег Бурачок виборов золоту нагороду та Владислава Зенькова – дві срібні нагороди.

    Підготував спортсменів Андрій Сербін.

   • У Лисичанську Тижні безпеки життєдіяльності проходять за участю рятувальників

    Проблеми цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в сучасному світі набирають особливого значення. Сьогодні рівень особистої та колективної безпеки — один з найважливіших показників добробуту суспільства. Зміни в навколишньому світі приносять нові загрози для життя та здоров’я людини. Тому однією з головних умов розвитку і навіть виживання людства стає якісна освіта у сфері безпеки.

    З метою формування у дітей навичок свідомого обов’язкового виконання встановлених правил безпеки, безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій, користування первинними засобами пожежогасіння, надання першої медичної допомоги, практичного відпрацювання дій за планом реагування на надзвичайні ситуації у закладах освіти по всій території України весною проходять Тижні безпеки життєдіяльності. Лисичанські школи та дитячі садочки не стали винятком.

   • Підопічні Лисичанського територіального центру познайомились з творчістю Карла Брюллова

     В Лисичанському територіальному центрі відбулася зустріч підопічних відділення денного перебування з викладачем Привільської дитячої школи мистецтв Тетяною Кравцовою. Захід був присвячений знайомству з біографією та творчістю відомого художника Карла Брюллова.

   • 20 травня – “Вишиванка FEST”

   • Вітаємо переможців обласного огляду-конкурсу вокальних ансамблів та хорових колективів мистецьких шкіл!

     Підведені підсумки обласного огляду-конкурсу вокальних ансамблів та хорових колективів мистецьких шкіл (м. Сєвєродонецьк), в якому взяли участь вокальні ансамблі Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 та дитячої музичної школи №2.

    За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

    ІІ місце – вокальні ансамблі «Карусель» (Лисичанська ДШМ № 1), «Краплинки» та «Акварель» (Лисичанська ДМШ № 2);

   • Об'єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів підвищеної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, що на підставі ст.53 Кодексу цивільного захисту України, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації протоколом № 38 від 19.12.2018 року затверджено перелік об’єктів підвищеної небезпеки Луганської області, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

    На території міста Лисичанська розташовано 16 об’єктів підвищеної небезпеки, жоден з яких не обладнаний системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

   • Анонс культурних та спортивних заходів з 17 по 23 травня (оновлено)

     18 травня о 13.00 в молодіжному хабі «GC-HUB» міського Палацу культури розпочнеться «Жива бібліотека» за участю голови ради первинної організації ветеранів війни та праці Лисичанського содового заводу Михайла Царинника, а о 14.00 в міському ПК – квест-гра «Добрий день, музей».

    19 травня пропонуємо відвідати:

    - о 13.30 інформаційний дайджест «Музейні реліквії» в міському ПК;

   • Вітаємо лауреатів фестивалю дитячої та юнацької творчості «ТОРОНТО 2021»!

     У травні підведені підсумки канадсько-українського фестивалю дитячої та юнацької творчості «ТОРОНТО 2021», в якому у березні дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

    За результатами конкурсу юні музиканти посіли наступні місця:

     Диплом лауреата І ступеня - Влада Гаркун (викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Катерина Козлова);

   • Лисичанський терцентр привітав ветеранів з Днем Перемоги

     В цьому році відзначається 76-та річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми з глибокою повагою згадуємо тих, хто захищав Батьківщину, хто на своїх плечах піднімав країну з руїн у повоєнні роки. Ми віддаємо Вам нашу шану і любов, дорогі фронтовики. Прийдешні покоління мають пам’ятати ратний подвиг учасників тієї страшної війни, які ціною власного життя здобули для нас право жити під мирним небом.

    В Лисичанському територіальному центрі на обслуговуванні перебувають особи з інвалідністю Другої світової війни, учасники бойових дій та діти війни. Саме цій категорії постійно приділяється найбільше уваги та піклування.

   • Соблюдайте правила безопасности жизнедеятельности!

    Уважаемые жители города! Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украины в Луганской области обращаемся с просьбой быть крайне осторожными и соблюдать правила безопасности жизнедеятельности, а также проводите профилактически-разъяснительную работу со своими детьми!

   • Анонс заходів до Дня вишиванки

    З 16 по 19 травня в молодіжному хабі «GC-HUB» міського ПК проходитиме тиждень вишивки «Готуємось до Дня вишиванки» з майстринею Марією Кондратюк.

    20 травня відбудуться наступні заходи:

    - о 13.00 пізнавально-розважальний дайджест «А сорочка мамина» в ПК «Діамант»;

   • Вітаємо учасників фестивалю мистецтв «Хвиля талантів»!

     Наприкінці квітня хореографічні колективи  Новодружеської дитячої школи мистецтв «Восторг» та «Сюрприз» дистанційно взяли участь у ІІІ міжнародному багатожанровому фестивалі мистецтв «Хвиля талантів» (м. Дніпро).

    За підсумками журі, колектив «Восторг» з хореографічною композицією «Танцювальний настрій» та колектив «Сюрприз» з хореографічною композицією «Потанцюй зі мною», у номінації «Сучасний танець» нагороджені Дипломами Гран-Прі.

   • Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в природних екосистемах

    З настанням весняно-літнього періоду та у зв’язку з підвищенням температури, люди почали прибирати присадибні ділянки, угіддя та спалювати суху тогорічну траву. На превеликий жаль, громадяни не розуміють, що саме їхня недбалість та необережність під час випалювання сухостою може стати причиною масштабних пожеж. Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження. Усі випадки виникли в наслідок людського фактора – порушення людьми елементарних правил пожежної безпеки.

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок.

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

   • Анонс культурних та спортивних заходів з 10 по 16 травня (оновлено)

     11 травня о 16.00 в ПК ім. В.М. Сосюри пройде Quizizz гра «Чи знаєш ти правила дорожнього руху» з використанням цифрових гаджетів.

    13 травня відбудуться наступні заходи:

    - о 12.00 в міському краєзнавчому музеї - інформаційний захід «Твій друг-безпечний рух» та майстер-клас з нашивки світловідбиваючої стрічки;

    - о 14.00 в молодіжному хабі міського Палацу культури «GC-HUB» - інтерактивна лекція «Моя безпека на дорозі»;

   • Заходи до Дня Європи

    12 травня відбудуться наступні заходи:

    - об 11.00 в бібліотеці-філії для дітей №7 – літературний круїз «Казкова мандрівка по країнах Європи»;

    - о 13.00 в центральній бібліотеці – інформина «Європа нашими очима»;

    - о 15.00 в бібліотеці-філії сімейного читання №2 – вікторина «Подорожуємо Європою з героями казок».

   • Повідомлення про виявлення безхазяйного майна

    Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області повідомляє, що на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля виявлено безхазяйним наступне майно:

   • Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей запрошує на навчання

   • МОН України оприлюднило новий графік проведення ЗНО-2020

     Наказом МОН України від 20 травня 2020 р. № 664 « Про внесення змін до Календарного плану підготовки та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» визначений новий графік проведення основної сесії ЗНО-2020. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня:

    - 25 червня – математика;

    - 30 червня - українська мова і література;

    - 2 липня – фізика;

   • Подати документи на зарахування до закладів загальної середньої освіти буде можливо онлайн або після карантину

    Закон, прийнятий заради запобігання епідемії COVID-19, дозволяє змінювати режим роботи установ на період карантину — це стосується і закладів освіти. Тому прийом документів для зарахування дітей до шкіл м. Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля організований гнучко.

    Це означає, що батьки або особи, що їх замінюють, мають можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу школи он-лайн — через електронну реєстрацію в заклади загальної середньої освіти на сайті https://school.isuo.org/ .

   • Завершуємо навчальний рік дистанційно

     З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби та враховуючи епідеміологічну ситуацію в державі, Міністерство освіти і науки України планує завершення навчального року в дистанційному режимі. Про це йдеться у листі МОН від 16 квітня 2020 року №1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року».

    Відповідно до вимог статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» навчальний рік у закладах загальної середньої освіти повинен завершиться не пізніше 1 липня. Учнів 4-х та 9-х класів у 2019-2020 навчальному році звільнили від державної підсумкової атестації. Тільки випускники 11-х класів складатимуть ДПА у форматі ЗНО, яке в залежності від епідеміологічної ситуації відбудеться у терміни, визначені МОН України та Українським центром оцінювання якості освіти.

   • Лисичанська міська рада оголошує КОНКУРС

    на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу комунального майна

   • До уваги суб'єктів господарювання!

    Лисичанська міська рада доводить до Вашого відома, що за інформаційним листом управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську від 29 квітня 2016р. № 7 згідно Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016р. № 39, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 березня 2016р. за № 382/28512 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам» оператор ринку харчових продуктів, який провадить діяльність, що відповідно до вимог ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23 грудня 1997р. № 771/97 не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язаний подати до управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську (м. Лисичанськ, вул. Карла Маркса, 133-а) заяву про державну реєстрацію потужності, яка використовується на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

    Управління економіки Лисичанської міської ради

   • Оголошено конкурс «Молода людина Лисичанська — 2013»

    З метою підтримки та визнання найбільш соціально-вагомих і громадсько-корисних досягнень молоді у дванадцяти номінаціях, вшанування найбільш активної молоді за виняткові таланти та плідну працю на благо Лисичанська і рідного краю, пошуку та відзначення обдарованих молодих людей за вагомий внесок в політичне, культурне, соціальне життя суспільства, стимулювання кадрового потенціалу, реалізації державної молодіжної політики в місті Лисичанською міською організацією Партії регіонів та Лисичанською молодіжною організацією «Молоді регіони» проводиться конкурс «Молода людина Лисичанська — 2013», докладна інформація про який міститься в Положенні про конкурс.

   • До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

     Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 796-XII від 28.02.1991р., із змінами, громадяни, віднесені до 1 і 2 категорій мають право на медичне обслуговування, а саме:

    - безплатне придбання ліків за рецептами лікарів;

    - безкоштовне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них, що визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я).

   • До уваги внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

    Урядом 06.05.2020 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 351 щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

    Зокрема, у разі змін у складі сім’ї внутрішньо переміщена особа, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і якій призначено грошову компенсацію, зобов’язана протягом 30 календарних днів поінформувати у письмовому вигляді орган соціального захисту населення про такі зміни (народження або смерть члена сім’ї, одруження/розірвання шлюбу, включення до складу сім’ї нових членів сім’ї тощо) та подати копії відповідних підтвердних документів.

   • Щодо додаткових соціальних гарантій на період карантину для ФОП, які мають дітей

    Постановою КМУ «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» від 22.04.2020 № 329 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/329-2020-п), яка набрала чинності 05.05.2020, запроваджено допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям (далі — ФОП), які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, за умови сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи-підприємця.

    Допомога призначається управлінням праці та соціального захисту населення з місяця звернення на період карантину та на один місяць після дати його відміни, за зверненням одного із батьків (опікунів) із числа ФОП.

    Допомога надається на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідного віку (для дітей віком до 6-ти років — 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років — 2 218 грн.).

   • Для диалога власти, громады и бизнеса (видео)

    Сюжет ТРК Акцент. В рамках гранта «Луганск объединяется: платформа общественно-государственного диалога» при финансовой поддержке Агентства США по международному развитию USAID завершается серия круглых столов в Луганской области при участии общественных организаций, городского совета и СМИ.

   • В Україні створено Офіс з просування експорту

    З метою активізації зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання області, сприяння у пошуку ними закордонних торговельних партнерів, нових ринків збуту інформуємо про наступне.

    На цей час для допомоги Міністерству економічного розвитку і торгівлі України у розробці та реалізації політики сприяння експорту та зміцнення стратегічного співробітництва між приватним та державним сектором створено Офіс з просування експорту (далі — Офіс).

   • В Лисичанске наградили одаренных школьников

    ТРК “Акцент”

   • Мінсоцполітики запровадило соціальний проєкт «Допомога поруч»

     Міністерством соціальної політики запроваджено інформаційну онлайн-платформу «Допомога поруч» для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

    Новий соціальний проєкт має створити умови для залучення благодійних, громадських організацій, бізнесу, волонтерів для надання допомоги людям, які її потребують, та забезпечити координацію дій його учасників.

    За допомогою та соціальними послугами можуть звертатися:

    - одинокі, одиноко проживаючі громадяни похилого віку та люди з інвалідністю;

    - неповні сім’ї (одинокий батько або мати) з дітьми до 14 років, у тому числі дітьми з інвалідністю.

   • Провокации с минированием на сессии Лисичанского горсовета

    ТРК “Акцент”

   • Сеть оповещения и уличные спортзалы: проекты в Лисичанске (видео)

    ТРК “Акцент”

   • Про затвердження регіональної ради підприємців при облдержадміністрації у новому складі

    Розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації № 155 від 29.04.2015р. – Про затвердження регіональної ради підприємців при облдержадміністрації у новому складі

   • У Лисичанську презентують старт проєкту «Добрі сусіди – одна країна»

     28 травня у Лисичанській міській ВЦА відбудеться презентація проєкту «Добрі сусіди - одна країна». Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Над ініціативою працюватиме Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» (ІМР) за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

    Лисичанськ - один із 15 цільових міст Донецької та Луганської областей, що будуть охоплені проєктом. Через тісну співпрацю з місцевою владою, надання консультаційної та менторської допомоги активу ОСББ та ініціативним групам, впровадження проекту «Добрі сусіди - одна країна» сприятиме поширенню практики створення нових ОСББ у місті та обміну досвідом між ними, збільшенню кількості асоціацій ОСББ та неурядових організацій, модерування діалогу між владою та ОСББ.

   • Патрульная полиция заработала в Северодонецке, Лисичанске, Рубежном

    ТРК «Акцент»

   • До відома громадян та суб’єктів господарювання!

    Всі документи підготовлені структурними підрозділами Луганської обласної військово-цивільної адміністрації у процесі здійснення ними регуляторної діяльності, розміщуються на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради sed-rada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика». 

   • ВНО-2016 в Лисичанске (видео)

    Сюжет ТРК Акцент

   • ЗАТ «Житомирські ласощі» розпочинає всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Герой ласощів»

     З метою підтримки та розвитку творчих дитячих талантів, з 1-го червня по 31 липня ЗАТ «Житомирські ласощі» проведе всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Герой ласощів», який може «ожити» на упаковці нової цукерки.

   • В Лисичанске снизили тарифы на проезд

    ТРК «Акцент»

   • День Победы в Лисичанске

    ТРК «Акцент»

   • Вікі любить Землю 2021. Фотографів і аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи

     На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання.

    З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у 30 країнах.

    В Україні конкурс проходить дев’ятий рік поспіль і має на меті фотографування об’єктів українського природно-заповідного фонду (ПЗФ). Конкурсні списки містять понад 8 тисяч об’єктів ПЗФ України. Половина з них уже представлена на фотографіях від учасників конкурсу минулих років; загалом зібрано понад 110 тисяч світлин. Водночас ще для близько 4 тисяч пам’яток не було подано жодної фотографії.

   • Сессия в Лисичанске: компенсации дому №17, петиции, обращение ТРК Акцент

    Сюжет ТРК Акцент. Девятая сессия Лисичанского горсовета длилась пять часов. В повестке дня было пятнадцать вопросов.

   • Лисичанською міською ВЦА ініційовано процедуру прийняття у комунальну власність пам'яток місцевого значення

    Місто Лисичанськ має багату на події 310-річну історію. Недаремно наше місто віднесено до Списку історичних населених місць України. На території Лисичанська чи не найбільше різноманітних пам’яток місцевого значення – це і пам’ятки історії, і монументального мистецтва, і архітектури, і археології.

    Питання збереження та охорони культурної спадщини міста завжди були у пріоритеті керівництва міста, всі пам’ятки мають шефські підприємства та організації, які здійснюють заходи з благоустрою, ремонту та упорядкуванню як самих пам’яток так і території навколо них. Та з плином часу об’єкти культурної спадщини стали вимагати капітального ремонту, а деякі навіть реконструкції, адже встановлювались вони з 1946 та в подальші роки і з моменту зведення жодного капітального ремонту на них не відбувалось. А утримувати пам'ятку в належному стані, своєчасно провадити ремонт, захищати від пошкодження, руйнування або знищення, відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини», зобов'язані власник (балансоутримувач).

   • Лисичанська багатопрофільна лікарня запрошує на роботу лікарів та молодших спеціалістів

     Комунальне некомерційне підприємство «Лисичанська багатопрофільна лікарня» запрошує випускників вищих навчальних медичних закладів на вакантні посади лікарів та молодших спеціалістів з медичною освітою (медсестри, акушерки).

    Керівництво Лисичанської багатопрофільної лікарні сприятиме наданню житла спеціалістам, які будуть працевлаштовуватися.

    В Лисичанській багатопрофільній лікарні укомплектованість лікарями усіх спеціальностей складає – 68,6%, а молодшими спеціалістами з медичною освітою (медсестри, акушерки) – 92,3%.

   • Увага! У зв’язку з аварійною ситуацією припинено водопостачання

    У зв’язку з аварійною ситуацією на лінії ПЛ-6 кВ ЛЕП I — II підйом «Лісова Дача», 18 травня з 15.15 знеструмлена ВНС 1 та 2 підйому «Лісова Дача» та припинено водопостачання південної частини міста (район заводу ГТВ), центральної частини міста (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар») та району Гори Попова.

    Після ліквідації аварійної ситуації на лінії ПЛ-6кВ водопостачання буде відновлено.

    Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА

   • 28 травня о 14.00 - чергова сесія Лисичанської міської ради (оновлено)

    Засідання чергової 85-ої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 28 травня 2020 року о 14.00 годині.

    На розгляд міської ради виносяться наступні питання:

    1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2020 року.

    2. Про внесення змін до міського бюджету м. Лисичанська на 2020 рік.

    3. Про регулювання земельних відносин.

   • 20 травня – робоча нарада з питання розробки містобудівної документації

     Управління будівництва та архітектури нагадує, що на замовлення Лисичанської міської ВЦА в місті триває розробка містобудівної документації – Генерального плану міста Лисичанськ з планом зонування території та схемою санітарного очищення міста.

   • Проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг

    Оголошення про проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг

    Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу.

    Лисичанська міська рада Луганської області, вул. Комсомольська, 7, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100, Україна, тел.(8 06451) 7-24-22, факс (8 06451) 7-27-17, e-mail: [email protected]

    Більш детальна інформація (709Kb. doc)

   • В Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки

     В Україні запроваджено Віртуальну платформу емоційної підтримки Моніторингового центру Київської міської державної адміністрації з протидії COVID-19.

    В рамках цього проєкту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації з емоційної підтримки та психологічної допомоги від професійного психолога та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва.

   • 13 травня - позачергова сесія Лисичанської міської ради

    Позачергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 13 травня 2020 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

    На розгляд міської ради виносяться наступні питання:

    1. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2020 рік.

    2. Про виділення коштів на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал».

    3. Про внесення змін до міського бюджету м. Лисичанська на 2020 р.

    Розпорядження міського голови від 12.05.2020 №241

   • Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2021 року

     Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

    До участі у Конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями:

    онлайн-публікація,

    стаття в друкованому ЗМІ,

   • До уваги споживачів природного газу!

    Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 12 та 13 травня 2021 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт ГРП № 34 (заміни обладнання), яке розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Коцюбинського, тимчасово буде відключено 79 абонентів, які мешкають за адресами:

    • — м. Лисичанськ, вул. Зарічна,
    • — м. Лисичанськ, вул. Герцена,
    • — м. Лисичанськ, вул. Коцюбинського.

    Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

   • Тривають перевірки щодо стану пожежної та техногенної безпеки об'єктів у м. Лисичанськ

    3 травня співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС було проведено позапланову перевірку виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки комунального закладу КЗ «Лисичанський Палац культури «Діамант». Під час здійснення перевірки було проведено практичне тренування з персоналом закладу щодо дій у разі загрози або виникнення пожежі, з практичним відпрацюванням оперативних документів пожежогасіння.

   • Скасовано процедуру проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Міська стоматологічна поліклініка»

     Відповідно до наказу відділу охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 05.05.2021 № 26 «Про скасування проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Міська стоматологічна поліклініка» (додається) скасовано процедуру проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка».

    Відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

   • День цивільного захисту разом з працівниками ДСНС у Лисичанській загальноосвітній школі №5

    2 травня в Лисичанській ЗОШ № 5 пролунав сигнал 4 дзвоника який сповіщав, що сталася пожежа і необхідно швидко евакуюватися на вулицю. Через деякий час учні і вчителі, технічний персонал почули інший сигнал — 3 дзвінка, які позначають сигнал про обстріл і всі повинні евакуюватися у підвальне приміщення.

   • Відбулось засідання чергової 66-ї сесії Лисичанської міської ради

    Сьогодні, 30 травня, відбулось засідання чергової 66-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

   • Пожежі в природних екосистемах

    Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

   • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

    Сьогодні, 30 травня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини під головування заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про створення дитячого будинку сімейного типу; про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування; про повернення дитини на виховання матері та винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

   • У Лисичанську обговорили питання відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків влітку поточного року

    Сьогодні, 29 травня, у Лисичанській міській раді відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    У роботі комісії взяли участь керівники та співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, територіального медичного об’єднання, управління Держпродспоживслужби, відділу поліції, ГУ ДСНС України, а також запрошені представники КП «Лисичанськтепломережа», ЛКСП «Лисичанськводоканал», ПрАТ «ЛИНІК» та ПАТ «Лисичанськвугілля».

   • Відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та ЧС

    Сьогодні, 24 травня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Під час засідання членами комісії було прийнято одноголосне рішення на період купального сезону 2019 року дозволити купання у місці масового відпочинку — водному об’єкті по вул. Клубна, район 2-го виробництва ПАТ Лисичанський склозавод «Пролетарій».

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Сьогодні, 23 травня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    В ході засідання були розглянуті наступні питання:

   • До уваги суб’єктів господарювання!

    З метою пошуку альтернативного місця у південній частині міста для реалізації м’ясної, молочної та іншої продукції, підконтрольної органам ветеринарної служби, Лисичанська міська рада пропонує зацікавленим суб’єктам господарської діяльності розглянути можливість організації роботи спеціалізованого павільйону з продажу вище вказаної продукції, що відповідатиме нормам діючого ветеринарного, санітарного законодавства.

   • Пройшло чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

    Сьогодні, 21 травня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

    Члени виконавчого комітету заслухали, взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії міської ради інформацію начальника фінансового управління міської ради Ольги Сапегиної щодо виконання міського бюджету за 1 квартал 2019 року.

   • Про роботу комісії з контролю за реалізацією виконання «Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки»

    Сьогодні, 17 травня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання комісії з контролю за реалізацією виконання «Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки» під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Олександра Савченка.

   • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

    Сьогодні, 16 травня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головування заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування; про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про повернення дитини на виховання матері та про надання неповнолітній дитині повної цивільної дієздатності, вирішили підготувати відповідні проекти та винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

   • Міський голова Сергій Шилін зустрівся з представниками компанії AuxBridge

    Сьогодні, 15 травня, міський голова Сергій Шилін зустрівся з представниками ізраїльської компанії AuxBridge Майклом Гірелем та Оксаною Потапенко.

    В ході заходу гості запропонували очільнику міста впровадження багатофункціональної платформи PeopleCity, яка успішно працює останні 5 років у 30% муніципалітетів Ізраїлю.

   • Виконавчий комітет міської ради погодив місця можливого встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху

    Сьогодні, 15 травня, пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Розглянувши звернення громадської організації «Фонд Правової Ініціативи» про участь в проекті «Безпечний перехід» в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру, з метою зміцнення громадської безпеки члени виконавчого комітету погодили місця можливого встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху — дорожніх знаків пішохідний перехід з автономними світильниками для додаткового освітлення самого знаку та пішохідного переходу, стробоскопом, звуковим та світовим оповісником.

    З прийнятим рішенням можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування»-«Рішення виконавчого комітету» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації.

   • Команда Лисичанська виборола срібло в обласному етапі спортивних змагань «Старти надій»

    Сьогодні, 28 травня, команда семикласників Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 представила наше місто на обласних фінальних спортивних змаганнях «Старти надій», які проходили у м. Кремінна на Луганській обласній спортивній базі «Олімп».

    За результатами фінальної програми, до якої увійшли змагання з легкої атлетики та виконання фізичних вправ, у комплексному заліку наші спортсмени посіли ІІ загальнокомандне місце.

   • Депутати погодили низку проектів для участі у обласному конкурсі проектів місцевого розвитку на загальну суму співфінансування 1 млн 254 тис. гривень

    14 травня відбулось друге засідання чергової 65-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

    Під час засідання депутати внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік, ухвалили низку питань щодо регулювання земельних відносин та внесли зміни до структури виконавчих органів міської ради.

   • Про виконання бюджету Лисичанської міської виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за І квартал 2014 року

    Підводячи підсумки роботи і виконання бюджету за І квартал 2014 року Лисичанська міська виконавча дирекція ЛОВ ФСС з ТВП повідомляє, що станом на 01.04.2014 року на обліку в дирекції знаходиться 2101 страхувальник, в т. ч. 66 страхувальників на добровільних засадах.

    За даними фінансового звіту Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП Ф6-ФСС з ТВП за І квартал 2014 року надходження склалися у сумі 195,4 тис.грн., або 131,2% до розрахункового показника і 182,1% до відповідного показника 2013 року.

   • Парять у повітрі на мотузках «змії»...

    25 травня юні авіамоделісти Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Сергій Москвичов, Матвій Москвичов, Софія Борисова, Ілля Борисов та Єлеазар Залещенко під керівництвом керівника гуртка «Авіакосмічне макетування та моделювання» Володимира Голубова взяли участь у відкритому чемпіонаті м. Сєвєродонецька з повітряних зміїв серед учнівської молоді. 

     

   • У міській раді пройшло чергове засідання виконкому

    Сьогодні, 7 травня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

   • Про внесення змін до нарахування страхового стажу

    Лисичанська міська виконавча дирекція ЛОВ ФСС з ТВП нагадує, що Прикінцевими положеннями Закону України «Про внесення зміни до статті 7 Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” щодо зарахування до страхового стажу періоду відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку» від 19.11.2013 № 691 (набрав чинності 14.12.2013) встановлено, що у разі, коли особа перебувала у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у період з 1 січня 2011 року до набрання чинності цим Законом, час відпустки зараховується до її страхового стажу.

   • Учасники ЗНО склали тест з української мови та літератури

    23 травня 2019 року учасники зовнішнього незалежного оцінювання складали обов’язковий предмет ЗНО - тест з української мови та літератури - у чотирьох пунктах тестування, розташованих у нашому місті: КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8» (Никифоренко Г.М., Касатова О.Л.), Лисичанський багатопрофільний ліцей (Бутенко Н.В., Тернова Л.Є.), КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів – ліцей «Гарант» (Боровкова С.В., Колб О.О.), Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 (Стрельцова Л.І., Лопата І.А.). Роботу пунктів проведення ЗНО забезпечувало 175 залучених працівників.

   • Для підвозу питної і технічної води члени виконкому виділили з матрезерву дизельне пальне та бензин

    Сьогодні, 3 травня, пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    З метою запобіганню виникненню надзвичайної ситуації через відключення від електропостачання об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал» та для здійснення підвозу питної і технічної води на території мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля члени виконавчого комітету виділили з матеріального резерву міської ради 400 літрів дизельного пального та 500 літрів бензину А-92 в талонах.

   • Оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду у 2014 році

    Відповідно до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. № 17 проводиться часткове фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб віком від 6 до 18 років у дитячих закладах оздоровлення.

   • Лисичанин Іван Бурлуцький серед переможців Всеукраїнського конкурсу з IT-проектів

    У Києві були підведені підсумки першого та найбільшого в Україні конкурсу з ІТ-проектів та кіберспорту серед молоді віком до 19 років. Метою проекту є надання українській молоді можливості отримання найкращих IT-компетенцій та створення фундаменту для професійної реалізації молоді.

    Понад 6000 дітей зі всієї України вже взяли участь у конкурсі і стали на шлях розкриття свого ІТ-таланту.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

    Сьогодні, 2 травня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

    Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування; про надання 36 дітям статусу, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про влаштування дитини до будинку дитини, вирішили підготувати відповідні проекти та винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

   • До відома страхувальників!

    Відповідно до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. № 17, планується придбання путівок до дитячих закладів оздоровлення за рахунок коштів Фонду за повну вартість у літньо-осінній період 2014 р.:

   • У Лисичанську відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики

    Сьогодні, 21 травня, розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання тестуванням з математики. У нашому місті учасників ЗНО приймали два пункти тестування: Лисичанський багатопрофільний ліцей (відповідальний за ПТ Бутенко Н.В., помічник відповідального — Тернова Л.Є.) та Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 (відповідальний за ПТ Никифоренко Г.М., помічник відповідального — Касатова О.Л.).

   • У зв'язку з припиненням постачання електричної енергії на об'єкти Лисичанськводоканалу у міській раді пройшло термінове засідання ТЕБ та НС

    Сьогодні, 1 травня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Термінове засідання було скликано у зв’язку з припиненням постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал» 1 травня 2019 року.

   • Про результати проведення перевірок

    Постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — Фонд) від 22.12.2010 року № 29 затверджено Інструкцію про проведення перевірок страхувальників по коштах Фонду, прийняття рішень за їх результатами та процедуру оскарження. Ця Інструкція розроблена відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами зумовленими похованням» і встановлює порядок проведення перевірок та здійснення вимог законодавства по коштах Фонду в частині правильності їх використання на підприємствах, установах, організаціях, суб’єктами малого підприємництва незалежно від форми власності, які використовують працю найманих працівників.

   • Лисичанські «Соколята» взяли участь у Всеукраїнському вишколі «Джура - Десантник»

    З 10 по 14 травня рій «Соколята» Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7 на запрошення Мінмолодьспорту України та управління національно-патріотичного виховання взяв участь у Всеукраїнському вишколі «Джура- Десантник» у м. Житомир.

    На вишколі зустрілися рої з 16 областей України. На початку заходу учасників ознайомили з метою та завданнями вишколу, об’єднали рої з різних регіонів України в 5 чотів, визначили їх назви та урочисто вручили прапори.

   • Щодо видачі листка непрацездатності по догляду у період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

    Статтею 51 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. N 2240-III (далі — Закон N 2240) передбачено, що підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності.

    Порядок, умови видачі та продовження листків непрацездатності визначено Інструкцією про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 р. N 455, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04.12.2001 р. за N 1005/6196 (далі — Інструкція N 455).

   • Лисичанські «Соколята» у Всеукраїнському вишколі «Джура – Десантник»

    З 10 по 14 травня рій «Соколята» Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7 на запрошення Мінмолодьспорту України та управління національно-патріотичного виховання взяв участь у Всеукраїнському вишколі «Джура- Десантник» у м. Житомир.

    На вишколі зустрілися рої з 16 областей України. На початку заходу учасників ознайомили з метою та завданнями вишколу, об’єднали рої з різних регіонів України в 5 чот, визначили їх назви та кожній чоті та рою урочисто вручили прапори. Рій Лисичанська об’єднався з роями Івано-Франківської, Запорізької, Донецької областей та мав назву «Петлюрівці». Чоти були об’єднані у дві сотні — Кубань, Підляшшя. Курінь носив ім’я О. Ольжича.

   • Про виконання бюджету Лисичанської міської виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за І квартал 2014 року

    Підводячи підсумки роботи і виконання бюджету за І квартал 2014 року Лисичанська міська виконавча дирекція ЛОВ ФСС з ТВП повідомляє, що станом на 01.04.2014 року на обліку в дирекції знаходиться 2101 страхувальник, в т. ч. 66 страхувальників на добровільних засадах.

    За даними фінансового звіту Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП Ф6-ФСС з ТВП за І квартал 2014 року надходження склалися у сумі 195,4 тис.грн., або 131,2% до розрахункового показника і 182,1% до відповідного показника 2013 року.

   • 21 травня в Україні розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

    Розпочинається основна сесія ЗНО-2019. 21 травня 2019 року відбудеться ЗНО з математики у пунктах тестування Лисичанський багатопрофільний ліцей та Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІст. № 8. У випробуванні візьмуть участь близько 540 учасників.

    23 травня 2019 року відбудеться ЗНО з української мови та літератури. Базові пункти тестування: Лисичанський багатопрофільний ліцей, Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІст. № 8, загальноосвітня школа І-ІІІст. № 14 та НВК «Гарант». Очікується близько 1050 учасників зовнішнього оцінювання.

    Допуск до пункту тестування розпочинається о 10.15, завершується о 10.50.

    Відділ освіти Лисичанської міської ради

   • «Нова українська школа» в дії

    Вчора, 15 травня, начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Тетяна Худоба відвідала Лисичанську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 27.

    Під час візиту Тетяна Валеріївна ознайомилась з процесом впровадження нових стандартів початкової освіти та результатами з якими учні та вчителі нової української школи закінчують навчальний рік, а також оглянула облаштовані для першокласників шкільні приміщення: ігрову кімнату, навчальні кабінети тощо.

   • Жіноча команда Лисичанської ЗОШ №4 увійшла до десятки кращих на Чемпіонаті України з баскетболу

    З 13 по 14 травня в столиці України відбувся Чемпіонат України з баскетболу «Шкільна баскетбольна ліга України 3×3». Луганську область на змаганнях представила команда Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 під керівництвом вчителя фізичної культури Антона Ажипи.

    У підгрупі жіночих команд з 21 області України наші дівчата посіли 8 місце та увійшли до десятки кращих.

   • Учні 4-х класів шкіл міста пройшли державну підсумкову атестацію

    14 та 16 травня відбулась державна підсумкова атестація для 930 учнів, які завершують здобуття початкової освіти.

    Атестація учнів 4-х класів проводилась у формі підсумкових контрольних робіт з української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови і літературного читання) і математики. Завдання для контрольних робіт складали вчителі, а школи самі обирали дати проведення державної підсумкової атестації.

   • «Європа починається з тебе»

    За такою темою, сьогодні, 15 травня в освітніх закладах міста відбувся Всеукраїнський відкритий онлайн-урок, присвячений святкуванню Дня Європи в Україні, у якому взяли участь 525 учнів 8-11 класів та 27 педагогів.

   • У Лисичанському багатопрофільному ліцеї до Дня Європи пройшло відкрите засідання євроклубу

    Вчора, 14 травня, в Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбулося відкрите засідання євроклубу «Запрошуємо до Великої Британії!». Цей захід був присвячений Дню Європи в Україні. На захід були запрошені учні та вчителі лисичанських шкіл.

    Глядачі мали змогу дізнатися багато цікавої та корисної інформації з відео та презентацій про цю дивовижну багатонаціональну державу. Матеріал був предствлений англійською і українською мовами. Євроклубівці з захопленням розповідали офіційні й невідомі факти, задавали питання тематичної вікторини, демонстрували як правильно приготувати британський чай.

   • Команда освітян Луганщини стала шостою на Всеукраїнських змаганнях з футзалу

    Вчора, 13 травня, церемонією нагородження завершились Всеукраїнські змагання з футзалу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України, які проходили у Києві.

    За результатами трьох днів запеклих та емоційних змагань за чемпіонські кубки команда Луганської області виборола почесне VI місце.

    Вітаємо команду Луганщини та бажаємо подальших перемог:

    Денис Боговий (капітан) та Іван Шибков — вчителі НВК «Гарант» м. Лисичанськ;

    Артем Галяпа — вчитель Лисичанського багатопрофільного ліцею;

   • Привітання Юрія Гарбуза з Днем журналістики

    Шановні журналісти Луганщини!

    Вітаю вас із професійним святом — Днем журналіста!

    День журналістики — це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації, це свято всієї громадськості, тому що важко уявити сучасне життя без інформації, ефективних комунікацій.

    Впевнений, що ваш неупереджений погляд на події та факти нашого життя, професіоналізм, зваженість та об’єктивність у висвітленні суспільної, економічної та політичної інформації є невід’ємними складовими розвитку та стабільності нашої держави.

    Ваша щоденна плідна праця дуже потрібна українському суспільству, отже нехай кожен день дарує вам приємні емоції від отриманих результатів!

    Щиро бажаю вам нових звершень, невичерпної творчої наснаги, професійного зростання, щастя, міцного здоров’я, благополуччя та гарного настрою!

    З повагою

    Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

   • Данило Тимченко - призер ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5-7 класів

    Під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з 9 по 12 травня проходили змагання ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5-7 класів. Єдиним представником Луганської області на олімпіаді став учень 7 класу Лисичанської спеціалізованої школи № 8 Данило Тимченко.

    Під час виконання завдань всі учасники показали високий рівень підготовки. За результатами олімпіади Данило гідно представив наше місто та Луганщину, посівши ІІІ призове місце.

   • Юрій Гарбуз: Енергобезпека регіону стоїть на першому місці для керівництва області

    Під час апаратної наради в облдержадміністрації голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз повідомив, що питання енергобезпеки в регіоні стоїть на першому місці у керівництва області.

   • Команда загальноосвітньої школи №4 представлятиме Луганщину на Всеукраїнському фестивалі «Козацький гарт»

    10 та 11 травня у м. Кремінна проходили змагання обласного туру Всеукраїнського фестивалю «Козацький гарт». Наше місто представила команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 «Третя рота».

    Організатори змагань переконані, що фестиваль «Козацький гарт» вдало поєднує фізичне виховання та формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій і культурної спадщини українського народу, а найголовніше — є незабутнім святом палких сердець, які обирають здоровий спосіб життя.

   • Юрій Гарбуз вирішує проблеми з постачанням електроенергії на Луганщині

    20 травня голова облдержадміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз взяв участь у нараді під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, проведеній за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

    Однією з найактуальніших проблем, про які говорили високопосадовці, стало відключення від електропостачання установ соціальної сфери та житлового сектору в містах і районах області.

   • Фахівці дошкільної освіти міста взяли участь в он-лайн - вебінарі

    Вчора, 7 травня, фахівці дошкільної освіти міста взяли участь в он-лайн — вебінарі «Стіни, які говорять», який проводила автор понад 300 наукових статей, методичних посібників, хрестоматій, словників-довідників, програм і монографій з питань дошкільної освіти, професор, доктор педагогічних наук Катерина Крутій.

    На он-лайн — вебінарі обговорювалися проблеми перетворення освітнього простору закладу дошкільної освіти за технологією Катерини Крутій «Стіни, які говорять». Захід організований фахівцями Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

   • На Луганщині нові патрульні поліцейські присягнули на вірність народу України

    22 травня у Сєвєродонецьку 147 патрульних поліцейських склали присягу на вірність українському народу. Серед них 27 жінок, 20 учасників бойових дій, 2 учасника АТО. Середній вік поліцейських — 27 років.

    Церемонія прийняття присяги відбулася за участю Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, глави Національної поліції України Хатії Деканоідзе, голови Луганської облдержадміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, народного депутата України Мустафи Найєма, керівництва Головного управління Національної поліції в Луганській області, представників ЗСУ, силових структур та інших.

   • По 20 травня триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО

    Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання розпочалась 3 травня 2019 року та триватиме до 20 травня.

    Право на реєстрацію в цей період мають особи, які:

    - брали участь в антитерористичній операції та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, або належать до категорії осіб з неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період;

   • Обережно, кишенькові злодії!

    За останній час до Лисичанського ВП ГУНП в області надійшла велика кількість заяв від мешканців міста, які стали жертвами кишенькових злодіїв.

    Так, за результатами проведення досудового розслідування, місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт за обвинуваченням місцевого мешканця у вчиненні серії крадіжок у місті Лисичанську. Злочинцем виявився житель міста, який до цього вже був засуджений за аналогічні злочини.

   • У Лисичанську відбувся мітинг з нагоди 46-ої річниці від дня народження генерал-майора Олександра Радієвського

    Сьомого травня, у Лисичанську, за участю голови Луганської облдержадміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, заступників Луганської облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, керівництва Національної гвардії України, міського голови Лисичанська та представників громадськості пройшов мітинг з нагоди 46-ої річниці від дня народження генерал-майора Радієвського Олександра Віталійовича.

    Захід відбувся на місті героїчної загибелі групи бійців Національної Гвардії України під командуванням Олександра Радієвського біля мосту через річку Сіверський Донець.

   • Обережно, кишенькові злодії!

    За останній час до Лисичанського ВП ГУНП в області надійшла велика кількість заяв від мешканців міста, які стали жертвами кишенькових злодіїв.

    Так, за результатами проведення досудового розслідування, місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт за обвинуваченням місцевого мешканця у вчиненні серії крадіжок у місті Лисичанську. Злочинцем виявився житель міста, який до цього вже був засуджений за аналогічні злочини.

   • Лисичанск - чемпион, побеждает только он!

    Под таким девизом сборная команда работников УТСЗН и территориального центра социального обслуживания города Лисичанска приняла участие в Спартакиаде работников системы социальной защиты населения Луганской области. Спартакиада проводилась в г. Кременная на спортивной базе физкультурно-спортивного центра «Олимп».

   • Лисичанською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом падіння малолітньої дитини з 9 поверху багатоповерхівки

    13 травня 2016 року до Лисичанського ВП ГУНП в області надійшло повідомлення про те, що з вікна однієї з багатоповерхівок випала дитина. В результаті падіння з 9 поверху хлопчик загинув на місці. Виїздом на місце події встановлено, що загиблому хлопчику було три роки. Багатодітна мати залишила у квартирі двох малолітніх дітей 2005 та 2013 р.н. та вийшла у справах. Тим часом, старша дитина вийшла із квартири, після чого, за відсутності родичів вдома, 3-річний хлопчик встав на вікно у кухні та випав з 9 поверху.

   • Щодо призначення житлової субсидії на наступний період у травні 2019 року

    Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які одержували субсидію протягом опалювального періоду 2018/2019 років, буде здійснена в автоматичному режимі без особистого звернення громадян.

    Повторно з заявою про призначення житлової субсидії та декларацією про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, у травні мають звернутися:

    • — орендарі житла;
    • — внутрішньо переміщені особи;
    • Контроль за призначенням державної соціальної допомоги триває

     Соціальний захист населення - один із найважливіших напрямків політики будь-якої країни. Дуже важливо, щоб у скрутний для країни час соціальна підтримка держави потрапляла тим, хто найбільше її потребує. Саме тому, надання деяких видів державної соціальної допомоги зумовлене рядом обставин та залежить, зокрема, від доходів членів сім’ї, їх майнового стану, наявності житлового приміщення тощо.

    • Одноразова натуральна допомога «пакунок малюка»

     Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», з 1 березня 2019р. набрала чинності Проектна Угода щодо забезпечення соціального захисту та відповідного батьківства в Україні, укладена між Управлінням ООН з обслуговування проектів та Департаментом соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації.

    • Уряд затвердив Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі

     Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 373 від 17.04.2019 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі». Ухваленим документом Уряд затвердив Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який буде застосовуватися з 1 жовтня 2019 року.

     Порядком передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: готівкова і безготівкова.

     Пільговикам, які забажають отримувати свою пільгу готівкою, восени потрібно буде звернутися в управління праці та соціального захисту населення, написати відповідну заяву і надати реквізити банківського рахунку в АТ «Ощадбанк». Після цього пільгу виплачуватимуть готівкою, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок пільговика.

    • 1 травня 2019 року зазнали змін соціальні нормативи під час призначення житлової субсидії

     Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848, житлові субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів житлово-комунального обслуговування і розміром обов’язкового відсотка платежу.

     Урядовим рішенням від 27.12.2018 № 1176 внесено зміни до постанови КМУ від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», які набрали чинності з 01.05.2019.

     Так, з 1 травня 2019 року зазнали змін наступні соціальні нормативи в межах яких держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком:

    • Відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     В Управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

     Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

    • У Києві 12 травня відбудеться Хода вшанування матерів загиблих та зниклих безвісті Героїв

     Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що за інформацією Народного депутата України Ольги Богомолець, від імені та за дорученням організаційного комітету проведення урочистих заходів, 12 травня 2019 року у місті Києві відбудеться Хода вшанування матерів загиблих та зниклих безвісті Героїв, присвячена Дню матері. До участі запрошуються матері загиблих в АТО/ООС, матері багатодітних сімей та інші видатні матері.

    • Понад 110 тис. платників перебувають на обліку у фіскальних органах ДФС Луганщини

     «Понад 110 тис. платників перебувають на обліку у фіскальних органах ДФС Луганщини, із них 40,1 тис. юридичних осіб та 70,3 тис. самозайнятих осіб,— повідомили в Головному управлінні ДФС у Луганській області».

     За 4 місяці 2018 року взято на облік 1 тис. 57 платників податків, із них: 223 юридичних особи та 834 фізичних осіб-підприємців. Із загальної кількості платників податків станом на 7 травня 2018 року 2 тис. 630 зареєстровано платниками податку на додану вартість, із них: юридичних осіб — 2,4 тис. та фізичних осіб — підприємців — 254.

    • Щодо обслуговування осіб з інвалідністю

     Без названияЗ метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання, з початку року, регулярно, відповідно до графіка, в Управлінні праці та соціального захисту населення здійснюється прийом громадян спеціалістами ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» та Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

     Так, 19 та 23 квітня, відбулись чергові виїзди до м. Лисичанська спеціалістів з протезування нижніх кінцівок ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд». Підприємство здійснює обслуговування осіб з інвалідністю за місцем проживання вдома (за бажанням особи) та надає послуги:

    • Місцеві бюджети Луганщини отримали 4,3 млн гривень від ліцензування алкоголю та тютюну

     За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області — за січень-квітень 2018 року казна Луганської області поповнилася на 4,3 млн гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 17,3 тис. грн. більше фактичних надходжень за січень-квітень 2017 року.

     Станом на перше травня 2018 року на Луганщині здійснюють діяльність 1268 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них 1224 суб’єкти отримали ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 996 суб’єктів отримали ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

    • До відома страхувальників!

     Відповідно до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. № 17, планується придбання путівок до дитячих закладів оздоровлення за рахунок коштів Фонду за повну вартість у осінньо-зимовий період 2013 р.:

    • Порядок оприбуткування готівкової виручки в касах установ, які проводять готівкові розрахунки

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: оприбуткуванням готівки в касах установ/підприємств/відокремлених підрозділів, які проводять готівкові розрахунки з оформленням їх касовими ордерами і веденням касової книги/застосуванням РРО та КОРО, є здійснення обліку готівки в повній сумі її фактичних надходжень у касовій книзі на підставі прибуткових касових ордерів/фіскальних звітних чеків (лист НБУ від 07.03.2018 №№ 50-0007/13560).

     Готівкова виручка (готівка) здається суб’єктами господарювання самостійно (у тому числі із застосуванням платіжних пристроїв та через пункти приймання готівки) або через відповідні служби, яким згідно із законодавством надано право на перевезення валютних цінностей та інкасацію коштів, або через підприємства; які отримали ліцензію Нацбанку України на надання банкам послуг з інкасації (п. 16 розділу II Положення № 148).

    • Група у платників єдиного податку, які здійснюють торгівлю в магазині на ринку

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: до першої групи платників єдиного податку віднесено фізичних осіб — підприємців, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень (п. 291.4 ст. 291 ПКУ).

    • Чи слід подавати уточнюючу форму №1ДФ, якщо донараховано доплату за попередній квартал?

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб є, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід. Нараховані у звітному місяці доходи підлягають оподаткуванню в сукупності і за ставками, визначеними в ст.167 (18%) Податкового кодексу України (далі — ПКУ), крім доходів, для яких нормами цього Кодексу передбачено інші ставки (зокрема, крім спадщини).

    • Выставка голубей и декоративных птиц в Лисичанске (видео)

     ТРК “Акцент”

    • 4,5 мільйона гривень плати за землю сплатили з початку року платники Лисичанського регіону

     «За чотири місяці поточного року до місцевого бюджету надійшло 4 млн 453,1 тис. грн. плати за землю, що на 139,7 тис. грн., або на 3,2% більше, ніж за аналогічний період попереднього року, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Із загальної суми 3 млн 508,2 тис. грн. надійшло від платників податків — юридичних осіб та 944,9 тис. грн. — від фізичних».

    • Бесплатная презентация услуг ЛРТПП для субъектов хозяйствования!

     Приглашаем субъектов хозяйствования принять участие в презентации услуг общественной организации предпринимателей Луганской региональной торгово – промышленной палаты (ЛРТПП).

     По вопросам проведения презентации обращаться в отдел предпринимательства и регуляторной политики по тел.7-31-72, 7-32-46 ежедневно с 8.00 до 17.00, в пятницу с 8.00 до 16.00.

     Заявки на участие будут приниматься до 03.06.2011г. включительно.

    • Майже 7 мільйонів гривень спрямовано до місцевого бюджету платниками єдиного податку Лисичанського регіону

     «За січень-квітень поточного року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 6 млн 674,9 тис грн. єдиного податку, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Приріст надходжень у порівнянні до відповідного періоду минулого року складає 174,1 тис. грн.».

     За її словами, основну частину надходжень з цього податку — 6 млн 113,0 тис грн., або 91.6%, забезпечили фізичні особи. Юридичні ж особи — платники єдиного податку спрямували до бюджету 561,9 тис грн.

    • До уваги громадян з порушенням слуху!

    • "ПУЛЬС" - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

      

     «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      

    • Порядок добровільної сплати єдиного внеску непрацюючим пенсіонером з метою перерахунку пенсії

     ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», повідомляє: право на добровільну сплату єдиного внеску мають особи, які досягли 16-річного віку та не перебувають у трудових відносинах з роботодавцями, визначеними пунктом 1 частини першої статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі — Закон № 2464), та не належать до платників єдиного внеску, визначених пунктами 4, 5 та 51 частини першої цієї статті, у тому числі іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України (абзац п’ятий частини першої статті 10 Закону № 2464).

    • Запрошуємо до участі у XV Всеукраїнському чемпіонату з перукарського мистецтва «Чарівна мить»

     17-18 травня 2012 в рамках XV ювілейної міжнародної виставки «Технологія краси — століття ХХІ» відбудеться ХV Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска’2012», організаторами якого є Український союз об’єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення та компанія «ЕкспоЮгСервіс».

     Конкурс проводиться в концертно-виставковому комплексі Одеського морського вокзалу (м. Одеса, вул. Приморська,6).

     Чемпіонат буде проводитись в особистому та командних заліках.

     На чемпіонаті відбудуться конкурси:

    • Зовнішньоекономічна діяльність для фізичних осіб - підприємців

     ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», повідомляє: згідно із ст.1 Закону України від 16 квітня 1991 року № 959-XII «Про зовнішньоекономічну діяльність» із змінами і доповненнями (далі-ЗУ) зовнішньоекономічна діяльність — це діяльність суб’єктів господарської діяльності України та іноземних суб’єктів господарської діяльності, побудована на взаємовідносинах між ними, що має місце як на території України, так і за її межами.

     Фізичні особи, які мають постійне місце проживання на території України, мають зазначене право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, якщо вони зареєстровані як підприємці згідно із ст.5 Закону України від 07 лютого 1991 року № 2984-IV «Про підприємництво» із змінами і доповненнями (далі-Закон).

    • Увага! Будьте пильні та обережні! Не дайте себе обдурити шахраям!

     Працівники поліції закликають громадян бути обачними. Не довіряйте особам, які намагаються під будь-яким приводом заволодіти вашими коштами.

     Ніколи не повідомляйте по телефону відомості особистого характеру, ким би не представився той, хто телефонує. Навіть якщо вам телефонують нібито співробітники банку, в якому зберігаються ваші заощадження.

     Якщо Вам телефонують та просять назвати паспортні дані, пін-код, іншу інформацію, не надавайте даних, скажіть, що ви готові під'їхати в банк і особисто поговорити з посадовою особою. Уточніть адресу, контактну особу, посаду, питання, по якому вам телефонують. Перевірте інформацію, передзвоніть самостійно в банк і уточніть, чи надходив від їх співробітників запит на надання особистих даних клієнта.

    • Порядок сплати транспортного податку, якщо місяці придбання і держреєстрації авто - різні

     ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що є об’єктами оподаткування.

     Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (пп. 267.2.1 п. 267.2 Податкового кодексу України (ПКУ)).

    • Корисна інформація: Сплата транспортного податку. Порядок сплати транспортного податку при продажу авто

     ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: відповідно до положень Податкового кодексу України при переході права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року, податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником — починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.

     Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

    • До уваги фізосіб-власників кількох об'єктів нерухомості, розміщеної у різних населених пунктах: куди звертатись для проведення звірки?

     ДПІ у м.Лисичанську акцентує увагу: фізичні особи — власники кількох об’єктів житлової чи нежитлової нерухомості, що розміщені у різних населених пунктах, для проведення звірки звертаються до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації).

     Підпунктом 266.7.3 Податкового кодексу України передбачено, що фізичні особи — платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем свого проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

    • Приймати від населення вторинну сировину можна без застосування РРО

     ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: розрахунки за прийняту від населення вторинну сировину (крім металобрухту) можна проводити без застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, незалежно від річного обсягу розрахункових операцій.

     Нагадаємо: згідно з п.19 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 № 1336 зі змінами і доповненнями, розрахункові операції за прийняту від населення вторинну сировину (крім металобрухту) дозволено проводити без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій.

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

    • Акценты. Итоги недели № 19 (видео)

     Выпуск №19 от 16.05.2014г.

     • Телевизионная профилактика.
     • Кандидаты на пост мэра Лисичанска.
     • Криминальная сводка.
     • «Пожар» на лисичанском рынке.
     • Вандализм на центральной площади.
     • Празднование 700-летия Сергия Радонежского.

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • До уваги підприємців - "спрощенців": суми, які не включаються до складу доходу

     ДПІ у м.Лисичанську інформує: відповідно до п.292.11 ст.292 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) до складу доходу, визначеного пп.1 п.292.1 ст.292 ПКУ, не включаються:

     — суми податку на додану вартість;

     — суми фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, отриманої та поверненої протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, та суми кредитів;

    • Акценты дня № 23 (видео)

     Выпуск № 23 от 12.05.2014г.

     • К 700-летию Сергея Радонежского.
     • Квартира под охрану.

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • На 15 мільйонів гривень ПДВ поповнили державний бюджет Лисичанські платники

     За словами в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніни Кравченко: «За січень — квітень поточного року до державного бюджету було спрямовано 15 млн 57,4 тис. грн податку на додану вартість, з яких 264,7 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

     За її словами, такі показники були досягнуті завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків.

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

    • День Победы в Лисичанске 2014

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • З початку року Лисичанською ДПІ надано майже 5 тисяч різноманітних послуг

     За словами в.о. начальника відділу обслуговування платників ДПІ м.Лисичанська Людмили Каргальської «У Центрі обслуговування платників фахівцями Лисичанської ДПІ, за чотири місяці поточного року, надано 4723 різноманітні послуги».

     До найбільш затребуваних послуг входять: — видача довідок про доходи громадян — 2109; видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційних номерів)-1648; надання витягу з реєстру платників єдиного податку −173$ видача довідок про доходи фізичних осіб-підприємців — 77″.

    • Акценты. Итоги недели № 17 (видео)

     Выпуск № 17 от 30.04.2014 г.

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • Електронний кабінет платника податків

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: порядок функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» Державної фіскальної служби України затверджено наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку функціонування «Електронного кабінету» (далі-Порядок) від 14.07.2017 № 637.

     Підпунктом 2 розділу I цього Порядку визначені процедури ідентифікації користувачів, взаємодії з платниками податків та державними органами.

    • Трансфертне ціноутворення: змінено перелік держав щодо визнання операцій контрольованими

     ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», звертає увагу: 07 березня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року № 108 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1045».

     Цією постановою з переліку держав (територій), які відповідають критеріям, установленим п.п. 39.2.1.2 п.п. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Податкового кодексу України (далі-ПКУ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1045, виключено держави Грузія, Республіка Естонія, Латвійська Республіка, Республіка Мальта та Угорщина.

    • Платники Луганщини до зведеного бюджету держави перерахували понад 1,6 млрд грн. податків і зборів

     У січні-квітні 2018 року платники Луганської області сплатили до зведеного бюджету країни 1 млрд 603,2 млн грн. Це на 67,3 млн грн. більше, ніж в аналогічному періоді 2017-го року. Зокрема, до державної скарбниці надійшло 759,8 млн гривень. У порівнянні з показниками за cічень-квітень минулого року надходження зросли на 63 млн гривень.

    • Увага! Змінено порядок проведення контролюючими органами зустрічних звірок

     Постановою Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 № 240 (далі — Постанова № 240) внесено зміни до пункту 1 Порядку проведення контролюючими органами зустрічних звірок (далі — Порядок). Порядок визначає механізм проведення контролюючими органами зустрічних звірок. Під час зустрічної звірки:

     — здійснюється зіставлення даних, отриманих від платників податків та інших суб’єктів інформаційних відносин, з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з’ясування повноти їх відображення в обліку платника податків;

    • Виїжджаєте за кордон на ПМП: подайте декларацію

     ДПІ у м. Лисичанську нагадує: платники податку — резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду (п.179.3 ст.179 Податкового кодексу України).

    • Травневі виїзди мультидисциплінарної команди

     Мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжує свою роботу відповідно до плану. У травні 2019 року командою було здійснено 3 виїзди до мешканців віддалених районів нашого міста, а саме: до мікрорайонів склозаводу «Пролетарій», шахти «Матроська» та м. Привілля.

    • Лисичанськ: підсумки деклараційної кампанії - 2018

     «За підсумками цьогорічної кампанії по декларуванню доходів, отриманих у 2017 році громадянами міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля подано 295 декларацій. Сума задекларованих доходів складає 34 млн 865,1 тис. грн. — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До відповідних бюджетів громадяни Лисичанського регіону спрямують 802,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 129,1 тис. грн. військового збору, що більше на 15,4 тис грн., ніж у минулому році».

    • Вісник Лисичанської міськради від 14.04.2014 (відео)

     Внеочередная 64 сессия Лисичанского горсовета.

      

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • Пам'ятка батькам щодо літніх канікул дітей

     Ось і настала чудова пора – час літніх канікул та розваг для дітей! Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. Як не прикро, але саме під час літнього сезону у нещасних випадках гине велика кількість дітей і дорослих. Щоб відпочинок не приніс нам небажаних проблем ми маємо подбати про свою безпеку та безпеку своїх дітей, причому заздалегідь. Не зайвим буде нагадати правила, які можуть врятувати від небезпек і зберегти життя.

    • Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську повідомляє

     Центр обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347, I поверх, на період травневих свят буде працювати у наступному режимі:

     • 5 травня — за режимом роботи ДПІ — з 09.00 до 18.00;
     • 9 травня — вихідний день.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • В терцентре состоялся выпуск слушателей Университета третьего возраста

     В четверг, 23 мая, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялся торжественный выпуск слушателей Университета третьего возраста.

     С окончанием учебного года студентов пришли поздравить и.о. директора терцентра Любовь Павлова и преподаватель иеромонах Алексий.

    • Порядок зняття з обліку фізичної особи-підприємця як платника податків

     Підставою для зняття фізичної особи-підприємця як платника податків з обліку у відповідному контролюючому органі є відомості про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням.

     Дата зняття з обліку фізичної особи-підприємця відповідає даті отримання відомостей про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.

     Після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізична особа продовжує обліковуватись у контролюючих органах як фізична особа-платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності.

    • 22 травня - Міжнародний день біорізноманіття

     У цьому році Міжнародний день біорізноманіття зосереджується на біорізноманітті як фундаменті нашого харчування та здоров'я, а також на ключовому каталізаторі для трансформації харчових систем та відповідно покращення здоров'я людей. Тема має на меті використання знань та поширення інформації про залежність наших продовольчих систем, харчування та здоров'я від біорізноманіття та здоров’я екосистем. Тема також відзначає різноманітність, яку надають наші природні екосистеми для людського існування та добробуту на Землі, одночасно сприяючи іншим Цілям Сталого Розвитку, включаючи пом'якшення зміни клімату та адаптацію, відновлення екосистем, чисту воду та нульовий голод.

    • Сервіси «Електронного кабінету платника податків»

     ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: в «Електронному кабінеті платника податків» впроваджено наступні сервіси:

     «Звітність» — надає користувачу можливість:

     • — створення пакета податкової звітності (декларації з додатками) або імпорту з бухгалтерських програм;
     • Терцентр став учасником інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми

      Сьогодні, 15 травня, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради спільно з Лисичанським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з метою ідентифікації, виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми та надання їм адресної державної допомоги було проведено інформаційну кампанію з протидії торгівлі людьми для співробітників та підопічних.

     • З початку року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували понад 153-х мільйонів гривень

      «За січень-квітень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 153 млн 47,4 тис. грн., — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 57 млн 234,6 тис. грн., що на 13 млн 54,4 тис. грн. або на 29,5% більше, ніж у відповідному періоді минулого року та 95 млн 812,8 тис. грн. — до місцевого бюджету, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 25,3%».

     • Рятувальники завітали до дитячого садочку "Світлячок"

      Співробітники Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області постійно проводять навчальні заходи для дітей. Не обділяють увагою рятувальники і найменших мешканців міста.

     • Мультидисциплінарна команда терцентру здійснила черговий виїзд

      З метою надання комплексу соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування котрий рік працює мультидисциплінарна команда. Організація такого підходу забезпечує доступність до соціальних послуг, розширення їх спектру, охоплення більшої кількості осіб, насамперед тих, хто мешкає у віддалених районах нашого міста. До складу мультидисциплінарної команди входять соціальний працівник, юрисконсульт, перукар, медична сестра.

     • Тим, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання

      Як повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко, фахівцями ДПІ у м. Лисичанську, з початку поточного року, було видано 1 довідку про сплату податку резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання (про відсутність податкових зобов’язань з цього податку) після проведення відповідних перевірок податкових декларацій запитувачів.

     • Малеча з працівниками ДСНС вивчали правила пожежної безпеки

      Сьогодні, 29 травня, в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» відбулась зустріч пожежників-рятівників Державної пожежно-рятувальної частини № 64 м. Лисичанська з вихованцями дошкільного навчального закладу №1 «Шпачок».

     • В терцентре состоялось мероприятие, посвященное Дню Матери

      Среди многочисленных праздников, отмечаемых в нашей стране, День Матери занимает особое место в сердце каждого. В этот день хочется сказать слова благодарности всем Матерям, которые дарят детям любовь, добро, нежность и ласку.

      В Лисичанском территориальном центре состоялось мероприятие, посвященное этому дню.  Во время встречи с поэтессами нашего города Валентиной Коминой и Валентиной Кривко, которые поделились с подопечными своими стихотворениями, посвященными матерям, их преданности, самопожертвовании и великой любви. Завершилось мероприятие исполнением любимых песен о самых дорогих людях на свете.

     • ДПІ відповідає на запитання

      Запитання: Яким чином фізична особа — підприємець, може подавати податкову звітність в електронному вигляді?

      Відповідь: Для того щоб подавати податкову звітність в електронному вигляді необхідно отримати Електронний цифровий підпис та встановити необхідне програмне забезпечення. Електронний цифровий підпис (далі — ЕЦП) можна отримати в будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів на території України. Надання послуг Електронного цифрового підпису може бути на платній або безкоштовній основі. Різниці між платним і безкоштовним ключем для подання звітності немає.

     • Лисичанські рятувальники - бронзові призери обласних змагань з пожежно-прикладного спорту

      18 та 19 травня на базі навчально-тренувального полігону Головного управління ДСНС України у Луганській області пройшли обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед підпорядкованих підрозділів Головного управління з метою підвищення спортивної майстерності та оперативної готовності працівників пожежно-рятувальних служб.

     • Викрито осіб, які вчинили розбійний напад в місті Новодружеськ

      Прокуратурою м. Лисичанська Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 4 ст. 187 КК України (заволодіння чужим майном, поєднане із насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням у житло, у великих розмірах).

     • В территориальном центре отметили День Великой Победы

      Милые курносые девчонки в пестрых платьицах, с незатейливыми цветами в руках волнуются на перроне вокзала. Ждут любимых с войны. И вот, наконец…

      - Внимание! На первый путь прибывает пассажирский поезд «Берлин – Киев», - извещает громкоговоритель…

      Жаркие встречи, объятия, слезы радости: «Живой!». Живы, да не все. Чуть схлынула кутерьма - сразу бросилась в глаза растерянная старушка. Подходит к солдатам, спрашивает о сыне, показывает фото. Узнав, что сын погиб за Родину, не плачет, не бьется в истерике. Тихо сидит на скамейке, на лице – свет неземной улыбки, рука ласкает белый конверт. Не трудно догадаться – в нем его письма с фронта и, возможно, фотография. Все самое дорогое. Все, что осталось ей от сына.

     • Рятувальники провели рейд щодо запобігання пожеж в екосистемах

      З встановленням спекотної погоди зростає загроза виникнення пожеж в природних екосистемах. До них може призвести кинутий на траву недопалок, залишене непогашене багаття та, найчастіше, спалювання сухої трави чи стерні.

      16 травня, рятувальники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд щодо попередження пожеж в екосистемах нашого міста.

     • Ответственность несовершеннолетних и их родителей за содеянные преступления

      Согласно действующего законодательства, несовершеннолетним признаётся лицо, которое не достигло 18 лет.

      С достижением совершеннолетия у граждан наступает полная гражданская правоспособность и дееспособность, т.е. наступает тот возраст, с которого ребенок фактически перестает быть таковым, т.к. предполагается, что с этого времени в силу его умственного развития он способен полностью отдавать отчет своему поведению. С этого возраста он способен своими действиями приобретать для себя права и самостоятельно их осуществлять, а также способен своими действиями создавать для себя гражданские обязанности, самостоятельно их исполнять и нести ответственность в случае их неисполнения.

      Однако уголовное законодательство устанавливает более ранний возраст несовершеннолетнего, с которого он должен нести ответственность за совершенные им уголовные правонарушения.

     • В Лисичанском терцентре состоялся концерт «Первомай»

      Майские праздники — одни из самых радостных и светлых. Мы встречаем их с особыми чувствами, для нас они символ весны, мира и созидания.

      В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялся праздничный концерт, посвященный Дню весны и труда. Для подопечных учреждения прозвучали лирические песни и частушки в исполнении фольклорного ансамбля «Мельничанка».

     • Пожежа

      30.04.2017 р. о 06 год. 22 хв. на пункт звязку ДПРЧ-9 надійшло повідомлення від громадянина Т., що за адресою: м. Лисичанськ, вул. Докучаєва, 8/5 — йде дим з вікна.

     • Про стан законності під час виконання постанов суду в адміністративному судочинстві

      Прокуратурою міста Лисичанська перевірено стан додержання Лисичанським МВ ГУМВСУ в області вимог закону при виконанні постанов суду в справах про адміністративні правопорушення, у яких призначено стягнення у вигляді адміністративного арешту, та його відбутті.

     • История создания Комитета Красного Креста

      Швейцарский коммерсант Анри Дюнан стал свидетелем событий 24 июня 1859 года, когда в результате кровавого сражения между австрийской и французской армиями были убиты и ранены десятки тысяч человек. В исторической справке так описываются события того дня: «В тот самый день неподалеку от местечка Сольферино на севере Италии началось кровавое сражение, каких Европа не знала со дня Ватерлоо. Дюнан находится совсем рядом. Из своего экипажа, несущегося по дорогам Ломбардии, он отчетливо слышит звуки канонады. Всего через несколько минут ему суждено увидеть то, что в корне изменит всю его жизнь.

     • Із зали суду

      6 травня 2015 року Лисичанським міським судом винесено обвинувальній вирок стосовно мешканця міста Лисичанська, який у березні 2015 року ухилився від призову за мобілізацією.

      При призначенні покарання, судом враховано ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом’якшують і обтяжують покарання.

      Обвинуваченому призначено покарання за ст. 336 (ухилення від призову за мобілізацією) КК України у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки та відповідно до ст.75 КК України, він звільнений від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 (один) рік.

      Стрільцов І., старший прокурор прокуратури м. Лисичанська

     • 8 мая - Международный день Красного Креста

      Международный день Красного Креста отмечается ежегодно 8 мая в день рождения основателя международного движения Красного Креста и Красного Полумесяца швейцарца Анри Дюнана (1828-1910 гг.). За свой труд и вклад во имя идеалов гуманности в 1901 году он был награжден Нобелевской премией мира, в частности, за решение о создании Международного комитета Красного Креста в 1863 году, которое было принято им в битве под Сольферино в 1859 году.

     • Патронат швидка сімейна допомога

      За детальною інформацією про патронат над дитиною Ви можете звернутися до служби у справах дітей Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62.

      Телефони: (06451) 7-26-61, 7-35-09.

      Служба у справах дітей Лисичанської міської ради

     • Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

      У квітні цього року в Лисичанській міській раді відбулося три засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

     • Відсутність води створює значні ризики для здоров'я людей

      Лисичанська міськрайонна філія держаної установи «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що на сьогодні в місті повністю відсутнє централізоване питне водопостачання у зв’язку з чим попереджає, що відсутність питної води в місті може привести до загострення епідемічної ситуації щодо захворюваності на інфекційні хвороби.

      Відсутність води створює значні ризики для здоров’я людей. Це особливо стосується дитячих дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл, інших установ та організацій а також медичних установ, де і пацієнти і персонал піддаються додатковим ризикам з боку інфекцій і хвороб при відсутності водопостачання, санітарії та гігієни.

     • Перечень нормативных и методических документов на выполнение услуг по химической чистке и стирке

      altДля субъектов хозяйствования!

      Ассоциация предприятий химической чистки и прачечных предлагает перечень нормативных и методических документов на выполнение услуг по химической чистке и стирке

      (Документы можно заказать по тел/факс (044) 258-31-46)

     • В терцентре проходят встречи поколений

      В преддверии 74-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания проходят встречи поколений. Первыми с концертной программой в гости к подопечным учреждения пришли учащиеся общеобразовательной школы № 5, а следующую встречу со старшим поколением подготовили талантливые учащиеся многопрофильной гимназии города Лисичанска.

     • До уваги суб’єктів господарювання!

      Виконавчий комітет Лисичанської міської ради доводить до Вашого відома оновлений текст розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації від 08.11.2007р. № 1411 «Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів» із змінами і доповненнями, внесеними розпорядженнями голови Луганської обласної державної адміністрації від 21 листопада 2007 року № 1469, 18 лютого 2008 року № 161, 14 листопада 2008 року № 1557, 01 квітня 2011 року № 383 та 26 квітня 2011 року № 461.

      Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів (75 Kb)

     • «Сузір'я Святогір'я - COLD EUROPE»

      Логвiн_Стефанiя_-_Святi_гориПід такою назвою 13-15 травня у м. Святогірськ відбувався Міжнародний конкурс-фестиваль, у якому дистанційно взяли участь учні мистецьких шкіл мм. Лисичанськ та Новодружеськ.

      Захід відбувся за сприяння Міністерства культури Чехії та регіонального Українського центру культурних досліджень міністерства культури України.

      За результатами конкурсу перемогу здобули:

      Гран-Прі - народний інструментальний ансамбль «Сувенір»;

      І місце - Валерія Соловйова; Дана Захаровська; Анастасія Зейналова; Стефанія Логвінова; Анастасія Ремігайло; Ганна Сіза; Поліна Устюгова; Дмитро Байбаков; Марія Григоренко; Єлизавета Грицай; Дарина Масалітіна; Марія Міненко; Катерина Очиченко; Поліна Пікуль; Тетяна Рибалко; Софія Тимофіїва; Злата Бабакіна;

     • Чілдрен Кінофест

       Запрошуємо приєднатися до перегляду фільмів VІІ Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест, який цього року відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня на офіційному сайті https://childrenkinofest.com/.

      Фільми програми можна буде подивитись безкоштовно у будь-який зручний час протягом 7 днів. За традицією, до конкурсної програми увійшло сім фільмів для глядачів від 4 років, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Переможця фестивалю визначає його аудиторія – після перегляду фільмів глядачам буде запропоновано оцінити свої враження.

      Відділ культури Лисичанської міської ради

     • Стартував конкурс «Благодійник року – 2011»!

      29 березня 2011 року стартував 5 ювілейний Національний конкурс «Благодійник року — 2011» (далі — Конкурс). Основна мета Конкурсу — розвивати і популяризувати благодійництво в Україні шляхом публічного визнання та відзначення найефективніших доброчинних ініціатив. Його організатори — «Дитячий світ», МБФ «Україна 3000», Центр філантропії, ВБО «Асоціація благодійників України», ВБО «Асоціація благодійників України», ІА «Громадський простір» та Інститут професійного фандрайзингу.

     • «Зірки України»

       Під такою назвою 16 травня у м. Київ відбувся дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс, у якому взяли участь учні мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля. Конкурс відбувся за підтримки творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України».

      За результатами конкурсу серед переможців: зразковий хореографічний колектив «Барвінок», інструментальний ансамбль «Веселочка», ансамбль скрипалів «Тутті», вокальні ансамблі «Краплинки» та «Акварель», Сніжана Колісниченко, Єгор Фатєєв, Денис Євдокименко Маргарита Селезньова, Єлизавета Рябова, Єлизавета Грицай, Злата Бабакіна, Софія Ажипа, Анастасія Касатова, Артем Міщенко, Дарина Масалітіна, Софія Тимофіїва, Дар’я Шаповалова, Володимир Михайлюк, Поліна Кінзірська, Марія Міненко, Ксенія Міненко, Аміна Хомутова, Дмитро Байбаков, Ксенія Козлова, Валерія Бритік, Єлизавета Салахутдінова, Катерина Очиченко, Дарина Бєлан, Павло Лєпшеєв, Ростислав Лукашов, Марія Григоренко, Веніамін Фрейліх, Тетяна Рибалко, Поліна Пікуль, Софія Клешнева, Марія Григоренко, Тетяна Рибалко, Анастасія Головня, Аріна Яковлева, Юлія Герасимюк. Переможців нагороджено кубками, медалями та дипломами.

     • Артем та Сніжана лауреати дистанційного Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв «Запах життя»

      16 травня учень Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Артем Міщенко та учениця Привільської дитячої школи мистецтв Сніжана Колісніченко взяли участь у дистанційному Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Запах життя». Захід відбувся з метою розкриття таланту, індивідуальності та творчого потенціалу дітей та молоді України.

     • Учні мистецьких шкіл міст Лисичанська та Новодружеська переможці ІІІ туру обласного огляду-конкурсу «Мистецтво і діти»

      З метою активізації дитячої музичної творчості, професійної орієнтації найбільш обдарованих дітей, розповсюдження кращого педагогічного досвіду роботи викладачів мистецьких шкіл минулої п’ятниці, 15 травня, у місті Сєвєродонецьк відбувся ІІІ тур обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти», в якому дистанційно взяли участь учні мистецьких шкіл міст Лисичанська та Новодружеська.

     • Внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо скасування відповідальності за провадження господарської діяльності

      До відома субєктів господарювання!

      15.03.2011 р. набрав чинності Закон України від 17.02.2011 р. № 3046-17 «Про внесення змін до статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо скасування відповідальності за провадження господарської діяльності із застосуванням принципу мовчазної згоди», згідно якого:

      Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), — тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини чи без такої.

     • Вітаємо переможців Всеукраїнського онлайн конкурсу «ART LAND FEST»

      Минулої суботи, 16 травня, викладачі музичного мистецтва з класу естрадного співу Альона Зінченко, Наталія Костікова та учениця Дар’я Федотова Новодружеської дитячої школи мистецтв взяли участь у Всеукраїнському онлайн конкурсі «ART LAND FEST».

      За результатами конкурсу у номінації «Естрадний вокал» учасники посіли наступні місця:

      I місце — вокальний дует у складі Альони Зінченко та Наталії Костікової (вікова категорія Adults);

     • «Етюдний вернісаж»

       Під такою назвою у травні відбувся І Всеукраїнський Інтернет-конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, у якому взяли участь учні та викладачі художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1.

      Конкурс відбувся з метою виявлення та підтримки талановитих дітей, творчо обдарованої молоді, обміну творчими досягненнями та підвищення майстерності учнів та студентів мистецьких навчальних закладів України.

      У заході взяли участь конкурсанти з кожної області України і навіть зі Словаччини. Журі оцінювало роботи аж у двадцятьох номінаціях! В кожній номінації була велика кількість учасників. Загалом участь взяли кілька сотень художників з усіх областей України.

     • Вітаємо Дар'ю Федотову з перемогою у Міжнародному конкурсі мистецтв «Соняшник»

       17 травня учениця Новодружеської ДШМ Дар’я Федотова дистанційно взяла участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «Соняшник». Захід відбувся у м. Київ з метою створення для дітей і молоді, можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, популяризації сучасної української культури, взаємозбагачення міжнаціональних культурних традицій.

      За результатами конкурсу Дар’я посіла І місце! Підготувала учасницю викладач Наталія Костікова.

      Вітаємо та бажаємо подальших творчих успіхів!

      Відділ культури Лисичанської міської ради

     • Обов’язковість надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців для отримання документів дозвільного характеру скасована

      До відома субєктів господарювання!

      З метою зменшення фінансового навантаження на суб’єктів господарювання змінами до частини третьої статті 7 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» обов’язковість надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців для отримання документів дозвільного характеру скасована.

      Начальник відділу підприємництва та регуляторної політики-державний адміністратор В. І. Ярова

     • Дарина Фірсова посіла почесне І місце на IV Міжнародному багатожанровому фестиваль-конкурсі мистецтв

      16 травня учениця класу акордеона Новодружеської дитячої школи мистецтв Дарина Фірсова дистанційно взяла участь у IV Міжнародному багатожанровому фестиваль-конкурсі мистецтв «Арт Центр Талантів — 2020», м. Харків.

      За результатами конкурсу Дарина посіла почесне І місце у номінації «Інструментальне мистецтво», II вікова категорія.

      Підготувала учасницю Марина Милокост, яка нагороджена Подякою за високу професійну майстерність та значний внесок у розвиток культури.

     • Вітаємо Валерію Сімакову із ІІ місцем на Всеукраїнському фестиваль-конкурсі мистецтв!

      16 травня учениця з класу фортепіано Новодружеської ДШМ Валерія Сімакова дистанційно взяла участь у Всеукраїнському фестиваль—конкурсі мистецтв «Сяйво Первоцвітів» (м. Київ).

      Конкурс об`єднав учасників із різних куточків України. У фестивалі—конкурсі взяли участь 214 конкурсантів.

      За результатами конкурсу Валерія Сімакова у номінації «Інструментальне мистецтво», IV вікова категорія посіла II місце.

     • Лисичанка Софія Клешнева здобула перемогу у Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів

      10 травня учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Софія Клешнева здобула перемогу у Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів «Київські каштани» у номінації «Інструментальне виконавство. Фортепіано».

      Софія нагороджена Дипломом І ступеня. Крім того, її запрошено на фінал Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зірковий талант України».

      Підготувала учасницю викладач Марина Шинкаренко, яку нагороджено Подякою за високу педагогічну майстерність та значний вклад у виховання підростаючого покоління.

     • До уваги суб’єктів господарювання!

      altУ зв’язку з внесенням змін до розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації від 08.11.2007р. № 1411 виконавчий комітет Лисичанської міської ради доводить до Вашого відома граничні розміри рентабельності виробництва та граничні розміри торговельних і постачальницько-збутових надбавок на окремі види продовольчих товарів зі змінами та доповненнями, внесеними розпорядженнями голови Луганської обласної державної адміністрації від 21.11.2007р. № 1469, 18.02.2008р. № 161, 14.11.2008р. № 1557 та від 01.04.2011 р. № 383.

      Гранічні розміри завантажити (55 Кб doc.)

     • Вітаємо учнів Лисичанської ДШМ №2 з перемогою у Міжнародному дистанційному конкурсі!

      На початку травня учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 здобули перемогу у ХІ Міжнародному дистанційному конкурсі «DIGI TALENTY.WIOSNA 2020» (Польща).

      За результатами конкурсу серед переможців: ансамбль скрипалів «Камертон», Софія Клешнева, Софія Ажипа, Юлія Герасимюк.

     • Юлія Герасимюк серед переможців Всеукраїнського конкурсу-фестивалю "Українська естафета творчості"

      У травні, учениця Лисичанської ДМШ № 2 Юлія Герасимюк (на фото) дистанційно взяла участь у 22-му Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості» (м. Кропівницький).

      За результатами конкурсу Юлія нагороджена Дипломом за зайняте ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» та сертифікатом на 50 євро до дитячого творчого лагерю, що у Болгарії.

     • Дар'я Маслєнкова - переможниця онлайн-конкурсу листівок до Дня Матері

      У травні учні Новодружеської дитячої школи мистецтв Дар’я Маслєнкова (на фото) та Марія Махова взяли участь в онлайн-конкурсі листівок, присвяченому Дню Матері. Конкурс відбувся у м. Київ та об’єднав учасників із різних куточків України.

      За рішенням Всеукраїнської громадської організації «Територія Жінок» спільно з Синодальним управлінням у справах сім’ї Православної церкви України визначено переможців онлайн-конкурсу, серед яких Дар’я Маслєнкова. На погляд журі її листівка була найоригінальнішою (на фото).

     • Вітаємо талановитих лисичан з перемогою в Інтернет-конкурсі «Барвиста писанка»!

      Учасниці клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Райдуга талантів», яка діє у центральній бібліотеці Лисичанської ЦБС, увійшли до числа переможців Інтернет-конкурсу «Барвиста писанка».

      Конкурс проводився протягом квітня Луганським обласним центром народної творчості з метою збереження, розвитку та популяризації народного мистецтва.

     • «Парад зірок»

       Під такою назвою 25 квітня у м. Полтава відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Парад зірок», в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2. Конкурс мав на меті виявити талановитих виконавців, підвищити художню майстерність виконавців та залучити до мистецтва.

      За результатами конкурсу у номінації «Інструментальний жанр» у різних вікових категоріях Лауреатами І ступеню стали: Влада Гаркун, Марія Григоренко, Валерій Бритік, Анастасія Головня, Веніамін Фрейліх, Софія Тимофіїва, Ксенія Козлова, Тетяна Рибалко, Єлизавета Салахутдінова, Аріна Яковлева та Іван Косенко.

      Підготували переможців Олена Шаригіна, Ольга Демченко, Олена Сергєєва, Ольга Семидоцька, Андрій Рябов, Віра Кузьміна.

     • «Краплинки» та «Акварель» стали Лауреатами конкурсу-фестивалю «Талановиті діти України»

       Наприкінці квітня вокальні ансамблі «Краплинки» та «Акварель» Лисичанської дитячої музичної школи № 2 взяли участь у дистанційному Міжнародному конкурсі-фестивалі музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України», що відбувся у м. Київ.

      За результатами вокальні ансамблі «Краплинки» та «Акварель» стали Лауреатами І ступеню та отримали в нагороду кубки, дипломи та медалі.

      Керівник Олена Пєхота та концертмейстер Ольга Демченко нагороджені дипломами.

      Відділ культури Лисичанської міської ради

     • Учні Лисичанської ДМШ № 2 - серед переможців дистанційного Всеукраїнського фестиваль-конкурсу мистецтв

       Наприкінці квітня учні Лисичанської ДМШ № 2 взяли участь у дистанційному Всеукраїнському фестиваль-конкурсі мистецтв «Тобі Україно», що відбувся у м. Хмельницький.

      За результатами конкурсу учні посіли наступні місця:

      Гран-Прі - Злата Бабакіна (скрипка) ;Софія Клешнева (фортепіано);

      Лауреати І премії - Маргарита Селезньова (фортепіано); Анастасія Касатова (фортепіано). Переможців нагороджено дипломами, кубками та сертифікатами на безкоштовну участь у конкурсі у м. Кракові (Польща).

      Підготували учнів викладачі Олена Шаригіна, Марина Шинкаренко та концертмейстер Вікторія Буданцева. Марина Шинкаренко нагороджена почесною грамотою та медаллю «За служіння мистецтву», а Олена Шаригіна нагороджена почесною грамотою.

     • «Радея-Dance»

       Під такою назвою наприкінці квітня у м. Кам’янець-Подільськ відбувся онлайн фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва, в якому взяли участь хореографічний колектив «Веселка» Лисичанської ДШМ № 1 та хореографічний колектив «Арт-Денс» Лисичанського міського ПК. Організаторам конкурсу було надіслано понад 160 відео від більш ніж 70-ти колективів з 16 областей України.

      За результатами конкурсу ІІ місце посів хореографічний колектив «Арт-денс» (керівник Коваленко Дар’я) та 2 других місця хореографічний колектив «Веселка» (викладач Юлія Єрмоленко).

     • «Я йду за мрією!»

       Під такою назвою 3 травня у м. Бердянськ відбувся дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв та талантів, у якому взяли учні фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1. Організаторами конкурсу виступила громадська організація Фестивальний центр «SuperStar». У конкурсі взяли участь 126 учасників, які змагалися у 5 вікових категоріях.

      За результатами конкурсу Владислав Мазін, Дар’я Персій та Анна Кононова стали Лауреатами І премії. Переможці нагороджені дипломами, кубками та коштовними сертифікатами й запрошенням у творчий табір «Разом» в Болгарію.

      Підготувала учнів викладач вищої категорії Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 Людмила Василенко, яка була нагороджена Подякою за високий професіоналізм у вихованні талантів та підтримку в духовному і культурному розвитку талантів.

     • Лисичанська центральна бібліотека стала учасницею проєкту Програми ООН із відновлення та розбудови миру

      060520-3Лисичанська центральна бібліотека стала учасницею проєкту «Спроможні бібліотеки сприяють досягненню Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року», що реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Українська бібліотечна асоціація» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

      Мета проєкту, який триватиме 9 місяців, – підвищення інституційної спроможності 10-ти бібліотек Донецької та Луганської областей в таких громадах: м. Лисичанськ, м. Попасна, смт. Новоайдар, смт. Троїцьке, смт. Станиця Луганська, м. Краматорськ, м. Волноваха, м. Соледар, м. Добропілля, смт. Сіверськ.

     • Лисичанка Анна Гурбик отримала стипендію Президента України для молодих майстрів народного мистецтва

      80 кращих молодих майстрів народного мистецтва з усієї України отримали стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва і серед них лисичанка! Таке високе визнання отримала за свою майстерність вихованка зразкового колективу «Українські ремесла» Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Анна Гурбик. ЇЇ наставниця — керівник гуртка Лариса Лисицька є народною майстринею Луганщини, тож, у талановитого вчителя - талановиті учні.

     • Лисичанський відділ поліції повідомляє

      Шановні мешканці м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Лисичанський відділ поліції повідомляє, що з 23 травня, усі дзвінки які надходять на номер «102» направляються на центр обслуговування дзвінків операторами Управління Національної поліції. Нагадуємо: номера чергової частини Лисичанського відділу 050-662-92-33 та 7-04-54. Крім того, при Лисичанському ВП існує телефон довіри 099-245-22-23.

      Т.в.о начальника Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області М.В. Черніков

     • У Лисичанську відбувся літературний конкурс "Проба пера"

      Вчора, 5 травня, в центральній бібліотеці Лисичанської ЦБС в он-лайн форматі відбувся щорічний міський дитячо-юнацький літературний конкурс «Проба пера».

      Зазначимо, що цього року конкурс присвячений 75-й річниці Перемоги у Другій світовій війні та 310-й річниці заснування м. Лисичанська, тому конкурсні роботи, що надійшли від 35 учасників, оцінювались за двома напрямками.

     • Відбувся зональний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт 2018"

      Сьогодні, 2 травня, на базі стадіону ЗОШ №14 м. Лисичанська відбувся зональний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2018». До міста Лисичанська завітали спортсмени зі Сватівського та Кремінського районів. Також учасником ігор стала команда Лисичанської загальноосвітньої школи №4.

     • До уваги жителів міста Лисичанська!

      Лисичанський відділ поліції застерігає Вас, про факти шахрайства з використанням банківських карток. Злодії, зловживаючи Вашою довірою, діють наступним чином: телефонують та представляються працівниками банку, і просять надати код, який приходить у вигляді SMS- повідомлення на Ваш телефон. Після чого з Вашої картки знімають всі Ваші кошти.

      Ніколи не повідомляйте стороннім особам код.

     • Вітаємо дует баяністів "Мюзет"

      2 травня дует баяністів «Мюзет» у складі Сергія Мєніна та Марини Милокост – викладачів Новодружеської ДШМ - дистанційно взяли участь у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості», який відбувся у м. Кропивницький за підтримки Міністерства культури України та Національної спілки композиторів України.

      За результатами конкурсу дует баяністів виборов Гран-прі.

      Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

      Відділ культури Лисичанської міської ради

     • Вітаємо Софію Ажипу з черговими здобутими перемогами!

       16 квітня учениця Лисичанської ДМШ № 2 Софія Ажипа дистанційно взяла участь у Міжнародному конкурс-фестивалі «STAR BIRTH».

      За результатами конкурсу Софія посіла два І місця у номінації «Інструментальний жанр» та «Естрадний вокал», ІІІ місце у номінації «Академічний вокал».

      Викладачі Марина Шинкаренко та Олена Шаригіна за активну діяльність, спрямовану на розвиток національної культури та мистецтв, високі творчі здобутки, ініціативність, якісні виступи колективу на фестивалі нагороджені Подяками від організаторів конкурсу.

      Вітаємо з новими перемогами!

      Відділ культури Лисичанської міської ради

     • Вітаємо ансамбль скрипалів «Мажорики» з перемогою у «Soloviov Art»

       25 квітня ансамбль скрипалів «Мажорики» Лисичанської ДМШ № 2 взяли участь у І Міжнародному дистанційному фестиваль-конкурсі мистецтв «Soloviov Art». Організатором конкурсу є український композитор і піаніст, аранжувальник і музичний редактор Андрій Соловйов. В конкурсі взяли участь понад 1000 учасників.

      За результатами конкурсу ансамбль скрипалів «Мажорики» нагороджені Дипломом Лауреата І премії! Керівник ансамблю Олена Сергєєва та концертмейстер Ольга Семидоцька нагороджені Подяками за високу професійну майстерність, вагомий внесок у виховання молоді та духовне забезпечення підростаючого покоління, а також за сумлінну працю та активну участь у міжкультурному обміні серед дітей та молоді.

      Вітаємо переможців і бажаємо нових цікавих конкурсів та нових перемог!

      Відділ культури Лисичанської міської ради

     • Щодо змін у призначенні субсидії

      Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1022» впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій. Починаючи з травня 2018 року призначення субсидій (у тому числі без звернення громадян) здійснюється з урахуванням внесених змін.

     • Право на пенсійне забезпечення за віком на пільгових умовах

      Статтею 7 Закону України «Про охорону праці» закріплені права працівників на пільги та компенсації за роботу із шкідливими та важкими умовами праці, зокрема, на скорочення тривалості робочого часу, додаткову оплачувану відпустку, пільгову пенсію, оплату праці у підвищеному розмірі та інші.

     • Щодо заборгованості із заробітної плати по м. Лисичанську

      За даними органів Держстату України та проведеного моніторингу, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах м. Лисичанську станом на 01.04.2018р. становила 42335,9 тис. грн. Порівняно з початком року борг з виплати заробітної плати зменшився на 24867,3 тис. грн. або на 37,0%.

      В обсязі загальної заборгованості питома вага боргів економічно активних підприємств становить 39512,0 тис. грн. або 93,33%, з них переважна частина (60,4%) належить вугільним підприємствам.

     • Никто не забыт, ничто не забыто...

      Цветущие каштаны, благоухающая сирень, охапки цветов у подножия памятников павшим солдатам, флаги, возвышающиеся повсюду, и лозунги вдоль дорог со словами благодарности — все это говорит о том, что пришел особенный, памятный день — День Победы над немецко-фашистскими захватчиками! С каждым годом мы теряем все больше и больше героев, отстоявших в адской войне нашу Родину, а каждое новое поколение все менее и менее осведомлено о доблестных подвигах тогдашних юнцов и теперешних героев.

     • Уважаемые граждане!

      15 мая 2015 года на базе Лисичанского ГО ГУМВДУ в Луганской области (г. Лисичанск, ул. Ленина, 71), в период с 14.00 до 17.00 будет проводить выездной прием граждан заместителем начальника ГУМВД Украины в Луганской области — начальник милиции общественной безопасности Пасичник Ю.В.

      Предварительная запись на прием осуществляется по телефону в Лисичанском ГО ГУМВДУ (050) 526-51-91.

      Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

     • Вітаємо кращих спортсменів Лисичанська з перемогами!

      25 та 26 травня у місті Рубіжне пройшов чемпіонат Луганської області з Айкідо, в якому взяли участь 82 спортсмени в вікових категоріях 5-14 років з 4 команд області з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

      Змагання проходили послідовно на 2 татамі. Було проведено 84 поєдинки в Номінації Сінай та Сінай нітто рю (2 меча), 36 поєдинків з Понітеру та 44 з Хайшитцу, 21 поєдинок з Ярі та 44 Танто тайсабакі (уход від ножа), а також поєдинки з Тосю рандорі, Кокарі гейку и Опен ката.

     • Действия граждан при обнаружении подозрительного предмета, а также подозрительных лиц

      Милиция обращается к жителям Лисичанска, Новодружеска и Приволья с просьбой обращать внимание на подозрительные бесхозные предметы. Подобные предметы обнаруживают в транспорте, на лестничных площадках, около дверей квартир, в учреждениях и общественных местах.

      Если обнаруженный предмет не должен, по вашему мнению, находиться в этом месте, не оставляйте этот факт без внимания. Находясь в общественном месте, совершая поездки в общественном транспорте, обращайте внимание на оставленные сумки, портфели, пакеты, свертки или другие бесхозные предметы.

     • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ з нагородами!

      С 23 по 25 травня у місті Чорноморську пройшов чемпіонат України серед дівчат та юнаків 2006-2007р.н. з легкоатлетичного чотириборства. У складі команди Луганської області змагалися і вихованки Лисичанської міської ДЮСШ: Катерина Носаль, Єва Мудраченко (тренер Олександр Осколков) та Дарина Степаненко (тренер Віталій Ляшенко). Дівчата у складі команди області посіли 13 місце.

     • Внимание! Мошенники в интернете!

      Неоднократны предупреждения правоохранительных органов о преступных действиях мошенников. Согласно статистическим данным Лисичанского ГО ГУМВД на 1 апреля текущего года на территории г. Лисичанска было зарегистрировано 64 факта мошенничества. По сравнению с этим же периодом 2014 года количество заявлений по данному факту снизилось почти в 2 раза. Но это не говорит о том, что мошенники перестают пользоваться доверчивостью людей в своих недобрых целях. Будем надеяться, что это наши граждане становятся внимательнее и бдительнее.

     • Вероніка Молчанова - бронзовий призер чемпіонату України з веслування на байдарках та каное

      Вихованка міської ДЮСШ Вероніка Молчанова взяла участь у чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное серед юніорів 2001-2002р.н. та молоді до 23 років, який проходив з 15 по 20 травня в місті Дніпро.

      За результатами змагань Вероніка стала бронзовим призером. Нагороджена грамотою та медаллю.

     • Вітаємо вихованців та тренерів міської ДЮСШ з нагородами!

      З 16 по 18 травня на базі Лисичанської міської ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат міста «Лисичанська весна» пам’яті В.В.Матліна з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь 57 спортсменів з Бахмута, Сєвєродонецька, Рубіжного та Лисичанська.

      Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     • Вітаємо з перемогами!

      18 та 19 травня у м. Кремінна пройшов Кубок Луганської області з легкої атлетики. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

      І місце — Альона Борисова (біг на 100 та 200 м);

      ІІ місце — Лілія Овчиннікова (біг на 1500 та 3000 м).

      Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготували спортсменів Олександр Осколков та Віталій Ляшенко.

      Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

     • О самом небезопасном летнем отдыхе

      С наступлением жаркой погоды активно начался и пляжный сезон. Для спасателей — это период повышенной бдительности, ведь именно в этот период происходит большая часть гибели на водных объектах. Небрежность и неосмотрительность людей во время отдыха на пляжах города и области чаще всего становится причиной трагических случаев.

      Подавляющее количество трагических случаев происходит именно в июне, когда первая солнечная погода подталкивает людей быстрее посетить пляжи, потеряв осторожность и напрочь забыв о правилах безопасного поведения на воде.

     • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

      18 та 19 травня у місті Кремінна пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юніорів, молоді, дорослих та ХХІ відкритих обласних змаганнях на призи учасників Олімпійських ігор.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     • В первую очередь - безопасность детей в пришкольном лагере

      В период организации пришкольных лагерей в школах города, актуальным становится вопрос об обеспечении пожарной безопасности в местах детского отдыха.

      Основные требования пожарной безопасности к лагерю дневного пребывания:

      1. Дороги и подъезды к зданию и пожарным водоисточникам, а также к пожарному инвентарю и оборудованию должны быть свободными.

      2. Разведение костров, сжигание мусора и устройство открытых кухонных очагов на территории не допускается.

     • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста зі стрибків на батуті

      19 травня на базі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів міста.

      Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     • У м. Лисичанськ піротехніки виявили та знищили 22 вибухонебезпечних предмета

      06.05.2016 року о 8.36 на пункт зв’язку ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення від оперативного чергового Лисичанського відділу поліції ГУ Національної поліції в Луганській області, про те, що місцевий мешканець, у процесі прибирання території біля гаража, розташованого у гаражному кооперативі в районі вул. О.Дундича, 31, знайшов предмети зовні схожі на боєприпаси.

      Фахівцями Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, на місці виявлення було проведено ідентифікацію, та встановлено, що предмети являють собою мінометні міни.

     • Лисичанські спортсмени - переможці та призери Кубку України з акробатичного рок-н-ролу

      18 травня у місті Павлоград пройшов Кубок України з акробатичного рок-н-ролу.

      До змагань долучились понад 300 спортсменів з різних областей. Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

     • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики

      15 травня у місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-07, 2008-09, 2010 р.н. та молодше.

      Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

      І місце - Демид Соснін (стрибки у висоту), Марія Носаль (біг 60 м та 300 м), Діана Ковальова (біг 300 м), Дмитро Харламов (стрибки у довжину);

     • Вітаємо лисичанських спортсменів з перемогами у чемпіонаті Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

      12 травня в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька. Привітав спортсменів начальник управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Антон Волохов.

      Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

     • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери турніру з греко-римської боротьби

      9 травня у смт Марківка пройшов І відкритий турнір з греко-римської боротьби, присвячений памʼяті МС В.В. Геращенко. В змаганнях взяли участь 97 спортсменів з міст та районів Луганської області. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

      І місце — Ілля Проскурін 32 кг, Дмитро Колганов 67 кг;

     • Вітаємо лисичанських спортсменів з нагородами!

      11 травня у місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків 2006 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з міст та районів Луганської області. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

      І місце – Дарина Степаненко, Марія Носаль;

     • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Луганської області з боротьби самбо

      12 травня на базі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед підлітків (старшого віку). В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з міст Сєвєродонецьк, Рубужне, Сватово, Сіверськ, Добропілля, Лисичанськ, смт. Красноріченське. Привітати спортсменів прибули начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт, начальник управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Антон Волохов та головний спеціаліст управління Єгор Ємець.

     • Вихованці міської ДЮСШ - призери всеукраїнських змагань з бадмінтону

      З 2 по 5 травня в місті Київ вихованці міської ДЮСШ взяли участь у всеукраїнських змаганнях «Київські каштани» з бадмінтону.

      Лисичанські спортсмени Валентин Мєдєнцов та Дмитро Пудов у парній категорії серед юнаків 2007-08 р.н. посіли ІІІ місце та були нагороджені грамотами та медалями.

     • Вітаємо лисичанських спортсменів з нагородами!

      30 квітня на базі ЗОШ № 13 пройшла відкрита першість міста Лисичанська з настільного тенісу серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяли участь понад 30 спортсменів з Лисичанська, Слов’янська, Сєвєродонецька.

      Призові місця розподілилися наступним чином.

     • Про ціну на газ для побутових споживачів з 1 травня

      До уваги споживачів природного газу!

      Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що у зв’язку з встановленням НАК «Нафтогаз України» з 01.05.2020 року ціни продажу/постачання природного газу для побутових споживачів, з 01 травня 2020 року діють наступні тарифи на оплату природного газу.

      Ціна на природний газ для потреб побутових споживачів (населення) складає 2,9481 грн за 1 куб.м.

      Ціна на природний газ при відсутності газового лічильника:

     • Про оголошення грантового конкурсу

       Програма ООН із відновлення та розбудови миру у межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» оголосила грантовий конкурс для організацій громадянського суспільства Донецької та Луганської областей з метою підтримки місцевого розвитку за напрямами:

      - залучення громадян до процесу прийняття рішень щодо організації та якості місцевих послуг;

      - сприяння реалізації місцевих стратегічних планів у сфері місцевого економічного розвитку;

      - підтримка антикорупційного моніторингу діяльності органів місцевого самоврядування;

     • Про надання грантів

      У березні 2020 року Міжнародна організація з міграції (далі — МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки від Уряду Японії розпочали набір учасників у новий проєкт «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка внутрішньо-переміщених осіб та постраждалого населення на сході України» (далі — Проєкт). Один з компонентів Проєкту має на меті сприяння соціально-економічному розвитку громад, які постраждали від конфлікту та в яких проживають внутрішньо-переміщені особи.

      Зокрема, МОМ планує надати 50 грантів для молодих мешканців Луганської області віком від 18 до 35 років, які прагнуть розвивати свою кар’єру у сфері інформаційних технологій та потребують підтримки для досягнення цієї мети. Гранти будуть надаватися у формі оплати навчання на професійні курси, пов’язані з інформаційними технологіями (у розмірі до 700 доларів США), та у вигляді обладнання, необхідного для застосування отриманих навичок у сфері інформаційних технологій (у розмірі до 1000 доларів США).

     • Щодо підготовки енергетичних господарств, підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021р.р.

       Керівникам підприємств, установ та організацій – споживачам теплової енергії

      (Споживач теплової енергії - фізична або юридична особа, яка використовує теплову енергію на підставі договору, а саме - договору купівлі-продажу теплової енергії, (крім споживачів житлово-комунальних послуг). Споживачі теплової енергії, які мають на балансі тепловикористальні установки (теплові пункти, теплові мережі, тощо), нагляд за яким буде здійснюватися Держенергонаглядом щодо додержання вимог нормативно-правових актів, нормативних документів з питань технічного стану теплових, тепловикористальних установок та мереж, їх експлуатації, проектування, будівництва, підтвердження готовності до роботи, користування енергією у сфері теплопостачання.

     • Напередодні великого свята (відео)

     • День Победы в Лисичанске (видео)

     • Щодо проведення повідомної реєстрації колективних договорів у квітні 2017 року

      Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом квітня 2017 року проведена повідомна реєстрація 8 колективних договорів та 18 змін і доповнень до колективних договорів підприємств, установ, організацій міста Лисичанська:

     • Акценты. Итоги недели (видео)

      Выпуск № 17 от 11 мая 2012 г.

       • Богатырские игры в Лисичанске.
       • Городские гулянья в честь Дня Победы.
       • Навстречу 70-летию 279-й стрелковой дивизии.
       • Субботник в южной части города.
       • Последний звонок в школе № 8.
       • Турнир самбистов прошел в Лисичанской ДЮСШ.
       • На спартакиаде допризывной молодежи.
       • «Скерцо» — лауреат фестиваля «Крымская весна».

     • Щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особам, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

      УРЯДОВА «гаряча лінія» — 1545

      «гаряча лінія» Мінсоцполітики — (044) 289-09-45

      Державна матеріальна допомога виплачується ЩОРІЧНО. Виплата у 2017 році одноразової грошової допомоги особам, які мали право на її отримання у 2014-2016 роках, але не отримали таку допомогу, здійснюється з урахуванням неотриманнях сум допомоги.

     • Акценты. Итоги недели (видео)

      Выпуск № 18 от 18.05.2012 г.

      • В Лисичанске прошла Спартакиада инвалидов.
      • Молебен в честь иконы "Неупоимая чаша".
      • Детская игровая площадка на Тракторовке.
      • Дому пионеров – 75.
      • Ярмарка в детском саду "Росинка".
      • В ДЮСШ прошёл Чемпионат по спортивной гимнастике.
      • Президент Украины наградил лисичанского ветерана А. Брыченко.
     • До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями!

      Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» має наявні вакантні робочі місця контролерів енергонагляду в м. Лисичанськ, для працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи, які не мають протипоказань пов’язаних з тривалою ходьбою і перебуванням на відкритих майданчиках при підвищених і знижених температурах.

     • АКЦЕНТЫ ДНЯ (видео)

      Выпуск № 19 от 23.05.2012 г.

      • На 41-й микро тянут новый водовод
      • В Приволье освятили новый храм
      • ЕвроMaйdаns в школе № 28
      • День работников культуры
     • До уваги отримувачів всіх видів державної соціальної допомоги

      Статтею 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік передбачено підвищення мінімальних соціальних стандартів життя основних соціальних і демографічних груп населення з 1 травня 2017р. Таким чином, установлено прожитковий мінімум в розрахунку на місяць:

      • — на одну особу — 1624 гривні;
      • — для дітей віком до 6 років — 1426 гривень;
      • Акценты. Итоги недели (видео)

       Выпуск № 19 от 25.05.2012 г.

       • Последний звонок в школе № 12.
       • С.Дунаев: программа по энергосбережению будет продолжена.
       • Турнир по дзюдо прошёл в Рубежном.
       • Юбилей Лисичанской школы искусств № 1.
       • Воздушные змеи - в лисичанском небе.
      • Акценты дня

       Выпуск № 20 от 30.05.2012 г.

       • На 32-й сессии Лисичанского горсовета
       • День пограничника отметили на городском уровне
       • Противостояние в Рубежном
       • Изменения в расписании движения поездов
      • Увага! Очікується високий (4 клас) пожежної небезпеки

       clip_image001За даними Луганського обласного центру з гідрометеорології починаючи з 30 травня 2018 року очікується високий (4 клас) пожежної небезпеки. Це означає, що через спеку та засуху збільшується ймовірність виникнення пожежі.

       Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради закликає мешканців та гостей міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування в лісах, парках, на відкритих територіях і не провокувати виникнення пожеж в екосистемах.

       ПАМ’ЯТАЙТЕ, З МАЛОГО СІРНИКА ВИНИКАЮТЬ МАСШТАБНІ ПОЖЕЖІ, ЩО ЗАБИРАЮТЬ ЖИТТЯ!

       Якщо ви помітили займання або пожежу, якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за номером «101».

       Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради.

      • Ансамбль «Мельничанка» выступил в лисичанском терцентре

       Ни один праздник не может обойтись без хорошего музыкального сопровождения. На сегодняшний день существует множество различных ансамблей и групп, готовых создать атмосферу радости и веселья. Они работают в разных направлениях, но существует стиль, который не имеет ни возрастной, ни других принадлежностей — это фольклор. Именно в таком жанре работает ансамбль «Мельничанка». Украинские песни составляют значительную часть творческого репертуара коллектива.

      • Пам’ятка з безпечної поведінки для учнів під час літніх канікул

       Скоро розпочнуться літні канікули. Не буде домашніх завдань. З’явиться багато вільного часу. Кожен планує по-різному провести літній відпочинок. Екскурсії, розваги, подорожі, море, веселі і радісні друзі — все це чекає на вас влітку.

       Бажаємо усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!

       Але також закликаємо Вас завжди пам’ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:

       • — пам’ятайте і виконуйте правила дорожнього руху;
       • У Лисичанську відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків

        Сьогодні, 31 травня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина

        До роботи Координаційної ради долучились представники організацій та підприємства різної форми власності, зокрема ПАТ «Рідкісні гази», КП «Лисичанськтепломережа», ЛКСП «Лисичанськводоканал», ТОВ «Лисичанський пивоварений завод», ПРАТ «ЛИНІК».

       • Выпускники Университета третьего возраста получили сертификаты об окончании обучения

        Учиться — никогда не поздно! В этом уверены выпускники Университета третьего возраста, которые по случаю окончания занятий собрались в стенах Лисичанского территориального центра социального обслуживания.

       • Внимание! Срочно нужна помощь Настеньке Ильминской!

        Настюша хочет жить!

        В декабре годовалую Настеньку Ильминскую впервые госпитализировали. В больнице ребенку долго не могли поставить диагноз. А с января за жизнь малышки из Лисичанска стали бороться врачи «Охматдета».

        Несмотря на медикаментозную поддержку, показатели печеночных анализов ребенка превышали норму в 60 раз!!! Результаты биопсии следующие: в печени идут фиброзно-некрозные процессы.

       • В городском совете прошло очередное заседание совета безопасной жизнедеятельности населения

        Сегодня, 30 мая, в городском совете прошло очередное заседание совета безопасной жизнедеятельности населения под председательством заместителя городского головы Андрея Якимчука.

        В ходе заседания членами совета был рассмотрен вопрос о состоянии охраны труда на угольных предприятиях города и финансировании мероприятий по охране труда.

       • NRC надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу

        Норвезька рада у справах біженців (NRC) надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу.

        Зустрітися з юристом NRC можна 14 травня 2018 року о 10.30 у приміщенні Палацу культури ім.Сосюри (вул. Героїв Сталінграда, 1).

       • У Лисичанську відкрито купальний сезон!

        clip_image002Минулої п’ятниці, 25 травня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

        Під час засідання члени комісії розглянули питання про відкриття купального сезону 2018 року на місці масового відпочинку людей — водному об’єкті по вул. Клубна, район 2-го виробництва ПАТ Лисичанський склозавод «Пролетарій».

        За підсумками обговорення членами комісії одностайно було прийнято рішення дозволити купання на вищевказаному об’єкті на період купального сезону 2018 року. Зазначимо, що цей водний об’єкт приведено у відповідністю з вимогами Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

       • 8 мая - День международного движения Красного Креста и Красного полумесяца

        Всемирный День Красного Креста и Красного полумесяца (World Red Cross and Red Crescent Day) отмечается ежегодно 8 мая и учрежден в честь швейцарского бизнесмена, общественного деятеля и гуманиста Жана Анри Дюнана (Jean Henri Dunant, 8 мая 1828 — 30 октября 1910), который родился в этот майский день. В середине 19 века по инициативе Дюнана впервые стали создаваться группы добровольцев, которые оказывали помощь раненым на полях сражений. А в 1863 году по его же инициативе была созвана конференция, положившая начало международному комитету Красного Креста (International Committee of the Red Cross). Официально название Международный Красный Крест было утверждено в 1928 году на 13-й международной конференции в Гааге.

       • Лисичанскую городскую федерацию футбола возглавил Олег Шкиря

        Вчера, 24 мая, в малом зале городского совета состоялось заседание общественной организации «Лисичанская городская федерация футбола». В заседании приняли участие городской голова Сергей Шилин, его заместитель Игорь Ганьшин, начальник отдела по делам семьи, молодежи и спорта Нина Нецвет, председатель федерации футбола Юрий Басюк и члены организации.

       • У Лисичанську виділили з матеріального резерву дизильне пальне для підвозу води

        Вчора, 21 травня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

        Під час засідання члени виконкому, з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації, через відключення від електропостачання об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», виділили з місцевого матеріального резерву аварійно-рятувальному загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Луганській області дизельне пальне для підвозу води населенню мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

       • Афіша кінотеатру "Дружба" з 18 по 24 травня

        — о 13.00 та о 16.50 — мультфильм «Рок дог» 3D;

        — о 14.35 та о 20.55 — фантастичний бойовик «Король Артур: легенда меча» 3D

        — о 18.25 — фантастичний комедійний екшн «Вартові галактики 2» 3D.

         

         

       • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

        18 травня в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

        В ході засідання були розглянуті наступні питання:

        — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу) Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, наступних організацій та підприємств:

       • 25 травня чергова сесія міської ради (оновлено)

        Засідання чергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 25 травня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

        На розгляд сесії виносяться наступні питання.

        1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2017 року.

       • В Лисичанську відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

        Сьогодні, 18 травня, в Лисичанській міський раді відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

        В роботі комісії взяли участь начальник УПСЗН Олена Єздакова, перший заступник начальника управління ПФУ в м. Лисичанську Світлана Кос’янова, начальник управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області Вікторія Масуліс, заступник начальника управління економіки Лисичанської міської ради Василь Литвинюк, представник  ДФС у м.Лисичанську Михайло Мельник.

       • 17 травня - особисті прийоми громадян за місцем проживання

        1448009876_1310301850_chelove-117 травня з 14.00 особисті прийоми громадян за місцем проживання проведуть:

        Едуард Щеглаков — секретар Лисичанської міської ради — у міській раді м. Привілля;

        Андрій Шальнєв — перший заступник міського голови — у КП «ЛЖЕК № 5»;

        Андрій Якимчук — заступник міського голови — у міській раді м. Новодружеська;

        Максим Головньов — заступник міського голови — у Дитячій обласній лікарні;

        Ігор Ганьшин — заступник міського голови — у КЗ «ЛЗОШ № 7».

       • Позачергове засідання виконкому пройшло у міській раді

        Сьогодні, 17 травня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

        Під час засідання члени виконкому, з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації, через відключення від електропостачання об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», виділили з місцевого матеріального резерву аварійно-рятувальному загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Луганській області дизельне пальне для підвозу води населенню мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

       • 16 травня позачергова сесія міської ради

        Засідання позачергової 27-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 16 травня 2017 року о 16.00 годині у залі засідань міської ради.

        На розгляд міської ради виносяться наступні питання.

        1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

        2. Про звернення депутатів Лисичанської міської ради.

        Розпорядження міського голови від 15.05.2017р. № 157

       • В Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

        Вчора, 14 травня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолив міський голова Сергій Шилін.

        На порядку денному знов злободенне питання — часткове обмеження постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал», внаслідок якого абоненти частини міста, а також мешканці міст Привілля та Новодружеськ залишилися без водопостачання.

       • 17 мая в городе пройдет проверка работоспособности электросирен

        ВНИМАНИЕ ВСЕМ!!! Уважаемые жители и гости городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье. Лисичанский городской совет информирует Вас о том, что 17 мая 2017 года с 14.00 часов до 14.15 часов в городе пройдет проверка работоспособности электросирен. Просьба соблюдать спокойствие!

        Отдел мобилизационной, режимно-секретной работы и гражданской защиты Лисичанского городского совета

       • Привітання керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля

        Шановні жителі Луганщини!

        Дорогі земляки!

        Від усього серця вітаю вас із світлим Днем Святої Трійці!

        Свято П’ятидесятниці відзначається з особливою шаною та теплими почуттями, оскільки воно уособлює одвічні величні постулати християнської моралі й принципу людської єдності.

        У цей день благодать Божа оновлює та перетворює духовний світ кожного християнина, подає надію на добро, дарує тепло й радість серцю та спокій душі.

        Бажаю кожній родині, кожній оселі злагоди, порозуміння та добробуту. Хай довгоочікуваний мир запанує на нашій багатостраждальній благословенній луганській землі!

        З повагою,

        Геннадій Москаль, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

       • Щодо обмеження водопостачання

        Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади.

        З 16.00 31 травня 2021 року обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля у зв’язку з пошкодженням Білогорівського магістрального водоводу Ду — 600мм в районі вул. Г. Потапенко, буд. 376.

        Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

       • Засідання виконавчого комітету пройшло у міській раді

        Сьогодні, 15 травня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

        Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

       • 18 травня - Відкрита традиційна міська Спартакіада інвалідів та їх сімей

        18 травня о 10.00 на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» розпочнуться змагання Відкритої традиційної міської Спартакіади інвалідів та їх сімей.

       • Шановні працівники хімічної промисловості Луганської області!

        Щиросердно вітаю вас із професійним святом — Днем хіміка!

        Висловлюю вам вдячність за невтомну й самовіддану працю на благо України.

        Хімічна промисловість — це провідна, базова галузь економіки як всієї країни, так і нашої області зокрема. Тому її розвитку приділяється значна увага з боку влади, бо вона є складовою національної безпеки держави та добробуту її громадян.

        Хімічна галузь Луганщини завжди була лідером серед інших за обсягами виробництва, обсягами експорту продукції та рівнем технологічного розвитку. Нові відносини з Європейським Союзом відкривають для хімічної промисловості України перспективні можливості. Сподіваюся, що це дасть новий поштовх для впровадження прогресивних технологій, сучасного підходу для реформування цієї галузі.

        Дякую усім хімікам, за те, що ви в ці непрості часи, долаючи труднощі й негаразди, докладаєте чимало зусиль для збереження та розвитку хімічного комплексу регіону.

        Упевнений, що завдяки вашій наполегливій праці хімічна галузь Луганщини залишиться лідером промисловості, забезпечуючи роботою десятки тисяч жителів області.

        Хай і надалі вашими зусиллями зростає технологічний рівень хімічної галузі, хай втілюються в життя усі ваші задуми на благо України та нашої рідної Луганщини! Миру вам, добра та впевненості у завтрашньому дні!

        З повагою,

        Геннадій Москаль, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

       • Тиждень безпеки життєдіяльності (фото)

        З 18 по 22 травня 2015 у дошкільних, шкільних та навчальних закладах м. Лисичанська пройшов «Тиждень безпеки життєдіяльності».

        В навчальних закладах міста співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області проводились виступи та навчання дітей заходам безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, навчання правилам пожежної безпеки при прибуванні в природних екосистемах та правилам поведінки на воді під час літніх канікул.

       • У Лисичанську завершено демонтаж залишків колишнього пам'ятника В.І. Леніну та постаменту

        Сьогодні, 31 травня, завершено роботи щодо демонтажу залишків колишнього пам’ятника В.І. Леніну та постаменту.

        Відтепер сили комунальних підприємств будуть направлені на благоустрій території площі Перемоги, адже незабаром загальноміські заходи до 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

        Зазначимо, що загальна вага пам’ятника та постаменту складала понад 100 тон.

       • Засідання чергової 45-ї сесії відбулось у Лисичанській міській раді

        2 та 10 травня пройшли І та ІІ засідання чергової 45-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

        Перед початком сесії було проведене тестування нової системи електронного голосування «ВІЧЕ», яка придбана та встановлена за кошти міжнародних партнерів — USAID UCBI. Депутатами були внесені зміни до Регламенту Лисичанської міської ради, які дають можливість користуватися цією системою.

       • Шановні прикордонники Луганщини!

        Щиросердно вітаю вас із професійним святом — Днем прикордонника!

        Другий рік ви зустрічаєте своє свято в складних умовах нової військово-політичної реальності. Проти нашої країни здійснена військова агресія колись дружньої братської країни — Російської Федерації. Російські окупаційні війська та керовані ними місцеві озброєні бандформування захопили українські землі, тероризують мирне населення, вбивають та калічать наших військових.

        Ви на передньому рубежі захисту суверенітету України, її державних кордонів, територіальної цілісності. Я пишаюся героїзмом луганських прикордонників, їх відданістю справі служіння Україні та українському народові. Упевнений: на ваших подвигах будуть виховуватися справжні патріоти та наступні захисники кордонів Держави.

        Рік тому вся країна дізналася, як прикордонники під Державний Гімн України мужньо відбивали від штурму бандитів Луганський прикордонний загін.

        Під шквальним вогнем ворога ви до останнього захищали наші священні кордони на пунктах пропуску «Ізварине» відділу прикордонної служби «Краснодон», «Довжанський» відділу прикордонної служби «Бірюкове», відділу прикордонної служби «Дякове».

        Вічна пам’ять та слава загиблим прикордонникам, які віддали життя, виконуючи свій професійний обов’язок. Шана прикордонникам, які сьогодні несуть бойову варту, захищаючи усіх нас від окупантів та терористів!

        Бажаю вам витримки, бадьорості духу, подальших успіхів у виконанні відповідальних державних завдань!

        З глибокою повагою,

        Геннадій Москаль, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

       • Про Національну доповідь "Про стан техногенної та природної безпеки в Україні у 2014 році"

        Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту підготовлено Національну доповідь «Про стан техногенної та природної безпеки в Україні у 2014 році».

        У Доповіді відображено державну політику у сфері техногенної та природної безпеки, регіональні особливості та оцінку ризику природних і техногенних загроз в Україні.

        З метою забезпечення широкого загалу громадськості систематизованою аналітичною інформацією про стан техногенної та природної безпеки в Україні у 2014 році матеріали Доповіді розміщено на офіційному веб-порталі ДСНС України у розділі Оперативна інформація за посиланням: http://www.mns.gov.ua/content/national_lecture.html

        Державна служба України з надзвичайних ситуацій

       • Олександр Заїка привітав вихованців дитячих будинків сімейного типу та центру соціально-психологічної реабілітації дітей

         Сьогодні, 31 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка, його заступник Олег Калінін та начальник служби у справах дітей Світлана Логвіненко відвідали дитячі будинки сімейного типу Ковриженків, Голдан, Гюрджян, Білецьких, Понедільченків та двох родин Закірових, а також вихованців Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

       • У Лисичанській міській раді пройшло засідання виконкому

        Сьогодні, 7 травня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

        Під час засідання були розглянуті питання про опіку та піклування, затверджені нормативи водоспоживання на полив присадибних ділянок без встановлених приладів обліку для мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля; ухвалене рішення про організацію робіт з утримання зелених насаджень загального користування, про видалення аварійних дерев та про нагородження.

       • Розпорядження керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 26.05.2015р. № 169

        Про відзначення 19-ї річниці Конституції України 

       • 30 травня – День хіміка

       • У міській раді пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

        Сьогодні, 3 травня, в Лисичанській міській раді пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті наступні питання:

        — про вирішення способу участі батьків у вихованні дітей;

       • Заступник керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації: "Тільки після досягнення миру шляхом дипломатичних перемовин можливі вибори на Донбасі"

        Днями Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію відвідала делегація Національних Зборів Французької республіки у супроводі радника Посольства Франції в Україні пана Крістіана Бек.

        На зустрічі обговорювалися питання децентралізації влади, вирішення проблем переселенців: гуманітарна допомога, забезпечення житлом, медикаментами, навчання дітей тощо.

       • Лисичанська міська ВЦА стала учасницею громадської ініціативи «День майбутнього професіонала»

         Сьогодні, 28 травня, Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація стала учасницею цікавого проєкту. Зранку троє студентів Вищого професійного училища №94 в рамках проходження «Дня майбутнього професіонала» завітали до Лисичанської міської ВЦА та занурились у роботу посадовців.

        Студенти Олег Толмачов «приміряв» на себе посаду керівника Лисичанської міської ВЦА, Віолета Коваленко - начальника відділу культури, а Анастасія Ростова – начальника відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи.

       • У Луганській обласній ВЦА провели нараду з питань енергозбереження

        У Луганській обласній військово-цивільній адміністрації 21 травня пройшла нарада з питань реалізації державної програми підтримки до переходу на альтернативне опалення та стимулювання населення через відшкодування частини суми кредиту «Ощадбанком». У нараді під головуванням першого заступника керівника Луганської обласної ВЦА Михайла Пухтаєвича взяли участь заступник керівника ЛОВЦА Олександр Голуб, представники Департаменту промисловості та енергозбереження ЛОДА, міські голови та голови райдержадміністрацій.

       • У Лисичанську розпочато реалізацію грантової діяльності «Добрі сусіди – одна країна»

        Сьогодні, 28 травня, між Лисичанською міською військово-цивільною адміністрацією та Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» підписаний Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво в рамках реалізації грантової діяльності «Добрі сусіди — одна країна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування в Україні».

       • Перший заступник керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації: "Реформа місцевого самоврядування на території Луганської області вже почалася"

        13 травня у прес-центрі за участю першого заступника керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Михайла Пухтаєвича та експерта офісу реформ у Луганській області Ігоря Агібалова пройшов традиційний брифінг для ЗМІ з питання реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на території Луганської області.

       • День Конституції України та День молоді лисичани зустрінуть на упорядкованій площі

        Сьогодні з самого ранку тривають роботи на площі Перемоги. Спецтехніка працює над демонтажем постаменту колишнього пам’ятника В.І.Леніну. Нагадаємо, що загальна вага конструкції, що демонтується, понад 100 тон.

       • Розпорядження керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 13.05.2015р. № 177

        Про вжиття додаткових заходів щодо регулювання господарської діяльності на окремих територіях

       • Осведомленность и бдительность – лучший способ уберечь себя от уловок мошенника

        Мошенничество — одно из наиболее распространенных в последнее время видов преступления, позволяющее без особых усилий обманным путем завладеть кровно-нажитыми денежными средствами или другим имуществом граждан. Излишняя доверчивость людей или желание получить что-либо по очень низкой цене — верный путь стать жертвой мошенника. Сценариев, которые используют мошенники не мало, но хотелось бы остановиться детальнее на некоторых из наиболее распространенных способов мошенничества в последнее время:

       • 2020-2021 навчальний рік завершено

         27 травня в закладах загальної середньої освіти Лисичанської територіальної громади відбулись заходи, присвячені закінченню 2020-2021 навчального року для 9266 учнів. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи у шкільний процес, зокрема, й у святкування завершення навчання.

        У більшості закладів свято відбулось нетрадиційно: у формі квестів, змагань, толок, класних годин, локальних лінійок.

       • Анонс загальноміських заходів, присвячених 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

        З 8 по 20 травня в Новордужеській дитячій школі мистецтв працюватиме виставка робіт учнів відділу образотворчого мистецтва «Подвигу твоєму, солдате, вклоняється світ».

        8 травня відбудуться наступні заходи:

        — о 10.00 біля братської могили «Вічний вогонь» — урочисто-трауний мітинг за участю керівництва міста;

        — о 10.00 в бібліотеці-філії № 7 — відео-екскурс «Нам дороги ці позабути не можна»;

        — об 11.30 біля братської могили «Вічний вогонь» — старт велопробігу організований загоном швидкого реагування Лисичанської міської організації Червоного Хреста;

       • Розпорядження керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 07.05.2015р. № 168

        Про вжиття додаткових заходів контролю у сфері дорожнього руху

       • Проведення всеукраїнської акції «Квартира під охорону 2013»

        Попереду літо та час довгоочікуваних відпусток. Багато хто з нас запланував подорожі до різноманітних місць відпочинку. Люди залишають свої помешкання без нагляду, і в кращому разі догляд за ним доручають сусіду, та поринають у мир відпочинку. Але, як показує досвід, багато хто зі злодіїв залюбки користується можливістю безперешкодно потрапити до квартир та будинків, залишених власниками на час від’їзду. І в таких випадках нажаль по поверненню враження від подорожі може бути перекреслене новиною про крадіжку нажитого за довгі роки майна.

       • У Лисичанську відбулась Адміністративна комісія

         Сьогодні, 27 травня, відбулось засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – Лисичанська міська ВЦА) Сєвєродонецького району Луганської області під головуванням заступника голови комісії Світлани Шенькарук.

        Під час засідання було розглянуто 13 протоколів про адміністративні правопорушення, складені відділом поліції №3 Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП в Луганській області за скоєння правопорушень, передбачених ст.152, ч.1 ст.182 та ст.183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів; порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях та завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

       • Онлайн-виставка, присвячена Дню пам'яті та примирення, 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

        З метою вшанування подвигу нашого народу, його визначеного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

       • Розпорядження керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 12.05.2015р. № 173

        Про вжиття додаткових заходів щодо транспортного обмеження руху транспортних засобів через лінію розмежування сторін

       • Вже сьогодні остаточно демонтуються залишки пам’ятника В.І. Леніну та постамент

         Вчора, 26 травня, у Лисичанській міській ВЦА відбулась робоча нарада щодо координації дій з подальшого остаточного демонтажу пам’ятника В.І. Леніну на площі Перемоги. А вже сьогодні з 8.00 на площі працює спеціальна техніка.

        Завдяки злагодженій роботі усіх служб сьогодні нарешті демонтуються залишки пам’ятника та постамент, загальною вагою понад 100 тон.

        Рішення щодо подальшої долі майданчика, що знаходиться під пам’ятником, буде прийняте згодом.

       • Привітання керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Генадія Москаля

        Дорогі ветерани!

        Шановні земляки!

        Від щирого серця вітаю кожного з вас із 70-ою річницею Перемоги над нацизмом у Європі!

        Український народ заплатив високу ціну за звільнення від нацистських загарбників.

        Жертвами військових дій і каральних операцій, загиблими у боях з ворогом, у концентраційних і трудових таборах стали мільйони наших співвітчизників. Вічна їм пам’ять.

        Наші земляки з честю пройшли всі випробування Другої світової війни, адже у них була любов до Батьківщини. Вона долала і страх, і смерть, і втрати...

        У них була заповітна мета — Перемога, для якої нічого не шкодували.

       • Відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

         Вчора, 25 травня, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена НАЮКА.

        В ході засідання розглянуто 20 заяв щодо надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Лисичанської міської територіальної громади

       • Про затвердження регіональної ради підприємців при облдержадміністрації у новому складі

        Розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації № 155 від 29.04.2015р. – Про затвердження регіональної ради підприємців при облдержадміністрації у новому складі

       • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків

        Вчора, 25 травня, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків.

        У засіданні взяли участь члени Координаційної ради та представники управління освіти Лисичанської міської ВЦА, Лисичанської міської ДЮСШ, ПрАТ «ЛИНІК», первинної профспілки шахти ім. Д.Ф. Мельникова.

       • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради

         Вчора, 24 травня, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі - Координаційна рада).

        Під час засідання членами Координаційної ради був затверджений план роботи на 2021 рік.

       • У Лисичанську з’явиться ще одне місце для відпочинку

         Сьогодні, 24 травня, за ініціативи керівництва Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації розпочато роботи з благоустрою території біля Лисичанського багатопрофільного ліцею на перетині вулиць ім. Володимира Сосюри та Григорія Сковороди.

        Раніше ця територія була розчищена від стихійного сміттєзвалища, а сьогодні зусиллями працівників комунальних підприємств міста за допомогою спецтехніки розпочато демонтаж недобудованої будівлі.

       • У Лисичанську відбулось засідання експертної комісії архівного відділу

          Сьогодні, 24 травня, в архівному відділі Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

        Під час засідання експертною комісією були розглянуті описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу) Новодружеської та Привільської міських рад Луганської області та їх виконавчих комітетів, Мирнодолинської селищної ради Попаснянського району Луганської області, ВАТ «Лисичанське АТП № 10919».

       • У Лисичанську демонтують залишки пам’ятника В.І. Леніну

         Сьогодні, 24 травня, у Лисичанську на площі Перемоги розпочалися роботи з остаточного демонтажу пам’ятника В.І. Леніну.

        Демонтаж відбувається за допомогою спеціальної техніки комунальних підприємств Лисичанська в порядку надання шефської допомоги та з метою благоустрою території міста відповідно до розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександра Заїки від 12.05.2021 №355.

         Нагадаємо, що основну частину пам’ятника демонтували ще у лютому 2016 року відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

       • У Лисичанську відбулась робоча нарада з питань розробки Генерального плану міста

         Вчора, 20 травня, під головуванням в.о. заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Максима Черевка відбулась робоча нарада з питань розробки Генерального плану міста Лисичанськ Луганської області.

        У роботі наради взяли учать проектувальники ДП «ДІПРОМІСТО» та представники Лисичанської міської ВЦА, організацій і підприємств міста.

       • Відбулося засідання громадської комісії з житлових питань

         Сьогодні, 20 травня, відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області під головуванням в.о. заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області Максима ЧЕРЕВКА.

       • 20 травня - День вишиванки

       • Сотрудниками Лисичанской милиции задержаны лица, продававшие наркотики посредством Интернета

        Сотрудниками сектора по борьбе с незаконным оборотом наркотиков Лисичанского городского отдела милиции была получена информация о том, что двое жителей г. Лисичанска 25-ти и 35-ти лет осуществляют продажу наркотических веществ, активно используя возможности сети Интернет.

        Сотрудниками милиции, в соответствии с действующим законодательством, был проведен санкционированный обыск по месту жительства парней. Так, в квартире одного из них было изъято около 15 мл концентрированного опия. По месту жительства второго обнаружено и изъято наркотическое вещество марихуана, масса которого составила около 2 кг. Данные наркотические вещества парни хранили с целью сбыта.

       • Про роботу комісії по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

         Сьогодні, 19 травня, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна відбулось виїзне засідання комісії по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

        Під час виїзного засідання обстежено два житла, які планується придбати для відповідної категорії осіб.

       • Устанавливается местонахождение гражданки Волковой Натальи Дмитриевны

        ОРИЕНТИРОВКА

        Лисичанским ГО ГУМВД Украины в Луганской области устанавливается местонахождение гражданки Волковой Натальи Дмитриевны 08.12.1962 г.р., проживающей по адресу г. Лисичанск ул. Первомайская, 72, которая вечером 09.05.2013 г. года ушла из дома дочери по адресу г. Лисичанск ул. Паустовского 22 и сведений о своем местонахождении не сообщает.

        Ее приметы: на вид 50 лет, среднего телосложения, лицо круглое, рост 165 см, волос коричневые до плеч, глаза черные.

        Особые приметы: вставная челюсть, родинка над верхней губой справа, шрам длиной 4 см на подбородке слева.

        Была одета: халат домашний трикотажный темно-синего цвета до колен без рукавов с рисунками в виде небольших цветов светло-синего цвета, тапки открытые из полимерного материала бирюзового цвета.

       • Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

         Сьогодні, 18 травня, відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку – першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

       • НЕ СТАНЬТЕ ЖЕРТВОЙ МОШЕННИКА!

        Уважаемые жители г. Лисичанска Лисичанский городской отдел милиции в Луганской области неоднократно информировал о случаях мошенничества и о необходимости соблюдения соответствующих мер, дабы не стать жертвой мошенника. Однако такие случаи продолжают иметь место на территории города. В дежурную часть горотдела вновь и вновь поступают сообщения от граждан, о том, что неизвестные лица обманным способом лишили их кровно заработанных денежных средств. Способов, которые используют мошенники очень много, однако в данный момент хотелось бы остановиться на одном из наиболее частых и распространенных на сегодняшний день, дабы предупредить и, может быть уберечь вас от уловок мошенников.

       • 16 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

        День пам'яті жертв політичних репресій

       • 15 травня – День Європи

         День Європи – свято, що відзначається в Україні щорічно у третю суботу травня, починаючи з 2003 року.

        Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

        Стратегічний курс України на євроінтеграцію затверджений Указом Президента України «Про День Європи». Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

       • Наближуємо послуги державної реєстрації актів цивільного стану через ЦНАП

        Вчора, 11 травня, відбулася робоча нарада представників відділу державної реєстрації актів цивільного стану по містах Лисичанськ та Ровеньки Східного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м.Харків) (далі - ДРАЦС) в особі керівника органу державної реєстрації актів цивільного стану Світлани Юсєвої, в.о. заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Максима Черевка та представників Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську щодо перспективи розширення переліку послуг ДРАЦС через ЦНАП у м. Лисичанську.

       • У Лисичанську відбулись заходи з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

        Сьогодні, 9 травня, з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін та заступник голови громадської організації «Лисичанська міська організація ветеранів України» Любов Утенкова вшанували подвиг ветеранів, мужність та героїзм всіх, хто наближав свято Великої Перемоги.

       • У Лисичанську вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни (фото)

        Сьогодні, 8 травня, в День пам’яті та примирення, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка, заступник керівника Олег Калінін та заступник голови громадської організації «Лисичанська міська організація ветеранів України» Любов Утенкова поклали квіти до братської могили «Вічний вогонь» на знак вшанування пам’яті тих, хто загинув на полях битв і у таборах смерті, в окупованих фашистами містах та селах, у важкій боротьбі проти нацизму за свободу і гідність людини, за мирне небо над головою.

       • Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

        Шановні захисники та ветерани Другої світової війни!

        Щиро вітаю вас із 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

        Минуло вже 76 років з тієї переможної весни, коли завдяки героїчному подвигу мільйонів наших співвітчизників, було здобуто найвеличнішу перемогу в світовій історії — перемогу над нацизмом.

        Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих.

        Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю.

        Висловлюю безмежну вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу. Низький уклін вам за це!

        День перемоги назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину — приклад патріотизму для нащадків.

        Бажаю вам, шановні ветерани й сьогоднішні захисники, Божого благословення, міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, незламного гарту, родинного затишку, злагоди й шани людської. А усім нам — мирного неба, світлих надій, впевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

        Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

       • 8 травня – День пам’яті та примирення

         Цього дня ми долучаємося до європейської традиції не святкувати. В цей день ми вшановуємо подвиг українського народу та його внесок у перемогу в Другій світовій війні. Ми низько схиляємо голови та висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, тим самим увічнюючи пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ті роки.

       • Софія Ажипа призер та переможець Міжнародного фестивалю-конкурсу музики, пісні, танцю і декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України»

        25 травня учениця Лисичанської дитячої музичної школи №2 Софія Ажипа, клас викладача Марини Шинкаренко взяла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі музики, пісні, танцю і декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України». Захід відбувся у м. Київ у Мистецько-концертному центрі ім. Івана Козловського під патронатом Міністерства культури України.

        Софія змагалась у молодший віковій категорії у номінаціях «Естрадний вокал», «Академічний вокал» та «Інструментальний жанр (фортепіано)». Учасників у кожній номінації було дуже багато. Голова журі конкурсу професор Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, заслужена артистка України, оперна співачка Людмила Третяк високо оц